Új privát üzeneted érkezett!

Tündér! Küldöm a börze jegyet.

Zszuzsi! Örülök, hogy jól éreztétek magatokat!

Toffi! De jó Neked, hogy semmi dolgod.

Andi! A másik immunerősítő neve: Broncho-vaxom.

Domcsi ma megkapta az egyik felét az agyhártya elleni oltásnak. Attól nem is sírt, csak a dokinőtől. Milyen okos már, hogy megismeri.
8790 g a súlya.

Pussz
Nelli
hnelli
 
 


Bocsi, Tündért szerettem volna írni az immunerősítővel kapcsolatban.

N.
hnelli
 
 


Nelli!

És gondolom Tüni-nek küldöd a börze jegyeket, legalábbis erröl volt szó korábbanKép

Tündér
tündér
 
 

 
 

OrsolyKép gyönyörű a "kislegény"!Kép

Sajnálom a maciprogramot, drága nagyok elfelejtettek szólni, utólag ők is bánták. Cserébe ma egy Galga menti biofarmon voltunk Apa szervezésében, Andris osztályával.
Kép

Egy III. gyerek meg így reggelizik a nagyokkalKép Nutellát késselKép Gyivit azért ne hívjátok, a kés nem vág, Nutellát meg ritkán kóstolKép
Kép

Urszila
urszila
 
 


Sziasztok!

Látom nem csak mi voltunk a mackóparkban vasárnap, lányok ha láttatok egy anyukát maga mögött húzó kerekes ládával teli mackóval, és a másik kezébe egy hatalmas micimackó, a párom egy nagy kikás zacskó teli mackóval Dorka 2 kis mackót hozott, akkor azok mi voltunk(:

Olyan szép idő volt. Édekes a Dorka az élő mackótól nem félt, de az emberkétől akin mackó jelmez volt attól igen.
Én bolond még az rtl klubnak is nyilatkoztam, már jól meg bántam így ma vagy holnap a fokuszba is lesz, de remélem engem kihagynak. Persze férj uram nem jött oda, Dorka meg megilyedt a mikrofontól...

Na most ennyit
Jók legyetek
Manó2+Dorottya

Kép
Kép
dorka2
 
 


Sziasztok!

Beu
én is BKV-vel gondoltam Kép gondoltam, hogy nem Bambit akarsz inni Kép

Tündér
nagyon irigy vagyok anyukád miatt, hogy még ki is vasal Kép megint van itthon egy kisebb hegy vasalnivalókból Kép

Urszila
Julka nagyon édes a bocikkal meg a nutellával Kép

Manó2
akkor most TV sztár leszel? Meg fogom nézni Kép miért bántad meg?

Képzeljétek, Dani elkezdett építkezni a kockáival. Eddig csak lerombolni tudta amit én építek, most meg 3-4 kockát is egymásra tesz. Sőt a múltkor 3 zsömléből is épített egy tornyot Kép Olyan ügyesen eljátszik egyedül, most is a dömperébe bepakolja a kockákat, tologatja, mondja közben, hogy búúú, aztán meg kiborítja, imádom! Kép
(csatlakoznék a dicsekvő anyák klubjához Kép bocs, ha túl sok voltam )

Andi
psandi
 
 


Sziasztok!

Ezer bocsesz, hat megint eltuntem... amennyit mostansag gep elott ulok, csoda, hogy a jelszavaimra emlexem Kép

De egyszer beleolvastam a topicba, es mit latok: hat a Beuek eskuvoi fotojat Kép Kép Kép nagy GRATULA, gyonyoru menyasszony voltal, es bocs, hogy igy utolag, de akkor valaki nem hagyott irni...

Es Orsolynak is HATALMAS GRATULA csodaszep XXL-es meretu Botijahoz Kép Kép Kép es a csucs szulessztorihoz! Kép Kép Kép

Picit rolunk:

