Új privát üzeneted érkezett!

Na akkor csak egy példa:
A bátyám (hát, neg nem mondom mikor volt ez, de már azért régen), lent dolgozott Palóznakon a kempingben és ott baleset érte! (majd ha érdekel valaki elmesélem a hogyant is, a lényeg, hogy...)Elvágta a szemét egy üvegszilánk és azonnal bevitték a kórházba. Ez az utolsó napján történt hajnali kettőkoz ba búcsubulin. és rögtön riasztottak minket is. Bementünk hozzá és a doktornő a műtét után behívott a szobájába. Közölte velünk, hogy ne számítsunk semmi jóra, mert az ő prakszisában soha nem fordult még elő, hogy egy ilyen sérülésből megmaradjon a látása. Na, hideg zuhany!!!!
Reggel anyu ment be hozzá és kérdezte tőle:
-Kisfiam, mégis mit hozzak neked???
erre ő:
-[color=red]ANYA SEMMI MÁST, CSAK A HUGOMAT!!!

Hát, mit ne mondjak, még a mai napig is bőgök, ha ezt mesélem vagy csak az eszembe jut!! Mint pl. most is!!
Addig sokat "öltük egymást" a tesómmal, de azóta.... Meghalnánk egymásért! Nem is tudom, mi lenne, ha nem lenne Ő nekem!!!
Igaz itt én vagyok a ketteske, de akkor is! A testvér egy KINCS!!![/color]
Bocsi, de megyek, mert már nem látom a monitort a könnyeimtől!

Andy

Kép
oriandy
 
 


Andy! Hüpp-hüpp! De nagyon jóóóóóóó!!!!!!

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Ja és hozzáteszem, a bátyám látása tökéletes azóta is!!!!

Kép
oriandy
 
 

 
 

Csajok!
Páromnak van egy felesleges iwiw meghívója.Nem kell valakinek?

Kép
Kép
veráska
 
 


Iwiw meghívóm nekem is van 2!
Licit? :lol:

Kép
oriandy
 
 


Ezt nézzétek már meg!

Szerintetek? Van vesztenivalónk? Esetleg tényleg érdemes regisztrálni, és itt blogolni, képeket, videókat közzétenni???

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Andy! Akkor mákja volt a tesódnak! Anyu pasija sajnos nem volt ilyen szerencsés. Neki az egyik szeme vak, de legalább a szemgolyója megmaradt. (19 évesen munkahelyi balesetben sérült meg.)

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Gab!

Hát, tényleg nagy mákja volt!
A dokinő sem akarta elhinni, de mindenki nagyon örült neki!
Amúgy a fehér részét vágta el az üveg egy fektetett Y formában. Úgy sikerült, hogy mikor látta az üvegszilánkot, ahogy felé megy, becsukta a szemét. Csak akkor már késő volt, mert a szemhéjára ment és ahogy becsukta, úgy vágta el.
Elolvastam a linket! Szerinted ez valós? Nem tudom.... Lehet.

Kép

Kép
oriandy
 
 


Hali!

Ez csúcs!! :twisted:
A lányomnak feltett szándéka, hogy kikészít. Hétfő óta hiszti, földhözvágás, dobálózás, és utána ugyanígy elölről kezdve.
Ma már péntek van, úgyhogy lehet, hogy sikerül is a terve: hétvégére lassan én is depis leszek.
Ma még nem evett az égatta világon semmit, azt is kiveri a kezemből. :evil:
Azt mondtam hogy most itt elég, be a kiságyba, majd elalszik.
Délutánra azért kihívom mostmár a dokit.

Csúnya dolog, de lefényképeztem az akaratos hisztis földhöz vágódását. Mivel nem mentem hozzá oda, arrébb ment két méter és ott ülve folytatta tovább. :roll:
Este felrakom a képet.
Na jó, ez tényleg durva, hogy a hisztijét fényképezem, de legalább ez is megvan örökítve, hogy ilyen is volt.

Most megyek, mert a Zorán is toppon van. Lehet, hogy Ő is a fejébe vett valamit?

