Új privát üzeneted érkezett!

Gombóc,
nyári takaró EM 80 pont
Ajándékcsomi EJ 110 pont
köntös EL 90 pont
póló ET 40 pont

Petra felébredt,mikor kivettem a fiókból a katalógust.....most meg ott dumál a kiságyban....de sebaj,majd alszik később. Kép

Évi
Évi24
 
 


Évi KépKépKép

Isten éltesse Petrát!!!

Pussz
F.
franyo
 
 


Franyo,

ezt jól megcsináltuk. Kép
é.
Évi24
 
 

 
 

kösziiiii
Évi24
 
 


Sziasztok!

Én is nagyon el vagyok maradvaKép

Angi, Tina, Magdi, Kaska és Évi, Nagyon Boldog Első Szülinapot kívánok a lányoknakKép

Duracell nyusziságom már tovatűnt, esténként alig vonszolom magam. Ráadásul sikerült begyűjtenem valami gombás fertőzést, szóval el vagyok látva.
Majd igyekszem írni, meg teszek fel pár új képet, ha valamelyik este nem fejelem le a monitort.
Ja, férjem átesett a tüdőgyulán, viszont tegnap a kocsi felforrt hűtővizével leégette az egész alkarjátKép

Tündér,
ha olvasod, mi mennénk, légyszi, dobj meg egy méllel, mert nincs időm visszakeresni a mélcímed, bár láttam a hevenyészett olvasás közben.

Toffi,
bocs, de kicsit megnyugtat, hogy nem csak az én lányom ilyen faxnis a kajálással. Timi lassan már semmit nem eszik, épp ma reggel borultam ki rajtaKép És amilyen peches vagyok, már Zsebi is a nyomdokaiba lépett.

Franyó,
ezer éves kérdéseidre:
A Braun fülhőmérő szerintem nagyon tájékoztató jellegű (nekünk is van), nekem pl. van, hogy egy egész fokkal többet mér, mint amennyi normállal hónaljban. Viszont ha tudod a csalás mértékét, akkor azért műxik és tényleg ez a leggyorsabb megoldásKép
Házimunka: én sem bírom egyedülKép Mivel senki nem segít, ezért a kaját rendeljük, a patika tisztaság meg már rég nem jellemző a lakásra. A férjemmel szoktuk hétvégén összepakolni a lakást, hogy azért ne érezzük magunkat olyan nomádulKép Ja, és a párom nem zsörtölődik az unalmas koszt, vagy a mosatlan edényhalmok miatt sem, inkább elmosogatKép Szóval azért kell egy elnéző és segítő apa is a több gyerek melléKép

Beu,
tényleg csúcs, hogy mennyit fogytál, nagyon jól néztél ki a múltkori képenKép Te lettél a példaképemKép, majd jövő nyáron kérhetek néhány jótanácsot fogyi ügyben?

Zsebi ennyit hagyott, most rohanok...

Momo


Momo
momo
 
 


Ja, és Nadine, hatalmas gratula nektekKép
Erről a dermoid ciszta dologról valahol olvastam mostanában, de ha agyonütnek, se tudom, hogy holKép A lényeg annyi volt, hogy ált. nem kavar be a terhességbe, leginkább fel se tűnikKép Remélem, nálatok is minden rendben leszKép


Momo


Momo
momo
 
 


Lanyok (Franyo, Evi),
KOSZONOM, KOSZONOM!
Mar rohanunk is a postara, hogy biztosan odaerjen hataridoig....Kép
Orok halam,
Gombóc
gombóc
 
 


Ari
Máj jól hangzik, lehet, hogy megpróbálom a hétvégén (most jöttünk meg a piacról, a málhás szamár kutyafüle volt hozzám képest, Zsombi szokás szerint végigüvöltötte az utat, Szandi azért vinnyogott, miért ordít az öcsi...)

Most meg azzal nyaggat Szandi, hogy szombaton házasodjunk összeKép. Mondtam neki, hogy most nem lehet, azt mondja, hogy akkor jövő szombaton...

Évi
Gratula a fogacshozKép
Nekem muszáj nyelvvizsgázni, másoddiplomához kell. Pitmant lekéstem, többi meg csak szeptemberben lesz leghamarabb

Momo
GombeszKépKép
Párod Kép
Fülhőmérő nálunk klasszul működik, ha gyanús, amit mér, akkor szoktunk ellenőrizni, 1 tizednél nagyobb eltérést még nem produkáltunk...
Enyém Apa is mosogat, takarít is és vasal is, csak gombot ne varrjonKép

Ma túrógombóc lesz ebédre, Szandinak vacsorára is, most így Apának kell valami "normálisat" kitalálnom.

