Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Benianyu!
Már nem nálunk gyártják a Legót, így sajna nem tudok segíteni!
De Sony plazma tv-ben igen! :wink: :lol:

Eni!
Drukk, hogy sikerüljön agykontrollal befolyásolni tesóka érkezését!
Mire hazajövök, remélem jó hírek várnak! :wink:

Most megint elbúcsúzok egy kicsit, megyünk vissza anyósékhoz, onnan meg anyuékhoz, és mi Danival maradunk is ott. Apa meg jön utánunk pénteken. Vagyis vasárnap jövünk haza végleg!
Na, onnantól ismét többet leszek!

Legytek jók és vigyázzatok magatokra!

Előre is szép hétvégét mindenkinek!

Andy

Kép
oriandy
 
 


Ja és Era!

Nagyon jó a hajad! Tényleg megújultál!!!!!!
Csúcs!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
oriandy
 
 


Bénianyu, én viszont érzem, hogy minden OK Petivel. Hidd el, a dédik sem találgatják, hogy mit akar, ahogy mi sem, mert egyértelműen rámutat, vagy ha az nem használ, megfogja a kezünket, és elvisz oda, ahova szeretne! És ez elég régóta így van, azt hiszem, régebben is írtam, hogy nálunk azt sosem kellett kitalálni, hogy mit szeretne, mert igen egyértelműek (voltak) a jelzései.
És neurológushoz nem azért vittem, mert nem beszél! Hanem azért, mert a normálistól eltérő szemfenéki képe van, és a szemész utalt be bennünket.
Hátha a bölcsi nem hoz eredményt, megpróbálom majd az ODÚ-t, de lövésem sincs, mikor, mert a szabim véges.
Ja, szerintem az ovihoz elég a nappali szobatisztaság, hiszen az, hogy estére mi van, senkit nem érdekel. Viszont a napközbeni pelusmentesség fontos.

Gab, nem egészen értem, miért háborodtál fel, de legalább kijött! Egyébként totál megértelek, én itt vagyok a megyeszékhelyen, és hálát adok a fentinek, hogy van munkám úgy, hogy totál pályakezdőként, 1,5 éves gyerekkel vettek fel.

Preni, azta, jó kis elfoglaltságod volt! Töltött káposzta...nyamm!
Bölcsi előtti hisztit sajnálom. Nálunk most az a divat, hogy Peti "köpködi" a nyálát, hiába csapok a szájára, röhög rám...

Vicky, Bálintot Isten éltesse!

Era, jó a hajad, furi.
Egyébként köszi az elérhetőségidet, de konkrétan arra gondoltam, hogy a képeket küldheted el. :wink:

Ági és
KépKép
exdeus
 
 

 
 

Bálint!!!!
Biztosan már mamáéknál a balatonon majszolod a szülinapi tortád!Azért remlem a szeretetrezgésekigy iseljutnak hozzád!!!BOLDOG SZÜLINAPOOOOTTT!!!!!

Beni 90 cm és 12,87 kg, kutacs zárt.
Hmmm,megnéztem, átlag görbe feletti méretekkel rendelkezik-hmmm.Áh,hisz alog eszik.

Meteor! Aha,szemet értem. Egy anya meg mindig jól érzi, úgyhogy ne aggódj.

Gab!!Fúúú,nagyon megértelek, iszonyú lehet. Én értemmiért buktálki,és tényeg jó,hogy kijött!!!!!A szüleid miatt akartál visszamenni,meg az öcsédért?Ha neked eddig jóvolt a gyerekek,asegitség miatt akkor ez igen is jó döntésvolt.Most azonban kell aváltozás,vonzd be,gondolj rásokat,kpzeld elmilyen helyen laksz,hol dolgozol!
Drukkolok a házeladásért!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Áruljátok már? Netre feltettétek???????
Mi 1,5 évig árultuk a galgait és albiban voltunk mig el nem ment és meg nem vettük ezt.
Anyósék 2 éve árulják falun, háát nem valami kapós.Az tuti azonban, hogy egy nagyvárosban tuti lenne munkááád!!!!!!A Te habitusoddal biztosan kapnának utánad. :lol:

Andy,Tv-t sajna nem veszünk,az árát inkább elkirándulnám. :wink:

Andy! Jó nyaralást!!!!!

benianya
ákosbenianya
 
 


Sziasztok!

BÁLINT!
BOLDOG SZÜLINAPOT ÉS SOK-SOK AJÁNDÉKOT!!!


Csajok!
Köszi a sok dicséretet.
Azt azért írni akartam, hogy a szemöldökömet vegyétek úgy, mintha ki lenne szedve. :) Rám is rámfér már egy kozmetikus.
De a szemöldökszedést utálom.

Benia és Mindenki:
Á, semmiféle belső dolog nem késztetett erre a nagy hajváltoztatásra. Pedig azt mondják, hogy ennek általában lelki oka van.
Egyszerűen megláttam Vict.Beckhem egyik képét az egyik újságban, és beleszerettem. Mármint a hajába! :lol:
Pedig régen is láttam már, hogy újabban mindenki ilyet hord, de most éreztem úgy, hogy nekem is ilyen kell.

Bocsi, hogy csak magamról írtam, de most van négy gyerekem, itt alszanak. Az ötödik már elment.
Noéminél ma volt az orvos, jól van. Orrát kicsit szívni kell, ennyi. A kis hólyagok pedig a szájában, mert azok is lettek tegnapra állítólag nem szájfertőzés, vagy ilyesmi, hanem valami felmaródás.
Jönnek a szemfogai alul és lehet, hogy amikor az orrszívásnál lefogom a fejét (összeszorítom az arcát, mert másképp nem megy), akkor szegénynek a kis fogacskája hegye szúrja a száját. Mert azokon a helyeken van. Egyébként meg nem csípi neki a kaja, pia, eszik jóízűen, nem turkál a szájában, szóval nincs, gond, azt mondta dokibácsi, hogy akár ecsetelhetem, ha akarom, de magától elmúlik pár nap alatt.

