Új privát üzeneted érkezett!

Méz: Firkélgat, ez jó, nálunk már "batikolt" a tapéta!!!

KépKép
KépKép
colett77
 
 


Hú, ez a lecsippantás durván hangzik. Azt hiszem, az olyankor van, amikor a szűkület nem jön helyre magától, és tkp. körülmetéléssel kell megoldani dolgot. Olvastam valami ilyet egy urológus válaszol rovatban régebben.
A letapadás és a szűkület nem azonos. Az urológusok azt mondják, hogy a letapadás szinte általános és 99%-ban magától vagy gyengéd húzogatással helyrejönne. A szűkület lehet szervi okú, ez piszok ritka, meg lehet a rángatás, nem kellő finomságú húzogatás miatti repedésektől keletkező szűkület. Többségében ilyet lát az urológus :-(
Akkor jön a műtét, és effektív körülmetélés történik.
Ingahere ügyről soha életemben nem hallottam, így ahhoz nem tudok hozzászólni.

A történelmi ismereteinkről pedig annyit, hogy nyilván senki nem dicsekszik altáji problémáiról, és Szabó II. János a faluban feltehetően nem híresztelte, hogy fáj neki a szeretkezés, vagy nem tud rendesen pisilni, hanem vagy agglegény maradt szegény, vagy a szomszédtól született gyereket nevelgette lelkesen...

Méz!

Mi nem tudjuk mindazt, amit ezek szerint 1,5 évesen kéne, de van, amiben előrébb jár Misi, talán ez kompenzálja a dolgot. De nagyon jó, hogy ezt feltetted, érdekes volt végiggondolni, hogy Misi hogy áll ezekkel a dolgokkal.

Már felébredt, most jobban van, evett is kicsit :-)

Kata

Kép
wkata
 
 


Méz,
mivel Pancsi belázasodott nem voltunk a Babapihenőben, de beszéltem velük, megvan a naci
Már csak azt kellene kitalálni, hogy hogyan juttassuk vissza. Esetleg működhet az a megoldás is, hogy ha legközelebb megyek, akkor berakom egy buborékos borítékba és elküldöm nektek ajánlva.
Elvileg jövő hét hétfőn akarnám vinni Pancsót, de ha nem lesz jobban, akkor csak az azt követő héten lesz belőle valami.
Jó az nektek?
Vagy jár esetleg a férjed arrafelé addig?

meteor
 
 

 
 

Hú, nem semmi ez a kukis téma... Ha öcsink lesz, remélem megússzuk majd az ezzel kapcsolatos problémákat, én nagyon para mama vagyok. :)

Ezeket az elvárásokat nem szabad "Szent írásnak" venni, csak érdekességként írtam. Nyilván a gyerekek a felnőttekhez hasonlóan nem egyformák, mindenki valamiben jobb egy picit, valami meg egy kicsit gyengébben megy.

Benianyu, írtam privit!

Ja, és most már tényleg odafigyelek magamra. :) Beni egyáltalán nem volt nehéz, még ha a hasamon is ült. :) Julcsi két kilóval nehezebb, és őt is kell néha cipelnem.
Egyébként észrevettem, hogy Julcsi idején sokkal jobban "kíméltem" magam, most egy kicsit lazább vagyok. Lehet, hogy ez jött ki tegnap, azért fájt mindenem. Szóval most már kicsit visszafogom magam. :)

KépKép
KépKép
mézgombi
 
 


Meteor, az a baj, eléggé kiesik nekünk az a rész. :( De beszélek majd a férjemmel, hátha jár arra. Egyébként ráér, az a lényeg, hogy megvan. :)
Majd ha Pancsi jobban lesz, visszatérünk rá, lehet, hogy végül a postai út marad.
Köszönöm, hogy megkérdezted!
Jobbulást Pancsinak, Julcsi is lázas volt az oltástól.

KépKép
KépKép
mézgombi
 
 


Sziasztok!

Méz, nagyon jó ez a szöveg, amit feltettél a másfél évesekről. Ahhoz képest milyen para vagyok, most abszolút megnyugodtam, hogy ezek a dolgok nagyjából mennek Milánnak. A pohárból ivás is, de néha napján szereti meglocsolni almalével a berendezést is. :lol:
Az, hogy Julcsika hogy fut nekem is feltűnt, nagyon ügyi. De különben minden Anyuka megnyugodhat, szerintem minden baba nagyon ügyes, tényleg egy szavatok/szavunk se lehet, olyan kis édesek, ügyesek mindannyian. Nagy különbségeket nem láttam a gyerkőcök között.

Most mennem kell.
Vendég
 


Méz! kösz az infókat, elmentettem, 1,5 éves korig még van 3 hónapunk!!!De jó hir, hogy már csak néhány pontban kell fejlődnie. Aminek örülök, hogy vigasztal is már.

Fiús anyák, jöttök még kuki ügyben?

Hol van mindenki?

benianya
ákosbenianya
 
 


Benianya, sajnos nincs időm rá, hogy visszaolvassam mit írtál ezzel kapcsolatban. Nekünk van vele problémánk, nem is kicsi. De egyenlőre várakozó állásponton vagyok, nem tájékozódtam még teljesen ahhoz, hogy eldöntsük a férjemmel mi tévők legyünk. Most afelé hajlok, hogy hozzá kell nyúlni, de ha nincs vele különösebb gond, akkor majd 2 éves kora körül. Azt nem találom helyesnek, hogy pl. 5 éves koráig hagyni ahogy van. :roll: De természetesen a véleményem változtatásának jogát fenntartom. :wink:
Vendég
 


Benia:
Asszem én már tegnap leírtam a mi történetünket kukiügyben.
Nekünk teljesen fel kellett húzni, sőt kamillával aztán áttörölni, de egy másodperc alatt szinte, utána bekenni Bactroban-nal. Visszahúzni és kész. De villámgyorsan ám, mert utána megduzzad a makk és nem megy vissza a bőr.
Mi is mind a ketten bőgve csináltuk, egyikünk lefogta, a másik pedig bűvészkedett a kukiján.
Mi?? Ingahere-micsoda?? :shock: Nem is hallottam ilyenről. De nyilván van, ha már szóbajött. De erre ne is gondolj!!! (Ezt szinte mintha magamnak írtam volna.)

Többiektől bocsi, sem visszaolvasni rendesen nem tudok (csak felületesen), sem írni. Pokoli helyzet van itthon. Noémi két napja nem eszik. Csak tápit. Reggel és este. Egész nap pedig semmi. Mostmár még tea sem nagyon.
Ma már volt fosi, hányás. Holnap már jön végre a doki megnézni megint, hogy javult-e, de hát...