Megyek füvet nyírni Zsombival (tegnap kapott egy fűnyírót)
PusziKép
Toffi + Zsombi + Szandi
toffifee
 
 


LÁnyok én is HELP!!!
A Nestlé pontokhoz hozzászámoltátok a kérdőívre adható 5pontot??? Olyan nyúl vagyok, erősítsetek meg, hogy hozzá lehet.Kép
Timici
aki szintén ma szeretné postára dobni a cuccotKép
timici
 
 


Timici,
en most jottem a postarol! Kép
Tutira hozza lehet szamolni!!!!!! KépKépKép

Evi,
elnezest, hogy miattam felebredt Petra. Kép

Pussz,
Gombóc, aki mar fel is adta a vonalkodokat. Kép
gombóc
 
 


Gombóc,

ugyan már...nem kell elnézést kérned,nem miattad ébredt fel. Kép Hanem az anyja miatt. Kép

Timici,
Én is úgy adtam fel anno,hogy én hozzászámoltam azt az 5 pontot.

nekünk csak kisebb ajeszokra futotta,mert mi csak 1 pontos bébikajákat ettünk és azt se sokat,mert inkább hippet eszünk. De talán egy dobozra,meg egy partedlire fussa majd. Kép tök felesleges dolgok,de ha egyszer jár,akkor jár....Kép

egyébként van még pár vonalkódom,amivel semmit nem tudok kezdeni,kell valakinek? 30.-ig még postára lehet adni a cuccost.
Évi
Évi24
 
 


Köszi LÁnyok!Kép
esteleg van vki, aki már meg is kapta a Nestlé ajeszokat??? Lenne kérdésem?;-)
Timici
timici
 
 


Timici,
mi egyszer mar kaptunk ajandekot, mi a kerdesed? Kép
Gombóc, akinek a fia nagy NAN2 zabalo Kép
gombóc
 
 


Gombóc,
a párna+taki érdekelne?Kép
meg, hogy milyen formában jön a csomag, postás hozza, ilyenek?
kösziKép
T.
timici
 
 


Sziasztok lanyok!

Huje kismama vagyok, fogalmam nincs irtam-e mar miota megjottunk TUneziabolKép Szal megint itt, nyaralas turheto volt, leszamitva hogy Lackohoz orvost kellett hivni, egesz heten extra hisztis volt, es meg az ido sem volt nagyon joKép De azert elveztukKép

Pocaklako is jol van, a repulon akkora boxmeccset rendezett odabent hogy meg apaja is csak huledezettKép A hasam oriasi, nem tom mekkora leszek a 9. honapra....Kép

orsoly
orsoly
 
 


Timici,
mi nem parnat es takarot kertunk, hanem babakocsit. Kép Azt egy futar hozta, szepen at kellett vennem, mint egy csomagot. jo nagy csomag volt, papirdobozban. Kép
Szerintem a parna es a takaro is biztosan csomag formaban erkezik, de szerintem nem a posta hozza ki, hanem valamilyen futarszolgalat.
Gombóc
gombóc
 
 


Gombóc,
aztaaaa babakocsitKép, ez igen!
köszi, akkor nem aggódom annyira, a postások ugyanis lenyúlnak mindig engem.Kép

Bence felébredt,megyek.
T.
timici
 
 


Sziasztok!

Én június 9-én adtam fel a megrendelést a nestlének. Én is hozzászámoltam az 5 pontot. Én autósülést várok, az mekkora csomag lesz?Kép És szerintetek mikorra várható? Egyébként július 1-től is folytatódik, csak úúj kampányuk lesz, úgyhogy lehet nég gyűjtögetni. Én e-mailt artam nekik, annyi a különbség hogy július 1-től az autósülés nem concord fixmax, hanem trio guide, a többi változatlan. Úgyhogy nem muszáj most feladni.

Orsoly!

És miért kellett orvos?
Én azt hittem ott mindíg jó idő van.

Manó

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


Timici,
ha azt is kiszamolod, mennyi penzt koltottunk eddig a NAN2 tapszerre, amibol ennyi pontszamunk lett, mindjart nem hangzik olyan jol a dolog. Kép

Orsoly,
udv, ujra a "fedelzeten". Kép

Gombóc
gombóc
 
 


Akkor én lehet, hogy mégsem adom postára a vonalkódokat... Egy takarót futna, de az van. Vagy majd jó lesz az unokámnak???Kép

Zsombi mostanában olyan nyűgös, tegnap óta hasmenése is van, egyszerűen nem tudtam mit kezdeni vele. Mindenki fogra tippelt, én meg váltig állítom, hogy nem az, nem is látszik semmi. Az előbb már kínomban elkezdtem zselézni az ínyét és "találtam" egy teljes egész és egy fél kisőrlőt (már hetek óta nem lehetett a szájába nyúlni, most is csak úgy tudtam, hogy megnyalattam vele előtte a Dentinoxot)Kép. Szóval mégsem hatfogú Zsombi, hanem 7,5Kép. De legalább tudom, mi a baja.


Orsoly
És most már jól van Lackó? Mi volt a baj?
Pocaklakó-boxmeccsKép


Megyek is... megpróbálok nem begolyózni...

Jó hétvégét MindenkinekKép
PusziKép
Toffi
toffifee
 
 


Gombóc,
hát persze, de azt meg is ette Zsombi.Kép
Nekünk 150pont jött össze bébiételes üvegekről, ami ugye 1pont/üveg, ha azt beszorzod, az is sok volt, de Bence szereti a Nestlé gyümis gabonás és almás rizses cuccát. evvanKép
Ne feledd, hogy a Nestlétől legalább kapunk azért mert ennyit kiadunk érte. A többitől semmit sem kapsz, pedig mi Hipp-ben és Mildiben is nyomulunk.Kép
Timici
timici
 
 


Timici
Erre gondoltam én is, a Nestlé legalább ad valami pluszt is.
Jövő héten elmennénk Felétek... Nektek mikor jó?

