Új privát üzeneted érkezett!
INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK

Rita,
megy a drukk, minden oké lesz!Kép

Titati,
Corynak van igaza, hallgass csak a dokikra, és jó lesz az AFP-d!!!

Lyly
14+0

Kép

Kép

Kép
lyly
 
 


Jó reggelt!

Tegnap este a poci vagy inkább már szinte az ágyék környékén úgy fájt de csak egy fél percig hirtelen le is kellett ülnöm egész a lábamig villant .aztán elmúlt.utána csak feküdtem.úgy megilyedtem.remélem tobb ilyen nem lesz.apa meg is beszélte a lurkókkal hogy vigyázzanak rám.nektek volt ilyen??

Titati!neked rendes 28 napos ciklusaid voltak,mert ha igen akkor lehet csak a mensi alapján számolni szerintem.én azt veszem alapul hogy mekkorák az uh alapján.én jövő hét szerdán megyek AFP-re.

Anita! azt a vércukros mérést mindenkinek csinálják vagy csak annak akinek nem volt jó a sima vércukorszint?

Tunka
15+2
tunka
 
 


Cory, sajnálom! Kitartás!!!Kép

Rita, megy a drukk, ahogy Eszti szokta:Kép

Titati, csak nem hibázhat 2 doki egyszerreKép Biztos, jó lesz az AFP-d, neked is megy a drukk:Kép
És köszönöm a választ, várom az infókatKép

Anita
Kép
Kép
_anita_
 
 

 
 

Rita! köszi amit írtál.már minden ilyen segítség.a 83 000 és 84 000 ft az bruttó vagy nettó.annyira hülye vagyok hogy ezt se tudom.
Nagy drukk az uh-hoz!!!!!!!!!!!
tunka
 
 


Tunka! Azért csinálják nekem ilyen hamar, mert sok a diabeteses a családban! Elővigyázatosság!!! Ennek ellenére nekem is lesz a kötelező 24.heti is, akkor ismétlek!Kép

Anita
Kép
Kép
_anita_
 
 


Tunka
A gyogyi elhagyása után 2x jött meg, 38 és 43 napra, szóval menzi alapján nekem nem tudnak számolni, így marad az UH. És megbízom mindkét dokiban, és egymástól függetlenül mondták ugyanezt a hetet az AFP-re, szóval próba cseresznye Kép

Úgy tudom, hogy terheléses cukor 24. hét körül van, vagy talán később. Azt mindenkinek csinálják, de csak 1x. ha valakinél gond volt korábban a cukorral, akkor van soronkívüli cukor vizsgálat is.

Anita, Lyly, Cory
Köszi a drukkot Kép
titati
 
 


Tunka
Bruttó
titati
 
 


SZép jó reggelt mindenkinek!

Rita megy a drukk az UH-ra!

Cory, szegénykám, neked meg gyógyulást... nem is értem hogy lehet, hogy most kerülget téged a róka, ha eddig jól voltál...Kitartás!!!

Titati! Szerintem is az UH szerint mérd a heteket. Ha bízol a dokiban, akkor hagyatkozz nyugodtan rá!!! És különben is, ha rossz lesz az eredmény, az még nem jelent semmit, ezt sokan igazolni tudnák itt a lányok közül!!!

Én már tűkön ülök... jövő héten megyek 12. heti UH-ra, kiskönyvet szerezni, stb... De mivel még új dokihoz megyek kicsit izgulok, hogy tetszeni fog-e és jó lesz-e nekem tényleg az Uzsoki. Már nagyon szeretném látni babót, utoljára 4 hete láttuk. A minap olvastam egy lányról, akinek a 10. héten nem találtak magzati szívhangot, pedig nem vérzett, nem görcsölt, semmi jele nem volt. És a végén műtéttel kellett befejezni. Egyszerűen nem tudok nem agyalni azon, hogy mi van, ha az én babómnak sincs szívhangja és ezzel álmodok minden éjjel... Kép Rémes ez a várakozás. Nem akarok senkit ijesztegetni, csak muszáj volt leírni az aggodalmaimat. Igyekszem megnyugodni, azt mondogatom magamnak, hogy ha elhalna babónk, annak oka van és a 12. hétig sajnos ez benne van, de nagyon nehéz ezt elfogadni. Kép
Puszil Mindenkit:
Bartika, az aggódós
10+1

