Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Jaj bocsi Márti nem reagáltam, hogy persze, hogy megadom a számomat a listába, azt hittem ez természetes.
Akinek kell elküldöm sms-ben vagy emailben.

Dorka is nagyon nyügi volt egész nap, aztán nem bírtam tovább és felöltöztünk rendesen, vittem esõkabátot és 2 órát sétáltunk, közben beugrottunk egy szuper hangulatos cukrászdába (a Farkasréti temetõnél), így sokkal jobb kedvvel értünk haza Kép

Szila: Most Hangussal mi van? Mikor lesz eredmény?

Márti:
én is estem múltkor takarításkor, amit nem ajánlok johnsonos portalanítót a parkettára kenni, mert iszonyóan csúszik, azt hittem eltörtem valamimet, akkorát estem, Dorka nagyon megijedt. Most már jobban vagy? Somlói galuskára mindig kapható vagyok, bármikor ráérek cukrászdázni!!! Kép és mi lenne, ha a tali cukrászdában lenne, délelõtt ugysincs nagy forgalom, fõleg hétfõn??

Lola, Menta: nagyon jók a fotók! Olyan mûvésziek!

Tanulni kéne...Kép

Barninak boldog szülinapot!

Voltam bioboltban, ott lehet kapni gluténmentes lisztet csupán 820,-Ft-ért, ebbõl lehet babának sütni?
És ha gyümölcsrizses tortát csinálok majd a szülinapra, az jó?

Lányok, akik még szoptatnak (mármint 9 hónapos babát), nektek is megváltozott a tejetek íze, az enyémnek nagyon rossz íze van, nem is értem, hogy lehet ezt megenni...

Üdv: zsuzsi


P.S.és off: aki törökbálinti, attól kérdezném, hogy a Józsefhegy milyen része Törökbálintnak és lehet ott építkezni?
zsu26
 
 


Sziasztok!

Minden Máténak boldog névnapot Kép

bogancsi: nálunk nincsenek üvegajtók, úgyhogy Balu pakolja is a könyveket Kép Bántani szerencsére még nem próbálta Kép Ja, a kedvencei: Pöttyös könyvek és a matek könyveim. Pedig a szakács könyveket is és a saját könyveit is elérné Kép

ÉvaIII: szép nagy fiad van, csak lestem a méretein Kép Ahogy elnézem, Balunak is ilyen játékai vannak Kép

Márti: én megkaptam Kép

Ági: én sem piszkálom Balu fütyijét, a doki nem is mondta, hogy kéne.

Taliról még mindig semmi hír Kép Rebi: jelentkezz!!! Mi megyünk, csak késni fogunk, mert egyetemre megyünk elõtte. Ha valaki nem tudja már megnézni, mi a helyzet, az küldjön egy mobilszámot, és küldök reggel sms-t. Telefonszámom: 06-30-222-47-54, email címem: cory@tar.hu

cory

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Sziasztok!

A lakás elvileg OK, viszont nem sikerült bekapcsolni a fûtést KépKép... és hát a lakás így nem vmi meleg, fõleg nem padló szinten Kép

Akkor most mi legyen?

Rebi

Csenge (2001.11.07.), Levente (2004.02.13.), Emese (2006.11.08.), Réka Zselyke (2009.03.11.)
rebi
 
 

 
 

A Millenárisról mit tudtok? Aki járt ott: hol lehet ott leülni? Nincs túl hideg? Ha arra gondoltok, ahol a wc is van, akkor azt én csak nyáron láttam, de ott szerintem elég hûvös lehet ilyenkor.
cory

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Sziasztok!

Henke
BOLDOG SZÜLINAPOT KÍVÁNUNK BARNINAK! Úgy várom már, hogy Peti is 1 éves legyen.

Minden babócát megnéztem és fantasztikusak.Kép

A vizitorna tuti volt. Állati fárasztó egyébként. Az elsõ alkalom ingyenes. Csak az a baj, hogy a 7000 Ft-hoz még jön az uszibelépõ is. Így elég drága. A talin majd bõvebben beszámolok, ha érdekel valakit.

Akkor most hol lesz a tali????????

Zsuzsi
Nekem sosem ízlett a tejem, olyan kesernyés az édes mellett.

