Új privát üzeneted érkezett!

Hol vagytok?

Urszila
melegszik a tenger!!! ma du. már a legtöbb helyen 20 fokos volt KépKépKép csak még legalább 3-4 fokot melegedjen és akkor nem lesz panasz

Andi
psandi
 
 


Kakukk
gratulálok Danihoz, nagyon aranyos Kép
jelenkezhetnél gyakrabban is Kép

Andi
psandi
 
 


úgy látszik, a babanet nem támogatja a 714. hozzászólást Kép

Andi
psandi
 
 

 
 

Zsuzso!
Edes Dana is, hogy ennyit beszel! Olyan jo hallani, mikor minden nap meglepnek vmi uj szoval!
Mit szoktak csinalni az ilyen folttal? Magatol szokott elmulni, nem? Remelem jo hirekkel josz holnap.

Anita, Reka !

Nagyon jok a fotok!

Andi!

Szerintem ne adj tejet semmiben meg. A tejberizst keszitsd el szojatejjel, vagy rizstejjel?? KépKép az azert kicsit sok lehet.
Mi szerintem 3 eves korig biztos kimaradunk belole.

Ildi!
A cseresznye nalunk is favorit, bar Emma eleinte csak azt hajtogatta, hogy epej, epej. (azt is imadja, de csak hamozva adom neki. Mikor lehet rendesen?)

Lanyok!
Mi is mennenk a talira, csak egy bajom van, hogy nem birom sokaig sem az allast sem a setat.
Vegulis hova mennenk, a jatszohazba, vagy vegignezzuk az osszes allatot? Vegulis az lenne a logikus, csak az nekem mar nagyon kimerito.
KépKépKép

Udv mindenkinek,
Kakukk
kakukkfu
 
 


Julka beleivott vasárnap Zsuzsi reggeli kakaójába. És nagyon zokon vette, amikor elvettem tőle. Semmi baja. Kajába én is már bátrabban, főleg, hogy alig eszik 4-5 kanálnyit, különben meg cicitej.
Ma Danoninot lopott a hűtőből, kis is bontottaKép
Kép

AndiKép én is látomKép csak maradjon ez a tendenciaKép

IldiKép Julka is így működik, az első falatot kiköpi sokszor, utána jön rá, hogy finom. Miért???

KakukkKép nagyon édes DaniKép gyere Állatkertbe. Nem hiszem, hogy bejárjuk az egészet! Nálunk az eper van a tiltólistán, Apa üt ki tőle, ezért csak jövőre kaphat.

Urszila
urszila
 
 


Sziasztok lanyok!

Most latom, hogy tobben is erdeklodtetek, hogy mi van velem, Franyo meg mailt is irt, koszi, jol esett!Kép Azert nem jelentkeztem, mert szombaton koltoztunk, es azota is ugy elunk, mint a taborozok, dobozokbol, taskakbol, stb. Konyhabutor meg nincs (illetve mar itt van, csak nincs osszerakva, ebbol kovetkezoen fozolap, suto, mosogato sincs meg, csak hogy egyszerubb legyen az eletKép), ugyhogy nincs igazan hova elpakolni a rengeteg cuccot, allandoan takaritok, megis Petra szurke estere (az elso napon meg szinte fekete voltKép, ugyhogy azert van nemi elorelepesKép). De a lenyeg, hogy vegre itt vagyunk!Kép
Es a masik lenyeg, hogy velem es a legkisebbel minden ok, penteken mar 22 mm-es volt!Kép Szivecske dobog, ugyhogy igyekszem nem torodni az idonkenti picike verzesekkel. Jobbat nem tudok kitalalni, ha meg a progi mellett is ez van. Pihenek is, mar amennyit lehet, de inkabb nem lehet...
Na lepek, folytatom a pakolast, puszi,

Leszter es a tabrozokKép
leszter
 
 


Kakukk,
nagyon bájos a legkisebb családtagKép
Te jó ég, már a 33. hétnél jársz?

Andi,
én azért vigyáznék a tejjel. Timi ugyan nem allergiás rá, de hetekig meghajtotta szegényt egyévesen, amikor ismerkedett veleKép

Urszila,
fantasztikus a képKép Most mondd meg, lehet ezekre a kölkökre akár egy pillanatig is haragudni?Kép Nekem is leginkább a könnyeim potyognak a röhögéstől, amikor valamelyik csínytevésük után takarítok.

