Új privát üzeneted érkezett!

Ha már a pocakoknál tartunk, Apa 9 hónaposan :D (engedélyt kértem tőle a szerepeltetéséhez :wink: )
Kép [/img]

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Jelentem a vásárlás (nézelődés) nekem se a kedvenc időtöltésem, bababoltban egy kör és mindent tudok! :)

Legutóbb anyós rángatott el minket egy boltba!! Háromszor jártuk körbe mire kiterelhettem őket :)!!!!

Édes teher!!!!

:)
mot
 
 


Mot! Te is feltehetnéd a pocakodat! :lol:
Winnie: Nem is irtam milyen édes a babócád!
mosódió. felmentem a fentebb írt weboldalra, hogy rendeljek gyorsan fél kilót, és látom, hogy itt a próbacsomag csak 400!!!!

Kép
Kép
[/url]
korena73
 
 

 
 

Sziasztok Kismamák és kedves Kispapa!

Jó régen írtam, de azért olvasgattalak titeket.
Hát érdekes témákat hoztatok fel, jókat kuncogtam én is ilyen fejős témán meg hasonlókon.

Nagyon tuti képeket tettetek fel, helyesek vagytok, és mindenki szép pocakos, és arányos! Jól néztek ki!!!!!!!!!!
ma este én is megkérem kedves férjemet, hogy varázsoljon fel friss képet a pocakról. Az utolsót 18 hetesen csináltuk, majd felteszem azt is összehasonlításnak, hát nem semmi.
Ugye én írtam, hogy nincs nagy pocim, hát most két hét alatt, sőt most az utolsó 4 napban beindult, de látványosan. Mindenki mondja, hogy mi történt, mert eddig szinte alig lehetett látni valamit, most meg már gömbölyödik a dolog. Na azért én szerintem az utolsó helyen vagyok mértetügyben, de nem baj! Tegnap a boltban megkérdezte az eladó, hogy hányadik hónapban vagyok, 3. vagy 4.-ben?! Jót mosolyogtam.

Férj ügy: Nem egyszerű, azért kitartás! most a baba az első, nem szabad idegeskedni! hát én csak jót tudok mondani a férjemről. Igaz ő sem az a kényeztető, bújós, simulékony pasi, aki el sem engedi a kezem, de látványosan imád mindet! Most munka terén el van havazva, alig van ideje, és úgy ájul be este az ágyba, de mindig végighallgat, nem rázza a fejét hogy járom a boltokat nézelődni, sőt mondtam, hogy láttam tegnap egy olyan édes kardigánt kiscsávónak....erre leszúrt hogy miért nem vettem meg! Amikor kiderült, hogy babát várunk, akkora rózsacsokorrl jelent meg, hogy szó szerint alig fért be az ajtón.
Babakocsira meg egyéb ilyen "technikai" kiegészítőkre ő is rá van kattanva, olyan alaposan tud megnézni egy babakocsit, meg olyan keresztkérdései vannak az eladótól....háztartásban most nem tud besegíteni, de nem is vár el tőlem semmit, sőt sokszor nem engedi, hogy végignyaljam a lakást, inkább rámparancsol, hogy pihizzek én is kicsit. Szóval nekem szerencsére nincs panaszom, sőt.
Ma reggel olyan édes volt, tiszta depisen jöttem haza az első órámtól, aztán átölelt, és olyat bókolt, hogy azóta ragyogok! Azért vannak ám nekünk is nehezebb napjaink, amikor tudjuk, hogy inkább nemis kell szólni a másikhoz..de ezt tiszteletben tartjuk.

Lányok, fel a fejjel, és a beszélgetés és az együtt töltött idő nagyon sok mindent megold. Nemértem miért kergül meg ennyi pasi, ha jön a baba. De a környezetünkben is vannak szép kis sztorik. Kitartás!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kutya macska témában inkább nem igen szólok hozzá, nálunk nincs semmi állat, és nem is szerertnénk, én valószínű túl kényes vagyok a szagokra meg a szőrre, és nem tudnék állatot elviselni a lakásban. De ne gondoljátok, hogy nem vagyok állatbarát!
Viszont ha jól tudom, kismamáknek nem nagyon ajánlják a macskákkal való kapcsolatot. Vagy csak a kinti macskákkal? Nem tudom, de a védőnőm külön rákérdezett nálam erre.

Babakocsi ügyben én is megtaláltam álmaim kocsiját, de a színe annyira nem győzött meg, úgyhogy most színkeresgélésben vagyunk. jó kicsire össze lehet csukni, de elég nehéz, viszont masszív! Brendonban találtam, Greco. Az ára nem billig, de minden megvan hozzá...azért még futunk pár kört ezügyben.

Mágnes: nagyon jó kocsit vettetek! Nincs honlapja a boltnak?

Tegnap bejelentkeztem szülésfelkészítőre, okt03.-án kezdődik, és 8 alkalom (8hét), tök jó témák lesznek, kimondottan mindkét szülőnek ajánlják. Férjemet is érdekli, úgyhogy nem húzta a száját. Meg bejelentkeztem kismamatornára, meg "gáttornára". Kíváncsi vagyok. Jövő héten kezdődnek a tornák.
Ja meg olvastam, hogy indul szoptatásfelkészítő kurzus is. Annyit írtatok erről a témáról, hogy elmegyek egy ilyenre is, ártani biztos nem fog. A védőmőm meg babamasszázs kurzust vezet, az is jó lehet. Annyi jó dolog van már kismamáknak!

Képzeljétek, ma felhívott a szopihárnás fickó, hogy ne haragúdjak, de csak ma érkezett meg a rendelt tönkölybúza, és a késés miatt vcsak jövő héten fogom megkapni a párnát, de ne izguljak, egyébként megjött a pénz, és köszönik megrendelést.
Tök rendesek, hogy felhívtak!

Na, jó hosszú levelet sikerült összehozni, remélem senki nem unta el magát!
Szép napot mindenkinek!
Vendég
 


atya ég, de hosszú lett! SORRY
Vendég
 


Szilvi! :)

Mesélj erről a tanfolyamról feltétlenül szeretnénk mi is menni!!!! :)

Kedvesem volt védőnéninél, minden ok a hercegnővel, 2 hét múlva terheléses cukros játék!!!

:)

Babakocsi honlap engem is érdekelne!!!:)
mot
 
 


Sziasztok!

