Új privát üzeneted érkezett!

Lillus, nagyon boldog 1. szülinapot!!!!

Kép
Kép
agiboldi
 
 


Még se rosszul hallottam.

Timi: Ne bánkódj a tej miatt. Ügyes voltál, hogy 1 éves koráig szoptadtad, főleg ha Liliusnak meg már nem is kell.

Anyós legújabb húzása: Mivel Gréta szülinapja húsvétra esik, kérdeztem tőle mikor lenne jó, hogy eljöjjenek ebédre hozzánk a 23.(vasárnap) vagy a 24.(hétfő). Nekik mindegy, jó akkor legyen hétfő. Dédit is elhozzák. Erre egy hét múlva közli, hogy mi lenne ha mi elmennénk vasárnap hozzájuk, oda hozzák a dédit és ők meg eljönnek hétfőn hozzánk, mert hogy a dédi így meg úgy (csak kifogások) Máskor is volt nálunk és nem volt semmi gond, jól érezte magát. Szerinte csak féltékeny, hogy itt anyuéknál tartjuk meg ill. fél hogy a dédi hülyeségeket fog beszélni (Zsolti szerint), ami egyáltalán nem igaz. Közben kiderült, hogy az úgy nem jó, mert Zsolti vasárnap dolgozik, még ezt nem közölte vele, nem tudom erremit fog kitalálni.

ELSŐ UH: aug.31.

KépKép
Kép
Kép
b.lin
 
 


Sziasztok!

Helga
Kérünk beszámolót!Torta receptet leírnád?

Moni
MIlyen jó érzés lehetett,egy komplett lakásba hazamenni a kórházból és neked meg nem kellett futosni a babacuccok miatt.Nagyon jó férjed lehet,aki megcsinálta.

Timi
Tényleg hihetetlen,hogy ekkorát nőttek már.Nővéred jobban van?Milyen torta lesz?

Lorca
Megkérdezhetem mi az az Asperger?Milyen könyv a Kippkopp?
Mi is kisvakondott néztünk elöször :D

Bölcsi:
Szerintem ez gyerek és szülőfüggő,hogy ki hogy reagál rá.
Igaz Danit Én 2 éves kor után vittem,de az első zökkenések után nagyon szerette/jobban mint az ovit/,meg sokat tanult ott,amit Én szerintem nem tudtam volna úgy átadni.
Beszoktatás tényleg nagyon nehéz és fájdalmas.Azt mondják elöször sírjon,ne pedig pár hétre rá.
Van egy nagyon jó könyv Füzesi Zsuzsa:Beszélgetőkönyv,ami szerintem nagyon sokat segít nekik a bölcsi és ovi rend megszokásához.Ez nem kimondottan mese,hanem inkább illemkönyvnek mondják.PL.:Képek alapján el lehet beszélgetni,miért fontos hogy fogatmossunk,hogy legyenek barátaink...Dani minden nap hozza még most is,hogy "olvassak "belőle.Megszoktunk nézni egy képet és elolvasom ami róla szól majd megbeszéljük,kérdéseket rakok fel ő hogy csinálná,mi rosssz,jó.Nagyon élvezi,mivel ezt nem csak hallgatja,hanem ő is részese a mesének,és mellette sokat tanul belöle.

Még mindig nincs meg Laura fülbevalója.Szerintem az usziba elvesztettük. :(
Nem tudjátok véletlenül,mennyi idő alatt forr össze a lyuk?Ma Beraktam a régi fülbevalót,hátha összeforr neki.

KépKép
KépKép
dana 1
 
 

 
 

Sziasztok!


Nagyon boldog szülinapot Lillusnak!

A tegnapi nap nagyon jol telt! Bar reggel mar nagyon koran ebredt Aron, ujabb rekord: 4:30. :evil: Ugyhogy reggel jo koran nekifoghadtunk az ebedkeszitesnek anyukammal. Megcsinaltuk a husgomboclevest, a fasirtok, rantott hust. Elozo nap elkeszult a torta es a juhturos pogacsa. A torta nem volt tul szep, eleg nyomi lett, de nagyon finom volt. Azt a tortat, amirol a kepet is feltettem, anyosom csinalta. Nagyon szep lett az ove, es finom is. Majd teszek fol kepet az altalunk keszitettrol is
Megjottek a vendegek 10-11 kozott, aztan elmentunk a templomba (ide a bekasi ofaluiba, nagyon kedves a pap!). A keresztelot nagyon jol viselte Aron, bar kicsit meg volt illetodve :) de nagyon jol videlkedett, nem volt siras, semmi ilyesmi.
Utana hazajottunk, es megvolt az ebed. Tortagyumiszolas :) is volt, majd teszek fel kepeket.
Az ajandekokrol nincsenek meg kepek, ugy latszik, inkabb mindenki jatszani akart az uj szerzemenyekkel :) Kapott: FP szerszampadot, zenelo szonyeget (nagyon jo jatek, mindenkinek csak ajanlani tudom, legalabbis mi nagyon jol szorakozunk vele a ferjemmel :D ), kapott meg olyan tablat, amire tud rajzolgatni (pont olyan, mint Petie), kapott ket tok jo fajatekot is (fair play trades!). De majd csinalunk mar kepeket is.

Dana,
A mi tortank egyszeru volt nagyon: ket piskotalap koze turokremes toltelek. A turokremet fel kilo turo, 2,5dl felvert tejszik, porcukor, vaniliascukor, cirtomhej, zselatin alkotta. A zselatin sajnos nem fogta meg rendesen a kremet, elegge folyos maradt :( pedig nem tortazselet, hanem oetker zselatint hasznaltunk, amit nem kell melegiteni, de nem valt be sajnos.

Egyenlore ennyi, majd kesobb folytatom!

KépKépKépKép
thelga
 
 


bocsanat! tejszik=tejszin

KépKépKépKép
thelga
 
 


Látszik nem tudok mit csinálni/kedvem sincs/,csak írogatok.Ti merre vagytok?
Laura 9.30 óta alszik.Még csecsemő korába aludt 3 órát egybe nappal.Délutáni alvásnak lőttek.Kiváncsi vagyok hogy fogja bírni estig.

Helga
Köszi a receptet.
Képet majd rakjál a zenélő szőnyegről.A rajztáblát Laura is imádja,főleg megrágni és jól rányomva írkálni.

Blin
Sajna átlagba az Anyósok ilyenek.Hogy tudsz tanulni Gréti mellett?

KépKép
KépKép
dana 1
 
 


Kettő darab fogaccccka boldog tulajdonosai lettünk!!!!

