Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Evi, Krisztatol kaptam nehany napja.
recept1
3 csésze liszt
2 csésze só
1 1/4 csésze langyos víz

recept2
1 csésze liszt
1 csésze só
1/2 csésze langyos víz

A második recept alapján gyúrt massza főleg a sima, fényes figurák készítésére alkalmas, mert a nagyobb mennyiségű só feszessé teszi a gyurmát, és az nem ragad annyira.
Kriszta lehet, hogy elfelejtettem megkoszonni, most megteszem: koszi Kép

Ari aki netezik pakolas helyett
ari
 
 


TündérKép
Köszi Domcsi jól van. Hál istennekKép

MiszikeKép
Csak nagyon halkan: drukkolok, hogy minden rendben legyen. Vigyázz magatokra, és sokat pihenjKép

Nelli
hnelli
 
 


Sziasztok

Asszem ez a friss, legalábbis ami a legutolsó lista óta történt, azt rávezettem:

Tali -és csomaglista
Csucsuka 2db
Tüni 1 db
Toffi 1 db (+1 sk.)
Elli 1 db
Manó2 1db
Beu 1db
Andi 1db
Leszter 1db
Kaska 1db
Zulu 2db
Miszike 1db
Tündér 1db
Andy 1db
Norka 1db
Momóék 2db

Kérdőjelesek
Ariék 2 db
Urszila 3 db

Most bontottam ki a ruhátKép Hát, olyan tékvándós fazon, gatya (gumi nélk.Kép) kabát, egy fekete "öv", sapi, szakáll. Ezt nem bírtam ki, önkioldóval csináltam, közben halálra kacagtam itt magam:
Kép
Ez meg a feketeöves ruha, öv nélkül:Kép
Kép
A gatya 104 cm hosszú, gondolom csizi kéne hozzá, tuti bokalengetős lesz neki. A dereka gumi nélkül 53 cm széles (sztem jó nagy). A felső meg varrástól-varrásig 53 cm széles, ami lehet, hogy kevés, de nincs rajta gomb, csak az öv fogja össze, legfeljebb piros pólót vesz alá, és akkor nem is muszáj összefogni.
Én nagyon reménykedem, hogy apukám a jövő 7en jár Érden, és akkor megfűzöm, hogy dobja be hozzátok, hogy megpróbálhassa, jó? Majd lelevelezzük.
Na, léptem, pihenek egy kicsit, amíg fel nem kel Kevin.
pusza
e
ellimami
 
 

 
 

Sziasztok!

MiszikeKép

Manócs!
Élvezkedjetek csak a hétvégén! Ez olyan jó, egy kis távollét felélénkíti a szenvedélyt!Kép

Elli apó!
Jól nézel ki!Kép


Javítom:
Csucsuka 2db
Tüni 1 db
Toffi 1 db (+1 sk.)
Elli 1 db
Manó2 1db
Andi 1db
Leszter 1db
Kaska 1db
Zulu 2db
Miszike 1db
Tündér 1db
Andy 1db
Norka 1db
Momóék 2db

Kérdőjelesek
Ariék 2 db
Urszila 3 db
Beu 1 db.

Akartam még írni, de nem bírok. Lönci lefárasztott délelőtt az Ikeában. Holnap megyek felvételre a kórházba, műtét valszeg csak jövő hét elején lesz.

Gyerkők mind édesek (Dani, Robó, Urszila csapat, Petra, PetraKép)!

Pussz, Beu
beu
 
 


Nekiestem pótolni a lemaradásomat.

Névnaposoknak - Réka, Tündér, Mariann Marcija, Sofka Marcija, Manó, Kakukk Emmája, Manó Emmája, Nadine, (utólag is) sok boldogságot!

Miszike,
Boldog szülinapot!
Küldtem mailt.
Nem elég, ha 180 napot dolgozol? (Akkor újra a fizudból számítják a szülési szabit és a Gyedet.)

Klár, Franyó, Elli, Beu, Évi,
Képek szupik, gyerkőcök édesekKép

Tündér,
Köszi kérdésed. A pajzsmirigyem most stagnált, már több mint egy hónapja jók a véreredményem (sőt, most csak 3 hét múlva kell mennem). Már elég kis adagot szedek a gyógyszerből. Szóval hamarosan elkezd kifogyni, végre, és akkor kezdhetjük a hormon beállítást. Cukrom is változatlan.

Kaska,
Nagyon ügyik vagytok a cicileépítésben.

Toffi,
Már ezer éve akarom írni, csak mindig elfelejtem, hogy a matricás füzeteidet vissza tudom adni.

Beu,
Ha jól számoltam mostanában esedékes, hogy küldjek egy kis drukkot!

PsAndi, Franyó,
MagzatmozgásKép AFP?

Csucsuka,
Kicsit lemaradtam. Megdobnál engem is egy méllel az új címemre (profilban)? KösziKép

Elli,
Az új címemre (profilban) átlőnéd a karácsonyi 5let gyűjteményt? Vagy ha túl nagy, akkor leírnád a lelőhely címét? KösziKép
Gyógyult KevinKép

Urszila,
Varázstábla (vagy hogy hívják, mágneses és rajzolni lehet rá), játék konyhai edények, telefon?

