Új privát üzeneted érkezett!

Laptető! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Anna nagyon ari a video, Balázzsal annyit nevettünk rajta! Szegény gólya! :lol: :lol: :lol: :lol:

Fanni szép a pocakod!!! :D :D :D :D :D :D :D

Kép
Kép
szilvancska
 
 


Sziasztok!

Mindenkinek köszönjük a jókivánságokat aranyosak vagytok.Ma már ment a kisfiam oviba remélem szép napja lesz :D

Tegnap már nem tudtam jönni mert a férjem részéről egy család jött látogatóba ugy hogy telefonáltak 1 óra múlva itt vannak hát majd szétvetett az ideg.Megmondtuk mindenkinek mig a baba nem kapja meg a 2 hónapos oltást nem akarunk senkit fogadni erre.Ráadásul a kisfiú úgy köhögött majd megfulladt nagyon pipa vagyok szóvá is tettem. :twisted:

Marcsi Nagyon édes Panka baba és milyen nagy már :D

Szneszti hálistenek hamar elmúlt a hányás a mihez képesthez hát nem volt egyszerű nagyon rossz,egyszer már volt ugyanigy hányássa akkor valamit evett és 1 napot kórházban voltam vele kapott infuziót az borzasztó volt.Hát nekem nagyon nehéz volt a fiam nélkül én 5 napot voltam bent a kórházban mert 11:25-kor született a baba igy csak Hétfőn engedtek haza.Főleg mikor bejötek látogatni és kérdezte ma anya haza jöttök.


Ire a kenetet biztos nálad is vesznek majd de majd később szokták azt hiszem az utolsó labort mikor csinálják .Jan 19-re voltam kiirva és dec 15-én vettek mintát és dec 21-ére lett meg.Ne aggodj nem marad el bizti nálad sem.

Anna Nagyon édes a videó szegény gólya akit megszúrt a sün :D a páromnak majd megmutatom.

Szilvancska Én is vettem sima bugyit és Tenát is 2 db-ot hátha. De nekem a tena vált be mivel császáros voltam a hálos teljesen a hasamra igazodott és kényelmesebb volt mint a sima .De mindenkinek egyéni jogga eldönteni mit vesz fel.Nekem a betét miatt szóltak már az elsővel sem volt meg annyira ezért nem vettem hatalmas tenát mivel tudtam nem kell .A dm-be vettem a Jessa márkát a nagyobb nedvszívot és az nekem bevált.

Piki köszönöm már jobban vagyunk.

Funky nagyon aranyos pocikád van és a kép nagyon édes

Remélem mindenkinek irtam.
Lassan jönnek a gólyák ahogy nézem a heteket :D :D :D

KépKép
manojoco
 
 


Reni, szerintem kérdezz rá a dokinál a steptococcusra.. nekem is 35. héten vették le.. de csak mert legközelebb a 38. héten mentem..
De ha még egyszer terhes leszek, fogok kérni CMV-re is vizsgálatot.. biztos ami biztos...
Én is csak pamut bugyikat viszek.. ha kell majd hozatok mást a párommal.. bár nekem is az eldobhatót mondták.. de nem is értem, honnan fogják ők tudni hogy mi van rajtam??? :shock: vagy milyen betétet használok?? :shock: :?
Vendég
 

 
 

Helló!

Manojoco elhiszem, hogy nagyon mérges voltál a látogatók miatt. Köhög és úgy elmegy. Ezt nem csak tőled hallottam már. Nem semmi. Az a picike kis újszülöttnek nincs még huuuuuu de nagy immunrendszere és úgy bírom amikor rohannak a látogatók. Én csak a szűk családi kört fogadom. Anyós, após, sógornők és ennyi. A többiek meg majd jönnek később. Ezek is már a harmadik napon tolongani akarnak. Mondtam nekik, ha látni akarják a kórházba bejönnek megnézni és csak egy-két hét múlva fogadok látogatót. Nem azzal akarok foglalkozni, hogy rohangálnak hozzánk :S :S már most kész vagyok tőlük.
Örülök, hogy a kisfiad jól van!!!! :)

Azt mondta a védőnő, hogy az orvosok amikor vizsgálnak utálják a pamut bugyit amikor ott leveszem :S akkor bírnak adni nekem hálósat. Esetleg, ha annyira piszkálni fognak akkor vetetek a férjemmel és behozza.
Amúgy meg aki nem olyan tehetős, hogy megengedhessen magának ilyen bugyikat, mert a hálós nem olcsó, akkor azt is halálra fogják cikizni a kórházba? ??? Had döntsem már én el mit veszek fel. Látom nem csak én akadtam ki ezen :D ilyen az én kis védőnőm :S :S