KépKép KépKép
Kép
bartika31
 
 


Jó reggeltKép

TunkaKép
Sajna az brutto összeg, ebből tgyásnál vonnak még adót, gyednél az adón felül még a nyugdijjárulékot is.

A hirtelen fájdalom lehetett az hogy valamelyik babód ráfeküdt egy idegre bent, nekem tegnap egész nap zsibbadt a combom hátul és csak azután mult el hogy aludtam egy nagyot, addigra tornázta el magát a babó arról a helyről ahol addig fickándozott.


CoryKép
szegénykém jól meg szenvedted ez a lurkó téged. Csak elmulik már lassan és jobban lesztek.

A cukorterhelést a veszélyeztetett mamiknál előbb is megcsinálják (nekem a 12. héten csinálták most), de általában a 24-28. hét környékén csinálják, korháza, dokija válogatja, sőt még az se biztos hogy cukros lötyit kell nyelni, van ahol zsemle + 2 dl tej a profil. Igy lehet hogy van aki megussza a limonádé ivást Kép

RitaKép
Nagy drukk holnapra neked. Én is hasonlóan csináltam annak idején a mani alakitását és igenis megérte befektetni, sőt még a következő évben kaptam vissza egy csomo SZJA-t is mivel táppénzre mentem és az kevesebb volt mint a bérem,

GyeZsuKép
Elküldtem emailban a két könyvkötési módszert.

TitatiKép
Hasonló cipőben járunk, nekem is hosszu ciklusaim voltak, igy nehéz megállapitani hogy hányadik hétben vagyok valójában, nekem is proba cseresznye lesz az AFP, bár az értéke kevésbé izgat most, mert ugy is lesz genetikai vizsgálatom is.
Drukkolok neked is hogy tökéletes legyen az érték.

AnitaKép
az AFPre a határértékek a következők 0,8-1,2 normális, 1,3-1,7 ig emelkedett 1,8-2,5 ig magas, felette kórosan magas, 0,8 alatt meg kórosan alacsony.

Ági
13+5

KépKép
KépKép
Ágiboszi
 
 


Tunka!
A gyed és a tgyes azt hiszem bruttó, de ezekből járulékokat nem vonnak, csak valami minimális adót.
Bartika!
Ne aggódj! MInden rendben lesz!

Én is nagyon aggódok, de én csak attól az egytől félek, hogy meg ne haljak a császározásnál, nem szeretnék 2-3 árvát itt hagyni.
Jó hülye vagyok, mi? Főleg esténként szoktam ezen parázni.
Rita

Rita
Kép
Dorka 10, Dani 12,5 éves
ritaa
 
 


Tunka,
nekem is fáj hol itt, hol ott, leginkább a keresztcsontom, de bele-belenyilall az ágyékomba is, tegnap meg olyan érzésem volt, mintha a két petefészkem kétfelé húzták volna. A doki szerint nő a kiskölök, mozog össze-vissza, nyílnak a medencecsontok (ehhez is idő kell), tehát ne aggódj!!!

Bartika,
ezt a butaságot tessék kiverni a fejedből. Miért ne lenne a babának szívhangja? A legtöbb nőnél, ha baj van a babóval, annak igenis komoly jelei vannak, te pedig jól vagy! Minden oké lesz, hallani fogod a kis dibdobját. Hülye gondolatai szerintem mindenkinek vannak hébe-hóba, és sajnos, rémtörténeteket is ilyenkor olvasunk-hallunk a legtöbbet, de tessék arra gondolni, nő az a kicsi, és jól érzi magát a pociban!!!

