Új privát üzeneted érkezett!

sziasztok
csatlakozunk a kepkuldeshezKép
amikor jo
Kép

tovabba is jo
Kép

itt "csak" aranyos
Kép

Majd rakok fel "amikor rossz kepeket is", azert Mikit nem tudjuk tulszarnyalni

Jazinak gratula Kép

koltozoknek, pakoloknak, epitkezoknek kitartas Kép

Toffi
butorokat ingyer is szoktak hirdetni Kép
Mi most pakoljuk ki az anno ingyen hirdetett, ideiglenes butorainkat.
Azert nem semmi arakat kernek a hazert. Kép

Manocs
mesz mostanaban Szegedre? KépMert lehet, hogy le kene juttatni egy papirt a BTK TO-ra, de remelem levelben is elfogadjak. (Csak allamvizsgara szeretnek jelentkezni de eddig egy sort se tudtam irni meg a szakdolibol Kép)

sziasztok
Zs es A a 2 pakolos
zsurlo76
 
 


Toffi,
Kép Asszem, mi is így fogunk járni árajánlatilag, de enyém apa is töretlen optimizmussal rendelkezik. Egyáltalán nem hatja meg, hogy akivel eddig beszéltünk - és már építkezett - azt mondta, hogy a kalkulált ár+30% minimum. Na én erre nem is szoktam gondolni. Így is idegbajt kapok Kép

Névnapi üdvözleteket köszönjük.
zsuzsó
zsuzso
 
 


Sziasztok,

bocsi csajok önző dög leszek,de totál magam alatt vagyok. Ma voltunk dokinál és szar lett a terheléses cukros vérvételem.
4,3 és 7,2. Kép Kép
7,8-7,9 -től nagyon gázos a dokim szerint, de 7,0 fölött mindenképp oda kell figyelni az étkezésre.

vissza kell fognom a szénhidrátot és csokievést,de hogy lehet ezeket visszafogni,mikor minden szénhidrát és csoki, ami körülvesz és amit el tudok könnyen késziteni?!?!?! Kép Lehet, hogy kiröhögtök, de totál tanácstalan vagyok. Kép

Andi,
MÁV előadást mi is kihagytuk. Pedig nagyon jó lett volna talizni a szülésznőmmel , bizti ott volt, mi meg UH-on.
Dani fájós lába gyógyuljon meg hamar. drukk, hogy semmi komoly ne legyen.

Manócs,
Az utat értelmesen leirni sajnos én se tudom.Nem is ismerem azokat az utcaneveket ,ahol közlekedem. Kép szégyen ,de ez van.

Zsurló,
képek édesek! Bűbáj bongyi kiscsajod van. Kép

pussz
magaalól iró Évi Kép
Évi24
 
 

 
 

Kangi
Mire elküldtem, gondoltam, hogy fejből is tudhatjátok a daltKépKép
Tévéellenesség nálunk s jól jönne SzandinálKép

Zsurló
Tündér AndusKép
A "csak aranyos" nagyon bitangKép
Ingyen bútor... hmmm, hova tegyük???Kép Azért köszi a tippet (beépített szekrényeket is hirdetnek?Kép)

Zsuzsó
A + 30 %-ot tudjuk, csak nem merünk rágondolni

Évi
CukorKép, meg próbálni visszafogni magad. Van előnye is, nem fogsz annyit hízni Kép Barinőm 8 kilót hízott, neki is diétáznia kellett - a "múltkor" (=előző terhesség) meg 6-8 gombóconként ettük a fagyit kismama torna után Kép

Jó éjszakát Kép
Toffi
toffifee
 
 


Sziasztok!

Elveszett bárányka továbbra sem kerül meg, csak bekukkKép
Tüni, Kangi,
nektek nagy gratula a babákhoz, nagyon szépségesekKép
És ha ez bárkit is vígasztal, van rosszabb a két gyereknél...háromKépKépKép Én már nosztalgiával gondolok a két macás létre, no meg hogy milyen időmilliomos is voltam én akkorKép

Psandi,
ha én is beleszólhatok a lepedő témába (mert nekünk is ilyen körbetámlás ágyikóink vannak): a 140x70-es gumis lepedő rámegy, de csak ha frottir, a többi nem bírja a nyúzástKép
Lábfájás: Timi ilyen esetekben rendszerint a nagylábujja körmét trafálja el, visszahajlik, letörik, stb...szóval ez fáj neki. Esetleg nézd meg közelebbről Dani lábujjait, hátha...

Zsuzsi,
fiad még mindíg egy kis alpinistaKép De mostanra már az én Zsebim se piskóta, nemhiába készült fiúnakKép

Zsuzsó,
a kalkulált ár+ 30% sajna helytállóKép Az én férjem is mindíg lelkendezik, amikor kikalkulálják a fővállakozóval, hogy mennyi lesz az újabb hozzáépítésünk, aztán én még gondolatban felszorzom...és eddíg mindíg én nyertemKép
Jut eszembe, tavasszal megint épííííítünk, brrrr.....de most van egy kis különbség az elmúlt évekhez képest: nem vagyok terhes, kisdobos becsszóraKépKépKép

Évi,
fel a fejjel, az ember lánya mindíg megoldja valahogy a szorultabb helyzeteket is, főleg, ha egy kisemberről van szóKép

Elli,
ágyikó nagyon pöpecKép Azért én is röhögtem kicsit...Kép

Beu,
neked meg egy nagy kalappal! És persze gyógyuljatok hamarKép

Urszila,
a képek nagyon klasszak, de én itt meg is állnék, mert úúúútálom a hidegetKép Zsebi ebben talán rám ütött, mert idén még nem sikerült 10 percnél hosszabb havas sétára rábeszélnem, annyira ordítottKép

Nálunk megy a verkli, de bevallom, én már várom az idő múlását, akármilyen aranyosak is most. Egyszerűen hulla vagyok este, segítségem sehol a láthatáron, szóval totál mélyvíz.
Timi és Zsebi álló nap cincálja egymást, ez nem kevés ordítással jár. Néha azért feltör belőlük a testvéri szeretet, ilyenkor nyakon szorongatják egymástKép A kicsit viszont vállvetve imádják, aki szintén széles mosollyal nyugtázza a nagy lelkesedéstKép Enni még mindíg alig szoktak, roppant takarékosak a drágák. Sajna Mesi már elég korán kezdi a genetikusan beleplántált raplizást ezügyben, szerintem több szopitanácsadó is simán megélne a mi esetünkbőlKép Még kűzdök a szoptatással, de már többízben kerülgetett sírógörcs és tápszeres dobozok gondolata.
Ja, és Timi maca szemüveges lett, mivel csak begyűjtött némi rövidlátást és kancsalságotKép Doki szerint nem olyan gáz a szeme, mint az enyém, pár év alatt korrigálható a bibiKép Egyébként nagyon jól áll a csajnak a szemcsi, és úgy feszít benne, hogy már Zsebi is sírva könyörgött egy szemüvegértKép Neki majd veszek egy napszemüveget, mert az ő kékséges szemei egyelőre tökéletesekKép