Anyicska,
Üdv ittKép
Édes fiad vanKép

Klár,
Én mindig minden receptre vevő vagyokKép

TKriszta,
Elveszettnek hitt bárányka...

Eddig jutottam.
Maci_2
maci_2
 
 


Sziasztok,
koszi a drukkokat Kép, de most tovabbra is gyors leszek, mert kezdenek a depi jelei kijonni rajtam. Kép

NAndi mar 5. napja hany sugarban, ma 2x is kijott minden belole. Kép
Mivel nagyon lassan szopik, ezert a mai napunk is ugy nezett ki, hogy ejjel 4x keltem, reggel ota 1 ora szopi, fel ora mulva roka, egy ora uvoltes, 1 ora szopi, negyed ora mulva hanyas, ujra uvoltes....es kozben ZSombi is kivan es ordit, mert nem foglalkozom vele. En meg azt se tudom, hova es kihez kapjak, melyiket oltoztessem at vagy pelusozzam....Kép

Tegnap besirtam magunkat idopont nelkul (de beutaloval Kép) a hasi UH-ra, azt mondtak, refluxa van es valoszinuleg valami fertozest nyalt be. Most meg varjuk a pisi es kaki eredmenyeket, de figyelni kell, mert ilyen korban alakul ki gyomorszaj rendellenesseg, es ezt nem lehet elore megjosolni.

Es ferjem eppen ma megy a Reklamzabalok Ejszakajara....Kép

Gombóc
gombóc
 
 


Ari,

köszi szépen a receptet. Kép

Gombóc,
drukk,hogy hamar rendbejöjjön Nándi!

Évi
Évi24
 
 


Halihooo!

Megint en. Leraktam a lazas csajt aludni(egesz nap nem ment 38 ala, de o csak rohangalt....)

Elli
Jol all cucc! Kép Apa meg melozik, nem tudok merni,majd este. Csizmije nincs valakinek kolcsibe?46 meret....

Gomboc
Szeeegeny Ti Kép Kitartas!!! Kép+++++++++++

Irom a listat aki eddig leadta a rendelest a bábokkal:

Mano2 - 1Mazsola , 1 Manocska (melyik legyen a csomiba?)
Toffi - Mazsola, Manocska
Ari - Morzsi, Cicus
Tunder - Mazsola
Andi - Mazsola
Elli - Cicus
Momo - Mazsi, Tade
Jazinak - Cicus

Tobbiek irjatok, mert holnapra (estere) le kellene adnom a rendelest.

Norka es vegre alszik Jazi
norkini
 
 


MiszikeKép
Csöndben szorítok, és magamban örülgetek, és persze drukkolok nagyon-nagyonKép

GombócKép
Hát most tényleg nem lehet könnyű nekedKép Továbbra is szorítok, hogy Nándi mihamarabb meggyógyuljon, és egy kis nyugalmad legyenKép

LeszterKép
Most, hogy felvetetted ezt a szalvétázást, engem is elkapott a hév (egyelőre még csak kutakodás szintjén), bár azt sem tudom, hogyan kéne nekiállni.
Télleg szakértők: mennyire időigényes dolog ez a szalvétázás. Érdemes még nekiállni tökhülye szintről ajándékokat gyártani karira?

Maci_2Kép
De jó, hogy előkerültélKép

Most rohannom kell.

Pusssz
Tüni
tüni
 
 


Sziasztok Lányok!

MiszikeKép
A csodahírt rögtön elújságolta Manócs, mivel ma itt voltak nálunk. Ugye nem baj, úgyhogy gratulálni kukkantottam beKép Dokit mikor látogatod meg?
Most minden rendben lesz meglátod, már csak azért is, mivel nagyon hasonló cipőben járunkKép. Csak nagyon halkan, én is újra zebratulajdonos lettem Kedden már láttunk egy 8mm-es petezsákocskátKép De még mi is annyira az elején vagyunk, hogy nekünk is inkább óriási drukkhegyekre lenne szükségünk. Ma vagyunk 5+0. Szóval neked is innen a háttérből megy halkan a drukkkkkkkk!!!

GombócKép
Ügyes voltál az uh-kiharcolás miatt. ez már csak így megy nálunk. Kitartás. Nándinak jobbulást a vírus miatt. RefluxKép

LányokKép
Kellemes Mikulásozást!!!

RékaKép
Nálunk hasonló színű fala van a hálószobánakKép Nagyon tutti frankóKép

Bogár

Bogár
Kép
Kép
bogár
 
 


Norka
enyémapának van, hasonló cipőben járnak ezek a fickókKép
Viszem a talira. Apát valszeg nemKép hat lóval se tudnám elrángatni, de a csizit igenKép
E
ellimami
 
 


Sziasztok4

Sajna a mikitalit mi is lemondjuk.

De teszek fel majd képeket de most elromlott apa gépe és azon vannka a képek.

Majd még jövök
sziasztok
Andy
andy78
 
 


Sziasztok!

Zsuzsó,
kész vannak a matricák. Írj egy mailt, hogy el tudjam küldeni a lány telefonszámát. Beszéljétek meg Vele és Ellivel, hogy kinek mikor jó. tkriszta@enternet.hu

Maci 2,
hogy vagytok? Nem olvastam vissza, ritkán jövök. Cukrod?

