Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Juca:
Olyan jó, hogy leírtad a szüléstörténeted. Én még soha nem írtam le.
De tényleg úgy ment nektek minden, ahogy a nagykönyvben meg van írva. Jó neked, hogy megint babázhatsz!
Kinga pedig igazi nagylány! Biztos imádni fogja és biztos sokat kell majd inkább arra vigyázni, hogy ne simizze már alvás közben, stb. Szóval várta a kistesót és nem lesz féltékenykedés.
Jó biztos sok hülyeséget írok, de nálunk így volt. Igaz 5 év különbséggel.
De nagyon-nagyon irigyellek Bennetek a Picurka miatt! Tejcsikével hogy álltok?
Puszi az egész családnak!

Kmammy, Marcy és többiek!
Többen kérdeztétek, hogy hol vagyok a nyaralós képeken, mert hiányoltok. Hát azokon nem vagyok rajta, de van pár friss képem.
Majd írjátok meg, hogy ide tegyem fel, vagy inkább felmentek a Hoxára és ott megnézitek. Csak fürdőrucisak. Szóval először inkább nyilatkozzatok, mert ez nem igazán az a fürdőrucis fórum...
Bár nem veszélyes képek, de mégis. Akár nyaralós is lehetett volna, de a háttérben a játszószőnyeg van és nem pálmafák, tenger.

Erika

Kép
viera
 
 


Na, úgy látom senki.
Akkor jó éjszakát mindenkinek!
Picibabásoknak pedig különösen!!!!
Kép
Kép Ilyet kívánok...
Kép Ilyet nem...., bár én most ezt is szeretném.

Erika

Kép
viera
 
 


Juca!

Örülök, hogy otthon vagytok és, hogy ilyen "könnyen" ment a szülés! Kívánok nektek sok tejcsit és nyugodalmas éjszakákat!

Reni
Kép
prenata
 
 

 
 

Csajok!

Tegnap Pesten voltam. Eszemben voltatok. Ceglédnél Viera, Szolnoknál Benianyu!
Majd délután jövök!

Reni
Kép
prenata
 
 


Hahó!

Reni: Benianyuék már Csopakon vannak kedd óta :lol: Holnap talizunk velük, juhhéé!!!

Juca: naggggyon jó volt olvasni Téged, klassz, hogy minden jól ment! A képeket meg persze folyamatosan várjuk a kisasszonyokról!

Viera: igen, én küldözgetem Bálintot hisztisen a szobájába. Tegnap extra volt (remélem holnap Benianyuéknál nem ad ízelítőt... :? ), röpült minden, meg kellett fenyegetnem, hogy ilyen gyerekkel nem megyek a nagyszülőkhöz. Szerintem egy-két kép jöhet ide is.

Marcy: hajrá Neked is, kívánom, hogy úgy menjen minden, mint Jucánál!

Holnaptól nem vagyok, írjatok jó sokat, mire hazajövünk!

Pussz

Vicky

Kép
vicky21
 
 


Marcy!

Minden nap bejöttek, volt egy hajsimogatás, majd betoltam Katát a csecsemősökhöz, és addig Kingáztam. Anyu itt volt, nem volt törés Kingában, mert megszokta már, a nagymamizást. Persze kapott egy Thomasos könyvet, míg én távol voltam.
Minket is három napig tartottak csak benn, elég is volt annyi. :wink: A varratokat most szedte ki az orvos.

Viera!

Hát ha elnézed a múltkori képeinket (Marcyét és az enyémet), akkor rájössz, hogy ez tényleg nem egy fürdőruhás fórum (ugyanis mi itt "ledérkedtünk".

Igen van tejem, és Kata már a szülés után úgy "szopott", mintha három hónapja ezt csinálná. Bár e téren Kingával sem volt gond, igazi kis piócákkal áldott meg a sors.

Köszi mindenkinek, tényleg jól vagyunk, bár a neheze majd akkor jön, amikor hármasban maradunk csajok, de azt is megoldjuk.

tjuca
 
 


Sziasztok,

apukám elvitte Marcit egy kicsit, úgyhogy takarítottam, de most pihizek :) !!! Éljen!!!

Viera: jöhetnek a képek, nagyon kiváncsi vagyok :P !!!

Írjatok csajok!!!

Eni
marcy
 
 


Sziasztok!

Juca! Jaj, nagyon örülök, hogy minden ilyen szépen alakult! Annyira jó! És milyen édes együtt a két kiscsaj!

Most lehet, hülyének fogtok nézni, de én eleve 11 napot voltam kórházban, mert 40+2-nél befektettek. Lackó egyszer jött be hozzám, nem értette, mért nem maradhat ott, mért nem megyek én haza. Elmagyaráztuk neki oda-vissza, de végül csak sírt, ordított, hisztizett, mikor apával mentek haza. Fél órán keresztül. Én meg a kórházban. Aztán Mesi csak 41+1-nél született meg, 4 nap múlva mehettem csak haza. Lackó meg többször nem jött. Nem akartuk megint azt a keserves hisztit. De elég is ennyi a negatívkodásból!

Era! Mutogassál képeket nyugodtan! :)

Annyi mindent tudnék még írni, ha lenne időm, de az sosincs!!!!!!!!

Ezer bocs érte! Majd még próbálom összeszedni a gondolataimat!

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Sziasztok

Juca
Ez aztán a gyors szülés! :lol:
A képek jók.Esetleg újabb kép amin nem csak a popója látszik? :lol: :wink:

Marcy
Nem sokára te jössz! :lol:

Viera
jöhetnek a képek! :lol: :wink:

Zalán éjszaka virrasztott! :roll: Most hulla vagyok!
Vendég
 


Sziasztok!

De jó, hogy most jó sokat írtatok!
Gabi! Téged különösen hiányoltalak már. Ma akartam volna megkérdezni, Noémi szavaival, hogy : Gabi! Hó bagy!!

Oké, akkor felteszem a képeket, de most nem az én gépemről írok, és ezen nincsenek fent. (Még jó!)