Viola tovabbra is hatalmas dumagep, es meg mindig csak kezenfogva jar, bar mostansag mar egyedul is fel tud allni. Nem baj, nem kapkodja el, talpalhat meg eleget. Viszont megtanult motorozni, es tegnap tobbszor szetszedett es osszerakott egy gesztenye-fogpiszkalo babat, persze szuloi felugyelet mellett Kép Azert adunk a noiessegnek is, ujabban belezugott a gyongyekszereimbe, az a program, hogy "ta-ta" (menjunk) "gyo:gyo:n" (a falon levo ekszertarto tablahoz) "fe" (felemelem es kivalasztja a zsakmanyt) megcsodaljuk, felvesszuk, aztan megmutatjuk az osszes fellelheto csaladtagnak, a bokok begyujtese utan "ta-ta" a tukorhoz, majd "vi" (tegyuk vissza, es valasszunk masikat). Nagyon cuki, bar az 5. kor utan probalok mas jatekot kezdemenyezni... Kép

Amugy megvolt a napokban elete elso betegsege is, kop-kopp, mert picit meg szipog. Normal natha volt es torokfajas, ejszaka hoemelkedessel, megusztuk antibioka nelkul, igazabol szavam sem lehet. Csak nagyon sajnaltam szegenyt, mert nem tudott aludni a trutyitol, semmi etvagya nem volt, es meggyulolte a porszivot, hat nem csodalom, de muszaj volt... Kép Meg szegeny ferjemnek jott ossze minden, pont akkor kezdett az uj munkahelyen.

Sajnos be kell fejeznem, kis makviragom megebredt.

Csak jokat! Kép

Kaska
kaska
 
 


NelliKép
KösziKép

AndiKép
Pocaklakó nemét sajna még nem tudjuk, talán jövő héten, ha megyek vizsgálatra, akkor kukucskálunk is, hátha kiderülKép Tök jó, hogy Dani így eljátszik egyedül.

UrszilaKép
KépekKép Első ránézésre kirázott a hideg a kés látványától, de ezek szerint nem olyan veszélyesKép

OrsolyKép
Boti gyönyörű babaKép Tök jók az összehasonlítós képekKép

ZsuzsóKép
Akkor most gondolom mázsás kövek gördültek leKép

DettiKép
Hogy viselte Virág a szurit? Nagyon édes kismanód vanKép

Maci_2Kép
Továbbra is drukk, hogy pajzsmirigyed hamar rendbejöjjönKép

TündérKép
Gondolom így nem lesz annyira vészes az elválasztás, ha már Ilang amúgy is hozzákezdett. Képek naggggyon jóóókKép

KaskaKép
Jó, hogy jelentkeztélKép Friss kép nincsen Violáról?

Pusssz
Tüni
tüni
 
 


Ja, tényleg Gombóccal mi van? Gombóc jelentkezz!!!KépKép
tüni
 
 


Sziasztok!

Tündér!
Én a boironos tájékoztatót a gyógyszertárban kaptam. De mivel eltűnt, próbáltam kérni egy másikat, de a mi gyógyszertárunkban már elfogyott.
Ha esetleg valaki tudna nekem szerezni és elküldeni nagyon örülnék Kép!

Mindjárt indulok a bölcsibe a gyerkőcért. Ilyenkor úgy izgulok, hogy minden rendben volt-e és már az uzsi alatt ott toporgok az átadóban és hallgatózom. (addig zárva van az ajtó amíg nem végeznek nem lehet bemenni).

Pusza, Virág
virga
 
 


Sziasztok!
Csak gyors bekukk, a penteki sorozes miatt. Kép

A Cactus Juice-bol varom a tulaj visszahivasat (ilyen hatlamas letszamnal csak o az illetekes Kép), hogy van-e hely 17 fore pentek estere.
(http://www.eszemiszom.hu/m.asp?D=EE&R=75)

Viszont biztos ami biztos, a Nyugati terhez kozeli Crazy Cafe-Dzsungel etteremben mar foglaltattam asztalt. 6-tol 1/2 9-ig az etterem reszben (itt lehet vacsizni) lehetunk, utana a Crazy Cafe-ban lehet tovabb italozni. Kép
(http://www.eszemiszom.hu/m.asp?D=EE&R=103)

HA a Cactus-ban van hely, akkor lemondom a Crazy Cafe-t, ha nincs, akkor marad az eredeti foglalas. Kép

Es remenykedem, hogy Maszatka (akinek meg mindig nincs neve Kép) meg kapaszkodik odabent egy darabig...Kép

Gombóc
gombóc
 
 


Je, most latom, Tüni kerestel! Kép Ezt a 6. erzeket! KépKépKép
Gombóc
gombóc
 
 


Gombóc
de jó, hogy jelentkeztél, már úgy aggódtunk Kép
A Crazy Caféban már voltam, ott isteni a konyha! Kép De most megnéztem a másik étlapját is, hát tudnék választani Kép

Kaska
hát tényleg jól eltűntél, azért remélem, most már gyakrabban jössz Kép Kép Vilcsiről???