Erika

Kép
viera
 
 


Viera! Kell ilyen kép is! Majd ha nagy lesz, jókat fog rajta nevetni, hogy milyen kis méregzsák volt. Tegnap Mesi se akart enni. Illetve igen, de csak joghurtot, krémtúrót, túrórudit, tejbegrízt, szőlőt. Hát, ettől 99%, hogy hasmenést kap. Végülis már nem is tudom, mit evett, úgy fölmérgelt, hogy otthagytam az apjának. Ő valószínű bele tudott dumálni egy kis kenyeret felvágottal...

(A krémtúróevős videót meg nem tudom felrakni sehogy, mert túl jó felbontású videót sikerült csinálnom, és a netünk meg lassú. Max. 300 kbps-mal nyomta fölfele, de 50 %-nál így is megszakadt a kapcsolat...

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Andy! Micsoda tömeg lesz! Remélem, tényleg mindenki el is tud jönni! (Főleg magamban reménykedem legjobban! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: )

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Gab!
Küld át nekem a videót mail-ben, és megpróbálom én felrakni neked! Na??

Kép
oriandy
 
 


Andy! Szerkesztek ezerrel, most lekicsinyítettem, ha minden jól megy! :-)

Vagyis most nézem, hogy fele olyan hosszú lett, az igaz, de 20 megával nagyobb! :-) Hogy van akkor most ez??? Vááááááááá

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Gab!
Fogalmam sincs, hogy csináltad! :D

De azt mondjátok meg, miért görcsölget a hasam? Most épp úgy érzem, mint amikor épp készül a mikulás. Nem nagyon, csak úgy érzem, hogy van hasam. Na ezt jól leírtam. Remélem értitek!?

Andy

Kép
oriandy
 
 



Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Andy!!
Lehet, hogy a Minimanó már ott huncutkodik a pocidban? :lol:
Szupi lenne. Főleg, hogy írtad tegnap, most most egy kis összebújás következik (tudom hálótitok). Hm, lehet, hogy szupergyors kis bébi, ha már jönni akar.
Na jó, tudom ez azért még hihetetlen és én sem lovallnám bele magam, de bizti megfordulna a fejemben. :wink: :wink:

Mindkét gyereket lefektettem, csendet akarok!!!

Dokibácsi fél négykor jön, kivi vagyok mit mond.
Ráadásul képzeljétek a tegnapi meggymag dudor visszahúzódott az ínyéből. Ma már nem olyan duzzadt. Hát én még ilyet nem láttam :shock: . Szerintetek van ilyen? Mármint hogy hol ki akar bújni, hogy meg vissza? (Jó badarságot írtam, mi?)

Erika

Kép
viera
 
 


Gabi!

Meske cuki, ahogy eszeget. Főleg, hogy a kedvence a krémtúró, gondolom az ilyesmi könnyen csúszik.

Noémi ma reggel a 150 ml tejcsijén kívül még semmit, de semmit nem evett. Szerintetek erőltessem? Vagy csak ami tényleg a kedvence? Puding, gyümi, ilyesmi? Vagy ha délután sem eszik, akkor kénytelen leszek neki vagy tápszert adni, vagy valami tejpépet. Deszerintem azt sem fogja megenni, meg kanállal kell enni. Ma így jártunk egész nap. Lehet, hogy a torkincája rendetlenkedik?

Erika

Kép
viera
 
 


Viera!
Hát, akkor ez a Mini Manó tényleg villámgyors lenne! :lol:
De tuti nem attól van! Remélem nem fáztam fel, most nem igazán hiányozna..... :evil:

Dudorra lövésem sincs, de érdekel, majd mit mond a dokibácsi!

Andy

Kép
oriandy
 
 


<object width="420" height="339" id="flvplayer"><param name="movie" value="http://files.indavideo.hu/player/vc_o.swf?vID=1f8f930c36" /><param name="menu" value="false" /><embed src="http://files.indavideo.hu/player/vc_o.swf?vID=1f8f930c36" width="420" height="339" name="flvplayer" type="application/x-shockwave-flash" /></object>

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Bocsi! Ez nem megy...

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Ja, és még az lemaradt, hogy tegnap Noémi ugyanígy megette az ebédjét. Ráadásul egy tányérka leves (azt én kanalaztam), utána egy nagy tányér főzi, azt viszont teljesen egyedül Ő. Ha lesz hozzá idegzetem és hajlandó délután enni valamit, akkor azt is levideózom és felteszem, csak hogy ne a negatív dolgot adjam közzé róla.