Na, most csak ennyi, de este mindenképpen jövök. Hamarabb nem hiszem, mert vendégeket várunk.

Puszi mindenkinek!

És éljen-éljen-hurrá! Ma nem volt egy pici hisztink sem! Nemhogy extra, de tényleg semmi! Sőt, a boltban gyönyörűen battyogott mellettem a csajom és semmi pakolás, csak amire én rámutattam, hogy az kell. Vettem Maoma olvadós cukrot. Tudjátok, az olyan majdnem, mint a rágó. Nem egyben adom neki, hanem három részletben, de végigrágja, nem nyeli le, persze közben azért elolvad.
Rá akarom szoktatni, mert ha véletlen repcsivel megyünk valahova, akkor ott ajánlatos rágózni. A piciknek ilyenkor ugyebár nem tudunk rágót adni, de ez az olvadós jó lesz :) .

Akkor este... :wink:

Erika

Kép
viera
 
 


Era! Boldog szülinapot a gyerkőceidnek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Újabb képek itt!

Noémi ügyes, csak így tovább, semmi hiszti!

Mesinek reggel olyan jót nevettem! Már csak alváshoz pelusos, reggel ahogy felébredt, pelust gyorsan levettük, átöltöztünk, és spuri a boltba. És a szőnyegen maradt a pelus. (Tök száraz, nem bűzlött!) Hazaérünk, Mesi jön:
"Aja, tepus, rá, északa, van, Memi, alunni, iken!" (Valahogy nem összefüggően beszél, hanem minden szó után hatásszünet, mintha mondat vége lenne.) Mondjuk azt, hogy boci-boci-tarka-boci-boci-tarka-boci-boci-tarka, azt tudja folyamatosan mondani!

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Bocsi, csak közbe csöngettek. Jöttek anyuék, elhozta az öcsémet játszani, így legalább lefoglalja Lackót, tudok ruhákat pakolni!

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Na még egy bónusz! El se hiszem, 3 hónap, és Lackó 6 éves!!!!!!!!!!!!!!

Mesi meg pont 2-2-2-2 :)

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Szia Gab!

Köszi a köszöntés a gyerekek nevében!

Irigy vagyok a pelustéma miatt nagyon.
Mi is próbálkozunk. Itthon csak egy kis top van a csajon, semmi más alul. És szaladunk, ha pisilni kell. De soha nem kell!!
Tegnapelőtt pl. negyedóra alatt háromszor pisilte össze a nappalit. Ez igazából nem is zavarna, mert kő, és csak gyorsan felmosom. De utána még egyszer rápisilt a játszószőnyegre. Akkor már morcosabb voltam, mert előtte való nap mostam ki, ugyanis akkor is rápisilt.
Szóval szeirntem még nincs rá megérve. Mármint a szobatisztaságra.
Viszont amikor háromszor pisilt össze mindent, akkor rögtön ráült a bilire. UTÁNA. De ez azért már valami, mert tudja, hogy pisi, akkor bili. Csak fordítva kellett volna.
Na, szóval irigy-irigy és irigy vagyok a szobatisztaság miatt! Egyébként hogyan vezettétek ezt be?
GRATULA MESINEK!!!!

Erika

Kép
viera
 
 


Ja, de azért dicsekszem is ám!
Teljesen érhetően mondatokban beszél!
Valamelyik nap odaadtam neki egy kisnacit, hogy vedd fel gyorsan, mert én megyek pisilni.
Erre ő: okézsoké (Zorci után szabadon) felveszem, Te menjél pisilni.
Én is csak pislogtam.
Egyébként meg mindenre okézsoké a válasza. Ja, meg az aha, de ezt mindig kijavítom, hogy nem aha, hanem: és akkor ő mondja, hogy igeeeeeeen. De gúnyosan! :lol:

Na, mentem, mert ébredezik...

Erika

Kép
viera
 
 


Hogy hogy csináltuk? Hát úgy, hogy Lackó mikor ment pisilni, Mesi ment utána, mondta, ő is pisil. Aztán párszor felhúzta a kisgatyákat, úgyhogy vettem neki pár bugyit, és ugyanez ment, mint nálatok, hogy utólag szólt, utólag ült bilire. De mindig szem előtt volt neki. Meg én sokat kérdeztem, hogy kell pisilni? És akkor ráült a bilire, és vagy pisilt, vagy nem. De sose erőltettem, hogy most üljön rá. A Balcsin még néha ment a bugyiba, aztán 3 napot a mamájuknál voltunk, ott már nem pisilt bele a bugyiba, csak rá. (Ugyanis állva akart pisilni, mert azt látta Lackótól, de ugye akkor végig folyt a lábán, hiába húzta le a bugyit.) Szóval 12-én jöttünk onnan haza, azóta csak 2x ment a bugyiba, a nappali alvást is általában szárazon megússzuk, akkor nem adok rá pelust, csak éjszakára, de néha a pelus száraz marad. Szóval én nem taktikáztam meg semmi, csak így alakult.

De csak nyugi, két és fél hónap van a csajaink között!

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Noéminek nagyon boldog 2. szülinapot :P :) :) :P !!!

Eni
marcy
 
 


Először is:

Juca gratulálok Nektek, szuper, hogy ilyen gyors volt az egész.

Köszönjük a névnapi köszöntéseket és mi is uzúlag boldog névnapot kívánunk mindenkinek!

Csak egy gyors jó hír rólam önző módon:

Szeptember 1-től új beosztásba kerülök (azt nem írhatom le, hogy konkrétan mi ) de a lényeg, hogy több zsozsó és magasabb szint.

Csajszik jól vannak, elkezdődött az ovi és a bölcsi és a szabadságnak is vége már 2hete dolgozunk.

Kép

Kép
katus73
 
 


Sziasztok!

Noéminek : Kép
Boldog Szülinapot Kivánunk Sok-Sok Szeretettel!

