Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok !

Azt hiszem pihenés lesz, olvasgatás, film nézés, meg ilyenek :)
Aztán majd meglátjuk, mi lesz az eredménye :)

Bea.
örülök, ha jól sikerült a "randi" apával :)
Hajrá és minden oké lesz, hidd el...
Jók a képek az úszásról, nekünk is vannak Mátéról ilyenek. Zsófival már nem igen jutottunk el sajnos....

Csöre
nem semmi segítséged van akkor :)
Nálunk is volt már hogy Máté egyszer megpróbálta átpelenkázni a húgát :)
Meg valamelyik reggel szendvicset csinált neki :)

Tünde
látom nálatok is van segítség a tesók részéről :)

Szopi
nálunk Máté volt igény szerint szoptatva, mert ő még akkor is 2 óránként szopizott, amikor más gyerek már 4 óránként :lol: :lol:

Üdv. Dóra

Kép

Kép

Kép
dojika
 
 


Tünde
a szériagyrátásról jutott eszembe :)

Mikor Máté megszületett és már lehetett levegőzni vinni, a lépcsőházban összefutottunk Apukámék szomszédjával. Egy jó kedélyű, vicces pasas volt. Megnézte Mátét, alaposan a babakocsiba, gratulált és közölte:
"Prototípus elfogadva, rá lehet állni a sorozatgyártásra !"
:lol: :lol:

Üdv. Dóra

Kép

Kép

Kép
dojika
 
 


Bea: annyira aranyos Kristófod a vízben. Már én is alig várom, hogy mehessünk :D
Örülök, hogy kezdenek rendeződni a dolgok apával :)

Csöre: jó a nagylány a háznál :wink: :)

Hulla vagyok, szerintem ma kezdődött a 3 hós "ugrás", Kiskobold egész nap a cicin meg a cumin lógott, közben alig aludt, szinte csak a kenguruban, míg én a jeges úton egyensúlyoztam. Asszem, front is van tényleg, mert sokat nyűglődött. De amikor nem, akkor meg vigyorgott, birkózott a bogárkájával, annyira édes volt.

És ma apa hazahozta a kocsit, rögtön mentünk is vele egy karikát, állati jó volt. Holnap viszi szerelőhöz, és megnézeti, mit kell rajta esleg csinálni, meg kell bele nekem új rédijó, hogy bömböltethessük a Halász Juditot :lol:

Kép

Kép
gabilany79
 
 

 
 

Bea:Tényleg itt van,mit csinál itt?
Szólj hol van,megyek szemmel tartom neked :wink: :wink: :wink: :wink: :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Sajnos nem jó hírrel jöttem! :cry: Meg van a vesemedence-tágulat Bencénél.Mind a két veséjénél elég nagy a tágulat.Úgy fogalmazott a dr néni,hogy majdnem akkora ,mint a kis veséje. :shock: A vesevezetéknél is van a jobb oldalon szűkülés.Egyenlőre teendő nincs,4 hetente járunk kontrollra.De azt mondta az orvos,hogy ha láza van akkor rögtön nézessek egy vizelet vizsgálatot,és ha pozitív akkor azonnal menjek be vele :? :cry:
Apával jól össze is vitáztunk a kórházban :roll: Szerinte nincs ennek a gyereknek semmi baja,tök egészséges,szépen fejlődik.Ez megint csak egy hülye vizsgálat!Az orvos dettó ugyanezt mondta bent nekem,hogy sajnos sok szülő így fogja fel a dolgot!Megbeszéltem a dr nővel,hogy legközelebb beviszem hozzá Apát is ,és magyarázza el neki is a dolgokat! :x
Este mikor lerajzoltam neki amit nekem is a drnő,hogy milyen Bence veséje,kijött a könny a szeméből :cry:

Csöre:Nagyon ügyes lányod van! :D Kipróbálom Én is,hogy Jázmin betudná-e pelenkázni Bencét :wink:

Borcsi:A cigit ne is mond!Tavaly januárban hagytam abba,és áprilisban terhes lettem Bencével.DE most meg majd megőrülök érte,úgy kívánom! :shock:

Dóra:Úgy látom a gyerekek számából,hogy megfogadtátok a tanácsot! :lol:

Kép
tünde733
 
 