Peti még mindig kukorékol, megpróbálok egy szopi-altatást.
Jó éjt!
Gorsi
gorsi
 
 


ZSuzsi!
Bocs, hogy nem tettelek fel a listára, de úgy gondoltam, ha akarod, lehet pótolni, de ha mégsem, akkor visszakérni a számodat már nem! Kép A cukrászdázás jó ötlet, bár szerintem talihelynek nem, mert - Ármin legalábbis - nem szeret a kocsijában csücsülni, míg én szórakozom Kép A somlói nálam vadonatúj felfedezés, tavaly ettem elõször, mert addig mindig azt képzeltem, hogy nem szeretem, de most már tudom, hogy igen, és hát így ugye van egy csomó éves lemaradásom... KépKépKép

Ármin még mindig itt kukorékol a hátam mögött Kép Már kétszer elmentünk lefeküdni, nekem mindkétszer sikerült is elszenderednem, de õ mindkétszer felült, mihelyst jóllakott, közölte. hogy DA! és ment labdázni. Gondoltam, akkor már megnézem, mi a helyzet itt Kép

Ja, és evett grapefruitot! Ugye, 10 hónaposan már nem túl ártalmas? Mert én ugyan nem akartam neki semmiféle citrusfélét adni az allergizáló hatása miatt, viszont mi azt vacsiztunk Andrással, õ meg jött kunyizni, de úgy, hogy majd' kitépte a kezembõl. Na, gondoltam, megkóstoltatom vele, úgyis kesernyés, nem fog neki ízleni. Hát, úgy tátogatta a száját, min egy kiskacsa a csõrét! Kép És mikor elfogyott (persze, azért nem kapott sokat), méltatlankodva kivette a kezünkbõl meg a héjat is, és kezdte belõle kitépkedni a vastagrostokat, és falta volna! SZerintetek kaphat néha? Mert egyébként meg nagyon egészséges! És kapott ma meggypürét is ebédre, az is ízlett neki!

Tej: én nem éreztem, hogy megváltozott volna az íze, de épp csak cseppeket kóstoltam, lehet, hogy azon nem is észlelném a változást, nem?

Na, nyafizik, megpróbálom ismét álomba ringatni a drágát KépKépKép

Márti+Ármin
márti
 
 


Sziasztok!

Márti! Köszönöm szépen én is a listát. Borcsához hasonlóan nekem sem érkezett meg Zsuzsi száma, csak a neve.

Zsuzsi! Megteszed, hogy SMS-ben megküldöd a számod nekem?
Elõre is köszönöm.

Képzeljétek, Romit lefektettem aludni este 8 körül, 9-kor felébredt, és azóta csinálja a fesztivált. Én már kipurcantam, most a párom próbálja altatni, én bedobtam a törölközõt... A szemem szinte ég, annyira fáj a fáradtságtól... megyek is.

Azért ti aludjatok jól.

Laura
p_laura
 
 


Sziasztok!

Zsuzsi!
Mi most egy helyen vagyunk és maradunk jövô novemberig,de szeretjük ezt az életet.Varietézünk,mert a testfestékkel elég körülményes a cirkusznal dolgozni.Nem mindig tudjak biztositani a fürdési lehetôséget,ami kell,mert a sajat lakokocsinkba mégse mehetünk be a festékes testünkkel.Meg hat a hideg ugye.Mi dolgoztunk anno jégrevübe cirkusszal.Nem volt valami kellemes.Raadasul tél volt!A varieténél legalabb lakasban lakik az ember.
Riki,hogy artista lesz,csak rajta mulik.Mi biztos fogjuk tanitgatni.

Riki végre kakilt!!!Tegnap telerakott két pelust is.

Szerintetek nem vagyok normalis,hogy elkezdtem leszoktatni a gyereket a cumirol?Azért,mert megfigyeltem,hogy mostanaban csücsöritve veszi be a cicit a szajaba.Ugy kellett imadkozni,hogy nyissa ki.Most napközben nem adom oda neki csak este,ha nehezen alszik el.Igy meg a kezét eszi.Ti hogy alltok cumi ügyben?

Ja!Bevallaltam a parom munkatarsanak a kutyajat éjszakara,mert egész allo éjszaka ugatott,amig haza nem ért a gazdi.A szomszédok meg szoltak,hogy nem tudnak aludni tôle.Tegnap volt elöször és eléggé kiboritott.Ma mar rendesebb.Csak a hôsugarzot ugatta meg.Szerintem még életében nem latott ilyet.6 honapos,spaniel.

Jo talizast holnapra!Drukkolok nektek,hogy jo idôtök legyen!

EDIT
edith16
 
 


Danimama

Napocska köszöni a dícséretetKépKépKépKép

Zsuzsi

Neked is köszi.
A képen a nagy fiammal/ Márk / vonultak fürödni, közben elcsíptem egy fotó erejéig õket.

Virág

kipróbázoma sült almát úgy döntöttem. Te persze hogy nem lehetsz beteg ennyi manóka mellett!KépKépKép
Az anyuk a legbátrabbak és sérthetetlenek is nem tudtad? Tehát nem is betegek, ez csak a látszat.KépKépKép

Márti

Napsinak is volt ma egy szuper hisztis ideje rá ez nem jellemzõ én is attól félek hogy a náthája mellett még valamit össszeszed.

Engedelmetekkel mi is magunkra vesszük kicsi fiammal a névnapi jókívánságokat, lévén õ is Máté és kívánunk minden szépet és jót Máté babáknak, tesóknak, apuknak egyaránt.

