Új privát üzeneted érkezett!

Szilvih: :oops: már meg is kaptam a választ, egy jó órája a bulira...:lol:
Örülök, hogy sikerült kikapcsolódnotok, és hogy jól sikerült az estétek!!

Kitta
kitta
 
 


Sziasztok!

Szilvi: jó lehett a céges buli, én biztos mindent kipróbáltam volna :lol:
Tavaly augusztusban (pont, mielőtt terhes lettem volna) Pilisvörösváron volt egy búcsú, ahová elvittük Livikét is a keresztanyujával. Míg Livike apával felült egy gyerekes körhintára, kiszúrtam egy felnőttest, ami átpörgös, össze-vissza forgós volt. Ahogy végzett Livi+apa, rögtön rávettem apát, hogy engem is ültessen fel arra a pörgősre. Kérdezte, hogy átfordul-e, mondtam, hogy nem (akkor nem ült volna) :wink: (ő pont nem látta menet közben), így úgy ült fel velem, hogy azt se tudta, mi az :lol: . De aztán mikor beültünk, gyanakodott, hogy miért vagyunk annyira bekötözve - de akkor már nem lehetett kiszállni :lol: Azért tetszett neki :lol:

Kitta: elvileg itthon vagyunk hétvégén.
Jó lehetett a búcsúztatód. :lol: Más nincs, aki be tudná tanítani az utódodat? Én pl. reménykedem, hogy egy darabig megmarad ez a kellemes idő, akkor azért Te is jobban bírnád az utazgatást.

Móni: rég hallottunk rólatok. Hazajöttetek már a kórházból? Jól vagytok?

Marcika köldöke még mindig nem gyógyult be teljesen :evil: . Nézte ma is a védőnő, mondta, hogy egyértelműen ezért, mert nagy volt rá a köldökcsipesz, nem szorította el tejesen... Szegény, pedig holnap már 1 hónapos, és még mindig ezzel szenvedünk :roll:
Aztán kezdődik megint az utazgatós macerálós mizéria: jövő pénteken kell mennem a 6 hetes kontrollra (utána megy a dokim szabira), utána hétfőn kell mennem a cukorterhelésre (3 órán keresztül vesznek vért fél óránként :roll: ), aztán Marcikát is lehet vinni a csípőszűrésre...
Marcika picit náthás lett (gondolom a hirtelen lehült levegő miatt). Lányom ebben is utánozni akarta (mindig az kell neki, ami Marcikának), jött, hogy az ő orrát is szívjam ki. De aztán rájött, hogy ő ezt nem is szereti :lol: . Jó hír, hogy Livike újabban (megint) szobatiszta lett :lol:

Timi

Kép
Kép
timóca
 
 


Ilyen egy komoly, holnap 1 hónapos férfi :lol: :

Kép

Kép
Kép
timóca
 
 

 
 

Kitta: sajnálom, hogy egy liba miatt kell még bumliznod dolgozni, de csak lejár már ez is :wink: , a sok ajándék az jóóóóóóóóó, főleg ha hasznos a holmi!

Timóca: nagyon szép Marcika!!!!!!Totál tudja már, hogy hova kell néznie amikor fényképezik :lol: !Nekem egy kicsit már kezd is a tesókájára hasonlítani aki nem mellesleg szintén egy tündér!

Gabi: Már mekkora Brendon :shock: !Ő is nagyon vagány kispasi!!!!!!Annyira kíváncsi lennék, hogy milyenek lesznek felnövekvőben.Édes lenne, ha cca 18 év múlva összeröffennének egy találkozóra azzal a címmel, hogy ami anyáink voltak a 2007.nyári babák topikosai :wink: :) :D :lol: !!!!!!!

Kép
Kép
petra78
 
 


Sziasztok!

Ma tőlem is elbúcsúztak a kollegáim, betegeim, ennyi szeretettet egy csokorban régen kaptam. Nagyon jó érzés volt, hogy aggónak értem és szeretnek. Könnyekig hatódtam.
Persze jó lesz most már itthon lennem, mert tényleg pihennem kell így az utolsó pár hétben, na meg még össze sem pakoltam a kórházba semmit. Szeretnék jövő héten még egy nagytakarítást is beiktatni.

Szilvi!
De jó, hogy jól érezted magad. Vidámpark: hát én is kipróbálam volna mindent, mint Timi. Gyerekkoromban minden nyáron nagypapa elvitt minket az öcsémmel, nagyon szerettem. Öcsém fiú létére olyan beszari volt, alig mert ráülni valamire :lol: , a mai napig halálfélelme van a repülőn is, pedig sokat utazik és nem képes megszokni.
Jó azért, hogy van kire hagynod a gyerekeket. Ezek szerint jó kapcsolat van közöttetek.

Kitta!
Azt a pár napot majd kibírod, csak egy pár napra mond meleget a hét elejére, aztán megint ilyen lightos időnk lesz.
Azért milyen jó, hogy vannak még ilyen munkahelyek, mint a tied és az enyém, törődnek és emberszámba vesznek bennünket.

Timi!
Jól megszenvedtek a köldökkel,de igaza van a védőnőnek, hogy a hosszú csonk okozza. Tényleg jó sok helyre kell majd mennetek jövő héttől, remélem mindenütt minden rendben lesz veled is és Marcikával is. Annyira jót nevettem Livikén, szinte láttam magam előtt, ahogy kéri az orrszívást és kiderül számára, hogy ez azért nem valami szenzációsan jó érzés.
Nagyon szép a kisfiad és olyan nagyot nőtt, valóban nagyon komoly férfi, legalábbis a képen :lol:

Petra!
A tali tényleg nagy muri lenne, a fiú lány arány is ideális, akár még szerelmek is szővödhetnek. :lol: :lol: :lol: :lol:

KépKép
KépKép
szylvi
 
 


Ha már talinál tartunk: most láttam, hogy lesz Babanetes találkozó. Jön/megy valaki?

Kép
Kép
timóca
 
 


Sziasztok!

