Új privát üzeneted érkezett!

Bigsis!
Engem is megesz a kiváncsiság, ne légy ennyire "irigy", hogy nem osztod meg velünk! :)
Amúgy tök jó a kép a babáról! :)
Az én pocimra is azt mondják, hogy hű meg hú mekkora, de a baba a korának megfelelő! :)
Milyen járgányt néztetek? És hol?

Timi
Kép Kép
timocska
 
 


Hat igen, a Csapo doki nagyon trendi. Es 80e Ft a szulesi tarifaja... Nekem tul merev, megjegyzem. Van meg a Sztako, aki szerintem nagyon jo, meg a Jaranyi Beata, aki egy kb 50-es no, de irto tapasztalt. Es hat az en Tibam, aki szuper szakember de halal laza. Csak azoknak ajanlom, akik ezt igenylik. Aki kicsit szigorubbat / komolyabbat akar, annak Jaranyi. A ketto kozti a Sztako. Mind jo szakember es tapasztalt!!!!!!

A babakocsi mindent tud: 4 fokozatban dontheto, baba iranya allithato, esernyore csukhato, konnyu, agyon pakolhato, fekezhetos bolygosithato kerekek, tomor kerekek (en utalnam a felfujhatos gumikerekeket!!!), labzsak, mozes / autos hordozo rateheto, moshato huzat, igy hirtelen ennyi jutott az eszembe... Ja, es befer a R Clionkba :) Fontos szempont!!!
kami
 
 


Kami!
Azt hiszem, a Csapó nekem a Járányit ajánlotta, de azt mondta, hogy neki október végén szeretne bemutatni. Nem tudom milyen megfontolásból, de ezt még megvárom! :D

Timi
Kép Kép
timocska
 
 

 
 

Sziasztok Kismamik!

kip plutó:

Te mikorra vagy kiírva? 3-at szeretnétek? (Nekünk azt hiszem,elég lesz ennyi gyerkőc).

timocska:

Gratulálok a kis nőcihez! Nekünk is jó lenne még egy kislány..

Úgy irigyellek titeket a babarúgásokért! Jaj,nekem hol van még az!
Ha szép képeket akartok látni kis pocaklakókról,akkor a Lennart Nilsson féle "Gyermek születik"-et ajánlom. Hatalmas színes képeket mutat mindenféle korú magzatokról,hogy hogy fejlődnek. Nagyon szépek.
barbamami
 
 


Bigsis,
Nagyon jó ez a kép. Remélem hamarosan én is mutogathatok ilyen képeket a babóról.

Kami,
Tényleg nagyon jól néz ki ez a babakocsi.

Lányok,
Most mennem kell, majd délután még benézek!

Móni

Kép
móni23
 
 


Bigsis
Mi lenne ha priviben mgírnád valakinek a baba nemét és az szépen körbemenne és ugye nem kerülne be a táblicskuba sem,de mégis mindenki tudná és mindenki vigyázna,hogy ne szólja el magát.NA??? :lol: LÉGYSZI!!!!

Annyira szuper jó az idő.Most éppen kint ültem az erkélyen és süttetem a pocakom!!! :lol:
Vendég
 


Na, mondom en, Timo. Jaranyi nagyon okes. Vele jol jarsz. Okt vegetol eg meg ugyis lesz egy rakas ido, ha esetleg a Jaranyi se vallal, de azt egyebkent nem hiszem, szerintem Csaponak elvallal teged. ha az utcarol esnel be, talan nem, de igy biztosan!!! Nezz bele az Uzsoki 2006-os topicba, olvasgasd az elejetol (regi, de igaz) es ott fogsz talalni sokat Csaporol is meg Jaranyirol is...
kami
 
 


Kami
Hová vettél tornabérletet?Kismama torna vagy sima?A XIII-ban?
Vendég
 


Szasz Sagi!
Brendon (tudom, tudom, nem olcso, 18.6e Ft) 16 alkalomra es barmire jo. Vaci ut. En jogara meg kismamatornara akarok jarni. Ja, es az ar 52%-a rakerul a kartyadra!!!!
kami
 
 


Lányok!
Mi a fenéért nem tudok a Brendon honlapján a termékek között böngészni? (www.brendon.hu)

Timi
Kép Kép
timocska
 
 


Szerintem mert nincs folteve a katalogus. Mi tobb, a nzomtatott katalogusban, amit a boltban kaptam, NINCS ARLISTA A VEGEN!!! Nagy csalodas :(((
kami
 
 


Hahóóó!