Erika

Kép
viera
 
 


Mesi tényleg cukker ahogy eszik!!! Legalább beletalál a szájába, nem úgy mint Dani!
Ő mindig keresztben próbálja meg bepréselni a kanalat! :lol:

Kép
oriandy
 
 


Gab! Azt hogyan csinálod, hogy a link hosszú-hosszú címe helyett az a szöveg van amit te épp beírsz?Pl. Ehun van ni!
??????????????????????????????????????????????????????????

Kép
oriandy
 
 


Bocsi, de kénytelen vagyok részletekben írni, mert az agyam ma tiszta szita, mindent elfelejtek.

Vicky!
Nálunk Nonókának épp a céklafőzi a kedvence kb. 5-6 kós kora óta. Imádja. Ma vettem vagy 4-5 céklát, holnap az lesz az ebédje. Viszont utálom főzni, mert legalább 2 óra mire megpuhul. Volt már olyan is, hogy három órán keresztül főztem.
Felér a főzési ideje egy húzósabb vasárnapi ebéddel.
(Mármint amúgy párolni szoktam.)

Lányok!
Annyit írtatok, hogy csak :shock:
NEmsoká megpróbálok visszaolvasni, sőt biztos, mert minden érdekel. Főleg az új topik.

Pá!

Erika

Kép
viera
 
 


Gabi!
Most amit legutoljára írtál az mi??? :shock: :?:
Nekem ehhez lövésem sincs. LÁtjátok még a képkicsinyítéshez is nulla vagyok.
Tegnap pedig kameráztam is a gyerkőket kint az udvaron, megprószálom feltenni azt is. Mármint nem én, hanem majd ha Apci hazajön, ráveszem.

Erika

Kép
viera
 
 


Na mindegy, blogoltam egy pár képet, hogy ne itt foglaljam a helyet.....

http://andy.blog.hu/2007/10/05/kis_lakasunk_kepei

Kép
oriandy
 
 


Sziasztok!

Reni, fel a fejjel! Egyáltalán nem vagy alkalmatlan anyának, csak mindenkinek vannak rossz időszakai. Szerintem Peti is azért lóg folyton rajtad, mert bújkál benne a betegség, és így érzi (érezné) jobban magát. Meglátod, ha meggyógyul, önállósodik egy kicsit, és sokkal könnyebb lesz, és Te is máshogy látod majd a helyzetet. És a képek alapján édes, imádnivaló kisfiad van!!! :wink:

A homeopátiát se vesd el ilyen könnyen, én tényleg tapasztalatból mondom Neked, hogy működik. Persze nem varázsszer, az nem lehet, hogy ha valaki szedi a bogyókat, akkor sose lesz beteg. De lehet, hogy ha Peti nem szedné, akkor kétszer ennyit lenne. És persze ha az ember gyereke antibiotikumot kap, az egy csomó mindent felborít a szervezetben, és a homeobogyó kezdheti előlről a „rendrakást”, és ez így még több idő.
A mi unokatesónk már április óta jár bölcsibe, és még soha nem volt 3 napnál többet egyhuzamban, utána otthon másfél hét kényszerpihenő. De az anyja nem tud neki beadni semmit. Pedig ha sikerülne, lehet, hogy legalább minden 3 hétből egyet lenne csak otthon, és ők már ennek is örülnének. :-(

Mi fogyasztunk táplálékkiegészítőket (tudod, szakmai ártalom :roll: ), majdnem ugyanaz a lényege, mint a homeobogyónak, hogy természetes immunerősítő. Ebből Kíra is kap az esti tejcijébe, és lekopogom, egyetlenegyszer volt lázas, akkor is csak egy éjszaka, akkor is csak 1 lázcsillapító kúpot kapott, ezenkívül soha nem volt beteg, nem kapott el semmit se a játszón, se a folyton beteg unokatesótól. Egyszer-kétszer folyt az orra, de annyira sose, hogy szippantani kellett volna. Tudom ugyan, hogy ezek nem olcsó dolgok, de szerintem hosszútávon olcsóbb, mint az antibiotikum, a gyógyszer, a köptető, a cseppek és társai.

Anyukádat sajnálom. Mihez kezd? Van már valami terv?

