Új privát üzeneted érkezett!

Andi!
megkaptam a mailt!Kép

KöszikeKép

Tündér

Ps: Ilang most aludt el, loholok vasalniKép
tündér
 
 


Ez az árkádi játszóház? Nagyon klassz. Mentek még valamikor? Mert mi is csatlakoznánk. Mennyi a belépő?

ManócsKép
Nagyon boldog szülinapotKép
Nagymamád állapotaKép

Depis kedv husss...

Nelli
hnelli
 
 


SziasztokKép

Most csak egy gyors bekukkra futja, még visszaolvasni sincs időm a tegnap óta felgyűlt terméstKép Én tegnap este befeküdtem inzulinbeállításra a MÁV-baKép Sajna olyan hirtelen romlottak le az értékek, hogy muszály volt. Csak egy estét kellett bent töltenem, de örökkévalóságnak tűnt. Ez volt az első külön estém Gergőtől, és mit mondjak nagyon megviselt. Ő meg úgy tűnik, hogy most inkább apát preferálja. Holnap reggel megyek vissza, de már nem kell bent maradnom. Hát, szétfoszlottak a reményeim, hogy most talán megúszomKép

Taliért nagyon irígy vagyok, egyszer mi is szívesen csatlakoznánkKép

Pusssssz
Tüni
tüni
 
 

 
 

Sziasztok!

Igen,igen ...én.
Hát nem magyarázkodni szeretnék,de nagyon eltűntem. DE NAGYON NAGYON SOKSZOR GONDOLTAM ÁM RÁTOK!!!!!!!!
Szóval azért egy kis magyarázat ,hogy miért nem jelentkeztem ilyen sokáig: dolgozgatok (na nem teljes munkaidőben)Marci ilyenkor a Nagyival van, és nekem teljes lelkiismeret furdalásom van hogy nem vagyok vele,kvázi ezt pótolandó amikor csak lehet összenövök " Kép Marcuskámmal.
Van olyan hét hogy a számitógépet nem is kapcsoljuk be,és akkor is csak a "méleket" nézem meg.(innen van valami kis infó foszlány a táblából)
Szóval amióta itthon vagyunk semmire sincs időm.

Marciról: Mot volt másfél éves,és nagy betyár.11és fél kg,magasságát nem is tudom de nem kicsi.Nagyonszépen jár akarom mondani rohangál és halandzsázik nagyokat. A szavak kezdő szótagjait használja vagy egyszerüen csak ráncigál magával és mutogatja amit akar.Mostanában kezdte a hisztis kórszakát,de következetes anya lévén szépen töröm le a rügyeketKépKépKépKép
Voltunk pár hete a Sváb- hegyen utolsó kontrollon és gyógyultnak nyilvánitották,-nem kell többet mennünk,csak 8 éves korában akarnak majd ránézni.
Nagyon megdicsérték és nekünk is gratuláltak az eredményhez(ez is nagyon jól esett). Szóval Marcussal minden ok.
Velem már nem annyira ,a cukromat nem is merem mérni -struccolok,és halogatok. Remélem nem lesz késő....
Baba projekt tulképpen lehetne is de azért a cukkert elötte rendbe kellene tenni.
Apa meg jól van ,élvezi az itthon létet (mazohista).KépKépKépKép

Elli telefonált ma rám- és érdeklődött,-
nagyon jól esett hogy gondoltatok rám,ránk.
Hallom hogy sok az ujdonsűlt kismama!!!!GRATULÁLOK MINDENKINEK!!!VIGYÁZZATOK MAGATOKRA!!!!!!!

Remélem minden baba vagy inkább már kisgyerek és mama jól van!!!!

Igyekszem jönni gyakrabban mert nagyon jó volt köztetek lenni".

Ha még tudok teszek fel Marciról képet,kb 2 hetes,hajvágás után készült,-levágtuk a lokniait KépKép De nagyon kis csibészes lett és nagyon kisfiúsKépKépKép

Mindenkit puszilok!!!!!

Mariann
mariannmarci
 
 


Sajna nem sikerült,holnap Apát megkérem tegye fel!!! Bocsi.

Ja és még azt elfelejtettem irni hogy szemüvegünk lett (sajna) mert hogy felválta vagy is alternálva kancsalitunk,de ez a jobbik eset. De hát a cipésznek is a saját cipője a lyukas..... Szóval kell szemügőt hordanunk ,csináltam is már kettőt Marcuskámnak és most azt próbálgatjuk hordani.NEM KÖNNYŰ RÁVENNI HOGY A SZEMÉN MARADJON.
Na ezt még leirtam és most megyek mert még most jön a felmosás és már késő van ,vagy korán?KépKépKép

Pussszzz
M&M
mariannmarci
 
 


Hello

Manocs
Boldog szulinapot!!!! Kép Ugy hallottam a TVben,hogy nem volt veszes a mostani foldrenges!!

Mariann
De jo,hogy jelentkeztel!!! Annyira orulok,hogy Marcival is minden ok Kép Azert tenyleg johetnel gyakrabban!

Talis kepek jok! Kép

Tegnap voltunk 12 hetes UH-n. 52mm-es csemetenk jol van es eddigi leletek szerint egeszseges Kép Kép Jovo7en megyek kiskonyvert meg kezdodhetnek a vervizsgalatok. Brrrr...
Kepzeljetek, delelottonkent Jazi keri,hogy vegyuk le a pelust.Es ugyesen belepisil a bilibe! Kép Nem veletlenszeruen, mert ha pisilnie kell, direkt oda rohan.De ha csak par csepp jon, azt sztem meg nem erzi es azt meg torolgethetem! Kép
Na elegge onzo voltam,hogy csak magunkrol irtam??? Kép

Megyek ebedelni!
Norka
norkini
 
 


Lányok, meddig nem ajánlott gluténtartalmú cuccot adni a gyereknek?
Zs
zsuzso
 
 


Sziasztok!

Ollllyan isteni rizottót csináltam ebédre, hogy csak na! És tudjátok mit ittam hozzá? Gyerekkorom kedvenc italát: meggy MÁrkát Kép

Mariann
de jó, hogy jelentkeztél, annyiszor gondoltam rátok! Kép Örülök, hogy Marcit most már teljesen gyógyultnak nyilvánították Kép

Talis képek nagyon jók, de a képeken nem is látszom terhesnek brühühü Kép Úgylátszik csak én látom úgy, hogy nő a hasam, igaz én felülnézetből tekintek rá

Zsuzsó
ha nagyon óvatos akarsz lenni, akkor 1 évig, de én pl. 10 hónaposan már elkezdtem a bulátát meg a kenyérhéjat

Norka
biliző JÁzi Kép hétvégén most már én is veszek egyet. EGészsséges pici babához gratula.
Én ma voltam védőnőnél, nagyon örülök, hogy Daninál még nem ő volt a védőnőm, mert semmit nem mond magától, még arra is nekem kellett megkérnem, hogy mérje meg a vérnyomásom és írjon egy AFP beutalót. Az előző meg egy szószátyár volt, de első babánál pont arra volt szükségem.

