Új privát üzeneted érkezett!

egcsi: és akkor szereljem fel? Az is megtenné amúgy, ha egy hétig ittmaradna egyedül a gyerekkel.
Amúgy a hólyag buli hamarosan beüt!
És ha itthon lesz a Kispapa, nem enged el pár órára???

Timi: és ha majd a gyereket, és a babakocsit is cipeled???
Szerintem csak le vagy gyöngülve! Enned kellene!!!
A talit meg majd megoldjuk! És telefon is van!

Kinga: szerintem kukacos!

Zsuzsa
zerko
 
 


Chello!

Én csak azért nem bánom, hogy szétverik a konyhát, mert mostanában nincs kedvem a konyhatündérkét játszani.

Zsuzsa!
Jó gazdag délelőttöd volt.

Egcsi!

E mailban csak ilyet tudok neked küldeni, csak ez egy kicsit zsírosabb, mit amit én csináltam:Kép

Kinga!

Ne csigázz már bennünket!!!!! Kép

Andi
Kép
mucska
 
 


ZsuzsaKép
Valami hatásos dolgot kell kitalálni a kispapinak, hogy jobban átérezze a helyzetet.Kép
Sajnos nem csak néhány óráról lenne szó, mert felmenni Pestre és hazajönni az maga 4 óra hossza minimum+dumaparti és az már egy egész nap. Nem lenne gond, de olyan ritkán van itthon, hogy minden percet ki akarok használni. Már 5 hete nem láttam.Kép Mondjuk elég kicsi a valószínűsége, hogy pont akkor legyen itthon.

Egcsi

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 

 
 

MucskaKép
Köszi!Kép
Egcsi

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Zsuzsa!Kép
Nahat..es ez biztos?Remek lenne,ha megnyugodhatnek,hogy nem baj,ha nincs turka-piszka...Kép

El is felejtettem mondani,hogy tegnapi merlegeles eredmenyekeppen eddig +2.5 kg-nal tartok,de mielott megdicsernetek elarulom,hogy sajnos mult het ota ujra megy a Ferrero Roche...Egyszeruen pimaszsag ilyen finom csokoladet gyartani.Kép
Az elejen milyen egyszeru volt megallni,hogy nem eszem(abszolut nem kivantam),es egyebkent sem vagyok edesszaju,de anyukam diotortat sutott tegnap,aztan meg ott volt ez a doboz csoki is...KépEs utana meg 2 toltottkaposzta+2 szelet vajaskenyer savanyu uborkaval.Ja,es ez csak a vacsoram...

Ja!KépKinga!Kép
Nem jar igy visszatartani az infot!!!Ha igy csinalsz nem jatszom tobbet veledKép

Lanyok!Kép
Az lehet,hogy nekem egy hetvegen megno a hasam??Mert hihetetlen a valtozas mult hethez kepest,ugy erzem.Olyan kismamas lettem,a noverem szerint meg a jarasomon is latszik mar...Vagy csak most raertem nezegetni?Vagy ez egy ilyen periodus,mikor elkezd hirtelen noni???

szoszi
szoszi
 
 


Zsuzsa!

Én egyébként nem vagyok gyenge! Nem kottyant meg eddig a cipelés, alépcsőmászás...én voltam apukámnak a fia!KépKép Csak most vagyok így összeszakadva. Aluszékony vagyok, fáradékony, és hiába tennék ellene valamit, nem tudok. Ezért úgy döntöttem, hogy ha elfáradtam, akkor leülök, és kész. Bárki bármit is mond!
Szóval szerintem nem lesz gond a baba cipelésével! Meg a vérnyomim sem lesz ennyire alacsony, mint most.

Timi
hmmm
 


szöszi: tuti!
És a pocak lehet, hogy a Ferrero? Kép Poén volt. De csak óvatosan kismama!

Zsuzsa
zerko
 
 


Bori!
Peti nem fog még iskolába menni, várunk még egy évet. Tavaly nem kellett hazahozni délben az oviból, de idén ( ebben a tanévben ) túl sok gyereket vettek fel és nincs annyi ágyuk, amiben ebéd után alszanak. Egyébként Peti nagyon örül, mert oviba járni szeret, de a délutáni alvást utálja, és azt így megússza.

Chello!
Akkor szerintem egyforma ruhánk lesz, én is vettem a múlt héten a Corában egy kismama farmer ruhát 2500-ért.