Ja!
Gab:
Igen, nagy szerencsénk van, hogy házhoz jön az orvos. Jó pénzért ugye mindent. Pláne ha egy héten kétszer jön, az kétszer ugyanannyi. Hát még ha mind a kettőt vizsgálja. Na, de éjszaka is számíthatok rá, tehát ez nekem kompenzál mindent.

Erika

Kép
viera
 
 


Hali.

Peti rosszabbul van, lázas, este pancsi előtt popsiban 38,9-et mértem. Így holnap reggel irány a dokinéni.
Anyukám ma jól megnevettetett: azt mondta, hogy Petiből züllött gyerek lesz, amit arra alapozott, hogy a drága Sport szeletet eszik (ugye az rumos), és ma borban fürdött (szóval a tatám itta a fröccsét, és Peti belemártotta a mancsait a korsóba). :D

Bénianyu, én tényleg passzolom a dolgot, a mi dokink sem piszkálódik, és ez nekem teljesen jó, mert anno a szülésfelkészítőn is elmondta a védőnő, hogy nem szabad hozzányúlni, ha valami gond van, hároméves kora után ráér.
Egyébként Petinek is elég hosszú bőr lóg le, nem tudom, hogy örökletes-e, de az apjának is így volt, neki volt műtéte is nem is olyan rég. (Azért a lecsippantás nem feltétlen körülmetélés...de pszt, nem kotyogok ki titkokat. :o )

Oriandy, sajnálom, hogy kollektívan vagytok betegek. Nálunk öcsém van egyelőre lebetegedve, Petiről meg holnap lesz konkrétum, de a láza már nem valami biztató...

Gombi, ezt én is megkaptam, de nem olvastam el...most igen. Nálunk a 9., 10., 11. pont sehol sem áll, a 12. nem érvényes, a 13. hát szintén nem jellemző, a 16. meg féligazság részünről. De a többi stimmel. :)

Colett, hát nem semmi az ismerkedős manus...

Na mára ennyi voltam, nem is írtatok olyan sokat, meg nekem kicsit rohangászósra sikeredett a napom. Még nézelődök egy kicsit, aztán fürcsi és tenti.

Ági és
KépKép
exdeus
 
 


Sziasztok!

Mindíg szoktalak olvasni Titeket és egyszer írtam is!Persze biztos nem emlékeztek!
De most ez a "kuki ügy" engem is érint! :roll:
A nagyfiam kb.3 éves volt amikor kicsit le volt tapadva Neki!Ezt érzéstelenítéssel megcsinálták!A faggyú a letapadás alatt volt!Neki is kenni kellett és nagyon csípte Neki amikor pisilt!Ezt úgy oldottuk meg (a doki javaslatára),hogy befőttes üvegbe kamillás vizet,bele a kukija és így nem fájt! :roll:
De ez már régen volt,más az orvosunk is!
Zalánnak az 1 éves vizsgálaton nézte meg a doki és azt mondta nem kell hozzányulni 2 éves koráig!
Kicsit bonyolult ez így,hogy minden doki mást mond!Zalánnak pl,azért nehéz,mert Ő meg folyton rötyög rajta mert nagyon csikis!

Sziasztok
Vendég
 


Alziza!
Köszi, hogy irtál. Na, most légy okos...
Mindenki mást mond,honnan a francból tudjuk mi a jó?

Kimike!!!!röviden csak annyi volt, hogy a 15 hós oltáson a doki megvizsgálta a fütyit is, állitotta, hogy körben le van tapadva, van alatta faggyú, és megelőzésként szondával 2 hét múlva feljeftené neki, nehogy begyulladjon. ezen kiakadtunk, hát még este, mikor észrevettük, hogy 3 helyen véresre berepedt a megviszgálástól. Közben beszéltünk urológussal, azt mondta nehogy elmenjünk, hagyni kell. Ráadásul nekünk 1 év múlva tuti lesz egy here- út elzáró műtétünk, igy igy is úgy is altatják, ha még akkor is gond lesz, majd akkor egy füst alatt megcsináltatjuk.
Apa ezt már végérvényesen eldöntötte, nagyon kiakadt a mostani berepedésen, mert tudjuk, hogy a hegesedéssel még jobban letapadhat.
Azért ha van időd jönni, kivi vagyok veletek mi van. Ja, Beninek a fitymája is nagyon hosszú, lifeg a kis kukija végén.


Ingahere: a legtöbb pelenkázásnál fent vannak a heréi, csak a kádban a meleg vizben jönnek le. Ezért inga, mert föl-le megy egy napon belül, pedig annak már lent van a helye.

Mindenki gyógyuljon!!!!! :lol: Most már lassan mindenki beteg!!! :roll:

Stodálosok!!!!!!!Meddig lehet adni a Stodalt? azr irja 3 nap, de a homeopatiának pont az a lényege, hogy a 2.3. nap rosszabbodik és utána ugrásszerűen javul. Ti hány napig adtátok? Nekünk ez a 2.
Észrevettétek, hogy nem alszik tőle?
Vagy Beni mástól ébred egy éjjel 5x?, miközben mindig éjszakát átalvó volt.

Itt a tavasz pang a pitty!!!!! :shock: :D :lol: :P

benianya
ákosbenianya
 
 


Sziasztok!

Szerintem ez a kuki dolog olyan, mint sok hasonló, amiben nincs egyértelmű válasz mi is a jó, ki ezt vallja, ki azt. Ilyen a körülmetélés/nem körülmetélés, tápszer kérdés, hozzátáplálás, extra oltások. Minden mellett és ellen is vannak érvek bőven. Ezért a szívünkre kell hallgatni, vagy esetleg egyetlen olyan embert keresni, akiben megbízunk, és akkor az ő véleményét elfogadni, kezelési módját követni.

Hát mit mondjak, Márk is beteg :( Ilyen még nem volt, hogy éjjel fel kelljen kelni szívni az orrát, mert nem kap levegőt. Most először próbáltam ki a baby luuf balzsamot, és tényleg jó! Ráadásul mostanra én is elkaptam tőle, kezdem érezni a torkom, meg az orrom. Ráadásul a védőnőnek is most jutottunk eszébe, hogy meglátogat. Hát én mondtam neki, jöjjön akkor, ha már meggyógyultunk.
Van olyan topic-lakó, aki nem beteg?