El is felejtettem!Nagyon jó gyerek volt,nem égetett le! :D Az uh-on le kellett venni a pelust róla.Olyan nagyon pukizott,és olyan büdit,hogy majd lefordultam az ágyról :lol: :lol: Az uh-os nő meg nevette és azt mondta neki,hogy egészségedre,de anyuka gyorsan csomagolja vissza,nehogy kaki legyen belőle :lol:

Kép
tünde733
 
 


Tünde

sajnálom, nagyon remélem minden rendben lesz Bencével és szépen megoldódik a probléma.
Mit mondtak, magától javulhat ez, vagy előbb-utóbb tenni kell valamit (gyógyszer, műtét, stb.)

Elhiszem, hogy most nagyon rossz lehet neked.
mikor Zsófinál a jobb oldali nyaki verőéren a doktornő hallott valami zörejt és elküldött a kardiológiára vele, majd megőrültem az aggodalomtól, hogy valami baja van... ráadásul időnként (most már tudom, utána lázas lesz) ellilul a szája :shock:
Aztán a kardiológián azt mondták, lehet csak ott maradt a megfázás után neki ez a zörej... sokáig mindig mondta a doktornő, hogy hallja, de az utolsó két vizsgálatnál nem említette, megszűnt...
Mégis van bennem folyton egy félsz...

Üdv. Dóra

Kép

Kép

Kép
dojika
 
 


Dóra:Azt mondta a drnő,hogy egyenlőre nincs teendő,figyelemmel kell kísérni,hogy hogy változik.Egy hét múlva kell érdeklődnöm a vizelet tenyésztés eredményéről.Ha pozitív lenne,akkor antibiotikumot kell szednie :cry: De Én nagyon bízok benne,hogy minden rendben lesz!!!A sógornőm kislányának is ez a baja,Ő 6 éves.De azt mondta a drnő,hogy mi annyival vagyunk "jobb" helyzetben,hogy Bencének nincs vizelet visszafolyása :?

Örülök neki,hogy nálatok minden rendben lett Zsófinál!Mennyi idős volt,akkor?Mondjuk mindegy is,mert még most is kicsi :? Rossz mikor egy kicsi gyermek beteg. :cry:
tünde733
 
 


MOST JÖVÖK RÁ!DÓRA MENJ MÁR SZÜLNI!! :lol: :lol: :lol: :lol:
tünde733
 
 


Jaj, Tünde, ha az rajtam múlna, akkor már tele lenne a fórum a fényképekkel Encsi-Lencsiről és büszke testvéreiről.... :lol: :lol: :lol:
De egész egyszerűen, nem akar még megszületni... már nem tudom mire gondoljak, számítsak...

Zsófi 10 hónapos volt, mikor a kardiológián voltunk vele, ott az EKG, meg minden más jó lett neki, de lehetett hallani valami zörejt a nyaki ütőéren...
Aztán most decemberben már nem hallották, meg azóta se a gyerekorvosunk... remélem többet nem is jön elő...

Remélem jó lesz Bence vizelet eredménye és nem lesz gond vele később se...
a legigazságtalanabb dolog az életben a gyerekbetegség... :evil:

Üdv. Dóra

Kép

Kép

Kép
dojika
 
 


Tünde :( remélem, rendbejön kicsi Bence veséje!
Nyugodtan rá lehet bízni egy ekkora lányra a pelenkázást :wink: hajrá :) én azóta hagyom, amióta kiesett a köldökcsonk :)

Gabi: akkor nálunk 7 hetes ugrás van :( Saci óránként kér enni, kiszívja teljesen a cicit, van, amikor a másikból is kér :( estére már alig volt tejcsi, szinte folyamatosan rajta lógott... remélem, nem beteg :(

Dóra: Máté is de jó fej :) én hagyom, ha segíteni akarnak, nehogy elveszítsék a kedvüket :)
tegnap este, amíg fürödtem, Zaza rohangált felhúzni a zenélő forgót :)

Hú, Kriszti, 6 kiló :shock: az szép, akkor szépen növöget Benedek :D
Sapi: mi a harmadikat hordjuk :) Saci buksira "gyúr" :D tényleg sokat nőtt neki :)

Csöre
csöre74
 
 
 
 
 
 


Tünde: remélem, hogy nem lesz ebből komolyabb baj, rendben lesz Bence veséje.