Leszter,
csak így továbbKép Egyszer vége lesz ennek is, csak győzd erővelKép
Örülök, hogy legkisebbel is minden rendbenKép

Zsuzsó,
mi volt a Heim Pálban? A mostani Babapatika újságban van egy elég jó cikk a hemangiómákról, ha esetleg még nem lennél teljesen képbenKép Én olvasás közben kicsit meglepődtem, mert Timinek is volt a lábán ilyen folt, de senki nem riogatott azzal, hogy ez még nőni fog...de nekünk szerencsére minden növekedés nélkül elmúlt.
Mondjuk most gyorsan fellapoztam az újságot és láttam, hogy Heim Pálos doki írta a cikket, gondolom, akkor a legjobb kezekben vagytok ott, úgyhogy nem szaporítom a szótKép

Ha magunkról írok, poénos kedvem erősen megcsappan, ugyanis férjem beszedte a gyógyszereket, itthon fexik (úgy nagyjából), de a lázát csak erős lázcsillapítóval lehet letornázni 39 fok aláKép A labor még nincs kész, fogalmam sincs mi lesz így. Az tuti, ha beteszi megint a lábát a kh.-ba benntartják, csak legalább tudnák, hogy mivel is akarják kezelni. Azt már nem is említem, ha itthon maradok a csajokkal, segítségem egy szál se, nem tudom, Pestre is hogy megyek fel a dokihozKép És akkor a táppénz anyagi vonzataiba már nagyon bele se merek gondolni, pedig most is egyik napról a másikra élünkKép
Csak legalább egy pillanatra látnám az alagút végét...

üdv
Momo


Momo
momo
 
 


Sziasztok Lányok!

A visszaolvasást majd napközben ejtem meg, csak gondoltam bejelentkezem, hoyg nem tüntem el, csak tegnap egész nap nem volt áramKép
Konkrétan reggel fél 8-tól este fél 6-igKép

Feltennék egy-két képet addig míg jövök visszaolvasni, elöre is bocsi ezért!
(tudjátok kölcsön fényképezögépKép)

Így szokott matatni, hogy nem lát semmitKép
Kép

Megölelem a világot!!!Kép
Kép

Kicsit megvizsgálom ezt a gépet közelebbröl:
Kép

Uszodában: egy kicsit pihenek Anya vállán:
Kép

Enyém a fürdöszoba!Kép
Kép

Bocs, hogy most csak ennyi voltam majd jövök még!!!

Puszka

Tündér

Momo!
Jobbulást kívánok a párodnak és küldök sok-sok energiát!++++++++++++++++++++++++++++++++
tündér
 
 


Sziasztok,
én is gyors leszek.
Momo, jobbulást az uradnak!!! Gondolom a tali így ugrik, nem? Kép Vagy jöttök?

Zsuzsó
Bérlete Beunak van, ő többet tud, de 8000e/év, annyiszor mész ahányszor akarsz. Simán megéri, mert 1300 lett a belépő!!! A játszóház 1 év alatt ingynes (nekünk még vasárnapig!!KépKép) utána bérlettel kedvezményes, talán 400/óra? Ezt nem tudom, még nem fizettünk. Valamennyi kauciót kell letenni (1e asszem) amit visszakapsz.


Lányok, akkor holnap tali!
Mégegyszer: f11, bent, a szembepadokon.
Szerintem jó idő lesz, ha meg beborul, ott a játszóház...Kép

Ha eljöttök, a következő anyukákkal és babáikkal találkozhattokKép
Zsuzsó
Gombóc
Toffi
Urszila
PIldi
Tündér
Beu
Momo
Kriszta
Zsófi
Ari
Réka
meg mi.

pusza
Elli
ellimami
 
 


SziasztokKép

Zsombi most pakol ezerrelKép. Megy mindenhova saját lábán, a legkisebb helyekre bebújik, aztán kiabál, mert beszorultKép

Kakukk
Nagyon helyes DaniKép
Jó lenne, ha jönnétek, ha elfáradsz, majd megpihensz, van mindenütt padKép Vagy húzunk a kiskocsinKép
Zsombi eszi az epret, kb. egy hónapja. Kis mennyiséggel kezdtünk, most már megy, amennyi férKép

Urszila
Kis Danonino_tolvajKép tényleg nem lehet rájuk haragudniKép

Leszter
Jó, hogy jelentkeztélKép és csupa jó hírrelKép (leszámítva a vérezgetést)

Momo
Csupa nem_jó_hírKép
Mikor lesz kész a labor?
Küldök egy pótkocsis teherautónyi energiát Neked, jó? Ne keseredj el, légyszi!!!
Holnap tudtok azért jönni? Vagy így az is ugrik?