Rita,
én is parázok néha, nekem első baba, nem is vagyok már fiatal, de talán nem lesz semmi baj!!! Azt mondta a doki, ma biztonságosabb szülni, mint kimenni az utcára, hát tessék csak erre gondolni, meg a kis picurkára!!! Minden kicsidet fel fogod majd nevelni, csak bízzál magadban!!!

na, Lányok, ez volt a fröccs reggelre, alkoholmentesenKépKép

Képzeljétek, október 1-jétől felemeleik a Fészekrakó korhatárát 35 évre!!! Így talán lesz esélyünk lakásra...Kép

Lyly

Kép

Kép

Kép
lyly
 
 


Lyly, Rita köszönöm a megnyugtató szavakat... Jól esik nagyon. Kép
Hát még az alkoholmentes FRÖCCS!!! Kép
Már a múltkor is akartam kérdezni, melyik a keresztcsontunk? Sokan emlegetitek, hogy az fáj.

KépKép KépKép
Kép
bartika31
 
 


Tök érdekes...egy ideje olyan, mintha nem is lennék terhes Kép Nem vagyok fáradékony, meg semmi különleges... Azt leszámíatva, hogy nő a hasam, és nem nem kívánom a tésztát, a szardiniát, meg a szexet Kép szegény párom....

Csajok! Ne gondoljatok rosszra! Minden rendben lesz! Kár előre mindenen izgulni. Tudom, könnyű ezt mondani.... De legalább próbáljátok meg!
titati
 
 


Ahol a két popód kezd elválni egymástól...Kép

Lyly

Kép

Kép

Kép
lyly
 
 


Bartika, én is ilyen hülyeségeken agyaltam a 12.heti UH előtt, de igaza van a csajoknak, ki kell verni a fejedből a rossz gondolatokat! A 12.hét környékén a baba már kezd érezni, és ugyanazok az érzelmei, mint a mamának. Úgyhogy tessék pozitív dolgokat sugallni, küldeni a bébinekKép Én is annyira vártam, hogy megkapjam a kiskönyvet, csuda klassz érzésKép

Ági, köszi a felvilágosítást AFP ügybenKép Nálunk cukros lötyi van, mondta a védőnő, de már sokan nyugtattak, hogy nem annyira szörnyű, mint sokan előadják! Majd facsarok bele sok citromotKép Embere válogatja, kinek milyen! Majd megírom, én hogy viseltem...

Tunka, szerintem is a baba és a méh növekedése lehet. Tegnap nekem is volt szurálás. Nálad meg ráadásul ketten is "garázdálkodnak"Kép

Lyly, köszönjük a FRÖCCSÖT!Kép Szorítok lakásügyben, az nagyon fontos lenne nektek!

Anita
Kép
Kép
_anita_
 
 


Egy kérdés:
Akkor AFP éhgyomorra van? (Cory, súgj nekem légyszi)
És az AFP után legközelebb mikor szojtak UH-ot csinálni? 28. hét? Vagy mikor is? Nem az AFP eredmény tudatában végzettre gondolok,hanem a következőre.

Bocsi, ha kissé bonyolult volt a kérdés, csak a 2 között "félúton" szeretnénk egy 4D-re benevezni, sé nem tudjuk hova tervezzük :-)
Szóval van egy 12, a 18. héten. És utána az a kötelező 2 Uh mikor szokott lenni?

Tudatlan titati Kép
titati
 
 


A 18. héten miért van UH? AZ az AFP eredmény tudatában végzett UH?

KépKép KépKép
Kép
bartika31
 
 


Bartika
Igen az az AFP-s Uh....
Az sokkal alaposabb, mint a többi, tetőtől talpig végignézik alaposan a babát.
titati
 
 


Titati, Bartika,
én úgy tudom, a 28. és a 38. héten van még egy-egy uh, amikor a baba nagyságát, szívműködését és a méhlepényt, magzatvizet ellenőrzik. Az AFP eredmény után lehet menni 18. heti genetikai szűrésre, nem? (Én sem tudom biztosan...Kép)

Anita, köszi a lakás-drukkot!Kép

Lyly

Kép

Kép

Kép
lyly
 
 


TitatiKép

AFP-re éhgyomorral kell menni, de vizet lehet inni.
AFP után 10 nappal szoktak csinálni egy "genetikai" UH-t, ahol mindent lemérnek.

