Új privát üzeneted érkezett!

Sagi, te hol dolgozol, hogy van bent UH???
kami
 
 


Országos Idegsebészeten Zuglóban.
Vendég
 


Ahaaaaa. Es micsinalsz ott???
kami
 
 

 
 

Altató asszisztens vagyok és agyakat operálunk...
Vendég
 


Atyaeg!!! Az klassz lehet. Tudom, ez furan hangzik, de engem, nagyon lenyugoz az ilyesmi...
kami
 
 


Ezért szenvedek én is a munka hiánya miatt,mert baromi érdekes és szép! :roll:
Vendég
 


Hat megertelek. Iletve nekem most annyira nem hianyzik az en erdekes es szep munkam (margarinmennyisegeket tervezek, meg olivaolajat, meg par egyeb finomsagot), en inkabb otthon szoszmotolnek, ha lehet :) De valszeg 3 het utan en is visszavagynek... nemtom... majd kiderul...
kami
 
 


Sziasztok!

Kami,
Elhiszem, hogy most inkább máshoz lenne kedved, mint a munkához, de a dec 1 már nincs olyan messze.
Örülök, hogy jó lett az AFP eredménye :)

Sági,
Nagyon érdekes lehet a munkád. Én is sokáig orvosnak készültem, aztán a gimi végén meggondoltam magam, de az építészet is nagyon tetszik.

Én tegnap voltam a C und A-ban, de csak egy felsőt vettem, nem nagyon volt a méretemben gatyó.

Móni

Kép
móni23
 
 


Sziasztok!

Jó sokat írtatok! :D

Szépen lassan készülget a szoba szerencsére már látni a végét :D !

Sági!
Nagyon jó neked hogy láttad a babádat UH-n gondolom másabb volt így mint amikor a dokid nézi!

Nekem csak 19 hetesen lesz UH akkor néz meg a dokim még 2 hetet várni kell :roll: !

Kami!
Felhívtam a védőnőmet megvan már az AFP eredményem de csak csütörtökön kell mennem akkor írják be a könyvembe,azt mondta ne aggódjak mert ha gond lett volna hívtak volna.
Én csak csütörtökön leszek teljesen nyugodt ha látom hogy jó minden!
cicalány83
 
 


Jo reggelt.

Ma a parom indulas elott kozolte valami, lassan olyan vagyok, mint egy piramis... Jofej emberem van, nem???? :roll:
kami
 
 


Sziasztok!
Kami
Ez csak egy kedves kis bók volt,nem? :lol:
Vendég
 


Sziasztok!
Kami,
Biztosan csak kedvességnek szánta a párod. Nekem valamelyik nap azt mondta, hogy szépen kigömbölyödtem, pedig eddig még nem is híztam.
Cica,
Ne izgulj, ha a védőnő azt mondja, hogy minden rendben az AFP-vel, akkor az biztosan úgy van.
Különben a szoba amit írtál az már a babaszoba lesz?
Móni

Kép
móni23
 
 


Jaja, nem banto szandekkal mondta, vicces volt :lol: Amikor latta, hogy meglepodtem, es kozoltem, hogy nem vagyok piramis, meg meg is olelgetett :D

Kepzeljetek, az elobb az utcan lattunk egy nagy (kb 5 centis) fekete pokot! Meg fiatalka volt, jo vekonyak voltak a labai... sarga pottyok voltak a potrohan... kicsit megdobbentunk, hogy egy mini-madarpok korzozik ugyanazon a jardan... betessekeltem egy bokorba, remelem nem tapossak el - mar banom, hogy nem fogtam be de sajna nem volt nalam semmilyen celeszkoz... a parom nagy oromere... Regen akartam madarpokot, es most is felforrt a verem... :)
kami
 
 


Sziasztok Lányok!
Borzasztó ez a hajtás, úgy érzem sosem tudok már jönni hozzátok! :(
Remélem mindenki jól van. Néha napközben felszaladok a netre és bele-bele olvasgatok a fórumba, de nagyon kevés időm van.
Délután megyek dokihoz. Semmi komoly, csak szeretnék vele kicsit beszélgetni! :)
Volt a védőnő nálunk családlátogatáson, tök rendi volt, említette, hogy majd lesz szülésfelkészítő tanfolyam és kismami torna is itt a kerületben!
Ja, Kami vagy Ági!
Nem tudjátok, hogy az Uzsiban mikortól lesz ilyesmi? :)
Bocs, hogy nem írok mindenkinek, remélem nem haragszotok!
Kami!
Jó neked, hogy nem érdekel a munkád, ez azt jelenti, hogy átalakultak benned a dolgok, más időszámítás veszi kezdetét. Nálam sajna még mindig az van, hogy vagy csinálok valamit rendesen vagy sehogy! Úgyhogy még a rendes időszakomnál vagyok, remélem nem ártok vele Buksinak!
Most megyek, lassan indulok dolgozni!
Vigyázzatok magatokra és igenis tessék pocis képeket feltenni! :D

Timi
Kép Kép
timocska
 
 