Szilvi pihenjél azért sokat. Végre írtál, már azt hittem babázol :)
5 nap a kórház?????????Anyám nem semmi. Itt a császárost is a negyedik napon kidobják :S :S

A pocaklakók jól érzik magukat bent :) Remélem kihúzom még én is, mert 11-én megyek fodrászhoz :D meg sok dolgom van még 10-én is :D fizetésnap és hát vásárolni kell :D :D

Kép

A video nekem is tetszik :D
Vendég
 


Anna

Főleg az bosszantó hogy szól az ember, a saját testvéreim nem jöttek még baba látogatóba pont emiatt . Aki meg tudott bejött a kórházba ez a normális szerintem.De akik jöttek nekik is lesz baba nem tudom mit szólnának ha mi is ezt eljátszanák velük. :twisted:

Én mivel császáros voltam nekem a nővérke segített a zuhanyozásban és a kórház csak egy betétet ad útána a nővérke már azt teszi oda amit viszel magadnak be. Hát innét tudják milyent viszel.
Amúgy a patikában vettem a tenát 2db volt egy csomagban és 300 ft körül fizetem a kettőért .Meg nekem jó is volt mivel lefertőtleniteték az egész hasam + még comb középig igy az lett jodos nem a fehérneműm.

Egy fodrászkodást már én is eltudnák viselni de mikor

Jó szépitkezést és vásárlást majd

KépKép
manojoco
 
 


Elfolyt a vizem vizsgálat közben, most itt unatkozom a folyosón, mert nincs hely....Szerencse, hogy Apánál van a Netbook... :lol:
Nem tudom mikor lesz baba, de semmi fájásom és hátul is van...
Majd ha meg van Lillus és már jól vagyok jelentkezem! Drukkoljatok!

Puszi mindenkinek.
Vendég
 


Szneszti


Drukkolok nektek :D

Majd a párodat kérd meg hogy üzenjen ha már van valami

KépKép
manojoco
 
 


sziasztok

Eszti hajrá-hajrá-hajrá!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Tök jó most már minden héten kipottyan majd egy vagy két baba! :D :D :D

Múlt héten mikor vérvételen voltam, beszélgetett 2 kismama, hogy a lányok szeretnek előbb kijönni, míg a fiúk jól érzik magukat odabent, és általában ők szépen kivárják a kiírt időpontot.
Hát én úgy gondoltam jövőhét hétvégén megszülök, nekem ennyi elég volt a terhességből, bár szerintem Barnus nem nagyon akar kijönni, majd meglátjuk. :oops: :lol: :lol:

Reni szerintem is kérd h vegyen le mintát, de ezt tegnap is írtam, mert kb 1- 1,5 hét mire megjön a kenetminta eredménye, és (ne legyen semmi baj!) inkább kezeljen ki most, mint hogy a baba elkapjon valamit is.
Nekem egyszer decemberben vett le, meg most febr. végén.


Eszti drukkolunk!!!!!! :lol: :lol: :lol:
Amint megvan Lillus írj!
Puszi

Kép
Kép
szilvancska
 
 


Eszti drukk-drukk! Már estére tuti babázni fogsz :) jajjj deeeeeeeee jóóóóóóóóóó. Mindenre kíváncsi leszek persze, ha már lesz időd és jobban vagy :) Szülés...mindenre :D :D

Jaj de izgatott vagyok :)
Vendég
 


Lehet egyszerre szülünk Esztivel!!!!!
Most jöttem a kórházból, már bent akartak tartani.. aztán megbeszéltük, hogy még hazajöhetünk a cuccokért..
Hazafelé 5 perces fájásokkal jöttünk :) de még nagyon kis gyengék... végigröhögtem hazafelé az utat... mert a Dávid korábban mikor mondtam hogy tízperces fájásoknál akarok indulni, kiborult hogy NEEEM rögtön indulunk!!!!! Most meg öt percesekkel jöttünk el a kórházból!!! :lol: :lol: :lol: :lol:
Na este már biztos nem fogok így nevetgélni!
Ja már egy ujjnyira ki vagyok tágulva.. :D
Puszi Nektek!
Vendég
 


Eszti, Fanni, én is drukkolok és sokat gondolunk majd Rátok! Kitartás, mostmár tényleg vége és jönnek a baby-k! :lol:

Kép
ire81
 
 


Fanni neked is drukk ezerrel!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

De jó egy nap, két baba! Szuper! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
szilvancska
 
 


Na végre!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Beindult a baby-boom!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

HAJRÁ CSAJOK!!! Csak ügyesen!
Nagyon szorítok mindkettőtöknek!!!! És alig várom az újabb (babás)híreket!!!
Ez annyira izgi!