Toffi
toffifee
 
 


Hihi, ha én az összes bébiételes (kecskemétitől a mildiig) üvegemet összeadom se jön össze 20nál több, nem hogy fajtánkéntKépKépKép.
Ancsi ma zöldséges bablevest bab nélkül és palacsintát ebédelt. Nem is akart aludni utána, csak 3 kor aludt el.
Ildi

Ildi
pildi
 
 


az a jó az egészben hogy mióta feladtam a pontokat Emma nem ezsi meg sem a bébiételt (eddig imádta) és még az esti tápszert sem issza meg, reggel még iszik valamennyit. Úgyhogy nagyon úgy tűnik hogy arra utazott hogy meglegyen a pontunk, és most már befejezettnek tekintia nestlé gyűjtéstKép

manó

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


Toffi, mano: ahogy kirkeztunk, azon az ejszakan lazas lett Lacko, de a Nurofen mukodott. 2 napig laz volt, mire elmult, jott ronda kohoges. Kohogescsillapito persze nem volt nalam, egyre rondabb lett, aztan meg rendezett egy feloras vigasztalhatatlan bogest, aszittuk nagyon fajhat valamije, oszt inkabb kihivtuk az orvost. Egyebkent nem volt gond, itt vegzett Magyarorszagon, perfektul beszelte a magyart es meg fizetni sem kellett, mert o lemenedzseli a biztositovalKép

orsoly
orsoly
 
 


Sziasztok!

Koszonjuk szepen a jokivansagokat, igazan nagyon-nagyon jolesett! Kép

En is Nagyon Boldog Szulinapot
Kép
kivanok IkerPetranknak, Magdi Zsuzsijanak, Tina Nikijenek... es mindazon babocaknak, akiknek az evfordulojarol fajo szivvel lemaradtam!

Tenyleg iszonyu gaz, de nem tudom megoldani a netezest. Pedig sokat gondolok Ratok, es olyankor nagyon vacak. Neha olvasok egy kicsit, de annak, amit a vegefele csinaltam, hogy kethetente bekiabalok aztan eltunok, nem lattam ertelmet Kép Igerni nem merek semmit, de remenykedem, mert most mar tobbet lesz itthon az ember. Viszont baromi sok dolga is van...

Ilyen volt - ilyen lett foto folyamatban van. Addig is meselek: igazi hosszu-karcsu lany lett Viola, 8.5 kg es 78 cm. En elfogadtam, hogy ilyen alkat. 7 foga van, miota nem fogzik, egesz jol eszik mindent, es neha megajandekozza kisse utott-kopott edesanyjat egy spontan ataludt ejszakaval.
Tamaszkodva all es oldalazva lepeget kicsit, de leginkabb negykezlab kozlekedik, mint a villam. (Kicsit rosszul esett, hogy a dokineni "lustacskanak" nevezte, mert nem jar, en ugyan nem surgetem, szerintem baromi ugyesen akrobatikazik az egesz bonyolult maszohelyeken is.) Mostanaban megtanult puszit adni es oltozkodes kozben athuzni a ruhat a fejen. Megmutatja a fulet, szemet, orrat, fejet, hajat, labat, pocakjat...
Hirtelen hatalmas dumaja lett, folyton utanunk mond mindent, es legalabb 5-10 "szot" ertelemszeruen is hasznal (pl. a "va-va"-t magatol mondja az elo es a kepeskonyvbeli kutyakra, sot az ugatas hangjara is). Este el szoktam neki meselni a napjat alvas elott, es iszonyuan figyel, es minden ismeros szot mond o is. Es rengeteg dolgot megert, pl. "add ide, tedd bele, razd meg" stb.
Mostanaban nagyon kis bujos, hizeleg, kimutatja a szeretetet, de produkalni is szereti magat. A csaladtagokat mar elfogadja, es a kendobol vagy a babakocsibol az idegenekkel is szivesen kokettal (feltuno nagy szeme van, emiatt gyakran lekapcsolnak minket baratsagos emberek Kép ). A jatszoteren vagy vendegsegben viszont nagyon meg van szeppenve, lassan oldodik fel. Szoval egy igazi erzekeny KISLANY hatalmas szivvel Kép Kép Kép

Elnezest az anyai omlengesekert, tudjatok, osszegyult, pedig probaltam cenzurazni magam...

Szoval szep nyari napokat (nem olyat, mint a mai, fuj) es sok nevetest, keves stresszt kivanok mindenkinek! Es HATALMAS GRATULA az uj pocilakokhoz, csak amulok-bamulok, mennyien vannak! Mi meg visszafogjuk magunkat Kép, ki akarom varni a 2 evet a csaszi utan, hathahatha... meg oszinten szolva az erot is gyujtom, de aztan majd akcioba lepunk!

Kép
Kaska
kaska
 
 


Helló Lányok!

Boldog szülinapot szeretnék kívánni minden szülinaposnak, ne haragudjatok amiért nem részletezem és nem egyenként de nem sok idöm volt az elmúlt napokban. (Kaska, Évi, Magdi, Tina, Dé)
Bocs, ha valakit kihagytam.

Momo!
Majd küldök mailt, vasárnap vagy hétfön, ha addig ráér.