Andi
psandi
 
 


Zsuzso!

Emmanak 8 hosan adtam eloszor egy kicsit, de 10 honaposan mar rendesen ette es szerette nagyon. Pedig tudod, hogy en is eleg ovatos voltam.Te is adtal Dananak, nem?
Legalabbis emlekszem, hogy meseltel annak idejen, hogy mar megint megevett egy nagy kenyerhejat. Kép
Szerintem hivatalosan is 8 honap a hatar.
Lehet, hogy az lesz a kedvence!

Sok gratula az uj babasoknak. Sajnos csak ritkan tudok jonni, ilyen is nagyon ritkan van, hogy egyszerre alszanak a dedek.
pusz
Kakukk
kakukkfu
 
 


Sziasztok!
Bocs, hogy így eltűntem, de annyira zajlik az élet.
Nem is tudom, hogy mikor írtam, de olvasni próbálok, csak gyorsan felejtek, így bocs, ha valaki kimarad.
Azért is jövök ritkán, mert gyermekem életveszély. Tegnap beesett a járda szegélye és a kerítés közé egy fél méteres lyukba(kerítés alatt, a túloldalán 10 m-es szakadék) és csak az volt a szerencse, hogy beszorult a rácsok közé, mert így nem esett le. Viszont negyed órámba telt, amíg ki tudtam onnan szabadítani. És SENKI nem jött segíteni, pedig elég hangosan sírtunk mind a ketten. És ezt annyi pillanat alatt produkálta amíg kivettem a zsebemből egy zsepit, pedig a kerítés kb. 5 m-re volt tőlünk.
Most pedig a délutáni szunya közben a lába szorult be a rácsok közé, de úgy, hogy nem jött ki. Apukámmal ketten feszítettük szét a rácsokat.
Én nem tudom mi van a levegőben, de most egy pillanatra sem mozdulok el Dani mellől.

A szobáját viszont megcsináltuk, a színe kicsit erős, de Dani élvezi, van, hogy egy órát is eljátszik a szobájában, ül az asztalnál és rajzol ezerrel.

Miszike!
Szomorúan olvastam ami történt, én eléggé át tudom érezni amit te, de ahogy a többiek is írták, nézz előre és Bekire és akkor könnyebb. Én most egy kicsit megint elkeseredtem, mert a kezembe került a kiskönyvem és az UH kép, ahol már 51 mm-es volt a kislurkó, de próbálok beletörődni.
Az ötletedet láttam ám a Praktikában (mindig megveszem) és még mondtam is, hogy milyen jó ötlet, mert én most kavicsokat festegetek, csak nem esett le egyből, hoyg ez Te vagy.Nagy GRATULA!

Most lépnem kell, mert felébredt Dani és lesnem kell ezerrel, de majd még jövök és bocs, hogy ilyen önző voltam.

sziasztok!
muki
 
 


Sziasztok

na, itt vagyok ám én isKép
Lányok, nektek is betett ez az időátállítás? Akikkel beszélek kismami ismerősök mind panaszkodnak, én is tudnékKép jól bekavart az amúgy sem ideális alvási renszerünkbe...

Manócs
utólag is Boldog Szülinapot neked! Foglald el magad, meglátod, gyorsan repül az idő, ha teszel-veszel.Kép

Zsófi
akkor most van valami tervezett időpont erre a Mikitalira? Meg kéne megint sörözni menni, olyan jó volt!

Megint csináltam palacsintát. Finomodik a technika, de még nem az igazi. Vagy 3 tojásból meg jó sok tejből-lisztből télleg 10 db-nak kell lennie?Kép Most nem száraz a széle (köszi nektekKép) csak az először sütött oldal olyan jó sült barna, a másik guszta feketepöttyös, még csiszolnom kell a módszerenKép
Most gondolkozom, mi legyen, ha megtöltöm, nem láccik a csúnya oldala, de lusta vagyok megcsinálni...KépSzerintem Apa megeszi így isKép

Ma este színházba megyek, a Dzsungel könyvére a Pestibe, egyszer már láttam, de nagyon tuti volt!Kép

Jó 7végét mindenkinek,
pusza
e

Ja, és képek:
Mostanában a takarítást utánozza, amikor 4kézláb padlót súrol, az sokkal jobb, de azt még nem sikerült lekapnomKép
Kép

És a Halloween-es bodyjában, nemtom, mennyire láccikKép
Kép
ellimami
 
 


Réka,
hát, ez a Dani télleg nem semmi! Kép Vigyázz rá nagyon, emellett próbáld meg nem hülyére idegeskedni magad miattaKép Tudom, ez így együtt nem könnyű...
Lehet, hogy a "sétáltatópórázt" pont a Dani-féle sajtkukacoknak találták ki? Tudod, ami olyan, mint egy 5 pontos öv, és a hátuljára lehet csatolni egy másik 2 méteres szalagot. Kicsit durvának találtam elsőre, de asszem inkább rátenném Kevinre, ha ilyeneket csinálna.
Szerencsémre Kevin csillagász (csak nézi-csodálja a veszélyes messzeséget) és nem űrhajós, mint Dani (aki egyből felkerekedik és odamegy).
Így én lassabban őszülök, mint teKép
pusza
e
ellimami
 
 


Hahó Csajszik!

Csak bekukkantottam, hogy mi újságKép

Elli!
Kevin nagyon drága ebben a halloween-es body-banKép
Na és takarítótudománya se semmiKép

Réka!
Nem semmi amit a Dani csinálKép Nem irigyellekKép Még jó, hogy nem esett le és nem lett semmi baj! Azért jellemzö, hogy milyen emberek vannak amiért nem segítenekKép

Norka!
Bilizös Jázi ügyesKép Gratu az UH-hozKép

Na Lányok most ennyire futotta, megyek mert Ilang ma megint nem aludt és tiszta hisztiKép

Holnap megyünk kirándulni a Mátrába a Dettiékkel, majd hétfön jelentkezemKép

Vigyázzatok magatokra és mindnekinek szép hétvégét kívánok!

Pussz
Tündér
tündér
 
 


Sziasztok!