Szilvi,amúgy a hasmenés is a közeledő szülés egyik előjele lehet,nekem ezt a dokim mondta,most már ezért nem kötelező a beöntés a legtöbb kórházban,mert a természet teszi a dolgát. :lol:
Abban meg totál egy húron pendülünk,amit a szülői és egyéb segítségnyújtásról írtál.Én csak örülök,hogy anyukám nincs a közelemben.Nagyon szeretem,de már attól hülyét kapok,hogy telefonon tanácsokat osztogat a szoptatásról,büfiztetésről stb.,ráadásul mindegyik vagy evidencia,vagy baromság.
Tedd,amit gondolsz,az lesz a legjobb!!!
Én is akkor érzem magam a legjobban,ha csak hármasban vagyunk itthon... :oops:

Na,még később benézek,hátha lesz újabb hír a lányokról!!! :lol:

piki
 
 


Még itthon vagyunk.. most megyünk be megint... de azóta össze vissza vannak fájásaim.. lehet ebből ma még nem lesz semmi..
:? :?
Én is hallottam erről, hogy lehet hasmenésed előtte.. nekem volt is reggel..
Vendég
 


Helló!

Nem semmi két baba is lesz :) huuuuuuuuuu de szupi :) eljött a nagy nap :) egyszerre lehet szülinapot tartani :)

Remélem lassan én is szülni fogok :)

Kép
Vendég
 


DRUKKKKKKKKK DRUKKKKKKKKKKKKK
Vendég
 


Sziasztok!

Ma 15.55-kor megszületett Székely Lilla Eszter 3400gr-al és 54cm-el. Jól vagyunk, a kisasszony annyira gyors volt, hogy a doki is lemaradt... :lol: :lol: :lol: :lol:

Kicsit fáradt vagyok, most hazaküldöm a laptopot, mert megint az 5ágyasban vagyok és....khmmm tudjátok. :? De már lehet vasárnap megyünk haza.

Jók legyetek és köszi a drukkokat!!! Pusssssssssssz
Vendég
 


Eszti hatalmas GRATULA, és sok boldogságot, tejcit és egészséget kívánok Nektek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
szilvancska
 
 


Fannival mi lehet? :P :lol: :lol:

Kép
Kép
szilvancska
 
 


Eszti várjuk majd a képeket, és a szüléstörténetet! :D :D

Kép
Kép
szilvancska
 
 


Esztikém,hatalmas gratula!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Nagyon gyors voltál,ezek szerint könnyebb volt,mint Bibuval annak idején! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Nagyon várjuk majd a részleteket! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
És természetesen jó egészséget,sok tejcit kívánok én is és egyáltalán,mindenből a legjobbat!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

piki
 
 


Sziasztok!!
Eszti!!!!!!!!! GRATULÁLOK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Jól beelőztél!!!! Nálunk kicsit lassabban mennek a dolgok...
Most jöttünk megint haza a kórházból, mert fájásaim még nem nagyon vannak.. elég rendszertelenek és gyengék.. de cserébe hatásosak, mert már bő két ujjnyira ki vagyok tágulva..
A szülésznő is csodálkozott, mert első szülőnél azt mondta ritka az ilyen.. szerinte már 2-3 órát "spóroltam" a vajúdásból! :D Az eddigit nem igazán nevezném annak.. Remélem még jó darabig így marad és közben szép lassan tágulok.. :lol:
Reggel 7:30-ra kell visszamennem a kórházba, ha addig nem folyik el a víz.. vagy nem indulnak be rendesen a fájások..
Vendég
 


Én is szívből gratulálok a legújabb Anyukának! Minden jót, jó egészséget, sok boldogságot, Eszti! Pihenj, amíg bent vagy! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Fanni, jól megviccel ez a Balázs gyerkőc Téged! Nem baaj, az a lényeg, hogy minden rendben van Veletek, bár nagy szám lett volna, ha egyszerre letudjátok Esztivel, de ami késik, nem múlik és így legalább nekem lett igazam, mármint, hogy Eszti hamarabb fog szülni, igaz, ezt még 6 hete írtam, amikor Panka-baba is született! :lol: :lol: :lol: :lol:
A lényeg, hogy most pihenj sokat, ne stresszelj, bár könnyű azt mondani, én biztos pörögnék ezerrel, nem bírnék egy helyben megülni, de Te legyél türelmes! Nagyon drukkolunk Neked éss ha még tudsz, jelentkezz!

