Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Melódia!

A prolaktin szintre kaptam gyógyszert, és talán az be is állította. Csak kb 2 év után már én mondtam azt, h vágjunk bele, mert csak teltek a hónapok.

Bea!

Valóban vannak még csodák!!!! Gondolom amikor ott tartottad a kezedben a tesztet, se köpni, se nyelni nem tudtál. Vagy milyen érzés volt benned?

Riz!

Na hagyjuk már a márkás cipőket!!!!!! Nővérem 2 gyereke anno márkás siestát használtak, és bokasüllyedésük van. Ez megint hajlam kérdése. Az ortopédián a doki azt mondta, h olyan cipő kell venni ami tartja a lábát, és nem puha hátul. Itthon olyan zokni van rajta aminek az alján van egy csúszásgátló gumi. Tök jó viselet. Na ettől nem fog megfázni.

Linda!

Pénteken várlak benneteket a Kehida Szállóban!!!!! Majd még megy a telefon!

Santos!

Dórikám is kezdi kimutatni a foga fehérjét!!!!!!!!!!! Amit elgondol, az úgy van, és kész. Hisztizni kezd, és könnyekkel folytatja. Tegnap evett egy kinder tejszeletet, és ki akartam venni a kezéből. Azt a keserves sírást, és közben az a hiszti hang. Azt hittem megzabálom. De ez így van a mobilommal is. El akarom venni, és akkor KÉSZ HISZTI! De boldogan elvan a frissen mosott ruhákkal amit pillanatok alatt széthord a lakásba. Fejére teszi, beszél hozzá. Most is azért tudok gyorsan írni, mert elvan vele.

EDi!

Azért te is írjál valamit. Persze jó, h Gyuri írt, de elég keveset.

Timi

Kép

Kép
hogyor timea
 
 


Timi,várom a talit :wink: légyszi úgy kalkuláj az idővel,hogy mi kb 11 körül tudunk indulni Keszthelyről,20 perc az út.Vigyünk fürdőrucit akkor?Mert akkor tudunk venni fürdőjegyet,ott pamcsizhatunk,meg dimcsizhatunk is.(Nektek gondolom ingyenes)

Bettus,Laura sem nagy puszagyáros :lol: a levegőbe szokott egypárat ldobni :lol: Ma reggel bepakoltam a mosógépet.Neki kölün kis szennyes kosara van,olyan cuki volt mert horta ki belőle a a kis zoknikat és tette bele a mosógépbe(igaz sötétet mostam,de hagytam azt a pár kis zoknit is :wink: )Laurak már nagyon sok mindent megért,holvan ez,az,tedd ide,oda,bújjunk be a sátorba....a kis hajcsatot is mindig odaemeli a hajához hogy az odavaló :wink: igaz a cipőre akarja ráhúzni a zoknit :roll: :lol:

Edi,jó hogy írt a férjed,de azért te is írj ha van időd.Mindjárt megnézem én is a felvételt :wink:

Santos,nagyon kis helyes Réka a kis fürtjeivel :wink:
Transparens?Hogy sikerült :lol: :lol: :lol:

Gondoltam egy nagyot:a héten nem főzicskélek,kajátrendelek :oops: :lol: már holnap hozzák.Jokerfood-os.Tapasztalat valakinél?Fini?Megéri?Kivi leszek,mert ha összeszámolom a sok hozzávalót,meg melót,meg mosogatást,pacsmagolást,tutkó nem jövök ki 500 ból. :idea: Persze imádok főzni,de elég lesz hétvégén.

Linda

Kép

Kép
czmelinda
 
 


Edi,megnéztem az ajtónyitogálást :lol: Laura is imádja az ilyet :lol:

Linda

Kép

Kép
czmelinda
 
 

 
 

Linda: Jokerfood :? Ugyan személyes tapasztalat nincs, de a párom mesélte, hogy a cégénél kb. 20-an átálltak hogy onnan rendelnek, mert az árai igencsak rendben vannak. Aztán valami furmi-muri bizarr dolgot találtak benne. Most már nem onnan rendelnek, de persze ez nem jelenti azt hogy rossz lenne. Én az összes suliba menzán nőttem fel, hát hogy abba mik voltak, aztán mégis megettem, szerintem ezért sem vagyok finnyás ha látok egy legyet vagy muslincát stb. Végülis a bográcsba is mi minden beleszáll :roll:
Jó nektek ha mentek pancsizni gondoljatok ránk is :wink:
Igen Kitti is odateszi a hajához a csattot, meg állandóan mindennel takarít :wink: Meg elkezdett motorozni, és elég jól csinálja, de csak mostanra ér le a lába, mert annyira kis pici :D

Bettus

Kép
bettus79
 
 


Sziasztok lányok!