Andi
psandi
 
 


Tüni! Bocsi, hogy Tündér lettél. A nagy sietség...

Gombóc! Izgalmasak lehetnek már a napjaid. Vigyázz magatokra!

Nelli
hnelli
 
 


Sziasztok!

Gyorsan valaki help me!!!!!

Az egyik mellem teljesen becsomósodott és fájKép
Most mi legyen? Borogassam, fejjem, vagy mit csináljak vele?? FájKép Ilangnak nem kellKépKép

Ha valaki olvas és van 5lete segítsen!

Tündér
tündér
 
 


Tündér
ajjaj
meleg zuhany alatt kimasszírozni??

MANÓ
olvasol?? tudom, Te is X. kerületi vagy. Most kaptam meg a Meningococcus C-s receptet, mondták, hogy ÁFA-s számlát kérjek mert az Önkormányzat visszafizeti az árát. Milyen névre kell kérni a számlát? A sajátomra, a gyerekére vagy a rendelőjére? Köszi, remélem gyorsan válaszolsz Kép

Andi
psandi
 
 


Andi!

Próbáltam a zuhanyt, nem jött beKép Most borogatom, de mintha egyre jobban duzzadnaKép

megyek nyalogatom a sebeimKép

T
tündér
 
 


Tündér!
Mintha Kangi írt volna egyszer erre valami csodamódszert. Szerintem hívd föl!
Beu
beu
 
 


én Kanginál is a forró fürdőre emléxem, meg hogy 4kézláb állt a kádban és masszírozva fejt miközben csillagokat látott Kép
Tündér, szerintem valahogy ki kellene fejni... (ha a férjed megszívná, az ciki lenne? - csak egy ötlet....már ha Ilangnak nem kell...)
psandi
 
 


Phytolacca jo a csomosodas megszuntetesere, es hat fejes. Fejes elott kozvetlenul meleg borogatas, vagy forro furdo, utana hideg borogatas, turopakolas a gyulladasra.

Zsuzsi
zsuzsi74
 
 


Tündér!

Az előbb írtam már, de sehol sincs. Valamikor Kanginak volt valami csodamódszere erre. Szerintem hívd föl.
És megyek pénteken.KépAddig meggyógyulni!Kép
Beu
beu
 
 


Ááá, megvan mégis. Igen, én is valami hasonlóra emlékszem, mint amit Andi írt.
B.
beu
 
 


Sziasztok!

Én is SOS help: Mi van akkor, ha a gyerek lenyelt egy 2 Ft-os pénzérmét?

Tüni
tüni
 
 


Tüni
szerintem semmi, majd kikakilja. Az érme szerencsére nem kampós, hogy bárhová is beakadjon! De azért egy telefont lehet, hogy megeresztenék a dokinak...
Andi (aki nagyon ráér ma)
psandi
 
 


Bocsi, de miközben írtam, vhonnan elővarázsolta. Hogy honnan?.... Ez az ő titka maradKép

Tüni
tüni
 
 


Tüni!
Sajna nincs semmi tippemKép

Beu, Andi!
Köszi a tippet! Hideggel elkezdtem borogatni és mintha jobb lenne. Egyébként meg el is indult a tej magátólKép Talán még az esti szopi hozhat valami javulást, ebben reménykedem....
Ha nem, fejekKép Ez van.
Egyébként mennyiidö lesz mire ez beáll?

Szerintem holnap megveszem az apasztásra való homeós bogyót, mostmár csak azt kéne tudnom, hogy kell adagolni. Valaki tudja? Toffi?

Na most megyek mert süvöltés van, meg lassan fürdetés is.

Mégegyszer köszi. Ha nagyon nem boldogulok felhívom Kangit.

Pussz
Tündér
tündér
 
 


Ja Zsuzsi, neked is köszi a tippet!