És akkor pár kép (remélem, szabadKép)

Már csak le kéne csuknom a dobozt és elpostázni őket valami messzi vidékre...hátha lesz eg kis csendKép
Kép

Zsebi terrorista szelíd külsővel álcázvaKép
Kép
Timi kedvenc jószágai körébenKép
Kép
És a legkisebb vigyoraKép
Kép
Na jó, róla még egy beszélgetős kép:
Kép

üdv
Momo


Momo
momo
 
 


Momo,

gyönyörűek!!!! Kép Kép Kép

máris jobb kedvem lett!
Évi
Évi24
 
 


Sziasztok!

Vegre van rendes netunk!!!

Maci_2 Toffi, koszi a nevnapi koszontest!

Gomboc Zsombinak boldog szulinapot igy nagyon elkesve is.

Jazinak is boldog szulinapot!

Zsuzso Abigelnek boldog nevnapot!

Toffi huzosak az arak Kép Egy konyvespolcot es egy cipos szekrenyt adhatunk nektek Kép de ne legyen ra szukseg!

Manocs talizni mi is mennenk ugy nez ki apanak nem kell a kocsi. Nagyon uj lehet az utcatok a http://terkepek.hu/ szerint nincs is ilyen utca Kép
http://www.terkepbank.hu/ se talalja viszont itt egesz jol ki tudod masolni a terkepet.

Beu,tobb szerencset a mutethez mint nekem volt! Gyogyuljatok!

Kangi Bubo doktor Kép

Andi, Borinak is fajt igy a laba nehany hete, o csak rosszul lepett, reggelre elmult.

Evi, cukrod Kép.

Zsurlo bajos a lanykad!

Elli, papagaj Kép Ha masikat akarsz venni ne allatkereskedesben hanem tenyesztotol vegyel azok sokkal szelidebbek Kép marmint a madarak Kép

Bori egyre tobbet beszel eddigi legjobb a citromos gyumi kocsonyara kozolte nozi trutyi. Egyszer mar majdnem ataludta az ejszakat.

Friss pici babasok minden elismeresem a tietek en neha Borival sem birok!

Ari
ari
 
 


Köszi LÁnyok, úgy néz ki, már nem fáj a Dani lába. Este még lábujjhegyen járkált, de legalább nem sírt, fürcsi után meg vígan ugrált és nem panaszkodott. Ötletem sincs mi lehetett Kép

Momo
csajaid gyönyörűek KépKép

Arinak és Abigélnek boldog névnapot Kép
Jázinak pedig boldog szülinapot kívánok Kép

Évi
cukor Kép azt mondják , nem is az a gáz, ha magas, hanem, hogyha nagyot ingadozik, mert az nem tesz jót a babának. De diétával szinten lehet tartani, majd biztos belejössz, miket lehet enni Kép

Képek szuperek Kép

jó éjt
Andi
psandi
 
 


ZsurlóKép
17én megyek Szegedre, az csüti, ha akarod leviszem!

TofiKép
Egész nap lehet jönni, csak ideértek valahogyKép Vonz a palacsinta?KépKépKépKép
Macinak megírnád hogyan lehet eljönni hozzánk, mert bevallom én még csak befelé mentem innen busszalKép
a +30% berendezés nélkül értendő!Kép

MomoKép
Nagyon ari a társaságKép

ÉviKép
Sajna a csokievésmegvonásKép Átérzem helyzeted, asszem ez nekünk csokiimádóknak olyan, mintha azt mondanák, öreg, ne vegyél levegőt!KépKépKépKépKép
Na jó, leírom, hogy kell idejönni, de légyszi írdd meg, ha érthetetlen, jó?

Manócsékhoz vezető út:

Remélem a Dunaplázát mindenki ismeri, így onnan kezdem: a Váci úton kell kifelé jönni, majd a Külső Váci úton ( ez a folytatása), amíg az ember el nem ér a Dunakeszi balra jelzésű tábláig, no ott akkor balra, majd jó sokáig egyenesen. A körforgalom után lesz nemsokkal a Várost jelző tábla, hogy most már Dunakeszin vidulhat a magyar. No akkor jobbra nem sokkal azután, h beértünk Keszire van egy Shell benzinkút, ott a lámpánál jobbra, majd rögtön balra, a következő lámpánál Fót felé, jobbra kell kanyarodni, a következő lámpánál a Match ABC bal oldalán kell eljönni, az lesz a Kossuth utca, onnan az Ács, tetőfedő feliratú sárga táblánál lefordulunk balra, majd a 4. utcánál jobbra, ez a Szabadság utca, ami átmegy majd Szabadka utcába. Mi a Szabadka és a Kismarton sarkán lakunk egy ikerházban,sárga színű, ez az első újonnan épült ház ezen az úton. A mi oldalunk a fakerítéses, a csengő nem jó, de a kiskapu nyitva lesz!!!! Ha találok, rakok ki lufit isKép
Térképen ne nézzétek, csak a Szabadság utca van rajta, mert ez egy új osztás!

Na asszem aki idetalál ennek a leírásnak a segítségével, az valami jutalmat érdemelKépKépKépKép

Szerintem egyáltalán nem bonyolult eltalálni hozzánk, Bogár, Évi, szerintetek?KépKépKépKép

na csók, léptem, bebújok üres ágyamba, apa takijával betakarózok, legalább egy kis apaszaga vanKépKépKépKép

Manócs
manócs
 
 


AriKép
Köszi az ötletetKép

Itt lakunk:
http://www.terkepbank.hu/show.asp?id=8AE75C6C-A052-4BA0-8DFF-881BFC39B422

Ünnepeltek, sok boldogságot!!!Kép

Pusz:

Manócs
manócs
 
 


Most nézem, hogy a Szabadság utca az 5. BocsiKép

Manócs
manócs
 
 


Momo,
De hat a kepen olyan artatlannak tunnek! Kép
Zsebi tekintete tipikus "kozepso", Gyurie is detto ilyen (csak vilagosbarna a szeme, es copfja sincs)!
De nagyon szepek!!!!
Dobozt ide postazhatod, ugyis mindig lanyra vagytam, es az allando visitast is megszoktam mar! Meg a nemevest is! Bar, nalunk Dani nagyon halas kozonseg- tulajdonkepp csak neki fozok.
Kicsik most epp szalonnas korszakukat elik.