Na nekem is nagyon házias fiaim vannak. :D :lol:
A nagy imád főzőcskézni, mosogatni, a kicsi meg szintén segít teregetni. :wink:
Jól széthordja a lakásban a kimosott ruhákat nekem meg az a dolgom hogy megkeressem ha ki akarom teríteni. :D
Az ajtónyitogatás nálunk is megy, mostanában meg állandóan a kukatetőt akarja kinyitni. :shock:
Santos!
Tündéri szép kislányod van, milyen magas mert nagynak tűnik? :D

Cipőkérdés: Timinek igaza van, nem feltétlenül kell a márkás cipő, nekem kiskoromban csak SIESTA cipőim voltak és mégis bokasüllyedésem van. :(
TIMI!
Hol vettétek azt a zoknit aminek az egész talpa csúszásgátló gumival van bevonva? Érdekelne. Csak simán bababoltban is lehet vagy mondjuk Brendon meg ilyesmi?

Niki

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
viktoranya
 
 
 
 


Ma olvastam,egy éves gyermek napi tápanyagszükséglete:

folyadék:1300 ml,ebből 600 ml ital, a többi a táplálékkal kerül be.
kenyér,gabona:80gr
burgonya,rizs,tészta:80gr
zöldség:120gr
gyümi:120gr
tejtermék:300gr
husi:30gr
tojás-hal:heti 1-2 db,ill.50gr
zsiradék:15gr

Bettus,a kaját megrendeltem a hétre,ha pocsék lesz,meg találok benn valami sz@rt:reklamálok :!: :lol:

Linda

Kép

Kép
czmelinda
 
 


Sziasztok!
Na annyira hívtatok, jövök egy kicsikét :) :D :D
Nem olvastam vissza, ezer éve azt sem tudom mi történik a topikban, csak a képeket szoktam megnézni :D :wink:

Bettus!
Nagyon tetszik nekem is az a sátorszerűség, Katának Karácsonyra szeretnék vmi sátor bunkert, mindig magára teszi a takarót és alatta ül :lol: Kikában lehet kapni hercegnő sátort, vmi 7-8ezer forint, de én vmi unisexesebbet szeretnék, hátha lesz testvérke, kisfiú.

Linda!
Olvasom a tápanyagigényt. Hát...Kata nem iszik ennyit egy nap, örülök, hogy már iszik kajcsik közben, után, de szerintem olyan 2-3dl-nél többet nem. Amúgy olyan normális értékeknek tűnnek amiket bemásoltál.

Szopi van reggel, este, vmikor éjjel. Vmikor éjjel csak vizet adok neki, vagy cumi be és alszik tovább. Eléggé kibírható az ejjeli egy kelés 2 vagy 4felé. Kajcsikkal jól állunk, étvágya kiváló Katának. Ma is megevett egy üveg sütőtök sertésmájjal és még utána az én krumplitésztám is kellett neki, tegnap is kapott belőle, kézzel ette, élvezte. Szerencse nem nagyon disznólkodik, nem nagyon kell takarítani.
Tápszert nem issza meg, így zabpehelyhez keverem, így megeszi.
Napirend: szopi, tejpép, ebéd, gyümi, tejpép. Ha gyümit kap tízóraira, akkor uzsira joghurt, túrórudi. Sütőtököt sütve imádja :D

na megint magunkról meséltem, de próbálom felvenni újra a ritmust :D és jövök, nem menekültök :lol:

Ja, Kata még nem lépeget egyedül, nem engedi ha segítünk, egyedül akar mindent. 4kézlábból feláll, tapsikol és nézi a tévét :shock: Nem is tudom mikor veszünk cipőt. Láttam téma volt ez is.
Most harisnyanacit, meg 2 vastag zoknit adok rá, meg jól betakarom, ha megyünk sétálni, de szerintem vmi azért csak kellene a lábára.

Na megyek is, mert szopi, mese és alvás. A minden napra egy mese ezt olvasom, én is élvezem, rövid kis, aranyos mesék.

Pusz: Edit

Kép
Kép
edi78
 
 


Szasztok, ujra itt

Cipos hsz-kat mindenkinek nagyon koszi. Megszuletett kozben a fejemben is a "dontés", hetvegen, vagyis lecsillapodtam. Maradok az eredeti elgondolasomnal, vagyis otthonra max zokni. Ki, meg ha MÁR kell, cipő. De azert a velemenyeitek erdekelt, érdekel... mindig lehet tanulni :) masoktol
Szombaton delelott el is mentunk kis varosunk gyermekcipo boltjaiba. (szinte egy utcaban van a harom :P ), meg bababoltba. Egyikben arulnak kevés siesta mellett sok-sok magyar gyartmanyu ort.doki altal ajanlott "markas" cipot (gabro meg valami linea vagy mi). Arak 6 ezertol kezdodnek, volt nekunk szimpi. Ugy dontottem, szandal otthonra nem kell !!!!! de azert megneztem az mennyibe kerul :) az is 6e.
Bekukkantottunk siesta boltba, ott elso cipo 7.900 volt, majd bélésesek mar feljebb.
Onnan a harmadikba érve, talaltunk tisza cipot is, jol latjatok, 2.900-ért, minusz a 20%-os bolti kedvezmeny, mert épp akcióznak. De voltak dragabbak is, fenti arakhoz hasonloan. (Mondjuk a tisza sem volt szornyu, jol nezett ki)

Azert mindenkinek kosszke. Ugy tunik azt a gabrosat vagy linea vagy mifelet fogjuk majd... Majd!!!

