Új privát üzeneted érkezett!

Andy! Szegény kis Dani, nagyon drukkolok, hogy mostmár tényleg hamar meggyógyuljon! Átérzem, én a füllyukasztásnál se mertem lefogni Mesit... Vérvételnél muszáj volt, de a szívem szakadt. Brrrrrrrrrrr!

Gyógyuljatok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Köszi csajok!!!!

Kép
oriandy
 
 


Mesi nem akar aludni! Az elmúlt egy hétben már másodszor fordul elő, és Lackó most itthon lesz 5 napig, szóval a helyzet nem lesz jobb. Franc, mi lesz velem, ha leszokik a délutáni alvásról?????????????

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 

 
 

Dél óta most aludt el kb. 5 perce... 1 óra múlva meg mehetünk az oviba. Király lesz...

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Gabi!

Hogy alszik el Meske? Csak azért kérdem, mert nálunk olyan, hogy beraktam a kiságyba és magától elaludt volna, na olyan sosem volt. Sokáig cicin aludt el. Viszont amióta elhagytuk a nappali cicit, azóta valamelyikünk lefekszik mellé és 10-15 perc alatt elalszik általában. Peti marad a nagyágyban körbebarikádozva és mi meg kiosonunk melőle. Az esti dettó így megy! Csak akkor az altató személyzet is bealszik általában! :lol:

Reni
Kép
prenata
 
 


Tandika!
Milyen szép kislány Kíra!!!!!!!!!!

Oriandy!
Jobbulást Daninak!!!! Minden elismerésem a tiéd, hogy lebírtad fogni Danit! Én biztos bőgtem volna! Csak azt nem értem, hogy miért nem az asszisztensnő vagy a védőnő segédkezik ilyenkor? Nálunk a védőoltásoknál a védőnő fogla le a gyereket, amig a doki beadja a szurit!

Méz!
Juj, de izgi!!!!!!!!

Reni
Kép
prenata
 
 


Reni! Kb. szilveszter óta Mesi csak a helyén és csak egyedül alszik. Ha ottvan valaki, akkor ökörködik, dumál, produkciózik. Most sokat szenvedett, mire bealudt, majd 2 órát... Remélem, a szomszéd hazahozza Lackót!

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Ja, de jó, ahogy ezt leírtam, már fel is ordított... Lehet, tényleg a szemfogak következnek????????

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Gabi!

Így már értem! Mesi már kész nagylány, hogy egyedül alszik! Peti nem tudom mikor fog megérni az egyedül alvásra! Ráadásul nagyon bújós!

Reni
Kép
prenata
 
 


Andy!

olvastam a választ.

Reni!

Azért mert mégis az anyja tudja megnyugtatni, ez sokkal rosszabb, mint egy oltás.

Kinga egyedül alszik el, le a kalappal, nekem nem menne az altatás. Reklamál, hogy inni, de aztán egyszer csak csend és horpasztás...Általában ilyenkor én is eldőlök.

Tandika!

Nagyon nagy lány már Kíra! És a copfja... :lol:

Colett!

Na én ezt a műsort meg sem néztem. :twisted: Ennek a dél-amerikai változatát azért vették le műsorról, mert az egyik első helyzett bevallotta, hogy ő ölette meg a feleségét.
Meg különben is, baromira nem érdekelnek mások szexuális szokásai, meg, hogy pukizott-e a strandvízben, vagy fel tudna-e helyezni egy katétert magának. :o
Egyébként ez a műsor is bukta, mármint a kritikái alapján, nem tudom meddig marad. Jakupcsekből meg egy hangyányit többet néztem volna ki, de ha már itt tartunk a TV2-ből is, mert marketing szempontból minimum a Lipták kellene ide, de inkább Havas Henrik, na akkor lenne, igazi szenya műsor, de így, egy rhaccsholhó fhanszhiatanáhrhnőhvel... :twisted:

Gab!

Kingának is 16 foga van. Lekopogom, nagyon nem szenvedtük meg, és ő sem.

tjuca
 
 


Pil! Gombi!

Mennek a drukkok, kinek miért, de mennek.

tjuca
 
 


Sziasztok!

Hírt hozok Mézékről!!!

20 óra 3 perckor megszületett Soós Johanna, 3400 gramm, 50 centi.
Beszéltem Mézzel, nagyon boldogok. :-)
Mindketten jól vannak!!!!