Jézusom, megismer engem itt még vki? Állatira nagyon módon eltűntem, tudom, bocsi. De meló (én nem tudok délelőtt írni, az én gépemen nincs net), építkezés meg stb... "Remek" hírekkel jövök nektek: betegállományban vagyok itthon. :( Pénteken kicsit kikészültem és majdnem összeestem, de már jól vagyok, és ami a legfontosabb, Babuccóval is minden a legnagyobb rendben. Ezek után próbálok majd gyakran jönni, remélem, menni fog. :)

Tyű, látom, babanemek vannak már egy csomó csajszinál, na becsatlakozom a kisebbséghez. :P Babuccó megmutatta a fütykösét, KISFIÚ! :) Emlékeztek, hogy írtam, hogy így érzem? Na tessék. Így legyen ötösöm a lottón. Tök jó, tök happy vagyok. Az építkezésünk is tök szépen halad, az én pocóm növöget, minden szuperklassz. :) Nah, ha megismertek még, majd regélek tovább.

Legyetek jók, mindenki vigyi magára, sok pusza nektek!

KépKép
catrine
 
 


Dobok föl 2 pociképet, az első 13 hetes, a másik egy hetes sincs, 15+3-kor készült.

Kép

Kép

KépKép
catrine
 
 


Igen, sztem már hozzászoktatok, hogy vagy 20 részletben írok... :lol: :oops:

Képek nincsenek, amiket fel kell tölteni?

KépKép
catrine
 
 


Hellooo Cat!
Vegre egy masik kispasis kismama! :) Nem banom, hogy betegallcsiban vagy, legalabb PIHENSZ egy kicsit!!!! Megegyszszer nehogy rosszul legy nekem!!!! Megcsak az hianyzik, hogy kimerulj!!!!!
kami
 
 


Kami: hát, nem szándékozom még egyszer ilyen sz*rul lenni, az kéne még csak nekem... De legalább én hülye rájöttem, hogy mennyire nagyon nem lehet idegesnek lenni. Igen, kicsit pihenek, aztán januárig újra nincs megállás.

Nálatok van már név Zsebibaának? Mi még gondolxunk, de egyelőre a Martin 90%, a Balázs 10%. :)

KépKép
catrine
 
 


Zsebibaának=Zsebibabának; bocsi :oops:

KépKép
catrine
 
 


Bocsi, már látom, hogy Áron lesz. Tök szép név. :)

KépKép
catrine
 
 


Gedei Aron Zsebibaba :) Jo nagy a pocid! :) Ha "visszalapozol", ott van az en kis tehenke-fotom :) 2 is :)

Ja, meg nem is irtam: csutortokon mi is ellatogatunk a 4D-re, ahol Barbiek is voltak. Megnezzuk Zsebike minden porcikajat, hogy rendben van-e. Kivancsi vagyok, remelem nem bujik el sehova!!!
kami
 
 


Timocska!

Nagy-nagy gratula a kislányhoz!!! :) Majd azért újságold el, milyen neveket találtok ki. :) A Praxisban voltatok? Győrffy szokott ilyet mondani, hogy 150% fiú/lány a baba. :)

Az ulna az singcsontot jelent. A másik rövidítést nem ismerem.

Doki: Én tudom ajánlani a sajátomat, csak hát elég drága. Az Istvánban most már volt alkalmam hallásból vagy élőben megismerni egy pár orvost, milyenre vágysz? Öreg tekintélyes doktor bácsira, jófej fiatal belevalóra, esetleg egy nő orvosra? Szerintem egyáltalán nem gáz az "utcáról" beesni orvoshoz, gondolod, őket érdekli hogy téged vajon egyik betege utalt be vagy csak hallomásból mész hozzá?

Egyébként szerintem nézz be itt a Babaneten az Uzsokis topikba ha nem akarsz kórházat váltani és kérdezd meg a kismamákat, ki tudná ajánlani a dokiját. Általában priviben elárulják az áraikat is meg ilyesmit.

Bölcső: Én azt is használtan vettem, de konkrétan tudom, hogy az a modell amit én vettem kapható a Minimanóban 17e forint az ára, ha jól emlékszem. De a weblapjukon nincs rajta. Netről akarod rendelni?


Móni:

Az az igazság, hogy én (főleg a babakocsikat illetően) a másodkéz illetve használt híve vagyok. Számtalan egyáltalán nem használt kocsit árulnak a neten olyan szülők akik mondjuk valami oknál fogva többet is vettek vagy kaptak ajándékba mint amit használtak. Tehát lehet újat is találni.

A Graco Mirage-t néztétek ki? Szerintem a 18e kuponos árnál nem lehet jobbat találni újonnan boltból. Ugyan nem tudom, hogy külön az ülés mennyibe kerül, én anno a kettőt együtt (kuponnal) 25-ért vettem, tehát az ülést akkor 7000-ért adták. A Brendonnak jó kuponakciói vannak.