Csöre: simán lehet, mert a 6. hét környékén is van ilyen ugrás. Pár nap, és cici leköveti az igényt :)

Reggel 6 körül Kiskobold elkezdett nyöszörögni, apa megnézte, a fejére volt húzva a takaró. Betakarta rendesen, aztán vártunk, meddig bírja. Apa elment dolgozni és meg bealudtam. 1/4 9-kor hallom, hogy ébren van, de nem sír. Átmentem óvatosan, és feküdt a kiságyban járt a keze és teli szájjal röhögött hozzá. Meglátott, egyből kikerekedett a szeme, majd folytatta a röhögést. Azt hittem, megzabálom. :lol: :lol: :lol:

Jaj, és ezt muszáj, a mostani kedvenc képem, hihetetlen arcot vág rajta a gyerkőc :lol:
Kép

Kép

Kép
gabilany79
 
 


Gabi:Nagyon tündér a gyerkőc,zabálni valók :)

Tünde:biztos rendbe jön,nem mondta mitől van?Így született?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.02.24 16:14-kor.
Vendég
 


Kriszti: BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT KÍVÁNOK!!!!!!!!!!!!!!! Kép Kép
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.02.24 15:31-kor.
Vendég
 


Sziasztok!

Dóra: Te még mindig itt?? :lol: :lol: Igaza van Tündének mehetnél már!! Már nagyon várjuk Enikőt! Lépcsőzést próbáltad már?? :) :)

Kriszti: Boldog szülinapot!

Borcsi: Ott dolgoznak Maglód meg Ecser között valahol kint,de Maglódon van a szállásuk (vagyis tegnap ott volt). De már jöhetne haza és még csak kedd van! :twisted: :twisted:

Gabi: Nagyon édes Kristóf.Ez valami olyan mosoly, hogy most akkor mivel bosszantsam fel őket?? :lol: :lol:

Csöre: Úgylátszik most nagyon ugrálnak a babócák! Szerencsére Kristófom talán most esik túl a fejlődési ugráson. Ki is voltam ezalatt a 1,5hét alatt vagy 2?? Mindegy. Most éjszaka már csak cumi miatt kelt fel. :? :?

Tünde: Remélem nem lesz komolyabb probléma Bencével és minél hamarabb rendbe jön.

Tanácsot illetve inkább véleményt szeretnék kérni tőletek! ti a rota vírus ellenit beadatjátok vagy sem? Még van 1-2 napom, hogy eldöntsem. Eddig be akartam, de az egyik ismerősöm babája kiütéses lett tőle és felsőlégúti fertőzése lett. Állítólag emiatt. :? :?

Na utána jártam végre a csípőszűrésnek, koponya- hasi uh-nak. Nekünk nem kell. A csípőjét minden hónapban megnézi a doki és ha észlel valamit akkor kell mennünk tovább. Eddig (kopp-kopp-kopp) nem volt semmi szerencsére!

Kép

Kép
kbeya
 
 


Most jut eszembe. Itt nem lehet zenét felrakni ugye?? Megtaláltam Szinetár Dóra- Milyen szép a világ babalemezét. Kristóf imádja gondoltam ha kell nektek akkor felrakom, de nem igazán sikerült.
:? :?

Kép

Kép
kbeya
 
 


TÜNDE EZ A KIS BETEGNEK KÜLDÖM :wink: Kép Kép Ezt pedig Jázminnak :wink:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.02.24 16:16-kor.
Vendég
 


Sziasztok!

Köszönöm a jókívánságokat :D

Tünde: Bencének én is mielőbbi gyógyulást kívánok. Várjuk a fejleményeket, de remélem eltűnik neki ez a tágulat :roll:
Ahogy a naptárra néztem, úgy látom ma van Jázmin napja is, úgyhogy a lányzónak Nagggyon Boldog Névnapot szeretnék kívánni :)

Bea: Benedek 3250 gr-mal született, de hiába nekem mindhárom gyerkőcöm anyatejes, Bálint majd féléves korára (!) volt ilyen súlyú, Dávid pedig szintén 3 hónaposan, ahogyan ti most :wink: úgyhogy ez szerintem alkatfüggő is :wink:
Oltás: én ki szoktam kérni az adott oltásról a saját orvosunk véleményét. Erről még nem kérdeztem... De szerintem attól, mert az ismerősödéknek volt ilyen mellékhatása (?) vagy oltási reakciója (?) nem tudom minek nevezzem, nem biztos, hogy ti is így reagáltok rá.