Pussz: Dzsili
dzsili
 
 


Sziasztok!

Edit: szerintem jól csinálod, hogy ha gond van a cumival, akkor leszoktatod róla!

Kezdek nagyon ideges lenni. 3 órája ragasztgattam a hülye (elnézést) tetraédereket, mikor kiderült, hogy nem jó az ötlet a leadandómra, és akkor újat kitalálni, és kezdeni elölrõl. Elegem van!!!!! Kép

cory

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Cory!

Tessék???? Kép Biztosan igazad van! Egyébként egészségedre!
Kép

Na ne idegeskedj, nézz Balura és rögtön megnyugszol Kép!


Ha valaki szeret szavazni, szavazhat ránk:
[url=http://www.babaszoba.hu/services/albums?alid=380" TARGET="_top]http://www.babaszoba.hu/services/albums?alid=380[/url]

Köszönöm:

zsuzsiék
zsu26
 
 


Sziasztok!

Azt hiszem, már nem nagyon várhatók hozzászólások reggelig. Mi lenne, ha a Millenárisban lenne a tali? 11-kor a bejáratnál, és onnan keressetek valami jó helyet. Sietünk Baluval Kép Az elsõ 5 szerencsést megjutalmazom egy-egy piros tetraéderrel! Kép

cory

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Lola

Nagyon aranyoa Ákos babaKépKépKép

Avandi

Szépek a gyerkõceid. Visszaolvastam az írásokat, talán miattam írtad hogy kár volt szólni kuki ügyben. Nem így van. Sajnos sokszor kapunk olyan helyrõl infókat, amiket tutinak gondolunk és még logikusan meg is magyarázzák aztán kiderül hogy mégsem jó. Semmi sem fehér vagy fekete, senki nem akar rosszat a gyerkõcének csak sokszor nem tudjuk hogy mi a helyes illetve hogy mi csináljuk jól vagy mások.De ha megbeszéljük sok-sok infót, tapasztalatot szedünk össze,könnyebb dönteni úgy hogy csak gyere és írjál minnél többet!KépKépKép

Ági

Kuki ügyben sokat beszélgettünk az archívban az augusztus 26.-nál megtalálod.

Tettem fel a három gyermekemrõl képet a profilomba.


Pussz: Dzsili
dzsili
 
 


Sziasztok!
Akkor mi ott leszünk 10 és 11 között a Millenáris környékén, ha valaki szintén odaér korábban, csörögjön rám!
(Aki nem tudja: 06-20-9426-906)
Cory! Luca imádja a piros tetraédereket (szétszedni)Kép!

Rebi! Olyan hideg van a lakásban? Lehet, hogy még mindig jobb, mint más fedett, de szintén fûtetlen helyen, mert legalább tiszta. Kép
(Mi sem fûtünk még, bár tegnap elégettünk pár papírt a kályhában)

Puszi
Andi

Andi
andi3
 
 


Sziasztok!

cory:
Úgy szeretnék piros tetraédert!!! Esetleg tartalékolj belõle egy következõ talira, jó?! Kép Mi nem tudunk menni ma sem, de azért csak eljutunk egyszer...!

Ma 25 éve Kép kezdtünk el járni férjjel egy házibuliban!!! Van közületek, aki akkor még meg sem született! Õrület! Kép Reggel mondtuk a gyerekeknek, erre Juli megkérdezte, hogy mi történt akkor pontosan, hogy épp akkortól számítjuk. Erre férj: akkor csattant el az elsõ csók! Volt nagy kuncogás Kép Kép Kép

Kellemes talit és jó napot mindenkinek!
bogancsi

bogancsi
Zsófi-Juli-Dani-Tomi :-)
bogancsi
 
 


Sziasztok!

A ma reggeli helyzetjelentés alapján is ma jobb, ha a Millenárisba megyünk. Ha csak az volt a gond, hogy elzárták anno a gázcsapot, akkor jövõ hétfõre már jó meleget tudunk csinálni. Szombaton anyóséknál is rettenetesen fáztam, és odaát meg még hidegebb van, úgyhogy nem is merném ma ajánlani.

... nem tudom, mi lehetett, de én sem aludtam szinte semmit, Manó egy kicsivel többet, de csak szigorúan cicivel a szájában ...
Most is nyafi van....

Rebi+nyafka Csenge

Csenge (2001.11.07.), Levente (2004.02.13.), Emese (2006.11.08.), Réka Zselyke (2009.03.11.)
rebi
 
 


Sziasztok!

KépKépKépKép
Édesapa most vitte be a Rókusba a pisit meg a kakit vizsgáltatni, találkozott a doktornénivel, aki mondta, hogy megvan Hangus vérképe, és NINCS SEMMI OLYAN, AMI MIATT IZGULNI KÉNE, minden rendben van, normális csecsemõvérkép.
KépKépKépKépKép
Én úgy örülök!KépKép Köszönöm még egyszer mindenkinek az aggódást és az érdeklõdést.