Tündér
ÁramszünetKép, és ekkora!
Nagyon klassz képekKép, a "megölelem a világot" a legeslegjobbKép

Megyek, játszunk egyet, aztán megyünk le... nincs elég mosnivalóKép

Szép napot MindenkinekKép
PusziKép
Toffi + Zsombi
toffifee
 
 


Tündér,
Ilang is nagyon cuki Kép

Momo,
drukk hegyek Kép Kép Kép
Majd beszerzek egy babapatikát. Eddig annyira nem izgattam magam, kicsit olvasgattam róla a neten, de tutira vettem, hgoy majd fölszívódik, most meg látom, hogy egyre erősödik és már eléggé kidudorodik. Ettől eltekintve olyan kis porcelánbaba kezd lenni Abigél.

Beu,
csak azért kérdezem a bérletet, hogy kellene-e vinnünk hozzá valamit, (pl. fénykép) vagy csak úgy is meg lehet csinálni, esetleg csinálnak ott képet. Ha valaki tudja, légyszi írjátok meg. Persze lehet, hogy megnézem, van-e az állatkertnek honlapja.

Kakukk,
tényleg olyan szórakoztató ahogy dumálnak. Tegnap pl. teljesen meghatódtam, amikor először azt mondta, hogy 'tiém'. Már kb. két hete a birtokost gyakoroljuk, minden valakié, természetesen a legtöbb dolog Danáé. VAlamire mondtam neki, hogy ez a tiéd, erre ő 'tiém', ez már elég elvont. Nem vagyok elfogult Kép
Na megyek is, mert megint veszélyben a számítógép hálózati csatlakozása.
Zsuzsó
zsuzso
 
 


Zsuzsó
Van honlapjuk, zoobudapest.com
(kellegy igazolványképet vinni, de ez is le van írva)

Toffi
toffifee
 
 


Persze, hogy elbénáztamKép
[url=URL]http://www.zoobudapest.com[/url]

Toffi
toffifee
 
 


És nem is jóKép
Toffi
toffifee
 
 


Toffi,
Köszi, megtaláltam azóta.
Zs.
zsuzso
 
 


Oké, de nem hagyott nyugodni KépKép (közben volt még egy peló csere is) és sikerültKép

Állatkert

Toffi
toffifee
 
 


Momo!

Drukkolok a férjednek, hogy ne legyen semmi komoly. Az a rossz, hogy nem lehet egyszerűen megállapítani, mi lehet a baja.
Az anyagiakkal mi is így leszünk mostantól. A legolcsóbbat veszem mindenből, mégis rengeteg a kiadás. A rezsit nem igazán lehet csökkenteni.
Probáld a dolgok másik oldalát nézni: van egy nagyszerű családod. Ketten a pároddal majd csak elboldogultok!

Leszter! Gratula az új lakáshozKép Majd csak szépen alakul a berendezés is. Ne emeld meg magad, és nagyon vigyázz magatokra! Örülök, hogy minden rendben, de sokat pihenjKép

Csodás képeket csináltokKépKépKép Olyan jó Nektek, hogy tudtok!

Tündér! Bejelentés nélkül volt áramszünet? Nem jóKép Olyan, mint a mi múltkori vízelzárásunk.

Én most jöttem az önkormányzattól. Mivel Domcsi vesebeteg, ingyen kapjuk majd a gyógyszert. De még kb. 2 hónap, mire kártyánk leszKép Megnyugtatott a nőcike, hogy ez lehet kevesebbKép

Nem panaszkodni szeretnék, de most meg olyan meleg van, hogy kiver a víz, pedig elég sovány vagyok. A napot nehezen bírom. Csak én vagyok vele így?

Jó állatkertezést mindenkinek!

Nelli
hnelli
 
 


Sziasztok!

Megvagyunk mi is, csak tegnap egész nap kint voltunk a kertbe, Dorkának csináltam egy kis pancsolót, a homokozójából, most vettük a corába a teknősbéka homokozot, hát én vizet raktam most bele. Nagyon tetszett neki, ki be rohangált a vízbe, kis pucéran, olyan tündér volt, jól bekentem napozóval, így egy kicsit barna ...
Jól vagyunk, szerencsére minden rendben van.

Momo: kitartás, jobbulást a férjednek.

Munkahelyen vagyok van egy kis időm..
olyan meleg van, ma még edzésre is megyek, de már rég voltam.

