Új privát üzeneted érkezett!

Maci2,
Es nem lehetne visszadatumozni azt a receptet? Nagyon bosszanto! De nemcsak ez, hanem inkabb a diagnozis! Kép

Zsuzsi
zsuzsi74
 
 


Sziasztok lanyok!

Koszi a vigasztalasokat, olyan jol esik, foleg az utan, hogy jo ideje nem is jelentkeztem. Most nincs is rossz kedvem.Kép
Ma megvettuk az elso igazi cipocsket.Kép Kis szandi, piros. Bar jarni meg nem tud a kolkocske... Remelem, nem novi ki addigra, amikorra kellene. Meg vettunk egyeb ajandekokat is, uuuugy varom, mar a holnapot, remelem, nem lesz hisztis a kis holgy.

Andi,
Telleg, a hajmosas, amikor elzartak a vizet! Mikre nem emlekszel?!Kép Az, ha jol emlekszem, ket nappal szules elott volt, azaz pont tegnap egy eve.Kép

Klar,
Jo kis kempingezos filing lehetett az a 3 nap!Kép Nalunk nem egeszen epitkezesrol van szo, csak ezt nem szeretnem reszletesebben leirni esetleges kukkolok miatt, szoval nem kene ilyen gyilkosnak lennie, mint amilyen...

Urszila,
Vegul nem vettem marcipant, mert azt ugysem ehetne meg (bar en imadomKép). Viszont vettem ilyen kis muanyag repuloket, amiket a tortara kell tenni, es azok tartjak a gyertyat.Kép Remelem, lesz sikere!
3 egyforma, de kulonbozo szinu nyulKépKép, hat igen, nehogy vita legyen!Kép
Jobbulast a kis szulinaposnak!Kép

Zsuzsi,
Meg tegnap visszakerestem, hogy mi tortent Mikivel, hat nagggyon kemeny a kissrac, hogy mindezek mellett jol eszik!Kép Nagyon jo hir, hogy nem kellett megpiszkalni, foleg, ha nem is nagyon faj mar neki!

Maci,
A te kalvariadat is olvastam meg korabban, vagy legalabbis szemelvenyeket belole. A diagnozis nem hangzik tul jol... A dokid mit mondott meg? Drukkdrukkdrukk, hogy mostantol mar csakis jo hireket kapj!!!! Pl. azt, hogy minek neked cukormero!Kép

Na jo ejt:

Leszter es az egy eves PetraKép
leszter
 
 


Es a kepek:

Ilyen volt:

Kép

Ilyen lett:

Kép

Es meg ilyen is lett:

Kép
leszter
 
 

 
 

Sziasztok!

Leszter: Boldog szülinapot Petrának!!!!

Urszila:Boldog szülinapot Julkának!!!!!

Beu, Zsurló:receptet (lelőhelyet) köszi!!!!

Maci2:akármilyen bosszantó is az egész, de az első lépés megvan, már tudják mi miatt van és nem fognak emiatt összevissza-félre kezelni! (Reméljük)

Zsuzsi:jobblást Mikinek, ha ennyire azt mondják, hogy jólvan az úgy, hátha igazuk vanKép !

Sziasztok:
Ildi

Ildi
pildi
 
 


Szaisztok!

MEgvagyok csak teljes dögrováson. Úúúúúgy fáj a torkom, meg a végtagjaim. Szerencsére pont tegnap voltunk kontrollon homeodokinéninél írt fel mindenfélét, remélem meggyógyulok.
És jövő hét után megyek hozzá kistesó projekt beszélgetésreKép

Leszter!
NAgyon Boldog Szülinapot az egy éves gyönyörű csajszinak!!!KépKép Annyit nőtt és csajszisodott PetraKép Többször kellene felraknod képet, mert már olyan rég láttukKép

Urszila!
Julkának is Nagyon Boldog Első SZülinapot Kívánunk családilag!!!KépKépKép És persze várjuk a képeket a szépséges lánykádrólKépKép

MAci_2!
EredményKép MérőműszerKép
Nagyon drukkolok, hogy most már végre rendeződjenek a dolgok és elindulj a gyógyulás utján++++++++++++++++

Tali szuper volt szerintem is, köszi Beu a szervezést!!!KépKép
Képek naggggyon jók, Danim úgy látom a legtöbb képen eszikKép

Ja...tegnap vett apa nekem egy családi autót.Kép

Most megyek, mert addig kell elintéznem egy csomó dolgot amíg régi autóm van, az újat úgysem merem majd vezetni.

Szép Napot Mindenkinek!!!! Süt a nap!!!!!!!!!


Réka
muki
 
 


Jaj, azt akartam mesélni nektek, hogy úgy ég a pofám, mert akartam venni húsvétra apának After Eight csokit az Auchanban. Hát sikerült kilopni véletlenül, mert bent maradt a kosárban.
Persze észre vették, aztán volt fejmosás, miegymás ...
Aztán csokit megkapta apa csak úgy, mondtam neki rossz élmény fűz hozzá, nem jó az ilyen ajéndék.

Az a baj csak, hogy hiába magyarázza az ember miután elkölt 30 ezer forintot, hogy 400 forintos csokit lopni így értelmetlen is lenne, csak még rosszabb helyzetbe kerül, mert úgy tűnik ki akarja magyarázni magát.

Aztán persze még azt is az ember fejéhez vágják, hogy azért viszek gyereket magammal, hogy eltereljem a figyelmet. Na persze.

NA mindegy, Auchanban többet az életben biztos nem vásárolok.Kép

Réka
muki
 
 


Petranak, Julkanak nagyon sok boldog szuletesnapot kivanok!

