Új privát üzeneted érkezett!

Zsófi
az ovis alkotódélután azt jelenti, hogy anyának kell domborítani valamit?Kép TökjóKép
e
ellimami
 
 


Aham, olyanKép Csinálunk télapóra hűtőmágnest - gipsz macik, hóember, miegyéb télapósra festve -, kis zsákokat (most szabomKép), babzsákot "tornaórára", a báboknak lakhelyet (textilaplikáció), meg karácsonyi díszeket.
Olyan csapatépítő tréningKép tavasszal majd gulyásparty leszKép

Vigyázzatok, tanulnom kéne, ilyenkor szófosásom vanKép

Ja, az én Danimnak, jó ami a kicsiknek, ilyenkor előjön belőle is a dedósKép (ha mond valamit, jó, hogy 2 babakocsink vanKép)

Zsófi
csucsuka
 
 


Sziasztok!

Igaz jól eltüntem, de már dolgozok és nincs időm irni de olvaslak ám benneteket.

Eli: Nekem nem jött email lehet, hogy mi is mennénk a mikibulira ha még nem késő válaszolni neked. email cimem: belagyine@hotmail.com

Amúgy jól vagyunk Márk már nagyon megszerette a ölcsit már reggelente készül, hogy mikor megyünk.
Nagyott nőt és már csak a hátsó rágófogak vannak hátra és kint van a 20 fogacskája.
Most meló helyről írok de este teszek fel képet róla mert elkészültek a bölcsis képek.

Mindenkinek utólag is sok boldog szülinapot és névnapot kívánok, és bocsika, hogy igy eltüntem.

Sziasztok
Andy
andy78
 
 

 
 

ölcsi=bölcsit

Andy
andy78
 
 


Hello csajok
Pecsen voltunk ezert nem jelentkeztem, aztán meg rendesen betaknyosodtunk mind a harman....
Most csak gyors Mikibulival kapcs.Irtam a boltnak ahol a fakanalbabokat lattam,hogy irjak meg pontosan milyenek vannak es mennyiert. Ha jol emlexem kb. 700 Ft. volt darabja. Ha ez nektek megfelel arban, akkor ahogy a pasi visszair intezem. Mi meg tudjuk venni, csak kicsit kaszalodjunk ki ebbol az iszonyatos family-betegsegbol.
Elli
Koszi mailt, asszem itt mindent leirtam, akkor mar nem irok kulon valaszt ok?
Ja Mikulas ruhat akkor vedd meg te pliiiz, sztem ugysem lehet felprobalni. nem?
Na most ennyi
Norka
Ja es mi is beszallunk a csomagos buliba+1 ajandekkal.Ki kellene talalni a penz osszeszedeset, ne a bulin kelljen ezzel nyuglodni.
Norka
norkini
 
 


Elli,
köszi, köszi...
Ja, picinek is kéne csomag mindenképp. Kinek, hol, mikor adjuk a pízt?
zs
zsuzso
 
 


Sziasztok!

Egyre nagyobb a kerdojelunk, de azert en meg bizakodok Kép
Kristofnak is jo az egyencsomag. Hova utaljam az arat? Ha megsem tudunk menni, majd begyujtjuk valahol a csomikat.
Na megyek pakolni!
Betegeknek jobbulast!

Ari
ari
 
 


Sziasztok lanyok!

Az elobb, amig vecen voltam (bocsi), hallottam, hogy Petra szekrenyenek az ajtaja nyilik-csukodik parszor, es kezdtem elkepzelni az elem tarulo kepet, azaz a kupacba hanyt ruhakat a szoba kulonbozo pontjain. Ehelyett Petra ELPAKOLTA az este kivasalt es meg a vasalodeszkan felejtett ruhait a szekrenybe.Kép Persze hajtogathattam mindent ujra, de aszittem, megzabalom.Kép

Manocska,
Koszi az Auchanos infot, asszem, meg ma megnezzuk, ugyis esik az eso.