Jók legyetek
Manó2+Dorka

Kép
Kép
dorka2
 
 


Sziasztok,
bár csak vasárnap lesz Kevin egy éves, ma voltunk dokinál. Képzeljétek, csak 10,2 kiló. Emlékeztek, 5 hósan már 9 volt!!!
Szóval ezennel végleg lemondunk a Dagimadár címről, és egyben megpályázzuk a Büdibogár nevet. Kép (Hihetetlen, milyeneket tud alkotni!)
És most csak ezért tudok írni:
Kép
Na, megyek is, még ebédet kell szerválnom magamnak.
pusza
Elli
ellimami
 
 


Elli,
Miki 9 kilo 18 deka. En mazochista allat vettem egy digitalis csecsemomerleget a bolhapiacon. Mondjuk azt a vak is latja, hogy nincs jo sulyban a gyerek. Gyuri meg 14,3 kg pizsamaban. Kép Kép Kép

Momo,
Jobbulast a ferjednek, remelem megtalaljak es kezelik a "gocpontot".

Sajna most nem tudok tobbet irni, talaljatok ki miert...
Zsuzsi
zsuzsi74
 
 


Sziasztok!

Lehet, hogy mi is benevezünk egy állatkerti taliba. Holnap lesz ugye?
Nem baj ha jön egy barátnőm is velünk a 19 hónapos fiával?

Pusza, Virág
virga
 
 


Virág,
mindenki welcome.

Az én majdnem 18 hós lányom tegnap mérettetett 8280g - lehet, hogy manöken lesz Kép
Zs
zsuzso
 
 


Sziasztok!

Vessetek meg, de itt ülök a gép előtt egy pohár sörrel Kép de olyan jól esik ebben a melegben ...

Urszila
Danoninot lopott Julka nagyon drága Kép

Leszter
örülök, hogy minden oké a babócával, aztán csak lassan azzal a pakolással Kép

Momo
férjednek jobbulást +++++++++++++++

Tündér
Ilagn képek is nagyon klasszak Kép

Elli
alvó ex-Dagimadár is édes Kép

Délelőtt a Dédit voltunk meglátogatni, Dani jól elfáradt, most horpaszt a kiságyban Kép

A hét második felére már megint esőt mondtak, meg vasáraptól hidegfrontot KépKép

Andi
psandi
 
 


Sziasztok!

Guta megüt, írtam egyet, elszállt.KépKép

Egyébként is megüt a guta, mert hetekkel ezelőtt kértem időpontot az ortopédiára (ahova ugye akkor kell visszavinni, ha megtanult járni, ez jó rég volt), holnapra kaptunk. Ma véletlenül telefonáltam, kiderült, hogy holnap nem rendel a doktornő, majd csak 28-ára tudtak megint időpontot adni. KépKépKépRemélem semmi baja a gyereknek, különben kiverem a botrányt.

Momo!
Jobbulást a férjednek!

Anita! Boldog névnapot Robónak!

Kakukk! Nagyon jó kép! Édi!

És a többi baba is mind cukorfalat, imádom nézegetni őket!

Van jó hírem is, Lőrincet nem kell már kötözni, egy hónapig nyugi, akkor kontroll. Olyan rossz volt, szegénynek mindig beleragadt a sebbe a géz. Már a pelenkázó közelébe se szeretett menni, mindig ott maceráltuk.

És véget ért a fogyókúrám, olyan 18 kg ment le. Teszek fel képet bátorításul, akinek szüksége van rá. Na jó, egy kicsit dicsekszem is.Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Andi! Megyek sörért! Kép
Beu
beu
 
 


Beu
jó, hogy mondod az ortopédiát, már el is kértem a beutalót a dokitól a múlt héten, csak elfelejtettem felhívni. Most viszont telefonáltam, és már jövő csüt-re kaptunk időpontot a Bethesdába Kép Ti hova mentek, hogy csak ilyen sokára volt?
Lőrinc nagyon aranyos, Te pedig nagyon karcsú vagy Kép gratula a kitartásodért Kép

Andi
psandi
 
 


Beu
De jó, hogy vége a kötözésnek!!!
Gratula a 18 kilóhozKép Szerintem nyugodtan dicsekedhetszKép (nekem 13,5 ment le)
Képek nagyon klasszakKép, Lőrinc már nem is kisfiú, hanem nagyfiúKép

Én nem szeretem a sört... holnap estére van egy sörözős meghívásunkKép

Valahogyan kirobbantom Öcsit az ágyból, már az oviban kellene lennünk.

Toffi
toffifee
 
 


Beu,
és ki az a szőke nőci a gyerekeddel?!Kép
Nemkötözés hurrá!Kép

Momo,
kitartás!Kép Jobbulást a párodnak, remélem nem lesz semmi komoly!