KépKép
csongria
 
 


Dana: Nagyon-nagyon nehezen. Ráadásul most mindenhol ott akar lenni ahol én vagyok. Ha a számítógépnél akkor fel akar mászni, nyomkodni, ha az asztalnál, akkor papírokat, könyvet nézni.

Ria: Gratulálok!!!!

ELSŐ UH: aug.31.

KépKép
Kép
Kép
b.lin
 
 


Sziasztok!
Most csak gyors bekukk, majd később olvasok és reagálok. :wink:

Lillusnak és Áronnak nagyon boldog szülinapot kívánunk!
Kép

Ria
Nagyon gratulálunk a fogacskákhoz! Alul? És egyből 2? :shock: :D Látod, nem maradt Beni fogacska nélkül! :lol:
lora7
 
 


Ria
És tünetek voltak?
lora7
 
 


Lora! Felső kettő! :lol: Ha már eddig váratott magára nem aprózza el. :wink: Múlt héten volt rosszul alvó de csak annyi, hogy velünk aludt meg amiket írtam. Most napok óta kopp-kopp!!!! :D

KépKép
csongria
 
 


Köszi a kösziket! :D :D :D

Megvolt a szülinapozás, Lillusnak tetszett minden, bár a lufitól félt! :roll: A torta is ízlett neki, bár a kézzel szétmaszatolás jött volna be neki legjobban! :) Az ajándékokkal kábé mi jobban elvoltunk, mint ő, na de hát egyszerre nem mehet minden! :)
Kép Kép Kép

Timi
Kép Kép
timocska
 
 


Ria!
Gratula a fogacskához! :) Már volt eszemben, hogy rákérdezek, mi újság, de egyenlőre még mindig szita az agyam! :oops: :oops:

Helga!
Az a 4:30-as kelés elég durván hangzik még nekem is, pedig én szeretek korán kelni! :? Biztos érezte, hogy nagy lesz a felhajtás.

Lora!
Jó volt Dobogókőn?

Dana!
Igen, tesóm már jobban van, hazaengedik hamarosan. :)
A torta sima túrótorta, piskóta alul, gyümi felül, középen túró. Bolti, nem én készítettem. :oops:

Lin!
Anyós: :twisted: :twisted: :twisted:
Az én anyósom az utolsó két hétvégén is nálunk ebédelt. Örülök neki meg minden, de eszébe sem jutna megkérdezni, hogy kisgyerek mellett tudok-e főzni, kell-e valamit segíteni vagy ilyesmi. Még soha egyszer sem mosogatott el, vagy csinált nekem egy kávét. Jön, eszik, megy. :evil: :evil: Ez van. :(

Timi
Kép Kép
timocska
 
 


Ezek az anyósok!!! :evil: Az enyém karácsonykor látta utóljára Benit. Még a szülinapjára sem jött el. Csak akkor jön ha a Sanyi egyik tesója elhozza autóval. Bkv-ra nem szálna mert messze lakunk. Mondjuk én nem bánom nekem nem hiányzik!!!

Timi! Nagyon szép a szülinapi torta! :D

KépKép
csongria
 
 


Találtam egy nagyon szép dalt, tökre meghatott, pont olyan szülinapos. :)
http://kicsililla.freeblog.hu/archives/ ... etesnapot/

Bali és Lillus is kidőlt, szusszanhatok én is! :)

Timi
Kép Kép
timocska
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a bátorításokat Zsuzsával kapcsolatban. Szerintem sincs vele égbekiáltóan nagy baj, de azért nagyon kiváncsi vagyok a felmérésre. Láttam, hogy hogy csinálják ezeket, annyira profik! Minden "teszt" valami játékba van becsomagolva, így irányítják a gyerekek tevékenységeit (illetve próbálják ha lehet), és nagyon ügyesen anélkül "lecsekkolják" a gyereket hogy ő észrevenné hogy jé ez egy vizsgálat. Inkább játszóháznak élik meg. Szóval nagyon kiváncsi vagyok! Szerdán megyünk, majd beszámolok.

Most szusszanok, mert kb másfél hete egyfolytában fordítok, iszonyatos mennyiségű szöveget kaptam, lehetetlen határidőkkel, nem is sikerült betartani őket most a hétvégén... kaptam 3 napra 3-4000 szót. :roll: és ráadásul jó kis épületgépészet, építészmérnöki szöveg, brrrrrr.

Kiváncsi vagyok, adnak-e még munkát miután nem sikerült teljesíteni a határidőket. :roll:

No mindegy, nem agyalok rajta, ez van.


Timó:

Boldog szülinapot, Lilla olyan kis höris! :) Bűbájos, puszilgatni való pofija van. Az elválasztást szerintem fokozatosan csináld, főleg tekintettel a gyulladásos előzményeidre. (És halkan mondom, az se baj ha néha egy kis komfortszopi megmarad a kisasszonynak. :D )



Egyébként meg minden elmaradt szülinapi köszöntést szeretnék pótolni! :oops:

Én nem csináltam Szilvinek tortát, tejmentes csokis muffin volt helyette, hát isteni finom lett. És kapott bele egy gyertyát. :)

Ria, olvastam hogy nálatok nem jól sikerült a tejmentes torta, én már nagyon begyakoroltam a tejmentes sütést, és általában észre sem veszik, hogy nincs a sütijeimben tejtermék, ha gondolod akkor adok néhány tippet! (Vagy receptet :lol: )

Elsősorban a legfontosabb az, ha tejet helyettesíted, hogy a rizstej és társai sokkal kevésbé zsírosak, tehát száraz lesz a tészta, úgyhogy arányosan növelni kell a zsiradékot a tésztában, hogy jó legyen. A kivétel ez alól ha tejmentes tápszerrel vagy kókusztejjel sütsz. A tápszer zsírtartalma hasonló a tehéntejéhez, a kókusztej meg olyan zsírtartalmú mint a tejszín.

Én egyébként a tápszert szinte csak sütésre használom, mivel Zsuzsa nem nagyon hajlandó meginni. (Mi Aptamil HAT-ot kaptunk, nem is rossz az íze, egyébként, egy icipicit kesernyés.) Viszont arra nagyon jó! Isteni pizzatésztát meg kakaóscsigát tudok sütni vele.

Gratula Beni fogacskáihoz! Lehet tényleg ez okozta az éjszakai nyűglődést. Szilvi teljesen összevissza sorrendben növeszti a fogait, először kibújt alul egy, aztán jóval később mellette még egy, aztán felül egy, aztán alul egy harmadik, aztán megint hetekkel később felül a felső metszőfog. Most megint hetek óta nem történt semmi.

Zsuzsanna 2005 szeptember 7.
Szilvia Vivien 2007 február 28.