Gombóc,
drukk, hogy ne legyen semmi komoly.

Új babásoknak gratula.

Leszter,
mikor érkezik a babó? Bocsi nem olvastam vissza.

Kriszti
tkriszta
 
 


Bocsi, lányok,
mi is lemondjuk a talit!

Norka,
jobbulást nektek!

Gombóc,
drukk, hogy ne legyen semmi baj!!! Kitartás!!!

Többieknek is pussz...

Fáradt Franyó
franyo
 
 


Leszter,
VégreKép

Réka,
KutyusKép

Réka, Gombóc, Elli, Évi, Urszila,
Képek és gyerkőcök továbbra is édesek.

Angi,
Elég szűkszavú vagy. Mi van veletek?

PsAndi, Franyó
Még mindig lemaradásban vagyok, de látom jó lett az AFP-tekKép

Zsuzsi,
Nem semmi élmény lehetett. ÉdesKép

Toffi,
Mennyi mindent csinálsz!

Csucsuka, Tündér
Látom hiányoltatok. Nem volt netem.
Még pocakosan itthonról dolgoztam, és egészen idáig senkit nem zavart, hogy még mindig van céges netem. Most gondoltak egyet és se szó, se beszéd megszüntették. Befizettem ADSL-re, de sajnos nem kötik be azonnalKép Ja, és ezért a korábbi mélcímemre írt leveleket sem tudom megnézni. Persze a feladónak nem jelez, lesz mit olvasni, ha visszamegyek majd dolgozni.

Gombóc,
Szegény NándiKép Jobban van?

Manócs,
Gratula a férjednek!

Leszter,
Milyen nagy lett Petra!

Anita,
Te is elég régen jelentkeztél már. Meg sem ismerem Robót, olyan nagy lett!

Hát még mindig van mit olvasni, de mára ennyi...
Maci_2
maci_2
 
 


Halihó Kép

Gombóc Kép
... nagy drukk! Inkább reflux legyen, mint elzáródás!

Maci_2 Kép
Naccerű, hogy jól vagy! Kép

Miszike Kép
Esőután köpönyeg Apuci Kép (már bocs ...) Ami Julist illeti, a Plus-ban 799-ért akciós puhamaci-hegyek is felkeltették az érdeklődését, de ellenálltam Kép Nagyágyba én tesó miatt valszeg nem fogom még szoktatni Juliskát, hogy ne tudja távollétemben piszkárolni a kicsit.

Tündér Kép
Ja igen, a többféléből jobban lehet választani KépKépKép

Manócs Kép
Éljenéljen hazaérős Apa!!! KépKépKép

Csucsuka Kép
Még mindig kérdéses a szombat, ha nem akkor lesz vállalati, mi is megyünk. Szóval kérdőjelesek vagyunk mi is! Kép

Tegnap sütit sütöttem. Én! Egész fini lett, de persze nem olyan, mint nagymamám húgáé (aki egy dédnagynéni ám ettől). Azért én büszke vagyok Kép
Öltöztetnem kell a gyerekőcét... már a szárítóról leakasztott cuccost rámolássza ... megyek.

Pussz
Kangi
kangi
 
 


Sziasztok!

Norka ha lehet mazsola legyen a csomagban.
Kicsit ki vagyok ma utaztunk volna el apával édes 2ben visegrádra, Dorka anyukámnál lenne, de éjszaka meghalt a párom nagymamája.
Nem tudom mit csináljak. Végül is sajnos 2 hete erre készültünk, hogy mikor....
Nem tudom most mit csináljak, úgy készültem erre a hétvége, most vagyunk voltunk 22-én 5 évesek.
Amikor lefoglaltam a szállást jó 1 hónapja, nem is gondoltam, hogy ez lesz.
Most ha otthon maradunk akkor mivel lenne jobb, intézkedni úgyis az anyósék fognak, temetés hétfönél előbb nem lesz.
Nem tudom tanácstalan vagyok.
Szép napot
Manó2+Dorka

Kép
Kép
dorka2
 
 


Kriszta,
mél ment.
zs
zsuzso
 
 


SziasztokKép

Megint fáj a fejem Kép. Sajna nem a buli utóhatása Kép, hanem a visszatérőé... Amióta megvan Zsombi, azóta ez van, majd' kiugrik a szemem. Úgy tervezem, hogy ebéd után alszok Zsombival, úgyis Apa megy Szandiért, mivel az volt a kívánság, hogy 5-kor menjünk érte.

Miszike
Két csaj fényképezett, szerintem kompromittáló nem készült, nem is nagyon volt miről, ketten ittunk, én összesen 2 dl rosét, attól nem lett semmi bajom Kép

Ari
Kupiért és dobozokért irigy vagyokKép
Jobbulást a gyerkőcöknek!!!

Réka
Kép nagyon klasszKép Mármint DaniKép A fal színe is tetszik

Elli
KépKépKép
Azért csinálhattál volna egy fullra beöltözöttet isKép
Lehetne Szandinak is egyencsomag (főleg a báb miatt)? Ha nem, nem gond...

