Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok,

Böcsülettel vgigolvastam a 3 napos termest, majd kifolyik a szemem. Kép
NA, akkor sorban, bar bocsi, ha valaki kimarad Kép

Elli,
bebiszitteres javaslatod szupi, komolyan elgondolkodtam rajta. Kezdetnek el is vittem ZSombit egy kis jatszohazba, ahol ugyan most vele maradtam, de talan azt is megszokja, es egyszer-egyszer ott lehet hagyni, ill. az ottani gyerekfelugyelo lany vallal bebiszitterkedest, es talan igy egymashoz szoknak. KépKép
Es irnal kicsit bovebben arrol, milyen jatekok es mennyiert voltak abban a hipi-szupi jatekboltban? Koszi szepen! Fogyokuradhoz erot es kitartast kivanok! Kép

Momo,
szivesen meghallgatunk, azert vagyunk! Kép De duhongesed okan sajna nem tudok segiteni, talan a neten valami jogsegelyszolgalat nem tudna tanacsot adni?

Evi
Boldog szulinapot elore! Kép Es jobbulast es lazmentesseget Petranak. Kép

Heppi,
Csak nem Te is? Koveted Momo peldajat? Mikor tesztelsz? Kép

Mariann,
uj fogacskahoz gartula! Hu, a belga pralinet en sem birnam megallni...Kép

Reka,
depimentes vagy mar? Egy kis vidito a depi eltuntetesehez: KépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKép

Zulu,
mail ment. Kép

Klár,
en is pliz receptet! Kép Baratosnednak kitartast, az epekoveinek meg nem. Kép

Nadine,
Zsankanak jobbulast! Kép

Urszila,
en passzolok. Kép Elarulod, hogy ki van a kepen?

Norka,
gratula a maszkalos JAzihoz! Kép

Kangi,
az a HÁPA edi lehet. NAlunk kizarolag a Jajajajajj megy, az allando orrporszivozas alatt produkalja igy magat a pasi a 100-as decibellel torteno uvoltes mellett. Kép vayg inkabb Kép

Maci_2
ez a cukor dolog tovabbra sem jo hir. Kép Itt a Babaneten van egy cukros topic, asszem terhesseg es cukorbetegseg a cime, oda irogat dr. Csakany Gyorgy. Tole tudsz tanacsot kerni!
Parod miatt irigy-irigy. Na jo, nem panaszkodhatom, az enyim is szuper, csakhat nala idonkent bekattan a menni-menni. Zsombit idonkent ra szoktam bizni, de az eredmeny az majdnem mindig ugyanaz. Masfel oras visitas utan riadoztat engem, majd elterul az agyban, mert O kimerult. Ezek utan mit szoljak en? Kép

Sofka,
jo kis napod lesz holnap! Kép

Franyo,
gratula az ugyes Ankahoz! Nemsokara rohanhatsz utana teljes gozzel! KépKépKép Kistesoprojekt indul? Kép

Zsuzsi,
merre vagy? Ugye, mar nem vagy depis? Kép

Remelem, nem maradt ki senki, ha igen, akkor bocsi. Kép
Nalunk megvan a nyugosseg oka, jon a 3. foga Zsombinak. (Igy 1. evesen nem kapkodjuk el a dolgot, bar a protkot mar lemondtuk Kép) Ezt megunneplendo ma negyszer tojta ossze magat, ilyen se volt meg. Nonstop rotyi...Kép
Kicsit jobb a kedvem is, bar holnap jon a gyogytornasz, igy ordiba delutannak nezunk elebe. Kép

Pussz,
Gombóc
gombóc
 
 


je, halado felhasznalo lettem...Kép
gombóc
 
 


Sziasztok!

Momo,
Kép Képnagyon nagy gratula!!!!!!! Kép Kép Annyira örülök, hogy ilyen jól fogadtátok a biztos kétcsíkos hírt! Minden elismerésem a tiétek, hogy annak ellenére bevállaljátok és örültök neki, hogy múlt héten még vegyesek voltak az érzelmeid ezügyben!