RitaKép

Ne izgulj, minden rendben lesz!(én is nagyon izgultam a 12. UH után
Alina
Vendég
 


Alina
Köszi az éhgyomrot Kép
És nagyon tetszik az idézeted!

Lyly
Köszi Kép
titati
 
 


Én is köszönöm a megnyugtató szavakat.de tegnap annyira megilyedtem hogy rohantam a Wc-re nincs-e baj.eddig még nem éreztem semmi fájdalmat.

Titati.egyet értek a többiekkel én az AFP eredménnyel megyek 4D uh-ra 24-én.Szeretném már látni őket.de szerintem 14-én amikor megyek AFP-re megkérem a dokit hogy ő is kukucskálja meg minden rendbe van-e.az egy nem túl jó uh gép de a méreteket és a szívhangot azért látja rajta!

Tényleg csak jókra szabad gondolni.a környezetemben 2 picurka is van és mindíg rájuk gondolok hogy nekik is minden jól ment.és beszélgetek a pocaklakókkal hogy nőjenek szépen.
tunka
 
 


Sziasztok!
Mindkét terhességem alatt a terheléses vércukor-mérésnél sikerült a cukros lötyit kihánynom, így nem tudták a kivizsgálást értelmezni. Sajnos az I. Női Klinikán a zsemle + pohár tejet nem preferálják (igaz a tej sem maradna bennem, mert tejcukor-érzékeny vaygok). Majd meglátjuk, hogy most mire jutok ezzel a lötyivel. A dokim azt mondta, hogyha a normál vércukorszinttel nincs probléma, nem tesz ki ismét ennek a megpróbáltatásnak.

Tunka!
Lassan elkezdődik nálad is a csatározás, a harc, hogy kinek jusson a nagyobb hely, ilyenkor bizony egy-egy ideget el tudnak nyomni a kis lurkók. Nekem a méhfenék már elérte a bordáimat, na az is elég kellemetlen érzés, amikor a bordák közé "akasztják" a lábukat.
Gondolj bele, már most mennyi terhet cipelsz! Igaz a babák súlya még elenyésző, de a dupla méhlepény, méhburok és dupla mennyiségű magzatvíz mind mind fokozza a terheket. Meglátod, milyen hirtelen megnő majd a pocakod.

Bori 18+1

Bori

Kép
borkadorka
 
 


SZiasztok!

Bartika: rosszullétem volt korábban is, de most 2 napig nem volt semmi, aztán most megint. Hát ez van.
Rémtörténeteket meg ne olvass! Mindig lesznek, minden terhességi időszakra!!

Ritaa: de bizony vonnak járulékokat!! Nyugdíjjárulékot még a 24ezres gyesből is vonnak!

Titati: én úgy tudom, nem éhgyomri az afp.
Van egy uh a 30. hét körül, meg egy a végén 36-38. hét.

cory

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Sziasztok!

Én jövő héten hétfőn megyek AFP-re. Azt mondták, hogy éhgyomorra kell menni, és eredmény két hét múlva lesz. Az eredmény ismeretében csinálnak majd egy genetikai UH-t, ahol mindent alaposan megnéznek. Utána egy hét múlva kell mennem rendes vizsgálatra.

Mariann

Mariann & Istvánka 2006.01.31.

KépKép
mariannka
 
 


Nekem a 17. héten kell AFP-re menni és csak a 20. héten megyek a genetikai UH-ra. Nekem sem mondták az éhgyomrot, de gondolom úgy kell menni.