Manocs,
Boldog szulinapot! Es meg vagy 100 boldogat! KépKépKépKépKépKép
Ha jol tippelek, a ferjed ugyanazon a ballon versenyen van, ahol az en ismeroseim is (Saga?Kép). Te is voltal mar kint? Nagyon klassz, eletem legnagyobb elmenyei koze tartozik. Kép
A foldrenges viszont nagyon rosszul hangzik, tudsz valamit azota a ferjedrol?

ARKAD-os taliert irigy-irigy. KépKépKép Asszem mi egy jo ideig nem jutunk el jatszohazba. Kép

Reka,
nem semmi, miket csinal a Danid! Azert az emberek bunkosagan nagyon felhaborodtam! KépKép

Elli,
Halloween-es body? Kép Ez tuti jo...Kép
A takaritas is jo dolog, csak maradjon ilyen hazias Kevin a kovetkezo 30 evben is...Kép

Tündér,
jo hetvegezest es pihizest! Kép

Norka,
bilizos JAzihoz gratula! Kép

Zsuzso,
ezek szerint masnal is az van, hoyg a nagyobb gyerek az ujjat szopva a kicsi melle telepszik szopinal? Mar kerdezni akartam, hoyg ez normalis-e, mert nalunk is ez a módi. Kép Viszont tegnap csinaltam Zsombinak kincsesladat, telepakoltam apro mutyurokkel, kartyakkal egy dobozt, most azzal foglalom el Zsombit, amig szopi van. Kép

Tegnap ota egyedul vagyok a ket Toportyuvel. Hat, nem mondom, hogy konnyu. Kép Ma sikerult a kettojuk alvasat osszehangolnom, igy nekem is jutott masfel oras piheno, kulonben szimultan pelenkazom, etetek, siro gyereket vigasztalok stb. Viszont megdobbento, ahoyg ZSombi szeretgeti a kistesot, ma vagy 5 percig puszilgatta a homlokat, simizte a kezet. Ilyenkor uuuuuugy elerzekenyulok mindig, ez azert erot ad. KépKépKépKépKép
Es amit azt hiszem, meg nem irtam, NAndi az elso pillanattol fogva szopizik, mint egy kis vampir. Csak dobbentem, amikor eloszor meglattam a gyerek keresoreflexenek a megnyilvanulasat, aztan rakapott a cicire es akkorat szivott, hoyg majdnem leestem a szekrol. Ilyet ZSombinal sohasem tapasztaltam. KépKépKép

Pussz,
Gombóc
gombóc
 
 


Sziasztok!

Most csak néhány szót, mert nagyon mozgalmas napunk volt és lefordulok a székről:

Réka,
nekünk is hasonló napunk volt, együttérzek!!! Kép Én épp bejöttem egy percre a kertből, mire kimegyek, nagy ordítás, Beki leesett a lépcsőről és beverte a fejét egy vas lap élébe. Nem is tudott felkászálódni, ahogy felvettem, akkor láttam, hogy tiszta vér a sapkája... Keresztanyám segített ellátni (hidegvizes ruha, betadine), de vagy 10 percig üvöltött a kezemben. Nem volt komoly sérülés, csak gondolom nagyon fájt neki Kép.
Más: mit mondott nektek a doki? Marad a december a próbálkozással? Én most vettem méherősítő gyógyfüveket, hátha segít ;).

Jó lehetett nektek talizni, remélem legközelebb mi is tudunk csatlakozni! Kép

Andi,
egyébként élőben nagyobbnak látszik a pocid, nyugodj meg! Kép

Gombóc,
pont kérdezni akartam, hogy Nándival is olyan problémás-e a szopi, mint Zsombival volt. Örülök, hogy nem! Kép

Norka,
naaaagy babához és biliző Jázihoz gratula! Kép

Tüni,
sajnálom a cukrodat! Kép

Elli,
jó lehet, hogy Kevin segít törölgetni meg ilyesmi Kép;).

Kangi,
jó lett a szekrény, ügyesek a srácok! Kép
Hogy van az epéd, vagy mid, ami fájt?

Jó éjt!
Miszike
miszike
 
 


Réka,
és köszi a gratulát a Praktikához, hízik a májam Kép.
Megértem, hogy rossz látni a kiskönyvet meg az uh papírt, nekem csak egy tesztem és egy szalvétázott babás képem van, amit Apucinak készítettem, de jól eldugtam őket. Majd előveszem, ha már nem fáj ennyire. Különben is remélem, hogy a december áldott hónap lesz a számunkra! Kép

Miszike
miszike
 
 


Sziasztok!

Réka
nem semmi, amik Danival történnek, szegény Ti!! Kép Nem irigylem a helyzetet...

Elli
nekem kifejezetten jót tett az óraátállítás, így hamarabb felkelek és nem megy el az egész napom!
Kevin nagyon édi, ahogy takarít Kép
Dzsungel könyvét én is láttam már és nagyon tetszett, jó volt tegnap is?

Gombóc
örülök, hogy Nándi jól szopik Kép Fárasztó a két lurkóval? Egy szobában vannak?

PIldi
lehet, hogy Téged és Ancsit láttam ma a csömöri Auchanban?

Na megyek készülődni, mert 5-re megyünk étterembe baráti társasággal. Lehet, hogy sült libát eszem párolt kápival nyammmm Kép

Andi
psandi
 
 


Sziasztok!

Hát hogy az én lányom milyen hisztis lett? Nem is tudom, mit csináljak. Nem bírja, ha függőlegesen vagyok, ha dolgozom, ha eszek. Hát nem egyszerű.

GombócKép
A kezdeti nehézségek, hát igen. De vigasztaljon, hogy pár hónap, és már észre se veszed, hogy 2 gyereked vanKép
Szopi hál istennek, hogy megyKép

MiszikeKép
Beki baleseteKép
Jó, hogy nem lett komolyabb bajKép

Nem írtatok az árkádi játszóházas kérdésemre.Légyszi írjátok meg, mennyibe kerül, kb. mik vannak benne, mikor mentek legközelebb,stb.

Nelli
hnelli
 
 


Sziasztok!

Már olvasni sincs időm, így roppantul nem vagyok képbenKép Lehet, hogy most egy jó darabig nem láttok errefelé, pedig nagyon sajnálom a dolgotKép
De a jó hírt megosztom veletek:
Tegnap este megszülettek Heppi fiai, Viktor (48 cm és 2800g) és Gábor (48 cm és 2910g)Kép Egy hónappal korábban érkeztek, de igazán szép súlyban vannak.
Többet még én sem tudok a szülésről, csak hogy mindhárman jól vannak.