Mi épp teljesen el vagyunk havazva, sokat vagyunk az új kecóban, a felujitás ránk esö részével lassan végzünk végre, hétvégén kezd a kömüves / festö .Közben persze egész nap játék és muzsika szó szerint :) Hétfön az Állatkertben voltunk egy Babanetes anyukával,hétvégén Erdökertesi Falunapon,babatalin (nem a babanetesen, aznap volt a falunap),stb :)
Fanni nagyon változik, komolyodik, anyira jó érdekes és gyönyörü ezt nézni /részt venni benne :) Plussz megyünk Vele egy tesztfotózásra ,ma hivtak emiatt az ügynökségtöl,elég klassz munka lesz,ha megkapja.

Juca: Nagyon klassz,ahogy leirtad,gratula mégegyszer!Gyönyörüek a gyerekek :)

Mindenkinek szép hétvégét,ha nem jönnénk addig !
Vendég
 


Sziasztok!!

Olyan aranyosak vagytok!!
Köszönjük szépen a köszöntéseket!
Csináltam 97 db fotót, plusz még kameráztunk is. Most elkezdek egy párat lekicsinyíteni, aztán felteszem.
Olyan édes volt Nonó! Nem volt neki igazi nagy partija, hisz nem is értene belőle semmit. Azt tetszett inkább neki, hogy sokan voltak itt.
És hát az ajcsik. Legjobban a mi ajándékunk jött be neki, trambulint kapott. Olyanokat ugrál rajta, hogy engem a szívgörcs kerülget. Néha meg azért könyörög, hogy fogjam a kezét.
Kapott még kétfajta legót, az egyikben lovacska van, egy királylány ül(ne rajta, ha rajtamaradna, de leesik mindig), meg egy kiscica van hozzá.
A másikban pedig egy elefánt van, azon ül egy amazon kiscsaj és van hozzá még pár állat. Asszem zsiráf, jegesmedve, kisoroszlán...
Kapott még egy Fischer Prische játékot, golyókat, vagy kell levezetni felülről egy darab pici lyukon vagy négy pályán keresztül. Hát nem mondom, még nekem is nehéz. De rá van írva, hogy 2 éves kortól! Hihetetlen... De jó!
Na, kezdek kicsinyíteni, aztán teszem fel a képeket.
Már aki meg tudja várni. Vagy majd holnap megnézitek.

Erika

Kép
viera
 
 


Na, elkezdtem a képeket. Megint sok lesz. Látjátok, visszajöttem és állandóan csak a képeket töltögetem fel. De megint alig bírtam választani.
Utoljára akkor teszek fel magamról fürdőrucis képet.

Kép
Kép
Kép
Kép ja, fűnyírót is kapott
Kép Micimackós-Ormis torta
Kép Noémi-féle tortafalás :)
Kép Még itt is tömjük a pocinkat kézzel, lábbal.

Most rólam: :oops:
Kép
Kép
Kép
Kép

Erika

Kép
viera
 
 


Viera!

Nagyon jók a képek! Boldog szülinapot Nonónak!

Hihetetlenül vékony vagy!!!

Reni
Kép
prenata
 
 


Szia Reni!
Hát épp ez az!
Ez már nem jó! Voltam már mindenféle injekciókúrán, meg szedtem Polibét, de semmi hatás. Na jó, azért feljött két kilócska, de csak ha nagyon úgy akarom nézni a mérleget.
44,5-ről indultam. Szóval tiszta gáz volt, már két orvos is b@szogatott (bocsi) emiatt. De hát nem tok hízni, pedig eszem.
Múlt héten pl. szombat-vasárnap is étteremben ebédeltünk. Leves, második, minden lecsúszott. Utána még megettem kétfajta desszertet: palacsinta, somlói. Szóval mindenki csak hülledezett. De ennyi. Pedig nem is tornázom, semmi ilyesmi.
Én elhiszem, hogy sokan szeretnének fogyni, de én legalább 48-ra szeretném hízni. És ezt nem azért írom, hogy sajnáljatok, hogy jaj szegényke, milyen sovány és még hisztizik is, hanem tényleg nem egészséges. Állítólag....
Főleg, hogy még plusz raktak be kb. másfél kiló nehézséget. Na, azzal együtt voltam 44,5. Most hízlalom magam, mint a konyhamalac.

KÖSZÖNI NONÓ A JÓKÍVÁNSÁGOT!!!!

Erika

Kép
viera
 
 


Viera!

Nekem a nagyim ilyen, mint te. Ő nem tud hízni, na jó ő nem is eszik sokat. 38-40 kg közöt ingázik. 170 cm. Mint egy etióp. Most volt kóházban, kapott egy kis vitaminkoktélt. És különösebben nincs semmi betegsége!
Látod, én meg nyúzom a kg-kat. Ez is rohadt nehéz!

Reni
Kép
prenata
 
 


Sziasztok!

Gondoltam, most reggel bejelentkezem gyorsan, mert ma megint jön az öcsém játszani, szóval 3 gyerek mellett vagy lesz időm és lehetőségem jönni, vagy nem!

Era! Nagyon édes Noémi a tortával! És a trambulinon is aranyos, de nekem tök ijesztő! Tudom, hülye vagyok, de én folyton attól félnék, hogy leesik róla. Ahogy az ágyról is le szoktak néha esnni, mikor titokban ugrálnak rajta... Az oviban van, és óvónéni még a nagycsoportosokat is csak kézenfogva merte hagyni ugrálni. (Lehet, ő ragasztotta rám a parát...)

Tényleg nagyon vékony vagy, erre nem is irigykedem, mert kb. 14 évesen voltam én is ilyen, 172 centi, 45 kiló... Folyton piszkáltak. Szóval átérzem, de a lapos hasadat irigylem akkor is! Bár nekem a hasam hiába lenne kisebb, a kis drága bébijeim úgy átrendezték az alsó bordáimat, hogy azóta is kiáll.

Katus! Gratu az "előléptetéshez"!