Maci_2
Itt tipródtam egy ideje, hogy e-mailezzek v. felhívjalak. Mikor cseréljük vissza a füzeteket? Hol?
Nem jöttök Miki-buliba?

Gombóc
Drukk, hogy gyorsan elmúljanak a gondok!!!
Még anyósomnál van a könyv, és csak súgom, hogy remélem, jövő héten is ott lesz

Norka
Jobbulást Jázinak!!!
Enyém Apa utalta a pénzt tegnap este

Tüni
Szerintem neki lehet kezdeni, én is nulláról indultam, most kezdtem a gipszet is önteni, szalvétázást hétvégére tervezem, akkor talán Apára rá tudom sózni a gyerekeket.

Bogár
Gratula és drukkKépKép

Kangi
Látod-látod, tudsz Te isKépKép (süti) Majd annyi idősen, mint dédnagynéni, Te is olyan finit tudsz!

Manó2
Hát ez nem jó hírKép, sajna sok esetben nem lehet előre tudni ezeket.

Lemegyünk kicsit sétálni, angol házit átadom a csop. társamnak stb...

PusziKép
Toffi
toffifee
 
 


Csajok, Timiciék nem jönnek Miki-buliba?

T.
toffifee
 
 


Sziasztok!

Norka
lóvé utalva Kép

Na búcsúzom, nemsoká indulunk KEszthelyre, jó hétvégét mindenkinek

Andi
psandi
 
 


Halihó nőcikék,

szokás szerint kutyafuttábanKép.

Norka,
én nem kaptam mélt, vmi rejtélyes okból nekem nem jönnek át a körmélek, szóval kérnék szépen én is egy számlaszámot, meg egy összeget, Malacnak majd veszek vmi apróságot, és a helyszínen becsempészem a zacsibaKép.
Jázinak jobbulást!KépKépKép

Elli,
szénné röhögtem magam!Kép

puszka mindenkinek,

Zulu

Kép

Kép

Kép
zulu
 
 


Hahó Csajok!Kép

Elli!
Ez a fotó hihetetlenKép

Andi!
Jó utat és érezzétek jól magatokatKép

Zulu!
Jó, hogy jöttök Ti isKép

Gombóc!
Nagyon szorítok, hogy minden rendben legyen veletek!! Nem tudunk valamiben segíteni?
Most komolyan!

Kangi!
SütiKép Én legutóbb Ilang szülinapjára próbáltam sütni, háááát, mit ne mondjak nem igazán az lett belöle amit akartamKép A mikibulira ezért viszek kókuszgolyótKép
Tényleg remélem szeretitek Lányok a kókuszgolyóbist!Kép

Ari!
Jobbulást és jó pakolászást az új lakbanKép

Toffi!
FejfájásKép Remélem sikerül pihizni délután, mert az csodákat képes müvelniKép

Manó2!
Hát, sajnos okosságot nem tudok mondaniKép A párod mi felé hajlik? Szerintem, ha nincs most kedve (ami azért érthetö) mert mondjuk ott is csak szomorkodna, akkor maradjatok. Ha hezitál akkor meg könnyebb meggyözni, hogy menjetek el, mert így el tudod (talán) terelni a figyelmét....

Maci!
ezek a munkahelyek olyan gázosak tudnak lenniKép Eddig nem volt nekik fontos, most meg ripsz-ropsz elveszik??Kép Azért ez nem túl szép..., na sebaj, az a lényeg, hogy már van netedKép Örülök, hogy fogynak a gyógyszereidKép

Bogár!
Csendben és halkan megy a gratulaKép

Miszike!
Az túlzás, hogy a rács mögött nyugton vanKép Az igaz, hogy eddig enm tudott kijönni, de mostmár ez is megdöltKép Végtére is nem láncolhatom az ágyhozKép

Csavarogtunk délelött ebben a napos hidegben tök jó volt. Kitaláltam Apa karácsonyi ajándékát, úgyhogy most örülök nagyonKép

Tök jó volt este kimozdulni, bowlingoztunk, ettünk ittunk, szal, jól esettKép

Na most menek, még benézek!

Tündér&IlangKép
tündér
 
 


Zulu,
Ha a hotmailedre jott, nezd meg a junk-ban, nekem is ott landolt! Kép

Zsuzsi
zsuzsi74
 
 


Azt még elújságolom, hogy a lassan 2 hónapja leadott házidolgozatom - szölötelepítési terv -, a tanáromat idézve, "tökéletes lett", tehát ebböl is megvan az aláírásomKép

Huhh. Megkönnyebültem, igaz még csak most jön a nehezeKép

Léptem elfele,

Tündér
tündér
 
 


Sziasztok!
Mi is lemondjuk a talit! (sírófej, sírófej)Beu
beu
 
 


Zsuzsi,

és ténylegKép. Köszi, most visszamenőleg 4 körmélt is megtaláltamKép.

Norka, akkor mindjárt dobok egy mélt!Kép

Tündér,
ügyi vagyKép.

Zulu

Kép

Kép

Kép
zulu
 
 


Sziasztok!