KépKép
KépKép
scullyx
 
 


Cory

A dokimtól kérdeztem ezt az éhgyomros dolgot, ő mondta hogy úgy kell menni, de inni lehet.

Tunka

Én is az AFP után akarok menni a 4d-re.20-25 hetesen. A korházban a genetikus mondta hogy 20. hét után érdemes menni, mert akkor már egy picit hízik is a baba. jobb akkor megnézni már.

Titati

Köszi. Ezt még a megint megjött-ös topikban írtam be, el is felejtettem hogy még mindíg ott van.
Vendég
 


Az AFP-nél két eredményt mondanak. Az egyik a MOM, ahol az Ági által leírtak érvényesek, de egyébként a 0,7-2,5 értékeket általában normálisnak tekintik. A másik az AFP: 20-100 a jó érték.

Nekem éhgyomorra kellett menni.
A vérvétel után 4 -5 nappal telefonon le lehet kérdezni az eredményt:
Shöppf Mérei: 476-4400/AFP labor vagy Rókus kórház: 266-8000/AFP labor
Ezzel már lehet a dokihoz menni UH-ra!
Gyezsu: Nekem látszanak a csíkok sajnos, hiába kentem, ez alkati kérdés, mert nekem a bőr alatti szövetek repedtek meg.

Tunka: Az ágyékba hasító fájdalom a méhszalagok nyúlásától, a méh növekedésétől is lehet, ne ijedj meg! Ilyenkor lazíts egy kicsit!

Mindenkinek megy a drukk!! KépKépKépKép

Tündi

Bettina 2006.02.09.
Dorina 2003.11.03.
Patrícia 1995.05.09.
tünde_szõd
 
 


Sziasztok!

Milyen kiskönyvről beszéltek? A Várandós anyák kiskönyvéről? Nekem már a 7. héten adott a védőnő, sőt a 8. héten amikor véreztem, a doki rá is kérdezett, hogy van-e már? Egyébként én is azt hittem, hogy majd csak a 12- héten kapok. de kaptam hozzá Baby service csomagot (pelenka, melltartóbetét, reklámok, stb.) meg egy csomó füzetet, meg egy könyvet, ami arról szól, hogy hogyan döntsük el, hogy akarunk-e abortuszt, meg a párunkat hogy győzzük meg, hogy akarunk gyereket, meg ilyeneket. Mondtam a védőnőnek, hogy először olvassa el, csak aztán adjon ilyet terhes nő kezébe.

Lívia és Tünde baba, 2006. 04. 03.
Kép
szelivi
 
 


Hát ezt nem hiszem el....nálunk is zajlik ám az életKép..1 hete nem tudok itthonról netezni, mert folyamatosan azt írta ki hogy nincs kapcsolat.
Ma kihívtuk a szerelőt és kiderült hogy amikor porszívoztam kihúzódott a csatlakozó kábel...hát ez gáz. Még jó hogy a szerelő haver, így eltudtuk ütni poénnal a dolgot!!!Kép

Egyébként mostanában ez a bénázás abszolút jellemző rám.Ma felszálltam a fekete7 búszra 1 megállót akartam menni...de 2 lett belőle, mert elfelejtettem jelezniKép szerintetek?

Ja és nyaralásra mindent vittem csak fürdőruhát nem!

Veletek mi újság, nem vagytok feledékenyek, sztorik?????
Vendég
 


Szelivi

Én semmit nem kaptam a védőnőtöl, illetve egy 2004-es kismamaúságot igen, de pelenkát meg ilyeneket semmit.
Bár azt a könyvet jobb is hogy nem adta oda!!
Vendég
 


Most olvastam a babaprojektes topikban, hogy megszületett Mea kislánya, Naggyon GRATULÁLOK neki! (lehet hogy innen is ismeri valaki)

Aki kiváncsi hogy, hogy néz ki egy 38-39 hetes szülés előtti pocak, érdemes megkukkantani MEA ALBUMát itt a babaneten. Nagyon aranyos és szép kismama voltKép

Mindenkinek jó éjszakát!
Vendég
 


Sziasztok!

