Új privát üzeneted érkezett!

Viera!

Hová utaztok?

Forma 1! Nem semmi! Valóban nagy élmény lehetett Zoránnak! A csípést nem irigylem! Szegénykém!

Peti alszik, de lassan ébresztem és megyünk pancsizni!

Reni
Kép
prenata
 
 


Eni, Anita!

Hogy bírjátok a meleget?

Jucát nem kérdezem, mert tudom, hogy neki ez a hőmérséklet a "közege"! :lol: Amikor Peti született, az első 4 hét ugyanilyen kánikula volt. Hát, én nagyon rüheltem az állandó izzadást. A szopi miatt vedeltem a folyadékot. Volt mit kiizzadni!

Reni
Kép
prenata
 
 


Reni:
Kehidára megyünk. Tavaly is voltunk ott, nagyon megszerettük.
Igaz most csak pár napra megyünk jövőhét keddtől péntekig. De azt is ki fogjuk élvezni!! :)

Erika

Kép
viera
 
 

 
 

Sziasztok!

Még elvagyok a meleggel, köszönöm az érdeklődés! Aranyosak vagytok. Bár én ezt a meleget nem szeretem. Ma Balcsin voltunk. Kornél nagyon jó fiú volt, élvezte a vizet. Persze anyu, apu és a húgom segítettek be. Leginkább ők fürdették Manókát!

Viera: Kehida nagyon jó hely! Mi is voltunk ott, igaz csak 1 napra. Mi pénteken indulunk nyaralni. Már nagyon várom. Remélem jó iőnk lesz. Bár pár fokkal lehet hűvösebb is!

Majd még jövök de a mai nap lefárasztott!

Anita

Kép

Kép
wawel
 
 


Szia Anita!

Épp most akartam írni, hogy most aztán tényleg senki nem lesz itt?
De megelőztél :D .
Én is ugyanígy voltam mindkét gyerekkel nagypocakos, sőt: még nagyobb, mert mindkettem a 38. hétre születtek és július végén.
De én nagyon bírom a meleget és imádom is. Inkább, minthogy fázzunk.
Végül is a lesz benne a legjobb, hogyha megszületik a pici, akkor pár nap múlva már levegőzni lehet vele.
Engem a doki 2. napon már elengedett hosszabb útra babakocsival. És nagyon sokat aludt kint a teraszon.
Mondjuk ha nálatok a bébi kihúzza még a 64 napot, akkor a hosszabb levegőzés már necces, de majd fokozatosan. A legjobb pedig a tél lesz nekik. Noémi állandóan kint aludt babakocsiban a hidegben jól bebugyolálva. Mondjuk igazából az az igazi nagyon hideg, mínusz a jó nekik. A múlt telünk pedig nem igazán volt az, úgyhogy Noémi állandóan beteg volt. Szerintem egyrész túlöltöztettem és megizzadt, másrészt pedig ezekben a nyálkás, majdnem plusszos időkben nem pusztultak el a randa bacik és kb. októbertől márciusig egyfolytában betegek voltunk.
Márciustól kezdve viszont még nem láttunk gyerekorvost. :D .(3xkopp)

Erika

Kép
viera
 
 


Csajok!
Csak nekem ilyen csíkos az oldal alja, vagy nektek is?
Most pl. db kék csík van rajta, amik eddig nem voltak.

Erika

Kép
viera
 
 


Nekem is csíkos :roll:
Vendég
 


Szia Alziza!

Jó, hogy Te is itt vagy.
Én még várok kb. 5 percet, aztán ha sehol senki, akkor inkább az alvást választom.
Nagy volt ma a pangás. Biztos, hogy a jóidő is közrejátszott. Mi is délutáni alvás után este 8-ig voltunk udvaron.
Nekem is csak ilyenkor van időm írni.

Ha nem írnék már, akkor jó éjszakát!!!

Erika

Kép
viera
 
 


Hát az 5 perc már letelt,úgyhogy már nem vagy itt!
én közben zuhanyoztam.

Mi is jó sokáig voltunk kint.Én most nyirtam este füvet.
reggel nincs időm,napközben meg a franc sem áll neki.

Bár most nem is szép a fű.annyi macska van itt mostanában (a szomszéd eteti őket),és az mi kertünkbe csinálnak. :evil:
Ott pedig kiég a fű.

Megesz az ideg!Pedig tavasszal kondolkoztunk a gyeptéglán,v gyepszőnyegen.Még jó,h nem raktuk le! :roll:

jó éjszakát
Vendég
 


Sziasztok!

Itt szakad az eső! :cry: Akkor inkább a hőguta! A bezártságot utálom. Peti ilyenkor zümzüm!

Alziza!
A nagyimnál a saját kutyánk végzi élvezettel a dolgát a kapu előtti fűre. Persze, szépen kiég a nyomán! Amikor belépünk a kapun, Peti rögtön felkiált: vigyázz kaka!!

Peti tegnap este elalvás előtt egy majdnem ájulásig menő hisztit levágott. Az ökle a szájában volt! Anyának és apának is mellé kellett feküdni. Éjjel álmában többször felsírt! Bizti a foga! Már arra is gondoltam, hogy korai még pelus nélkül neki és esetleg ezt is ilyen rosszul éli meg szegénykém! Nem tudom!

Reni
Kép
prenata
 
 


Gabi, Ex, Mennyasszony, Marcy, Meteor és még sorolhatnám! Merre vagytok?

Reni
Kép
prenata
 
 


Reni!

Ja nekem ez az idő a közegem. :lol: :lol: :lol:

A lányok viszont a nagy játékban tegnap kidőltek a nagyinál. Na jó Kata a nagy bámészkodásban :twisted: http://gallery.kovacs-telekes.org/v/csalad/2008/08/

tjuca
 
 


Juca!

Nagyon édesek a csajok!

Viszont Kata az utolsó képen a korábbi állítosámmal ellentétben mégsem tűnik olyan "Kingásnak". Lehet, hogy rád hasonlít?!? :lol: :lol: :lol:

Reni
Kép
prenata
 
 


Era! Gratu a csajnak!

Reni! Köszi, hogy hiányolsz, hót fáradt vagyok, lagziztunk.

Holnap jövök!

Pusz!

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Sziasztok!