Manócs,
gondolom, hogy most jobb dolgod is van, mint babanet elött ülni Kép, de ugyi te írtad ezt a kalciumos rágótablettát? Mi ez, hol lehet kapni, és mennyiért, és milyen gyakran adod Mininek, és egyébként elrágja, és nem nyeli félre??? Mert ugyanis az történt, hogy én mostanság kalciumos narancslével próbálkoztam (ugyi Anka egyáltalán nem issza a tejet), és naaaaagyon bejött a csajnak, már (magához képest) rengeteget iszik, igenám, de ma meg azt mondta a börgyógyi, akinél egész más miatt voltunk, hogy egy kicsit sárga a gyerek, kevesebb répát és narancslét kéne adni neki. Na mármost, Anka két kedvence a répa és a narancslé, pl. minden levesbe kell répa. Most akkor próbálkozom majd ezzel a kalciumos tablettával, ha írsz róla picit. Mail-ben is jöhet! Kép És köszönöm elöre is nagyon-nagyon!!!

Ezt még elmesélem, mert mi olyan jót röhögtünk:
tegnap Anka telefonál, kérdezem, kit hívsz, mondja: "a Mikulást". Egy darabig hallom, hogy mondja, hogy "ropit kérek, virgácsot kérek, csokit kérek", utána egyszer csak csend lett, és megszólal: "Letette." KépKépKép

A másik sztorink mai, egy bababoltba mentünk be, a plafonról lógott egy nagy Micimackó. Anka, ahogy beléptünk, mondja: "oooodanézz, naaagy maci, nekem is van nagy macim otthon, szoktam ölelgetni." Az eladók köszönni is elfelejtettek KépKépKép.

Miszike
csendben gratula, plusz drukkolok én is!

Tündér,
ügyi vagy, gratula!

Gombóc,
mi van veletek?

Bocsi, hogy önzösködöm, és nem írok mindenkinek, ennyire tellett, most rohanok... Kép

F.
franyo
 
 


Sziasztok!

Zsuzsi
Ti nem jottok veletlen errefele? Ooolyan jo volna titeket is megismerni! Kép Hogy vagyok? Keveset irsz Kép

Zulu
Melyik legyen a ket báb?

Tunder
Bakker, Te tudsz valamit! Gratula!

Kaska, Leszter, Tuni pliiiiiiiz jelentkezzetek!!! Ma du. le kellene adnom a rendelest!!!! Kép Kép

Jazi antibiotikumot kapott, en meg huzom-nyuzom, nem mentem meg dokihoz...

Franyo
Kar,hogy ezt kihagyjatok! Kép

Norka
norkini
 
 


Franyo
Kép Kép Kép
Pussz
N
norkini
 
 


Sziasztok!

Köszi mindenkinek az alig hallható gratulákat és drukkokat! Kép

Norka,
befizettük a pénzt!

Viszont fel kellett tennem a babakocsit a buszra Bekistől, remélem nem lett baja a picinek! Kép

Pusz, megyek pihizni
Miszike
miszike
 
 


Sziasztok!
Megint en!

Miszike
En is nagyon remelem,hogy semmi de semmi baj nem lesz! Kép Koszi az atutit!

Lanyok
Franyoval beszelgettunk a csajsziainkrol es kiderult,hogy "korbeli" problemank van. Jazi sosem szeretett koztunk aludni.Imadja a kiságyát.De kemeny egy hete, folyamatosan ordit,hogy koztunk szeretne aludni.Ezt a betegsege miatt parszor meg is engedtem...na de nem akar visszaszokni. Jaaaaaaaj. Volt mar nalatok is ilyen? Meddig tartott? Most talan mar kicsit jobb a helyzet,du. mar siman elaludt a sajat ágyába,de este? Katttasztrofa....

Norka s a meg mindig alvo Jazi
norkini
 
 


Norka!

Ezek a csajok néha produkálnak érekes dolgokatKép
Ilang 3 napja reggelente meglóg az ágyából. ez még hagyján de ma reggel már bemászott a mi ágyunkbaKép

Altatás még egyenlöre nem gond, a sajátjában alszik el, erre nincs tippem sajnaKép

Miszike!
Biztos nem lesz baj, pihenj egy nagyotKép

Beu!
Kár, hogy nem jöttökKép

Tényleg Timici, ha olvasol minket Ti nem jöttök a mikibulira??? Toffi is kérdezte már ám! Megvan már a jogsid???

Na megyek dolgomraKép

Pussz
Tündér
tündér
 
 


NorkaKép

Bocsi! Most küldtem a választ.

MiszikeKép
Tessék vigyázni magatokra!

FranyóKép
Nem semmi, milyen kis dumás csajszid vanKép

BogárKép
Neked is mennek a drukkokKép

AndiKép
Jó utat, és jó hétvégét!Kép

TündérKép
Gratula a dolgozathozKép

ToffiKép
És mennyire időigényes? Pl. egy órát leszalvétázni?

Pusssz
Tüni
tüni
 
 


Sziasztok!

És akkor ime a képek bocsika ha sok lesz, de nem birtam egyiket se kihagyni.
Remélem nem veszitek le a fejemet, de olyan régenraktam már fel képeket.