Andi

amandi
 
 


Ja, Colett!!!!
Hogy Te milyen nyugodt egy csajszi vagy!!!Én ideggyógyintézetbe kerülnék valszeg, ha batikolná a kiskrapek a falat!!!!!!!
Fúúú, résen kell lennem, minden percben a nyomában!!!!
Egy meggondolatlan pisilés, és a már szatoyrból ki-,de még szekrénybe be nem pakolt liszttel focizott a konyhában. :roll:

Érdekes, hogy Máté kultiválja, ha ő oviban, te suliban, de az ő otthon,Te nem otthon szitut meg nem!
Úgy sajnálom ilynekor szegányeket, mert tuti világkatazstrófaként élik meg ha nem vagyunk, ugyanakkor előbb utóbb csak hozzá kell szokniuk, meg ahhoz is, hogy ha elmegyünk, minden esetben visszajövünk hamar.
Én Blanit nem hagytam soha sehol, senkire, még most 7 évesen sem aludt 3 napnál töbet sehol, azt is csak anyucinál. Beni azonban más, mert most hogy leköltöztünk, anyuci nagyon sokat van vele, imádja, és már most otthagytam fél napokra, sőt volt hogy 6 órára is. Anyuci tökre örült, hogy lerakta és már alidt is a lurkó!!Meg is dicsért, olyan jól esett.
Na, mentem, mert mégsem nem alszik, miért vajon???

benianya
ákosbenianya
 
 


töbet-többet
alidt-aludt
szegányeket-szegényeket
katazstrófa-katasztrófa

meg satöbbi-bocccccccsssssssssss-a kapkodáááááás

benianya
ákosbenianya
 
 


Sziasztok!
Bocsi, hogy eltűntem. Ugye, nem én fertőztem meg minden gyereket meg anyukát? Jaj, a lelkiismeretem! De én is csak utána lettem beteg!

A másféléves tudományokkal egész jól állunk, pedig anyám folyton piszkál, hogy csak nyög a gyerek, nem beszél. Pedig a 8 szó már rég megvan.

Hátrafele nem pár lépést, de vagy 100 métert is megy, ez most a kedvenc szórakozása.

A DVD-t éppen most ki-be kapcsolgatja. A számítógép CD kiadó gombját egyszer látta használatban, azóta nyomogatja.

Na pohárból ivás az nincs, türelmetlen anyuka, vagy inkább kényelmes, ezért csak az aventból iszik, vagy szívószálazik...

Apánk mindjárt nyomja fölfele a képeket, semmi extra.

Benianya! Valamelyik Kismamában, talán az októberiben van a kukac téma. Én inkább a ne piszkáljuk elvet részesítettem előnyben, szerencsére a dokink se erőltette, ellenőrizte, de sose húzta tovább, mint ameddig lazán engedte volna a bőr.

Méz! Ne aggódj, ha nem kimondottan kellemetlen, emelgetheted Julcsit nyugodtan. Én még szülés előtti napon (41+0-nál) is emelgettem Lackót, és mégse indult el Meske...

Fú, képzeljétek el, most hív apa, hogy mit akarok, mi ez az mms. Hát, Meske lefényképezte az ágyon a távirányítót, és elküldte apának mms-ben. (Vagy még lehet, hogy valaki másnak is...) Nem semmi nő!!!!!!!!!!!!!!!! Ja, és utána ideadta a telefont, mint aki jól végezte dolgát.

Na, mit akartam még? Ja, most megint itthon hagyjuk a gyerekeket anyuval egy éjszakára, nem tudom mi lesz, mert Meske mostanában esténként akkor is sikítva hisztizik, ha kimegyek tusolni vagy wc-re... Na de majdcsak boldogulnak...

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Ja, minden kis és nagy betegnek gyors jobbulást, én most éppen köhögök, úgyhogy a végén még rászánom magam a mézes fokhagymára, vagy majd holnap este iszom valami gyógy-alkoholt...

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Na, lassan, de mennek fel a képek, kb. 15-öt tud most felrakni, mert vége lesz a munkaidőnek.

Megyek én is dolgomra, pusz mindenkinek!

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Sziasztok!

A család még mindig kollektíven beteg, és elég ramaty éjszakánk is volt, mert Dani hajnali fél 5re belázasodott (pedig lefekvés elött kapott lázcsillapítót), mégis 39,5 C volt a popsiban (levonva 39 lett).
Na, irány hűtőfürdő, újabb adag gyógyszer és csicsika reggelig. Délelött semmi nem volt, most megint 39 C (vagyis 38,5), megint gyógyszer és most is csicsika van. Köhög is egy kicsit, meg újra folyik az orra, de miért is ne, a mi doktornénink ma szabadság miatt nem rendel! Van helyettesítés az SZTK-ba, de oda nem viszem, mert a sok beteg gyerekközött még betegebb lenne, hiszen nekünk ezeket most inkább az a fránya fog okozza. Ezt a dokink is megmondta! Ha jön a foga, fogékonyabb mindenre és ezért lázas is. Tehát nem vittem orvoshoz. Még nemrégiben írt fel Paxirazolt a köhögésre, most azt adom neki, meg lázcsill. és szívom az orrát. Majd csak helyrejön, ha kibújik a foga. A 13. már kint van és a 14. nek is a leges-legcsücske kibújt, de még nem rendesen, így a hétvégén tuti a lázé lesz a főszerep!

Én valamivel jobban vagyok, tegnap este sós-kakukkfüves víz fölött gőzöltem egy kicsit és jót tett. Ezt teszem mindjárt megint és este úgyszintén. Aztán apa volt a patikában, vett nekem Neocitránt meg Elevitet. A biztonság kedvéért azt is elkezdem szedni, bár nem tudom a Neocitránt szabad-e. Ezért is nem mentem el dokihoz, mert úgysem szedek be semmi gyógyszert, mert mi van, ha.... Ha van pocilakó, annak a betegség sem jó, de a gyógyszer meg főleg. Így inkább a sorsra bízom magam és házilag kicsit kúrálódok!

Ma délelött olyan jól elvoltunk! Összeraktam Daninak a legóit!
Persze csak egymás után, tehát egyet összeraktam, játszottunk vele egy kicsit, szétszedtem és jöhetett a következő. Nem akarom nagyon összekeverni az elemeket, meg aztán ő még nem úgy játszik vele, ahogy kell. De a rendőrautót és a traktort kint kellett hagynom. Sőt!! Most a NÍNÓS autóval alszik!!!

