Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok Lányok!

NAGYON KÖSZÖNJÜK A DRUKKOKAT!!

Amikor az ember azt hiszi hogy fellélegezhet,akkor rájön hogy nem adják azt olyan könnyen. :( :( :(
Negativok lettek a vizsgálatok amiktől fostunk,de kitaláltak egy újjabb szörnyű betegséget,le se irom mi az..mert BIZOM BENNE HOGY PETIKÉNEK NEM AZ A BAJA!Mindenesetre tegnap reggel óta nem kell szondázni,mert végre elkezdett enni,ügyesen szivja a cumisüveget.ÉS annyira örülök most ennek!!!Kedden majd kiderül mi a terv,meddig kell maradni,mit terveznek,mert az a viszgálat amire várunk két- három hét.Csak hát 7végén a fű se nő ugye,keddig nem tudok meg semmit.
De amint tudok vmit jelentkezem.
Puszi

KépKép

KépKép
pilchard
 
 


Pil!

Továbbra is nagyon-nagyon szorítok értetek! Sokat gondolok rátok!
Ami már rendbe jött?

Reni
Kép
prenata
 
 


Nyussz-nyussz!

További kellemes húsvétolást Nektek! (Már amennyi vissza van belőle...)

Pil: továbbra is eszünkben vagytok, nagyon remélem, hogy most már vége lesz ennek a tortúrának és végre hazamehet Petibaba!

Nagyjából ennyi voltam, megyek túrós pitét sütni, locsolókat nem várunk és nem megyünk (majd jövőre, idén szerintem csak Bálint lenne vizes :wink: , amúgy is imád pacsálni, tegnap majdnem belemnet a Balcsiba is :roll:)

Pussz, holnap mindenkitől várom a húsvéti beszámolókat! (Nálunk ugye semmi extra, döglés itthon, első napi sonka miatti gyomortelítődés, azóta diéta :? )

Na tényleg lépek, mert így a büdös életbe nem lesz süti....

Vicky

Kép
vicky21
 
 

 
 

Hali.

Csandy, utólag Isten éltesse a topic első babáját, Gergőt 2. születésnapján!

Nancsa, hát én min. kétszer meg szoktam nézni, hogy benne van-e a mosógép csöve a kádban! :) Mert előfordul, hogy én este beleteszem, de Peti fürdés közben kioperálja...
Nagyon jó cipőket vettél.

Gab, remélem, mára végeztél a takarítással! Nálunk most minden anyu nyakába szakadt, mert az általam elképzeltekkel ellentétben tegnap nekem is a férjemmel és apósommal, na meg Petivel kellett tartanom. :o De a mosás az enyém, ma is mostam egy adaggal, nemrég terítettem ki.

Amandi, sajnálom, hogy Márk sokat betegeskedik. A beszélőkéje nagyon aranyos. Peti továbbra sem beszél, de valamelyik este megálmodta a férjem, hogyha megszólal, akkor azt fogja mondani, hogy "Megszólaltam rendesen." :? Egyébként én is úgy gondolom, hogy ennyi várakozás után a fiunknak nem lesz "babanyelve"...

Veráska, én is úgy tudom, hogy óvoda csak min. nappali szobatisztaságnál van. Viszont a dolog furcsasága az, hogy óvodába kötelező vinni a gyereket abban az évben, mielőbb az iskolát megkezdi, azt meg ugye hétévesen nem árt...a 22-es csapdája!

Mári, Vencusnak javulást!
Egy vírust egyébként csak egyszer lehet elkapni, csak ha egy kicsit mutálódik, akkor lehet még egyszer belesni. Ld. nátha, van belőle egy rakattal, pedig milyen jó lenne, ha csak egyféle lenne, egyszer lennél náthás csak egész életedben. :D

Bénianyu, ne aggódj már ennyit! Beni nagyon ügyes fiú, mindennek eljön az ideje. Látod, nállunk a beszéd hibádzik, a pisilés már érdekes, vagyis a kukija. Hát még ha pisi is jön belőle...
A képek nagyon jók! És látod, a lépcsőzés is megy! ;)
Köszi a mérőpoharas infot, akkor majd csinálok kalácsot!
Szuper, hogy ilyen rendes anyukád van! Ugye nálunk helyben van...

Pil, amikor elolvastam a mondatot, nagyon megijedtem. Továbbra is szorítunk nektek!!!

Két kép.

Pénteken Peti éhen akart halni, de annyira, hogy a babakaját a kádban ette meg, utána sült krumpli, tápszer, és a végén még az apja ölében hambit evett:
Kép

Tegnap így aludt el, most mondjátok meg, nem édes:
Kép

Ági és
KépKép
exdeus
 
 


Sziasztok!

Fiúk elmentek locsolkodni... Mesi rombol... Én meg még a csengőt is kihúztam, ne jöjjön ide boldog-boldogtalan... Nincs kedvem semmihez...

Benianya! Jó lehetett a nyaralás! Ide lehet nyerni a Dörmi-kismackóval! http://www.kismacko.hu/hetvege.html#

Pil! Drukk! Sok-sok rengeteg drukk!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Katus! Az aloe sima géljét eszik a csajok? Meddig elég egy kupával? És mennyibe kerül? Mi csak a Kids vitamint adtuk nekik 6 hónapon keresztül, de most már nem rendeltem, úgy éreztem, kár beléjük, úgyis folyton betegek. Lackó most is hót takony... (Én is, de az már majdnem mindegy...)

Bocsi, nyomi vagyok nagyon! Holnap majd jövök!

Pusszantás!

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Sziasztok!

Köszönjük szépen a szülinapi köszöntéseket, nagyon aranyosak vagytok!

Szombaton beszéltem Mézzel, jól vannak, nagyon mennének már haza, nem tudom, hogy az ünnepek alatt kiengedik e Őket. Hannus ügyesen szopizik, lassan a teje is beindul Méznek.
Puszil Mindenkit.

Kellemes ünnepeket kívánok én is mindenkinek!

Gab: Sajna talira nem tudunk menni (május vége, ugye?)
Kismami vagyok, junius közepére vagyok kiírva, most töltöm a 29. hetet. Kicsit szeretnék már idősebb lenni, Gergő a 30. -on született, lélektanilag jól jönne. :-)
Most még rendben a vérnyomásom, ez jó jel, a dokim nagyon odafigyel! Kicsit magas a pulzusom, de a dokim szerint ennek nincs köze a toxémiához, de szedek gyógyszert rá. És ami a lényeg, szűk három hete, a becsült súlya Milánnak, már túl volt az egy kilón. :-)) Remélem sokat nőtt azóta. Drukkoljatok, húzzunk ki még vagy 8 hetet.
Megpróbálok képet feltenni, olyan régen neteztem, remélem sikerül.
puszi

Kép

Kép

Kép
Kép
csandy
Budapest XVII. kerület
 
 


Csandy!!Hűűűűűűűűűűűűű!!Gratulálok!!!!!!!!Remélem minden rendben lesz és Milán még marad a pocakban legalább 8 hetet!Ezek szerint már tudjátok,hogy pici fiatok lesz megint!Még egyszer gratulálok és vigyázz magatokra!Gergő irtó édes kis pofi!Hogy megnőtt mióta "utoljára"láttam.