Kép


Reka,
Jujjj, de kellemetlen! Tok szemetseg, hogy ilyet felteteleznek egybol! Az eszukbe sem jut, hogy esetleg a gyerek a te figyelmedet is eltereli!
Itt nem sut a nap, kod van!

Zsuzsi
zsuzsi74
 
 


Sziasztok, lányok

Tökjók a talis képek, egészen nagy részüket végignéztem, sajna még nem mindet...

Tegnap mégsem stepen voltam, hanem fitt-ball órán (elnéztem az órarendet) és most érzem a belső combom, és mivel a csaj gerinc-és tartásmániás, az egész törzsemben is izomlázam vanKép De azért jó érzésKép

Na, nézzük miket írogattatok:

Zulu
Nálunk Pampersék járnak kizárólag alvásidőben, az FP telefon és a formarakós dobozka kiszállításánál is hibátlanul felcsöngették Kevint a kaputelefonnal...úgyhogy mostanában nálam már az is mellé van téve.

Zsuzsi
Beu mesélte ám a balesetet Kép (akkor pont nem olvastam), és mondtam is neki, hogy a fene gondolná, hogy ez is veszélyes... Én tulképp mindent odaadok Kevinnek, ami nem kifejezetten éles, vagy láthatóan veszélyes...igaz, ő még hason/háton játszik, nem rohangál...
Húú, ahogy leírod, elég gázosnak hangzik...Kép Majd írd meg mi volt a szájsebészeten.

Andi
Szerintem se kicsi Dani, Kevin is kb 70 körül van, pedig nálunk apa majd’ 2 méter...Viszont a lába jó nagy (UrszilaKép), így én nem aggódok, hogy törpe marad...Kép Csak azt nem értem, miért kellett elcsomagolnom a 74-es rucik nagy részét??Kép

Na, egyelőre ennyi, felkelt a drágám, de még istibizi gyüvök ma!Kép Szép napot mindenkinek!
Pusza
Elli
ellimami
 
 


Ja, pesze Kevin lába "jó nagy", bár apának is nehéz 47-es cipőt vadászniKép, de fentebb Kevinre gondoltamKép
E
ellimami
 
 


Sziasztok!

Levi újra elaludt, ezért van egy kis időm olvasgatni. Nem értem ezt a gyerkőcöt, olyan, mintha vissza akarna térni a napi kétszeri alváshoz. Legalábbis állandóan dörzsöli a szemét, lefekszik mindenhova már délelőtt. Lehetséges, hogy újra kétszer alszik egy nap majdnem 16 hónaposan? Lehet, hogy ez a két és fél héttel ezelőtt kapott MMR hatása?

Voltunk egy barátnőmnél kedden egész nap a Levivel, ezért nem tudtunk talizni menni. Pedig biztosan jó volt, legalábbis a képek alapján Kép. Barátnőm délután megjegyezte, hogy tényleg elég nehéz elviselni azt a nyafogást, sírást, akaratos ordibálást amit Levi csinál. Háát, nem véletlenül vagyok idegbeteg néha Kép.

Réka!
Én sajnos már kétszer 'loptam' így Kép. Egyszer a DM-ben egy sampont tavaly nyáron és egyszer a Pennyből egy üveg tormát nem régen. Mindig csak itthon vettem észre. A Te tortúrádat olvasva ezentúl megpróbálok jobban odafigyelni.

Leszter!
Boldog szülinapot a kiscsajnak Kép!

Urszila!
Julkának is boldog szülinapot Kép!

Beu!
Levi szerencsére nem sokszor taknyos. Adsz neki homeobogyó immunerősítőt? Az lehet, hogy segítene.

Maci2!
Ez az eredmény nem hangzik túl jól, de végre megvan, hogy mi a baj. Cukormérő kálvária grrr Kép.

Várom az öcsém SMS-ét, hogy mi van vele, mert éjszaka telefonált a férjemnek, hogy be kéne vinni a kórházba, mert vakbélgyulladásgyanús. Volt az ügyeleten, ott mondták neki, meg kapott egy beutalót, hogy minél hamarabb menjen be a kórházba és hazaküldték. Otthon megint rosszul lett, így 11-kor bevitte a férjem a kórházba. Egyelőre megfigyelik, mert nem egyértelmű a dolog. Hol elmúlik, hol újrakezdődik a görcsölés, UHal még nem találtak semmit. Szal várunk.
Na megyek, takarítok egy kicsit.
Pusza, Virág és Levi
virga
 
 


Sziasztok,

Leszter, Urszila, Boldog szulinapot Petranak es Julkanak!!!!

MAci_2
nem tudok mit kivanni, mint gyors jobbulast es hogy mielobb legyel teljesen egeszseges! Drukk! KépKépKépKép Mennyibe kerul az a cukormero keszulek receptre? A gyogyszertarban lattam egy hirdetest, valami kis bigyo vercukormero keszulek most 12eFT. Ennel jelentosen olcsobb, ha az orvos irja fel?

Virag,
ocsednek jobbulast!

Reka,
Neked is jobbulast!

Nalunk katasztrofa ovezet van. KépKépKép
Azzal kezdodott, hogy tonkerement a kabelTV, aztan a mosogep, majd anyospajtasrol kiderult, hogy a furcsasagai agyerelmeszesedes miatt vannak, es mar 5 napja nagyon durva rohama van (ezt azert eszrevettuk mi is, ferjem mar ketszer visszavitte Ot az orvoshoz), ezert tegnap egesz este Ot kellett keresnuk, mert "eltunt". Aztan tegnap estere ZSombiank 39 fokos laza lett, ma hajnalban mar 39.5 ugyhoyg hozza kihivtam a gyerekorvost.