Férfitéma: most lehet, hogy nem leszek túl szimpi az írásommal, de én úgy vagyok vele, hogy apát inkább ne érdekelje annyira a babaruha, vásárlás, és legyen igazi férfias férfi (nem macho). Elvégre engem se hatnak meg az autós műsorok a tv-ben, meg a háborús filmek.
Persze néha tök jó lenne, ha velem együtt elolvadna 1-1 kisruha láttán, meg átérezné, hogy nem egyszerű terhesnek lenni...
Huh, remélem, érthető voltam. :)
Nekem egyszer volt egy pasim, aki előtt még egy hülyét se lehetett mondani, mert totál elszörnyülködött, szóval a lelke kb olyan volt, mint egy ovis kislánynak. Ha választani kell, inkább ne hassák meg a női ruha boltok.
Azért enyém férj tavaly segített összehajtogatni a babaruhákat, amíg én vasaltam (na persze felszólításra, nem magától jutott eszébe); a végén mondta, hpogy ez tisztára olyan volt, mintha makettezett volna. :D:D:D

Ilgya
, én alapból vékony vagyok, és ha jól látom, Te 6 héttel előrébb jársz.
Én eddig 2,5 kilóval vagyok több, ennek örülök, Zitával ilyenkor már 5-nél jártam.

A szopis melltartót én is megvettem előre, mert egy újszülöttel, gátsebbel, leamortizálódva sztem képtelenség elmenni venni. A mellszívót mi úgy csináltuk, hogy apával elmentünk megnézni, és amikor kellett a kórházban, ő elment megvenni, és behozta.

A mosódiós ruhák nem elektromosak, ha nem használtok öblítőt?
Vendég
 


Mot: mint írtam, 8 alkalom lesz, jön orvos előadást tartani, szülésznő, védőnő, lesz szó babaáőolásról, lesz szülőszoba látogatás, mi a teendő, ha megszületik a baba, hogy tudnak az apukák segíteni (fürdetés, pelenkázás) betegségek, szoptatás... ilyen témákat olvastam.
Szerintem klassz lesz, főleg ugye kezdő szülőknek. A Megyei Kórház indítja nálunk, ahol szülni fogunk, és az ottani dokik, szülésznők tartják a foglalkozásokat. biztos fogunk tanulni belőle.
Na és persze ingyenes! Itt kéthavonta indítják a kurzusokat, ugyhogy még jókor megyünk.
Kérdezzetek ti is utána.
Munkahelyeden nyugi van?
Vendég
 


Na elmegyek ebedelni meg chatelni a baratnokkel es maris jo sokat irtatok :D
Erot gyutok mert megyek a gyerekorvoshoz Alexnak egy papirert,ja meg megmutatom magam hogykeszuljon az ujabb babara,mert meg nem tudja,Alex olyan ritkan beteg hogy meg nem is tud rola. Aztan a DM-be+patikaba.Megveszek mar par dolgot ami elall,nem biiirok mar magammal vasarlas teren.:roll: :wink:

Kolena
persze pasik ezt nem igy latjak,de jo meha szembesiteni oket a tenyekkel. :lol:
Koszi hogy feltetted a linket,bar en egy baratnomtol vettem egy jo nagy zsakkal,azt hiszem 1.5kg van benne,de meg alig fogyott.Egeesz diok vannak bene nekem kell szetszedni oket.5000 ft volt ez a zsak,a belvarosban egy bioboltban vette.

Magnes
Hat ezen jot nevettem,apa vezet mindannyiunk elott :lol:

Deszilvi
latom kutyaban-macsakaban egyet ertunk :wink: Valhogy nem hianyzik az eletembol.
Graco kocsik nagyon jok,nem fogod megbanni :D
Hol indul a szoptatasfelkeszito tanfolyam? a korhazadban ?irnal errol?

Tunde
Minden szavaddal egyet ertek.A puhany ,lelkizos pasiktol nekem is elegem van.Volt olyan aki nem ertette hogy az miert baj,miert szakitok vele ha mindenben a kedvemre tesz...hat pont ezert,mert inkabb volt baratno mint pasi..
Nem vettem eszre hogyelektromosak lennenek a ruhak a mosodioval sem.

K

Kép
Kép
kataa
 
 


Deszilvi
Ja most latom hogy Te nem pesti vagy.Anno en isjartam a korhazas tanfolyasra,de amit ott mondtak szoptatasrol az nem volt tul informacio teli...igy utolag.De a tobbi resze azert erdekes volt.

Kép
Kép
kataa
 
 


Kataa: ez is a kórházban lesz, de külön téma, nem a szülésfelkészítőn belül. Külön szakember tartja, és egy felkészítő kurzus lesz, hogy minnél jobban menjen a szopiztatás, mire kell figyelni, hogyan kell táplálkozni, lesz filmvetítés. Az a címe a programmnak: Ráhangolódás a szoptatásra
Kíváncsi vagyok.
Igen, ez nem Pesten van.
Vendég
 


Sziasztok!

Na újra itt vagyok....hol is tartottam???

Megjártam a védőnénit....
Már 73 kg vagyok :oops: és a vérnyomásomat is csak harmadszorra sikerült megmérni,először valami 77/48 volt :D aztán hoztak egy másik gépet,mert azért ennyire nem alacsony :? végül valami 106/69 körül lett .Említettem neki a pocikeményedéseket,mert egy pár napja éreztem valamit,pihenést javasolt és hogy ne nagyon cipeljem a 2 éves fiamat,amennyiben kivitelezhető :oops: de azért szombaton a dokimnak is megemlítem. Tud erről valaki valamit? Most nincs időm utána keresgélni.....

Krista!
Köszi,hogy felveted apának a honlapot,nagy segítség lenne,ha egy helyen lennének az infók....a mi különbejáratú honlapunkon van egy pár dolog(bababoltok,kismamaruha,utónevek)ha érdekel...

Mágnes!
Nagyon édi a te pocakod is,itt mindenki milyen karcsú...... :shock:

Nagyon klassz ez a kocsi.

Mintha itt olvastam volna,de nem biztos,valaki nem Pég Perego Pramette-t nézett ki? Én most erre indultam be....valaki tapasztalat?

Ez a kiskutya valami haláli,olyan aranyos...

Akkor az apa vetekedhet az én párom pocakjával :D örülök,hogy nemcsak nálunk vagyunk a családban "ketten" várandósak. :D :D :D


Tinu!
Ne beszélj már...igenis aranyos a pocid!Nálam úgyse lesz bénább, ne izgulj! :oops:

Andykamama!
Te is nagyon csinos vagy!!!

