Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!
Bocsánat a zavársért, a 2006. nyáriaktól vagyok, csak ezért írok, hogy ajánljam nektek a teszveszre felrakott kis csajos télikabátot! (1 évesekre való, 74-es ruhát hordó manócskákra!)
http://www.teszvesz.hu/item261312610_george_kislany_teli_kabat_74_80_as_1_evesre.html

Üdvözlettel: Gabella

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Sziasztok!


Beuka!


Boldog 1 éves szülinapot kívánunk a nagyfiadnak!!!!!!! :lol: :lol: ( Dóri, Timi)




Már megint nagyon rosszul alszik Dóri. Kivagyok ettől. Hajnali 4-től nem tudtam visszaaltatni, csak valamikor 6-kor sikerült, és akkor is csak 7-ig aludt. D.e semmi álom a szemén, és d.u is csak 1 órácskát tudott aludni. Hulla vagyok ettől.


Timi

Kép

Kép
hogyor timea
 
 


Sziasztok!

Még új vagyok, csatlakozhatok hozzátok?

Niki

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
viktoranya
 
 
 
 

 
 

Viktoranya!




Persze, h csatlkakozhatsz. Miket tud Viktor? Miket szoktatok csinálni? Miből áll egy napotok? Milyen az éjszaka nálatok? Szóval írjál magatokról.





Timi

Kép

Kép
hogyor timea
 
 


Sziasztok!

Nagyon klassz képket tettetek fel ismét a gyerköcökről :wink: Csak olvasni volt időm,ez a hét még elég húzós a koszorúk miatt.
Mióta átállították az órát,fél hatkor már fenntvagyok :shock:

Beuka,Botikának boldog szülinapot!!!!!írjál már valamit :!: és képeket is kérünk :wink:

Linda

Kép

Kép
czmelinda
 
 


BOTINAK MI IS NAGYON BOLDOG SZÜLINAPOT KÍVÁNUNK!!

Jubi és Jazi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Sziasztok!

Timi!

Viktor már 11,5 hós korától megy egyedül, van 6 fogunk ez 10 hós kora óta stagnál. Még szopizik, de már csak főleg éjszaka mivel még mindig kelünk sajna. Egyszer-kétszer már átaludta az éjszakát de ennyi.
Még érthető szavakat nemigen mond szinte csak a "baba"-t. Integetni tudunk de nem mondjuk, egész nap megy és meg sem áll csak míg alszik. Nagyon jól eljátszik egyedül is ha pl. főznöm kell és nem tudok ott lenni vele. Néha úgy kell ránézni hogy mit is csinál mert olyan csendben van. Ha jó az idő akkor játszózunk, imád hintázni, csúzdázni.
Röviden ennyi, ha van még kérdésed akkor kérdezz nyugodtan.
Látom csak 4 nappal vagyunk idősebbek Nálatok.
Dóri miket csinál már?
Teszek fel képet a két nagyfiamról ha sikerül. Kép A két zsivány Kép Viktor Kép Bence Kép Így aludtam el

Niki

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
viktoranya
 
 
 
 


Viktoanya,milyen helyesek ezek a fiúk!Nagyon kis édi Viktor állva alvás közben is :wink: Látom nálatok is a polcon ömlesztve vannak a játékok a nappaliban.nálunk is aza fő csatatér,ahol még egy kis játszósátor is vanmígy este oda szórunk be minden kacatot. :lol:

Timi,Dóri nem tépi le a fejáről a fejpántot?Láttam a képen amit feltettél,vagy csak otthon van rajta?Nem sapi helyettesítő volt? :shock: Vettem egy klasszat én is Laurának,de ő egyből leráncigálta :roll: sebaj unisex méretű ,jó lesz nekem :lol:

Bettus,milyen volt a tegnapi parti- tájm?:lol:

Edi,légyszi írjál megint valami frisset magatokról!

Jubi,hogy megy a vezetés?Évekig én csak robógót vezettem,hébe -hóba csak az autót,aztán amikor terhes lettem,gondoltam autót is kéne vezetnem megint,mert muszály lesz a gyereket ide-oda cipelni.Az eleje kicsit döcögös volt,de ma már mindenhova elmegyek.Báétorság és odafigyelés!Nekünk jó, mert turizni gyalogába is elmehetünk :wink:

Linda

Kép

Kép
czmelinda
 
 


Linda!

Nekem 17 éve van jogsim - pont a taxisblokád alatt szereztem, azért tudom ilyen pontosan. Eleinte nagyon sokat vezettem, de aztán volt néhány baleset, és elment a kedvem. Először is érettségire menet elsodort egy busz - én trabanttal voltam. Utána nem sokkal szintén a trabanttal, hátulról belémjött egy IFA. Utána bekanyarodtam egy utcába, amiről kiderült, hogy nem utca, csak egy kapubeálló :oops: Aztán elindultam a zöld lámpánál, de mivel a körömlakkomat tanulmányoztam közben, ezért belementem az előttem állóba, aki még nem indult el. Utána a fogorvostól hazajövet a sötét parkolóban beletolattam egy vadonatúj kocsiba, amin még nem volt biztosítás...Az utolsó az volt, hogy kint az országúton menet közben felcsapódott a trabi motorháztetője, mert a benzinkutas nem zárta le rendesen...még szerencse, hogy nem kanyarban történt...Hát, ha jól emlékszem "csak" ennyi volt, aztán feladtam... Pont egy évvel ezelőtt kezdtem újra, de csak itt Józsán belül közlekedtem, suli, ovi, bevásárlás, barátok, könyvtár útvonalon. Most bontogatom a szárnyaimat, és próbálok sokkal figyelmesebb lenni, mint annak idején :oops:

Viktoranya!
Nagyon helyesek a kis pasik! :D

Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Sziasztok!


Linda!


Csak játszásiból tettem fel neki a pántot. Bettiéknél voltunk éppen. Amúgy lazán lecipálja. Csak a fotó kedvéért hagyta magán :wink:


Viktoranya!

Hogy hívhatunk? Dórikám is elég hamar elindult. Még nem volt 1 éves, de már szépen totyogott. Nekünk sokat segített a járássegítő. Rámol, jön-megy, és nagyon sokat beszél az Ő kis saját nyelvén. Én még semmit nem fedeztem fel ami mondjuk olyan értelmes lenne, vagy hasonlít rá .Pl: kutya: vaa. Amit gyönyörűen mond , az: ANYA! Nekem most ez is elég!. Van 12 foga, és iszonyat rosszul alszik. Nálunk is van még cici, de már csak az éjjeli kelésekhez. Meg amikor napközben iszonyat nem bírok vele. Pl. tegnap annyira bepörgette magát, mert nem adtam neki nápolyit, h ordított, és levágta magát a földre. Ez bizony a hiszti. Olyan komoly nagyfiú Bence, h sokkal többnek mondtam volna. Hasonlítanak amúgy szerinted egymásra? Külsőleg igen, de most a belsőre gondoltam.


Timi

Kép

Kép
hogyor timea
 
 


Jubi!


Ott fent biztosan van egy angyalkád aki nagyon vigyáz RÁD!!!!!! Nem semmi amiket írtál. Nekem is van jogsim 12 éve, de én nem vezettem, és szerintem már nem is fogok. Bennem állandó félsz van, mert annyi balesetet hallok, és látok, h nem vagyok biztos abban, h nyugodtan be tudnék ülni az autóba. Még most is amikor megyünk valahova, anyósülésen fékezni szoktam. Mint a nagy rutinosok :wink:

Kép

Kép
hogyor timea
 
 


Timi!
Szerintem több is van, mellém egy nem elég :D :D

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Köszi lányok a dícséretet! :D

LINDA!

Bizony ez az úgymond rumlisarok, bár igazából a tv-nek volna a helye így ha végleg bekerül a helyére nem tudom hova fogjuk tenni a sok játékot. Majd veszünk valami játéktároló dobozt.

TIMI!

Külsőleg valóban hasonlítanak de belsőleg pont ellentétei egymásnak. Míg Bence nem képes 5 percnél tovább ülni egy helyben addig Viktor órákig is elvan. Bence nagyon pörgős, Viktor sokkal nyugodtabb.
Nekünk is csak az éjszakai keléshez és a hisztihez(nálunk is vannak néha)van cici amúgy már napközben nem kell neki. Én reggel-este tápszert adok 1 éves kora óta, még nem akartam neki bolti tejet adni de hamarosan elkezdjük, amúgy tejterméket mindent eszik.
Más is idősebbnek gondolja Bencét, pedig ha tudnák hogy koraszülött volt(30. héten 1140 gr, 39 cm). De nem látszik rajta, inkább csak én látom az elmaradását egy kicsit, de nőgyógyász ismim mondta hogy a koraszülött gyerekek 6 éves korukra érik utol a társaikat.


Niki

Niki

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
viktoranya
 
 
 
 


JUBI!

Gratula angyalkáidnak, nagyon jól végzik a dolgukat!!! :D :lol: :wink:

Niki

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
viktoranya
 
 
 
 


Azok nem ám olyan kis pufók, elhízott angyalkák, hanem hatalmas, erős lények :wink:

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Sziasztok!

Szia Niki helyesek a srácok nagyon aranyos az állva alvós kép...Gyönyörű kisfiú Bence is...(azért biztos kemény idők voltak vele az elején...)

Jubi!
Megnyugtató,hogy nem csak én vezettem közveszélyesen...nekem 12 éve van jogsim és egy kispolszkival rémisztgettem szegény többi autóst,aztán én is feladtam a dolgot,most nem merek vezetni (meg még nincs is mit...) Neked mennyi időbe tellt,míg be merted magad mellé ültetni a gyerkőcöket? A legjobban ettől tartok,hogy akkor történik valami,ha ott ül a baba...

True!
Hová tűntél? Bár be kell valljam annyit rohantam az utóbbi néhány napban,hogy csak lerogytam, Peti kapcsolta be a gépet estefelé...de remélem azért ha tudsz jössz!!!!



Hát csajok a baj csőstül jön...széttörött a már egyszer kicseréltetett 3 hónapos IKEA kanapénk váza...még nem cserélték ki...az ablakcsere tolódik,mert az elemeket még le sem gyártották...anyukámék megint beáztak,nagyon durván,pedig augusztusban áztatták el őket a fenti szomszédok és egy teljes lakásfelújítást kellett csinálni utána...most megint...lehet,hogy megszűnik a munkahelyem,így fogalmam sincs,hogy lesz-e hová visszamennem...tönkrement a turmixgépem,így Réka villával nyomkodott répát ebédelt...nem nagy örömmel...kijött egy 40 ezres villanyszámla...kész ennyi,de azért es sem kevés...na most megpróbálok jó dologat keresni,hátha feldob...

megyek is sziasztok,
puszi

Zsuzs

Kép

Kép
santos
 
 


Sziasztok!

Én is újonnan csatlakoznék ha lehet. Van egy holnap egy éves alig alvó Dórim. (Meg egy 3 éves fiam is).

bea
öreganyu
 
 


Sziasztok!

Hát valóban rég jártam errefelé :oops:

Csak végigfutottam a képeket, nagyon cukik a babók, Bence és Viktor is :D

Már nem ígérem a minden napos bejelentkezést, mint ahogy eddig sem tettem, de azért néha-néha benézek, gyerekeket kukkolni stb :lol: Úgyhogy rajta a sok képpel. :wink:

Majd Timi tolmácsolja ha valamit szeretnék, mert ő úgyis törzstaggá vált már itt, átadom neki a stafétabotot 8)

Linda: ja, ja tengap voltunk bólingozni, nagyon jó volt. Már otthon borozgattam egy keveset, aztán ott még jobb kedvem lett, hát nem én győztem de nem is azért mentem, hogy mindenki lesöpörjek :lol:
Hallom taliztok Timivel, húúú nekem nagyon messze van Keszthely, de tényleg szép hely. Mondjuk a marcipánmúzeumban (ha ott volt) csalódtam egy picit, mert az inkább csak egy cuki vagy mi a szösz nem?
De ha még 1* letévedünk arrafelé, nem felejtem az ígéreted hogy elviszed bicajjal a Kitti egy körre :wink:

Jubi: én meg azért nem vezetek, mert zavar a többi kocsi :evil: meg annyi a hülye, így hogy nem vezetek meg 1-el kevesebb :lol:

Tru: én is ha tv-t kapcsolok akkor a minimaxra teszem, láttam az én is, meg a Lilly baba zenét is szeretem, mondjuk nekem elég nagy szeme van annak a babának. Igazából a Kitti még nem köti le, max. csak a kapcsoló, hogy nyomkodja, de tényleg jó dolgok vannak benne. Ma pont azt tanította az egyik figura hogy mi az előtte meg a háta mögött. Nekem ilyen nem jutna eszembe. Mármint hogy ilyet játszunk.

Kitti még nem beszél, de már szaladgál, akár fejjel az asztalnak is, mintha nem látná :? aztán feláll és tovább szalad.
Napi 1* alszunk ha minden jól megy déltől-3-ig.
Egyre több dolgot ért, kicsit hisztis a drágám.
Röviden ennyi, dogok még képeket, aztán majd még jövök néha.

Addig is szép babázást, írjatok sokat, millió pusszancs mindenkinek: Bettus és Kittije. Kép Kép Kép Kép Kép

Kép
bettus79
 
 


Sziasztok!

Betti,de jó hogy írtál meg feltetted azt a sok frankó képet :wink: látom van nektek is kis sátrtok,a mienk tegnap kicsit beroggyant ,mert Laura annyira vandálkodott bent :roll: :lol: Laura is imádja az olyan pici labdákat,ide -oda rakosgatja,mindenféle kosárba ,dobozba.Ő is egyre értelmesebb,sokat megért,pl:hol van a labda,a nyakláncom,a lába,a feje,a kacsa....meg ilyeneket.Nem beszél csak csak az anygyalok nyelvén :wink: fog még sehol :roll: Látom Kittin kis szandiban van otthon,miért nem jó mezítláb?Laura is megyeget már,zokniban,cuki :wink:
Marci-múzeum:hm,igen,elég kicsike.Várom a Timi -talit nagyon.Majd rólatok is kérdezek mindenfélét.

Niki,egyáltalán nem látszik Bencén,hogy korás volt,és tök zöldség hogy 6 éves korukra érik utol társaikat :shock: Laura is korás volt:34.-ik héten ,szép súllyal,2480grammal és 49 centivel,gyönyörűen ,egézségesen látta meg a műtő fényeit :lol: :wink:Nincs lemaradva,söt tök ugyi mindenben szerintem :wink: Bence is nagyon kis helyes kissrác :wink:

Santos,gáz az az ágy :x

Jubi,nekem is van angyalom, meg Laurának is :wink:
Nem volt semmi olvasni a sok balesetedet :shock: Menni fog!
Érdekes hogy mennyi csajszi nem vezet :roll:

Öreganyu,nem lehetsz öreg ,hiszen fiatalok a gyerekeid :wink:

Tru,jó lenne ha már írnál valamit :lol: végeztem a koszorúzással,ráérek már netezni :wink:

KÉRDÉS:milyen pelust adjak Laurára most hogy már megy?Postán küldött a Liberó nadrágpelust,kiprobálnám.Ti mit adtok rá?Napközben olyat,éjszaka meg azt a régi tépőzárast? :roll:

Linda

Kép

Kép
czmelinda
 
 


Sziasztok lányok!

LINDA!

Nem kis méretei voltak a lánykádnak, mekkora lett volna ha bent marad végig? :D :lol: :wink:
Amúgy Bencén sem látszik semmi a korababaságból szerencsére, csak azt nem értem hogy ha semmi baja akkor minek kell még mindig járnunk az utógondozóba? Pedig rendben találnak nála mindig mindent.
Pelus: Én már kipróbáltam Viktornál korábban is a bugyipelust, szerintem nagyon jó még a kaki sem jön ki belőle, de én is csak nappalra adtam még rá, éjjelre marad a rendes pelenka. Ha nem nem nagy tolakodás megkérdezni, Nálatok miért jött hamarabb Laura? Nekem mellső fali mélyen tapadó lepényem volt és kezdett leválni, ez okozta a vérzést és a koraszülést is.

SANTOS!

Az a nap nagyon nem a Te napod volt! :oops: :wink:

ÖREGANYU!

Gyere nyugodtan még én is új vagyok itt de a lányok nagyon kedvesek voltak már az elején is, kevés olyan hely van ahol szóba állnak az újakkal. :D

BETTI!

Köszi a dícséretet Neked is. :D
Tetszik ez a sátor, mennyibe került?

Niki

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
viktoranya
 
 
 
 


Sziasztok! csak egy gyors, mert rohanok megint... Apa itthon van szabin, komolyan, ilyenkor sokkal nagyobb a kupi, és sokkal több a tennivaló... (még ő is csinálja :lol: :lol: mármint a kupit), emg szaladgálunk is... tegnap de. Szekszárdon voltunk, és mostanában Levi azt csinálja, hogy ha megyünk valahova de. elalszik a kocsiban 2x10 percre, és utána egész nap nem alszik :twisted: :twisted: Na ez a halálom.

Üdv az újaknak megint! (Bár az eddigiek eltűntek... igaz, a régiek is)

Nekünk is van sátrunk, még Hanni kapta 1 éves kroában, de nyáron az udvaon is fel van állítva, és strandra is szoktuk vinni, és már szétbirkózták a vázát a kölkök. Meg van törve több helyen, de még azért használható, csak csálé az egész. Majd behozom a garázsból, Levi biztos értékeli már.

Zsuzs, próbáld szitán áttörni, és levével együtt, azt biztos megeszi. Én mindig így csináltam Levinek, lehet, még jó is lesz, mert annyira nem sima, mintha turmixolnád, viszont nem is darabos. Lehet, hogy segít átállni a darabosabb kajára. Eleinte én is azt hittem, hogy nagy macera, de nem annyira. (Nekem is pont akkor tört el a turmixom, amikor Levi 6 hós lett, és kellett volna.


Mi bugyipelust nem veszünk, sajnálom rá a pénzt... MOstanában Levi elvan pelusozás közben, feltéve, ha engedem neki, hogy a törlőkendőt szopogassa.... Ha gyors vagyok, nem sok megy a szájába. A ti gyereketek nem csinálja ezt? Nekem mind a 3.

Bettus, nagyon gyönyörűek vagytok! :wink: :lol:



A minimax nálunk egész délelőtt megy, Hanna sajnos függő :cry: Pedig próbálunk gyurmázni, meg festeni meg vágni ollóval, de egy idő után elunja. Nem mindig van időm szórakoztatni sajnos, ilyen téren jó már, hogy 2 hét és megy oviba. Nem tudom, mi lesz Mini nélkül??? :!:

Csajok, most mennem kell, ez a hülye gép összevissza pakolta a bekezdéseket, ha értelmetlen, ennek tudjátok be! Csao sziasztok írjatok! Pusz

Ildi
Kép
Kép
Kép
true
 
 


Sziasztok!


True!

Dóri is szeretné szopogatni a popsitörlőt, de gyorsan kell ilyenkor cselekenem, h valamire másra kicseréljem. Őrület, h még mindent a szájába vesz!!!! :evil: :evil: Ma reggel a papípkéztörlőből rágott le egy darabot. Remélem egyszer kinövi a kisasszonny!!!!!


Linda!

Én nem variálok a pelenkákkal, mert nekünk bevált a pampers, és nem akarok itt cserélgetni, h vajon a másik miket tudhat. Dóri most kelt fel. Egy laza 2 órát aludt. Én is aludtam. Remélem még d.u is fog aludni. Azért még szerintem nálunk néha kell a 2. alvás. Tegnap nem volt, és este 8 kor olyan pikk-pakk elaludt, h a fele tápszer megmaradt. De kelt a szokásos esti 23:30 kor, és akkor odaadtam neki, és reggel 6ig aludt. Mostmár jó lenne ha ezek az alvások megoldódnának, mert igen kimerítő.



Öreganyu!

Üdv köztünk. Nekem is van Dórim. Ő szept 16.-án született. Merre laktok? Miket csinál a lányod? Képeket kérünk. Nálad mit jelent, h nem alszik?

Santos!

Ezt még olvasni is sok volt
:x ! De, h lehet, h ilyen drága a villanyszámlátok?

Niki!


Nekünk is ugyan ilyen szekrénysorunk van. Mindjárt nézek is képet róla :wink: Most nem találtam,de majd fényképezek.


Timi

Kép

Kép
hogyor timea
 
 


Ezt még fel akartam rakni Nektek! (Apa tegnap faragta, és kiraktuk az ablakba, úgy, hogy néz befelé :lol: :lol: ) Sziasztok Kép

Ildi
Kép
Kép
Kép
true
 
 


Santos!
Nekünk egy 35 ezres villanyszámla jött, de én kértem részletfizetést. Nem kell hozzá bemenned, neten keresztül is lehet.

True!
Ez a tök hátborzongató :shock: Én nagyon nem szeretek borzongani, ezért a helloweent (így kell írni? :oops: ) mi hanyagoljuk.
Egy játékötlet Hannának: szórj szét papírzsepi fecniket a szőnyegen, tegyél ki mellé egy tálat, és kérd meg, hogy szedegesse bele a lábujjaival. Ez tök jó móka, persze versenyezve még jobb...

Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a meleg fogadtatást.

Hát ez csak egy hirtelen jött ötlet a névre, de tény, nem fiatalon szültem őket. Az elsőre (Domira)10 évet vártam, 4. lombikra jött össze, Dóri meg csak úgy "műsoron kívül".
Hogy mit csinál? még nem jár, csak kapaszkodás nélkül álldogál, nagyon keveset eszik, őrület etetni - mármint kanállal - harapdálni szeretne csak na meg szopizni.
Mi Bp-en Zuglóban lakunk. A fiam szept-ben kezdte az ovit, jókat veszekednek már, néha úgy érzem megsüketülök, mindkettő visít.

Tényleg van valakinek tapasztalata közületek hogy a két testvér hogy alszik eg y szobában? Én még nem raktam őket össze, hogy ne zavarják egymást, más meg azt mondja, hogy már születésük óta jó ha egy szobában vannak. Lehet hogy jobban aludna akislány, ha nem tudná hogy ott vagyunk éjjel a kiságya mellett, gyanús, hogy már csak nekünk szól a műsor. De. alszik fél órát, du. max 1.5-et, de az már soknak számít, éjjel ébredünk3-4-5-ször.

Sziasztok:Bea

bea
öreganyu
 
 


Sziasztok!

BEA!
Nekem eleinte egy szobában aludtak csak egyik éjjel olyan álmos voltam hogy nem bírtam visszavinni és ott is maradt így átvittük a kiságyat hozzánk. Hamarosan azonban vissza akarom szoktatni mert lehet azért kel mert tudja hogy ott vagyok. Kiderül. Minden esetre míg együtt aludtak nem ébresztette fel a bátyját és fordítva sem. :D :lol:

TIMI!

Az szupi! :lol:
De gondolom a Tiétek egyben van, mert nálunk az akasztós része az ajtótól nem fért be és ezért szét kellett szedni, a másik oldalon meg ott a sarokülő(3x2 méteres). Most azon vagyunk hogy az ülőt eladjuk és vegyünk helyette 3-2-1-est vagy vmi hasonlót így nagyobb lesz a hely is és végre a szekrénysor is egyben lesz.
:? :D

Niki

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
viktoranya
 
 
 
 


Ja!

ILDI!

Nagyon szupi tököt faragott férjed, nagyon tetszik! :lol: :lol: :lol: :D

Niki

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
viktoranya
 
 
 
 


Tru,birom mkior csak egy rövidet írsz :lol:

Niki,nálunk az úgy történt hogy kedd éjjel folydogálni kezdett a magzatvíz :shock: Reggel bementünk az orvosomhoz,megállapította, hogy megrepedt a magzatburok(nem tudom miért lehetett így,talán előtte túl terheltem magam?)és egy újjnyira már ki vagyok nyilva.Na gyorsan hamar a megyei (Zegi) kórházba,se összepakolva se berendezkedve....
Kaptam tüdőérlelőt,és még másfél napig vártunk,míg majdnem az összes magzatvíz elfolyt.Gép szerint voltak fájásaim,nekem nem fájt :lol: persze miután bekerültem a szülőszobára ott felgyorsították a fájásokat,tágulni nem akrtam, az egy újnyíból:szűk egy újnyi lett :lol: de akkor már nagyon fájt mindenhol.Végül este fél 10 kor császármetszésel megszületett a kis Édivirágunk :wink:

megyek ,kész a sütim,vendégek jönnek 5-re

LInda

Kép

Kép
czmelinda
 
 


Sziasztok!

Jubi: nem hátborzongató, hidd el, aranyos, kedves arcocskája van! (Direkt nem csinálta ijesztőre.)

Linda: annyi mindent akarok egyszerre mondani (írni), ezért van ez! :wink: De hidd el, nekem egy A4 oldalt megírni kb. 2 perc, úgyhogy ezzel nincs gond, főleg, ha a gondolatok robognak az agyamban! Pápá, üvöltés.

Ildi
Kép
Kép
Kép
true
 
 


Sziasztok!

LINDA!

Nálunk meg úgy volt hogy 28 hetesen egyik reggel arra ébredtem hogy görcsöl a hasam de nem vészes, wc-re mentem és elkezdtem vérezni. Azonnal szóltam páromnak hogy jöjjön haza a munkából mert baj van. Bementünk a kórházba ahol is a doki vizsgálat után közölte hogy beutal a klinikára mert 1 ujjnyira nyitva a méhszáj. Én is kaptam tüdőérlelőt, plusz vmi koktél nevezetű szurit amibe volt nyugtató meg vérzéscsill. is. Mire átértünk már 2 ujjnyira nyíltam ki. Ott kaptam visszatartó infúziót, de végül az is csak 2 hétig tudta visszatartani Bencét. És mivel elhúzódott a méhlepény a méhszájról így apás szülés volt. Az hogy a méhlepény kezdett leválni csak utólag derült ki.
Bencét akkor engedték haza amikorra ki voltam írva Vele.
A mi történetünk röviden ennyi.

Niki

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
viktoranya
 
 
 
 


Lindus!

Megcsináltam a túró gombócot. Majd meglátjuk, h milyen lesz. Már megint le kell csókolnom a kezed, h megint sütöttél? Igazán valami fincsit csinálhatnál amikor talizni fogunk :wink: ( mondjuk raffaello?) :lol: :lol:

Niki!

Igen, nekünk egyben van a szekrénysor. Majd dobok egy képet, mert nekünk is eléggé kivan számítva.


Bea!

Nem semmi, h Dóri " csak úgy" összejött. Gondolom, h akkor már nem volt az a görcsös akarás, és az agy nem összpontosított arra! Nem semmi, h az agy mennyire tudja blokkolni a szervezetet. Nekünk sem jött sajnos össze egyből, és mi 2évet vártunk Dórira( anya egyetlen szerelme, apa után :lol: ) . Nekünk inszemináció volt. Kérdés, h a 2. mikor, és hol fog összejönni. Nekem magas volt a prolaktin szintem. MOst még jelen pillanatban szoptatok, és addig állítólag kissebb az esélye a teherbeesésnek.


Timi

Kép

Kép
hogyor timea
 
 


Sziasztok!

Bocsánat hogy eltüntem.Annyi rossz történt velünk hogy nem sok kedvem volt semmihez. :oops: De azért olvastam amiket írtatok.
Nekem nincs jogsim de szeretnék csak nagyon félek úgy mennek az autókkal mint az őrültek.Elég fárasztó a kölköket ide-oda vinni gyalog.A busz nálam szóba sem jöhet. Még Cintiával voltam terhes Szabit az ölembe fogtam végig a buszon mert senki nem adta át a helyet.Én azóta busz közelébe sem megyek inkább sétálok.Nem kell fogóznom mozgok eleget. :D

Mindenkinek nagyon aranyosak a kicsi és nagyobb gyerkőcei is!
Zsebivel mi ott tartunk az evésben hogy nem hajlandó semmit megenni amit kanállal akarok a szájába adni. Csak azt eszik amit a kezével megfog.A husi a kedvence,mindegy hogy milyen formában.

Mennem kell mert nagyon akar valamit .
Mindenkinek jó pihenést a hosszúhétvégére!!! Kép

kunkli
kunkli
 
 


Sziasztok,
én is akarok irogatni, forumozni, és jaratni a szamat :cry: :cry: Nem hiszitek el, de minden nap olvaslak titeket, és majd megpukkadok, mert reagalnek... de valaszolni nem tudok :cry: :cry: Nemazé, me nemismerem az iras tudomanyat, hanem napkozben már nem jutok géphez, abszolut (hisztirohamba torkollik), este meg mindig apa van itt, és mikor kijovok a kicsitol, akkor apa mellé ulok, a kanapé karfájára, és onnan olvashatlak titeket (most sörözik a lelkem :wink: ) Amugymeg hullafaradt is vagyok ilyenkorra.

Fogfajas, fogfajas, fogfajas ezerrel!! Vagy valami hasonlo kin emészti gyermekem napok ota. Sőt, mit napok, hetek és honapok. Az elviselheto napok szama lassan megegyezik a mensim rossznapjaiéval :D:D:D :cry: Vagyis ma nagyon osszevesztunk, idezojelben, merugye ez még annyira nem megy olyan szinten... De Veronika leordiotott, mire én is... vagyis tajtekzo feszultsegeimet valamibe olyan jo lett volna levezetni, erre elkezdtem magam pofozgatni grrrrrr de ezt se tehetem kedvemre, mer 1. hulyenek néz 2. megijed 3. azt hiszi ez igy rendi-trendi, és neki is igy kell majd Áhhhh
de estére lehiggadtam.

Tobben irtatok rosszidot... mi eddig mindendemindennap 4 utan 7-ig setalltunk. De ez a rozzant oraatallitas bezavarasa, meg a sok eso, és a sotetseg... Szoval most lemegyek vele de. ha nyugos fél vagy egy orara, meg elorebb hoztam du, igy most 3-5 kozott van a seta (esoben is!!!!!) és utana 5-6 kozott (ez is uj) nagyizas nelkulunk (ez franko :D és már nagyon kellett, tok fura apaval kettesben lenni a lakasban)

péntek ota harmadik fogunk is van, ez lett a jobb felso (most fent ketto, lent bal egy van eddig)
Tegnap lefekvesnel kapott kicsi viburkolt, azt, hogy azé vagy sem, de kivetelesen egyszer sem kelt az éjjel :) meg is lepodtem rendesen... de tartjuk magunkat amugy az ejhjeli ket keléshez
Tej egyre kevesebb van, de cicizes is... szinte csak altatasokra, vagy csak olyan anyai hobortként :)
Evés nálunk is szornyu!!!!!!!!!!!!!!!!!! Tápot se viszi tulzasba... ami kaja mult heten bejott, az egyszercsak már nem... aztan ő is darabosat enné, de ugy, ha ő pakolja, de ha nem kemény, akkor összeszoritja, csuszpajszositja :cry: igy az sem evés :(
Egyik nap mindenbol 5-10 kanallal ha eszik, masnap (alma mikroban 3 perc, turmix, hozza turo, kis tejfol) zarojelesbol benyal tobb mint 200 ml (veletlenul tom, mert pont merces edenyben volt (?) Egyik nap kiraly a sargarepa, meg a sutotok, ra pár napra vigyem a fenébe....
Ááááááá
Alvás, napkozben? Hmmm, na ná,. hogy félora mulva muszaj felébredni (fogfajos napokon) vagy bir 3/4 orat, egesz napra, azt annnyi. És ééééén? ennnyi ido alatt megkajalok max, de mas nem...
(jo napokon tud aludni két orat, de ez mar olyan regen volt, vagy csak ma kivagyokborulva :?: :roll: )

Bocsi a sok panaszkodasert. De igy tudjatok, élunk, jol vagyunmk, olvasunk titeket :)

Mégvalami... védono azzal jott, hogy nemugyvanám, ahogy aztat mi, megén elképzeltuk... cipobe is meg köll tanulni annak a gyereknek jarni, ezéééé, genmis jo lenne neki venni méregdraga szandalt, hogy minden nap abban maszkajon a lakasban 1-2 orat, a butorok mellett, merhogy abba is megkell tanulni, meg abban jobban megtanulja laba, hogy hogyan alljon...meg bla-bla, és cipo majd ha már kint akar menni akkor kell... szandal meg bentre jobb, meeee nem izzad bent bele.... De siesta cipo meg szandal? És pénztarca? Ad valaki egy vastagot, akkor veszek neki :)


na bocsi hibakért, készakarva tett hibakert nem! :D
Ujaknak udv!!!!!!!!!!
Botinak nagyonboldog szulinapot!!!!!!
Akkor már csak mi vagyunk hatra :?: :o :roll:

KépKép
rizibizi
 
 


Na hali, nem bírom ki, hogy ne jöjjek dicsekedni... KÉpzeljétek, Levi mostanában olyanokat csinál, hogy el vagyok szédülve... ma másodszorra teregetés közben odajön, és egyenként adogatja a ruhákat a kezembe, persze én minden darabnál megdícsérem, és így örömmel adja a következőt... Ha sokáig szöszölök a terítéssel, ellentmondást nem tűrően rám szól: ANYA!!!

Aztán a másik: (Riz ezt elfelejtettem): gondolom, Hannától, de megtanult vitatkozni.... Ha bárki kimondja azt a szót, hogy NEM, azonnal rávágja: de! és ameddigi mondjuk, hogy nem, ő mondja, hogy DE! Egyszerűen tündéri.

Mostanában azzal szórakoztatom pelus meg öltözés közben, hogy huzigálom fel a szemhéjamat, és akkorákat tud rajta kacagni!

Riz: részvétem a nem alvásokért... nálunk napközben a 2x1,5, 2 óra ha nem lenne, biztos megbolondulnék... viszont nagyon jó, hogy van nagyi a közelben! Ezért nagyon irigy vagyok! Nálunk minden vásárlás, ügyintézés 3 gyerekkel megy, persze már van forgatókönyvünk rá, de azért igényel némi szervezést....

Na megyek, Hanninak mesélek, aztán kirángatom apa kezéből a gitárt... Jó éjt!

Ildi
Kép
Kép
Kép
true
 
 


Hali,
True: azert turheto. Szerencsere este egesz jol megy, ha hulla faradt akkor nem kell altatgatni :) pitty-putty kidol cicin :D éjszaka pedig nekem igy jo (ma egy kelés volt, és este 8-tol reggel 8-ig ment a szunya).
Igen, nagyi, jo dolog. Csak ne "etetnék" a gyereket régi retro hajas babakkal. Veronika meg a hajukra bukik :( Aztan hiaba mondjuk, hogy ne adjak neki... nem tennék ám el későbbre :oops: )
Viszont en is dicsekszem, mert ez tok jo
Veronika ha valami szoszt-gyoszt, rosszat tesz a szajaba, akkor ha mondom, hogy pfujj, kérem, kéri anya, add ide... akkor benyul a szajaba és kiveszi nekem, ideadja, vagy még mielott begyomoszolné. Sott néha már mikor felveszi a foldrol rogton nyujtja :):):) dogleszto

Mindenkinek minden jot!!!!!!!!!!!

KépKép
rizibizi
 
 


Sziasztok!

Ne haragúdjatok,hogy eltűntem,én úgy jönnék,de olvasni se nagyon van időm mostanában :oops: Vagy dolgozom,vagy,a házimunka,vagy a lakásfelújítás!Mert megint elkezdtük,vagyis folytatjuk a Wc-t,és a fürdőt,mert azok még hátravannak!
Most is anyóséknál vagyunk a gyerekekkel,amíg készül a Wc!

Pistike ügyesen jár,már körbefutja a szobát,mert lassan nem tud menni,csak rohanni,de azt nagyon! fene egy csibész gyerek!
Ő még nem mond szavakat,pedig már anyós is mondta,hogy már beszélnie kéne... :roll: szerintem nem,Fati se beszélt még ilyenkor,mostmeg be nem áll a szája! Jóhogynem azt nem akarja már,hogy perfektül beszéljen angolul,1 évesen! :x

Tim!

Nekünk alapból nem ajánlották az inszemet,mert annyire kevés a spermaszám,hogy egyből lombikra irányítottak minket,szerintük felesleges lett volna az inszem!lombik is a 2. sikerült!A prolaktin szintre nem adnak gyógyszert,ami szabályozhatná?

Bea!
üdv. közöttünk,az én fiam is lombikos,én is spontán tesóban reménykedem,de szerintem nem sok esélyünk van rá :?

na,mentem pancsizni!
puszi!
Melódia

Kép
Kép
melódia78
 
 


Melódia!

Nekem nulla esélyem volt a spontán tesóra, egyik oldalon cisztaműtét miatt zsákutca (lezárt petevezető) + a lombik is ICSI volt és úgy jött össze hogy peteérésem a környéken nem volt ( pár nappal menses előtt), szóval minden csoda lehet......

bea
öreganyu
 
 


Sziasztok!
Mivel babát tervezünk, igyekeztem olyan munkát találni, amit a kicsi mellett otthon is tudok majd végezni. Ez egy internetes munka. Én már regisztráltam, csinálom is.
Ha érdekel valakit, írjon e-mailt, és küldök neki egy tájékoztatót!
Sziasztok

uvme.mn@gmail.com

(freemail- ről ne írjatok, mert a válaszomat nem fogjátok tudni megnyitni)
uvme
 
 


Sziasztok!

Timi, Jubi, Linda köszönjük szépen a köszöntést, és hogy még gondoltatok ránk :) :oops: :oops:
Sajna nem tudok jönni, nem tudok már a topiccal lépést tartani, mindig van itthon mit tenni, bla bla.

Benézek ám azért sokszor, hogy kivel mi van.
Köszönöm még egyszer!!!!
Puszi!

Kép
Kép
beuka
 
 


Sziasztok,

Kérlek szépen titeket, hogy beszéljunk ujra a cipokrol!!!!!!!
Ki mikor vette az elsot? Masodikat? mennyi idonkent novik ki kb, nagyjabol? Milyet vettetek, márka, tudás? Milyet tudtok még, ami megéri, meg jo? Ki miben hisz? Mit gondol, mit vall errol? Kisteso megkapja a nagyobbét? Elso cipot is?

Mert vedono teljesen osszezavart. És anyagilag meg nem tehetem, hogy na jo, akkor veszek mindenfélét, tobbet...
Én anno ugy gondoltam, akkor veszunk cipot, ha mar valoban menni akar, kint az utcan. Otthonra a zokni jo. Kint még dupla zokni, de ha nagyon hideg lesz, akkor valami bundas puha ravalo, de nem cipo....
És gondoltam, majd elso cipo, mivel fontos milyen, legyen siesta, és majd mikor már tényleg kint is akar maszkalni, és stabilan jar itthon is.
Aztan gondoltam tobbi cipo, mar lehet mashonnan olcsobb (akar kinaiban jol megnezve)

De! Védono és doktorno mondja, hogy szerintuk:
Már itthon, mikor a butorok mellett maszkal, mar vegyek neki egy markas szandalt, amiben naponta 1-2 orat tanul, jar...
Majd ha jon a rosszido, akkor kintre vegyek cipot. (Markas, mivel mar rossz ido van, mert az is elso cipo)
Hasznalt erre még nem jo, mert elozo gyerek maskepp taposta ki... nem tart ugy...
De szerinte kell szandal itthonra, mert abban kulon meg kell tanulni jarni, meg a labanak jot tesz (?) tartja, meg hiaba lenne mezitlab a parkettankon, az nem olyan. Mert majd nyaron jo a mezitlabasdi, mikor a homok,a fu, a beton valtakozik...bla-bla
Cipo meg tul meleg lenne neki bentre...

Értitek???????????Dilemmak, gondolatok, gondok, tapasztalatlansag....
Most mi van?
Nem akarok szandalt itthonra? Vagy mégis kell? Siesta vaszonszandal (ami csak par ezer, az gondolom nem jo)
Elso cipo csak siesta lehet, meregdragan, vagy mit ajanlotok?

Irjatok majd!!! Mindenki, barmirol, amit gondol. Bocsi, tudom, mar volt rola szo, de akkor most itt osszel enne gyujtve :oops: :roll:


koszi :oops:

KépKép
rizibizi
 
 


Sziasztok!

Nekem pont azt mondta a védőnő hogy ne adjak rá semmit itthonra.Mert akkor ludtalpa lesz meg ilyenek.Én azért vettem rá egy jobb minőségü kis mamuszt vagy szobacipőnek is lehet nevezni 2000ft volt a corába.Nekünk nincs padlófűtésünk és nem szeretném ha fölfázna.Utcai cipőnek egy nike bakancsot ami nagyon jól tartja a lábát 7000ft volt. Vannak jó kínai is de mifelénk az is 4000-5000ft.Én úgy gondoltam inkább megpótolom ezt úgy vettem a nikeot.Siesta ennél is drágább de szerintem nem biztos hogy jobb.Az első fiamnál megvettem de én úgy gondoltam már nem adok érte annyit.Az én véleményem az hogy nyugottan felvehetik a tesók a kinőt cipőt mert úgysem használjak annyit hogy kigacsolják meg ilyenek korban, inkább kinövik.Zsebi összes cuccát elrakom az unokámnak.
Majd pár év múlva elhasználják mielőtt kinőnék szétfocizzák és ehez hasonlók akkor minden gyereknek vehet az ember másikat.
Szóval nekem az a véleményem mindegy márkás vagy nem csak jól tartsa a lábát.

kunkli
kunkli
 
 


Koszi kunkli :)
Mindenki masnak is hasonlokeppen varom a velemenyet:) (nem azt, hogy hasonlo legyen, hanem, hogy irjatok, ha idotok engedi, azt ami van) Kossz lanyok elore is :D


True: neked akartam mondani a karacsonyi hangulatrol, hogy napok ota karacsonyizene adot hallgatoka winampon (reggeltol estig karacsonyi zene :) ) itt is van hangolodas :P

KépKép
rizibizi
 
 


Sziasztok lányok!

RIZIBIZI!

Nálunk Viktor a bátyja által kinőtt cipőt hordja utcára(ASSO), bentre pedig még nyáron vettem neki szandált a kínaiban(betéteset), teljesen nyitott, abban van most a lakásban mert nálunk kő van az előszobában és a konyhában, nem akarom hogy felfázzon. De csak most télen, nyáron mezítláb volt a lakásban.

Niki

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
viktoranya
 
 
 
 


Sziasztok!

Riz: úgy látom, a többgyerekesektől hasonló véleményt kapsz:))) Én nem hiszek abban, hogy csak a SIESTA, szerintem ezt 1-2 védőnő meg doki kitalálta, aztán azóta ezt fújják. Hogy mi a jó, hát arról meg ahány oldalt olvasol, annyi vélemény. Az egyik, hogy mindenképp lépésbetétsenek kell lenni. (Én ha arról van szó, a kínaiban veszek bőr, lépésbetétes kiscipőt-szandit - ez is 4-5 ezer, de mégse 10). A másik vélemény, hogy pont nem szabad lépésbetétest, mert ellustul a láb. Az egyik, hogy erősen kell tartsa a lábat. A másik: ez nem jó, mert nem tud benne mozogni a láb. Cipőben kell járatni. Mezítláb kell járatni. Szandiban kell járatni. Ehh, mindenki mond, amit akar. Én bentre vettem jó vastag csúszásgátlós zoknikat, de nekem mindegyik zokniban rohangál a kövön, és még sose fáztak fel. (De Levi még inkább mászni szokott) Az örökölt cipőket pedig természetesen ráadom, majd hülye lennék kidobni. (Pl. Hanna még menni sem tudott, mikor azt a cipőt használta, amit most Levi). Úgyhogy ha rám hallgatsz, azt csinálsz, amit akarsz! :lol: :lol: :lol:

Persze, megértem, hogy nagy a nyomás, ha a védőnő ilyenekbe belepofázik, a miénk nem szerencsére. MOndjuk ha mond valami hülyeséget, bólogatok, aztán úgy csinálom, ahogy jónak látom. Na ennyit erről, de megyek is aludni! Sziasztok!

Ildi
Kép
Kép
Kép
true
 
 


Sziasztok!

RIZIBIZI!

Trunak igaza van, tényleg úgy csináld ahogy Neked a legjobb. Én is vettem ilyen zoknikat Viktornak csak az a baj hogy a drágám seperc alatt leveszi a lábáról és mezítláb mászkál utána, mikor meg ráadom jéghideg a lába. Nekünk ezért muszáj a szandál bentre. De sajnos már arra is rájött hogy lehet a szandit is levenni. :( :oops:
Szerencsére a mi védőnőnk normális nem beszél össze-vissza hülyeségeket. :D :lol:
A lényeg, Te döntsd el mit tartasz a legmegfelelőbbnek, az lesz a jó. :D :D :D

Niki

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
viktoranya
 
 
 
 


Hali

Rizi,Laura is megyeget ,itthon csúszásgátlós zokniban,igaz mindig kacifántosan áll rajta :roll: :lol: a sok menéstől(emellet sokat mászik is)ha sátálunk akkor az még csak babakocsiban történik,van egy kis vékonytalpú kocsicipője,ha majd már stabilan megy akkor pedig ráadom a vastagabb sportcipőt azt hiszem L.A.gear.(barátnőm hozta Angliából,télre most kétrem tőle egy bundás csizmát,itthon nem láttam semmi cukit,csak igen sok pénzért,ott kint meg azért olcsóbb)Szerintem a lényeg az hogy a bokáját tartsa,a cipő a szandi vagy akármi.Ha már nagyobb lesz lehet neki papucsa meg mamusza,de szerintem most a zokni a legjobb itthonra. :wink:

Beuka,igazán írhatnál azért néha,ha nem is mindennap de jó lenne tudni rólatok .Kérlek ne menj messzire :wink:

Edi,hahó!Te is írj valamit :wink:

Timi,holnap akarok rafaellót készíteni,de ha jöttök nektek is sütök valami finit,aztán majd megesszük a gyerekekkel :wink:

Linda

Kép

Kép
czmelinda
 
 


Szeva Mindenki!