A mai napunk ugy indult, hogy anyospajtas hajnali 3-kor telefonalt, es osszefuggestelenul beszelt, de megynugtattuk. Aztan ZSombinak 5-kor lazat mertem, kapott gyorsan kupot, 6-kor hivtuk az ejszakai gyerekorvosi ugyelet, akik tanacsara ZSombit vizes torolkozobe csavartuk, mert nem ment le a laza. 7-kor elindult a ferjem, hoyg az anyukajat orvoshoz viszi, a rendeloben kiderult, hogy attettek a rendelest delutanra, iyg bement dolgozni. GYerekorvost hivtam 8-kor, anyospajtas 9-10 kozott ketszer zaklatott telefonon, hoyg Ot kiraboljak es fel kel jelenteni ezt meg azt, aztan a kabelTV-sek megerkeztek 9-kor, majd elmentek, 20 perc mulva a mosogepszerelo jott, aki szetpakolta a furdoszobat, es negyed ora mulva megerkezett a gyerekorvos, aki nem tudott a furdoben kezet mosni se. Kozben szerelo el, jovo heten jon ujra, nincs nala alkatresz, gyerkeorvos receptet ir (virusos torokgyuszi), majd o is el, ZSombi ujra nagyon lazas, ujabb kup, aztan telefon anyamektol, hogy anyospajtas oket is hivogatta ejszaka. Aztan meg 2 telcsi anyospajtastol, hogy ot kisemmizik es elveszik a garazsat stb. es meg csak delelott fel 12 van.
Idegeim romokban, kivagyok. KépKépKépKép

Gombóc
gombóc
 
 


sziazstok,

eltűntem nagyon,de mielőtt elutazunk megint gyorsan szeretnék Nagyon Boldog Születésnapot Kívánni Petrának és Julkának! Kép Kép Kép

Leszter,
kitartás,ami az épitkezést illeti! Kép
Lánykátok gyönyörű,kis huncut...Kép

bocsi,mennem kell
puszi mindenkinek és kellemes ünnepeket
Évi+Petra
Évi24
 
 


Nem bírok Dana mellett lépést tartani veletek. Gyerkeim meg sose alszanak egyszerre Kép
Éjszakáink Kép Kép

Gombóc,
teszegéyn Kép kitartás. Remélem, Zsombi hamarosan jobban lesz. Anyóshoz meg még több kitartás, szerencsétlen. Ez egy hosszú távú dolog lesz Kép nagyon sajnálom. Ehhez képest szerelők már szinte szórakoztatóak.
Zsuzsi,
azért jó hír, hogy Mikit nem kell műteni, ráadásul eszik is Kép
Félek, hogy Abigéllel én is hasonló diétákra fogok kényszerülni. A szteroidos krém elkezdte levinni a kiütéseket, de jönnek helyette újak Kép Azért nem néz ki annyira durván, mint előtte, de...
Beu,
Dana orra is szinte folyamatosan folyik az elmúlt 2 hónapban, pedig előtte soha semmi baja nem volt. Milyen homeodokid van? Asszem Abigélt szeretném elvinni valakihez.
Leszter,
Petrának boldog szülinapot!
Maci2
Kép
Remélem, legalább a mérő beszerzése hamar megoldódik.
Réka,
menjernek a fenébe. Próbáltak ők már ekkora gyerekkel vásárolni?
Zsuzsi,
Ismersz itthon homeopátiás gyerekorvost?
Megint akció Kép
Zsuzsó
zsuzso
 
 


Hali Csajok!

A tali óta le se tudtam ülni a gép eléKépKép... viszont nagyon jól éreztük magunkat a tyúkkalKép. Utána Gombócékkal és Andiékkal bementünk az IKEÁba, ahol régenlátott évfolyamtársnőmmel is sikerült összefutnomKép és még Danóért is odaértünk időben, hazafelé a csaj jó nagyot durmolt, aztán meg nagyot zabbantott. Szal igen elégedett voltamKép

Próbáltam útolérni a tisztelt társaságot...

Nos előszőris Urszila és Eszter lánykáinak Boldog Első Szülinapot!KépKép Urszila, kiscsajt gyógyítgasd gyorsan, gyógypuszát küldök hozzáKép

Ellikém, zavarba hozol, de jól esik ámKép

Zsuzsi, túl gyors volt a pocakleleplezésKép. Mikirályfinak is küldöm a gyógypuszákat, igazi kis hős zabalovag a fiad! Őszülésre én már rég kemikáliákat vetek be...Kép Nálunk húsvétkor fel van tojásozva pár barka a nyulas terítővel letakart konyhaasztalon. Vasárnap reggel meg ádáz ajándékkeresés megy a kertben (kiváncsi leszek, hisz idén már két törpekommandós lesz bevetésenKép). Én tudom mit fognak találniKép Kajában, mint Beuéknál, jó kis epediétás füstölt csülök, sonka, tojás, húsvéti kalács, és rengeteg vitamin ilyen-olyan sali formájában. Ja! ÉS reszelt házi torma, az is diétás, ugye?Kép

Zulukám, látom manóidat artistaképzőbe szánodKép

Beteg családtagoknak gyors javulást

Jaj rohanok
Pusssz
Zsófi
csucsuka
 
 