Puszi Nektek.

Erika

Kép
viera
 
 


Sziasztok

Teszek majd képeket,de az öcsémre várok,h áthozza a kábelt a fényképezőgépéhez!

Ex
Zalán sem beszél!Mindent elmagyaráz de nem szólal meg.
Az össz amit eddig mond:anya,apa,mama,cita(cica).
Igazából engem is zavar,h nem beszél de nem azért mert azt gondolom,h nem fog hanem mert már baromi kíváncsi vagyok,h miket fog mondani,meg hogyan.Nekem már ilyenkor mind a kettő beszélt ezért is fura!


BÁLINT!
Kép
Vendég
 


Bálintot isten éltesse sokáig!

Reni
Kép
prenata
 
 


Szisztok!

Peti fél 7-kor ébresztőt fújt! Amióta bölcsis 1-1,5 órával korábban kel, ill. ennyivel kevesebbet alszik, mivel este nem dől ki korábban és ugyebár a bölcsiben délután sem tud olyan hosszút aludni, mint itthon. Nem értem ezt! :roll:

A lényeg, hogy már fő a babgulyás, sül egy tepsi boci süti és készül még egy tepsi gyümis pite is!

Reni
Kép
prenata
 
 


Sziasztok!

Reni,nagyon friss vagy!!!Milyen az a boci süti????????????

Apa megfőzte a rizst, megcsináltam az ubisalit, pörit kivettük a fagyiból. Megyünk gyerek-népi játszóba, kirakodóvásárra,gyors ebéd, Beni alvás alatt sütünk egy kenyeret meg egy meggyes pitét, megnézzük a légi és vizi bemutatót, aztán elbicajozunk nyársalni egy ismerős családhoz, este 9 kor meg tüzijáték. Lesz miben elfáradni. :wink:
Mindannyian nagyon nyomottak vagyunk egyébként, Beni meg tiszta nyűg.Tegnap este lefekvés előtt nekiesett a széknek, felrepesztette a külső belső ajkát---mérges vagyok,mert pont a szülinapjára lesz négerfiú szájúúú!!!!ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ. Elviselhetetlen ma .
Én meg kimostam a rövidgatyámmal mindkét tortarendelős papiromat, igy egy gombóccaligazolom majd hogy én kértem a tortáát.alog röhögnek majd ki holnap a cukiban.
Ráadásul tiszta ideg vagyok, mert Beni eltökitette az előre-hátra menős, zakatolós vonatát a sines készletbőlés seholsem találom. Ma 1 órán át áttúrtam alakást. Balsejtelmem szerint beledugta valamelyik kukába és ki le dobva!!!!!!!!ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ
Pedig ahho kap még egy mozdoyt meg lejtős sint! De lehet hogy ez az egy mozdony nem húzza fel a vagonokat a lejtőre, kéne a másik, de nem taláááálom!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ÚÚtálom, ha eltűnik valami!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Megyek,mert csak rontom itt a hangulatot.

Katus!!!!Kedvet kaptam én is, vettem a bioboltban az olcsóbb 4 ezres aloe gélt. 1lityi, és 3 év felett 30 ml kell belőle. NEked meddig elég? Minden nap adod? Sajnáltam + 800 ft-ot az izesitettért, vettem hozzá gyümilevet, azzal isszák. Mennyi időmúlva hat? Mit vettél észre? E mellett multivitanint ,C-t nem is adsz??

Ja, Ex, a surfös ruha nem meleg ám,sőt,olyan anyagból van ami nagyon kellemes viselet, vizesen meg pláne!!!!!

benianya
ákosbenianya
 
 


Sziasztok!

Budapestiek, nincs valami jó ötletetek, gyerekkel honnan lehetne nézni a tüzijátékot? A tömegben nem szívesen ácsorognék órákig. :?

Minden szülinaposnak nagyon sok boldogságot kívánok!
(Sajnos nem tudok visszaolvasni, hogy kiket nem köszöntöttem fel.)[/b]

amandi
 
 


Sziasztok!

Budapestiek, nincs valami jó ötletetek, gyerekkel honnan lehetne nézni a tüzijátékot? A tömegben nem szívesen ácsorognék órákig. :?

Minden szülinaposnak nagyon sok boldogságot kívánok!
(Sajnos nem tudok visszaolvasni, hogy kiket nem köszöntöttem fel.)[/b]

amandi
 
 


Sziasztok!

Budapestiek, nincs valami jó ötletetek, gyerekkel honnan lehetne nézni a tüzijátékot? A tömegben nem szívesen ácsorognék órákig. :?

Minden szülinaposnak nagyon sok boldogságot kívánok!
(Sajnos nem tudok visszaolvasni, hogy kiket nem köszöntöttem fel.)[/b]

amandi
 
 


Amandi

Azt hiszem ilyenkor mindenhol tömeg van! :roll:
Mi sem megyünk ki!
Anyukámék a 10-en lakank és tőlük jól látható,így oda megyünk.
Ill lehet,h csak a nagyok mert Zalán kezd taknyos lenni :( ezért nyűgös.
Vendég
 


Hupsz! miért küldte el 3x? :)

amandi
 
 


Bálintnak nagyon boldog szülinapot!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Sziasztok!

