Új privát üzeneted érkezett!

Hettie,Jubi:

Én el sem tudnám képzelni Marvin haját fiúsra felnyírva.Valójában nem izgat ez a rendszám mizéria.Csak az a baj villamossal és metróval is kellene mennünk a dokihoz.Utálom a tömegközlekedést.Nem lenne hideg inkább sétálnék fél órát.Megértem hogy koszos a levegő,de ez nagyon sok embernek gondot okoz így.
Párom lányáék csak át akartak utazni Pesten,mennek Komlóra.Hozzánk is jöttek volna de ez elmarad .Így most kerülniük kell.Az m0-ás maga a katasztrófa..Aki pesti tudja arra kész veszedelem felmenni..

Hettie:

Ne is foglalkozz velük.Arti nagyon aranyos a hajával..Rakj rola képeket..Jobbulást neked!
Megyek sütni dobozos muffint..Imádjuk..
Vendég
 


Szaiasztok!

Én is filmet nézek mostanában délutánonként,míg nem enyhül nem nagyon megyünk sehova.Bár tegnap délután lementünk a Balcsira,rengetegen voltak,mint egy forró nyári napon.Laut beöltöztettem overálba:levittük neki az új játékbabkocsiját,s abban tologatta a bábos nyuszit,nagyon tetszett neki a sok ember,korisok,fakutyások,kisgyermekek egyaránt,párszor elesett,de jól ki volt párnázva :P Én is jól beöltöztem tollkabátba ,csizmába de harinari nem volt rajtam így hamar lefagyott a combom.Nekem is van korim,bár most nem vittem le,így csak apuka száguldozott melletünk,én lusta vagyok fel meg levenni :roll: Mikor hazaértünk hamar gyorsan mindenkit mézes teával kurátam :wink:
Ma délelőtt vásároltunk,teljesen felzabáltunk mindent :lol:
Vettem teljes kiörlésű rozs,illetve graham lisztet,ezek NEM lisztkeverékek,már sül is egy adag roszkenyér,remélem fini lesz,alapjáraton imádom.
A Lidlibe jó drágák voltak a lisztek,300 körül,ezek "csak" 230-ba kerültek.Vita-mill vagy mi a neve.
Ma borsőfőzelék van sült kolbival,vacsire meg dobok be krumplit meg hagymát a sütőbe,ezer éve volt már.

Laura alszik,persze alvás előtt mindig egy negyed órát játszik még az ágyban,(halllom).az előbb felmentem megnéztem,hát maga alá gyürte a levetett harinarit zoknit,nadrágot,az egyik kezével a nadrág szárát fogta a másikban egy szívószál volt :lol: az ágya elé állította a nygobb játékokat,hintát,autót,pacit...de ez mindennap így van,este is :lol:
Ti altattok vagy meséltek a gyereknek??

Tina,köszi,te is dobhatsz fel bevált recit :wink:

Hetti,hát csak kúráld ki magad !

Kép

Linda

Kép

Kép
czmelinda
 
 


Sziasztok

Én is itt vagyok. Jó mérgesen. Ma reggel voltam a körmösnél és délután a kocsiban az övbe beakadt az egyik és eltört. :mrgreen: Rohadt dühös vagyok. Pedig nem szokott sose, mindig vigyázok rá. Most mehetek megjavíttatni, mert 3 hetet nem fog így kibírni.

Linda, jó nektek, hogy ott a Balcsi. Én még csak egyszer koriztam, de nagyon élveztem. Nálunk este mese van, egy Hanna mellett, egy Levi mellett (mondjuk ez mindennap uaz, a Verda meg a cimbi megijeszti a traktorokat :lol: :lol: :lol: ) utána még éneklés, és akkor kijövök. Főleg ha van ovi,bölcsi, akkor gyorsan elalszanak.

Méhecske jelmezt megoldom, az egyik kislány anyukája varrónő, megbeszéltem vele, a fekete balerinarucijára vettem sárga csíkokat, majd rávarrja, és tud szárnyat is, mert menyasszonyi ruhákat varr. Csinál egy abroncsot, arra nylonharisnyát húzunk, a fejére meg már meg is csináltam a hajpántot, vettem hobbyboltban zseníliával bevont drótot, rátekertem egy hajpántra, és csináltam belőle kis csápokat. Szerintem irtóra cuki lesz :)))))

Láttam én is azokat a lisztkeverékeket a Lidl-be, nekem az aldisból lett a legfinibb a kenyér, az még másnap is kenyér. A teszkós nem jó szerintem. Tegnap zsömlét csináltam, nagyon fini lett, de a sütőm rossz, nem pirul meg a teteje, így azt meg a mikróban meggrilleztem.
Ma meg a mikróban fogok csinálni császármorzsát vacsira. Már összegyűjtöttem egy csomó ilyen gyors recit, készülök, mire megyek melózni, ami január 29-én lesz.

Nem is tudom mit csinálnék Pesten ha nem mehetnénk kocsival... Azért 3 gyerekkel bkvzni elég érdekes lenne. De azt is megértem, hogy valamit tenni kell, hiszen iszonyú a levegő. Költözzetek vidékre :))))) De a jegyző büntethet, méghozzá elég szép összegekre. Azért ha betegek lennének a gyerekek, talán meglágyulna a szívük.....

Hettie, samsungnál van a férjed, jól emlékszem?

Rakok képet a lurkóról, mi is most vágtuk le a haját, nekem jobban tetszik így neki, mert olyan sűrű a haja, tisztára úgy nézett már ki mint a gombafejű bitliszesek :)))

Ildi
Kép
Kép
Kép
true
 
 

 
 

Még azt akartam mondani, képzeljétek, tescoban vett a férjem 49 ft-ért pizzalisztet :!: :roll:

Vonatozás (képzeljétek, egészen jó kis pályát tud már építeni)

Kép

Ezt a puzzleszőnyeget Levinek a Jézuska hozta :)



Kép

Ildi
Kép
Kép
Kép
true
 
 


Sziasztok!

Jövök ha kell ha nem..gyerekek alszanak.Mi lesz itt este. :shock: Voltunk dokinál.Mercinek torok gyulladása van.Marvinnál nem lát semmit..Lehet csak szolidaritásból volt láza.:)

Linda:
De jó nektek ott a Balcsi.Imádok korizni.Szoktunk mi is menni a Pólusba.De az elég kicsi pálya.Laurának nem néztél korit?Én láttam már ilyen picire állítható 2 élűt.Nektek megérné.
Nálunk este mese nézés van.Csingiling a nagy menő,de a Horton és a,Mézengúz is nagy kedvenc.A shrek pedig :numero 1.

True:
Mennék én vidékre de akkor ugyanott vagyunk be kell járni ide dolgozni.Márpedig a munkahelyet meg kell becsülni.Örülünk ha még van.Sok vidéki is ide jár be hiszen dolgozni kell.A városba bevezető utakon mozdulni nem lehet hétköznap reggel 7--20.-ig.Csak egy példa:Hétköznap a népliget nekem kocsival 1 óra.Ugyanez hétvégén 10 perc.