Andi

Kép
Kép
veráska
 
 


Csandy, boldog szülinapot Gergőnek! Szép nevet választottatok a tesókának. :wink:

Milán húsvéti beszólása: Milán, mit kérsz inni? Válasz: campari juice. A kiejtése tökéletes. :twisted: Na nem mi ittuk, hanem apa Charliet hallgatott, és a szövegben hallotta. Hogy miért pont ezt jegyezte meg, ne is kérdezzétek. :shock: Már látom magam előtt a bölcsiben a gondozónénik arcát. :?

Nálatok is tombol a dackorszak? Nálunk mindenre nem a válasz. Enni csak tuit (túrórudit) és babajoghurtot akar. :evil: És elképersztő hisztiket tud produkálni.
Vendég
 


KépSziasztok,Kép

Mézgombi: Gratulálok Johannához !!!

Pilchard: Sokat gondolok rátok, tisztellek tényleg, hogy nagyon erős anyuka vagy.

Tandika: Nagyon szép a kislányod. :P Már régóta szerettem volna kérdezni a lányos kismamiktól, hogy hogyan működik a fülbeválónak lövése?:roll: Már korházban történik? Oda kell vinni saját fülbeválót? Nálunk nincsen babának ilyen szokás, csak kíváncsiságból kérdezem. Van babás fülbevaló? Szoktatok cserélgetni?

Nem régen láttam egy kb. 2-3 éves fiú fülén a fülbeválót, én sztereotípia vagyok, nem nagyon tetszett…. De lány fülét örömmel nézegetek.:P

Benianya: Nagyon jók a képek! :P Sajnálom, hogy te beteg voltál, de nagyon örülök, hogy gyerekek kedvéért nem lemondtál az egész programot. Jobbulást Neked! Én is imádom az édesanyámat. :P Tényleg ő minden gondolataimat észreveszi, én is majd szeretnék lenni mint ő. Nekem ő a példaanya.

Prenata: Nagyon csinos fiú! Harapós Peti is aranyos! :P

Exdeusz: Milyen foglalt ember Peti, így aludni! Nekem nagyon tetszik Peti göndörhaja, olyan angyalos! :P Étvágyához csak irigyelek, mostanában megint hullámos Kevinnek étkezési kedve.

Csandy: Boldog születésnapot Gergőnek! És gratulálok a picitesóhoz!:P

Kimike: Milán szövege haláli. :lol: Érdekes most saját magamról gondolkodva, néha én sem emlékszem, hogy hol mikor hogyan tanultam meg bizonyos magyar szavakat. :roll: Pl. múlt ünnepkor kicsúszott a szájamból „kokárda”, akkor a férjemnek szóltam, vajon mikor tanultam meg ezt a szót, talán néhány év alatt csak egyszer használtam volna, de mégis olyan természetesen gondolkodás nélkül el tudtam mondani. Viszont néhány szavak annyira hétköznapiak, sokszor használok is, de mégis nem marad bennem. :evil: Érdekes.

Tegnap festettünk a konyhát, de csak felet, mért nem volt elég a gipsz. :lol: Majd folytatjuk.:evil: Húsvéti ajándék nálunk nem volt, de ünneptál az volt :P :
Kép


Valami nyuszist szerettem volna, de nem volt ötletem, csak nyuszis almával pótoltam. Kevin azonnal támadta a tojásos fejére és nagyon mérges volt rájuk.


Elmentek a fiúk :P , de szép lassan hazaérnek. Én viszont kezdek főzni a vacsorát.

Tovább szép napot Mindenkinek! Puszi! KépKépKép
Vendég
 


Kmammy, fantasztikusat alkottál megint! :) A lánynak miből készült a haja, mi az a fekete?
Mikor mentek legközelebb Japánba? A szüleid nem jönnek ide?

Veráska, Dávid is nemsokára 2 éves lesz. :-) Készültök valami extrára?

Pill, nagyon szorítok nektek, de hiszem, hogy minden rendben lesz.

Benianya, nagyon kedves anyukád. :-)

Tuti, megint kihagytam valakit, de állandóan rohanok. Pussz, és jó éjt Mindenkinek!
Vendég
 


Sziasztok!

Csandy! Gratulálunk a kistesóhoz, és természetesen megy a drukk, hogy még 8-10 hétig bent is maradhasson!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kmammy! Elképesztő, hogy milyen csodásan tálalod az ételeket! Nagyon tetszik!!!!!!!!!!! Az iwiw-en láttam, nagyon jó lett a rövid hajad! Jól áll tényleg.
Fülbevaló. Nálunk a kórházban lehetett volna, ott a saját kis fülbevalót a csecsemős nővér rakta be annak, aki kérte, simán steril tűvel szúrták át a kislányok fülét, és gyorsan be is dugták a kifertőtlenített fülbevalót. Mi újszülöttként még nem akartuk, végül 6 hónapos volt Mesi, mikor elvittem a kozmetikába, ahol a rendes belövő pisztollyal lőtte be, nem kellett vinni, azt a kis sima gyógyfülbevalót lőtték be. Szép csillogó fehér köves volt. Aztán az 1 hónapig maradt, addig kezelgetni kellett alkohollal, ahogy régen a köldökcsonkot, aztán kivettük a gyógyfülcsit, és beraktuk a kis arany karikát. Icipici, nagyon megkínlódtunk vele, éppen ezért nem szoktuk kivenni, másfél éve a fülében van.
Az nekem se tetszik, ha kisfiúknak fülbevalót raknak, igazából úgy voltam vele, hogy kislánynak se kell, csak a gond van vele, meg majd kilyukasztja a fülét felnőttként, ha akarja, de aztán családi "nyomásra" mégis a lyukasztást választottuk. Szerencsére nem volt vele baj, sosem gyulladt be, nem akadt bele a ruha, vagy a kis keze...

Bocs, jövök még, ma intézkedni szeretnék, meg ha minden jól megy, holnaptól szabin lesz apánk, akkor pedig nem férek ide...

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


A hétvégén végre sikerült befejeznem a poncsót! Roppant tetszik, dicsekszem is vele picit!

Kép

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Helló!

Pil!

Továbbra is mennek a drukkok, és remélem mielőbb hazaadják a fiadat.

Gab!

Nagyon szupi a poncsó.

Kmammy!