Tüni!
ÉrmeKép

Andi!
Apátok hazajött már? Mi ez a fene nagy ráérés??
Toffi is ezzel jött délelött, hogy semmi dolga!Kép
Én csinálok valamit rosszul??Kép

Ja egyébként ma takarítottam, mostam, ágyat húztam, stb, stb, de a padló már megint ragadKép

Erröl ennyitKép

Na tényleg megyek,

Puszka
Tündér
tündér
 
 


Gombóc,
de jó, hogy még így végidősen is intézkedszKép Köszi. Jó a hely, a Crazy isKép

Beu
nagggyon irigy! Nem tudod, összejött a rekord?

Urszila,
merre van az a biofarm? Galga-menti...netán Galgamácsa felé?

na, én már itt se vagyok
sziasztok
e
ellimami
 
 


Húú Lányok megmenekültem!

Ilang szopizottKép
Úgy látom egyenlöre a reggeli szopit hagyjuk el aztán késöbb az estit is. De ha így bedurranok, nem tudom, hogy lesz ez késöbb....
Na mindegy mostmár nyugodtan hajtom álomra a fejem.

Megyek is mert álmos vagyok.

Pussz
Tündér
tündér
 
 


Csucsuka, Urszila,
KépekKép

PsAndi,
Bilire szoktató pelus tulajdonképpen egy bugyipelenka, amit fel-le tud húzni a gyerek (ha bilire ül), egyébként tépőzáras, az elején kis minták vannak, amik eltűnnek, ha belül nedvesség éri a pelust.

Beu,
Ajándék pelenka engem is bosszantott...

Kaska,
Végre jelentkeztélKép
Képek Violáról?

Pár nyaralós kép:
Hajózás (bocs, nem tudtam választani)
KépKép
Séta
Kép
Ezek frissebbek:
Hajmosás
Kép
Új kiegészítő
Kép

Maci_2
maci_2
 
 


Beu
mi is sokat császkálunk, ma pl a húgom exkutyáját sétáltattuk, aki most egy ismerős néninél lakik.

Kisember a Nagy Úton: (Beu, ismerős a környék?Kép)
Kép

na, csak ezt nem tudtam kihagyni
jó éjt
pusza
e
ellimami
 
 


Andi,
köszi a rám gondolást. Megoldódott.

Tüni,
tényleg nagy kő, de azért nem mentünk volna Dunának, csak úgy fizikailag érzem, hogy ez most nem lenne jó.

Maci2, Elli,
képek Kép

Tündér,
te szegény. Tényle gpróbálj fokozatos lenni - már amennyire ez lehetséges.

Beu,
mi is medvézni voltunk szombaton Kép Nálunk apája találta ki a programot, lehet, hogy titokban netezik Kép

Gombóc,
még tarts ki! Én vacsiidőben nem tudok menni, csak utána dorbézolni (kb. 9-től) Ugye ez most péntek?

Ugye a rengeteg eséstől nem lesz a gyerekeknek később maradandó károsodásuk? Abigél ma ismét leesett az ágyról, olyan hülyén, nem nagyot, de valahogy szerencsétlenül (nem láttam, apa vetkőztette őket egyszerre...) Utána föl sem sírt néhány másodpercig, aztán csak nyöszörgött, és teljesen elhagyta magát. Nagyon ijesztő volt, de aztán rendesen sírni kezdett, meg szopizott, meg utánam mászott. Aztán rögtön bealudt, azért egy kicsit nyugtalanító Kép

Na jó éjt mindenkinek!
Zsuzsó
zsuzso
 
 


Sziasztok!

Bocsi, igyekszem kovetni az esemenyeket, de elegge lefaradok estere es irni mar nem sok erom marad. Kép
Ma az egesz delelottomet a korhazban toltottem, volt vervetel, CTG, orvoslatogatas, aztan egyeztetes a szulesznovel. Mar mindenki nagypocisnak hivott a korhazban is, es mindig atadjak a helyet az emberek a buszon, villamoson, varoban. Tok jo. Kép

Ami fix a SOROZESSEL kapcsolatban:
ilyen nagy letszammal a Cactus Juice-ba csak akkor mehetunk, ha elore rendelunk ketszemelyes talakat.
Ime a fonok altal kuldott ajanlat:

<<<<<<<<
"A" tal:
- libamájjal töltött csirkemell
- snidlinges tejfölben pácolt pulykamell
- tengeri fogasfilé rostlapon sütve
- rostlapon sült snidlinggel, sajttal töltött hátszín
- nápolyi zöldséges tésztasaláta
- zöldséges rizsköret
- steakburgonya
gombóc
 
 


ElliKép biofarm Püspökhatvanban, Varga tanya. Lehet kapni nyami biojoghurtot, meg mangalicakolbásztKép Pont disznót perzseltek, mikor odaértünk, így a városi gyerekek is rájöhettek, hogy honnan van a hús. KépKép

ZsuzsóKép figyeld azért éjjel, hogy rendesen alszik-e. Pl. nem túl mélyen? és holnap is, pl. hogy nem néz kancsin? Nincs-e egyensúlyzavara? Ezek az agyrázkódás jelei, no meg a hányás. Csak azért, mert elhagyta magát esés után. Zsuzsinak volt agyrázkódása, azért vagyok a témában ilyen tudósKép

MaciKép nem csoda, hogy nem tudtál a képek közül választaniKép

TündérKép én úgy tudom, hogy az Urtica Urens már CH 15-től tejapasztó. A szopitopikban írták anno, ilyet adtak Apának I. nekifutásra, még jó, hogy nem szedtem be. Adagolás uaz, mint a tejszapnál, két napig 3x5, 2x5, még egy napig 1x5. Julkával ellenkező a problémám, semmi jelét nem adja az elválasztódásnak.

Urszila
urszila
 
 


SziasztokKép

Tegnap estére úgy legfáradtam a sulitól, alig bírtam ki az utat hazafelé. Hazaértem és elkezdtem vinnyogni a vacsoráért (két cerbona szeletet és egy almát vittem), már 8-kor mindenki pizsiben volt. Gyerek-altatás után megnéztük az Én, a robot-ot, jó lett volna, de csak a feléig volt felirat (le kellett halkítani, mert Zsombi nem nagyon akart elaludni), utána meg a nagy koncentrálástól elaludtam a filmenKép

Urszila
Meg sem ismertem Julkát!
Nutellát késsel???Kép

Kaska
Tessék kicsit gyakrabban jönni!
És egy-két képet is tehettél volna Vilcsiről...
Kíváncsi lettem volna nagydumás csajodra

Andi
Építkező DaniKép
Cactusban is jó a konyha, kár, hogy csak így "kétszemélyeskedve" jött volna össze

Gombóc
Köszi az intézkedést!
Most már kitartás péntekigKép

Tüni
2 Ft-osKép (azért, mert megkerült)

Tündér
Nem csinálsz semmit rosszul, néha összejön úgy, hogy semmi (Kép) dolgom, majd Neked is lesz ilyenKép.

Maci_2
Képek nagyon klasszakKép

Zsuzsó
LeesésKép

Megyek, reggelizek egyet, egyébként kész az ebéd, mindjárt lejár a mosógép, a folytatást nem íromKép

PusziKép
Toffi + Zsombi
toffifee
 
 


Sziasztok!

Toffi
hajnali 10 és kész az ebéd?? Na, én ezt csinálom rosszul, pedig tényleg így kellene...

Gombóc
oké, akkor jó lesz a Crazy. EMlékeim szerint viszont a söröző részben vágni lehet a füstöt, úgyhogy én asszem 9-kor majd lelépek. (csak zárójelben, hogy újabban 10-kor már alszom Kép)
köszi, hogy megszervezted Kép

Zsuzsó
szerintem is koncentrálj az agyrázkódós tünetekre, de remélem nem lesz semmi gond ++++++

Maci
Roni fantasztikus csibész kiscsaj! Meg ahogy pózol a polcon! nagyon édes! Kép

Elli
KEvin is nagyon cukor azon a hosszúúúú úton Kép


Andi
psandi
 
 


Gyerekek egyszerűen tündériek!

Tündér! Remélem már megoldódott a tejproblémád.

Meg tudná valaki írni, hány forintos bélyeg kell vidékre? Köszi.

Ma szépülni fogok, mert 1-re megyek fodrászhoz. Végre levágják a hajam, ami most egyszerűen borzasztó.

Nelli
hnelli
 
 


Sziasztok!

Tenyleg mindenkitol bocsi, nem azert nem jelentkezem, mert nem lennek kivancsi Ratok... nagyon is. Csak hulye vagyok, egyfolytaban porgok, mindent bevallalok, mert amugy ugye monoton az elet itthon, aztan soha nem birom magam utolerni Kép

Kezd kicsit aggasztani az is, hogy a lanyom ennyire vegtelenul szoknyan logo tipus. Amugy tenyleg okos, tunderi, es ha kiteszem a labam, mindenki dicseri, hogy milyen jo baba, en is probalom magam nyugtatni, hogy igy kell elfogadni, ilyen a termeszete. Ha mellette ulok, tok jol eljatszik, de ha minimalisan massal foglalkozom, szirena bekapcs, vagy rosszalkodni kezd, hogy muszaj legyen vele foglalkozni. A baba-mama tornan 20 percig ul riadt arccal 2 jatekot szorongatva, aztan ram maszik. A jatszoteren mar batrabb, de ott se megy el tolem, inkabb huz magaval kezenfogva, hogy setaljak vele...
Probalom kicsit onallosagra szoktatni, es nem engedni azonnal a kovetelozesenek, de tobbnyire iszonyatos hisztibe lovallja bele magat, aztan csak ram csimpaszkodva nyugszik meg.
En szivesen foglalkozom vele, csak feltem, hogy fog igy boldogulni. Amikor irjatok neha, hogy a tieitek milyen jol eljatszanak, osszefacsarodik a szivem...

Ne haragudjatok, ez most kijott, mert ugy ereztem, talan tobben neheztelnek ram, hogy igy hanyagolom a topicot.
Most amugy is kicsit morcibb vagyok, ejszaka fesztival volt, a betegseg alatt megszokta a holgy, hogy ott alszom, mert figyeltem a lazat. Most meg visszakovetelt, hajnal 2-4-ig, 5 percenkent mentem be vigasztalni, azonnal egyenletes szuszi, kimegyek, "mamaaapapaaaveeee" stb.
Persze igy de. is almos volt es semmi nem volt jo neki.

Tudom, hogy annyi mindenkinek van nalam sokkal tobb baja, ettol csak rosszabb, mert szegyellem magam, hogy milyen gyenge vagyok Kép

Kepek meg lesznek, csak apaja valami rejtekhelyre mentette oket, es nem talalom...

Megyek, csinalok egy teat, aztan igyekszem ma meg jonni, es olvasni is.

Kaska
kaska
 
 


Sziasztok Lányok!

Voltam a gyógyszertárban, volt szerencsére Boiron tájékoztató le is csaptam rá és vettem apasztó bogyót is. Ilang már reggel egyáltalán nem akar szopizni, így nem is eröltettem.Kép

Majd most ebéd után beszedem a bogyókat. Remélem segít.
Egyébként még van náthánk, de szerencsére sem láz, sem höemelekedésünk nincs.
Orrszívás megy még ezerrel, meg a gyógyszerek. Mostmár csak meggyógyulunk végre!
Pénteken menni fogok, úgyhogy addig meg kell gyógyulnom!!!Kép

Nelli!
Jó szépüléstKép IrigyKép Bár ha minden igaz holnap du.-ra Apa beiratott masszázsraKép

Gombóc!
Akkor a Crazy Café és este 6Kép Hol is van ez pontosan? Lehet, hogy nyomi vagyok de én még nem jártam ottKép
Vigyázz magadra és pihenj amikor csak tudsz!
Csatlakozom Andihoz, köszi a szervezéstKép

Zsuzsó!
jajj szegény AbigélKép Szerintem egyébként meg a gyerekek úgy vannak összerakva, hogy sokmindent kibírnak. De azért az agyrázkódás tüneteire figyelj.

Maci_2!
Nagyon ari Roni és hogy megnött!Kép Nekem a polcos fotó a kedvencemKép

Toffi!
Azta ez a korai ebéd nem semmi! Mit föztél? Egyébként a te titkod biztos a jó time-management-ben vanKép
SuliKép Nem csodálom, hogy elfáradtál, filmKép

Urszila!
Köszönöm, beszereztem a bogyókatKép

Elli!
A kép nagyon jó kisemberröl a nagy útonKép

Detti!
Minden rendben volt az oltáson?

Na azt hiszem most befejezem, mert dolog van.

Pussz
Tündér&IlangKép
tündér
 
 


Sziasztok!

Tündér!
Nem tudnál nekem is szerezni Boiron tájékoztatót ha a gyógyszertár felé jársz? Kifizetem a postaköltséget Kép! Bocs, hogy ilyen pofátlan vagyok, de nagyon kellene... Kép.
Köszi, Virág
virga
 
 


Sziasztok!

iszom a citromfuteat, az allitolag megnyugtat.

Bulizoknak szupi jo szorakozast kivanok Kép, hozzank sajna vendeg jon, meg ugy lattam, amugy is kellett volna helyet foglaltatni.

Nelli,
fodrasz Kép de jo is az, lehet, hogy perverzio, de en azt imadom, amikor hajmosasnal megmasszirozzak a fejem, a hatam is beleborzong Kép

Andi,
nalam leginkabb vacsorara lesz kesz az ebed, de ha finom, akkor nem banom Kép

Toffi,
nagy vagy Kép

Gomboc,
Te is nagy vagy Kép nem csak a pocid Kép

Zsuzso,
szegenyek, ez ijeszto lehetett, drukk, hogy semmi baj ne legyen! Multkor a jatszoteren egy kisfiu is nagyot esett, es nem tudott felsirni, mert kicsit "besokkolt" az ijedsegtol. Remelem, Abigellel is csak ennyi tortent, de azert szerintem is figyelj ra...

Eddig jutottam, felebredt a kikepzotisztem...

Csak jokat! Kép

Kaska
kaska
 
 


Sziasztok!

Mi is megvagyunk elkeztük a bölcsit újra. Elég jól viselte Márk, hogy megint menni kellett.
Az evészettel még mindig küzdünk, de majd csak megszokja a dolgot, hogy a bölcsibe kell enni.

Orsoly: Botond nagyon tündéri babaKépKépKép

Minden baba csuda édes nem sorom névszerint.KépKépKépKép

Na most ennyi

Sziasztok, majd még jelentkezem.
Andy
andy78
 
 


Kaska!
Tényleg nem is írtam, de örülök ám, hogy végre jelentkeztél! Csatlakozom a többiekhez, kérünk fotót a nagydumás Vilcsiröl!!!Kép

Virga!
Délután elsétálok, és megpróbálok szerezni, jó?
Írj egy mail-t a profilomban lévö címre, hogy hova küldjem.

Toffi!
Kép - ment!Kép

Norka!
Kép - neked is ment!Kép

Lépek elfele, még benézekKép

Pussz
Tündér
tündér
 
 


Kaska!
Tényleg nem is írtam, de örülök ám, hogy végre jelentkeztél! Csatlakozom a többiekhez, kérünk fotót a nagydumás Vilcsiröl!!!Kép

Virga!
Délután elsétálok, és megpróbálok szerezni, jó?
Írj egy mail-t a profilomban lévö címre, hogy hova küldjem.

Toffi!
Kép - ment!Kép

Norka!
Kép - neked is ment!Kép

Lépek elfele, még benézekKép

Pussz
Tündér
tündér
 
 


sziasztok,

képek csudaklasszak...nem kezdem el őket felsorolni,nehogy kihagyjak valakit,de mindenkit nagyon megcsodáltam. Kép

Tegnap este apa vett nekem Sepia ch9-es homeobogyót a rosszulléteimre....és eddig úgy néz ki hatott. Kép éjjel tudtam végre aludni,nemcsak fetrengeni,és most napközben is jobban vagyok.
Petra ha felkelt bevállalok egy pékségbe való elmenetelt. Kép eddig erre képtelen lettem volna.

Kaska,
jó végre hallani rólatok. szerintem ne sresszeld magad Vilcsi miatt.Peta mellett is állandóan ott kell lenni,különben visitás van,ha kimennék a szobájából,már nyüszögve emeli is fel a kezét,hogy vegyem fel és jön velem kifelé.mégcsak egyedül utánam sétálni,vagy kézenfogva kisétálni sem hajlandó. Képaztán meg van olyan,hogy gondol egyet és ő hagy ott engem egyedül a szobában,vagy elmegy mellőlem és feltalálja magát.na de ez fordul elő kevesebbszer és ritkábban.

Virga,
emlékszem Timire persze.Majd mondd meg neki,hogy üdvözlöm,ha találkozol vele,oksi? drukk a jövőhét hétfőhöz,gondolni fogok rád. Kép

jajj Andi,
a Petra szerintem egy naggggyon klassz név. Kép Kép

na most ennyi vagyok,ma még nem is fésülködtem,megyek összekapom magam és végre elhagyjuk a házat. Kép

pussz
Évi és Petra Kép
Évi24
 
 


Bocs, hogy 2x küldtem el, de valamit reklamált a gép...

