Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

OFF
Virág !
Hogyan csinálod a sült almát? Fincsi lehetett a husid is.

Gyerkõc kajáltatásával én is hasonlóan vagyok. A darabosabban megevett husi és répi szintén úgy érkezett meg a pelusba ahogyan indult tehát ez sem igazán menõ, mert nem tudom mit hasznosított belõle a baba.
Nagyon ügyes Ruben hogy így segít büszke lehetsz rá. Nekem is nagy segítség Márk de õ már azért nagyobb!
Nekem az a kedvencem amikor azt mondják egyes arcok ,hogy milyen jó nekem mert a fiuk segítenek a kislánykörül. Hát igen de azért õk is gyerekek még nem beszélve arról hogy õk is voltak kicsik, én is voltam egy gyermekes anyu.
jobbulást a derekadnak!

Menta

Elméletben én is tudom mi újság a halpiacon, de három gyerkõc mellett bizony kevés idõ jut apukára különössen ha nem veszi a fáradságot hogy saját maga után elpakoljon legalább.No meg rengeteget dolgozik õ amiért nagyon becsülöm a környezetemben nem láttam még olyan férfit / ne vegyétek magatokra a ti életetekbe nincs belátásom/ aki annyit melózott volna mint õ.Este 6-kor indul és reggel 7 körül ér haza. Nappal vagy másod állásozik vagy alszik, no meg a srácok is inkább velünk lennének ha van szuszanatnyi idõnk mint a masszírozáshoz asszisztálnának.Ja és egy héten 6 napot dolgozik.

Vettünk egy digit. gépet most próbálgatom, már teszek új képet Napocskáról a profilomba.

Pusz: Dzsili
dzsili
 
 


Ó Laura!
Elfelejtettem gratulálni Romolának az ácsingózáshoz!
KépKépKépKép

Pussz: Dzsili
dzsili
 
 


Sziasztok!

Henke!

Barninak elõre is nagyon boldog születés napot kívánunk!
Remélem te is teszel majd fel képeket!

Cory!

Nagyon jók a képek, végignéztem az egészet, hihetetlenül sokat változott Balu!

Bmárti!

Nekem a rémálmom (és nappal is ettõl rettegek a legjobban), hogy a babával elesek, hú, még belegondolni is szörnyû, remélem azért már jobban vagy!

Üdv az újaknak! De jó, hogy ilyen szépen „szaporodunk”!

Zsuzsi!

Eléggé elkenõdtem, olvasva, hogy Dorka nem eszi a fõzelékeket, én naiv elsõ gyerekes anyuka folyton azzal bíztatom magam, hogy ha elkezdjük a hozzátáplálást, rohamosan megjön a gyerkõcöm étvágya, ezek szerint ez sem így mûködik minden babánál.
Remélem azért hamarosan jobb hírekkel tudsz szolgálni! Jó étvágyat addig is Dorkának! (hátha, bejön!)

Nálunk központi fûtés van, így nem tudok fûteni, de azért fürdéshez és átöltözéshez mindig befûtök egy hõsugárzóval.

Edit!

Valóban majdnem egyidõsek a gyerkõcök, de szerencsére a súlyunk már egy kicsit nõtt (most 6530 gramm), jövõ héten megyünk kardiológiára, ha ott nem találnak semmit(ÉS NEM TALÁLHATNAK!!!) akkor békén hagyjuk õkelmét! Ezt a doktor nénink mondta így!
Egy szóval, ha egészséges, akkor nem kell foglalkozni a súlyával! (Bagoly mondja verébnek…)

Andi!

Mielõbbi gyógyulást a férjednek! Most akkor elhalasztották a mûtétet vagy már nem is szükséges?

Márti!

Én is küldöm a számom, remélem, megkapod!
Nagyon jó volt a boltos sztori, azt hiszem én sem bírtam volna cérnával három ilyen h…e eladót.

Tikk, Bogancsi!

Köszönöm a válaszokat!

Szila!

Mikor lesz valami eredmény? Nincs rosszabb, mint a bizonytalanság! Nagyon drukkolok, hogy ne legyen semmi baj!


Vasárnap jól megijesztett minket manó, elkezdett olyan hangokat kiadni, mint aki mindjárt megfullad, de amint felkaptam, azonnal abbahagyta. Mivel nem mertem így letenni éjszakára, így „elsétáltunk” este ½ 11-kor a Madarászba, ahol megvizsgálták, de hálistennek nem találtak semmit. Mivel másnap is csinálta azokat a furcsa hangokat, „csak” a fulladásos részt kihagyta, rájöttem, hogy valószínûleg megsértõdött, hogy nem foglalkoztam vele és így akarta felhívni magára a figyelmet. Nálatok csinált esetleg valamelyik gyerkõc hasonlót?
A hétfõi taliról mi is lemaradtunk, mert csak telefonon értekeztünk Coryval és akkor már Mártiéknál voltak. Nagyon sajnáltam, mert olyan rég találkoztunk és nem tudom az idõjárás miatt mikor lesz legközelebb tali.
Tegnap voltunk mérickélésen és 6530 grammok vagyunk, ami nekünk már nem is olyan rossz! Most már végképp megerõsödtem abban, hogy nem méregetem Petit, majd két hét múlva, ha megyünk oltásra meglátjuk, hogy mennyik vagyunk. Egyébként senki nem mondja rá, hogy sovány!
Képzeljétek, ma voltunk egy barátnõmnél, három hetes a kisfia és amikor a kezembe adta, olyan volt mintha nem is lett volna súlya. Ezek után, meg mivel kenguruval voltunk már kimondottan nehéznek éreztem az én kis drágaságomat, tehát minden viszonyítás kérdése!