Zsuzsi
zsuzsi74
 
 


NorkaKép Jázinak boldog szülinapot!

Kép

ManócsKép mi is mennénk! Mármint ha nem késő du. lesz, 1/2 4-re haza kell érnem.

LeszterKép szépek vagytok 3asbanKép Olyan furcsa, hogy nálatok Petra már a "nagylány", nálunk meg Julka továbbra is a kisbaba!

MomoKép boszik tündériek! A beszélgetős kép nagyon tecc, a mosolygós is nagyon tecc, a többi is nagyon tecc!Kép

ZsuzsiKép Julka is mászós fajtaKép De druszád is az volt, megszoktamKép Normál elem nem jó a gépedbe?

ZsurlóKép látom, Andusnak továbbra is ennivalóan hurkás lábacskái vannakKép Az "aranyos"Kép És olyan göndör a haja, amilyennek én álmodtam a saját lányomat!

BeuKép gyógyuljatok mielőbb! Lakáseladás szupi, költözés kevésbé, új ház megint szupiKép Műtétre drukk.

Urszila
urszila
 
 


SziasztokKépKép

Elli
BOLDOG NÉVNAPOT KÍVÁNOK KépKépKép

Momo
Három grácia gyönyörűKépKép
Képek alapján én is simán bevállalnám a harmadikatKép
Megint hozzáépítetek???

Ari
Árakról ne is beszéljünk, enyém Apa lelkesedése is csökkenőbenKépKép
Mondtam neki, hogy ha lenne helyem, visszamehetnék dolgozni, az + 40 ezer lenne havonta, olyan sátánian nevetett, szerinte ez most nem segít rajtunk.
"Nózi trutyi"Kép

Évi
Lábfájás ezek szerint jól sült el.

Manócs
Ma meccselem a logopédust és a szolfézst. Most a korcsolya miatt került keddre (és csütörtökre) a szolfézs, de ha az úszás miatt meg visszateszi hétfő-szerdára, simán lelövöm a vén tyúkot.
Szóval keddig még jelentkezem.
+ 30 %: igen, még csakk a házról "beszélünk"

Tegnap este Zsombi végig elmondta a Cirmos cica haj-t, én lefagyva álltam a konyhában, éppen a tápszerét csináltam. Csilla néni "lebukott", mert ezt nem én tanítottamKép
Ja, kora esti csendet nem vázolnám, jól megjártam, takaríthattam utánuk Kép

Szép napot MindenkinekKép
PusziKép
Toffi
toffifee
 
 


Toffi Kép
Cirmos cica KépKépKép Kora esti romeltakarítás Kép

Momo Kép
Szépségesek a nőcik!!! Milyen kis kerekfejű a legifjabb, nemevése dacára!

Zsuzsi Kép
Andris k.csonkja még mindig fent van, és eléggé puha is, nem olyan kis száraz kemény. Sofka szerint te tudsz rá homeobogyót, milyet, mennyit? Jövő héten már sebészet, mondá a dokinéni.
Ja, és kicsi szájpenészünk is van Kép
"Középső tekintet" Kép

Julis ma, míg zuhanyoztam, kiborította apja teáját. Közben kicsi Andris üvöltözött az ágyában hasfájásból kifolyólag, Apacuka édesdeden szunyált, mindezt fél kilenckor ... Jajj volt nekem. Ja, és Julis mindehhez még sivalkodott, hogy "Kicseréljük a badit! Mert ez teás lett, anyácskám!" KépKépKép

Múltkor mondtam valamire, hogy ne piszkálja, de én vagyok a hibás, hogy elöl hagytam. Erre tíz perc múlva előáll egy fareszelővel, hogy "Én vagyok a hibás!" Kép

Ari Kép
Boldog névnapot! Fürtös angyalkád gyönyörűűűű! Nózi trutyi Kép

Megint ordítás, beütötte az "ájját" Kép Megyek

Pussz
Kangi
kangi
 
 


Kangi,
és ez már csak rosszabb leszKépKépKép Én momentán azzal vagyok gondban, hogy szopi közben hogyan kísérjem ki Timit a vécére (mert ugyi egyedül nem megyKép) és összerakózzak Zsebivel.
Mesi apja fejét örökölte csakúgy, mint Timi, be is szorul mindenhová, mint Micimaci nyuszi ajtajábaKép

Toffi,
már csak egy zsenge terasz van hátra...meg a lábazati vakolat, kőkerítés....Kép És utána jönnek a kerti gyerek fajátékok, csak hogy ne unatkozzunkKép
Cirmos cicaKép Nálunk az apjukkal tanulnak meg mindent, én hiába énekelek álló nap nekikKép Viszont ha ez így marad, tutira nem kell énekkarba járniuk, olyan hamisan tanulnak meg mindent a páromtólKép

Zsuzsi,
ez nem ér, hogy Dani rendesen kajálKép Mit nem adnék, ha nálunk nem a férjem meg a kutya enné meg valamennyi főztömet.

Szép napot!
Momo


Momo
momo
 
 


ZSuzsi Kép
Azt nem írtam, hogy Julcsi meg a disznósajtos korszakát éli Kép

Momo Kép
Kösz a biztatást! KépKépKép

Kangi
kangi
 
 


MomoKép
Lányaid szépségesekKép El tudom képzelni, milyen kemény lehet 3 picivel. Az embernek nem elég a két keze két lábaKép

ÉviKép
Rossz cukoreredmény szomorú, de biztasson, hogy a szülés után megint ehetsz ezerrelKép Én meg tudom érteni, milyen lehet a csokimegvonás. Én is egy kis gombóc artúr vagyok ezügybenKép Inkább tornázok ezerrel, csak az édesség legyen megKép
Lábfájás jó, hogy elmúltKép

KangiKép
Neked is kitartást kívánok. Könnyebb lesz, ha majd tudnak együtt játszaniKép Nekem Domcsi már utánozza Dorkát (na a rosszaságban is), és játszanakKép
Teás lett, anyácskám csúcsszuperKép

ToffiKép
Cirmos cica haj nagyon édiKép
Lesz ebből még: ... se*en csúszik az igazgató.." nevezetű mondoka isKép

ManócsKép
Apanélküliség már egy kicsit hosszú, de hősiesen bírodKép

Jázinak boldog szülinapotKép

Domcsi is már kis ügyi. Ha nem ér el valamit, odaviszi a kisszékét, és ráállKép Honnan van ennyi eszük?