Majd dobok pár képet a délelöttről, de gyorsan még a fütyi témához:
Daninak is nagyon szűk volt, de a doki azt mondta nem baj, 1 éves koráig nem számít. Azt mondta, ha addig nemoldódik meg, kapok egy krémet és ez segíteni fog! Szerencsére a természet megoldotta... A védőnő tanácsára meleg víben (fürdéskor) próbálgattam felhúzni, egyszer csak sikerült. Nem teljesen, mert az elején még rá van tapadva a bőr, de "a kis bohóc feje" azért kint van! Egyenlőre ez jó állapot és valóban 3 éves korig nem nyúlnak hozzá! Ahol dolgoztam, ott egy kis bódításban felhúzták régebben az ilyen bőrt, de most kicsit jobb-szebb megoldás van: elaltatják és körbekerítik szikével! NE TESSÉK ROSSZRA GONDOLNI! EZ NEM A KÖRÜLMETÉLÉS!!!!!! Itt csak a bőr alá nyúlnak be és úgy választják le a bőrt a fütyiről! Ez azért jobb, mert a vágott sebb jobban és szebben gyógyul, mint a "szakított"! De ezzel is bőven lehet várni!!!

És akkor az ígért képek!
Kép
Kép

Na, megyek és egy kicsit kúrálgatom magam, amíg az úrfi alszik!

Puszz!!
Andy

Kép
oriandy
 
 


Szuper: Gyerek alszik, anyja meg legózik!!
És még mondjátok, hogy felnőttként nem jó játszani egy kicsit!!!!

Ezt raktam most össze:

Kép

Kép
oriandy
 
 


Andy! A lego tényleg tök jó játék! Főleg, ha apa ezt kap prémiumként! :wink:

Csajok! Fent vannak a képek, nem mondom, hogy szuperek, de fentvannak. Aztán majd mindenki válogat...

Szép hétvégét mindenkinek! Pusz!

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


És hogy vidáman induljon a hétvége:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

K: Maga szexuálisan aktiv?

V: Nem, én csak ott fekszem.



K: Mikor van a születésnapja?

V: Július tizenöt.

K: Melyik évben?

V: Minden évben.



K: Ez a myasthenia gravis befolyásolja a memóriáját?

V: Igen.

K: És milyen módon befolyásolja a memóriáját?

V: Nem emlékszem.

K: Szóval elfelejtette. Mégis, tudna egy példát mondani valamirol amit elfelejtett?



K: Hány éves a fia amelyik magával lakik?

V: Harmincöt vagy harmincnyolc, nem tudom pontosan.

K: Hány éve lakik magával?

V: Negyvenöt.



K: Tehát mi volt az elso dolog amit a férje mondott miután felkelt reggel?

V: Azt mondta: "Hol vagyok, Kati?"

K: És ez miért dühítette fel?

V: Mert az én nevem Zsuzsa.



K: Doktor úr, igaz az hogy ha az ember álmában hal meg akkor azt nem tudja meg amig ki nem reggeledik?



K: Maga a helyszínen volt, amikor ezt a képet csináltak magáról?



K: Szóval a teherbe esése napja Augusztus 8?

V: Igen.

K: És maga mit csinált ez alatt az ido alatt?



K: Szóval van három gyermeke, igaz?

V: igaz

K: Hány fiú?

V: Egy sem.

K: Hány lány?



K: Hogy végzodött az elso házassága?

V: Halállal.

K: Kinek a halálával?



K: Tudna egy személyleírást adni az alanyról?

V: Közepes magasságú, szakállas.

K: No vagy férfi?



K: Tehát azt mondja hogy a lépcso lefelé vezetett a pincébe?

V: Igen.

K: Lehetséges hogy ugyanez a lépcso felfelé is vezetett?



K: Doktor úr, hány boncolást végzett hullákon?

V: Minden boncolást hullákon végzek.



K: Kérem, hogy minden válasza legyen orális, rendben? Milyen iskolába járt?

V: Orális.



K: Emlékszik hogy mikor vizsgálta meg a holttestet?

V: A boncolás kb. Este 8:30-kor kezdodött.

K: És Kovács úr halott volt ebben az idopontban?

V: Nem, ott ült az asztalon és csodálkozott hogy miért boncolom.



K: Doktor úr, mielott elkezdte a boncolást, ellenorizte az egyén pulzusát?

V: Nem.

K: Ellenorizte a vérnyomását?

V: Nem.

K: Ellenorizte a légzését?

V: Nem.

K: Tehát lehetséges hogy az egyén életben volt amikor elkezdte a boncolást?

V: Nem.

K: Miért olyan biztos ebben, Doktor úr?

V: Mert az egyén agya az asztalomon volt egy üvegtartájban.

K: Mindennek ellenére, mégis lehetséges az hogy az egyén életben volt?

V: Igen, lehetséges hogy az egyén életben volt és ügyvédként praktizált valahol.

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Sziasztok!

Én is rakok fel pár érdekességet! :lol:

Megfigyelések

Ha 8 évig, 7 hónapig és 6 napig ordítanál, elég energiát termelnél, hogy
felmelegíts egy csésze kávét.
(Vajon megéri?)

Ha a fejedet a falhoz vered, 150 kalóriát égetsz el.
(micsoda fogyókúra!)

Egy csótány 9 napig képes fej nélkül élni, mielott éhenhal.
(Fúúúúúúúúúj!)

Egy disznó orgazmusa 30 percig tart!
(Inkább disznó szeretnék lenni.)

A lepkék nyalogatják a lábukat.
(Ezt is meg kell tudnunk egyszer...)

Az ember nem bírja megnyalni a könyökét.
(Kissé hihetetlen!)

Az elefánt az egyetlen állat, aki nem tud ugrani.
(Talán jobb ez így)

A tehén a lépcsőn nem tud hátrafelé lemenni.
(Ez sem nagy gond!)

A macskák vizelete foszforeszkál a sötétben.
(Kit fizetnek az ilyen információk megszerzéséért?)

A strucc szemgolyója nagyobb mint az agya.
(Ismerek embereket, akiknél ugyan ez a helyzet.)

A tengeri csillagoknak nincsen agya.
(Ilyen embereket is ismerek.)

A jegesmedvék balkezesek.
(Ezt hogy figyelték meg?)

Az emberek és a delfinek az egyetlen élőlények, akik a szórakozás miatt
élnek szexuális életet.
(Hé, mi van a disznóval?!)
Továbbított üzenet:

Az emberek, akik végigolvasták ezt az üzit, mind megpróbálták megnyalni a könyöküket

Reni
Kép
prenata
 
 


Reni! :D:D:D:D:D:D:D

Na, ki akarta megnyalni a könyökét? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Csajok!!!!