Eni, Halász Judit nálunk is nagyon bejön. Mi az autóban szoktuk bevetni, mert nálunk gyakorlatilag minden héten van 2-3 órás utazás, és kell valami trükk, hogy elviselhető legyen.
Tudod, azon a bizonyos hétvégén szombat munkanap lesz, de ha Isti dolgozik, találkozhatunk vasárnap is, majd még megbeszéljük.

Száva, én úgy vagyok, mint Reni, hogy szerintem havi ezer forint körüli összeg nem ér meg annyit, hogy ezen spóroljak. Akkor inkább 3-mal kevesebb fagyit eszem nyáron. Mi sok pelust kipróbáltunk, de aminél nincs különbség minőségben, annál árban is max. 1-2 Ft/db. Ami olcsó volt (pl. DM – Babysoft – NEM Babylove!!!), az tiszta műanyag volt, Kíra egy nap után tiszta kiütés lett, dobhattam ki – na ez a pénzkidobás! Szóval mi leragadtunk a Pampersnél + Liberónál, de a lila Tescosról már olyan sok jót hallottam én is, hogy azt ki fogom próbálni.

Viera, nekünk többször is volt már olyan hogy azt mondtuk (volt, amikor a doktor néni is mondta), hogy 1 max. 2 napon belül új fog lesz, akkor a dudor, aztán "visszahúzódott" és még heteket vártunk. Úgyhogy van ilyen. De azt nem tudom, hogy lehet. Én is mindig csodálkoztam. Gondolom, nem a fog megy visszább, hanem az íny többi része igazodik hozzá.

Andy, nekem egy ismerősöm mindig mondja, hogy ő a peteérést is megérzi, olyan, mintha menstruálni készülne csak „finomabban” fáj. Úgyhogy a ma estét ne hagyjátok ki!
Ja, és Kíra is keresztben rakja a kanalat a szájába, de így betalál (azért a levéből egy kicsi minden kanálnál kifolyik, de a sűrűje már benn marad :-) )

Mindenkinek jó hétvégét, lehet, hogy nem tudok majd jönni hétvégén, mert anyukámék itt lesznek nálunk.

tandika
 
 


Hát Lányok, tudom, hogy sokat írok, de egy kicsit felgyorsultak az események. Képzeljétek Noémi cirka félóra alvás után felébredt, illetve Zorán felébresztette. Tehát idegbetegség tovább folytatódik.

Mondom gyorsan tisztába teszem, hát mit látok, az egész teste, csak a feje nem telis-tele vagy pici apró, tűszúrásnyi piros pöttyökkel. Hát mostmár tényleg kiváncsi vagyok mi sül ki ebből. Szerintem valami allergia. Vagy himlő. Na, de nem vagyok orvos, majd meglátjuk.

Erika

Kép
viera
 
 


Tandika!

van, hogy én is megérzem a peteérést, de az még most korai lenne, mert múlt szombaton jött meg és hétfőig tartott, vagyos a ciklus 7. napján vagyok és mivel elég hosszúak lettek a ciklusaim, még kb. 15 nap van vissza PÉ-ig!
Nem tom, de remélem nem valami rossz lesz ennek a vége....

Andy

Kép
oriandy
 
 


Hali!

Mi most elutazunk a szüleimhez és végre láthatom a kis maszat fiamat!!!!!!

Jó hétvégét mindenkinek!
Hétfőn jövök!
Pusz!
Andy

Kép
oriandy
 
 


Hali!

Csak gyorsan két mondat:
Most ment el dokibácsi. Noémi rózsahimlős. Azt mondta semmi teendő, lázra és nyűgire Nurofen, ahogy eddig is adtam. Hétfőn még megnézi.

Gabi!
Nem lehet, hogy nálatok is a pöttyösödés viszketés valami himlő? Ezt most csak úgy hirtelen gondoltam.

Mondjuk dokibá azt mondta, hogy nem viszket neki, tehát ne is kenjem semmivel. Fürödhet, stb nagyon enyhe lefolyású, két-három nap alatt túl lesz rajta.

Este még jövök.

Pá.

Erika

Kép
viera
 
 


Sziasztok.

Most nincs időm olvasni, szeretném a segítségeteket kérni.
Az unokatesóm védőnéninek készül és van egy kérdőíve az anyatejes táplálással kapcsolatban. Jó lenne, ha segítenétek, és kitöltenétek.
Aki segítőkész, írjon egy mélcímet priviben, és elküldöm, aztán kitöltve jöhet vissza hozzám, és továbbítom az unokatesómnak.