Boldog szülinapot kívánunk Bálintnak és Beninek!!!!! :P :P :P
Kép

Ex: Ne aggódj! Biztos semmi gond nem lesz! A dokinak pedig inkább megnyugtatni kellene téged, nem pedig felidegelni. :evil:

Tjuca: Eszméletlen jó a hajas kép Kingáról!!!!!!!!!!!! :P :P :P

Marcy: Hajrá szombat! :D

Mindenkinél jók a képek! :) Majd teszek én is a tegnapunkról. Egy baráti családnál voltunk grillezni, bográcsozni, fürdeni, egyszóval bulizni. Zoló olyan jól érezte magát, hogy aludni sem volt hajlandó, csak pihizett egy keveset. Hazafele viszont elaludt a kocsiban kb fél nyolc körül úgy, hogy szinte fel sem ébredt arra, hogy hazaértünk pizsibe és ágyba dugtam. :shock: :P Még reggel is alig tudtam felébreszteni.


nancsa
 
 


Beni!!!

Nagyon sok boldog szülinapot kívánok!!!!!!!

Reni
Kép
prenata
 
 


Benianyu!

A bocisüti: kakaós kevert tészta, tetejére túrós cuccból halmokat kell rakni, és ahogy sül a túrós cucc belesüllyed, így szép foltos lesz, mire megsül, akár a boci. És finom is a férjem szerint.

Kicsit kivagyok. Most tettem meg 25km oda, plusz 25-öt vissza vonattal. Lidl-be mentem vásárolni, mert láttam az akciós újságban, hogy tök jó kisautók, munkagépek stb. vannak akcióba. Vettem is 1-2 dolgot Petinek, de szigorúan elrakom karácsonyra és Mikire. (Csak bírjam megállni! Múlt héten rendeltem 3 Elmós dvd-t, amiből 2-öt el akartam tenni karácsonyra, de már 2-öt odaadtam a 3-ból. Hihetelen , hogy végig nézi az 50 perces kazit és még kommentálja is dolgokat. pl. Elmó öltözik, kezet mos stb. Nagyon örülök, hogy megvettem!) Plusz 1700-ért vettem puha börcipőt. Remélem jó lesz, hogy így próba nélkül vettem.
Na, s azért lettem ideges, mert azt hittem, hogy elhagytam a kulcscsomómat. Már a ház elé rángattam az anyukámat az ő kulcsaival, hogy engedjen be, mire előkerült. Huuu!!!! :oops: :evil: :twisted:

Ezt a tűzoltós szette vettem most:
Kép

Peti szobája át lett variálva. Végre kidobtuk belőle a duplaágyat, amin velem aludt. Megkapta a mi régi kanapénkat, plusz most hogy jó sok hely lett a szobájába, az összes játék visszaköltözött!
Kép Kép Kép

Szóval, látni, hogy nincs sok játéka Petinek (legalábbis szerintem), és ha rajtam múlik nem is lesz. Azért egy fél zsák plüss játékot a bölcsinek adtam, és ha még egyszer valaki beállít egy plüssel, azt tuti hazafordítotm. Annyira haszontalanságnak érzem.

Reni
Kép
prenata
 
 


Lányok! köszi a köszöntéseket.rohanoka tortáért, csak egy dolog!
Preni, ezt a sütit ki fogom próbálni.Pontos recept?

Mi az az elmó? Érdekel, hogy kezet mos,öltözik stb.
Nagyon tetszik Peti szobája, nagyon szééép, tágas, tuti jól érzimagát benne.
Délelőtt én is selejteztem és nagyobb teret csináltam én is neki. Blani segitett.

Tűzoltó is nagyon kafa!

benianya
ákosbenianya
 
 


Sziasztok

Reni

Jó lett a szoba!


Benianya

Ő Elmo:
Kép
Vendég
 


BENI!

Kép
Vendég
 


Benianyu!

A receptet beírtam a receptes topikba.

Elmo a piros szörös nem tudom mi, amit Alziza feltett. A Minimaxon megy a Az Elmo világa és a Szezám utca. Oktató-nevelő célzatú mesék. Én amit vettem dvd-ket egyik a kéz-láb-fül-ről szól. A másik az öltözködés-alvás-fogmosásról, a 3. a házi állatokról. Szerepelnek benne hús vér emberek is. Peti imádja!

Reni
Kép
prenata
 
 


BOLDOG SZÜLINAPOT BENINEK ÉS BÁLINTNAK!

meteor
 
 


BOLDOG SZÜLINAPOT BENINEK ÉS BÁLINTNAK!

meteor
 
 


Sikerült nekem is dupláznom:)

Benianyu,
szerintem azt a szemes dolgot Ex-nek szántad:)

Képzeljétek tegnapelőtt fent voltunk a játszón és végignézhettük előre az aug 20i légibemutatót. Ott húztak el a fejünk felett a vadászgépek ezerrel. Szegény Pancsi meg is volt rendesen ijedve (ölben hoztam haza és közben be kellett fognom a fülét).
így persze az a terv, hogy kimegyünk 20-án repcsiket nézni felejtve is lett.
Végül egy barátnőmékhez mentünk át és onnan néztük a tűzijátékot, ők jóval messzebb laknak, mint mi, de így is be kellett Pannival menni a teraszról, csak a lakásból volt hajlandó kukucskálni.
Jó túrát nyomtam tegnap. Elindultunk busszal, de a Lánchíd le volt zárva, már gyalog sem mehettünk át, így elmentünk a Battyhiányiig, metroval Deák és onnan gyalog lesétáltunk a Szabolcs u-ig (nem pestieknek-> Hősök terétől egy kicsit tovább még). Úgy olvastam, hogy az Andrássy-n lesznek mindenféle bicajos rendezvények, de hiába caplattam, a legvégén volt csak valami, de az sem érdekes.
Visszafelé meg taxit hívtam, de olyan béna volt a sofőr, direkt kértem, hogy kérdezzen rá, hogy a hidakon lehet-e közlekedni, persze nem kérdezett és nem lehetett, így a Deákon kiszálltam, Déliig metro és onnan séta. Pancsi szerencsére jól bírta, pedig este 11re került ágyba. Reggel kelt rendesen, de most már 3 órája szuszókál. Remélem este időben le tudom tenni.