Jokerfood: apa sokaig hozatott toluk, Ő dicserte. Pedig ő megmondja ha nem jo :) foleg a levest dicserte. Meg egy idoben akcioztak a gastroyal kajaldaval is. Volt ott ebedre őzike meg fürjtojas :D:D:D


Most futi, pedig meg tudnek (ma élményem volt gyermekkel, de legkozelebb)
Edi: szekrenyt neztuk :) ari :):)

pusza nektek

KépKép
rizibizi
 
 


Hát Timi, hogy őszinte legyek nagyon fura volt annak idején meglátni azt a bizonyos tesztet, mi akkor már teljesen ráálltunk az egy gyerekes életmódra meg is ijedtem tisztességesen, de persze mostmár örülök a kislánynak nagyon.

bea
öreganyu
 
 


Hali

Edi,jó hogy jöttél :wink: Nekünk is van sátrunk,a neten rendeltem,a csajok adták itt a címet.Van hozzá alagút is,Laura mindkettőt imádja :wink: www.vega-impex.addel.hu

Ma voltunk usziba,de olyan fáradt volt Laura.Most alszik.Holnap megyünk a játszóbölcsibe,meg tanácsadásra.Beadatom a szuriját.Ti már túlvagytok rajta,akik felírattátok?(agyhártyagy. elleni)

Dobok pár képet azoknak akik csak olvasnak és persze nektek is akik írtok :wink:


sátras
Kép
fürcsi
Kép

alvás,vásárlás közben...
Kép
superwomen
Kép

ez a szőnyeg nagyon tetszik,de még nem vettük meg....
Kép

Linda

Kép

Kép
czmelinda
 
 


Sziasztok lányok!

Most találtam rá a topikotokra. A kisfiam szeptember 25.-én volt egy éves. Kép Robika

Sziasztok
Vendég
 


Linda, de gyönyörű ez a kislány!

bea
öreganyu
 
 


Bea-öreganyú:köszi :wink: azért ilyen gyönyörű mert egyáltalán nem hasonlít rám. :lol: Talán a szeme színe csak,meg a popója felett van két gödröcske amilyen nekem is,amúgy tiszta apja. :lol: Timivel fogunk talizni pénteken,majd ő megmondja ,hátha picit hasonlít rám is :wink:
Próbálj vonalzót készíteni:www.babafalva.hu

Szia Judit,helyes Robika :wink: Írj minnél többet és gyakran magatokról :wink:

Ja,a Jokerfood felhívott, hogy pont az ÉN kajám megsérült :x :x :x ezért holnap ingyen zaba lesz.... :D
megyek lemosom a hajfestéket...rámkövesedett ....

Linda

Kép

Kép
czmelinda
 
 


Sziasztok!

LINDA!
Tényleg gyönyörű a kislányod. :D
Mi múlt hóban adattuk be de mivel egy éves kor után kapta így csak egy szuri volt.

Szia JUDIT!
Csatlakozz hozzánk! :D
Én fiam szept 12-én volt 1 éves.

Niki

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
viktoranya
 
 
 
 


Sziasztok Lányok!

Robika a legkissebb gyerekem. Meglepetés babának született. Van két bátya és egy nővére.
Az evéssel vannak problémáink. Nagyon válogatos.

Sziasztok Kép Robika
Vendég
 


Sziasztok!

Nagyon aranyosak a gyerekeitek!

Judit nekünk is 4 gyerekünk van és az arányok is ugyanazok.Neked mennyi idősek a nagy gyerkőcök?

Kép

kunkli
kunkli
 
 


Szia Kunkli!

A legnagyobb fiam 20éves, utána 14és fél a másik fiam, a lányom holnap lessz 10éves.
A nagyfiam technikumba jár most fog végezni, főiskolára szeretne menni de dolgozik is suli mellett. A második fiam ő most kezdte a szakközépiskolát. A lányom most 4osztályos mert évvesztes, ő meg 3fél éve jár táncra és akrobatikára.
Nagyon jo a kis Zsebi fotoja!

Szia
Vendég
 


Sziasztok!



Köszi és dratula Judit szép csapat!
Az én két fiam teniszezik, most kezték.A lányom mazsorett ő 4 éve táncol az idén felléptek a virágkarneválon.És szintén 4.-be jár de én halasztattam 1 évet mert úgy gondoltuk játszon amíg lehet.Gondolom a Te csajodnak is vannak fellépései.Te is küszködsz a könnyeiddel amikor nézed?
Nagyon boldog szülinapot neki előre is! Kép

kunkli
kunkli
 
 


Sziasztok!

Üdv. Az újaknak! (Bea, Judit, Niki, Kunkli)
4 gyerek nem semmi :wink: A nagyobbak azért gondolom tudnak segíteni.
Nagyon helyesek a gyerkőcök!!!

Judit!

Katám is ilyen szőke, mint a te Robikád :D

Ribizli!

Én sem tudtam mitévő legyek, vegyek cipőt vagy sem. De nálunk Kata még nem megy egyedül, sőt segítséggel sem, csak bútorokba kapaszkodva. Ilyen hidegben mit adsz Veronika lábára??