Te egy ételdesigner vagy! :twisted:

Csandy!

Boldog szülinapot Gergőnek!
Pont ma reggel volt a Retek Klubon szól a HELLPről. Nagyon remélem, hogy sikerül még benn növeszteni a tesót. (én is szigorúbb ellenőrzésre vagyok fogva, bár nekem szerencsém volt, Kinga kihúzta a végéig, és én is csak toxémiás voltam)

Ex!

Még álmában is ügyet intéz? :lol:

Preni!

Peti nagyon helyes. Mindjárt dobok egy képet a csajról, ő is ünnepiben nyomta.

Andi!

Nagyon jó lehetett a kiruccanás, és anyukádat néha add kölcsön nekem. Köszi.

Katus!

Remélem mihamarabb nyélbeütitek az üzletet!

Akkor egy kép az ugribugri locsolóváró kiccsajomról: (ezt a szerkót kivételesen nem tőlem kapta, ez már nekem is hardcore, de neki tetszett :lol:) Úgy illatozott, mint egy igazi Krasznaja Moszkva estére.

Kép

tjuca
 
 


Kmmamy!

3 hósan lőtte a védőnő Kinga fülét. Az eljárás ugyanaz volt, mint Meskénél. A fájdalomcsillapító a cici volt, de nem sírt annyira, mint egy oltásnál. Eddig semmi gond nem volt a fülbevalójával. Ha nem kell neki, akkor kiveszi, és ennyi. Nem akartam tovább húzni, hogy nagylányként már emlékezzen majd rá.

tjuca
 
 


Juca! Kinga nagyon menő csaj! És nem hinném, hogy újat mondok, de ezen a képen kimondottan tiszta apja!

Lackó kapott orrcseppet, szemcseppet, antibigyót, meg Mesinek is kell a szemcsepp, mert két napja csipásan ébrednek...

Lackó ha meggyógyul, bronco izé kúrát fog írni neki a doktornő, mert már szerinte se állapot, hogy többet van itthon, mint oviban... Tehát most se mehet... Hétfőn viszem vissza.

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Sziasztok!

Hazaértünk anyóséktól, és vegyesek az élmények. Dani az elején még igen beteg volt, de a végére jobban lett. Szombaton reggel még nagyon lázas volt, de azóta semmi. Igaz vasárnap reggelig folyamatosan kapta a lázcsillapítót, de azóta nem és nem is lázasodott be. Most még a héten itthon van velem, mert bár jobban van, nem akarom vinni, nehogy benyaljon megint valamit. Még nem elég erős az immunrendszere. A füle folyamatosan folyik, de ez a jó, mert ífgy a sok trutyi ki tud ürülni belőle.
Én is jobban vagyok, már csak néha-néha fújom az orrom, viszont a betegség miatt legy egy szupi ki herpesz a számon, most azzal küzdök, bár már kezd gyógyulni az is.
Most apánk lett beteg.... Úgy látszik végigsöpör a csládon a kórság!

Az én kis beteg törpöm azért örült az ajándékoknak (bár a szabadban szerettük volna elrejteni, de hideg volt hozzá nagyon)
Kép

És azért a locsolás sem maradt el!!!!
Kép

Andy

Kép
oriandy
 
 


Sziasztok!

Túl vagyunk ezen az ünnepen is. Nagyon jól éreztük magunkat a hétvégén! Volt locsolkodás, ”nyuszi” keresés. Zolónak leginkább a csoki tojás jött be, a nyuszit meg sem volt hajlandó kóstolni. :) A kedvence egy könyv volt, amit a nyuszi hozott (ma már legalább 15x elolvastuk! :? ). Igen, ma ugyanis úgy bedagadtak a nyirokcsomói, hogy nem vittem bölcsibe. Doki néni vérvételre küldött a jövő héten, ugyanis se láz, se orrfolyás nincs, viszont a pocakjánál és a hóna alatt is érzett duzzanatot. :( Remélem semmi komoly.

Gabella: Nyíregyháza sincs a szomszédban, de majd még meglátjuk. Szuper a poncsó! :)

Benianya: Jók a képek! Biztos nagyon szuper volt! A gyerekeknek pedig igazi ”szupernagyijuk” van. Tényleg emlékeztek még erre a sorozatra?! :P

Prenáta: Gondolok rád, ügyes legyél! Peti igazán csinos volt.

Pil: Kitartást és mielőbbi gyógyulást!!!!

Ex: Petinek nincs ideje pihenni annyi dolga van?! :wink: :P

Csandy: Komplikációmentes utolsó heteket kívánok! Legalább még 8-at! :wink: :)

Kmammy: Nagyon különleges volt a menü!

Tjuca: Igazán csinos volt Kinga!

Oriandy: Hol találta Dani ezt a különleges üvegű kölnit?! :D Jobbulást a családnak.


nancsa
 
 


Helló mindenkinek!

Reni!
A budapesti eladó lakás a férjem húgáé.

Gabi!
Sima aloe gélt adok Pannának.
A forever-ös 4.000.-ft körül van azt sima herbáriában vettem.
1 liter és attól függ mennyit adsz egy nap ( én most jelenleg naponta 2 teáskanállal) kb 3 hónapig elég. Nagyon rossz íze van de Panna nyeli mint kacsa a nokedlit szerintem még szereti is.

Csandy!
Boldog szülinapot Gergőnek!
Szerintem ne aggódj másodjára biztosan szerencsésebbek lesztek és még gyógyszert is szedsz, minden rendben lesz!

Ex!
Peti nagyon cuki a telefonnal.
Panna sem nagyon akar beszélni, csak annyit mond: apa, anya, am (hamm ), viszont a múltkor tök tisztán azt mondta: autó
Szóval szerintem a későn beszélő gyerekek egyből tisztán ejtik a szavakat legalább is én ezt tapasztalom.
Juca!
Köszi a drukkokat, jó lenne ha valami alakulna mert szorul a hurok a nyakunk körül.

Pil!
Továbbra is szurkolok és sokat gondolok rátok!
Nagyon nehéz lehet most nektek.

Kmammy!

Nálunk mindkét lánynak a kórházba tették be az én babakori aranyfülbevalómat ami kapcsos. Injekciós tűvel szúrták ki nekik.
Később - mikor már meggyógyult - cseréltük ki nekik köves bedugósra. Soha semmi baj nem volt a csajszik fülével.



Kimike!

Campari juice,szét röhögtem magam.

Kép

Kép
katus73
 
 


Sziasztok!