Gabi: Kristóf még mindig nagyon édes :wink:

Csöre: az jó, ha te mindhárom gyerkőcöt igény szerint tudtad szoptatni :wink: Nekem Bálinttal egy idősebb védőnőm volt, és nem éppen abba az irányba terelgette a fejemet, úgyhogy szegénykét szerintem én koplaltattam 3 órákig :( -közben teázgattunk, hogy ne sírjon annyit :( már annyira bánom. Mostmár nem hagynám/ hagyom magam hülyeségekkel traktálni a védőnők által.
Dávid olyan volt, mint Dóra Mátéja - menetrendszerinti 2 óránként jelezte az igényét, de azt éjjel-nappal 2 óránként :)
Benedek meg valahol kettejük között, mert ő van, hogy 1 - 1,5 óra után újra enne, de ha jót alszik, akkor eltelik 3 óra is - mondjuk akkorra a melleim nagyon tudnak feszülni :) - de a legátlagosabb nála is a kétóránkénti evés.

Kép
Kép
Kép
bfkrisztina
 
 


Jaj, ünnepeltek:

Kriszti: BOLDOG SZÜLINAPOT!!!

Jázminnak BOLDOG NÉVNAPOT!!!

Bea: nem lehet fájlt felrakni... esetleg fájlmegosztó oldalra
rota: védőnénim nem javasolta, dokit még megkérdem hétfőn
másik kettő nem kapott

Kriszti: látod, a tapasztalat :wink: én az elsőt is igény szerint szoptattam, mert senki sem mondta, hogy máshogy kéne... nekem meg eszembe sem jutott :roll: :)

Gabi: nagyon édes Kristóf :)
Na, Saci nem vigyorog, ha felkel,.... hason szeret aludni, nappal nézelődni meg fordítva... nos egyelőre nem tud megfordulni, úgyhogy reklamál :roll:

Csöre
csöre74
 
 
 
 
 
 


Krisztinek boldog születésnapot !

Jázminnak boldog névnapot !

Gabi, annyira édes ez a kispasi ! :lol:

Bea, nálunk egyik gyerek se kapta meg a rota elleni oltást, nem kértük - nem jellemző rájuk az ilyen típusú betegségek elkapása...
persze ez nem jelenti, hogy nem is kaphatják el, de eddig megúsztuk...

És igen, még mindig itt !!! :roll:
pedig már lementem a boltba is és gyalog jöttem a másodikra :)
de még semmi...

Üdv. Dóra

Kép

Kép

Kép
dojika
 
 


Köszönöm szépen akkor szerintem nem adatom be, mert azért elég drága, nem azért mert direkt félre van téve erre de akkor inkább vagy megmarad vagy mást veszek neki belőle! :) És csak reménykedem benne, hogy nem kapja el.

Kriszti: Sajnos a mi dokink beteg a védőnő meg csak annyit mondott hogy döntsek én, de gyorsan! :)

Jázminnak Boldog Névnapot!

ne megyek elteszem magam az esti etetésig, mert hulla vagyok. Nem is értem, hogy hogy bírjátok több gyerkőccel! :lol: :lol:

Kép

Kép
kbeya
 
 


Dóra!

Azt mondják(nálunk is bevált a Kíránál :lol: ) hogy a házas élet meghozza a babát.Az orgazmuskor a hüvely összehúzódások beíndíthatják a szülést.Pesze,ha a baba felkészült már erre a csodás világra.
Vendég
 


Kriszti: BOLDOG SZÜLINAPOT!
Kép

Jázmin: BOLDOG NÉVNAPOT!


Bea: rotánál az is gáz, hogy ha pölö kibukja, akkor kezdheted előről még egyszer annyi pénzért.
Zenét feltehted pölö rapidshare-re, és ideadod a linket :)

Csöre: azért nálunk se mindig ilyen mókaderűkacagás a reggel :D

Kép

Kép
gabilany79
 
 


SZiasztok !