Puszi:

Leszter
leszter
 
 


Tali nekünk is kérdőjellel, győzöm ApátKép Viszont ha megyünk, akkor török megszállás fog eszetekbe jutni, ui. az 5 emberKép
Túl vaggyunk a bárányhimlő oltáson. Egészen jól viselte, előtte többet sírt, mint utána. Valszeg azért, mert elmeséltem neki, hogy szurit fog kapni, de dokinéni jóságos, mert így nem lesz betegKép

LeszterKép én a Corában is láttam 5 ezer körül overállokat, szerencsére nem érdekelt igazán, mert kaptunk 2-öt jóságos ismerősöktőlKép GoreTex csizmát viszont vettem, 7 ezerértKép Julka is rendmániás, a sajátját elpakolja, a nagyokét meg odaviszi, hogy tessék már eltenniKép

Urszila
urszila
 
 


Hahó Csajszik!

Csucsuka, Elli!
Nem vagyunk már kérdöjelesek megyünk, tutira! Bár egyedül még a 15 hós oltás "eredménye" szólhat közbe, remélem azért megúszuk egy pár napos nyavajával. Tapasztalatok ezügyben?

Bocs, hogy csak ennyi, de megyek tovább a dolgomraKép

Pussz
Tündér
tündér
 
 


megúszuk=megússzukKép
tündér
 
 


Sziasztok!

Tündér
a 15 hós oltás után még 2-3 hét múlva is kijöhet valami enyhe nátha vagy láz. Mikor kaptátok?

Lányok, szerintetek a nyersfára lehet vízfestékkel vagy temperával festeni? Úgy értem befogja? ARra gondoltam, hogy a férjem uncsitesójának vennék karira egy ikeás képkeretet, az üvegére festenék valami jópofát, a keretet meg befesteném. De nem akarok 1 db keret miatt marha drága festéket venni...

Andi
psandi
 
 


Tali -és csomaglista

Csucsuka 2db
Tündér 1 db
Toffi 1 db (+1 sk.)
Elli 1 db
Manó2 1db
Beu 1db
Andi 1db
Leszter 1db
Kaska 1db
Zulu 2db
Miszike 1db
Zsuzsó 2db
Tündér 1db
Andy 1db

Kérdőjelesek
Ariék 2 db
Urszila 3 db (Jóisten!Kép)

Na, akkor a telefonban a hétszázat hallottam kétszáznakKép Bocs. Így sztem kb 1000,-/gyerek, ha maradunk a fakanálbábnál, arra többen bólogattak.
300-350 forintból meg meglesz a ruhahozzájárulás, a zacsi, meg a báb mellé valami kis izéke.

Norka,
tudtok finanszírozni? Mert most 17 báb már tuti, ha Ursziláék török csapata is jönKép akkor már 20 felett vagyunk, és még a nagycsaládosok (Momóék meg Magdiék) nem is jeleztek vissza. Ez azért már egy fél gyes.(Képmármint a gyes összege a röhej.)Ha nem, akkor sztem lőjj el egy szlaszámot mindenkinek (vagy Zsófi továbítja) és aki tud, utal, akkor nem olyan sok, ami marad. Hm?
Én a többi cuccot megveszem, remélhetőleg Beuval karöltve és szaktanácsaival ellátvaKép

pusza
e
ellimami
 
 


Tündér
nálunk 10 nap múlva volt egy enyhe hőemelkedés, csak egy délutáni, rövid ideig, amúgy semmi. Babája válogatja sztem. Ilang elég stramm kiscsaj, nem?Kép
e
ellimami
 
 


Elli, Csucsuka,
mi is jelentkeznénk, kérdöjelesek közé egyelöre. Meddig kell lefixálni? Mármint, mikor kerülnek beszerzésre a csomik, mert gondolom, addig nem ártana végleges választ adni...

Andi,
szerintem valamennyire megfogja az is, csak max. nem fedi, hanem átlátszik a fa. Ún. hobbifestéket lehet kapni, nem túl drágán, hobbiboltokban, az tutira lefedi.
Ja, és jó lett az AFP-m! Kép

F.
franyo
 
 


Andi!

Tegnap kaptuk az oltást, szóval akkor a jövö7végén még simán lehet ebböl gond???????
JajjjjKépKép

Ilangot leraktam aludni, de nemhogy nem laudt el, hanem kitört egy rácsot az ágyából, ami majdnem felnyársaltaKépKép
Húúúú, kicsit kivagyok......