Elnézést, hogy régóta nem voltam, de ez a hét nagyon mozgalmas volt. Hétfőn voltam ctg-n, ahol rámijesztettek egy kicsit. Erős összehűzódásaim voltak, és a gép jelzett fájásokat is, bár azokat nem éreztem. A dokim pont külföldön volt, végül egy másik értékelte a ctg-t. Felírta a Pipolphent (szedte valaki közületek?), meg majdnem be akart fektetni... :shock: A ctg-n egyébként minden okés volt, csak az a sok összehúzódás és fájás... Alig voltam lesokkolva! :x Aztán végül abban maradtunk, hogy másnap megyek, akkor már a saját orvosomhoz. Végülis megnyugtatott, azt mondta, pihenjek nagyon sokat, de igazából eddig is ezt csináltam. Lehet, hogy a meleg váltotta ki az egészet, de az is lehet, hogy az allergiám, előtte éjszaka alig aludtam (kb. 2 órát), nehezen is vettem a levegőt. :( Olyan fáradékony voltam a napokban, pedig már nincs is az a borzasztó meleg.
Jovika! Anyukám császáros volt, 42 évesen vállalt be engem, úgyhogy nem tudom, milyen tágulósságot örökölhettem! :)
Nelli! Hát, nem semmi ez az István kórház, az ember azért is izguljon, hogy jusson neki egy ágy! :shock: Meg ez a szülésmegindítás is... Annyi negatív vonatkozásairól hallani, a baba majd tudja mikor kell kibújni! :)
Dóri, Csilla, Gabi, Petra, Timóca! Elnézést ha kihagytam valakit, gyönyörűek a csimotáitok! Már én is úgy várom a babázást! :D
Gabi! Brendonnak nagyon falat a a Nike zoknicskája! :) Ha esetleg tart még ez a kis depi, akkor az Omega3 is nagyon jó rá, azt hallottam!
Kitta, Szylvi! Milyen tökjó, hogy ilyen aranyos kollégáitok vannak! Nekem az évfolyamtársaim okoztak hasonló örömöket! Úgy tudja melengetni az ember szívét! :D
Kitta! Sajnálom, hogy még mindig be kell járnod a melóhelyre, de már tényleg nem tart soká! :)
Timóca! Jól megszivattad férjecskédet a Vidámparkban, nagyon tetszett a sztori! :D Eszembe jutott, amikor párommal voltunk tavaly, és van az a hajó, ami körbeforog, és megáll félúton... Na, ő attól majd kitaccsolt! :D
Szylvi!, közeleg a nagy napunk, hát igen... :) Még én sem pakoltam be a kórházi csomagot, sőt a lakásban is van még tennivalónk, meg már egy hete nézegetjük a babakocsikat, de még mindig nem tudtunk dönteni!

Szép hétvégét Nektek!

KépKép[/b]
dincuska
 
 
 
 
 
 


Szilvi: Neked jó pihizést, azért most már rádfér így a 36ik hét táján! Azzal a nagytakarítással is majd lightosan, ha lehet, úgy a 38ik hétig :roll: . Milyen jó lesz neked, lesz mindig baby sittered a nagylányod személyében! Persze, tudom, nem jó túlzásba vinni a kicsi rátukmálását a nagyra, de azért nem jelent fél órás szervezést elszaladni a sarki boltba, ha nincs a vacsihoz tejföl :roll: :twisted:
Öcséd: Akkor mi ketten vele jó pár lennénk, én is utálom a repülést is, pedig régen rengeteget repültem... :twisted:
Anyósom: Azért nem felhőtlen a kapcsolat közöttünk, de az átlagnál jobb. És a legtöbbször, ha szólok neki, hogy vigyázni kellene a gyerkőkre, tényleg tudja vállalni. Csak pár szokásától mászok a falra...

Timi, Marci köldöke :evil: Nem tudom, hogy fordulhat elő ilyesmi, ráadásul nem is volt pici újszülött, honnan szedték azt az óriási csipeszt??? Náthára jobbulást!
Mostanában én sem tudom, hogy öltöztessem Lillát, merthogy ugye ő eddig a pocakhőhöz meg a 30 fokhoz volt szokva (mi sem használunk légkondit). Akkor ez most neki zimankó, de mégis furának tartom a plüsst ráadni... Múltkor előszedtem neki egy vastagabb hálózyákot éjszakára, de izzadt benne...
Marci gyönyörűűűűűű... :!:

Petra, de jó, hogy már javulsz!

Kitta, Ha nem bánod a munkát, legalább szerzel egy jó pontot a főnöknél... Biztos fontos lesz ez visszajövetelnél, meg a gyerekbetegségek miatti hiányzásoknál.

Kép
Kép
szilvih
 
 


Nelli, mindig nézem a telefonomat, jelentkezz!!!!

Ildikó, drukkolok, hogy végszóra készen legyen kis házatok!!!

Kép
Kép
szilvih
 
 


timóca!


Martin álomszééép!!!!!!!!

Kép[/URL]Kép
gabi.baba
 
 


Szilvi :)
Aranyos vagy, de még nem jött Brigike. Pedig ma nagyon rossz napom van. Elég rosszul voltam egész nap, meg a pocim is fájt. De talán a déli uborkasali tett róla, és nem fájások. Nehéz elkülöníteni. Viszont reggel nagyon fájt az alhasam.

Kitta :)
Még azt a rövid időt kibírod a munkahelyen, és utána vége :lol: Keddtől nem lesz megint meleg.

Dincuska :)
Elhiszem, hogy megijedtél. Engem múltkor a magas szívverése miatt vert le a víz. Remélem, Nálad is csak a front kavar be, mint ma nálam.

Timi :)
Ez a köldökcsonkos dolog nem hangzik jól :( Mindig van valami izgulnivaló.

Szylvi :)
Én is azt terveztem, ha majd itthon maradok, jó nagy takarítást fogok végezni, de ez nem jött be igazán. Bekavar a hőség, néha a rosszullét, a két gyerek...

Kép
Kép
Kép
h.nelli
 
 


Szép estét mindenkinek!

Edina!

Amennyit csak tudsz pihenj, mást nem igen tehetsz. Egy pár hétig még jó lenne ha bent maradna Emma baba. Megnéztem a web oldalatokat, nagyon jó, sajna nekem nem lenne hozzá energiám, pedig tényleg tök jó.

Szilvi!
Teljesen igazad van nekem lesz egy baby sitterem, ez eddig nem is tudatosult bennem, pedig tényleg előfordul, hogy főzés közben derül ki, hogy pont valami hiányzik és akkor egy 10- 20 percre nyugodtan rábízhatom. Különben is a napokban pedzegette, hogy majd viszik a barátnőjével sétálni a hugicát, ha megengedem, azért tényleg nagyon örülnék, ha a korkülönbség ellenére jó testvéri kapcsolat alakulna ki közöttük. Na meg amíg ők sétikálnak addig én foglalkozhatok a kicsi férjecskémmel. :lol:

Ildi!
Tényleg mi van veled, nem jelentkeztél a napokban. Hogy álltok a felújítással? Mi volt a ctg-n?

Nelli!
Úgy terveztem, hogy hétfőtől neki állok a lakásnak, persze csak úgy finoman, aztán meg majd látom, hogy bírom -e a takarítást. Adri megígérte, hogy segít nekem. Ma kivasaltam a bébiholmikat, a pelenkán viszont kiakadtam, mert nyúlik össze- vissza az anyag. Lehet, hogy én vettem rossz minőséget, de normális bababoltban vettük, vagy ennyit változott volna 13 év alatt?
Szóval Szilvi hozza majd a híreket, már alig várom, szorítok, hogy minden rendben legyen.

Lányok!
Popsi kenőcsöt milyet használtok? Vagy majd a doktornő fog kiírni valamilyent?

KépKép
KépKép
szylvi
 
 


Sziasztok!