Puszi:
Nelli
hnelli
 
 


Kangi
AnyácskaKép
DisznósajtKép
Nálunk is szalonnáznak, de Zsombi eddig is jól evett, úgyhogy én nem panaszkodom.

Momo
Tényleg nem fogtok unatkozni tavasztólKép Ámbár Te most sem Kép
Nálunk én vagyok eléggé fahangúKép, énekléskor mindig jön egy hátsó megjegyzés, hogy inkább együnk Kép

Éhenhaltam...
Toffi
toffifee
 
 


Nelli
Lesz olyan mondóka is hamarosan, Szandi már nagyon tudja őket Kép (na jó, Kép)

Toffi
toffifee
 
 


HalihóKép

Tali névsor:

Bogár
Évi
Maci
Miszike
Tofi
Ari
Urszila

Egész nap lehet jönni, ki mikor ér rá, de aki reggel 9 előtt jön, az kintmarad, addig alszunk legalább!KépKépKép

Aki nagyobb kölökkel jön, az hozhat korit neki, kb 20 mre van tőlünk egy befagyott tó, egész nap koriznak rajta!

Apáról még mindig semmi hír, elnyelte az őserdőKép Lehet, hogy mire újra talizunk egy Tarzanforma krapek lesz belőle?KépKépKép

Puszka:

Manócs
manócs
 
 


Kangi,
Disznosajt! Kép Kép Lehet, hogy az enyemek csak azert nem, mert meg messzirol se lattak disznosajtot? Viszont Gyurinal nagyon megy a csirkebor! En nezni se birom, o meg kopasztja a sult csirket, hamozza le rola a hust, es csak a bort eszi!

Koldokcsonk: nalunk szerintem genetikailag kodolva keson lehullos. Miki SILICEA-t kapott ra, valami alacsony potencialban. Azt hiszem D2-D4 jo ra, de fole mar ne menjetek. Sebeszetet felejtsd el! Csak egyszeruen ragaszkodik a gyermek a zsinorjahoz...vegulis jogosan. Ha nem gyulladt, vagy nincs valami extra problema vele, miert ne maradhatna, amig magatol leoldodik?
Szajpeneszre is van bogy, viszont lassan hat (kb. 6 het), szoval csodat ne varj tole. Nemet orvosi gyakorlatban nem foglalkoznak vele, ameddig a gyereknek, mamanak nem okoz panaszt. Ha eldurvul, akkor kezelik. Amikor nekunk volt, jol bevalt otthoni gyogyszertari glicerines boraxszal tunkoltam, de leginkabb a cicimet. Sot, tavaly aprilisban is volt valami, pont akkor tetozott, amikor 3 napra elugrottam Mikivel Malagaba. Magyaraztam is a spanyol patikusnak tatott szajjal- mert a fajo cicimet mar megse...! Kép Valami jo kis fincsi zselet adott, izlett Mikinek! Kép
Fel a fejjel Kangi, egy ev, es hallgathatod, ahogy azon vitatkoznak pl., ki volt Anya pocakjaban?!

Jazinak boldog szulinapot igy utolag is!

Zsuzsi
zsuzsi74
 
 


Sziasztok!

Évi24!
A szülésznőd most nem ugyanaz aki Petránál volt, ugye? Vagy Ő még a MÁVban van?
Cukor Kép. De ezekben a hetekben lebegjen a szemed előtt a cél és az, hogy utána megint lehet nassolni Kép.

Bölcsiben ma farsang van, Levi indián lett, de nem tudjuk lefényképezni, mert mindkét (!) gépünk elromlott. Az egyik már régebben, így nincs egyetlen születésnapi és karácsonyi képünk sem, a második pedig ma reggel mondta fel a szolgálatot... Persze az első már megcsináltathattuk volna, de kinek volt ideje mostanában ezzel futkosni?!?
Ma voltam nőgyógyásznál, szerinte legalább félidőig ajánlott a pihi. Hogy adom ezt be a munkahelyemen??? Na mindegy, majd megoldjuk.
Megint csak önzőzök, bocsánat. Megyek valami ebédet rittyenteni magamnak, aztán végre alszom, mert iszonyú fáradt vagyok. Pedig alig gyalogoltam Kép. És a hányingerem újra a régi Kép.
Pusza, Virág (13+1) és Levi
virga
 
 


sziasztok,

kicsit összeszedtem magam lelkileg a fél konyhapultról már sikerült is lepakolni a nasikat. Viszont apának még nem mondtam, de este megteszem, hogy igazán szolidálhatna velem, ő is lemondhatna a kenyérevésről meg a többiről is, mert olyan szép nagy pocakja van neki is,mint nekem. Kép

Csajok,
nem nekem fájt a lában, hanem andi Danijának. Kép
Valamit félreolvastatok. Kép

Manócs,
útleirás tökéletes, de én ha nem ismerném az utat tuti nem találnék ide, de ezt csakis a saját tájékozódási szegénységemnek köszönhetem. csajok gyeretek, idetaláltok, ti ügyik vagytok. Kép

Virga,
húúúú....hát bizti nem lesz könnyű a melóhelyen ezt beadni,de ne is tőrődj azzal mit gondolnak ők. Most Te és a baba a legfontosabb! Kép
Indián Levi. Kép

gyerekek dumáin jókat rötyögök mindig. Anka és Julis nálam a sztár ,de a többiektől is hidalok rendesen. Kép

Petra is egyre több mindent mond,mondjuk még csak én értem inkább, de értelmes szavai is vanank már.
pl. 2 napja mondja hogy APA! Kép

nemigaz már megint csak 1 órát aludt,..... tegnap is, pedig mostanában 2-3 órákat szokott. Kép

és én még nem is pihiztem.

na pussz
Évi és Petra
Évi24
 
 


Kangi!
AnyácskámKépKépKépKép

Évi!
Én is diétáztam, szénhidrátot hónapokig nem ettem. Kibírható. Most pótolok ezerrel. Ebben a pillanatban isKép

Momo! Csajok tünemények! Nem is értelek, miért panaszkodszKép

Zsurló!
Azt se hiszem, hogy az a jó kislány rossz is tud lenni! Micsoda nőci lett belőle! Nagyon édes!