Puszi
Andy
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Bocsika
andy78
 
 


Miszike,
gratulálok a picurhoz!!!KépKépKép
este írok mailt isKép

Norka,írtam mailt!o)

Virágoknak boldog névnapot kívánok!

dolog van,megyek...
Timici
timici
 
 


Minden Virágnak mi is boldog névnapot kívánunk!Kép

Virágnak és Dé VirágjánakKép

Pussz
Tündér
tündér
 
 


Minden Virágnak mi is boldog névnapot kívánunk!Kép

Virágnak és Dé VirágjánakKép

Pussz
Tündér
tündér
 
 


Bocs, hogy 2x ment el ez a babanet néha megbuggyan...

Tündér
tündér
 
 


Sziasztok!

Elli,
ez a fotó haláli! Kép Nem akarsz inkább Te lenni a Mikulás??? Kép

Beu,
műtéthez drukk!!!

Maci,
megkaptam a mailt, az új táblában már benne lesz!
A "visszamenni dolgozni" azért rossz úgy ahogy van, mert még 8,5 órában is nevetségesen keveset fizetnek,és az utazással együtt lenne vagy 10 óra. Bekit nem akarnám éjjelnappali bölcsibe beiratni... Marad a bedolgozás, pár óra munka itthonról, stb.

Gombóc,
nagy drukk és kitartás, továbbá +++++++++++++ energia!
És sok KépKépKépKépKépKépKépKép, hogy felvidulj!

Norka,
remélem már jobban vagytok!

Tüni,
szerintem érdemes nekiállni a szalvétázásnak, mert hamar bele lehet jönni. Segítek, ha tudok! Kép

Bogár,
jó, hogy sorstárs vagy! Kép Neked is halk gratula! Kép Meg a sok drukk!!! Az én dokim szerint a 8.-9. hét az ideális az első vizsgálatra, de ez pont Karira-Szilveszterre esik. Majd meglátjuk, mi lesz... Kép Nem akarnál gyakrabban irogatni ebbe a topikba? Ha szépen nézel rám, még a babás táblázatba is beveszlek Kép.

Kangi,
gratula a finisütihez! Kép

Manó2,
remélem el tudtok azért utazni. Azt nem írtad, hogy párod mit gondol az egészről?

Toffi,
jóvanna, gondoltam én, hogy nem vagy ilyen rosszéletű, csak cukkoltalak! Kép Kép

Andi,
jó utat! Kép

Tündér,
ügyi vagy, hogy ilyen szép dolit írsz! Kép

Franyo,
beszélő Ankát Apucinak is felolvastam, nagyot nevettünk! Kép

Pusz
Miszike
miszike
 
 


Sziasztok lanyok!

Olyan szep ido volt ma!Kép Voltunk jatszoteren a szomszed anyukaval, aztan vettem meg ujabb szalvetakat is, tegnap este pedig apanak kimenoje volt, es en egesz este nyugiban szalvetaztam, es elotte dokinal is voltunk, es kiderult, hogy a kemenyedesek nem valtoztattak a mehszajon, ugyhogy fel vagyok dobva!Kép

Manocs,
Jo szorakozast!;)
Koszi a javaslatot ora ugyben, egy kisebbet mar csinaltam rokon gyerkocnek (azon egy cineges szalveta van, egyben), de Petranak egy nagyobbat fogok majd, es ezt meg emesztgetem magamban, hogy milyen legyen.Kép

Kangi,
Petra altalaban hajlando korabban elaludni, ha az egesz napjat korabbra idozitem, es esetleg meg jol le is farasztom setaval. Jo lenne, ha jonnetek!!
En is a babapiszkalastol tartok, meg Petra szerintem igenyli is meg a racsos agyat, ugyhogy mi 140x70-es ifjusagi aggya alakithatot vettunk neki. Es rogton bele is szokott, pedig aggodtam, hogy az uj fejvedo miatt nem fog, de mar az osszerakas utani delutani sziesztat abban toltotte, onkent. Es amikor masnap reggel megkerdeztem tole, hogy hol van a kisagya, akkor az uj agyat mutatta, nem a regit.Kép

Tunder,
Jan. 9-ere vagyok kiirva. Szoval meg 6 het.Kép De par napja azt almodtam, hogy elotte levo penteken szulok! Ooo jaj! Ugy tudtam, hogy a hetfordulo csutortokon van, de nem. Most megneztem a naptarat, hogy hogy is van ez... Szoval, a kiiras szerint 9-e, de a 40+0 jan. 7-ere esik, ami pentek. Az azt megelozo pentek pedig szilveszter!!! En akkor nem szeretnek.... Lanyok, mondjatok, hogy az almom szerint a szules igy is jan. 7-en, azaz a 9-et megelozo penteken lesz!!!!Kép
En szeretem a kokuszgolyot! Nagyon is!Kép
Mit kap a parod karacsonyra? (Gyujtom az otleteket.Kép)

Reka,
"Dani egyik baratnoje"KépKép Ezen ugy kellett nevetnem.Kép Mondjuk jokepu a pasika, ugyhogy nem csodalkoznek rajta...Kép A koponyalekelo tenyleg nem semmi!