Sziasztok.
A mai napom kiraly volt: egesz delelott a raktarban voltam egy mitingen, majd egesz delutan az irodaban egy masikon... kiccccsiitttt kivagyokkkk!!!!!
Timo, ha jol emlekszem, oktober valamikor indul kismamatorna az uzsokiban, Csombo Szilvia tartja (nekem o csinalta a nyaki redo UH-t), egy nagyon helyes-kedves noci. Holnap megyek genetikai UH-ra es megjegyzem neked a pontos datumot!
Vigyazz magadra es azert probalj meg lazitani. A babanak szuksege van rad!!! Pihenj, amikor csak tudsz!!!
Elfaradtam, megyek ledolok.
Puszi,
Kami
kami
 
 


Sziasztok,

Timo, oktober 9-cel kezdodik a kismamatorna!

Megvolt az UH, minden OK-nak tunik. Mom 0.8 (aszondta a doki, 0.7 alatt foglalkoznak vele, ugyhogy szerinte ez teljesen jo) es a feje 42/48mm, fejkorfogat 152mm. Haskorfogat 12.2 centi, sulya 200 g, CRL-t nem mert, az egesz kolkot ugy 18 centire saccolta. Olyan hihetetlen, lanyok! Hogy nonek ez a gyerekek bennunk!!!

A 23. heten aszondta, nezek vissza megint, mozizunk. Utana lesz valamikor a 24. het kornyeken a terheleses cukor.

Kami
kami
 
 


Sziasztok!

Nagy a pangás! Hol vagytok? Ugye mindenkivel minden rendben?

Mi jól vagyunk, már jó ideje rendszeresen érzem a kiscsajszi mozgolódásait, rugdalózását! :) Nagyon jó érzés. El is felejtettem, milyen is volt Palikával... :)

A vizsgálatnak még mindig nincs eredménye. :( Pedig mára ígérték. Viszont kiderült, hogy nem gyorstesztre küldték, hanem teljes vizsgálatra, ami jobb, viszont hosszadalmasabb. Talán jövőhét közepén már lesz valami hír. Remélem jó.

Két nevünk van a kiscsajszinak, és ezek közül kell kiválasztani a befutót. :) Eszter és Kitti. Mind a 2 jól megy a vezetéknevünkhöz, úgyhogy nehéz a döntés. :)

Kami
De jó, hogy minden rendben! Elképesztő, hogy 18 hét alatt ilyen nagyra tudnak nőni! De hogy 40 alatt (38) meg több mint 3 kilosak, az az igazán nem semmi! Nem kis csodákra képes a női test! :) És persze a test önmagában. :) (nehgoy a férfiak megsértődjenek. :) )

Timo
Tessék pihenni is!!! Terhes vagy vedd tudomásul, úgyhogy jogod és kötelességed picit lazítani!!! :)

Jó éjt lányok

Niki

KépKép

KépKép
lukacsniki
 
 


Szia Niki! Orulok, hogy beugrottal! Az utobbi napokban mar szinte csak magammal csetelek. Nemtom mi van :shock:

Klassz, hogy erzed a babat, mostmar en is, hatarozottan. Ha nem is minden nap, de ketnaponta biztosan. Ne aggodj, szerintem nem lesz gaz a leleteddel :) Csak meg egy kis turelem es sok pihizes!!!

Pusz,
Kam
kami
 
 


Sziasztok!

Bocs az eltűnésért! Velünk minden rendben van! Baba kis finom böködését most már én is rendszeresen érzem, csak hát a kis egyéves mellett tényleg kevesebb időm van a terhességgel foglalkozni, meg nem is izgulok miatta annyira mint az elsőnél!

A játszótéren ahova rendszeresen járunk van jópár terhes anyuka, egyik most szülte meg a második babáját. Már van egy tüneményes másfél éves kisfia, olyan okos hogy én csak bámulok! Már egész mondatokban beszél. És olyan kis nyugis és szófogadó, hogy sárgulok. :) Arról nem is beszélve, hogy átalussza az éjszakát!

De a nagy hír (számomra legalábbis) az hogy az új kislány 4600 (!!!) grammal született, és KÉT óra alatt! Nem kellett se gátmetszés, se semmi, nem is sérült. Alig értek be a kórházba mentővel. És anyuka előtte is, utána is olyan fitt és fürge volt, pedig a pocakja iszonyú nagy volt, ennek megfelelően. Még utolsó nap mikor láttam (a szülés előtt egy nappal), félkézzel felkapta a kisfiát. Másnap este még fórumozott vacsorafőzés közben, aztán két óra múlva már megvolt a pici (??) lány. :)

Tegnap meg már kijöttek játszózni, úgyhogy meg is csodálhattuk az új babát. Azt hiszem, most 1-2 hetes talán.

Na mindenkinek ilyen szülést kívánok! :) És ilyen gyerekeket! Egy szobában alszanak, a pici már most beállt a 3 órás szopásokra, az éjszakát szinte végigalussza.