Sziasztok

Szilvi és Petike

Ui: Tettem új képet a profilomba, ha érdekel titeket, nézzétek meg!
bszilvi
 
 

 
 

Szilvi
Milyen pajkos ez a Peti!Kép

Csi
Udv itt.Kép Van kepetek magatokrol, lehet hogy talalkoztunk is a korhazban?

Tikk, Dzsili
Koszi Peti hapsi neveben!Kép

Hetfore eleg hideget mondanak a josok. Akkor hol lesz a tali?

Menta
Koszi.Kép Nalunk ilyenkor apa vigyaz Petire, de en is csak mostanaban fogom bevezetni a heti kb. 2x-i `hianyzast`.

Jo ejt!
Gorsi es Peti
gorsi
 
 


Sziasztok!

Bszilvi! Amikor bement reggel, a doki megnézte a lábát és közölte, sokat javult, mégsem mûti. (A nõvérke megjegyezte, hogy nincs hely, valószínû, azért nem kellett ott maradnia.)Furcsa, hogy elõzõ nap még sürgõs eset volt, reggelre már nem. A doki állítólag elég megbízható, így hittünk neki... Most egyébként jól van a férjem lába, jegelgetni kell, meg szedi a gyógyszereit.
Ja, és köszöni szépen mindenkinek a jókívánságokat!!
Sajnálom, hogy hétfõn elkerültük egymást, de tényleg elüldöztek minket a permetezõs emberek.

Menta! Mi ez a továbbképzés? Én sem kaptam semmit.

Virág! Jobbulást a derekadnak! Nagyon ügyi nagyfiad van!

Márti! Természetesen feltehetsz a listára! Ha Ármin megtanul a labdán egyensúlyozni, megtanítja Lucát is? Kép(Próbáljátok a nagy zöld -ha jól emlékszem- labdát.)

Csi! Üdv itt az osztályban!

Cory! A tánc nálam is bejön nyûgösség ellen.

Laura! Gratula Rominak az álláshoz!

Rebi! Hétfõn már az új lakásban lesz a tali? Állítólag hideg lesz, és esõ.

Puszi
Andi

Andi
andi3
 
 


Sziasztok!

Hétfõi taliról majd Rebi nyilatkozata után lehet dönteni. Az biztos, hogy fedett, fûtött hely kell.

Andi: Zoli hogy van?

cory

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


OFF
Virág, Andi3!
Amikor voltunk Biancánál fel lehetett a végén iratkozni egy füzet hátuljára. Akkor én azt hittem, hogy ez a létszám miatt kell, de amikor oda írtam a nevem és a címem Bianca mondott valami olyasmit, hogy akkor majd küldi a programot. Nos nekem jött egy olyan a Ligától, hogy októberben lesz egy kétnapos továbbképzés és ha akarok menni, fizessek be ennyit meg ennyit. A vezetõképzésrõl, a jelentkezõk kiválasztásáról és az egézségügyi dolgozókkal való kapcsolattartásról lesz szó. Meg kaptam egy olyat is, hogy írjak magunkról, meg, hogy miért szeretnék LLL-es szoptatási tanácsadó lenni. Mivel ti is ott voltatok, azt hittem, hogy ti is feliratkoztatok és kaptatok ilyet. Hát ezek után nem vagyok benne biztos, hogy ez így ment.

ON

A héten megjött. Kép Kép Kép Nektek is ilyen brutálisan sok volt elõszõr? Tisztára, mint a gyermkágyas idõszakban. Már a tenát is elõ kellett vennem. Elég lehangoló. Nem vagyok benne biztos, hogy nem egy vetélés volt. Most kivételesen jó lenne, ha másnak is ilyen lett volna, mert rossz érzés lenne ha elvetéltem volna... Kép

Menta
menta
 
 


Sziasztok!

Olvastalak benneteket, de nem akartam hozzászólni, mert csak nyavalyogtam volna Kép

Minden ügyes babának gratulálunk!

Ma csak szopizott Dorka, de most már nem izgatom magam.

Tegnap fent voltunk a szép idõben a Normafánál és nagyon jól éreztük magunkat Dorkával. Találkoztunk pár babával és rögtön létrejött így ott egy véletlen tali. Tök jó volt, kiderült, mindenki a játszótéri brutál gyerekektõl menekült fel ide a hegyre, úgy mint mi Kép
Dorka nagyon örült a társaságnak a kisfiú babákat leteperte és miután megszerezte õket, a hátukon elkezdett gyõzelmi nótákat énekelni Kép Nagyon aranyos volt!
Szóval jó lenne, ha hétfõn szép idõ lenne és a SZIP-ben találkozhatnánk!!!