Gomboc
Kitartas!!! Zsombinak mennek a gyogypuszik! +++++++++++ Kép Kép Kép

Urszila, Leszter
Nagyon boldog szulinapot a csajsziknak! KépKép

Jazinak mar masodik napja nincs laza (koppKopp) de kohog.Igy valoszinu ettol lehetett a laz (gondolom virus).
Lanyok
Ad valaki Zigmafluort a babajanak? Doki ajanlotta, meg bizonytalan vagyok ez ugyben. Bar sem az en fogaim, sem Apáé nem valami hude erosek Kép Kép
Norka
norkini
 
 


Na, az előző üzit két órája írtam, csak nem ment el... ígértem képeket a babazsúrról:

A műlovarnő:
Kép
Gyertyafújás:
Kép
Babakocsival:
Kép
Marcipánkirálylány:
Kép
Motoron:
Kép
Tortaevés:
Kép

Tortáról nem készült ilyen volt, ilyen lett, mert az én lányom úrinaccságaKép. Valójában egyik gyerkőcöt se érdekelte a torta, csak már mikor a felnőtteket el kezdte érdekelniKép. Na akkor, míg pihent a motor meg a ló...

Ígérem, most jóideig nem rakok fel képet, jó?Kép

Pusssz
Zsófi
csucsuka
 
 


Ja egyebkent nalunk a fogmosas mindig egy Icipici DM-es fluoros fogkremmel zajlik, altalaban egesz sikeresen vegigszantom a fogsorat. Kép

Zsuszi
De jo,hogy Mikiralyfinak kutyabaja!! Kép Kép

IsmetNorka
norkini
 
 


Zsofi
Kepek nagggyon jok! Es tegyel fel meeeg majd, miazhogy megfosztod itt a kozonseget ezektol a gyerkocoktol?!?!?!? Kép
N
norkini
 
 


Sziasztok!

Délelőtt megjártuk a dokinénit, mert Dani megbetegedett Kép Egész éjjel nem aludtunk, anniyra köhögött szegénykém, aztán hajnalra ez csillapodott, helyette elkezdett folyni az orra. Torokgyulladása is van. Most alszik, 37,8-cal tettem le aludni, nem adtam lázcsill-t, gondoltam, majd ha 38 fölé megy, remélem, nem megy fel túlságosan, amig alszik.

Beu
Lőrinc hogy van? ugye nem lett láza?

Gombóc
hát Téged sem irigyellek Kép Szegény lázas Zsombi Kép anyósodat is sajnálom. És még a tévé és mosógép is... kitartás, remélem mindenki hamar rendbejön ++++++++++++++++++++

Leszter
Gyönyörű lánykádnak boldog születésnapot!! Melyik tortát sütöd?
a hajmosásra meg azért is emléxem, mert utána mindenki (köztük én is) elkezdett hajatmosni, hátha mi is megszülünk végre KépKép

URszila
Julkának nagyon boldog szülinapot Kép kérünk képeket Kép
mit kap a LÁnyzó?

Maci
hát akkor megvan az eredmény, remélem hatásosan tudjátok majd kezelni
nekem is eszembe jutott ez a recept visszadátumozás, doki nem lenne partner ilyesmiben?

Zsuzsi
a múltkor elfelejtettem irni, hogy köszi a mulatságos leirast a repcsin utazásról Kép
remélem Mikit nem nagyon zavarja az a lógó izé, és hamar eltűnik (nem Miki! Kép)


Gyönyörű idő van, legalább ennyi...
de húsvétra megint csapadékot mondtak Kép

megyek eszem valamit

Andi
psandi
 
 


Leszter

Nagyon boldog 1.szulinapot Petracskanak!!!!
Hihetlen hogymegy az ido: ))
Puszi
Kataa es a 18 hos Alex

Kép
Kép
kataa
 
 


Leszter,
Isten éltesse egyéves Petrát!
Kép

Urszila,
Julkát is Isten éltesse, nagyon boldog szülinapot!
Kép

Lányok,
lehet, hogy ezek a babákok körbefertőzték egymást Kép... Anka is betaknyosodott mára Kép, pedig most gyógyult meg...

F.
franyo
 
 


SZiasztok!

Szomorúan olvasom, hogy betegek a babók.
Remélem nem mi voltunk a hunyók, mert Daninak a kocsiban a talira menet elkezdett folyni az orra, aztán amikor kiszáltunk abbahagyta, aztán visszaültünk megint folyt aztán megint semmi. Én nála a porra gyanakszom, mert amúgy nincs semmi baja, csak a kocsiban. ÉS tegnap voltunk dokinéninél, aki megvizsgálta Danit és ő is azt mondta, hogy nem náthás.
Ugye nem ő volt a vírusgazda? Most olyan lelkifurim van.Kép

Réka
muki
 
 


Sziasztok,

Leszter,
Sok Boldogsagot Petranak!!!!!!!!!
Kép

Urszila,
Boldog elso Szulinapot Julkanak is!!!!!!!!!!!!!!
Kép

Meg nem ertem a vegere az 5 napnak, de haladok(persze visszfele olvasokKép). Azt mar kideritettem, hogy volt tali, hat en uggggy irigykedem. Valaki megsugna nekem hogy tudom megkukkolni a kepeket.

Zsuzsi74,
Szegeny Miki, de legalabb eszeget. Enyem is mindig a szajaban tart valamit es ugy probal elindulni, eddig sem voltam nyugodt tole.