Linda!
A jokerfood-dal Gyurinak is volt vmi gondja, asszem bele nem illő dolgot talált benne. Bocsi, nem akarom elvenni az étvágyadat,:oops: enyémet nem lehetne akármit mondanak :lol: :wink:
Köszi a linket, nagyon frankó az a sátor és az ára sem rossz, de nálunk nem fér el. Én egy egydarabos házikó, sátorszerűséget szeretnék :)
Nagyon édi bébi Laura, főleg az alvós tetszik a babakocsiban. A szőnyeg is klafa, mennyibe kerül? Hova tervezitek betenni?

Kérdéseim: vékonyabb ill. vastagabb overáll alá mit adtok a gyerekre???

Kata ilyen elmélyülten nézi a Jégkorszakot :lol:

Kép
Kép Kép

Kép

Edit

Kép
Kép
edi78
 
 


Sziasztok lányok!

Kunkli
Köszi a gratuláciot a lányom nevében. Ma egyedül ébredt nagyon lelkesen ment iskolába. Most szeptemberbe volt a legnagyobb fellépése, az Érdi kilométeres utcabálon lépett fel. Nagyon jo érzés!

Edi
Nagyon aranyos szöszi lányod van. Nekem már egy éves kora elött nyirnom kellett a haját mert olyan hosszu volt. Havonta nyirom géppel, hogy férfias feje legyen.
Kébzeld mi kihagytuk a butorba fogockodást. Egyévesen elindult keresztül a szobán azota még gyorsult is, mindig rohan sok a dolga. A küszöböknél megáll és gyönyörüen koncenrálva átmegy rajta.
Eggyik gyerekem se hagyta ki a butorokba valo kapaszkodást csak ő. Pár napja felmászik a butorokra is. A lejövetel még nem mindig zökkenőmentes. :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Edit!

Na végre, h jöttél. Kata olyan gyönyörű kisbaba lett, h csak na :lol: :lol: Megzabizom ahogy nézi a tv-t. Dórit még annyira nem köti le semmi. Elvan dolgokkal nem mondom, de így leülni, és nézni a Tv-t az nincs Nálunk. Elvan a ruhákkal: teszi a fejére, beszél hozzájuk stb....Persze így nagyokat esik, mert nem lát semmit. MOst a legújabb, h a Cd állványról szedi le a cdket, és annyira feszíti, h már 2 polcot letört :cry: Fiókokat nyitogat, és bezzeg nem tetszik neki amikor az újját odacsípi. Örömmel olvasom, h kezd az alvás is megoldódni. Én is csak azt mondhatom, h kezd........... :lol: Öltözködés: body, hosszú újjú, pulcsi, anorák. harinadi, nadrág, és cipő. Még a kajára visszatérve, Dóri is sokat képes enni. Mindig kunyizik a kajámból, pedig szépen megetetem előtte. De inkább legyen étvágya, mint nem :wink:


Linda!

Szépen kikupálódott csájjééé!!!Gyönyörű. Szeretem a képeket nézegetni a babákról, mert annyira jó látni, h milyen szépen fejlődnek. Előbb nem tudtok jönni? Vagy később?

Judit!

Üdv köztünk, és gyere szorgalmasan, és bombázzál a képekkel, mert azt szeretjük. Dóri lányom 16.-án volt 1 éves. Szinte egyidősek pici fiaddal. Miket csinál? Akkor az evés nálatok nem lehet valami könnyű. Gratula a 4 gyerekhez.


Bea!

Még az a szerencse, h történhet ilyen nagy csoda!

:lol: :lol: :lol: :lol:


Niki!

Azt a zoknit kapta ajéndékba Dóri az első szülinapjára. De a barátnőm azt mondta, h a Kenguru Goldba vette. Én is szeretnék még venni, mert nagyon jó kis áru. Majd teszek fel róla képet.

Vasárnapig nem leszek, mert megyünk holnap Kehidára( Lindáékkal ott talizunk


:lol: ), majd onnan megyünk Vámosszabadiba. Kell egy kis kikapcsolódás :lol: :lol: .



MOst meg megyünk ( bettusékkal) játszóbölcsibe.

Mindenkinek sok puszi, csók :wink:

Timi

(Linda hívlak majd)

Kép

Kép
hogyor timea
 
 


Edi,nagyon helyes Kata,és tök jó fej a fotelban :wink: Laura egyáltalán nem néz tvt,nem köti le csak mikor bekapcsoljuk.A hangjára felfigyel,aztán tovább babrál valami mással.
A sátor az ám csak ott egy darab,de ha rákattintasz bal oldalt,a sátrakra akkor bead másmilyeneket,többet,kissebbeket is :wink:
Én még nem adok overált,harisnya,+ egy zokni,vastagabb kord nadrág,bady egy pulóver és egy vastag kabát,sapival.
A szőnyeg 25 ezer :roll: Laura szobájába passzolna:sárga,zöld fehér csikos a tapéta,alul,feljebb meg egyszínű sárga.Még gondolkodom rajta,kinéztem egy virágosat is,de inkább valami unisxet szeretnék,mert ha lesz kistesó(fiú),egyszobába lennének egy darabig,vagy 10 évig :lol:
Jó sok foga van Katának,Laurának még egy sincs,kezd már idegesíteni :shock:
Joker:majd meglátjuk ma mit hoznak,rem.fini lesz!

Judit,Kunkli,a ti képeitek is klasszak :wink:

mennem kell....

Linda

Kép

Kép
czmelinda
 
 


Timi,sajna nekünk csak ez az időpont jó,esetleg egy fél órával előbb csak.Dóri pont akkor alszik?

l
Linda

Kép

Kép
czmelinda
 
 


Szia!

Linda!

Dóri változó mikor alszik. Akkor gyertek 12re. Csak akkor nem tudom, h éppen mit csinálunk. Maradjunk annyiban, h amikor odaértek hívjatok fel. Tudod a számom?

Timi

Kép
bettus79
 
 


Sziasztok, én is rég írtam már, de eléggé szét vagyok csúszva... Rajtam van a gyesbetegség, úgy utálom, hogy minden nap ugyanolyan... na de nem siránkozok itt, nem rontom el a jókedveteket!

Niki! én láttam azt a zoknit a kenguru goldban, de 1000 pénz :cry: én annyit nem adok érte...

Linda, irigy vagyok rád, hogy hozatod a kaját... sajnos, nálunk itt csak a suliból lehet, de olyan rossz levesek vannak, hogy már nem hozatom (csak akkor hozattuk pár hétig, mikor Levi megszületett.) Meg anyagilag nekünk nem éri meg, mert akkor mindig hideget ettünk vacsira, és az bizony nem túl olcsó... pedig úgy utálom már a főzést, (amúgy szeretek főzni, ha csak ez a dolgom, de azt nem szeretem, hogy az egész délelőttöt elveszi, pedig annyi mindent kellene csinálnom) A szőnyeg nagyon klassz, de a méretéhez képest kicsit borsos az ára, nem? :?

Rizi: még azt akartam hozzátenni a cipős hsz-hez, hogy egy évben kb. 2 számot nő a lábuk, persze ez nem szentírás, de nagyjából így lehet számolni.

Lányok, ti még főztök külön a kicsiknek? Nálunk Levi mindig azt eszi, amit mi, amivel csak az a bajom, hogy én nem szoktam mindennap húst főzni, (az olyan unalmas, csak krumplit meg rizst lehet hozzá), és olyankor mondjuk úgy intézem, hogy több sajtot, felvágottat egyen. Amúgy ő már mindent úgy eszik, ahogy a nagyok, a gyümit is darabokra vágva, egy nap többször is megkínálom, fogja és eszi, de nincs már olyan, hogy egy étkezés gyümi. Ugyanígy a túrórudi v. ilyesmi, ebéd után benyom egyet. Ma pl. natúr halfilét csináltam krumplival, evett egy tányérral, utána meg egy rendes adag pudingot, amit én csináltam, nem boltit. Csak néztem, de megette. Amúgy kiváltottam azt a nestlé desszert kupont a dm-ben, de nem valami fini.... (MOndjuk Levi azt is megette, imádja a pudingot.)

Annyi minden ari dolgot csinál, hogy mostmár else tudom mondani, dehát gondolom, a tieitek is! :lol: :lol: Pl. etet kanállal, és mikor odaér a számhoz, mondja: ÁÁÁÁ! nem panaszkodhatok rá, különben, nagyon jó kisgyerek, alvással nincs gond, mondjuk ha fent van, akkor nem tudok tőle csinálni semmit... Úgy emlékszem, ez még kb. fél évig tart, utána picit könnyebb... Na, még dobok néhány képet, és eldugulok! Pusz nektek!
(Bocs, kicsit sok lesz, de olyan jó képeket csináltam mostanában...) Kép Kép Kép Kép

Ildi
Kép
Kép
Kép
true
 
 


Sziasztok lányok!

Timi
Jó titeket olvasni, mert mindenki egykorú a kisfiammal, és hasonlo gondjaink vannak.

CzMelinda!
Most lett kész a Robika szobája. Minden micimackós. Egy éves koráig velünk aludt. Rakok fel képet a szobáról.

True
Én már nem főzök külön a legkissebbnek. Ha nem eheti a mienket mert mondjuk csilisbab van, akkor kap egy kis babagrizt. Jó neked, hogy ilyen jó evő a kisfiad.

Én már overált adok rá szabadidőruhával alatta, kesztyüvel mert nekünk az iskola 30perc és vissza, igy egy ora alatt belefagyna a babakocsiba. Most ősszel megkapta az első cipőjét, 18-as a lába és 19-est vettem. Remélem kitart egy ideig mert, annyiba került mint a bátyja 45-ös márkás cipője.

Sziasztok Kép Robika szobája!
Vendég
 


Sziasztok!

Timi, Tru köszi a választ.

Tru!
Hát annyiért valószínű én sem fogom megvenni. Nálunk csak azért kell a szandál mert a zoknit leveszi a lábáról.

Overált már mi is használunk, én adok rá bodyt, hosszú ujjú pólót, harisnyát, meg még egy pulcsit és így bújunk bele az overálba. Nekünk 20-as lábunk van és 21-es cipőt hordunk. :D :lol: :wink:

Judit!
Nagyon tetszik a babaszoba! :D :D

Gyönyörűek a babók egytől-egyig. :D :D :D :D

Niki

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
viktoranya
 
 
 
 


Sziasztok!

Santos! A kicsi Rékának nagyon boldog 1. szülinapot kívánunk! Ildi és Levi

Kép

Ildi
Kép
Kép
Kép
true
 
 


Na még egyszer: Judit, nektek hány szobátok van, és hogy osztottátok el benne a gyerekeket?

Ildi
Kép
Kép
Kép
true
 
 


Sziasztok!

Santos Boldog szülinapot Rékának!!
Kép

kunkli
kunkli
 
 


Sziasztok!

Santos!

Rékának nagyon boldog első szülinapot kívánunk!!! :D :D :D

Niki

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
viktoranya
 
 
 
 


Santos,boldog szülcsinapot Rékának!Várjuk a képeket majd :wink:

Nagyon jó ez a sok fotó,még,még,még! :lol:

Ma baba -mama klubba megyünk,nemsokára.Tegnap beadattam a szurit Laurának.Kicsit ordított csak,aztán egyszercsak elvágták,de már akkor ordított mikor a doktornő meghallgatta a szívét meg megnézte a torkát :? Ez olyan mint az állatoknál,azok is megérzik a doki szagát :lol: :lol: :lol: Az én Bob -tail kutyusom,mindig bemegy a házába ha jön a doki,amúgy sose :lol:
Laura arcán mindkét oldalt kis piros foltocska éktelenkedik:ekcéma. :cry: Lehet az új Gabi fürdető nem volt jó,kapott rá krémet.Ki milyen fürdetőt használ?Eddig Jhonsont,de annyira utáltam a szagát már...most vissza kell térnem rá....apja szerint már a fürdető váltása előtt is olyan pirosas volt.

Fini volt a Jokeres kaja,nem volt benn idegen cucc :lol:

Linda

Kép

Kép
czmelinda
 
 


Hali...

Linda, az arcát csak a gyógyszertári krémfürdetővel mosd neki, ha ekcémás, nálunk Marcinak is és Hannának is olyan volt, és az remekül elmulasztja! Nálunk akkor jött ki, ha savanyúságot v. kecsapot ettek, és véletlenül odakenték! Sziasztok!

Ildi
Kép
Kép
Kép
true
 
 


Ja, bocs, kérdeztél is... mi mostanában Babát használunk, mert azt az egész család használhatja:))) és nagyon sokféle van mostmár belőle, de én az arcukat csak sima vízzel mosom. (Ha foltos, akkor a gyógyszertárival, de mostanában az nem kellett). De használtuk a DM-es Babylove-ot is, annak szerintem nagyon fini az illata :lol: :lol: Sziaaaaa
true
 
 


Szasztok!


Nagyon köszi a köszöntést!!!!!! Mindenkinek!!!!

Néhány hivatalos adat.
Sánta Réka Fanni 2006. november 8.án született,19.45-kor a 40.hétre. 3500g és 54cm.
Mostani leltárunk:
8 fog,10950g,81cm óriási hiszik,pici tejérzékenység,sok cirkusz.
Kedvenc állat: Puha Maci Úrfi, Viziló és Cirmos Cica
Kedvenc kaja: banános almás pép
Szavak: baba,apba,bba


Na majd jövök a bulis képekkel puszi MINDENKINEK

Zsuzs

Kép

Kép
santos
 
 


Sziasztok!

LINDA!
Mi Níveával kezdtük de már régóta a Gabi fürdetőt használjuk, jó az illata és semmi bajuk tőle. Az arcát én is csak tiszta vízzel mosom oda ne használj fürdetőt.
Nálunk a nagynak pirosodik ki a szája körül ha margarinos kenyeret(tengeri sós Rama) vagy majonézt eszik de neki is csak akkor ha szétkeni, amúgy nem.

SANTOS!
Jól látszott a múltkori képen hogy tényleg hatalmas lányod van. :D :D :wink:
Várjuk majd a képeket! :wink: :D

Niki

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
viktoranya
 
 
 
 


Niki és Tru!Köszi a hozzászolásotokat :wink: én is pont arra gondoltam hogy valami kajci lehet az oka,málna vagy ilyesmi(mert nálunk érik még a kertben)mert sehol máshol nem olyan a bőre.Szoktam neki én is vajas kis katonákat adni,amit szépen végigken az arcán,lehet nekünk is ez a baj :roll: Akkor a pofiját sima vizzel mosom csak meg!A Gabinak nagyon fini az illata,sajnálnám nem használni.Ma kiváltottam a krémet is,remélem hamar elmúllik.Köszi még1x :wink:

Holnap délben talizunk Timiékkel Kehidán,sütök neki sütit,had örüljön :lol: :lol: :lol: meg had hízzon a kufferja :lol:

Linda

Kép

Kép
czmelinda
 
 


BOLDOG SZÜLINAPOT KÍVÁNUNK RÉKA BABÁNAK!!! :lol:

Melódia és Pistike baba :lol:

Kép
Kép
melódia78
 
 


BOLDOG ELSŐ SZÜLINAPOT RÉKÁNAK!!!!!

E.

Kép
Kép
edi78
 
 


Sziasztok!

Rékának boldog születésnapot!

Mi fürdetéshez Gabi fürdetőt használunk, de csak kicsit rakunk a vízbe, és ezt se mindig használjuk. Gabiból is van többféle, pl. gyógynövényes, esti... Arcát is megmossuk azzal a vízzel, amiben pancsol.
Linda: Nálunk nagyon kényes volt régen a bőre, volt olyan folt a testén, ami semmi krémre nem akart elmúlni... aztán a Naturland Pasta zinci oxydati salicylata vált be, ami fémtartalmú, lehet, ezért használt. Barátnőm valami ezüsttartalmú krémmel hozta helyre a babája popsiját.

Jóéjt mindenkinek!

KépKép
rizibizi
 
 


Na hell mindenkinek!
Még egyszer köszi a köszöntést. Lesznek majd még képek,ha a mamákhoz ellátogatunk,a jövő héten lesz az ideje,remélem az ablakaimat is kicserélik nagyobb pechsorozat nélkül,végül minden megoldódott...ikea is jön szóval most nyugodtabbak vagyunk picit. (Bár anyuka (mármint én) kicsit pszico és zaklatott,de ez a normál helyzet. :lol: ) Nosztalgiázok is majd,de most csak a buliról...nemtúlnagyámdekiscsaládikörben: Kép Kép Kép Kép Kép Kép
Kép

Zsuzs

Kép

Kép
santos
 
 


Hello zsuzs, jok a kepek, szep kislanyod van :)

Képzeljétek tiszta gyes-dilinyom van. Ma pihenes gyanant Varatlan utazast neztem, melyben a csalad lova elpusztult, amin nekem kellett bőgnöm :o :roll: Hova nem jutottam :)

KépKép
rizibizi
 
 


Sziasztok Lányok!

Santos
Utólag is boldog szülinapot kivánok s szép kislányodnak! Jópofa volt a Némós torta. Meg volt lepődve tőle? A képen a játék az ajándéka volt? Mi szeptember 25.-én voltunk egy évesek. Egy kép a tortáról egy meg az ajándékról. Mi is szeretjük nézegetni a kisfiammal a ti képeiteket, küldjetek sokat.

Sziasztok Kép Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Zsuzs, amikor Levi meglátta Rékát a tortával, hirtelen úgy elvigyorodott! Olyan édes volt! Lehet, hogy neki is eszébe jutott a szülinap??? Ki tudja, mi járhat egy ilyen pöttöm palkó eszében :?: :lol: :lol:

Képzeljétek, apa állandóan azt csinálja, hogy mondja Levinek: vigyázz-vigyázz, elkaplak! Levi meg olyan gyorsan mászik, hogy mire lehajolunk utána, héthatáron túl van! :lol: :lol: Reggel is mondta neki apa, de közben már indulniuk kellett melózni, Levi elindult, majd mikor látta, hogy apja nem megy odaszólt neki: DEJE! Tök sokszor van, hogy ilyen értelmes szavakat mond, de csak egyszer, utána látszólag elfelejti, persze tudom, hogy nem, csak az újaknak kell a hely a buksiban! :)

A másik: mindig kihangosítva beszélünk a mamával telefonban, tegnap egyszercsak hozza a telót, nyomja a kezembe, és hangosan kiabál hozzá: MAMA! Szemmel láthatólag azt akarta, hogy hívjuk fel. Én egyszer megzabálom. Írjatok már ti is, hogy miket csinálnak, mert imádom olvasgatni!

Ma mentünk volna az ovisokkal Márton napi lampionos felvonulásra, de ilyen esőben nem megyünk :cry: Sajnálom, mert Hanna kicsit ismerkedett volna az ovistársaival, de mit csináljak, ha egész nap szakadt.... Esőben azért nem fogunk sétálgatni...

Linda: málnát elméletileg 2 éves kortól lehet adni... Én is akkor tudtam meg, mikor Hannával másfél évesen voltunk dokinál, és elmesélte neki Hanna, hogy milyen finom a szamóca... Akkor mondta dokinéni, hogy aprómagvasok 2 éves kortól. Jól van , gondoltam...

Zsuzs, ha lesz időd, újszülöttes képet is kérünk!

Na sziasztok..

Ildi
Kép
Kép
Kép
true
 
 


Hell


True , Viktoranyu
Mindig jó érzés,ha korabeli helyes fiatalemberek nézegetik vigyorogva az ember lányát! :lol: :lol: :lol:

Viktoranyu!
aha,a képen az ajándékkal vagyunk,zenélő kütyi,de nem nagyon kötötte le,csak a boltban,amikor vettük,mostanság a kedvenc játék a kölesgolyó szétszórása,majd felcsipegetése és egyik tálból másikba rakosgatása...ja és a wc ajtó nyitogatás,néha a fedél emelgetése,majd fél órás színészkedés a hű de büdi arc erőltetésével...

Miket csinálás:
mostanában nem beszél,csak a baba megy,de mindenre más hangsúllyal...

porszívózik,kinyitja a szekrényt,ahol a porszívó van és szipog...ez tuti az orrszívós időből marad, mosógépből kirámol és belerakja a játékait,a múltkor ezért kimostam pár dupló kockát...szóval házias,törölget,főleg a saját asztalát,persze a szivacsot meg kell rágni,hátha finom.

okos fej pocak mutatás,néha összekeverve,de már megy a cici és a feni is (érdekes,ezt nem keveri) utasításokat megért egy kettőt...hozd ide tedd bele na ilyenek...ja és engem etet folyton a kanalával...van még szandi és cipőtalp nyalogatás,hűtőnyitogatás és kipakolás,ja és hisztikor a földre fekvés (ilyenkor ha nem foglalkozunk vele,azonnal abbamarad)

ÍRJATOK CSAJOK,TÉNYLEG TÖK JÓ OLVASNI,HOGY KINEK MIKET MŰVEL A BABÁJA...

na megyek,vár a kávém
pusz ...

ja és pár kép,de szülőszobás nincs,mert nem szülni mentem,szóval egy napos képek vannak... Kép pocakos
Kép egy napos Kép egy hetes Kép Kép

Zsuzs

Kép

Kép
santos
 
 


elcsúsztam a felíratokkal bocs,de mindegy,ezek a kedvenceim közül valók...na lépek pusz

Zsuzs

Kép

Kép
santos
 
 


Ja. hát mondom én hogy hülye vagyok,na mindegy...szóval Judit,neked akartam írni még azt jó jó ha az ember lányát megnézik a kissrácok...bocs...kávé is kihűlt...

Riz: köszi a dícséretet egyszer bevörösödök,annyian dícsérik a kölköt.

na mostmár tényleg megyek

Zsuzs

Kép

Kép
santos
 
 


Sziasztok!

Hogy miket csinál Pisti? :lol: :lol:
Pistike amióta tud menni,rójja az egész lakást megállás nélkül!Rámol,dobálózik,hosszabítót piszkál,meg persze konektort :shock: Még jó,hogy be van dugva...Süti a kalácsot,tentézik ha mondom,de beszélni nem beszél...persze mondja a magáét baba nyelven,de szavakat még nem!Anyóstól már a múltkor is kikaptam,hogy már kéne beszélnie...A pumpa kissé felment...
Beírattam bölcsibe,eredetileg áprilistól,de ha nem lesz hely,csak szeptembertől...Már most is lett volna hely,de anyós csak tavasztól nem ér rá,mert mennie kell kapálnia :x Na mindegy!Úgyis csak annyit viszem,amennyit nagyon muszáj!Nemsokára elmegyünk veszünk bébinek egy cipőt,nem siestát,arra nem tellik!Pisti is harisnyában,és csúszásgátlós zokniban flangál itt bent,nem adok rá szandit!Kint meg nem sokat fog mászkálni a télben! :roll:
Málna: Én már nyáron adtam pistinek,nyelte mint kacsa a nokit!Én ilyen bátor anyuka vagyok,kipróbáltam...Pedig tudom,hogy mit mikortól lehetne,de leteszteltem! :oops:

santos!
ne pirujjá,de szép kiscsajod van!Majd megyünk udvarolni! :lol:

true!
A nagyfiad tiszta te vagy!Szóval érted! :lol:

Minden új topiclakot aszeretettel köszöntök,én ilyen alkalmi jövő-menő vagyok csak!Hiába,dolgozó asszony :roll:

sziasztok!Melódia

Kép
Kép
melódia78
 
 


Sziasztok lányok!

Az én Robikám egyéves kora ota futkos a lakásban. Nem tud totyogni mindig szalad. Nálunk kimaradt a kapaszkodva járás időszaka. A pakolás: mindent kipakol, bepakol, rendezkedik. Már kiskora ota saját hosszabitoja van. Nagyon ajánlom a csajolnak, mert a lányom játékporszivojával takarit is. Az utvefurotol fél, de mégis akkor sir ha nem láthatja hogy fur az apa. Ő szereti nyomkodni a zenélős gombokat, amivel le van fényképezve az zenélős mesekönyv. Ja a sláger a kislapát kisseprüvel, avval szoktam az etetőszéke alol kitakaritani a morzsákat. Ha kérdezzük hogy kérsz e akkor bolint és azt monja igen. Nem nagyon beszél csak mutogat mindent. Kép A gombok bűvöletében!

Sziasztok
Vendég
 


Sziasztok!

Hát Viktor is mióta tud járni azóta meg sem áll, folyton pakol mindent ami a keze ügyébe kerül, én meg este beömlesztem egy helyre és reggel kezdődik elölről.
Mi még csak babanyelven beszélünk szavakat Ő sem mond. Az elosztó kapcsolgatása nálunk is sláger meg a konektor de az be van vakdugózva hálistennek. :oops: :D
Amúgy sokmindent megért. Ha behisztizik akkor elkezd visítani, de valami iszonyat módon tud fülsüketítő. :roll:
Röviden ennyi. Majd teszek fel újszülött képet is csak most apa akarja bitorolni a gépet.

Niki

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
viktoranya
 
 
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?