És itt van enyém rozsos buci,nem a legszebb, de a minek :)

Kép
Vendég
 


True

Igen a samsungban dolgozik. Nekem is tört már le igen hamar, ugyhogy nekem is vissza kellett mеннем.

Tina

Köszi, sajnos ez a gyulladás még abból a fertőzésből ered amit a férjemtől kaptam el. Nem is tudom elmondani mit érzek, meg azért is amit tett velem . Én szenvedjek az ő erkölcstelensége, meggondolatlansága miatt. Ő meg semmit. :twisted: UUUtálom az összes férfit, mind egyforma, sajnos mindenhol ezt tapasztalom, hiába mondja akárki, egy férfi az ilyen, benne van a vérében. Ha visszacsinálhatnám soha nem mennék férjhez. Csak egyet sajnálnék, hogy akkor nem lenne Arti. Én már nem hiszek abban hogy egy férfi tud szeretni egy nőt, csak azzal a bizonyos testrészével.

Na mindegy nem irkálok ilyeneket, mert már biztos az agyatokra megy.

url=http://www.wunschkinder.net]Kép[/url]
hettie
 
 


Helló

Hol van mindenki?
Nálunk is kemény jeges eső volt,ma reggel meg egy kevéske hó.
Nem is voltunk sehol,csak az udvaron levegőzni Lauval.
Vettünk végre egy jó nagy gurulós tárolódobozt,amibe este csak beleszorjuk a sok apró játékot,már nagyon kellett ,mert minden külön kis dobozba ,kosárba volt....Laura is nagy élvezettel toligálta s pakolta tele,természetesen bele is ült s nekünk kellett tolni :roll: :lol:
Kezdünk mindannyian kijönni a náthából,végre!
Sütöttem burgonyás kenyeret,nagyon fini lett,beírom majd a másikba .

Tina,Lau semmit nem mesézik,pedig vannak szerintem is tök cuki mesék :P Nálunk csak játékbegyűjtés van a kiságyba,puszi ,integetés.(persze fürdés után fél óra hancurozás van a mi nagy ágyunkon,s fél 9-kor van az átvonulás)
Kori eszembe se jutoot hogy vegyünk neki :roll: majd ha talán nagyobb lesz,én azt szeretném ha tornászna....
Jóképű a kenyered :wink:
Ismételten közeledik a fánk szezon :mrgreen: Vajon annak a tésztéját ki lehet dagasztani a géppel??

Ildi,kiváncsi vagyok a méhecske szerkóra,bizti tök jó lesz :wink:

Hetti,mind ahogy a nők a férfiak sem egyformák :wink:

Jó éjt csajok,írjatok!

Linda

Kép

Kép
czmelinda
 
 


www.margit2.extra.hu

ezen a címen csak kenyér rescik vannak :wink:

Linda

Kép

Kép
czmelinda
 
 


mármint ha a recepteken belül a gépi kenyérsütésre kattintasz....
(így sikerült)

Linda

Kép

Kép
czmelinda
 
 


Sziasztok

Linda: én ezeket az oldalakat már mind végigtanulmáynoztam :) Ez a Margit2 honlap egyébként nagyon jó, sokmindent leszedtem már róla. Mostanában pl. a mikrós recepteket.

Szerintem biztos ki lehet dagasztani a gépben, de én nem koszolom ezért össze, nekem a kézimixer dagasztója tökéletes. Ma is azzal dagasztottam zsemle tésztát (az említett honlapról) csak nekem a sütőm nagyon vacak. A tetejét nem pirítja meg, de az alja már majdnem odasül :mrgreen: így a mikróban szoktam kicsit megpirítani a tetejét, de így sem az igazi. De mostmár addig nem veszünk új tűzhelyet, amíg nem lesz lakáscsere, így ki kell bírnom.

Te azóta is kapod rendben a gyest? és a többiek? Nekem még semmi, ma felhívtam őket, és nem találtak az iktatóban :shock: :!: :!: úgyhogy elkezdtem ideges lenni. A nő felírta az adataimat, de nem hívott vissza, úgyhogy holnap én fogom (én is felírtam az övét :!: :!: :!: ) jó, hogy 1-2 embernél elcseszik a dolgokat, na de hogy majd MINDENKINÉL????

Na megyek is nem mérgelődök.

Ildi
Kép
Kép
Kép
true
 
 


True!

Gyesmizéria: :? Az, hogy én szétszórt vagyok, és nem találok meg itthon néhány iratot, egy dolog. De az, hogy a hivatalokban is ilyen fejetlenség van, az durva. Nekünk a múltkor jött egy levél egy behajtó cégtől (!), hogy az E-on-nak tartozunk néhány ezer forinttal (már nem tudom pontosan de valami 5-6 ezer volt), és hogy ha négy napon belül nem rendezzük, akkor jönnek foglalni. Én nem találtam itthon az igazoló szelvényt, ezért gyorsan befizettem, majd két hét múlva visszaküldte az E-on ezt az összeget postán, mondván, hogy ennyi túlfizetésünk van. Amikor telefonon érdeklődtem, hogy akkor most hogy is van ez, azt mondták, hogy külön rendszerben tartják nyilván a befizetéseket és a tartozásokat, ezért történhet ilyen. :shock:

A méhecske-Hannát én is szívesen megnézném!

Nálunk Dani szamuráj szeretne lenni, Beni meg keménykalapos úriember :D

Linda!
Majd megnézem azt a margitos oldalt, még nem jártam rajta. A zsemlét én is ki szeretném próbálni. Nálunk az esti fekvésnél még oda kell bújnom Jazihoz, viszont most már újra huzamosabb ideje rendesen átalussza az éjszakát.

Nálunk nem volt ónos eső, viszont ma reggelre mindent belepett a hó. A fiúk nagyon örültek neki, Jazi még nem látta, még alszik.

Szép napot nektek!!!

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


..még le akartam nektek írni, hogy a múltkor Jazival virágokat építettünk egy kirakós játékból, és ezt mondta: "anya, ez egy szpeciájisz vijágszijom" :D A múltkor meg az ebéd utáni alvás előtt : " az az éjzésem, nem tudok ajudni" :D ...most néztem ki az ablakon, újra nagy pelyhekben szakad a hó!!

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Sziasztok

Jubi: én egy ideje neten keresztül fizetek be minden számlát. Ki sem kell nyomtatni, a tranzakcióknál bármikor meg tudom nézni. A csekket áthúzom, és ráírom az utalás időpontját. Így ha valami gond lenne, bármikor le tudom ellenőrizni. És ez azonnal odaér, nem kell rá várni, mint a postai befizetésnél. És mennyivel jobb itthon a gép előtt ülve, mint sorban állva :D Nem is telik sok időbe, mert az űrlapok tárolva vannak, így nem kell minden alkalommal beírni a számlaszámot. Nekem ez nagyon bejött.