Momo


Momo
momo
 
 


Sziasztok!

Momo
de jó, hogy megírtad, annyiszor eszembe jutott Heppi, hogy vajon mi lehet, velük. Dupla Gratula Nekik KépKépKép

Miszike
szegény Beki Kép gondolom, hogy megijedtél Kép

Nelli
Játszóház: hétköznap 600 Ft 1 óra, hétvégén 900, ebben csak ajátszóház van ill. gyerekvigyázás.
De vannak kül. foglalkozások, fél óra 750, 1 óra 1500. Gyerekeknek kézműves fogl, torna, zenés móka, anyukáknak mindenféle torna, előadás, tanfolyam.
Én hetente egyszer szeretnék elmenni mindenképpen, mert Daninak nagyon tetszett, szólj ha ráérsz, én csatlalkozom Kép

TEgnap nagyon jót vacsiztunk, és láttuk az étteremben a megasztáros Gáspár Lacit is.
Ma meg vendégek jönnek hozzánk, úgyhogy megyek szendvicseket gyártani.

Andi
psandi
 
 


Hali Lányok!

Csak beugrottam egy kis kikapcs-raKép Ilanggal nem tudom mi van de ha azt mondom, hogy hisztis az nem fedi a valóságotKép
Vísít, csapkod, ordítKép A kirándulás jó (lett) volt(na), ha nem küzdöttem volna szinte lépten-nyomon a hisztérikámmal. A páromat is teljesen kiborítottaKép
Teljes csödnek érzem magamKép
Azt hiszem most jön egy ilyen idöszak de nem gondoltam volna, hogy ennyire kiveszi az emberböl az energiát....Kép

Gombóc, Momo!
Sziasztok! Gyertek ahogy tudtokKép
Gratula Heppiéknek!Kép

Andi!
Jó volt a vacsi? Mit ettél végül?
MI ma Parádon az erdöben a Pálffy Istvánt láttuk a családjával.

Miszike!
Remélem Bekinek gyorsan elmúlik a bibije!
Fel a fejjel biztos minden bejön ahogy szeretnétek decemberbenKép

Nelli!
Még bövebb info itt: www.holnaphaz.hu

Na most megyek kipakolok, aztán szerintem ma korán ágyba lesz dugva a hisztipókKép

Na pussz
Tündér
tündér
 
 


Hali Csajok!

Nagyon hosszú volt ez a hét mifelénk, no meg fárasztó... Suliban minden nap Zh, gyerkőcök persze ilyenkor kergék, Dani dackorszakban, Zsófi meg hisztizik... De amikor alszanak olyan gyönyörűségesekKép
DicsekvésKép apa elvitt a M&P-be, vett 2 gatyót, egy blúzt és 3 pulcsit, nagyon dögösekKép, meg vettem egy szuper csizmát isKép

Mindennap olvastam ám, csak írni nem volt erőm...
Minden öregedőnek Boldog szülinapot kívánunk!

Zsuzsi, szuper a torta, gondolom hamar elfogyottKép. Nálunk nem lehet bevinni saját sütésűt az ÁNTSZ miatt... Ritkán jössz mostanában... Srácok? Mikor jöttök haza?

Momokám, annyit gondolok Rátok, hogy bírod? Lányok? Heppiéknek Hatalmas Gratula!

Összes Balesetet szenvedőnek gyors javulást, jelentem az én fiam fél homloka zöldes színekben jáccik...

Képek édesek, nekem mostanábban erre sincs időm... pedig én is csináltam Zsófinak frufrutKép

Elli (meg persze mindenki más is!)
A bulit dec 4.re gondoltam (szombat).

Közvélemény kutatás:
Mikor lenne jobb? De., Du. ? Hánytól?
Ha jutunk valamire, dobok emailt, hogy azok is tudjanak róla, akik ritkábban tudnak errejárni.

Sofka, vágod már a centit?Kép Drukkolok nagyon!

Na menek, konstans a süvöltés, oda kell dobnom a balllábam...

Toffi! párhuzamos kísérlet: amelyik körmöm alól ki tudtam nyomni a trutyit a helyén maradt, sőt fehérKép, a másik hosszantartó zöldülés után leesett, minden előzetes, közbenső és utólagos fájdalom nélkülKép

Kicsit eklektikusra sikerült, bocsika
Pussssz
Zsófi
csucsuka
 
 


Csucsuka,
vagyogatok, de inkább alig élek...de mosmáraztán gyorsan felrakattam egy hormonos spirált, mert a férjem a múlt héten egy csábosabbra sikerült nézésem után gyöngyöző homlokkal fejfájásra hivatkozva elhúzott aludni, másnap meg két csomag óvszerrel tért hazaKépKépKép Asszem neki is itt a határ, de ebben momentán mélységesen egyetértünk.

Tali azért engem is nagyon érdekelne, ha még befogadtok egy ilyen ritka madárkát isKép Egyébként kihez tervezitek?

Itt egy vigyori nektekKép
Kép

Megyek, mert klaviatúrás lesz a homlokom...

Momo


Momo
momo
 
 


Ezt már elég régen írtam, csak közben elromlott a gépem.

Klár, Beu, Tündér, Elli, Zulu,
Képek szupik, gyermekek édesekKép

Miszike,
Egyetemre jár közös orvosunk? AZt hittem már elvégezteKépKép
SzegénykémKép Nagyon sajnálom... Drukk!!!
Gratulálok a nyertes ötlethezKép

Toffi,
Mi volt a tervezővel?
Ronit csak a fogorvosi váróba vittük, egyikünk mindig ott volt vele (a másik meg a székben)Kép Jövő héten is megyünkKép
Képek szupikKép

Bogár,
Gyakrabban is benézhetszKép Kép?

Maci_2
maci_2
 
 


Sziasztok!

Heppi!
Nagy gratula nektek!Kép

Momo!
Gyönyörűséges ez a legkisebbik csemete!!!!
Addig jó, míg te nézel csábosan, azt hiszem, nálatok attól van a baj, ha férjed néz rád hasonlóan. Tuti gyerek!KépKép Tali: lásd fent, és nagyon várunk! Mindhárom boszival???Kép

Manócs!
Hogy vagytok?

Nelli! Tündér!
Kitartás a hisztigépekhez! Majd elmúlik ez is.Kép

Csucsuka!
Nálunk már az ebéd utáni egy alvás működik. Tehát vagy előtte vagy utána bulizzunk.

Gombóc!
De jó, hogy Nándi kis szivattyú! Élvezd ki! Zsombi után megérdemled!