Puszi

Andi

Kép
Kép
csandy
Budapest XVII. kerület
 
 


Jajj kimaradt:

GRATULÁLUNK!!!!!!!!! NAGYON!!!!!!

Kép
Kép
csandy
Budapest XVII. kerület
 
 


Sziasztok

Mézgombi!

GRATULÁLOK!

Kép
Vendég
 


Andy
Ez nem jó hír!
Csak azt tudom írni amit a többiek!Most már legalább tudod mi van és van rá megoldás!
Daninak jobbulást!
Kép


Nálunk Zina influenzás!
4 napig nagyon magas láza volt most meg köhög nagyon!

Segítség kellene!
Tudom,h már ezerszer írtatok erről.
Zalán megkapta az oltást!A karjába kapta és azt hittem ezt a combjába fogja!
Viszont lázas és körülötte piros!
Ez most normális?

Hazugságvizsgálós műsor:BORZALMAS!!!!
Ebből is látszik,h vannak emberek akik pénzért mindenre képesek! :evil:
Vendég
 


Sziasztok!!

Bocsi a tűnésekért, nagyon el vagyok maradva, de:

NAGYON NAGY GRATULA NEKTEK MÉZGOMBI!!!


Kép

Puszi Nektek!
Jó egészséget és sok-sok tejcsit!!!

Erika

Kép
viera
 
 


Üdv.

Preni, nagyon ki van sarkítva az a műsor. A múltkor egy roma pasinak számomra totál átlagos kérdéseket tettek fel, de ő néha azon is rágta magát, amire nekem, nekünk egyszerű lett volna a válasz.
Altatás nálunk is dettó, csak este megy a fiatal úr a helyére. De napközben itthon a nagyágyon alszik, mi már rég nem barikádozzuk körbe...
Hát én azt hiszem, inkább bent fognám a gyerekem, mintsem kívülről hallgassam a sírását...huh, még belegondolni is rossz!

Tandika, neked nincs teendőd, mert a céged mindent papírt továbbít a MÁK fele. Csak tudod kell, hogy ezentúl az államkincstárt kell keresned, ha valami bibi van, nem a cégedet.
Hallod, milyen komoly a lányod ezen a fotón!
Fog nálunk is csak 12 van.

Oriandy, sajnálom a dolgot. De hidd el, ha meg is szakadt a szíved, Dani erre nem fog emlékezni, és így mostmár biztosan hamar rendbe fog jönni!

Gombi, szívből gratulálunk! Jó egészséget nektek!

Alziza, elvileg most azt kapta, amit 2-3-4 hósan, és ha emlékeid szerint akkor lázas volt, akkor ne csodálkozz, ha most is az. Pirosodás szerintem nem gáz, de ha még hétfőn is olyan lesz, akkor kérdezz rá a védőnőtől, dokitól.

Ági és
KépKép
exdeus
 
 


Méz! Gratulálunk Johannához!!!!

Kép


nancsa
 
 


Méz!

Nagyon sok szeretetel gratulálok, kívánok jó egészséget és sok tejcsit!

Reni
Kép
prenata
 
 


Méz!Nagy gratula Johannához!!Kívánunk nektek sok örömet és egészséget a picilányhoz!És persze rengeteg tejcsit! Kép

Andiék

Kép
Kép
veráska
 
 


Csandy!!Gergőnek pedig nagyon boldog 2. szülinapot!!!!! Kép

Andiék

Kép
Kép
veráska
 
 


Sziasztok!

Csandy: köszönjük a híreket! Gergőnek boldog 2. szülinapot!

Méz: nagyon sok boldogságot, egészséget Johannának és Nektek! (Várjuk a képeket :oops: :wink: )

Oriandy: Daninak jobbulást! Remélem, most már tényleg jobban lesz! Nagyon szörnyű lehetett! Nekem Bálintot kellett a 18. hós oltásnál lefognom, mert a doktornő és a védőnő nem bírt vele, így nekem kellett lefeszegetnem hanyatt a gyereket a vizsgálóasztalra. Én is bőgtem, a végén a doktornéni már engem vigasztalt.... :oops:
Te hogy vagy? Nekem is nemrég volt arcüreg-gyulladásom, baromi nehezen múlt el, de az antibiotikum után csak Nasivin sprayt kaptam, azzal lett jobb.

Tandika: Kíra nagyon helyes nagylány!!!

Pil: továbbra is szurkolunk és ha tudsz, néha gyere és mondd el, mi van Veletek!

Szép napot (bár esőt mondanak, itt nálunk nagyon fúj a szél....)