Elli,
nem is mondok semmit, oké?Kép

még megpróbálok jönni este, de mostanában alig jutok géphez, ez részben jóidő miattKép, részben időhiányKép.

puszka mindenkinek!

Zulu

Kép

Kép

Kép
zulu
 
 


Sziasztok!

Anita Robonak boldog nevnapot! Nagyon aranyos a kis kolok! Nekunk is van ilyen farink Kép

Holnapra van 1 illetve 2 meglepim Kép

Beu, Toffi en mar nem is merek kozetek menni a sok feles kilommal, sajna nekem nem a terhesseg es a szopi miatti kilokkal van gondom.

Andi galadsag sorozest emlegetni, amikor szegeny Ari meg szoptat es nem ihat Kép

Elli Volt Dagimadarnak milyen jo az alvokaja. Bori 10 kilo 30 deka volt 1 evesen.

Ma voltunk hati hordozot nezni, de nem talaltunk Kép A Brendonban ugyan az a hordozo, mint egy masik boltban 7 e Ft-al volt dragabb KépKép (volt meg 1790 Ft-os zokni azon mar csak rohogtem). A kocsiban bedoglott a klima szenvedtunk is hazafele rendesen. Este elmentunk klimat javittatni es amikor hazaertunk akkora viha volt alig birtunk kiszallni az autobol.
Ari
ari
 
 


KépKépKépKép
Sziasztok!

Csak gyorsan néhány kép a múlthétről:
A fürdőkádas,-igen a menyemmel fürdik a kisfiam!KépKépKép


Egyébként a doboz hegyek csak nőttek,és én meg lassan megöszülök......Marci persze nagyon élvezi a zsibvásárt.

Momo!
A Férjednek jobbulást,vigyázz rá ez nem játék!

Kakukkfű!
Nagyon helyes a kis 33heteske!!!KépKépKép


Beu!
Lőrinc gyönyörű,és hurá hogy nem kell tovább kötözni!!!KépKépKépKép
A 18kg-hoz gratula!!!!Mennyi idő alatt sikerült leadni?


Urszila!
Julka nagyon kis tündéri a kulimajszos pofijával!KépKépKép


Ari!
Ha a szopinak vége jöhet a sőr!!!Kitartás!Kép


Toffi!
Jó sörözést!!!!!KépKépKép


Maci2!
Nem értem miért nem ért célba a mélem múltkor,de irok megint,hát ha most sikerül!

Leszter!
De jó hogy átköltöztetek,és minden rendben van veletek!!!KépKépKép


Minden baba ,akarom mondani nagy cula KépKép nagyon helyes,és eszméletlen hogy milyen gyorsan rohan az idő!!!!

Most igy hirtelen csak ennyi még gyorsan vissza olvasok,-bocsi ha kihagytam valakit,de azt sem tudom hol áll a fejem....


Mariann&Marci
mariannmarci
 
 


Hát ezt nem igy jelenitette meg a nézetben....na mindegy!


Ja és holnapra azaz mára mindenkinek jó Állatkertezést!!!!!

M&M
mariannmarci
 
 


Sziasztok,

Momo,
hajra es kitartas! NAgyon drukkolunk Neked es a Parodnak! KépKépKépKépKépKépKépKép

Elli,
Holnap remelem odaerunk f11-re. Es hoyg nem fog esni az eso. A mult heten 3x aztunk el (esovedovel es esokabatban), most mar nem hianyzik. Kép

Beu,
Azannya, fel se foglak ismerni! Iszonyu sokat fogytal!! Akkor iden mar bikiniben feszitesz a strandon? Kép
NAgyon klasszak a kepek, es nagyon jo, hoyg Lorinc sebei begyogyultak! Kép

Toffi,
Te mar a multkor (a gyaloglason) is irto vekony voltal! NEked is gratu a sok sok minusz kilohoz! Kép A rengeteg energiadrol meg mar nem is beszelek. Hoyg sikerult az angol teszt?