Andi!
Én is hamarabb kelek az óraátállítás miatt, de sajnos Lőrinc is.Kép Játszóházban én is szívesen benne vagyok, szóljatok, ha mentek. Holnap manótorna 10.30-tól. Nem jöttök? Csörögj rám, ha igen, elugrom értetek.

Réka! Miszike!
Részvétem a balesetek miatt! Jó, hogy nem lett semmi baj.

Elli!
Kevin édi! L. is gyakran csinálja ezeket. A négykézlábazást én is imádom. Még a nyelve is kilóg.

Na, menek, mára ennyi!
Beu
beu
 
 


Elkezdetem visszaolvasni...

Tüni,
CukrodKép csak így tovább.
Gratu a hugodéknakKép

Andi,
Kiütések hogy vannak?

Réka, Manócs,
Boldog születésnapot!Kép

Gombóc,
KépekKép
Zsombi majd csak megszokja az új helyzetet.

Ari,
Remélem javul a helyzet az apukádékkal.

Klár, Beu, Zsuzsi, Norka, Miszike,
KépekKép

Zsuzsi,
Szupi tortaKép

Nem értem utol magam, de nem adom fel!

Maci_2
maci_2
 
 


Sziasztok!

Hogy beporgott a topik igy vasarnap estere?! Kép

Reka
Szegggeny, remelem azota nem tortentek ujabb incidensek?!!!

Tobb babasok
Le a kalappal!!!! Momo en is gondolok sokat Ratok! ++++++++++++++ Kép
Gomboc, remeljuk Nandi tenyleg marad sokaig a szopinal! Hogy birod?! Orsoly? Kakukk?

Zsofi
Bevasarlas Kép
Nalunk is egy du-i alvas van kb. f1-f3 (jobb esetben). Sztem is elotte v . utana.

Hiszis gyerkocok szuleinek
Az a leg jobb az egeszben,hogy par napig ilyenek, es utana egyszeruen kenyerre lehet oket kenni. Komolyan mostanaban Jazi annyira edes+aranyos,hogy kezdek mar gyanakodni....vihar elotti csend!

Elli
Edes a pasi! Kép

Szaunas infokat koszonom, parszor voltunk regebben de majd megkerdezem a dokim is. Ha mar uszni nem lehet....

Heppieknek nagy gratula es hatalmas dozis energiat kivanok!!! Kép

Ildi
Veletek mi ujsag? Ritkan irsz!

Lanyok
Kerdes: GYEDbol is jat a 3000Ft.os adojovairas?
Mi ma Bekasmegyeren jartunk, Apa dolgozott, mi jatszon voltunk addig Jazival....irtoooo hideg volt kint!! Pedig beoltoztunk!
Mas:
Jart mar valaki a Pal-volgyi barlangban?? Gyerekkel latogathato?
Lanyok annyira rossz,hogy meg nem ismerem a kornyeket.Pl. gombokat kellene vennem,de foggggalmam sincs merre induljak Kép Kép Jo lenne mar kicsit otthonerezni magam... Kép
Es egy kep a naggggyon laza csajrol valamelyik ebredes utan...
Kép
Tsok
Norka
norkini
 
 


Megvagyunk, centit vágunk, de elég hosszú még. Kép

Dec 4-i tali nem hiszem hogy játszik még, de majd elválik.

Gombóc, örülök, hogy Nándi ilyen ügyes baba. És fogalmam sincs hogy fogom túlélni a szoptatást Réka Danijához hasonlatos MArcipán mellett. Talán kéne ide egy gumiszoba.

Heppinek nagy gratula a fiúkhoz. Vajon mit szól hozzájuk Orsi?
Na jó éjt, megyek, feldőlök valahol.
sofka
 
 


Sziasztok!

Szép jó reggelt mindenkinek.
Zsombiknak boldog névnapot!

Senki nem írt nekem tanácsot a verekedő Dorkával kapcsolatosa, bár igaziból nem tudok haragudni rá, mert, a kisfiú meg a többieket veri, ebédnél húzgálja a hajukat, Egyrdül Dorkát nem bántja, mert az visszaadja, így mióta visszakapja a kifiú azóta kevesebbet ver másokat, ezt mesélte ma reggel a gondozónő, így Ők még örülnek is neki, hogy Dorka rendet tartKép

Most egy kicsit taknyos, tegnap pucolt az apja neki fekete retket, annak a levét adtam neki, állítólag ősi gyógymód, mindenesetre Dorka 1 kanállal evett meg, az illata elég rossz voltKép

Most ennyit így reggel
Szép napot
Manó2+Dorottya

Kép
Kép
dorka2
 
 


MomoKép
Nagy gratula HeppiéknekKép
Mindig csodálom az ikres anyukákatKép

ElliKép
Most nem tudok menni még tornára, de a játszóházba majd igen.

Andi, TündérKép
Köszi az infót a játszóházzal kapcsolatban.
AndiKép Szerdán mi megyünk az állatkeri játszóházba. Nincs kdevetek jönni? Persze más is jöhet. A Pöttömök topicból is lesznek ott.

Hiszti: Hát nem egyszerű, hogy semmit nem tudok Domcsitól csinálni, de hát én akartam, hogy anyás legyen, most aztán élvezzem az eredményt, igaz?
A nyafi azért nem tetszikKép

Manó2Kép
Verekedésre nem tudok jót mondani. Nálunk még nem verekedtek a lányok. Ha Dorkát (enyémet) bántják az oviba, mindig azt mondjuk neki, szóljon az óvónéninek, és kerülje azt a gyereket.

Puszi:
Nelli
hnelli
 
 


Sofka!
De jó hallani Rólad/tok!Kép
Mikorra is vagy kiírva?

Csajok!
Ilangnak kibújt 1 foga és 3 foga áttörés elött van. Ennyit a hisztirölKép Szegényke...

Na mentem ebédet összedobni, aztán teregetni, még beugrok..

Pussz
Tündér
tündér
 
 


Ez lemaradt!
Norka ébredezö Jázi édesKép

Momo!
Mosolygós Mesi tündériKép

Na tényleg léptem...

T
tündér
 
 


SziasztokKép

Borzasztó, mennyire nem tudom utolérni magam már napok óta. Annyi mindent kéne csinálnom, de érzem, hogy a szervezetem nem bírja a tempót (elég sokat keményedek, meg fájdogál a pocak), úgyhogy kénytelen vagyok többet pihenni. A reggeli cukrom is folyamatosan romlik az inzulin ellenére is, úgyhogy félek, nehogy megint befektessenek.