Winnie!
Biztos forrásból tudom :wink: ,hogy rengeteget dolgoznak a csecsemősök,viszont úgy érzik (joggal),hogy nincsenek eléggé "megfizetve"se anyagilag,se erkölcsileg.Azért az orvosoknak vagy szülésznőnek csak odadob az ember egy borítékot vagy valami kis ajándékot,ők viszont valamikor még egy jó szót se kapnak,csak sok türelmetlen,felháborodott,"tudatlan" anyukát. Persze,ők választották ezt a hivatást,de akkor is néha több kedvességet várnak.....

Kata!
Olyan jó olvasni,hogy vannak ilyen kiegyensúlyozott,szülőbarát gyerekek,mint az Alex,és ilyen minta apák.
Dávidra se panaszkodhatom,de azért ő mégiscsak 2 éves,azért azt sajnálom,hogy nem tudok majd ugyanannyi időt szánni a picire,mint annak idején a bátyusra,remélem nem fog egyik kárára se válni a kis korkülönbség :( végül is én akartam...

És ilyenkor viszi a vérnyomásmérőt is a védőnő,vagy mit szokott csinálni,akinél házhoz megy? :oops:

Mot!
Legalább neked édes teher a vásárlás,nálunk teher,de nem édes! :D

Deszilvi!
Örülök,hogy írtál....és tök jó,hogy ilyen sokat!

A laikusok sokszor nem tudják "belőni"az időt,én is már jártam így :D ,ennél már csak az lesz jobb,mikor a kisfiadra azt mondják,hogy jujj de szép ez a kislány. :D

Remélem nem maradt ki senki!

Niki!Merre vagy?

Ildikó
ilgya1
 
 


sziasztok!

Tünde, ezen a babaruhahajtogatósMAKETTezésen megint jót mosolyogtam, ezt is vicces volt elképzelni, legalábbis beleképzeltem a páromat egy hasonló helyzetbe.... még akár be is válhat, hát szerintem ő is érdekesen forgatná azokat a pöttöm ruhákat.... :lol: :lol: :lol:

én most jártam meg a patikát, feltöltöttem a magnézium készletet, no meg calcium, gombakenőcs, készülök mindenre :)))

babakocsi ügyben én tegnap találtam rá a babakocsi.lap.hu-ra. és egy csomó bababoltra, de tegnap aztán hazamentem, ma meg még nem mertem megnyitni a honlapot, mert dolgozni is kéne így a másfél hét tréning után..... :? :wink:

ja, és köszi az elismerő szavakat Ficánkakisasszonyra, mi is borzasztóan büszkék vagyunk :) ja, és Réka Anna lesz két becses neve ,de inkább csak Rékapanka :)

ja, és továbbra is keményedés kérdés: ha keményedik az akkor olyan atomkemény? mert hogy szerintem alapban sem olyan puha, merthogy még is csak kitölti valami a hasfalat, nem? szóval ha keményedik, az egyértelmű lesz, és nem kell nyomkodni, hogy akkor ez most kemény-e, vagy nem? Bár abban bízom, hogy ha egyszer keményedem, azt tudni fogom...... Nekem inkább tompa hasfájásaim vannak néha, olyan mensi szerű, de nagyon enyhe. Az gáz? De ezt is keverem néha a beleim rosszalkodásával.... No mindegy, jövő héten kontroll, akkor úgyis megnéz dokinéni.

Én holnap megyek cukorvizsgálatra, bevásároltam a zsömlét meg a kefírt.

KépKép

KépKép
winnie27
 
 


ja, és igen tök jók a pocakfotók, majd én is benevezek. szerintem nekem is kisebb, mint az átlag ilyenkor, bár most talán beindult...És hát én nem vagyok olyan karcsú, 70 felett indulva nem tom, mennyivel, most már a 80-at közelítem... :(

és igen, az a honpal tök jó lenne!!!!!
Ildi, Neked melyik a honlapod? már bizti írtad, sőt, szerintem láttam is, csak sok lenne visszanézni... :oops:
És honnan van Neked bizti forrás csecsemősnővér ügyben? Persze, igazad van, csak hát hozzám - nem bennfentes lévén - a másik oldalról jutnak el az infót, de jó hallani azt az oldalt is.
És még egy Istvános kérdés? ti tudjátok, mikor van ott a szülésfelkészítő tanfolyam? És jártok? (Bár Kata ha jól emlékszem, írta, hogy csak az elsőnél volt...) és van honlapja a kórháznak? mert nem találtam...

na, most már tényleg visszamegyek kicsit dolgozni...

KépKép

KépKép
winnie27
 
 


Anya unszolására felhívtam a vöröskeresztet babás tanfolyam miatt :)

Infó: Vigadó tér 3. 10 alkalom (4 óra /alkalom), 20 e ft, mondtam a nagyon kedves néninek, hogy akkor ez elmarad, mivel messze van!

Közölte, hogy az 1500 Ft-ért árult könyvből oktatnak, érdemes megvenni, minden benne van!

És a lényeg:

Azt mondta, hogy minden anyuka tudni fogja mit akar a baba!!!!!!

ÉS EZ IGY IGAZ!!!!!

:)
mot
 
 


Winnie!

A szomszédom csecsemős az Istvánba :wink: :D (ettől függetlenül választottam azt a korházat,mert ott orvos a dokim,akihez magánba jártam) ...és tőle halottam egysmást,persze ha belegondolok tényleg van benne valami,mert sokat dolgoznak és éjjel-nappal....
na jó, én azért inkább a másik oldalon állok,és igenis legyenek velem kedvesek,és türelmesek.......de be kell látnunk,hogy mi anyukák is néha tudunk kiakasztóan viselkedni. (Senki ne vegy magára :( ...)

Itt a pocakom honlapja,ezen megtalálod az István korház linkjét is.
http://gportal.hu/portal/pocakbaba/

Én nem jártam tanfolyamra,mert dolgoztam,most meg már nem szeretnék menni :? ,de utána tudok neked kérdezni...,esetleg az István korházas topikban a csajok meg tudják mondani...

És örülök,hogy vannak még olyan "karcsú" anyukák is errefelé,mint én. :D

Gombakenőcs az miért? :oops: biztos nagyon tudatlan vok :oops: :cry:

Tünde!
Ez a makett dolog tényleg jó volt..... :D
én se azt mondom,hogy az apa meghatódjon egy bébicucc láttán,úgy mit én,de némelyik már túlságosan is átesik a ló túloldalára,azért nem egyedül "gyártotta" szegény anyuka azt a gyereket,igenis vegye ki a részét belőle,nem kell túlzásokba esni,de azért vannak kötelezettségek...