Tök jó nektek, hogy van hó!!! Nálunk az utálatos ónos eső miatt szerdán nem is mentek el, apának van még csúsztatása egy csomó. Tegnap egy nagyon kevés hó esett, de nem számottevő. Én most annak örülök, hogy nincs már olyan hideg. Meg sem merem nézni az órát, mennyi gázt használtunk el az utóbbi 1 hónapban. :x

Nagyjából készen van a jelmez, majd este beöltöztetem, és felrakom a fotót!

Na megyek, mert este jönnek vendégek, kitakizok, sütök rétest. Este meg wokban csinálunk valami kínai féle kaját. (wok-ot Jézuska hozta :)))

Tök jó szövege van Jazinak, hasonlóak mennek nálunk is :lol: Emlékszem, mikor megvettük az új mosógépet (már 2-3 éve) Hanna magyarázta mindenkinek EZ DIGILÁTISZ!

Levike milyen autót kaptál karácsonyra? TÁNYIVÁRITÓS!

:lol: :lol:

Ildi
Kép
Kép
Kép
true
 
 


Ildi,tök jóm ez a neten kesrezstüli fizetés,hohy lehet?
Én is régóta nézegetem "margitot" nagyon klassz sütik vannak,s tuti beváltak,az is klassz hogy minden le van fotózva :wink:
Én apukámnak vettem wuk sütőt,nem tudom hogy használta e már.
Milyen rétes csináltál?Én bajort szeretem,aminek igazi gyúrt vastag tésztája van,(nam az a magyar papírnál is vékonyabb)
Ja nekem nincs dagasztó gépem,én mindent kézzel szoktam,de szerintem a fánk most bemegy a kenyérsütőbe!

Tök jók a gyerekek aranyköpései :lol:

Lau még magyaráz úgy hallom,nem alszik,pedig már jó lenne.Ma tényleg enyhe idő volt,így egy jó nagyon sétáltunk délelőtt a kastélyparkban.
Megyek eszem,rakott zöldbabot csináltam,imádom,mindenféle rakott cuccot imádok!

Ja Ildi,nekem azóta rendszeresen megjön a gyes és családi pótlék is.Persze már egy fillér sincs belőle :mrgreen:

Jubi,te mivel foglalkoztá?Mikor lesz a védésed?

Linda

Kép

Kép
czmelinda
 
 


True!
Újabban a Párom is neten fizeti a számlákat. Most már teljesen ő intézi ezeket, egy teherrel kevesebb rajtam :wink:

most offolok egy kicsit, bocsi a többiektől :oops:

Ez az a "margitos" zsemle?

Zsemle, kifli

Hozzávalók: 0, 5 kg liszt, 6 dkg ráma (vagy 5 dkg zsír), 2,5 dkg élesztő, 1 dkg só, 3 dl tej, 2 kockacukor.
Ha feljött az élesztő, összedagasztani, rögtön formázni, kb. 50 percig hagyni kelni, tetejét tojássárgája + tej keverékével lekenni, és szezámmaggal megszórni. Majd hideg sütőbe rakni, s utána 25 percig sütni 200 fokra állítva a sütőt.


Linda!
Én már 10 éve itthon vagyok, előtte titkárnő voltam a Megyei Fejlesztési Ügynökségnél. Azóta a cég megszűnt, szóval nincs hova visszamennem. A dolog majd szeptembertől lesz esedékes, a Párom azt szeretné, ha hozzájuk mennék, én is bírnám. Sokan mondják, hogy ez nem működik, de mi úgy gondoljuk, hogy ha 12 éve képesek vagyunk összhangban "dolgozni" a családban, akkor talán a munkahelyen is sikerülni fog. :wink:
A diplomavédésen túl vagyok, már csak a diplomaosztó van hátra. Talárban és bojtos sapkában leszünk, szóval nagyon buli lesz :D

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Sziasztok!

Linda:
Én is netten fizetem a számlákat,már évek óta..A bankomnál van net belépőm..Csak csekkről bemásolom az az.számot és kész.Másnapra bent van pénz.Klassz a torna, és is szerettem volna ha lányom tornázik.De nem olyan alkat.nagyon merev.maradt az úszás.
Marvin is úszni fog,meg táncolni.

True:
Nagyon aranyos Levi szőnyege.Honnan szerezte be e Jézuska?? :wink:
Nálunk most a :"Hát persze "megy.Az igen helyett.

Jubi:
A napokban születik tesóm kislánya.Jázmin Zoé lesz.Szép nevek.Nekünk a villany számlát becsülték meg leolvasás után 3 havi összeget takart.Gyorsan elküldtem nekik az óra állást még dec. elején.erre 3 napja visszaküldtek egy emailt hogy sztornózták a számlát..
Ma kijött ugyanazzal az óraállással a számla megint.Hát nem normálisak az biztos.Pedig még telefonon is bepötyögtem.

Mennem kell lányom itt toporog mögöttem.. :evil:
Vendég
 


Sziasztok, csak azért ugrottam be, hogy a méhecskés képeket felrakjam, szerintem nagyon aranyos lett!

Kép

Kép

Ildi
Kép
Kép
Kép
true
 
 


Sziasztok!

True!
Nagyon szuper lett a jelmez, nagyon szép Hanna benne. Levi is látom elvan a vonattal, mi a nyuszis lányos szettet vettük, Kata is építi a pályákat, lehet, hogy később érdemes lesz kiegészítésekre beruházni.

Tina!
És a bánhidai lakótelepen hol voltatok, mi nem messze lakunk onnan az út másik felén dózsakertben :) ablakból rálátok a bánhidai tizesekre. :) jó volt a buli?
Mi az a dobozos muffin? :oops:
Ne is mondjad a Shreket, Kata egy hete minden nap azt nézi napi 3x :oops: , első rész ment 1-2 napig, most a 3. rész, unom már és a 2. részt nem akarja megnézni, mindig mondja, az nem jó, keressünk másikat, az újat tegyük be, pedig már meg akarom nézni :lol: Horton egyszer néztük nem jött be neki- sokat tévézik Marvin?

Linda!
Mi vasárnap készülünk a Csónakázó-tóhoz, ott akarja apa Katát szánkón húzni. :lol:
Fánk nyami, jó ötlet, hétvégén sütök, csak élesztő kell :D

Jubi!
De jó, hogy nálatok esik a hó, persze gondolom van mit takarítani, de azért a gyerekek miatt kell. Neked Jazi amikor napközben aludt sosem pisilt be? Mert nekem Kata kap pelust ha alszik du., de rengeteget pisil. Éjjel is, mert este sokat iszik és vmikor még hajnalban is kér inni, van hogy a body is pisis lesz. Nálatok, hogy volt ez a dolog?

Mi 3 napig ki sem mozdultunk az idő miatt, tegnapelőtt mhol jég volt. Ma anyukámmal nekiindultunk, nem volt vészes, 1-2jég volt, de inkább olvadt latyakos-szerű. Persze keleten esik a hó, nálunk meg nem, pedig Kata mindig mondogatja szánkózni :(
Így én főztem, lasagne, borsófőzi, meg csirkecomb pöri volt masnitésztával, utóbbi Katának nagyon bejött sokat evett. :)
Holnap nem tudom mit főzök, lehet, hogy zödbab főzi lesz natúr.