Toffi!
Nem tudom mikor kezdödik majd a buli, de szerintem délelött 10-11 körül lenne célszerü, majd részleteket megírom, de szívesen veszek javaslatokat is, bár szerintem mindenki úgyis akkor jön amikor tud.Kép
ZsombiKép
TúrógombócKép Én nem bírnám, ezt a kinek mit fözzek-et. Csodállak!Kép

Orsoly!
De rég nem hallottunk rólatok! Fotók lesznek?

Évi!
De jó, hogy jelentkeztél! Húh már költözés? Nem semmi, hogy megy az idö!

Kaska!
Szerintem Vilcsi teljesen egészséges nyúlánk, formás baba és nagyon szép! Semmi nincs abban, ha a mászást preferálja. Ilang is így van ezzelKép Minek sietni, nem?
És nagyon jó, hogy írtál!Kép

Lányok!
Most lépek, mert holnap reggel megyünk Szabadkára, meg Szegedre és még fürdetés, pakolás stb.
Vasárnap este jövünk, szerintem hétfön bejelentkezem!
Mindenkinek szép hétvégét és vigyázzatok magatokra!

Puszi

Tündér&Ilang
tündér
 
 


Angi,

küldj egy levelet nekem légyszi,hogy meglegyen az email cimed,mert most másik gépről irok és itt nincs meg. Kép
Aztán küldöm a képeket és hálás köszönet a kicsinyitésért. Kép

Tündér,
jó utat.

Évi
Évi24
 
 


Sziasztok!

Minden szülinaposnak
NAGYON SOK BOLDOG SZÜLINPAOT KÍVÁNOK utólag is.

Kaska: A lánykád teljessen normális súlyra Márk is ennyi volt.

Orsoly: Üdv újra itthon. Fényképek lesznek rólatok a nyaralásról? KépKépKépKépKép

Minden nyaralonak nagyon jó időt kívánok.KépKépKépKép

Mi 5-én indulunk remélem jó időnk lesz Hajduszóboszlóra megyünk.
Márk egyébként jól van most épp hiszti van mert nem engedtem neki, hogy idejöjön a géphez.
Egyébként most megint jól eszik lekell kopognom (kopp, kopp)KépKépKépKép

Na most ennyi még jövök de nem bir magával a drága fiam.

Sziasztok
Andy
andy78
 
 


SziasztokKép

Zsombit elaltatta anyósomKép És arról volt szó, hogy ma elmegy hozzájuk Szandi és holnap visszahozzuk, hát nem elkunyizták egy egész hétre?Kép Már hiányzik, de azért könnyebb lesz így, legalább nem nyúzza folyton Zsombit.

Zsombi továbbra is extra nyűgös, Dentinox gél semmit sem ér, de szeretiKép. Éjszakára adhatok neki Viburcolt? Vagy inkább Nurofent? Chamomilla nincs itthon, holnaputánig valahogy ki kell bírnunk...

Tündér
Utólag is jó utatKép
A bulikezdést én is hasonlóan gondoltam, csak Szandinak is bulija lesz aznap (valahogy majd letudjuk)

Andy
Szorítok, hogy jó idő legyenKépKép egészen augusztus végéig mindenképpenKép

Klár
Elvesztél...

Egyedül fogok meccset nézni, Apa elment Vácra osztálytalálkozniKép

Mindenkinek további klassz hétvégétKép
PusziKép
Toffi + kinyúltbéka Zsombi
toffifee
 
 


Sziasztok erreténfergő anyócák...

nemrég ért véget a családi szülinapi bulink.Anyuék és tesómék elindultak haza Pápára.
Petyussal meg egyedül maradtam,mert apa elvitte az autót egy kicsit kikalapáltatni,ugyanis a múltkor összetörte a lelkem.nem nagy baj,mert ócska autó volt.....a jótótl már megszabaditott minket az épitkezés. Kép

próbálok képeket feltenni,a tesóm megmutatta hogyan tudok kicsinyiteni,majd mindjárt ki is derül,mennyire vagyok béna.

Kép
Kép

Évi
Évi24
 
 


és a többi.....
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Évi
Évi24
 
 


Sziasztok!

Teljesen le vagyok maradva (kb.egy hónappal), de igyekszem pótolni. Párom mostanában esténként játszik a gépen, napközben meg kint vagyunk, marad a kora reggel, ha a gyerkőcök kicsit tovább alszanak, mint én.

Sofka!
Gratula a kis pocilakóhoz. Kép

Jajj, látom, hogy lemaradtam az állatkerti taliról is. Kép

Beu!
Milyen jól lefogytál, gratula. Nekem is kéne kb.10 kg-t. Kép
Lőrincet miért kellett kötözni? Csak június elejéig mentem vissza, de csak azt látom, hogy már nem kell.
Kulcs Zsuzsinál is a toppon van. Kép

Tündér!
Nagyon zsép a kertetek. Kép
Minket érdekel a házi tali. Kép Kép Kép

Zulu!
Ovis helyhiány Kép A környéken nincs több ovi? Meg kéne próbálni azokat is.

Momo!
Édes a kis tesóvédő. Kép Miki egy jó ideig nem engedett senkit Zsuzsi közelébe, mondván "Ő az én hugom", így megmentette sok lábfogdosó nénikétől is. Kép

Virág!
Miért nem tartasz te is kinenő délutánt, estét?
Néha apa is vigyázhat a gyerekre.

