Új privát üzeneted érkezett!

NorkaKép
Asszem én bepróbálkozok vmi édes-krémes sütivel, amit most vadásztam a netről, úgyhogy ti lesztek a kísérleti egerekKép Ha jó lesz, akkor karácsonykor is csinálokKép Jázi nagyon vagányKép(A hajából meg nem sok látszik, csak a frufruKép)

Maci_2Kép
Roni nagyon helyes kislányKép Bocs, ha már írtad, de akkor már nem is biztos, hogy nekiálltok kistesónak, ha már zöld utat kapsz?

GombócKép
Tök jó, hogy Nándi javulgatKép A két gyerkőc pedig csuda édesKép

MomoKép
Te lánykáid is nagyon helyesek egytől-egyigKép (vagy egytől háromig?Kép)

AndiKép
Nálam már nincsen pörgés (nekem is volt egy ilyen időszakom ilyen tájékon). Egyfolytában aludnék, este, amikor lehetne, akkor meg nem tudokKép

Na, most rohanok, mert nemsokára mennem kell mindenféle dokikhoz, utána meg megyünk céges mikulásra.

Pussssz
Tüni
tüni
 
 


Sziasztok!
Visszaolvasni sincs idom Kép

Talira sajnos nem tudunk menni, nagyon rosszul allunk a koltozessel. Csominkat majd Urszilaek elhozzak.


Ari
ari
 
 


sziasztok,

látom nagy a készülődés a hétvégi mikibulira. Kép Jó bulizást!

mi szombaton délbe apa céges mikibulijával inditjuk a hétvégi banzájt,aztán délután átkecmergünk a mienkre. Vasárnap meg barát családok gyerkőceivel csapunk nálunk igazi mikiparádét. Apa beöltözik,már vettem mikisapit is. Petra ma főpróbát is tartott. Kép

Kép
Kép

tegnap só-liszt gyurmáztunk,aminek irtó nagy sikere volt. csak akkor törött el a mécses,mikor nem engedtem szétlapitani a hóembret.Muszáj volt megörökitenem az utókornak. Kép

Kép
Kép

Virga,
sejtetetm,hogy Te voltál. Kép Bocsi némán volt a telcsim,nem vettem észre,mikor rezgett. Még nem kaptam meg a meghivot,remélem azért megérkezik még. Jöttök mikibuliba?

Andy,
Márk fotói nagyon profik,maga a modell is. Kép drukk a műtéthez,nem értek hozzá,remélem ez valami rutin műtét lesz.

Babékok csudahelyesek és ügyesek,alvó,édesen pusziló,bilibe pisilő,mosogató és az összes. Kép

most ennyi voltam
pussz mindenkinek
Évi és Petra
Évi24
 
 

 
 

Pár szó rólunk.
Roni ma először szólt, hogy 'kaki csüccs', azaz wc-re ülne. Persze közben már nyomott is. Mire levetkőztettem a pelusba termeltKép Azért ráültettemKép
Már megint egy órája dumál, játszik alvás helyett a kiságyban. Az előbb nagy röhögés volt, be kellett mennem "rendet teremteni".

Egy ismerősünk tudta meg véletlenül, hogy cukorbetegeknek havonta 1 kg édesítőszert felírhat a háziorvos, diabetológus, amire 90%-os TB támogatás van. És ezt miért így kell megtudni? Miért nem mondják az embernek?!? Jó, hogy anyukám már több mint 20 éve cukorbeteg és ő sem tudott róla. Karácsony előtt még éppen időben.

Ma telefonáltak a munkahelyemről, hogy szombaton lesz a céges mikulás, megyünk-e. Csodálom, hogy eszükbe jutottam.

Norka, Évi,
KépekKép

Manó2,
Jobbulást Dorkának!

Andy,
SzegénykémKép Drukkok mennek a műtéthez!

Toffi,
Itthon leszünk délután-este. Elég ha kaputelefonálszKép
Karácsonyi igényKép Elképzeltem a fa alatt a raklap téglátKép

Zulu,
Boldog szülinapot Macókádnak!

Tüni,
Én azért még nem mondtam le teljesen a kistesóról... A párom tart tőle, hogy egy terhesség újabb bajokat hozna elő, de hátha sikerül meggyőzni.