Nálunk előrelépés van bili ügyben, Kata pár napja már a bugyit is lehúzza és kakilt is bele, de akkor a bilit elvitte, ne lássuk őt, szégyenlős. Szerencse meleg van a lakásban és elég a kis bugyika, így is volt 2x baleset, mert tartogatja a pisit és amire lehúzta volna a bugyit, már nem bírta, de szerintem 2 hét alatt iszonyat mennyit haladtunk. Remélem ez így is marad. Hát nem gondoltam volna, ezt egy hónapja.
Dávidka, meg állandóan hasra fordul és úgy nézelődik, mindig úgy helyezkedik, hogy lássa a tévét, így mindig forgatnom kell, azért nehogymár nézze 4,5 hósan :lol: Ma is este sokat dumált, nevetgélt a kiságyban, aztán sírás, megetettem és hason sokat nézelődött, cumizott aztán egyszercsak elaludt. Kata is 9előtt aludt, mert egész nap nem aludt. Tegnap fél3-fél5-ig aludt és este 11-kor aludt el. Ez az összevisszaság iszonyat rossz, nem lehet semmit tervezni :D

Na mentem még olvasgatni,
Edit

Kép
Kép
edi78
 
 


Sziasztok!
Marvinnal egész éjjel virrasztottam.Tiszta t@kony.És láz.Tegnap már csak bébiételt evett.Azt talán könnyebb lenyelni.De legalább megette.

True:
Szerintem sokkal aranyosabb lett a jelmez mint bármelyik amit a netten találtam.Nagyon édes Hanna benne.

Edi:

A Bánhidai 322-be voltunk.A Szent Borbála(de lehet nem ez a neve :) ) Kórháztól 2 percre Nem volt nagy eresztés,de a gyerekek jól elvoltak.Én nem ittam semmit így hajnali fél 3-kor hazajöttünk.A fiúk azért jól elborozgattak.A tónál mi is voltunk.Na majd tavasszal ha jobb idő lesz a tónál összehozunk egy talit.
A dobozos muffin Az a Dr. V.ker.-töl van.Csokis és epres joghurtos.Kell bele 1-2 dolog de nagyon finom főleg a csokis.Papir az van benne.12 db-ra elég 1.

Shrekkböl nálunk csak az 1.megy.A többiben nincs Fiona.És ez gáz.:lol:

Pelus nálunk még létfontosságú darab.A bili az max. a fején köt ki.Nem tudom mi lesz.De már kezdek aggódni.Sosem gondoltam volna hogy ennyi idősen még pelust használunk.

Ne is mond a havat.Már felnőtt létemre is hiányzik.Mennék egy kicsit szánkózni a gyerekekkel.

Timi mi van veletek?
Hettie.Jobbulást.Képek?
Mennem kell ma babgulyás lesz.Palacsintával.

Kép
Vendég
 


Sziasztok

Úgy néz ki, Hanna megint beteg lesz. Este olyan kis bágyadt volt, és azt mondta, fáj a feje :cry: Persze mondta a drnő, hogy a bárányhimlő miatt az immunrendszerük most le lesz pukkanva, de akkor is aggódok mostmár egy kicsit. Október óta néhány nap szünetekkel - egyik vírusból a másikba esik. Majd allergiavizsgálatra is kell mennünk ,mert attól is lehet. Tökre rámtört a kétségbeesés. Ráadásul apuci meg elment valami zenekarok találkozójára, nem esett épp a legjobban, na de azért, mert én depis vagyok, ő miért üljön itthon.... Na mindegy.

A meló miatt is teljesen le vagyok pukkanva. Tudom, hogy meg fogok birkózni a helyzettel, mert alapjában véve stramm csaj vagyok, de egyszerűen tragédiaként élem meg, hogy három ilyen pici gyerek mellett 8 órát fogok dolgozni (+kb 1,5-2 az utazás). Azért mikor beterveztük a 3. gyereket, nem egészen így képzeltük el. Hogy a férjemnek hónapról hónapra szinte csökken a jövedelme, és egy tollvonással bármit elvehetnek tőlünk. Úgy gondoltuk, lesz ami lesz,majd kicsit összehúzzuk magunkat. De ez nem megy. Még az én fizetésemmel sem, nemhogy anélkül. Kurv@ra szégyellje magát ez az ország, hogy 3 gyerek neveléséért kemény 27 ezer forintot ad.

Tina: verdás szőnyeget nem tőlünk kapta, de úgy tudom,talán Diego-ból való. Annyira jó, ha kicsi szobája van valakinek, 2-3-t összekapcsolva még szőnyegnek is el tudom képzelni, és olyan jó meleg ráülni, ezen aztán nem fázik fel.
Nálunk sem akar Levi bilizni. Pontosabban reggel száraz, akkor pisilünk is bilibe, de nem szól, én rakom rá. És este kakinál szól, az is megy a bilibe, de a bölcsiben egyáltalán nem akar. Tiltakozik, és ott meg nem erőltetik, bár annak nem is lenne értelme.
Nálunk a shrek most nem nyerő, most állandóan Barbie mesés karácsonya megy, szegény Levikének is azt kell nézni :lol: :lol: Nyáron Levi 3x is meg tudta nézni napjában a Verdákat, de mostanában ritkán. Horton nekünk se jött be nagyon. Próbáljátok ki Nagyon vadon-t, a Jégkorszak-ot, a Táncoló talpak-at, a Némót, a Mézengúz-t, ezek nálunk már rongyosra vannak nézve. Még én is elnézegetem őket, olyan jók :)

Na megyek, összepakolok kicsit, aztán olvasgatok valamit.

sziasztok

Ildi
Kép
Kép
Kép
true
 
 


Tina

ne aggódj a bili miatt, még nálunk is nagy nulla a téma. Egyszer még a nyáron véletlenül belepisilt, azóta semmi. Inkább visszafelé fejlődünk :roll: Régen szólt ha kaka volt, most meg le is tagadja ha érzem hogy büdi van. De mikor lesz már hogy nem kell a pelus?

Edi

Én most próbálkozok az altatással úgy hogy ne aludjon napközben, mert ha alszik akár csak egy fél órát, este nincs alvás. Ma is aludt kb még fél órát se, és majd 1 órát szenvedtem mire elaludt este fél 10 után. Bezzeg tegnap nem aludt igy este 8kor mentem is vele és hamar el is aludt. Muszáj valamit csinálnom mert ez tényleg nem jó igy hogy este volt hogy még éjfélkor is ott kínlódott az ágyban. Szerintem próbáld ki te is, hátha sikerül. remélem nálunk is sikerül valamit alkotni a téren, és beáll a normális rend.

Timi

Hol vagy, remélem minden rendben van.

True

aranyos Hanna a jelmezben. Betegségek :(

url=http://www.wunschkinder.net]Kép[/url]
hettie
 
 


Sziasztok!