Csucsuka,
Megakadt a szemem a lanykan tudi-bundi. Es az a ruhacska....
Tenyleg ti mikortol adtok rajuk igazi lanyka ruhakat, mert ez enyem meg nem jar egyedul ezert en ugy gondoltam a gatyok kenyelmesebbek meg neki. Vagy ez is ugy mukodik, ha anyuka jobban szereti a gatyokat a manot is inkabb abba oltoztetiKép

Gomboc,
Nem semmi ez a napKép Anyosoddal nem lehet konnyu, ha tenyleg beigazolodik a dolog es sulyos agyerelmeszesedese van, akkor ez sajna nem fog javulni. Nekem apai nagyapim volt ilyenKép

Maci2,
Diagnozis, de legalabb van diagnozis igy mar mehet a kezeles nem pedig csak a sotetben tapogatozas. Mennyi egy cukkermero otthon?

Ma be akartam hozni a digigepet es letolteni a kepeket, hat nem elfelejtettemKép
Ja az ejszaka buliztunk am, csajszim kelt 1,2,3 orakkor, aztan 1/25-kor vegleg, 6 korul tudtam visszaaltatni es 7-kor ujbol fent voltKép Fogak, ido....????
Viszont ma megkaptuk az epitesi engedelyt, tok jo kedvem lett egybolKép

Na eldugulok,
Angi
angela2
 
 


Maci_2Kép

Nekem van egy vércukormérőm, amit momentán nem használok. Remélem, nemsokára azért kelleni fogKép, de ha gondolod, akkor addig kölcsön tudom adni. A recept visszadátumozás egyébként tényleg jó ötletnek tűnik, de ha az orvos belemegy, akkor minél előbb el kell intézned, mert a receptek csak 1 hónapig beválthatóak. De ha addig is kell a mérő, akkor dobjál meg egy e-maillel, és megbeszéljük a részleteket.

Tüni
tüni
 
 


Leszter,

Isten éltesse Petrát!KépKépKépKép
Újszülöttnek is gyönyörű volt, de azóta szépsége csak fokozódottKép.

Zulu

Kép

Kép

Kép
zulu
 
 


LeszterKép

Petrának nagyon boldog szülinapot kívánokKép

UrszilaKép
Julkának is hasonló jókatKép

Tüni
tüni
 
 


Zulu,
kicsit off bocs. Beltéri képeknél neked hogy van beállítva a vaku?
Köszi,
Zsuzsó
zsuzso
 
 


Sziasztok,lányok!

Urszila
Jobbulást Julkának...úristen, egy egész bárány? Nekem a múltkor csak valami hatalmas madarat küldtek haverok, de már azzal se tudtam mit kezdeni. Asszem kacsa volt, anya bontotta fel... Én nem tudok mit kezdeni az ilyen egész állatokkal, csak ha felbontva jönnek...Kép

Zsuzsi
Jó hírek...és jóképű dokik...akkor felvidultál, ugye? Germán típus nekem is bejönKép

Leszter, Urszila
Lánykáitoknak Boldog Szülinapot!Kép

Réka
Neked is jobbulást. AuchanKép Fogadjunk, valami magasan képzett biztonsági őr szívózottKép

Maci
EredményKép Meg receptKép Most már igazán történnie kell valami NAGYON JÓNAK veletek!!!Kép

Gombóc
Ne idegeskedj, az nem jó egyik kölöknek sem, sem bent, sem kint... Anyós hülyeségeit meg kell tanulni elengedni a füled mellett, vagy ami még jobb -én 4 év után megtettem- nagyon udvariasan közölni vele, hogy elnézést, ez a haverkodás dolog nem megy, gyerekről szívesen mesélsz bármikor, de az egyéb problémáidat nem vele osztanád meg, és az övéire sem nagyon lennél kíváncsi... Mi a beszélgetés óta holnap találkozunk először (tehát pár hónap nyugalom garantáltKép) aztán majd kiderül, hatott-e hosszútávon...Csak egy kis merészség kell hozzá, meg egy jó fej férj, aki meérti, hogy elég neked a magad baja, nem kell még anyósé is. Szerintem tiedférj is jó fejnek láccikKép

Andi
Jaj. Jobbulást Daninak is.

....ééééés tádámmm: életem eddigi főműve, és "csak" 10 ezer volt, mert rosszul emlékeztem az ablak méretére, így elég volt 4 méterKép Ugye milyen szép? (Ma 2 órai melómba került, de megvarrtam!!!Kép)
Kép
Kép
Nemtom, mennyire láccik a minta, kicsit bezavarnak az üvegmatricákKép
pusza
Elli
ellimami
 
 


Zsuzsó,
ótómatáraKép. Különben egy normális kép sem lenne, annyira béna vagyok a vakuval.

Este jövök bővebben, most megszálltak a srácokKép.

Zulu

Kép

Kép

Kép
zulu
 
 


Ilyen volt-ilyen lettKép

Kép
Kép

A tevékkel
Kép

Tortát végül vettünk, mert nem volt időm ma sütni, úgyis csak szopizik napok óta.
Kép

Urszila+az 1 éves JulkaKép
urszila
 
 


Ilyen volt-ilyen lett kepek csucsakKép

Gomboc,
Nem akarok belekotyogni, de anyosodnal sajna kezdodhet igy valami psziches betegseg is, Szerintem erdemes ennek is utanna jarni, mert azt viszont lehet kezelni.

Angi
angela2
 
 


Urszila,

gyönyörűek a gyerekeid!Kép Isten éltesse Julkát!KépKépKép

Zulu

Kép

Kép

Kép
zulu
 
 


Szulinapos lanykaknak:

Kép

Mi is allatkertben voltunk ma! Borzaszto hideg volt, pedig nem is oltoztunk nagyon konnyen, megis vacogtak a gyerekek! Azert persze klassz volt! Miki is etette az allatokat!