Ja a pocakkép :oops: (28hetes)inkább nem egész alakosat választottam,mert a seggem nagyobb,mint a hasam :oops:
Kép

további szép napot nektek:Ildikó
ilgya1
 
 


hihi, Ildi, nekem is a hátsóm nagyobb még ,csak nem akartam leírni :) de én tréninggatyában fotóztam magam, így kevésbé látszik. :lol: :lol: :lol:
Köszi az Istvános infókat!

Gombakenőcs kellett, elvileg már kikezeltük, de azért biztiből még zsoktam néha kenegetni, ha valami kellemeltlent érzek, de inkább, csak hogy legyen, ha megint baj lenne...

KépKép

KépKép
winnie27
 
 


Sziasztok!

Kezdek megnyugodni, hogy nem egyszemélyes tábort alkotok, mint 70-es kismama. :) :oops: és ez itt nem az éveim száma... :D

Andi


Kép
andykamama
 
 


Sziasztok!
ilgya: tök szép pocakod van! :D

deszilvi, mot. sajnos nincs honlapjuk, a párom mondta is, hogy bizniszel velük, és megcsinálja nekik, de gyanítom, mire az kész lenne, addigra mi már rég babázunk.. :D Egyébként lengyel kocsik, a néni nagyon aranyos. Enyhén akcentusos:" Há már nágyobb a bábá... ":lol:

Itt nálunk csak 3 alkalmas "tanfolyam " van, minden hétfőn. Nem tudom abban a három órában ugyan mifenét tudnak mutatni.. Azért okt. végén elmegyek, de szülést nekem ne rakjanak be megnézni, olyat már láttam élőben. :D

ma voltam bent a munkahelyemen, mindenki azt mondta, hogy tuti fiam lesz.. na persze...
Kolleganőmnek 3 kislánya van, most 20 hetes, a negyedik is lány lesz. :)

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Megmértük a hasamat, ha jó helyen tettük, akkor 97 cm. Ez reális?
Egyébként én is 70-es kismama vagyok, hiába 60,5-ről indultam. :oops: Nekem nemcsak a fenekem, hanem a combom és a derekam is jó husi lett. Szerintem látszik a képen is, amit feltettem. :oops: Pedig ha belegondolok, hogy 1 évvel ezelőtt még 56 kg voltam... Igaz, akkor fogyi után voltam és mire terhes lettem, már nem innen indultam, de mégis fura belegondolni.
Haskeményedés: nekem ma különösen keményedett, szerintem azért, mert kicsit sokat rohangásztam az utóbbi napokban. Aludtam is most délután, mert volt időm. Szerintetek, ha Mg-os plusszt veszek, az elég, vagy kell vegyek valami "erősebbet"? Én csak két hét múlva megyek nőgyogyihoz, úgyhogy nem várok addig a kérdéseimmel, meg a tanácsaival...

Kép
Kép
tinu
 
 


Íme a beígért két kép. Az első két hete készült, igaz hogy fekete felsős, de ott még zéró pocak. A másik mai friss ropogós felvétel!
Azért van különbség, Kép Kép nem?
Vendég
 


hú bocsi, kicsit nagyok lettek a képek!
Vendég
 


Szilvi: azta, két hét alatt nőtt ennyit a hasad?! :shock: 8) Arról nem beszélek, hogy milyen irigy-irigy vagyok a csinosságod miatt... :oops:

Kép
Kép
tinu
 
 


Tinu: hát igen én mondtam hogy megdöbbentő lesz a különbség. Te sem panaszkodhatsz! Egyébként pedig minden kismama gyönyörű, főleg ha nem TERHESSÉGNEK fogja fel ezt a szép állapotot. Szóval ez az állapot mindenkit megszépít! Én nagyon jól érzem magam a bőrömben! Eddig, aztán majd január elején újra nyilatkozok ebben a témában!

Mot: most te jössz pocak ügyben! Neked is kell képet feltenni! :D

Korena: te is ígértél képet! Kislányodról is tehetnél fel fotót!
Vendég
 


Niki, raksz majd táblit? Most, hogy látunk egymásról képeket, könyebb azonosítani, hogy ki kicsoda.

Szilvi, nagyon szép kismama vagy, jó a háttér is, Nálatok van?
Vagy fotósok vagytok? :wink:

Voltam dokinál, a helyzet változatlan, szedjem a 3*1 magnéziumot, és fújjak a Brycanilból is 3*1-et, és pihenjek sokat...

Andy,
a cukorterhelést hol csináltatod? Gondolom nem Győrben... :( mert akkor mehettünk volna együtt.
Vendég
 


Jó reggelt!

Szilvi!
Ez tényleg nem semmi..látványosan sokat nőtt két hét alatt a pocid,és nagyon csini vagy tényleg!!!!A háttér nekem is nagyon tetszik!
ilgya1
 
 


Jó reggelt Mindenkinek! :)

Próbálok saját "pocak" fotót intézni én is, bár a kollégák kicsit nézni fognak, hogy mire is akarom használni!!! :)

Szerelmeimmel minden rendben, okt 4. cukros játék!

És ma elindulunk Cserkeszölőre, aktív pihenésest játszani!!!! :)
mot
 
 


Kép
mot
 
 


És ime majdnem 29 év! :)

(csak erős idegzetűeknek)

Kép
mot
 
 


Sziasztok,

Tegnap voltam a gyerekorvosunknal,jol meg is lepodott amikor beleptem hogy babat varok 8) Hiaba Alex egyaltalan nem beteges,talan februarban voltunk utoljara :wink: Ugyhogy a nagy oromkodes utan azt mondta hogy persze elvallalja tesobabat is,oktober vegen kell hozza mennem hogy felirja a kenocsoket,furdetoket,stb,aztan ha hazajottunk a korhazbol akkor masnap jon is.Sot az osses oltasra eljon,nem kell majd telen bevinni ami azert jo lesz.