toffi!
Cirmos cicáért gratula. Lőrinc is mondókázik ezerrel, bár érteni csak akkor lehet, ha tudom, mit énekel. Nála most a hegedűs bácsik a sztárok, az egyszervolt.hu-n órákig nézi a népzenés klippeket. És két fakanállal hegedül. Ja és énekel hozzá.Kép

Az én fiam vicceseket nem nagyon mond, viszont közölte, hogy a lámpa nem működik. Még véletlenül sem nem jó, netán rossz. Honnan veszi? A minap pedig firkálgatás közben megszólalt: Viszokai Beátát írom. Kép

És hogy a mindenevőkhöz is beszálljunk: a nagyinál állítólag töpörtyűt tömött magába. Apának el sem mertem mondaniKép

Na dőlök, míg alszik. A lakást nem tudom elviselni, olyan kosz és rendetlenség van, mindegy, úgyis költözünk lassan. A dobozoktól már nem lehet takarítani. Viszont lehet, hogy nem műtenek, a mensim olyan szeszélyes, hogy lehet, hogy megint megjön, mire műtenének. Persze idő előtt. Az orvos hülyének fog nézni. Gondolom, ez pszichés. Decemberben a műtétre jött meg, januárban a sielésre, most megint a műtétre időzít. (mérgesfej)Legyek már terhes megint!!!!!

Beu
beu
 
 


Kangi,
A ba´ba valaszol szerint (es most jutott eszembe, hogy mi is igy csinaltuk), a koldok tisztitasara legjobb az anyatej. Fulpucapalcara sprickolni, es azzal korbetorolni. Hasznalhatsz meg koromvirag-kivonatot is, es ha picit be van gyulladva, akkor teafaolajat. Ez utobbi baromi budos, 1 csepp untig eleg belole (higithatod is valami steril dologgal, forralt viz, v. anyatej). Konyv azt is irja meg, hogy turelem, turelem, ha meg hetekig valadekozik is, belefer (Mikinel is igy volt, nagyon sokaig veres volt meg a koldokenel a pelenka). Doki valoszinuleg riogatni fog, de ne hagyd magad! Homeos szernek meg Silicea, ahogy fentebb. A konyvben nem talaltam, hogy milyen higitasban, nekunk alacsonyt javasolt Karin neni, es azt hiszem napi 3-szor 1-2 golyo kb. 1 hetig.

Zsuzsi
zsuzsi74
 
 


Zsuzsó Abigéljének és Ellinek,
Boldog névnapot!Kép

Norka Jázijának,
Boldog szülinapot!Kép

Betegeknek gyors gyógyulást!

Elli,
Köszi a képetKép Szerintem szuper!
Még egy kérdés. Hogy rögzítettétek? Mert a képen egyáltalán nem látszik, profi munkaKép

Manócs,
Mariannal nem tudsz beszélni? Hátha ők is jönnének a talira, talán nem laknak túl messze.
Remélem párod azóta már jelentkezett.

PsAndi,
Hogy van Dani lába?

Toffi,
AjánlatokKép
Üdítős falrafirkaKép Igazán találékony ZsombiKép

Zsurló,
Édes képekKép

Még nem értem a végére, de mennem kell.

Maci_2
maci_2
 
 


Sziasztok!!!!

Itt vagyunk megint,úgy félévente!KépKépKépKép

Látom zajlik az élet,mindenki jól van és gyarapodott a topik néhány babával!!!Gratulálunk minden új kisbabához!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!KépKépKép

Marcus is jól van,nő mint a fene,eszik mint a gép és rossz mint az ördög. Tehát jól működik a gyerekKép
Mi is jól vagyunk,időm semmire sincs-ezért nem is szoktam jönni.KépKépKép Pedig hiányoztok ám!
De látom, lesz tali,ráadásul a szomszédságunkban!???
Ha lehet mi is csatlakoznánk Marcussal!????
Manócs ha lehet,-akkor azért ird meg nekem légyszi hogy mikor pontosan. !köszi


Képet még mindig nem tudok feltenni,és nem akarok állandóan igérgetni ,de egyszer csak itt lesz ne lepődjetek meg, ha egy Marcit láttok hirtelen a topikbanKépKépKép

Mariann&Marci
mariannmarci
 
 


Maci!

Köszi!!!!
mariannmarci
 
 


Sziasztok lanyok!

Ma voltunk csiposzuresen a Heim Palban, es elegge ki vagyok bukva. Marci labfejei kicsit befele neznek, tornaztatni kell, remelem, a tornaztatas segitsegevel szepen kinovi, es nem lesz semmi gond. De ezt sem tudom biztosan, mert annyira meglepodtem a vizsgalat kozben, hogy szo szerint szohoz sem juottam. Ami kicsit kiboritott, az a Marcit vizsgalo doki volt.

Ugy kezdodott, hogy szolitottak, aztan betereltek minket apastul es Petrastul egy pelenkazo-vetkozteto helyisegbe. Azt mondtak, vetkozteseem le a gyereket derektol lefele, de a pelenka maradjon rajta. Igy is tettem, epp hogy vegeztem, mar menni is kellett a tisztelt doktor ur szine ele. O rogton kibontotta a pelust, es undorodva kozolte, hogy ez a gyerek tiszta kaka. A pelusban ugyanis volt egy kb. 0,5 cm2-es kakipotty (ami ugye minden kis pukival kicsurran). Mondom neki, hogy elnezest, de mi Dunaharasztibol jottunk, indulas elott tettem tisztaba. Erre o szintelen hangon megjegyezte, hogy itt kellett volna tisztaba tennem. Meg sem tudtam szolalni. (Eszembe se jutott, hogy levegyem rola a pelust, mivel azt mondtak, hogy az maradjon rajta, valamint ido sem lett volna ra.) Ezutan elkezdett kerdezoskodni a csaladban elofordulo problemakrol, majd mivel mindenre negativ valaszt adtam, megkerdezte, hogy akkor megis, miert jottunk. Mondom, szurovizsgalatra. Erre o kozolte, hogy ilyen NINCS, valamiert csak jonnunk kellett. Meglepetten elkezdtem magyarazni, hogy de hat a gyerekorvos automatikusan kuldott minket, stb, mire kozbevagott szintelen hangon, hogy csak viccelt (?!). Itt mar vegkepp szohoz sem jutottam. Majd gyorsan megmutatta, hogyan tornaztassam Marci labfejet, es mar kinn is voltunk ujra a pelenkazoban.

Bocs, hogy igy ratok zuditottam, de egyszeruen nem ertem ezt az embert. Minek megy gyerekorvosnak, aki undorral nyul egy csepp ujszulottkakit tartalmazo pelushoz, miert kezd el velem "viccelodni", es mi lett volna, ha a poengyartas helyett inkabb felvilagosit, hogy i is van a gyerek labaval...

