Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!


ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ elveszet amit irtam kezdhetem előről már nem tudom kinek mit irtam
itt vagyok köszönöm mindenkinek már jobban igaz ha hanyat fekszem még nem birok felkelni csak ha oldalra fordulok.
Most a bal füllem fáj a változatoság kedvéért de valami iszonyat.meg a torkom is igaz ettem egy kis jégkrémet :oops:

Grétit most altattam el Jocika még alszik apa dolgozik.

Marcsi aranyos lehetett a Panka ahogy etétek a körtét :D
nem fáj amúgy a pocakja tőle???

Nekem azt mondták nem lehet enni körtét és semi k betűset.
Mondjuk én amúgy sem ehetek sok mindent az epém miatt. :cry:


Fany Nem lehet összefüggésben hogy a cicid begyúladt és azért vagy lázas??Nem tudom miért történik ez pedig mindig ügyesen fejed maszirozod .Olvastam könyvet de semmi okosat nem irt rá miért lehet hogy sok a tej vagy nem szopiza ki mindet.
Védőnőt nem kérdezted ?Hátha mond valami okosat

Habár nekem is a gréti Szerdán azt csinálta hajnalban és reggel elfogadja a cicit de a következő etetés már magaa rémálom nem akar szopizni csak űvőlt űvőlt már nagyon kész vagyok tőle.
Aztán rájöttem én idáig szopi párnát használtam nagyon szerete de most már nem hajlandó ráfeküdni sem és lefekszek az ágyra mellém teszem és ugy szopizik. a másik meg pont elfogyot a teám és egy kicsit kevesebb tejem is volt . most mérem megint .
De most nem is hízott annyit lehet tényleg kevés a tejcsim pedig megtettem mindent.De azt észre vettem ha kevesebbett eszem vagy nem iszom eleget akkor má nincs annyi.Szoktam mondani apának nincs mit tenni ennem kell.:-) majd veszünk ruhát

Találkoztam a régi védőnőmel ő adott egy-két tanácsot.

A védőnő meg nekünk 2 hónapos koráig hetente jött aztán elmaradt mert sok a munkájuk anyira hogy elfelejtett minket behívni a 3 hónapos státuszra,

Szilvi aranyosak vagytok kíváncsi leszek az új vonalzodra.
igy szokott Barni aludni hogy a feje mellé teszi a kezét?

Eszti a fa támasztása aranyos lehetett .Sajnálom az össze zörenéseiteket .Tudom milyen én is igy éreztem sokszor hogy mindneért én vagyok a hibás a másik nem meg is magyaráztam hogy ez igy nem .Vagy változik velem együtt vagy csomagolunk.
Persze azért összeszoktunk kapni de akkor tudja mert nem szólok hozzá és ő meg kérdezi mi van mondom neki jobb ha nem szolok .aztán lecsilapodnak a kedélyek.

a neomagnolt én is szoktam használni de szárítja a kezet ahogy marcsi irta.
Hát a csajok unatkoznak ugy látom gréti is ugy van el ha fogom szeret nézekődni vagy lerakom a játszószönyegére és elvan egy darabog aztán megelégeli felveszem vagy berakom a babahordozoba .tegnap még ebéd előtt elszaladtunk a pennybe útközben megelégelte hogy nem tud elaludni elkezdett űvőlteni kivettem és lás csodát csend volt de mivel nem tudtam ugy menni hogy fogom grértit meg plusz tolom a babkocsit vissza raktam hiszti aztán nagy kinszenvedés árán elaludt :oops:

van hogy itthon is igy csinál megfogom hintáztatom picit és már alszik is.

na megyek mert tele irom az oldalt mosni akarok meg sütit sütni kinder szeletett meg mandulát.Holnap megyünk vendégségbe vasárnap meg hozzánk jönnek.

KépKép
manojoco
 
 


Csak egy mondatm, mert mindjárt jönnek bablátigatóbaa és előtte még szopik + pogit sütök :lol: ( na jó, csak fagyasztott, amolyan fornetti-szerű sajtos pogi, de finom ).

Szóval, Fanni, a GARMASTAN kenőcs, én vettem a bimbóra, amikor kivolt, de olvastam, hogy emlőgyulladásra is jó, vékonyan be kell vele kenni a cicit. Próbáld meg, hátha!

Mindenkit puszilok egyelőre, örülök Bea, hogy már jobban vagy. Majd még jövök

Kép
ire81
 
 


Sziasztok

Fanni sajnálom a cicid,sok sok+++++++++++++++++++++:D
Fanni ez találtam:
PHYTOLACCA AMERICANA C12
Alkörmös

mirigyekre – mandulára, emlőre – hat, tüzes gombóc érzés a torokban, fülbe sugárzó fájdalommal.

Elsősorban a mirigyekre ható szer. Lázzal, gyulladással kísért, duzzadt nyirokcsomók. Érzékenység, és fájdalom főleg a torokban, és a mellekben. Torokfájás, sötétvörös torokkal, nyeléskor fülbe sugárzó fájdalommal, melyet meleg ital lenyelése fokoz.
Végtagok gyöngesége, elerőtlenedés. Villámcsapásszerű izületi és csontfájdalmak, hirtelen kezdettel és véggel, áramütésszerű vándorló fájdalommal, amelyre a mozgás nem hoz megkönnyebbülést.
Javasolt még szoptatáskor emlőgyulladás „kőkemény” emlők és berepedezett emlőbimbó kezelésére is.
Rosszabbodást a hideg nedves idő, javulást a pihenés hoz.
Javallatok: menstruációs problémák, a tejelválasztás zavarai, légúti problémák, torokgyulladás.
Adagolás: 2x5 golyócska naponta.