Tejmentes blog
Életkör
rokica
 
 


Roki! Hát ennek a tejmentes csokis muffinak a receptje mindenképpen jöhet. :D De ti ihattok Ha tápit? Nekünk miért kell szóját? :roll: Zabtejből csináltam neki banánturmixot, borzalmas lett. :roll:

KépKép
csongria
 
 


Ha=HA

Körkérdés! :?: A gombáról tud valaki valamit? Mikortól adható? Úgy tudom az nehezen emészthető. :roll:

Jövőhéten megyünk tejterhelésre. Vinnünk kell forralt tejet. Nagyon nagyon kiváncsi vagyok!

KépKép
csongria
 
 


Sziasztok!

Szülinaposoknak:
LILLUS! ÁRON!
Nagyon sok boldog szülinapot kívánok!!!
Kép

Május!
Amszertdam még mindig csak a jövő zenéje.Bár már aférjem nézeget meló után... :wink:

Ditke!
A Yogoban nincs semmilyen mag.De szerintem egy almamagtól sem kapna bélelzáródást!Általában egyben kijön a másik oldalon ha vmi nem emészthetőt nyelnek le, elzáródás csak ritka esetben van, nem általános.

Róki!
Amiket leírtál az alapján én nem is feltételeznék semmi "kórosat" Zsuzsa viselkedésében.Szerintem csak ilyen a habitusa.Nem lehet minden gyerek kitárulkozó, könnyen barátkozó.Az is lehet, hogy a 2 nyelvűség "zavarja", olyan értelemben, hogy esetleg tudja, hogy a többiek nem értik amit mondana, és ezért visszahúzódóbb.(vagy olyan bölcsibe jár, ami 2 nyelvű?, mert akkor ugye ez nem lehet probléma).Szerintem nem lesz semmi gond, ez csak 1 ember véleménye volt.Ugye? :roll:

Dana!
Ügyes Laura!Emilinek is mostmár van kanál a kezében, és rakná is az üvegbe( ha üvegeset eszik), de nem a szájában kötne ki, hanem megnézné a kezével hogy mit eszik. :twisted: :lol: Jól tetted, hogy beraktad a régi fülbevalót, én is majdne megjártam, egy pár napig nem volt a fülében, és már nehezen ment vissza!:(Sajnálom hogy nem lett meg a fülcsi.:(

Helga!
Jól néz ki atorta!Receptet leírnád?
Elfújta Áron a gyertyáját?Mi most tanítottuk meg Emilvel a gyertyafújást, nagyon tetszik neki.:)

Lin!
Gratula a Pankához!! :lol: Meg a máésik csöpphöz is.El is hiszem, hogy vágyakoztál, mostmár én is egyre jobban el tudnám képzelni, hogy újra kismami legyek. :wink:

Ria!
Gratula akoccanósokhoz!!! :wink:
Gombát én sem adftam még, várok vele én is, mert tényleg nezen emészthető.

Timi!
A ti tortátok is igen jól néz ki!Ki csinálta?A csoki az oldalán érdeklen még, meg hogy a zselés a tetején az milyen fajta?Én nis ilyen túrótortában gondolkodom.Milyen gyümi van rajta?
Végülis nem engedtétek szétmaszatolni? :roll:
A dal gyönyörű, végigbőgtem.
És nagyon teccik az új napló is!!Honnan tudnám letölteni?

Ágiboldi!
Boldi hordja bent a cipőt?Múltkor írtad hogy nem nagyon szereti.

Mi jól vagyunk, én is kezdek készülődni a 7végi szülinapozásra, jönnek majd anyáék, anyósék tesók, dédimama.
Megtanítottuk Emilit gyertyát fújni(bár sokat nem kellett vele gyakoroltatni, már egy idej fúj, mint egy kis hörcsög, olyan a pofija:))
Ma voltunk játszótéren, és beleengedtem a homokba mászkálni.Hát az az öröm...!Végigszántotta a homokozót:D
Most mennem kell, felébredt, 3 óta aludt!

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Lillus,
Boldog születésnapot kívánunk!

mmónika
 
 


Ria,
Gratula a fogacskakhoz!!! Beni tobbszorosen is kulonleges, felul noveszti az elso fogacskait :)
A gomba engem is erdekelne!

Timi,
Nagyon szep volt a tortatok, hiaba, a boltit nagyon szepre csinaljak! Finom volt??? A dal, amit belinkeltel nekem is n tetszett!

Lora,
Milyen volt Dobogokon??

Roki,
Hat nagyon kivancsi vagyok egy masik szakerto velemenyere. Aki igy riogat, az szerintem nem igazan ert a gyerekekhez, vagy feluletesen vizsgalodott. Bizom benne, hogy az ujabb vizsgalat tenyleg profi lesz, es szepen bebizonyosodik, hogy Zsuzsi egy teljesen egeszseges, csak picit tartozkodo kislanyka!

Ditke,
Tominak boldog nevnapot!!!!

Panka,
Aron nem fujta el a gyertyat,csak ugy tunt :lol:
Ugyesek vagytok, hogy Emili mar elore megtanulta, mi nem voltunk ilyen elorelatok, igy Aron nem is tudta.

Nehany ujabb kep:
Altalam keszitett torta (rajta van a neve is):
Kép

Torta eves:
Kép Kép

Pihi:
Kép

Dana: itt a zenelo szonyeg:
Kép

KépKépKépKép
thelga
 
 


ugy latszik, a vonalzom nem megy :(

KépKépKépKép
thelga
 
 


Helga! Szupik a képek! Új vonalzót kell csinálni. :D

KépKép
csongria
 
 


Sziasztok!

Gyors válasz csak gomba ügyben. Nagyon nehezen emészthető fehérjéi miatt 2 (sok helyen 3) éves korig nem ajánlják! De persze ki lehet próbálni, csak nincs túl sok értelme direkt adni. Magyarul sok előnye nem származik belőle, ha kapja. Ennek ellenére nem szedném ki a kajából, ha már van benne. De mondjuk rántott gombát nem adnék neki. Akkor más zöldség, vagy husi helyette.
Ha a családi ebéd mondjuk gombapöri, akkor inkább adnék a babónak tojásos nokedlit, ha már be lett vezetve a tojás.
Bár nálunk azt is úgy javasolják, hogy a tejterhelés után menjen a tojás. Egyszerre semmiképp, hogy lehessen tudni, melyik okoz problémát!

Helga!

Vonalzód nem is fog menni! Csak 1. szülinapig szól. Utána újat kell csinálni. Szerencsére egyszer az évben. Bár van akinek 3szor!!!! :-)

Ria!