Évi!
Örülök, hogy jobban vagyKép

Tündér
tündér
 
 


Lányok,
köszi. Abigél teljesen rendben van. Úgy tűnik, ilyen sápadós fajta, ez már másodszor fordult elő. Egyszer még minibb korában, amikor beleivott a fürdővízbe. Egyébként meg mondtam neki, hogy 7 hónaposan nem kéne még álldogálni, különösen nem csak fél kézzel kapaszkodva - de már most hiába beszélek.

Nem emlékszem, ki kérdezte, játszó bölcsibe bárki jöhet. Írok részleteket, ha érdekel valakit.
zs.
zsuzso
 
 


Tündér
Válasz mentKép
MasszázsKép
Holnap jön Csilla néni, talán lejutok a kozmetikushoz. Vagy legyen inkább nekem is masszázs???Kép (ahol hely lesz, a kozm. fontosabb)
Csak májgombóc levest csináltam (jó sűrűre) és magamnak még vegyesköretet.

Nelli
48 Ft.
FodrászKép Én már nem is emlékszem az enyém nevéreKép

Andi
Jóhogy kész az ebéd, nekünk fél 7-kor kelesztő van. Hazafelé Zsombi is sétál, így eljátszik addig, amíg megfőzök.

Kaska
Ne parázz, nincs két egyforma gyerek és Vilcsi is változni fog. Sőt, a többiek gyereke is változni fogKép. És még most is érvényes, hogy nem szabad hasonlítgatniKép

Évi
Klassz, hogy jobban vagy!

Indultunk suli-körútra...
PusziKép
Toffi + Zsombi
toffifee
 
 


Toffi!
Köszi.

Tényleg jó volt a fodrász.
Kaska! Nem perverzió, ha szereted a fodrászt, én is végig élvezem minden percét.
Én imádom, ha a hajamat piszkálják, ha a hátamat vakargatják, ha masszirozzák a vállam, nyakam.
Tündér! Irigyellek a masszázsért nagyon.

Nelli
hnelli
 
 


Sziasztok!

Jelentkezem ujabb tagnak a rossz_anya klubba KépKépKép :

Az elmult 20 oraban a JAnos Korhaz gyereksebeszetenek vendegszeretet elveztuk. Kép Zsombi tegnap a jatszoterrol hazafele jovet a lepcsohazban kitepte a kezet a kezembol es legurult 3-4 lepcsofokot, a vegen meg jol beverte a kis fejet. Es mindezt ugy, hogy ott alltam mellette, de egyszeruen nem birtam elkapni. Mint egy rossz filmben, neztem, ahogy gurul lefele a lepcsokon, aztan koppan. Kép Aztan amikor leraktam aludni, felorankent felsirt, szorcsogott az orra. Felkeltettem, kiporszivoztam az orrat, mire osszehanyt mindent, aztan az egesz teste remegni kezdett. Mikor megnyugtattuk, hivtam az ugyeletes orvost, aki ki se jott, azt mondta, azonnal rohanjunk Zsombival a Janos Korhazba, mert csak ott van ejszakai koponyarontgen. Hat, jelentem, atestunk a tuzkeresztsegen, a korhaz olyan, mint a borton, konnyu bekerulni, de nagyon nehez kikerulni...Kép Ugyan rontgen csak reggel volt, de bentfogtak minket, reggel aztan volt rontgen, ideggyogyasz, belgyogyasz vizsgalat, semmit nem talaltak nala, Zsombi felelenkult, alig birtam lekotni a korhazi agyban. Kép Vegul az allapotomra valo tekintettel hazaengedtek minket (inkabb en sirtam ki, mert 2 nap mulva engedtek volna csak el). Az orvosok szerint (is) a hanyas a szorcsogestol es a porszivozastol lehetett, a gyerek szemmel lathatoan is igen jol van. Kép En meg kipurcantam az ejszakazastol es a korulmenyektol. Magyar egeszsegugy....KépKépKépKép

Este visszaolvasok, csak gondoltam, leirom, mi tortent velunk. Kép
Zsuzso, csak akkor vidd Abigelt a korhazba agyrazkodassal, ha tenyleg nyomos okod van ra. KépKépKép

Sziasztok,
Gombóc
gombóc
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?