Kangi!
Gratula a kis pocaklakóhoz. Kép

Nadine!
Gratula a diplomádhoz. Kép

Virág!
Lakásszerzési illetékre mi is részletfizetést kértünk. Befizetsz 2000,-Ft-ot ésírsz egy kérelmet, pár hónap múlva érkezik a csekk-kupac és a határozat.Nekünk kamatot is számoltak fel.
A részletfizetést közösen kérjétek és írjátok bele mindkettőtök ügyiratszámát.

Lányok!
Milyen király 1 gyerekesnek lenni, Miki a hétvégét anyósoméknál tölti, Niki lenn van a haverokkal, Zsuzsit pedig jól kifárasztottam a reggeli uszival, meg egy kis sétával. Már jó ideje alszik és így majdnem be tudtam hozni a több mint egy hónapos lemaradásomat pár óra alatt, már júni 18-nál tartok. Kép

És végül én is hadd dicsekedjem, párommal nemrég voltunk a TNT koncerten, ez volt a szülinapi ajándékom és naggggyon jó volt. Kép

Minden babának és szüleinek visszamenőleg is nagyon boldog név- és szülinapot. Kép

Most át kell adnom a gépet apának, már egy ideje itt rágja a fülem.

puszi

Magdi
gallainémagdi
 
 


Sziasztok,

Olvaslak Benneteket, csak nagyon nincs időm mostanában.

Toffi, az én férjem is osztálytalálkozón van.

Minden szülinaposnak nagyon sok boldogságot és egészséget kívánok.

Kaska, Ne aggódj a kislányod miatt. Az én lányom is 1 évesen 7.5 kg volt. Most majdnem 5,5 évesen 16,7.
A másik lányom már most, 6,5 hósan 8 kg koruli.

Domcsi elkezdett a kis karján mászni Már tegnap a telefonzsinórt akarta lecibálni. Lassan elő kell vennem a járókát.
És van 4 foga, amit előszeretettel elkezdett csikorgatni. A hideg ráz ilyenkor.

Gombóc, A sok antibiotikum miatt nekünk is a NAN2-bifidusszal-t ajánlotta a dokinéni. Emellett a mildibé HA-t eszi Domcsi.
Jó hétvégét,

Nelli
hnelli
 
 


Hali Csajok!

Kaska, Évi, Boldog szülinapot a lánykáknak!Kép Reméltem, hogy legalább mostanában beugrotok! Évi édibédi a kiscsajKép. Mi is ma ünnepeltük meg nagyfiamat, rakok fel nektek ilyen volt-ilyen lett képeket, kis szépséghibávalKép: az elsőn három hetes, a másodikon három évesKép:
Kép
Kép

Tündér, kicsit megvariáltam a dolgainkat, így talán ott tudunk lenni a 10.ei talin!Kép Kaphatok én is mélt? LéciléciKép

Mi már leszoktunk a bébiételről, sőt már lassan az etetőszékről is... dehát mi vagyunk a ludasak benne, a tanyára nem vittünk, így a kisasszony nagyszéken ült az asztalnál, naná, hogy itthon is így akarKép. Tegnap hízott a májam, mert vadidegen emberek is megértik őladységétKép, így nem csak anyai fülem tudja beazoosítani széles szókincsétKép. ÁÁÁ nem vagyok kicsit sem elfogult másodszülöttemmelKép
Nestlés macit nagyon szereti a lány, állandóan öltözteti (mondjuk ez saját magára is áll), a fürdőköpeny pedig Danimnak naon jól állKép. Hozzánk is futárszolgálat hozta, át kellett vennem, pampers anno postai csomagként érkezett...

Na menek, mert hosszú volt a mai napom, de Dani szerint jó volt a buliKép. Egész héten 1/2 8kor keltek, remélem holnap nem jut eszükbe 6kor kelniKép

Pusssz
Zsófi
csucsuka
 
 


Sziasztok,

Boldog szülinapot kívánok összes 1 és 3 évesünknek!Kép)))

Évi,
csodaszép csajszid van! Nagyon jók a fotók!Kép

Kaska,
végre hallani felőletekKép. Manci is 8.3-ig bírt hízni egyévesen, mondjuk Ő nem tűnt vékonynek, mert elég alacsonyKép.

Magdi,
az a baj, hogy nincs más óvoda a faluban, a környező településeken pedig ugyanez a szituKép. Egy kiskapum azért van, eddig nem akartam élni vele, de az ovi hozzáállását látva úgy döntöttem, megjátszom.

Mi megvagyunk, de alig van időm netezni sajnaKép. Ha meg van, akkor többnyre csak olvasásig jutok elKép.

pusszancs mindenkinek!