Na megyek

Tündér
tündér
 
 


laudt=aludtKép
tündér
 
 


Franyó
afp hurrá Kép
én holnap este megyek nőgyogyihoz, remélem látjuk már a nemét Kép
ezt a hobbifestéket megnézem. Ezen a néven kapható vagy el kell hozzá mesélnem az élettörténetemet a boltban? Kép

Tündér
jesszus, mekkora erő lakozik ebben a lyányban??
nálunk amúgy semmi tünet nem volt az oltás után.

Andi
psandi
 
 


Andi!

Az az igazsághoz tartozik, hogy 62 éves a kiságy amiben alszikKép Ez a nagyapjáé, az apjáé, meg még egy pár gyereké volt Ö elötteKép

Valami van a levegöben mert most meg a bébitaxira állt fel, ami egy perc alatt kiszaladt a lába alól és oltári nagyot zakózottKépKép

Azt hiszem, nem tévesztem már szem elöl, mert hihetetlen amit müvel ma...

Tündér
tündér
 
 


most kaptam emilen, az a cimeg, hogy "letépem a fejedet, vazzeg " Kép
Kép
psandi
 
 


Andi!

Ez tök jóKép

Én ezt küldöm NektekKép

Kép

Ilang most aludt el...

Tündér
tündér
 
 


KépKépKép

Bekapcsoltam a tévét a gyereknek, hogy lássa az aranyos 101 kiskutyát, erre belenézek és tiszta horror! Kép
psandi
 
 


SziasztokKép

Megvagyok én is, csak ma pl. megint dokinál meg laborban töltöttem a fél napomat, és mivel hajnalban néhány órán keresztül próbáltam elaludni sikertelenül, így ezt is pótolnom kellett.

Mikire mi is megyünk, ahogy azt már Csucsuka írta. Az ajándék nekünk megfel (bár nem merek belegondolni, hogy egy fakanál alapú bábbal mit fog Gergő művelniKép). Egyébként a listán az egyik Tündér mi vagyunk?

Képzeljétek, mikor Gergő fürdik, és befejezi, felnéz a vízmelegítőre, és közli: "Tűz. Nem bánt." Merthogy ennyire félt tőle, mindig mondtuk neki, hogy ott ég benne a tűz, az csinál fincsi meleg vizet, és nem bántKép Ja, és ezt már a gáztűzhelyre, és konvektorra is mondjaKép

Most mennem kell.

Pusssz
Tüni
tüni
 
 


Kernek szepen egy kis drukkot!
Most varjuk a gyerekorvost, mert Nandi napok ota sugarban hany. Es ma mar alig evett. Kép
NAgyon be vagyok tojva, mitol lehet. KépKépKépKép
Gombóc
gombóc
 
 


Tali -és csomaglista

Csucsuka 2db
Tüni 1 db
Toffi 1 db (+1 sk.)
Elli 1 db
Manó2 1db
Beu 1db
Andi 1db
Leszter 1db
Kaska 1db
Zulu 2db
Miszike 1db
Zsuzsó 2db
Tündér 1db
Andy 1db

Kérdőjelesek
Ariék 2 db
Urszila 3 db (Jóisten!)
Franyo

(Bocs, TüniKép)

Tündér
műemlékromboló IlangKép

Gombóc
Napok óta? Jézus! Kép És eddig nem volt nála doki? Írd meg mi volt, drukkolunk nagyon!!!

Franyó
Tulképpen Norka bábgyártójától függ a végső időpont, az egyéb cuccokat meg lehet venni az uccsó pillanatban is, ha kevés lenne...Mikiruha meg annyifelé megy, ahányan leszünk...

pusza
e
ellimami
 
 


Hali mindenki, itt Norkapapa.

Norka kerdezi, hogy Nasivin-t lehet-e adni Jázinak?

Köszöntem, sziasztok
norkini
 
 


Norkapapa!

0.025%-os mehet 1 eves kor utan.

Ari
ari
 
 


Gombóc!
Nagyon drukkolok, hogy gyorsan rendbe jöjjön Nándi!!!!!
Beu
beu
 
 


Gomboc, drukkolok Nandinak, hogy ne legyen semmi baja!

Ari
ari
 
 


Gombóc!

Mennek a drukkok!!!!!!!
Jobbulást a kisbetegnek!!!

Írj, hogy mit mondott a doki!!!

Tündér
tündér
 
 


sziasztok,

Gombóc,
mit mondott a doki? Drukk megy!!!!