Bár Juca dolga lenne elmesélni, de ezt nem hiszitek el, mit láttam!!!
A vonalzója......
4 hetes kismami!!!

Juca!!!!!

BOCS HOGY ÉN ÍGY BELEVAU, DE NAGY - NAGY GRATULA!!!!!VIGYÁZZ NAGYON MAGATOKRA!!!!!!!!

Kép
oriandy
 
 


Juca!

Kép

Kép
oriandy
 
 


Hali.

Petit levittem a dokihoz, mindene OK, csak a torka lett jobban piros, de mivel lázas is volt, kaptunk gyógyszert. Jövő héten szerdán kontroll. Remélem, addigra megjavul, mert nem nagyon szeretném húzni a szurijait.

Alziza, jól írod, ahány ház, annyi szokás. Végül is tenni nem nagyon tudunk semmit, maximum tiltakozunk, ha valami nem kedvünk szerinti.

Bénianyu, én egyetértek veletek. Főleg, hogy szegény Beninek még ki is sebesedett. Én a férjem példájából tudom, hogy iszonyatosan car az ilyen, és egy kicsinél főleg, mert csak sír szegény, hogy fáj.
A golyói Petinek sem mindig vannak lent, szerintem ez náluk még jó ideig időjárás függő. De majd a dokinéninek mondom a jövő héten, hogyha már ott vagyunk, csekkolja le.

Amandi, nektek is jobbulást. Nálunk én is kezdek lebetegedni, de tartom magam. Muszáj. :o De a torkomat már érzem...

Gab, nehogy lelkifurid legyen!!! Na meg egyébként is, minden betegségnek van lappangási ideje...nem tehetsz te semmiről. Őszintén én nagyon csodálkoztam volna, ha enyim gyerek kihúzza a telet minden gyógyszer szedése nélkül.
Na Meske telefonos húzásán jót mosolyogtam: úgy látszik erre is érni kell, Peti ugye a hó elején küldött MMS-t az apja egyik kollégájának. :?

Oriandy, remélem, javul majd hétvégére a helyzet. Nálunk annyiban jó, hogy Peti akármilyen beteg, jó a kedve, vagyis akkor inkább átlagos, nem lehet megmondani róla, hogy valami baja lenne. Egyébként nekünk ma óriási szerencsénk volt, mert senki nem volt előttünk, mikor odaértünk az orvoshoz. (Nálatok nem írják ki előbb, hogy szabi miatt nem lesz doki???)
Na igen, az én fiam valamelyik nap egy FÉSŰvel aludt el!
Legózás szerintem is szuper. Én meg itt ülök. Várom haza anyámat, le kéne vadászni a szekrényből a holnapi ajándékot, aztán becsomagolni. Az egyiket már becsomiztam, és berolniztam 50-50 db egy és kétforintost.

Na megyek, levadászom anyámmal a csomagolni valót. :o

Ági és
KépKép
exdeus
 
 


Kép

Kép
oriandy
 
 


Szokásomhoz híven csak beugrottam. Nagyon halkan örülök, hadd osszam meg az okát!
Kép

A ciklus második felét szinte végigvérezgettem, de ez a baba nagyon akart maradni. Következő hónapban kaptam gyógyit, csak nem tudtam mikor kezdjem, mert véreztem, ami mensinek kevés, pecsétnek sok. Aztán megmértem a hőmet, és arra jutottam dühből lógatok egy tesztet, hogy 5 nap múlva kezdhessem a clostyt. Ehelyett sos doki telefon, és a progit kellett kezdenem. A kazettás tesztet ma csináltam, a csíkok pedig alulról fölfelé vannak időrendben, kivéve a legfölső, mert az egy más típusú, az tegnap déli.

http://www.fertilityfriend.com/home/c13dc

Ha nem túl nagy kérés drukkoljatok egy kicsit, hogy ez a baba velünk maradjon és ne veszítsük el.

tjuca
 
 


Andy!

Most látm, hogy hírét adtad a "vonalzómnak". Köszönöm, és a zebrát is. :wink: Igen ma nem kellett megjönnie. :lol:

tjuca
 
 


Juca!!!

Mennek a drukkok ezerrel!!!!!!!!!!


Andy

Kép
oriandy
 
 


Micsoda jó hírek! Megy a drukk!
Vendég
 


Juca, sajna az előbb már nem volt időm reagálni. Természetesen mi is nagyon drukkolunk nektek!!! :wink: Hajrá Pocakpaca!

Ági és
KépKép
exdeus
 
 


Hali!

Reni:
Milyen lett a citromos muffinod? Holnap azt sütök. A citrom kifacsart levét is bele kell önteni? Gondolom igen, azért kell kifacsarni, de azért megkérdezem.
Hát nehogy má' ne kérdezzek semmit. :D

Andy:
Tök jók a legók. Én is ma voltam a Metróban, ilyen legót akartam venni Noéminek karira, 2-évestől valót. Olyat szerettem volna, ami azért lányosabb, tehát aranyos kis állatok, vagy virágok, vagy kisház, vagy bármi van benne, de még a Metróban sem volt :shock: . Hát akkor hol? Na mindegy, még van egy kis időm addig.
Mindenesetre egy játékbabakocsit vettem, meg Zorcinak egy gitárt. Most nagyon gitáros lett. Egyenlőre ennyi. Télapóra Zorci felfelé nyitódós ajtós autót kap (vagy hogy írjam :? ), meg jó minőségű színescerkákat, mert most imád rajzolni, egész nap rajzolna. Noémi is ceruzát kap, csak neki való vastagot. Ez csak a mi részünk. A többiektől Nonó gyurmát, nyomdát, meg még mittudomén, Zorán elemlámpát, üvegfestő készletet, azt is imádja, szoktunk karácsonyra ajándékokat gyártani vele.

Bocsi, megint nem olvastam vissza, Benianyunak már írtam, hogy Noémi két napja: Kép

Orvos megint volt, torka nagyon csúnya, de még mindig nem adott rá semmit. Azt mondta, hogyha más tünet nincs, csak a nyűgi, akkor bírjuk még ki egy picit antibiotikum nélkül. Hétfőn v. kedden megint megnézi.

Erika

Kép
viera
 
 


Juca!