Pussz

Vicky

Kép
vicky21
 
 


Sziasztok!

Mézgombi! Nagyon sok szeretettel gratulálok a kis Johanna érkezése alkalmából! Sok-sok puszi a kis pofijára!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Csandy! Gergőnek boldog szülinapot! Talira esetleg jöttök?

Piléknek továbbra is sok erőt és + energiát küldök!

Bocsi csajok, ennyi voltam.

Kellemes húsvétot kívánok mindenkinek!

Pusszantás, jövő héten mindenképpen jövök, és ezerrel szervezkedek!!!!!!!!!!!

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Sziasztok!

Képzeljétek mire ébredtünk ma reggel! Eláztattam a fél lakást, mert elfelejtettem a mosógépcsövét a kádba tenni! :evil: Gondolhatjátok! Gyorsan Zolót a bölcsibe, telefon a munkahelyre, hogy később megyek, aztán takarítás. Persze mindezt turbóba, hogy ne késsek sokat. Erre miután kész lettem és elindultam dolgozni (kb félúton jártam) jön a telefon a kollégámtól, hogy ne is menjek, ők is mennek haza, mert úgy döntöttek a főnökök, hogy kezdjük el a húsvétot már ma. :shock: Nagyon örültem ennek, mert tisztára kifáradtam a nagy reggeli mizériába. :P Úgyhogy most pihi van, du pedig megyünk anyáékhoz.
Sikerült 2 cipőt is vennünk (3000/db)! :)
Kép
Rögtön fel is próbálta, de nem a sajátját!
Kép

Tjuca: Hála az égnek, hogy meglett! Dobj pár képet a rucikról is, hadd gyönyörködjünk. :)

Benianya: Jó csúszdázást! :P

Oriandy: Sajnálom. :( Gyógyuljatok meg hamar!

Marcy: UH után dobj egy képet a legkisebbről. Nálunk a kakashintát lipityókának hívják. :D

Tandika: Nagyon édi Kíra! 4 hónap nyaralás? Nem apróztátok el. De szívesen elutaznék én is már valahova...

Csandy: Sok boldog szülinapot Gergőnek!!! :P

Gab: Emberem májusban horgászik feszt :? , úgyhogy talira csak a 31 lenne jó.

Kellemes Húsvétot kívánunk mindenkinek!!!


nancsa
 
 


Nancsa! Hogy te is milyen jó cipiket vettél!
Mosógépes szitu ismerős, nem egyszer jártam már így... Felújítás után fixen be lesz kötve a kimenő cső is a mosógépnek, mert ez valami szörnyű dolog. A panelban is jártam így jópárszor, még jó, hogy alattunk csak a melegvíz tartály volt, nem lakás, biztos kaptam volna a pofámra!
Azért a mai munkaszünet egész jó kárpótlás!
Tali: na, ez a horgászás nem semmi! Az én párom csak szeretne, de nincs hozzá társasága... Meg "kedve" sincs kiváltani az engedélyt. Hozzátok a nyíregyi vadaspark messze van? Ottani minitali június utolsó hétvégéjén? Hm?

Én most mosom a függönyöket, meg elkezdtem az ablakpucolást, de már marta a torkom a cucc, úgyhogy leültem picit... De már indulok is tovább, hogy mire végez a gép, csili-vili legyen minden ablak. Van még a két hatalmas szobai, ami fejenként 12 kis ablakból áll, mindnek 2 oldala, 48 rublika... Lesz mit vakerálni...

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Sziasztok!

Gab!Jóóóóó muuunnkkáááttt!!!!!!!Én is ablakot pucolok,meg függönyt mosok,meg nagytakarítok.Még jó hogy anyósom levitte magához Dávidot.Tegnap már a felét megcsináltam,de nekünk b.szott nagy a lakásunk,így két nap kell mire mindennel végzek.

Mivel ebben a nagy munkában nem bizti,hogy jövök a hétvégén így:
MINDENKINEK KELLEMES HÚSVÉTI ÜNNEPEKET KÍVÁNOK!!!!!!
A KISLÁNYOKNAK SOK LOCSOLÓT,A KISFIÚKNAK PEDIG SOK PIROS TOJÁST!!!!



Kép


Kép



Kép

Andi és családja

Kép
Kép
veráska
 
 


Velem meg kitolt anyósom, nem is jönnek húsvétozni. Pedig akkor jobban haladtam volna a sütikkel, mindennel, meg kicsit lefoglalják a gyerekeket, de nem jönnek. Nem baj, elvagyok nélküle, csak már Lackót 1 év alatt másodszor vezették meg... Csórikámnak már hiába mondom, hogy majd jön mama, úgyse jön... Vááááá!