Meg egyszer bocs, lehet, hogy kicsit tulerzekeny lettem a gyerekorvosokkal kapcsolatban...

Mgint csak onzoztem, ezert is bocs. Udv:

Leszter
leszter
 
 


Leszter,
Hasznalod te azt a bizonyos ket betut a neved elott? Lehet, hogy ideje lenne, ha mar van! Kép Legalabb veletek normalis stilusban beszelnenek!
Undorito! De sajna nem egyedi! Kép Legalabb leirhatnad nev szerint ki volt ez a kedves doktor!?

Zsuzsi
zsuzsi74
 
 


SziasztokKép

Én is megint önzőznékKép Voltunk ma dokinéninél Kincsővel. Már 4190 gr (1 hónap alatt 1090 grKép). A szeme viszont nagyon csúnyán váladékozik. Kaptunk rá szemcseppet, amit 1 hétig kell csepegtetni, majd 1 hétre felfüggeszteni, és ha visszajön a váladékozás, akkor beutal könnycsatorna átmosásraKép Volt valaki ilyenen? Ő a Heim Pál kórhába utalna, de ha esetleg tudnátok valami tuti helyet ajánlani, ahol kíméletesek, és vele lehetek, nem viszik el tőlem. Ja, és mondta még dokinéni, hogy ha már úgyis kell mennünk, akkor egyúttal a nyelvét is felvágathatjuk, merthogy az meg le van nőveKép

LeszterKép
Nem semmi az a dokiKép Tényleg leírhatnád, hogy ki volt az (hátha más megmenekül tőle).

Pussssz
Tüni
tüni
 
 


LEszter
pont ez jutott eszembe, amit Zsuzsi is írt, hogy a Dr-t nem kéne elhagynod sehol ahol a neved le van írva.
Lábi miatt ne aggódj, Daninak is masszírozni kellett a bal lábfejét kifelé, mert be volt fordulva. Minden pelenkázáskor csináltam néhány percig és 2-3 hónap alatt (sőt még korábban) teljesen rendbe jött.Ja, és az én lábam is ilyen volt, apuék az enyémet is masszírozták, és nem vagyok csámpa Kép

Andi
psandi
 
 


Tüni
Daninak is váladékozott, alőször kapott rá Neomicynt, bár 2-3 nap alatt elmúlt 2 hét múlva visszajött, ekkor kaptunk Brulamycint, és örökre elmúlt, pedig a dokinéni minket is könnycsat. átmosással rémisztgetett. MIt kaptatok rá?

Andi
psandi
 
 


Tüni!

Emmának átmosták, neki a szabolcs utcában. Tőlünk is elvették, de kb fél perc volt az egész, ahogy kimentünk már hozták is. nem viselte meg. Viszont estére ugyanúgy könnyezett a szemeKép Én többet nem mosattam át, mivel gyulladást nála nem okozott ze csak könnyezést, és úgy olvastam azt kinőheti. Most olyna szeme hogy még naptól, hidegtől könnyezik, de csak úgy már nem. Hát remélem kinövi teljesen.

Nyelv: Azt viszont tényleg jó megcsináltatni, unokatesómék 3 éves koráig vártak a gyereknek, így el kellett altatni már a dologhoz és 3 évesen még nem tudott beszélni, 4 évesen is érthetetlenül, aztán 5 éves korára már kb jól beszél.

Manó

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


Leszter!

Hát ez fura, bizti roszz orvost fogtál ki, speciál a csípőszűrésel nem volt bajunk heim Pálban, egyébként mindne mással igen, d ez más ügyKép Nekem Emmát annak idején megnézték kézzel aztán 1 hét múlva Uh-al, az Uh altt lepisilte a viszgálóágyat de azt mondta az orvos hogy itt ezt is lehetKépSőt, utána félreértettem valamit és 5 hónaposan is visszavittem Uh-ra, és simán megvizsgálta csak utána kérdezte hogy biztos hogy ide kellett jönnünk, nem értettem félre valamit?

manó

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


AndiKép
Köszi a választKép Mi Tobrex-et kaptunk.

ManóKép
Neked is kösziKép Én is úgy gondolom, hogy jobb lesz mielőbb elintézni a nyelvétKép

ÉviKép
Ha cukroslötyi után 2 órával volt ennyi az érték, akko találtam neked vmit, amitől reélem, jobb kedved lesz:
"Ha az itatás után 2 órával a vércukor (fenti módon mért) értéke 7.8 mmol/l felett van, akkor terhességi cukorbetegség áll fenn. Ez a terhességi cukorbetegség kritériuma. Ha az érték ez alatt van, páciensünk nem beteg, nincs teendő, esetleg a szűrést kell ismételni 4-6 hét múlva (de a 32. hét után már nem). Nem helyes az, hogy pl. 7.6 érték mellett kijelentjük, hogy terhesünk beteg mert közel van a határértékhez!"

Ezt Csákány doki írta, aki nagyon ért a dologhozKép

Pusssz
Tüni
tüni
 
 


Sziasztok Csajszik!

Csak gyorsan mert a tanulástól jojózik a szemem, kitágult az agyam, szal használhatatlan vagyokKép

Norka!
Jázi-csajnak nagyon boldog szülinapot!!Kép

Elli!
Nagyon boldog névnapot kívánok!Kép

Na bocsi de most rohanok tovább!

Mindenkinek sok puszi a jövöhéten jövökKép

Tündér
tündér
 
 


Sziasztok!!!!

Koszonjuk szepen a sok szulinapi koszontest!!!! Behalt napokig a gepunk, aztan meg en voltam elhavazva...
Kiscsaj jelentem megnezett minden neki szant gif-et+kepet.Beu szivecskeje volt a nyero Kép
Szulinapot 7vegen tartottunk,jottek anyosek. Azert bakker, dobbenet,hogy 2 eve szuletett.... Kép

Tuni
Csepegtess anyatejet a szemebe!!! Annak idejen, Jazit mar be is utaltak konnycsat. mosasra,de nem vittem el,gondoltam varok meg kicsit es a tejci hatott. Kb. minden szopinal csepegtettem 1-1 cseppet a szemebe.Hatha Nektek is hasznal?

Leszter
Asszem en is le dobbentem volna....azert ez tenyleg taplosag! Aludj ra egyet, mast nem igen tehetsz...