Juca:
Tényleg nagyon tündériek a lányaid. Most végignéztem az egészet galériát előlről megint. Mármint a szüléstől kezdve. Hihetetlen, hogy most meg ott alszik a csöppség a nagytesó mellett. Imádnivalóak. Szóval mindig és mindig megkívánom a piciket.
Na, de nem írok ilyet, mert majd hozzámvágjátok :), hogy akkor miért nem vágok bele.
Hát csak most kívánom meg, amúgy kb. 3 év múlva már élesben is megkívánnám.
Nekem sok lenne most az egyik kicsi, másik pici. Elismerésem ezért az ilyen anyukáknak. Plusz nekem ráadásul harmadiknak ott van Zorán, szóval kb. 3 év és meglátom.

Reni:
Eső????
Ne idegesíts már fel! Mi lesz velünk így keddtől Kehidán. Mondjuk én nagyon szeretem a belső fürdőrészét is, de hát mégis csak kint az igazi. Bár most, hogy eszembe jut. TAvaly meg olyan meleg volt amikor ott voltunk, hogy nem is mentünk ki egyáltalán a külső medencékhez, csak a belső részen voltunk.
Jaaaaaaaaaj, már úgy várom!

Gab:
Mesélj majd, hogy sikerült a lagzi?
Köszi a gratulát, és tartjuk ráadásul a napi szobatisztaságot, az alváson kívül. Ma egyszer történt baleset, mert már bugyikánk is van és Noémi rohant, rohant a bilihez, közben húzta le a bugyiját, közben kiabált, hogy bili-bili, én meg nem hallottam, csak a végén egy hatalmas csattanást az előszobakövön. Szóval a drágám végül bepisilt és jól el is csúszott rajta. Szerencsére nem történt semmi baj, ráadásul mondtam neki, hogy nem baj, azért üljünk rá a bilikére, hátha jön még pisi. És jött!!!!
Szóval haladunk-haladunk, én meg örülök-örülök. Reggel meg mondja, hogy nem kell pelus!
Szóval már tényleg csak az alváshoz kell és akkor, hogyha utcára, boltba, vagy ilyen helyre megyünk.

Erika

Kép
viera
 
 


Hahó!
Oké, megint 5 perc és alszok!!!!!!!!!!!!!
:cry: :cry: :cry: Senki sincs itt?

Jó éjt!
Kép

Erika

Kép
viera
 
 


Sziasztok!

Ezer meg egy éve nem írtam...
Több oka is van, egyrészt történtek velünk olyan dolgok mostanában, ami miatt eléggé magam alatt voltam (nem beszélhetek róla, csak rossz kedvem volt miatta, és nem tudtam írni), másrészt nagyon sokat lent vagyunk a szüleimnél, náluk meg nincs net.

Tegnap jöttünk haza, Julcsika beteg, torokgyuszija van, meg kicsit köhög, tesóm írt fel neki antibiotikumot, tegnap óta kapja. Hannuska jól van, tündérke, szépen fejlődik, már átfordult hátról hasra, sokat mocorog, vigyorog, dumálgat.
Julcsika nagyon szépen beszél már, ügyes kislány, egyedül a szobatisztasággal nem haladunk, nagyon ragaszkodik a peluskához... Szerintem a hugi miatt van, nehéz menet lesz. A telken szokott bugyiban lenni, szól is, ha jön a pisi, de sokszor már becsurog, mire szól. A kakit is mindig jelzi, tehát érett lenne rá, csak hát a pelus az pelus, neki az kell...

Remélem mindenki jól van, nem volt még időm olvasni.

Jucának sok szeretettel gratulálunk, nagyon édes a kis Kata! :) A szüléstörténetet olvastam, nagyon szerencsés szülés volt! Én lányt jósoltam volna neked. :) Egyébként te érezted? Én biztos voltam benne, hogy megint lánykám lesz, annak ellenére, hogy mi sem tudtuk előre a nemét. :)

A pocakosoknak kitartást ebben a melegben, nem lehet könnyű!

Reni, lehet hogy írtad, csak nem olvastam, milyen lett az eredményed?

A mostanában ünneplő szülinaposoknak utólag is sok boldogságot kívánok!

Most két hétig itthon leszünk, megpróbálok újra bekapcsolódni.

Rakok még fel pár újabb képet.

Szép napot mindenkinek!

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép Kép

KépKép
KépKép
mézgombi
 
 


Sziasztok!

Méz!
Nagyon örülök, hogy jöttél!
Gyönyörűek a csajaid! :lol: A pici szeme zöld? Micsoda hajkoronája van! Remélem mostmár rendbejöttek a dolgok!!!
Az eredményem jó lett, szerencsére!

Csajok ma voltunk bent a bölcsiben. Ma volt a szünet utáni első nap. Petit alig tudtuk haza vonszolni. Holnaptól vihetném, de végül jövő hétfőben egyeztünk meg, így 3 hét marad a beszokásra a munkába állásig. Kaptunk egy listát, hogy mit kell vinni. Elmondták a házi rendet stb. És Peti óvónénije az én régi bölcsis óvónénim lett! :lol: Választhattunk jelet. Hát persze, hogy az autó lett, bár a 2. befutó a mozdony volt! Napi 5-ször van kaja. Reggeli 3/4 9-kor(melegszendvics, szendvics stb), tízórai 10-1/4 11 (gyümölcs v. gyümilé), ebéd 12-kor (egy héten 3-szor főzelék, 1-szer tészta, 1-szer egyéb), uzsonna fél 4-kor.
Remélem simán fog menni! Egy kisfiú, hogy látott engem és egy másik anyukát, el kezdett sírni a saját anyukája után! :cry:
Azt is mesélték, hogy a tavalyiak közül szinte mindenki pelusosan kezdett és decemberre mindenki szobatiszta lett!

Reni
Kép
prenata
 
 


Sziasztok!

Méz! De jó, hogy jelentkeztél! Nagyon szépek a csajszik! Ezer pusz nekik!!!!!!!!!!!!!!!

Reni! Gratu Petinek, nagyon ügyes, hogy tetszik neki a bölcsi! És te is biztos nyugodt vagy, hogy ismerős kezekbe adod! Nem lesz gond!

Hogy mennyit dumáltatok ti itt a hétvégén, csak lestem!

Képzeljétek el, pénteken elvittük a gyerekeket anyósomékhoz Haleszba, hogy majd ottalszanak, vagyis maradnak 4 napot, mert nekünk ugye ittvolt a lagzi. És még mi is maradtunk jó sokáig, mert Laci telepített valamit a mama számítógépére. Na közben Lackó ha 100-szor nem kérdezte, hogy mikor mentek már haza, meg nem mondta, hogy menjetek már bulizni, vagy hazafele, akkor egyszer se! 9 körül már szépen feküdtek az ágyban, és tök lazán elköszönt tőlünk mindkét csemete.

Eszméletlen fura volt, hogy a hazaúton nem karattyoltak folyamatosan a hátunk mögött. Még nyugisan bementünk a tescoba, hazajöttünk, és semmi tennivaló nem volt, csak tusolás, alvás. Tök fura volt. Párszor fel is riadtam éjjel, hogy jaj, Lackó biztos pisilni akar, hogy Mesinek kiesett a cumija, meg ilyeneket álmodtam, mert hát nem voltak itthon.

Szombaton is fura volt, de napközben mégse olyan fura nélkülük, mert szoktak néha nappalra valamelyik mamánál lenni, de anyuéknál kajáltunk, és evés közben már néha figyeltem, hogy hol vannak, nagy a csend... Jóhogy, 60 km-re vannak! :D

Aztán még elkészültünk, 5-kor indultunk Szentesre. 6-kor kezdődött az esküvő, vagyis csúszott kicsit. Katona a menyasszony meg a vőlegény is, tehát katonai díszegyenruhás kardozós esküvő volt. Jó, a menyasszony azért nem egyenruhában nyomta, de a divatos ruhák nem nagyon mentek volna a párjához, így neki hagyományos abroncsos, nem tüllös, buggyos ujjú, egyszerű, de nagyon szép ruhája volt, és nem fátyol, hanem párta! Kicsit népviselet jellege volt, de így illett jobban az egyenruhához. A szertartás is nagyon szuper volt, ilyen jól összehangolt és szuperül megszervezett esküvőt még n em is láttam.

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Bocsi, majd folytatom, csak most helyzet van, megyünk kicsit csavarogni!

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Üdv.

Itt vagyok ám, csak el vagyok havazódva...most is munka helyett írok. :o
Az az igazság, hogy du. mindig játszóterezünk, feljövetel után fürcsi, kaja, hívjuk apát, és akkor nekem már nincs kedvem írni...
De élünk, virulunk.

Juca, nagyon jók a fotók, szerintem is Kata rád hasonlít.

Méz, a te képeid is édesek, Hannus haja eszméletlen. Kiköpött nővére.

Preni, hú, nem késői az a 8.45-ös reggeli? Nálunk úgy van, hogy 8-8.30 reggeli, 9.30-9.50 tízórai, 11.30-12 ebéd, 15-15.30 uzsonna.

Gab, örülök, hogy jól sikerült a lagzi.

Na most csak ennyi.

Üdv. További szép napot.

Ági és
KépKép
exdeus
 
 


Ex!

De szerintem is későn van a reggeli, de Peti itthon tuti fog enni, mert itthon is az az első, amikor felkel. Fél 7-kor tuti, hogy ébresztenem kell, így ha 8-kor lenne a reggeli, akkor sem bírná ki addig!
Peti mikor kezdi a bölcsit?

Csajok!
Merre vagytok?

Én már elterveztem, hogy ha Peti bölcsis lesz, talán nyerek 2-3 napot a meló előtt és lesz időm nagytakarítani, na meg kozmetikushoz eljutni.
Ma este fél 8-ra megyek tekercselésre. Rám is fér, mert most áll a diétám. Dinnye szezon van! :lol:
Holnap fodrászhoz megyek. Tudok élni!

Gyertek, írjatok!

Reni
Kép
prenata
 
 


Sziasztok!

Bocsi az eltűnésért, de volt egy nagy kiborulásom a sikertelenség miatt, hiszen, ha akkor összejött volna babóka, amikor elkezdtük a próbálkozást, akkor már júli elején szültem volna. Apa nagyon aranyos volt, ő tartotta bennem a lelket, na és persze Dani!


Sajnos igen nehéz napokat éltem át mostanában. A papám egy gyógyintézetben volt Várpalotán. Szerdán éjszaka telefonáltak, hogy elment.
Valamellyest felkészültünk rá, de amikor bekövetkezett rájöttem, hogy erre nem lehet!!
Szóval nem volt elég a fájdalom, akkor még (hétfőn 11-kor) a temetésen kiderült, hogy rossz sírhelyet ástak ki, így akkor ott elbúcsúztattuk a papámat, aztán 3 óra múlva vissze kellett mennünk és addigra kiásták a rendes sírhelyet, ahová "végre" eltemették. Szóval nagyon nagyon fáj és hatalmas seb van a szívünkben......

Baba ügyben most éppen így állunk:
http://www.ciklus.hu/images/diagramok/0 ... 80800_.png
Vagyis szerintem sehogy, de most valahogy nem is tudok arra koncentrálni!!!

Dani egyre ügyesebb. Ő is egész nap kisgatyában van (csak aludni adok rá pelust, na meg kakihoz), de a pisit már ügyesen a bilibe produkálja egész nap.
A cumikat is kiiktattuk, így már az sincs....


Na majd még jövök!
Pussz mindenkinek!!!

Kép
oriandy
 
 


Andy!

Fogadd őszinte részvétemet a papád miatt!!!!


Dani pedig nagyon ügyes fiú a bilizés miatt! Nektek van most bölcsi vagy szünet van? Mizújs a suliddal?

Reni
Kép
prenata
 
 


Sziasztok,

vagyok én is, csak Marci és a takarítási, vasalási láz teljesen lefoglal. Most már minden nap úgy készülök, hogy lehet, hogy ez lesz az utolsó itthon és azt szeretném, ha minden rendben lenne, hogy Istinek minél kedvesebb dolga legyen. Mondjuk lehet, hogy aug. végéig így lesz, na de mindegy :) . Nem is baj...

Ha Marci alszik jövök és írok :) !!! Tuti!

Eni
marcy
 
 


Reni!
Köszi!
Igen, most bölcsiszünet van, mi holnap indulunk nyaralni. 3 nap ausztria, 3 nap Balcsi, utána 1 hét anyós és 4 nap anyuék. Szóval jó hosszú lesz, de ránk is fog férni!!
Suliban is szünet van most, egészen bölcsikezdésig. Így most "könnyen vagyok"!

Kép
oriandy
 
 


Sziasztok!

Bocsi, hogy múltkor úgy eltűntem, de hazaért a párom, és közölte, hogy kapjam össze magam, mert megyünk sütizni. Tesómat is felszedtük, és mentünk Nagyszénásra, igaz, a végén fagyizás lett.

Andy! Fogadd őszinte részvétem a papád miatt! Erre tényleg nem lehet felkészülni!

Babócához millió drukk!

A nyaralós képeket teljesen elfelejtettem! Aktuális még? Ezer bocs érte, de általában azt se tudom, hol áll a fejem!

Akartam én is dicsekedni, hogy Mesi az éjszakai pelusba se pisilt már bele, de most az utóbbi 2 éjszaka mégis belepisilt. De nappal már alváshoz se kell, és minden kis- és nagydolog a bilibe vagy wc-be megy, úgyhogy nem is lehetek elégedetlen. Viszont - és csak halkan mondom, hogy el ne kiabáljam, - utoljára hétfő délután volt cumi a szájában. Estére a mama eldugta, és mivel Mesi nem kereste, nem is adta oda neki alváshoz. Aztán itthon én is így tettem, és lazán elaludt, nem emlegette. Hogy én ennek mennyire örülök!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Na, mit akartam még? Tök szita az agyam!

Bocsi, megyek konyházni!

Szép napot mindenkinek! Pusz!

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Sziasztok!

Csak az utsó oldalt tudtam elolvasni,mert 10 napig nem voltunk itthon,nyaraltunk anyuméknál.Hát két gyerekkel minimum a fél házat el kellett vinni,annyit pakoltam előtte is,meg azóta is,meg mosok folyamatosan.
Amúgy nagyon jó volt,bár Petykát megviselte a környezetváltozás,összevissza evett meg aludt,és közben kijött egy fogacska is,gondolom ez is benne volt a nyűgösségében.Ahogy látom már jön egy másik is mellette.Ami nappalra stabilan szobatiszta,már alváshoz sem kell pelus,csak éjjel.Viszont cumival meg visszaestünk,már csak egy volt Neki,de állandóan a Petykáét fogdosta,hurcolászta,igy inkább vissza adtam neki az övét.Amúgy más változás nincs velünk,járunk a tornára,és elvagyunk itthon.Ja meg annyi hogy kicsit nehezebbek a napjaink,Petyka már nem alszik el hason egyedül,mert egyből a hátára fordul,és igy most altatnom kell.Persze nem bánom,mert az hogy forog sokkal fontosabb.
Nekem sikerült kicsit mégjobban vékonyodni,már két ujjabb szoknyám jó rám.

Tjuca:Gratulálok Kata babához,jó egészséget és jó babázást kivánok!

Szüli és névnaposoknak utólag is gratulálok!

Jajj de irigykedem hogy Meske meg Dani nem cumizik!!

Preni!!Ez a tekercselés feszesít?hogy csinálják és hányszor jársz?
Ok hogy fogytam,de olyan plötty mindenem,meg olyan más lett az alakom,nem vagyok kibékülve vele.


olyan nagy gondban vagyok(tök röhejes amúgy hogy ennyit agyalok ezen),lesz Aminak a névnapja és nem tudom mit vegyünk.babakonyhán,babán,meg legón gondolkodok.legója "sok" van szereti is.a játékkonyhát imádja a barátnőm fiánál,ott mindig azzal játszik.babája egy van(randa,nem szeretem)azt is szereti,gondoltam ahhoz vennék valamiket.Vagy egy másik babát,de olyan drágák a babák,meg a kiegészitők,agyam eldobtam ahogy böngésztem a neten.Az a baj hogy nem tudom előre melyikkel játzsana a legtöbbet,olyat meg nem akarok amit majd otthagy mert olyan van már jópár.A Ti lányaitok mivel játszanak legjobban?

KépKép

KépKép
pilchard
 
 


Pil: nálunk a tuti befutó az állatos duplo! Van már 3 féle, és sose unja meg! Állatkertes, dínós, meg farmos. Csak ezek a kis dobozok, de így is van már vagy 10 állata. (Mesit nem érdeklik a babák, inkább az autók, vonatok.)

Ja, a tescos vonatszettek nagyon állat játékok, az nálunk mindkét gyerek kedvence!

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Sziasztok

Andy
Részvétem a Papád miatt és sajnálom,h a temetés is így alakult! :cry:

Lehet,h a baba majd pont most jön amikor nem tudsz vele foglalkozni.


Mézgombi
nagyon jók a képek! :lol: :lol:

Gabella
Jöhetnek a képek!

Pil
Zinából tudok kiindulni:amikor ő ennyi idős volt kb.akkor kapott babakonyhát.Szerette nagyon.
Szeretett babázni is,a babakocsit is imádta tologatni.
Aztán akkor kapta a hercegnős legót!Az jó,mert csomó minden van hozzá és sokáig tud vele játszani.
Vagy pl. volt neki vasalója ami elemes,meg mosógép.(most zalán játszik vele :lol: )
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.09.17 20:19-kor.
Vendég
 


Gabella:na de jó hogy irtad,az is tetszett neki a bnőmnél,igy már még nehezebb döntenem :D :D :D :D

KépKép

KépKép
pilchard
 
 


Sziasztok!

Pil!
Én ahová járok, ott a tekercselés a következő: a csaj végig köpölyözi a testem paprika-fahéj olajjal. Ezáltal fellazítja a zsírsejteket és az olajtól baromira felforósodok és beindul a "zsírégetés"! Aztán betercsel és felfekszek állig betakarózva egy Jade kőves masszírozó ágyra. A köpölyözés egy cseppet kellemetlen, főleg amikor a comb és a kar belső részt csinálja, de kézzel is átgyúr. A masszírozó ágy már nagyon király! Ez a művelet közel 2 óra. Utána nagyon kívánom a folyadékot és sokat járok pisilni is. Rendesen hajtja a vizet. Kezelés után úgy érzem, mint akinek egy méretet összement a bőre.
:lol: Én ma csodálkozva konstatáltam, hogy az elmúlt 1 hónapban a kilengéseim ellenére újabb 2 kg-ot fogytam, így összesen már 12 kg-ot!

Alziza
Zalán a kutyussal nagyon cukker kép! :lol: :lol:

Én ma voltam Petinek melegítő nacit és felsőt venni váltórucinak a bölcsibe. Vinni kell váltócipőt és papucsot bentre. A papucs szerintem hülység, pláne, hogy itt helyben nem kapok 24-est!

Bölcsis anyukák!
Nektek miket kell vinni a bölcsibe?

Reni
Kép
prenata
 
 


Na én is itt vagyok, Marci durmol.

Pil: éppen hiányolni akartalak, mert mostanában nem jelentkeztél. Már azt hittem van vmi baj, de ahogy írod, Petike szépen javulgat. Remélem a torna tényleg meghozza az eredményt és néhány év múlva már semmi nem marad ebből a rémálomból :) !!!

Klarka, Amandi, Kimike, Vicky és a többiek, akik ritkábban jelentkeznek: merre vagytok???? Mindenkire és mindenre kiváncsiak vagyunk.

Benianya: te is igen elfoglalt vagy mostanában... :( . Most már megjöttetek a Balcsiról, élménybeszámolót kérünk :) !

Alziza: sosem hallottam erről a hanszerről, de tuti, olyan mint egy sörnyitó így Zalán kezében :D !

Reni: tök jól hangzik ez a tekercselés!!! Komolyan, ha én sem nyerem vissza az eredeti állapotot (főleg deréktájon), akkor én arra a masszázsra fogok elmenni, amit egyszer korábban írtam. Azt hiszem 10 alk. és vmi fogyasztó masszázs, de most ne kérdezzétek, mert elfelejtettem...

Gab: azt írtad, hogy jól meg volt szervezve az esküvő, de a lagzi is jó volt? Ettetek, ittatok, volt sok süti, tánc stb. ???
Képek jöhetnek, én imádom!!!

Andy: sajnálom a nagypapádat, részvétem :( !!! Babával kapcsolatban nem tudom mit írhatnék, az én számból hangzana leghülyébben a vígasztalás, aki néhány héten belül szül... Ettől függetlenül gondolok rátok és szorítok!!! Az a gyógyszer, amit szedsz remélem segíteni fog!!! Én már komolyan arra gondolok, hogy lehet, hogy hülyeség nézni a hőt és hogy mikor van peteérés. Szerintem akkor kell csinálni, ha kedvetek van hozzá, ha nem vagytok fáradtak. Mit tudom én... Dani is hipp-hopp összejött. Szerintem akkoriban még nem is hallottál ilyenekről, amiket most nap, mint nap csinálsz, hanem ahogy a természet hozta.
Persze lehet, hogy könnyen beszélek, mert nálunk mind a 2 baba nagyon könnyen megfogant, de én már arra is gondolok, hogy pont azért, mert annyit nézegeted ezeket az adatokat rosszkor csináljátok. Ha nem foglalkoznál vele, lehet, hogy elöbb összejönne.
Na nem okoskodok tovább, szerintem a témában vannak avatottabbak is.
Ha úgy érzed, hogy hülyeség amit írtam, vedd úgy, mintha semmit sem írtam volna...

Olyan szupi, hogy még ennyi helyre mentek nyaralni!!! Én is, én is :) !!! Mi jövőre a Tátrában készülünk a 2 gyerkőccel, de hogy összejön-e, az még a jövő zenéje :) .

Vieráék már élvezik Kehidakustány nyújtotta szolgáltatásokat, biztos jó lehet!!!

Ex: azért ha van energiád gyere, hiányzol a bandából!!!

Gombi: remélem a gond már megoldódott és ismét mosolygós vagy :) !!! Gyerekek tündériek, Hanna tiszta Julcsi kiskorában, de azóta Julcsika nagyot változott :) !
Nekem legjobban az a kép tetszik, amikor Hannus Julcsi ölében van, nagyon édes :) !!!
Ja, még vmi, levágattad te is a hajad??? Az utolsó elötti képen úgy tűnik!!! Nekem tetszik!!!

Szobatisztaság: mi is hasonlóan állunk, mint a gyerkőcök nagy része. Nappal nincs pelus, kivéve alváshoz, vagy ha autóval megyünk vhova. Éjszaka még van. Egyébként Marci nagyon ritkán pisil, viszont akkor rendes adagot. Nem is bánom, csak közben annyiszor megkérdezem, hogy nem kell-e pisilnie, hogy már engem idegesít, hát még akkor őt 8) !!!

Hirtelen ennyi, írjatok csajok!!!

Ja tegnap voltunk először NST-n, nagyon élveztem, a kis picúr egyfolytában le akarta rúgni rólam a szerkentyűt!!!
Én általában borotválom a lábam, de most be akarok jelentkezni a kozmetikushoz 2 hét múlva gyantára, kiváncsi vagyok egybe leszünk-e még akkor. Remélem igen :) .

Eni
marcy
 
 


Halihóóó lányok!!!

Hétfőn megjöttünk a Balatonról,átfutottalak benneteket,jó sok mindenkinek kell ,szeretnék,majd reagálnom,ami ugye még várat magára. Gyorsan intéztem a mosást,kipakolást,a GYES-t,már csak a melóhely lesz hátra.

Ezzel kapcsolatban kérnék most gyorsan segitséget. A törvény, vagy a jog, vagy a lehetőségek szerint ha valaki visszamegy gyed után, akkor kell vagy lehet új szerződést irni és kell vagy lehet újra bért tárgyalni.Szóval odamehetek, hogy akkor most tessék nekem is foganatositani az elmaradt béremeléseket, felzárkóztatni a többiekéhez? Ezt kell vagy lehet?
A másik: valaki irja már meg nekem légyszi a bruttók nettóját!
150 ezer bruttóból mennyi kerül a számlára?
160
170
180
190
200
210
220
230
250-bruttónak mennyi a nettója? Azt hiszem vidéken többről nem álmodozhatunk.

Preni a 300 feletti bruttód most az új helyen megcsappant?És mi ez az új meló,a banki nem sikerált? Legalább privit küldj!!!

Juca, Gombi-nagyon édesek a picik(is).

A többire majd reagálok, sok időbe telik,nem szeretnék senkit kihagyni.

Magunkról:Szuper volt Csopak,édesek voltak Vickyék Bálinttal, aztán átmentünk Zamárdiba,Pancsi egy igazi freskóra való angxal baba-csúcs a csaj, jókat dumcsiztunk(csak kevset) Meteorral is,nagyon jól éreztük magunkat.

Beni hozta a formáját, nem sokat pihentünk,de már az hogy volt 3x kaja az üdülőben pihenés volt!
Nem volt kiságy, csak heverő, jól vette Beni, igy itthon le is vettük a rácsot Exékhez hasonlóan.
Alszik, csak reggel jön át,mert közben a kilincset is eléri, :wink: :lol: :roll: nyitja ésj ön reggel cicizni. Annyira édes-önjáró. Birom ahogy közlekedik és jólesik, hogy nem kell emelgetni!!!!!!!!!!!!!!!
Este magátólmegy a nappaliból és integet,puszit küld mese után és magától lefekszik, jajj,annyira édes, úgy birom.Mibt egy kis pingvin totyog a hálózsákjában kezében lóg a nyunyuja. Megzabálom!!!Reggelbüszkén jön be a hálba: Beni kijő(kijött )olyan büszke!!!!!!Imádom!!!!

Szobatisztaság:kiudarc, nem hajlandó sem a bilire sem a WC-re ülni,letagadja a kakit,de ha leveszem a pelust azonnal odapisil a földre és mondja h pisi. :s hock: :? Majd a bölcsi-bizom benne a sokjópélda ragadós lesz!

Már rohangálok füzetek után, a táska és a tolltartó megvan, közben be-be látogatunk a böcsibe,mert 25-től szokunk. alig várom,a szabim alatt mig Beni bölcsiben lesz-tornázni, edzeni fogok has és derék karcsúsitás ügyben.
Preni hatásos a tekercselés? Hány cm?

Egy gyors kép,amin Beni látható amint lenyűgözi a Blaaton alja,vagyis a homok.
Egyre többet dumál,legújabb a pont pont vesszőcske.
Kép

benianya
ákosbenianya
 
 


jajj,nem tudjátok miért lett szélesebb az irás,mint a tiétek?Valahogy kifutott jobra ,a Gabé szokott ilyet és olyan rossz hogy menegetni kell jobbra hogy a sosrok végét is lássam._Mit kell tennem,h ne igy legyen?

benianya
ákosbenianya
 
 


Sziasztok!

Pil: örülök, hogy jelentkeztél! Gyere gyakrabban, ha tudsz! Ajándék ügyben segíteni nem tudok. Nálunk általábn úgy szokott lenni, hogy amikor megkapja nagy sláger, utána elfelejti, majd ismét előveszi és nagyon tud örülni neki. Emiatt szerintem nem kell aggódnod.

Marcy: kitartás! Már alig van vissza valami! 2 hét múlva kozmetikus? :wink: Bátor lépés! Én pont ma voltam, igaz a nyaralás miatt, de valószínűleg már én is csak gyantára megyek szülés előtt.

Reni: erre a tekercselésre már lassan én is kezdek "ráizgulni". :lol: Tuti, hogy az eredeti alakomat nem nyerem vissza biztos szükség lesz majd rá!

Andy: drukkolok nagyon! De ne akard ennyire mereven, mert lehet, hogy ezért nem sikerül. Persze ez most nagyon hülyén hangzik, de hidd el, a baba tudni fogja mikor szeretne jönni! S jönni fog, meglásd! Szurkolok nagyon!

Méz: nagyon szépek a lányok! S valóban Hanna kiköpött Julcsi kiskorában!

Ha valakit kifelejtettem bocs. Most kb 2 hétig nem leszek, pénteken megyünk nyaralni. Remélem jó időnk lesz, utána jövök "élénybeszámolni".

Marcy: addig nem ér megszülni!
:wink:

Jó éjt: Anita

Kép

Kép
wawel
 
 


Benianya!

http://adozona.hu/kalkulator_ber.aspx
Itt megnézheted a béreket!

Tekercselés+diéta (-12kg): derék 12 cm, csipő 11 cm, comb 8-8cm, kar 4cm. Tudatos mozgás: 0. Nem tudatos: Petivel kerékpározás napi fél-1 óra + rohangászás utána.
Örülök, hogy jól telt a pihi!

Anita!
Kellemes nyaralást Nektek!

Reni
Kép
prenata
 
 


Üdv.

Preni, Petit szept. 1.-jén viszem beszoktatni. Hát akkor ki kell majd logisztikáznom, hogy mikor induljunk, hogy jó legyen.
Nekünk papucsot nem is mondtak a bölcsiben, csak szandált, abból is olyat, amit kintre is viselhet, tehát tartja a bokát pl. Melegítőt nekünk is vinnünk kell, még nem vettem, de időszerű lenne, na meg a szandál is, vagy két pár, mert a mostani kicsi.

Andy, fogadd részvétem!
Azért nem olyan rossz ez a diagramm!
Bilizéshez gratula.

Gab, Meske nagyon ügyes, hogy nem cumizik. Nálunk is el lett téve a cumi, nem volt semmi átmenet. Kopp-kopp, azóta is alszik a kölök. :)

Pil, hajrá fogyás!
Aminak gratu a szobatisztasághoz. Nálunk még a kaki a reggeli meg a játszós pelusba (néha az estibe) megy.

Alziza, sajnálom a fotómasinát. De mostmár nem olyan drágák a fényképezőgépek.

Bénianyu, nem vagyok nagytudású, de a cégeknél a béremelés "kell" része általában az ott akkor dolgozókra (aktívan dolgozókra) vonatkozik, aki tehát épp otthon van a babóval, az az esetek nagy többségében a két évvel azelőtti bérét kapja meg. Aztán vagy kap emelést, vagy nem.
Kalkuláció itt: http://adozona.hu/kalkulator_ber.aspx

Wawel, jó nyaralást.

És végül képek.

Peti alszik, cica alszik.
Kép

A nagyfiú.
Kép

Ja, szerintetek hasonlítanak egymásra? Íme Feri kicsinek.
Kép

Ági és
KépKép
exdeus
 
 


Ex!

Hát, egy "csöppet" az apja a gyerek!

Reni
Kép
prenata
 
 


Sziasztok,

Ákosbenianya: Én kaptam már munkaállás előtti szabin módosított béremet. Ez kötelező a munkaaltatónak, ha többi kollegának is volt emelése. Nálunk rendszeresen évente egy emelése van, ezért kaptam kétszeri emelést. Amikor aktívan dolgozni kezdtem, akkor plusz hozzá új emelést is számoltak.
http://www.csaladinet.hu/hirek/szulok/f ... emak/1097/

Prenata: Nálunk még nem volt szülői. Nem tudunk, még mit kell venni, de remélem nem olyan vészes mint iskolakezdés.

Viszont napi rendünk így van:
6:00 - 8:00 Megérkezés a bölcsődébe
8:00 - 8:30 Reggeli
8:30 - 10:00 Kis 3-5 fős csoportokban a gyerekek fél órát töltenek az Ugri-Bugriban (mozgásszoba), majd közvetlenül utána átmennek a sószobába ahol készségfejlesztő játékokkal játszanak, alkotnak, festenek, miközben jótékony sós levegőt lélegeznek be, ami erősíti az immunrendszerüket.
10:00 Tízórai
10:00 - 11:30 A kertben játszanak tovább, ahol sok játék és nyáron pancsoló, homokozó vár a gyerekekre.
11:30 - 12:30 Ebéd
12:30 - 15:00 Csendespihenő, ha szép idő van tavasztól késő őszig a gyerekek friss levegőn alszanak a teraszon.
15:00 - 15:30 Uzsonna
15:30 - Játék és levegőzés a kertben
Reggel én viszem be fél 8 körül, és délután pedig a férjem megy érte.

Exdeus: Tiszta apukája Peti! Micsoda szempillája van a párodnak, olyan mint firkált volna képre. :lol:

Oriandy: Részvétem! Én is most vesztettem egyik legjobb barátomat, hirtelen elment tőlünk. Ma lett volna 29 éves. Napok óta csak rá gondolok, annyira hihetetlen, annyira igazságtalan……. Mindenre ő jut eszembe, ő szavai, ő arca… Hiszen neki köszönhető, hogy a férjemmel ismerkedhettem, azért Kevin születése sem nélküle nem lehetett volna.
Bocsássatok, hogy szomorkodok, csak muszáj volt kimondani.

Mindenkinek további szép nyarát kívánok! :P :P :P :P :P

★☆。.:*:・"゜★βyёヾ(⌒∇⌒)ノβyё★。.:*:・"☆★
Vendég
 


Kmammy! :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: Nagyon sajnálom a barátodat! Ez tényleg igazságtalanság!

Benianya! Érdekes, nekem nem lóg ki sehol semmi a hozzászólásodból, és a sajátjaimból se szokott. Jó, néha valaki ír olyat, hogy hosszú link van benne, akkor az kinyúlik.

Viszont az explorer szokott ilyeneket művelni, használj inkább FireFoxot, az sokkal jobb szerintem.

Ex! Fú, tényleg hasonlít Peti az apjára! De közbe meg rád is. Ez most olyan, mint ahogy Marci is ha Enivel van, tiszta anyja, ha apukájával, akkor meg olyan mint ő.

Éljen a cumi és pelusmentesség!

Benianya! Te meg nehogy aggódj a pelus miatt! Ennyi lemaradása nyugodtan lehet Beninek. Csak mert mindig a lemaradás miatt aggódtál, közbe meg látod, beszédben, mozgásban sok rendes időre született gyereket is megelőz! Meg a pelustalansággal nincs is még lemaradva! Még jövő ilyenkor se lesz elkésve! Reni is írta, hogy legtöbb gyerek pelussal kezdte a bölcsit, és első év végére szobatiszták lettek, hidd el, nem lesz nálatok se gond!

Wawel! Ti mentek Gyopira? Ha igen, összefuthatnánk!!!!!!!!!!!

Bocs, megyek reggeliztetni, meg nyomozok... Talán mégis vállalkozásba fogunk...

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Sziasztok!

Csak egy gyors írás, mert rendet kell tennem, jön ma anyóspajti... :twisted:
Nem mintha nem lenne épp elég dolgom nélküle is...

Julcsi még mindig nincs jól, nagyon fáj neki a szája az afták miatt. Az egyik éjjel már az ügyeletet is felhívtuk, hogy tanácsoljanak már vmit, mert a gyerek 20 percenként fájdalmasan felsír, és csak üvölt, alig tudjuk megvígasztalni. Tegnap levittem dokihoz, helyettes volt, nagyon nem volt szimpi, majdnem kidobott, közölte az aftához csak idő kell, nem lehet vele mit tenni. Aztán elmagyararáztam neki, hogy legyen szíves felírni vmi helyi érzéstelenítőt is, mert nagyon szenved tőle, enni-inni alig bír. Írt fel cataflam cseppet meg vmi ecsetelőt, amit mára kevernek ki a patikában. Szóval még nem sokat javult a helyzet, alig bírok vmit belediktálni Julcsiba. :( Ma éjjel is csomószor kelt, Hanni is szopizott egyszer, tök zombi vagyok, két napja alig alszom, most pihenhetnék, erre takarítanom kell.

Reni, Hannusnak még sötétkék a szeme, de szerintem barna lesz majd neki, ilyen sötét séróhoz csodélkoznék, ha kék maradna. :)

Marcy, nosztalgiázva olvastam, mikor írtál az nst-ről, meg a babavárásról. :) Ilyenkor elfog a vágy egy újabb lurkóra, pedig Hanni is még alig múlt 4 hónapos. :)
Levágattam a hajam, már nagyon hosszú volt, a derekam közepéig ért, most meg a hosszabb részek épp hogy vállig érnek. De nem bántam meg, sokkal kényelmesebb nyáron.

A szobatisztasággal mi eléggé le vagyunk maradva a többiekhez képest, de ahogy írtam is, szerintem direkt csinálja... Mindig tudja, mikor jön a pisi vagy kaki, szól is, csak épp nem akarja bilibe vagy wc-be produkálni. Egyedül a telken merem csak bugyiban hagyni, ott lehúzza, és a földre pisil, ezt viszont itthon nehéz lenne kivitelezni. Az a gond, hogy ő nagyon szereti a pelust, meg látja, hogy Hanni is még pelusos, neki is mindig hozza a tisztába tevő cuccokat, szóval neki kész szertartás a tisztába tevés. Mindig keneget a popsikrémmel, meg törli Hannit a popsitörlővel. Szerintem neki a pelust kellene megutálni, vagy legalábbis már "cikinek érezni" ebben a korban, vagy nem tudom... Mert amíg ilyen kedves neki a pelenka, addig nem tom, hogy fogom rábírni a bilire... Mondjuk már túltettem magam azon, hogy ezen parázzak, csaknem pelusban megy férjhez. :)

Ex, nálatok sincs szükség apasági tesztre. :lol:

Andy, részvétem a papád miatt! :(

Hú, rohanok, mert mindjárt itt az anyós!

KépKép
KépKép
mézgombi
 
 


Szép jó reggelt mindenkinek :P !

Apukám már el is vitte Marcit sétizni, úgyhogy ismét itt :) !

Benianya: de jó, hogy jelentkeztél és hogy jól éreztétek magatokat! Szerintem simán meg lehet beszélni a fizufelzárkóztatást, ki kell állni az érdekeidért, különben hajlamosak elfelejteni!!!
Nálunk ez automatikus, de állami cég...

Én most a TGYÁS-omra és majd a GYED-re leszek kiváncsi, hogy mennyit kapok...
4-től vagyok TGYÁS-on.

Ex: nagyon hasonlít apja és fiacskája, de ugye láttunk rólad is kiskori képet és akkor meg tiszta te volt Petike :) !!! Egyébként nagyon helyes kis kölök :) !

Kmammy: nagyon sajnálom a barátotokat :( ! Balesetben halt meg ilyen fiatalon???
A bölcsi nagyon jól hangzik pl. sószoba, még nem is hallottam ilyet bölcsödében!!! Kár, hogy nálunk bölcsiben és oviban sincs ilyen lehetőség...