Na, megyek kiszabadítom a nemalvót. Legfeljebb holnap alszik majd a kocsiban.

Maci_2
maci_2
 
 


Sziasztok,

megvásároltam a cuccokat, csináltam egy gyors költségvetést:
Mikiruha 35 (29 főre leosztva)
Zacsi 15
Szaloncukor 10 (karamellás)
Alma 6
Mandarin 13
Ez ugyebár 79 ft/csomiKép
Úgyhogy készítsetek lszi aprót a talira, valszeg nem lesz nálam 30 db húszforintosKépKépKép
Esetleg még holnap megnézem a Schoko-Bons csokigolyókat, amit Csucsuka javasolt, hátha felkerekedik 100,-ra, és akkor egyszerűbb.Kép

Lesz nálam pár biankó csomi, ha valaki kimarad véletlenül, ne maradjon hoppon...

Mivel panaszkodni nem akarok (egyszerűen HORROR ahogy Kevin alszik-illetve NEM alszik, se éjjel, újabban nappal se)inkább megyek beszélgetek egy kicsit apávalKép

tsók
e
ellimami
 
 


Sziasztok csajszik,

szokásos rohamhíradóm következikKép.

Maci_,
köszike a köszöntést, ma csakugyan arra ébredtem, hogy az icipici bébikém ágyában egy kétéves nőt találtamKép.
Kiscsajod nagyon szépséges!Kép

Összes fotót megcsodáltam, hihetetlen, mekkorák már a gyerkőcök, és egytől egyig csodaszépek!Kép Majd teszek én is képet, de a változatosság kedvéért csak egy pillanatra néztem be, meg elég vacak kedvem van egy kedves barinőm miatt, szóval majd később pótolom.

puszi mindenkinek,

Zulu

Kép

Kép

Kép
zulu
 
 


Macus!KépKépKép

Boldog szülinapot!!!! (két gyertyával!)
Kép
Lőrinc és Beu
beu
 
 


Helló Lányok!

Én is csak bekukk!

Minden babó drága, Momo lyukas zoknija is csúcsKép
Zulu Macájának boldog szülinapot!Kép

Nálunk itt van a párom Anyuja, egész nap pörögtünk. Ma reggel voltam nögyogyinál, kaptam gyógyszert, majd 3 hónap múlva megnézzük a hatást... ReménykedemKép

Ilang 2 napja höemelkedéses, mára már 38. 2 volt, most adtam neki kúpotKép Remélem csak az oltás miatt vanKép Azt meg pláne remélem, hogy rendbejön szombat du.-raKép

Na most menek
bocsi az önzözésért...

Tündér
tündér
 
 


Zulu,
add át Macuskának jókívánságainkat!

Gombóc,
drukk továbbra is megy, örülök, hogy jelentkeztél, és kispasi azért javulgat.

Elli,
nemalvás nálunk is horror. Abigél állandó óbégatása kezdi Dana alvását is szétb. már bocs, de annyira elegünk van, és abszolút nem látjuk, hogy mi a pálya.

Mára csak ennyi, megyek is, ma elvileg 9-kor le akartam feküdni.
zsuzsó
zsuzso
 
 


hahooo lanyok, mehetunk meg talira vagy vegleg lemaradtunk?Kép bocsi, a topikot nem tudom annyira kovetniKép
orsoly
 
 


ZuluKép

Macusnak nagyon boldog szülinapotKépKép

Tüni
tüni
 
 


Zulu
Csajnak nagyon Boldog masodik szulinapot!!!!! Kép Kép Kép Kép Kép

Orsoly
Irtam mailt.

Voltam AFPn, nem aludtam el! Kép Viszont kepzeljetek, mikor 2 korul vegre haza vergodtunk(reggel 8 ota uton voltam), annyira faradt voltam,hogy elaludtam....Apa nem volt itthon, Jazi viszont ebren volt. Olyan edes volt, odahozta a Legot az agyra(tablastul Kép ) es ott Legozott mellettem kb. fel orat mig audtam....ez azert durva....ilyen meg sosem tortent velem!!!!
Bocs h csak ennyi..
Norka
norkini
 
 


Orsoly
Visszajott a profilodban levo cimrol a mail, na mind1, idemasolom:
"Persze,hogy johettek! Ma kellett volna elmennem a babokert, de meg nem jott meg az osszes, igy meg Lackonak is jut! Milyet vegyek??"