Bellana!
Sajnálom, hogy Dani megint beteg. Egyébként anyóssal hogy jöttek ki múlt csütörtökön? Vagy nem ő vigyázott rá?

Panó
panó
 
 


Timi: lehet...
Nem vagy vashiányos, vagy vérszegény is?

Zsuzsa
zerko
 
 


Nem! A nagyon jó volt a vérvétel után a leletem. Pedig attól féltünk, hogy vérszegény leszek, mert hófehér a bőröm, általában sápadt vagyok...De meglepően átlagosnál jobb lett az eredményem.Kép
Meg általában hirtelen változásaim vannak. Egyik pillanatban bármit megcsinálok, és mondjuk reggel héttől fél kilencig kitakarítom a fél lakást. De van, hogy fel sem bírok kelni az ágyból pedig nem is alszom már...de szerintem el fog ez múlni hamarosan. Meg persze benne van, hogy ha nincs kedvem semmihez, akkor nem kell csinálnom semmit, megtehetem. Ha lenne egy-két gyerkőc, akkor biztos jobban oda kellene figyelni mindenre...

Elfelejtettem a gondolatmenetemet, mert csörgött a telefon!

Kép

Timi

Timi
hmmm
 


Találtam egy képet a gyerekekről, remélem nem baj, ha felteszem:



Panó
panó
 
 


ja, és úgy látom, kétszer írtam alá....

jajajajajjajaj
hmmm
 


Sziasztok!

Annyit írtatok 2 nap alatt,hogy nem is tudtam visszaolvasni!

Zsuzsa!Ok a találka időpont,hol van ez a hely pontosan?

VIDÉKRŐL UTAZÓK!
Én kocsival rendelkező egyén vagyok,és szívesen kimegyek értetek a vonathoz,buszhoz,csak írjátok meg mikor érkeztek,és hová!

Szöszi!
Hihetetlen,hogy ennyit várattak,én szóltam,hogy kismama vagyok,rosszul érzem magam,és nem is kellett sorba állnom.Ja és nekem nem kelllet éhgyomorra mennem.

Csicsóka!
Köszi a 4D uh infot.Még annyit,hogy rendesen megnéznek mindent,nem kell sokat várni?

Bori!
TOROKRA!HOMEOGENE 9 tabl.(homeos)2-3 óránként 2 db-ot elszopogatni,nagyon szuper!

Mucska!
Vigyél a finom ebédből a doki néninek,hátha akkor jobban odafigyel majd!DRUKKOLOK NEKED NAGYON!
Nem lehetne inkább nálad rendezni azt a találkát????Te főznél finomakat,és még utaznod sem kellene!HIHIHIHIHIHI!

Gratula a félidősöknek!
Olyan gyorsan megy az idő,hogy lassan már mindenki azt írja majd,hogy mekkora babája született!

Bellana!
Átérzem a helyzeted,mi már szerencsére túl vagyunk rajta,az első 3 nap volt kritikus.Mayának már semmi baja,én még lábadozok!

Kinga!
Ne csináld ezt velünk,így is tiéd az elsőség!
Már mindenki tűkön ül,látom magam előtt az arcodat,ahogy mosolyogsz rajtunk a gép előtt.
Hagy örüljünk egy kicsit mi is Veled!


Még visszajövök!
Nanda
nanda
 
 


De hova tűnt a kép?

Kép

Panó
panó
 
 


Nanda!

Nagyon aranyos vagy! Részemről köszönöm! Jó ötletnek tűnik!

Timi
hmmm
 


Panó!

Ők a tieid!? Nagyon tündéri gyerkőcök!!! A macska is tetszik!Kép A hajszíneket hogy hoztátok össze? Vagy a fiad is szőke volt kicsi korában?

Timi
hmmm
 


Nanda!