Juca, ez a túrórudis történet akár velünk is megeshetett volna. 1. Gyerek állandóan túrórudit enne. 2. Tombol a dackorszak, vagy mitudoménminekhívják, de félek, színész lesz a gyerek. Imádja, ha közönsége van. 3. Kinga tekintete tisztára, mint Miláné.
A néni csak jófej akart lenni gondolom, a maga módján persze. Én nem foglalkoznék vele a helyedben. Max nem mennék többé oda, vagy legalábbis gyerekmentesen.
Mi ma megint ordítva jöttünk haza a bölcsiből. A bűnöm az volt, hogy nem engedtem meg, hogy más motorját kihozza a bölcsiből. Mindenki bámult, mint borjú az új kapura. De már kezdek immunis lenni a dologra.

Andy, én ennyi csokit meg sem mernék mutatni Milánnak, mert az összeset kicsomagolná és fel akarná falni. Dani nem csinál ilyet?

Gabi, jobbulást Lackónak. Sajnos az immunerősítőknek több idő kell. Szépet alkottál. :-)

Jó éjt!
Vendég
 


Sziasztok!

Tegnap este akartam jönni, de bealudtam Petivel. Pedig pezsgőzni is akartunk a párommal, mert tegnap sikeres vizsgát tettem. Párom szerint még egy bizonyítvánnyal több porosodik a polcon!

Ex, Oriandy, Juca!
Nagyon jók a képek! Tündiriek a gyerekek!

Az enyém is hiszticsúcs!!!

Rohanok, met Peti itt garázdálkodik, na meg takarítunk is közben.

Reni
Kép
prenata
 
 


Jó reggelt mindenkinek,

Pil,
tudom mindenki írja és én is csak csatlakozni tudok, hogy nagyon szorítok értetek. Minden nap gondolok rátok és tényleg nagyon remélem, hogy hamarosan ez már csak egy rossz emlék lesz.

Kmammy,
egyszerűen csodás ez az étel. Képzeld hétfőn mi is rendeltünk sushit: az I love sushi-tól, mert megbüdösödött a hús amit ettünk volna ebédre.
Nekem nagyon izlett, de kiváncsi lennék, hogy neked mi a véleményed róluk.

Juca,
rudis sztorira kommenteltem, egyébként nagyon csinibini Kinga.

Benianyu,
a lányod szuper tehetséges falmászó! Gyönyörű és nagyon profi az a mozdulat a képen. Viszont, hogy a csudába gyűlt össze nektek 13 adag mosnivaló? Nálunk majdnem egy hónap kell ennyihez. Hát minden tiszteletem.
Még valami, mivel tudom, hogy passzív Lost rajongó vagy ezért itt egy link: lost.hu na ha erre az oldalra felmész, akkor a bal oldali sávban, a második egységben (Lost) van egy olyan cím, hogy részek, itt el tudod olvasni, hogy az egyes részekben pontosan mi történt. Most egyébként már a 4. sorozat 8-ik része ment le Amcsiban (én pont tegnap néztem meg, most már totál káosz semmit nem értek:))))

Katus,
ezek szerint a ti lakásotok még nem ment el? Eladóval nem lehet valamit egyezkedni? Esetleg nézzétek meg, hogy a CIB-nek milyen ez az áthidaló kölcsöne, amit most úgy reklámoznak. Persze tudom, nem kölcsönből akarnátok venni, csak ha tényleg nem megy el a lakásotok nehogy bukjátok a foglalót, meg az újat is.

Kimike,
campari juice-on hosszan röhögtünk, azóta a Guszti azt tanítja folyamatosan a csajnak, hogy kisfröccs, kisfröccs:)

Gabella,
ez a poncsó nagyon édes. Lehet, hogy egy ilyenre mi is beneveznénk csak valami rózsaszínesben!

Rólunk: Pancsi még alszik, mivl elég pocsék éjszakánk volt, többször felsírt, aztán hajnali 2 körül hoztam át közénk. Közben éreztem, hogy tiszta víz: pelus átázott totál pisi volt, szóval öltöztetés. Közben kicsit forró is volt a kis teste, biztos ami bizts adtam lázcsillapitót is.
Lehet, hogy hiba volt tegnap abban a szeles idpben kimenni?
De sajnos muszáj volt, mert nekem suli volt, őt meg vittem a Babapihenőbe, mert anuym nem tudott jönni.
SAjnos nagyim, aki vasárnap még teljesen jól volt és együtt ünnepelt velünk, éjszaka kapott egy újabb stroke-ot és most olyan kómaszerű állapotban van. Tegnap suli előtt még nála is voltam a kórházban....hát elég szörnyű és sajnos nem sok jóval kecsegtetnek.

Fülbevaló:
nekünk nincs. Ez számomra (mármint a lyukasztás) horrorisztikus dolog, majd ha a gyerekem akarja megcsináltatja magának.

Beszéd:
elég sok mindent mond a csaj, állathangokat is utánoz, de mlg rengeteg a halandzsa, az viszont folyamatosan, néha énekel is.
Most a legújabb szava a süsü -> ez a nyuszi, de hogy miért azt ne kérdezzétek.
De egyébként már felismerhetően mondja az ajtó, autó, busz, lámpa szavakat....meg még egy csomó mást is, csak akkor velem lenne tele az oldal.

meteor
 
 


Köszi csajok!

A blogon van a sztori.

Kimike!

Kinga nagyon keményen tud nézni, arról nincs kép, de vérfagyasztó, ki se néznénk a lágy lányos vonásaiból. :roll:

Kinga hála az égnek nem esik neki a csokinak, meg lehet beszélni vele, hogy csak a nyúl fülét eheti meg, a többi megy a hűtőbe.

Rita!

Kisfröccs, most komolyan nem talált egyszerűbbet? :lol:

Kinga is most kezdett "beszélni", sok szót mond, vagy első tagot, és amit mond tisztán, és mindent kimagyaráz. Ja és most kezdte mondani, hogy Kinga, teljesen tisztán. Oké nem Eufrozina, tehát nem állítottuk kihívások elé. 8)

Katus!

Ne is mondd, mi beleőszültünk a lakásprojektbe. Ha azt leírnánk bestseller lenne sajna. Én még annyi flegma, bunkó és buta banki meg ingatlanos ügyintézővel az életben nem találkoztam. Remélem Neketek könnyebb lesz, de pl. az ERSTE bankot kerüljétek el nagy ívben. Kofa előző lakását a Raiffeisennél intézte, az sokkal korrektebb volt.

tjuca
 
 


Juca!

Ezt az ablakos vízórát nem értem! A budiban (párdon wc-n) van ablak mögött? vagy hogy is?! :shock: :roll:

Kinga nagyon ügyi! Petitől ha kérdezzük hogy hívják, a válasz annyi, hogy baba! Viszont anyukámnak mondja, hogy Ákhi (Ági) mama, öcsémnek Jóní (Janó), nekem pedig Jeni nyenye (Reni anya)! :lol:

Kimike, Rita!
Campari dzsúzz, kisfröccs! :lol: Peti egyszerűen leboroz mindent, amire rámondjuk, hogy neki (még) nem szabad inni!!!