Viera,
jó lett a hajad nagyon!
Én most növesztem és költségtakarékossági okokból visszafestettem barnásra-> nagyon hasonló az eredetihez.

Benianya, igen tudom, hogy Pancsi miatt jó volna ebben a lakásban maradni és úgy tűnik kénytelen is leszek, de sok a negatív emlék, ráadásul közös néven van és ha mondjuk Gsuzti egyszer csak kitalálja, hogy nem fizeti a törlesztőrészletet meg a rezsit, akkor iszonyat szívás. Legjobb lenne eladni, pénzt osztani és új életet kezdeni.

Az a rossz egyébként a mostani időszakban (és elnézést, hogy a problémáimmal terhellek benneteket), hogy még együtt lakunk és iszonyat feszültség van a levegőben. Ezt olyankor érzem igazán amikor pár napot nem vagyunk együtt és teljesen megnyugszom.
Bárcsak már ott tartanánk, hogy találna lakást és elköltözne: letisztáznánk, hogy melyik napokon szeretne Pannizni és már kialakulna valami rendszer az életünkben.

meteor
 
 


Hali!

Ma voltunk tanácsadáson, Peti az ottani "mércék" szerint 14 kg és 93 centi. Minden OK vele, meg is kaptuk jövő heti dátummal a papírt, hogy mehet közösségbe. :)

Tegnap itthonról néztük a tűzijátok, teljesen jól látható volt, Peti is élvezte, mondjuk meg kell jegyeznem, hogy jobban érdekelték a köröző, villogó repülők. :D

Bénianyu, Benit Isten éltesse 2. szülinapján!

Viera, én pont ma megyek este hatra kozmetikushoz a szokásos fazongyantámra. ;) Te is menj el!

Alziza, na Petinek is kb ennyi a szókincse jóideje. Ma is azt kérdezte a doktornéni, hogy alapszavai vannak? Mondtam, hogy igen. Ő is mondta (helyettes orvos volt), hogy a bölcsiben is fejlődhet, megbeszéltük, hogy úgyis figyelem, és majd meglátjuk, hogy "javul-e" a helyzet.

Preni, nagyon jó dolgokat vettél Petinek!

Meteor, sajnálom a tegnapi kálváriátokat. Nálunk is volt műrepülő bemutató még tegnap, egy barátnőméknél voltunk az erkélyükről jól lehetett látni a műsort. Mondjuk én nem néztem, csak hallgattam, mert ügyelni kellett a fiatalságra, hogy ne szedje szét a lakást.

Na most csak ennyi, dobok három képet a vagesz csávómról, egy kutyalovaglóról és az új külsőmről.

Kép

Kép

Kép

Ági és
KépKép
exdeus
 
 


Bálintnak és Beninek BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT kivánok!

KépKép

KépKép
pilchard
 
 


Eni!

Most én kérek füstjelet. :twisted: :twisted: :twisted: :lol: :lol: :lol:

tjuca
 
 


Juca!

Hogy vagytok?

Reni
Kép
prenata
 
 


Sziasztok!

Reni: Jó tágas lett a szoba! A tűzoltós szett szuper, Peti biztos imádni fogja. A bocis süti nagyon jól hangzik, a hétvégén tuti kipróbálom! :)

Ex: Szép méretekkel rendelkezik a fiad! :shock: :P Jók a képek!!! A hajszíned lett új ugye? Jól áll neked a vörös. :)

Elmo: Zoló mozdulatlanul, tátott szájjal nézi végig. :P

A ti gyerkőceitek mennyire élik bele magukat a mesékbe? Lehet hülyeséget csináltunk, de beraktuk Zolónak a VUK-ot. Az én fiam annyira átélte, hogy teljesen ledöbbentünk! :shock: :? Teszek egy képet, ami akkor készült, amikor vuk bajban volt - az őszi vadkilövéses résznél (azért lila a szája, mert szedret evett közben).
Kép
Nem tudom mi játszódhatott le benne, de elvileg nincs nagy gond, mert minden nap kéri hogy nézzük meg a rókás mesét.

Teszek képeket a hét elejéről is. Van ami itthon készült, meg bulizós is:
Kép Kép
Kép Kép
Kép


nancsa
 
 


Sziasztok,

Juca: még mindig egyben :) , remélem holnap lesz a nagy nap!!!

Felteszem a korábbi pocakfotót, ami 1 hónappal ezelött készült és egy olyat, amit tegnap csináltam.
Tegnap egy hapsi megkérdezte, hogy 2 vagy 3 gyerek van-e a pocimban :roll: ??? Mit ne mondjak, tényleg elég nagy..., de ez van.
Egyébként most már többen mondták, hogy lent van a pocim.

Kép
Kép

Képek nagyon jók mindenkinél!

Ex: a doki nem normális, aki azt mondta, hogy nézessétek meg Peti IQ-ját. Olyan értelmes tekintete van, hogy szerintem akkor még nem látott olyan gyereket, akinek tényleg szüksége lenne rá...!!!