Virág,
lehet, hogy hülye kérdés de az aphta és a szájpenész ugyanaz v. nem? Mert Hanának mindig kijön egy-két fehér folt a szája belsõ részén (nem az ínyén, igaz néha ott is), aztán elmúlik, egy ideig nincs is, de aztán megint kezdõdik elõlröl. Amikor van, akkor 7 napig boraxos homeobogyó + ecsetelés egy pár napig.

Majd folytatom, de most megyek tisztábatenni a jányom, mert berottyolt.

Üdv
Szila
Szila
 


Sziasztok!

1. Boldog névnapot utólag is a Mátéknak és az Editeknek!!!
2. Megnéztem a profilokat, minden babóca nagyon szép!!!
3. Szila, nagyon örülök!!!

Henke+Barni, aki alszik
gesztenye
 


Sziasztok,
azt hiszem errõl a taliról mi lecsúsztunk, mivel csak most olvasom, hogy a millenárisban van és 11-tõl. Nem vagyunk túl koránkelõkKép
Na mindegy, majd jövõ héten. Legalább most kiderül, hogy jó helyszín-e a millenáris.
Jaj, de sajnálom... Meddig szokott tartani egy ilyen tali?

Szila,
nagyon örülök, hogy nincs semmi baj!

Ákos nevében is köszönöm a gratulációkat a képekért.
Ha minden jó megy és eljutunk egy talira, akkor szívesen csinálom minden babáról ilyen "mûvészi" képeket. Ezért is jó a millenáris park, mert szabad téren olyan jó képeket lehet csinálni a babákról! Ebban már nagyon profi vagyokKép Kép Kép Ákoson és sok más babán rengeteget gyakoroltam.

Lola
lola
 
 


Zsuzsi,
szavazat ment Dorkának!

Lola
lola
 
 


Sziasztok!

Ránk is szavazhattok, ha van idõtök.Kép

http://www.babaszoba.hu/services/albums?alid=108

Zsuzsi,
szavazat mentKép!

Szila
Szila
 


Ha már ilyen szavazósba vagyunk, ránk is szavaznátok?

[url=http://www.babaszoba.hu/services/albums?alid=70" TARGET="_top]Megszülettem album[/url]

Köszi.

Szila,
szavazat ment!

Lola
lola
 
 


Sziasztok!

Köszönjük a szavazatokat, mi is mindenkinek szavaztunk!
Azért csodálatos ez a természet, hogy gyermekeinket ilyen szépre kreálta, mondjuk azért okosan találta ki, mert ki tud ellenállni ilyen aranyos kis lurkóknak, mégha minden este ordítanak is ?! Kép

Még jó, hogy meggondoltam magam és nem mentünk a Szipre ma délelõtt, ugyanis dokinéni után akartam talizni veletek, de aztán inkább cipõt néztem, de csak 1 boltba jutottunk el, mert Dorka bealudt. Szóval milyen volt a Mill.Park? Lehet ott talizni?

Dorka még mindig nem érte el a 8 kg-t, csupán 7,81 kg, így 3-4 hét alatt csak 31 dkg-ot hízott, elõzõ hónapban 38 dgk-t, azelõtt meg semmit, így a dokinéni azt mondta, hogy úgy látszik Dorka ilyen és ezzel kell megbarátkoznunk... Pár nevelési tanácsot is kaptam, mert állítólag Dorkát csak fondorlattal lehet majd írányítani, annyira csökönyös és önálló...Doki néni szerint nem lesz könnyû dolgom a kisasszonnyal, mert van természete.

jók legyetek! Majd még benézek:

Üdv: zsuzsiék (Dorottya 7 nap múlva 10 hónapos)

P.S.: a rendelõben a 3 hónapos kisbabák voltak 7,6 kg-k Kép, ehhez képest Dóri pálcika, pedig nem is látszik annak...
zsu26
 
 


Sziasztok!

Szila:
Nagyon örülök, hogy minden rendben van!!! Kép Kép Kép

Tomi õrületesen beindult, különösen a konnektorok iránt nagy az érdeklõdés. Hiába, fiú! Kép Így aztán holnap irány a konnektor-dugó-vásárlás!!! Egyébként teljesen tisztában van vele, hogy NEM SZABAD, mégis mindig próbálkozik. Aztán, amikor rászólok, rohan el onnan, mintha nem is õ lett volna ott. Mindezt négykézláb Kép

A héten férj szabin van, így aztán költeni fogjuk a pénzt, úgy mint Tomi szobájába ruhásszekrény, könyves- és játékszekrény, játszószõnyeg, fent említett dugók.
Hú, de nagy csönd lett az elõbb: Zsófi szobájában nézegette a szemetest...