Vettem mar par dolgot tegnap,foleg a korhazi cokmokhoz,betet+halos bugyingo,kis tisztalkodo dolgok.Meg pelenkat+popsitorlot,stb..
MEga batyamektol elhozom a maradek ruhat es akkor oktoberben kezdodhet a bepakolas a szobaba :D

Szilvi
Persze,a tanfolyan is tenyleg arra jo hogy rahangolodjon a babazasra az ember :wink:

Ilgya
Jo a keped :wink:
Hat nekem 85/50 mar volta vernyomasom, :roll: A vedono csodalkozott hogy meg csak nem is szedulok.Hat igen pihenes az jo lenne,de ha Davidalszik akkor mindenkepp probalj lefekudni.ha csak parszor volt a meg nem gaz,nekem eddigegyszer,amikor irtam,de eleg is volt :wink:
Hat en az egyetlen kedves csecsemosnek anno adtam penzt,szerintem is megerdemlik. Sot az intenziven (a SOTE-n minden csaszis oda kerul ) a novereknek is ,mert megerdemeltek.
Hat passz,mert a vedono meg nem jelent meg nalam,a regi sem,oda inkabb en jartam es mindig elinteztem 5 perc alatt :wink: Szerintem csak azert jon hogy a terepszemlet is megejtse :)

Winnie
Ne aggodj azt megered ,mert a kemenyedestol levegot alig kapsz majd,ugyhogy addig jo amig nem tudod mi az.
Cukros vervetel tok emberi,varni sem ekll nem is ehgyomorra kell menni.Reka nagyon szep nev :D
A tanfolyamrol van kirakva papir a vervetelnel,nezd meg ott,azt hiszem most indult ujra a nyari szunet utan.

Tinu
Szerintem extra mennyisegu Magneziumot majd az orvos utan szedjel,hat ha elega pihenes is.

Deszilvi
Hat mar az elson is latszik azert :wink: Nagyon jok a kepek, a masodik a ti lakasotokban van?nagyon izleses :D
Egyet ertek,en is egesz maskepp erzem magam,ha lehetne lennke n mindig babas :wink: Biztos a boldogsag amit erzunk szepiti emg az ember lanyat :D

Mot
Hat ez a kep nagyon kiraly...latszik hogymeg nagyon az elejen vagytok :lol: :lol: :lol:
Mi tavaly voltunk Cserkeszolon egy hosszu hetvegere,nagyon jo volt,szep a furdo es a panzioban ami mellete van is mindenki kedves volt.Jo pihenest :!:

Pusz
Kata

Kép
Kép
kataa
 
 


Sziasztok!
Szilvi: Nagyon helyesek vagytok a képen, ez már tényleg tekintélyes pocak.. :D

mot: vigyázz, az öv el ne szorítsa a babát! :wink:

Nem tudom mi van velem, mostanában erősen szédelgek... Szóltam a védőnőnek, azt mondta kerüljem a hirtelen mozdulatokat. De már a legapróbb mozdulatra is beszédülök (pl. amíg a monitorra nézek a billentyűzetről..)

Hehe! Most látom, hogy már csak 99 nap van hátra! Végre kétszámjegyű! :lol:

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Imádok kismamának lenni!

Az első kép a férjem műtermében van, mert ő fényképész, a második nálunk. Hát kváncsi vagyok majd a babáról hány száz kép fog készülni! Az tuti, hogy a gép mindig készenléti állapotban lesz!

Mot: gratula a képedhez, azért remélem a mi pocakunk nem lesz ilyen szőrös, de neked jól áll! :lol:

Cukorterhelés hányadik héten szokott lenni?

Van egy buta kérdésem: néha olyan vizelési inger jön rám, hogy ha azonnal nem tudok wc-re menni, szinte belevörösödök! Éjszaka a két kijárás már megszokott. Az is hozzá tartozik, hogy nekem eddig nagyon alacsony volt a folyadékszükségletem, de rámparancsoltak, hogy igyak sokkal többen. Hát ennek most eleget teszek, addig nem nyugszom, amig a minimum 2 liter nincs meg. Na de azóta 5 percenként tudnék....gondolom belülről is nyomja Borsó a dolgokat....Van valaki hasonló helyzetben?
Vendég
 


Sziasztok,


3 napja nem olvastalak benneteket, kinyomtattam tegnap délutánig a termést. 32 oldal lett!!!! 2 nap alatt..... Ezt nem lehet követni.:))))

Amibe beleolvastam:


Hasméret:
Én is a legszélesebb körfogatomat mértem eddig, de rájöttem ez nem jó módszer, mert lehet, hogy a hasad körfogata nem nő olyan ütemben, csak mondjuk alatta felette telítődik. A kolléganőm szerint azt úgy kell mérni, hogy a szegycsonttól lefelé a domborulatod aljáig. Ezt tényleg a pocid novekedését adja.


Vásárlás:
Valaki kérdezte, hogy akik nem vásárolnak azok, tényleg nem vásárolnak? HÁt mi tényleg nem, még egy darab cucc sincs azon kívül, amit kaptunk. Van még 2,5 hónap az talán elég lesz.

Viszont van egy szétvert fürdőszobánk.....:)Igaz, hogy csak kicsi panel fürdő, de hát tudjátok, hogy nagyobb gond egy kis fürdőt úgy kicsempézni, hogy tágasabbnak hasson???És na nyomja agyon a szín a fürdőt, és még tetszen is és ne legyen olyan drága?

Mi addig jutottunk, hogy megvettük a csempét, mégsem tetszik és ma visszacseréljük és veszünk egy másikat:(((( És ez még csak a fürdő...Mi lenne, ha házat építenénk!!!!:)


Mot,

Vicces vagy a pocakos képpel:))))

csernusn
 
 


Sziasztok!

UPC :evil:
Ma délelőtt abszolút nem volt internet, sem TV...az a bosszantó, hogy tegnap is órákon át ugyanez...

Deszilvi,

Nagyon jók a képek! Csini vagy és valóban látványos a növekedés
Vizelési inger: Nálam ugyanez a helyzet...szintén rettentő kevés folyadékfogyasztás volt anno, most én is erőltetem; s ha nem is 5percenként, de 1/2-1 óránként pssss...Egyébként nálam ez a legkevésbé elviselhető terhesproblem; emiatt ugyanis a több órás kimozdulások szinte lehetetlenné váltak. Igen, biztos hogy a bébi is nyomja a dolgokat...
Cukorterhelés: 24.-25. héten szokott lenni.

Mot,

Te is csini vagy :D

Én ma voltam Uh-n, sajnos kép nincs; de úgy tűnik minden rendben...Happység van! 8)

Kép
Kép
szana80
 
 


Szana: hát ok, akkor most kicsit megnyugodtam. Igen, az eljárással én is úgy vagyok, hogy előre gondolkodom, hogy ahova megyünk van-e budi, és az milyen állapotban van.
Van, hogy a másfél órás órámon 2x is ki kell mennem. Mivel csak pasikat tanítok, néha elég kellemetlen! Na de ez van.