Gomboc,
Nem irigyellek! Ez enyhen szolva sok, ami veled tortent ma! Meg egy atlagembernek is tulzas egy ilyen nap, nemhogy egy kismamanak!

Urszila,
Helyesek vagytok a kepeken! Remelem sokat fotoztatok, hogy megmaradjon az utokornak Julka elso szulinapja!

Elli,
Nem kifejezetten german tipusuak voltak, bar nem is az a tipikus olasz ver! Bar nekem inkabb ez utobbi jon be! Kép Kép Kép Fuggony klassz lett! Kép

Megfertozodott babaknak gyors jobbulast! Nehogyma´ pont husvetra betegedjen le mindenki!
Reka, nem hinnem, hogy te lennel a hibas, ezek a bacik, virusok mindenhol ott vannak, es nincs ertelme vadaskodni, ugysem lehet ezt mar utolag kideriteni! Tessek a jo oldalat nezni: erosodik a gyerek immunrendszere!

Zsuzsi
zsuzsi74
 
 


Jajjjj Réka,
ne lelkifurizz már! Teljesen mindegy, hogy ki "kezdte", és egyébként is, bármikor, bárhol, egy játszótéren, egy vendégségben összeszedhetők ezek a betegségek...

Az ilyen volt-ilyen lett képek nagyon jók, aranyosak a csajszik! Kép

Csucsuka,
Zsófi szülinapi képei is csúcsszuperek! Tündéri a lánykád!

F.
franyo
 
 


Zsuzsi
Húsvéti hagyomány ügyben szerintem ugyanaz áll, mint karácsonykor: ami hozzád közel áll, ami belőled jön, ami hiteles...
Én pl nem sütögetek, max sonkakrémes tojást, de mindig festek, és minimálisan díszítek is, most pl. így:
Kép
Plussz 1-1 üvegfestés. Kevinnel nem tervezek extrát, csak tojáskeresést, mint Beu. Anyuék telkén,(később kertünkbenKép) de csak jövőre, idén még nem. Meg apával később megy majd locsolni, de leginkább csak a családot. Esetleg ha nagyobb lesz, gondolkodom egy vidámpark vagy állatkertlátogatást állandósítani, de azt is inkább azért, mert ovi/isi szünet szokott ilyenkor lenni, és akkor majd simán beiktatható lesz.
Apa virágspriccelővel való tavalyi locsolása remélhetőleg nem válik családi hagyománnyá.Kép
7végén mi családozunk, úgyhogy leghamarabb hétfőn, tehát Kellemes Húsvéti Ünnepeket nektek!
pusza
E
ellimami
 
 


Sziasztok!
Megnyugtattatok. Csak nem szerettünk volna rosszat tenni. Danit azóta is lesem, de semmi baja. Kopp-kopp-kopp. Mondjuk Ő folyamatosan homeobogyózik.

Urszila!
Édes Julkavolt és JulkalettKépKépKép

Csucsuka!
Kis családod nagyon édes!KépKép

Zulu!
Látszik, hogy nem kezdő anyuka vagy, mert én tuti előbb ugranék Dani után, mint a gép után.Kép Ebből következik, hogy például még nincs olyan kép, ahol Dani ácsorog.

Elli!
Szép a függony, én is ilyesmit sasoltam ki Kikáéknál. Csak előbb ablak kellene.Kép
És húsvéti csendélet is tutiKép Én nem csináltam semmit, mert bíztam benne, hogy éppen költözködni fogunk.

Zsuzsi!
Új családtagotok jó képűKép

Kellemes Húsvéti Ünnepeket és Nagyon Sok Boldog Nyulat Kívánunk Mindnenkinek!!!!!Kép
Mi is húsvétolunk 3 napig, ti is pihenjetek soakt!!!

Jó éjszakát!!

Réka
muki
 
 


Urszila!

Isten éltesse Julkát!
Kép

LEszter!

Boldog szülinapot Petrának.
Kép

Andi!
Nem lázasodott be. Dani?

Beu
beu
 
 


Urszila, Leszter,
Boldog 1. szülinapot a lányoknak!
Kép

Kellemes Húsvétot mindenkinek!
Kép

Pár kép Roniról és kis barátjáról:
KépKép

Maci_2
maci_2
 
 


Na pussz csajok, most egy rövid bejelentkezés Kép

urszi, leszter,
Boldog szülinapot Julkának és Petrának Kép
Kép

Tök boldog vagyok, mert ma vettünk a Kukacnak egy kis nagyonsötétkék lakkbakancsot (lesz még esős idő), meg egy édes félig zárt szandit. A szandi narancssárga-drapp, és bevallom, asszem valakinek ugyanilyen van itt a szobában, de ezer bocs, csak utólag jöttem rá.... Kép Majd nem megyünk közös buliba KépKépKép Vagy egyeztetünk ruházatot Kép

Most gyorsan megyek, mert pancsi van, Ancsa nyügi már, meg én is kicsit, de ha letettem aludni, utána szerintem még leszek kicsit Kép

Pussz, akivel addig nem találkozunk, annak kellemes ünnepeket, és sok locsolót KépKépKépKépKépKépKép


Klár
clarissa
 
 


Olyan jók a fotók ma is!!!!!