Kiderült,hogy egy napon lesz a mi céges mikiünnepségünk is apáéval,igy már a reményem is szertefoszlott,hogy esetleg a kérdőjeles listára feliratkozzam. Kép

Andi,Franyó,
de jó nektek,hogy már túl vagytok az AFP-n és még jobb,hogy minden rendbe van. Én majd csak dec.13.-án megyek.

Urszila,
húúúúú....ezt most nem is mondom meg apának,.....mert mi 20 ezerért vettünk gore-tex bakancsot a jánynak......apa,majdnem padlót fogott.

Tündér,
nálunk semmi mellékhatása nem volt a 15 hós oltásnak. Kép

MA voltam nagypocis barinőmnél,aki jan.6-ra van kiirva. Kép Jót duncsiztunk,Petra bemutatta az összes tudományát és azt hiszem lélekben 100 %-ig felkészitette barinőmet,milyen is egy kisgyerek. Kép

Leszter,
apa ma volt Coraban vásárolni,azt mondta,hogy 3-4 ezer ft-ért látott elvileg vizhatlan overálokat. külön gatyesz és kabát. Bár nem tudom,hogy ennyi pénzből,hogy tudják ezt kihozni,mindenesetre én is elmegyek és megnézem milyen.
Petráról nem raksz fel képet,olyan régen láttuk már őt!? Kép

na tezsek fel egy képet magunkról,ilyet már úgyis régen láttatok rólunk. Kép


Kép

jó éjt.
pussz
Évi
Évi24
 
 


Volt a gyerekorvos. Eddig nem aggodott senki (orvos+vedono), mert csak 1x hanyt a mult heten, es elegge dagi, de most mar 2 napja minden nap hany, sot ma 2x is. Kép

Holnap kezdjuk a kivizsgalast, lesz pisi-, kaki vizsgalat, es aztan hasi UH. NAgyon remelem, hoyg semmi komolyat nem talalnak nala! De azert elegge be vagyok tojva. Kép

Koszi a drukkot,
Gombóc

ui.: Akkor mi Miki-talira nem merunk menni a 6 hetes Nandival. Ugy sajnalom. KépKépKép
gombóc
 
 


Gombóc
további drukk a vizsgálatokhoz!!
Nyugi, ilyenkor Anyának kell nagyon erősnek lenni, akkor Babát sem viseli meg, és Nagytesó is megnyugszik.
+++++++++++Kép
e
ellimami
 
 


Gombóc
nagyon drukkolok, hogy semmi baj ne legyen NÁndival! Lehet, hogy csak valami kis vírus, ami így jött ki rajta, nem?

Évi
jó a kép rólatok Kép
20ezer egy bakancsért? Jó ég!

NOrka
hogy van JÁzi?
nincs kedved fuvolázni a miki-bulin? biztos élveznék a gyerkőcök, meg én is szívesen meghallgatnálak Kép

Andi
psandi
 
 


Sziasztok!

Gomboc
Drukkk meg most is!Tenyleg semmi komoly ne legyen. Orvosnak semmi tippje nem volt?

Andi
Hehe, fuvola a szekrenyben lakik Kép Most ramatyul vagyunk de meg meglatom. Talan egy Hull a pelyhes-t meg le tudok fujni Kép
Jazi pocsekunl van, sokat kohog, csupa takony Kép

Lanyok
Asszem ha kiderul,hogy mennyi pontosan a báb+ki milyet ker, akkor Zsofinak kuldok majd egy szlaszamot,hogy kuldje szet,mert ez tenyleg sok penz jelenleg a haztartasunknak Kép

Elli
Jazinak is kerunk egy csomit legyszi.

Ari
Koszi az infot az orrcsepprol. Csak erosebb van itthon, azt nem kapott.