Ez is van nekem egy üveggel, ha gondolod szívesen elküldöm, hátha jobb lesz a cicid, és nem gyullad be tőle többet.

Mi ugye tegnap szülinapoztunk, hát kicsit be is csíptem. :oops: :D
Én olyan rosszul voltam hajnalban, alig bírtam felkelni Barnihoz. :oops:

Bea nem szokott így aludni, csak egyszer tette, de olyan cuki, hogy gyorsan le is fényképeztem. :D

Most nyűgös, ez a buzi időjárás betesz szegénykémnek. Már úgy örültem pedig hogy süt a nap. :?

Kép
Kép
szilvancska
 
 

 
 

Köszi lányok!
Kedvesek vagytok!
Garmastan van is otthon kipróbálom!
Mára már jobban vagyok, de éjszaka még lázas voltam ettem este egy Rubofent de attól sem ment le.. mára már csak hőemelkedés maradt, a mellemen viszont van egy piros folt és a bimbó körül is be van pirosodva.. :( Szóval annyira nem nyugodtam meg. + a tej mennyiség is lecsökkent, az előző szopit lemértem és 80-at evett két ciciből :? Remélem még estére jut annyi hogy aludjon, aztán reggelre csak jobb lesz a helyzet!
Szilvi, köszi azért! De nem akarom az összes homeós bogyódat lenyúlni :oops: Veszek majd a patikában, ez még neked is jó lehet valamire!!!
Vendég
 


Fanni, BOLDOG SZÜLINAPOT KÍVÁNUNK Esztikével együtt!

Remélem, a cicid is jobban van már, ennél szebb ajándékot el sem tudsz jelenleg képzelni, mi? :?

Kép

Kép
ire81
 
 


Fanni,még sok-sok nagyon Boldogot és mindenből a legeslegjobbat kívánjuk Neked Töpicivel együtt!!! :lol: :lol: :lol:

Ha még mindig nagyon piros és fájdalmas,próbáld ki ezt a túrós borogatást,állítólag csodákat tesz.Persze,ha van otthon túró...semmi extra nem kell hozzá,csak legyen hűvös a túró,de ne jéghideg.Át lehet törni és esetleg keverni hozzá egy kicsit a szopi-olajból,hogy könnyebben felkenhető legyen,de szerintem magában is fel tudod rakni.Nem szabad nylont (vagy hogy kell írni) rátenni,csak valami pamut vagy vászon anyaggal beborítani,a bába textilpelust vagy egy nagyobb zsebkendőt javasol.Ha a túró megszárad,le lehet mosni.A káposztaleveles borogatás hasonlóan működik,a levelet kicsit meg kell kalapálni,hogy levet eresszen és ugyanígy feltenni.
Egy próbát megér...

piki
 
 


Fanni nagyon nagyon boldog szülinapot kívánunk neked!

"E napon minden érted van!
A nap csiklandozó sugara
a lágy szellő
s a madarak csodás dala.

Ma neked nő a virág,
mely ontja csodás illatát
s neked érik a gyümölcs,
ami beszívja a hajnal harmatát.

Ha jő az este
s megjelennek a csillagok,
hidd el, ma neked ragyognak
és az égre azt írják
BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT!"
:D :D :D :D

Kép
Kép
szilvancska
 
 


Köszönöm szépen lányok!!! :lol: :lol: :lol: :lol:
Már jobb a cicim, de antibiotikumot kell rá szednem.. :(((
később jövök bővebben! :)
Vendég
 


Sziasztok!

Fanni!
Mi is kívánunk Neked nagyon sok boldog születésnapot!!!
:lol: :lol:

Úgy látszik, hogy elkiabáltam a netkérdést, mert jöttek megcsinálták :) de aztán meg elszállt :( Most éppen a szomszédnál vagyunk sütögetni, így bekéredzkedtem hozzá, hogy el tudjam nagyjából olvasni legalább, hogy mi történt...

Funky, sok ++++++-t küldök a cicidnek és neked.

Nekem hétfőn este gyulladt be a jobb cicim, de szerencsére már keddre javult a helyzet, mert rendesen kifejtem. Előtte lusta voltam:roll:, gondoltam úgysem lesz semmi gond... :shock: :shock: hát lett...

Nálunk a védőnő csak akkor jött ki, amikor hazajöttünk, de akkor is csak azért, mert én felhívtam, hogy jöjjön már nézzen meg bennünket. Mondjuk én minden héten viszem tanácsadásra Pannát, mert ott hivatalosan is megmérik és akkor látja a kiscsajt.

Pénteken azt hittem a hajam tépem ki: Panna egész nap csak sírt, akár kézben volt, akár lerakva. Enni sem akart nagyon, de azért evett... Néhány napja meg azt a szokást vette fel, hogy szopi közben begörcsöl a hasa, majd megfullad, de a cicit nem ereszti. Ezt megcsinálja néhányszor, aztán miután felemeltem, eszik tovább, vagy pedig üvölt. És akkor ehhez még ma hozzájött, hogy néhányat húz a ciciből aztán kiköpi, de már keresi is újra. Ez vajon normális dolog???
Annyira mondjuk nem izgatom magam, mert kiszívja az úgymond előírt mennyiséget.