Köszi, Borcsi, de nem jött be :( mint látod...

Az olyan jó volt mind a két "kintlévő" gyereknél, mikor először hallottuk, hogy már fent vannak és gagyarásztak az ágyban, vigyorogtak és jól megvoltak nézelődve...
És amikor bement az ember, akkor jött a nagy boldog vigyor: Végre előkerült a személyzet :lol: :lol:

Üdv. Dóra

Kép

Kép

Kép
dojika
 
 


Szép napot mindenkinek!

Jaaj Dóóraaaaaa!!!Már nem akarlak itt látni! :lol: :lol: egy pár napig... :wink: Ma telihold van!Hátha... :D Mondjuk..nálam sem jött be :lol:

Köszönöm lányok az együtt érző szavakat,és a névnapi köszöntőket,átadom Jázminnak! :D

Boldog szülinapot Kriszti :wink:

Gabi:A fiad tiszta Apa! :D Nagyon cuki :D Mármint a fiad :lol: :lol:

Borcsi:32 hetes uh-on vették észre Bencénél ezt a dolgot :? A drnő szerint örökletes betegség :?

Ma megyünk a 2 hós szurira!Remélem nem lesz láza tőle :?

Kép
tünde733
 
 


Tünde: remélem, nem lesz lázas Bence...
mi hétfőn megyünk a 2 hónaposra, igaz, 1 nappal előbb, de ez belefér :roll:

Na, remélem, nemsokára én is kapok ajándékba egy mókaderűkacagásos reggelt :D Én a másik kettőnél sem emlékszem ilyesmire, igaz, elég szita az agyam :? Zazáról csak a folyamatos üvöltés maradt meg :( pedig tutira mosolygott ő is :)

Az éjszakánk elég eseménydús volt... valami nagyon felfújhatta szegénykémet, mert durrogásokra ébredt, és hajnalban kaki is volt, pedig olyankor nem szokott lenni. Még nyomozok a "tettes" után, egyszerűen nem tudom elképzeni, mi okozhatta :(

Csöre
csöre74
 
 
 
 
 
 


Sziasztok

Továbbra sem vidám az élet.

Nikinek elkezdtem csütörtökön adni a vasat, péntek óta hasmenése van tőle. 3 napig nem aludt csak kézben 10 perceket. Szerencsére tegnap leállította a doki az adását. Most várunk ameddig rendeződik a széklete, utána pedig 1 cseppel kezdünk újra.

Közben Viki újra beteg, megint nátha+köhögés. Nem volt 1 hetet sem egészséges. :evil:

Sok boldogságot az ünnepelteknek!

Dóra neked pedig drukkolok, hogy beinduljon a dolog.

Gabi, szerintem tiszta apja a fiad, és nagyon helyes pasi! :D

Tünde, remélem Ti is rendeződtök!

Én most azon izgulok, hogy tegnap derült ki az egyik keresztlányomról, hogy nagyon durva szemhibája van, alig 25%-osan lát, a családban pedig senki nem vette észre.
Most tudtam meg azt is, hogy a legtöbb szemhiba akkor orvosolható a leghatásosabban, ha 1 éves korban kiszűrik.
Mivel én cilinderes vagyok, azt hiszem minél hamarabb elmegyek Vikivel, aztán 1 évesen Nikivel is.

A 2 hós szuri most sem okozott problémát szerencsére.

Most rohanok a változatosság kedvéért.... :cry:

Niki&Viki & Kati

Kép
Kép
zkatica
 
 


Katica:Nem irigyellek téged sem! :? Jobbulást Vikinek!Hogy bírod??? :?

Csöre:Azt mondta a doki bácsi,hogy ettől a szuritól nem szoktak belázasodni!Úgy legyen! :)

Csodálkoztam rajta,hogy alig jó rá némelyik ruha!Na meg a bodyk :? A lelkem 7 kiló és 64 centi!! :D
tünde733
 
 


Katica:Hha ,nem irigyellek :shock: :?
Vasat nekünk is írt a doki,de ezek után nem adom neki az tuti :x
Vendég
 


Sziasztok !

Mi még mindig 2 in 1 ...
Du. megyek az orvosomhoz, akkor okosabb leszek, mi várható még a héten...