Reggel a férjemmel együtt megyünk a 12 hetes uh.-ra, kösz a drukkokat és a bíztatást Remélem láthatjuk majd jól a kis lurkónkat. Nálunk elég jó uh. gép van, ugyanazzal csinálják a 4D -t is, csak fejet cserélnek. Amikor 8 hetesen voltam, akkor is jól látták a picurt hasi uh.-val, nem kellett hüvelyi.

Üdv mindenkinek: Rita

Rita
Kép
Dorka 10, Dani 12,5 éves
ritaa
 
 


Sziasztok!

Még egyszer a tipp a terheléses vércukorhoz: a cukros löttybe belefacsarni egy fél cittomot (ez megengedett). Az AFP érték egy adott érték (ha jól tudom, a terhesség folyamán nő), a MOM pedig az AFP-ből számolt érték, valahogy a terhességi héttel osztják. Ezért teljesen bizonytalan, és szerintem ezért felesleges (sok országban már nem is csinálják), a genetikai UH a megbízható. (Azért vagyok ennyire AFP-ellenes, mert Katánál rossz érték miatt jónéhány hetes procedúrát kellett végigcsinálnom - majd a végén kiderült, hogy csupán annyi volt a gond, hogy rossz terhességi héttel számolnak. Én szerencsére nem vagyok aggódós típus, tudtam, hogy Kismanóval minden rendben van, de aki aggódik, annak az AFP-s mizéria kb. a terhesség harmadát tönkreteheti - ráadául a szorongást a baba is "átéli".)

Lyly, a Fészekrakóról is a magyarorszag.hu-n lehet tájékozódni? Mindkét félnek 35 alatt kell lenni? (A párom 68-as születésű.)

Drukk minden érintettnek! Kép

GyeZsu
gyezsu
 
 


Az AFP-nél igazából a MOM érték a meghatározó, összehasonlítható, mert különbözőek vagyunk, különböző súllyal... Jó max az átlagos súlyúaknál van, egyébként a MOM-ot szokták összevetni, mert az már súlyfüggetlen normált érték.
Nekem pl Baluval 0,9 lett a MOM érték, de a sima AFP-m meg 19,6, ami nincs benne az itt olvasott jó értékben.
cory 12+6

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Jó reggelt LányokKép

Lenne egy nagy kérésem hozzátok Kép

Indultam egy decoupage pályázaton, ahol az állatok volt a téma.
Amelyikötök ráér megnézhetné és ha tetszik neki akkor szavazna rám esetleg??? Persze ha másnak a műve jobban tetszik akkor arra adjátok le nyugodtan a voksot, biztos mindenki örüli fog a kapott szavazatnak.

http://gportal.hu/portal/dekupalyazat/ itt található a pályázati anyag.

A baloldali menüben , az aktuális pályázat cimszó alatt van az állatok világa, ha arra ráklikkeltek akkor előjönnek az alkotások, itt tudjátok őket megnézegetni (ha bármelyik képre ráklikkeltek láthatjátok nagyobb méretben is) Az enyém a 30. mű, egy katicás óra.

Szavazni meg szintén a baloldali menűben tudtok, lefelé menet találtok három részre bontott szavazó modult, amelyik mű tetszik nektek annak a számát kell bepöttyözni és elküldeni a szavazatot.

Mindenkinek köszönöm aki ellátogat és megnézi őket, és külön köszönöm ha szavaztok is. Kép

Köszi
Ági

KépKép
KépKép
Ágiboszi
 
 


GyeZsu Kép

Gondolod szivesen átküldöm neked a muffinrecepteket kinyomtatható változatban, amit már a könyvkötéshez szerkesztettem be. Leirva nagyon bonyinak tünik, de ha egyszer nekiveselkedik az ember akkor rájön hogy tök egyszerű. Van még ugyanigy nyomtatható verzióju pogis szakácskönyvem, és ugye csináltam egy mesekönyvet is Mazsola meséiből (Bálint ÁGnes).