Dzsili és többiek: férj ügyben köszi a tanácsokat, de az én pasim úgy látszik nem egy átlag, mert utál masszírozni és nem szereti ha simogatják Kép Plusz számítógép (programozás) mániája van és ilyenkor hiába beszélgetnék vele, meg se hallja. Úgy döntöttem feltalálom magam, Dorkával megyünk mindenfelé és ha az uram végre szóba áll velünk, akkor örülünk neki, ha nem, akkor meg nem csodálkozunk. Szerintem a férjem is egyfajta depiben szenvedhet a sok munka miatt, de szabadságra nem hajlandó menni, így meg õrült lesz. Kép Na de pont errõl a témáról nem akartam írni, ne haragudjatok, hogy ezzel fárasztalak benneteket, ne is reagáljatok rá, csak jó volt leírni.

Képzeljétek végre rám jönnek a régi nadrágjaim, szóval aki még nem fogyott, annak biztatásként leírnám, hogy azóta fogyok, mióta megjött, tehát tuti, hogy hormonális okokból nem tudtunk eddig lefogyni.

Andi: remélem jobban van a férjed, biztos nehéz lehet ennyi embert ellátni egyedül!

Laura: gratulálok a felálláshoz! Dorka is a hol van a... a kérdésekre megmutatja vagyis integet a cicának és a papagájnak, most próbálom tanítani neki a boci és a nyuszit, de ezek még nehezek neki.

Szilvi: Dorka is visszafelé vette a levegõt csupán szórakozásból, neki tetszett, hogy ilyen fura hangot ki tud adni és plusz erre a hangra rögtön ott terem anya, ez nagyon tetszett neki Kép

Cory: ez a hét nekünk is nyûgös volt, Dórinak a társaság hozta meg a jó kedvét és nekem is Kép szóval talizni kell!

Virág: fahéj a csirkecombra és finom??? húúúú ezt ki kell próbálni! Remélem a derekad jobban van, próbálj más pózitúrában szoptatni, aludni (nagyobb párna vagy párna nélkül, amelyik kényelmesebb), na meg ugye a fentebb említett masszírozás sem lenne rossz Kép a fájdalmaidra!

Szila: ha Hangusnak jó a kedve és szépen fejlõdik ne aggódj! nálunk is a családban van pár orvos, sosem mutatom meg nekik a leleteket, mert képesek valami betegséget kitalálni!!! persze jó az óvatosság, de nem szabad túlzásba sem esni! (mondom én... Kép )

kellemes hétvégét mindenkinek!
Üdv:
Zsuzsi és Dorottya
zsu26
 
 


Sziasztok!

Menta: nekem is rettenetes volt az elsõ. 5 napig tartott a korábbi 4 nap helyett, és én is elõvettem a tenát. Már a harmadiknál tartok. Ez már egész hasonlít a régire. A második is elég durva volt, de sokkal kevésbé, mint az elsõ, ahhoz már csak éjszakai betétet használtam, tenát nem.
Görcsölsz is? Nekem az volt rettenetes! Rögtön közöltem is a fickómmal, hogy most azonnal kistesót akarok Kép Kitartás!!!!

cory

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Menta!

Nekem is erõsebb és hosszabb volt az elsõ, de szerencsére nem görcsölt, csak olyan érzésem volt, mintha most jött volna ki Dorottya.
Ez van Kép

Üdv: zsu
zsu26
 
 


Jaj Cory, Zsuzsi!
Köszi a gyors választ! Már 3 hete minden szopinál görcsölt, de csak most, amióta megjött éreztem úgy igazán. Hát akkor tûrök hõsiesen, de jó érzés, hogy ez a normális és akkor talán szó sincs vetélésrõl. Azért gondoltam arra, mert voltak halvány jelek, de közel sem olyan erõsek, mint Helenánál. Hátha én is majd elkezdek lefogyni... Kép
Menta
menta
 
 


Sziasztok!

Holnap, ha minden igaz, sikerül kitakarítani a lakást, meg megnézzük, hogy fûtésileg hogy áll. Majd este (remélem) de vasárnap mindenképp írok, hogy a hétfõ OK e. Jó lesz így?

Csenge egy imádnivaló zsivány. A legújabb, hogy berreg, de annyira, hogy teljesen felhabosítja a nyálát... ami aztán szó szerint még a nyakán is folyik... azon túl, hogy úgy néz ki, maint aki megveszett Kép Sétáltunk a Várban (ha már egyszer úgyis fel kellett mennem az indexemért) ... na minden szembe jövõ remekül szórakozott.. Kép Amikor elindultunk gyönyörû idõ volt... aztán meg úgy elkezdett esni az esõ, hogy na... még szerencse, hogy a babakocsira való esõvédõt elvittük, így csak mi áztunk punccsá...
Utálom az õszt!.. csak a színeit szeretem... Vasárnapra nagyon ramaty idõt mondanak .. a pároméknak meg megint meccsük lesz Kép Ilyenkor szívem szerint ráparancsolnék, hogy nem mehet, de olyan lelkiismeretes, hogy félholtan is elmenne.