Ez kérem szépen egyenlő a babalottó megnyerésével. :lol:

Zsuzsanna 2005 szeptember 7.
Szilvia Vivien 2007 február 28.

Tejmentes blog
Életkör
rokica
 
 


Ja, azt nem is írtam, hogy jövő csütörtökön megyünk a nagy genetikai UH-ra, remélem akkor megtudjuk a baba nemét! :) Az az igazság, remélem hogy kislány és akkor nem kell lecserélni a ruhatárat! Bár a kisfiúnak is örülnék, mert nálunk férfihiány van a családban, jól jönne egy kispasi. :) Szóval örülünk bármelyik is lesz! :)

Zsuzsanna 2005 szeptember 7.
Szilvia Vivien 2007 február 28.

Tejmentes blog
Életkör
rokica
 
 


Sziasztok!

Régen jártam én is erre felé.
Kész van már a szoba nagyon szupi lett :lol: !
Moni23 igen a gyerekszoba lesz!

Az AFP-m jó lett :lol: !
Hívtam a dokimat az eredményt megmondtam neki és mondta, hogy neki jövőhéten lenne jó az UH így jövőhét csütörtökön lesz nekem is a genetikai UH, előszőr úgy volt hogy 19 hetesen lesz de azon a héten nem ér rá a dokim,így legalább hamarabb láthatjuk a babócánkat :lol: !

Rokica!
Én bízok benne hogy jövőhéten megmutatja magát a babócánk,ha nem majd legközelebb!
cicalány83
 
 


Rokica!

Mi is úgy vagyunk vele hogy mindegy hogy fiú vagy lány csak egészséges legyen de azért jó lenne tudni hogy milyen :D !

Ha nem mutatja meg magát az sem baj!


Kami!
Veled mizu?Hogy hogy már neked ezen a héten megvolt az UH?

Ti mi éreztek amikor mocorog a baba?
Mindenki mást mond,én is már érzek dolgokat csak nem tudom hogy ő az vagy nem :roll: !
cicalány83
 
 


Sziasztok! :)
Hát lányok, nagyon jó, hogy már így érzitek a babátokat! :) Én is szeretném, bár igazság szerint mostanság fáradtságon kívül mást nem érzek! :(
Két agglegény főnököm nem igazán érti, hogy ez most más állapot és sokkal hamarabb elfáradok... :(
Két napja olyan érzés, mintha egy kő lenne a hasamban, sokat feszül vagy nem is tudom pontosan milyen. Szerintetek ez baj? Vagy csak nő a méhem?
Kami, Cica!
Gratulálok a jó AFP eredményhez és Kami neked ahhoz, hogy újra láttad a bébit! Jó kis méretekkel rendelkezik! :)
Róki!
Biztos nem lesz könnyű két kicsivel, de hátha hamar megszokják majd egymást és minden rendben lesz! :) Nekem nincs olyan ismerősöm, akinek ilyen kicsi korkülönbség van a gyerekei közt, úgyhogy érdemleges tanácsot nem tudok adni! :)
Cica!
Hogyhogy már kész a babaszoba? Tudsz képet feltenni róla?

Holnap jönnek apósomék, úgyhogy egész délelőtt főzőcskézni fogok! :) Jó kis progi, egyáltalán nem várom (tudom, csúnya dolog ezt mondani a rokonságra)!

Puszi mindenkinek, vigyázzatok magatokra!

Timi
Kép Kép
timocska
 
 


Timocska!

Mostanában nekem is elkezdett keményedni a pocakom! Illetve hát az nem, mert még mindig elég plötyhedt :oops: de a méhem. Mivel előző terhességem végefelé már elég gyakori volt, most már felismerem milyen érzés. Meg is lepődtem rendesen, hogy mit "ugrál" ilyen töpszli korában a méhem, és jót mulattam rajta. Lehet hogy front? :) Mások szeretnek mindent frontokra fogni, ami azért jó, mert VALAMILYEN front mindig van, nem? :)

Cicalány:

Sajna csak azt tudom mondani, hogy nekem egy az egyben olyan érzés mikor rugdos a baba, mint amikor egy ideg rángatózik, vagy ha bélgázok mozognak. Csak onnan tudom, hogy ő, hogy jó helyen van, és több is van egymás után, de más ütemben mint mondjuk az ideg.

Zsuzsanna 2005 szeptember 7.
Szilvia Vivien 2007 február 28.

Tejmentes blog
Életkör
rokica
 
 


Kami,
Én próbáltam erre járni, de a net nem engedett. Ha úgy érzed néha, hogy egyedül csetelgetsz, gondolj arra, lehet, hogy te vagy az egyetlen szerencsés, akit beenged a rendszer.

Rokica,
Mi is a kislányduplázásban reménykedünk. Mit csinálnék a rakás rózsaszín ruhácskával?!

Cicalány,
Nekem olyan érzés a baba, mintha a kezemmel rászorítanám az ujjamat a pocimra, és picit mozgatnám. Csak épp a másik oldalról. Hamarosan elég határozott lesz ahhoz, hogy érezd. Nati a végefelé Robit is többször felébresztette azzal, hogy a pocimon keresztül belerúgott. Neki talán még viccesebb lehetett érezni, hogy valaki gyömöszöli.