üdv:
bogancsi

bogancsi
Zsófi-Juli-Dani-Tomi :-)
bogancsi
 
 


Sziasztok!

Sajnos a talira mar nem jutottunk el.Kép Helyette borgyogyasznal voltunk, Petinek sajna enyhe ekcemaja van.Kép
1-kor meg mar nem volt kedvem nekiindulni. Milyen volt? Bejon a Millenaris?

Most hirtelen mas nem is jut eszembe.

Szila
Orulunk, hogy minden oke!Kép

Gorsi es nyu:gi Peti
gorsi
 
 


Sziasztok!

Sajnos mi sem tudtunk menni. Elkaptunk emberrel egy hasmenéses vírust. hajnalban egymást kergettük a wc miatt. Még most sem vagyunk igazán jól, most már csak azon szurkolok, hogy Hanna el ne kapja.
Milyen volt egyébként?
Az én kicsim is elég nyügös volt ma, biztos emiatt a bolond csúnya idö miatt.

jóéjt mindenkinek

Tikk
tikk
 
 


Sziasztok!

A tali nagyon jó volt Kép Csak a fiamat mindenki el akarta csábítani Kép Luca a hálószobába csábította, Csenge meg állandóan incselkedett vele Kép
3 piros tetraédert kiosztottam Kép Ja, és 5-öst kaptam Kép

bogancsi: gratula a 25 évhez Kép

Lola: a talik estig tartanak Kép

Szila: tök jó, hogy minden ok Kép

gorsi, tikk: jobbulást!!!!!! KépKépKépKépKép mennek!

cory

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Sziasztok!

A tali nagggyon jó volt szokás szerint KépKépKépKép
Cory.. méghogy Csenge incselkedett? .. nem tud õ olyat ...Kép
Amúgy pont a bejárati kapuban ébredt fel... aztán a fergeteges jókedvbõl átcsapott a nyiff-nyaffba, majd vissza... ezt most 10-ig vagy ezerszer ... KépKépKép

Betegeknek gyógyulást!

jóéjt
Rebiék

Csenge (2001.11.07.), Levente (2004.02.13.), Emese (2006.11.08.), Réka Zselyke (2009.03.11.)
rebi
 
 


Sziasztik!

Gorsi,Tikk:Betegeknek gyogyulast kivanok!
Szila!Tök jo,hogy minden rendben van Hangussal!
Lola!Akos gyönyörü!

Képzeljétek,Riki ma összegyürte élete elsô papirjat.Ugy beindult ra,hogy keze,laba remegett és az arcat lattatok volna,amit vagott hozza!!Annyira nevettem rajta,alig birtam abba hagyni.

A kutyaval kapcsolatban elszoltam magam tegnap.Miutan felalltam a gép mellôl,le akart kéreczkedni.Ami ugye lehetetlen,mert nem hagyhatom itt a babust.Szoval egész fél 3-ig kaparta az ajtot,nyüszitett,jatszanom kellett vele,csontot szilankosra törte és széthordta a lakasban.
Ma mar nem vallaltam.Szegényt elvitték a munkaba,addig bezarjak a kocsink platojara és a két elôadas között meg lesz sétaltatva.

Tettem uj képet a profilomba,ha van kedvetek,nézzétek meg.

Megyek aludni,mert ki kell pihennem a tegnapi éjszakat!

Edit
edith16
 
 


Sziasztok!

Tikk
Javulgassatok némi hozzávaló KépKépKépKép

Gorsi

Miben nyilvánul meg Peti ekcémája? Remélem hamar kinövi majd. Neki is küldünk gyógyKépKépKépKépKépKép

Edit

Riki még mindíg csuda pofi.
Látod én azért mondom hogy vagy gyerekem van vagy kutyám,mert a kutyusok is felérnek egy gyerkõccel. Most majdnam olyan mintha egy idõre ikreid lennének. Nem?
Többiek, kutyatartók, mindezt csak is az állatok védelmében írtam!

Szila

Nagyon örülök a jó híreknek! KépKépKép
Napcsiga viszont majd egy hónapja folyamatosan beteg, náthás. Már vagy három féle antibiotikumot kapott de nem úgy néz ki hogy bár mi is használna. Most két nap szünet aztán a dokink mintát vesz az orr váladékból és elküldi kitenyésztettni, hogy megtudjuk milyen bacilus okozza a bajt.

Mátékám ma kapta meg a 6 éves oltását, nagyon ügyes volt, estére kicsit lázas lett, és leginkább egy törött szárnyú kismadárra emlékeztett ahogyan a karját fájlalva járkált. Úgy sajnálom szegénykémet!