De rohadtul erős ez az ablakpucoló lötyi! De legalább hatékonyan viszi a koszt. Majd ha kevésbé lesz koszos, csinálom simán ecettel, de most haladni akarok...

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Sziasztok!

Méz!

Johannához gratulálunk!

Nancsa!

Én egyszer úgy jártam, hogy a bojlerből kitört a víz. Igen ám, de én annyira fáradt voltam (szerves kémia vizsgára készültem), hogy amikor elaludtam, nem hallottam semmit, anyu meg a beteg szüleinél volt. Egyszer scak csengetnek, kimászom egy trikóban meg bugyiban, át az előszobán, ahol bokáig ért a víz, majd megkérdem mi van? Szomszéd meg csak néz, hogy nem hallotam, zubog a víz, bokáig vízben állok. :twisted: Jah, akkor segít nekem elállítani? Úgyhogy egy szál bugyiban, meg trikóban mertem hajnalban a vizet az alsószomszéddal. Ennél romantikusabbat elképzelni is nehéz. :lol:

Gab!

Ez egyszerűen szemét húzás az unokákkal. :roll:
Mi megyünk! Ergo nem kell készülnöm. Ablakot meg nem puccantok, mert befagy a mindenem... :lol:

Dobok egy tegnapi képet.

Kérlek, ha valami olyan testrészt fedeztek fel a lányomon, ami nem az apjára, hanem az anyjára hasonlít, azonnal szóljatok! :twisted:
Kép

tjuca
 
 


Fú, csajok, csurog a hátamon a víz. Hulla vagyok. Mesi meg idiótáskodik. Szóval második félidő holnap lesz... A nappaliban koszos ablakra raktam vissza a tiszta függönyt, legalább annyira nem látnak be, de már nem vagyok képes pucolni. Majd mosogatok, teregetek, vasalok meg hajtogatok még ma. Meg sütök krumplit a tegnapi sültoldalashoz, oszt mára ennyi!

Juca! Bojleres szitu nem semmi! Még jó, hogy nem forró vízbe gázoltál!

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Sziasztok!

MÉZ! NAGYON SOK SZERETTETTEL KÖSZÖNTJÜK A KIS JOHANNÁT! SOK BOLDOGSÁGOT AZ EGÉSZ CSALÁDNAK!

Csandy, boldog születésnapot a nagyfiúnak!

Pil, sokat gondolunk rátok! Aminak jobbulást, és természetesen nagyon szurkolunk, hogy végre megtalálják mi okozza a gondot Peti babánál, és hogy hamarosan ő is hazamehessen. Neked meg kitartást, sok erőt!

Mostanában mi is elég sokat betegeskedünk. Volt kötőhártyagyulladás, majd 1 nap bölcsi és jött a fosós-hányós, utána 3 nap bölcsi és most egy újabb megfázás, magas lázzal. Jó lenne már kikeveredni ebből. Képzeljétek, olyan aranyosak voltak a bölcsiben, minden gyereknek volt a szekrényében egy kis papírból készült fészek, benne egy kinder tojás, egy kis csokitojás, meg egy kis marcipán figura. Úgy örültek a gyerekek a meglepetésnek. :)
Márk beszélőkéje egyre jobban fejlődik, már szavakat is gyárt :) Valamelyik nap főzött, és közölte: "lefakanalazom" :) Olyan jót mosolyogtunk rajta. Tegnap meg azt mondta: A nyuszi katicabogárzik. A képen volt egy nyuszi, aki tojást festett, de katicabogárnak festette.

Veráska, milyen ügyes Dávid! Mi még a bilizés közelében sem vagyunk, ha csak megemlítem, visítva elszalad. A nyelvtanulás témát én is nemrég vetettem itt fel, igaz, én ovival kapcsolatban. Amúgy azt figyeltem meg, hogy azoknál a szülőknél, akik magunk kevésbé beszélnek nyelveket, illetve nem mozognak olyan környezetben, hogy azt használni kellene, a gyerek nyelvtanulása kevésbé van előtérben, mint azoknál, akik "napi szinten" mozognak nemzetközi környezetben. (Bocsánat azoktól, akik ezt esetleg rossz néven veszik, nagy átlagban ez a megfigyelésem.)

Elektromos autón mi nem gondolkodtunk, mert a motor is még csak most, kb egy hónapja lett igazán érdekes, még a hajtásának titkaira is csak most kezd Márk rájönni.

Márk fogzása elég érdekes ütemben folyik. Valamikor tavaly tavasszal egyszerre jött ki neki 4, majd nyáron egyszerre 8, aztán ősztől mostanáig (majd fél év!) semmi, és most megint egyszerre a 4 szemfog. Most itt tartunk, de nagyon nyúlkál a szájában, lehet hátul is növögetnek a fogak.

Talira nekünk minden időpont jó elvileg.

Kellemes húsvétot mindenkinek!

amandi
 
 


Sziasztok,

Gombi: sok szeretettel gratulálunk kis Johannához, nagyon szép neve van :) ! Sok puszi nektek és persze Julcsikának is!!!

Csandy: Utólag kívánok Gergőnek boldog 2. szülinapot! Micsoda nagylegény már :) !!!

Tandi: Kíra nagyon nagy lány lett, amióta nem láttuk. Igazi kis hölgy már, nagyon helyes :) !
Sulival kapcsolatos kérdésedre visszatérve: ezzel a félévvel együtt még 3 van, de a szakdolgozat témát most kellett választani és ha a tanár is beleegyezik, akkor én meg is írom, mert 2 gyerkőc mellett örülök, ha a vizsgákat megcsinálom.

Puszi mindenkinek és kellemes ünnepeket!!!

Eni
marcy
 
 


Gyorsan leültem enni egy pár falatot,manóm is alszik,most gyorsan írok.

Gab!Dettó én mamám.Mikor kicsik voltunk ugyan ezt csinálta,tehát tudom milyen érzés egy gyereknek.Nagyon sajnálom,hogy a te gyerekeidnek is meg kell tapasztalniuk ezt az érzést.

Amandi!Jó hogy benéztél!Sajnálom hogy Márk ennyit betegeskedik.A szövege nagyon jó a kis lurkónak.Fogzás nálunk is úgy folyt hogy egyszerre jött neki 4.Másfél évesen már 16 foga volt,most megint nagyon rág.A fogkeféjét szokta rágni és most elég hátra rakja a szájában,talán a hátsó foga jön.Megnézni nem engedi.
Most egy kicsit rá cáfolok arra amit írtál :lol: Nálunk csak én beszélek valamennyit németül,de az sem sok.A párom semmilyen nyelven nem beszél.Mi pont ezért gondoltuk,hogy visszük angolra.Pont tegnap előtt voltunk és fejlődik elég rendesen a tanárnénije folyamatosan csak dícsérte.És fogalmam sincs hogy a francba érti mit mond neki,de csinálja a feladatot.Ott csak angolul beszélnek,az óra alatt is anyuka csak angolul fegyelmezhet.De eszméletlen mennyire fogékony most a kis agyuk mindenre.Már jó pár szót mond is angolul,legfőképp az állatokat szokta sorolni.

Na megyek tovább takaríní.

Ja és dicsekszem egy kicsit,ma reggel(1/2 6-kor)úgy ugrott fel a gyerekem,hogy anya kaka.Szaladtunk is a wc-re.Így megspóroltunk egy pelenka cserét.A hab a tortán már csak az lenne ha éjszaka is szólna.Na de nem vagyok telhetetlen,nekem már ez is elég.Amúgy most olvastam,hogy nem szabad erőltetni mert kb.2 éves kor körül érnek meg annyira,hogy elkezdjék a bilizést.Jó vannak kivételek.Pont a multkor a tesco-ban elcsíptem egy beszélgetést a csaj azt mondja a másiknak,hogy az ő gyereke még mindig pelenkás pedig pár hónap múlva már 5 lesz,és hiába akarják ráültetni a bilire vagy a wc-re visít.Már voltak vele dokinál,de nem találtak nála semmit,még pszihésen sem.Csak ugye addig nincs ovi?!Jól tudom?

Kép
Kép
veráska
 
 


Veráska!

Valóban nem jó erőltetni a bilit, de hogy 5 évesen se érdeklődjön, az már azért valahol mégiscsak fura.

Ti akkor nagyon mázlisták vagytok, hogy már ilyen ügyes Dávid, mert a fiúk állítólag később érnek meg erre. Lackóval nem volt egyszerű! 2 és fél éves volt, mikor végre nyár volt, és bár marhára nem volt szobatiszta, levettük a pelusát. Ideális volt, jó idő, kertes ház, korban éppen érdeklődő gyerek, hamar ráérzett, hogy a bili végülis nem rossz. A pisilés hamar jól működött, a kaka még váratott kicsit. De csakis nappalra! Éjjelre még nagyon sokáig nem szólt, ha pisilnie kellett. 3,5 éves volt, mikor Mesi megszületett, akkor még pelusban aludt. Muszáj volt, nem volt hozzá erőm, hogy folyton az ágyat húzzam, figyelgessem, hogy bepisilt-e, vagy nem. Az oviba felvették, mert nappalra szobatiszta volt már 3 évesen, viszont bentalvásnál voltak balesetek. Még úgy is, hogy mikor látták, ébredezik, óvónéni szaladt ki vele a wc-re. Mindegy, nappal már nem pisil be az oviban. 4 évesen eldöntötte, hogy ő már nagy, nem kell neki éjjel se pelus, csakhogy ettől még ugyanúgy nem ébredt fel ha pisilnie kellett. Nekem kellett ébresztenem durván az elalvástól 2 órával, ha túlaludtam, akkor lehetett ágyat húzni. A helyzet még mindig nem tökéletes, de hála az égnek egyre ritkábbak az éjjeli balesetek is, már nem minden másnap, hanem max. havonta 2x fordul elő. Nem hittem volna, de 5 éves korára tényleg szinte tökéletesen helyrejött a helyzet. Csak remélni tudom, hogy a lányoknál ez tényleg nem húzódik így el!

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Sziasztok!
Méz!
Nagy gratula a kis Johannához! Jó egészséget és sok tejcsit kívánok!!
Kép

Csandy!
Gergőnek boldog szülinapot!!!
Kép

Lányok! Mi ma elutazunk így most kívánok mindegyikőtöknek
KELLEMES HÚSVÉTI ÜNNEPEKET!!!!

Andy

Kép
oriandy
 
 


Andy! Jó utat, jó csavargást!

Veráska! Küldtem egy privit!

Én is lelépek, szép húsvétot mindenkinek! Mi csak egy hosszúhétvégi bevásárlásra megyünk... Sajna...

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Kép

[size=18][color=orange]KELLEMES HÚSVÉTI ÜNNEPEKET KÍVÁNUNK MINDENKINEK !!![/size][/color]

Puszi.

Erika

Kép
viera
 
 


Sziasztok!

Nem tudok visszaolvasni, csak kellemes ünnepeket kívánni ugrottam be. Egyetek sok sonkát, kalácsot, és mindenféle finomságot! :) :wink:

Méz, micsoda örömhír, gratulálok és jó egészséget kívánok az egész családnak! :)

Szép estét!
Vendég
 


Sziasztok!

Ne haragudjatok, nem tudtam jönni, a fotóval is adós vagyok.
Már anyósnál vagyunk, Vencel beteg, torokfájás, köhögés, hányt is néhányszor, szörnyű volt és végre áttört a 4. rágó foga, ami fél éve lila volt, mármint az ínye.

Holnap utazunk az én szüleimhez, pászkaszentelés meg ilyenek, jó lesz. Ott nincs net.

Boldog, szép, áldott Húvétot kívánok mindenkinek!

Mézgombi! Szívből gratulálok Nektek!

Puszi

Mári

Kép
mári
 
 


Egy kicsit olvastam.
Pil! Remélem hamarosan vége lesz a kálváriátoknak, imádkozom értetek. Remélem húsvétkor duplán számít. :)

Ex Vencelnek már 2x volt 3 napos láza, lázzal és utána pöttyökkel. Többször is el lehet kapni, csak elvileg sokáig tart a védettség. Vencel zaklat...még itt is. Igaz, anyósék tv-znek. :(

Mári

Kép
mári
 
 


Juca, erre muszáj reagálnom...egy testrésze biztosan van Kingának, ami nem hasonlít Kofáéra. :shock: :wink:

Mindenkinek kellemes Húsvétot, valószínűleg hétfőn olvasok, locsolóvárás közben.

Ági és
KépKép
exdeus
 
 


Oryandi!!!!!!Fúú, minden elismerésem a tiéd, hogy végigcsináltad! Borzalmas lehet. Na, azonnal szivtam is Beni orrát-mert bevallom az utóbbi időben ellustiztam, nem akartam kinozni, de eszembe jutott a fül orr gégész mondata, napi 3x szivom-megúszhatjuk a fülfelszúrást..Pedig már olyan ügyesen fújja is az orrát, de szivóval sokkal több és mélyebbről kijön.
Ne keseregj, valószinűleg pár nap lezs csak rossz, de biztosabban gyógyul, mint ha antibiotikummal kezelnék. Te, és láttad mi jött ki? Ez úgy megy, hogy egy tűvel fecskendővel leszivják? Csak,hogy tudjam mire számitsak-Beni is füles ugyanis. Én pl. uszi után, vagy náthánál is cseppentek fölcseppet neki, biztos ami biztos.

Méz!!!Gratulálok!!!!!!!Szép a neve nagyon, nemkülönben ő is az lehet!!!!!!Azt hiszem én vesztetettem, fiúra voksoltam. Ti viszont nyertetek Gombi és ez a lényeg!!!!Micsoda csodát tojt nálatok a nyusziiii!!!!!Majd gyere és számolj be!!!!!!!!!!!!

CSandy! Boldog 2. szülinapot Gergőnek!!!

Nancsa! Áztatást sajnálom, cipők jó, hosszabb húsvét még jobb.
Jajj, ezt a nagycipős fotó nagyon állat!!!!

Gab!!!Én ünnepélyesen eltoltam a tavaszi nagytaakaritás májusra!!!!!Leszedtem(MOST)a karácsonyi diszitést és kicseréltem húsvétira-ennyi volt részemről.
Nagyon sokat robotolok, épp,hogy a legfontosabbra fussa most időileg.Meg kb. felrobbantam volna ha megpucolom az ablakot, mert most meg esik!!!!

Veráska, jöhetsz ide is!!!

Juca! Végre Kinga fotóóóó!!!Édesek!!!!!Télleg tiszta apája.

Tandika! Kira nagyon édes!!!!!

Veráska! Édes, hogy szól a kaki miatt!!!!Kivi vagyok mi 1 évesen 11 hósan csináljuk-e.

Jegyeztem azt a kijelentést, miszertint akkor érett agyilag egy gyerek a bilire, ha le tud menni egyedül a lépcsőn. Mi még felfeé sem, és az sem hatja meg ha a kádba pisil és mutatom hogy nézd pisilsz, jön a pisi a kukiból-nem érdekli, úgyhogy gondolom ez még nekünk odébb van.


Kedvcsinálóul itt vannak a Debreci aquapark képek! Szuper volt, még úgy is, hogy 39 fokos lázzal csináltam végig az egészet, elkaptam a ygerkőktől, most megyek az ügyeletre, mert nagyon xarul vagyok. De Blani bizonyitványért, meg Beni névnapra el kellett menni, meg a párás levegő, viz kicsit jó is volt.
Szóval Blani fickándozott, meglepően jól emlékszik még az úszásra, és még a nagy csúszdán is félelem nélkül lement, csak néztem, főleg az apja, mert a végéb bavallotta 2 csuszi neki nagyon para volt, a lánya meg kiröhögte. :wink:
Na, Beni meg-!!!Annyira tetszett neki, hogy a tesójáék csúsznak, hogy egyszer csak elkezdett szaladni, én meg csak néztem, hogy abban a nagy térben honnan a fenéből tudja, hogy a piros csúszdához fel kell menni egy lépcsőn. szóval kilőtt a gyerek és felment a lépcsőn. Nem akartam hinni a szememenek!!!!!!Onnantól el sem lehetett rángatni a nagy családi csúszdától.Visitva, kacagva imádta!!!!!Szuoer a hely és lehet üdülési csekkel fizetni. 6 ezer volt 4-ünknek.

Kép

Kép

Kép

Kép
Teljesen egyedül felment a csúszdára és egyedül csúszdázott!!!

Kép

Kép

benianya
ákosbenianya
 
 


Sziasztok

Benianya
Képek nagyon jók! :lol:



MINDENKINEK KELLEMES HÚSVÉTI ÜNNEPEKET!

Kép
Vendég
 


Bénianyu, segíts!!!
Neked hány milliliteres a kenyérsütős poharad? Mert azt írtad, hogy mindent azzal mérsz, de azért a rend kedvéért érdekelne, hogy a tiéd mekkora...

Ági és
KépKép
exdeus
 
 


Sziasztok!

Csak beugrottam fotókat nézegetni, reméltem, hogy Méz picijéről dob valaki néhány fotót. De sajna nem.
Benianya, de jó képek! Kedvem lenne most azonnal elindulni Debrecenbe. :) Beni nagyon ügyes. :) Mi a szálloda neve? Neten fent van?
Tandika, milyen nagylány Kíra! Tündér ezzel a hajjal. :)

Mentem is. Kellemes időtöltést Mindenkinek!
Vendég
 


Kellemes Húsvéti Ünnepeket kívánok mindenkinek!

Gombi!
Gratulálok a kis Johanna születéséhez!

Kimike!
Panna 2x 2 teéskanál aloe-t kap a veszélyesebb időszakban.

Kép

Kép
katus73
 
 


Ja! Van egy eladó 46 m2-es lakás a 14. kerületben, 2 szobás 10. emeleti. Őrs vezér tértől 5 buszmegállóra. Ára. 9.9 millió

Kép

Kép
katus73
 
 


Sziasztok!

Én is kívánok mindenkinek nagyon kellemes húsvéti ünnepeket!

Nálunk a fiúk locsolóznak, mert a párom holnap dolgozik. Én tanulok, mert kedden szóbelizek!

Katus!
Dobhatnál képet a csajokról!!!!!!!!!
Kié az eladó lakás Bp.-en?

Reni
Kép
prenata
 
 


Ex! 200 ml.

Kimike! A szálloda nevét nem tudom, Aqupark Debrecen kereséssel találtam meg. De van ott egy szálló ami a termálfürdővel együtt van, és minden mindennel átjárható: ha ott laksz. Ismerőssel találkoztunk, négyőjüknek volt 50 rugó 1 nap-szóval nem olcsó, de azt mondják pazar az ellátás.

Atya ég, most jöttünk meg rokonlátogatásból, 2 nap utazás és 13 adag mosnivaló van :twisted: , most halmozgattam kupacokba a fürdőben-tiszta sár minden kabát, tréning, stb. Csak holnap a a locsolók be ne akarjanak menni.

Képzeljétek,mire hazajöttünk(ugye ügyeletről mentünk apósékhoz, előtte meg csúszdaparkoztunk)anyuci kitakaritott és vagy 10 adag száraz ruhát behajtogatott, fincsi kajcik és nyuszi tojta ajándékok az asztalon! Annyira édes!!!!
Jó mondjuk nem volt rumli vagy kosz, de pont indulás előtt beszéltünk, és hallotta a hangomon, hogy iszonyú lázas és hang nélküli vagyok, meg mondtam is hogy semmi kedvem menni, a vizes törcsik még a fürdőben, a lakás mint ahová a bomba becsapott-pedig csak néhány játék volt szét-de tudja rólam, hogy makulátlan rendben szeretek elmenni valahová, és a héten egy leszedett adag ruhát sem volt időm-kedvem behajtogatni.Beni meg már sirt az álmosságtól, doki után gyorsan indulni kellett, hogy aludjon az autóban.
Erre a kis drága megcsinálta! Annyira édes! Nála abszolút működik az a mondás: nem az kell amit kérek, hanem amire vágyom!!!!!Mindig kitalálja legitkosabb álmom! Az autóban most hazafelé már épp sopánkpodtam és gyorstervet szőttem, mit hogyan fogok pár óra alatt kitakaritani, elpakolni, kivasalni, kimosni, ki és elpakolni-erre szinte semmi dolgom nem volt!!!!Fúú, lányok, nekem van a legédesebb anyucim!!!!!!Annyira imádom!!!!!
És Beni névnapjára mg autós könyvet is kapott, mindenféle autó van benne, imádja!!!!

Mindenknek kellemes ünnepet!!!!!Holnapra sok locsolót,a locsolóknak meg piros tojglit!!!! :wink:

benianya
ákosbenianya
 
 


Kimike!

Aquapark temálfürdőhotel. Mi ott voltunk nyáron. 5 nap 110ezer volt, fél panzióval fürdési lehetőséggel. Igaz mi nappalis-hálós lakrészben voltunk. Kaja elég jó volt, de ahhoz képest, hogy csupa kisgyerekes család volt, nemigazán vannak felkészülve a kisgyrekekre. Összvissz 5 etetőszék volt. És a fürdőben is elvileg két medencébe lehet bemenni 3 év alatti gyerekkel. Minket kiszúrtak mindenhol és ki is küldtek! :evil: De összességében jó volt!

Benianya!
Szuper édesanyád van!

Reni
Kép
prenata
 
 


Peti indul locsolkodni:
Kép

Hammm, bekaplak!
Kép

Reni
Kép
prenata
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?