De lehetne nálunk is kint a Tisza parton csöndben, békében. Kis bográcsos, aztán egy kis grill party.... Mindez a kismamáknak való! Csak az a baj, hogy Szeged mindenkinek messze van! De aki akar, az nyugodtan jöhet szívesen látom! Nálunk mindegy hogy hétvége, hétköznap, sokszor van minden puccoskodás nélküli főzés. Ha kint vagyunk a nyaralóban sokszor ha beesik valaki, akkor abban a pillanatban eldöntjük, hogy főzés és már kezdődik is a buli. Csak nagyedényeim vannak, mert keveset képtelen vagyok csinálni. 12 literes bográcsot tele szoktam főzni töltött káposztával, pörkölttel, gulyással. Sajna grillel is ez a helyzet, hogy jó sokat szoktunk csinálni, mert mindig beesik valaki. Ilyen szempontból jó a társaságunk is, mert jó ízűen tudnak enni. A szomszéd kisgyerekek imádnak nálunk lenni, mert szeretik a főztöm és tudják, hogy sütire tuti számíthatnak. Mikor odakerültünk és eltelt egy kis idő, a fiúcska megkérdezte, hogy Andika, ti mindig esztek? Az anyukája nem főz és nem is esznek együtt soha....... Szóval édi volt!

Panó!

Édesek! Kép

pusza: Mucska

Andi
Kép
mucska
 
 


Timi!

Igen, Peti is szőke volt. De az én hajam sötétbarna, apáé fekete, úgyhogy Ritánál is csak átmeneti a szőkeség. 2 éves koromban még én is szőke voltam.

Panó
panó
 
 


Nanda!

De ha holnap megjön a fényképezőgép azért rakok fel képet, hogy nem gurulok el. (Annyira)
Mucska

Andi
Kép
mucska
 
 


Mucska!

Anyukáméknál is ez a helyzet. Ott van mindig nagy főzőcskézés, meg kajálások!!! És rengeteg ember. Nagyon szerettem ezeket. De ugye ehhez adott volt a nagy kert, bogrács...minden!

Timi
hmmm
 


Sziasztok!

Nagyon sokat kell visszaolvasnom,sokat írtatok!
Hááát,Johannának kukaca van!Kép Szóval egy óriás Bendegúz rugdal odabent. Kép

Bori!Én is intimtornázom,eddig is jó volt,szerintem szülés után is jó lesz.Én vettem kismamabugyit,de még nagy.Találtam Mammystic boltot,nagyon jók a cuccok,de még nem vettem semmit,mert mind nagy.De már megígérte a nő a miniszoknyákat,bikinit. KépDehogy kérem ki a "gyerek" jelzőt,így is mindig depresszív leszek a szülinapomon! Kép Mindenképpen megyek a talira!

Süncsi,Zsuzsa!Már készülődöm,jártam bababoltban,az ürge majdnem legombolt rólam ca 200.000 Ft-t,de még nem veszek semmit,babonából.De minden nagyon gyönyörű!

Drága Mucska!Legszívesebben megütném azt a dokinőt,mert egyszerűen idétlen!Hogy bírod visszafogni magad?Nekem kicsit sok jutott temperamentumból,de én bizti számon kérném!Örülök,hogy semmi baj!

Egcsi!Eszek!Hányadikán születtél,Te vízöntő?Boldog szülinapot!

Ildi!Üdv itt!Akkor mostanában voltál AFP-n?

Bocs,most megint mennem kell,majd jövök vissza!

Puszi,Kinga
nyinike
 
 


Timi!

Ezért nem akarok benn maradni a panelban nyáron! Nem nagy a kert, sőt inkább kicsi, de sok jó ember........ Meg a párom is imád bográcsozni, grillezni és sokszor leveszi a terheket a vállamról. Én meg mehetek egy pár tepsi sütit sütni. Szerencsére nálunk nem kell "kényeztetni" a vendégeket , feltalálják magukat és így sokkal könnyebb. Nem kell kínálgatni állandóan, hanem mindenki eszik iszik, amíg fér. Attól megőrülnék, ha állandóan kínálgatni, tukmálni kellene.

Már azt tervezzük, hogy április legelején kiköltözünk. Tavaly már március elején kint voltunk, akkor még esett a hó. Most nem merek elindulni ilyen hamar nehogy véletlen megfázzak. De ahogy jó idő lesz......
Mucska

Andi
Kép
mucska
 
 


KINGA!!!

Jaj de jó!GRATULÁLOK A KIS KUKISHOZ!
Te mit szerettél volna?meglepetés volt?
Nanda
nanda
 
 


Kinga!

gratula:Kép

Megütlek vagy nem ütlek? 1 1/2 óra múlva kiderül, mert akkor lesz a 4 D uh.

Kispapa?

Mucska

Andi
Kép
mucska
 
 


Jujjj, de jó, hogy tudod a babátok nemét!!!!! Én is, én is én is!!!!Kép

Hanyadik hetes vagy?Kép

Timi
hmmm
 


Mucska!

Nekünk a Velencei tónál van egy családi nyaralónk,de én tavaly már májusba leköltöztem a kislányommal(pedig itthon is kertes házban lakunk,de annyira más ott a levegő),hogy ott legyünk egész nyáron.A szüleim minden hétvégén jöttek/jönnek,mert igazából az övéké,de nagyon örültem mert legalább pihenhettem is kicsit.Szuper szomszédaink vannak,midig van valami kerti mulatság. Az utca összes gyereke állandóan nálunk van.Mikor mi voltunk kicsik a húgaimmal,unokatesókkal együtt volt hogy 15 gyerek ült az aztalnál(vagy a szalonnasütőnél),és várta apukám isteni főztjeit!Szegény,még most is emlegeti,hogy 1 hétig ő volt a konyhás néni!

Nagyon szeretünk ott lenni,meleg nyári éjszakákon kint alszunk az teraszon a szabad ég alatt.Ott még soha nem álmodtam rosszat!

Írj az Uh után!

Sajnos nem emlékszem ki megy ma még ultrahangra,de RÁ is nagyon kiváncsi vagyok!

Nanda
nanda
 
 


Mucska!

És a Tisza partról tudsz majd netezni? Nem ám eltűnsz áprilisban!

Panó
panó
 
 


Kinga!

Gratula Bendegúzhoz!

Nanda!
Az én anyukámnak is a Velencei tónál van nyaralója, bár csak egy faház, úgyhogy tényleg csak nyáron lehet használni. Gárdonyban van, a tiétek hol?

Panó
panó
 
 


Panó!

Onnan nem, de mivel 10 percre van a nyaraló a lakástól minden nap be fogok tudni jelentkezni. Ha nem tudnék biztos elvonási tüneteim lennének!
Ezt tuti, hogy megoldom!
Meg az irodánk is itt van a lakásban, a páromat meg egyáltalán nem érdelki az irodai munka! Igy ha akarok, ha nem az elszámolásokat nekem kell megcsinálni! Mindezt természetesen számítógépen. Bankba sem járunk, mert interneten utalok mindent.... Ezért is tudok ilyen gyakran bejelentkezni! Pusza!

Most már elköszönök és indulok az uh-ra. Este mindenképp jelentkezek.

Mucska

Andi
Kép
mucska
 
 


Várlak vissza Mucska! Remélem, hogy minden szép és jó lesz, és hogy boldogan távoztok majd!Kép

Timi
hmmm
 


Panó!

Velence-Sukoró határán.A Bence-hegy lábánál.Ti nem szoktatok lemenni?Talizhatnánk valamikor ott is!
Tündér gyerekeid vannak!Hány évesek ponosan?

Mucska!
Képzeld az NLC fórumon találtam egy "mucska24" nevű írogatót,és a Szt.Imrés topikba írt.Nem ismered véletlenül?

Nanda
nanda
 
 


Nanda!

De szoktunk, majd nyáron megbeszélhetünk valamit.
Peti 6 éves lesz márciusban, Rita 3 júniusban.

Panó
panó
 
 


Sziasztok!

Szöszi: reggel 7.40.-re értem be a laborba és 8.10.-kor már megkajálva mentem hazafelé, pedig hatalmas sor volt, nagyon sok kismamával, tehát nem lehetett mondani, hogy kismama vagyok engedjen előreKépKép Én is szédelegtem, ahogy álltam a sorban és irigyeltem más kismamákat, akiket a párjuk el tudott kísérni (az enyém Dorkára vigyázottKép). Különben nagyon rendes volt a személyzet, mert direkt a terheléses cukor vizsgálatra jött kismamákat külön kezelték, nehogy rosszul legyenek. Nekem az eredmény 2 hét múlva lesz.

Z.Zsuzsa: Én is voltam ma turibanKép Dorkának vettem egy farmeringet, egy színes farmerkabátkát és egy fehér kordnadrágot (1170,-Ft ot fizettem), ugyancsak voltam postán, Dorkával megkukkoltunk egy tolltisztítót ("párnás néni"), vásároltunk zöldségesnél, így kimaradt ma a játszótér.

Timi: eddig nem voltam gyenge (mondjuk átlagnál kevesebbet bírok), de mostanában nagyon nehezen bírom én is a lépcsőzést. Szerintem nagyon lent van a vérnyomásunk. A védőnénim egy kis mozgást javasolt, most Dorkával végig sétáltunk, így sokkal jobban érzem magam. Valószínűleg az ülést nehezen viseled, azaz a babádKép

Nanda: nem kell éhgyomorra menni az afp-hepatitisz vizsgálatra? Gyógyulgassatok!

üdv: zsuzsi
zsu26
 
 


Panó!

Nagyon szépek a gyerekeid, a fiad már milyen komoly fiú!

Így olvasva titeket, úgy szeretnék én is egy kis faházas nyaralót!!!Kép Olyan jó lenne, egy ideje rágom a férjem fülét, de ő állandóan arra hívatkozik, hogy jobb félretenni a pénzt a szűkösebb esztendőkre, mivel neki a munkája nem állandó, hol van, hol nincs...

Mucska: már csak 20 perc és láthatod a babócádat. Kívánom kellemes élményetek legyen és a dokinő kedves legyen veletek!Kép Nem hangzik rosszul ez a Tisza-parti grillezés, bográcsozás, nem sok ott a szúnyog?

Beszéltem apámmal, teljesen kiakadt a neveinken, leginkább az Andoron (Andor-Undor), pedig eddig mindenki az Emmán akadt ki, nem az Andoron. Szerinte legyen: Jenő, Zoltán, Koppány vagy Botond..., de tudom leginkább Tibikét szeretne, hiszen ő is az, de abból nem eszik!!!!Kép
Nálatok mik a reakciók a nevekre? lehet, hogy 4D uh után nem áruljuk el senkinek sem a rokonságban a nemét a babának, mert akkor nem tudják szapulni a nevét.

Üdv: Zsuzsi
zsu26
 
 


Jaj Kinga, elfelejtettem gratulálni Bendegúzhoz!!!!Kép

zsuzsi
zsu26
 
 


Sziasztok!

Kinga, gratula a kisfütyishez! Es jo hogy végre elökerültél! Mire akart 200.000-et legombolni a pasi a bababoltban?

Egcsi!
Müpocak, müciciKép

Szöszi!
Az evés "problemadat" atérzem teljesen. Még karacsonykor sem ettem szinte semmi édességet, annyira nem kivantam, most bezzeg! Bar én mindent kivanok a csirkecombtol kezdve a Mucska-féle bogracsgulyason at a Raffaelloig, mindent!
Viszont a szenyo mérleg ma reggel megint elkapraztatott, ugyhogy tényleg figyelnem kell. Elkezdtem irni, hogy mit eszek, hatha igy, hogy latom, mit faltam fel, kevesebbet eszek. Majd meglatjuk, hogy bejön-e ez a modszer.(Egyszer egy fogyokuranal bejött, persze ez most nem fogyokura, csak önkontroll.)
Bocsi csajok, hogy mar megint a kilokrol nyavajgok, de azért a tul gyors hizas egyszerüen nagyon ramijesztett!

Bori!
Gyorsan-gyorsan gyogyuljal meg! En szivesen visszatartanam a meleget, hogy Ti ne legyetek otthon betegek! De akkor cserébe nyaron amikor én itt 20 fokban vacogok, küldjetek egy kis meleget!!!

Mindenkire irigy vagyok, akinek kafa nyaraloja van! A mi kis fészkünk a férjemmel, ami nyaraloként szolgal, az egy pesti kis lakas. Nagyon szeretjük!

Pano!
Nagyon aranyos a kép!

Bellana!
Szegény kisfiad! Mielöbbi gyogyulast neki!

Csajok,
tul vagyok egy bögésen. Igaz, most könnyen eltörik a mécses, de nagyon felbosszantottak!
A hülye betegkassza irt egy levelet, hogy nem tudjak vallalni a klinikai tartozkodas költségeit, mert a szerzösésem erre nem jogosit!
Ugy kétségbe estem, ha nekünk kell kifizetni, az egy vagyon lenne! Pont ezért kötöttem fél-privat biztositast, mert tudtam, hogy gyereket akarok és valasztott dokinal akarok szülni. Szoval bögtem, hogy biztos elnéztem valamit, olyan bonyolultak ezek a biztositasok, én meg uj vagyok itt stb....
Aztan elöszedtem a szerzödést és szerintem jar nekem a klinika! Felhivtam Kispapat, hogy legyen szives reklamaljon mar ö, mert én most képtelen vagyok, meg hat ö jobban ért ehhez ez egész itteni rendszerhez.
Még nem hivott vissza Kispapi, de ugy izgulok! Ha nekünk kell kifizetni a klinikat, ramegy a gatyank is! De a dokim csak itt vezet szülést, ha valamelyik korhazban kell szülnöm, akkor dokit kell valszinü valtanom, azt meg elképzelni sem tudom, ezt mar nagyon megkedveltem és olyan nehezen talaltam.
Különben is szerencsétlen vagyok ezzel a betegkasszaval, mert nemrég jelentették be, hogy 2004 végére csödbe mennek. Büzlik az egész!

Szoval szoritsatok, hogy minden renben legyen!

Puszi
Süncsi
süncsi
 
 


Kinga, de jó, hogy már tudod a baba nemét ! Gratula a kis kukacoshoz. Kép Ma derült ki az
uh-n?

Timi, szombaton gyalog kellett feljönnünk az ötödikre és legalább 3x megálltam pihenni. Nekem sem megy ez mostanában, szerencsére ritkán rossz a lift.

Panó, lehet, hogy tényleg egyforma ruhát vettünk így legalább könnyen megismerjük egymást a talin. Kép Tündériek a gyerkőcök !

Bellana, Daninak mielőbbi gyógyulást kívánok és Neked meg kitartást.

Képzeljétek a nagy tornából nem lett semmi. Lefeküdtem és elaludtam de olyan jól esett. Végre hétköznap akkor alszom amikor éppen álmos vagyok.

Chello
chello
 
 


Süncsi, drukkolok, hogy Kispapi jó hírekkel hívjon vissza !!!

Chello
chello
 
 


Suncsi!Kép
En is mindent kivanok,raadasul en 5 kg plusszal indultam eleve.Ehhez a biuztositashoz nem tudok hozzaszolni,de ha ilyen nyavajas a ceg es jogtalanul nem akarja fizetni,akkor ugyis lesz ilyen nagy ossznepi pereles,nem? De,remelem nem juttok idaig,hanem kispapi elintezi...
Zsuzsi!Kép
Akkor a vervetelnel jobban jartal,de az eredmeny nekem hamarabb lesz meg,ugyhogy 1-1.Kép
Kinga!Kép
Gratula a futyihez!Ezt eleg koran megmondtak nem?17.-ik heten vagy,ha jol emlekszem.Mit mondott a doki?Tuti vagy arra tippel,de nem biztos.Az elejen meg finoman fogalmaznak,azt hiszem...Ja!Es ez 3D-s volt vagy "sima"?

Timi!KépChello!Kép
EN is lifttel jovok mar a harmadikra, nem ertem miert faradok ki jobban,hiszen 2-3 kg plussz ezt meg nem indokolna,de megis ugy fujtatok mar a masodikon,mint egy gozmozdony...

Lanyok!Kép
Mi a kulombseg a 3D es a 4D kozott?En azt hittem a negyedik D,az az ido...akkor most megsem?Mi lehet a 4.-ik D?Eddig biztos voltam benne,hogy ugyanaz a ketto,csak fogalomzavar el az emberekben es van aki szamitja az idot D-nek meg van aki nem...Magyarazzatok el nekem is!
szoszi
szoszi
 
 


Szöszi!
Én úgy tudom a 3D és a 4D ugyanaz,a kórházi(ált.2D).

Zsuzsi!
Nekem a doki bácsim és az aszisztense is azt mondta,hogy nem baj ha eszek az AFP előtt,csak ne zabáljam tele magam.

Az EMMA nagyon szép név,mi is gondoltunk rá.

LÁNYOK!
Ne izguljatok már a kilók miatt,én már most többet híztam mint a Mayával ilyenkor,de arra gondolok,hogy jön a tavasz és a nyár.Tele friss gyümivel,meg zöldséggel.Most a szervezetünk diktál,amire szüksége van azt jelzi!

Nanda
18+0
nanda
 
 


sziasztok!

Kinga: már csak ez kellett neked! Egy kukacos Kép De eltaláltam Kép

nanda: a Bartók Békla úton, a Humanic mellett! Képben vagy?

Panó: nagyon aranyosak a porontyok!

Mucska: a Tisza-party jó ötlet, de ott meló van! Mi most szerintem élvezzük, ha elszabadulunk, és kényeztettessük, szolgáltassuk ki magunkat! Hm???