Niki: milyen szint választottatok? Amivel nagyon lehet növelni a teret, az egy hatalmas tükör, sőt be is lehet építeni a falba. Nagyon praktikus, és szerintem jól néz ki. Csak nyugodtan.....
Vendég
 


Jaj lányok alig várom nap mint nap, hogy feljöjjek közétek. Halálra röhögöm magam mindig. Őszintén mondom, hogy több ilyen jó humorú topic, mint a miénk nincsen. Nagyon örülök, hogy így összejöttünk! Imádlak titeket!!
Havtünde: mosódió minusz öblíttő nekem nem okozott elektromosságot. Hát én is elhánynám magam, ha a férjem párás szemmel nézegetné a ruhácskákat, valszeg nem lenne a férjem, csak jól esne néha, ha látnék valamiféle érdeklődést a tekintetében... csak egy hangyányit..

Ildikó: A csecsemősök természetesen joggal várják el a kedvességet, ahogy mindannyian. Akik emberekkel dolgoznak, sajnos tudják, hogy nagyon nehéz dolog ez. DE amikor én elsőszülött lányommal fél napokat bőgtem végig "csak" a hormonváltozások miatt, és kezdő anyukaként kétségbeesve mentem, hozzájuk, hogy nincsen tejem és ők flegmán nyomtak kettőt a mellemen, amiből jött tej, és azt mondták hogy van... és ezzel le is rendeztek, és hagyták, hogy sírva szerencsétlenkedjek, nagyon berágtam rájuk. Ezt a szakmát csak hivatástudattal lehet végezni, ha nem megy, menjenek szallag mellé dolgozni, vagy akárhova. Mert nem az a szerencsétlen kismama tehet arról, hogy Ő nincs megfizetve. Én is sokkal de sokkal jobban megfizetném a nővérkéket, mert amit ők csinálnak azt kevés ember tenné meg: az emberek mindennemű váladékával pepecselnek nap mint nap stb...

folyt. köv.

Kép
Kép
[/url]
korena73
 
 


Szilvi,

Nagyon szép fotók vannak rólad!!!!És két hét alatt ez nagyon nagy változás.

LÁnyok, én is csatlakozom a 70-ek táborához, 71,5 kg körül mozgok most.:)


Most dolgozom tovább.:(((

csernusn
 
 


Sziasztok!

Tök jó, hogy ennyit írtatok!
Gergő alszik, apa melózik, végre enyém a gép. Most talált valami játékot, és nem lehet kirángatni innen.

Szilvi! Tényleg nagyot nőtt a hasad, és szép otthonotok van, ahogy a képről látszik.

Nálunk: Két gyerekszoba kifestve, kitakarítva, berendezve. Függöny feltéve, most mosom Léna rucijait. Tudom tök korai, de olyan nagy már bennem ez a fészekrakási ösztön, hogy nacsak :oops: Meg úgy akarom eltenni őket, hogy tisztán illatosan, ha hamarabb kellenek akkor se apa idomítgassa a mosógépet, hanem kéznél legyenek.

Én férj sem olvadozik annyira a ruciktól. :shock: De pl mióta kész a szoba, azért többször benyit, szétnéz, és jó látni az arcát ilyenkor :wink:
Ő már szándékosan úgy terelget ha vásárolni megyünk, hogy kikerüljük a babás részleget, vagy kettéválunk :lol:

Tünde! Mi az amivel fújsz?? :shock: :shock: ez is keményedésre van? Nyílás miatt? Doki írja fel?
Nálam az a helyzet, hogy még mindig nem keményedek, nem görcsölök (persze nagyon örülök neki).

Pisi: szerintem én bármikor tudnék :) Sőt, most hogy fordítva van a baba, néha olyanokat rúg, hogy majdnem becsorog.

Ja, még egy téma, véleményeket várok: szóval nekünk kislány lesz, és én azt szeretném, ha már a kórházban egy nővérke kilyukasztaná a fülét. Úgy gondolom, hogy jobb korábban, mert még észre sem veszi szinte, később egy pár hónapossal míg belövik neki,hát elég lehet hadakozni. Ráadásul nem nézné mndenki fiúnak. (Gergőt mindenki lánynak nézte, hiába volt kékben és tök pasis feje volt.. a végén már azt hittem, hogy direkt rosszindulatúak az emberek :oops: )
Na ezzel szemben a párom hallani sem akar róla. Ő azt mondja, hogy majd ha a lány akar magának fülbevalót, akkor lesz. :roll:
Szerintetek???

Mot :) jó a kép, főleg ez a kismamás beállás :)

Na pussz.
cic
cicmerák
 
 


Sziasztok!

Tünde: szerdán megyek doki bácsihoz, ad beutalót cukros mókára, és lehet, hogy Győrbe fog szólni, nem tudom, hogy megy ez. Eddig lakóhely szerint mentem laborba és a védőnőm adta hozzá a papírokat, de tudod mit? A buli kedvéért, hogy talizzunk, majd mondom doki bácsinak, hogy Győrbe jövök. :) Még az sem kizárt, hogy a szülészeten egymásnak adjuk a kilincset. Vagy a szülőágyat/széket... :D

Mot: tuti a kép. :D Csak nehogy úgy járj, mint az ismerőseink. Együtt híztak a terhesség alatt, nőtt a pocak rendesen, aztán a kismama pár hónap alatt szép karcsú lett, apuka meg ráfogja a nyuszira az azóta is tekintélyes bojler pocakot. :D

Szilvi: ami a pisilést illeti, csatlakozom. Rettenetes, hogy mire beérek a wc-ről, szinte újra érzem, hogy mindjárt menni kell. Ha készülünk valahova, az rettenetes. Apának nem csak az utat kell figyelnie, ha ő vezet, hanem a susnyásokat is, hogy hova lehet engem hirtelen "kilökni", ha drága gyermekünk belérúg kedvenc játékába, nevezetesen a húgyhólyagomba, mert akkor mese nincs, le kell tolni a gatyát menten. :) Az éjszakákról meg ne is beszéljünk. Nem bírok egy jót aludni. Mellesleg hason alvós lennék, de ez ugye már nem kivitelezhető, ettől is szenvedek, de úgy összességében ennyi a bajom, semmi több.
Ja, és a fotók nagyon-nagyon jók. Az én hasam is kb. 1 hó alatt nőtt meg így. :) Eddig nem is nagyon látszott.