Kép
ire81
 
 


GRATULÁLOK ESZTI! Örülök, hogy gyorsan mentek a dolgok :) huuuuu de jó :) Várjuk a képeket és a szüléstörténetet is :)
Remélem nem lesz rossz bent annyira mint Bibuval volt. Mármint az emberekre gondoltam akikkel együtt vagy egy szobában :S

Fanni neked kitartást kívánok :) tudom könnyű mondani, de 1-2 nap és sztem meglesz Balázs is :)

Úgy nézem utána már én vagyok a soros :D Jázmin semmi hajlandóságot nem mutat, hogy előbb jönni akarna :D de sebaj jövő héten még rengeteg a dolgom és nincs időm szülni :D úgy mint Eszti is ahogy írta. A fodrászt még meg kellene ejtenem:)

Kép
Vendég
 


Gratulálok Eszti!

Hamar meglett a baba ügyesek voltatok. :D :D :D :D
Sok tejecskét nektek és remélem hamar haza mehetek és nem kell a zsufolt szobában lened .Sajnos tudom milyen mikor dömping van .

Majd írjál ha van időd.

Sok Boldogságot

Fanni! a Balázs fiú még várat magára.
Hogy vannak vajon?????????
Már nagyon várom a híreket .
Olyan izgatot lettem hogy jönnek a babák és végre mindenki átélheti azt az örömöt hogy végre a kezében tarthatja a babót akit annyira vártunk :D :D :D :D :D


Majd jövök még hátha kapunk hireket

Szép napot mindenkinek [/b]

KépKép
manojoco
 
 


Sziasztok!

Eszti már babázik sztem :) Remélem kiengedik vasárnapra, hogy Bibuzhasson is :)

Fanni lehet, hogy már te is babázol :) nem jelentkeztél még ma, vagy csak jókat alukálsz. Bár tegnap már fájások is voltak :)

A többiek azért jelentkezzenek :)

Marcsi mi volt a 6 hetes kontrollon? Remélem szépen begyógyultál.

Írtátok a dm-es mellbimbóvédő krémet. Akkor az tényleg jó? Van a rossmannak 750 Ft. Nem tudom mit vegyek ezt vagy Garmastent?
Akinek van némi tapasztalata írjon :)

Kép
Vendég
 


Anna Én a Garmastent vettem nekem bevált igaz 1500ft körül volt de alig használtam belőle hátha kell még

KépKép
manojoco
 
 


Csak gyorsan, mert pont most kelt fel Lillus.
Szülés: Ctg utáni vizsgálatkor elfolyt a víz! bent tartottak, de semmi fájés, egyszer voltak 5percesek a 7. után leállt és ismét semmi. 2fele bekötötték az oxitocint, de addigra meg kezdtem 3percesekkel. A sznőm nagyon röhögött, mert azt mondta, hogy nekem elég meglátnom az üveget...Végig 3percesek voltak, az infuziót kiszedettem fél óra után, mert több helyen szúrtak és nagyon fájt a kezem. Végül fél 4kor elmehettem végre pisilniu, de még mindig 3perceseim voltak és miután 20percet dekkkoltam a wc-n éreztem, hogy talán vmi furi, mintha nyomnom kéne. Visszamentem és a sznőm mondta 8centi, telefonál a dokinak, de már az ajtóban ordítottam, hogy nem bírom vissztartani. Visszaugrott, eltünt méhszáj, 3. nyomásra kint volt Lillus. Döbbent csendben voltunk mindhárman, nem akartuk elhinni...Így az időpont sem biztos, de végül ezt mondtuk. Azóta nagyon sokat röhögünk, mert látni kellett volna a fejeket. Utána olyanokat röhögtünk. És a dokim persze nem ért vissza...Pont barinőmet uh-ozta, mikor elrohant, szabadkozva, barinőm meg kezdett vele ordítani, hogy azonnal fusson hozzám.
Szóval, ha úgy vesszük, nagyon is könnyű szülésem volt. SŐT! Viszont hulla voltam, mert szerda du. óta nem ettem semmit, és 9-től voltam a kórházban és kettőre kapta,m szobát, addig a folyosón folydogáltam, tiszta magzatvíz volt minden.
A gátam nem repedt, az ügyeletse dnő (a sznőm több mint 1órás könyörgésére) stoppolt meg, de 3db öltést kaptam és azt mondta, hogy inkább csak esztétikailag akarja. Szóval mákos vagyok, ismét.