Kíváncsi leszek a tejterhelésre! Remélem beigazolódik, hogy semmi baja Beninek!
Sokszor látom, hogy ha vkinél valami baj van, akkor az nem jár egyedül. Félre ne értsd, de nem elég, hogy jártok a Petőbe, szívzöreje is van/volt. Szóval még ez is!!!! Másnak egy is elég lenne! De hála Istennek mindet hamar kinövi, és akkor igazi kis vasember lesz belőle! Meg persze Belőled is! :-)

Sajna napok óta vérezgetek, ami most nem jó jel. Megyek lefekszem, mert nem akarok kényszer kórházat erre a pár hétre sem! :evil: :evil:
Vendég
 


Ria, Csimpilimpi,
Koszi szepen a vonalzos valaszotokat! Ra nem jottem volna :shock:

Es koszi a gombas valaszt! Akkor egyenlore inkabb meg mi is hanyagoljuk!
Pihengess sokat!!! Szoritok, hogy ne legyen semmi gond!!!

KépKépKépKép
thelga
 
 


Gyors segítséget kérek !!!

Az egyik betegem lánya szült mellbimbója vérzik, hogy hívják a kenőcsöt, én is használtam de elfelejtettem a nevét azt hiszem N betűvel kezdődött !!! Gyors segítség este várják a telefonom !!!!

Köszike !!!!

Kép
kditke
 
 


Kditke!

Garmastan...
Bepanthen...

vagy
NGarmastan és NBepanthen... :-)
Vendég
 


Esetleg Motherlove, vagy körömvirág kenőcs!
De egyik sem N-betűs! :?
Vendég
 


Csimpi! Köszi a választ. Hát igen nálunk a baj nem jár egyedül...
Vigyázz magadra. Nyilik a méhszáj vagy elől fekszik a lepény? Igyál magnéziumot és feküdj sokat, már amennyit gyerkőcök mellett lehet. :?

KépKép
csongria
 
 


Vettünk Natinak egy cipőt és rájöttem, hogy mégsem abban a boltban voltunk, amit Csimpilimpi írt. :oops: Az is a listán volt, onnan emlékeztem rá, de végül egy másikban kötöttünk ki. Így az ortopéd orvos a ... ööö ... másikra vonatkozik, valahol Budán.

Dana,
Az Asperger kb mint az autizmus, csak kisebb szívás. Jól beszél, sokszor ezzel tudják is leplezni a betegséget, szociálisan nehéz velük. Részképességek nem fejlődnek ki, ami a beilleszkedéshez szükséges, pl szemléletváltás. Unokaöcsinél az önvédelemmel vannak problémák, még Natit sem tudja kezelni, nem jut eszébe, hogy 40 centivel magasabb, ha felállna, már nem is tudná meghúzni a haját. Halál komolyan megsértődött a kétéves Natira 8 évesen, felsorolta, hogy ölhetik meg az ilyen kicsik a nagyokat. :( Ezt is a fiúk szívják meg jobban. :? De van egy csomó más is, de ha külön vesszük őket, mind megmagyarázható mással is.
A Kippkopp Marék Veronika féle mesekönyv, főleg az évszakos nagyon aranyos. :) Egy gesztenyegyerekről szól. Nati teljesen oda van érte, Szabi születésnapi vígaszajándék volt, azóta naponta többször is olvassuk.

Gomba:
A nehezen emészthető a felnőttre vonatkozik, aki jól meg tudja rágni és hatékonyabb az emésztése. Ilyen picinek célirányos fogyókúra. Ártani éppenséggel nem árt, de nem marad hely a tápanyagdús ételeknek.

Csimpilimpi,
Azt a jó egy hónapot még húzd ki, aztután mehet aminek mennie kell. :wink:

Csongria,
Vinni kell tejet?! Már erre sem tellik? :shock:

Rókica,
Szabi most 9400, beindult egy kicsit. A szopit viszont dobta. :roll: Tápi nélkül már az éjszakát sem bírja végig. Lehet, mégis lelkesebbnek kellett volna lennem tejfakasztás ügyben. :lol: Most morgolódhattam egy csomót hajnali 3kor a konyhában, mert csak egy cumisüveg volt és természetesen akkor jövök rá, hogy nincs elmosogatva. Azóta beadtam a derekam, vettem még egyet. :twisted:

Kép KépKép
lorca
 
 


Sziasztok!

RIa
Gratulálok a fogacskákhoz.
Nekünk is vinni kellett tejet Daninak,de szerencsére nem forraltan.Mekkora adagokba adják Beninek és hányszor?Remélem negatív eredmény lesz a végén.
Gomba téren Csimpilimpivel értek egyett.Én min.2 éves korig nem adok.De ha a levesbe belefől az nem fog zavarni.

Helga
Már múltkor is meg akartam kérdezni,mikor Áron ilyen korán kelt,hogy vissza se alszik?
Játszószönyeg nagyon szuper,még Én is tudnék játszani vele.Nagyon jól néz ki Áron a csokornyakkendőbe. :D

Csimpilimpi
Pihenj sokat és vigyázz magadra.Két gyerköc mellett azért tudsz egy kicsit feküdni?

Panka
Látom nálatok is ma rekord alvás volt.MI van a levegőbe?

Lorca
Hát ez a betegség se jó.remélem azért nem sok gyerek van így.Köszi a könyv ajánlót.Elmentettem,bemegyek boltba és megnézem.

Lora
Tényleg milyen volt Dobogókő?

KI merre van?Vagy mindenki olvasó üzemmódba kapcsolt?
Ti már hagytátok a gyerköcöket valakire?Ezt úgy értem máshol és nem nagyszülővel.
Ma Laurát otthagytam a keresztszüleinél.Igaz Apa ott dolgozott és Laura addig a kereszanyujával volt.De sajna 10 percig bírta és elkezdett sírni.Nálunk Dani is ilyen volt,de most reménykedtem hátha Laura nem.

KépKép
KépKép
dana 1
 
 


Timi
Gondolatba írtam neked. :lol:
Nagyon jók a képeken Lillus,de ő mindig annyira fotogén.Életbe is ennyire megnyerő pofija és kék szemei vannak?
Látom ti is karikás játékot vettetek.Esetleg más ajándék is volt?

KépKép
KépKép
dana 1
 
 


Kinga

Köszönöm a Garmastanra gondoltam !!!!!
Köszike !!!!! Üzenet megy !!!
Vigyázz magatokra Nagyon !!!!!!!