Napsugárnak is van babaszobás albuma ha gondoljátok
[url=http://www.babaszoba.hu/services/albums?alid=17" TARGET="_top]Napsugár[/url]

Pussz: Dzsili
dzsili
 
 


Megint én,
ha ide \topurl [url=http://www.babanet.hu/ujgep/discus4/messages/283/6342.html?1032815324%2Ckattintotok" TARGET="_top]http://www.babanet.hu/ujgep/discus4/messages/283/6342.html?1032815324,kattintotok[/url]} a mindasok képet is megnézhetitek rólunk!

Pusszancs: Dzsili és Napocska
dzsili
 
 


Edit,
Ákos nevében köszönöm a bõkót. Mi is megnéztük Rikit, hát mint nem mondjak, asszem, Ákosnak konkurenciája lesz a csajoknál...Kép
A papírokat Ákos is hatalmas élvezettel gyûri, sõt, akármilyen ideges, egy színes újsággal al lehet terelni a figyelmét az üvöltésrõlKép

Cory,
de kár, ha tudom, hogy sokáig ottszoktatok lenni a talin, én is elindulok. Kép

Lola
lola
 
 


Sziasztok!

Tikk! Jobbulást nektek!

Gorsi! Sajnálom Petit az ekcémája miatt. Mit mondtak, mitõl lehet?

Szila! De jó, hogy minden rendben! Kép

Lola! Tényleg jöhettél volna! Legközelebb csörögj rá valakire, merre járunk éppen. Kép Tegnap ugyanis kb délig voltunk a Millenáris parkban, élveztünk a napsütést (Borcsa, Rebi és én + a gyerkõcök). Utána elindultunk Mártiékhoz, mielõtt még eleredt volna az esõ, útközben csatlakoztak Coryék is. (Ezt csak azért írtam le, ne gondoljátok, hogy a parkban van a hálószoba, ahol Balu elcsábította Lucát. KépKépNem, nem Luca csábította el, õ csak egy gyenge nõ...Kép)

Márti! Köszi a vendéglátást, mehetünk máskor is? Kép Remélem, Árminnak nem lett komolyabb baja. Mit mondott a doki?

Cory! Véletlenül kilapult a tetraédered, de Zsófi helyrehozta, és azt mondta, kééééérek még ilyeeeet!

Dzsili! Napsugárnak küldök sok-sok gyógypuszit KépKépKép! Nem lehet jó szegénynek, hogy ilyen régóta beteg.

Puszi
Andi

Andi
andi3
 
 


Sziasztok!

cory:
GRATULÁLOK az ötöshöz!!!

Gorsi, Tikk, Dzsili:
Gyors és tartós gyógyulást kívánok! Máténak is remélem, mára már nem is fáj a karja Kép

Olyan szomorú ez az idõ Kép Kép Kép
Reggel elugrottam a fodrászhoz, hogy naggggyon szép legyek,
mert nemsokára indulunk a nagyvárosba Kép Férj bevisz minket Tomival, akit anyósomék õriznek és szórakoztatnak majd, mialatt én a fõnöknõmet búcsúztatom (nyugdíjba megy) és az újnak örülök. Legalábbis remélem. Még sosem láttam az új fõnököt. Mindenesetre férfi... szintén nyugdíj elõtt Kép

Délután meg a többiekkel randevúzunk a fogszabi doktornõnél. Szóval elleszünk ma. Csak kár, hogy mindenhova cipelni kell az esernyõt.

üdv Néktek
uionjklsdmc: Tomi és bogancsi

bogancsi
Zsófi-Juli-Dani-Tomi :-)
bogancsi
 
 


Sziasztok!

Remélem, jó éjszakája volt mindenkinek, mert nálunk Tragédia ment 3 felvonásban.KépKép

Fél 10kor aludt csak el. Fél egykor már kukorékolt, megnyugtatás cici nélkül nem jött össze, úgyhogy szopi lett a vége. Jó hamar bealudt, de 1,5 óra múlva már megint sírtKép. Nem is sírt, ordított. És ez eltartott reggel 5-1/2 6ig. Ezalatt vagy 3szor ciciztünk, de az már nem bírta ezt a fajta kiképzést, már elszokott tõle, úgyhogy odaadtam a cumiját. Na, amikor úgy tûnt, hogy elalszik, kisunnyogtam a mosdóba, erre hallom, hogy a kiscsaj elkezdett játszani a cumival, amikor meg elejtette, ordított. Szóval szörnyû esténk volt. Egyszerûen már csak feküdtünk és hagytuk sírni, már mindent megpróbáltunk, semmi nem jött be. Ha ez a foga, akkor innen üzenem, hogy irtó gyorsan jöjjenek kiKép

Dzsili,
Napsinak sok-sok gyógypusziKépKépKépKép

GOrsi,
Petinek KépKépKépKép

Tikk,
ti is gyógyuljatok meg hamarKépKépKép

Hanga most szemben ül a tükörrel és bürrögKépKépKépKépKép Az éjszakának nyoma sincs.Kép

Bogancsi,
milyen szekrényt akartok Tominak? Hanga is egy hónapja kapta meg álmai(m) Kép ruhásszekrényét. Még hiányzik egy polcos szekrény a szobából, amire a könyveit meg a csecsebecséket lehet majd tenni, de majd az lesz a következõ. Most egyenlõre a járóka van soron, mert ami nálunk van, azt már vissza kell adni a gazdájának.