Eni
marcy
 
 


Eni! Fú, ok, tényleg nagy a hasad, de szerintem még mindig megnyernéd a baromi csinos kismamák versenyét!

Jesszus! Meske horgol! Colett Noijának pulcsijába "javított" bele, még jó, hogy csak a nyak szegélynél, így csak 1-2 centit kell visszabontanom, de mikor rászóltam, hirtelen a totál kész, borítékra váró poncsóba döfte bele a horgolótűt. Azt hittem, rosszul leszek!


Éljen! Láttátok? Van egy magyar arany!!!!!!!!!!!!!!!

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Eni, egyetértek Gabival, bombajó kismama vagy! :) Remélem Isti ír, ha kétszeres apuka lett! :wink: Nagyon izgulok értetek és szorítok!

Nancsa, nálunk nincs igazából mesenézés. Majd ősszel/télen tudok ilyesmiről beszámolni, mikor rossz lesz az idő és többet fogunk tévézni (és többet leszünk itthon). Nagyon helyes Zoló! :-)

Ex, én is azt mondom, hogy Petin látszik, hogy értelmes kissrác, ne izgulj!

Ne haragudjatok, még ezt az oldalt se tudtam végglolvasni. Vagy dolgozom, vagy valamerre megyünk, semmi időm mostanság gépezni. Puszi Mindenkinek!
Vendég
 


Sziasztok,

csak gyors bejelentkezés

LÁNYOS ANYUK FIGYELEM

...és a fiúsoktól elnézést előre is. Ma találkoztam a barátnőmmel, aki dél-afrikában lakik, adott egy szatyor gyerekruhát, amit még nem tudott eladni, hogy próbáljam meg én elpasszolni neki.

Pár ismerősnek már elküldtem a képeket és az árakat, de innen a topikból, csak Juca emil címe volt meg. Ha érdekel benneteket írjátok meg az emil címeteket és küldöm.
Előzetesen annyi, hogy mind vadiúj cucc, inkább nyáriak, de nagyobb méretűek, szóval jövőre tuti jók lesznek (Pancsira nagyok), áruk 800-3200 ft között. Van két cipő is, 2500 és 1800as áron, tavaszra nyárra, vagy váltónak bölcsibe, angol 6-7-es méret, nagyjából magyar 23-24.

meteor
 
 


Sziasztok

Marcy
Tényleg nagyon vékony vagy!Csak egy nagy has van "rajtad" :shock: :lol:

Nancsa
Jók a képek!
Zalán nem nagyon néz mesét.A Süsüt is csak addig amíg énkel,a Thomasból is azt szereti.
Elmót Ő is néz,de abból is az éneklős rész tetszik neki.Viszont az AnimalPlanet nagyon bejön neki!Azt imádja!
A világ vicces állatait legjobban!! :lol:

Tud 2 új szót!!!!!!!!!! Kép

Tyuta=kutya
Hi-na=hinta

Azt hiszem most már lassan elkezd beszélni!!! :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Szijasztooooooooook!

Bocsi, el vagyunk havazva állandóan! Holnap órási nyüzsi lesz nálunk, kihasználva a jóidőt. Grillezés, bográcsozás barátokkal.

És bocsi, most csak ENINEK írok: nagyon frankón tuti csinos kismama vagy!!!!!!! Maradjon csak az a pici, mert itt neked azt nincs mit takargatni! Ide vagy oda 2 nap, ha jönni akar a Picurka nagyon fogunk örülni, ha meg marad még pár napot, akkor használd ki ezt a nagyon csini pocidat!!!!! Bár én ilyen lettem volna.....

Majd egyszer bemásolok egy képet, de csak sima fényképezővel lett fotózva, szóval lehet, hogy nem fog rendesen látszani. 19 kg-ot szedtem fel Noémivel.

Puszi mindenkinek!
Megint ígérem, hogy visszarázódom, de én már csak abban bízok, hogy ez akkor fog igazán menni, ha Zorán sulis lesz. Akkor lesz egy kis szabadidőm. Bár Noémi most nagyon leköt, egész nap vagy ölelget és puszilgat, vagy pedig ver. Szóval édes kis aranyom van.
Bár most büntiből kicsit hamarabb volt az esti fekvés neki, mert megverte Zoránt kalapáccsal (játékkal). De azért szegény Zorcikám jajgatott. Én meg mondtam Nonónak, hogy akkor mehet alukálni.
Azt meg el sem merem mondani, de azért elmondom, hogy vacsi közben kikapta a kést a Zorci kezéből (szerencsére még ilyen nagyon babakést vett elő magának, amivel vágni nem lehet, csak kenni, de azért mégiscsak fém a vége) és azzal kezdett el menni Zorán felé. Épp hogy el bírtuk kapni.
Én nem tom mi jön rá ilyenkor, de imádja Zoránt és szerintem próbálkozik nála, mert Zorci meg nem bántja, hanem inkább megijed és szól, hogy anya, a Noémi megvert.

Na, puszika nektek, jó éjt!

Erika

Kép
viera
 
 


Helló!


Apuéktól írok. Lejöttünk, mert intézzük a kocsivásárlást, és Apu eléggé jól kialkudta az árat. Pesten nekem drágábbra mondták, igaz, én nem örököltem Apu "bizniszi" vénáját. Ja, éjszaka nem sokat aludtunk, mármint mi felnőttek, gyerekek simán. Van egy kedves szomszédunk, csak ház szomszéd, de az ablakaink pont egymás mellettiek....Szóval, kissé iluminált volt a srác, és meg is verte a feleségét. Igazán nem akarok lejárató kampányt kezdeni, de ez a srác, egy volt birkózó, Rtl-ben szokott néha megjelenni. Kár, hogy nem tudjuk elmondani, hogy engem is lek....-ott terhesen, mikor szóltam, hogy halkabban légyszi, gyerekek alszanak...Nagyon félelmetes volt, egyszer azt hittük már nem él a csaj, de aztán sírt....