Képzeljétek, kiderült, hogy most kellene államvizsgáznom. Nálunk úgy van, hogy az utolsó beiratkozott félévtõl számítva 3 éven belül kell diplomázni. Csakhogy én közben felvettem egy másik szakot, és az elsõbõl a maradék tárgyakat "fû alatt" csinálgattam. Az utolsókat tavaly tavasszal. Nem tudom, Manóra való tekintettel mennyi haladékot kapok (ha kapok egyáltalán)... de még kell 2 nyelvvizsga, + szakdoga... Most kicsit "betojtam", de majd csak lesz vmi ...

Nekem még mindig nem jött meg .. mondjuk Csenge elég sokat szopizik még mindig - még éjszaka is. Eddig talán 6 óra szünet volt a maximum 2 szopi között ... Létezik olyan, hogy vkinek a szülés után nem áll helyre a ciklusa?

Csengével októberben megyünk kontrollra a kardiológiára. A doki szerint tuti nincs semmi baja, de januárban még találtak egy kis rést a két pitvar között.

Henke
Barninak nagyon boldog szülinapot!!!!!!!!!!!!

Betegeknek gyors gyógyulást, rosszkedvûeknek jókedvet, fáradtaknak pihenést, és minden manócskának sok puszit! Kép

Rebi és a pillanatnyilag idétlen pózban alvó Csege

Csenge (2001.11.07.), Levente (2004.02.13.), Emese (2006.11.08.), Réka Zselyke (2009.03.11.)
rebi
 
 


-i, +n.. és még ki tudja, hogy mennyi betû nincs a helyén ... kicsit fáradt vagyok? Kép

Csenge (2001.11.07.), Levente (2004.02.13.), Emese (2006.11.08.), Réka Zselyke (2009.03.11.)
rebi
 
 


OOOHHHH!!
Nahát!
Huszonegynehány üzenet, és nekem éjfélkor lejár a kormánytámogatott netem! Már látom, holnap korábban kell jönnöm, most nekilátok az olvasásnak!
Sziasztok!
Csi
Csii
 


Sziasztok!

Gyorsan bejelentkezem, elõre is köszönjük a jókívánságokat, nem sokára érvényesek is lesznek! Én meg itt nosztalgiázom...

Holnap megyünk nagy családi találkozóra (ennyit tesz a férj nemesi származása Kép), remélem, lesz más gyerkõc is. Vasárnap pedig kis, szûk családi szülinapozás.

Sokat tudnék írni, de most csak a vízitornáról. Aquafitnesz az õ becsületes neve, és sok uszodában van a városban, sõt Gödöllõn is. Minden részlet a www.aquafitnesz.hu oldalon. (Nem biztos hogy a spelling jó, lehet, hogy s-sel vagy ssz-el van)
GOrsi, nekem is a Péter tartja. Pont ma voltam. Ma elõször kaptam kukacot vagy mit, ez egy habszivacs, hosszú rúd, amivel mindenféle mutatványokat kell csinálni. Egyik feladat: egyik lábaddal lépj rá, tartsd a víz alatt, és evezz a kezeddel. Na, nekem nem maradt lent, folyton feljött különbözõ pozíciókban, úgy bírkóztam vele, mint a mesebeli óriáskígyóval... Egyszer szemen is nyomott, lehet, hogy monoklim lesz. A fél uszoda rajtam röhögött. Mondanom sem kell, mindig én vagyok az utolsó a sorban, de nem zavar, a lényeg a centik eltûnése!!! Szerintem enélkül az életben nem fogytam volna le...
Ára: 800 Ft egy alkalom (de szerintem felér 4 szárazföldi edzéssel), vagy 7000 Ft egy 10-es bérlet. Én három hónapja járom kb a bérletemet... (1-1 hetet kihagytam)

Na sziasztok, jóéjt.

Henke+ a majdnem egy éves Barnika!!!

(Ui. ANDI, VAN 2 SZÜLINAPI KÉPEM LUCÁRÓL! MAJD SZÓLJ!!!)
gesztenye
 
 


Csii! Üdv itt! Mi Szadára fogunk költözni! Majd csinálhatunk Gödöllõ és környéke-talikat! Kép
Henke
 


Sziasztok!

Henke!boldog születésnapot kivanunk Barninak!!

Minden szépen fejlôdô babuleknek gratula!!

Menta!Mi harman voltunk lanyok és egy lassu szamot csinaltunk,arany testfestéket kentünk magunkra,igy ugy néztünk ki,mint a szobrok.A legmagasabb pozunk 4 méter volt,én voltam legfelül.A parom is hasonlo szamot csinal,de ök ketten vannak fiuk,ezért nem kell féltenem.Ô is felül van és altalaban kézen all,vagy egy kézen.Nalunk nem a kézenallasra alapult a munka,hanem,hogy minél nôiesebb,szebb formakat hozzunk ki egyszerre harmunkbol.Nekem azért altalaban ki kellett facsarnom magam.Kivancsi vagyok sikerülne e még igy több,mint egy év utan.Még azért nem probalkozom ilyenekkel,vigyazok a tejcsire!

Nekem mar kétszer megjött és nagyon csodalkozom,de se görcsölés,se nagy mennyiség.Ugy latszik mazlim van.