Hettie!
Ma Kata nem aludt és 9-kor aludt el este. 6kor mentünk ki sétálni már akkor hulla fáradt volt. De én ezt sem szeretem ha nem alszik, mert szenved, nagyon nyűgös, álmi stb. Vmelyik nap fél5kor kelt és aznap este 11kor aludt el, igaz du. nem mentünk ki. Nem szoktunk, mert a kettővel baromi nehéz, az a baj, hogy a Kata kis séta után felkéredzkedik a babakocsira és a Dávidka lábára ül, úgy tolom őket, képzelheted. A harmadik emeletre meg nem akar, nem tud feljönni Kata, mert baromi fáradt, kettőt meg nem tudok felcipelni, egyiket sem hagyhatom lent. Anyukám ha jön, ő felsegít. És ugye Kata köztünk alszik. Este vmikor négyen fekszünk le aludni :lol:

Tina!
Ma sikerült megnézni a Shrek kettőt! abban van egy kis Fiona :lol:

True!
Szednek a gyerekek nálatok vmi vitamint ilyesmit? Van étvágya Hannának a betegségek ellenére? Én a munkára nem akarok gondolni!!! Szerintem 8óra munka+utazás+főzés+takarítás (jó mondjuk ezt lehet hétvégén) stb. stb. még ha besegít a férj is sok egy nőnek és nem beszélve, hogy a gyerekeket is kell intézni, etetni, kiszolgálni, játszani velük, tanulni velük és még neked is maradjon egy kis szabadidőd, tudjál kis filmet nézni este, forró fürdőt venni...álom. :lol: :D

Edit

Kép
Kép
edi78
 
 


True!

Sajnálom ezt az állandó betegeskedést :( Valami immunerősítő v. vitamin? Nálunk a napi 500 gr C vitamin megy, most kiegészítve béres cseppel. Úgy tűnik működik a dolog, október eleje óta nem voltak betegek. Pénteken volt egy kis hőemelkedése Daninak, de magától lement, azóta csak taknyos. Azért így nem engedem oviba, pár napig itthon tartom, én sem szeretem ha taknyos gyerekek vannak a csoportban. Mondjuk a múltkor olyat is hoztak, akinek arcüreggyulladása volt :shock: Pedig az anyuka nem is dolgozik, gyesen van otthon...
Anyagiak: nekem egy szavam sem lehet, mert a Párom jól keres, de még így is csak annyira elég, hogy pont kihúzzuk a következő fizetésig. A takarékoskodás, félretevés szóba sem jöhet, egyedül a Lakáskassza az, ahová havonta pakolunk egy minimális összeget. És nem élünk nagylábon, a gyerekruhák nagy részét családon belül v. barátoktól örököljük, tényleg semmi extrára nem költünk... Ráadásul most kellene gyűjtenünk a nyugdíjas évekre is - ha ha :D - mert hogy állítólag mire mi odakerülünk, összeomlik a nyugdíjrendszer...háááááát, nem jó ebbe nagyon belegondolni :?
A nyolc órás munka miatt én is paráznék, igazából mi most úgy döntöttünk, hogy szeptembertől csak akkor fogok dolgozni, ha találok 4 v. 6 órás munkát. Nagyon szeretnék, mert hiányzik már a munka, a társaság, de tudom, hogy a 8 óra mellett semmit sem tudnék itthon rendesen megcsinálni, és csak stresszelnék, felfordulna az életünk. Szóval ha nem találok ilyen munkát, akkor maradok itthon, de nem fogok unatkozni :wink:

Edi!
pellus téma: A nappali pellust 23 hónaposan hagyta el Jazi. Akkor ugye nyár volt, és kis bugyiban rohangált a kertben, néha becsorgott, de egyre többször szólt, aztán néhány nap leforgása alatt meg is tanulta, hogy megyünk a wc-be és a szűkítővel pisilünk. Ha érezte az ingert, akkor szalad hozzám, hogy "anya, pisi kejjj". Ha kakálni kellett, akkor is pisit mondott még sokáig :D Szóval ez nagyon gyorsan és egyszerűen ment. A bilit nem használtuk, nem tetszett neki. Az éjszakai és délutáni alváshoz 27 hónapos kora óta nem használ pellust. Addig ő is telenyomta a pellust reggelre, de este sokat is ivott. Aztán elkezdett éjszaka felébredni, és szólt, hogy pisilni kell, nem akarta belenyomni a pellusba. Szinte minden éjjel ez volt, mentünk pisilni, utána vissza az üres pellust, és aludt tovább. Ez ment vagy egy hétig, utána abbamaradt, viszont ébredésnél üres volt a pellus. Amikor már két hete üres pellussal ébredt, akkor mondta a Párom, hogy próbáljuk ki és ne adjuk rá. Azóta így van, és egyszer sem pisilt be. Szóval ez nálunk valahogy nagyon könnyen alakult ki. Annak idején a fiúknál még gumis lepedőt használtam eleinte, mert előfordultak balesetek, de Jazinak nem kell. Minden gyerek más, ebben is...

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Sziasztok

A c vitamint eddig is ették, most cebion multivitamint is esznek hozzá, és a Broncho vaxom-ot most kezdték el, ami 9000 Ft egy hónapra kettőjüknek :shock: De ha használna, a franc se bánná, csak nem lett volna rossz, ha mondjuk rögtön adta volna a doki ősszel :cry:

Az étvágya jó Hannának, csak először mikor afták voltak a szájában, akkor 1 hétig alig evett, vagy csak fájdalomcsillapítóval, és a bárányhimlőnél u.ez volt a helyzet, volt 2 nagyon fájó seb a szájában. Ez a két hét elég volt, hogy durván lefogyjon, szegénykém most szedi vissza remélem!!! Rettegek, hogy ne legyen semmi gond vele!!

Hát igen, nekünk is egy káosz lesz az életünk, de sajnos, nincs más választásunk. Mondjuk ha kevesebbet leszünk itthon, kevesebb lesz a tennivaló is. Max annyit, hogy apa most erősen ráhajt az angolra, mert van olyan rendőri szerv, ahová esetleg ki lehetne kerülni nagyon jó feltételekkel, Brüsszelbe. Csak ahhoz nagyon durva nyelvtudás kellene!!!

Valamelyik nap hallottam a tv-ben, hogy pl. Németországban úgy pumpálják bele a pénzt a gazdaságba, hogy hatalmas adókedvezményeket adnak, új autó vásárlásánál megint csak adókedvezmény, és gyerekenként 100 eurós vásárlási utalványt, stb. Itt valamiért nem is akarják szerintem, hogy beinduljon a gazdaság, hiszen egyáltalán nem afelé megyünk. Ha az embereknek egyre és egyre kevesebb lesz a munkájuk és a pénzük, nem fognak költeni, és még jobban benne leszünk a sz@rban. Nem hiszem, hogy ezt a kormány gazdasági szakértői nem tudnák, inkább az a véleményem, hogy nekik az az érdekük, hogy minél jobban lezüllesszék ezt az országot.

Na megyek főzni, és Hanna csokis kekszet akar :)))

Ildi
Kép
Kép
Kép
true
 
 


Hi Csajok!