Bölcsi: Hétfőn megyek be, könyörögni....Papírom nincs, de családom megoldotta. Szép kis kamu anyuka....Aztán kinéztem egy olyan sulit, ami 3 hó után elhelyez, irodavezetői. Fel is vettek, csak az a gáz, hogy 8-tól fél 5-ig van. Persze 1 óra bkv-zás-ra van. Hogy viszem, hozom a gyerekeket? Mert az ingatlan dologba még nem merek bele vágni, vállalkozói, stb....Pedig azt csinálnám szívesen, de az hétvégei is....Nem is tudom, hogy akinek van gyereke, szóval tök nehéz....Alig van már 8-tól 4-ig melóhely. Ha meg előbb felállsz, randán néznek rád.....Ezért gondoltam a sima irodavezetőre, az még olyan kis nyugdíjas állás... :lol: Meglátjuk, anyám már fogja a fejét, hogy újabb suli, sitterkedhet....

Marcy: Jajjj, izgi!!!! Kiváncsi leszek, mennyire hasonlít majd a két kissrác. Igaz, születéskor még minden baba gyűröttke...Front jön, gyerünk!

Juca: Képeket még! napirend, hogy alakul? Már hármasban vagytok? Nálunk Mátét könyörögni kellett haza, Noi meg már bömbölt a ciciért...Lehet, hogy itt szerettem meg a futást.

Viera: Jó a frizkód, én is mindig vacilálok. Csak ismerem magam, hogy nem "lőném" be. Anélkül meg nem áll sehogy, vékony szálú. Mostad már otthon? Úgy áll, ahogy kell? Zorán milyen rendes fiú. Máté simán veri a húgát, igaz kicsi a korkülönbség. Pont mondta egy anyuka, hogy mit csodálkozom, hogy Noi ilyen kis "dzsungel lány", Máté mellett nem volt más választása, fel kellett venni a kesztyűt....Na, ja, csak már számolom a napokat oviig....Nektek meg suli! Tényleg, Zorán simába jár, vagy van valami tagozat, stb....És majd napközis lesz, vagy mész érte? Nem alszik akkor Nonód?

Ex: Szerintem fiad még mindig gyüjti az infót, aztán majd megszólal....Lehet, hogy monológokat ad elő!

Tüzijáték: Kimentünk, tök élvezték! Először Noi megijedt a hangjától. Azt mondta, azt hittem, vulkán kitörés!

:shock:

Tv, mese: Sajna nálunk eléggé megy, próbálom csökkenteni, de reggel, ha korán kelnek, meg este játsztó után szoktak. Noi már mondja, jajjj, Thomas, úgy unom....

Gabella: Vicces, Meske is utánoz, van utánpótlásod.

Hű, sokat írtam

KépKép
KépKép
colett77
 
 


Sziasztok lányok!!!!!

Anyóséktól irok, itt szülinapozunk 3 napig, mert a keresztfiam meg 7 éves. Szupi ajándékokat kapott Brni, hét elején teszek majd fel képeket, és feltöltöttük a mi gépünkre a balatoni képeket is, ahol Beni meg Panni puszilkóznak a fél kocsma hangos biztatásai közben. ÉÉdesek!!!!!

Nagyon köszi a köszöntéseket,
Beni nagyon meghatódott, esküszöm tudta mi van, mert boldogan de szégyenlősen hallgatta a dalunkat.

Csajok, ez az ELmo melyik része amit néztek? Mert a neten csak nagyoknak valót találtam!!!!!

Eni! Óriási a pocakod!Eszméletlen csini vagy!!!!!!!!!!!!!Hajrá ma, itt már szeles, felhős az ég, a front meghozza kistesót is?

Gab! MEskének adhatjuk a kövekező rendelést?

Csajok, ha van valakinek eladó használt 20-as fiú szandija S:O:S átvenném!!Beninek mind tönkrement a motorozásban, csak őszi cipői és egy új Asso benti bölcsis szandija van. Utcai n incs és még 1 hónapig azt használnánk.
Szegény most úgy néz ki mint egy lelencgyerek!

Zoló ééédes!!!Fú, Nancsa én még Blanival is csak 5 -6 évesen nézettem a Vukkot!!!!!

E tekintetben ismeritek a hozzállásomat, álláspontomat már itt a topicban, a legminimálisabb agyromboló, fantáziaölő Tv-zés.

Ez az ELmo azonban érdekel, ha valóban oktató, nevelő.
A teletabit pl.szereti, de ha jönnek, vonulnak az állatok, hátratolat,megszeppen.

Olimpia!!!Tegnap nagyon örültünk és megkönnyeztük az első aranyat, de a fekete szalagos hajó,pótemberrel futó 3. helyét is!!!!!!!!!!!És ma van még egy a csajok ketteséből!Hurrráááááááá!!!!!!!!!!Legalább valami, hisz várakozáson alul teljesitettünk.(vivás,lovaglás)

CSajok, már kérdeztem, de senki sem válaszolt, Beni egyedül maradt a cicizéssel?Szoptat még valaki? A mútlkor a tavasziaknál mintha olvastam volna hogy valaki még él vele, igy nem éreztem annyira ufónak magunkat. :(

benianya
ákosbenianya
 
 


Sziasztok!