Martin nevében köszönöm a bókokat :lol: . Most, hogy (védőnői utasításra) már nem hintőporozom, csak alkoholozom, kezd végre köldök fazonja lenni a köldökének :lol: . Úgyhogy talán pár nap múlva most már tényleg begyógyul :lol:

Szilvi: én mondjuk nem tudtam, hogy köldökcsipeszből van többféle. De a védőnő mondta, hogy legalább 5-öst tettek rá, ami kb. 6 kg-s gyerekre való... (biztos csak azt nézték, hogy nagy baba, nagy csipesz kell rá...)

Dincuska: azt a hajót én is kipróbálnám :lol:

Szylvi: a védőnő egyből feliratja a recepteket, amint a baba megszületik (legalábbis nálunk így van, de gondolom máshol is), hogy ki legyen váltva, mire hazamentek a kórházból. Írnak fel popsikenőcsöt, fürdetőkrémet, hintőport, alkoholt, D-vitamint, K-vitamint, kamilla teát... szóval mindent, ami kell majd.

Timi

Kép
Kép
timóca
 
 


Sziasztok!

Manóci, hogy vagytok???

Timi :lol: fiad komolysága... :lol: eszméletlen!! Tudod, kicsit félek a Barosstól azok után, amiket irtál róla... Nyitott ablaknál füri, ez a csipeszes dolog... nem is tudom...
Mi valamelyik nap fogunk bemenni apával a szülésznőmhöz beszélgetni, s ha nem lesz teltház, akkor még be is visz minket szülőszobára, hogy lássuk, mi is vár majd ránk odabenn.
Viszont jó hír, hogy már kezd szépülni a köldöke a picúrnak! És a kép Livikéről a vonalzódon mindig mosolyra fakaszt!! Annyira szép kislány!!

Szyilvi: a nagytakarítást én is tervezem, de így kicsit még elhúzódik.. Azért csak óvatosan nagytakaríts, és legyen segítséged!!
Sztem is jó, ha az embert ilyen kollégák veszik körül. Szerettem is ott lenni, mert mindig jó hangulat volt bent. Épp ezért, nehéz is eljönni.
S bár van bennem némi harag (ami asszem csak a kolléganőm miatt van), mégis kicsit örülök, hogy még pár napot ott lehetek majd velük!!

Edina: sajnálom, hogy így megrémítettek, de remélem, már minden okés!! Mirw vagy allergiás??

Szilvih: a jó pont szerzése sajna nem számít már.. én úgy érzem, a cég már nem lesz, mire én visszamennék. A főnök, akiről írtam, sajna csak ügyvezető ig., és rajta kívül van 2 tulaj (az egyik már nyugdíjas, mellesleg most épült Velencén bájos kis nyaralója,s ideje nagy részét ott tölti, alig van bent a cégnél), akiken azt látom, hogy szarnak a cégre.. Nem vesznek fel új embert, ezt azzal magyarázzák, hogy mire visszajövök, meglegyen a munkahelyem... viszont nemrég egy másik gyesen lévő kolléganőm jött volna vissza 4 órába, és közölték vele, nem tud visszajönni, nincs munkája... holott bőven lenne, mert mindenki több ember munkáját végzi a kevés dolgozó miatt. :(

Aranyosak vagytok, hogy bíztattok, hogy már csak pár nap, és pihi van!!

Megérkezett a babakocsi, holnap megyünk érte :lol: :lol:
Ma voltam kiságynézőben...lenne olcsón ismerőstől, de sajna nem nyerte meg a tetszésemet... :?
Viszont ma nővéremtől kaptam csomó babacuccot :lol: Holnap mosok, pakolászok. :)
Most viszont megpróbálok aludni, bár napok óta olyan vagyok, mint egy bagoly. Tegnap is hajnali 1 ig filmet néztem. Nem jön álom a szememre, ráadásul, nyitva az ablak... pár házzal odább kerti party, és bömböl a mulatós... a másik szoba ablaka meg a Dunapart felé néz, s onnan tombol a GOA zene... :( Melyiket szeressem???

Jó éjt mamák és babák!!!

Kitta
kitta
 
 


szylvi!amit majd kiirnak popsikrémet,szerintem annál jobb nincs,de a fürdetőkrém egy kalap sz.r!

Kép[/URL]Kép
gabi.baba
 
 


Sziasztok!

köszi a hiányolást, megvagyunk, pénteken voltunk dokinál, ctg ok, már belső méhszáj is nyílik, de még egyben vagyunk!

Közben bezárták a máv szülészetét felújítás miatt így a szabolcs utcában kell szülni... :( kicsit elkeseredtem, a nem olyan mint amilyet megszoktam! Már babázók nem szült ott valaki?

Felújítás haladgat, apával a fürdőszobán dolgozunk, azért sem jelentkeztem a bapokban mert csak olvasni volt erőm, mindig nagyon elfáradok!

Már kezdek nagyon terhes lenni, nyűgös vagyok, mindenem fáj, sehogy sem jó! Ez a kórházas dolgo meg csak még jobban rátesz a hangulatomra! :(

Most megyek is kicsit pihizek, azután megyek vissza apához segíteni=szurkolni! :)

Üdv:
Ildi

KépKépKép
dikó1
 
 


Sziasztok,


Vagyunk, most bekukk aztán jövök majd történettel+képekkkel ígérem!Mindenkinek köszi aki gratulált, és gondolt ránk!Timi+ Kitta, külön édesek, hogy kerestetek minket! :)

Minden ok. velünk tök jól vagyunk, és már nagyon jó itthon.Csütörtökön engedtek haza.szerencse tejcsi van bőven, és a kis pindurim már szopizik is jó sokat!30-40-et evett már a kórházban :shock: :)

Remélem itt is jól van mindenki, Timi + Dóri babáitok édes gyönyörűek :) :)

Tegnap már el is havazódtunk, mert Eszti 3 éves szülinapját ülte a család!!!De már legalább túlvagyunk rajta, és pihizhetek végre :)

Jövök, ha tudok
manóci
 
 


Sziasztok :D

Látom, mindenkinél dúl a nyár, szerencsére visszaolvasható mennyiséget termeltetek, amíg nem voltam :wink:

manóci: mégegyszer gratula a kisasszonyhoz, Eszternek pedig boldog 3. szülinapot :D

fürdetőkrém: Gabi, én is azt mondtam sokáig, hogy egy nagy szar, de kaptam egy jó tippet a védőnőnktől, ti. Bercinek elég csúnya lett a bőre a különböző "bóti" fürdetőktől. Veszel egy kiürült foly.szappanos tégelyt, belenyomod a fürdetőkrémet és fölengeded csapvízzel ( kb. 1/4-3/4 arány legyen). Jól összerázod és úgy használod, mint a foly. szappant. Így nem lesz olyan undi, "jajj, mindjárt kicsúszik a gyerek a kezemből" érzés fürdetésnél.
Nem mellékesen olcsóbb is, mint bármelyik más fürdető, arról nem beszélve, hogy nincs benne bőrirritáló illatanyag!