Jah és a fészekrakónál ugy tudom sajna hogy mindkét félnek a korhatár alatt kell lenni, a multkor volt is egy riport erről, hogy a bankban egy hármasikres anyukának javasolták hogy válljon el, mert ugy jogosult rá, egyébként nem kap, mivel a férje már "túlkoros".

puszi
Ági

KépKép
KépKép
Ágiboszi
 
 


Sziasztok!

Szavazzatok Ági alkotására, mert messze a legjobb a többi közül. Kép

Különben jó reggelt mindenkinek. Sajnos sem tegnap, sem ma éjjel nem tudtam aludni rendesen. Mindenféle hülye dolgok jártak az eszemben, ezért képtelen vagyok kipihenni magam. Kép

Ti tudtok aludni? Tud valaki esetleg ajánlani valamit, ami segíti a pihenést?

Kellemes pocakosodást mindenkinek.

Mariann

Mariann & Istvánka 2006.01.31.

KépKép
mariannka
 
 


Sziasztok!

Ágiboszi!
Szavaztam rád nagyon helyes a katicás óra. igaz a többi is tetszik,de egyértelmü,hogy rád szavazunk. Ha jól láttam a második helyen állsz. Mit nyer az 1-3 helyezett?

Én jövő héten pénteken megyek AFP-re.

Cory: Remélem ma jobban indult a napod mint tegnap,és nem jött Rókuci.

Nagyon eltünt Nicika. Mi lehet vele?

Maminti se ír remélem nincsen semmi baj.Ti nem aggódtok miatta?

Most megyek reggelizni,mert a joghurt marja a gyomromat.Majd jövök

Babetta:14+4

Edit és Levi 2006.03.06

Kép
babetta
 
 


Mariannka!

Én nagyon jól alszom mindig,leszámítva azt,hogy 1-szer mindig kimegyek pisilni.De ezt már egészen megszoktam.Szerencsére még egyszer se álmodtam rosszat.Viszont már vagy 3-szor szültem,és nem volt olyan rossz,mint lesz a valóságban,mert nagyon félek tőle.De hátha olyan jó lesz mint álmomban!Nem!?

Na tényleg megyek enni mert lefordulok a székről.

Edit és Levi 2006.03.06

Kép
babetta
 
 


Sziasztok!

Babetta!
Köszi, hogy aggódsz értem!Kép
Nincs semmi baj, bár nem sikerült elmenni orvoshoz. Azóta semmi vérzés meg ilyesmi nem volt. Szerintem csak a megbeszélt okt. eleji vizsgálatra megyek el.

Ma éjjel én is szültem álmomban. De engem császároztakKép Csináltak egy hatalmas vágást a hasam közepén, aztán férccérnával összevarrták. Jó, mi? A baba meg nagyon pici volt!!! De érdekes módon semmi sem volt véresKép

Mariannka!
Valahol olvastam, hogy a meleg cukros tej lefekvés elött segít. Még nem próbáltam ki. Én is csak 1x kelek fel ált WC-re. Most olyan fáradt voltam, hogy nem ébredtem fel. Reggel meg iszonyatosan görcsölt a vesém vagy mim...

Maminti
8+3

Kép
Kép
maminti81
 
 


ÁgibosziKép

SZavaztam rád, nekem nagyon tetszik az alkotásod!!!!Kép
Vendég
 


Sziasztok!
Megjöttem az AFP-ről, ezen is túl vagyok. majd kedden érdeklődöm telefonon.

Anita
2 kémcső vért vettek el, és már távozhattam is. Ja, és 2 vvizsgálatot csinálnak (legalábbis nekem) AFP és terhes hepatitisB. A papíron ezek voltak.

Szelivi
Nagyon durva, hogy abortuszos téma van a kismamacsomagban.

Mariannka
Nekem a rossz alvásra a fél pohár cukros langyos tej nagyon bevált. 10 percen belül újra aludtam.