Délelőtt átjön egy barátnőm, filmeket nézünk, ebédelünk, dumálunk.
Du. orvos, utána elmegyünk vacsizni apával, ha már "kettesben" vagyunk...
Este meg fallabdázni megy haverokkal ( 5 percre gyalog tőlünk), lekísérem, hogy én is társaságban legyek.

Szóval ma egy remek, szórakoztató napom lesz, ha a lányom nem gondolja másképp :lol: :wink:
Hátha :lol: :lol:

Üdv. Dóra

Kép

Kép

Kép
dojika
 
 


Sziasztok!

Katica: Nem irigyellek én sem! Remélem minnél hamarabb rendbe jöttök!

Tünde: Szép nagy babóca Bence! Gondolom érzed a derekadon! :)

Tegnap olyan szép idő volt hogy 10kor elindultunk itthonról és 2re értünk haza! Kristóf végig aludta az egészet. :) :) De meg is lett az eredménye, mert éjszaka meg óránként felkelt, mert tegnap alig volt fent napközbe! :twisted: Bezzeg én tudtam volna aludni! :)

Apa tegnap rossz hírrel hívott fel : Elvesztette a karikagyűrűjét! :? :? De legalább már holnap jön haza! :)

Dóra: Legalább mozgalmas napod lesz s hátha Enikő megindul, vagy majd úgy gondolja, hogy akkor most felborítja a terveidet! :) Elméletileg már csak 3nap, de gyakorlatilag?? :lol: :lol:

További szép napot mindenkinek!

Kép

Kép
kbeya
 
 


Dóra: jó szórakozást mára :D jól megszervezted :D már csak egy szülés hiányzik hozzá :D estére?

Katica: jaj, nem irigyellek :( jobbulást a lányoknak! Tudom, hogy nehezebb úgy, de szerintem most egy ideig nem kéne oviba vinni, annyi a beteg gyerek. Tavaszra megerősödik, és lemegy ez a vírusos időszak is.
Remélem, a szemvizsgálati technikák fejlettebbek, mint annó :roll: velem egy évesen ezeket az elforgatós E betűket nézették szemvizsgálat címén, és kijeletették, hogy szemüveg kell... szerencsére a szüleim ezt felülbírálták (jogosan, micsoda hülyeség egy egy évessel táblázni?!), azóta sincs szükségem rá. Csak erősen kancsal voltam, amit azóta többé-kevésbé kinőttem.

Tünde: azta, 7 kiló :shock: hát mivel tömöd azt a legénykét? :lol: :lol: :lol:

Csöre
csöre74
 
 
 
 
 
 


Katica: nem egyszerű a helyzeted, nem irigyellek, de kitartást, mindjárt itt a tavasz, és vége lesz ennek a taknyos időszaknak...

Dóra: szüüüüüüüüülj! :lol: tök jó programok, hátha Enikő is kíváncsi lesz rájuk :wink: :D

Tünde: jól kondiban tart akkor a kispasid :lol:

Mi ma voltunk 3 hós kontrollon, 5780 g és 65 cm. 14 centit nőttünk 3 hónap alatt :shock: :lol: Nálunk hosszra gyúrás van, kosarasnak készülünk :lol:
Szokás szerint baromi sokan voltak, hiába mentünk időpontra, mire bejutottunk, elszakadt a cérna, és nagyon sírt, mert fáradt volt. Annyira belelovalta magát, hogy a szuri már fel se tűnt neki. Hazaértünk 10-re, azóta alszik.

És jövő héten vagy utána babaúszás! Attól függ, melyik csoportba férünk be :D

Kép

Kép
gabilany79
 
 


Ja, és reggelente így fogad. Pedig hálózsák van rajta. Micsináljak, kötözzem le? :twisted: :P :oops: :D El se fér már így. Mindig azon parázok, hogy beszorul valamije....

Kép

Kép

Kép
gabilany79
 
 


Gabi: Tényleg hosszra gyúrtok! :) Nagyon édes! Nálunk az a szokás hogy a fejére húzza a takarót! :)

Nem értem hogy miért nem lehet legalább itt betartani az időpontot. Akkor tegyék későbbre, de az hogy kisbabákat várakoztatnak ez szerintem szörnyű, mert még nekik nem tudod elmagyarázni, hogy még várni kell, de siet a doktornéni vagy bácsi! Én ezért is szeretem ha kijön a doki. Remélem a 4hónaposnál már lesz a mi dokink!