Egyébként még ahova érdemes elnézni szerintem:

Mária nagyker (www.bebibolt.hu)
Minimanó (www.minimano.hu)
Matti (www.matti.hu)
Bippa (www.babaholmiolcson.hu)
Babyfun Babadiszkont (www.babyfun.hu)
Baba Diszkont (www.babadiszkont.hu)

Van egy csak babakocsikkal foglalkozó lap: www.babakocsi.lap.hu


Catrine!

Üdv újra itt! Sokat gondoltam rátok meg az építkezésre! :) Az készített ki ennyire? Gratula a kisfiúhoz! Van aki segítsen Kaminak ellensúlyozni a lánydömpinget. :)

Zsuzsanna 2005 szeptember 7.
Szilvia Vivien 2007 február 28.

Tejmentes blog
Életkör
rokica
 
 


Szia Cat!
Már azt hittük, eltüntél a balfenéken és nem jössz többet! :)
Csini pocid van és gratulálok a kistököshöz! :)

Róki!
Köszi az infokat a bölcsőről és a dokiról! Nem a netről akarom rendelni, csak szerettem volna megnézni, hogy milyenek vannak, illetve milyen méretűek!
Ja, a Praxisban voltunk, nagyon jók a tapasztalatok. Győrfi tök rendi volt, mindent részletesen elmagyarázott! Azt hiszem, majd még egyszer elmegyünk a vége felé! :) 9000 Ft-ot fizettünk a dvd-ért és 4 db kinyomtatott képért. Azt hittem több lesz.

Timi
Kép Kép
timocska
 
 


A Praxisnak ez az egy teloszama van: 06-30/ 414-8886? Merthogy pillanatnyilag nem kapcsolhato. Ez letezik??
kami
 
 


Kami!
www.ultrahang.com
Ez a praxis honlapja, rajta van a telszáma is!

Timi
Kép Kép
timocska
 
 


Kami: ahogy Timi is írta, tök jól áll neked a pocisság. :) Szép a hasad, bitti jól érzi magán Áron Zsebibaba.

Timi: köszi, én pedig gratulálok neked a kiscsajszihoz! Ááá, nem szabadultok meg tőlem ilyen könnyen, boldogítalak még benneteket - ha nem baj, jó pár évig. :D

Róki: de aranyos vagy, köszönöm, nagyon jól esik, hogy gondoltál rám. :) Nem, nem az építkezés miatt lett a galiba, hanem a sok munka+stressz miatt. Kolléganő csere is volt, nagyon jó barátnőm ment el, és a helyére egy idióta liba jött, akit ráadásul nekem kellett okítanom 4 napon keresztül, szval totál kikészültem...

Olvasgattam vissza, látom, jó sokan jöttetek újak, ÜDV MINDENKINEK! Jó pocisodást, érezzétek jól magatokat közöttünk. :)

KépKép
catrine
 
 


Jaja, az az egy, ami epp ki van kapcsolva... en is onnan neztem... Na, mindegy. Majd bekapcsolja magat a dokibacsi elobb-utobb...
kami
 
 


Kami!
A Praxisban csak délelőtt van rendelés, inkább holnap reggel próbáld hívni őket!

Timi
Kép Kép
timocska
 
 


Es a vizsgalatra is csak delelott lehet menni???
kami
 
 


Es a vizsgalatra is csak delelott lehet menni???
kami
 
 


Aha, én is reggel 8:20-ra mentem. Azt hiszem, 2-ig vannak.

Timi
Kép Kép
timocska
 
 


Hu, az nem jau. Asszem maradok a csutortoknel! A Barbie is egesz jo lett :)
kami
 
 


Bigsis,
Én is kíváncsi vagyok a babád nemére, de persze megértem ha nem akarod elmondani.

Kami,
Mivel a Brendon árai nem fixek, ezért a honlapon kell beírni a kiválasztott termék kódszámát és akkor megtudod az árat. Különben ez szerintem is elég fura.
Biztosan szép emlék lesz a csütörtöki uh.
Mi nem hiszem, hogy megyünk, mert a férjem szerint a fölösleges uh-k csak ártanak a babának.

Cat,
De jó, hogy végre jelentkeztél. Gratulálok a kisfiúhoz!
Nagyon szépen nő a pocid.
Próbálj meg kicsit pihenni és kevesebbet stresszelni. Hogy áll az építkezés?