Miszike,
Megnezegettem a kepeket, es talaltam is jo otleteket, koszi! Majd lehet, hogy meg kerdezek is a lanyoktol, remelem, szabad.Kép
A pasztellkretat ma megneztem a boltban, de csak 12 darabos keszletben volt, ugy meg dragallottam. Meg nem talaltam ki, mivel fogom helyettesiteni...
Nekem ugy 19 hetes terhesen fel kellett vinnem Petrat babakocsistol az SZTK-ban a masodikra, mert nem mukodott a lift.Kép Paraztam azert en is, pedig nem voltak a tiedhez hasonlo elozmenyeim. Nem tudtok meg babakocsi nelkul menni, ha buszozni kell?

Elli,
FotoKépKép

Maci,
Orulok, hogy javulgatsz!Kép Csak igy tovabb! Es kisteso is johet a hormonbeallitas utan?
Ronival mi ujsag? Kepet te is tehetnel fel!Kép

Gomboc,
DepiKép Tarts ki, es jobbulast Nandinak! Drukk, hogy a gyomorszajjal ne legyen semmi gond!Kép Drukk, drukk, drukk!!!

Norka,
Jobbulast nektek! Szegeny, a telefonban is olyan dathas hangod volt. Ja, ugye nem ertetted felre, az elso alkalommal nem leraktam a telefont, hanem lemerult. Es a pelenkazas meg fektetes miatt hivtalak csak kicsivel kesobb, nem azonnal. Szoval elsore nem az tortent, hogy szo nelkul leraktam a telefont, mert epp nem ertem ra!Kép

Tuni,
En meg csak par kepet csinaltam korabban, meg tavaly karacsonyra ket viragcserepet, de most belevetettem magamat az ajandekgyartasba. Nagyon feldob, olyan szepeket lehet csinalni gyakorlat nelkul is. Na jo, a profik biztos sokkal szebbeket csinalnak, de en a sajatjaimmal is elegedett vagyok.Kép Mondjuk en gipszet nem ontok, az mar nekem nem orom lenne, hanem inkabb macera. Inkabb megveszem a kesz fa dolgokat, talaltam viszonylag olcso lelohelyet.

Kriszta,
34+0 vagyok most, januar elejere varjuk a picurt.Kép Remelem, nem szilveszterre, vagy meg korabbra.

Franyo,
Ez a Mikulasos telefonalos sztori nagyon edes!Kép De jo, hogy Anka is igy beszel mar! Csak Petra nem...

Jo hosszu lett.Kép Puszi:

Leszter
leszter
 
 


Lanyok, Petra teljesen osszepisili magat mostanaban reggelre, sot, neha a delutani alvaskor is. Mondjuk miota egyedul iszik poharbol, rengeteget iszik, pusztan elvezetbol.Kép Szerintetek az eggyel nagyobb pelus megoldast jelentene?

L.
leszter
 
 


Leszter!
Enyém Apa ajándék kerámia bogrács lesz. Mondjuk ehhez tudni, kell, hogy a párom imád fözni ez a hobbyja. Ma jutott eszembe, amikor a híradóban láttam, hogy megnyílt a Vörösmarty téren a karácsonyi vásárKép

Tündér
tündér
 
 


Sziasztok!
Miki-buliba mi ezúttal nem vágunk bele. Már alig férek a kormány mögé. Ráadásul a hátrapillogással is komoly gondjaim vannak. Szóval nagyobb kirándulás nincs.

Miszike, az idei nyáron szerintem annyi babaelleneset műveltem, hogy ihajla. De rendesen kapaszkodnak ezek a babák, nem kell aggódni miattuk.

Leszter, nálunk az eggyel nagyobból oldalt távozik a pisi. Esetleg érdemes más márkát próbálni.

MArcipán pedig a bárányhimlős korszak óta mellettem alszik. Múltkor bepakoltam a kiságyba, a kísérlet óriási bömböléssel ért véget. Majd Négyeske bitorolja a rácsokat, legalább részben biztonságban van. Bár lehet, hogy felülről is be kell rácsozni. Kép

Gombóc, szólj, ha tudok segíteni. És drukkolok a csepp fiúnak.

s
sofka
 
 


Miszike,
Nahát! Nagyon drukkolok!
Mennem kellene nőgyógyi szűrésre. Te nem mész mostanában a dokihoz? Esetleg egyeztethetnénkKép

Réka, Elli, Andy,
KépekKép

Gombóc,
Nagyon drukkolok!

Bogár,
Neked is drukkolok!

Tkriszta,
Köszi jól vagyunk. Cukrom is jó napi 2 szurival, az éhgyomri magasabb kicsit néha.

Manó2,
Párod nagyijaKép

Toffi,
Talira úgy néz ki, nem tudunk menni. (Vidékre utazunk, a többi hétvégén mindig van valami. Így valószínűleg a céges Mikiről is lemaradunk.) Pedig olyan jó lenne.
Füzetcsere hétfőn délelőtt? Jó idő esetén akár a játszótéren. Vagy reggel hazafele, ha leadtátok Szandit a suliban?
Fejfájás elmúlt?

Virágok,
Boldog névnapot!