Benianya! Nem vagy ufo! Éljen a szoptatás! (Nem tudom, Elmonak mi a rendes címe, de a Minimaxon szokott lenni, és szeretik az én gyerekeim is. De most, hogy nyár van, nem nagyon tévéznek, néha kérik a Hello Kitty mesét, konkrétan Hello Kitty's Paradise, az aranyos, szeretik.

Marcy! Segített a hidegfront? Sokat gondoltam ma rátok!

Ennyi voltam, bocs, helyzet van...

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Sziasztok,

még mindig egyben :( , semmi jele kistesó érkezésének.
Tegnap este sokat keményedett a pocim, eddig nem volt ilyen és elég pocsék éjszakám volt, de egyébként semmi.

Meglátjuk, de szerintem ebből nem lesz ma babi :) .

Puszi

Egyébként itt pocsék az idő, esik, elveri a Savaria Karnevált :( :( :( :cry: :cry: .

Eni
marcy
 
 


gyorsan begépelek egy jó kis meseszerű kis versikét (na ezt jól megmondtam... :) ) . Nekem nagyon tetszik, gondoltam megosztom veletek. Marcinak is bejön :wink: !

Mint virágok a réten,
Csillagok nyílnak az égen.
Kék paplanra hajtják fejük,
Lehunyják csillogó szemük.
Álmot hoznak, álmot visznek,
Tündérmesékben is hisznek.
Nézd velem e szép világot,
Álmodjuk együtt az álmot.

Vár a paplan, puha párna,
Gyorsan bújjunk be az ágyba.
Hová tettem a nadrágom,
A szekrényben nem találom.
A pizsamám piros kockás,
A fenekén van egy toldás.
Ki kobakját nem sajnálja,
Fejest ugorhat az ágyba.

Mese, mese, csodák kertje,
Barangoljunk együtt benne.
Mennyi betű, színes kép,
Ma is olvassunk mesét.
Az ábécét jól tudom már,
A sok betű mind engem vár.
A mesének vége lett,
Jó éjszakát gyerekek!

Na mára ennyi voltam :) . Remélem nektek is tetszett!

Eni
marcy
 
 


Sziasztok

Marcy

nagyon édes ez a vers.
Hogy vagy?Vagy már szülsz éppen? :wink:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.09.17 20:22-kor.
Vendég
 


És :
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.09.17 20:22-kor.
Vendég
 


Sziasztok!

Marcy!
Bombasztikus kismami vagy!!!!!!!

Alziza!
Nyakkendős Zalán nagyon édes! Milyen picuri azon a lépen!

Benianya!
A mese címe: Elmo világa. Ez megy a Minimaxon. Amit én megvettem: Ébredj Elmoval! Kettő van belőle: kéz, fül és láb! Elmo és a kis állatok!
Igazából nincs rajta, hogy hány éves kortól ajánlott!

Peti 2 hétig bírta egészségesen a bölcsit. (Már úgy örültem, hogy 3 hónapja nem volt beteg!) Tegnap szörtyögösen ébredt. Taknya-nyála (bocs) egyben. Voltunk ügyeleten. Kapott Cataflam cseppet, köptető és orrcsepp. Felületi kezelés, amig nem lázas. Persze ma reggel lázas volt. Adtam neki kúpot. Persze a folyékony lázcsillapítóink még tavalyiak, így a kukában landoltak. Elmentünk megint az ügyeletre. Kapott antibikát. Bár most nem tudom megmondani, hogy mit, mert most van oda a szomszéd kiváltani, de bizti olyan amit még nem szedtünk, mert én nem emlékezem a nevére. A torka piros, tüdeje tiszta. Mára már nagyon köhög is. Holnap megyünk a házi dokinkhoz. Bölcsi kilőve. Nem is tudom kinek szóljak. Nincs meg az óvónő telszáma. Ilyesmiről nem beszéltünk, hogy mi van ha beteg gyerek. Szülői is csak jövő csütörtökön lesz. Az étvágy, kedélye jó!
Ma egyedül vagyunk, mert párom a bátyjának segít, éjjel pedig dolgozni fog! Király!
:evil:

Reni
Kép
prenata
 
 


Alziza!

Úgy látom együtt divatolsz Vierával! Hasonló a sérótok! :lol:

Reni
Kép
prenata
 
 


Colett!

Erősen töröm a fejem, hogy ki lehet az az őrült birkozó, de nem jövök rá! :roll:

Reni
Kép
prenata
 
 


Hali.

Na hazaértünk.
Tegnapra kaptunk egy kis esőt, na ne tudjátok meg, hogy Peti milyen hisztit levágott, hogy nem mehet ki a faházból. De legalább a pénteki napunk jó volt, voltunk közösen az Állatkertben. Na és a szombati ebédünk, az valami fenomális volt, ez itt a reklám helye: ha Győrben jártok, próbáljátok ki a Marcal Étterem menüjét. 3700 Ft-ból degeszre ettük magunkat!

Most mosok, hihetetlen, de két adagba belefért négyünk koszos ruhája. Jó, teletömtem a Rozit...

Nancsa, igen, vörös lettem. Köszi a dicséretet.
Na mi nem nézünk mesét, Petit nem köti le egyáltalán. Így nincs infom ezzel kapcsolatban.
Egyébként jók a képek, amiket feltettél.

Gab, látod, Meske anyja lánya! Figyi, tanítsad, legalább lesz segítséged!

Alziza, na nekünk is van új szavunk, dudu. Olyan édesen csücsörít közben, hogy ihaj.
Hallod, amilyen kis kerek pofija volt Zalánnak, most olyan kis keskeny...vagy a kép csal?