Bocs, ha most megint picit eltűnök, de előfordulhat. Holnap megyek délben kozmetikába, addig a gyerekek a dédinél lesznek, aztán délután meg visszük őket anyósomhoz, ott töltik a hétvégét, mert szombaton meg lagziba megyünk. Végre egy jónak ígérkező lagzi, Laci kollégájának lesz, és a katona lagzik mindig nagyon jó hangulatúak, szóval szinte tuti az ivászat, bulizás. Na ezért nem jönnek a gyerekek, és ezért majd csak vasárnap este megyünk értük. Remélem, tényleg jó lesz!

Kicsit félek, mert bár Mesi nagyon rugalmas és barátságos kis nőci, ennyi időre még nem hagytuk ott sehol. És Lackót se mostanában... De Lackóval már meg van beszélve és nagyon várja, Mesi is mondogatja, hogy megyünk Ida-mamához, de nem tudom, azt érti-e, hogy mi hazajövünk, ők meg ottalszanak kettőt. Na majd rájön, csak nehogy a szobatisztaság bánja... Na nem paráztatom magam előre, úgyis minden jó lesz!

Szóval ha nem jönnék már a héten: szép hétvégét mindenkinek!

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Sziasztok!

Juca: fantasztikus jó érzés volt olvasni a szülésről, és nagyon örülök, hogy minden úgy alakult, ahogy szerettétek volna! A képek fantasztikusak! Remélem nálunk Kornél is így fogadja majd a hugicát! Kitartás, és naná, hogy megoldjátok, ha hárman lesztek! :D

Viera: ajjaj! Hogy vagy Te ilyen vékony! Kb. fele annak, amilyen én vagyok! :lol: Azt már akartam írni, hogy nagyon szép lakásotok van! Nagyon tetszik, amiket eddig a képekből ki lehetett venni!

Noéminek nagyon boldog szülinapot!

Katus: gratulálok a kinevezéshez! Kívánom, hogy az új pozícióban nagyon jól érezd magad!

Gabella: Én is 10 napot voltam KOrnéllal kórházban, mert a drágám fertőzést kapott és nem jöhettünk haza. Csaszi miatt alapból 6 napot voltunk benn + 4-et Kornél fertőzése miatt. Akkor nagyon rossz volt, de most már örülök neki, mert a Manókám rendbe jött, és ez a lényeg!

Reni: Van valami hír az eü alkalmasságiról és a munkáról?

Kornél ma anyuéknál van, én meg csinálom a nagytakarítást a húgommal! Szegényem tegnap jött haza, egyből befogtam segíteni! :oops: De még nyaralás előtt meg szeretném csinálni, aztán utána már úgyis csak 1 hónap lesz vissza kiscsaj megszületéséig, akkor már nem csinálok nehéz munkát, ha nem muszáj.
Ja, azt akartam írni, hogy nagyon jók a játékok, amiket felraktatok. Hirtelen felindultságból el is indultam, hogy majd szeptemberre Kornél névnapjára veszek, de itt nem kapható egyik sem. :cry:
Nálunk nem rakják ki a kismamákat 3 nap után, de hallottam, hogy sok helyen van ez így. Sima szülés 5 nap, császár 6 nap. Legalábbis itt. Én 3 nap után még meg is haltam volna, ha akkor kiraknak. :roll:

Indulok takarítani!

Anita

Kép

Kép
wawel
 
 


Szép jó reggelt, vagy délelöttöt inkább :wink: !!!

Viera: tényleg nagyon szupik a képek, nekem nagyon tetszik így az alakod.
Nonó jó sok ajándékot kapott és a torta is nagyon jó! Marcikának a tortája is jól sikerült, kék autót kapott, mert a kék színt tutira megismeri :D . Egyébként most már a többi szín is egész jól megy neki :) . (bocsi a kitérőért...)

Katus: én is gratulálok a kinevezésedhez, tök jó olyan munkahelyen dolgozni, ahol van előmeneteli lehetőség :) . Ügyes vagy!!! Na és persze a több pénz sem utolsó szempont a mai világban.

Gab: neked feltöltődést a kozmetikusnál és jó szórakozást!!! Én is csak úgy tudom elképzelni a lagzizást, hogy nincsenek ott a gyerekek. Akkor állandóan utánuk kellene futkozni és lőttek az érzésnek :P ! Használjátok ki!!!

Wawel: gyorsan megy az idő, nemsokára nálatok is bekopogtat a gólya :P . Éppen most derült ki, hogy a védőnőm is 15 hetes terhes, kiváncsi leszek, hogy ki lesz az utódja :( .

Ja, egyébként a terhesgondozáson nem volt semmi érdekes, nálunk ilyenkor már nincs hüvelyi vizsgálat, tehát nem tudom, hogy még zárt-e a méhszáj, vagy sem. Bár van egy tippem. Zárt :) . Vizelet, vérnyomás, súly rendben, NST most mégsem volt, majd csak jövő héten.
Dokim jövő héttől már nincs, kiváncsi leszek ki helyettesíti.
Hát nagyjából ennyi rólunk.
Marcika imádja nézni mostanában a Mici mackót és Kisvakond kalandjait, én viszont nem tudom, hogy nem követtün-e el hibát, hogy DVD-t kapott, mert eddig egyáltalán nem nézett mesét, most viszont igencsak igényli.
Persze próbálunk mértéket tartani, kell is, mert különben ebből állna az élet.

Ma palacsinátát csináltam, rákívántam :) !

Eni
marcy
 
 


Sziasztok!

Mi ma délelőtt babaklubban voltunk. Peti mindenkinek mondogatta odafelé, hogy megyünk a babakubba! :lol: Egyébként tegnap és ma is a szokásos 8 helyett 3/4 7-kor kelt. Lehet a meleg miatt. A bölcsi miatt nem bánom, de nem ártana ha este is kidőlne ennyivel korábban, mert egyébként elég zizzent szegénykém.

Én ma kínai csirkét csináltam üvegtésztával. Kellett bele chili. Egy késhegynyit raktam, de így is csipős lett. Még szerencse, hogy tegnapról maradt töltött káposzta Petinek!

Marcy!
Nemsokára érted izgulhatunk! Aztán jön Anita! Tiszta izgi!!!!