Millió köszönet!

Ági és
KépKép
exdeus
 
 


Sziasztok!

Lenne egy kérdésem.
Makikám kb. 4 hónapja jár. Viszont még mindig gyakran csetlik-botlik. Ez szerintetek rendben van?
Úgy értem, hogy nem lehet valami fül (egyensúly) gondja esetleg?
Cipőben, szandálban és mezitláb is szokott botladozni, így a lábbelit mint okot én kizárnám.
Vagy mindenki babója szokott még ennyi járás után is botladozni?

Help!

Köszi,
Kata

Kép
wkata
 
 


wkata: pont mostanában figyeltem én is, hogy Andris néha össze-vissza dülöngél, de az esetek többségében szépen szalad-jár, szerintem az okozhatja, hogy a sok rohangálásban kifárad, elengedi magát, nem figyel annyira oda és olyankor nem leül (mint az okos felnőttek:) ) és pihen, hanem fáradtan botorkál.
Nyugodj meg, ha nem egyfolytában csinálja, akkor nincs semmi baj!!

Kép
Attila 3 éves volt áprilisban
Andris 5 éves volt júliusban
klarka
 
 


Wkata!
Noémi 1 éves kora előtt kezdett járni, tehát már profinak mondható. Viszont ő is csetlik, botlik, dűlőngél, falnak megy, stb. , pláne ha fáradt, akkor még a saját lábában is elesik.
Ha meg cipő is van rajta, akkor aztán mindig a földről kell felszedni. Nyáron teljesen lehorzsolta a szandija orrát, mert állandóan esett.
Ráadásul szépen menni nem is nagyon szokott, állandóan lohol.

Szóval tényleg nyugi.

Én is szép kis anya vagyok.
Itt panaszkodok napok óta, hogy elromlott a gyerekem, állandóan hisztis, pedig sosem volt. S most kiderült, hogy nyomós oka van arra, hogy szegényként ne érezze jól magát a bőrében.
De hát mit csináljak, akkor is fárasztó már a siránkozása.
Ma pl. kétszer evett egész nap, azt is alig bírtam beleimádkozni.

Ja, a rózsahimlő mellett még a torka is nagyon piros, de erre nem adott semmit a doki, azt mondta, hogy most nem ez a fő baj. Hétfőn úgyis újra megnézi.

Erika

Kép
viera
 
 


Ja, itt vannak az ígért kicsit szomorkás képek:
Nonó a konyhába a földön kezdte a balhét, hasra vágta magát... Kép

Kép

majd látta, hogy sikertelen a próbálkozása, mert eljöttem a nappaliba, erre kicsit arrébb csúszott és ott folytatta:
Kép
Kép
Kép

Na, ennyi. Kicsit sok lett, de így jött sorba, utána alvás következett.

Erika

Kép
viera
 
 


Tyű! Annyit versikét, dalocskát írtatok, hogy én már nem is tudok újat írni. Van benne egy jópár olyan is, amit én még most tanultam a Zorántól (ő meg az oviban) :lol: .

Gab!
Amikor én kisiskolás voltam, kb. elsős, akkor ezt a három nyulat szavalóversenyen szavaltam és nyertem is vele. Azóta is a kedvencem.

Ja, én még a Bóbita, bóbita táncol-t szoktam énekelni Noéminek egész pici kora óta és arra mindig megnyugszik. De szerintem ezt mindenki ismeri, úgyhogy nem írom be a verses topikba. Szerintetek?

Erika

Kép
viera
 
 


Köszi lányok, esetleg a többiek? :) Jó sokan kellenénk, így Bénianyu, ha tudsz még valakiket (vagy akik még tudnak) akkor szólj (küldd el nekem mélben vagy priviben a kitöltő nevét, mélcímét), már ahol kb. 2 év alatt van a legkisebb. De ezt leírtam az emilbe. :)

Ági és
KépKép
exdeus
 
 


Viera!
Szerintem leírhatod a Bóbitát.Ezt meghagyom neked. :lol: Mielőtt leszeditek a fejem,hogy minden jó kis versikét leírtam már. :oops:
Ne aggódj az én fiam is szokott így hisztizni,még ok nélkül is,de látod Noinak volt rá oka.Gyógymanókat küldjük neki!
Épp a multkor írtam,hogy még nem mutatta meg a hiszti tudományát,hát most bepótolja.
Andi

Kép
Kép
veráska
 
 


Sziasztok!