Róki,
Köszi a segítséget, mindenképpen megnézem ezeket a honlapokat.
Amúgy én is először a használtakat néztem, de az aminek semmi hibája szinte ugyanazon árban van, mint az új és mi még több babónál is szeretnénk használni :)
Igen a Graco Mirage Plus TS-t néztük. A hozzá tartozó hordozót külön csak a Brendonban láttam, mindenhol máshol csak egyben lehet megvásárolni és a Brendonban 29990.

Móni

Kép
móni23
 
 


Sziasztok!

Üdv az újaknak!
Jó régen jártam én is erre felé nagyjából visszaolvastam miket írtatok!

Gratula a kislányokhoz és a kisfiúkhoz igaz a lányok többen vannak! :lol:

Mi még nem tudjuk a nemét mert legutóbb úgy feküdt hogy nem látta a doki :( !
De nem baj majd legközelebb talán megmutatja magát ha nem az sem baj csak egészséges legyen. :D

Kami!
Nem rossz ez a babakocsi amiről képet másoltál be.
Mennyibe kerül?
Ja és ari a pocis képed és a többieké is! :D
cicalány83
 
 


Szia Cicmic! Nem olcso a babakocsi, keszulj lelkileg: 75e a Brendonban. Mashol sajna meg nem lattam. Csak a neten, de ott meg ennel is dragabb. En babakocsit nem szeretnek kez alol venni. Nemtom mer, de ehhez valahogy ragaszkodom. Se musaki cuccot (fejogep, legzesfigyelo, stb), se kisagyat... Egyebkent ezt a Pramette-et kez alol sem sokkal olcsobban lattuk a multkor, Rokica ajanlotta, bababorzen asszem...

Te Moni! A nyari Brendon katalogusban benne voltak/vannak az arak, fixek kell, hogy legyenek!!! Legalabbis egy negyedeven at. Szerintem egyszeruen meg nem keszult el a katalogus a neten es addig bongeszni se lehet... de nem tudom...
kami
 
 


SZIA CAT!!!!!! :D :D :D
Jó,hogy jelenkeztél és minden ok veletek.Pihizz sokat és ne stresszeld magad,nem éri meg!!!!
GRATULA A KISFIÚHOZ!!!!! :P :P :P
Szép nagy pocid van már.
Hogy álltok az építkezéssel,hol tartotok?
Kami
Honnan lehet többet megtudni erről a tornáról,gondolok itt a helyre,órarendre...?

Én már egy ideje nézegetem a neten a használt kocsikat,de pramette az nincs,ami van azt azonnal el is viszik!Most lesz valamikor a bababörze,hátha ott találunk vagy kocsit vagy csak hordozót már az is jó.
Vendég
 


Hat pl tolem! De egyebkent ha bemegy a Brendonba, ott adnak felvilit.

3 fele berlet van: 8 alkalmas (9,9e Ft), 12 alkalmas (13,9e Ft) es 16 alkalmas (16,9e Ft - na tessek, olcsobb, mint amit irtam az elobb :)). Mindharom berlet jo mindenre, ami az orarendben van. 2 honapon belul felhasznalando, azaz heti 2 alkalom az en berletemre - idealis!!! Nekem a kismamajoga a legszimpibb, van: H 10:00-11:15 es 19:00-20:15, SZ 19:00-19:50, CS 09:00-10:15 es P 18:00-19:15. A masik a terhestorna, ami van H 17:00-18:50 (2 alkalom), K 9:00-9:50, SZ 17:00-18:50 (2 alkalom), CS 11:30-12:20. Van meg terhesaerobic is, az nekem gyanus... de ha erdekel, azt is megkuldom neked! En asszem a kedd reggeli terhestornat valasztom, meg a csutortok reggeli kismamajogat... Remelem a fonokasszonyom is belemegy! Ha nem, lehet, h megiscsak ideje tappenzre jonni... (Ja, a Brendon egyebkent 5 perc gyalog a cegunktol, szoval hn 11-re bent tudnek lenni...) A helyszin a Vaci uti Brendon...
kami
 
 


Sziasztok!