BSzlvi!
De jo nektek,hogy mar ennyi a sulyotok!Mi még mindig csak 5700 grammnal tartunk,igaz fürdôszoba mérlegen mérve.Mi lesz,ha még kakil is a nagysagos ur?Se kamillatea,se babatea.Ettem barackot,de egyenlôre még az sem hozta meg az eredményt.Mar ugy sajnalom szegényt,jo nagy a hasa.Bar ahhoz képest egész jol birja.Néha nagyokat nyôg,mondom most tuti,hogy kakilni fog,erre csak egy oriasi puki!De annak mar olyan a szaga,hogy elajulok tôle.Még szerencse,hogy legalabb pukizni tud!
Edit és Riki
edith16
 
 


Henke!

Elsõként hadd gratuláljak Barni születésnapja alkalmából!

Legyen jó idõtök és Barni kapjon sok-sok ajándékot!

Üdv: Zsuzsi (csak köznemes Kép ) és Dorottya
zsu26
 
 


Henke

Barninak boldog szülinapot! KépKépKépKép

Ha van kedvetek megnézni tettem fel képeket az Ismerjük meg egymást topikba/ Napsugár címszó alatt/ , és a profilomba is új került.

Elfelejtettem írni hogy Coryék szülinapos képeit megnézegettük Napocskával /nem most/, biztattam hogy õ is lesz egyszer majd nagy egyéves csak ki kell várni türelemmel.

Bszilvi
Igazi kis vigyori palánta a gyerkõc! Nagyon édi!

Pusz: Dzsili
dzsili
 
 


Sziasztok!

Tettem fel a profilomba új képet magunkról, nem teljesen jó, de aktuális.

Látom nemcsak én nem alszom: Henke, Edit, Dzsili Kép

Jó éjt!
zsuzsiék
zsu26
 
 


SZiasztok!

Henke! Barninak nagyon boldog elsõ szülinapot! KépKépKép

Márti+Ármin
márti
 
 


Sziasztok!
Csak egy gyors bejelentkezes, mert elalszom (a tegnapi ejszakank is a szokasos volt... Kép Napkoben meg nem sokat tudtam pihenni, mert koltozkodunk es pakolnom kell... Kép

Henke!
Boldog szilinapot Barninak! Milyen volt a szulinapi torta?

Laura!
Gratula Rominak a felallashoz! Kép Edi lehet! Ugye ulesbol huzzak fel magukat allasba?
Hasonlosag: Nalunk ugy szokott zajlani a dolog, hogy mindenki a ferjemet latja Daniban (meg a szomszedok is el vannak ajulva, hogy olyan mintha a ferjemet osszenyomtak volna...) egy baratnom mar megkerdezte tole, hogy nekem van-e egyaltalan kozom Danihoz... Kép Ja, es otthon paran a ferjem occset is lattak benne (pedig szerintem nincs is hasonlosag a ferjem es az occsde kozott) csak engem nem latott benne senki Kép Kép

Dzsili, Zsuzsi! Megneztem a profilotokat! Nagyon edesek a babak! Kép

Jo hetveget! Danimama
danimama
 
 


Henke Barnija,
boldog elsõ szülinapot! Kép Kép Kép

Menta,
olvastam is több hozzászólást mensi kérdésben, úgy látszik én vagyok a kivétel, nekem meglepõen enyhe volt, semmi hasfájás (pedig azelött meristin nélkül nem mentem el otthonról, hátha) és a vérzés sem volt túl sok. Úgy látszik, mint annyi mindenben, itt sincs egyetlen igazságKép. Anyukám elmélete szerint, ha valakinek szülés elött fájdalmas volt, utána nem lesz az, és fordítva. Neki minden szülés után megfordult, 3X szült.

Találkozó helyszínre tudom ajánlani a Millenáris parkot. Jó idõ esetén kinn, rossz esetén benn, van pelenkázó helyiség, és megszokták a szoptató anya látványt. Mi pár anyukával gyakran megfordulunk arra.

Lola
Lola
 


Dzsili,
tökegyszerûen. Mikor már majdnem kész volt a husi, mellé tettem az egész almákat (nem magoztam ki, mert Ráhel rám volt kötve, így veszélyes lett volna, de jobb, ha ki van magozva. A lyukba dióbelet is tehetsz), és rácsurgattam egy kanál mézet. Ettõl a bõr is mézes-almás ízû lett, szerintem fantasztikus, de Ruben közölte, hogy legközelebb legyek szíves a húst az almától elkülöníteni, mert külön finom, egybe meg nem. Kép

Dzsili, Andi, Zsuzsi,
köszi, derekam már jobban van, de azért nagyon vigyázok rá. Érzem, hogy egy rossz mozdulat, és vége, napokig nyomhatom az ágyat, ami meg fizikai képtelenség. Ha valaki nem lehet beteg, az én vagyok.

Menta,
ha jól emlékszem, én is felírtam a nevem stb., de nem említette Bianca ezeket a dolgokat. Viszont Ibollyal beszéltem, és azt mondta, hogy ez a konferencia eléggé zárt körû lesz, csak azoknak, akik már LLL vezetõk, vagy éppen képzés alatt állnak, én meg még nem állok. Kép Nekem nem volt soha ilyen az elsõ mensim. És nem forgott összevissza. Kép Nem fájt elõtte, nem fájt utána sem.