Megyek kuralni magam.
Norka
norkini
 
 


Tali -és csomaglista

Csucsuka 2db
Tüni 1 db
Toffi 1 db (+1 sk.)
Elli 1 db
Manó2 1db
Beu 1db
Andi 1db
Leszter 1db
Kaska 1db
Zulu 2db
Miszike 1db
Zsuzsó 2db
Tündér 1db
Andy 1db
Norka 1db (bocs, Norka, aszittem csak Apa jön MikulásnakKép)

Kérdőjelesek
Ariék 2 db
Urszila 3 db
Franyo

jó éjt
e
ellimami
 
 


GombócKép
Drukk, hogy semmi komolyat ne találjanak a kivizsgáláson, és gyorsan rendbejöjjön NándiKép

ÉviKép
Kép naggggyon édiKép

Pussssz
Tüni
tüni
 
 


Jajj Gombóc,
szegények, nagyon sok drukk megy. Reméljük "csak" benyalt szegény valami vírust, és semmi komolyabb.
Mindenképp írjál legalább egy-két szót, hogy mi van a picivel!
Zsuzsó
zsuzso
 
 


Hali Csajszik! Kép
Tegnap beficcent az influenza- meg a barihimlő-ellenes oltás. Egész jól viselte, hálistennek. Csak az a fránya dackorszak! Kölcsönkérte a kb 8 hónapos Zalán baba puha kutyusát, olyan képpel ölelgette, mint aki eddig csak üvegcseréppel meg dróttal játszott, és mikor elszedtem tőle végleg, úgy üvöltött, hogy Zalán is rázendített, és a történelmi eseménynek megfelelően elfutott Kép Kép Na jó, anyukája vitte ...
Akkora ciki volt ... pedig hát tudom, hogy ez van, sőt, még ez lesz egy darabig ...

Ami még cikibb, hogy 67 kilónak mért a védőnénim! Kép Nem csoda, hogy annyira fáj a bal csípőm, ha 5 percnél tovább vagyok függőlegesben Kép
Ehhez képest Julcsi 9 és fél kiló. Bár Danát nem múlja alul ... (Zsuzsó, kitartást!)

Na elég belőlünk ...

Gombóc Kép
Nagyon drukkolok! Kép

Csucsuka Kép
Nekünk pont alvásidő Kép Nem tudunk menni, attól félek ... De ha kiötlöttem, hogyan tudnánk mégis megoldani, azonnal visongok!

Toffi Kép
Kreatívkodásodért esz a sárga irigység!!! Én mérvagyokbénakangi???!!!
Na jó, ma varrtam (ferdepánttal körbeszegtem) egy szélfogó függönyt a Somlóra. Illetve a ház ajtajára Kép Az Ázsiában a jobb oldali épület első emeletén kilós belga bútorszövetek ezerötért, gyönyörűek! A két ajtóra a függönyök kerültek szegőstül, karikástul annyiba, mint két méter csúf gyapjúszövet Kép Most elégedett vagyok KépKépKép

Franyo Kép
AFP KépKépKép

Leszter Kép
Overallügyben nem tudok segíteni, de te csak ne keményedj! Hmmm ... málnalevéltea ... én is ittam, de minek?! Kép Na azért most én is újra nekifutok majd.

Elli Kép
Császárok a szerelős képek! Kevin harisnyái meg csúcsok, mindig is imádtam őket! KépKépKép

Láttátok Vészhelyzetben speed-es anyukát ... basszus, hogy mást ne mondjak ... és biztos nem légbőlkapott!!! Kép

Megyek hullázni asszem. Egyelőre csak az ágyba Kép

Pussz
Kangi
kangi
 
 


SziasztokKép

FranyóKép
AFPKépKép

TündérKép
Mininek a 15hós oltás után egy héttel felment a láza és kiütéses lett, nem kicsit. az arcán kb 200 kiütés, szerintem nem is volt fél centi nemkiütéses rész a csajszin. Aztán ez az állapot tartott kb 1 hétig, aztán minden ok. Dokinő azért látta, de ez állítólag még normális.

KangiKép
Ezt a bútorszövet boltot meg kell néznem, bár még bútor is kellene hozzáKépKépKépKép

GombócKép
Nektek meg drukkkkk, de biztos nincs nagy baj!