Kepzeljetek, visszaterve szulinapra! Jazi egy ooolyan ajandekot kapott a nagyszuloktol, hogy tatva maradt a szank...egy jatek haziko, manoval, allatokkal, kuttal, madar etetovel stb...e mind egy fa gyokerebe agyazva...persze sajat gyartmany! Mutatom.
Kép
Kép

Megjott apa,kesobb meg jovok! Kép

Norka
norkini
 
 


Tüni,

kösziiiiii.....IMÁDLAK!!!! Ezt kartam végre halalni, olvasni vagy bármi. Kép Igenis én nem vagyok beteg csak terhes. Kép És imádom a csokit, de azért visszafogom magam, jobb a békesség. Kép
Kincső nyelve Kép. Remélem hamar túl lesztek rajta és gyorsan elfelejtitek.

Beu,
Te is megnyugtattál. Kép

Leszter,
ettől retteg mindig én is,az ilyen bánásmódtól. Borzalom ,komolyan mondom. Tényleg és miért pont a Heim Pálba kellett mennetek? Az van közel hozzátok?
Nekünk anno Petrát minden ilyesfajta vizsgálatra a kerületi kp.-i gyerekrendelőbe kellett vinnünk, ahol minden van központilag, föl-orr -gégészet, ortopédia, stb. mondjuk most, hogy mi is vidékiek lettünk ,nem tudom hova kell majd menni. Agy és hasi UH-n a Madarászba voltunk.
Marci bizti rendbe jön,csak masszirozd rendszeresen. Fel a fejjel! Kép

Évi és Petra
Évi24
 
 


ZSuzsi Kép
Köszi. Szeszelem a köldökét meg nagyobb pelust adok rá mától éjjelre, mert ha összepisili magát, megint elázik a csonk Kép Tuti nem lesz baja, ha nem szedetem le sebésszel? Nem látok rajta gyulladást, szaga se rossz. Szájpenész ellen én is sterillappal bóraxozom, de éjjel persze nincs rá erőm. Nem vészes amúgy, a mellemen nem is látszik, csak egy pici fehér folt a szájában, alig észlelhető. De a sterillap véres a dörgölés után, szóval ott a fránya gombája Kép
Azt még nem is írtam, hogy vízsérve is van. Én lef.stam a bokámat azonnal, de aztán a dokinő hozzátette, hogy ezt általában kinövik a fiúk. Hát kösz, mindjárt beparáztam Kép Ja, és a csípőjét kötöttnek érzi. Na, legalább az ortopédusunk családtag és hiperjó, majd elviszem hozzá ... csak orvos ne jöjjön a közelünkbe most egy darabig ...

Leszter Kép
fujhüjedoki Kép De jó, hogy masszázzsal oldható a probléma!

Írnék még, de vállamon az üvöltöző kisfiam Kép Délután négy óta folyamatosan fent van és óbégat Kép

Kangi
kangi
 
 


Kangi,
Nem lesz baja, egeszen bizti! A kedvemert legyszi egy kis anyatejjel is, hatha jobb, mint a csipos alkohol, es hatha tenyleg van benne valami! A pisitol se lesz semmi baja am, felfoghatod alternativ sajat vizelet kuranak is!
Vizserv, hat ja. Gyurinak mutottek, de neki ket es fel evesen jott elo, mire mas kinovi! Nem kell vele semmit se csinalni, csak figyelni, hogy ne nojon pl. tyuktojasnyira. Lagyekserv sokkal rosszabb, azt azonnal mutik!
Mondtam en neked, hogy a fiuk problemasabbak! ;)

Miki este beszelget a cicivel: "Viszlek majd az ovodaba!"

Zsuzsi
zsuzsi74
 
 


Kangi!
Ne aggódj, ezek múló problémák. Lehet, hogy Zsuzsinak igaza van? Kellett neked fiú!KépKép

Zsuzsi!
Mikifiú beszólásaKép Szopik még?

Leszter!
Kép (ez igazából mérgesfej, de nem tudom, honnan lehet feltölteni)
Annyira bosszantó, hogy az ember ilyenkor még ki sem fakadhat, hogy elküldje a búsba!

Norka!
Ajándék király!!! Jázi mit szólt hozzá? Örülök, hogy tetszett a szívem!Kép

Tüni!
Lőrincnek is váladékozott a szeme. 10 hónapos koráig vártunk, hogy elmúlik magától. Neki nem múlt, átmosták. Elvették, szerintem nem is lehet másként. Tuti gyakorlott lefogó kéz kell hozzá, hogy nehogy megsértsék a szemét. Sőt, be sem engedtek, de szerintem az is jobb. Üvöltött, kint is hallottuk, de ahogy a kezembe adták, máris abbahagyta. Szóval nem viselte meg. Unokaöcsém nyelvét a Bethesdában vágta fel egy doktornő, őt nagyon dicsérik.

Elli, Ari és Abigél névnapi köszöntése elmaradt részemről, ezt nekik küldöm:
Kép

Ez meg egy mai a kis hisztikirályról. (Bár ezen a képen nem látszik de folyton virnyákol, mióta beteg. De szerintem már rájött, hogy mindent elérhet.Kép
Kép
Beu
beu
 
 


NorkaKép
Először is nagyon boldog szülinapot JázinakKép (Ezt mindenképpen akartam írni, erre persze hogy elfelejtettem...)
Szemes tanácsot kösziKép Egyébként van vmi jó módszer az anyatej baba szemébe juttatására?

ÉviKép
Örülök, hogy hozzá tudtam járulni a jókedvedhezKép

Képzeljétek, most este vitte át a párom a bérleti díjat a tulajnak, aki közölte, hogy szept. 15-ig ki kell költöznünkKép Tudom, rendes, hogy ilyen előre szólt, de mégis eléggé magam alatt lettemKép Egyrészt nagyon szerettem itt lakni (már 7 éve lakunk itt). Meg még egy csomó egyéb probléma (pl. vhogy elő kell teremteni a kauciót, meg az előre fizetendő béreltidíjat, ami néhány százezer; ráadásul ennyire olcsón nem fogunk találni, mert az ilyen lakások min. 15-20 ezerrel többe kerülnek, mint amennyit most mi fizetünk...) Mindig történik vmi, csak hogy ne unatkozzunk.

Pussssz
Tüni
tüni
 
 


Sziasztok!