kitta: fogd a teliholdra, én is azt teszem! :D Én a múlt héten levezettem összesen 600km-t, a kamaszaim számtalanszor üvöltözésig fölhúztak, semmi bajom nem volt. Pénteken hazajöttünk, tegnap jöttünk-mentünk a fiúkkal, semmi gáz. Ma éjjel 2-fél5-ig ébren voltam, reggel óta görcsölgetek, keményedek :? (Én pl. egy mp3 lejátszót választanék...)

dikó: én magzatvízvizsgálaton voltam a szabolcsban tavasszal. Nem tűnt rossz helynek, Bercitopikos ismerős pedig ott szült és halálra dicséri. Remélem, nem lesz csalódás.

ildi: üdv közöttünk :)

dincuska: én 17 éve szedtem a Pipolphent az utolsó harmadban...érthetetlen, mi a bánatnak adják ennyi idős terhességnél is még?

timóca: cukorterhelés? Minek? Én Bercivel diab.-os voltam, de csak egy "sima" 120 percest csináltak a 6hetes kontrollal együtt :shock:

Megyek, ledőlök, ha már üres a lakás :)

Kép
Kép
Kép
Kép
jovika
 
 


sziazstok lányok!

Móni,
szia itthon! :) Jó, hogy Te megúsztad a miériát, és még ott és úgy szülhettél. Isten éltesse esztit, így utólag is!

Mi ma családilag Gergő szülinapoztunk (neki 3-én van, csak most gyűltünk össze).

Ildi,
Nálad pedig ezt sajnálom,. és tök megértem, hogy el vagy kenődve. Szabolcs u nem lehet egy leányálom, valahogy a híre (sem) olyan fényes.. de legalább a dokik jók, azért az is valami, végülis hamar meg lehet pattanni (lsd az én khban töltött másfél napomat :wink: ).

Sűrűek a napjaink. :)
Vikivel megjártuk egyébiránt a nefrológiát és nem romlott a helyzete, ez se nem jó hír, se nem rossz. Szeptember elején újabb izotóp :( immáron a Honvéd kh-ban. Ahol voltuk, a Szabolcsban a nukleáris medicínán, az elköltözött, a csapat megmarad, de jelenleg nem tudnak hol dolgozni :shock: :x ), mert átmennke majd ősztől a Honvédba, csak az még nincs kész. :shock: :evil: :evil: :roll: jó, mi? Akinke sürgősen kell most izotópos vizsg. (köztük minden percnek számító tumoros betegek), azok a radiológiai klinikára mehetek hónapos várólistáva, magyarán a nefrológus szavaival élve dögöljön meg a magyar, ők nem erre esküdtek fel és kb 30 telefon árán tudna sürgős esetben időpontot kérni 1-2 hónap múlva a klinikára. szerencsére nekünk nem sürgős, mert nincs romlás. de gondolhátok el, pár hónap mennyit számít, azalatt frankón tönkremehet egy vese is simán. a sebész meg em igen operál e nélkül, hogy nem látná mi a hlyzet odabenn. szóval fasza az egészségügy, csak gratulálni tudok. elrettentő a helyzet, de komolyan, most hogy én is szembesültem vele. :( :cry: :evil:
Vendég
 


Kép
Gergő megkóstolta a sört. A kis lüke, és ízlett neki. :shock: :shock:
Kép
Marcika a pelenkasarkával. :)
Vendég
 


Lányok!
Irtam egy hosszú üzenetet (igaz, csak magunkról), és elszállt az egész. Bocsi, de nincs erőm újrairni, pedig végre eljutottam odáig, hogy nektek is irok. :evil: :evil: :evil:
Lényege az volt, hogy kisfiam minden időmet igénybeveszi, igy alig van időm, azaz nincs is semmire, még a házimunkára sincs. Olvasgatlak néha, és látom, hogy lassan minden baba előbujik. Nagyon szép minden baba, gratulálok!
Sziszkóm is gyarapszik rendesen, már megduplázta a súlyát, csütörtökön 5600 gr volt.
Majd még néha benézek, ha nem utáltok ki ezzel a "néhaidedugomazorrom" stilusommal (pedig annyira jönnék többször :( )
Puszi!

(Dóri, hogy haladtok az épitkezéssel?)
Vendég
 


Sziasztok!

Popsikrém: Mi nem használunk semmilyet :oops: Olyan macerás, és így is szép a bőre. Ha probléma lenne, biztos akkor kellene, de a védőnő is meg szokta dícsérni, hogy milyen szép Lilla bőre. :P

Fürdetőkrém: Mi is azért szeretjük, mert illatanyag-mentes. Sőt, pár naposan Lillának hámlott picit a bőre, és mondták, hogy dörzsöljem jó bőven be fürdetőkrémmel fürdésnél, nem is muszály lemosni, attól jobb lesz. Mondjuk azért lemostam, de tényleg szép lett tőle.

K vitamin: Már Dorkánál is ki voltam akadva, hogy vajon miért kell ilyen, az anyatejnek elvileg indent kellene tartalmaznia, amire egy babának szüksége van, nem? Mondjuk azért adom neki, de pl. abban is vannak eltérések, hogy a régi dokinénink 3 hós koráig aatta, most ez azt mondja, hogy fél éves korig kell... :roll: A Dvtiamin is nevetséges, egy angol ismerősömnél kérdeztem rá, hogy náluk hogy adagolják, és még csak nem is halott róla. Pedig hát pont az angol-kór miatt adják, ott sokkal kevesebbet süt a nap...
És akkor az oltások miatt még nem is háborogtam...

Nelli, akkor írsz majd sms-t? A pöttömös elérhetőségek közt van a számom, ha nincs meg... Jövő héten készülök be úgyis a kórházba 6 hetes kontrollra, majd benézek hozzád, ha bent vagy... 8)

Kitta, tessék aludni, pár hét múlva már úgysem lesz rá lehetőséged!!!! Visszasírod még a régi szép időket! 8) Munkahely :evil:

Ildi, sajnálom a kórházat... Pedig azt hittem, a Szabolcs utcát már bezárták... HAjrá felújítás!!! Már nagyon a finisben vagytok!

Dóri, Nagyfiadnak boldog szülinapot!!! MArci halálédes, ahogy mosolyog!!!
Egészségügy: Én az egészet nem értem. Ha már egyszer elkezdték a "racionalizálást" érteme zalatt a kórházbezárásokat, vizitdíjat, potyautasok kiszűrését, stb, akkor miért nem várják meg, hogy működik-e így a rendszer, és csak akkor többiztosítózni? Én attól tartok, hogy ennél még rosszabb is lesz...

Angie, gratula a duplázáshoz!!!!!!