Kami
klassz a kocsi :wink: Nekem viszont olyan lesz praktikus aminek nagy a kereke ( nem kell felfújhatós), mert felénk nem nagyon takarítják a havat :cry: és a bolygókerekes kocsikkal kész horror. A sporkocsival egyszerűen nem lehet közlekedni olyankor. :cry:

Barbamami
márc. 4-re vagyok kiírva. remélem nem húzom addig :oops: Mensi szerint márc 7, napra pontosan tudom mikor fogant, mégis koronghoz írtak ki :cry:
Nem tervezünk több babát. Amikor a fiammal voltam terhes már pedzegette a párom a 3.-at, de akkor még nem akartam. Kb. egy éves volt amikor elkezdett érdekelni a dolog :wink:

Cat
nagyon szépen pocakosodsz.
Gratula a kisfiúhoz.
Szerintem én is a fiúk táborát fogom erősíteni, úgy érzem :wink: Remélem hétfőn megmutatja milye van :oops:

Na megyek alukálni. JÓ éjszakát mindenkinek:Gabi

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


Hú, jó sokat írtatok ma, alig győztem visszaolvasni :D
Timó! Gratula a kislányhoz!!! Látod, mondtam, hogy mi is kisfiút éreztünk, és mégis kislány lapul a pociban! :D Nagyon jók a képek!!! Emma is fogta a fülét az UH alatt, valószínűleg nagyon hangos nekik odabent, meg állítólag ez tipikus magzati póz is. A név opciók engem is érdekelnének :D
Lányok, minden elismerésem az építkezőké/felújítóké! Én már egy szimpla takarítástól is megfekszem újabban… Azért vigyázzatok, ne emelgessetek!
Móni, látom Te is hánysz még… Én is minden reggel azzal kezdek még mindig… Eleinte azzal bíztattak, hogy majd a 3. hónap után elmúlik. Most azt mondják sokan, hogy majd ha rendesen rúgdosni kezd Emma… És utána mi marad? Majd ha megszületett Emma? :D Csaknem :D Az elején a sok hányás miatt én is fogytam. Most a kezdő súlyomhoz képest +1 kilónál tartok.
Babakocsi: Én is a peg perego pramette-t vagy venezia-t néztem ki először, de szerintem nagyon nehezek... Legalábbis 10 kiló körül van mindkettő, és erre jön majd még rá a gyerek és az egyéb cuccok. Nem vagyok egy erőbajnok, úgyhogy mi könnyebb kocsi után néztünk: nekünk peg perego aria lesz (5,8 kiló!) és az elején mózessel kombináljuk, ami tök jó, mert ha jövünk megyünk vele, akkor akár kiságyként is funkciónál majd, egyébként ha meg már csak a babakocsi marad, akkor nem mindegy hogy milyen nehéz lesz!
Ma hazafelé vettem Emmának egy-két dolgot :D Tök jó áron vannak rucik a C&A-ban és az H&M-ben is! És nagyon cukik!!! A C&A-ban pl ma 3 db kombidresszt vettem 1200-ért! És iszonyat aranyos mintája van :D A párom is el volt olvadva :D
Könyv: az egyik ismerősöm ajánlotta az „Anyu, taníts engem!” c. könyvet, én azt most vettem meg, el is kezdem ma, ha lesz erőm – majd beszámolok :D
Bigsis, mi is kinéztük már a bútort! Ti hol néztetek? Mi az RS bútorban. Csak rendelni lehet, és 5 hét alatt jön meg. Szerintem kivárunk vele Karácsonyig hátha lesz vmi akció :D Egyébként engem is izgat a picúrod neme!!! :D Sági ötlete nagyon jó! Gondold meg! :D
Szia Cat! Gratula a kisfiúhoz! Nagyon ari pocid van! Te sem híztál semmit, csak a pocid gömbölyödik :D
Rókica, a Mária nagykert és a Minimanót már nagyon sok helyről hallottam, hogy jó! Pont ma mondta valaki, hogy még a börze előtt nézzünk el a Mária Nagykerbe, mert sokszor a börzés árnál is jobb áraik vannak!
Bocs, hogy ilyen sokat írtam egyszerre, de napközben nem volt időm, csak olvasni Titeket :D
Jóéjt a kismamiknak és kisbabiknak is :D
Vendég
 


Sziasztok.

Ismet jo koran sikerult folkelnem - Aron ugy dontott, karateedzest tart, raadasul mar 2 napja nem volt szekletem :oops:, ami miatt valahogy megjobban ereztem a mozgasat... Akinek szeklet-gondjai vannak (nekem ez a legujabb), ajanlom a kavet. A korhazban mondtak eloszor, alig hittem el, de ott is bejott. Es hat ma reggel kenytelen voltam bekoffeinezni szegeny gyermekemet, mert 2 nap feszulo vegbellel eleg szar ezes (szo szerint :roll: ) - ugyhogy csinaltam hajnal 5-kor (addig birtam a nyomast) egy nagy adag tejeskavet. Hat, a hatas nem maradt el, 6-kor mar tronoltam es nagyon jo most igy utana! :lol:

Na, most hogy igy naturalista modon abrazoltam a reggelemet :lol:, kivanok mindenkienk szep es stresszmentes napot. Ja, imadom az uj konyvemet: egyszeruen szuper! Abban is benne van MINDEN, de minden, annyit segit! Hatarozottan nyugodtabb vagyok, ami a tuneteket illeti. Rengeteg hasznos tanacs van benne a babara es magamra vonatkozoan (meg Gedeiapura vonatkozoan is), aldom a paromat, amiert ezt vette le nekem a polcrol!!! Megegyszer a cime: A terhesseg ABC-je, ha esetleg valakit erdekel... Egyetlen hatranya, hogy igen vaskos, nehez kotet, a pocakomra teve megerzem am a sulyat... de kisparnaval lehet ellensulyozni :)
kami
 
 


Sziasztok!

Kami,
Nekem a Brendonban mondták ezt amikor rákérdeztem, hogy miért nincsenek benne árak.

Barbi,
Az a baj, hogy én össze-vissza hányok. Kb 2 naponta, de akkor is van hogy reggel, tegnap például késő este és én az elején egyáltalán nem hánytam, ezért nem értem ezt a dolgot. Szerintetek ez normális?

Kami,
A székrekedésre nekem bevált az esténkénti 1 joghurt, vagy súlyosabb esetben a meleg tej.

Móni

Kép
móni23
 
 


Szia Moni!

A katalogusra kerdeztel ra, vagy a weboldalra? Hat, lehet, hogy akkor tenyleg nem fixek az arak es sok bajuk volt azzal, hogy eddig betettek a katalogusba az arlistat...

Joghurt sajna nalam nem mukodik, probaltam mar. Direkt raadasul eloflorasat... A meleg tej, na, az lehet, hogy mukodne, meg a gondolatatol is rosszul vagyok :) Lehet, hogy azzal is probalkozom majd...
kami
 
 


Sziasztok!
Kami
Köszi a tornás infót,azt hiszem élek majd vele mert itt a környékemen semmit nem tudok és végül a Brendon sincs messze nekem.
Székrekedés:nekem semmi nem jött be csak a sos-sok gyümölcs pontosabban csak a szőlő,de a dokim javasolta a Guttalax cseppet,terhesek is használhatják és bevált,legalábbis az az egy alkalom az eredményes volt amikor kipróbáltam... :wink:
Barbus
Az igaz,hogy elég nehéz a pramette,pontosan 9,4 kg-nak írják,de még mindig így is ez jön be és mi nem szeretnénk mózest.Aztán majd kiderül,hogy hogy választottunk...

Mi a véleményetek melyik jobb hely a Praxis vagy a Kárpát utcában lévő uh?
Vendég
 


Kami,
A katalógusra kérdeztem rá. A weboldalon nem tudom miért nincs fennt a katalógus.
Már én is szeretnék egy ilyen karatézó kislurkót érezni, akkor talán nem izgulnék ennyit, hogy minden rendben van vele oda bent.

Kép
móni23
 
 


O, Moni, ne felj, minden OK. Csak mivel elso baba, meg nem is tudod, mit kell erezni. 3-4 het es meglatod, benned is fog karatezni - mar ha ilyen lesz a vermerseklete. Mert attol is fugg am! 2 baratnomnek is "lusta" babaja volt - a kotelezoket lerugtak, de onnantol semmi :)

Sagi, szivesen :) En legkozelebb csutortok reggel 9-re megyek jogazni, beszeltem a fonokasszonnyal es - igaz, nem fulig ero szajjal, de - beleegyezett.
En a Praxisba megyek, valahogy nekem az szimpibb. Ott egy dokino van, ha jol figyeltem, es eleg alapos. iIaz, nem genetikus, de ha gaz van, o is felismeri. Nekem ennyi eleg. Es nem mellekesen hozzank kozelebb is van, jol megkozelitheto...

Babakocsi: en is kitartok a Pramette mellett :) En mar jo reg kineztem, meg amikor Cat kuldte a fotot legeloszor... Direkt nezek mindig masokat is, Gracot, legutobb Romert, de mind kevesebbet tud, mint ez. na, majd aztan koppanunk nagyot, ha kettetorik a gyerek alatt :) De remelem ilyen nem lesz!
kami
 
 


Kami,
Neked ez lesz a genetikai uh, vagy azon voltál már? Nekem azt mondta a doki, hogy genetikaira mehetek a klinikára is vagy az Istenhegyibe. Az Istenhegyiban volt a 12 hetes uh-n, de nem volt szimpi a doki, semmit sem mondott nekem kellett a leletről leolvasnom mindent, ezért gondoltam, hogy inkább a Sotéra megyek.
Leginkább azért izgat, hogy minden rendben, mert elkezdtem az utóbbi időben hányni és a súlyom tovább csökken, remélem ez nem baj a babónak.

Kép
móni23
 
 


Moni! Megnezem este az okoska konyvemben, mit jelenthet a hanyas. Hatarozottan emlekszem, a 14. hetre irta a terhesseg hetrol hetre reszben, hogy a rosszullet utolso jelei is elmulnak ekkorra, de lehet, hogy irt mast is, nem neztem, mert - szerencsere - engem nem erintett a tema... Remelem meg tudlak nyugtatni, addig meg turelem! :)

Ez nekem egy extra UH, nem a kotelezo genetikai, ami a 18-19. het kornyeken van az AFP eredmenyet kiegeszitendo. Az nekem mar megvolt, azon minden OKsnak tunt. Aztan a korhazi kalandom alkalmaval meg egy UH volt, szinten alapos, tuzetes. De meg mindig csak sima keresztmetszetes. Ez most "mozis" 3D-4D lesz, mint Barbinak meg Timonak is volt. Ezutan nekem nem is tudom, mikor lesz a kovetkezo "hivatalos" UH-m. Azokat a korhazban csinalja a kedvenc dokibacsim...
kami
 
 


sziasztok!
na beindult a pörgés a topikban! hurrá!

dokiváltáshoz kapcs. sztm is simán fogad az "utcáról", ha van szabad kapacitása, emiatt ne szégyeld magad, mindenképp próbáld meg azt, aki szimpi neked vlmi alapján!

tökjó, h már ennyire profik vagytok bkocsi témában. én még nem is voltam bababoltban, pedig a brumimaci (állítólag az is jó) ott van nem messze tőlünk. de most majd én is megyek felfedezőútra. tény, h nekem a könyebb kocsik felé kéne elmennem, mert nincs autónk, így a buszról le-felcipelhetőség a fő szempont...

holnap utazunk 2 napra amszterdamba, tök kiváncsi vagyok, még sosem repültem, nem gondoltam, h terhesen fogok először, de mikor lefoglaltam a jegyet, még peteérésem se volt :)

kakiügy :oops:
feltétlen híve vagyok a lenmagnak!! van, aki joghurtba keveri, én simán vízzel lenyelek este 3-4 kiskanállal és reggel első utam oda vezet :lol:

uh
nekünk is látszik a 12 hetesen, h szopizza az ujját, tök el voltunk(vagyunk) tőle ájulva, erre vlmelyik nap olvastam a neten, h a stressz egyik jele, szvl lehet, h a babucikat tényleg zavarja?!

ki meddig dolgozik :?:
én (ápr. 9re vagyok kiírva) úgy gondoltam, h márciusban már semmiképp sem, de most már a februárt is erősen kétségesnek látom... szvl hanyadik hétig tervezitek?

továbbra is mindenkit biztatnék pocak/bkocsi/bruha/bszoba fotójának feltételére!!

majus3
 
 


Majus! Amszterdam szuper hely! En Zsebibabaval jartam ott, csak akkor meg nem tudtam, hogy van egy Zsebibabam! (Ittam is a repcsin 2 poharka Chardonnayt, mert igen rossz volt fent az ido...) Es mit mondjak, a rovid ott-tartozkodas ellenere a kedvenc helyeim egyikeve avanzsalt azonnal!!! A repules is KIRALY!!!

Munka: jelenlegi allas szerint dec 1-gyel bezarolag dolgozom.

UH: max "hangos" lehet nekik (ezert is fogja nemelyik a fulet kozben!). De nem artalmas, nem sugarzik, nem csinal semmit, csak "hangos" nekik egy piciket.
kami
 
 


Sziasztok!

Móni
nekem a rosszullét akkor múlt el amikor megmozdult a kicsi. Olyan érdekes mert nekem ugye már volt fiú is lány is, de így, és ennyi ideig egyikükkel sem voltam rosszul. Krisztiánnal nem is hánytam csak émelyegtem egy kicsit. :wink:
Amúgy a megmozdulás én úgy tudom nagy fordulópont. Remélem Neked is az lesz :wink:

Kami
az én fiam is lustácska volt, de ez a picúr is az.
Bár nincs is sok időm foglalkozni vele. Az biztos, hogy többször csuklik, mint mocorog. Befészkeli magát és elvan. Őt éjszaka érzem jobban. Most vagy amiatt, hogy akkor ráérek odafigyelni, vagy ténylegesen napközben elringatom :lol:
A lányom ő "táncolt" a hasamban. A lábai és a kezei befelé voltak és ő végig fejvégű volt, és a fenekét pakolászta nekem, de úgy, hogy teljesen fálre volt a hasam, és nagyon tudott fájni :oops:

Május 3
Jó utat nektek, és jó kikapcsolódást! :wink:

Székrekedéssel eddig nem volt gondom kop, kop, kop.
Barátnőmnek az aszalt gyümölcsök jöttek be, főleg a füge.
Nekem ez a rész inkább a szülést után volt probléma :oops:
Most arra leszek kíváncsi, hogy az Elevit fog e rajta. Most kezdtem el szedni kétnaponta.