Kép

Kép
kbeya
 
 


Sziasztok!

Gabi:Mikor Bencét hétfőn vittük uh-ra,a tüdőbetegek között kellett el mennünk :twisted: Még a fejét is letakartam,hogy még rá se nézzenek :oops: :twisted: Az uh-nál többen is voltak ,vegyesen felnőttek,gyerkőcök.Mikor beadtam a papírt,mondtam a férjemnek,hogy 5 percet adok nekik,hogy behívjanak,utána bekopogok.Szerintem még 5 perc sem volt,mikor kijött egy doki néni,és összeszedte a gyerekeket és levitte egy másik helyiségbe,uh-ozni.Rendesek voltak,mert Bencét hívták be elsőnek :) Szerintem Ő sem nagyon bírta volna ki a dolgot cicizés nélkül :roll: 2 x is kitettem neki,a beteg nagy örömére :? :evil: Persze szoptató helyiség sehol.. :twisted: Még jó.hogy Apa is elég nagy darab,és eltakart :?

Amúgy tényleg hatalmas Kristóf! :D

Csöre:Nem lázasodott be Bence!Egész éjjel csak 1x kelt fel szopizni :D

Beya:A derekam már,hogy fáj fel sem tünik.De mostanában már a karjaim is fájnak :?
Mondtam Én,hogy már öreg vagyok ehhez :D

Dóra:Jó szórakozást! :D Egyébként mikor Én megszültem,a szobatársam lejött az osztályról megnézni,hogy hogy vagyok.Akkor Ő már negyedik napja vitte túl a babát.Képzeld el,hogy beszélgettünk,elköszönt,de mihelyt becsukta a szobaajtót ,vissza nézett és vigyorogva közölte,hogy folyik a magzatvizem! :D
Jó hatással voltam rá! :D

Kép
tünde733
 
 


Beya:
[quote]N írta:álunk az a szokás hogy a fejére húzza a takarót!

na,az meg a másik! Van amikor csak kicsit nyekereg miatta, ilyenkor átmegy valamelyikünk és betakarja rendesen, de van amikor fel se tűnik neki, felriad, és pillanatok alatt ordít, mint a sakál.

Az a baj, hogy a dokinőnek sok a betege, mert jó doki és állítólag nem csak innen járnak hozzá. De tényleg dühítő, képzelj el egy szoba nagyságú várót rengeteg babával és őrült meleggel. Mi kb. félóráig csak állni tudtunk, mert pelenkázó sincs elég, Kristóf izzadt, úgy kellett levetkőztetnem, hogy apja fogta közben. Pénz nincs a felújításra és korszerűsítésre, ahogy semmire sem, aláírásokat gyűjtenek, amit be akarnak adni az önkormányzatnak, hogy némi pénzt szerezzenek.

Kép

Kép
gabilany79
 
 


Gabi: sajnálom a várakozást :( remélem, nálunk jobb lesz a helyzet hétfőn... bár dokibácsink úgy működik, hogy 3 és 4 között hétfőnként :roll: ez azért elég rövid idő :roll: de bízom benne, hogy kevesen lesznek
Egyébként a betegrendelőjét a dokink maga építette, mármint a vállalkozása. Visszaadta az önkormányzatnak a bérelt rendelőjét. De ez gondolom máshol máshogy van. (Ja, és nálunk 3 doki van a faluban, mindhárom felnőtt + gyerekdoki is).
Hú, Kristóf tényleg hosszra gyúr :D 65 cm már nagyon szép :D

Ébredés: mivel Saci hason fekszik, egyetlen dolog van, amihez hozzáfér: a feje alatti pelenka. Na, ez mostanra elég mobillá vált :D meggyűri, huzigálja, csócsálja :D

Tünde: szuper :D
A karjaim nekem is fájnak. Újabban ugyanis repülőzni szeret a kisasszony, az meg nem kis strapa :? már tervezem valami repülőztető párna beszerzését, hogy le tudjam tenni ilyenkor.