Rólunk:
Apáék végül a 6.ok lettek, az első 4 helyen japánok végeztek, az 5. egy volt világbajnok angol fickó lett, és az én szerelmetes férjecskémék meg a 6.ok. Úgy dagad a mellem a büszkeségtől!
Most indulnak Tokyoba, aztán holnap este haza, péntek hajnalban már mellettem fog szundizniKépKépKépKép
Azért ez a hónap nem volt semmi apa nélkül, de szerintem egész jól bírtuk. Mini már annyival elintézi apa fényképét, hogy megmutatja, hogy az az apa, aztán én adjak rá puszit. Kíváncsi leszek a fogadtatásra.
Mini két napja a nagyágyán alszik, azt hittem, nehéz lesz oda szoktatni, de semmi gond, még jobban alszik, mit a kiságybanKépKép reggel meg csendben játszogat, nem kiabál, hogy szedjem már ki az ágybólKép
Na megyek, mert még tanulnom kell, puszka:

Manócs
manócs
 
 


Sziasztok lanyok!

Itt a Leszter altal (mindjart;)) igert kep:
Kép

Udv.,
UG
megint_en
 
 


Sziasztok lanyok!

Na, voltam az Auchanban, Manocska, koszi az infot, volt is overall, de a kulso anyaga nagyon vekony volt szerintem, az elso elesesnel valszeg kiszakadna.Kép Tudom, ha ilyen igenyeim vannak, vegyem a dragabbat.Kép Szoval tovabbra is a C&A-s a nyero.
Viszont az uzletsoron talaltam magamnak tok jo kontost, aminek nagyon orulok.Kép Meg Petra szuletese utan megmondtam Apanak, hogy en legkozelebb akkor szulok, ha vettunk nekem vekonyabb kontost, mert az en puha vastag frottiromban meg lehetett foni a gyermekagyas kliman. Es ez most tok jo vekony, teccik.Kép

Gomboc,
Most olvastam, es nagyon-nagyon drukkolok en is! Drukk, hogy a hanyas elmuljon, es a vizsagalatokra ne is legyen szukseg, csak a lelkiismeretetek megnyugtatasa erdekeben! Es persze legyen minden lehetseges dolog negativ! Drukk+++++++++++!!!

Urszila,
Anyukam volt hetvegen a Coraban, o is mondta ezt az overallt, de azt is, hogy ennek is nagyon vekony az anyaga.
Jaj de jo lenne, ha ti is jonnetek a talira, kivancsi vagyok nagyon Julka-ikertesora, es a nagyjaidat sem lattam meg egyszer sem!
Petra is sok mindent elpakol, pl. multkor a nagybevasarlas utan becuccoltunk, letettuk a millio zacsit a konyhaba, erre o az egyikbol kiszedte az etolajat, es eltette a helyere (az szamara is elerheto helyen lakik).Kép De a ruhait eddig mindig kipakolta a szekrenybol, nem pedig be, kiveve most.Kép

Tunder,
Nalunk nem volt semmi gond a 15 hos oltas utan. Annyi tortent, hogy oooriasiakat aludt Petra, volt, hogy 11-kor kelt delelott, es delutan is aludt vagy 4 orat. Mar tukon ultem, hogy mikor ebred fel, de meg hoemelkedese sem igen volt.Kép

Franyo,
AFPKépKép

Andi,
Drukk, hogy megmutassa magat a picur! A mienk neme teljes rejtely, pedig kivancsiak lennenk, de foleg apa az nagyon.
Az a kep nagggyon jo!Kép

Tuni,
Hajnali almatlansag utalatos dolog.Kép Nalam is van neha, pedig en akkor is faradt vagyok, csak az alvas nem megy. De miert??

Evi,
Ti Petratok is milyen nagylany mar! Kepet mindjart tesz fel apa, illetve mar tett is.Kép

Kangi,
Hehhh, 67 kilo...Kép En jo reg voltam annyi.Kép Es ez nem csak attol van, hogy en par hettel elotted jarok...Kép Bar Petraval kevesebbrol indultam, es tobb voltam ugyanilyen idos terhesen, ami viszont jo. Hiaba, ha az embernek szemelyi edzoje van, meg ha apro termetu is...Kép
Akkor te se kemenyedj, ok?Kép Amugy azota nekem semmi, csak a szokasos kis nagyon enyhek, amik bizti normalisak. Neked?

Tenyleg, taliszervezo lanyok, az ajandekosztast mikorra tervezitek? Mert Petra eleg keson ebred delutan, es ha nagyon koran lefektetem, es kicsit zajongok, hogy felebredjen, sem biztos, hogy 5-fel6 elott oda tudunk erni, pedig mi kozel lakunk. De gondolom, a nagy tobbsegnek meg a korabbi ajandekozas lenne jo...