Zulu

Kép

Kép

Kép
zulu
 
 


Halihó Kép

Mi is megvagyunk, de valahogy az írásig sose jutok el Kép Most itt van a húgom (Apacuka Somlón), szórakoztatja a lányt (akire a tiszta pelust is alig tudtam ráadni, született nudista, de még nem balesetbiztos, úgyhogy minden tiltakozás ellenére muszáj volt felpelusozni), "hempéznek" a nagy ágyon Kép

Nagyon boldog szülinapot minden egy évesnek! KépKépKép

Csucsuka Kép
Három éves Danódnak is boldog szülinapot! Kép Nagyon édes pasinger!
Gratulálok nagydumás Zsófidhoz Kép (végre valaki, aki ilyen korán beszél, a jáccón az anyukák mindig úgy néznek a gyerekemre, mint egy ufóra, már néha kínos, ahogy ujjonganak, nekem ez a természetes, és némelyiken látszik, hogy majd megpukkad, és úgy sajnálom, nem tehetek róla ... az enyim meg kurta, hát most micsináljak?!)
Etetőszék elhagyása?! Ujjuj! Kép Milyen lett a cseresznyétek?

Tündér Kép
Írok majd mailt a 10-ével kapcsolatban.

Évi Kép
Petra nagyon cukor a képeken, és ezek műtermi fotók, nahát! Kép

Magdi Kép
De jó, hogy előkerültél! Kép Hugivédő Mikike KépKépKép

Toffi Kép
Nahát, te is egygyermekes lettél?!
Én sose adtam Viburcolt, valahogy eléggé megúsztuk eddig a komoly fogzást, vagy csak belefért a standard nyafiba, egyszer adtam az alsó dupla őrlőkre Panadolt Kép Ja, és kint van a felső két szemfoga (!), alul meg a két kettes metsző helyén még mindig nagy likak tátonganak Kép

Nelli Kép
Fogcsikorgatás még mindig műsor minálunk is, 10 és kétszer fél foggal Kép Karonmászás édes lehet KépKépKép

Andy Kép
Hajdúszoboszló, fúúú! És már mindjárt mentek, de jó! Mi aug. közepén megyünk az Őrségbe, remélem, nem fog szakadni az eső ... De nektek is drukkolok, hogy szép időtök legyen! Kép

PSAndi Kép
Megjöttetek már a nyaralásból???? Kép

Kaska Kép
Jessz! Végre, hogy kicsit jöttél! Gratulálok hosszúpuska széplányodhoz, néztem az állatkerti fotón, tényleg óóóóriási szemei vannak, nagyon mutatós! Kép
Viszont a csaszi utáni két évet a dokik tudtommal úgy értik, hogy a KÉT SZÜLÉS között legyen két év, nem a szülés és a következő foganás között. Persze minél többet pihen a szervezeted, annál jobb, de állítólag a 3 év korkülönbség a legdurvább a nagynak (anyukának kényelmesebb, mert a nagy már oviban olyankor, és csak reggel meg este rugdalj a szülők sípcsontját ...).

Gombóc Kép
És most már akkor teljesen rohangál Zsombi?

Momo Kép
Fujgomba Kép

Na megyek mosogatni (a csajok még mindig neglizsében, Julcsi a szárítóról lopkodja a ruháit, nyakába kanyarítja őket, és közli: "Csinos!" KépKép).

Ja igen. A pocaklakóval jól megvagyunk, maszatolás teljesen megszűnt, és pár napig hányingerem sem volt, de már elmúlt KépKépKép Folyton ennék, és most a sósat kívánom. De hamar felpuffadok, és akkor már csak nyögni kívánok Kép Egy ormó nélküli kertésznaciban meg különböző bő lafancokban tengetem az életem, mert a legkisebb hasszorításra rosszul leszek.

Lányom a fejére tette a bilit. Szerencsére üresen Kép Megyek.

Pussz
Kangi
kangi
 
 


Sziasztok!

Tegnap este még írtam egy csomót a visszaolvasáshoz kapcsolódóan, de itt hagytam, hogy reggel befejezem, erre a párom becsukta az ablakot, így elveszett minden. Kép
Amire emlélkszem azt újra leírom.

Nadine!
Gratula a pocaklakóhoz. Kép

Zsuzsi nagyon szépen köszöni a köszöntéseket, képeket majd este teszek fel. Kép

Kaska! Évi!
Boldog szülinapot Vilcsinek és Petrának.Kép

Kaska!
Miért lenne lusta Vilcsi? A legtöbb gyerek 1 éves kora körül kezd el járni. Nálunk a két nagyobb 1 éves kora után egy héttel indult el, Zsuzsi a ritkább a 10 hónapos járással.

Zsófi!
Boldog szülinapot Daninak. Kép

Zulu!
Ovi:Csak nem munkáltatóit tudsz szerezni? Kép
Faluban? Ti nem pesten laktok?

Végre utolértelek Titeket. Kép Remélem, hogy most már sikerül nem lemaradni.

Kaja: Zsuzsi egyszerre keveset eszik, de szinte egész nap csipeget, tehát nála nincs olyan, hogy reggeli, ebéd, vacsora, csak folyamatos csócsi. Kép Viszont bébikaját eddig sem evett, azóta is csak a felnőtt kajcsi a menő, ezért mindig olyanokat kell főznöm, amit ő is ehet. Azóta nem eszünk röfi husit, csak szárnyast, a tejszínes, tejes kajcsiktól szerencsére semmi baja, sőt már lopott Mikitől epret is és az sem ütötte ki.