Na megyek, mert annyi mindent kell csinálni, de vasalni fogok, már tele a kétajtós akasztós szekrény :shock:

szép napot!!! Gabi

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


Kami,
Köszönöm szépen, hogy megnézed.

Május,
Nekem Amszterdam nagyon bejött. És ráadásul én tavasszal voltam, amikor minden tele volt tulipánnal és nárcisszal. Nagyon jól éreztem ott magam, mi 1 hétig voltunk. Az egyeteln rossz az volt, hogy busszal mentünk és nagyon fárasztó volt az utazás.
Munka: Szerncsére én itthon dolgozom, így bármikor lepihenhetek, ha úgy érzem, csak a munka legyen meg időre. Szóval én végig fogok dolgozni.

Gabi,
Remélem igazad lesz és hamarosan elmúlnak a rosszulléteim.
Vasalni én sem nagyon szeretek, de én szinte mindent vasalok.

Kép
móni23
 
 


Sziasztok!

Aszta meg a paszta, mennyit írtatok!? Na de sebaj, olvasgattam, reagálok. :) Köszi mindenkinek a gratulációt, mindent, nagyon aranyosak vagytok. :) Én így együttesen szeretnék gratulálni minden kismama társamnak, aki már tudja a baba nemét! Meg a többieknek is csak úgy simán. :P

Móni: köszi, sztem is viszonylag szépen növöget a Babuccó-Lak. Én inkább azon lepődtem meg tegnap is, hogy 2 hét alatt mennyit nőtt. Sima állapotban nem tűnt ilyen nagy növekedésnek, mert ugye minden nap látom. Veled mi újság? Te pocakod mekkora?

Az építkezés szépen halad, lent van az alap. Azt mondják a munkások, hogy szerintük olyan január-február környékére meglesz, ha nem előbb. :shock: Szval az a félelmem, hogy Babuccóval még nem oda megyünk haza, 99%-osan elmúlt.

Cicalány: én veled még nem is találkoztam, szia. :) Áhh, de elöl vagy te is, olyan jó neked is, Kamira is állati irigy vagyok, meg mindenkire, aki már a 20. hét környékén van.

Ági: jaj, de édes vagy, hogy így örülsz nekem, olyan jól esik. :) Köszi. Fentebb olvashatod, hogy az építkezés hogy áll, köszönöm a kérdést neked is, tök jól esik, hogy érdeklődtök.

Gabi: én is éreztem, hogy kisfiú, még tán neked is mondtam a másik topicban. Te az alapján érzed, hogy olyan, mint amikor a kicsi fiaddal pocakosodtál, vagy csak amolyan női-anyai megérzés?

Barbi: így, hogy már benne vagyok, nem olyan nagy ördöngősség ám az építkezés - legalábbis én ennél "rosszabra" számítottam. De kellemes csalódás, meg hát a cél a fő, hogy egy nyugodt helyen élhessünk.

Nem, tényleg nem hízok, ne utáljatok, de csak 1 kiló plusz van rajtam, amióta terhes vagyok. Mondjuk nekem nagyban hozzájárul az is, hogy napközben a melóhelyen egy csomót lépcsőzök... De amúgy is, anyu szerint egy ilyen alkat vagyok, meg Róki is írta még anno, hogy nem gáz, ha az első trimben nem hízunk. Ugye? :roll:

Amúgy még veled sem találkoztam, szval szia, és gratula Emmához, gyönyörű neve lesz a kishölgynek. :)

Majus: neked is szia így elsőre, még mi sem beszéltünk. Én márc. 26-ra vagyok kiírva, és ha minden jól alakul, január valahányadikáig dolgozom, kb. a hónap közepén vmikor jövök el.

Székrekedés: nálam a szilvalekvár jön be, és én hála istennek amúgy is wc-bajos vagyok :oops:, úgyhogy nekem ez már rutinos lesz sztem - sajna.

Na, jó sokat írtam, bocsánat. Amúgy én ma 11-ig aludtam, pedig ha emlékeztek még, nem igen erősségem a későn kelés, meg mostmár a munka miatt totál rá vagyok állva a 6 órára, hétvégén sem alszom tovább. Pláne, hogy mostanában a telekre is járunk ki...

Pusza

KépKép
catrine
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?