2-től suliban kéne lennem, de nincs bébicsőszöm, így csak 4-re tudok menni. Akkorra jön a nagyi.

Viera!
Régen jelentkeztél? Hogy vagytok????????

Reni
Kép
prenata
 
 


Reni!

Hátul be van csempézve a budi, és a vízóráknél van két kis ablak, ott lehet leolvasni. Egyszerű fehér műanyag cucc. Namármost, ebből lehet kapni nagyobbat is, csak ezen a felületen körbe a csempék értelemszerűen egy nagy gipszkartonon annak, meg valami fém lapon. Sok panelben látsz ilyet. Most inkább nem fotózom le, mert kicsit szét van robbantva a budink.

tjuca
 
 


Sziasztok!!

Rég nem voltam, most írok egy pár sort, este talán bővebben.
Bocsi, hogy név szerint nem reagálok, de nagyon vissza sem tudtam olvasni ebben a húsvéti kavalkádban.
Képeket viszont átnéztem, szupik mind.
Én is este felrakom mostmár az ígért képeket a lakásról, illetve csak a felújított részéről, meg a húsvéti tojásolásról is egy párat.

Csandy Gergőjének boldog 2. évfordulót!!
Jaj, hogy szalad az idő.

Mondjunk nem bánnám, ha Noémi egy kicsit előrébb lenne korban, vagy talán sokkal hátrébb, de ami most van, az katasztrófa. És csak velem. Hiszti hiszti hátán, ordítás, csapkodás, stb.
Ha valahova elmegyünk, csodálkoznak, hogy ilyen jó gyereket még életükben nem láttak.
Ma három óra hosszát ült a fodrásznál velem (babakocsiban).

Na, szóval próbálok bekapcsolódni.
Igazából semmi nem történt velünk amióta nem vagoyk ,ezért is nem írtam, meg mire odaérek, kb. féltizenegy van, akkor meg már azon izélek, hogy mindjárt reggel, meg nehogy felkeljen Nonó mert akkor aztán tényleg nem lesz teljes éjszakám.
Na, akkor este jövök.

Pussz mindenkinek!!!

Erika

Kép
viera
 
 


Sziasztok!

Bocsi, hogy ma se jöttem, de apánk itthon, és ráadásul egy hirtelen ötlet alapján elmentünk szemüveget csináltatni.

Rita! Sajna, nem vállalták a szemüveg javítását, mert nemcsak a lencse csréje lett volna, hanem még a szára is furán kifele áll. Nem baj, lesz új szemüvegem, jó drágán, de az egészségpénztáron volt annyi pénzünk szerencsére. Visszaküldjem a szemcsit, vagy próbálkozzak, hátha máshol bevállalják a javítást?
Poncsót csinálok Panninak természetesen, csak mondd meg, mennyire rózsaszín legyen! Egyszínű, többszínű, élénk, pasztel, lilás vagy babás rózsaszín...

Colett! Írj már, már lassan a második kisruci is kész van Noinak!

Veráska! Te is írj, hogy akkor milyen legyen a Dávid pulcsija! (Kinga poncsója már tervezés alatt, a kisruha után fogok is hozzá!)

Era! Kérek fotót narancssárga ruhás Noémiről!

Ezt a dobozos vízórát én se értem, de nálunk ugye az udvaron van, lent a beton alatt az aknában... :roll:

Jók ezek a szavak! Milán nagyon komoly, de Panni-apuka ötlete se rossz! Annak idején Lackónak azt akarták megtanítani, hogy részecskegyorsító, meg valami fúziós reaktor akármi... :D

Kimike! Ok, hogy több idő kell egy immunerősítőnek, de a multivitamint 6 hónapja eszik... A 3 hónapos broncho-vaxom kúrában van minden reményem...

Bocsi, mennem kell, pótvacsiztatás következik!

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Hali!

Na itt vagyok.
Végül is fentebb már mindent leírtam ami velünk kapcsolatos. Lényeg, hogy Zoránt felvették a suliba.
Noémi botrányos és ami még jobban bosszant, hogyha hazajön az apja, akkor rohan elé, hogy : Apa-apa, puszi, és az apja persze el sem hiszi, hogy mi megy itthon miközben ő nincs itthon.
Hiszti-hiszti-hiszti...

Van viszont valami, aminek nagyon, denagyon örülök. Noémi szinte az eégsz húsvétot végigcsokizta. Volt közte Kindertojás, másféle csoki, tejkrémmel töltött csoki, azonkívül evett rendes igazi felnőtt joghurtot, töltöttkápit csurig tejfölösen. ÉS SEMMI BAJA TŐLE!!!
Nem tudom, de mi kb. két és fél hete esszül a Flavon lekvárt. Nem feltétlen annak tudom be ezt a jó hatást,de az biztos, hogy dobott az immunrendszerén.

Szóval velünk ennyi, próbálok most már versenyt tartani veletek.

Gabi!
Ez a poncsó k.jó!!!
Hát nagyon gondolkodóba estem, hogy nekünk is kellene.
De pont ilyen kékes. Ilyen még nincs. Farmerhoz is menne, stb.
Nem kell mindig a rózsaszín.
Oké, a kisruháról is dobok fotót, csak asszem még nem fényképeztem le, mert pizsamára adtam rá, úgy meg nem akartam.

Na, felteszem a felújítási képeket. A menyezet lett felújítva, szóval azt fotóztam jobban. A lenti rumlit ne nézzétek, általában napközben így néz ki a nappalink, Noémi kihozza a játékait. De hát hol játszon, én is kint vagyok. A szobájában egyedül azért nem buli.

Kép nappali
Kép ez is
Kép konyha
Kép folyosó bejárat felől
Kép megint nappali :D
Kép konyha
Kép és uccsó nappali.

Szerintem tök jó lett.

Rengeteg fotóm van még a húsvétról, sőt arról is ahogy Vasadon hagy pelyhekben hullt a hó..., mert ott voltunk szombaton. Tisztára mint egy téli táj.
De ezeket majd holnap teszem fel, mert akkor az én fotóimmal lesz tele a topik.
Zoránt vasárnap elvitte apa autókiállításra Pestre. Nagyon tetszett neki, szóval egész tavaszi szünet alatt neki nem volt megállás. Csavargás-csavargás...

Na, holnap jövök még...
Pussz!!!!

Kismamiknak kellemes kismamiságot, új anyuciknak pedig boldog babázást.

Erika

Kép
viera
 
 


Sziasztok,

Köszönöm a fülbeváló írásotokat!
Kép

Tjuca: Nagyon csinos Kinga!:P Különösen nekem tetszik az öve!!! Tényleg olyan csinosak a lányok ruhai, csak irigyelni tudok.