Henke,
Sziléék is Szadán laknak a Túl az elsõnbõl! Kép Boldog szülinapot Barninak!!!!!! KépKépKép

Na megyek almáspitét csinálni... Kép Puszi:

Virág
Virág (fiore)
 


Barni: B O L D O G S Z Ü L I N A P O T ! ! ! ! !

cory és Balu Kép

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Henke!

Boldog szülinapot Barninak! Kép Kép Kép

Norci
norci
 
 


Sziasztok!

Most csak roviden.

Boldog szulinapot Barninak! KépKépKépKépKép

Es ha jol nezem a naptarat, akkor ma Mate napja van, tehat boldog nevnapot minden Matenak:
Dojika - Matenak Kép
Zkati - Matenak Kép
EvaIII - Matenak Kép

Remelem senkit nem hagytam ki.

Andysj
andysj
 
 


Barni! Isten éltessen sokáig anyu apu örömére!

Most rohanok, mert még mindig a lakáshirdetéseket bújom.

jóéjt

Tikk
tikk
 
 


Sziasztok!
Meg mindig rohanasban, de raktam fel uj kepet a Madisonrol a profilomba. Ez a kep ket hete keszult.

Andysj
andysj
 
 


Sziasztok,
A Mátéknak boldog névnapot! Kép Kép Kép

Képzeljétek el, Ákos kúszik, kézzel lábbal teker elõre, mint egy gõzmozdony. Egy csörgõt követett, ami, ahányszor hozzáért, elgurult, így az egész nappalin keresztül üldözte, mint egy burleszkfilmben.Kép
Azt hittem, ilyet majd csak jóval fél éves kora után fog csinálni.
Le voltunk taglózva...

Lola
Lola
 


Sziasztok!

Megnéztem pár profilt, nagyon aranyosak a babák!!!Kép


Andysj:
Nagyon aranyos Madison ahogy ül a méhecskés elõkéjével!!!Kép És mi van a kezében? nagyon izgi játéknak látszik!

Norci:
Neked csak a hátad látszik Kép. Anyukák miért vagytok olyan szégyenlõsek, miért nem fotóztatjátok magatokat a babával??? Cory cenzúráztattta. Nem értelek benneteket. Úgy tapasztaltam, hogy a környezetünk egyáltalán nem figyel arra, hogy lesz-e majd anyás fotó az albumba, és ha megnézitek a saját albumotokat, biztos vagyok benne, hogy ritkán szerepel anya és baba együtt jól láthatóan. Én már most bánom, hogy alig van olyan kis csecsemõkori fotónk Dorottyával, ahol együtt vagyunk...

Cory:
Balu olyan aranyos ezen a fotón!!! Kép Kép

Danimama:
ezek a szemek!!! de nem tudtam megállapítani, hogy most barna vagy zöld szemû a fiad?

Dzsili:
ha jól tudom 3 gyerkõcöd van, a fotón melyik fiad van Napsival?

Edit:
Nagyon mosolyog ez a fiú! Artista lesz õ is? Hogy lehet bírni ezt az állandó utazgatós életet? Ti cirkusszal vagytok vagy varietékben léptek fel?

Lola:
Ákoskáról nincs fotó????

Mátéknak boldog névnapot! nekem nagyon tetszik ez a fiúnév, de a sógoromék is ezt a nevet választották, így ha véletlenül lesz is majd egy fiam kereshetek neki valami más nevet Kép

Szépen esik az esõ Kép Ti mit csináltok ilyenkor?

Üdv:
Zsuzsi
zsu26
 
 


Sziasztok!

Henke:
Boldog szülinapot Barninak Kép Kép Kép

Dojika, Zkati, EvaIII:
Boldog névnapot minden Máténak Kép Kép Kép

Tomi is nagyon élvezi a parkettán lévõ szabad életet. Õ a labdáját szokta kergetni és folyton nézegeti a könyvesszekrényben lévõ könyveket. Bár, lehet, hogy nem is a kultúra érdekli, csak az üvegajtók Kép

A rossz idõ ellenére kellemes vasárnapot mindenkinek!
bogancsiék

bogancsi
Zsófi-Juli-Dani-Tomi :-)
bogancsi
 
 


Sziasztok!

Henke! Csatlakozom a Barni elsõ szülinapjára jókívánságot küldõk csapatához! Kép

És persze a Mátéknak is boldog névnapot kívánok! Kép

Mennem is kell, Romi nyûgös.

Sziasztok: Laura
p_laura
 
 


Köszönjük a Máté napi jó kívánságokat! Mi is mindenkinek gratulálunk!
Megünnepeltük, szuper építõkockát kapott az ünnepelt. Legalább lesz min hanyattesni a Legókon kívül is.
Azt hiszem, sikerült új képet feltennem, ami a szülinapján készült.
Olyan borzasztó, annyira utál szegénykém hajat mosni, a fésülésrõl nem is beszélve. Erre, ráadásul, most hogy hideg van, még egy sapkát is ráteszek fürdés után. Minden baba utálja a hajmosást?
Szörnyû idõ van!
Sziasztok Éva
Évaiii
 
 


Zsuzsi,
mit is lehet, ilyen esõben csinálni? Hát ülni a gép elõtt és titeket olvasni... Kép