Julcsi alszik, apa elment a kocsinkért a szerelőhöz, most van egy kis szabadidőm. :) Bár, nem sok, mert főznöm is kell még...

Nagyon jó ötlet volt ez a mondókagyűjtemény! Még csak átfutottam, de biztos lesz olyan, amelyiket majd beújítom. Én anno összegyűjtöttem egy oldalról csomó versikét, mondókát, kinyomtattam, és abból mondogattam Julcsinak, meg is tanultam már nagy részüket. De azt vettem észre, hogy Julcsi az éneklést részesíti inkább előnyben, úgyhogy gyerekdalokból is van már egy repertoárom. :)

Viera, jobbulást Noéminek! Ja, és nekünk is van tombolós képünk Julcsiról. :)

Gabella, aranyos a legutóbbi kép Mesiről! :)

Ex, nekem is elküldheted a kérdőívet! Azt hiszem neked meg is van a mail címem, de ha nincs, szólj, és elküldöm priviben!

A testvérek témával kapcs., mi azért is szerettünk volna kis korkülönbséget a gyerekek közé, mert a nővérem és köztem 18,5 év van, a férjem és a bátyja között 14 év, tehát mindkettőnknek kimaradt az életéből, hogy együtt nőjön fel a testvérével. Így mi úgy akartuk, hogy Julcsi ebben ne szenvedjen hiányt. :) Egyébként nekem a legnagyobb élmény, amely a tesómhoz köt, az az, hogy ő volt velem végig, mikor Julcsi született. Akkor nagyon közel kerültünk egymáshoz, pedig mi régebben sokkal kevesebbet tudtunk együtt lenni, mint a korban egymáshoz közel álló testvérek. Mégis életem egyik legnehezebb, de egyben legszebb szakaszában úgy éreztem, hogy ő az, akire akkor a legnagyobb szükségem van, és aki a legtöbbet tud nekem segíteni.

Wkata, Julcsi május óta jár, az elején voltak bizonytalanságok, de elég hamar elkezdett stabilan járni. Ő nem nagyon szokott csetleni-botlani, így nem igazán tudok tanácsot adni... Már egy ideje szépen fut is. Ha nem állandóan csinálja Misi, és mondjuk össze tudod kötni azzal, hogy akkor van gyakrabban botlás, ha mondjuk fáradt, vagy álmos, akkor szerintem ne aggódj. Viszont ha szinte mindig így közlekedik, akkor esetleg említsd meg a dokitoknak, hátha tud valami okosat mondani. Én mondjuk nem hinném, hogy gond lenne, van amelyik gyerkőcnek tovább tarta a stabil járás begyakorlása.

Végül rakok pár friss képet az én rosszcsontomról. :)





grimasz anyának :)
Kép
így számítógépezik egyedül :)
Kép
Ikea játszójában
Kép
Kép

KépKép
KépKép
mézgombi
 
 


Reni!Boldog névnapot!!!!!!! Kép

Kép
Kép
veráska
 
 


Veráska!

köszönöm szépen! Aranyos vagy!

Reni
Kép
prenata
 
 


Sziasztok,

Reni: BOLDOG NÉVNAPOT KÍVÁNOK :lol: :lol: :lol: !!!
(Egyébként a sütőben a kakaóscsiga :D !)

Gombi: olyan szép kislány Julcsika :) . Szerintem nagyon sokat változott az utóbbi időben, igazi kis hölgy lett. Úgy érzem, jöhet a kistesó mellé :lol: :lol: :lol: :P :) :) !!!
Szerintem ha Marcival egymás mellé állnának akkor tapasztalnánk, hogy hasonlóak az adottságaik méretügyileg :) :) :) .
Majd a talin kiderül :) .

Eni

Eni
marcy
 
 


Helló!

Apuéktól írok, Tatáról. Még egy utolsó grillt összedobunk. Sokat írtatok, nagyjából olvastam. Gyermekek jól vannak, bár itt mindkettő többször ébredt éjszaka, de már megszoktam, hogy itt rohangálok hozzájuk iccaka.