Bocsi,hogy nem írtam sokat,de sajnos szétégettem a kezem,így most egy kézzel pötyögök,nem is leszek túl hosszú....szóval bundáskenyeret sütöttem az pedig belecsúszott az olajba és a jobb kezem most csupa hólyag...Panthenol és hámosító rá aztán remélem a jövő héten rendbe jön már,a suliban sem örültek,mert egy csomót diktáltam :lol:

Réka a változatosság kedvéért beteg,zöldesizé jön az ormányból és a szeme is összeragadt,kamillázom,de holnap elviszem dokihoz,nehogy kötőhártyája legyen...nem lázas,de nem fogom vinni bölcsibe tutira.

Jubi,
Köszi az emilt,nagyon érdekesnek tartottam a dolidat,néha még bele-bele pillantok...tök jó.

True,
Hívtalak,merthogy írni nem nagyon megy

Megyek bocsi,mert nagyon nehezemre esik a gépelés...
Puszi mindenkinek
a Félkezű

Zsuzs

Kép

Kép
santos
 
 


Sziasztok!

Jelentem ismét van netünk, 28 nap után sikerült visszakötni a szolgáltatónak. :evil:

Majd jövök és mesélek, csomó minden történt az elmúlt egy hónapban.

Anita

goodfairy
 
 


Sziasztok!

Jubi,köszi a titkárnős választ :lol: Én még nem csináltam margitos zsemlét,csak kenyeret,de bizti jó lehet :wink:
Tök jó hogy Jazinak nem kell már pelus,most Lau is bilizik pár napja,de egyenlőre nem szól ha kell,csak néha letolja a bugyiját ráül s sikerül.De ma délelőtt is már 2x becsorgott a cucc.Jó lenne ha hamar megszokná ő is,tetszik neki,mindig megnézi mi van benne,s mondja hogy öntsem ki.A bugyikat együtt mostuk,ami külön öröm neki :lol: Az éjjeli leszokás fényévre van,hasonlóan tele van mint Katának,néha még a pizsi is olyan reggel :roll:
Hát én is szívesebben melóznék csak 4 órát,sőt törvénybe is iktatnám,milyen klassz lenne,csak délig melózni,rendes fizuért,akkor maradna idő mindenre....
Remélem majd mellékelsz képet a dip.osztóról,tök buli lesz :wink:

Edi,klassz az álmod,én is így vagyok vele mint te....
Miért nem próbálod letteni Katát mondjuk egykor,mindennap,Lau sem alszik el egyből,van hogy fél órát is dumál még.(persze könnyen írom,mert őt ott lehet hagyni,nem akar kijönni)Kata milyen ágyban alszik?
Én is szoktam nézni a túlélő csákót,kemény nagyon :o
Ajánlj valami jó filmet!

Ildi,aranyos lett a méhecske!
Lau is szedi a cebion cseppet,ezt azután vettem hogy megfázott :roll:
Ha van lehetőség kiutazni,azt meg kell ragadni,mert itthon tényleg egyre szarabb lesz csak.....
A házatokat hirdetitek még?

Félkezü,jobbulást,írj ha jobban vagy.Hogy mennek a tejes cuccok Rékának?

Körkédés:Ti lurkótokon is vannak anyajegyek?Laura hátán van kettő,meg egy elől a mellkasán,de egészen kis picik.

Megdagasztotta a kenyérsütő a fánkot szombaton,marha klassz hólyagós lett,egész nap azt ettük :lol: Ma csirketortát csináltam.

Linda

Kép

Kép
czmelinda
 
 


Sziasztok, csak beugrottam, Linda, nem gondolnám, hogy ilyen törvényeket hoznának, most épp azt fontolgatják, hogy a családi pótlékot rászorultsági alapon akarják adni.... Gondolom akkor csak a cigányok kapnának, hiszen nekik nincs is más jövedelmük.... Szép új világ... Na megyek, Hanna elaludt, gyorsan eltüntetem a karifát, ami még most is áll :oops: :oops:

Ildi
Kép
Kép
Kép
true
 
 


Sziasztok!
True! Megelőztél :wink:
http://www.babaszoba.hu/forums/topic?tid=327494
családi pótlék megvonásáról
Edit

Kép
Kép
edi78
 
 


sziasztok, na mi van, hova lettetek? :roll:

Ildi
Kép
Kép
Kép
true
 
 


Sziasztok!
Én vagyok :) várom, hogy írjatok sokat, meg tegyetek képet, én is teszek, de még a gépen van.
True olvastam az írásod :wink: olvastad azóta az oldalt?
Hallottál vmit a hírekben?
E.

Kép
Kép
edi78
 
 


Sziasztok!

Én is vagyok.Olvasnék de nincs mit.
Marvin beteg már csak ö. Rendszeresen kap: D vitamint,Cebion cseppet+Vitacolan-t.Merci immuno-t+c-vitamint.
Nagyon kis punnyadt egész nap.Éjjel kellet adnom neki Nurofen kúpot is,mert lázas volt.
Dokinéni azt mondta a torka csúnya.Virusos.Remélem rendbe jön hamar mert annyira sajnálom.Bébikaját kap enni azt megeszi.Szerencsére a kedvenc a Bolognai az lecsúszik szó nélkül még.Pedig már az én főztömet is megette.. :D

Kenyérsütö brigád:
Ma a Tescóban a kenyérlisztet 147 ft-ért vettem Akcióban volt.Kellene egy jól bevált foszlós kalács recept nekem. :?

Családi pótlékot a gazdagokra nézve jogosnak tartom .De van egy réteg sajnos ahol nem kézpénzként kellene kifizetni,hiszen valóban a gyerek nem érez belőle semmit.

True:
karifa: :lol: Hagyhattad volna hogy a nyuszi vigye el..
Hanna hogy van?


Linda:
Marvinon van anyajegy épp ott ahol nekem de nem sok..Eddig kb 4-5 db..Nagyon apróak alig észrevehetőek.
Marvin sokat néz mesét.De egész nap megy szinte.Közben eljátszunk mellette.
A youtube ról töltöttem le a snuffi zenét, nagyon aranyos most erre ropjuk..

Timi irj valamit.Mi van veled??

Anita:Klassz hogy visszajöttél.Dobálj képeket és közben mesélj..

Jó éjt..
Vendég
 


Itt vagytk még lányok? nem jöttök msn-re? bodogildiko kukac gmail.com

Ildi
Kép
Kép
Kép
true
 
 


Sziasztok!

Itt vagyok én is, most itthon. Nincs semmi különös mostanában. Annyi hogy most meg az antibiotikumtól hasmenésem lett ugyhogy szedhetem a normaflore-t.

Valaki ad a gyereknek fogra dentocar-t? Nekünk mondta az orvos hogy 6 hónapos korától adjam, de csak 1 hónapig adtam, mert mindig elfelejtettem, most meg már nem is tudom hol van. De azért szerintem csak jó, mert mi is szedtük a suliban, és elég jók a fogaim. Ugyhogy biztos számit.

True

Felvettelek msn-re, ha nem baj.

url=http://www.wunschkinder.net]Kép[/url]
hettie
 
 


Sziasztok!
Hettie! Én majd rákérdezek a dokinál, de nekem soha senki nem mondta, hogy kell adni a fogra ilyesmit.