Katus!
Én is gratulálok az előléptetéshez!!!!!

Anita!
Igen, sikerült az eü alkalmassági. Hivatalosan is "normális" vagyok a pszihómókus szerint! :lol: Már minden papíromat leadtam a leendő munkahelyemen és egy pár nyilatkozatot aláírtam, kivéve a munkaszerződést. Most kitalálták, hogy vagyonnyilatkozatot kell tennem nekem és a férjemnekis 5 évre visszamenőleg! :twisted: Csak azért gáz, mert nettóba kell a jövedelem. Ugyebár a bruttó megvan az adóbevallások alapján, de most honnan a szösszből szedjem elő a nettót. Majd nettósítok én magam! Legfeljebb több jövedelmet írok be. Abból baj nem lehet! Ráadásul a személyzetis, aki korábban tanított és tök kedves volt, mert én voltam a legjobb tanítványa, most hirtelen bunkó lett! Gondolom nem tetszik, hogy felvettek, ráadásul szakirányú diplomával, így gondolom a bérem is jobb lesz a beígértnél, plussz van előrelépési lehetőség is. Másra nem tudok gondolni!

Gabi!
Nektek jó lagzizást! Már én is úgy mulatnék egyet!
Ha el kezdjük a bölcsibe szokást, én is megrohamozom a kozmetikusom egy nagy kezelésre!
Na megyek kukoricát főzni, ill. odarakni. Most ez a sláger Petinél, a kukorika!!!! :lol:

Reni
Kép
prenata
 
 


Sziasztok

Viera
Hihhetetlen,h milyen vékony vagy! :shock: :shock: :shock:

Nonoról jók a képek!Sokat változott szerintem így kép alapján,olyan nagylányos :lol:

BOLDOG SZÜLINAPOT NEKI!!! Kép

Gabella
Jó bulizást nektek! :lol:
Vendég
 


Köszönöm a gratulációkat.

Viera!
Nagyon bomba vagy!
Noéminek pedig boldog szülinapot kívánok!

Reni!
szuper, hogy sikerült az alkalmassági és a jó eredményednek is örülök.
Azt lehet tudni, hogy milyen helyre mész dolgozni?

Gabi!
Az én gyerekeim az egész múlt hetet anyukámnál töltötték. tartottam tőle, hogy Panna hogyan fogja bírni hiszen még soha nem aludt külön tőlünk.
Csodák csodájára nagyon jól érezte magát, pl. azóta végig alussza az éjszakát.

Marcy!

Szerintem ha mértéket tartotok a dvd-vel akkor nem lesz semmi probléma.Tudomásul kell venni, hogy ilyen világot élünk és ebből a kiskrapek sem maradhat ki.

Wawel!

Nálunk is 5 napig vannak bent a sima szülésesek és 6 napig a császárosok.

Kép

Kép
katus73
 
 


Katus!

Hasonló CÉG a tiédhez, de mégsem ugyanaz! :wink: (És egyenuhában kell járni!)

Reni
Kép
prenata
 
 


Katus!

Hasonló CÉG a tiédhez, de mégsem ugyanaz! :wink: (És egyenuhában kell járni!)

Reni
Kép
prenata
 
 


sziasztok!

Azért ugrottam be hogy Gratuláljak Nektek Juca!!!!!! Sok - sok örömöt és boldogságot kívánok a családnak!

Múlt hétem a szüleimnél voltunk, Vencus nagyon jól érezte magát. Előtte ünnepeltük a szülinapját, az is jól sikerült! Pont 2 évesen kezdett el beszélni, ill. ismételgetni a szavakat. Nagyon édes. Most a kedvenc szavunk tőle a monyonyó-mogyoró. :)
szombaton utazunk, lesz hugom leánybúcsuja, aztán barátnőm lagzija, aztán a hugomé. 3 hétvége bulizás. :)

2 hétig távol leszünk. Addig még el kell intéznem papírdolgokat, amit útálok. Regisztráltam magam munkanélkülinek, apa ment gyesre. Most a régi munkahelyeimet kell felkutatnom papírokért, hogy több legyen a lóvé... :(


Puszi mindenkinek!

Mári

Kép
mári
 
 


Szasztok!

Katus:
Én is gratulálok az előrébb lépéshez. Gondolom jó kis megkönnyebbülés.
Nekem is hiányzik azért már a munkahely, de tudom majd visszasírom még ezt az időt. Addig is jól kihasználjuk ezt a maradék egy évet.

És minden csodálatom és irigységem azoknak, akiknél a gyerek(ek) a nagyinál, vagy máshol alszanak, távolabb az otthontól.

Nálunk Zorán 7. évét töltötte be, egyetlen éjszakát nem aludt máshol, csak itthon.
Noémi már kétszer-három igen, de abból csak egy volt éjszakai, a többi délutáni alvás, de ez már haladás. Úgy vagyunk vele, hogy még egyszer nem követjük el ezt a hibát, hogy nem szoktatjuk máshová, mert így soha sehová nem tudunk elmenni. De nem is ez a legfontosabb, hanem ha esetleg valami baj történik, legalább van egy hely, ahol tudnának aludni és nem idegenkednének tőle.

Wawel:
Azért csak óvatosan azzal a takarítással.
Azt szokták mondani, hogy a kisbabát nem az érdekli, hogy milyen tisztaság van, hanem az, hogy ott van a meleg, jóillatú anyucija.
Persze nálunk is festés, stb. volt előtte. :)

Marcy:
Palacsintát itt soha többé ne emlegessél légyszi!!
Én nem várok kisbabát, mégis valamelyik éjszaka azért nem tudtam aludni, mert annyira palacsintát kívántam, hogy ideges lettem tőle és nem ment az alvás.
Másnap (ezt nem fogjátok elhinni) 20 db csúszott le. persze nem egyszerre, kb. ötössével.
Ó, és lassan Tőled is várhatjuk a nagy hírt!!!

Gabi:
Én is mennék egy jó kis lagzira. De gyerekek nélkül és olyanra, ahol tényleg csak ismerősök vannak. Jaj, a szép idők! Régen szinte minden nyáron két lagzi volt a minimum. De olyanok, hogy..., asztalon táncolás, stb. Most meg itthon punnyadás.

Mári:
Hogy álltok tejallergia ügyben?

Alziza, és akinek mégnem írtam! Köszönjük a köszöntést Noéminek.
Egyébként a halom játékból a trambulin a nyerő, meg egy kis Legó esernyő. (amit ma elhagyott..., illetve a keresztanyukájánál hagyta)

És utoljára annyit, hogy nagyon szépen köszönöm a bókokat, DE: nem minden arany ám, ami fénylik! A lapos has, csak így állva lapos! Ha lehajolok, akkor előrelóg egy jó kis csomag fonnyadt bőr! :lol: :( Erről is beszéltünk egyébként annó az orvosommal, de annyit mondott, hogy először próbáljam meg legalább a 48 kilót elérni, mert kell egy kis zsírpárna és akkor nem lesz ilyen öregnénis. Ha akkor is, akkor lehet tovább lépni. Hasplasztikám viszont tuti, hogy nem lesz, mert egyáltalán nem zavar a dolog.

Na, puszmerák nektek!

Erika

Kép
viera
 
 


Sziasztok

Viera
Hát nekem meg pont hasplasztika kellene :(
Most a kérdés ugye az,h lesz e negyedik gyerek.
Muszály megcsináltatni,mert a 3 császár azért nem múlik el nyomtalanul.A bőr megnyult így ahol a heg van felette csúnya.
Ez van! :(

Nálunk sem aludtak még máshol a gyerekek.Ill a nagyok egyszer szilveszterkor anyunál.Tudom,h ez nem jó,de ez van.Most pl. a hideg ráz attól,h Alex egyedül akar hazajárni a suliból :roll: :roll:
Vendég
 


Alziza!
Hát ebből a szempontból megértelek.
Nekem két császárom volt. Harmadiktól csaszitól azért már tartanék, negyedikről meg már álmodni sem mernék.
Szóval igazán bátor vagy, hogy talán még egy négyeskét is be mersz vállalni.

Ja, ezt elfelejtettem írni az előző hsz-omban, hogy nálunk itt Cegléden Zoránnal pl. 5 napot voltam bent, Noémivel 4-et! Pedig császár és császárnők voltak. Szóval kórháza válogatja. Ja, meg hogy mennyire volt hely a kórházban. Mert csak úgy szórtak ki bennünket. Volt, aki már a kisbabával a Phatológián (jól írtam?) feküdt. Tiszta gáz.
Én Nonóval már alig vártam, hogy hazajöhessek. Csodálkoztam is magamon, mert este 9-kor császár, másnap pedig már kikértem magam mellé. Ez itt nagyon nagy szó nálunk, más kórházban pedig meg sem kérdezik, hanem szegény császárosoknak is odateszik a babát, aztán kezdjen vele amit tud.
Én pl. Zoránt nem kértem ki anno. Még magamat sem tudtam ellátni rendesen a 4. napig, nemhogy ott legyen mellettem. Persze mostmár visszacsinálnám, ha lehetne.

Na, jól eltértem.
szia

Erika

Kép
viera
 
 


Sziasztok!

Peti sem aludt még máshol. Viszont aludt már nélkülünk itthon anyukámmal. Minket nem hiányolt, lehet, hogy azért, mert a megszokott környezetben volt!

Peti délután maratonit aludt. Felkeltettem, erre rám nézett, majd átfordult a másik oldalára és aludt tovább! :lol:

Férjem most éjszakás, így holnap tuti délutánig aludni fog. Reggel szerintem mi Petivel felvesszük a nyúl cipőt és megyünk csavarogni.

Ma nem adtam reggel pelust Petire. 10-ig 3X volt ruhacsere. Akkor szól, amikor már pisil, ill. ruhástól ült a bilire. Aztán pelust kapott, amikor mentünk ki. Délután férjem nagyon ideges lett, amikor megint öltöztetni kellett. Mondtam neki, hogy kérdezze meg az anyját, hogy ő hogy lett szobatiszta! Biztos nem reggelről estére! :evil: Holnap lehet még 3 adag ruhával indítunk itthonról!

Reni
Kép
prenata
 
 


Én Alexnél 10 napot voltam bent.akkor még ez volt az előírás.Zinával 8-at.
Most Zalánnal elvileg 5 napot kellett volna de mivel észrevették,h gáz van a szívével 6 volt a vége.Több lett volna de rendes volt a gyerekorvos és mi vihettük a kardiológiára.

Alexet csak 3 óránként hozták,Zinával már nappal együtt lehettem,Zalán pedig velem volt éjjel-nappal,ahogy lekerültem az intenzívről.

Has.Valószínűleg sokat számít,h anno mikor Alex születetett még nem volt az új fajta császár.Akkor még vágták az izmot is :(
Vendég
 


sziasztok

Viera: köszi, úgy néz ki kinőtte, de tejet nem adok neki, maradunk a rizs- és zabtejnél. De szója és tojáa marad. Nem tudod, hogy is van ez? Aélergiás gyerkőcnek 2 éves kortól jár az emelt öszzegű családi pótlék?

Nagyon félek a lagzis éjszakáktól. Sok gyerkőc lesz, szerintem bírják majd éjfélig is, de éjjel sokszor ébred és visít, ordít, ha nem én bújok oda hozzá... :(

Barátnőm esküvőjén anyós vigyáz rá este, a hugomén még nem tudom ki, de a hugomén reggelig akarok mulatni...a barátnőméről legfeljebb eljövök...
A leánybúcsus estén meg ő részt sem vesz, úgyhogy kiíváncsi leszek, ez lesz a próba, legfeljebb értem jönnek, hazamegyek,csak azért az jó sok kilóméter, 50 perc legalább kocsival.

Mári

Kép
mári
 
 


Sziasztok!

Ugye most 72 óra az etikett, császárosoknál nem tudom mennyi az annyi. Olyan tömeg van, hogy küldik szépen haza az embereket, de én egyáltalán nem bántam. Dokim megint jól stoppolt (volt gátvédelem, de finoman szólva nem tudtam visszatartani rakétalédit), olyannyira, hogy két órával a stopp után kipróbáltam, hogy tudok-e törökülni és tudtam. Valamit tud a bácsi! :twisted: :twisted: :twisted: Szóval nem éreztem azt, hogy teher lenne Kata, pláne, hogy Kingához képest (eddig) sokkal könnyebb vele. Első éjjel viszont bent aludt, mivel állandó jelleggel böfizte vissza a magzatvizet, így nyugodtabb voltam, hogy figyelik. Mondta is a csecsemős, hogy addig nem érdemes etetni, amíg ez le nem zajlik. Reggel betolta nekem és mondta éjjel háromkor "bukott" utoljára, úgyhogy azóta nyugodt most már nincs akadálya a kajálásnak.

has: nekem sosem volt lapos. Hogy most milyen lesz? egyelőre nem nyilatkozok, mert még mindig vannak méhösszehúzódós görcseim. :evil: Végülis egy régi szoknyám rámjött. :wink:

Reni!

Nagyon örülök, hogy összejött az állás. Remélem nem börtönzsivány leszel, csíkos pizsiben! :twisted: :twisted: :twisted:

Alziza!

Nagyon csini vagy, de ha híznod kell, akkor ember hízz és hízva hízzál! :lol:
Kinga a nagy trambulinon ugrál halált megvető bátorsággal. A Decathlonnál is van egy, most épp két kilenc éves fiú közt tombolt.

Katus!

Gratulálok a kinevezésedhez. Remélem a több pénz és elismerés nem jár "ütődöttebb" munkával meg kollégákkal.

Gab!

Nem nézlek hülyének. Mi rágyúrtunk Kingával a kórházasdira, meg a kistesósdira is. Értsd sokat fog sírni, nem tud vele játszani, amikor orvoshoz mentem mindig mondtam, hogy oda megyek, meghallgatja a baba szívét, néha vittük magunkkal. Így könnyebb volt, de a legnagyobb könnyebbség az volt, hogy nem mostanában volt távol tőlünk először. Bár szerintem minden gyerek más, és azért itt is voltak ellenkezések, miszerint a hordozó az az övé, a babakocsi is az övé stb. De aztán megbeszélték Kofával, és azóta nem háborog. Sokat jelent az is, hogy most már mindent mond és ért, így könnyebb a kommunikáció. :lol:

Mennem kell. Név- és szülinaposoknak boldog napot!

tjuca
 
 


Juca
Én nem akarok hízni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Az Viera :wink:
Vendég
 


Okézsoké :lol:

tjuca
 
 


sziasztok

bazi meleg van Kép

Ti,hogy bírjátok?
Vendég
 


Kép


Hihihi! Aliziza: hízzál csak! :lol:
Tényleg! Nagyon tetszett ez a névcsere.
Egyébként én is keverem ám a neveket, állandóan vissza kell néznem őket.
Főleg Marcyt és Enit keverem.

Csajok!!!
Óriási hírem van!
Ma egész nap nem volt Noémin pelus, kivétel a délutáni alvás.
Egyébént csak meztelen volt és szólt, sőt utána már nem is szólt, csak ment a bilihez, ha pisilnie kellett. Hát én csak pillogtam. A takiktám viszont csak annyi volt, hogy rengeteget ittattam. A végém szegénykém már tiszta átlátszó vízet pisilt, de annyira örült neki, hogy mi örülünk, (meg kapott utána egy olvadós rágót... :roll: ) hogy egész nap sehova egy cseppet sem csepegtetett el, hanem ment bilikézni.
Ezután jött a délután alvás utána a még nagyobb döbbenet. Kint az udvaron is csak bilibe pisilt, pedig mehetett volna akár a fűre is. Egyszer csak rohan, hogy pisi-pisi, és ráhuppant a bilire és belekakilt. Ehhez azért tudni kell, hogy ebből viszont potyogtatott a térkőre is mire odaért a bilihez. De hát ez volt nekem a legnagyobb örömöm. Nem érdekelt semmi, tisztára bezsongtam, hogy belekakilt a bilibe. Hozzáteszem, ő egy kicsit megijedt azért. Mindegy...., összeszedtük a földről a lentlévőt és megbeszéltük, hogy ezután ezt is a bilibe tegye, mert nagyon büdös lesz a pelus és a bilikét meg ketten kimossuk. Ja, meg hát ha bent vagyunk a fürdőszobában, akkor a legjobb az egészben, hogy utána fújhat az illatosítóból.
Na, ezek után este 7-kor bejöttünk vacsizni. Miközben készítem neki a vacsit, ő ugrált a trambulinon. Egyszer csak jön Zorán, hogy Noémi belekakilt a bilibe. Hát nem akartam elhinni. Lestem, kutattam, hogy még ugyan hová potyoghatott, de sehová, csak a bilibe.

Na, szóval ezt jól körbeírtam, de annyira örülök, hogy el sem tudom mondani. Tegnap még Gabitók kérdeztem, hogy ők ugyan hogyan kezdték ez, most meg itt örvendezek! Szóval elmondhatom, hogy ma 1 db pelust használtunk el, a délutáni alváshoz. (Ja, ezt már írtam... :lol: ) Hm....öröm mámor...
Csak holnapra el ne felejtse a drágám.

Na, majd még jövök, addig is Kép

Erika

Kép
viera
 
 


Csajok!

Segítség!!!!
Aki nagyon perfekt vonalzó ügyben segítsen már légyszi nekem.
Zoránnak és Noéminek is szeretnék új vonalzót, de nem tom hogy kell. Megint elfelejtettem.
Aki szívesen megcsinálná nekem írjon már légyszi.
Akkor elküldöm a képeket, a vonalzó adatait, meg a jelszavam, ilyesmit.
Légysz-légyszi-légyszi valaki!
És ha már kész lesz, akkor azt is írjátok már légyszi pontról pontra, hogy hogyan kell elkészíteni. Mármint onnantól kezdve, hogy kiválasztom a képet.
Merthogy kivágni még kitudom a fejet, amit szeretnék a vonalzó elejére, de tovább nem megy.

Köszi-köszi-köszi!!!

Erika

Kép
viera
 
 


Viera

[quote]H írta:ihihi! Aliziza: hízzál csak!


Nagyon vicces! :)
NEM AKAROK!!!Bár nem is a súlyommal van a baj.Az alakom lett amorf! :?

[quote]F írta:őleg Marcyt és Enit keverem.


most ez komoly? :shock:
Mert Marcy és Eni ugyanaz nem?

Nono nagggyon ügyes!!!
Kép Kép Kép

Nálunk Zinával volt így,h egyik napról a másikra lett szobatiszta!
Vendég
 


Ja én vonalzóban nem vagyok valami nagy ész! :roll:
Vendég
 


Alziza!

Hát én tényleg megbolondultam ettől a mai naptól. Mármint az örömömtől!!!
Szóval Wawelt és Marcyt keverem. De ha úgy tetszik akkor Anitát és Enit. Onnan szoktam rájönni, hogy ki kicsoda, hogy Marcy-nak Marcija van. (Jaj, de ha most is keverek, akkor bocsi :oops: ).

Köszike vonalzóügyben, amúgy is van babafalvásat, vagy másmilyet, de mindenképpen fényképeset szeretnék.

Erika

Kép
viera
 
 


Sziasztok!

Kihal a topic csajok!!!!

Viera!
Nagyon ügyi Nono!!
Tegnaptól mi sem pelusozunk. De nálunk közel sem olyan sikeres, mint nálatok. Már akkor szól Peti, amiko csurog a pisi a kisgatyóba. A nagyimnál alul semmiben van. Ott leguggol. A pisire, pukira is kakát mond. Viszont tegnap este szólt, hogy kaka. Ráült a bilire, kakilt, pisilt. Nagyon megörültünk, össze-visszapuszilgatuk. Viszont, amikor belenézett a bilibe, el kezdett sírni. Akkor nyugodott meg, amikor elküldtük "világgá" a bili tartalmát a wc-be! :shock: :roll: Ma nem akar bilire ülni. El kezd sírni, ha mondom neki, hogy üljön rá. Egy pisi ment a gatyóba, közben kiabált, hogy Reni kaka! :lol: A többi a szabadban leguggolva! Ki érti ezt?

Amúgy rohadt meleg van! Délelőtt- délután pancsizunk dédinél a kerti medencében. Peti ma reggel is fél 7-kor kelt. Nem tudom mi lelte! Azért vicces volt, mert időnként berohant az apjához és torkaszakadtából kiabált, hogy ébesztőőőő apa! 8-kor mondtam az uramnak, hogy ki az ágyból. Erre közli velem, hogy őt 5-kor keltette Peti vízért! Mondtam neki, hogy és akkor mivan??!! Engem 22 hónapon keresztül keltett éjjelente többször is ciciért!

Este szalonnát sütünk! Hipp-hipp hurrá!

Nagyon irigykedem a nyaralókra. Remélem jövő nyáron már mi is eljutunk valamerre!

Reni
Kép
prenata
 
 


Halllllóóóóóóóóóóóó! Így tényleg kihal a topik!!!!!!!!!!

Reni:
Jaj, én viszont még mindig ujjongok.
Ma már vettünk két bugyikát is és egész délelőtt abban volt. Egyetlen egyszer sem csurrant be, szól, hogy pisi-pisi és akkor rohanni kell. Csak mostmár nehezítettünk a dolgon ugyebár, mert meg kell várnia, amíg lehúzzuk a bugyigóját is. De kivárja.
Utána ő meg törölgeti magát, papír kidobja a WC-be, a pisis bilit persze azért én intézem. Utána pedig mivel nagyon ügyes csaj volt, fújhat egyet az illatosítón.
Olyan édes, mert minden pisi után mondja magára, hogy csaj. Mert én azt mondogatom neki tegnap óta, hogy szuper csaj.
Szóval remélem ez már így is marad.
Most alszik, de pelusban. Lefekvés előtt elkezdett kiabálni, hogy kaki-kaki, szaladtunk, de nem jött semmi.
Szerintem attól még fél. Mert tegnap ő is kétszer belekakilt a bilibe, az annyira nem tetszett neki. De nagyon örültünk neki, puszilgattuk, úgyhogy egy is bágyadt mosolyt eleresztett. Mondtam azért a Zorcinak is, hogy ne nagyon hangoskodva örüljön, mikor Noémi ügyesen pisilt, netán kakilt a bilibe, mert attól is megijedhetnek ám, hogy mi ez a hirtelen nagy örömködés.
Na, oké. Erről ennyit. DE most másról nem is tok írni, mert nincs is itt senki, csak Te.
Ja, dehogynem: Apa elvitte ma Zorán a Forma1 edzésére. 9-kor indultak és fél kettőkor már itthon is voltak.
Egyrészt: Zorcit megtalálta egy méhecske és meg is csípte. Üvöltés persze volt.
Másrészt: még az apja is azt mondta, ez nem embernek való, nemhogy gyereknek. 50 fok kb. Pedig tiszta fehérben mentek, fehér baseballsapi, Zorán bekenve 50+-os naptejjel, de nem bírták.
Hazajöttek.
Azért hatalmas élmény volt ám neki(k), de hatalmas pénzkibobás is, mert akár az időmérő végéig is ott maradhattak volna.

Na, tényleg befejezem, pakolom a rucikat, meg olyasmiket, amiket keddig már nem használunk. Cumisüveg, úszópelus, fürdőrucik, ilyesmik.
Végül is már csak néhány dolgot kell majd elraknom. Fürdőszobai cuccok, Noéminek ásványvíz, meg majd indulás napján a takarójuk, pár játék. (Jaj, ezeket meg fel kell írnom, mert el fogom felejteni :roll: .

Erika

Kép
viera
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?