Átfutottam a képeket és most látom, hogy HURRRRRÁ!!!!Ha ez a baba ennyire maradni akart, akkor most már nem menekül.
Drukk ezerrel! Vigyázz magadra. De azért ne nagyon oda koncentrálj, mert az sem jó. (Bocsi, de most meg én vauvau)

Kép
Itt a kiscsibéd :D :lol: :wink:

Erika

Kép
viera
 
 


Andy:

Bocsi, most látom, hogy miért nem vagy fent az MSN-en. Nem olvastam vissza és nem tudtam, hogy Dani beteg. :oops: :cry:
Sok-sok puszi neki. Neked meg sok-sok erő, hogy kilábaljatok belőle.
Mi totál benne vagyunk, de biztosra veszem, hogy a hiszti, meg akaratosság több benne, mint az, hogy most beteg és nyűgi. Én kicsit kivagyok a földhözvágódásaitól, de hát nőből van...

Erika

Kép
viera
 
 


Szasztok!

Csak gyorsan végigfutottalak titeket, mert holt fáradt vagyok. Zoló két napja tiszta zizi a hörgőtágító gyógyszerétől (spiropent), de a doki ma azt mondta, hogy jó lenne, még 1-2 napig szedni. Most aludt el 20 perce. Tegnap is így volt. :(

Holnap majd írok mindenkinek alvásidőben.

Most csak szeretnék egy nagy GRATULÁT küldeni Jucának!

Jó éjszakát!


nancsa
 
 


Szasztok!

Juca!
ezerrel megy a drukk!!!!!!!!!!!!!

Viera!
Citromos muffin elfogyott 1-2 óra leforgása alatt. Férjem betolta! :lol: Igen, kell bele a citrom leve.
Én holnap is azt sütök, de most másik recept szerint, meg még gesztenyés kifliket.
Holnap megyünk másik nagyimat köszönteni szülinapján (84), meg anyóshoz is (mivel a nagyim szomszédja) és hogy ne menjünk üres kézzel, így sütit viszünk!

Peti nagyon nyügi-bügi a foga miatt! Tegnap este ketten voltunk, mert párom éjszakás volt. Gondoltam majd 10 perc alatt elaltatom (mint máskor), aztán számítógépezek. Háát, egy fenét. Peti 1 órán át szopizott, közben fel-felsírt. Végül kapott két kanál Panadolt és együtt aludtunk el a nagy ágyon!

Megyek, elrakom magam holnapra! Jó éjt!

Reni
Kép
prenata
 
 


Sziasztok!!!!


JUCA!!!!ÉLJEN!!!!HURRÁ!!!!!JUJJDEJÓÓÓÓÓ!!!!!JUPIIIIIII!!!! :lol: :P :P :P :P

Hát nem tudom, hogy lehet ilyen helyzetben nem folyton oda koncentrálni, én tuti még lépni is úgy lépnék, mintha tojásokon járnék. Amikor Benit "csináltuk" Czeizel szerint fiúnak, úgy mentem, mintha attól félnék kiesik a lábam közül, minden cselekedetemkor eszembe jutott jó teszek-e ezzel az épp beágyazódó magzatnak.
Szerintem Viera is olyasmire gondolt, hogy csináljatok most sok, nem fárasztó figyelemelterelő, vidám programokat, könnyed kirándulás, kellemes társaság, sok nevetés stb.

Utrogesztán?Elevit? Ja, és egyél sok sajtot-rizst-segiti állitólag a beágyazódást és a lepény kialakulását, működését is.
:wink:

Prenata! mi imádjuk a gesztenyéset, feldobnád, vagy ha már megtetted átdobnád priviben a receptet?

Ex!!!Pulykacombot vagy szárnyat mondtál? Most hogy igy felment mindennek az ára(az olajtól és tejtől is dobtam egy hátast) azt hiszem búcsút mondhatunk a filézett tanyasi pipimellnek.
De valahogy a pulykaszárnyon(450ft/kg) alig láttam jó husit, ellenben sok lúdbőrös bőrt-fujj.
Igy vettem 2 nagy felső combot(600 ft/kg) és azt daraboltam össze tudományosan.
Röhögni fogtok, de azt hiszem már irtam, hogy valami miatt nem birom a nyers húst mosni(lehet hogy a sok boncolás, az intenziv, meg a sok tumorban turka miatt). Szóval húztam olyan hajfestéshez használatos kesztyűt fogtam a húsvágó bárdot és tudományosan elkezdtem boncolni. Az egyik combot meghagytam egyben, mert azt mondta az igen szimpi szárnyas srác, hogy azt mindenképpen csináljam meg úgy mert nagyon finom, el is mondta a receptet.
A másikat felboncoltam:tettem be a fagyasztóba egy nagyobb darabot egyben kisütni, vágtam össze kis kockákat pörinek, vagy tárkonmyos pulykaragu levesnek, vágtam csikokat Wokhoz, csikokra vágott piros és zöldpaprikás guszta inyencséghez, meg külön eltettem a husis csontot levesbe.
Azuram reljesen meg volt hatódva, hogy ilyen áldozatot hozok, és igy betárazok, és ilyen gondosan előkészülök!!!!!

Na szóval Ex, milyen husit veszel és hogy csinálod meg?

Mindenki beteg, őrület! még azok is akik nem volak topictalin.?

Rájöttem Beninek nem is jön a foga,épp eleget orditott az elmúlt 3 napban, hogy alaposan tanulányozhassam. Ellenben ömlik a nyála, 3 póló egy nap.
És már 3. éjszakája nem alszik, ordit.De hogy!!!!Még a nurofentől sem alszik!!!!
Tisztára kivagyok! Fogalmam sincs mi lehet vele. Bemegyek és ül az ágyban felemelt kezekkel, hogy vegyem ki, majd kéreckedik vissza, de nem alszik. Forgolódik, vergődik, de nem sir oyan visitóan, fájdalmasan, inkább olyan nyűglődősen és levág napi 4-5 hisztit is!!!!!Egyelőre nem vágja földhöz magát, hanem ül, oroszlánosan vörösre orditja a fejét és az erőtöl remegő, megfeszitett kezeit széttárja, tenyerét felfelé forditja, -olyan hát nem érted, miért nem érted, hogy én ezt akarom. Már odaáig jutottunk, hogy egy konnekroba nyúlási kisérletre elhangzó enyhe nem szabadtól is ezt csinálja. Olyan erőfitogtatásféle, hogy na nehogy már én mondjam meg mit szabad és mit nem!!!!

Ti mit csináltok ilyenkor? :shock:

Viera, össze kéne zárni egy napra a lányodat a fiammal-hallgassák egymást, mi meg vennénk egy nyugtató wellness masszázst. Ezt jól kitaláltam mi? :wink:

De úgy látom a többi babának sem túl jók mostanság az éccakái. :roll:

benianya
ákosbenianya
 
 


Sziasztok!!