Jubi!
Lassan megkezdődik a hozzátápi nálunk, és anno asszem te írtad le, hogy hogyan szoktad a sütőtököt eltenni a fagyasztóba, leírnád nekem? köszi

Nálunk semmi különös, ma lementünk gumicsizmába a pocsolyába, Kata nagyon élvezte, jöhettünk fel a harmadikra, tiszta víz lett a lába. Átöltöztünk és jöttünk vissza, nem esett jól Katának 2x lejönni a hamradikról, szerencse apa felcipelte 2x. Dávidka hasra fordul és hátrafelé majdnem egy métert megtesz. Itt ültem a gépnél, hát lenézek és itt volt mellettem :lol:

Edit

Kép
Kép
edi78
 
 


Ja és a bilizés és a shrek nézés is szuperül megy :lol: :lol:

Kép
Kép
edi78
 
 


Jó estét, mindenkinek!

Kéretik hátradőlni, teát, cappuccinot, 3 napi hideg élelmet bekészíteni, Anita mesél. :lol:

Szóval kikapcsolták a netünket. Alapvetően nem is ez volt a baj, mivel mi nem fizettünk, sőt 3 hónapig ez fel sem tűnt. :oops: De! A kedves szolgáltatónál egy nap kb. 3-4 órán keresztül "áll a rendszer" persze miért ne akkor mikor én oda jutok. Menjek vissza később. Persze két kisgyerekkel az ember akkor ugrál ilyen helyekre, amikor akar. :roll: Szóval 1 héten keresztül hiába próbáltam befizetni az elmaradást, nem sikerült. Volt olyan nap, mikor négyszer :!: voltunk ott, mindig állt a rendszer. Mondtam adjanak másik csekket. Azt nem tudnak. Akkor adjanak egy bankszámla számot és átutalom. Azt nem lehet, mert én csekkes fizetést kértem annak idején. Na nagy nehezen sikerült befizetni, öröm és boldogság, DE! Mivel már 3 hónap eltelt a nem fizetés óta, elküldték a műszaki osztályra a leszerelési kérelmet, így új szerződést kell kötni. Ezt persze nem mondták, csak mikor reklamáltam, hogy én már egy hete befizettem a lóvét mégsincs net. Tehát újra kötöttem a szerződést (megjegyzem így 1500 Ft-tal kevesebb a havidíjunk, mint volt) aztán vártam türelmesen, hogy jöjjön a szerelő. Jött is 8-án, leszerelni a modemet, aztán közölte, hogy majd jön a másikat felszerelni. Mi van? - kérdem én. Ja, merthogy azt nekem nem mondta az ügyintéző, hogy új modemet kell felszerelniük. Várjak türelmesen, majd jön újra. Jött is 11 nappal később és felszerelte az új modemet, lett internet, hurrá-hurrá. XXI-dik században majd egy hónap kell ahhoz, hogy ember lánya kommunikálni tudjon a világhálón. :evil: :roll:

Karácsonykor sikerült Manónak összeszedni egy gyomor- és bélhurutot. Szokásos majd 40 fokos láz és egy hétig tartó hasmenése volt. Ez ismét visszavetette a szobatisztaság felé haladásunkat. Azóta ugyanis nem szól, ha bekakilt. Viszont mondja, hogy fáj a feneke. Lehet, hogy tényleg fáj neki, vagy csak az emlék van benne, hogy mikor hasmenése volt akkor fájt? :roll:

Ildi! Nagyon édes Hanna a méhecskés jelmezben.

Lányok, le ne vágassátok a fiúk haját! Mit nem adnék, ha Manóé is olyan lenne, mint Marviné vagy Artié.

Edit! Tudom, hogy nem egyszerű két kicsivel, de hidd el, hogy Kata nem alvásán sokat segítene a séta a friss levegőn. Talán megérné beszereznetek egy testvérfellépőt (használtan bizti nem nagyon drága). Nálunk is nyűglődés van, ha nem tudunk délután kimenni. Mint pl. ma is, mert itt volt anyós és Manó 3/4 10-kor aludt el, pedig max 9-kor alszik.

Nos ennyi voltam mára. Megyek elteszem magam holnapra. Jó éjt mindenkinek.

Anita

goodfairy
 
 


Sziasztok

Annak idején Marci mikor kicsi volt, neki kellett fluort adni, és klasszak is a fogai. Itt kérdeztem a kicsiknél, de ez nagyban függ attól, hogy hol lakunk. Van, ahol elég fluor-os az ivóvíz, és ezért nem kell adni.

Anita, nálunk sokkal nagyobb blama volt a netcsere. Lemondtuk a vivanetnél, de ők ezt egyszerűen nem vették tudomásul. Hiába tettük meg ajánlott levélben és e-mailben is többször, csak az volt a gáz, hogy így a szünetmentes szolgáltatóváltást nem tudtuk megcsinálni az ő hibájukból. De nem baj, mert így visszamenőleg nem fizettük ki onnantól, amikortól lemondtuk. Így 3 hónapig ingyen neteztünk. Még mostanában is küldözgetnek 10000 ft-os csekkeket, és fenyegetnek, hogy kikapcsolják a netet és behajtócégnek elküldik a tartozásunkat. Röhögök egyet és kidobom. Már rég másik szolgáltatónál vagyunk. Szóval hihetetlen, mi megy ebben az országban.

Nálunk nem lehet Levi haját megnöveszteni, mert olyan dús a haja, hogy ha kicsit hosszabb, azonnal ilyen mikrofonfejű lesz :lol: :lol:

Csupa takony mind a két gyerekem, úgyhogy február 12-én megyünk allergiavizsgálatra. Remélem, nem táplálékallergia, legalábbis a drnő se arra gondol, mivel a téli időszakon kívül semmi bajuk.

Végre megkaptam a gyest. El se hittem. Többre számítottam sajnos.

Na megyek csinálok a kicsiknek tejbegrízt, tegnapról meg maradt még bolonyai meg borsóleves.

sziasztok

Ildi
Kép
Kép
Kép
true
 
 


Sziasztok!

A laptopom nem működik (beleömlött a tea :roll: , 15 ezer hozzá egy új billentyűzeti panel), így csak este tudok felnézni, amikor a Párom hazaér, és egy kicsit elfoglalom a laptopját.

Daninak elmúlt a taknyossága, Jazi is csak egy napig volt egy kicsit rekedt. Szóval nálunk bevált a béres csepp + C vitamin + ima kombináció :D

Edi!
Én annak idején a sütőtököt rendesen megsütöttem, utána összeturmixoltam forralt vízzel. Jó étvágyat! :D

Anita!
Hasmenéses betegség után nálunk is megmaradt Jazinál a "fáj a lyukam" (bocs :D ), pedig sokat kenegettük. Szerintem egy idő után már csak pszichés volt..

Na mentem is, holnap korán indulunk Miskolcra.

Jó éjt!