Ari,
hatihordot allitolag hegymaszoboltban erdemes venni. PArom nagy szakertoje a temanak, nagyon utanajart az osszes tipusnak, vegul mi is es egy nagy turazo baratja is TATONKA hatihordot vettunk. A MOUNTEX-ben. Kép
Meglepi? Kép CSak nem Te is nagy bejelentesre keszulsz? CSak nem harmaska????? KépKépKép

PsAndi,
sor. Kép Holnap beszerzek egy-ket alkoholmenteset itthonra. Kép Bar ma ittam egy kis Tokai Aszut suttyomban...Kép

Elli,
ex-dagimadar Kevin babakocsis kepe tunderi! Kép

Zsuzso,
dumalo es manoken Dana. Kép MAjd fog meg orulni tinikoraban, hoyg barmit ehet, nem hizik. Kép

Tündér,
nagyon jok a kepek! Az a vizben pihenos a legjobb! Kép

Leszter,
hurra, hurra, koltozes, es a jol novogeto MAnocska. (Bevallom, mar kezdtem aggodni, mert nem jelentkeztel) KépKépKépKép Milyen az uj hazban lakni? Kép

MA ZSombit ismet megtornaztatta a gyogytornasz, azt mondta, mar csak ZSombi egyensulyerzeket kell fejleszteni, es szerinte 1-1.5 honapon belul mar rendesen fog jarni. Most meg csak 1-1.5 m-nel tartunk, ha beledol a karunkba. Kép
Es elmentem a nogyogyaszomhoz is, ugyan nem csinalt UH-t, de kulonben mindent rendben talalt. Es megnezte a leleteimet is, jo az AFP, a terheleses cukor, a multkori UH lelet, minden...most mondjatok meg, tenyleg terhes vagyok en egyaltalan???? Kép Nem szoktam en ezekhez az atlagos es problemamentes dolgokhoz hozza! KépKépKép

Pussz,
az egyre inkabb Gombóc Gombóc...Kép
gombóc
 
 


Most nezem az Allatkerti linket (koszi Toffi Kép), es 10 felnott mar vehet csoportos jegyet. Nem talalkozunk akkor inkabb az Allatkert elott es rendezodunk csoportba? Kép
gombóc
 
 


Kislányom ma hajnalba kukorékolt, így most írok. Bár már zokon vette, hogy ott hagytam a szőnyegén.

Gombóc! Örülök, hogy minden rendben vanKép

Beu! Gratula a sok kilóhozKép Én is már 18-at fogytam, pedig 16-ot híztam a terhesség alatt. Az első 10 rögtön szülés után lement, a köv. 3-4 2 hét alatt, és onnan a maradék lassan mostanra (Domcsi 6 hós).
Toffi! Neked is gratula a kilók leadásákhozKép

Nagyon jó szórakozást Nektek az állatkerthez!

Elli! Én még most is azt látom, hogy jó húsban van a kisfiad. Ne aggódj, az én lányom 1 évesen 7,5 kg volt. A Kislányom pedig most 6 hósan annyi. A két gyerek között nincs 10 kg, pedig Dorka már 5 éves elmúlt.

Megyek, mert reklamálnak odabenn...

Nelli
hnelli
 
 


Sziasztok!

Szerintem is a bejarat elott talalkozzunk,
Kakukk

1300 Ft helyett csak 600 lenne
kakukkfu
 
 


Sziasztok!

Akkor kint lesz a találkozás? Remélem megismerlek titeket.

Kriszta
tkriszta
 
 


Sorry Csajok, de nem tudunk menniKépKépKép

Pusssz
Zsófi
csucsuka
 
 


Sziasztok!

Képzeljétek, Dani az este 8-as lefekvés után csak EGYSZER kelt 3-kor, és azóta is még alszik!! hihetetlen! Kép

Tegnap mekkora vihar volt! Nálatok is? És sajnos a házunk előtt kicsavart egy fát is Kép

Ari
még én is szoptatok, (igaz már csak este és éjjel) de nem hiszem, hogy egyetlen pohár sör ártana.
Milyen meglepi????????

Mariann
Ikertesónkról jók a képek Kép

Gombóc
örülök, hogy minden ok KépKép

Ébredezik a Picinyem, mondja, hogy hamma Kép Éhes a drága Kép

Mindenkinek nagyon jó szórakozást az Állatkerthez! REmélem szép idő lesz

Andi
psandi
 
 


Sziasztok!

Segítsetek légyszi, láttam többeknél biciklis képet a csemetével.

Nekünk is van bringánk, és szeretünk is bringázni, milyen ülést válasszunk, és a 15 hós Dorka mennyire lessz biztonságban, nem tud csak úgy kimászni, nem találkoztam még közelebről ilyen üléssel, így nem tudom mire "képes".

Jó álatkertezést, kár hogy nem érünk rá, mindig ez a fránya munka, így leltár elött nagyon sok a munkám, még itthon is.
Meg hát a szokásos, vasalás, főzés takarítás, tényleg mintha takarítónő lennék, vagy csak én vagyok ennyire rendmániás...