A szopi idáig mondhatni "ment", mert szívott 3-4-et és kiköpte, viszont 11.kor rendesen szopizott és megdícsértek, hogy van tejem is. Bár még csak ma néztek rám először, szóval akár föl is fordulhatnék a kórház miatt. Sem szoptatást, sem köldökápolást és mést sem mutattak meg...Még szerencse, hogy emlékszemre mindenre. Most nagyon pozitív vagyok és remélem tudok majd szoptatni!!!


Arik vagytok és köszönöm, hogy velem voltatok!

Fanni, egyben vagy még? Lehet már te is babázol? Sokat gondolok rád!!!!

Lillus egyenlőre sokat alszik, szinte nem sír, nagyon nyugodt, remélem ilyen marad!

Majd még vmikor jövök!

Csajok puszi!
Vendég
 


Helló!

Örülök Eszti, hogy minden ilyen könnyen ment. Nagy mázlista vagy :) remélem én is nevetni fogok szülés után.
Lillus nagyon jó baba a leírtak alapján olyan mint a kis Bibus volt :)
Elég szomorú, hogy nem mutatnak meg semmit. Én már kicsit nehezebb helyzetben lennék, mert azt sem tudom meg merem-e fogni majd a kis csöppem. Meg hát azért kezdőként kicsit rossz lesz, de valahogy túl fogom élni.

Fanni sztem te is már babázol. Nagyon el vagy veszve gyanús. Eszti miatt biztosan benéztél volna már a délelőtt folyamán. Majd írd meg Te is mi volt szüléstörténet és a többi :D :D :D

Jaj én ma becsomagoltam a kórházi cuccot a bőröndbe, eddig csak állt a vendégágyon. Remélem lassan én is találkozom a lányommal :)

Manojoco köszi a tájékoztatást a garmastenról:)

Kép
Vendég
 


Sziasztok, újra otthon... éjszak elmúltak a fájások, de még be kellett mennem reggel fél 8-ra... mint kiderült azért, mert a doki meg akarta indítani.. én meg nem.. szóval hazajöttünk.. még előtte azért próbálkozott egy vizsgálattal véletlen megrepeszteni a burkot..
azóta (gondolom a vizsgálattól) újra voltak fájások, de elmúltak.. a méhszáj még mindig bő két ujjnyi.. hát röviden ennyi..
egész éjszaka nem tudtam aludni, nem akartam így szülni.. meg úgy hogy nincsenek fájásaim, még alig telt le a 40 hét.. és a baba teljesen jól van bent..
Vendég
 


Eszti,ezt annyira jó volt olvasni! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Neked most akkor még az enyémnél is gyorsabb és könnyebb szülésed volt,ez annyira szuper! :lol: :lol: :lol:
Úgy örülök!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:
Annak is,hogy minden oké,hogy pozitív vagy és a szopi is megy!
Csak így tovább! :lol: :lol: :lol:
Remélem,Lillus továbbra is ilyen jó baba lesz,adj neki egy puszit a Panka és az én nevemben is! :lol: :lol: :lol:

Fanni gyanús csendben van,remélem,hasonlóan jó hírekkel fog jelentkezni hamarosan!
A többieknek meg kitartás!!! :lol: :lol: :lol:

Mi ma megint szemészeten voltunk a Madarászban,azért csak most jöttem.Minden oké a csajszival,de még mindig nincs kifejlődve maradéktalanul a szemecske,így a jövő héten mégegyszer mennünk kell... :?
Már kicsit unom,de csak akkor nyugodt az ember,ha minden rendben és ezt orvos mondja...

piki
 
 


Hellóka!

Marcsi minden rendben lesz. Jobb is, hogy jártok orvoshoz és így te is meg tudsz nyugodni+a Panka is jó kezekben van :) bár némelyik orvos :S :S :S

Fanni én meg azt hittem, hogy babázol :) Teljes mértékben egyetértek veled. Balázs tudja, hogy mikor kell jönnie. Nem értem miért kell mindenáron erőltetni a burokrepesztést...akkor, ha tényleg valami nyomós indok van ( a baba már rosszul van bent...) akkor persze, de ha jól van akkor fölösleges. Sokan szeretnek indítgatni fölöslegesen :S :S
Kitartás!