Na jo ejt, udv:

Leszter
leszter
 
 


Gombóc, jobbulást nektek, ez tényleg ijesztően hangzik, írj ha valami kiderül! Drukk megy!


Urszila, Évi: mi az a gore-tex bakancs???


Miki-talira nem írtam magunkat, valahogy ki se látok a fejemből, sehol se tartok a karácsonyi készülődésből, még ajándéklista sincs, sőt, az egyik keresztlányomnak egy hónapja volt nevenapja és még nem jutottam el ajándékot venni neki, de most már muszáj, mert szülinapja is lesz és megyünk hozzájuk. Egy szó mint száz, fogalmam sincs a mikor hol vagyunk és mit csinálunkról. De jó Mikulásozást nektek!!!

Ildi

Ildi
pildi
 
 


LeszterKép nagyon szép nagylány lett Ikertesó!Kép De azért kíváncsi vagyok rá élőben is! Overált nem nézed meg turiban, avagy babadiszkontban? Ebben a korban még nem igazán használják el.

NorkaKép Ha nem megy a Hull a pelyhes, Zsuzsim már tudja a Télapó itt van-tKép Pénteken lesz az I. fellépése belőleKép

ÉviKép 20 ezer tényleg sok!Kép van itt Gödöllőn egy jó kis cipőbolt, nagyon reális árakkal.

IldiKép Gore-tex lélegző anyag, mármint pára ki, víz meg nem megy be (bizti olyan sűrű a szövése, hogy a dagibb vízmolekula nem fér beKép) Az alul gumi, felül orkán csizmába a két nagy belülről nedvesedett, és Julkának ráadásul izzadós a lába. Jó, hogy megvagy, eszembe jutottál néha, hogy mi van veletek?

FranyóKép AFPKép

GombócKép drukk, hogy csak 1 kis vírus legyen.

Urszila
urszila
 
 


IldiKépelszúrtamKép a párában is H2O van. Inkább felületi feszültség?

Urszila
urszila
 
 


Megint énKép
Most töltöttem le képeket.
Zsuzsi festett, a végén Julkát is kegyesen odaengedte
Kép

Maciparkban, még az őszben a török csapat
Kép

Medve tájat fürkész
Kép

Urszila
urszila
 
 


Gombóc!

Drukkolok én is innen a háttérbőlKép

Lehet vírus, reflux vagy szervi probléma, d e alényeg hogy mindegyik rendbe hozható és nem lesz semmi baj!

Manó2!

Mikro jöttök el hozzánk?
Igaz valemlyikünk folyton taknyos, de hát ez sajnos mostanában így lesz szerintemKép

Manó

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


Urszila, köszi! Azt hiszem, mi maradunk az alul gumi felül orkán, avagy a végig gumi (bélelve) verzióknál egyelőre, ebben a korban még bírja a lábuk. (fiúknak már szintén izzadós) Mindenesetre elgondolkodtató, hogy vajon mikép működik e szuper lábbeli!Kép
Ildi

Ildi
pildi
 
 


Évi!

Én is láttam 20 ezerért abakncsot, elephantent meg pablovszkít ha jól emlékszem, nem mondom gyönyörűek voltak. Végül is én egy goretex csízmát vettem egy 9500 volt a deicmannban, de szuper pille könnyű és hajlékony. viszont csak egy szín volt és nem csajos. Voltak 6000-ért is de azok nagyon kemények voltak, nem tetszettek. Siestát láttam még olyna 12-14 körül, azzal még szemeztem.

manó

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


Ildi!

Egyébként tényleg működik ez a gore -tex, dai-tex és más hasonló texe néven fut, Emmának tavaly egy superfit gore-tex volt, az is 9000 körül volt ha jól emlékszem, szóval tényleg anyag tapintású és mégis pocsolyákban állt vele, ilyesmi és semmi átázás. nekem is van egy marc gore-tex bakancsom, nagyon szertem, ez bőr és mégis gore-tex, abszolút nem ázik át, nagyon meleg pedig tiszat vékony a bélése,szóval felnőtt méretben is van. Sőt mosta férjem is ilyet vett magának a deicmannabn, és a miénklet 10 e körül vettük szóval nem több mint más bőr téli cipő. Mi szertjük.

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?