Mi voltunk pénteken a 6 hetes Uh-n, kicsit izgultam, mert mostanában olyan sok rendellenességet szűrnek ki... Szerencsére minden rendben a fejében, pocakban, csak a jobb csípőjénél van minimális eltérés, de olyan kicsi, hogy terpeszpelust sem adnak rá, csak kicsit tornáztatni kell... Az 1-es gyermekklinikán voltunk, időpontra menünk, és egyből hívtak is be minket, ahogy odaértünk, olyan jó volt!

Kép
Kép
szilvih
 
 


Bocs a hibákért...

Kép
Kép
szilvih
 
 


Sziasztok!

Lányok, mikortól lehet elkényeztetni egy gyereket????
Milán csak a karomban alszik el, de ha becsempészem az ágyba felébred és dühösen ordít.
Kinek milyen trükkje van?

Dóri, Timi, Gabi, tündériek a babák! Én is lövök föl egy mait.

Csilla

Kép
Vendég
 


Csilla, az biztos, hogy még nem lehet ilyenkor elkényeztetni.
Én is ezen hőbörögtem a műltkor, hogy van egy elmélet, miszerint félig alvó állapotban kell letenni, amikor még érzékelik a körülöttük levő világot, hogym ikor egy éberebb alvási fázisban felébrednek, ne csodálkozzanak, hogy már nincsenek az anya karjaiban. De nekem sem megy.
Esetleg próbáld meg hason altatni, tudom, a bölcsőhalál miatt nem ajálnják, de olyat is olvastam már, hogy hülyeség. Nekem mindkét lányom hason imád aludni, apai örökség :twisted: , már nem parázok miatta. Szerintem sokkal nagyobb befolyása van a bölcsőhalálra a dohányzás, koraszülöttség, éretlenség.
Szóval egy próbát megér.

Kép
Kép
szilvih
 
 


Nekem még bejön néha, hogy hagyom kicsit nyöszörögni, nem sírni, és akkor elég jól bealszik magától. Persze, csak ha épp nincs semmi baja, csak álmos. Ha éppen kakilni szeretnede nem megy, és azért nem bírom letenni, akkor semmi sem segít.

Kép
Kép
szilvih
 
 


Szilvi, köszi. Sajnos Milán nem szeret hason aludni, azonnal elkezd reklamálni. Azt is kipróbáltam, hogy hagyom kicsit (nekem is nyöszörgéssel kezdi), de ha nem veszem ki, akkor hamar behergeli magát és iszonytos ordításba kezd. Azt viszont nem hagyja abba egyhamar.
Szóval marad a karon alvás, sétával. Mert persze leülni sem szabad :) Elneveztük Ali-nak, mert olyan mint egy kis terrorista. Mi meg a túszai vagyunk.
Vendég
 


Én Marcim viszont csak hason tud aludni. Alszik oldalt fekve is, de negyed-fél óra múlva felébred. Hason viszont teljesen jól tud aludni.
Egyébként én is azt olvastam, hogy ilyen pici babákat még nem lehet elkényeztetni. De akkor mikortól lehet? Hol a határ?

Kép
Kép
timóca
 
 


Sziasztok Kismamik!

És igen, túlvagyunk a nagytakarításon... már nagyon kellett, a lakás állapota kritikus volt, és most tisztaság mindenhol... :lol:
Nelli! Remélem jobban vagy már, lehet hogy ez az átkozott front visel meg minket ennyire! Pihenj sokat, és gondolj arra, hogy nemsokára a karodban tarthatod Brigikét! :D
Én meg olyan ,,irigy" vagyok Rachelre a Jóbarátokból, neki bezzeg már megszületett az Emmája...! :lol:
Szylvi! Örülök, hogy tetszik az oldal, most tettem rá ezeket az Anne Geddes képeket...odavagyok értük. Ha kicsit is rosszabb kedvem van, mindig felvidítanak! :D Emma azóta rendesen viselkedik. Állandóan ennék valamit, pedig eddig nem voltam ilyen éhenkórász... A doki meg azt mondta, vigyázzak mostmár a kilókkal, nade olyan könnyen felszaladnak... :D
Kitta!Hát, azt nem tudom mire vagyok allergiás. Tavaly is volt már, de akkor sokkal durvábban adta elő magát, viszont szedhettem a párom gyógyszerét, ami mellett kitűnően elvoltam. Most meg ugye... :? Milyen babakocsit vettetek? ú
Ildi!Kitartást a felújításokhoz! Te is mindjárt babázhatsz! :D
Manóci! Alig várom már a beszámolódat a szülésről... Csimotád szépen eszegél! :D
Jovika Hát igen, én sem értem teljesen ezt a Pipolphent, ráadásul a tájékoztatóra az volt írva, hogy terheseknek nem is ajánlott a szedése. Bár vsz csak azért írták rá, hogy ne lehessen őket beperelni... :evil:
Dóri! Ez az egészségügyi helyzet siralmas. Ma voltam elbúcsúzni Kelementől, ő maga mondta, hogy jobban is járok, ha nem itt szülök. Na, ha már ő is ezt mondja... :shock: Gergő nagyon édesen alszik! :D
Elkényeztetés-kérdésben én leginkább attól félek, hogy nem tudom majd megállni, hogy ne altassam magam mellett az ágyikóban, olyan jó lehet, ahogy ott szuszmákol... Bár tudom, a könyvek azt írják, hogy semmiképp, de Ti hogy gondoljátok?

KépKép
dincuska
 
 
 
 
 
 


Dincuska: este, ha elalszik Marcika, akkor átpakoljuk az ágyába, de hajnalban ha felkel kajálni, akkor általában nincs erőm már visszavinni, és akkor marad mellettem. :oops:

Kép
Kép
timóca
 
 


Jovika: annak idején nekem is csak 2 órásat néztek (éhgyomri, + 1 és 2 óra után - mint amilyen a sima cukorterheléses vizsgálat). De most a belgyógyászati klinikán csinálják, és ott azt mondták, hogy fél óránként vesznek vesznek vért, 3 órán keresztül. Ez gondolom speciálisabb... A szúrkálás nem is zavar, csak hogy ott kell ülnöm 3 órát... (de remélem, csinálnak nemcsak vénás vérvételt, hanem ujjbegyszúrósat is, hogy nagyjából rögtön tudjam az eredményt :lol: ) Most a kórházban is nézték szülés után a cukromat, de ott csak az éhgyomrit, + reggeli, ebéd, vacsi után 2! órával. (ráadásul ujjbegyből, ami nem olyan pontos...)

Dóri: édes Marcika, ahogy mosolyog :lol: . Gergő is aranyos nagyfiú :lol:

Csilla: Milán is milyen édes :lol:

Kép
Kép
timóca
 
 


Szilvi :)
Még mielőtt írtad, hogy küldjek majd SMS-t, én már kimentettem a számodat, hisz a Pöttömökből is ismerlek, adott volt a dolog :lol:
Nagyon örülnék, ha meglátogatnál, feltéve, ha még bent vagyunk.

Elkényeztetés: olyan féléves koruk körül már nagyon okosak, akkor már nehezebb egy-egy újítást bevezetni.