Anita: nem szándékozom megszülni még 2 hétig, de a gyantáig biztos nem :twisted: ! Elvileg 18-ra, vagy 19-re jelentkezek be de még nem sikerült elérni a kozmetikusomat. Van egy olyan érzésem, hogy most nyaralnak :( .
Dokim azt hiszem 24-én lesz legközelebb, addig szabin van. Bár ahogy írtam tök mindegy, mert nem lehet behívni a kórházba. Aki éppen ügyeletben van annál kell szülni.
Most akarjuk megszerezni a dokik aug.-i beosztását. Állítólag kiadják. Próbálom az agyamat programozni, hogy legalább vmi jobb hírű orvosnál tudjak szülni...

Jó nyaralást nektek!!! Biztos nagyon szupi lesz leszámítva, hogy hétvégére egy kis lehülést mondanak. Én mondjuk nem bántam, amikor kicsit borongósabb volt az idő.
Múltkor kérdezted Ex-t, hogy van-e Szegeden vmi kisvasút. Van!!! Mi tavaly voltunk és nagyon jó volt, körbevisz Szegeden és megmutatják a nevezetességet! Marci nagyon imádja ezeket!

Reni: szuperek az adatok, mármint a súly- és cm csökkenés :P !!! Mennyit szeretnél még fogyni?

És egy kép Marciról, csak úgy :) :
Kép

Eni
marcy
 
 


Kmammy!

Sajnálom a barátod. Az unokatesóm 25 évesen halt meg agydaganatban, egy kétéves kisfiút hagyott itt az anyja. Ez 5 éve volt, azóta is nehéz ezen túllépni.

Julcsi!

Dettó szobatisztaság, de ezen valamiért nem aggódom. Azt mondták, hogy a kisebb tesó rátesz erre egy lapáttal. És ahogyan írtad, ennek is vége lesz egyszer! Kicsit írígy vagyok, mikor a többieket olvasom, de nem akarom sürgetni Kingát. Nálam és Kofánál is voltak ezen a téren bajok, nem akarom, hogy Kingánál is legyen. Kofa nehezen kakált, mert erőltették a bilizést, én meg rendszeresen bepisiltem oviban. Igaz a szüleim akkor váltak. Na szóval eljön majd az idő, amikor megérik rá. Egyébként a WC szűkítő jobban bejön, de igazi sikerélmény még sem bilivel, sem a szűkítővel nem volt, de bugyival sem. Azt hiszem itt a sereghajtó címet nyertük el ezzel. :?

Viszont most már dumcsizik. Folyamatosan, és mindent. Tök jó.

tjuca
 
 


Sziasztok
Jó sokat írtatok.

Mézgombi

a barátnőm kisfiának is voltak ilyen afták a szájában.
alig akart elmúlni és már nagyon fájt neki.Akkor a barátnőm elkezdte neki fújni First-el.(aloe vera)Nagyon jó volt neki.Előszőr csípte,de másnap már magának fújkálta mert jólesett neki.

Kmammy
Sajnálom a barátodat. :cry:

Szobatisztaság:Zalánt egyáltalán nem érdekli :( De nem is eröltetem.
Mivel még nem is beszél.
Ill.esténként amikor megy fürödni ráteszi a szűkítőt a WC-re,ráül,de még egyszer sem pisilt bele.
Vendég
 


Anita

Jó nyaralást! :lol:

Juca
Hogy bírod két gyerekkel??? :lol:

A képek nagyon jók mindenkinél :lol: :lol: :lol:

Reni
12 kg!Az szuper!!!Nagyon ügyes vagy!
Vendég
 


Alziza!

Az utolsó két hónap sokkal keményebb volt, de bírtam azt is. Most meg Kata nagyon jó és nyugis gyerek, úgyhogy inkább sokat Kingázom. Egyelőre biztos hülyén hangzik, de nagyon boldog vagyok, és nem érzem magam fáradtnak. Kingával nehezebb volt, ezen meg is lepődtem. Az is tény, hogy Kinga többször partner, mint nem, szóval most ez így nagyon jó. :lol:

tjuca
 
 


Sziasztok!

Délelőtt voltunk a dokinál igazolásért, hogy Peti közösségbe mehet. Aztán babakluboztunk! :lol: Most Peti durmol, nekem pedig süteményezni kellene, mert a zuramnak lesz szombaton a szülinapja, viszont holnap estére vendégek várhatók, így legalább a lapokat meg kellene most sütnöm, este betölteni, holnap tortázni stb.

Juca!
Ügyesek vagytok! Hogy megy a séta két gyerekkel? 6 keréken?

Kmammy!
Nagyon sajnálom a barátodat!
A bölcsi nagyon jól hangzik! Ez állami bölcsi vagy magán?

Eni!
Még kb. 12-13 kg-ot szeretnék fogyni, de lagalábbis még combból legalább 7-8cm-t és csipőből sem ártana 10cm.

Gombi!
Jobbulást Julcsikának!!!

Éjjel Peti is felsírt fél1 és fél 2 között többször és mondta, hogy bibi, de hogy mi fájt, azt nem mondta. Szerintem a foga.

Csajok!
Amióta nem szopizunk és peti még az esti fogmosás után bolti tejet iszik, nagyon szájszaga lesz reggelre. Kinél hogy müködik a fogmosás?

Reni
Kép
prenata
 
 


Hali.

Csajok, ma reggel úgy, de úgy örültem, végre 65 kg alá ment a mérleg nyelve (na jó, kijelzője). 64.2 kg-t mutatott. Juppé, most a 60 kg-t tűztem ki magam elé...

Kmammy, régen "retusálták" a fotókat, tehát jól látod, a képen Ferinek "plusz" szempillái vannak.
A barátod miatt részvétem.

Gombi, szerintem ha van kisebb testvér, kijjebb tolódik a szobatisztaság. Azt hiszem Gab írta régebben, hogy Lackó is elmagyarázta neki, hogy van nagy pelenka. Ugye, Gab?

Preni, Petinek is van szájszaga, hol jobban, hol kevésbé érződik, én még nem kerestem erre magyarázatot. Viszont próbálok figyelni arra, hogy fogmosás után max. vízivás legyen.

Ági és
KépKép
exdeus
 
 


Ex! Nagytesó szobatisztasága tényleg elhúzódhat, cserébe a kistesó hamarabb "beérik", mondjuk ezt inkább lányokra lehet elmondani, de fiús anyukáktól is hallottam már ilyet!

Juca! De jó, örülök, hogy boldog, kiegyensúlyozott kétgyerekes anyuka vagy! :wink:

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?