Timo,
Ez amolyan sport, készül a méh a szülésre. A vége felé vagy ha egy kicsit kifáradsz, fokozódik. Én a 3. emeleten lakom, úgyhogy mire felérek, olyan, mintha csináltam volna 100 fekvőtámaszt. Persze nem segít a 11kg gyerek plusz cucc, amit szintén fel kell cipelni 15m magasságba.

Nálatok vannak még szúnyogok? Fél éjszaka hajkurásztam egyet, ahelyett, hogy aludtam volna. Mire meg elaludtam, kb 5 körül, békuci kezdett el hiányolni. De legalább többszöri visszaaltatás után kb fél 9ig aludt, ami egy kész csoda.

Kép KépKép
lorca
 
 


Sziasztok!
Tényleg elég ritkán írunk mostanában :cry:
Hétvégén olyan szép idő volt, hogy ki is használtuk, kirándultunk és a kertben főztünk bográcsban. Remélem még sokáig tart ez a vénaszonyok nyara, nagyon nem szeretem az őszt!

Cicalány,
Örülök, hogy jó lett az AFP-d. A babaszobáról meg teszel fel képet?

Kami,
Biztos jó volt megint látni Zsebibabát :) Én majd október 4-én megyek legközelebb, már nagyon várom.

Timi,
Azért tessék pihenni is, nem szabad babásan ennyit dolgozni! Hogy sikerült a vasárnapi családi vacsi?

Mi jól vagyunk, bár én is sokat dolgozom mostanában.

Puszi: Móni

Kép
móni23
 
 


Sziasztok!

Engem megint elkezdett gyötörni ez a fránya gyomorégés... :( Igaz, most elkezdtem sokkal többet enni is, megjött az étvágyam és ezzel együtt jönnek a kilók is!!! Ajjaj. Igaz, most már kerek 5 kilóval vagyok kevesebb mint Zsuzsával ilyenkor. De érdekes módon a hasam nagyobbnak néz ki. Majd rakok fel hasonlításképpen képeket...

Zsuzsanna 2005 szeptember 7.
Szilvia Vivien 2007 február 28.

Tejmentes blog
Életkör
rokica
 
 


Sziasztok!

Nagyon nagyon gyors leszek, mert hulla fáradt vagyok:

Ma reggel telefonáltak, hogy EGÉSZSÉGES KISLÁNYUNK LESZ!!! :) :) :)

Puszi

Majd jövök! :)

KépKép

KépKép
lukacsniki
 
 


Sziasztok!

Niki
nagyon örülök, hogy minden rendben :D

Rokica
bizony a 2. terhességnél már előbb látszódik a pocak. Ez attól van, hogy a méh nem húzódik már teljesen vissza.
Nekem eredetileg hátra hajló a méhem, még Krisztiánnál "nyomon" lehetett követni hol tart, de most nem. Nem volt lejebb, és a hasam sem fájt :wink:
A gyomorégést sajnálom :cry: nekem csak kisidős terhesen volt, eddig, remélem most sem lesz másképp, pedig hajasak voltak, főleg Adri.

Pocifotót 14 heteset tudok rakni, majd a héten csinálok frissebbet :wink:
Kép
14+4 napos pocak

Timi
próbálj többet pihenni. Ha keményedik a hasad akkor pedig Mg. Akár pezsgőtablettaként. akár gyógyszerként.
Én az Anwaynek a Ca Mg tablettáját szoktam bevenni, de elég gyorsan hat :wink:

Sági
szép szakmád van. Enhem is érdekelt mindíg is a szakma, de elhivatottságot nem éreztem iránta.
Én gyógypedagógus szerettem volna lenni.

Kami, Cicalány
gratulálok az afp eredményhez :!:

Lorca
mi is kislányt szeretnénk, bár az ösztönöm nem azt súg.
Krisztiánnal kisfiút akartunk, de amikor pakoltam a sok szép rózsaszín ruhácskát, és a szoknyákat, akkor én sem bántam volna, ha ő is kislány. :oops:

Móni
ki is kell használni a jó időt.
Mi pénteken szüretelni voltunk anyuéknál.
Gyönyörű helyen van a szőlő, az az igazi tiszta levegő, az meg szuper. Úgy szeretek oda menni.

Rólunk, csüt.-ön voltam az afp.-n, jó lett.
MOM 0,957
Afp 16 hetes 36.95

Genetikára okt. 16.-ra kaptam időpontot, olyan jól kiszámolták, hogy 18 hetes helyett 19+5 hetes leszek :shock:

Most már én is érzem a pici mocorgását, de még nem barátkozik :D Ha odarakom a kezem egyből elúszik.
Viszont hétvégén annyira elől volt, hogy éreztem ahogy csuklik. Egy darabig ki is bírtam, hogy ne nyúljak oda, de muszály volt megsímogatni :oops: persze, hogy odébállt. :D

A kisfiam beteg lett, eltérést hallani a tüdőnél, és a torka is csúnya. Remélem a másfél órás várakozásban nem szedtünk össze semmi nyavaját :shock:
Olyan érdekes ez a rendszer itt. Amikor baba volt, hiába sírt nagyon nem hívtak be sosem előbb, mert, hogy majd ha sorra kerülünk. Akkor azt mondta az aszisztens, hogy csak kismamákat hívnak be soron kívül, hogy ne szedjenek össze semmit, na ezt én nem tapasztaltam :cry: Csütörtökön megyünk vissza, kíváncsi vagyok legalább felírtak e minket :?:

Na bocsánat, hogy hosszúra sikerült, de engem sem enged be mindíg a rendszer. Most is azt írta először, hogy új hozzászólás a témában nem létezik :shock:

Gabi 16+6

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


Sziasztok!
Húúú... ez a pocak... ez volt 14 hetesen?!? :shock:
Nekem most sincs ekkora! (18 hét közepe)

Ti hogy álltok a kilókkal?
elmo
 
 


Sziasztok!
Most ebédidő van, fel tudok kukkantani kicsit!
Hogy vagytok?
Niki!
Először is gratulálok neked az egészséges kislányhoz! Ha már van neve, írd meg, beleteszem a táblába! :) Látod, nem lett semmi baj!
Gabi!
Nagyon szép pocid van, szépen gömbölyödsz! :)
Kami, Cica, Ági!
Hogy vagytok?
Elmo!
Én most vagyok 15 hetes és 2 napos, de még egy dekát sem híztam. Sőt, ha hihetek az otthoni mérlegnek, akkor még mindig minusz 1-nél járok! Sokszor gondolok hülyeségeket, hogy biztos azért nem hízok, mert vmi baja van Buksinak!
Jövő pénteken megyek AFP-re, aztán meg október 9-én 4D-re! Már nagyon várjuk! :)
Már nem fájogat a pocim, néha be-be kapok egy kis magnéziumot! :)
Most rohanok, igérem, ha jövő héten lemegy egy 1000 fős nemzetközi konferenciánk, többet jövök!
Cat, Móni, Miaa is régen írt! :(
Puszi és vigyázzatok magatokra!

Timi
Kép Kép
timocska
 
 


Sziasztok!
Hol vagytok lányok???
Kami
Gratula a jó eredményekhez!Fotó,fotó,fotó :D
Timocska
Nekem is gyakran keményedett a pocakom,de minden reggel iszom egy pohár magnéziumot és ez bevált nekem,egész nap semmi! :P
Azért tényleg pihen ha tudsz!!!
Niki
GRATULA!!!!!
Kisplutó
Ez aztán tényleg pocak és mekkora lesz még!!!Fotót akarunk a mostani "állásról" is! :lol:
Elmo
Kilók?????Kezdek pánikba esni,eddig +1 kg volt most még jött hozzá +2,eddig 3 és mi lesz még????!!!! :roll:
Rubint Réka annyira büszkén mondja a dvd-n,hogy a 28.hétig csak 3 kg-ot hízott! :evil:
Vendég
 


Sziasztok!

Köszi, köszi. :) Nagyon nagyon boldogok vagyunk! :)

Kisplutó
Nem semmi a pocakod 14 hetesen! Most akkor mekkora is?! Várjuk a képeket!! :)
Jobbulást kívánok Krisztiánnak! REméljük gyorsan túl lesz rajta.
Én sem szeretek menni Palikával még egészséges rendelésre, mert eddig akárhányszor voltunk, mindig hazavittünk valami nyavalyát... :twisted:

Kilók
Nos, a 20. hétig +1 kg volt, és tök büszke voltam magamra, viszont az elmúlt 3 hét viszontagságai miatti túlevésnek köszönhetően, felugrott még 3,5 kg, tehát most +4,5 kgnál tartok. :(
Nagyon fel vagyok háborodva! :oops:

Név
ESZTER. :) Lukács Eszter :)

Puszi

KépKép

KépKép
lukacsniki
 
 


Timi!

Ne aggódj, az csak jó ha nem híztál! Én most tartok +2-nél asszem... de lehet hogy már +3-nál, amilyen iramban elkezdtek felhalmozódni a kilók... :? Egyelőre a baba még csak fejlődik, aztán mikor nekiáll NŐNI, na akkor majd te is gömbölyödni fogsz.

Sági!

Ne Rubint Rékát tartsd mérvadónak a súlygyarapodásban... ha megszülsz egy átlag 2,5-4,5 kg-s babát, plusz a méhlepényt (1-2 kg), plusz a magzatvizet (1-2 kg), plusz rajtad van a megnövekedett mellszövet, ami ellen érdekes módon senki nem szokott panaszkodni (1kg), plusz a 150%-al megnövekedett vérkeringés (1-2 kg) és még plusz a vizesedés ami a végére elég nagymértékű lehet (2-3 kg) akkor rögtön ott van a 8,5 és 11,5 kg közötti teljesen "hivatalos" súlygyarapodás. Persze emellé még van aki saját szakállára is hízik, én valahol 18 kg táján híztam Zsuzsával, de le is mentem vissza az eredeti súlyomra mire megfogant a kistesó hála a szopinak.

Szó mi szó: ne gyötörd magad most emiatt, főleg fogyókúrázni ne próbálj, bár az egészséges táplálkozás szabályait be lehet tartani, magyarul sok zöldség-gyümölcs-hús és kevesebb nasi, péksütemény, édesség, stb. De gondolom ezt nem kell részletezni. :)


Lukácsniki!

Nagy-nagy gratula az egészséges kislányhoz!!! :) Gondolom mennyire örültök. :)

Pocakos képek:

Most (majdnem) 19 hetesen:

Kép


Zsuzsával 19 hetesen:

Kép

Zsuzsanna 2005 szeptember 7.
Szilvia Vivien 2007 február 28.

Tejmentes blog
Életkör
rokica
 
 


Zsuzsával csinibb pocakom volt. :(

Zsuzsanna 2005 szeptember 7.
Szilvia Vivien 2007 február 28.

Tejmentes blog
Életkör
rokica
 
 


Halihó!
Róki!
Szerintem most is nagyon csini pocakod van! :) Neked már biztos átadnák a helyet a buszon! :)
Ági!
Tényleg ne foglalkozz a kilókkal, úgyis feljön, aminek fel kell, aztán szülés után meg lemegy! :)
Niki!
Szép nevet választottatok a lánykátoknak, beírom a táblába!

Hát csajok én tegnap azt hittem meghalok! :( 11 körül baromira el kezdett fájni a gyomrom, aztán 2-kor már hánytam és fostam is egyszerre (bocs a puritánságért)! Ez ment egész estig. Éjszaka jobb volt, most már bírtam enni egy kis kekszet. Voltunk benn a kórházban is, mert aggódtam Buksiért. Megnéztek uh-val, nagyon lusta a babánk, alig tudta a doki mozgásra bírni. Kicsit meg is ijedtünk, hogy miért nem mocorog. De a szive normálisan dobog, meg aztán a bökdösés után tüntetőleg a szájába vette a kezét és cumizott! Nagyon édes volt! :D De még mindig aggódom, hogy miért ilyen kis lusti! :wink:

Persze ma már jönnöm kellett dolgozni, de amint végzek a határidős munkámmal rohanok haza pihenni!

Timi
Kép Kép
timocska
 
 


Sziasztok!
Timo
Vigyázz magadra!Jobbulást!!!Na és mekkora a babád és fotót kaptál?
Rokica
Szerintem mind a két képen csini vagy!De nem cserélted össze a két feliratot,mert régebben már ezt a tükrös képet mutattad?!Vagy csináltál egy ugyanolyat-az tök jó?!
Kami
Hol vagy???Jól vagy,minden ok?
Vendég
 


sziasztok!
Azért kérdeztem, hogy ki-hogyan áll a kilókkal, mert állítólag a terhesség második felétől indul meg rendesen a mérleg nyelve. Azt olvastam, hogy a legutolsó időszakban akár heti 0,5-1 kg is feljöhet!!! :?
Ti mit tudtok erről?
(Én eddig 2,5 kilót híztam-18 hét vége. Asszem nagyon oda kell figyelnem, hogy mikor-mit-mennyit eszek!)
Timi! Szerintem ne aggódj, hogy még nem híztál... jó neked! Valahol azt olvastam, hogy az első három hónapban sokan nem híznak semmit!
elmo
 
 


Sziasztok!

Timo: nem lehet, hogy a sok munka, idegeskedés miatt volt ez a hasfájás? Biztos, hogy jelezni akart neked buksi, hogy "én is itt vagyok"! Vigyázz nagyon magadra!

Örülök, hogy mindenki jól van és szépen pocakosodik. Nálunk is minden rendben van, jövő kedden megyünk 4D Uh-ra, előtte meg vérvételre (AFP).
Roki: nagyon szép pocakod van.

Kép
miaa
 
 


Sziasztok!

Niki,
Gratula a kislányodhoz, az Eszter nagyon szép név :D

Gabi,
Szép nagy a pocid, nekem még alig látszik.
Remélem a kisfiad már jobban van!

Róki,
Neked is már szép nagy a pocid.

Timi,
Vigyázz nagyon magadra és próbálj meg pihenni, most csak a baba a fontos, semmi más. Jó hogy láthattad megint a babát és hogy minden rendben van vele.

Én most fekvésre avygok ítéltetteve. Tegnap sajnos egy kicsit barnáztam, ma pedig a védőnéni a vizeletemben látott még egy kis vért, remélem nem lesz semmi gond babóval, de uh-ra csak a jövőhéten megyek.

Kilók: Én még semmit nem híztam, a védőnéni szerint ez nem jó, pedig én eszem rendesen ráadásul, ha látná, hogy mennyi pékárut, tésztát és édességet, persze azért a mérleget minden reggel figyelem nehogy túlzásba essek.