Takarítás: én ma azon vagyok kiakadva, hogy hiába csinálom, sok látszatja nincs. Ideig óráig látszik valami, aztán megint mindent belep a por. Na meg nyáron a játszóról feljőve is rengeteg kjoszt hozunk fel. Olyan kiakasztó, hogy folyamatosanb csinálom, de nem érek a végére.

Kép
Kép
Kép
h.nelli
 
 


Sziasztok!

Két ablakon és a konyhán/ezt utálom a legjobban és a legmacerásabb is/ túl vagyok a takarítással, most épp ebédelek, gondoltam felnézek a netre egy pár percre pihizni. Nagyon melegem van, szakad rólam a víz.
Majd jövök bővebben is, csak legyek a mai napra eltervezett résszel kész.

KépKép
KépKép
szylvi
 
 


sziasztok!

Csilla,
Ali Milán. :lol: Így van ez és lesz is sok-sok évig, nekem elhiheted. :wink: :lol:
Nekem is a hasonaltatás lett volna az első javaslatom, de látom, hogy nem szereti. Viki mai napig hason alszik. Oldalt nagyon nem szeretik az ortopéd dokik, a csípőszűrésen mondta a drnő, hogy eszembe ne jusson. Mondjukezt már tudtam előtte, és ráadásul nem is szerették sosem a gyerekeim.

Próbáld meg, hogy leaglább nem mászkálsz vele. Gondold el, majd 8-10 kilós gyereket is hurcibálsz? Vikinél volt, hogy ha leültem vele, rögtön kipattant a szeme és felébredt, pedig azt hittem már elaludt. Marcinál már okosabb vagyok és sosem mászkáltam, kiveszem annyi. Szerintem ha a karodban elaszik el nyugodtan csináld, még olyan kicsi. :) Elkényeztetni nem lehet egy ilyen kis manót, majd olyan 3 hós kor körül kell óvatosabbnak lenni. :D De a ringatás+mászkálást próbáld elhagyni, merzt az később főleg marha strapás. :roll:

mentem ...
Vendég
 


Sziasztok!

Látom itt mindenki jól van, a gyerkőcök csudaszépek, lassan már én is küldhetem a babás képeket! :D

Dóri, igen csak a gyors hazaadás vígasztal, 1 max 2 napot még úgy is kibírunk ha éjszakára elviszik! Bár majd igyekszem megbeszélni, hogy hozzák ki ha éhes, ne adjanak neki semmit! minden MÁV-os kismam ki van akadva akit ismerek, és ott szülne, de ez van , ha még lenne gyerkőc (ami már nem lesz) akkor az már egy hiper kórházban születne!

Lányok jelent valamit, hogy már kb tizedszerre hallgatom Seal: Kiss from a rose című számát?

Kismanó eléggé lennt mocorog, szóval az az érzésem, hogy legkésőbb a jövő héten számíthatunk valamire... :) Kit értesítsek innen?

Üdv:
Ildi

KépKépKép
dikó1
 
 


Sziasztok Kismamák!
Csak most találtam Rátok az interneten, és úgy örültem, hogy van egy ilyen jó kis társaság, akik hasonló (csodálatos) cipőben járnak, mint én. Ahogy elnézem lassan kifutok az időből, hisz a nyár közepén járunk és aug. 18-ra vagyok kiírva, de remélem még nem késő csatlakoznom a csapathoz :D Egyébként 21 éves vagyok, első magzatommal, és kiborítóan idegesítő kérdésekkel zaklatom az orvosomat is, ezért előre elnézést kérek Tőletek.PS: annyira gyönyörű babák születtek itt eddig, egészen irígy vagyok:)

KépKép
gálos viktória
 
 


Sziasztok!

Viki, üdv. köztünk :lol: . Majd beírlak Téged is a táblázatba :lol: Hol fogsz szülni?

Ildi: megértem, milyen rossz, így az utolsó pillanatban kórházat váltani (én is így jártam :evil: ), remélem, Te szerencsésebb leszel, mint én. A dokid megy veled?

El is felejtettem tegnap írni: Eszternek és Gergőnek boldog szülinapot :lol:

Móni: Eszti megy oviba szeptembertől?

Timi

Kép
Kép
timóca
 
 


Hellooo,

Manóci: örülök, hogy minden ok, s hogy van sok tejcsid, és a picúrnak jó az étvágya !! Már naon várom a képet Róla!! Eszternek sok boldogságot!! :lol:

Dóri: Gergőnek is sok boldogságot kívánok! A képek nagyon aranyosak!! Gergő tipikus pasi, a sörözést nem lehet elég korán elkezdeni :lol: és Marcinak az a bűbájos mosolya!!! Zabálni való!!! :lol: :lol:
Az orvosi/kórházi ellátásokról/betegekhez való hozzáállásról nekem is megvan a véleményem... :? csak 1 példa,ami a napokban történt:bemész, mert nagyon fáj valamid, kapsz egy szurit, amivel megoldják, hogy többé ne fájjon.. Soha többé... :evil:

Szilvih: :D , hogy minden eredmény okés lett a szűrővizsgálaton. Parancs értettem, többet fogok aludni!! :lol: Bár, most meg két napja mint akit agyonvágtak.. :)

Csilla: Milán :lol: valamin nagyon elmerengett.. Altatás: mikor nővérem kisfia bébi volt (jelenleg 5 éves múlt), és én babusgattam, mindig betettem egy jó kis cd-t halkan, az ölembe vettem, és táncolva elráztam a popóját. Ő imádta, és én is, mert igen hamar meghozta gyümölcsét. :) De azt is imádta, mikor fekve a mellkasunkra fektettük, és paskoltuk a popóját. Így is hamar bszusszant. :lol: Persze, ez igényli, hogy vele maradj egy darabig, de talán kevésbé megerőltető a karjaidnak, s Te is tudsz kicsit pihizni.

Edina: takarítás: én meg téged irigyellek! Nálunk hetek óta csatatér van, persze közre játszik az is, hogy egy 7végét sem töltünk otthon, hét közben meg nincs energiám munka után mindent rendbe rakni, csak a szokásos főzés,mosogatás, mosás, apróságok elpakolása... Viszont, hamarosan lesz időm, és nekifogok én is, és csilli-villire vágom a pecót :lol:
Allergia :(
A Brendonba vettük meg, 3 kerekű sport verda :lol: Graco Trecco gaia. Ez jó egész újszülött kortól 15 kg-ig, aztán pedig jöhet az esernyőkocsi.

Szia Viki :lol: Úgy látom, Te is be fogsz előzni... :lol: Hol szülsz? Nekem/nekünk is első baba lesz.

Kitta
kitta
 
 


Sziasztok!