Jók legyetek
Manó2+Dorka

Kép
Kép
dorka2
 
 


Sziasztok!

Egy pár kép, hogy hogyan mulatja a kisasszony az időt:
Kép

Kép

Kép

Szép napot mindenkinek
Sziasztok
Manó2+Dorka

Kép
Kép
dorka2
 
 


Andy, Franyó, Norka, Zsuzsó, Anita, Réka,
KépekKép

Franyó,
TükrösKép (ismerős)

Momo,
Hogy van a férjed?

Gombóc,
A 15 hós oltás hány szúrás? Tünetek jelentkeztek azóta?
Én ugyan nem kövezlek meg. Legszívesebben messziről elkerülnék minden orvost.

Anita,
Roni sem alussza át az éjszakát, csak elvétve, pedig már 14 és fél hónapos.

Timici,
Játszóteres sztoriKép

Zsuzsó,
Mi az a haemangioma? MIt mondtak a Heim Pálban?

Kakukkfű,
Dani képekKépKépKép

Maci_2
maci_2
 
 


Sziasztok,

nagyon eltüntem megint....most se értem,hogy van időm ideülni. Képmondjuk 1 okom tuti van,mert Petra épp alszik,de ezer dolgom lenne.
Lassan teljesen elkészül a házunk,bő egy hónap múlva költözünk.

Leszter,
gratula a költözéshez.konyhabútor remélhetőleg hamarosan összeszerelődik és még konfortosaban tudtok élni. Kép Petra hogy viselte a változásokat?Menniyre zavarta meg az új környezet,vagy fel se tűnt neki?

Beu,
ugyan már....Kép Aki ilyen dologgal tud dicsekedni(-18kg) az tegye is meg!!! Nagyon jól nézel ki,mintha kicseréltek volna. És a pasid....hát róla már nem is nyilatkozom....Kép (még Téged is lepipál Kép )

Manó2,
ilyen teknősös homokozót én is láttam a Coraba,nagyon tecc nekem is.....csak még nincs udvarunk ahová ki tudnám tenni. Kép Dorka nagyon édi benne!És hallod-e,tud élni a kiscsaj.....cumisüveg.....kalap....játékok....hát kell ennél több? Kép

Bicajozós pasik is nagyon édesek. (Mariann ! nem utazom a férjedre,nehogy félreérts! Kép )

Állatkertes taliért irigy.....gondoltam rá,hogy titokban elmegyek,fel se iratkozom a listára....de erre sajnos reális esélyem nem mostanában lesz.Azért majd egyszer csakazértis!!!

Magunkról:
jól vagyunk...bár Petrának ma reggel pont elkezdett folyni az orra....a fene tudja mitől...és csak az egyik oldalról jön a trutya,ha szivom neki. Nem vészes szerencsére.
11és fél hósan 9300g és 74cm.
egyedül feláll már mindenhol,kapaszkodás nélkül megteszi az első második lépést és a karunkban folytatja tovább.Imád baby taxizni,mindent a kezével tologatni,mintha kisautó lenne,és jó nyálasan berreg hozzá. Hiába Apa autómániás. Kép
Egy aggodalmas pont van az életünkben,mégpedig az,hogy nem eszik darabos kajákat.nem szereti a kenyeret,kiflit,sonkafalatkákat,sajtdarabokat....mindent,amit egy kicsit is meg kéne rágni túr kifelé a szájából a nyelvével. Egyedül a Biscotti kekszet és a tölcsért eszi meg egyedül elrágcsálva. a főzeléket még mindig turmixolom,bár azért hagyok benne darabokat,de ha csak villával törném össze,úgy már nem kell.nem szereti a banánt az almát.....tegnap kináltam meggyel az is fujj volt. Mondjuk még mindig csak egyetlen fgincája van. Lehet,hogy ez lehet az oka annak,hogy visszautasitja a falatokat.Bár érdekes,mert akkor meg miért eszi,harapja,rágja a kekszet?!?!?!
Nyugtassatok meg légyszi,hogy nem nagyon gáz,ha még nem eszi meg a sonka és sajtfalatkákat,mert ezen be tudok görcsölni rendesen. Ha gáz,akkor is szóljatok nyugodtan,mert akkor jobban fogok próbálkozni ezentúl. köszi lányok.

megpróbálok képet is feltenni,de nem tudom lekicsinyiteni őket,mert másik gépről irok (a villám tönkretett az eredeti gépünket a múltkor)...és ezen nem tudok kicsinyiteni.Ha túl nagy lesz,akkor inkább nem küldöm majd el.

puszka mindenkinek
Évi és a lassan 1 éves Petra
Évi24
 
 


Helló Lányok!!!