Gabella: Nagyon ügyes vagy! :P Mi is rendelhetünk valamit őszre? Konkrétan egy mellényt szeretnénk. Ami van most, talán tavasszal ki fog nőni, és ugyan olyat szeretnénk majd. Lehetséges? :roll:

Kimike: Talán most nyáron hagyunk a látogatást, inkább karácsonyra. Anyagilag sem jön még rendbe, már Kevinnek is majdnem teljes árát kérnek rep.jegyért, őszintén ottani nyarat már untunk is. Tervezünk következőnél Thomas Vidámparkba menni, már nagyon várunk.
Kép Kép
Kép Kép Kép

Meteor: Tudom örülni kéne, hogy itt tenger hiány országban is lehet enni Sushi-t, még annak is, hogy régebben csak Bécsben lehetett, azután Vörösmarty téren, még Hiltonban lehetett, de most már Corában, Matchban is kapható…. Sajnos azok nekünk hamis, mint Kínai kaja. Bár gondolom minden országban ilyenek, pl. kinti magyar étteremben ilyen gulyáslevest kínálnak kb. 2000Ft-ért.:twisted:
Kép
Nyers halacskást nem, de tekercsest szoktam csinálni itthon is.

Viera: Három órát ült babakocsiban Noémi!? A babakocsi nálunk csak akkor kinyitható, amikor alszik Kevin. Nagyon szép a lakástok! Szuper!!!:P

Jó éjszakát Mindenkinek!
Vendég
 


Era! Szuperszép lett minden világítás! Poncsó rendelés jegyezve, színeket majd nyomozom. Teszveszen találtam egy tök jó fonalas emberkét, remélem, ad kedvezményt!

Kmammy! Mutass egy fotót a mellényről, és szerintem megoldom! :wink: Fel is írom!

Apánk a szomszédban autót szerel. A szomszédét... Holnap viszi műszakira, jókor szereli...

Megyek, hátha mégis le tudom rakni aludni a gyerekeket...

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Ja, igen! A babakocsit mi utoljára akkor használtuk, mikor januárban havasak voltak az utak, nem tudtunk biciklizni, de a szánkóhoz már nem volt elég hó. Azóta csak porosodik. Eladni meg sajnálom, bár nem tudom, mire tartogatom... Ábrándozok, hátha egyszer lesz még hármaska... De ha lesz is, nem mostanában, szóval nem értem, mért tartogatom... Ráadásul kinyitva a hálószobában...

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


De jó ez a Thomas park! Csak Lackó meg ne lássa!

Na de tényleg jó éjt!

Kép

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Hali.

Csandy, remélem, jól vagytok. Olyan jó nézni a képet rólatok, rólad sugárzik a boldogság!

Gab, nagyon ügyes vagy!
Nekem, ha lányom lenne, én azonnal tetettem volna a fülébe fülbevalót...
Új szemüveg? Jó! Csak tegyél fel majd képet.

Juca, na igen, ahogy Kmammy írta, biztos nagyon elfoglalt a drágám. ;)
Halkan megjegyzem, hogy Kinga tiszta apja, különösen ez az arckifejezés...
Huh, a Raif... nagyon drága...ahogy nézem a hirdetéseit. De ha normálisak...
Vízórát én vizuálisan elképzeltem, nálunk (pedig ez is panel) a WC hátamögött nyiható ajtó van, azt szoktuk nyitogatni, ha leolvassák az órákat.

Kmammy, el is felejtettem megkérdezni, hogy Kevinnek hogy ízlett a húsvéti menü?

Andy, jók a fotók. Sajnálom, hogy betegek lettetek. Ami az illeti, Peti is náthás megint, amin annyira nem csodálkozok, mert én szűk három hete fújom az orrom. :?

Nancsa, és nem mondott semmit a doki, hogy esetleg mitől lehetnek a dudorok???
Én imádtam a szupernagyis sorozatot...

Katus, akkor nálatok sem gond az esetleges gyógyszerbeadás. Peti is mindent lenyel...

Kimike, Peti húsvétkor az egyik kisnyuszit papírostól akarta felfalni. Persze kibontva már nem volt annyira szimpatikus. :o

Preni, gratula a sikeres vizsgához!
Hm, miután elolvastam a leborozást, rájöttem, hogy mi egy alkoholista bagázst melengetünk. :o

Meteor, hát nem semmi a párod, hogy Panninak a kisfröccs szót tanítja...
Mamádat sajnálom, remélem, felépül.

Viera, szupi, hogy felvették Zoránt!
A viselkedés nálunk pont fordítva van, ha a férjem nincs itthon, minden OK, de ha Feri hazaér, akkor menetrendszerű nyekergés van. :o

Na lépek, mostmár nézem is a dr. House-t.

Ági és
KépKép
exdeus
 
 


Juca!
Most már értem! Nálunk a folyosón, amiból a konyha nyílik, van egy keskeny vasajtó és ott megy mindenféle vízcső és ott vannak a vízórák!

Viera!
Örülök, hogy jól vagytok! Lakás nagyon szép lett!
Peti is nagyon hisztis, és ő is leginkáb nekem tartogatja! De már nem hat meg! Próbálom figyelmen kívűl hagyni, ha olyan dologról van szó, amit hiába magyarázok 100-adjára és akkor sem érti meg, hogy nem szabad, mert veszélyes! Akkor ordíthat, akkor sem lehet.

Kmammy!
Szuper lehet ez a Thomas park! Nálunk Thomas, a Szezám utca, Elmo világa, Groover utazásai Peti nagy kedvencei! Olyanko mint akit leszögeztek a tv elé, olyan! Amikor porszivózás után felmosom a parkettát, akkor mindig Thomassal kötöm le Petit. Addig megül egy helyben és nem mászkál!

Ex!
Alkoholista banda!? :lol: Egyszerűen csak tudunk élni!!!!!!!!!

Képzeljétek, úgy néz ki, hogy 2-3 hét múlva utazok Pestre gyerekmentesen kikapcsolódni 2 napra!!!!!!!!!!!! Úgy érzem Petinek már ki kell bírnia cici nélkül! Pláne, hogy mostanában mindig a férjem altatott a tanulásom miatt! Peti úgy megszokta, hogy az esti cici után eltol magától és közli velem, hogy apa! :roll:

Reni
Kép
prenata
 
 


Helló!

Először is, magunkról. Na, kaptam mélt, pótmama ügyben, írtam mélt, majd hív egy 29 éves lány. Férjem ellenzi, de már kivagyunk, főleg Máté durva, aki reggel 6-tól este 9-ig pörög, mehetünk akárhová hétvégén, max. kocsiban alszik, itthon már nem. Noi alszik, de azért tényleg kéne egy kis kiruccanás. Meglátjuk milyen a csajszi, fényképen szimpi, tanár volt.