Takarítás: álltalában egyedül, de néha Niki besegít vagy mosogatással, vagy gyerekörzéssel. Anyósomék csak Mikit vállalják be néha Zsuzsit nem, mert mindig kifogják a sírós időszakát és azt mondták, hogy legközelebb csak 18 évesen hagyhatom ott. Kép Így ha mennénk valahova és anyu nem ér rá (álltalában nem, mert vagy dolgozik, vagy a hugoméknál segédkezik), akkor a Nikire kell bíznom, bár ő egész jól elbír a csajszival. Kép

Na megyünk anyósomékhoz, Zsuzsival közösen megünnepeljük a szülinapunkat.
Mindenkinek jó vasárnapot.

Magdi
gallainémagdi
 
 


sziasztok,

tényleg Csucsu,
happy birthday a nagyfiúnak. Kép ha jól emlékszem,ő is 24.-ei.

Zulu,
na azért Te sem panszkodhatsz....Te is el vagy eresztve holmi gyönyörű lánykával és egy nagyon helyes pasival. KépA férjedet még nem láttam,róla most nem nyilatkozom. Kép

Magdi,
de jó,de jó,hogy újra itt. Zsuzsi evési szokásit sárga fejjel olvasom,bárcsak mi is itt tartanánk. Petra imádja a bébikaját,pedig ritkán kap,csak ha nincs időm főzni,mert nem vagyunk itthon pl.egyébként meg az én főzimet eszi,de csak és kizárólag turmixolva. kifli,kenyér,felvágott,sajt.....vagy bármi más,amit neki kéne harapni és rágni az fujj.....teljes szájzár.erről már irtam itt korábban,órákat tudnékn efelett keseregni,de inkább örülök annak,hogy azt is eszi,amit .....

Egyzserre 3 fogunk jön.bocsi nem vagyok tisztában azzal,hogy melyiket hogy hivják.....Kép Pedig esküszöm rendszeresen járok fogorvoshoz. Kép....szóval a két felső középső metsző (azt hiszem igy hivják) és a bal oldali metsző melletti... nem tudom hogy hivják van egy ici-picit áttörve. és ugye alul van még másfél fogunk. Kép

Kangi,
beszélő lánykád csudaédes lehet. Pici pocilakónak meg biztos kell a tér......úgyhogy tessék is neki elég helyet hagyni a gatyóban a növekedéshez. Kép

jó éjt... megyek pakolászok egy kicsit,aztán jöhet az ágyikó.

Évi és Petra
Évi24
 
 


Évi Kép
én elárulom, a férje is klassz KépKépKép

Váúú, egyszerre három fogacska ... Szegény kicsi Petra Kép Drukk, hogy hamar kibújjanak azok a guzikák! (Idősebbek emlegetik így a tejfogakat, először nem tudtam, miről van szó Kép)

Ha már a klassz férjeknél tartunk, az enyim is hazajön ma végre, de szerintem addigra pont beájulok Kép Egek, csak ezt a pár évet bírjuk még ki, amíg néha kettészakítja a Somló a családot, utána már juhhhéj!

Jó éjt!
Kangi
kangi
 
 


Csak gyorsan:

Timici üzeni, mindazoknak, akik hiányolják öt, hogy Bence fia egy csésze kávét löttyintett a laptop billentyüzetére, így egy darabig nettelenül maradt, amint a helyzet javul, jön!

Pussz
F.
franyo
 
 


Sziasztok!

Csucsuka!
Isten éltesse sokáig a nagyfiút!

Toffi!
Én adok neki viburcolt. Mintha kicsit jobb lenne.

Beu
beu
 
 


Hali Csajok!

Köszi, átadtam a NagyfiúnakKép! Évi, igen tavaly ketten is megtiszteltétek a szülinapunkatKép

Magdi, hogyhogy ilyen "későn" ünneplitek a kiscsajt? Istenke éltessen mindkettőtöket! Én ilyen szuper tortát nemtudok... Hiába, jódolgod van NikivelKép Nagyfiad hogy van?

Kangikám, szépek lehettekKép, gyerek meztelen popóval, te meztelen pocakkalKép Kitartás, most jön a neheze! Viszont 2 év múlva már te is látni fogod az alagút végén a fényt pislákolniKép, hacsak nem indultok be, mint MomoékKép. Én nagyon élvezem, hogy összenőttek a manók, Zsófi mondjuk sokkal ügyesebb, mint Dani volt ekkorának, viszont így nem kell annyira betojnom, ha elndul a lépcsőnKép. Jövőre meg naccsága leszek, két szobatiszta kölköccelKép

utlno cuj mh

ezt Zsófi közölte veletek, remélem érthetőKép

Zsófinál kicsit megállt a fogzás, nagyon nemjó mikor négy alsó rágó jön eccerre... de azóta 1/2 8kor kelnek, tiszta urinő lettemKép

Danóm szerdáig jár még bölcsibe, aztán nyaralunk, szeptembertől megmár OVI (halacska a jele).

Zulu, remélem tudsz ovit intézni! Dani sokkal vagányabb lett, amióta bölcsis, Zsófival is sokkal jobban tud játszani. A múltkor pl. teljes komolysággal magyarázta csajnak a bili kérdést (mikor, hogy, akkor leszel nagylány, stb...Kép) Arról nem is beszélve, hogy egy manóval minden könnyebb, csak erre akkor jön rá az ember lánya, mikor már nem egy vanKép. Bár Zsófi néha feltűnően tud unatkozni, ha nincs itt DAANO...