Már megint nagy a hőség... :?
Én kit értesíthetek majd, ha bekopog Emma baba? :)
Nelli! Nekem is ez a bajom a takarítással, és ettől mindig idegbajt kapok... Végigmegyek a szobán, és már megint van ott valami kosz! :x Itt a földszinten meg főleg minden por meg kosz beszáll. Ezen ne idegesítsd magad, végülis tisztább lesz, mint volt! :D
Egyébként egyben vagy még? :)
Szylvi! Te hogy állsz a takarítással? Látom, a mai napon kezded el taposni a 9. hónapot. Olyan klassz, mert akkor tudom, hogy én is mindjárt ott vagyok. :) Hogy bírod a meleget?
Ildi! Valószínű azt jelenti, hogy a kismanódnak majd ez lesz az altatója, ha ennyiszer hallja ezt a számot... :D Tényleg, már babázók, volt ilyen tapasztalatotok, hogy egy zenét, amit hallgattatok várandósságotok alatt megismer és szeret a babó kint is? :) Olvasni olvastam erről, de még senki sem mondta, hogy tényleg így is van. :)
Viki, üdv a csapatban! :D
Kitta! Valószínű, hogy mi is lehorgonyoztunk végre egy babakocsi mellett. Valami francia márkájú, és még én is meg tudom mozdítani... Főleg a hordozó miatt akarjuk ezt választani, nagyon pöpec, vízszintesre dönthető! :D Hajrá majd a takarításban, de csak szépen apránként! :)

Most lemegyek Szegedre, mert Ctg lesz, úgyhogy lehet hogy már nem jövök a héten, de azért majd megpróbálok idekukkantani! :D

KépKép
dincuska
 
 
 
 
 
 


Köszönjük a köszöntést!!!

Timi, sajna nem vették fel oviba, így maradunk 3-an itthon!

Dóri, mi is nagyon boldog Szülinapot kívánunk Gergőnek!

És rakok képeket!


Kép

Kép

Kép
manóci
 
 


Sziasztok!

Timi, köszönöm, hogy beírsz a táblázatba, Adél aug 18ra várható és a ceglédi Toldy Ferenc Kórházban szüleitk majd, hosszas töprengés után. Nincs messze Pesttől, egy óra vonattal és úgyis a Nyugatinál lakom. Nincs testvére az én egyetlenemnek, szó szerint egyetlenem, ugyanis ikerterhességgel indult, de elveszítettem a testvérét. :cry:
Kitta, lehet, hogy mégsem előzlek be, ezt majd Adél eldönti, mindenesetre nem örülnék neki, ha heteket váratna magára, így is nehezen viselem már, de lehet, hogy csak én vagyok ennyire nyűgös :oops: Egyébként van előnye annak, hogy ha Te szülsz utoljára, hiszen tudod hasznosítani az összes többi fórumozó tanácsait és tapasztalatait!
Edina, ha jól láttam kb. egyidősek vagyunk és Neked is ez az első babád. Te hogy tudod összeegyeztetni a babázást, illetve terhességet az egyetemmel? Belevágsz a köv. félévbe, vagy halasztottad már ezt is? Ezen nagyon sokáig töprengtem, mikor kiderült, hogy terhes vagyok, és csak alternatív megoldásaim vannak eddig. Ha Emma-baba bekopog mindenképp szólj mindenkinek!!:)
Manóci, gyönyörűek a babáid, csak így tovább, dicséretes eredménnyel :D
Ma úgy megutáltam a sárgabarackot, megettem vagy egy tonnát és Adél húsz percen belül visszaküldte, mondván na nem, mami, ennyit azért mégse! Van valakinek valami tapasztalata azzal kapcsolatban, hogy ha terhesség alatt émelygünk egy-egy íztől, azt a gyerek sem fogja kedvelni?

KépKép
gálos viktória
 
 


Sziasztok!

Tegnap sms-t kaptam Jovikától, hogy bennfogták a kh-ban, mert görcsöl(t), infúziót kapott. Remélem már jobban van és jelentkezik, ha minden okés saját felelősségre ma hazajön.

Móni,
de gyönyörű ez a Hanna baba! és nem kevésbé tetszik a neve. :wink: És egyáltalán nem tűnik a fotókon picikének. :) Nagyon szép kislány, gratulálok mégegyszer.
Más: lehet, hogya Gulyás sem marad a MÁV-ban? még jó, hogy én is túlvagyok a szülésen, és enm ebben az áldatlan állapotokban kell mennem. Mivel nekem nem szülnöm kell menni, én utánamegyek bárhova megy, a műtétem miatt. Ebből a szempontból mindegy, hogy bababarát a hely vagy sem. :roll:

Köszönöm mindenkinek a jókívánságokat Gergőm nevében. :!: :D Kósza hányás volt, sajna elég érzékeny a gyomra plusz a frontokra is és kidobja a taccsot rögvest. :?
Tegnap kimentünk az építkezésre, mint a sivatag halljátok. Sehol egy árnyék még ugyebár, csak a baromi nagy placc, és az egész tiszta egy merő homok. Elsüllyedt a Merci, amelyik a konténert hozta be ÜRESEN, így most mielőtt a 40 tonnás betonos mixerkocsi bejönne hozatunk sódert, hogy ne süllyedjen el.

Marcika rászokott teljesen arra a menetrendre, hogy este 10 körül eszik utoljára és 6-kor kel. :) :)
Vendég
 


SMS Nellitől:
Ma éjjel 1:02-kor rekord gyorsasággal megérkezett Brigi baba 3560 g-mal 54 cm-rel. A baba és én is jól vagyunk.

Kép
Kép
szilvih
 
 


Ja, még azt akartam írni, hogy nálunk hogy lesz ez az ovi kérdés. Viki jövőre mehet elvileg, 2008. októberben lesz 3 éves. De annyira nem tudom, hogy mit csináljak. Semmi hangulatom visszamenni dolgozni, pedig várnak vissza, meg szerettem is a munkámat, de most semmi hangulatom. No persze a fizum az jól jönne.. :roll: De Marci akkor lesz másfél éves, és én semmiképp nem adnám bölcsibe. Szerintem kicsi egy egy gyerek a közösséghez minden nap egész napokra. Persze van, akinek muszáj, mert se segítséges, se semmi, de én mindenképp kihagyom. Erről gondolkodtam hangosan, és azt mondta az anyu, hogy majd ő elmegy gyesre, (jól jönne a nyugdíjához is az évek száma miatt). Erre én: és velem mi lesz, Ő: hát menjek vissza dolgozni. :shock: Még ez is egy verzió, és tudom, hogy anyum mindent úgy csinál, ahogy én és maximálisan megbízom benne és tudom, hogy a legjobb helyen lenne nála. (Így is minden nap ott tanyázunk a kertben náluk míg nincs kész a mi házunk. :D ) Ugyanúgy a gyerek 3 éves koráig lehet otthon a nagyszülő gyesen, nem tudjátok?

Legszívesebben itthon maradnék, mint "főállású anya", de nyögjük majd a hitelt, és hát az a huszonpárezer ft, amit azért adnak, az nevetséges. :evil: :roll:

Ti mikor mentek vissza dolgozni?
Vendég
 


Nellikém,
hát szívből gratulálok Brigi babához! Jó egészséget és sok-sok tejcsit kívánok
!
Vendég
 


Sziasztok!