Norka
norkini
 
 


Sziasztok!
Most akkor mit süssek a talira? Legalább annyit mondjatok, hogy édeset vagy sósat???

Beu
beu
 
 


Megvagyunk még, csak Julka megint áttért a rettentő késői elalvásra-tegnap volt a csúcs, fél 12- így este nincs erőm, meg napközben sincs erőmKép Talira viszont van erőmKép Gyerekeim készülnek, viszünk csellót meg fuvolátKép
Viszont gőzöm sincs, mit süssek, meg erőm sincs, baj ha gyümölcsöt viszek és innivalót?

HeppiKép gratula az ikrekhez, gyönyörűek!Kép És Orsi isKép

NorkaKép én is aludtam már úgy el hétvégén, hogy mind a 3 gyerek körülöttem játszott. Pedig még babát sem várok!

Urszila
urszila
 
 


Sziasztok lanyok!

Most ertunk haza apa cegenek a Mikulasbulijarol, es annyira jo volt!Kép A Csodak Palotajaban volt, es en nem is gondoltam volna, hogy ezt mar Petra is elvezheti (foleg, hogy eleg visszahuzodo gyerkoc), de fel 10 korul is alig tudtunk eljonni, annyira jol erezte magat!Kép A Mikulason is amult-bamult, keszult vele olben ulos foto is, volt elotte musor, es azt is tatott szajjal vegigulte, vegig nyujtogatta a nyakat, annyira figyelt. Szoval, tok jo volt!Kép
Negyed 11-kor ertunk haza, Petra persze a kocsiban elaludt, vetkozes kozben is majd leragadt a szeme, igy vegul furdes nelkul fekudt le, remelem, reggelig nem szagosodik meg.Kép

Nem tudom megallni, teszek fel ket kepet is!

Kompromittalo kep a Mikulassal, "kisse" megilletodve:
Kép

Fizikus:
Kép


Maconak mi is boldog masodik szulinapot kivanunk!Kép

Puszi:

Leszter
leszter
 
 


Norka, csucsuka kosziKép remelem elmerek indulni olyan messzire....nem tudom milyen babok vannak, norka radbiznamKép
orsoly
 
 


Sziasztok!

Zulu: Maconak nagyon Boldog Szülinapot.
Kép

Most csak ennyire futotta
Sziasztok
Andy
andy78
 
 


Jó reggelt!
Na, ha nem válaszoltok, akkor sósat viszek. A legegyszerűbb sajtosat.Kép
Beu
beu
 
 


Sziasztok!

Zulu!
Macusnak boldog szülinapot. Kép

Leszter!
Milyen nagy már Petra. Kép

puszi
Magdi
gallainémagdi
 
 


Sziasztok,

Zulu,
lemaradtam a szülinapi köszöntésről??KépKép
Pótolhatom még ugye? Boldog Szülinapot Macának, aki minden talit bearanyoz a szuper étvágyávalKép

Kép

Tegnap barátnőm óriásbébit szült, 4000 gr, 57 cm...és a nagyobbik még csak másfél éves, lesz ott is haddelhadd...Kép

Beu,
én most bátor vagyok, bevállalok valami édeset, hókiflit vagy ilyesmitKép
Hogy viselte Lőrinc a télapót? Mi ma megyünk anyu mhelyére, remélem, nem akar 10 perc után pá-pá menni megint...

Csajok,
lehet sütőben is szárítani a narit, meg a mandarint, almát? Az első adag már egész jó volt, kinn az erkélyen (beépített, fűtés is van) szárítgattam, forgattam...aztán egy nap kiteregettem, és hermetikusan becsuktam minden ajtót, gondolhatjátok a párától másnapra tök plötyi lett az egész. A második adag a szekrény tetejére került, ott viszont csak a Peti éri el, így nem forgattam naponta, be is penészedett.
Arra gondoltam, beteszem olyan 40 fokra, több órára, néha forgatom...kiszárad szerintetek?

pusza
e
ellimami
 
 


Leszter,
Jó képekKép

Ari,
Borinak boldog névnapot!Kép

Nincs túl nagy forgalom. Hát akkor megyek is, mert ebéd után indulunk és még össze kell pakolni.
Jó hétvégét és jó Miki-talit!