Ma egész nap alszik Saci. Remélem, nem beteg. SZopizni azért felkel, de legutóbb 3,5 órája volt fent.

Csöre
csöre74
 
 
 
 
 
 


Gabi: Nagyon édesek a képek iwiw-en! :)

Csöre: Mi is hason alszunk, de valahogy még is sikerül a takarót magára húzni! A pelenka az ismerős, reggelre tiszta nyál az egész, mert manóm gyűri befelé a szájába, meg amúgy is nagyon folyik a nyála mostanság! :? De az napközban is megy.Állandóan nála van egy pelus és gyömöszöli,meg tömi be a szájába! :)
Legalább Saci hagyott egy kicsit pihenni! :lol:

na megyek elteszem magam, mert ezt az üzenetet kb. fél óráig írtam, mert mindig félre gépeltem! (pedig nem szokásom)
Jó éjszakát!

Kép

Kép
kbeya
 
 


Bea: én is mindig nézem a te Kristófodat, nagyon cuki :D

Kép

Kép
gabilany79
 
 


Csajok! Jött SMS-em :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

"01.45-kor 3500 g-al 54 cm-el Enikő megszületett, még a nővérénél is gyorsabban..."

Ezek szerint Enikő mégiscsak kíváncsi volt Anya programjára! :lol: :lol: :lol: Gratulálunk Dóra :D

Csöre
csöre74
 
 
 
 
 
 


DÓRA GRATULÁLOK!!!!!!!
Képeket majd kérünk!! :) Úgylátszik a tegnapi program mégiscsak meghozta a hatásást!! :):)

Már megint gyors szülés volt?? :) Mázlista! :lol: :lol:

Kép

Kép
kbeya
 
 


Dóra:GRATULÁLOK!

én megmondtam, hogy az ilyen jó progira ugrik a baba :lol:

Kép

Kép

Kép
gabilany79
 
 


DÓRA:GRATULÁLOK!!!!!! :D

Csöre:Repülő párnaaaa?? :D Olyat még nem láttam :wink:

Gabi:Te olyan kis kreatív vagy!Megtudnád mondani,hogy hogy hívják,minek nevezik azt a technikát,mikor pl felfújt lufira rétegesen raknak ragasztóval átitatott újságpapírt?Vagy mit.. :roll: Szeretnék egy méhecskét csinálni Jázminnak az osztály terem díszítésre.
tünde733
 
 


Tünde: a papírmasé technika :D
Itt találsz leírásokat:
http://www.google.com/search?hl=hu&rlz= ... C3%A9s&lr=

Kép

Kép
gabilany79
 
 


Dóra :lol: :lol:
GRATULÁLOK.Majd ha lesz egy kis energiád fölösbe,részletes beszámolót várok :wink:
Kép Kép
Vendég
 


Katica: voltatok végül a Kéry-nél ortopédiai vizsgálaton? Ha igen, mennyire tartja az időt? Mennyire korrekt a vizsgálat?

Gabi: na, hétvégén egyedül leszünk Sacival, nekiállok én is képeket dekupázsolni :) már elővarázsoltam a cuccokat hozzá :) persze, csak, ha hagyja. Olyan szép kereteim nincsenek, de sebaj, azt tervezem, hogy keret nélkül, kartonlapra csinálom, és szanaszét pakolom fel a falra a pelenkázó körül :)

Tünde: hááát, a párna nem repül, csak rá tudom fektetni Sacit a megfelelő pózban :) de lekopogom, 2 napja semmi panasza nincs neki, simán elvan függőlegesen is a kezemben :D

Csöre
csöre74
 
 
 
 
 
 


Csöre:majd teszel fel képet róla,hogy milyen lett?Majd a Kíra szobijába én is szeretnék ilyeneket :lol:
Vendég
 


Csöre: muti majd meg, nagyon kíváncsi vagyok :) Amiket én csináltam, azokat Kristóf már hatalmas szemekkel bámulja, főleg a 3D-s micimackós tetszik neki :D

Kép

Kép
gabilany79
 
 


Borcsi, Gabi: OK
(Borcsi: ha visszalapozol, Gabi nagyon szépeket csinált, és feltette ide is a képeket :wink:)

Csöre
csöre74
 
 
 
 
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?