Leszter,
Elvben hormonbeállítás után jöhet a kistesó. Viszont előbb családon belül kellene dűlőre jutnunk.
Roni mostanában rászokott a becézésre. Logikusan mindent becéz, van ami elég vicces. Pl. napka (nap), nemke (nem), nénóka (nénó=szirénázás)...
Önálló akaratát már öltözködésnél is próbálja érvényesíteni (Ari, ismerős?). A minap majdnem egy kinőtt piros melegítőnaciban jött a munkahelyemreKép Persze az nem kellett, amit rá akartam adni. Végül kiegyeztünk egy bordó naciban.
Volt egy nagy esése is, székről konyhakőre. Akkorát koppant. Nagyon megijedtem, szerencsére ő is csak az ijedtségtől sírt.
Képek is lesznek majd...

Franyó,
SztorikKép

Maci_2
maci_2
 
 


Kérdés:
Nem tudjátok hol lehet viszonylag olcsón színesben nyomtatni?

Maci_2
maci_2
 
 


Gomboc,
Drukk!!!!!!!!!!!!!!! Remelem minden rendben lesz Nandival.

Zebrasok,
De jo egyre tobb kismami van megint. Jo pocakosodast.

Maci,
Vagyok, olvasok, de mostanaban sok minden osszejott(anyukam mutetje-biopszia eredmenyere varni, ferjem gipszben jarogat, munkahely...) es en az a tipus vagyok aki ha gond van begubozik.

Kepeket mindig megcsodalom, gyerkocok egytol-egyig aranyosakKép

Elli,
Kep csucsKépKépKép

Beu,
Remelem minden rendben lesz, mikor mutenek pontosan?

Enyem lany irto huncut, tegnap kerdem tole mit keres az etkezo asztal tetejen, valasz: rossz vagyokKép, sajna ezutan rohogesben tortem ki szoval nuku anyai tekintelyKép

Angi
angela2
 
 


Sziasztok!

Leadtam a Miki-buli rendelest. mindenki leadta.Irom,hogy kinek mit csomagolunk ok?

Mano2- Mazsolat csomiba+Manocska (utalas megjott Kép )
Toffi - Mazsi Zsombinak, Manocska Szandinak
Ari - Cicamica Borinak, Morzsi Kristofnak (atuti megjott Kép )
Tunder - Mazsi Ilangnak
Andi - Mazsola Daninak
Elli - Cicamica Kevinboynak (Atuti Kép )
Momo - Mazsi Timinek, Tade Zsebinek (atuti Kép )
Csucsuka- Mazsola, Manocska , melyik kinek??
Tuni- Buksi Gergonek
Leszter-Tade Petranak (atuti Kép )
Kaska- ????
Zulu - Mazsola es Tade. Melyik kinek csomagolva?? (atuti Kép )
Miszike - Manocska Bekinek (atuti Kép )
Magdi - Cicamica- Zsuzsinak, Buksi Mikinek
Timici- ?
Norka - Cicamica Jazinak (atuti Kép )

Lanyok
Vegul ma leadtam a rendelest, csutortokon megyek ertuk. Elli,hogy hozzuk ossze a csomagolast?Csutortokon meg el kellene juttatni hozzatok nem?
Mas:
Paran irtak,hogy hoznanak sutit+inni.Eddig a sos dominal, Tunder jelentkezett kokuszos nyamnyammm edessel. Szoval edesbol kellene meg par ajanlat. Kép Asszem mas nincs...Ha valakinel nem jol irtam valamit irjon pliiiz.

Norka
norkini
 
 


Sziasztok!

Toffi, Tündér, Tüni, Miszike, Maci2, AngiKép
Köszönöm a halk gratulákat.

MiszikeKép
A dokim sem híve a sok uh-nak, de ő már az elején rögtön vesz vért, megállapítja a HCG szintet, meg készít egy hormontükröt. Nagyon sok esetben már csak az utóbbi alapján megmentett terhességeket! Egyébként szvsz mondhatjuk róla, hogy meddőségi specialista, és lombikokat is csinál. Nem ígérem, hogy sűrün jövök, inkább hébe-hóba olvasgatok, de azért szépen rádKép és szívesen bekerülök a táblába. Miket kell megadnom hozzá?

LeszterKép
Nem szeretnélek elszomorítani, de én éreztem, hogy a csajomat nem a kiírt dátumon fogom megszülni, hanem egy héttel előtte. Talán beszélj vele, hátha hallgat rádKép Nálunk is gond a sok pisi. A másfajta pelus bejött.

Maci2Kép
Meddig tarthat szerinted míg beállítják a hormonokat? Csak, mert majd lehet, hogy én is hasonlókban érintett leszek.

Pusza
bogár

Bogár
Kép
Kép
bogár
 
 


Angi,
SzoriKép Én sem bírtam volna ki nevetés nélkül.

Bogár,
Hormonbeállítás még előttem áll, nem tudom mennyi idő. Nekem átlag 2 évet mondtak az egészre (túlműködés, kipurcanás és beállítás). Lassan letelik egy év.
Talán Gombóc tud okosabbat.

Franyó,
Nagyon jó kép (profilodban)Kép

Nelli,
Kérted a Stahl-féle sajtos tészta receptet, igaz nem tőlem, de ha nincs még meg el tudom küldeni.

Maci_2
maci_2
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?