Befelé álló talpacska: barátnőm lányának volt ilyen, a torna nem használt, akkor kapott először egy szivacsból levő karikát a bokájára, hogy az jól tartsa neki, és amikor az se használt, akkor néhány hétre begipszelték neki. De az már elég volt. (ma ugyanez a kislány évek óta szertornázik)


Szemváladékozás: első neomycin kúra után szerintem is korai az átmosás. Anno Bálintnak átmosták, de még utána is volt, hogy Brulamycintől jött csak rendbe, egyszerűen hajlamos volt rá (később 4 évesn meg igazi kötőhártyagyuszit szedett össze, amiből kb az ötödik szemcsepp kúrával tudott csak kimászni). Egyébként meg tényleg félperces dolog, ha már muszáj.

Lenőtt nyelv: ilyen nálunk Gergőnek volt, felvágták még a kórházban. AZtán ő nagyon későn beszélt és nagyon rosszul, bár mire suliba került minden logopédus nélkül tiszta lett a beszéde (na jó, itthon dolgoztunk rajta sokat). Majd pedig most, náhány hónapja fogszabályozáson a fogdokinéni mondta, hogy le van (még mindig) nőve a nyelve és jó lenne felvágni! De aztán párom megvitatta vele, hiszen most már beszél és működik minden, hogy most már minek. Pedig neki kórházban is csinálták, nemtudom, akkor ez hogyan lehetett, de ezekután érthető, hogy nehezen ment a tiszta beszéd neki!

Vizsérv: ilyenünk is volt, Bálintnak,újszülött kortól, és ő is kinőtte, nekünk is azt mondták, ártalmatlan.

Lágyéksérvünk is volt, Ilcsinek, 4,5 évesen, azt általában hamar műtik. Mondjuk anno nekem állitólag születésemtől kezdve volt, mégis tán két éves lehettem, mikor megcsinálták.


Ildi

Ildi
pildi
 
 


Tüni, lehet próbálkozni a fölé hajolással, nekem nem jött be. Én frissen lefejtem egy kicsit, és régi orrcseppes cseppentővel (amit előzőleg kifőztem, azt a fajtát, aminél külön van az üveg és külön a belelógó cseppentő) cseppentettem, ez hatásosabb volt.

Ildi

Ildi
pildi
 
 


Sziasztok!

Elli boldog nevnapot!

Norka szupi az ajandek!

Leszter doki Kép

Tuni, Borinak is csunya valadekos volt a szeme, o kapott ejszakara kenocsot (irgamid) nappalra cseppet (t betus elfelejtettem) meg korkrosen maszirozni kellet a szeme es az orra kozott. Mi megusztuk az atmosast.
lakas Kép

Zsuzsi, cicit az oviba? Szerintem Bori is vinni szeretne Kép Kalcium hiany miatti izom gorcsolesre nincs valami jo tipped? Mert a pezsgotablettaktol mar hanyingerem van.

Apa ujsajaiban is van a bacsik fejen valami amikor motoroznak...
Kép
Neha leesik.
Kép

A kupit es a ruha szin osszeallitasat tessek nem nezni, ezt a 2 ruhadarabot mindig fel kell venni ha meglatja
Ari
ari
 
 


Két nagy ma este intézményes színházlátogatáson volt-Háry János, Erkelben-, tisztára szabadság érzésünk volt ApávalKép Hogy milyen könnyű egy gyerekkel az esti program!Kép

TüniKép nálam ment a direktbe belecseppentés. Az orrukba is alkalmaztam, ha picit náthásak voltak.

KangiKép én Andrisom is nagyon kötött volt 3-4 hetesen, meg sem tudták nézni a csípőjét, kis tornát javasoltak, és persze kontrollt. Julkának kb. ennyi szájpenésze volt, boraxoltam én is, magamat is, de mivel gyakorlatilag állandóan szopott ennyi idősen, valszeg a immunrendszere végzett végül veleKép Julcsi dumák szenzációsak!Kép

IldiKép néha a legkisebbről is írhatnál!

AriKép jól elkaptad a leesés pillanatát!Kép ilyen ruciban is édes BoriKép

LeszterKép pfuj, pfuj, ilyen dokikKép Különben én is úgy tudom, hogy kötelező a szűrővizsgálat, már lassan 11 éve, Andrisnál is volt.

MariannKép jó, hogy jelentkeztél!

ManócsKép azért valami kb. időpontot kéne egyeztetni, hogy találkozzunk is egymássalKép Mondjuk de. 10, 1/2 11????

ElliKép boldog névnapot!Kép

Urszila
urszila
 
 


MaciKép
Kösz, apa előkerültKépKépKép Nem lett TarzanKépKépKép

MariannKép
Na akkor, hogy így előkerültél, gyertek ti is!!!

LeszterKép
doktor bácsi gáz, ha nem ez a hülye TB rendszter lenn, az ilyen dokiknak be lehetne olvasni, és átmenni egy kedvesebbhez, így meg örülhetsz, ha ránéz a kölködre! Felháborító, és mennyi lóvét fizettünk már be!

UrszilaKép
Legyen 10-fél 11, velem lehet beszélniKépKépKép

Csajok, kevés a név, nem a világvégén lakunk!!!!!
névsor:

Bogár
Évi
Maci
Miszike
Tofi
Ari
Urszila
Mariann

Apa előkerült, minden ok, csak Kambodzsa nem mint internetbirodalom ismert. Még mindig nagy a szegénység, viszont a piacon fillérekért lehet mindent kapni. Itthon néztünk neki hátizsákot, ami itthon 35ezer volt, kint átszámítva 7ezer. mondtam, h vegyen meg mindentKépKépKépKépKép jól van, klassz az idő, de azért hiányzunk nekiKépKép

Ma Mini 10 percet állt a sarokban, mert 15szöri rászólás után - Ne játsz a tányérral! - leverte a tányért, ami kb nyolcezer darabra tört, beállítottam a sarokba, olyan ari volt, néha hátrasandított, mikor békélek már meg, és közben bűnbánóan szipogott. Úgy imádtam, de persze a következetesség fontosKép Nem vagyok nagyon gonosz anya????
Utána együtt paníroztunk, mondta a sorrendet: husi, só, liszt , tojás, morzsaKép

Na ennyit magunkról, beestem az ágyba, pusz:

Manócs
(már cak 9et kell aludni, és apával talizunkKép )
manócs
 
 


Azt hiszem valamit tenni kellene az eü. ellen. Ill. a lelketlenség ellen. Ha van kedvetek, a rémsztorikat dobjátok át mélben. Azt hiszem nálam betelt az a bizonyos pohár, és ahogy olvasok, hát kezd kifelé folyni belőle az ürülék. Még nem tudom, melyik lapnál, de szerintem megpróbálok vmit alkotni.

Mérgesfej vagy tízszer.
sofka
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?