Olyan rossz idő van. Nemrég jöttünk haza a Tescobol. Már úgy unom. Nem tudunk sétálni sem, mert fúj a szél és 15-ig ilyen időt mondd. Majd leszakad a redőny :S

Kép
Vendég
 


Vendég
 


Vannak képek a wiwen Lilláról!! :D :D
Vendég
 


Fanni,megint nem vettem észre,hogy írtál az előző hsz.-om előtt! :lol:
A helyedben szerintem én is ezt tettem volna.A babák jelzik,ha már nem oké nekik bent...kevés kivétellel ebben meg lehet bízni a statisztikák szerint. :lol:

Na,megyek,meglesem Lillust! :lol: :lol: :lol:

piki
 
 


Nagyon édes Lilla baba! :lol: :lol: :lol: :lol:

Belegondoltam,hogy még nekem is mostanában kéne szülnöm...ez olyan hihetetlen... :lol:

piki
 
 


Sziasztok

Eszti de jó hogy ilyen hamar túlestél rajta, gyors szülés volt, én is gyorsat szeretnék, bár első babánál nem hiszem hogy az lesz. :? :D :D :D :D

Fanni én sem engedtem volna, szerintem max 2-3 nap és itt lesz a kis Balázs. 8) 8) 8)

Nagyon cuki Lilla -baba , én is meglestem a képeket! :lol: :lol: :lol: :lol:

Marcsi minden oké lesz, inkább nézzék meg többször Pankuci szemét, minthogy egyszer sem. :D :D :D

Fanni tetszett a video, édes! :) :) :)

De jó Anna neked is már csak 1 hét van hátra! :) :) :) :)

Reni mizujs nálatok? Kipakoltál már? Ne erőltesd meg magad, vigyázz magadra, pihenj sokat, és jelentkezz!!!! :D :D :D

Kép
Kép
szilvancska
 
 


Sziasztok!

Fanni tök jó a videó :D :D :D :D

Ma felhívtam a Babycentert az ággyal kapcsolatban és még nem hozták Bp-ről az új funért, de van nekik egy másik ugyan ilyen ágyuk és szét fogják szedni, hogy ideadják ami nekünk kell, mi meg odaadjuk a rosszat. Eddig is lehetett volna :S már másfél hónapja erre várok és már nem tudom tovább húzni az időt :S :S :S
De legalább megkapjuk végre.

Lillus biztosan gyönyörű kiscsaj :)

Anyósom meg ma felhívta a fiát, hogy nem is keresi meg le se ****. Előjött az anyai érzelem, hogy most a fiának már gyereke is lesz nemsokára és nincs milliónyi ideje rá :S :S Már csak ez kellett, hogy hallgassam, hogy olyan ritkán látom+az unokámat is..... :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: Már most borsódzik a hátam :S :S :S :twisted:

Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Hozok pár képet Kép Kép Kép Kép

KépKép
manojoco
 
 


Nagyon édes Gréta baba! :lol:
És micsoda cuccai vannak...kész kis hölgy! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Most nézem,hogy nem is sokkal idősebb Pankánál.Megkérdezhetem,hogy milyen súllyal született és most mennyi? Csak az összehasonlítás kedvéért. :lol: :lol: :lol: :lol:
Az én törpém most kezd majd akkora lenni,mint egy átlag újszülött,tegnap már több,mint 3100 gramm volt! :lol:
Annyira örülök,hogy ilyen tempósan gyarapodik...

Eszti,sokat gondolok ám rád,remélem,még nem akasztottak ki teljesen a kórházban! :lol: :lol: :lol:
Bízom benne,hogy továbbra is minden rendben veletek és alig várom,hogy írj!!!

És persze nagyon sokat gondolok ám rád is,Fanni,mindig azon mélázgatok,hogy lehet,már te is túl vagy rajta! :lol: :lol: :lol:

Anna,ez a kiságy sztori elég kiakasztó,főleg így,hogy bármikor jöhet Jázmin és ezt már rég megtehették volna :evil: !

Valaki kérdezte a bimbóvédő krémet:a Garmastant sokan dicsérik,de én is a dm-est használom,vagyis kezdtem el használni.Jóval olcsóbb és barátnőm szerint ugyanolyan jó.
Mi amúgy is elég sok dm-es cuccot használunk,Pankának mindene babylove-os,a fürdető,a törlőkendő,a popsikrém...
Szerintem nagyon jó minőségűek,nincs bennük semmi szintetikus anyag,alkoholmentesek stb. Mindegyik hypoallergén.
Én nagyon megvagyok velük elégedve.És az se elhanyagolható,hogy olcsóbbak,mint a divatos márkák.A pelust még nem próbáltuk,abból Liberót használunk,az jobban bejött,mint a Pampers,mert azt próbáltuk még.

Ja,Szilvi,úgy veszem észre az ismerőseim körében,meg magamat is beleértve,hogy nem törvényszerű,hogy az első baba nehezen legyen meg! :lol:
Próbálj arra koncentrálni,hogy könnyű szülésed lesz,esetleg játszd le magadban,ahogy szülni szeretnél.Lehet,hogy ez most komolytalanul hangzik,de nagyon sok dolog agyban dől el és sokkal-sokkal könnyebb,ha pozitívan állsz hozzá és azt mondogatod:könnyű lesz,pozitív élmény lesz stb.
Nekem ez már rengeteg szituációban bejött,a teherbeeséstől kezdve a szülésen át a tejtermelésig... :lol: :lol: :lol:

piki
 
 


Sziasztok!
Ne izguljatok! :) változatlan a helyzet..
Éjszaka sem volt semmi fájás.. aztán egy kis reggeli keksz hatására újra vannak keményedések.. :D de semmi komoly..
azért remélem szép lassan tágulok ezek hatására is.. mint eddig..
A dokira haragszom.. nincs is kedvem nála szülni :oops:
Marcsi, én is hiszek ebben.. szerintem eddig is azért tágultam ilyen könnyen.. mert nem paráztam rá.. teljesen nyugodt, ellazult voltam..
a csütörtöki, tágulást, jóslófájásokat is mi idéztük elő.. :lol:
Azért így kellemesebb, mint az injekcióval adott oxy :)
Szerintem is jók a dm-es cuccok.. ha jól láttam van pelenkájuk is, bár már mi is Liberót vettünk.

Monojocó, nagyon jók a képek! Látom sikerült kicsinyíteni! :)
Vendég
 


Fanni,nagyon profin csinálod,le a kalappal! :lol: :lol: :lol: :lol:
Komolyan minden elismerésem,és tutira tágulsz,szépen,folyamatosan-könnyedén...szeretném én is így csinálni a következő bébinél...én magam se hittem volna,mennyit nyom a latban,hogy mentálisan hogy állsz hozzá a dolgokhoz...
CSAK ÍGY TOVÁBB!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

piki
 
 


Helló!

Akkor jó Dm-nél maradok :)

Remélem Eszti jól van. Bár a kórházban lenni sosem jó. Marcsi nem is mesélted, hogy milyen volt bent? Szobatársaid rendesek voltak? Nekem semmi kedvem bent lenni. Sok rosszat hallok. Bár az ember kibírja.

Fanni ügyes vagy, csak így tovább. Minden rendben lesz nem is kell félni. Én sem félek egyáltalán a szülés miatt meg amúgy sem.

Észrevettem, hogy nem jön fel a karikagyűrűm még annyira sem mint eddig. Nagyon megduzzadtak az ujjaim. A bokámon meg vagy 1 órán át látszik a zokni. A szám is kicsit megduzzadt, de az nem feltűnő.
Gondolom nemsokára itt az idő, mert Jázmin sem mocorog úgy mint eddig :S

Az ágyért elmentünk ma és össze is szereltük. Minden oké hála az égnek :) jó lett és nagyon szép. Kimostam a pokrócokat már csak meg kell, hogy száradjon és lehet ágyazni. Esetleg, ha valami érne éjjel akkor apa is megágyaz mire jövünk.

Itt van VIP szoba a klinikán, egy éjszaka 10 000Ft. Elég húzós, ezért nem is megyek külön szobába.