Heppiéknek nagy-nagy gratula a babákhozKép

NorkaKép
Igen, a GYED-ből is jár a családi adókedvezmény, ráadásul két gyerekre 8000 Ft. Jázi tényleg nagyon vagányKép

MomoKép
Mesi nagyon édesKép

CsucsukaKép
Miki-bulira mi lenne a helyszín? Nekünk ettől is függ, hogy tudunk -e menni. Gergő ált. 12-2 között alszik, de mivel nem vagyunk Bp-iek, a bejutás még kb. 1.5 óra. Úgyhogy döntsön a többség, mi meg megpróbálunk alkalmazkodni.

OFF - SOS
Lányok!
Nincsen valamelyikőtöknek ingatlanos ismerőse (nagyon jó ismerősre gondolok), aki értékbecsléssel is foglalkozik? Kényes természetű lenne a kérésem, ezért kéne nagyon jó ismerős. Ja, és persze tegnapraKép

Na, megyek kicsit dolgozgatni, aztán meg pihizni. Főzni meg majd csak délután, a tegnapi Stahl-féle sajtos tésztát (teljesen beleszerettem).

Pussssz
Tüni
tüni
 
 


SziasztokKép

Olvasgatok-olvasgatokKép

Tündér
Utazásra visszatérve: most már nem bánom, de amikor kérdezték tőlem, hogy "élmény volt , ugye?", meg találtam jegyezni, hogy a többi utasnak biztosanKép
Ja, és a hátam nem nagyon szerette a hátizsákot, de ahogy elnéztem magam egy-egy kirakatban, nem csodálom.
Sok-sok fogacshoz gratula!

Tüni
CukrodKép
Inkább pihenj.

Mariann
Nahát, Te is itt vagyKép
Gratula hatalmas és gyógyult Marcushoz!
(cukor pedig nem vicc!)

Norka
Bilibepisihez gratuKép
52 mm-es pincuriKép
Miért nem lehet úszni?
Laza csajKép

Réka
Dani balesetKép Sajnos minden egy pillanat alatt történik

Elli
PalacsintaKép Megette tied Apa?
Kevin édes lurkóKép Enyém Zsombi akkor "takarít", ha talál valami szétkenhetőt (pl. Rudi csokija)

Gombóc
Gratula kis vámpírhoz!!!Kép Ez nagyon jó hír!
Zsombidnak boldog névnapotKép

Miszike
Beki-balesetKép

Momo
Emese nagyon szépKépKép
Heppinek gratula a kispasikhoz!Kép

Zsófi
Zh, fújjj. Lassan mi is írunk. ÉS még azt sem álmodtam meg, miből írjam a dogámat. Nov. 2-ig kellett volna jóváhagyatniKép
Zsombi köröm: csütörtökön a vonaton már fel volt válva, pénteken fel is szakadt, azóta ragasztgatjuk, ugyanis nem jött le, a körömháznál még fogja (simán rosszul lettem, amikor megláttam, hogy derékszögben eláll). Ma délelőtt voltunk dokinál, azt mondta, hogy tényleg felvált, de ragasztgassuk türelmesen, mert le fog nőni. Trutyi és/vagy gyulladás nincs (doki szerint ez a szerencsénk)

Maci_2
Még rágjuk a mostani rajzot, de ezen már nem találunk semmi változtatnivalót. Köv. lépés, hogy elmennek kettesben az önkormányzathoz és kérnek egy rábólintást, akkor a srác megrajzolja.
Fogorvos: kezelés? Drukk megy hozzá + kitartás!

Na, mentem, mindjárt jön Csilla néniKép

És mi is szeretnénk Miki-buliba menniKép
PusziKép
Toffi
toffifee
 
 


Sziasztok!

A délelőtti manótornán kicsit kétségbe estem, hogy Dani semmit nem akar (vagy nem tud??) csinálni. Úgyhogy itthon gyorsan egymás mellé raktam néhány széket, a végébe egy labdát motivációnak, és láss csodát, szó nélkül átbújt alatta vagy 5x egymás után! Most már nem aggódom, de nem tudom, miért volt délelőtt olyan kis béndzsó... Kép

Tündér
vacsira azt ettem amit akartam, sült libát Kép Egyébként tök ciki, 8-an voltunk, a többi csaj ott csipegette a salátáját meg a grillezett husiját, én meg csak úgy faltam a libát. Ja, és keveselltem az adagot is Kép annyit zabálok mint egy ló
szegény fogzó Ilang. Bízzunk benne, hogy csak pár napról van szó

Zsófi
Dani reggel 9 -ig alszik, és du. oylan 3-fél 4-ig. Nekem talán du. jobban fexik Miki -bulira. Hol lenne?

Momo
Emese tündéri Kép
csábos pillantások Kép

Maci
köszi a kérdést, a kiütések szerencsére elmúltak, de nem ám a doki által felírt kencétől. Attól elkezdtek terjedni. Aztán gondoltam egyet és bekente FEnistillel, 3 nap alatt eltűntek Kép
Egyébként rájöttem, a gyerek - és körzeti orvosok csak a náthát ismerik fel, azt sem mindig egyértelműen, a többinél csak találgatnak Kép

Norka
szerintem úszni lehet a 12. hét után, sőt ajánlott! Csak mondjuk nagyobb a fertőzésveszély.
Laza JÁzi édes nagyon Kép

Nelli
köszi, de mi nem megyünk az állatkerti játszóba, lusta vagyok útra kelni olyan messzire.

Tüni
cukrod Kép Milyen lett a sajtos tészta?

Dani néhány napja megint "nem eszem semmit" játszik Kép Pedig volt 2-3 hét, hogy szinte zabált önmagához képest. Csak a babatej, rudi, sajt és gyümölcs játszik. ja meg a ropi, de más nem nagyon Kép

Andi
psandi
 
 


Hahó újfent!

Toffi, Gombóc!
Zsombiknak boldog névnapot kívánokKép

Ebéd megvolt, krumplipüré+hurka-kolbiKép
Nem valami lájtos, de én nagyon bíromKép

Ilangnak adtam homeos bogyót fogzásra, jól megebédelt, most remélem hamar elalszik a kincsem.

Andi!
Semmilyen parád ne legyen a Danival kapcsolatban, mert szerintem nagyon kis ügyes kisfiú. Szerintem tudja ö, hogy mit akar és mit tud, minden ami kötelezö ált. nem jön be a gyerköcöknek. engem Ilang frusztrál egy kicsit, hogy nem beszél csak 1-2 szót mond. Minden férfi Apának van titulálva, söt még én is(Kép) és minden állat cica. GOndolom helyreáll a rend a kis buksijábanKép
Ne izgulj, majd visszajön a Dani étvágya.