Süncsi: nem hangzik ez a betegkassza jól! De a csőd előtt fizessék ki neked, ami jár! Kép A mani a kelengyére kell majd!

Szöszi: asszem a 4D olyan képet csinál, mint ami a http://mama-baba.freeweb.hu/terhesjel.html oldalon van a terhesség hétről-hétrében. De javítsatok, ha tévedek! A 3D meg olyan, mint a kórházban van.
Amúgy a 4. dim az idő Kép

Zsuzsa
zerko
 
 


és a nevek:
ha fiú, Dániel lesz.
Ha lány, akkor lehet, hogy Edina, de ez közel sem tuti.
Egy nevet adunk csak!

Zsuzsa
zerko
 
 


Szia Lányok!

A doki néni szuper volt, van nemünk is, amit nemsokára megtudhattok és rakok ( próbálok képet felrakni), csak először megmutatjuk a nagypapinak!
Kép

Mucska

Andi
Kép
mucska
 
 


Mucska: akkor most kitett a Dokinéni magáért? És a szive?
Amúgy lányod lesz, nem?
Várjuk a képet!

Zsuzsa
zerko
 
 


Mucska, nagyon várjuk a képet! Végre a doktornéni öszeszedte magát, ennek örülök.

Lehet, hogy Nektek is kisfiatok lesz?

Chello
chello
 
 


Na sziazstok!

Kép

Bemutatom Kovács Annát, aki makk egészséges, mindene meg van, a szivénél a folyadék nem nőtt és fel fog szívódni. Most a doki néni mint egy angyal. 17 képet ígért és felrakott 34 db. Tökéletes a súlya. 375 gr. Kitöltött egy táblázatot és az alapján, mármint a Anna értékei alapján júnus 15-n szülnék. Egy nappal a kiírt előtt! Fantasztikius volt! Azt mondta, ha akarunk akkor a 30 héten menjünk vissza, akkor lehet a legszebb képeket csinálni, mert utána kevés a magzatvíz!
Kovács Anna:Kép

Pusza: MUcska

Andi
Kép
mucska
 
 


Mucska, gratula a kis Annához ! Kép

Annyira örülök neki, hogy ilyen jó hírekkel jöttetek el a doktornőtől. Nagyon jók a képek is. Szuper !!!!

Milyen érzés tudni a nemét? Én is úgy várom, hogy megtudjuk.

Puszi Nektek,
Chello
chello
 
 


Hello Mucska¨

Gyorsan bekukkantottam és mit latok!
Ez nagyon jo, Te ugyis kislanyra vagytal!
Gratula és örülök, hogy minden rendben volt és a dokinéni is ügyi volt!

Chello!
De jo, Te meg élvezed az otthonlevést!

Kispapa egyelöre azt intézte, hogyha nem jar tényleg a klinika (mert valamit elnéztünk, mikor a biztositast kivalasztottuk, ha igy volt jo nagyot bénaztunk), akkor visszamenöleg (vagy masfél évre)befizethetjük a magasabb havi dijat. Ez is jobb megoldas, mint ha mi allnank a költségeket.
De bocsi, tudom, hogy ez Nektek elég kinai, még nekem sem teljesen tiszta.

Szoval mar jobb a kedvem és megyek fözök vmi KÖNNYÜ kis vacsit.
(nyamm-nyamm)

puszi
Süncsi
süncsi
 
 


Chello!


Szuper volt az egész, megérte az árát. Az meg hogy kislány az nekünk külön öröm. A párommal madarat lehet fogatni!
Ja és szerinte tiszta anyja!
Mucska

Andi
Kép
mucska
 
 


Mucska!Kép
Miattad jottem vissza,es szerencsere jo hirekre!
Gratulalok, legfokeppen a "makkegeszseges"-hez,mert ez a legfontosabb, a kislany csak raadas, meg ha kisfiu lett volna se hagytatok volna ott...Kép
Igazan ratok fert egy kis johir es elmeny!Ezert kulon orulok.
Es remenykedek,hogy talan akkor mar mi is megtudjuk a nemet meg ami fontos a 18.-ik heten,ezek szerint nem tul korai az sem!!!Kép
szoszi
U.i:Erre mit mondtak?3D vagy 4D?Mer' sztem u.a a ketto.
szoszi
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?