Nelli, gratulálok és sok boldogságot kívánok Brigi babához!

Dóri, két napja Milán is átalussza az éjszakát. Ő 9-kor eszik, és 5-6 körül ébred. Bár egyrészről örülök a nyuginak, de kicsit meg is vagyok ijedve; nem kicsi ő még ahhoz, hogy ilyen sokáig ne egyen???? Mindkét éjjel hallottam, hogy felébred 2 körül, de csendben elvolt fél órát aztán visszaaludt. Gondolom ha nagyon éhes lett volna, sír, vagy jelez.
A nagymama (vagy bárki) szintén 3 évesig maradhat gyesen. Dolgozni meg nekem sikcs kedvem, ezt tökéletesen megértem!!!

Tegnap itt volt szigorú doktor bácsi. Döbbenet volt! Elkérte a a füzetet amibe vezetnem kell, hogy mikor mennyit eszik Milán.
"Anyuka, a 9 órai etetés után miért adott újra 10.30-kor??? Nem ezt beszéltük meg! Ezt nem szabad! Pontosan 3 óránként kell enni adni neki, vekkerrel kell ébreszteni ha esetleg aludna, és közben még akkor sem adunk neki, ha ordít! Senki másra ne hallgasson, csak rám!!!!!"
Nagyon komoly fejmosást kaptam, úgy éreztem magam mint egy hülye taknyos aki feszeng a tanító bácsi előtt. Közben erősen azt gondoltam magamban, hogy ez az ÉN gyerekem, ha akarom szarrá etetem és semmi köze hozzá. Azt gondoltam a doktor bácsit és védő nénit meghallgatni kell, de nem minden áron betartani amit mond.
És 18 évig ő lesz Milán orvosa??? Szegény gyerek!
Az igazsághoz azért az is hozzáratozik, hogy miután 2 napja nagyon erős szélgörcsök gyötrik szegényt, a doktor bácsi segített kiüríten a beleit, azóta nyugi van. Szóval 1:1 arányban vagyok elégedett, és elégedetlen.

Csilla
Vendég
 


Nelli, gratulálok!!!Jó babázást, és sok tejcsit!!!!!

KépKépKép
dikó1
 
 


Nelli sok boldogságo és örömet valamint tejcsárda feelinget kívánok én is neked!!!!!! :)

CSILLA ez a doki nem semmi! Azannya....katonás rendet kell ám szerinte tartanod.Engem biztos kivágna az ablakon a soxor összevissza kajálással, de hát örülök annak, hogy egyáltalán tudok szoptatni, és egy másik felfogás szerint ez a helyes....most légy okos Domonkos!

MANÓCI Hannátok édes kis tüdér! Olyan kis letisztult az arca, semmi nyoma annak, hogy nemrég született.(Ti Eszter lányotokat hogy becézitek?)

DÓRI: eccerűen tündérsajt Marci ahogy mosolyog bele a világba a képen :)

Én is rakok Eszterről egy képet (talán még nem raktam fel korábban).Minőségileg nem túl jó, de most még a többit nem töltöttük fel.

Hordozókendőzik itt közületek valaki?Tapaszalat, vélemény?

Kép

Kép
Kép
petra78
 
 


Nelli!

Én is gratulálok Brigi babához. Már meg sem lepődök a villámgyors szüléseden. :lol:

Dóri!
Nálunk a nagymama lesz itthon Gyesen a picivel. Egy éves kortól 3 éves korig lehet vele otthon. Megértelek, hogy a pénz miatt elgondolkodol a lehetőségen, sajnos nálunk sincs ez másként, ráadásul a munkahelyem kerek perec kijelentette, hogy vagy visszamegyek időben vagy nem tartják az állásom :( , sajna ilyen világot élünk. A gyermekeid nagyon szépek, Gergő meg már olyan nagy fiú. Azért milyen jó, hogy éjszaka alszik Marci, legalább mindenki tud nyugodtan pihenni.

Kitta!
Akkor már megvan a babakocsitok is. Dolgozol még? Úgy emlékszem pár napot írtál csak. Jó nagytakarítást kívánok! Én túl vagyok rajta igen elfáradtam, de megérte, mert tényleg csili-vili minden. Kedves férj nem értette minek ekkora takarítást rendezni, hiszen rend van itthon. Ezek a pasik tényleg más szemüvegen át látnak dolgokat. :roll: :lol:

Jovika!
Sajnálom a kórházas dolgot, ha hazaengednek feltétlenül pihenj, azért még jó lenne ha egy kis ideig még bent maradna a kisfiad.

Csilla!
Adri lányom mindig nézi a babákat, amit felraktok, mikor Milánt meglátta mondta, hogy neki is ilyen szép tesó kell.
A gyerekorvosoddal úgy látom lesz még egy pár harcod, de én is amondó vagyok, hogy egy anya érzi, és ösztönösen tudja, hogy mit kell tenni, könyvekből nem lehet gyereket nevelni.
Milán igazán jó kisbaba, ha már most hagyja a szüleit aludni, biztos kárpótolni akar benneteket amiért olyan sokat vártatok a megszületéséig. :wink: :wink:

Manóci, Petra!
Tündériek a csajok, nagyon szép babócák.

Edina!
Biztos minden rendben lesz a Ctg-n. A meleget alapjáraton utálom, nagyon szenvedek tőle, most megint egy pár napra szerencsére hűvösebbet mondanak, remélem igazuk lesz.

Ildi!
Jövő héten már nyugodtan szülhetsz, nem lesz hamar, írtad is, hogy hamarabb szülted a fiúkat is. A méhszájad is kezdi megadni magát.

Ma én is megjártam az első Ctg-met. Minden rendben volt. Voltam flowmetrián, Uh-on ott is minden okés, a méhszáj zárt, a méhlepény még nem öregszik. Nem is szabad megszülnöm, mert 2 hétre oda lesz a dokim is és a szülésznőm is szabin, úgy hogy 23 -ig bent kell tartanom a kiscsajt. :lol:

KépKép
KépKép
szylvi
 
 


Sziasztok!

Szylvi, igen már én sem bánnám, ha kibújna, kezdek nagyon (!!!!) terhes lenni! ,ár menni sem tudok, szinte csak vánszorgok, úgy fáj mindenem, feszül-kemény, stb. Mi lesz ha pénteken leállok a magnéziummal? :shock: Pénteken újra doki, remélem már azzal fogad, hogy akkior fáradjunk már át a kórházba osztódni! :D

Babócás képek nagyon szépek!!! Már én is akarok!!! Fájdogálok is, csak eléggé rendszertelenül, de ezek már olyanok! Szóval közel már a találkozó, sajnos még nem az új házban, de már azt sem bánom, majd szépen elkészül az is!

Üdv:
Ildi

KépKépKép
dikó1
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?