Gabella: Na, jöhet a ruha, hogy csináljuk a ruha-pénz cserét? Talin, vagy előbb póstán? Nekem mindögy, és mennyi az annyi? Írj privit, azt lerendezzük.

Kmammy: Hol van ez a szupi Thomas-os vidámpark? Én a Tuk-Tuk-ot szeretem, de megszüntették a házhoz szállítást. :twisted: Ismered?

Juca: Na, nekünk az van, hogy a wc-ben cserélték a vízórát, és akkor szétbombázták ott hátul. És akkor ők 5 rongyért csináltak olyan műanyag ablakot. Azért a tapétát úgy hagyták, az uramra várt. Ez a túró rudis sztori kafa....Nekem az szúrja a szemem mikor Noi hisztizik homokozós játékért, mert viszik haza (mármint a játékot gyerekkel...). Erre a kedves anyuka, jajjjj, itt hagyom neketek ha kell....Mondom, köszi nem, meg kell tanulnia, hogy ez nem így megy....Ja, ingatlanosok tényleg durvák, de én is azzal kezdem, én leszek a kivétel!

Viera: Jó a kecó! Nekem se hisznek anyuék, hogy kivagyok a lurkóktók....Persze náluk más, ott azért eléggé le vannak foglalva, de én egyedül nem tók udvari bolondot játszani nekik mindig....

Reni: Hű, és hová mész? Mármint itt, Pesten?

Nancsa: Szupernagyi nagyon bejött, pedig milyen hülyeség volt így visszagondolva!

Meteor: Sajnálom a nagyidat! Fülbevaló hozzáállásod tiszta uram! De én győztem, simán kiszúrattam neki!

Ja, Pil.-ről, vagyis Petiről vannak hírak, majd ír, most be van havazva...(pozitívan.)

Mentem.

KépKép
KépKép
colett77
 
 


Sziasztok!

Délután írok,ha Dávid alszik.Most csak annyi,Colett:

Máténak boldog szülinapot kívánunk!!!!!!



Kép

Andi

Kép
Kép
veráska
 
 


Csandy!
Egy nap késéssel,de annál nagyobb szeretettel kívánunk nagyon boldog szülinapot!


Kép

Andiék

Kép
Kép
veráska
 
 


Sziasztok!

Csandynak és Máténak nagyon boldog szülinapot kívánunk!!!!!!!!!!!!!!!!

Colett írok gyorsan privit!

Többiek! Majd még jövök, de ma meg tüdőszűrő, Mesi hót csipa, főznöm is kéne, meg apának segítek, mert olajat cserél a kocsiban...

Jövő héten már ezer százalék, hogy aktívan visszajövök!!!!!!!!!!

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Colett! Elment a privi, várom a választ!

Veráska! Pulcsi színre, fazonra kérek tippet! Milyen elképzelésed van?

Megyek, apa igényel...

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Sziasztok
Kicsit lemaradtam!

Vissza kell olvasnom!

Addig is:

Máté
Kép



Csandy
Kép
Vendég
 


Sziasztok,

Pancsi már két napja lázas, most beszéltem a dokinővel, azt mondta, hogy tuti, hogy nem a 18 hós oltás mellékhatása, szóval ha nem javul holnap megyünk megnézetni.

Colett,
akkor levizsgáztál, mostantól ingatlanos vagy?

Viera,
nagyon jó lett a felújítás. Szuper a világítás, meg egyébként is tetszik egy-két ötlet a nappaliban (pölö tv elrejtése a gipszkarton falba...ugye gipszkarton?)
Azt szeretném kérdezni, hogy a spotokon kívül tömlőfény van a gipszkartonba rakva? Fényerőszabályzós?
Most tervezünk egy helyre hasonlót és érdekelne, hogy honnan mennyiért szereztétek be.

Hú csajok, egyébként olyan ideges vagyok: tavaly vettünk egy kinyitható kanapét az Innoshop-ban, nem olcsóért, erre ma eltört a VAS része.
Persze a garancia februárban lejárt. 11kor nyitott az üzlet, addig remegett a kezem lábam az idegtől, de nagyon jó fejek voltak.
Mondták, hogy ilyen esetben természetesen garancián tól is kicserélik, csak annyi gáz van, hogy ezt a modellt már nem forgalmazzák, szóval most vagy a svéd (norvég?finn?dán?) gyártól rendelik be vagy ha már ott sincs, akkor megpróbálják megcsinálni-> meghegeszteni.

Mondjuk ez azt jelenti, hogy ismét a galérián alszunk, aminek csak azért nem örülök, mert hogy Pancsi nincs jól mostanában hajnalban többször kijött közénk aludni, oda viszont nem akarom felcipelni.

meteor
 
 


Sziasztok!

tegnap hazajöttünk,de hétfőn befekszünk egy másik kh-ba egy 5 npos kivizsgálásra.majd irok részletesen,csak most élvezzük az eggyüttlétet,plusz két gyerekkel ugye neehezebb.

Sok a nyitott kérdés,mi volt ez az egész,mitől ennyire hipotón,a korai fejlődésneurológiai kh-ba fekszünk be amúgy.

KépKép

KépKép
pilchard
 
 


Pil! Még egy kamionnyi drukk! És szép hétvégét nektek!!!!!!!!!!!!!!!!!

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Gabella:
köszi!!!!meg persze MIndenkinek!!
Szombaton nagytakaritunk,jön segitség(nagyon rá is fér a házra),vasárnap meg jönnek tesómék,anyu,még nem is látták peti babát,igy tök jó hogy itthon vagyunk már.

Ezt az öt napot meg csak kibirjuk még,mindenképpen vizsgálják ki,mert ha kell terápia,torna akármi,azt minnél hamarabb el kell kezdeni,fél éves korukig lehet őket a legjobban fejlszteni.

Voltunk az új gyerekorvosunknál is,nagyon alapos volt,és szimaptikus igy elsőre.

És közbe az előbb betelefonáltam,megvan az MRI lelet,ez negativ!!!!!
Egy stresszel kevesebb!

KépKép

KépKép
pilchard
 
 


Sziasztok!

Pil.: egy kis öröm, ez nagyon jó. Még 1 kis kitartás!

Könyvelőcsajszik! Én igényelem vissza a lakáshitelt, nem gondoltam volna hogy egy sima gyed mellett mind a 120-at visszakapjuk. Lehetséges ez? Nagyon jól jönne a pénz, de nem tudom elhinni...