Stori:

Képzeljétek az Istvánba szült ez az ismerős/betegem lánya harmadik gyereke ,a szülés után 1 órát feküdt a hordágyon, majd nem tudták elhelyezni az osztályon nem volt se szoba se ágy, így felkelt és elment haza a gyerekkel együtt !!! Hát ez felháborító !!!!!
Mivé sűllyed ez a világ, visszamegyünk az őskorba esküszöm !!!
De jó, hogy tavaly szültem és még nem volt ez a rendszer ami most a kórházakban ! :o

Helga

Köszönjük a köszöntést !!!

Nagyon édes Áron a képeken, tényleg olyn mintha fújná a gyertyát !!! Nagyon jó a kép apukával is nagyon cuki !!!
És milyen csini ruhája volt !!!! :lol:

Pankaa

Aggódó eü-s anyuka kombinál !!!!!(bélelzáródás) :wink:

Ria

Gratula a két fogacskához !!!!

Timi

Nagyon helyesek a képek ! Szuper a torta !!!!
Lillust most is nagyon aranyos a képeken !!!
Jó az új avatar kép !!!!

Képzeljétek kb 1 hete nem kéredzkedik át hajnalban Tomi hozzánk, hogy mi a titok nyitja ? Este tápi előtt kap egy fél banánt, lehet, hogy eddig éhes volt éjszaka és azért ébredt fel hajnalban ???? Ezek szerint igen, mióta este banánozik azóta elalszik egyedül és nem kel fel fél hatkor !!!!

Rátértünk a BEBA 3 Aktívra és semmi baja tőle, csak íze rosszabb a 2-től a férjem állítása szerint !!!!

Dana

Nyúltartást elvetettük !!! Sajna vagy hálistennek nem tudom ! :wink:
Locsolkodás lesz és kész, de csak a legszűkebb rokonokat !!! :lol:

Tomi is megenné a táblát ceruzástól és mindenestül, még mindig a mindent megevő és mindet leszedő, pakoló korszaknál tart !!!! De meddig lesz még ez ?????????????????

Lin

Tényleg téged is irigyelled a tanulás végett-nekem nem lenne rá energiám Tomi mellett kb. olyan mocorgó mint Gréti !!!!!!
:wink:

Jaj hát a lényeg édesapa megsütötte Ria máktortáját, isteni lett, újításnak beadnám, hogy a tetejére lehet diót rakni !!!!!

Várjuk az újabb süti recepteket !!! :lol:
Kép Az új tudomány: nyelvével csettintget !!!

Kép
kditke
 
 


Kedves Áron,
Kissé megkésve ugyn, de boldog szülinapot kívánunk!

Lillus!
Isten éltessen!

Ria,
Na, kijöttek a várva várt fogak! Gratula!

Mi elvagyunk a fogjövetellel, játszóterezéssel, lakáseladással, házvásárlással. Így nem sok idő marad itt (ráadásul még az elmúlt 2 napban valami meghűlés féle is kerülgetett). De különben minden szép és jó! :wink:

KépKép
bozotka
 
 


Sziasztok!

KépLILLUSNAK N BOLDOG SZÜLINAPOT!Kép

Köszönöm a hiányolást, megvagyunk, minden ok, csak nehezen jutok a géphez. Vhogy minél nagyobb Gergő, annál kevesebb időm jut tévét nézni, netezni, stb, pedig azt hittem, h pont fordítva lesz. :?Vhogy iszonyú gyorsan telnek a napok, és nem is tudom igazán, h mivel. :roll:

Ma pl extra szívás volt, mert kizártam magunkat a lakásból, úh Gergővel a kertben töltöttük a du, míg Ádám hazavergődött Csillaghegyről. Néha komolyan n dühös tudok lenne magamra az ilyen hülyeségek miatt! :x Azért van egy kis jó is a dologban: ha már korán hazajött Ádám, legalább elmentünk megvenni a bicikliülést. :D A Hervisben néztük ki (Hamax, nem döntehető), és meglepiként még le is árazták az összes gyerekülést, úh akit érint az szaladjon! :wink: Vettünk bukósisakot is, már csak azt kéne kitalálni, h milyen trükkel lehet a fejére varázsolni, mert már rápróbálni is alig hagyta. :? Mellesleg a bukók 50%-kal vannak leárazva. :wink: Na, eldugultam bicó ügyben.

Állatok: nálunk otthon (szüleimnél) van kuty és macs is, eddig nem volt gond, érdeklődve nézegette őket, egészen péntekig. Akkor ui Moha kutyánk nekifutásból lenyomott egy kutyapuszit Gergő arcára, aki emiatt azóta reszketős ordítós pánikkal reagál ha a kutya vagy a macska (miért?) 3m-en belül kerül. Szóval most dolgozunk a negatív élmény felülírásán, elsősorban a macskával, mégiscsak sokkal kisebb, meg kevésbé vehemens jószág. Ha van vkinek vmi jó ötlete ezzel kapcsolatban, örülnék. :roll:

Tápi: nálunk kezd eltűnni az esti tápi. :shock: Először még lement esténként a 200 ml, aztán már csak a fele, aztán a felének a fele, és ma már semmit nem evett lefekvés előtt (későn is volt a vacsi, aztán rögtön fürdés, alvás volt a progi). Szerintetek ez baj? Erőltessem? Csak mert közben meg azon jár az eszem, h fürdés/fogmosás után már nem is kéne tápizni, de ha a fürdés előtt kapná, akkor már n közel esne a vacsihoz. Dupla vacsi.:roll:

Fog: Először is n nagy gratula Beninek az első két fogacskához!!! :D :D :D Nem semmi a srác, h kapásból kettővel indít! :wink:
Nálunk úgy tűnik beindultak a rágó fogak, akkora dudor van az ínyén, h még én is észrevettem, h készülődik vmi, pedig eddig sosem. Mondjuk a nyálát már folyatja egy ideje (kb két hete), úh nem tudom mennyi időbe telik, míg tényleg fog lesz a dologból. :roll: Egyelőre az éjszakáinkat nem zavarja, úh nem jöhet olyan nagy sebességgel.:roll:

Evés: Laurához hasonlóan Gergő is magához ragadta a kanalat, és bemutatta, h megy ez neki egyedül is. :D :D Kár, h nem volt rajta előke....sajna őt a cseppek nem zaklatják fel, sőt, az étkezés előrehaladtával egyre érdekesebbé vált az ebéd etetőszékre való kikanalazása, és szétkenése. :? Nekünk sima egyenes kanalunk van, úh Gergő azzal gyakorlatozott, úh most már látom, h mire jó a hajlított forma. Meg a hosszú ujjú előke. :roll: :lol:

Most ágyba zuhannék, bocs, h nem reagáltam egy csomó mindenre. :oops: :( :oops: :( :oops: Ezek az ikonok kb. kifejezik az érzéseimet ezzel kapcsolatban.
Vendég
 


Ria, na megvannak a fogak, és rögtön kettesével? Boldinak is felül jött először! :wink:

Pann, nálam ez a kutyától való rettegés 32 éve tart, asszem egy ilyen élmény után :wink: De azért felülírható ha igyekeztek, gondolom :wink:
Sztem nem baj ha nem kéri a tápit, feltéve, h nem kel fel éjszaka éhesen!