Reni: Bódogságos Névnapot!!!


Viera: Az én Noim is tud hisztizni, de őt hamarabb meg lehet győzni mint a 3,5 évest...Máté sokkal makacsabb. Te fiad?


Gabella: Jó vékony vagy, már ugye nem akarsz fogyni?

Wkata: Szerintem ez még normális ebben a korban. De ha aggódsz említsd meg a dokitoknak, vagy védőnőnek, ők megnézik, és megnyugszol. Noi akkor csetlik-botlik ha fáradtabb már, vagy ha tök fel van pörögve. Tehát mindig...

Tesókérdés: köztünk 3 év 3 nap van a nővéremmel, és most nagyon jó a kpacsolatunk, de volt egy kis átmenet, persze a kamaszkor. Én is a kis korkülömbség híve vagyok, bár elég húzós volt az eleje...Most már a Máté viszi bele a "rosszba" a húgát, az meg mint a kis alatvaló megy.

Méz: Na, a tali amire nem jutottam el. Felismertem Blankát is! Puszika a kölesgolyós lánykádnak! Meg persze a kisebbik "Gombinak".


Mentem, ébredtek, irány a kert, ez milyen király dolog!!

Ja, tali ügyben van új helyszín? Erről lemaradtam...

KépKép
KépKép
colett77
 
 


Reni, nagyon boldog névnapot! :-) Hogy ünnepeltek? :)

Taliról érdeklődnék. Van már helyszín?
Vendég
 


Reni, boldog névnapot!

Kimike, Milánnak boldog hófordulót! Bár "ebben a korban" már nem annyira tartja számon az ember - legalábbis én, csak most pont ránéztem, és megláttam, hogy kerek :-) Hogy vagytok?

Ex, kérdőívet visszaküldtem, megkaptad, ugye?

Kíra az éjjel két teljes órát ébren volt, 3 és 5 között, és most is nagyon nyüglődik, nem akar elaludni. Pedig látszik rajta, hogy fáradt. Szokásos gondolat: biztos a foga. Ti hogy álltok fogak terén. Nálunk még mindig csak hét van, de most hátul akar jönni egy rágófog. Lehet, hogy ez viseli meg, nem tudom.

Akartam feltölteni Nektek képeket, de vmi történt a masinával és egyszerűen nem hajlandó úgy megnyitni a képet, hogy szerkeszthessem. De azokat sem, amiket már szerkesztettem, tehát eddig működött. Van valami ötletetek, hogy mi lehet a baj? Majd megpróbálom újratelepíteni a programot, de ez idő, míg eljutok odáig.

tandika
 
 


Tandika, igen, megkaptam, köszi! :)

Gombi, légyszi írj mélcímet! Köszi neked is.

Ági és
KépKép
exdeus
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a köszöntéseket!

Kimike!
Ma a szüleimmel ünnepeltünk. Pizzát sütöttem, málnás túrótortát, gesztenyés keksztekercset csináltam és túrós pogit sütöttem. Úgy volt, hogy ma jönnek a barátnőmék és öcsémék is, de lemondták. Holnap jönnek, ami nekem nagy szívás, mert 2hete elkezdtem (megint :oops: ) a 90 napos diétát és eszerint holnap gyümi napon lesz. Szóval holnap készülhetek megint és csorgathatom a nyálam. Ma szénhidrát napom volt, így megkóstolhattam mindent. De azért is kibírom. fogadalmat tettem a férjemnek, így már csakazért is erős vagyok!

Tandika!
Petinek ma tört át a 3. foga! Jól le vagyunk maradva. Szuperhisztis, de még 3 fog jönni fog mostanság. Legalábbis úgy vélem. Az első két foga az 1. éves szülinapjára jött ki. A 3. az én névnapomra. Legközelebb karácsonykor lesz buli. Remélem nem vár addig!

Reni
Kép
prenata
 
 


Wkata!

Peti is sokat csetlik-botlik. Már a férjemmel elgondolkoztunk azon, hogy ez vajon normális e. De ezek szerint igen. Van hogy, hogy tök szépen megy egész nap, aztán 5 perc alatt 10-szer is elesik!

Reni
Kép
prenata
 
 


Peti az apa cipőjében:
Kép Kép

Reni
Kép
prenata
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?