Toffi!
Doga téma: csak nem valami logisztikus dologról kell írni? Milyen tárgy, hátha tudok segíteniKép
Zsombi körme szörnyü lehet, már ahogy olvastam is lehidaltam töleKép

Gombóc!
Az kimaradt a korábbi hsz-böl, hogy örülök, hogy Nándi-baba ilyen jó étvágyú ügyes szopis babaKép Édesek lehettek ahogy Zsombi is odabújik ilyenkorKép

Tüni!
Vigyázz magadra, ez cukor elég rosszul hangzikKép
Inkább pihej, ha úgy érzed arra van szükséged. Sajtos tészta elkészült már? Ja és végül a múltkor megcsináltad a szegedi rakottkrumlpit?

Mariann!
Te is lemaradtál a korábbi írásomból, jó hogy jelentkeztélKép Dobhatnál fel képet Marcusról.

Maci_2!
De jó, hogy te is benéztél. Felétek mi újság? FogorvosKép
Roni dumál már sokat? Biztos nagyot nött tehetnél fel róla, mert csak a nyári nyaralósokra emlékszem. A banánról azért nem tettem fel fotót, mert benn van a gépben és egyenlöre nem tudom betölteni a gépbe, mert tele van a könyvtár. Ha rendben lesz, rakok felKép

Na most menek teregetni..

Tündér
tündér
 
 


Ja és egy kicsit dicsekszem:

Délután találkozom a barátnémmal egy kis csevegésre, nassolásra, már nagyon váromKép
Apa hazajön picit korábban én meg elhúzok és beülünk valahovaKép
(Andi a Mirtillel talizomKép)

Tündér
tündér
 
 


Zsombiknak én is-én is boldog névnapot kívánok!!! Kép

Tündér
köszi Kép
Dani is először az apát mondta egyfolytában, most meg le sem tudom lőni, ha elkezdi az anyázást Kép Daninak meg minden állat vau-vau volt ( a galamb is) most még csak konstatálja Ilang, hogy állat=cica, (meg ember=apa) majd fogja tudni a többit is ne aggódj Kép

Andi
psandi
 
 


Tündér
Jó dumcsizást! Nasiért irigyekedem Kép Őket is el lehetne csábítani egyszer az árkádos játszóba, nem?

Andi
psandi
 
 


Andi!
Naná, meséltem is telefonon a Mirtillnek, csak mondta, hogy elég messze van neki (is), meg tudod minden fel van arra feléjük túrva.
Nem baj nem adom fel, szerintem jó hepaj lenneKép
Nasinál majd gondolok rád!Kép
Amit a beszédröl írtál érdekes és igazad lehet, erre nem is gondoltamKép
(Ilang már alszik)

Tündér
tündér
 
 


Tündér
van is egy ötletem, mivel lehetne elcsábítani a M-éket a játszóba! De ahhoz csak a szerdai napok jók. Majd írok neki emilt

Többiek hol vagytok????
Andi
psandi
 
 


TündérKép
Ma nagyon irígykedem ám rád: először is hurka-kolbi miatt (sajna nem találtam a közelben olyat, ami szimpi lett volna, pedig nagyon-nagyon kíííííívánom), másodszor meg kimenő és nasi is...Kép Tésztát majd vacsira csinálom. Szegedi rakott krumpli elkészült, és nagyon fini lett (nekem meg volt itthon füstölt csülök, én azt vágtam bele). Beszéd miatt meg tényleg ne aggódj, Ilang még egyáltalán nincs elkésve. Meg ez is olyan hirtelen egyik napról a másikra beindul.

AndiKép
Pont most beszéltem egy barátnőmmel, és mesélte, hogy járnak egy bölcsibe játszó csoportba, és mikor a mondókákra, meg egy kis tornára kerül a sor, akkor a fia szó szerint kimenekül még a szobából isKép Úgyhogy bizti semmi baja Daninak, csak minek csinálja, ha nincs hozzá kedve?

Szerintetek 1.5 hónap alatt meg lehet írni egy szakdolgozatot? Még szülés előtt be kéne fejeznem, de elég reménytelennek tűnik így, hogy még csak 3 oldal van kész a min. 40-bőlKép Mondjuk a téma nagyon könnyű, mert a cégem HR rendszeréről fogok írni, úgyhogy sok forrásgyűjtést nem igényel. Szóval, most még ezen is gyötörhetem magam.

Ja, nem tudjátok véletlenül, hogy az állatkerti játszóház meddig van nyitva? És mennyi a belépő? Holnap kell belgyógyászhoz mennem 4-re, utána meg 6-ra nőgyógyászhoz (persze egy helyen van a kettő), és mivel a párom nem tud olyan korán hazajönni, ezért Gergőt is vihetem magammal. A kettő közti időt meg vhol el kéne tölteni.

Pussssz
Tüni
tüni
 
 


Tüni
ezért írtam én is a munkahelyemről a szakdogámat. Kaptam egy csomó anyagot lemezen, aztán copy-paste-tel meg volt a harmada Kép Beletettem sok-sok táblázatot, széééép nagyoooot, pikk-pakk elkészült Kép Szerintem a másfél hónap bőven elég
A neten nincs rajta a játszóház? Szerintem 6-ig bizti nyitva van.

Andi
psandi
 
 


Gombóc,
Nagyon-nagyon örülök szopizó Nándinak Kép Na ugye!
Majd meglátod, ezt a manót le sem tudod vakarni majd magadról Kép De azért sokkal jobb és talán egyszerűbb is így, de Zsombinak biztos úgy volt jobb. Jó, ha kincses ládika bejön. Azért Dana sokkal kisebb volt. Most általában ilyenkor kell neki valami, amit egyedül nem ér el, vagy nem szabad neki Kép

Kakukk,
köszi. Már nem emlékeztem pontosan, azt meg végképp nem tudtam, mi a hivatalos ajánlás. Igen, Dana 9 hónaposan már biztosan imádta a tésztás bébiételeket. Azért Abigélnél szeretnék még óvatosabb lenni, de teljes vehemenciával vetette rá magát a kenyérhéjra. Most elkezdte érdekelni a mi kajánk, és ma egy jó 2dl zöldségkrém levest megevett házikosztból, ilyen sem volt még. Pedig banánt sem tettem bele Kép
Elkezdtük Abigélt szoktatni. Első éjszaka 3,5 órát sírt Kép Egészen borzalmas volt. (Persze ami előtte volt az is.) Most kb. 3-4 ébredés van, de viszonylag könnyen visszaalszik, nem követeli a cicit (csak hajnalban kap). A baj az, hogy egyáltalán nem tudja, meg sem kísérli, betenni magának a cumiját, így éjszaka ezt vissza kell neki adni, ami ugyebár nem cél. Apája szerint el kéne tőle venni és kész, de szerintem 8 hósan ez nem a megfelelő pillanat. Arra gondoltam, hogy csak a kezébe adom este, és oldja meg. Nem tudom...