Kditke, ugyanilyen dömperünk van, Boldi a kerekét pörgeti, vagy merőlegesen tolja, i.e. nem orral előre hanem oldallal előre :lol:

Helga, nagyon vicces a pihis kép, remélem már ott virít a picasa apa-fiú kategóriában is :wink:

Panka, neeem, nem hordja. Pihentetjük a cipő projektet :D Most kezd megállni kapaszkodás nélkül, és közeli bútorok között már lusta letérdelni, de ezt még nem nevezném lépegetésnek, csak egy-két lépés majd vetődés! De nem merem hátráltatni cipővel azóta.

Lillusnak szuper a fotója, eddig is ez volt? Csak én vagyok bamba és nem vettem észre? Igazi 1 éves!

Kép
Kép
agiboldi
 
 


Ria:

Az Aptamil HAT tápszer egy fokkal még lebontottabb mint a HA tápszer, bár ugyanúgy tehéntej alapú eredetileg. Csak receptre lehet kapni, és azt hiszem hogy csak igazolt tehéntej allergia esetén, mert nekünk a gasztroenterológus írta fel először, bele is írta a leletbe hogy olyat kell kapnia, és a gyerekorvos csak ezután tudta felírni olcsón. Kérdezd meg a dokitokat. A szójáról már egyszer kifejtettem a véleményem. Ugyanebben a kategóriában van még a Nutrilon Pepti plus, azelőtt azt írták fel, de azt (sem) volt hajlandó meginni Zsuzsa, úgyhogy váltottunk. Az Aptamil tényleg jobb ízű.


Ria:

Hova mentek tejterhelésre? Addig tejmentes diétán lesz Beni?


Thelga:

A jellemzést a bölcsis gondozónője adta, aki már x évtizede ezzel foglalkozik. :? Tehát nem pszichológus vagy gyógypedagógus, de az ember mégiscsak feltételezné róla, hogy ért a gyerekekhez.

Zsuzsanna 2005 szeptember 7.
Szilvia Vivien 2007 február 28.

Tejmentes blog
Életkör
rokica
 
 


Jóreggelt! :)

Még a tegnapi naphoz tartozik, Lillus kimondta tisztán és érthetően az első igazi szavát: aaapa! :) :) Azóta ezt kántálja! :lol: :lol: Balinak dagad a melle a büszkeségtől! Aztán arra is rájöttem, hogy én vagyok az: aaaa. Rámnéz és mondja. Kis cuki! :)

Ágiboldi!
Új a fotó! :D :D Lassan Boldit is frissíteni kell, bár Nati előrébb van a frissítendők sorában! Hallod Lorca? :wink:

Kditke!
Lillus is még szinte mindent a szájába vesz. Pedig azt hittem már vége ennek a korszaknak! Pont vmelyik nap esett el egy játékkal a szájában és vérzett az ínye! Úgy sírt szegénykém!!!

Dana!
Lillusra eddig csak a nagyszülők és tesóm vigyáztak. De nekünk nagyon más nincs is, akire hagyhatnánk. :roll: Igen, Lillusnak élőben is ennyire kék szeme van! :)
Játékok: montesszori, babakocsi babával, mesekönyv, fa kirakó. Azt hiszem ennyi. :)

Helga!
A képek: :D :D :D Az nagyon tetszik, amelyiken apával szundítanak! :) Nekünk már annyi zenélő vackunk van, hogy örülök, ha nem ilyet kapunk! :) De az a lényeg, hogy Áronnak tetszen a szőnyeg! (meg persze nektek) :lol: :lol:

Ma megyünk tanácsadásra és megkapja Lillus élete első nem kötelező oltását (meningo ellen). Remélem nem lesz tőle semmi baja! :roll:

Timi
Kép Kép
timocska
 
 


Sziasztok!

Állatok: Nálunk néhány napja megy az ismertetés össze a kutyussal (dalmata). Imádja. Odamentünk simogatja és nem akar eljönni mellőle. Egy párszor meg is húzta a szőrét, de jól tűri. Multkor, amikor el akartunk menni onna fogta és lecsücsült a földre, hogy már pedig ő nem megy sehová. Ja és utánozza a hangját kb 1,5 hete. Egész nap csak vau-zik.

ELSŐ UH: aug.31.

KépKép
Kép
Kép
b.lin
 
 


Sziasztok!

Gratula Lillus bővülő szókincséhez! :D

Roki! Az I.sz Gyerekklinikára megyünk. Kiderült, hogy egy kedves ismerősömnek (régi bulizós korszak) Az anyukája gyermek allergológus és pulmonológus. Már jó ideje tejmentesen van Beni és most tünetmentes jelenleg nincs rajta ekzema. Azt mondták kanalanként fogja kapni. :roll: (mármint a tejet)

Kaptam egy kedves e-mailt bemásolom!


Egyik délután egy kisgyerekes anyukának el kellett mennie otthonról, és a férje vigyázott a gyerekre. A másfél éves kislány nemrég kapott valakitõl egy kis teáskészletet, azzal játszott. Miközben apja a tévében a híradót nézte, a gyerek odatotyogott hozzá és megkínálta egy kis "teával". A játékcsészében természetesen csak víz volt. Az apuka szívesen részt vett a játékban, megitta, megköszönte. A kislány annyira élvezte a dolgot, hogy folyamatosan hozta apának a teát.
Néhány óra múlva hazajött az anya, férje büszkén mutatja neki, hogy mit játszottak a kislánnyal. A gyerek odaviszi neki a csésze teát, õ megissza. Az anya megvárja, míg visszaadja a csészét, majd megszólal:
- Arra nem gondoltál, hogy az egyetlen hely, ahonnan vizet tud hozni a gyerek, az a WC?

KépKép
csongria
 
 


Timocska,
Csak neked. :D Felújítva. :twisted:

Kép KépKép
lorca
 
 


Sziasztok!