MA AKARTAM MEGINT MEGMUTATNI VENCEL KIÜTÉSEIT A DOKINŐNEK, MERT EZ SZERINTEM MÁR NEM VÍRUS, DE NEM JUTOTTUNK BE, AKKORÁT HISZTIZETT. Mert nem motorozhatott tovább. Öklöndözött, úgy sírt, rúgkapált, ölbe venni sem lehetett, nem tudtam kezelni. Hazáig ordított, a ház előtt elaludt 1-kor, azóta is alszik. Fél 5 van. Én is aludtam, úgy lefárasztott. Még alvás közben is ikegett. Úgy sajnáltam és úgy égett a fejem. A dokinő is kijött, ki sír így, miért.
Szerintem nemsokára felébred, addig olvasok! Pussz

Mári

Kép
mári
 
 


Mári, tudom szemétség, de most fellélegeztem, hogy nem vagyok egyedül a hisztis gyerkőccel. :wink: :)
Milán már feléri ésszel, hogy a csoki egészét is megeheti, csak anyát kell legyűrni egy kis hisztivel. Vége, a szépen megbeszéljük és úgy lesz ahogy anya akarja világnak. :evil:

Pil ez jó hír, meglátod semmi baj nem lesz a kis Petivel. Megy a drukk!
Vendég
 


Sziasztok!!

Bocsika, este jövök, de Gabinak ezt a pár képet megígértem.
Persze Ti is megnézhetitek ( :lol: ), csak épp azt ecseteltem GAbinak, hogy Noémi inkább ilyen katonás színű rucikban nyomja.
A narancsszínű pedig az ő munkája.

Pussz mindenkinek, este jövök.

Kép
Kép
Kép
Kép

Erika

Kép
viera
 
 


Sziasztok Csajócák,

én is előkerültem.

Az elmúlt hétben végigsöpört a családon egy vírus, hányás, hasmenés. Szegény Marci kezdte húsvét hétfőn, úgyhogy haza kellett jönni a kiruccanásból :( .
Utána én következtem, tegnap délben pedig Isti is hazajött a munkahelyéről, mert ő sem úszta meg.
Marcinak még keményen hasmenése van, szerencsére hányás csak 1 napig volt. Nekem másfél napig tartott, már azt hittem nem is tudunk elmenni a 18. heti UH-ra...

Ja, ha már UH, akkor megosztom veletek is a jóhírt, hogy úgy néz ki kisöcsije lesz Marcinak :) :) :D :D :lol: :lol: :) !!! Nagyon örülünk, Marci már teljesen odáig van a babákért. Mindig babás képeket, újságokat kell nézegetni, puszilgatja a hasamat, szóval tiszta nagyfiú, mint aki már mindent tud :D !!!

Holnap Pesten leszek reggeltől estig, remélem Isti boldogul Marci hasmenésével, mert ma is kb. 4-szer cseréltem rucit rajta.

Pil: örülök a jóhírnek, jó lenne, ha a másik kórházban végre megoldást találnának Petike problémájára. Drukkolok és gondolok rátok!!!

Gab: nagyon ügyes vagy!!! Ha kislányom lenne ilyen poncsóra én is beneveznék :wink: !!!

Képek nagyon helyesek, minden baba csodaszép!!!

Bocsi, hogy inkább csak magunkról írtam.

Puszi

Eni
marcy
 
 


Nem is az elmúlt héten, hiszen most volt húsvét :roll: ...

Eni
marcy
 
 


Jó estét mindenkinek!

Már megint én vagyok, most meg a csapból is én folyok :roll: .

Név szerint nem fogok reagálni, mert ugyan visszaolvastam, de már az elejét elfelejtettem.

Kezdem azzal, hogy a képek szupik.
Kinga tényleg igazi kiscsaj. Ja, de Noémi is tud úgy nézni, hogy senki nem hinné el. Lehajtja félig a fejét és a szemével felfelé néz mérgesen. Nem is tudom így leírni, ezt látni kellene. Viszont dirrekt csinálja, mert tudja, hog ytetszik nekünk.

Peti olyan édes a telcsijével. Biztos nagyon uncsi hívása volt és hát lassan elszunyált rajta. :lol:

Dani is édes, ahogy bontogatja a nyuszikat, meg ez a szódásüveg... :D , ugye az.
Hát ez az igazi fiús locsolkodás.
Egyébként mi is így jártunk, hogy elmentünk a tesómékhoz és úgy szerettük volna, hogy kint keresgéljük a tojásokat,stb. de szakadt a HÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓ!!!
Erről majd teszek fel képet.

Hú, ki ne hagyjak valaki. :roll:

Világítás: igen, vannak a spotok, meg a gipsz felett rejtett világítás. Ez egy sima világítós cső (vagy hogy írjam), amit pl. karácsonykor a házakra is fel szoktak tenni. Nem lehet a fényviszonyokat szabályozni.
Ja, de lehet, kevesebbet kapcsolunk fel. :D Mert az összes sorhoz külön kapcsoló van.
Gondolhatjátok, van egy millió kapcsolónk.

Kmammy:
Ezt én már nem bírom.
Te olyan tálalásokkal sokkolsz engem, hogy hihetetlen. Már teljesen lustának érzem magam és lelkifurdalásom is van, hogy én meg csak úgy bedobom a kaját a mikróba, utána meg Noémi szájában. Jobb esetben, ha nem sietünk, akkor egyedül eszik, de ilyen tálalást még a gondolatom sem született meg, nemhogy tányéron.
Szóval ne csináld ezt velem!!! :oops: :cry: :D
Pl. répákat hogy vágod virág formára, vagy bármi ilyesmit. Van valami spéci eszközöd ehhez, vagy sima kés? Ne tégy tönkre.

Reni!
Köszi a hiányolást, szerencsére semmi bajunk, csak időhiány. Viszont azért szégyellem is magam, mert egy-két sor akárhogyis, de beleférne, ez a kis családi társaság megérdemelné.

MÁTÉ!!! SOK BOLDOG SZÜLINAPOT!!!

Kép

És most egy pár húsvéti kép rólunk. Mi Vasadon voltunk a tesóméknál, aki rajta van még kislány Eszter 3 éves, kisfiú Bence (Benia: BENEDEK), 18 hós.

Kép hőn áhított pókemberes póló
Kép kirakózás
Kép Bencus
Kép Nonó csokizik ezerrel
Kép együtt ezek a drágák
Kép kedvenc képem: Bence és Noémi
és még két uccsó a téli tájról, aztán eldugulok:
Kép erdőközelben
Kép udvar, ahol a tojáskeresés elmaradt.

Bocsi csajok, még ezer képem van, de ezeket is olyan nehezen válogattam ki. Nehéz közülük választani...

Kép

Erika

Kép
viera
 
 


Sziasztok

Pil
Remélem ezalatt az 5 nap alatt mindenre fény derül!
Drukkolok nagyon!

Kmammy
Szuper amiket gyártasz!
Kép

Csajok
A képek mindenkinél nagyon jók! :lol:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.09.17 19:53-kor.
Vendég
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?