Na én vagyok az elsö bejelentkezö a tali ótaKép

Nagyon jó volt veletek találkozni, legközelebb akkor a diósdi kiruccanás lehetne egy ilyen alkalom.Kép

Képzeljétek, durván 10 perce értünk haza, mindenfelé iszonyat dugó voltKép

Ilang, nem aludt ela kocsiban, söt most sem alszik, de remélem azért nem lesz nagyon nyügi estére.

Ja és mégegy. Mázlim volt mert elszállt a kocsimban a töltés, elsönek a rádió, aztán már az index sem müködött, szerencsére még hazáig elmásztunkKép
Apacinak lesz mit ellenöriznie, reméljük nem viharbanKép
Itt már totál el van borulva, szóval ebböl nemsoká zuhi lesz, úgyhogy lassan ki is lépek, nehogy elszálljon a gép, mert Apaci megnyúzKép

Na puszka mindnekinekKép

Tündér&Ilang
tündér
 
 


Évi, Marcipánnak 9 foga van, mégesem eszi a darabost. Mert ugye a 9-ből egy sem rágó. Szerintem ne aggódj!
sofka
 
 


Itt millió ágra süt a nap, felhő is csak alig-aligKép

Sütit sütök, meggyes joghurtostKép

Tali nagyon klassz voltKépKép
Megyek sütit ellenőrizni...

Toffi + Zsombi
toffifee
 
 


Remélem, a modemesek nem fognak meggyilkolniKép

Gombóc Zsombija
Kép

Én Zsombim
Kép

Julka
Kép

Kép

Julka és Zsombi autó mustrája
Kép

Viola
Kép

Ildi és Ancsi
Kép

Ilang
Kép

Egy csomó kép nem sikerült, nagyon sütött a napKép. Én meg túl keveset fényképeztem...

Toffi
toffifee
 
 


Vagyis az a Kép, hogy nem sikerültek a képek, az, hogy sütött a nap, az Kép.

Toffi
toffifee
 
 


Sziasztok,
CSak egy gyors bekoszones! Kép

Tali nagyon klassz volt, Ellinek ezer koszi a szervezesert! KépKépKép

Toffi,
koszi a fotot ZSombirol, mindjart elmentem. Kép

Reka,
orok halam a fuvarert! KépKépKépKépKép

Pussz,
Gombóc
gombóc
 
 


Sziasztok!

Elli koszi a szervezest!

Bori a kocsiban hazafele aludt 10 percet meg utana szopival meg 10-et azota is porog, de most apaval.

Toffi fenykepek jok lettek en is mindig elfelejtek fenykepezni Kép Most is csak nehanyat csinaltam majd este felteszem oket. Joghurtos meggyes recipet elkuldened? koszi.

Andi meglepi Kaska es Viola volt. Kép

Ari
ari
 
 


Na akkor újra, az elöbb ugyanis elbaltáztam, további kedvcsináló a kerti partihozKép
(azért Apacukát megkérdezemKép)

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Na befejeztem..
a rózsa is sajátKép

megyünk kajálni, mert így csinál éppen...

Kép

Pussz
Tündér
tündér
 
 


Sziasztok,
hát, lányok, ez aztán a szervezés, összeírni a listátKép De azért aranyosak vagytok. Bárcsak minden mást is ilyen könnyű lenne megszervezniKép

Enyémképeken sok anyuka van, nem mindenki szereti magát itt viszontlátniKép úgyhogy ha csinál valaki albumot a képtárba, feltöltöm. Azért van 1-2 szalonképes:
Kép
Réka Danija beájult, de nagyon

Kép
(Toffizsombi, a bal alsó sarokban Kevin horpaszt)

A legtöbb képem Ursziláról született, ilyen-olyan manökenhez méltó beállásokkalKép (Csak azért ám, mert kinn rohangált a szabad placcon Julka után, és jó képeket lehetett róla csinálniKép A többi gyerek békésen ücsörgött a babakocsiban, Julkát meg hetedhét irányból kellett összefogdosniKépUrszilán kívűl mi többiek tök jól szórakoztunkKép)

Kevinnek kicsit korai volt a déli alvás (3-kor szokott) úgyhogy most elszenderedett, de max fél órát hagyom, éjjel ki fog aludni?
Én tuti nem, megyek céges vacsira fektetés utánKép

Klassz volt talizni mindenkivel,
majd ismétlünk, jó?
pusza
Elli
ellimami
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?