Andi


Kép
andykamama
 
 


csernusn: kitartás a fürdőépítéshez!! :lol:

szana80: Örülök, hogy minden rendben nálatok. Nekem is UPC-s tv meg net van, és a hajamat tépem amikor a "szolgáltató" "szolgáltat".. :evil:

deszilvi: 2 hetes növekedés nem semmi!!!!

mot: nagyon "csinos" a pocakod. Látom még nem jelentek meg a terhességi csíkok.. :D

Olyan jó, hogy valaki mindig megemlíti a vitaminokat, mert különben elfelejteném bevenni a magneB6-omat .... örök hála.. :D

Valaki mondta, hogy színben tud babahordozót a babakocsimhoz... várjak még rá? (Elfelejtettem ki volt :( )

Kép
Kép
[/url]
korena73
 
 


Pisi téma: Sajnos nem iszom többet, de többet járok pislantani én is. Néha a kisfiam olyat rúg lefelé, hogy én tisztán érzem, hogy elcsöppentem. :oops: és irány a kló.
Ja mégvalami. Elkezdett folyásom lenni. Normális?

Kép
Kép
[/url]
korena73
 
 


Sziasztok!
Szilvi: én is csatlakozok a pisilősök táborához. Lassan vennem kell Tena-t.. :D Mindenhol elmegyek wc-re,ahol tehetem, volt, hogyautósboltban kéredzkedtem be... De Panna olyan kis piszok, hogy megvárja, amíg ürítek, aztán már csak azért is jól megrúgdos, hogy 2 percig se felejtessem el...

Felújítás: Szuper érzés az előszobában aludni! Hétfő óta ugyanis ott lakunk vendégségben....Nagyon remélem, hogy vasárnapra visszaköltözhetek ,mert a pofámba világít a nap minden reggel... :twisted:

Úgy megkívántam a tejberizst, hogy ohne zukker ide vagy oda, én most megyek, és főzök magunknak egyet!

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


korena: nekem a terhesség eleje óta folyásom van. Az elején rettegtem, hogy magzatvíz, de mostmár megnyugodtam, doki szerint természetes. Betét az állandó nálam, jó sok el is fogy...

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Mot!

Egyébként említetted, hogy nem tudod, mit szólnak a kollégák a pocak fotós kéréshez. "Káros szenvedélyedről", a babanetről tudnak? Nem furcsálják, hogy becsöppentél ide a "tyúkólba" és képes vagy velünk csevegni naphosszat? :D
Már én is mondtam a páromnak, amikor leül mellém és olvasgatja a hozzászólásokat, hogy van ám itt kifejezetten kispapás topic is, sőt, a kismamásban is van kispapa (Te), szóval ő is írogathatna nyugodtan, de ilyenkor csak vigyorog egyet és teendőire hívatkozva itthagy. Mégis mit tudna ő írni? Szerintem férfiúi büszkeségében nem tudja elképzelni, hogy itt gügyögjön a gép előtt. :D

Andi


Kép
andykamama
 
 


Sziasztok!

Hú, reggel még nem nagyon volt forgalom, gondoltam várok még kicsit a beköszönéssel, aztán elkezdtem dolgozni, meg ebéd, most meg már nem győztem visszaolvasni :shock: :lol:

Csatlakozom a pocakgratulálókhoz, Szilvi, szép teljesítmény 2 hét alatt. Különben én is úgy érzem, hogy az utóbbi napokban indult be a növekedés, tegnap volt először, hogy valaki, aki nem tudta, hogy mi újság, gratulált, tök jó volt. Pedig bővebb póló volt rajtam :)

Mot, a Te pocakfotód is tetszik :) Nálunk is férjem is növeszti a pocakját, vagy csak előbbről indult és most kezdem beérni :) pedig neki nem kéne annyira.... Mindig panaszkodik a terhestünetekre, az elején neki volt hányingere pl helyettem, stb. :) És én is szoktam mesélni a topicról, no meg munka közben is néha idejön mellém, aztán hogy hogynem a babanet van nyitva, néha beleolvas, aztán szerintem legyint egyet, hogy "nők, mikről nem tudnak fecsegni" :) de arra már készítem fel, hogy ha szülés lesz, úgyis neki kell majd jönni gyorsan közölni a hírt.... :lol:

A fülbevaló témához egyelőre nem tudok hozzászólni, mi ezen még nem gondolkodtunk, de tudom, hogy én már "észnél" voltam, amikor lőtték, és tökre féltem, úgyhogy ezt érdemes lehet elkerülni.

Korena: nekem is állandó folyásom van, egy darabig én is betéteztem, mostmár tisztasági betét. Valamennyi tudom normális, nekem a gomba alatt volt nagyon sok és sárga, aztán fehérebb lett, most megint sárgul, ezért félek kicsit, nem gombultam-e kicsit vissza..... de én úgy gondolom, hogy amíg nem véres, és nem színtelen, addig nem parázom :)
Ja, és VITAMIN!!! :wink: :D

cukro móka: ja, 24-26 hét között szokott lenni, nekem mondjuk most kellett, kerek 23 hetesen (tök jó, egy újabb hét :lol: :lol: :lol: ). Ez is kórháza válogatja... A Jánosban pl 26 után szokták, úgy hallottam.....
érdekes, ahhoz képest, hogy reggel benyomtam a zsömit meg kefírt, két óra múlva már iszonyú éhes lettem, pedig máskor nem reggelizem ennyit....

Ja, tudom mi volt még: pisitéma: nálam annyira nem vészes, érdekes. vannak nagyon vészes korszakok, de most pl az utsó két éjszakát végigaludtam. A járkálás általában jóval kritikusabb. Meg számít a pszichés félelem, hogyha tudom, hogy valahol nem lehet, akkor sokkal előbb jön az inger...... És én sajna szerintem nem iszom eleget, pedig igyekszem. A napi 1,5 lityivel már elégedett vagyok...

na ez kicsit hosszúra sikeredett, mindenkinek jó lakásfelújítást, én is úgy várom már hogy költözhessünk, de még jó két hónap.... :( de a hétvégén már szerintem megyünk konyhagépeket venni.

KépKép

KépKép
winnie27
 
 


Hát ez a tyúkól nagyon találó....! Én sem tudom elképzelni férjemet, hogy itt cseverésszen kismamákkal, de azért érdeklődik állandóan, hogy mizújs a mamaklubban!

Pissentés témában ezek szerint nagyon nem vagyok egyedül. Én rettegek attól, mi van ha egyszer nem tudom visszatartani, és .....ilyenkor menni sem tudok szinte. Mondom, tegnap szinte letéptem a gatyámat, annyira kellett.