Kellemes húsvétolást mindenkinek. (Bár én itthon leszek, apa végig melózik. KépKépKép)
Kép

Beu és Lőrinc
beu
 
 


Urszi, macika, fotók KépKépKépKépKép

Ellike, gratula a függönyhöz Kép
Ha így folytatod, jövőre együtt varrjuk a babaruháinkat Kép

Beu,
Mit csinyál apa, hogy ünnepek alatt sincs neki pihi ? Kép

Na most menek alunni Kép

Pussz :

Klár
clarissa
 
 


Sziasztok!

Talizós mamák!
Beki tegnap előtt megbetegedett, lázas, és nagyon folyik az orra. A makkegészséges dédin kívül nem találkoztunk a tali óta senkivel, tehát majdnem 100%, hogy ott kapta el. És ahogy olvasom, nem ő az egyetlen (Lőrinc, Dani, Zsombi, Anka), aki azóta lett beteg és volt talizni. Nem akarok megbántani senkit (Réka, téged sem!), de legközelebb
LÉGYSZÍVES NE HOZZATOK BETEG/BETEGNEK LÁTSZÓ GYEREKET TALIZNI!!!
Épp elég rizikó, ha a lappangós időszakban találkozunk és kapjuk el, de legalább a gyanús (orrfolyós) gyerekeket ne vigyük társaságba, ok?
Mégegyszer: nem szeretném, ha bárki megsértődne ezen, de értse meg, az ő babáját is szeretném megvédeni egy hasonlótól!

Pusz
Miszike
miszike
 
 


Leszter,
Nagyon boldog szülinapot Petrának!!! Kép

Urszila,
Julkának is minden jót kívánunk szülinapja alkalmából! Kép

Csucsuka,
aranyosak a képek szülinapozó Zsófiról!

Elli,
nagyon szép a függönyötök, Kevinnek is bizti tetszeni fog! Kép

Réka,
Auchanos sztori Kép. És csak úgy simán elengedtek, ki kellett fiztetned és kész?

Zsuzsi,
remélem Miki jobban van már!

Gombóc,
anyós meg elromló gépek miatt részvét! Remélem hamar javul a helyzet minden téren!

Maci,
húúú, nagyon édi a két kis tapsifüles! Kép Örökbe kapta Roni?

Klár,
új cipőcskéket viseljétek egészséggel! Kép

Mindenkinek jó húsvétolást és sok/kevés locsolót kívánok, ki-ki kedve szerint! Kép

Miszike
miszike
 
 


Sziasztok Lányok,

Mi is lebetegedtünk Kép Láza ugyan nincs Lilinek, remélem, nem is lesz, de tegnap délután már folyt az orra. Ráadásul délelőtt voltunk babatalizni, úgyhogy lehet, hogy mi is továbbadtuk.

Andy,
Azt hiszem te írtad, hogy Márkon pöttyök jöttek ki az oltástól. Milyen oltást kapott?

Valaki írta (azt hiszem Réka), hogy valamiért elfelejtett fizetni az Auchanban. Na mi is így jártunk a Lahalle-ban. Mikor mentünk kifelé, elkezdett sípolni a gép. Véletlenül a babakocsira akasztva hagytam egy rucit. De semmi fejmosás nem volt, csak ciki volt.

Na megyek is. Leugrom a közértbe péksütiért mielőtt reggelit követelve rám száll a család.

Mindenkinek kellemes Húsvétot kívánunk!

pusz,
gömb
gombolyu
 
 


Sziasztok csajok!Kép

Maci_2,
szuper a kép a cimborákról!Kép

Elli,
ügyes vagy!Kép Függönyt hol újítottad be? Bocs, ha már írtad, de eléggé szét vagyok esveKép.

Képzeljétek, most volt a házassági évfordulónk, erre mit ad nekem Apasas sugárzóan boldog képpel? Na mit? Többek között RÁNCTALANÍTÓ krémet! Igaz, hogy bazidrága, és csak kedveskedni akart, hogy megveszi nekem. Drága emberKép. Egyébként ez családi vonás, hogy nem sikerül eltalálni az ajándékot, anyósom tavaly karácsonyra csavarhúzókészletet kapott apósomtólKép.

Hú, látom mennyi babus betegKép. Jobbulást minden törpiek!Kép

Miszike,
szerintem ez egy szerencsétlen véletlen, nincs értelme "felelősöket" keresni. Az természetes mindenkinek, hogy ha látja a gyerkőcén, hogy valami nem okés, akkor nem viszi társaságba. De attól még, hogy nem látszik valami egy babán, még simán fertőzhet! Tehát akár az én Macám is lehetett a "bűnös", mert bár semmi nem látszik rajta, most sem, lehet, hogy hordozott valami vájruszt. Ezt nem lehet kivédeni sajnos, ezt is el kell fogadni, hogy bizony a találkáknak megvan ez a kockázata is. A szabadtéri talikkal megoldódik majd ez a probléma.
Tudom, hogy rossz betegen látni a picinyünket, de azért ne keltsünk egymásban felesleges lelkifurit,oké?Kép

na pusz, szép Húsvétot mindenkinek!Kép

Zulu

Kép

Kép

Kép
zulu
 
 


Sziasztok!
Elutazunk noveremekhez, igy most kivanunk Kellemes Husvetot mindenkinek! Kép

Norka & Jazi
norkini
 
 


Zulu,
azt hiszem, nem olvastad el figyelmesen, amit írtam Kép.

"Épp elég rizikó, ha a lappangós időszakban találkozunk és kapjuk el, de legalább a gyanús (orrfolyós) gyerekeket ne vigyük társaságba, ok?" írtam én, erre te: "Az természetes mindenkinek, hogy ha látja a gyerkőcén, hogy valami nem okés, akkor nem viszi társaságba."