Üdv a legújabbaknak,a régi újaknak és a simán újaknak is :lol: ...kicsit felületesen olvastam a dolgokat,mert jó rég nem voltam,ilyenkor kifolyik a szemem mire végignézem az oldalt,szóval nem tudok személyes üziket írni bocsbocsbocs

Cipő:
Mindenki mást mond és csinál...a védőnőnk szerint nem kell szandi a szobába,más anyuka védőnője szerint kell.

Nálunk az a helyzet,hogy mindenhol kő van,ezért a kölök harisnyában vagy bélelt melegítőben hentereg a földön,és vagy a harisnyára húzok még egy zoknit (csúszásgátlóst) vagy két zoknit kap a lábára. Van még egy jó kis mamuszunk,ami inkább vastag zokni,vagy azt viseli...én nem adnék otthonra rá cipőt,majd a bölcsiben vagy oviban úgyis nagy lesz a "benticipő" fogyasztás.

Eleinte Réka az ajándékba kapott kocsicipőjét hordta,az puha is,meg mégsem fázik a lába,majd vettünk neki egy magasszárú bakancsot kintre,mostanában,hogy elindult (20-as adidas és meglepően nem volt négymillió ft 5500 volt leárazva...)

Nekünk is mondták,hogy márkásat meg mittudomén,ez mák volt hogy kaptunk leárazva,de nem fogok siestákat meg mifenéket venni sok pénzért.
Most jöttünk haza a Pólusból és ott vettünk neki márkátlan bundás téli bakancsot,fűzős,magasszárú és 21-es gondolván,hogy aggódós anyuka majd ráad a gyerekre ezer zoknit.
(szerintem jól néz ki 4000 pénz volt) hát nem ingyen volt,de azért mégsem tizenezer...remélem kihúzzuk most már a telet nem akarok cipőt venni neki,majd csak tavasszal.

Valamilyen okból én nem szeretek dolgot használtan venni ezek pediglen: a fürdőruha,melltartó fehérnemű(nem bugyira gondolok) és a cipő...


Magunkról annyit,hogy Réka kezdi megmutatni hisztiben rejlő óriási tehetségét (volt kiktől örökölnie) - az elkékülök ha nem veszel ki a kocsiból azonnal trükk a kedvencem.- :lol:

Ja Ikea nem jött, új babakocsi foszlik szét,úgyhogy most megyek és csinálok pár VESSZEN AZ IKEA illetve ÚJ BABAKOCSIT AKAROK transzparenst.

Sziasztok

Zsuzs

Kép

Kép
santos
 
 


ja és nyírbálom a centit,már csak négy nap és buli!!!! Ajándékba nem kismotor lesz hanem zenélő izé,nem tetszett neki a motor...most olvastam vissza amit írtam,kicsit zagyva,de mindegy...ja és pár fotót is mellékelek az újakból: Kép Kép Kép Kép Kép

Zsuzs

Kép

Kép
santos
 
 


Kedves Hölgyeim!

Aki már marha rég nem írt: Edi78... Bár most sem ő ír, mert a kicsi Kata papája van a gép előtt... Újabban elég sokat és nem hagyom anyának a netezést :):):) Sok a munka és a pihi idő meg kevés anyának a kibontakozásra.

Dióhéjban (én csak a csintalanságokat tudom leírni):
Kata egyedül kapcsolja be magának a dvd-t majd kényelembe helyezi magát a kis sárga foteljében és várja hogy kezdődjék a kisvakond mese...
A szgépemet meg kellett babrálni, hogy a Kata ne tudja munka közben kikapcsolni... (igaz az autocad 5 percenként ment, de fő az óvatosság:))
Fejhallgató az újabb dolog, amit szeret és persze valaminek szólni is kell belőle, mert akkor nincs élvezet neki...
A szekrényajtók nyitogatása a kedvenc időtöltése a babának, amikor itthon vagyok. Nos hála az asztalosomnak egy jó megoldással sikerült bazi jó játékot találni a csöppségnek, amit megörökítettünk mozgókép formájában és az alábbi linken elérhető:

http://www.indavideo.hu/video/No_komment

A lányok amúgy jól vannak, remélem lesz majd időm főzni is és akkor az ötleteket a receptes topikba rakjuk fel ;)

Kép
Kép
edi78
 
 


Halihó

Linda: hát az a szandis kép egy utcai öltözet volt, abba a hippi felsőbe járkáltunk mostanában :D Amúgy itthon átalában csak zokniba van, néha feladok rá egy itthoni cipit, de csak csoszog benne, amúgy szereti. Néha hozza is hogy adjam rá fel, és mutatja a lábát, kis spiccbe mint egy balerína, annyira cuki.
Képzeld átültettem az egyetlen szem virágunkat, mert már minden ismerős megszólta, pedig a virág nem panaszkodott :lol:
És miközben gugolok, pakolom a földet, odajön a Kitti, érdekesen közel jön a szemembe néz, és ad egy puszit. Azt hittem elolvadok olyan ari volt. Mert ő nem egy nagy puszizkodós, ha ad is puszit max. reggel aztán ha kérek napközbe csak rázza a fejét, hogy nem...

Viktoranyu: Igen még régebben vettük ezt a sátort, szereti csak eléggé el van dugva mert igen nagy helyet foglal el. Amúgy jó karácsonyi ajcsi lehet szerintem, most láttam is a tescoba azt hiszem 4290 ft-ért, pont most van akcióban, vagy mi a szösz, de szerintem mi is annyiért vettük, labdákkal együtt.

Mi nemigazán tartjuk ezt a halloweent, én meg amúgy is betoji vagyok, mindentől fosizok, párom alig tud mellettem trillert nézni, mert félek tőle. Vagyis az a baj, hogy nagyon jól elraktározom a "csúnya" képeket, és elalváskor rögtön azt látom magam előtt. Mint egy kisgyerek.

Mamáéknál van egy számomra nagyon rémisztő nevető boszorka akinek villog a szeme, és a Kitti odáig van érte. Hát nem rám ütött :roll:

Edi, Gyurmája: látta ma videót, mit adtatok a jánynak hogy így bepörgött :) Édes volt.

Na megyek még megcsinálom az esti "nyugtatót", teát a lányomnak :wink:

Bettus

Kép
bettus79
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?