Zsuzsi,
ne izgulj, Hanga is csak 7,26 kg votl kb 3 hete. Heti kemény 7 dekát bírt hízni. Örülünk, ha eléri a 8 kilót egyéves korára.Kép Bár mostanában elég jól eszik, amúgy meg jól van (nappal).

Képzeljétek, már egy egész túró rudit meg tud enni (na persze csoki nélkül, azt eldobálom, mert én meg úgy natúrban utálom).

Ti kimentek ilyen esõs idõben?

Szedtem tegnap a Parkban faleveleket, lepréselem és klassz keretet csinálok nekik kartonból, lefestem meg minden, és kész is a kép a kisszoba falára.Kép Meg be szeretném fejezni a Tigrises goblent is már.

Na, megyek mert már jó sokat írtam.

Lola,
szavaztam Rátok is!Kép

és Dzsili,
Napsira is, természetesenKép.

Sziasztok
Szila és Hanga, aki most a kólásflakont bûvöli
szila
 
 


Sziasztok megint!

Cory,
még tõled akartam kérdezni, hogy egy régebbi topikban olvastam, hogy érdeklõdsz a Graco City Sport babakocsi után. Végül is olyan van? Ha igen, akkor milyen?
Akarok venni egy jó könnyû babakocsit, de azt nem szeretném, hogy pl. télen ha jól felöltöztetem, akkor már ne férjen bele v. ilyesmi.

Köszi
Szila
Szila
 


Sziasztok!

Jobbulást a manóknak, Máténak is folyik az orra már 2 hete. Szerncsére nálunk ez csak kis étvágytalansággal jár és kicsit nyûgösebb, de az éjszakákat átalussza, pedig néha alig kaplevegõt szegény.

Körkérdést intéznék hozzátok: Máté most 13 hónapos és a dokinéni szerint már ihatna tehéntejet. Ha nem utálná de nagyon! se kakaóval, se cukorral se hidegen, se melegen. Mit lehet ilyenkor tenni? A tejtermékeket különben imádja! Mellesleg a tápszerért sem ugrál, szerintem azért mert 10 hónapos koráig szopott... Ha van valami ötletetek, írjátok meg. Vagy tej nélkül fog felnõni a gyerekem? Bár szerintem már erre is volt példa.

Üdv:

Andi
Avandi
 


Sziasztok!

Szila: végül nem olyat vettünk, mert túl keskenynek találtam, hanem ABC Design Pilot Winkyt, amit nagyon szeretünk mindketten Kép

cory

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Sziasztok!

Szila, Zsuzsi! Én is írhatom, hogy testsúly tekintetében ne izguljatok. Tegnap megmértük Romolát, 6,65 kg és pár nap múlva lesz 10 hónapos. Õ biztosan nem lesz 10 kilós 1 évesen! Kép

Sziasztok: Laura
p_laura
 
 


Sziasztok!

Köszi mindenkinek a jobbulás fejeket.Kép Már jobban vagyunk. HOgy mi volt tegnap éjjel nem tudom, de Hanna is irtó nagy sírásokat rendezett óránként és nehezen is aludt vissza. A boltos unokája se aludt jól ha ez vigasztal benneteket.KépKép Nekünk nem hiszem, hogy a fogak, mert már 8 szép fogunk van, bár ki tudja. Szila! Ha nektek a fogak akkor kitartás!
A testsúly egyéni dolog, mivel Hanna se nagy, nekünk a doki azt mondta ha egyenletesen növekszik akkor nincs gond.
Gorsi! Remélem jobban van Peti.
Andi, Cory! Mi ez a tetraéder? Hanna is szeretne.KépKépKép
Bogancsi! jó szórakozástKép

Jó csúnya idõ van sajnos. úgyhogy ma se sétálunk.Kép

Pussz mindenkinek

Tikk
tikk
 
 


Sziasztok!

.. csak gyorsan, mert mindjárt kezdõdik az órám ...

Márti
Ármin hogy van?

nekünk most volt az eddigi legjobb éjszakánk. Csenge 10-kor elaludt, éjfélkor még szopizott kicsit, aztán 1/4 7-kor kelt fel legközelebb, de szerintem akkor is csak azért, mert piszkálgattam, hogy él-e még, mert nagyon nem szuszogott... Nem volt semmi baja, sak én ehhez nem vagyok hozzszokva Kép

xarrá áztam .. még szerencse, hogy a páromnak is van ma órája.. leszedtem róla a pólóját, hogy legalább az száraz legen rajtam ....