Maci_2
maci_2
 
 


ZuluKép
Macának nagyon boldog szülinapot kívánunkKép

ElliKép
Barátnőd óriás bébijeKép
Domcsi is 57 cm volt.

Maci2Kép
Nektek is jó mikibult. Mi is ma megyünk be a munkahelyemreKép

Nelli
hnelli
 
 


Sziasztok!

Tegnap a hiradóban Dorottya látta a finn lapföldi mikulás bácsit, nagyon tetszett neki.

Szeretnék képet felrakni, de kicsit nagy a mérete, de remélem enged:
<!--attachment: dorkab_lcsi11-133371.unk*attachment_icon.gif*image/bmp*169.9**dorkab%f6lcsi11%2ebmp --><center><pre>
Kép
dorkabölcsi11.bmp (169.9 k)</pre></center><!--/attachment-->
<!--attachment: dorkab_lcsi22-133372.unk*attachment_icon.gif*image/bmp*170.5**dorkab%f6lcsi22%2ebmp --><center><pre>
Kép
dorkabölcsi22.bmp (170.5 k)</pre></center><!--/attachment-->

Szép napot
Manó2+Dorka

Kép
Kép
dorka2
 
 


Sziasztok!

Nem értem miért nem engedi:
<!--attachment: dorkab_lcsi11-133375.unk*attachment_icon.gif*image/bmp*169.9**dorkab%f6lcsi11%2ebmp --><center><pre>
Kép
dorkabölcsi11.bmp (169.9 k)</pre></center><!--/attachment-->

Remélem összejön
Manó2+Dorka

Kép
Kép
dorka2
 
 


Halihó

Passzolom a képfelrakást.
Jók legyetek
Manó2

Kép
Kép
dorka2
 
 


Sziasztok,

köszönjük szépen a jókívánságokat, nagyon aranyosak vagytokKép. Nacccságosasszony igyekszik komoly 2 éveshez méltóan viselkedni, és teljes gőzzel hisztizik mindenértKép.
Tegnap megnéztem a Szülőszobát, nagyon felkavart, Manci szívdokibácsija is szerepelt benne (megállapítottam, hogy továbbra is ugyanolyan megnyugtató, és rendesen tájékoztatja a szülőket, mint régen) ugyanazok a vizsgálók, Uh, minden, teljesen kivert a víz, pedig szerencsére már rég volt. Még a probléma is ugyanaz volt a kisfiúnál, mint ami Macókának, csak nálunk még máshol is volt lukacska. Amin nagyon felhúztam magam, a műsorvezető ostobasága. Szóba került, hogy mitől alakulhat ki ilyen rendellenesség, nagy okosan kifejtette, hogy környezeti ártalmak, gyúgyszerek, dohányzás, stb. Majd drámai hangon hozzátette: "...Katalin antibiotikumot szedett terhessége első harmadában!" Remek, ezek után kismamák ezrei nem szedik majd be az antibigyót, mert az a nagyonokos csak azt felejtette el hozzátenni, hogy BIZONYOS antibiotikumok, és gyógyszerek okozHATnak ilyen problémát. Én spec. semmit nem szedtem, nem cigiztem, viszonylag tiszta levegőjű helyen lakunk, és tessék. Malaccal tele voltam tömve gyógyszerekkel, többek között antibigyókkal is, és semmi baja nem lett. Na mindegy, nem dühöngök, csak úgy utálom, mikor vki felületesen, féligazságokkal dobálózik.

Elli,
barinődnak nagy gratu, igazán szép baba lehet!Kép Macus nagyon készül holnapra, szerintem hozni fogja a formájátKép.

Ari,
boldog névnapot kívánunk Borinak!Kép

Leszter,
képek szuperek, tényleg fizikus lesz ez a csaj!Kép

Norka,
óóóóóó, ne aggódj, én a teljes 3. harmadot félálomban töltöttemKép. Sokszor lefeküdtem Malacka mellé a földre, Ő legózott, én szunyókáltam. Fura, mert aludtam, de valahogy mégis teljesen észleltem a külvilágot, mondtam is pasimnak, lassan annyira előjönnek ezek az ősi reflexek, hogy egyszercsak azon kapom magam, hogy a fán ülökKép.