Momo,
Mesike gyönyörű. Depisebb napjaimon eszembe jutsz Kép - bocs. Asszem, én megpusztulnék a helyedben. Nagyon ügyi vagy!
Párod Kép de ismerem az érzést. Mi is eléggé megrémültünk egy-két hónapja. Az a baj, hogy én annyira idegenkedem a spiráltól... na szóval nem is tudom, hogy lesz.

Beu,
Tali? Nem találom... Jajj de béna vagyok, és állandóan rohanok Kép

Sofka,
Atyaég! Te már itt tartasz?

Tündér,
szegény Ilang. Abigélnek egy foga próbál kibújni egy hónapja, szerintem, az sem tesz jót az éjszakáinknak.

Tüni,
az unokatesóm foglalkozik ilyesmivel. Ha gondolod, beszélek vele, és akkor dobj egy mélt az elérhetőségeddel. Még du. bekukkantok ide is (ha a nagyi nem kap idegbajt).

Andi,
ne már. Dana a tücsökzenén rendszeresen meg sem mozdul, legjobb esetben ide-oda sétál. Majd itthon előadja az egész repertoárt, és egy csomó mondókát simán végigmond, énekel - legalábbis próbál, de ő sem lesz szegény kivétel családunk fantasztikus zenei adottságai alól Kép - rázza a csörgőt. Ki tudja? Ilyenjük van és kész.

Na megyek, mert nagyi tényleg megbolondul.
Zsuzsó
zsuzso
 
 


SziasztokKép

Kicsit eltüntem, de ma jöttünk haza Szegedről, Mini alszik és én is mindjártKép

GombócKép
Igen Sagaban volt most a verseny, legutóbbi hírek szerint a 9. helyen álltak, bár vacak lett az uccsó két számuk. Most egy kis pihi, aztán mennek át Motegibe, az még klasszabb hely, ott dombok felett repülnek, majd teszek fel képet, annyira szép!Kép

BeuKép
Azért nem mentünk játszóházazni, mert pont akkor utaztunk el Szegedre. De, ha mentek legközelebb, kéretik szólni!!!!Kép

Köszi mindenkinek a köszöntőt, arik vagytokKép
Anyósom egy hatalmas tál kókuszgolyóval várt a szülinapomonKépKép De tudjátok ez a kisujj! Hát mind megetteKépKépKép

Na megyek dobok egy hátast az ágyikómba, mert ez a vonatozás kissé kifárasztott,
pusz:

Manócs

ui: Ne viccelj, 3 nap alatt is meg lehet írni egy diplomamunkátKépKépKépKépKépKép
manócs
 
 


Sziasztok

Andi,
most mit aggódsz? Mi már vagy 5x voltunk K-el manótornán, és ma mászott először át az alagút alatt. Az első órát szinte végig a tornapadon töltötte, és boldogan nézte a többi babát.
Abszolút nem azt jelenti, hogy nem tudja, hanem inkább nem akarja csinálni.Kép

Maci
pont beszéltük valakivel (Beu?) hogy rég jártál erre, mi lehet veled. Jó, hogy előkerültélKép

Zsófi
Mi megyünk talizni, akár de. akár du! K úgyis összevissza alszikKép

Sofka,
de izgi, te mingyá szülsz!Kép Tökjó, hajrá!!!
Szopizik még Marcipán, vagy sikerült lecuppantani a ciciről?

Momo
Errefelé is gyakran vagy emlegetve, mint a "bátor háromgyerekes".Kép Mármint a gyors egymásután miatt bátor. Mesi gyönyörűKép

pusza
e
ellimami
 
 


Zsombiknak boldog névnapot!Kép

Tüni!
Másfél hónap, több, mint elég.Kép
Milyen tészta??????

Sofka!
Jó, hogy megvagy! Mikorra vagy kiírva?

Zsuzsó!
Milyen tali??? Én bármikor, bárkivel, Kép de most konkrétan mire gondolsz?

Manócs!
Szólok.Kép Mi gyakori vendégek leszünk, ha van kedved kimozdulni, csak szólj, ha ráérünk szívesen csatlakozunk. Számom a táblában. Én is boldog szülinapot kívánokKép

Beu
beu
 
 


TüniKép
19.00-ig van nyitva a játszójáz, és 1 év felett 720 Ft/óra a belépő. Felnőtteknek ingyenes.

Nelli
hnelli
 
 


Lányok,
azért nem kell ennyire felnézni rámKép

Elli,
nem bátor vagyok, csak hülye és roppant feledékenyKépKépKép...esetleg kissé mazochista isKép

Beu,
én a dec. 4-ei Mikulás tali helyszínét kérdeztem, vagy azt kéne már valahol feljebb megtalálnom?
Egyébként hogy is mennék másképp, mint 3 boszival? Egész nap marják egymást a nagyok, de azért együtt akarnak mindehova menniKép...a kicsi meg, ugye, csatolmányKép

Zsuzsó,
örülök, hogy a puszta létemmel vígaszt nyújthatok másnakKép Te is belejönnél, de azért nem kívánok én senkinek rosszatKép

Teszek még fel megtévesztés végett kajálós fotókat (friss maiak)Kép

Kép

Kép

A hajuk kissé ciki, mert kénytelen vagyok én vágni, de se időm, se türelmem a fodrászhoz hurcolni őket.


Momo


Momo
momo
 
 


Kiírás: december 15. Na de ugye ez csak afféle ex hasibusz. Majd elválik. Inkább nem tolnám tovább, féltem a karácsonyt. Kép Ennek örömére ma is lakátrendeztem. Még férjem is kiakadt, hogy mit cipekszek. Na de hiába beszélek a bútoroknak, nem mennek maguktól.

Momo, szépek a csajok. Még ilyenm hajjal is. Fodrászhoz meg ráérnek, ha már maguk mennek. Tényleg, hogy szoptatsz? Mostanában ez a központi kérdés az agyamban., Hogy hogy fogjuk túlélni. Merthogy MArcipán hihetelen gyors és kreatív.
sofka
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?