... mennem kell... másfél ór dögunalom következik ...

pussz
Rebi

Csenge (2001.11.07.), Levente (2004.02.13.), Emese (2006.11.08.), Réka Zselyke (2009.03.11.)
rebi
 
 


Avandi,
szerintem ha tejtermékeket eszik, akkor nem baj, ha nem iszik tejet. Én sem ittam soha, csak terhesség alatt. Aztán lehet, hogy lesz egy fordulópont és megissza. Hogy adod neki? Melegen, hidegen? Mert én pl. gyerekkoromban a meleg tejtõl, é effélétõl undorodtam, hidegen pedig megitta.
Egyébként az a lényeg, hogy valamilyen formában fogyasszon tejet, adhatod neki pudingként, joghurtként, de pl. a palacsintában is tej van, stb...

Súly-ügy: én most kezdtem elkeseredni, mert a gyerek 13, gr-t bírt hízni 3 hét alatt, de látom, nem vagyok ezzel egyedül. Bár Ákosom nem épp etióp mintagyerek: 7430 gr volt vasárnap. Eddig elég rendesen kapkodta magára a dekáket.

Szila,
részvétem az éjszaka miatt. Valami lehetett a levegõben, mert Ákos is felsírt 2 körül, mit sírt, üvöltött, mint a sakál, és csak úgy nyugodott meg, hogy megtömtem. Pedig 220-t evett 10-kor, mert adtam neki fagyitejet is. De úgy evett, mint akit éheztetnek. Pedig nem kapott enni 6 elõtt már vagy 3 hónapja...

A szavazatokat köszi.
Lola
lola
 
 


Cory! Ez nem ér, mi nem kaptunk tetraédert! Kép Na jó KépKép)
Bretegek, tessék hamar gyógyulni! Küldök én is gyógyKépKépKép-kat.
Mellesleg mostanában Luca is fel-fel ébred éjjel, de mi szerencsére még pótszundizunk Kép délelõtt, miután a nagyok elmentek a munka frontjára.

Mi szoktunk rusnya idõben is sétálni. Fõleg délután tud tarthatatlan lenni a helyzet, ha nem mozdulunk ki. Az egyik helyi mama szerint "Az anya a legstrapabíróbb állatfajta, egy kis esõ nem árt neki"

Legyetek jók, ha tudtok!
Borcsa

Borcsa
KépKépKép
borsts
 
 


Sziasztok!

Márti: Árminnal mi a helyzet? Eddig vártam, hátha jelentkezel, de már nem bírom Kép Remélem, semmi gond!

A tetraéderekbõl még kettõ van, és egynek van kivágva a hálója, abból még lehet tetraéder Kép

cory

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Sziasztok!

A kovetkezo talira mi is mennenk (ha raerunk, es odaerunk), ha ujaknak is lehetseges...
Tettem kepet a profilba , hogy legalabb ilyen modon megismerjetek. Ez az ido minket is megvisel, szobafogsag, nem alvas, csak nyuglodes, gondolom mindenkinek ismeros...

Udv mindenkinek

Kati
katkamano
 
 


Kati: természetesen újaknak is lehetséges! Gyertek! Kép A hét végefelé lesz tuti hely, hogy hol lesz a tali.

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Szila,
az afta és a szájpenész nem ugyanaz. Kép

Virág
Virág (fiore)
 


Virág,
és mi a különbség közöttük?

Szila

Ui: Mi voltunk ma kint sétálni az esõben, tök jót aludt Hanga a babakocsiban.Kép
Szila
 


Sziasztok!

Dzsili,Lola!Riki elpirulna zavaraban,ha értené a bokokat.Egyébként latom mi harman nagyon éjszakazosak vagyunk.Nem is gondoltam,hogy utanam még valaki irni fog.

Kati!Szupi a kép rolatok!

Nekünk is nagyon jo éjszakank volt.Riki elaludt 10-kor és reggel 8-ig fel se ébredt.Olyan jol esett,hogy kipihentem magam,pedig fél 1-kor aludhattam el.Bar ahhoz képest,hogy még a baba elôtti idôkben 10 orara volt szükségem,hogy kipihent legyek.

Edit
edith16
 
 


Sziasztok!

Lányok, nálunk is borzasztó a hangulat... Romola nagyon nyûgös, én nem is bírtam tovább, és délután szemerkélõ esõben ugyan, de elmentünk sétálni. Amikor hazajöttünk, 20 percig nyugodt volt, de már megint nagyon nyûgös...

Szila! Az afta olyan, mint a herpesz. Belül a szájban van, nekem sajna rendszeresen szokott lenni. Annyiban tér el a herpesztõl, hogy nem látszik ugyan, de fájdalmas. A cserszömörcés szájvíz jó rá nagyon.

Mennem kell, sziasztok: Laura
p_laura
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?