Zsuzsó,
kitartás!KépKépKép Nemsokára nagyon szuper dolgod lesz a két csajjal, ez a bébi+kisgyerek konfiguráció elég húzós tud lenni, de aztán pikkpakk megváltozik minden, és észre sem veszed, hogy van két gyerekedKép.

Tündér,
gyógypuszok Ilangnak, remélem jöttök holnap!Kép

Andy,
szegény MárkKép. Drukk szerdára!Kép

Maci_2,
jó mulatást Nektek is!Kép

puszka mindenkinekKép

Zulu

Kép

Kép

Kép
zulu
 
 


Teszek pár képet:

Kép

Kép

Kép

Zulu

Kép

Kép

Kép
zulu
 
 


Zulu,

boldog szulinapot Macanak! KépKép

Gombóc
(akinel az egyik itt ordit, a masik meg a labamnal hisztizik. En meg netezek...Kép)
gombóc
 
 


Sziasztok!

Zulu
nagyon sok boldog szülinapot Macának KépKép hihetetlen, hogy már 2 éves!

Gombóc
jól teszed, néha magaddal is törődnöd kell Kép Az én gyerekem meg most mellettem levette a nadrágját "naci" felkiáltással, felhúzta a pólóját és közölte, hogy "hasi, simi!" KépKép

Jaj, most meg puszilgatja a combomat, megyek Kép

Andi
psandi
 
 


Ja, képek mind szupik, Manó2, Dorkát is látni, ha rákattintok Kép

Andi
psandi
 
 


Jajj, elfelejtettem dicsekedni (nyugodtan lőjetek most már leKép), tegnap azt mondta az óvóedzőnéni, hogy Malacka úszik a legszebben az oviban, és nagyon ügyesKép. Olyan jó érzés volt, hogy valamiben Ő a "leg", és nem csak az én anyai, szujektív értékelésem szerint, hanem hozzáértők szerint isKép. Olyan büszke voltam az én kis rosszcsontomra!

Zulu,
ki ritkán jön, de akkor nagyonKép

Kép

Kép

Kép
zulu
 
 


Gombóc,
kitartás Neked is!Kép gondoltam ám Rátok, mikor írtad, mi van Nándival, csak beírni nem volt energiámKép.

Andi,
hűha, nem irigylem a leendő menyedetKép!

Köszöntéseket mégegyszer köszönjük szépen mindenkinek!Kép

Zulu (mostmár elhúz, mert sose lesz csempéje)

Kép

Kép

Kép
zulu
 
 


Zulu
hozzáteszem, a gyerek tiszta apja Kép
A.
psandi
 
 


Sziasztok!
Tegnap dög faradt voltam ezert elmaradt a suti osszesites.Imre, remelem meg nem tul keso:

Mano2- sos+inni
Toffi-Sos suti+inni (szupi lesz a sos! Kép )
Ari - koltozes miatt majd kesobb zaklatom.Hoz amire szukseg van
Tunder - Kokuszos
Andi- meggyes suti
Elli - edes
Momo - hivatalos felmentese van-3 gyerek
Csucsuka- sali+miegyeb
Tuni- edes kremes
Timici- ? Talan muffin?
Leszter - virslis finomsag
Kaska- ?
Beu- amit csak szeretnel, mindent megeszunk!!
Zulu-?
Miszike-Tutira muffinos Kép
Magdi- ?
Norka- mondjuk edes aprosuti

Hat egyelore ennyi!
Senki nem jelzett vissza bot+zsak ugyben igy kenytelenek vagyunk venni valahol. Szerintetek OBI+ilyen helyeken lehet kapni?????

Norka
norkini
 
 


Norka, sztem botot nem kell venni, keressetek valami nagy bot szerű faágat, az nem lenne jó?
psandi
 
 


Andi
Tele van a kert fakkal, de mind saros Kép Mar ami leesett...
norkini
 
 


Norka
Hova tűnt a télapós kép, olyan jó volt
Zsák helyett esetleg egy nagy piros zacsi, vagy egy piros póló összevarrva a nyakánál vagy mittudomén Kép
Andi
psandi
 
 


Sziasztok!