ÁRON, LILLUS BOLDOG SZÜLINAPOT!(így utólag is :oops: :wink: )
Kép

nagyon csinik mindketten a szülinapi fotókon :lol:

jajj és nem tudom Peti vendégfogadó képét említettem-e már de igazi Úriember :lol:


Lassan nekem is el kellene döntenem milyen torta lesz :roll: de nagyon hanyagul nem is mentettem el a recepteket úh keresglek majd vmi incsi fincsi tej-, tojásmentes csodát :lol:

Szegény Leának jól összejönnek az ünnepek...22-e névnap 23-24 Húsvét 26-a szülinap :shock: :oops: :lol:

Erről jut eszembe! ki hol találta a 2-i Lea névnapot? említettem Leaapunak és azt mondta akkor tartsuk 2-án a névnapját, de én sehol nem találom...
elküldenétek a linket?


kutya,macska
sztem ha csak nézi őket nincs gond de simizni őket még tuti nem engedném :oops: mindnet a szájába vesz azonnal...talán ha nagyobb lesz...
az egyik ismerősnél gyerekkoruk óta macska volt a lakásban és a lány most a vakság kapujában van a toxoplasma miatt :cry: :cry: :cry:

lin
anyós :twisted: nehogy már ő mondja meg hol szülinapozzatok! :shock:


róki
csak remélem ,hogy nincs igaza a gondozónőnek :cry:

ria
gratu a fogacskákhoz!
tuti emiatt nem aludt :wink:

mennem kell felébredt :wink: folyt köv

mazsi+Lea

KépKép
mazsi*
 
 


Mazsi! Tej és tojás mentes csoda nincs szerintem. Amiből minden jót kihagynak.... :wink: A mi naptárunkba 22.-e Lea. Nekünk is volt macsek apukámnál és én Toxo pozitiv vagyok(mármint ellenanyagra!)

KépKép
csongria
 
 


Sziasztok!

Köszi az érdeklődést, nagyon jó volt Dobogókőn! :D Brigi egy tündér volt, egy szavam nem lehet rá! :D Bírta a kengurus alvást, a bkocsis alvást, és a többi kiképzést. Még bowlingozni is eljött velünk! (Szombaton, mert szemerkélt az eső!) Egyébként kirándultunk és egész jó időnk is volt. Jobb, mint amire számítottunk. :D Nagyon bejött a kölcsön bébiőr, mert este mikor Brigi már aludt, mi azért le tudtunk menni egy kicsit társasági életet élni. Szóval jó volt. :D
Kép (a leányzó egy helybéli, csak nagyon megkedvelték egymást Brigivel)
Ezen a képen látszik, hogy Brigi mennyire meg van őrülve a kutyákért. Én nem féltem tőlük, persze azért ésszel. Egyszer volt a Ligetben, hogy egy vizsla telibe nyalta Brigit! :oops: :lol: Ezt nem feltétlen hagytam volna, de nem igazán tudtam mit tenni. Viszont meglepő módon Briginek tetszett. :lol:
Majd képeket még igyekszem rakni, ha nem baj, csak mi alig fotóztunk és még várom a többiekét. :wink:
lora7
 
 


Sziasztok!

Kihasználom a váratlan lehetőséget: Gergő alszik és már végeztem a vasalással. :D Gondolom az éjszakát pótolja, ami 5x-i ébredéssel egészen 6-ig tartott, aztán úgy döntött, h reggel van. :shock: :evil: Egyébként fél 9-kor szokott ébredni, úh nem vagyunk edzésben, de nem baj, ha már sz@r az éjszaka, legalább keljünk korán. :twisted:

Tegnap este még rájöttem, h kihagytam két "rendkívül fontos" témát:

1. a kullancs elleni védőoltást oltóanyag hiányában nem tudtam beadatni. :o Állítólag a felnőtt vakcina már hivatalosan is megszűnt, a gyerek meg csak egyszerűen nincs. Az x-edik patikában mondták, h már csak elfekvő készletek lehetnek bizonyos gyógyszertárakban, úh ha gondolom járjak utána. :shock: Ezek után vhogy elment a kedvem az egésztől, mert még ha találnék is vhol, ez egy oltássorozat, amibe eszetelenség lenne bizonytalan elfekvő készletekre alapozva belevágni! Plusz az is érdekelne, h a felnőtt oltóanyag miért szűnt meg? Esetleg kiderült, h vmi nem stimmel vele? Szóval ha lenne a gyerek változat, már akkor is inkább várnék vele, míg kiderül, h mi ez az egész. :roll:

2. fütyis téma: mi abbahagytuk a húzogatást. Nem vagyok biztos benne, de azt gondolom, h Gergőnek fitymaszűkülete van, és erről minden neten megnyilatkozó sebész és urológus határozottan állítja, h 3 éves korig(!) nem szabad hozzányúlni, addig ui csak árt a húzogatás, mert mikrorepedések leletkezhetnek, amik hegesednek és csak romlik tőle a helyzet. Szépen békén kell hagyni, és várni, h hátha kitágul magától a szorosabb rész, aztán 3 éves korában majd el lehet gondolkozni rajta (szakorvossal), h mi legyen a folytatás. :( Azért ha megyünk a háziorvoshoz megnézetem vele, hátha tévedek. Hátha. :cry: :cry: :cry:

Mazsi! Nálunk márc. 22. Lea nap a naptárban (nem net).

Toxoplasma: ha jól emlékszem minden macskatul. átesik rajta, gyakorlatilag tünetmentesen. :roll: Persze kivétel mindig van, ezt hívják pechnek. :?

Na igen, azon a képen, amin Peti fogadja a vendégeket, én is sokáig merengtem....n jól elkapott pillanat, gratula a fotósnak. :)

Ria! :lol: :lol: :lol: Jó történet!

Szókincs: nálunk az "Apa" meg a "lámpa"megy, de kb ugyanúgy hangzik: "ápá". :lol: Ez az első két szava, ami gyakorlatilag egy. :lol: :lol: "Anyát" még véletlenül sem mond, semmilyen formában (úh Timo n-n irigy vagyok!:wink:), de n kíváncsi vagyok vajon mikor kerülök sorra az "Apa" és a "lámpa" után. :( Gondolom ez az E/1 használat eredménye. :roll:
Vendég
 


drága lillusnak és áronnak én is n boldog szülinapot kívánok!

n jó minden szülinapos fotó, peti igazi házigazda, tisztára mint egy ovis nagyfiú, lillusnak n tetszett a tortája (láttam ám a libát :wink: ), és áron igazán elegánsan ünnepelt!