Manojoco nagyon aranyos a kislányod. Egy kis tündér :)
Megkérdezhetem a neved? Olyan rossz így ez a Manojoco. :)

Kép
Vendég
 


Anna,nekem a kórházban ezzel az eggyel szerencsém volt.
4 ágyas kórtermek voltak,2 napig csak ketten voltunk.
A "szobatársaim" egyben sorstársak is voltak,mindenki babája a NIC-en,így átéreztük egymás helyzetét.Aranyos volt mindenki, odafigyeltünk egymásra.Itt csak napi 2 óra látogatási idő volt és ezt be is tartották,azon túl csak lent a portánál,az ambulancia előtt lehetett látogatót fogadni,ez azért nem igazán volt jó,de túléltük. :roll:
Örülök,hogy végre kész az ágy! :lol: :lol: :lol:

piki
 
 



Marcsi nagyon aranyos az új vonalzód!! :)
Köszi lányok a biztatást! Reggel óta óránként négy fájás, ennyi benne a rendszer.. ha véletlen elmúlna rásegítünk megint :lol:
Ill. most nézem a homeós bogyókat, van olyan, ami pont erre való.. fájásgyengeség, rendszertelen fájások...
Ez idáig így teljesen kibírható, még egy sem fájt jobban mint egy mensi görcs.. kész csoda hogy ennyivel kitágultam két ujjnyira :)
Remélem holnapra már három lesz belőle.. csak nehogy a végén ne érjünk be a kórházba :)
Anna, nehogy itt a végén beelőzzél te is!! :D
Vendég
 


Most te előztél meg!
Édesek a képek! Azt mondta a párom, hogy kislányos arca van! :)
Vendég
 


Sziasztok!

Akkor kezdem előről, mert sajna megnyomtam egy gombot... :?

Láttam Lillust, szép babuci, jó sok hajjal! :lol: Nagyon örülök, hogy minden rendben babával és mamával, lassan már otthon is lesznek.

Fanni, Neked továbbra is sok-sok kitartást és csak gyakoroljátok szorgalmasan a természtes módszereket :wink: , biztos meglesz az eredménye. Barinőm tavaly pont így járt, ahogy Te, vagyis meg akarta neki a hülye doki indítani a szülést, mert ment volna szabadságra, kösz. És az utolsó vizsgálaton elkezdte tágítan a méhszájat, ami tökre fájt a barátnőmnek, utána el is kezdett vérezni rendesen. :cry: És ezek után, gyakorlatilag az utolsó utáni percben lemondta a dokit, megmondta neki, hogy nem kéri tovább a "szolgáltatásait", és az ügyeletesnél szült, akivel százszor jobban meg volt elégedve.

EZT A K.....VA LAPTOPOT MINDJÁRT KIB....M, IMMÁR HARMADJÁRA SZÁLLT EL AZ ÍRÁS, A FELÉT MEG TUDTAM MENTENI EGY CTRL+C-VEL.ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ :twisted: :twisted: :twisted:

Akkor folytatom, Marcsinak és Manojoco-nak írtam, hogy tündériek a kiscsajok és irigykedem, már én is szeretném a kiscsajomat abajgatni.

Anna, lassan már Te is tényleg babázol, örülök, hogy a végére megoldoódott a funéros mizéria, nem tudom, mi akadálya lehetett ennek korábban, sztem reménykedtek a boltban, hogy hagyod az egészet.
Én is szeretem a dm-es cuccokat és barinőm is esküszik rájuk, ő a pelust is használja.

Igen, Szilvi, már kipakoltam, most attól vagyok egy kicsit kiakadva, hogy mióta beköltöztünk, egy átjáróház a lakásunk, mindenki látni akarja, mindenki meg akar látogatni és már egy kicsit besokalltam, még nem volt olyan nap, hogy ne jött volna vki- Félre ne értsétek, szeretem én a társaságot, de már egy kicsit sok, kb pukizni sem lehet egyet :oops: , arról nem is beszélve, hogy emiatt nem nagyon haladok a vasalással, ott vér egy halom babruha meg textilpelus.

Hát ez van, puszi Nektek, és várom nagyon a fejleményeket! :lol:

Kép
ire81
 
 


Ja, anyósom szerint 2 héten belül megszülök, :shock: , bár nem is bánnám.

Kép
ire81
 
 


Nemrég értem haza, barinőztem egy kicsit. Olyan jól esett.

Eszti remélem jól van, lehet holnap már ír, mert otthon lesznek :)

Reni örülök, hogy Te is jelentkeztél végre. Igen ez az átjáróház nem jó, de gondolj bele mi lesz, ha a picike lesz meg?! Na akkor tuti átjáróház lesz:D

Fanni kitartás. Ez a doki választás, legközelebb már nem őt fogod és kész. Lehet, hogy a szülésnél rendes lesz és segítőkész...nem lehet így előre tudni. Te beviszed a laptopot?

Panka baba nagyon aranyos :)

Kép
Vendég
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?