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Sziasztok,

ne haragudjatok de se olvasni se írni nem volt időm... mindig apa ül itt amúgy is :? Szóval jól vagyunk, élünk, virulunk... Kettővel még mindig jó.... nem sokkal több mint pocakkal vagy előtte....

de azért a számgép nekem most sok.... nem tudok előtte se ülni se állni :D apa miatt meg amúgy is haragszom szegény jószágra :lol:


Majd azért dobok képet is. Most csak egy gyerekszáj, Veronika pár napja délután:
"Apaa léégyszíí, azt hiszem, hogy akarom a valamiiit!"
(néha elvárja, hogy felkínáljunk neki különféle játékot, vagy ételt, akkor mondja, hogy 'akarom a valamit' -azaz találd ki, hogy mire vágyom :D )


Mindenkinek jó egészséget.
pussz fórumlakók!

KépKép
rizibizi
 
 


Sziasztok!
Én is gyorsan beugrottam. Holnap fánkot sütök!!!! :lol:

http://babanet.hu/lazi/hetrol_hetre/index.php?id=090122

Linda, Anita meg akik hozzászóltak altatás témához
Nálunk Kata 10-10,30-kor alszik el, nem korábban. Ha egész nap nem alszik, vagy levegőzünk, vagy nem, eddig akkor is 9-kor aludt el. Ma, volt kint motorozni, sokat mozgott, ugrált apával, nem aludt és 10 után aludt el ma. Egyébként tök mindegy nálunk, ha alszik vagy sem, ha kimegyünk, ha nem, 10-után alszik el. Ez van. Köztünk alszik, ezen már túlléptem, semmi gondom nincs vele, de így, hogy ennyire nem tud, nem akar, forgolódik, beszoktatni az ágyába reménytelen és nem is szórakozom most ezzel. Majd alakul, vannak ennél fontosabb dolgaink. :)
Dávidka is sokszor velünk alszik el, velem a nagyágyban, megvárjuk míg Kata elalszik és visszaviszem az ágyába.

Holnap tojást levest szeretnék enni, fánkot sütök, meg a Lidl*-ben vettünk fagyasztott halat, 6db kocka van benne, panírban és vmi fűszeres szósz is van alatta, nyami finom és nem drága.

Na mentem, mert éjjel van. Búcsúzom Dávidkával :)
Legközelebb teszem a képeket, ma töltöttük át.
Kép

Kép
Kép
edi78
 
 


Riz!
Megértem, hogy nincs időd, szerintem én is visszább fogom magam a netezésben...nem tesz jót senkinek, ha sokat itt ülök.

Edi!
Már akartam kérdezni Tőled és azoktól, akik együtt alszanak a csemetékkel, hogy ...hogy is mondjam csak :oops: :D ...szóval mikor tudtok kettesben lenni a Pároddal?

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Jubi

Nekünk is velünk alszik manó. Multkor apukám mondta is hogy akkor nem lehet semmit csinálni :lol: Gondolom mire gondolt. Dehát azt nem csak éjjel és nem csak az ágyban lehet....van annyi hely stb :lol:

url=http://www.wunschkinder.net]Kép[/url]
hettie
 
 


Hettie!

Tudom, hogy nem csak ott és akkor lehet, de ahol napközben egy kisgyerek van a házban, Apuci meg dolgozik, nem nagy a variációs lehetőségek száma :wink:

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Sziasztok!

Linda!
Asszem te kérdezted, Katán is van olyan 3 kis anyajegy.

Jubi!
Kata este az ágy szélén alszik el és ő ha elalszik nem kell fel, se beszédre, semmire. :wink:
Ilyenkor számítózunk apával, vagy filmet nézünk stb.
Dávidka, na ő arra is felkel ha betakarom, vagy lemászok az ágyról, ő érzékenyebb.
Amikor aludni térünk Kata középre kerül :D

Edit

Kép
Kép
edi78
 
 


Sziasztok!

Bocsi a kimaradásért,vendégeink voltak 3 napig, egy kilenc hónapos kislánnyal,a barinőmék.
Nagyon kellemesen telt el,sokat sétáltunk ,nevettünk,a gyerekek is jól elvoltak.
Sajna most is rohanok,ezer dolgom van csak beköszöntem.Bocsi.

Linda

Kép

Kép
czmelinda
 
 


Sziasztok

Nálunk mindenki beteg, még apa is itthon van táppénzen. Mondjuk Marci jár suliba, és Hanna is megy már holnap. Levikém szegény nagyon készen van. Lázas, köhög, truttyog, minden baja van. Ma voltunk fül-orr-gégészeten, mert allergiavizsgálat előtt megnézik, nem-e az orrmandulájuktól betegek ennyit, de nem, azzal nincs gond. Levi valószínűleg nem mehet még a héten, ezért apa lesz itthon táppénzen vele csütörtöktől.

Edi, én majd hétvége felé sütök fánkot, szombaton lesz Hannáéknál a farsang. Szerintem ha Kata ovis lesz, majd változik az alvása. Ott nagyon elfáradnak ám.

Megjött az Egmont-os könyv, amit rendeltem, hozzá volt egy verdás hátizsák, meg a szépség és a szörnyeteg mese cd-n is. Tökre örültem neki, mert verdás hátizsákot még sehol nem láttam. Most úgy aludtak el, hogy hallgatták a mesét.

Na szóval csütörtöktől megkezdődik számomra a meló. Lányok, adjatok hálát a Jóistennek, aki megteheti, hogy otthon marad gyes-en, mert csak most látom, milyen kellemes dolog otthonról szépen elmenedzselni egy kis család életét. Csak sajnos abból nem lehet megélni :(

Na sziasztok

Ildi
Kép
Kép
Kép
true
 
 


Köszi, hogy válaszoltatok a kérdésemre! Csak azért kérdeztem, mert nálunk este a hálószoba ajtaja becsukódik - ha "olyan" a program, akkor kulcsra -, és nem tudnám elképzelni, hogy olyankor valamelyik - alvó - gyerekem a közelemben legyen, vagy akár csak benyithasson bárki. "Olyankor" a hálószoba a csak a mi "játszóterünk". :D :wink:

True!
Hajrá, én nagyon becsüllek, hogy bevállaltad három gyerek mellett a munkát, és ahogy ismerlek, menni is fog neked!!

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Sziasztok,
Holnap reggel megyünk a kórházba, ott kell megetetnem Karolinát, hogy ott elaludjon... mert fél órás hallásvizsgálatot szeretnének csinálni, és nem akarják bealtatózni. Úgy tűnik valami gond van az egyik fülével, a csecsemőosztályon mikor vizsgálta egy másik típusú gép, azt hozta ki, hogy az egyik füle nem hall, ez volt ismételve még kétszer azóta. Persze lehet akár magzatmáz is az "útban"... Holnap elméletileg kiderül, hogy hall vagy sem....
Remélem minden rendben vele, és még nagy paratémám, hogy bealudjon ott :o

Kérek lelki támaszt a hívőktől, hogy imádkozzanak értünk!
Köszi


zi

KépKép
rizibizi
 
 


Rendben, Riz, mindenképpen!!!

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: