Új privát üzeneted érkezett!

Jó reggelt!

Catrine
elküldtem 2 képet, remélem megkaptad :wink: Eddig lusta voltam átméretezni :oops: :oops: na nem mintha olyan sokáig tartana :roll: :roll:

Kórház: engem jobban bolygatott az, hogy mikor én szülök meglesz e még a mi kórházunkban a szülészet. Úgy néz ki, hogy igen.

Szülés: nekem Adri révén van tapasztalatom abban milyen ügyeletes orvosnál szülni, azzal nincs is baj.
Viszont nekem az utosó héten 2 naponta csináltak magzatvízvételt, és ugye mindíg az aktuális ügyeletes. Na ha én reggel 8 órára voltam is terhes-gondozáson kiürült körülöttem általában a váró :evil: :evil: Ott sorban jöttek a dokik, és hívták be a saját kismamáikat, akinek nem volt választott orvosa az meg a végére maradt :cry:
Ez így ebben a formában elég elkeserítő.
Na meg nem biztos, hogy mindenki elviseli azt, hogy minden alkalommal más orvos "matasson" benne :roll:
Ez mindenképp negatívum csak erről persze senki nem beszél :roll: :oops:

Egyébként én úgy olvastam valahol a kismamákra vonatkozó orvosos dolog CSAK juniustól lép érvénybe, mi pedig akkor már javában babázunk :D :D :D

Kami
nagyon szép lesz Zsebi :D :D
Én falvédőt varrok Esztikének, mivel nem tudom leírni :oops: :oops: inkább kimagyarázom. 10x10 cm-es színes kockákból :D Már megvan az alapja, ill. nagyságilag kész. Vateint kellene vennem bele, mert ugye jó vastagot szeretnék :wink: .
Igaz a "babasarok" nálunk majd januárban készül el, addigra elkészül :wink:
Egyenlőre a kiságy helyén asztal van, amire majd a karácsonyfa is kerül, és ha azt lebontjuk, akkor jöhet az alakítás :D

Zsuzsi
akkor nem csak az én kisfiam szereti ennyire a pelust :cry: Adrikám ennyi idősen már bőven szobatiszta volt, sőt vele mikuláskor kezdtük az ovit. Krisztiánt meg még be sem írattam :idea: egyenlőre úgysem fogom vinni. Majd szeptemberben szeretném.
Na nekünk van ám még cumink is :roll: ahhoz legalább annyira ragaszkodik.

Sági
jó pihenést a hétvégére!!!!

Ma mi is megyünk anyuékhoz, oda most jön a mikulás :D
Ott lesznek tesómék is neki 2 gyermeke van :D Tavaly aput öltöztettük be, de őt megismerték, olyan kis okosak :wink:
Viszont most barátnőm öccse lesz a mikulás :lol: Majd fényképezek szorgalmasan :wink: :wink:

Deakó
dehogy ijesztő, hogy már csak 3 hónap van. Inkább egyre izgalmasabb. Még így 3 babával is. Én már alig várom, hogy megismerhessem az én kis pocaklakómat :D
Aztán meg , hogy milyen lesz, melyik tesójára fog majd hasonlítani :lol: Szóval izgalmas ez, a legjobb izgalom a világon :wink:
Nekem az elsőnél az okozott legnagyobb "gondot", hogy ujszülött babát én azelőtt még sohasem fogtam a kezembe :oops: Úgy féltem hozzányúlni :oops: Gyöngyösön tipegőben voltak, és ugye abban nem olyan egyszerű, mint pólyában.
Az első pelenkázás az volt még izgalmas, de utána már olyan volt mintha mindíg is erre készültem volna :D

Ági
örülök, hogy jó lett a cukoreredményed!!!

Bocsánat attól aki kimaradt.

Szép napot mindenkinek! Ha tudok még benézek, de ha már nem akkor kellemes hétvégét mindenkinek!!
Gabi

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


Jóreggelt mindenkinek! :)

Ma is jól kidobott az ágy, ráadásul nem is aludtam túl jól. Azt hiszem kezdek megfázni... :(

Hogy vagytok? Csak tegnap nem tudtam jönni és erre tessék, alig győzök visszaolvasni! De ez így van jól! :)

Akíra!
Megnéztem a lányod, nagyon jók a felvételek! :) Annyira jól látni mindent! Jó hétvégét! :)

Kami, Róki!
Olyan gyorsan telik az idő, ti tényleg mindjárt a 3.trimibe léptek, aztán meg hipp-hopp itt a február és jönnek sorban a bébik! :)
Kami!
Nagyon jó a goblein, ha így haladsz, még nekem is csinálhatsz egyet!
:D :wink:

Kenet: hát lányok, nekem is Gabihoz hasonlóan csak akkor volt kézi vizsgálat, amikor megállapították, hogy babát várok, vagyis a 6.héten, illetve most a 23.-on, mikor orvost váltottam. Biztos ők tudják, hogy mikor milyen gyakran kell vizsgálni, én örülök, hogy nem zaklatnak!

Barbi!
Látom jól sikerült a "babazsúr", kell is a gyakorlás! Nekem most 2 barátnőm is hasonló korú babás, mint én, úgyhogy biztos majd mi is sokat fogunk összejönni! Na, meg persze jó lenne az itteniekkel, veletek is talizni!
És boldog névnapot utólag Emmának! :D

Boldiági!
Gratula a jó cukor eredményhez, azért csak óvatosan a zabálással! :) Bár, mikor hazajövök a védőnőtől és megállapítja, hogy milyen jól tartom a súlyom, akkor estére én is tuti bezabálok valami jó nehezet, arra hivatkozva, hogy úgy is lehet! :D

Sági!
Jó utat, vigyázzatok magatokra!

Bocs, ha nem írtam mindenkinek, de alig tudtam így is visszaolvasni! :)

Lányok, hosszú hónapok óta ma van az első szombat, hogy nem dolgozom. Nem is tudom hirtelen mihez kezdjek! :) Már tegnap izzítottam a párom, hgoy készüljön az ide-oda menéshez! :) (nem sok kedve volt hozzá, ahogy láttam) :D Lehet, hogy veszünk Buksinak is valamit! :)

Majd még jövök és felteszem a táblát! :)

Timi
Kép Kép
timocska
 
 


Tábla!

Kép

Timi
Kép Kép
timocska
 
 

 
 

Jó reggelt!

Zsuzsi! Én a Barátság úti lakótelep alatt lévő újépítésűek egyikében lakom! Ti merre?

Cat! Én ugyanezen húztam fel magam! Ez a nő kiakasztó volt, mintha nem is nőből lenne...
Köszi a jókívánságokat és a pacit :D Nagyon jó fej :lol:

Sági! Jó utat nektek! Biztos nagyon várnak már a szülők :D

Gabi! Édesek lehettek a lurkók, amikor felfedezték nagyapát a mikulás jelmezben :D Biztos nagyon élvezik a gyerkőcök a nagy társaságot, mi is mindig a nagyszülőknél gyűltünk össze unokatesóimmal, és nagyon élveztük az öcsémmel :D

Timó! Remélem nem fáztál meg! Nálunk Gábor elfelejtette az ébresztőt kikapcsolni hétvégére, úgyhogy én arra keltem... Persze ő ilyenkor alszik tovább gond nélkül, de én eddig sem voltam az a visszaalvós típus, most meg Emmával a pocimban pláne nem egyszerű procedúra az alvás...
Jó szombati progit nektek! Ja, és köszi neked is a köszöntést :D

Tegnap kiakadtam a Kikában! Nagypocakos barátosnémmal (december végén szül a tervek szerint) felballagtunk a bébi osztályra, és úgy rendesen körbenéztünk meg tapiztunk mindent :D Én elsősorban hálózsákot akartam nézni, de persze semmit nem hagytunk ki :D Na hálózsákból kb 3 db volt, az is óriás méret... Odamentem az eladóhoz, és kérdeztem, hogy akkora-e a hálózsák-választék, ami ki van téve, vagy esetleg elkerülte a figyelmemet máshol. Mire flegmán közölte a hasamra nézve, hogy ha nem tudnám, akkor egy újszülöttre nem ilyen vatelinnel bélelt hálózsákot kell adni, hanem vékony pamut vagy plüss cuccot, ami nem ilyen merev anyagú. Hát csajok...
1. miből gondolja, hogy saját részre kell? nem vehetem ajándékba? (vagy akár magamnak - amekkora méretek voltak...)
2. nem azt kérdeztem, hogy ezekből van-e kisebb, hanem, hogy ez-e a teljes választék!
3. én vagyok a VEVŐ és ne beszéljen így velem, még ha hülyeséget kérdezek sem
4. pláne ne úgy beszéljen, mint egy hülyegyerekkel!
Na, ide se megyek többet, az tuti! Eddig is megvolt a Kikáról a véleményem, de ez most megint betett.
Bocs a puffogásért...

Lányok, ha jól hallottam, akkor mától nyitnak a kikrakodó árusok a városban! Hú, én mindenképpen szeretnék idén időben adventi koszorút csinálni, úgyhogy a jövőhétre azt is beiktatom :D

Legyen szép napotok/hétvégétek! :D
Vendég
 


Sziasztok. En naiv azt hittem en leszek ma reggel az elso :)

Itt egy kep a fotoalbumrol, amit vettunk Zsebi elso fotoinak. Szerintem nagyon szep, imadom ezt a szint, es olyan kis esztetikus!!!
Kép

Szeretnek meg egy ilyen takarot is: vagy teljesen nagyot, vagy babameretben, barhogy is, tudnam hasznat venni!
Kép

Utobbit talan megkapom a kopllegaktol a bucsuztatomon, ami dec 8-an lesz. Irtam e 4 teteles kis listat, hogy miket szeretnek: babapled, NICI pled, Kicsik es picik konyv meg pelenkazotaska - ezek kozul adnak (remelem) valamit, barmelyiktol nagyon hepi lesz Kami :)

Zsebibaba ismet mozog, viszonylag rendesen :) Lehet, hogy csak bekomazott valamitol. A fronttol. De lehet, hogy mastol... teny es valo (es most ne nezzetek hulyenek), hogy miota elorehaladott a terhessegem, azota valami fanatikus modon szaglaszom a Brisese Fresh Cotton WC illatositot, a Marine-t is es van meg valami Clean akarmi varians, na azt is. Legutobb is kb 2 het alatt elfogyott a tengeres, mert ha kell, ha nem, fujom es szipogom befele. Ez mitol lehet??? Rakattantam a vegyszerekre? Vagy egy bizonyos vegyszerre, ami a Briese WC illatositok alapanyaga??? Mindenesetre van olyan, hogy csak azert kukkantok be a WC-be, hogy fujjak egyet... (OK, napi max 1x van ilyen, egyebkent amugy is be kell mennem :))

Ma a baratnommel megyek a Brendonba szetnezni - autosules erdekel meg vannak uj cuccok, na azok is. Ja, meg babaagynemu. Az RS-ben neztem ki egy delfines Madrinat (agynemu + huzat: baldachin, paplan, takaro, fejvedo 18.990,- Ft), nagyon szep, de kell a peknek baldachin!!! Hatha a Brendonban lehet kulon is kapni agynemut... megnezem.

A Zsebi-goblen Zsebi-fuguraja majdnem kesz, ma mar a hatteret fogom csinalni. De meg meg kell terveznem... nem akarok egyhangu hatteret!!! Mindenesetre mar szinte csak az hianyzik - lehet, hogy jovo heten mar vihetem is keretezni, amilyen tempoban haladok :)

Mindenkinek jo hetveget, aki nem tud mar hetfoig jonni. Eleg fos az ido, aki kocsival ment, remelem vigyaz magara!!!!! Most en is megyek, vissza apu melle az agyikoba, de meg jovok ma!!!

Puszi,
Szipus Kami
kami
 
 


Jó reggelt mindenkinek!

Elég rosszul aludtam én is, ráadásul apucinak reggel öt órakor csörgöt, ment dolgozni. Na onnantól kezdve nem aludtam semmit.

Az én drága pici szívem meg teljesen lefeküdt a hasam aljára tegnap és nem akar fentebb jönni az istenér sem. Ott jól el van csak nekem kellemetlen, hogy a hasam alját rugdosa egyfolytában, olyan mintha a méhszájamat rugdosná. Remélem nem okoz semmit, de apuci is hiába beszélt tegnap este neki, hogy jöjjön fentebb nem halgatott rá.

kami:
Nagyon tetszik a fotóalbum és a takaró is.
Olyan kelelmes színe van, nem túl csicsás.

timocska:
Köszönöm szépen, hogy feltettél a táblára, láttom nem én leszek az utolsó, de én vagyok a legfiatalabb.

ELSŐ UH: aug.31.

KépKép
Kép
Kép
b.lin
 
 


Na, Zsebibaba kesz. Most johet a hatter...
Kép
kami
 
 


Sziasztok!


Megjöttem a helyi kis bababörzénkről! Nem volt olyan nagy választék, de azért zsákmányoltam 5 rugit. Így már 6 van. :oops:

Kami! A párom meglátta a hímzett Zsebibabát, s feldobta, hogy én is csinálhatnék ilyeneket.... :shock: Tök jó, hogy van időd ilyenekre! Én örülök, ha az utulsó hónapban hozájutok vmi hasonló elfoglaltságoz. :(
A WC illatosítós történeten tök jót röhögtem, csak vigyázz, mert nem éppen egészséges!
Az album és a kis takaró viszont tényleg nagyon aranyos, megértem, hogy szerelem volt első látásra!

Barbus! Átérzem a helyzetedet, mi tavaly óta Pizza Hut-ba nem megyünk, mert annyira bunkó volt az egyik pincérnő. Én tudom, hogy van amikor rossz napja van az embernek, de nekik az a munkájuk, hogy kedvesek és udvariasak legyenek!!! :evil:

Cat! A Karácsonyban ez a legcikisebb rész, ha vkinek én adok ajándékot, de ő nem úgy készült, hogy viszonozza, vagy ha engem lep meg vki váratlanul! Mindkettőben volt már részem, hát egyik sem kellemes!
Nem tudom, hogy ti hogy vagytok vele, nekem a legnagyobb gondot a férjem családja jelenti, mivel nem ismerem őket olyan jól, mégis ki kell nekik találni vmit. Ésszerű lenne, ha a saját családját ő intézné el, de ez már tavaly sem működött!!! Ráadásul nem csak a szűk családjáról van szó, hanem unokatestvérek, nagynéni, keresztmami stb.! :shock: :shock:

Ettől eltekintve alig várom a Karácsonyt! Remélem, hazajön a z Öcsém Angliából, mert ha nem, akkor: :cry: :cry:
Ha már nem leszek terhes elmúlik ez az érzelgősség? :roll:
Vendég
 


Halihó! :)

Apával egész nap barkácsoltunk, vettünk a nappaliba egy-két kiegészítőt, azokat szereltük össze, aztán elvitt ebédelni! :) Ja, és megirigyeltem Kami tőled a kézimunkázást, vettem én is egy ilyen keresztöltéses micimackós-malackás izét, most azzal kinlódom! De remélem jó lesz! :D A párom jókat nevet rajtam, mert baromira kell koncentrálnom! :D

Barbi!
Ne húzd fel magad az eladón, sajnos vannak ilyen emberek. Lehet, hogy mikor legközelebb mész, akkor meg bűbájos lesz! Ki tudja? :)

Pann!
Tök jó, hogy vettél rugikat! Én ma voltam CundA-ban, vettem 3 bodyt 1200 Ft-ért. Ja, amúgy most tök jó bébidolgok voltak! :)

Kami!
NAgyon édi lett Zsebibaba, na, meg a pléd is tök jó! Annyira jó, hogy így vannak elképzeléseid, én még mindig bizonytalanul veszek meg egy bodyt is akár, hogy biztos kell majd? :oops: (nem ér kinevetni)! Ja, jó a wc illatosító sztorid! :D :D

Lin!
Néha nekem is szokott Buksi ott lenn rugdosni, elég fura, ilyen apró kis szúrásokat érzek! De aztán tovább fészkelődik és elmászik onnan! :)

Na, dobok egy pocifotót, kérem mindenki kövesse a példámat! :)

Timi
Kép Kép
timocska
 
 


Pocakok...

Kép

Kép

Timi
Kép Kép
timocska
 
 


Szasztok Csajok!

Na, orulok, ha inspirallak benneteket ezzel a kezimunkazassal - ha tudnatok, mennyire nem az en stilusom ez, el se hinnetek! (Marmint a kezimunkazas...) De neha elkap a varras-laz es akkor tudok am alkotni! Most pl Zsebibabanak ezer orommel csinalom, o jo motivacio :) Timo, meglatod, hamar belejossz!!! Nem egy nagy etvasz es olyam orom latni, ahogy haladsz. Kozben meg folyton a babadra gondolsz (en legalabbis) es emiatt kulon jo elfoglaltsag... olyan bekes... Megterveztem a hatteret, kisebb-nagyobb buborekok lesznek egy vilagoskek alapon - muszaj valamivel megtorni a hatteret, kulonben egyhangu lesz. Majd megmutatom, ha mar haladok, felteszek ujabb kepet. Pann, teny es valo, sajna ez idoigenyes :( De ezzel most rekordebesseggel haladok am en is!!! Ha netan kedved szottyanna, akkor igazabol csinalhatsz kesobb is, mikor mar megvan a baba es kicsit nagyobb es idod is akad - ez barmikor kedves ajandek nemcsak gyereknek, de barkinek...

En ma 3 orat maszkaltam a baratnommel es nagyon elegedett vagyok magammal. Eldolt az agynemu-kerdes. Irtam, hogy az RS-ben kineztem egy szepseges agynemu-garniturat, 18.990,- Ft-ert. Baldachin-parna-paplan-fejvedo huzattal egyutt. Na, a Brendonban lattam 2.990-ert paplan-parnat huzat nelkul, 4.700 Ft-ert huzatot kulon es 9.500,- Ft-ert huzat nelkuli garniturat (paplan-parna-fejvedo, a mintaja ugyanolyan, mint a kulon huzate). Igy fogjuk oket megvenni! Igy 17.200,- ert lesz ket garnitura agynemu es egy fejvedo! Na ez mar igy mindjart mas!!! Es ez a nagyobbik meret 90 x 130 paplan) - a kisebb meg olcsobb...

Vettem meg korhazas cuccokat: Barbi-fele Konkurencias melltartot (95 D, csajok, ennek a fele sem trefa!!!), eldobhato bugyit, mellnyugtato parnat (zseles, Bebe comfort, 3 rugo, de nekem nagyon szimpi mar a terhesseg eleje ota... lehet hidegen is, melegen is hasznalni, jot tesz a cicinek), AVENT bimbovedo kremet, DM kamillas nedves WC-papirt + dobozt, DM WC uloke-torlokendot - ahogy Roki is korabban, en is ajanlom a DM sajatmarkas termekeket, mert tok jok!!! Es vegul megjutalmaztam magunkat egy szelet dobos tortaval is :)

Zsebibaba megint aktivan mozgott vegig, vicceseket porgott a pocakomban, jokat vogyorogtam rajta :)

Most megyek, ledolok kicsit, mert enyhen elfaradtam. Meg jovok!
Kami, a nagy vasarlo
kami
 
 


Jó reggelt!

Jelentem, tegnap megrendeltük a bútort!!! :D És lehet, hogy Karácsonyra meg is lesz!!! Szép ajándék lenne :) Teszek fel képet: sarokszekrény, pelenkázó és kiságy ami nekünk lesz.
Még beleestünk a nyitási akcióba, úgyhogy ekkora összegnél jó sokat spóroltunk! Köszi a tippet Kami! :D

Kép

Ja Kami!Küldtek neked egy listát a bútorcsalád többi tagjáról, amiből rendeltél – méretekkel együtt. Majd szólj hétfőn, hogy adjam oda!
Nagyon guszta a fotóalbum, nem csoda, hogy beleszerettél! A takaró is tetszik :D Engem nem kérdeztek még, hogy mit szeretnék, de nálunk ált. babanaplót szoktak kapni a kismamik, és van még egy nagyon szép szokás: miután megszületett vkinek a babája (akárkinek az osztályon – lányokat és fiúkat is érinti), akkor az kap egy ált. baba nevévelhímzett puha baba takarót! Én év eleje óta vagyok az osztályon, azóta 3 babánk született, és meg kell mondjam, nagyon szépségesek a takarók! :D

Tegnap este összeírtam egy excelben, hogy mi az, ami kell a babának és a mamának, és csináltam mellé oszlopokat: mennyi a javasolt mennyiség, mennyi ami nekünk már megvan, és mibe kerül/került, így egy kisebb költségvetésnek is elmegy :D Mindent beleírtam a bútortól az melltartó betétig :D Elsősorban azért csináltam, hogy lássuk, hogy mi mindent (jó sokat!!!) kell még venni, és az kb. mennyi pénz lesz. Hétfőn ki is nyomtatom bent, és elteszem a pénztárcámba, hogy mindig nálam legyen.

Én szalvéta technikázni tevezek majd, már vettem is szalvétákat, meg kereteket, csak neki kéne állni :D Lehet, hogy mindjárt nekiesek, Gábor ma úgyis sokáig fog aludni :D

Timó! Tök jó, hogy Te is nekikezdtél! Én sem tanultam semmi ilyesmit, de ha ráérez az ember az ízére, akkor nagyon hamar bele lehet jönni és meg lehet szeretni!
Egyébként a CundA-ban nagyon sokszor jók a bébi dolgok! Én is vettem már ott rugit is meg bodyt is, sőt asszem a pamut sapit is meg a kis puleszt is ott szerváltam :D

Na, megyek, nekiesek a szalvétáknak :lol:
Vendég
 


Szasz Barb!
Tegnap Pestoval (Nagy Eszti) bementem en is a boltba megmutatni neki a matracot meg a kisagyat es mondta a srac, hogy nalad van a papir :) Koszi, hogy elhoztad. Orulok, hogy jo volt a tipp :)

Most egy kicsit erzelgos liba leszek. Reggel zenet hallgatott Aron a discmanen es ahogy fordult ra a fulhallgatora, "osszeert a kezunk" - epp az ujjam ala nyomott valami pici feluletu testreszet (kezet? Labat?) es nagypn meghatodtam. Na ki jutott eszembe?? Anyukam. Nem birtam megallni es felhivtam telefonon. Kb 10 het utan eloszor. Nagyon orult neki, szoval nem bantam meg. Most azert jobban erzem magam, hogy megbeszeltuk a dolgokat. Meg az is lehet, hogy hamarosan talizunk veluk...

Timo! Nem is irtam, hogy klassz a pocis kep!!! En neha ugy meg tudok rettenni a tukorkepemtol: oriasi has, tejcsarda togyek, csak a fejem a regi - onnan tudom, hogy nem TV-t nezek :) Es meg 3 honap novekedes! Elkepzelni se tudom, hova fogok meg noni...
kami
 
 


Ja, es Barb: ilyen file-om nekem mar regota van, mar csak 131e ft-ot kell kifizetnunk ilyen-olyan dolgokra :) Tegnap pedig osszekeszitettem a korhaz-pakkomat, mar ami megvan. Eleg sok cucc megvan! De a "korhaz" temaban meg kb 34e Ft-ot kell kiadni ("eves-ivas" temaban 21ezret, "alvas" temaban 27-et es "utcan" temaban 49-et :)

Jo betegek vagyunk, mi? Meg otthon is xls file-ozunk, nem eleg a sok munkahelyi makro + tablazat :)
kami
 
 


Na, az első produktum:
Még gondolkozom rajta, hogy inkább függőlegesen vagy vízszintesen fűzöm őket sorba...

Kép
Vendég
 


Csináltam még egy királylányosat is másik keretbe, csak annak még a keretén dolgoznom kell, mert tele akarom ragasztani száraz virággal, de az most nincs olyan itthon ami kéne.
Na, megyek ebédet főzni! :D
Vendég
 


CUKIIIIIIII!!!!!! Probalgasd es ahogy a legjobban tetszik, maradjon ugy :)

Ime rolam egy mai pocakos foto, 27+2:
Kép
kami
 
 


Jó reggelt!

Hogy ti milyen aktívak vagytok már kora reggel!!! :D
Mi még éppen csak a reggelin vagyunk túl... :oops:

Viszont kaptunk egy nagyon jó hírt, ami teljesen feldobott: megszületett ma hajnalban egy barátnőm babája, és minden ok! Olyan jó nekik!!! :D :D
Két érdekesség ezzel kapcsolatban: az utolsó hónapokban minden vizsgálaton elmondták, hogy milyen nagy, 4 kg feletti baba, ehhez képest 3300g lett! Valahogy úgy érzem, hogy ezek az uh-os mérések nem teljesen pontosak....
A második érdekesség: hajnali egykor mentek be a kórházba, ahol minden illetékes (orvos, szülésznő) elmondta, hogy kár volt még bejönni, messze van még a szülés, majd ezek után fél négyre(!) már megvolt a baba! Erről nem tudom, mit gondoljak...mi lett volna, ha elhiszik és hazamennek?!? Azt hittem, hogy aki már x szülést levezetett, az nem vét ilyen hibát. Na, csak ennyi!

Lányok! Még mindig irigy vagyok, hogy ilyen szépeket csináltok a babóknak!!! Én majd beköttetek a Gergőnek egy példányt a szakdogámból! :lol: Na jó, nem. Majd februárban alkotok.
És, hogy még táblázatokat is csináltok....én kihúztam a védőnőtől kapott listáról, ami már megvan és ennyi. Sőt, igazából egy ideje már azt sem néztem meg, csak úgy vásárolgatok.... :oops: :oops:

Barbus! Ez a babaszoba egy álom! Kár, hogy nekünk nincs helyünk ilyesmire! (irigy, irigy! Már megint.)

Kami! Tök jó nagy pocakod van már! Ne agódj, néha én is elgondolkozom, hogy hová lettem, mert akit látok, az tuti nem én vagyok! Főleg, ha oldalnézetben állok a tükör elé, na akkor aztán tényleg cikis az ügy (szépen látszik a hátsó raktározó-zóna is!)

Holnap megyek a kórházba a szüléselőkészítő tanfolyamra, amin a "szülés" lesz a téma. Filmvetítés, előadás. Majd beszámolok, ha tudtak vmi újat mondani! (Elvégre már annyit szültem! :lol: )
Vendég
 


Barbi!
Tök aranyos lett az első produkciód, nagyon aranyos. Ez miből van? (bocs, de annyira béna vagyok az ilyenekhez)!
Szép a bútor is, gondolom már kitaláltátok milyen lesz a fal?
Ja, nem tudom lehetek-e ilyen szemtelen, de nem küldenéd át azt a listát az email címemre: timoca100@freemail.hu Csak azért, hogy én is komplett lássam, hogy mi kell! :oops:

Kami!
Helyes pocód van! :) Ne izgulj, lesz hová nőni a további hónapokban is! :) (amúgy ettől tartok én is) :D És jó, hogy beszéltél anyuddal... :)

Megyek főzni, aztán meg ebéd után csinálok egy "férjcsábító túrós-csokis muffint"! :D :D

Timi
Kép Kép
timocska
 
 


Pann!
Te is tegyél fel képet rólad és a pocidról! :)

Timi
Kép Kép
timocska
 
 


Hali Timo! Csináltam képeket, de bemozdultak, mivel a nagy tükrünknél nincs ehhez elég fény. Hamarosan hazajön a párom, majd csináltatok vele és felteszem.

(A fényképeken egy dolog látszik tök jól: hogy milyen koszos a tükör! :oops: )
Vendég
 


Na ezt nézzétek meg!!!

Kép


Zsuzsával 28 hetesen:

Kép

Zsuzsanna 2005 szeptember 7.
Szilvia Vivien 2007 február 28.

Tejmentes blog
Életkör
rokica
 
 


Most nézem hogy nem jó a dátum az elsőn... :? Ennyit az én tyúkagyamról, mert még meg is néztem, jól van-e beállítva a dátum a gépen. Mindenesetre most csináltam a képet egy öt perccel ezelőtt, úgyhogy garantáltan mai.

Zsuzsanna 2005 szeptember 7.
Szilvia Vivien 2007 február 28.

Tejmentes blog
Életkör
rokica
 
 


Timó! Ezek nyers fa lapok, amiket lelakkoztam, és utána ment rá a szalvéta.
A fal fehérre van meszelve, és úgy is marad. Majd a függöny meg az egyéb textilek/képek/stb lesznek színesek :D
A listát elküldtem: ami sárgával van, az még nem biztos, hogy lesz, csak lehet. Ja, és a kórházi listát betettem a második sheet-re!
Én tegnap csináltam muffint :D Sima málnásat, Gábor a gyümiset szereti :D

Kami! Óriási már a pocid, de ezt már mondtam neked csütörtökön is, amikor taliztunk :D És ez még mindig nem a vége :D
Róki! Neked is sokkal nagyobb szerintem, mint Zsuzsával volt! De ha jól tudom, akkor második babánál ez a standard :D

Na, megyek ledőlök. Kirándultunk ma egyet, és jól kifáradtam :D Szerintem már nem lesz erőm jönni ma! Jóéjt Mindenkinek és sok erőt a jövő héthez!
Vendég
 


Sziasztok lányok,
de sokat írtatok, én csak most nézem, mert a hétvégén otthon voltunk Debrecenben, most értünk haza, és végre már tthon is van internet.

Szépek az alkotások, és a vásárlási láz is ragadós, nagyon rámtört, ahogy olvasgattam miket vettetek. De akkor a Kikába nem megyek, úgyse szeretem azt a helyet...

És pénteken mi is vettünk babakocsit!!! Az ABC travel system kuponos akciós verzió. Bordót. Melyikőtöknek is van ABC? Mintha ketten is mondtátok volna, csak nem emlékszem, h ki. Szóval csatlakozunk :)
Persze úgy volt, h kapunk kölcsön babakocsit, és gondolom kapnánk is, csak az egy olyan nagy batár régi típusú mélykocsi, itt a belvárosban el se férnék vele az utcán. Ez meg olyan kis csinos :D, és sportkocsinak is jó meg hordozónak is, ezeket úgyis venni kellett volna.

Barbus, Kami, légyszi nekem is küldjétek el a listát!! apelyvasferenczik@gmail. com címre Úgy aggaszt, h valamit elfelejtek majd, meg az anyagiakat is át kéne látni. És mivel dolgozni fogok szinte végig, félő h vmt kihagyok vagy későn jut az eszembe.

Jók a pocis képek, ha rakunk kártyát a gépbe végre, akkor csinálok :)
Ági

Kép
Kép
agiboldi
 
 


Sziasztok!

Nos, a képeket nézegetve nekiálltam aggódni, mert mostanában nekem is kétpofára megy az édesség, főleg a péksütik, (a terhesség elején nem voltam ilyen falós) és ennek megfelelően megijedtem, hogy a súlyom is biztos meglendült, attól ilyen nagy a pocakom. De a mérleg szerint még mindig 3 kilóval kevesebb vagyok mint Zsuzsával ilyenkor...


Kami, Barbus:

Nekem is volt olyan listám! Tényleg nehéz fejben tartani nélküle, hogy még mi minden kell a babának...


Tegnap voltunk Zsuzsával játszóházban a Művészetek Palotájában, ahol minden hétvégén ingyenes programokkal várják a gyerekeket, szinte minden korosztályban (azért szinte minden mert bár hoztak csecsemőket is, nem tudom, ők mennyit élveztek a dologból). Egyébként nekünk nagyon jó vasárnapi programmá alakult ez, minden vasárnap délelőtt megyünk a Művészetek Palotájába, utána rokonsághoz ebédelni. Egy baj van csak: Zsuzsa egyre fürgébb, én meg egyre lassabb leszek!!! Most tanul szaladni, hát zabálnivaló, csak röhögni tudok mikor hívom ő meg "menekül" a másik irányba, de lehet nem sokáig lesz vicces, csak amíg tényleg én vagyok a gyorsabb... És nagyon önálló és bátor, minden további nélkül elkalandozik mellőlem, néha vissza-visszanéz hogy megvagyok-e még, de különben ő megy játszani. Örülök hogy a bölcsi nem tette csüngővé, az elején igen, de úgy látszik, múlóban az az iszonyú anyás korszak amikor a szobát se lehet elhagyni mert sír.

No mindegy, a hosszú bevezető után egy kép tegnapról:

Kép

Zsuzsanna 2005 szeptember 7.
Szilvia Vivien 2007 február 28.

Tejmentes blog
Életkör
rokica
 
 


Halihó! :)

Róki!
Nagyon édi Zsuzsa, és tök jó ötlet ez a játszóház! Persze, szerintem csecsemővel még nem érdemes ilyen helyre menni, hisz értékelni nem tudja. De már 1-2 éves bébivel biztos klassz dolog! :)

Ágiboldi!
Gratula a babakocsihoz, azt hiszem Móniék vettek még ilyet. (de ez nem biztos).

Timi
Kép Kép
timocska
 
 


sziasztok!

gratula az újabb vásárlóknak, úgy látom, gyönyörűbbnél gyönyörűbb babaszobák vannak kilátásban! kreatívoknak minden elismerésem, én is tervezek majd vlmit, de csak ha már nem dolgozom. de h ez mikor lesz, még mindig nem bírtam eldönteni. január? február? áááááá!

ágiboldi!
moni és én vagyunk az abc designosok, csak nekünk kék van. de a barátnőm pont most írta, h ők is megvették, bordóban, mint ti. :lol:

barbus/kami!
csatlakozom timohoz (úgy látszik a timik már csak ilyenek :)), ha nem túl személyes, én is kérhetnék ilyen listát? mert az odáig oké, h a védőnő leírta általánosságban, de szeretnék látni olyat is, h miből hány db, stb. (wons@freemail.hu)

hüvelykenetén rákérdeztem a dokinál, azt mondta, h amennyiben nincs tünetem, nem nézik, majd csak a szülés előtt három héttel. különösebben nem bánom, azért sok felismerhető jele van a fertőzésnek, a lényeg, h ha vlki vlmit lát/érez, akkor rögtön menjen dokihoz.


pocifotók

tökjók a képek csajok! basszus, én is mindig tervezem, de ha ilyen ütemben haladok a megvalósítással, nem is lesz terhesfotóm :( de nem is értem mit bénázok vele, végülis csak egy kattintás. na majd ma!

roki!
zsuzsi n n varázslatos! otthonszüléssel kapcs. van vlmi előrelépés?


istvános szülésfelkészítő

hol tudom megnézni, h mikor indul?? egyszer mintha láttam volna vlhol a neten, de nem bírom újra megtalálni, tud vlki segíteni?????

majus3
 
 


Május!
Én azért igyekszem megörökíttetni magam pocakosan is, mert ki tudja, lesz-e még rá mégegyszer lehetőségem? És ha nem, akkor mindenképp szeretném nézegetni később, illetve a lányomnak is megmutatni! :D

Timi
Kép Kép
timocska
 
 


HOL VAGYTOK EMBEREK??? :shock:

Timi
Kép Kép
timocska
 
 


Szia Timi!
Én reggel óta próbálok írni, de valamiért nem működött nálam a babanet.
De lehet, hogy másoknak is ez a gondja?

Jó sokat írtatok a hétvégén!
Nagyon tetszenek a pocifotók és már mindenkinek milyen nagy pocakja van :shock:

Kenetvétel: Nekem is csak az elején volt egyszer, azt mondta a dokim, hogyha van panaszom, akkor szóljak, amúgy fölösleges mindig levennie. Amúgy a méhszájamat minden alkalommal megnézi és be is írja az eredményt a kiskönyvbe.

Látom alakulnak a babaszoba díszek is.

Barbi,
Én is szoktam szalvétatechnikázni és van is egy pár képem már a babasarokba.

Ági,
Igen timi és május jól írták nekünk is ABC-van és ugyan ez, csak kék színben.

Ma délután megyek dokihoz, remélem most már kiedür, hogy kisfiú vagy kislány lakik-e a pocakomban.

Móni

Kép
móni23
 
 


Hahó Timi, én itt vagyok ám, fél szemmel lesem mi újság, a másikkal meg dolgozok :)

Május, alig várom, h összerakjuk a babakocsit. Mindkettőnknek a bordó tetszett, és bár Boldi fiú, kis tanakodás után úgy döntöttünk, hogy elég sötét, nem lányos szín. remélem nem lesz bonyolult a használata... még vennem kell majd hozzá olyan kis ék párnát amitől nem fekszik görbén amíg pici.

Ja, jó nagy hülyeséget álmodtam, nyilván mert nagyon rugdosott. Álmomban volt a babánál egy játék építőkocka a hasamban. Mindig kidudorodott egy kocka alakú valami a hasamon, és hát az nem lehetett egyik testrésze se, így miután mindenki megnézte a környéken úgy döntöttek, h bizony Boldizsárnál van valami játék, és azzal döfködi a hasamat, menjek 4D-s uhra, h lássuk mi az...
Persze erre felébredtem, és odanyúlva kocka éppen nem volt, de veszettül taposott pont azon a helyen :lol:

Kép
Kép
agiboldi
 
 


Sziasztok!

Nagyon klasszak a pocis képeitek! Jó nagy a Ti pocakotok is. Én azt hittem, hogy csak nekem ilyen nagy, mert annyi sütit eszek. A védőnő pont pénteken mondta, hogy már ne hízzak többet, mert 10 kilónál tartok. Megkérdezte mit eszek én meg megmondtam, hogy 2 naponta sütit sütök. Na kaptam a fejemre! De mit csináljak, ha azt kívánom????? :cry:

Barbus!
Mi a tóvárosnál lakunk. Akkor elég messze vagyunk. Azért ez tök jó, hogy így összejártok. Mi mindíg pórul járunk mert akivel megbarátkozunk és már odájig jutunk, hogy átmegyünk egymáshoz akkor a másik anyuka elkezd dolgozni a kisgyereke meg bölcsis lesz. Ez a mi formánk. :roll:

Kami!
Nagyon tetszik a zsebis goblein. Ügyi vagy! Neked is jó nagy a pocid! :D

Cat!

Igyekszem csinálni egy pocis fotót és akkor elküldöm. Nagyon ari vagy!

Gabi!
Szerencsére nekünk már a cumi nincs meg! 14 hónaposan a párom úgy döntött, hogy elég és elvette Petrától. Úgy történt, hogy a barátnőimmel elmentem este vacsizni és Ő fektette le aludni. Nagyon ügyes volt, mert én nem voltam képes rá. Szerintem pont időben csípte el ezt a dolgot. :lol:

zsuzsibo
 
 


Cat!

Elkültem a pocakos képet! eLŐRE IS KÖSZI!

zsuzsibo
 
 


Ja, nekem is vacakolt a net, de aztán mindig bejött! :)

Zsuzsi!
Én is rákaptam mostanában a süti sütögetésre, szerencsére én csak megsütni szeretem, enni általában nem szoktam belőle. Annál inkább a párom! :D :wink:

Móni!
Drukkolok, hogy megtudjátok a babátok nemét! Majd mindenképp jelentkezz emiatt is! :)

Ágiboldi!
Mi meg kék színű babakocsit vettünk, pedig Buksi lány lesz! :) Azt hiszem, egyáltalán nem ez a fontos. Én még szeretnék hozzá venni pelenkázó táskát. Ez a párna, ez a kocsiba vagy pedig a hordozóba való?

Timi
Kép Kép
timocska
 
 


Timi, Te nagyon rendes vagy! Sajnos amit megsütök annak a 90%-át én eszem meg. Asszem vissza fogom magam fogni.

zsuzsibo
 
 


A hordozóba, merthogy nem eléggé fekvő a pozíció a hordozóban, görbén feküdne benne, és az csecsemőnek nem jó, úgyhogy lehet kapni egy ék alakú szivacsot, ami ezt a 'törést' kiküszöböli, és akkor már fekszik. A kocsinak se teljesen egyenes az alja, de azt mondták, hogy az már egy pokróccal korrigálható, ahhoz nem kell ez a párna.

Kép
Kép
agiboldi
 
 


Na megjötem a dokitól. A babóval minden rendben már több, mint fél kg. A nemét viszont most sem tudta megmondani a doki, pedig elég sokáig próbálkozott. Valamikor a jövőhét kell mennem cukorterhelésre, majd kérek időpontot a laborban.

Zsuzsi, Timi,
Én azért nem sütök mostanában, mert én enném meg akkor mindet és az a mérlegnek nem tetszene.

Ági,
Mi is vettünk ilyen ék alakú párnát, tényleg sokat segít, egyenesebb lesz tőle a fekvőfelület.

Kép
móni23
 
 


Sziasztok!

Most rövid leszek, majd este jövök bővebben.

Én fórumozok Babafalván is, ott indítottak egy peticiót a szülésválasztás korlátozás ellen.
Akit érdekel itt tud utánaolvasni, és esetleg aláírásával tudja támogatni az inditványozást :wink:
http://www.babafalva.hu/portal/modules. ... le&sid=314

Gabi

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


Sziasztok!

Na, ma egész nap nem volt bent net... mondjuk nem is lett volna sok időm, bolondok háza volt! Viszont kimentem napközben a bútorboltba, és biztosra mondták, hogy Karácsonyra meglesz amit rendeltünk :D

Ágiboldi, Május! Elküldtem a listát! Azért nem szentírás – én is szelektálok belőle!

Róki! Tündéri ez a kép Zsuzsáról! Egy igazi kis tündér :D

Zsuzsi, én 8 kilónál tartok :shock: A doki azt mondta, hogy ha nem megyek el 30ig, akkor ez még OK :D a kezdő súlyom alapján 12-15 kiló ami belefér (papíron legalábbis...) Mindenesetre szarul hangzik, de látszani nem igazán látszik, csak a pocimon – egyenlőre :shock:

Móni! Sajnálom, hogy ilyen kis szégyenlős a babátok :D Ami késik, nem múlik! Előbb utóbb ki fog derülni :D Kitartás! Most könnyen beszélek, ha a Te helyedben lennék, biztos nagyon bosszantana...

Timó, Ágiboldi! Én is hallottam erről a párnáról! Sokan dícsérik!

Megyek, mert hulla vagyok... Legyetek jók!
Gabi, megnézem a linket!
Vendég
 


Sziasztok!

Végre hazaértem! Voltam szüléselőkészítő tanfolyamon, ahol bemutattak egy filmet, ami két nő szülését kísérte végig. Az érdekes az volt, hogy a kamerát gyakorlatilag a nők lába között tartották, így nem maradt rejtve semmi. :shock:
Igazából nem gondoltam, hogy ez ÍGY NÉZ KI! :shock: :oops:
Hazaérve rögtön eligazítást tartottam, hogy a férj helye a mama FEJÉNÉL van szülés közben! Biztos, ami biztos! :wink:

Ami még vicces, hogy elment a kórházból az a doki, aki az EDA-t kezelte, így fájdalomcsillapításként csak infúzióba kötött egyéb szerek vannak. EDA nincs. Jó sokan kiakadtak ezen az ottlévők közül, amit megértek. Engem annyira nem zaklatott fel, mert én amúgy sem terveztem, csak jobb lett volna, ha ez teljesen az én döntésem, és nem a kórház gazd-i helyzete határozza meg. :?

Ami viszont nekem fontos örömhír, hogy támogatják a háborítatlan szülést, lehet félhomályban, gyertya világításnál (!), saját zenével stb. szülni. Nekem úgy tűnt, hogy felőlük a feje tetejére is állhat az ember(lánya), amíg rendben zajlik a szülés, nem avatkoznak be. :D

Lányok! Bocs, hogy ilyet írok, de úgy örülök, hogy nem csak én hízom!!! :lol:

Agiboldi! Ha tudsz majd tegyél fel képet a babakocsiról, mert a katalógusban csak a kék van (feltéve, hogy jót néztem :oops: ) Köszi! És persze gratula a beszerzéshez! :D

Roki! Zsuzsa annyira aranyos! Elfogadnék egy hasonló kislányt következőnek! :D

Kami! Hová tűntél? Egész nap nem voltál....remélem minden ok!:roll:

Lehet egy béna kérdésem? Ti miben viszitek haza a babát a kórházból? Odáig eljutottam, hogy az autós hordozóban, de akkor vami olyan kezeslábas(?) kell, aminek van lába, hogy be lehessen kötni a babát a horozóba. És itt jön a valódi kérdés: egy téli kezeslábas-félét kell vennem, ha mindez március közepére várható? Vagy? Vékonyabb kezeslábas (van ilyen?) + babatakaró? :oops:
Vendég
 


Ági! Közben megtaláltam a Brendon honlapján a babakocsit bordó színben! Szerintem sem lányos, jó választás volt! :D
Vendég
 


Jo reggelt.

Hahaaa, ma en vagyok az elso!!!

Tegnap, ahogy Barbi is irta, bent megkergult a net es csak bizonyos oldalak mukodtek. A Babanet nem :( Most irok gyorsan egyet, mig apu alszik, ki tudja ma lesz-e bent Babanet...

Pann: marcius kozepen meg marhahideg van! Szeriontem nyugodtan johet a teli kezes-labas, a tavasz mostanaban majussal kezdodik...

Tegnap este ugy kidugta a gyermekem mindenet, siman ki lehetett tapizni a testet. Valami megdobbento volt, szinte a "kezemben fogtam", gyorsan behivtam Gedeiaput is, probalja meg o is - hat gyorsan fulig szaladt a szaja :) Jokora darab mar a gyerek vegtagok nelkul, szent igaz!!!