lorca
hűűűha, honnan szedted ezt a cuki szumóbirkózómodellt a vonalzófotóhoz? :wink:

helga
gondoltam rád ma reggel, mert kele hatkor kelt. igaz, én ezt még éjszakának minősítettem, úgyh félhétig méltatlankodott. de négyharminckor tényleg esélye se lenne nálam :lol: . de csak mostanában vagyok ilyen elszánt, még emlékszem, amikor egy 5.14-es ébredésnél (asszem ez volt a negatív csúcs) bőgtem a kanapén :roll:
mennyibe kerül az a zenélőszőnyeg? úgy látom, jó kicsire össze lehet hajtani :lol:

ria
éljen a kétfogú beni! drukkolok a tejterheléses vizsgálathoz, h mielőbb kiderüljön mi is a pontos baj!

róki
hát az autizmust rámondani egy ekkora gyerekre sztm kicsit elhamarkodott. főleg, h nálatok tényleg elég speciálisak a körülmények... meg okés, h a gondozónőnek több évtizedes gyakorlata van, de mégis hány autista gyerekkel találkozhatott? sztm ebben az életkorban az autizmus még nehezen felismerhető

majus3
 
 


Lorca
Hihihi! Lehet, hogy egy pocakos képen jobban felismerném Natit! :shock: :lol:

Róki
Kíváncsi vagyok mit mond egy igazi szakember és nem egy ilyen kontár! :evil: Igaza van az előttem szólóknak, Zsuzsánál elég sok minden közrejátszhat abban, hogy visszahúzódobb az átlagnál. Sztem ehhez nem kell nagy ész, és egy gondozónak is figyelembe kéne ezt vennie. Azért majd írd le, hogy folyik egy ilyen! Tök kíváncsi vagyok! :wink:

Helga
Nekem is nagyon tetszik az apás-alvós kép! Áron csini ruháját nem féltetted a tortától? :shock: Ahogy elnézem nem az a bevágomagépbe típusú anyag! :lol:

Timi
Lillus is csudahelyes! És a fotók is jók!
Drukk a szurihoz! Majd feltétlen írd meg, hogy hatott Lillusra, mert mi is a héten megyünk oltásra. Brigi sem kapott még a kötelezőkön kívül mást. :roll:

Dana
Brigire vigyázott már a dédi (Mezőkövesden), a két nagyi és párom nővére (kerianyu) is. Az utóbbiak átjöttek hozzánk. Szerencsére Brigócám jól bírta ezeket. Persze éjjelre még nem volt ilyen, de pl. a dédinél egy fél napot el volt nélkülünk. :wink:

Majd igyekszem visszarázódni és olvasni, de Brigócám most épp éhen akar halni, úh. mennem kell. :lol:
lora7
 
 


vagyok...

tegnap megjártuk a SOTE szemészetet...
még nem igazi kancsal! :lol: úh egyenlőre 1 hónapig naponta 10 percre le kell takarnom a szemét, hogy kiderítsük lát-e egyesével a szemeivel...fel kell szedegessen apró dolgokat...

sztererolástása van, itt is megnézték a "csodakütyüvel" (ingyen!!!! úh nehogy fizessen vki 10000Ft-ot érte :twisted: ) és nagyon pici az eltérés,tényleg csak az a 0,5 D de a dokinő szerint ez mindne ilyen korú babánál mérhető lehet akár :wink: most tanulnak a két szemükkel együtt látni vszínű ezért ez a pici eltérés, persze megfelelően kontrollálni kell nehogy tompalátás legyen belőle

egy csomó tesztet megcsináltattak vele...merth elárultam, hogy már itt a szemüveg receptünk ,sőt azt is hogy olyan verzió is volt hogy rövidlátó :shock: így azután megnézte 2 doktornő +a harmadikkal is konzultáltak :wink: és abban maradtunk, hogy 1 hónap múlva jelentkezünk, addig küldenem kell a digitális képeket mailen a doktornőnek (megnézi ő is hogy a két szemben ugyanott jelentkeznek-e a fénypontok )
eddig szimetrikusak úh nincs gond :lol: :lol: :lol:

a dokinő szerint szemüveget csak óvatosságból kaptunk :shock: hogy szem előtt legyünk a szegedi dokinőnél :shock:

De minden gyerkőcöt el kell vinni 1 éves korában egy szemészeti vizsgálatra!!!! Úh aki még nem tette tegye meg!
Főleg ahol a családban bmilyen szembetegség előfordul!


ágiboldi
hallod??? :wink:
sajnálom, hogy tegnap nem tudtunk felmenni de Lea mire kiértünk az utcátokból már aludt is :lol:
milyen az ülés? Boldi kipróbálta?
Te hogy vagy?

ria
ettől tartok én is :wink: de akkor hogy eszik Lea a szülinapi tortájából :shock: :cry:

persze az hogy vki toxo + (én is) nem jelent feltétlenül gondot

teás sztori :lol: :lol: :lol:

lorca
felújítva????szegény Natit meg sem ismerjük lassan :wink:


Timi
hiába az 1 évesek már csak ilyen kis szószátyárok :lol: :wink: gratu!

klassz a vonalzós fotót is ,igazi kis csitt-csattos :lol:


kditke
ez lesz a jövő...két nap után hazaküldik a kismamikat a kórházból és azt tervezik,hogy a védőnők fogják ellátni őket... :shock: :shock: :shock:
jól vannak egyébként?


bélelzáródás :lol: ne parázz kedves eü-s sorstárs!
aprómagvas gyümit egyébként sem kaphat 1,5 éves koráig...én nem adnék még joghurtban sem....
natúr joghurt friss gyümivel helyette :lol:

most néztem én is hogy mi minden van a gyerekjoghurtokban hát ink nem!

a mai foglalkozás...
:oops: :lol: Kép Kép

mazsi+Lea

KépKép
mazsi*
 
 


Mazsi
Ha jól emlékszem az a bizonyos Lea nap a Timiék naptárában szerepelt! :lol:
lora7
 
 


Lorca, ez nem jár, azonnal ismét képcserét kérünk!

Pann, pont ezt gondolom fütyiügyben, mi is majdnem biztosak vagyunk benne, h ez nem letapadás, hanem szűkület, egy gombostűhegynyi lyuk van.) persze még sose láttam ekkora gyereknél milyen kéne, h legyen, úgyhogy a kövi talin rettegjen akire ott jön rá a pelenkázás! (jó, h írod a 3 évet, de én is megmutatom a dokinak ha megyünk)

Én a Zsuzsa jellemzését azért nem is kommentáltam, mert akkora hüjeség, egyetértek a többiekkel.

Nálunk megy az 'apa', de még mindig nem gondolom, h ez többet jelnt mint egy hangsor, majd meglátjuk :wink:

Meningitis oltással nálunk semmi gond nem volt, meg se kottyant :D

Kép
Kép
agiboldi
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?