És hadd dicsekedjem egy kicsit: már a második éjszaka alszik este 9-től reggel 4 vagy fél 5-ig :oops: :oops: Remélem, hogy ez annak a jele, hogy kezd ráállni arra, hogy éjszaka már nem eszik. De összeteszem két kezem, mert eddig sem volt vele gond: általában fél 10-től aludt 2-ig, akkor egy gyors szopi és 5-ig, fél 6-ig utána aludt, tehát én egész jól ki tudtam magam pihenni.

És ha nem gond, akkor én is teszek fel néhány friss képet rólunk.

Első igazi nevetés Kép Kép Esti szertartás Kép Egy hónapos Panna Kép Testvérszeretet Kép Kihasználtuk a jó időt

De most már el is dugulok.
Sziasztok

Andi


Kép

Kép
denesandi
 
 


Fanni ha kellene nekem a bogyó, akkor nem ajánlottam volna fel. :D De ha meggondolnád magad csak szólj nyugodtan de tényleg!!!:D

Andi tök szupik a vonalzóid! És nagyon cukik a képek, főleg ahol Laura öleli Pannát! :D
Sajnálom a cicid, remélem hamar rendbe jön.++++:D

Nálunk is van, hogy Barni 5-6-7 órát alszik éjjel, bár ez attól függ, hogy nappal mennyit alszik. Most 4 óránként kelt éjjel. Ma sem aludt túl sokat, csak ilyen 10-15 perceket, remélem éjjel bepótolja. :roll: :lol: :lol:

Kép
Kép
szilvancska
 
 


Fanni, Nagyon boldog SzületésnapoT!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Holnap bővebben...Sok minden van, ZÉRT VAGYOK ELTÜNVE.... :cry:

Á, átnyomtam a gombot... :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
Vendég
 


Boldog Névnapot Eszti!!!

Köszönöm én is a köszöntéseket!! :)

Tegnap szülinapi kerti parti volt nálunk.. nem is tudom mit meséljek, reggel 7-től készülődtünk hogy minden meglegyen, bogrács gulyás, két torta stb.. anyum hozta a formáját, reggel felhív, hogy hoz uborkasalátát, erre idejön egy zacskó uborkával meg egy zöldséghámozóval..
Majd előadja, hogy a 10 éves öcsém mellett nem volt ideje elkészíteni.
Nővérem előző nap felhív, hogy jön segíteni, erre 20 perccel előbb érkezik és akkor is azzal kezdi, hogy ő hú de fáradt, nem rég kelt (mindez dél körül) és hogy még kimegy elszívni egy cigit.. na ekkor valamit láthatott az arcomon, mert inkább nem ment..
De végül jól sikerült, csak talán csak én nem éreztem magam valami jól.. meg anyukám miután összevesztünk, mert öcsém szokás szerint megint semmit nem evett meg...

Na inkább nem panaszkodok tovább.. inkább megyek felöltözöm..
Vendég
 


Fanni,nem egyszerű a családod... :? Legalább a szülinapodon kicsit lehetett volna másképp...de ez nálunk is így van... :? :roll: :oops:

Remélem,azért jobban vagy! :)

Andi,nagyon szépek a lányok!
Laura olyan édes kis mosolygós csajszi és nagyon szép a haja. :D
Születésekor is világos színű volt,vagy olyan,mint Pannáé?

Eszti,mi a gond?Zajlik az élet nagyon? :roll:
Gyere,mesélj,ha van időd!

Tegnap sokat voltunk kint,sétáltunk is,meg csak úgy lebzseltünk a kertben Pankával.
Ma korán kelt,de előtte ő is aludt 11-től fél7ig,ami tőle fantasztikus teljesítmény. :lol: Most már éjjel nem eszik,csak 10-11 körül,aztán meg reggel 6 óra körül...egyre jobb!
Csak az elalvás előtti nyűgi-műgit kéne elhagyni... :oops: :? :lol:

piki
 
 


Eszti nap van?
Tényleg? :shock: :shock: :shock:

Mert akkor sok boldogot Esztinek is meg a Reni Esztikéjének! :lol:
A névnapokat soha nem jegyzem meg,most Fanniról puskáztam... :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :lol:

piki
 
 


Köszönöm szépen Esztike nevében is, és Esztinek mi is nagyon boldog névnapot kívánunk! :lol:

Nálunk ma lesz nagy családi kerti parti, remélem, az idő is úgy akarja.

Kép
ire81
 
 


Ja, ma először végigaludta az éjszakát, igaz fél 11kor aludt el ( éhes volt még szegénykém, lehet este muszáj lesz neki adnom egy kis tápit, mert megint fogy a tejkészletem :cry: :cry: ) és aludt reggel 6:30ig, akkor is már csak azért kelt fel, mert én arrébb raktam, ugyanis éjszaka a kiságy közepéről teljesen felkúszott az elejébe és 90 fokkAL elfordult, teljesen betette a kis buksiját a sarokba, éjszaka is ránéztem többször, a frászt hozta rám, nehogy ne kapjon levegőt :?

Andi, arik a kiscsajszik és tök szupi, hogy már Panna is így alszik éjszaka, igen, ezután már egyre jobb lesz, nekem is így kezdte Eszti, először 3szor evett, aztán műár csak 2x, legutóbbi napokban már csak 4-fél5 körül kelt fel és ma először végig kibírta, a titok, hogy jól meg kell őket tömni este, hadd legyen tele a pocak. :lol:

Fanni, sajnálom, hogy ilyen rosszul sült el a szülinapod, nem könnyű a helyzet, de mindenhol vannak surlódások.

Eszti, gyere panaszkodj!

Szilvi, már akartam írni, én drukkolok Neked, hogy vissza ne szokj, én is úgy rágyújtnék néha, de mostmár az éltet, hogy július vége óta már kb 150.000,- et spóroltam meg ( én majdnem elszívtam egy dobozzal naponta, 5-600,- Ft-tal számolva :shock: :shock: :shock: )

Kép
ire81
 
 



Eszti!

Mi is kívánunk Neked nagyon sok boldog névnapot :lol:

Andi


Kép

Kép
denesandi
 
 


Sziasztok


Esztinek és pici Esztikének Nagyon Boldog Névnapot Kívánunk Barnival mi is! :D :D :D

Eszti mi a baj? :(

Fanni neked sincs egy egyszerű családod. :? :)

Mi este 10-től aludtunk reggel 5-ig, majd negyed 6-tól 10-ig. :lol: :lol: :lol:

Reni köszi, de sajnos már késő. :oops: :(

Ma megint volt nálunk a Mami, de mi gyorsan leléptünk mielőtt megérkezett volna. :D Már unom, hogy nincs olyan hét hogy ne jöjjön. :?

Kép
Kép
szilvancska
 
 


Marcsi nagyon cukik vagytok, főleg ahol Pankóc a hordozóban fexik és mosolyog. :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
szilvancska
 
 


Sziasztok!

Boldog Névnapot utólag is a pici druszámnak!!! :wink:

Köszönöm a köszöntéseket!Nagyon aranyosak vagytok!!!

nagyon jók a babusos képek!!!MINDENKIÉ!!!!!! :lol:
Aztaaaaa, mekkora Panka-baba...nálunk Lillus nem hízik rendesen, parában vagyok 1 hete. Ma kiváltottuk a tejet, apad a tejem... :cry: :cry: :cry: Ez van. Este kemény 40-50 van mindkettőben....

Fanni, nagyon sajnálom, hogy ilyen családod van, megértelek...
Vendég
 


Köszi a Panka nevében is! :lol:

11től aludt 3/4 7ig,akkor evett,kakilt és azóta még mindig alszik... :shock: :shock: :shock: :roll: Az én 3 óránként evő gyerekem...
Mindegy,így legalább kész a takarítás,a 2.adag mosást kell kiteregetni már csak. :D

Mostanában nekem is kevés tejem van már megint. :(
Olaj,homeos bogyók,tea,alkoholmentes sör stb. ellenére... :(
Így visszajött a napi 1-2 táp...
Valamiért Panka is kevesebbet eszik... :roll: elvan 80-90 millikkel...sőt,pár napig alig lehetett 60-70et belediktálni...ugyanolyan élénk,mint eddig,hízik is-igaz,lassabban...

Majd még jövök,megpróbálok még gyorsba kiteregetni,mert már mocorog.

piki
 
 


Köszi Eszti a köszönést :lol:

Beállok én is a sorba, ma már szétbőgtem az agyam, nekem is kb 80-100 ml vaan megint a KETTŐBEN!!!!, ma megette az utolsó adag még korábban lefjt tejcsit, nem tudom mitévő tegyek :? Muszáj nekem is kiváltanom a tápit, de még nagyon korainak érzem, lehet még hagyom 1-2 napig éhezni egy kicsit, gyakrabban cicre teszem , hátha beindul megint. Én is Laktoherb, more milk plus, karamalz és semmi, amóita beálltunk a 3órai evésre, megint nem termelődik annyi. KO :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: Már hívtam aa védőnőmet, a régit, azt mondta van egy kismamája, aki Annához hasonlóan bőven el van látva tejcsivel, elvileg majd megadja az elérhetőségét, hátha tudok vele bizniszelni egy kis tejcsit. :?

TényLeg, Anna hol van????

Tündéri Panka, hát, ő aztán nincs ingerszegény környezetben :lol: Szép nagy baba már, pedig milyen picike volt a kis Töpike. Én meg már azt akarom kérdezni hónapok óta, hogy miért Sára Panka, és ha Sára Panka, akkor miért nem Sára és miért Panka? :shock: Érhető a kérdés, vagy nagyon zagyva? :lol:

Kép
ire81
 
 


Lányok! Nekem az bejött mikor gyakrabban etettem! Azóta nem is tartom a korábban jól bevált három órás etetést, hanem akkor eszik amikor kajásnak látom.. van, hogy 2,5 óra van hogy 5, most például 11-kor evett, fél 2-kor elaludt és azóta alszik :shock: na ilyet azért nem szokott csinálni...

Panka babának tényleg van mit nézegetnie! :)
Bazsunak még szinte nincs is játéka :oops:
Na de most nézünk neki járókat, majd abba veszünk párat!

Kicsi Esztinek is Boldog Névnapot!! :oops: Ezt meg én felejtettem el.. :oops: :oops:
Vendég
 


Pankának muszáj az ingergazdag környezet... :? mondjuk ennyi lom általában nincs körülötte,meg cserélgetni is szoktam...

Na,mire elkezdtem írni,felébredt... :? :D
Később jövök...remélem... :lol:

piki
 
 


Apa vacsiztat... :D

Miért Sára Panka? :lol:
A Panka már a fogantatása előtt eldőlt,sokat rágódtunk,de nekem ez volt a szívem vágya,így Andris is beleegyezett-amúgy se volt nagyon ellenére a dolog.Egyedül az nem tetszett,hogy túl sok az "aaa",mivel Varga Panka a leányzó...kitaláltuk,hogy kell egy középső név,ami kicsit megtöri,de azért harmonizál...szóba került még az Eszter,aztán Apa megnézte a statisztikákat,hogy melyik a ritkábban adott a kettő közül-és így lett Varga Sára Panka. :lol: :lol: :lol:

Én gyakrabban fejni sajnos nem tudok... :( Próbálok,amikor alszik hosszabban és épp nem kell mást csinálnom,de hát ez nem olyan,mint a szoptatás.Gondolom,azt ti is észrevettétek,hogy a babák jóval többet tudnak kiszívni,mint a mellszívó...a kedvenc könyvemben(A bába válaszol) azt írja a néni,hogy a laktáló mell nem tejesüveg,tehát soha nem ürül ki,mivel szoptatás közben is termelődik a tej,folyamatosan...
Nekem mostanában volt olyan,hogy a KETTŐBŐL együtt jött le 60...hát az lófütty...még az én nem túl nagy étkű gyerekemnek is... :(

Reni,azért te még szerintem várj a táppal,még beállhat a megfelelő mennyiség,ha gyakrabban szoptatsz!

Mindenkinek:+++++++++++++++++++++++++++++++++!!!

Annával remélem,nincs semmi baj,se Jázminnal...nekem is feltűnt,hogy régen írt utoljára,csak olyan szita az agyam... :oops:

piki
 
 


A Sára nekünk is nagyon tetszik! :)
Marcsi, így is nagy teljesítmény, hogy idáig szinte teljesen anyatejet kapott! Szóval még mindig le a kalappal!!

Anna???

Kendőzni jóóóóó
:lol:
Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Látom nem is hiányoztam nagyon senkinek, csak 5 nap után vettétek észre, hogy nem vagyok :( Lehet, hogy csak halandzsákat írok és ezért van. :( :( :(

Hétvégén mi is szülinapoztunk, tök jó képeket csináltunk és fini volt a süti. Apum 56 éves lett :)
Fanni sajnálom a családos dolgot :( És persze BOLDOG SZÜLINAPOT!
Látom nagyon tetszik még a kendőzés-kenguruzás :)

Eszteréknek BOLDOG NÉVNAPOT. :)

Marcsi a férjem Sárát akart adni Jázminnak, de nekem nem tetszett ez az ötlet. Nem maga a név miatt, hanem mert van egy volt oszitársam akit Sárának hívnak és nagyon utáltam, így a név hallatán mindig Ő jut eszembe és nem akartam ezt, hogy a gyerekem neve hallatán egy utálat fogjon el. Remélem érthetően írtam :D
Amúgy Őt nem Sárázni fogják? Mert általában az első nevet szokták mondani.
Nagyon aranyos a Panka. Rájöttem, hogy Jázminnak sincs sok játéka :S :S :S ideje lesz lassan beszerezni :) Panka tuti nem unatkozik :)

Andi a Te lányaid is nagyon édesek. Az ölelős a legjobb kép :)

Látom szinte mindegyik baba végigalussza az éjszakát kivéve Jázmint. Ő elsőnek alszik 4 órát, utána 2x3 órát. Ő elég étkes és így hát éhezik szegénykém és felkelti a pocakja, hogy üres :D :D
Már 5440 gramm a kis életem :) Ma megyünk szurira :( remélem nem lesz lázas :(

Tej hát nekem van bőven. Általában leadok olyan 2,5 -3 dl. Éjjel is fejek etetések után, akkor lejön kb. 100 ml egy ciciből. Szóval elég jó, csak éjjel több a tej, mert nem szopizik sokat és így kénytelen vagyok éjjel fejni :S elég fárasztó. Valamikor én sem szoktam csak hajnalban egyszer lefejni, de akkor nem fér az üvegbe, mert lejön kettő ciciből kb. 150-200 ml. Na nem untatlak benneteket ezzel.

Megyek fürcsizni, mert lassan megyünk a dokihoz :(

Kérdezte valaki a BCG oltás helyét. Nekünk is pattis lett és utána kifakadt. Nagyon szép már, csak egy szúnyogcsípés látszódik :)

Tegnap éjjel akkora vihar volt :S dörgött az ég és szakadt az eső. Ma meg hét ágra süt a nap :S :)

Kép
Vendég
 


Kép Lábikóm

Kép Nyami

Kép Tata tortájával :)

Kép
Vendég
 


Fanni itt egy link a Biztonságos Babahordozásról.

http://www.hoxa.hu/

Kép
Vendég
 


Nagyon édes Jázmin,ahogy a tortát bűvöli! :lol:
Mint aki készül mindjárt belefejelni egyet... :lol: :lol: :lol:

Anna,te meg gyagya vagy! :lol: Én nem számoltam,hány nap után írtam,hogy mi lehet veled,mert kezdem megszokni,hogy mióta megvannak a babók,azóta mindenki egyszer max. naponta bekukkant aztán kész... :( :oops: Vagy minden 2.nap...
Ráadásul,ahogy írtam is,nekem totál lyukas az agyam...ha eszemben is van valami,amit írnék,tutira elfelejtem,mire ide jutok... :oops:
Szóval ha nem hiányolok/hiányolunk bárkit,azért attól még hiányzik...szerintem... :oops: :oops: :oops:

Nekem megint vacakol a gerincem.Andris nem hagy élni,hogy menjek csontkovácshoz,már kért nekem időpontot is,holnap délutánra...az mondjuk igaz,hogy terhesen tényleg sokat segített,remélem,most is fog...

Panka tegnap annyira aludt a szutyok idő miatt,hogy még a szokásos esti nyafijáról is megfeledkezett... :lol:
10 után már én piszkáltam fel,hogy egyen már,hadd tudjunk reggel tovább aludni.Sikerült is a csel. :lol:
Annyira jó,hogy éjjel már nem kelünk 3 óránként! :lol:
Nagyon sokat számít,nem is hittem volna...

piki
 
 


Halihó!!:D

Csajok remélem lesz mindenkinek elegendő tejcsije, +++! :D :D

Barnusnak nincs is játéka, csak pár darab plüss, most készülök beszerezni neki a kiságy fölé valami zenélős-forgós kütyüt! :D

Mi tegnap Fóton voltunk bográcsozni, kint is aludtunk, mert Balázskám kicsit "elhajlott" és nem akartuk hogy kocsiba üljön. :roll: :lol: :lol:

Tegnap este Barni annyit beszélt, gagyorászott, olyan cuki volt! :lol: :lol: :lol: :lol:

Anna nagyon cuki Jázmin, olyan mintha bele akart volna nyalni a tortába,sőt szerintem bizti bele is nyalt volna, ha hagyjátok, de az még kicsit odébb van! :D :D

Na befosott a kis lelkem, majd később még visszanézek. :lol:

Kép
Kép
szilvancska
 
 


Sziasztok!

jaj nem is tudom hol kezdjem már ugy lemaradtam az irásban.

utólag Boldog Névnapot a névnaposoknak Eszterék-nek és Boldog Szülinapot a Fanynak.
Azért remélem a következő szülinap jobb lesz

:D Rendbe jött már a cicid?Láttom a Bazsu imádja a kendőt.Sokáig van rajtad nap közben?vagy ha lerakod mikor elaludt akkor észre veszi???

Én kengurut használok de ha lerakom ha haza értem vagy abban sikerül elaltatnom akkor van hogy észre veszi és kezdhetem előről :cry:

Marcsi Jó nagy már panka baba és mennyi sok játéka van ez az a szuper zenélő forgó játék amit vetettek?szereti amúgy???
Remélem segít a csontkovács

Anna A Jázmin nagyon aranyos ahogy nézi a tortát

Olyan vacak idő van hulla fáradt vagyok Grétit elaltattam de kicsit mocorog már.Reggel ovi útán elmentem a pennybe vásárolni de aztán apa jött értünk és hozott haza mert szakadt az eső még jó hogy kapott ma céges kocsit. :D
ma lesz évzáró az oviban tegnap gyerek nap volt .még junius 15-ig van ovi de már lehet csak a héten viszem mert már elvagyunk mindnyájan fáradva a reggeli készülődés ebéd útán hozom haza.szinte semmire sincs időm.
ÁÁÁÁ alig aludt gréti közben már fel is kelt hát ezért nem tudok irni csak olvasok.De amúgy had dicsérjem nagyon rendes éjszaka csak hajnal 4-kor szokott felkelni szopizni

Nekem is azt mondta a védőnő szoptassam töbször és figyeljek arra fejek le minden etetés útán ha nincs nagyon akkor is, igyak sok folyadékot+++ amire nincs időm pihenjek.majd hozok pár képet én is csak a másik gépre töltöttem fel .
na megyek mert fél kézzel irok


szép napot mindenkinek aki kimaradt majd jövök még

KépKép
manojoco
 
 


A zenélő forgó az ágya felett az egyik legjobb befektetés volt,mert nagyon élvezi! :lol:
Semmi nem köti le ilyen hosszan,imádja nézni,vigyorog rá,beszélget az állatoknak,amik forognak stb. :lol: :lol: :lol:
És ez szinte mindig bejön,ha éppen nem akar bemenni az ágyába és nyűglődik,akkor is lenyugszik,ha bekapcsoljuk ezt a vackot. :D

piki
 
 



Sziasztok!

most csak egy kukkra jöttem, mert az elmúlt napok nagyon szarok voltak. Csak jelzem, hogy még nem tűntem el.
Holnap megpróbálok visszaolvasni is és írni is.

Andi


Kép

Kép
denesandi
 
 


Marcsi, azt nem engedjük!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol:

Kép
ire81
 
 


Én is vagyok.
Lillus nem eszik, csak szenvedünk. Tehetetlen vagyok, egyfolytában sírok. Vszínű holnap megyünk vele a dokihoz. Napi adag 3. napja, max 300-400. Minden csepp után sír....

Ne haragudjatok, hogy nem írok, de nem bírok....
Vendég
 


Igen ma nagyon kihalt a topik. :cry:
Én is akkor jövök mikor nem nagyon van mozgás.
megvolt az évzáró meg a ballagás is .majd 2 órás volt az egész előadás már alig bírtam állni.
Végre elballagot az üggyeletes rossz gyerek :D :D :D :D :D :D :D :D Végre erre vártunk nem csak mi hanem egy-két ember még.
Persze ma is hozzta a forrmáját ugye anyuka trécsel gyerek csapkodja a többieket mert az milyen vicces apuka nézelődik.

Gréti aludt délután vagy 30 percet este annyira sírt és fáradt volt nem tudott elaludni .Jól össze is kaptunk apával de hát ez van ha sír anyára hasonlit ha jó akkor apára.

Gréti is nagyon szereti a zenélőjét de ha elhallgat a zene akkor van a balhé ,kisfiamnak van egy ülő tigrise azt szokta elkapni a kiságyban és nézzi beszélget neki meg mosolyog.kis drága.

KépKép
manojoco
 
 


Sziasztok!

Jázmin belázasodott 22 óra felé. Tiszta forró volt a kislány és eléggé nyügi-könnyes szemmel sírt :( Sajnáltam nagyon. Velem is aludt a nagyágyon. 22:30-kor lefektettem mellém, sikerült is elaludnia és reggel 4:30-ig csak aludt :)
Éjjel 2-kor felkeltem, mert feszengett, de visszaaludt, én meg kimentem wc-re és aludtam tovább. Szóval jó volt az éj.
Éjjel be kellett nyomni neki egy láz-fájdalomcsillapítós kúpot, még jó, hogy apum itt volt én nem mertem volna, pedig tetszett neki nevette :) Ma már nem volt lázas a lelkem amikor felkeltünk. Megetettem a kis Babymet és már megint alszik, csak én már nem bírok. Nem tudom, hogy a kúptól alszik-e így vagy fáradt szegénykém. Kis kuti :)
Olyan kis meleg volt a csöpp keze. Apuval azon mosolyogtunk, Beteg a kis manó és olyan kis csöpp baba, úgy sajnáltuk. Szokatlan, hogy egy ilyen kicsi baba van itthon :)

Huuu a mellem olyan volt mint egy nagy labda :S nagyon tele volt. Le is fejtem egy ciciből 130 ml-t :) szóval ma elég sokat adok le.

Nagyon sajnálom Eszti a kis Lillust. Elhiszem, hogy Te is vele sírsz :( jaj szegény lánykám :( jobbulást és írd meg a doki mit mondott!!!!!!

Azért a topik ki ne halljon nekem!!

Kép
Vendég
 


Ez érthetetlen. Szóval azon mosolyogtunk, amikor egymásra néztünk, hogy milyen picike a Jázmin és szokatlan, hogy egy ilyen picike kis test beteg(lázas). Olyan édin evett, hogy csak na. :) Szeretem és kész :P

Kép
Vendég
 


Eszti!

Szegény Lillus Remélem nincs nagy baj :cry:
gyógyuljatok meg és neked meg kitartás.

Pont előttem irtál este nem is vettem észre.


Anna Azért nézesd meg a jázmint még ha ma nem is lázas .
lehet azért alszik mert fáradt de lehet hogy nincs jól és azért pihen .
nekem a kisfiam ha beteg volt ő is aluszékony volt

jó hogy van sok tejecskéd


Én arra keltem hogy a gréti kacarászik magyarázott a tigrisének .Aztán mikor meglátott úgy megörült nekem kis drága.
Olyan hulla vagyok de gondolom nem vagyok egyedül.
Holnapra kisfiamnak lehet adok egy szabad napot nem megyünk oviba.
azzal szokot játszani kiveszi a cumit a szájábol aztán megprobálja vissza tenni megnézi beszél hozzá de azért a kis alvó tigrise a sztár néha olyan vizes mikor megrágja.:-)




Jó vacak idő lesz ma is be van borulva :evil:

KépKép
manojoco
 
 


Jó regg'!

Akkor induljon a mentsük-meg-a-topikot akció!!!

A kis betegeknek, Jázminnak és Lillusnak nagyon sok gyógypuszit küldök, meg +++++++++++++++++++++++
Egyébként az én lányom is alszik tegnap is egész délelőtt, meg ma sem kelt még föl, csak szopizni kétszer, közte egy óra alvás, aztán most is durmol :lol:

Anna, Te egyáltalán nem vagy unalmas, sőt, csak velem pl az szokott lenni, hogy ha nagy nehezen elalszik napközben a gyerek, mire bekapcsolom a gépet és egyáltalán elkezdek visszaolvasni, addigra felkel :twisted: , tehát sokszor 3 napba telik, mire 1-2 napi eseményt visszaolvasok. Így a képekből ítélve Jázmin tiszta Apja, ja és Apudnak utólag is boldog szülinapot! :lol:

Bea, milyen tündéri lehet Gréti, mikor kacarászik a tigrisnek, Eszti is egyre többet mosolyog, még kacaj nem volt, meg még leginkább csak emberekre, játékokkal még nincs el annyira, egyedül ő is a zenélő forgót nézegeti. Pedig most kapott névnapjára egy FP-s interaktív tanuló kutyust :lol:

Na, tejcsi... Tegnapelőtt már úgy sírt a kis lelkem este, kiköpte a cicit, hogy Apa elszaladt a gyógyiba fél 10kor kiváltani a tápit, elkészítettem egy adagot, de szerencsére a gyereknek nem kellett, inkább úgy döntött, hogy annyira nem éhes és elaludt, vígasztalásképp magam mellé vettem, ismét ülő pozíciót vettem fel és így aludtunk, hajnal 2kor meg már volt a ciciben annyi, amivel beérte. Tegnap este megint sirdogált, egész egyszerűen estére annyiraa leürül a cici, hogy 5 percig van a 2-n, addig jön belőlük, utána kiköpi, pedig pont az inger kellene nekik, napközben sikerült lefejnem 80ml-t, de azt sem itta meg teljesen, és azt is csak 2 részletben, utána aludt hajnal 5-ig, azt gondoltam, már 2kor kukorékolni fog kajáért. Úgy tűnik, bejött neki a rácsos ágya, sztem jól érzi magát benne. :lol:
Úgyhogy még próbálkozom, tudatosan tömöm magam kajával ( néha elfelejtek enni, meg inkább nem rakom le a gyereket, hogy ne sírjon és akkor elmarad a reggeli, az ebéd ), meg elég keveset iszok, úgyhogy már azt is felírom egy papírraa, hogy miből mennyit sizom.

Ma megyek 6 hetes kontrollra. Nincs kedvem, eleget nézegették már a pu...t, úgy utálom, ezért is halogattam eddig. :roll:

Na, én megtettem, amit megkövetelt a mentőakció :lol:

Kép
ire81
 
 


Na,látom,bejött,hogy megkongattam a vészharangot! :D

Sajnálom,hogy szinte mindenhol probléma van... :(

Anna,Jázmin csak a kötelező oltást kapta,vagy valami mást is mellé?
Olyan furi,hogy mindenhol lázasodnak a babók oltás után a környezetemben,Panka meg eddig egyszer sem...remélem,nem azért,mert rossz az immunreakciója... :? :shock:
A jövő héten mi is megyünk,akkor fogja megkapni a 4 hós oltást.Meg a jövő héten lesz a kardiológia is...nem fogunk unatkozni... :?

Eszti,elvitted végül Lillust dokihoz?
El nem tudom képzelni,mi lehet a gond??? Szegény,remélem,nem valami komoly probléma...bár az épp elég komoly,hogy szenvedve eszik...

Én is totál kiborultam a múlt héten,mert Panka is elvolt 40-50 millikkel...

Éjjel 1/2 2kor aludt el :shock: ,aztán 4 után felébredt...ilyet már jó régen csinált utoljára...valószínűleg fájt a pocija,mert csak akkor nyugodott meg,miután kikakkantotta magát.Szóval nem sokat aludtunk...ráadásul még meg is jött,fáj a fejem,a derekam,a hasam görcsöl...happy az élet... :?

Bocs,hogy csak panaszkodom,mint egy vénasszony... :oops: :oops: :oops:

piki
 
 



Kép Drága kisfiam Kép Fürcsi Kép Tigrisel játszik Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Hoztam pár képet ha sok lett ne haragudjatok

merre vagytok???????????????

KépKép
manojoco
 
 


Látom mindenkinél összejött minden.. :(
Hogy mi sem maradjunk ki a sorból, Bazsu sugárba kihányta az előző kaját, majd evett még egy kicsit és azt is.. Ilyet még nem láttam, nagyon sok jött belőle. :(
Eszti, sokszor Bazsu is ezt csinálja.. most reggel is, kettőt szív aztán elkezd sírni visszateszem és megint.. van hogy értem hogy miért, feszeng, dolgozik a pocakja, vagy túl fáradt.. de van hogy fogalmam sincs.. Már több mint egy hete nem mérem, fogalmam sincs mennyit eszik, de nem hiszem hogy túl sokat, mert az elmúlt héten 60g-ot hízott. :? Nem aggódtam, mert már előtte is volt hogy egy hét alatt 90g, majd a következő héten 300g..

Zenélő forgó nálunk is a kedvenc! :) Bár azon kívül szinte nincs is játéka. :oops:

Tegnap voltunk baba-mama jógán, remélem nem ott kapott el valamit. Bár nem hiszem, mert csak a jóga végére ébredt fel, akkor megszoptattam és hazasétáltunk, szóval ő nem sokat látott belőle..

Rendeltem egy Mei tait. :oops: A kendőt utcán nem tudom felkötni, a babasling meg tényleg rossz hogy féloldalas..
http://www.mei-tai.hu/webshop/?item=61#content
Babaneteseknek van 15% kedvezmény! :)

Jázmin oltást kapott?
Vendég
 


Bea megelőztél! Miért lenne sok!
Látom tigrisből van kicsi is nagy is! :)
Vendég
 


Fanny
Mivel előztelek meg????

Vagy ugy érted megeleőztél te vagy laptetőn???

:D

Igen a nagy tigris még a kisfiamé volt és ami zenélője van a kiságyra szerelve azon van tigris-malacka-nyuszi füles és barátai.
megyek mert riadozik gréti mami és kimosott a gép is

majd jövők

KépKép
manojoco
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?