Móni

Kép
móni23
 
 


Sziasztok!

Rokica!
Nagyon szép pocid van :D ! (szép nagy)!

Timo!
Lehet hogy gyomorrontásod volt nem?Én elég gyomor fájós voltam terhesség előtt is és sajnos mostanában is de próbálom kiszűrni mitől fáj a gyomrom.

Móni23!
Pihenj sokat,a védőnő engem is néha beparáztat!
Legutóbb azt mondta nem lehet inni terhesség alatt csak ásványvizet mert a gyümilébe is sok a cukor, amit kívánok megiszom vagy megeszem.A férjem azt mondta nem mindig kell a védőnővel foglalkozni.

Niki!
Nagyon szép nevet választottál!

Elmo!
Szerintem ez változó ki mennyit hízik terhesség alatt ,van olyan ismerősöm aki 26 kg-ot hízott valaki meg 10kg-ot ez mindenkinél más.
Én nem voltam soha nagyon vékony alkat.
Eddig 3-kg ment fel.A védőnő azt mondta elvileg 9 kg mehet fel 9 hónap alatt egy hónapba 1 kg de ritka aki így van szerintem.
cicalány83
 
 


Kamival mi a helyzet?

Most néztem fel én is de úgy látom ő sem írt régen!


Nem is mondom hogy holnap megyünk genetikai UH-ra! :D

Már nagyon várjuk! :)
cicalány83
 
 


Sziasztok!
Én egész új vagyok itt a "Társalgó"-ban, bár már az 5. hónapban járunk a kis pocaklakóval. Úgy láttam a 2006/07 téli babások inkább Karácsony elé vannak kiírva, szóval ez a topic közelebb áll hozzánk, mivel febr. 15-re vagyunk kiírva. Úgyhogy , ha nem bánjátok csatlakoznék.
Első babánkat várjuk, és az Istvánban fogunk szülni.
Közületek jár valaki kismama tornára?

Kép
Kép
deako
 
 


Sziasztok!
Köszönöm a pocidicséretet :D

Rókica
bizony szépen látszódik már a Te pocakod is. Kinntről nézve mind a kettő képen szép formás :D

Timocska
remélem azóta jobban vagy. Este az én gyomrom sem volt valami jó, reggel hasmenéssel indítottam, és alig tudtam enni, annyira kifelé kívánkozott a kaja.
Most már jobb.

Deakó
üdv. közöttünk. :D

Móni23
pihenj sokat. Elvileg 13-14 héten a méhlepény szokott ilyen vérzéseket okozni :( Főként ha alul fekvő, de ezt a jövő heti uh. majd kiderül.Vigyázz magatokra :!:

Elmó
hízással kapcs.-ban. Nagyon sok függ a körülményektől is. Én a lányommal 18 hetesen +4 kg-nál tartottam. 26 hetesen befeküdtem kórházba 6 hétre, én akkor rengeteget híztam, utána meg ugye több ment megint. A vége 30+ kg lett :( Viszont minden különösebb odafigyelés és tornanélkül le is ment szoptatás alatt :wink:
A fiammal +25 kg lett, de vele is feküdnöm kellett, mert a magzatvízvétel után végig keményedett a hasam.
Most a kiindulóhoz nézve másfél kg.-ot híztam, ha a-2 kg-tól számolom 3,5 kg.
Én úgy vagyok, és voltam vele, hogy az ésszerűség határain belül ami jól esett, jól esik azt meg is eszem.
Pl. az ésszerűségen azt értem, az egyik ismerősöm 4 szelet zsíros kenyeret evett meg egy evésnél paradicsommal paprikával :? Na én ennyi mennyiséget sosem ettem, többször, de kevesebbet.

Cicalány
holnap jelentkezz mit mondtak. Már én is úgy várom, hogy láthassam Bütyikét, de az még sokára lesz :(

Ja, még a védőnőkre visszatérve, sajnos később is lesznek olyan dolgok amik nem feltétlen egyeznek a saját elképzelésekkel. Gondolom ezt a már gyerekes anyukák meg tudják erősíteni. Én úgy gondolom érdemes meghallgatni, aztán az ember mérlegel.
Nem vagyunk egyformák.
Én hiába akarnék kevesebbet enni, ha olyan hirtelen, és olyan intenzíven jön rám néha az éhség :(
Na mára elköszönök:Gabi 17+0

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


Szia Deako!
Üdv köztünk! :P Szerintem senki nem fogja bánni,hogy csatlakozol hozzánk!Mekkora a babád,fotót ha tudsz tehetnél föl és kisfiú vagy kislány,hogy fogjátok hívni?Na jó sok kérdés így hirtelen.
Még nem járok kismama tornára,de a lányoktól már megtudtam,hogy az Uzsokiban okt.9-én indul.Szerintem megnézem.Te jársz,milyen?
Ja és van egy táblázatunk ha visszanézel egy-két oldalt meglátod,a Timocska csinálja.Írd le az adataid és ha akarod téged is berak.
Vendég
 


Köszönöm a pocakdícséreteket! :) Bezsebeltem! :)


Timocska!