Ágiboszi
mindjárt én is megleslek Kép

Titati 18+4
titati
 
 


Babetta: köszi az érdeklődést. Hát némileg jó, de émelygés mára is jutott.

Viszont holnap megyek uh-ra Kép Még nem tudom, hogy fogjuk megoldani, mert Zsoma ma pl 9-kor kelt, és hát nem fogom tudni őt hova tenni, magammal kell vinnem majd.

cory

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Sziasztok Lányok!

Ágiboszi,
Nagyon édes a katicás órád! Természetesen szavaztunk is rá!

Maminti,
Örülök, hogy elmúlt a vérzés, és remélem, hogy egészen megnyugodtál.

Cory,
Nagyon sajnálom, hogy ilyen émelygősek a napjaid még mindig.
Nekem abszolút semmi jele nincs annak, hogy babát várok. Azt mondta a dokim, hogy ha eddig nem jött, akkor ezután sem fog(valószínűleg).
Ha nem lenne az UH képem, akkor el se hinném, hogy ketten vagyok.
Már kezdek attól tartani, hogy ez nem teljesen természetes.

Képzeljétek, tegnap sikerült felkeresnem a védőnőmet. Hát....
Az csak egy dolog, hogy nemrég száradhatott meg a tinta a diplomáján, olyan kis fiatalka, de annyira tapasztalatlan, hogy az hihetetlen.
Igaz, hogy még csak az első manómat várom, de talán már így is többet tudok nála az egészről...:-((((
És még a hangja is idegesítő.
Mit kell ilyenkor csinálni?
Bár az anyukám védőnője sokat tud majd segíteni, de ő kb. 300 km-re van, így elég nehéz lesz folyton az ő tanácsáért (is) hazautazni a szüleinkhez.
Azt legalább kiszámolta, hogy a szülés várható ideje nem április 15, ahogy a doki mondta, hanem április 25, ahogy a papa szeretné:-)))))
Na mindegy, majd lesz valahogy, csak ez kicsit lelombozott.

Medike
8+4 (a manó 7+2)

Edina és Eszter Hanna
KépKép
medike01
 
 


Medike nekem ez a harmadik terhességem. Az előző kettővel pont úgy voltam mint te Kép Semmi jel, semmi tünet Kép
Védőnő: a régiek meg sokszor elavult nézeteket vallanak Kép
cory

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Sziasztok kismamik!

Cory,
holnap Zsomival mozizol? Kép

Gyezsu,
sajnos, mindkét félnek 35 év alattinak kell lenni, a párom márciusban fogja betölteni, tehát nagyon kell igyekeznie a kormánynak...

Ági,
nagyon szépet alkottál, ment a szavazat!Kép

Mariannka,
én is sokat fel voltam mostanságig, kb. hajnali 3-4 órakor ébredtem fel, és 1-1,5 órát simán fent voltam. Én olvasgattam, aztán megjött az álom is. Nem bírnék cukros tejet inni...Kép De neked lehet, hogy segít. Most már átalszom az éjszakákat, csak pisilni kelek fel legalább 2X, Apával együtt...Kép
Produkálja a terhességi tüneteket ő is.Kép

Jók legyetek, pocakosodjatok!

Lyly
14+1

Kép

Kép

Kép
lyly
 
 


Van egy pár új pocakos képem, ha valakit érdekel...A piros fölsős múlt heti, a fehér fölsős, meg tegnapi.

Itt kezdődik:
http://www.babanet.hu/album/main.php?album=6710&page=1&image=161227

Titati 18+5
titati
 
 


Lyly: jaja. Remélem, nem sokkolja majd a hüvelyi uh Kép

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Cory
De jó! Jó szórakozást a holnapi mozihoz Kép
Zsomát a fejedhez ültesd, és kész Kép A doki meg csak letakar akkor hastól lefelé...meg lehet vele bezsélni szerintem.

Jobbulást!!!
titati
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?