Sül a muffinom, fú de félek tőle... Pedig már sütöttem, csak nem citromosat.
Fől a levesem, a másodikat még fogalmam sincs mi lesz, pedig vendégek jönnek. ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ.

És: Noémi ordít, még egyszer ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!!!!!!!!

Megy az élet... Legalábbis nálunk bolondok háza van.
Csak legyen este hét óra! Megyek buliba. Hurrá!

Erika

Kép
viera
 
 


Sziasztok!

Köszi Csajok!

Viera!

Nem koncentrálok erre a babára többet, mint más babáimra. :lol: És semmit sem csinálok másként, mint máskor kivéve az utrót.

A sok teszt azért készült, mert látni akartam, hogy erősödik, ha már így vérzéssel fura körülmények között indult, de most már nyugi van, mi megtettük, amit megkövetelt a "haza", most már nem a mi kezünkkben van a labda.

Benianya!

Van még egy hetem kb. mikor azt eszek, amit csak akarok, csokit, meleg teát stb. már ha annyit fogok rókázni, mint KIndzsével. Most ezt élvezem. Aztán meg jön a keményvonalas Tyuca, eszek mindent, és jön a kisördi, aki mindent szisztematikusan kiküld. Jó móka. :lol: Amúgy mindig vigyorogtam, hogy mi mindent kellene ennem, hogy kúl legyen gyereknek odabenn, csak gyerek nem olvasta, hogy neki meg nem kéne mindent kidobálni

tjuca
 
 


Hali!
Viera, jó bulizást, irigyellek!!!!Érezzétek jólmagatokat!

Juca! Huh, erre nem is gondoltam. tudniillik engem mindkét gyermekemnél elkerült a rókázás, Blankával talán egyszer hánytam, akkor is mert iszonyú büdös ember mellett álltam a villamoson. Gyorsan leugrottam ahogy nyilt az ajtó és a legközelebbi bokrot locsoltam meg. Ma már úgy gondolom jobb lett volna azt a büdös embert, hátha másnap megmosdik-! :roll:

De feküdt bent többször is egy csak velem a kórházi 3 hónapos kényszerpihim alatt, akiből egyszerűen minden kijött! Annyira h
nyt, hogy többször is 3 napos infúziókúrán volt bent. Már kiszáradt, majdnem felborult a mindenféle ion és stb háztartása, állandóan hányt szegény. Úgyhogy előre is az erő legyen veled a rókázásos időszakra. Azért jó lenne ha megúsznád. De gondolom ezzel te is igy vagy.


Oriandy!
Lehidaltunk Blanival a LEGo-któl. Nagyon szuper!!!!!
Élmény lehet játszani velük!!!!!AZ A REPCSI MEG!!!!Fúúúúú.

Nekem szerencsére ma nem kell főznöm, maradt tegnapról-apa vizsgázik, Blani természetfilmet néz a surikátákról, Beni meg itt van a popómban, hogy hogy nem megint éhes.
Úgyhogy adok valami táplálékot szegény éhező gyermekemnek.
szép napot!

benianya
ákosbenianya
 
 


Juca! Gratu, és ezer-millió DRUKKKKKKKKKKKKKK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Sziasztok!

Tegnap volt nálunk a doki mert Zalán kicsit taknyos és rákérdeztem erre a "kukis" dologra megint!
Újra csak azt mondta nem kell hozzányulni!
Egyébként pedig ha valakinek mégis letapadna létezik az a módszer,hogy altatás nélkül csinálják!Alexnak így volt!Bekenték valami krémmel,20 percig sétáltunk a klinika kertjében és utána valami horgolótű szerű "izével"Leválasztották!Én kicsit rosszul voltam a látványtól de a gyerek semmit nem érzett és vígan dumcsizott a dokival közben! :roll:
És nem azért,hogy rémisztgesselek Titeket de nálunk pl.Zinánál is volt ilyen!Neki a kisajak tapadt a nagyajakhoz!a nagyobb baj az,hogy most visszatapadt és nem tudom mit tegyek!Amikor csinálták neki,pici volt,de most már 8 éves elmúlt!Ha most ugyan úgy csinálják mint akkor,hogy fogom rávenni,hogy valaha nőgyógyászhoz járjon? :(

Juca!
Gratulálok Neked! :lol:
Tudom milyen amikor ennyi tesztet csinál az ember! :roll: Ismerem az érzést!Mielőtt Zalánnal terhes lettem én is clostyt szedtem!Drukkolok ! :lol:

Viera!
jó szórakozást Neked!
Én Zinával megyek ma Pán Péter jégrevűre! :)

Benianya!
Zalánnak mindíg úgy jön a foga,hogy előtte hetekig ömlik a nyála! :roll:
Vendég
 


Hali.

Kéretik drukkolni, hogy ma megnyerjek két aukciót. Nekem kissé rossz időpontban van a vége, mert fél hét után indulunk aranylagziba, és ennek meg hét előtt van a leütése, de hátha. :?
Peti kicsit rosszul ébredt, nyügi volt, így egész délelőtt jöttünk-mentünk, mert úgy egy szava sem volt! Ebédelt valamennyit, most meg már alukál az apjával karöltve. :)

Ja, délelőtt visszajött neki egy rakat slájm, aminek örülök, mert legalább nem a kis tüdejében rakódik le. Viszont annak nem örültem, hogy a tegnap kicserélt ágyneműt ma cserélhettem megint, mert oda is jutott a nagybüfiből. :o

Megkaptam a férjemtől a muffinsütőt, kari után első utam a muffinsütéshez vezet majd. :) Megkaptam az óraszíjat is, de azt már használom... Nem tudom, pedig jó helyen vettük az előzőt is, és mégis totál elhasználódott. Mondjuk én napjában legalább háromszor le és felveszem, mert itthon utálom, hogyha rajtam van, viszont, ha elmegyek itthonról, akkor meg muszáj felvennem, mert óra nélkül félember vagyok. :o

Viera, nálunk nem lesz házimikulás. Én ezt később gondoltam bevezetni, jó, valamelyik nap megyünk a Játékdzsungelbe néhány szegedi anyukával és babával, ott lesz Mikulás, de szerintem még nem igazán tudja, hogy mi az, azt meg nem akarom, hogy ez is egy "ajándékot kapok" ünnep legyen számára.
Egyébként egyetértek a dokiddal. Petinek nálunk csak azért írt fel a doki gyógyszert, mert lázas is, az már többet jelez, minthogy vírusról legyen szó. Meg már írtam, hogy nálunk a lázas állapotot tartja a legerősebbnek a doki, persze nálunk az elején sosem volt...de mivel nagyon jól ismerjük egymást az orvossal, mindent meg tudunk beszélni.