Bizony átadják a helyet, ha kidugom a pocakom! :) Még szerencse, mert van hogy a zsúfolt villamoson is légszomjam lesz. :(

Neked peddig jobbulást és vigyázz magadra! Nekem mikor elkaptam egy ilyen vírust, adtak B6 szurit a fenekembe, fájt is jól... :oops:


Sági! :lol:

Nem cseréltem össze, ha megnézed, rajta van a dátum a képen. :) Csak múltkor is minden héten (a 24.től kezdve) ugyanabban a hacukában fényképeztem magam, és most is ez a tervem, hogy jól lássam hogyan növekszik a pocak.


Móni!

Te is vigyázz magadra, remélem minden rendben lesz!


Cicalány:

Egyetértek a férjeddel, ez az 1 kg egy hónap szerintem nagy baromság, tekintve hogy statisztikailag a felszedett súly nagy többsége a második harmadtól kezdve halmozódik... és van aki semmit nem hízik vagy esetleg még fogy is az első harmadban, minden baj nélkül.

Látom kis_plutó kicsit diplomatikusabban fogalmazott mint én. :lol:


Deako!

Üdv a csapatban!

Zsuzsanna 2005 szeptember 7.
Szilvia Vivien 2007 február 28.

Tejmentes blog
Életkör
rokica
 
 


Deako!
Üdv nálunk, mesélj kicsit magadról és a babádról! :)
Ha szeretnél a táblába bekerülni, írd meg az adataid!

Ági!
Nem tudom mekkora Buksi és képet sem kaptam, valójában az volt a lényege az uh-nak, hogy megnyugodjak, semmi baja a bébinek! Úgyhogy hallottuk a szivecskéjét, nem is nagyon akartam kérdezgetni! Majd október 9-én a 4D-n! :)

Móni!
Te is pihengess sokat, feküdj minél többet!

Cica!
Majd gyere beszámolni! :)

Róki!
Én is naponta tömegközlekedem jó kis 7-es buszokon, úgyhogy ismerem a tömegnyomort. Sajna nekem még nem adják át, hisz alig látszik valami! Na, de majd egy hónap múlva! :wink:

Kép

Timi
Kép Kép
timocska
 
 


Szasztok.

Kalandos kis idoszak volt az elmult 5 nap, korhazzal fuszerezve... Szombat reggel 10-kor a harmadik pisi utan barna trutyi kerult a WC-papirra, nem is keves. Kamika fogta es berobogott az Uzsokiba. Azota se volt se folyas, se barna, mindenesetre bent tartottak, vervetel, vitzelet, cervix-vizsgalat, napi 3 homerozes, napi 1 vernyomas, 5 nap alatt 2x szivhang es 1UH.

Aron 70 g-ot szedett fol a penteki UH ota!!! A kis draga tegnap 274 g-ot nyomott (a mert adatok alapjan) es ismet elorebb hoztak a datumot 2 nappal. Most feb 23 az idopont...

A lenyeg, hogy 5 nap korhazban... Ugy fogom fol, leteszteltem az Uzsokit. Timo, a noverek/szulesznok tunderek, a dokik is nagyon jofejek, mind! Az enyem olyan laza, majd' elfolyik, de MIND NAGYON FIGYEL es gondosak!!! Reggeli vizit, jon az osszes doki, meg meg 2 masik vizit... a nagy reggeli vizitet az enyem vezeti :) Volt par szules is, a 11-esben voltam, azon a folyoson van a szuloszoba es megnyugtato volt kismamakkal lenni (2 volt meg bent, egy csaszarra varo, akit ma reggel mutottek, es egy 29. hetben levo, akinek kontrakcioi voltak, ot vasarnapig biztos bent tartjak. Szoval vegulis kellemesen gondolok erre a bentletre vissza, de nem osszehasonlithato az itthon lettel :)

Meg jovo heten nem dolgozom, utana bemegyek egyeztetni a fonokasszonnyal (ma felhivott, nagyon rendi volt!), mert nem varok december 1-ig. Itthon maradtam volna eddig is szivem szerint, de ez a kaland mindent eldontott. Mostantol CSAK A BABA!!!

Kuki foto

Kép

Zsebibaba 135 napos

Kép
kami
 
 


Az elso foton a hatan fekszik es a jobb es bal terde lathato hatulnezetbol folhuzva, kozepen a kukaca :)

Masodik foto: baloldalon a feje, aztan a hasa, a laba pedig jobboldalt lenne, ha rafert volna a kepre :)
kami
 
 


Kami!
Vigyázz magatokra nagyon!
Jó a sztárfotó Áronról, mekkora kukija van! :D :wink:
Örülök, hogy "jól érezted" magad a kórházban, hogy jók a tapasztalataid. Nekem is jól esett, hogy tegnap megnéztek uh-val, hogy minden rendben van-e!
Sokat mocorog már a bébi?

Timi
Kép Kép
timocska
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?