Ákosról egyébként nagyon sok képet meg lehet nézni, akit érdekel:[url=http://www.babaszoba.hu/services/albums?alid=71" TARGET="_top]itt[/url], itt, [url=http://www.babaszoba.hu/services/albums?alid=67" TARGET="_top]itt[/url], [url=http://www.babaszoba.hu/services/albums?alid=72" TARGET="_top]itt[/url], [url=http://www.babaszoba.hu/services/albums?alid=70" TARGET="_top]itt[/url], [url=http://www.babaszoba.hu/services/albums?alid=139" TARGET="_top]itt[/url] és [url=http://www.babaszoba.hu/services/albums?alid=261" TARGET="_top]itt[/url]

Remélem, sikerült jól belinkelni. Na, most aki unatkozik az esõ miatt, annak adtam egy kis elfoglaltságot. Kép Kép Kép

Lola
Lola
 


Zsuzsi,
mit is lehet, ilyen esõben csinálni? Hát ülni a gép elõtt és titeket olvasni... Kép

Ákosról egyébként nagyon sok képet meg lehet nézni, akit érdekel:[url=http://www.babaszoba.hu/services/albums?alid=71" TARGET="_top]itt[/url], itt, [url=http://www.babaszoba.hu/services/albums?alid=72" TARGET="_top]itt[/url], [url=http://www.babaszoba.hu/services/albums?alid=70" TARGET="_top]itt[/url], [url=http://www.babaszoba.hu/services/albums?alid=139" TARGET="_top]itt[/url] és [url=http://www.babaszoba.hu/services/albums?alid=261" TARGET="_top]itt[/url]

Remélem, sikerült jól belinkelni. Na, most aki unatkozik az esõ miatt, annak adtam egy kis elfoglaltságot. Kép Kép Kép

Lola
Lola
 


Sziasztok!

Tegnap nem jártam erre, de most pótolom.



Kép



Kép

Micsoda pfujjj idõ! Luca tiszta nyügi tõle.Kép

Borcsa

Borcsa
KépKépKép
borsts
 
 


Na egy link nem sikerült. Tehát még [url=http://www.babaszoba.hu/services/albums?alid=82" TARGET="_top]itt[/url] láthatóak képek Ákosról. Ezek egyébként viszonylag új képekKép

Lola
Lola
 


Sziasztok lányok!

Rég nem jártam erre, utoljára a fütyi- témában szóltam hozzá, de talán nem kellett volna ...
No mindegy. Máténak akkor volt a szülinapja (08.21), szûk családi körben volt, de nagyon jól sikerült. A torta nagyon ízlett, azóta is hozok néha ilyent a cukiból uzsira:-)))))))))))
Két héttel késõbb elindult és ma már szalad mint a szél, alig gyõzi kapkodni a lábait!! Nagyon édes! Ezúton is köszönöm mindenkinek a szülinapi és most már a névnapi jókívánságokat is!
Láttam a tali-képeket, a következõre majd mi is megpróbálunk elmenni. Azt hiszem eddig nem írtam, mi Törökbálinton lakunk, van valaki közületek innen a környékrõl?
Megpróbálok profilt gyártani képekkel ...

Sziasztok, mostantól megpróbálok aktívabb lenni, de 2 gyerek mellett nem könnyû...

AAndi
AAndi
 


Sikerült!

Avandi lettem!

AAndi
avandi
 
 


SZiasztok!

Szétküldtem a telefonszámlistát! Kép Remélem, már minden címzetthez megérkezett?!

Utálom ezt a hideg nyálkás idõt Kép, ráadásul délelõtt akkorát estem (gyapjúzokni + padló = zakó Kép), hogy még mindig sajog mindenem Kép Ármin nyûgös, nem tudom, visszabetegedett-e (mert Andrásra most került sor Kép) vagy az egyetlen darab paprikától elég csípõsre sikeredett ebédünk (egyébként nagyon finom volt Kép) bántja-e a pociját, de nagyon kis hisztis - sírós!

Szeretnék: meleget, napsütést, felhúzott lábakkal ülni a fotelomban legalább 2 órán keresztül, egy jó filmet egészben végignézni, közben somlói galuskát enni! De már ha egy-kettõ ezek közül megvalósulna, sokkal jobb kedvem lenne!

Márti+Ármin
márti
 
 


Sziasztok,

Jó olvasni Titeket, most úgy tûnik, megint szülinapos volt pár baba, minden jót Nekik és a szülõknek is. Nálunk még 10 nap hátravan, együtt ünneplünk másik két gyerekkel, plusz itthon a nagyszülõkkel. Bálint tortáját én csinálom, majd fõzõl valami vaniliáskrémet, beleteszem a piskótát, és tejszínhabbal lefedem. Bálint még piskótat sem evett, de szerintem tetszeni fog neki. Az elsõ hajvágással meg akartam várni amíg betölti az egy évet, de ma már nem bírtm tovább és lenyírtam 3. fokozatú nyírógéppel (az apját is azzal nyírjuk itthon). Jól viselte, most meg nézegeti magát a tükörben.

Aandi: mi egyelõre a X. kerületben lakunk, de ha öszejön, megyünk ki Bálintra, a jövõ héten lesz a ház leelõlegezése, és kb. 2 hét múlva a vásárlás. Jó tudni, hogy mások is vannak itt arról a környékrõl.