Na menek, dolog van. Szeretném úgy itthagyni ezt a kócerájt, hogy ne kelljen lent a tanyán melóznom (bár viszem a laptopot...), remélem sikerül. Úgynézki, pénteken startolunk, és két hét múlva jövünk haza... csak a mosógép miatt...

Pussz
Zsófi

ui. profilomat szoktátok nézni?
csucsuka
 
 


Sziasztok!

Üdv mindenkinek.
Jól vagyunk, hazaértünk Bükkfürdőről, nagyon jó volt.
Velünk minden rendben.
Nállunk még folyik a ean-kód gyüjtés nestlé ügynben, babakocsi és a kismotor között variálok...

Dorottya az elkövetkező 2 hétben a dédimamával van otthon, mert bölcsi szünet van.
Én meg dogozom elég sokat.
Így most ennyi
Jók legyetek
Manó2+Dorottya

Kép
Kép
dorka2
 
 


Sziasztok!

manó2!

Örülök hogy jól éreztétek magatokat.

Mi hétvégénmegyünk anyósomékhoz és aztén 1 hétig egyedül lezsek 2 gyerekkel, mert elhozzuk a férjem 8 éves kerezstfiát. persze esténként ős is itthon lezs, de azért mégis fura lesz. Kiváncsi vagyok hogy fogom bírni. Anyukám meg csütörtökön indul 2 hónapra a Balatonra.
Így mi most nyaralni oda megyünk majd, őt meglátogatni.

Nekem végül épp annyi pontom lett hogy az autósülést megrendeltemKép Bár most filózok hogy megtartsam e, mert ugy evan egy brevink és nem tudom hogy a concord vagy bervi a jobb. A concordról van egy csomó tezst ugynais, d e abreviről egy sincs.

manó

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


Sziasztok!

Na megjöttünk első uh-ról minden rendben van picurkával, ott van ahol lennie kell, akkora amekkorának lennie kell. legközelebb 6 hét múlva kell mennem. És eltűnt a ciszta!!!!!! hogy hova azt nem tudni, mert ez elvileg nem szívódhat fel, de nincs ott. JUHÉÉÉ

Zsanett is jó kislány. Éjszakánként néha rosszul alszik de betudom a melegnek.

Szülinaposoknak: Vilcsi, Petra, Csucsuka (Zsófi) és a nagyfiú Danónak Boldog születésnapot kívánok így utólag!

Kangi
Neked mikorra tették a szülés várható időpontját. Úgy látom hozzád vagyok időben a legközelebb... Nekem elvileg február 24-e meg az a plusz 15 nap Kép

Nadine

Nadine
KépKépKép
nadine
 
 


Jaj, jaj, Julcsi lázas, 39,4 volt egy órája, egy Germicid C után most 39,2, már ücsörög a vízben, de miért, miért, MIÉRT??????!!!!!! KépKépKép Kicsit köhög csak, egyébként semmi, egy árva hasmenés, se orrfolyás, se semmi ... De nem viszem még orvoshoz, unom az antibiotikumbombáit! Ha makacs a láz, majd csak akkor. Szerintetek? Tudom, hogy többen is így csináltátok, vagyis úgy emléxem.

Nadine Kép
Örülök, hogy elillant a gaz ciszta és minden rendben Kép Január 27-e a várható időpont.

Kangi
kangi
 
 


SziasztokKép

Csak ideérek egyszer én is Kép
Délelőtt Zsombi elesett, lenyúzta az állát egy kicsitKép. Amióta csak menni akar, egyre ügyetlenebbül esik.
Ma van angolon a kurzuszáró vizsga, utána már izzítom a varrógépetKép

Évi
Képek nagyon klasszakKép

Magdi
Jó régen jártál erre...
Utólag is boldog szülinapot NekedKép

Zsófi
3 éves Danónak is boldog szülinapot kívánokKép
Profil haláliKépKép

Zulu
Elárulod, mi az a kiskapu? Okosodásból kérdezem...

Kangi
Nudi-JulcsiKép Szerintem minden gyerek imád pucérkodniKép
Én végül adtam Viburcolt, inkább azt választottam, mint a Nurofent. Szemfogak fehérlenek Zsombinál is, de a fene gondolta, hogy az őrlők jönnek ki előbbKép
Viszont szombaton áttelepítettem a kiságyat Szandi szobájába és remélem, nem most kiabálom el, de azóta a két éjszakát egyhúzóra végigaludta Zsombi.
Fogcsikorga: mindketten nagy mesterekKép, Szandi álmában is csinálja
Drukk a kényelmetlenségek elmúlásához!!!

Beu
Napközben is adod a Viburcolt vagy csak este? Én eddig este adtam, a javulás látványos (lásd: éjszaka átalvása)
És miért csak ilyen röviden jöttél???

Nadine
Klassz, hogy minden rendben picurkávalKépKép
Lehet, hogy nem is volt ott az a ciszta... (elnézték)

Megyek, még egy kicsit próbálok angolozni...
PusziKép
Toffi + Zsombi
toffifee
 
 


Kangi
Jobbulást Julcsinak!!!!!!!!
Biztos valami alattomos vírusKép...

Toffi
toffifee
 
 


Toffi Kép
Köszi!!! ... a szemétláda .... (és ez a legenyhébb azok közül, ami most kikívánkozna belőlem)

Kangi
kangi
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?