Korena: szintén témában vagyok, nekem is csak annyit mondott a doki, hogy ez ilyenkor normális.. hát nem tudom, mindenképp kellemetlen. Mondjuk én a fertőzéstől rettegek, márpedig ezt ahogy tapasztalom, a nőknél népbetegség.
És hát ha ugye olyan brutál bacit szívsz fel, az koraszüléshez vezethet. Lehet egyébként ez ellen védekezni? én már ilyen helyekre, hogy strand, nem is megyek. Pedig tuti jó lehtet az aqua-mama torna, de ahogy ismerem magam, az első alkalom után az uszoda összes baciját magammal hoznám...
Hol a képed??????
Keresőbe írjál, hogy Graco babaülés, hátha az apróban találsz a kocsihoz megfelelőt!

Kaptam én is Brendon katalógust, és ki is néztem egy tündéri rucit, amiben legszívesebben hazahoznám a Kisborsót, aztán megnéztemaz árát, és dobtam egy hátast: 8000 Ft, és hát ugye kb 3-4 hétig lenne jó rá!!!! Viszont képzeljétek, férjem is kinézte ezt a ruhát, meg is lepődtem. Félve mutattam neki, hogy mit találtam, erre csak így lazán: ja, ezt én is néztem már, hogy jópofa!

Baba átfészkelte magát jobb oldalról a bal oldalra, mostott nyomul.

Andy: eddig én is hasonalvós voltam, és pisilés nélküli éjszakáim voltak, de most....ezért már alig várom hogy megérkezzen a szopipárna.
Vendég
 


Szilvi, hol voltak az árak a katalógusban?
Én azóta átnéztem az egészet, és nem voltak a végén árak :(
így marad a nézeődés.....
Én egy ágynemű garnitúrát néztem ki hálózsákkal, függönnyel, minden földi jóval tele macis mintával. Bár lehet, hogy ezt meghagyom valamelyik leendő nagyszülőknek :wink: :lol:
ez az aquanatal különben engem is érekel majd, én szerintem majd bevállalom.

Ja, tudom még mit akartam, Kata, köszi a felkészítős tippet, ma láttam is az Istvánban, de már pont a 6 alkalmas felkészítő közepén tartanak, úgyhogy szerintem a következőt kezdem el, az okt 18-án indul, nekem 6- hó vége, az pont jó lesz :)

KépKép

KépKép
winnie27
 
 


Szilvi, hol voltak az árak a katalógusban?
Én azóta átnéztem az egészet, és nem voltak a végén árak :(
így marad a nézeődés.....
Én egy ágynemű garnitúrát néztem ki hálózsákkal, függönnyel, minden földi jóval tele macis mintával. Bár lehet, hogy ezt meghagyom valamelyik leendő nagyszülőknek :wink: :lol:
ez az aquanatal különben engem is érekel majd, én szerintem majd bevállalom.

Ja, tudom még mit akartam, Kata, köszi a felkészítős tippet, ma láttam is az Istvánban, de már pont a 6 alkalmas felkészítő közepén tartanak, úgyhogy szerintem a következőt kezdem el, az okt 18-án indul, nekem 6- hó vége, az pont jó lesz :)

KépKép

KépKép
winnie27
 
 


Sziasztok!

Mot, hiába nyomtad ki a pocakod, sztem a Tiéd a legkisebb. :D:D:D
Ha vki betéved ide, azt hiszi, van egy hormonzavaros kismamánk. :D

Szilvi,
a 24. héten van a cukorterhelés. Én is sokat járok pisilni, de belevörösödni nem szoktam.
Közben látom, már jó sokan írták előttem, sebaj. :wink:

Niki, hát sok erőt kívánok Nektek a fürdőhöz, a wc már készen van?
Én egyszer laktam egy olyan panelban, ahol a fürdőt újítottuk fel, és a burkoló azt javasolta, csináljunk mozaikot bele. Így összetört pár csempét, és már nem emlékszem, de vmilyen alakzatban ezeket tette, tök jól nézett ki. Ja, és két féle színű volt a csempe, úgy már lehetett variálni, hogyan tágítja a teret.

Cic, Brycanil turbuhaler a neve, asztmásoknak való, simaizomgörcsoldó. Na, ma úgy fújtam, ahogy a dokim mondta, sőt, nagy sétán voltunk, így menet közben is kellett. Mit mondjak, elég cefetül érzem magam, a szívem kalapál ezerrel, a kezem remeg, alig tudok írni, egy csomót félreütök, és nincs sok türelmem javítgatni. :(

füllyukasztás
: mi Zitának 2 hónaposan lövettük ki, akkor még nem tudott nagyon kapálózni ellene. Amikor kilőtték persze sírt, de sztem inkább csak megijedt, ahogy csattant a fülénél, aztán nem volt semmi gond, hamar megnyugodott, és utána sem fájt neki. Ezt onnan tudom, hogy pár napig kenegetni és forgatni kellett a fülbevalót, és soha nem nyafizott.
Én asszem a kórházban tűvel nem lyukasztatnám ki, az olyan szadi....

Korena, ha a folyás mellett nincs más panaszod, pl viszketés, akkor belefér.

pisitéma: nekem akkor csöppen el, ha tüsszentek, olyan izé, úgy utálom. :( És persze mindjárt vigyorogni kell, mert az elsősülöttemnek nagyon tetszik, ha vki hapcizik, és hatalmasakat kacarászik. :)
Éppen tegnap mondtam a dokimnak, hogy azon szoktam morfondírozni, hogy mi van, ha a magzatvíz szivárog néha. Sztem egyből vágta, hogy mire gondolok, mert mondta, hogy ha tüsszentésnél érzek pár cseppet, az nem az, mert a magzatvíz végigfolyna a lábamon, és nem tudnám elállítani.
Ja, én az előző terhesség óta tudom, hogy a városban hol lehet elmenni wc-re... :lol: :lol: :lol:

Nálunk tavaly Apa velem együtt volt terhes, az Ő körfagata végig nagyobb volt, mint az enyém, pedig nem dagi, sőt, inkább soványnak szokták látni. Most szerencsére nem terhes annyira, bár néha eléggé ingadozik a hangulata...
Kiderült, hogy mégiscsak el tud érzékenyülni: tegnap csináltam a szgépen egy kisvideót Zita első évéről, tök jó lett, egészen elérzékenyült, amikor megmutattam neki.
Én meg persze bömböltem. :oops: :lol: :lol:
Vendég
 


hú, most láttam, bocsi az előbbi duplázásért :oops: viszont így váltam végre "kezdőből" "felhasználóvá"... :)

KépKép

KépKép
winnie27
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?