Colett, huh, sajnálom, hogy rossz volt a péntek éjszakátok. Nekünk épp az volt most a jobb, a tegnapit Peti végighisztizte. Még jó, hogy inkább ti nem tudtatok aludni, az gázosabb, ha egy gyerek nem alussza ki magát.
Munkadologgal kapcs. igazad van, tényleg alig van 8-16-ig munka. Mondjuk az enyém ilyen, még a kajaidőnket sem kell ledolgozni, de tény, hogy ez ritka, mint a fehér holló.
Képzeld, Peti is tévés, de érdekes módon most, hogy odavoltunk, nem nagyon vettem észre, hogy hiányolná, pedig minden este tévé mellett alszik el, ha itthon vagyunk.

Bénianyu, nem tudom, hogy mennyit szánsz rá, de menj ki egy helyi piacra, és nézz ott Beninek szandált, ahogy régebben írtam, Petinek 2000 Ft-ért vettem bokatartós, harántemelős szandit, és csütörtökön még a helyettes doki is megjegyezte, hogy jó ez a lábbeli és reméli, hogy a bölcsiben is ilyen lesz a lábán (mondtam, hogy igen).

Marcy, szép ez a vers!
Még mindig egyben? Pedig vártam egy SMS-t tegnap, hogy megjött a csapat legkisebbje!

Preni, Petinek javulást! Jó gyorsan kapott antibogyót, nálunk csak akkor kell adni, ha három nap után a negyediken is lázas.

Ági és
KépKép
exdeus
 
 


Sziasztok!

Sehol senki????

Ma voltunk a saját dokinknál. Mandulagyulladás. Délelőt 9-kor már Peti volt a 3. kisbeteg a bölcsis csoportból. Amúgy étvágya, kedélye jó és nem akar aludni! :evil: Este fél 11 volt mire elaludt és reggel 7-kor már fent volt. Az apjának most sikerült lenyomni. Pedig azt hittem, hogy már délben kidől!

Merre vagytok?

Holnap kipróbálok egy új túrós süti receptet. Ha fini lesz, megírom!

Lehet megpróbálok más irányba is állást keresni, mert ez a várakozás dühítő. Kiszámoltam, hogy ha kifizetünk minden számlát, hitelt stb., akkor 47 ezer forint marad enni, öltözni stb. Siralmas! Még az életben nem voltam ilyen helyzetben! Persze van tartalékunk, de nem szeretnék pár hónap alatt a seggére verni! Nem gondoltam volna, hogy a gyed után a gyes ilyen nagy pofáraesés lesz!

Reni
Kép
prenata
 
 


Sziasztok!

Marcy: Hogy vagytok? Még együtt? :) Aranyos a versike! Marci erre alszik el?

Alziza: Gratula az új szavakhoz! Nagyon jók a képek! Sokat változott Zalán. Ja, és nagyon tetszenek a tortái!!!! :P

Reni: Kipróbáltam a bocis sütit és isteni lett!!! :D Az egész családnak ízlett. Gyors gyógyulást Petinek.

Mi megyünk a dokihoz bölcsi után beadatni a 2. kullancsos szurit. Szerintetek nagyon gáz, hogy az egy helyett két hónap telik el a kettő között? Júni 25-én kapta az elsőt. Mikor letelt az egy hó akkor lett beteg, ez eltartott 3 hétig, akorra pedig elfeledkeztem róla. :oops: :? Na mindegy majd kiderül.


nancsa
 
 


Sziasztok,

igen, még mindig egyben. Holnap megyek NST-re és dokihoz. Mondjuk különösebbet nem fog tudni mondani, mert nálunk a 36. héttől nincs hüvelyi vizsgálat, csak a poci körfogatát mérik.

Én is benéztem ma többször, de sehol nem volt senki :( .
Annyi finom sütiről írtok, én is úgy kívánom, de én csak olyan sütit szeretek sütni, ami kevert és nem kell gyúrni :( . A bocis olyan, ugye?

Nancsa: van amikor erre a versikére alszik el, de nem mindig, mert van egy csomó kedvence :) .
Nekem nagyon tetszik, szerintem olyan megnyugtató.

Ma nézegettem Marci születési képeit, pár hónapos videoit, olyan jó volt :P :P :P !!!

Reni: mandulagyulladás. Nem semmi. Ez most megfázásból adódik???
Elalvás nálunk is úgy alakul, ha ketten vagyunk itthon, akkor semmi gond a délutáni elalvással, de minden hétvégén küzdünk, amikor Isti is itthon van. Marci nem bír betelni az apukájával :) . Méghogy a lányok apásak :lol: :lol: :lol: !!!

Alziza: én imádom nézegetni a képeket, néha én is elhalmozlak benneteket :) ! Tündérke kis Zalán.

Ex: nagyon jó a kép rólad, nagyon jól nézel ki. Hol tartasz a versenysúlyodhoz képest???
Tényleg neked volt korábban vmi problémád a pajzsmirigyeddel, ha jól emlékszem. Azzal mi újság???

Benianya és akit még érint: mikor kezdődik a suli mostanában? Egyáltalán nem vagyok képben.

Kimi: merre vagy? Persze tudom, hogy munka mellett az időt inkább Milánra fordítod, de azért gyere néha :) !

Juca: most már hármasban vagytok otthon? Hogy alakul a napirend? Ha jól emlékszem, akkor most még veletek alszik a kis Kata mózesban, vagy Kingával??? Bocsi nem emlékszem.
Én egy kicsit parázok az együtt alvástól (mármint hogy a 2 gyerkőc 1 szobában fog aludni).

Eni
marcy
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?