Nos, nekem és neked természetes, de ezzel nem mindenki volt így, a saját szememmel láttam, hogy több babának is folyt az orra, ez nem nevezhető lappangásnak. És nem lelkifurit akarok támasztani, annak semmi értelme és nem is kenyerem az ilyesmi, hanem MEGELŐZNI szeretnék!


Szerintem a férfiaktól ne várj empátiát, ha ajándékról van szó Kép. Náluk csak a gesztust lehet értékelni Kép.

Pusz
Miszike
miszike
 
 


Miszike,
mi simán lehetünk a tettesek, mert az előző napokban Danának folyt az orra, csak én arra gyanakodtam, hogy talán allergiás. Mondjuk most még jobban folyik neki, de lázas nem volt. Igazából tök jól van, attól eltekintve, hogy jön a foga.
Képzeljétek, Abigél átaludta az éjszakát! f12-től majdnem reggel 8-ig. Mondjuk Dana ez idő alatt mindössze 4x kelt fel, 7-kor végleg. Kép
Mind olyan rendik vagytok. Nálunk egy darab húsvéti hangulat nincs idehaza. De Dana megkapta első kindertojását a barátnőmtől Kép
Zulu,
csavarhúzókészleten nagyon jót röhögtem.

Nehéz így félkézzel, kellemes ünnepeket!
Zsuzsó
zsuzso
 
 


Hello Lányok Kép
Nagyon boldog húsvétot és sok locsolót kívánunk!
KépKépKép

Julcsinak is folyik az orra a tali másnapja óta, hálistennek nem lázasodott be (eddig), ez van Kép Kikerülhetetlen...

Miszike Kép
Megértelek. Én csak azt remélem, hogy Julcsinak nem folyt akkor az orra (emlékeim szerint nem), ha mégis, akkor nagyon, nagyon bocs ... Kép És jobbulást Bekinek!!! KépKépKép

Zulu Kép
Ránctalanító KépKépKép Örülj, hogy nem "fiatalító kúra" c. wellness-hétvégét kaptál, meg lakkbőr melltartót kis korbáccsal KépKépKép

Asszem bepróbáljuk holnap a Somlót, drukkoljatok, hogy a hűvös idő mellé legalább folytonos esőt és orkánszerű szelet ne kapjunk! Apacuka nagyon odavolt, hogy már megint nem akarok menni, én meg hiába magyarázok, csonttá rágta az életemet, most aztán mehetek az orrfolyóssal a vikkendházba Kép Azért van esély rá, hogy ne legyen fujrossz, csak most kicsit paragép vagyok még ...

Majd még jövök olvasni, mindenkinek jobbulást!!!

Pussz
Kangi
kangi
 
 


Sziasztok!

El vagyok havazva, így csak szőr menténKép:

Julkának és Petrának kicsit megkésve, de Nagyon Boldog Első Szülinapot kívánunk!Kép
Ilyen volt-ilyen lett képek klasszak, gyönyörű lett mindkét csajsziKép

Miszike,
nekem ugyan nincs beleszólásom, mert ott se voltam, de szerintem fölösleges a többieket dorgálniKép És majd az oviban/suliban is felszólítod a többi kedves szülőt, hogy ugyan mán, ne vigye az orrfolyós gyerkőcöt a többi közé?...mert ez bizony gyakori, hisz amúgy se nézik jó szemmel az állandóan táppénzen lévő anyucit a munkahelyénKép Szerintem a közösségbe járó gyerkőcöknél (legyen az akár egy sima tali) törvényszerű egy-egy körbeadott betegség, de így előbb lesz ellenállóbb az immunrendszerükKép Szerencsés esetben a gyerkőc nem a bölcsi/ovi első évét tölti majd folyton a gyerekdoki várójában és anyucival táppénzen.
És a pesti tömegközlekedésben is remekül be lehet nyalni mindenfélétKép
Nem megbántani akartalak, ez csak az én magánvéleményemKépKépKépÉs természetesen mielőbbi jobbulást BekinekKép

Kangi,
drukk az időjáráshozKép

Elli,
függöny szuperKép

Zulu,
Apasas ajándékaKép Én cserébe konyhai gépet (egy kenyérszeletelőtKép) vettem múltkor a páromnakKép Fel is volt kicsit háborodva, hogy milyen ajándék az ilyen, aztán csak elgondokoztattam...

Gombóc,
akkor idénre a rémes nap már kipipálvaKép Remélem, a hétvége nyugodalmasabban telik majdKép

Csucsuka,
lánykád csudaszép volt a bulinKép

Maci2,
eredményekKép A dokit meg próbáld megdumálni a visszadátumozásra, egy prószát megérKép
Roni és kis barátja nagyon helyesekKép

Réka,
Auchanos sztoriKép Én azért mondtam volna keresetlenül is ezt-azt a biztonság izomagyú őrénekKép

Angi,
az én kisebbik csemetém is rájött, hogy lehet a nagyot nevelni, no meg szivatni isKép A legújabb divat, hogy Zsebi elcsórja Timi valamelyik féltve őrzött holmiját (persze, azért csak jól láthatóanKép) aztán eliszkol vele és közben hangosan kacagKépKépKép Annál jobban élvezi, minél jobban visít és ordít Timi, estére tényleg széthasad a fejem tőlükKép

Na mennem kell pelus cserélni...

De még NAGYON KELLEMES HÚSVÉTOT MINDENKINEK!Kép

Momo


Momo
momo
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?