Végül is ha nem baj pogácsát viszek a miki talira, anyósomat megkértem, hogy süssön.
Dobozos üdítőre gondoltam inni való gyanánt.

Holnapi tali reményében
Manó2+Dorka

Kép
Kép
dorka2
 
 


Sziasztok!

Tegnap túlvoltam a fogműtéten, ma reggel már dolgozni is voltam (bár elméletileg szabin vagyok), most jöttem haza. 3 db varratom van és fel van dagadva a szám, kicsit kellemetlen, de nem fáj.
Tegnapi Leviműsor: este fél 6-tól 40 perces műsor, mert csak 1x hallgattunk Halász Jutkát, majd este 10-től újabb 1 óra, mert velünk akart aludni, aztán meg ki tudja miért Kép. Ma pedig reggel fél héttől újrakezdődött az egész, azért mert nem vittem 10 másodpercen belül a kakaóját, az apja nem úgy feküdt mellette, ahogy azt Ő elképzelte. Tapasztaltabbak help me Kép: ez még belefér a dackorszakba?!? Néha már arra gondolok, hogy el kéne menni valami pszichomókushoz, hogy megbeszéljük mi a teendő ilyenkor. Szép szó, kiabálás, szobába zavarás nem használ. Már a karácsonytól is félek, mert az látom magam előtt, hogy a fa alatt vörös fejjel üvölt majd, mert karácsonyi dalok szólnak, nem szedheti le a díszeket, stb. stb. stb. A türelmem végén járok teljesen.

Évi24!
Akkor holnap találkozunk Kép! Kíváncsi vagyok Petrára nagyon, hiszen már egy éve csak fényképen láttam. A Veráék jönnek vajon?
Láttam képen Törpicur Rékájáról, nagyon szép Ő is Kép.
Ha esetleg bejössz még a melóhelyre, most még kevesebb embert fogsz ismerni, mert felmondtak 3-an az elmúlt 1 hónapban...

Manó!
Remélem igazad lesz és tényleg elviselhetőbb lesz a helyzet hamarosan. Én is gondoltam arra,hogy haragszik rám, de nem vagyok benne 100%-ig biztos.

Most csak ennyire futotta, megyek jegelni meg persze takarítok is egy kicsit.
Pusza, Virág és Levi
virga
 
 


SziasztokKép

Enyém Apa ma adta be az ép. eng-hez a papírokat, ami Kép, de Kép is van, nem lehet olyan cserép a tetőn, amilyet szerettünk volna

Zulu
Macusnak mi is boldog szülinapot kívánunkKép
Képek klasszakKép Milyen nagy gyerkőceid vannakKép

Norka
OkésKép

Beu
Én is sós sajtost Kép

Megszültem a szakdolgozathoz a mittoménmilyen papírt, de jó lenne el is küldeni...

Zsombi letörte a fiókról a kihúzót... Kép, Mondta ő, hogy menjek, nem mentem ...

Petrák szupin néznek kiKépKép

A holnapi viszontlátásraKép
PusziKép
Toffi
toffifee
 
 


VirágKép
Az én lányom már 6 éves lesz, de még mindig mániásan ragsaszkodik dolgokhoz, és persze soha nem úgy jó, ahogy van. Nekem a nagyhisztik 3 éves koráig voltak, de ha balalövelte magát, nem lehetett vele semmit kezdeni. Még a hidegvíz se számított. Csak üvöltött órákig. Én Domcsinál biztos megpróbálok következetes maradni, mégha ordít is, de később talán nagyobb eredénye lesz. Nehéz, de muszáj. Meg kell tanulniuk, hogy hisztivel nem ér el semmit.
Biztos a bölcsi is bekavar, mert Dorka is 1 évesen már böolcsis volt.

Nelli
hnelli
 
 


Akkor én gyümit viszek a talira, összevágvaKép + innivalót.

ZuluKép egész egyszerűen gyönyörű gyerekekKép Boldog szülinapot Macának!Kép

VirágKép nehogy már pszichomókushoz vidd ezekért a gyereket, ez még "normális" viselkedés! Ha elmentek, bizti kitalál valamitKép Levinek van saját akarata, és nem tudja, vagy ha tudja, akkor nem tudja elviselni még a határokat. Van szelídebb, alkalmazkodóbb gyerek. Hát a tiéd nem azKép Julka is maxihisztis, újabban klasszikusan toporog a lábával, utána leveti magát a földre. BárholKép Egy kis humor? Mármint nálunk néha használ, ha elkezdek nevetni.Próbálj valami meglepőt csinálni, amitől meghökken és kizökken a hisztiből. Mert szerintem pár perc elteltével már úgysem tudja, hogy miért ordít, csak nem tudja abbahagyni.