A fonokasszony tegnap megint elsutotte, hogy maradjak meg. Mondom, meddig? Hat vegig. Ja, mondom, majd akkor itt szulok bent... Kicsit tart attol hogy elmegyek szerintem, mert oreg roka vagyok mar, barmelyik tervezot tudom helyettesiteni (tegnap is ez volt) es hat ez neki nagy segitseg. De hat muszaj mennem! Persze jol esik, hogy ragaszkodik :)

Tegnap egy oltes nem sok, annyit se haladtam elore a Zsebi-goblennel. Forditottam, fasza ventilatoros szoveget :) De legalabb ismet penz all a hazhoz es az jo. De ma este csakis varrogatni fogok!!! Es jo sokat haladok majd!

Na, megyek, folebresztem Gedeiaput. Mert megint elkesunk!!!
Szep napot nektek, ha a net is engedi, jovok meg!
Csa,
Kami + edes kis Zsebibaba
kami
 
 


jó reggelt!

ágiboldi!
én kaptam a barátnőmtől olyan kezeslábast, ami ugyan zsákban végződik,de van rajta egy lyuk, v minek nevezzem, amin keresztül lehet vezetni a hordozó hámját a babó lába között, sztm tök jó megoldás.

pann!
tökjó, h voltál szülésfelkészítőn, én is úúúgy mennék már, de még mindig nem tudom, h az istvánban mikor van... pedig tuti, h a neten láttam az infót, csak akkor még korai volt, de reménykedem, h roki tud majd segíteni...

moni!
hűűűha fél kiló, az igen :) egyébként azt látom, h a 20. hét után már nem mindig tudják a dokik kapásból megmondani a nemét, legalábbis a barátnőméknél is így volt. de végülis ez jó, mert azt jelenti, h már olllllyan nagy, h nem lehet csak úgy bármilyen szögből uh-zni :)

sági!
te mikor mész ma a kárpát utcába?

barbus!
köszi a listát!

majus3
 
 


Május, nekünk is olyan bundazsákunk van, amin megvan ez a nyílás, így abban is be lehet kötni a babcit :D
Pann, ha még nincs ilyenetek, mi az Auchanban vettük 2000 HUF-ért!! Nagyon cuki :D
Vendég
 


Na szép jó reggelt nektek!

Rengeteget irtatok azóta hogy nem voltam, és azt hiszem nem is tudok mindenre reagálni, az képtelenség lenne :D

A lényeg, hogy túlvagyok a cukron, bármég nem tudom az eredményt, de majd csütörtökön felhívom a dokim, mert volt másik vizsgálat is és azoknak az eredményét is várom, ugyohogy majd együtt a kettőt, de remélem nincs baj...
A cukros lötyi iható volt, de azért nem ismételném meg, főleg, hogy az a két óra várakozás utána, Kyra már ütemesen rángatta a köldökzsinórt, hogy juttassak már neki valami kaját...
A második vérvételnél már egy új csajszi volt, énrajtam kísérletezett, tanuló volt a lelkem, szét is robbantotta a vénámat, ugyhogy most tiszta lila a kezem... persze mindenkinek el kell kezdenie valahol, de miért pont rajatam... :evil:

Én a Schöpfibe voltam 4d-n és több mint egy óráig foglalkoztak velünk, nagyon kulturált, halk zene, kedves nőci...meg voltam elégedve :)
Persze Kyrus alukált szokásához híven és nem tetszett neki, hogy fel akarjuk kelteni, a csajszi mondta, hogy menjünk járkáljunk egyet meg igyak valami édeset, hogy beinduljon tőle :D
Nem volt egyszerű rávenni, hogy mozogjon, és hogy ne takargassa magát a kezével :) Olyan mint én, nem szereti ha filmezik :lol:
Ezen kívül ami tök jó, megtudtam, hogy a fejecskéje neki már lent van, és a kezével boxolja a hólyagomat, ezért kell annyit járnom a wc-re, mert ha beindul akkor azt használja box zsáknak :D
Szóval sokat megtudtam róla, de főként azt, hogy kislány és ennek roppantul örülünk :)
Ja és 612g körüli a kis drága :)

Mikor lesz tanfolyam a Schöfibe? Holnap? Vagy rosszul olvastam valamit?

Az anyukák és anyósok vásárlási láza nálunk ugy zajlik, hogy anyós csak immel ámmal vesz valamit, ő karácsonyra akar minket elárasztani babadolgokkal, anyám meg bárhol van vesz valamit...tegnap voltunk a Kikába körülnézni, és alig birtam lebeszélni arról, hogy vegyen valamit, mert hát csak körülnézni mentünk nem lehet mindig venni valamit :) teljesen be van sózba, ugyhogy vissza kell fogni :D
Bár néha engem is mert beszabadulok egy boltba és kész, legszivesebben megvennék neki mindent, de hát ésszel kell az ilyet, legalábbis szerintem, meg én inkább januárba akarok majd vásárolni, hisz akkor már nincs ez a karácsonyi őrület, hogy fellöknek, meg lesz ugyis sok leárazás, szóval...én várok még egy kicsit, ugyis leginkább a kiegészítők hiányzonak, a legtöbb dolog már megvan ruházati szinten :)

Most megyek elküldöm ezt aztán meg még tovább olvasok visszafelé és reagálok mindenre, részletekbe igaz de remélem nem haragszotok rám :)

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Barbus, mi is az Auchanba vettük, lehet pont egyformát vettünk? :)
A mienk rózsaszín és a kis kapucni részén van két kis fülecske mint a macifülek, és van rajta lyuk a biztonsági övnek, meg legombolható derékba a lábrésze és igy használható sima kiskabátnak is :)

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Kami nagyon jól néz ki a kis kép, én is imádok gobleineket készíteni, csak amit én elterveztem a kis hercegnőmnek azt nehéz lenne felrajzolni, legalábbis nekem nem igen van meg a felrajzoláshoz a kézügyességem, mert kivarni már könnyebb lenne, de felrajzolni... na de lehet azért majd megpróbálom, vagy felrajzoltatom valakivel :D

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Akíra, nekünk nem logombolható az alsó része, és a kapucnin sincs fülecske, csak a pocak részre van egy cica ráhímezve :D
Örülök, hogy kicsi Kyrával minden rendben! :D
Vendég
 


Akira: tok egyszeruen fel lehet rajzolni, ha pl korulvagod a mintat es az alapon korberajzolod. Kicsit pepecselos, de legalabb olyan lesz, mint az eredeti. En is korberajzoltam a Zsebibaba-mintat, csak a tobbit rajzoltam be kezzel, de az meg mar nem olyan veszes...

Jaj, almos vagyok. Es most kolalajtot iszom - volt egy kis fejfajas reggel, ez mindig segit. De azert nem orommel iszom igy, hogy Zsebibaba a pocakomban van...
kami
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?