Nancsa, én egy másik fórumban olvastam, hogy a Spiropentnek van ilyen "zizisítő" hatása...sajnos. Nálunk Peti Ventolint kapott régebben, semmi bajunk nem volt tőle. Na most megnéztem, a ti gyógyszereteknek lehet idegesség a mellékhatása, szerintem Zolónál is valami hasonló játszódik le.

Bénianyu, mindkettő jó. Egyébként én szárnyat írtam, és hidd el, van azon is husi, főleg, ha valahol egészben találsz szárnyat (amiből egy darab majdnem egy kiló...). Én is azt hittem, hogy az csak csont, és nagyon meglepődtem, amikor ettem, hogy jó sok husi van rajta. Viszont ha nem egészben csinálod, akkor jobb a comb, azzal könnyebb dolgozni, de az meg tele van hosszanti csontocskákkal, én azt azért nem komálom.
Töredelmesen bevallom, én jót mosolyogtam a sztoridon.
Szóval nálunk általában egészben sütés van, de ahogy írtad, boncolás után bármire felhasználható, talán csak annyi a különbség, hogy a pulykának kicsit több idő kell, hogy puha legyen, mint a pipinek, mert előbbi kicsit szálkásabb husi. De szvsz ennyit megér, hogy feleannyiba kerül, nem?
Hiszti ellen nincs orvosság. És ez tényleg hiszti, nálunk is pontosan az van, amit írtál, hogyha hiszti van, akkor semmi sem jó. Talán ilyenkor válik be a pohár vízzel való lelöttyintés, vagy ráhagyod, de az éjszaka közepén senki nem díjazná ezt a verziót. Nálunk csak nappal van ilyen...

Juca, imádom az írásaidat, nagyon jót kuncogtam az evéses témán... Érdekes, Peti sosem küldött vissza semmit...

Alziza, ez nem hangzik valami jól, már, ami a lányoddal van. Szerintem kérdezz rá, hogy ilyenkor mi a teendő, esetleg házilag nincs-e valami csodaszer. A nőgyógyászhoz járás az én szememben nem itt kezdődik, ergo én úgy gondolom, hogy ezzel nem csinálsz neki rosszat, sőt talán rosszabb, ha most homokba dugod a fejed. Remélem, érted, mire gondolok.
Lehet egy kérésem? A vonalzóid kicsit széthúzzák az oldalt, a profilodban nem törölnéd ki a szövegeket a képek (vonalzók) linkjei elöl (után), és tennél entert közéjük? Légyszi! :wink:

Na megyek, még olvasok máshol is.
További szép napot nektek!

Ági és
KépKép
exdeus
 
 


Sziasztok!
Csak gyors bekukk!!
Nekünk mostanában nappal-éjszaka egyformán kaki!! Dani hol lázas hol nem! Átmenet nincs! Vagy nincs láza vagy van, de akkor magas! Tegnap este annyira köhögött, hogy az ágyba hányta a vacsiját! Azt a 3 falat paradicsomot ill. parizert amit hajlandó volt megenni! Hozzáteszem ez volt az egész napi kaja adagja!!!!Szóval, még a gödör alján vagyunk egészségügyileg!!

Era! (csak neked: lányos legó)

Kép

Pusz mindenkinek!
Andy

Kép
oriandy
 
 



Kép
oriandy
 
 


Ex!

:twisted:
El is felejtettem mondani, hogy nagyon szépnek találom a hangod. Ritkán hallok ilyen szép hangot. :wink:

Alziza!

Nem szedtem Clostyt, most kellett volna, itt van a szekrényben. Ezért csináltam a tesztet, hogy akkor mikor is van sz ötödik nap :shock:

Benianyu!

Kingával ha jól emlékszem a 37. nap reggel kezdtem egy könnyed rókagyerekkel, majd a 20. hétig keményen ölelgettem a budit. Voltak napok, mikor olyan voltam, mint az a lány, és volt, hogy valami bennmaradt. Citromos fanta tejfölös hagymás chips rulez. Nem tudom ezekben mi van, de ezek nem jöttek vissza. Mikor megemlítettem a dokinak, hogy ez a monodiéta nem éppen az, amit előírnak a Kismamában, csak annyit mondott, hogy ez is valami, majd a hurkáimból gazdálkodik a gyerek, nekem meg annyi, hogy nem kell befektetnie és nem száradok ki. Kb. a 16. héttől már minden második kaja bennmaradt. :P

Egyébként fura érzés volt, mert ezzel biztosank látszott, hogy minden rendben, tehát úgy viseltem, hogy ez nekem kell, mert az agyam tudja, hogy minden oké. Jó jöhetett volna egy reggeli rókinca és kész, de nem kívánságműsor. :lol: Most sem az az álmom, hogy hányjak hónapokon keresztül, de ha nem lesz se hányás, se émelygés, akkor meg parázni fogok. :twisted:

tjuca
 
 


Helló!


Gyermekek vakondot néznek, Noi már mondja, hogy véééége. :shock: . Különben tök kakin van most épp nurofent kapott, ma sikerült 1 órát sludnia, de persze nem szinkronmab a Mátéval. Mindegy, én tudtam tanulni, apjuk felügyelete a szoba szétrámolását. Ja, és szegény Nojka mondja, hogy gu-gu (cigi), és szomorú, hogy közlöm már üres. De azért a kakaó is megteszi. Tényleg, eléggé rákapott, szerintetek gáz? Este fogmosás után próbálom magam tartani a tejhez, de van mikor kakajjjót felkiáltással ellenkezik.

Viera: Kár, hogy messze laksz, én is elmennék bulizni! Én most az uutópályát találtam ki Máténak, nektek van olyan? Fogalamam sincs mennyi lehet, még sehol se láttam. Meg azt akartam megírni, hogy életben sokkal fiatalabb vagy, mint az avatar képen!

Juca: Én anno azért ettem, hogy ne legyen hányingerem, ez megtette hatását, inkább az elején híztam. Semmi értelemeset nem tók írni, már megtették helyettem.

Andy: a lányos legó is tiétek? Jó, én is akarok karira Noinak, szereti.

na, Noi kajabál, mentem.

KépKép
KépKép
colett77
 
 


Colett, Noi nagyon korán kezdi a cigizést. 8)

Juca, köszi, na ilyen bókot sem kaptam sosem. :wink:

Ági és
KépKép
exdeus
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?