Urszila
urszila
 
 


Hahó Csajok!

Megint csak így, bocsiKép

Szal holnap megyünk, viszem a a kókuszgolyót meg a családot is, reszkessetek!Kép

Zulu!
Kölköcök tündériekKép

Mindekinek pussz, de vacsi time van...

Pussz

Tündér
tündér
 
 


Virág!

Dackorszak+bölcsibe kerülés, így együtt szerintem maximásilian belefér a normális viselkedésbe. Pszicómókus, nehoyg márKép Emma is csinált olyna hsitit hogy az utcán odajöttek vadidegenek hogy mi baja a gyereknek?Kép Nem volt ám cikiKép És az itthoni balhék is rendszeresek, talán most így 2 hónap után enyhült valamit a helyzet, de nem tökéletes még.

Jó bulit holnapra, mi most jöttünk a másik toikéról, szupi voltKép

Manó

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


Jo bulit holnapra! Kép Aztan varjuk am az elmenybeszamolot es a fotokat! KépKépKép
Gombóc
gombóc
 
 


Sziasztok!

Raffaelot csinalok holnapra, oksa? Kép

Mi is voltunk exmunkahelyi mikibulin, jo volt.
Tobbit inkabb majd holnap live, kezd amoboid fejem lenni, szerintem lassan dobok egy hatast...

Kaska
kaska
 
 


Csak egy nagyon gyors bejelentkezés:

Nagyon Boldog 2. szülinapot MAcának!!KépKépKép
Kár, hogy nem találkozhat Dani a nagy evőcimbijévelKép

A képeket megcsodáltam tündériek a gyerkőcök! Mint mindig persze!Kép

Jó mulatást holnapra! Remélem a következő talin már mi is ott leszünk!

Réka
muki
 
 


Julka most aludt elKép Reggel 7-kor kelt, 2-3ig aludt du. Volt kitől örökölnie a kevés alvásigényt, de az illetőt, azaz engemKép, teljesen kiborít most már.

VirgaKép eszembe jutottál, amikor fürdés után Julka az egész testápolót magára akarta kenniKép A telefon szakította félbe az örjöngést. Úgyhogy ím egy friss tipp, egyik telefonról felhívod a másikat, persze úgy, hogy ne lássa a hisztiző ebadtaKép És ha már okoskodom, még 1 okosságKép amiben lehet engedj neki, pl. mi lett volna ha még 1x meghallgatjátok Halász Jutkát?
Jut eszembe, a 10 és 8 éves gyerekem is rendez kb. 1 fél órás örjöngést suli után itthon, valszeg azért, mert az isiben felettébb rendes gyerekek, itthon engedik ki a gőzt.

ZuluKép én is szentségeltem a Szülőszobai hülye szövegre. Ráadásul az elején úgy hangzott, mintha szegény anyuka cigizett, ivott stb. volna a terhessége elején. De nem, hanem képes volt beszedni egy vírust, a meggondolatlanja.

Urszila
urszila
 
 


Sziasztok!

Zulu!

Boldog szülinapot nektekKép

Szülőszoba: én elfelejtettemmegnézni, pedig akartam mert ismerem valamennyira az ikreket váró csajt. Itt laknak, vagy laktak a lakótelepen, és néha lejött a játszócsoportba a bölcsibe amikor még terhes volt, meg egyszer volta minim manóval is. (Van már két nagyobb gyerekük)
Iagzából nehéz ezt megállapítani hoygmitől történt ami történt, de az tény hogy fura család, tudjátok, annyi gyerek lezs amennyi lesz, az első kettőt szükséglakásba szülte, amikro az ikreket várta akkor lette gy egyszobásuk itt a lakótelepen. Persze mindez nem indokolja a betegséget, nem azért írom, csak így nem igazán került közelebbi barátságba senkivel mert elég fura felfogású emberekKép

Manó

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?