Egy kérdés a fiús mamákhoz: én Bálint fütyijét nem piszkálom. De a barátnõm orvosa lecseszte õt, hogy miért nem huzogatja vissza a fitymát. Ma hajnalban utánaolvastam a neten (angl, német és magyar site-okon), az orvosi könyveimben, és minden egyes szagértõ szakértõ (urológus, gyermeksebész, stb.
9 azt mondja, hogy békén kell hagyni. Ellenben a fórumokba beleolvasva (pl. babapont, nõk lapja, stb) az derül ki számomra, hogy az anyukákat nem így tájékoztatják. Ti mit csináltok?

Vszínûleg ez olyan mint a fültisztítás: a szakorvosok megõrülnek a pálcika szó hallatán is, mégis mindenki használja...

Szép napot Nektek,
Ági
agnescseh
 


Sziasztok!

Megirigyeltem tõletek ezt a profil dolgot, én is csináltam magamnak. Fel is tettem belé Ákosról a kedvenc fotómat, ami még a szülõszobán készült.

Több képet nem lehet feltenni?

A taliról van valami konkrétum? Én nagyon be vagyok sózva, hogy lássalak benneteket és a babákat! Kép Kép Kép

Lola
lola
 
 


Lola!
Naggyon jó a kép! Több képet úgy lehet feltenni, ha vmi képszerkesztõ progival összebarkácsolod. nnnbhbvvn
Most Luca is írt Nektek egy kicsit!!
Borcsa

Borcsa
KépKépKép
borsts
 
 


Sziasztok!

Jöttem megnézni, van-e valami hír tali ügyben. Reggel mindenképpen megyek be a városba, a többi meg kiderül.

Márti, nálam leszenk az edényeid, legrosszabb esetben elviszem hozzátok (persze csak ha ráértek). Köszi a tel.számlistát! Kép A kívánságaiddal egyetértek, és én sem szeretem ezt a ... idõt. Egy jó filmet is szívesen megnéznék, de nappal a lányok miatt lehetetlenség, este meg tuti elalszom, mire csend van a házban.

Most mennem kell....

Puszi
Andi

Andi
andi3
 
 


Sziasztok!

Lola!

Talinak már én is javasoltam a Millenárist, bár én csak sejtettem, hogy a fedett részeket is lehet erre használnirossz id? esetén. Nekem nosztalgia is, pocakosan mindig oda menekültem a meló el?l sétálni Kép
Azért a Rebi által felajánlott kéglis dolgot is támogatom.

Zsuzsi!

Sajnálom, hogy nem tetszik a hátam Kép de itt nem az a lényeg, hanem nekem nagyon tetszik ezen a képen Vili, itt annyira apucis. Ne legyél ennyire pesszimista, majd megmutatom családi albumunk - sikerült kiválogatnunk 100 digit képet, amit ma adtunk be nyomtatásra - az els? 24 kép az a pocak növekedését követi Kép és rengeteg kép van rólam is.

Norci
norci
 
 


Sziasztok!

Mi is megvagyunk ám!

Szóval valszeg kedden lesz eredmény, mert még egyszer vért kellett venni Hangától pénteken, mert azok a vizsgálatok, amiket a laborhoz csináltak, nem bizonyultak elégségesnek. Plusz még pisit és kakit is kell vinni.

Lányok, aki még nincs benne a táblázatban, de küldött nekem adatot, az küldje el még egyszer léci, és már készítem is a friss táblázatot.

Henke,
Bainak boldog egyévestKépKépKépKép!

Minden Máténak nagyon sok boldog névnapotKép!

MÁrti,
telefonszámlista átjött, köszi!Kép

Hanga is nyûgi ettõl a nyálas idõtõl.

Na, most megyek, mert nagyon álmos vagyok már. Korán keltem, mert suli volt: 7 óra tömény pénzügy. Brrrrrrrrrrrrrr.

Pusza mindenkinek

Szila
szila
 
 


Sziasztok!

Ági
Szuper, hogy idejöttök, szerintem klassz hely. Melyik részre költöztök? Nálatok mekkora Bálint? Jó lenne majd összehozni a babákat (is). Ha gondolod, írj az e-mailemre.

Mindenki
Mikorra tervezitek a következõ talit?

Üdv:

Avandi
avandi
 
 


Márti! Köszi a listát, megvan. Kis bibi, hogy Zsuzsi száma nincs rajta, csak a neve.
Borcsa
Ui. kicseréltem a képet a profilomban.

Borcsa
KépKépKép
borsts
 
 


Sziasztok!

Köszönjük szépen a születésnapi jókívánságokat! Kép

Tegnap Nyíregyházán voltunk, sokat utaztunk, de sikerült elvinni Barnit az állatkertbe, tetszett neki, fõleg a fókák, ahogy ebédeltek!!! Viszont történt egy kis malõr: mire észbekaptunk, félig kiette az apja simi-labdájából a fûrészport... Kép
Ma pedig volt macis torta, lufi, unokatesók, szép ajándékok. A legjobban a hinta tetszett neki!!! Legfõképp videóztunk, de lesz egy-két kép is!

Sziasztok,
Henke

Ui: Jó talizást holnapra, ha mentek, hozzánk nagyi jön.
gesztenye
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?