Urszila,
mi a hintát a Tescoban vettük, kb. 1300 Ft volt, de játékboltban is láttam már.
Vendéged személyében Lackóra tippelek. Kép

Norka,
gratula járó Jázihoz!!! Kép

Minden babulek gyönyörű!!! Kép

Nagyon kaotikus napom volt ma... Szegény Beki délután 4x hányt, és nagyon szenvedett közben, és nem tudom, mitől. Nem lázas, csak náthás ezerrel. Ráadásul a mi ágyunkat és a sajátját is lehányta, úgyhogy volt takarítani való. De már hála Istennek jobban van, most meg 5 órája alszik, pedig ilyet sosem szokott.

Fürdi után
Kép

Azt hiszem, már ebben a topikban is lassan ideillő elköszönés lesz a "mindenkinek jó pocakosodást kívánok!" Kép
Miszike
miszike
 
 

 
 

GombócGombócovicspussz Kép

Ment a reci neked is, meg Anitának és Ellikének is Kép
Oszt meg ne halljam a panaszokat, miszerint mindenki kilókat hízott, merthogy annyira eteti magát a nasi KépKépKépKépKép

Annyira édesek vagytok egyébként... Kangi, urszi.. a dumások Kép
Egyébként nálunk már elég rég óta megy a taj-taj-taj, vagy daj-daj-daj... asszem érti a nem-et, az igen-t, a nemnem-et néha felismerni vélem hangjai között, és néha már megy a fejrázás is vele. A mamamamamamama... néha vég nélkül. Lassan kezdi a kérem szépen-t és a köszönöm-öt megérteni.
Voltaképpen nem csodálkozom a dumatudásán - pici pici kora óta énekelgetem neki a kismillió gyerekdalt... meg rengeteg zenét hallgatunk - napközben inkább klasszikust. Bevallom, zenész a család, és nekem még ráadásul abszolút hallásom is van. Tehát a gyerek nagy eséllyel örökölte a jó füleket.. és könnyen fog dumálni tanulni.
Meg az is az igazság, hogy sokáig oda sem figyel az ember a szöveg tartalmára, mert azt hiszi, csak véletlenül használ bizonyos szótagokat... pedig nem Kép

na, menek tejni Kép

Pussz, yó éyt nektek :

Klár
clarissa
 
 


Jó reggelt, sőt, Klárra való tekintettel yo reggelt!!! KépKépKép

Juliskám csökkenő mértékben taknyadzik, és vadul emlegeti a lámpát, amikor teheti Kép Nagyon cukorka Kép Sajnos én torkafájkangi vagyok, de azért nem vészes.

Miszike Kép
Szegény kis hányós Kép A húgom ilyen, minden kórság a gyomrára húzódik Kép Viszont a fürdőzés utáni kép nagyon cuki, mekkora hajatok van má'!!! KépKépKép

Klár Kép
"és nekem még ráadásul abszolút hallásom is van" - ez úgy hangzott, mintha valami rémes átok sújtana KépKépKép

Elli Kép
Tibusz király!!! KépKépKép

Réka Kép
hesshessdepi!!! ... egyedül nagyon rossz, tudom, de szerintem Anyukádhoz nyugodtan menj át, az a kis takonykór nem baj! Én is elhurcizom Julcsit, ha nem lázas. KépKépKépKépKépKép - ez vidító energia!

Gombóc Kép
Zsombi újabb kibújni készülő fogához még nem gratulálok, de drukkolok! Persze a vele járó nyügit nem irigylem ...

Nadine Kép
szegény beteg Zsanka Kép Gyógyulást neki!
Kistesóprojekthez nem drukkolok, mert az olyan izé, de azért ügyik legyetek! Kép

Anita Kép
gratula ülő Robókának, nahát, mekkora már ő is! Evésbe majd belejöttök, látod, Julcsi is nekiállt a végén KépKépKép

Heppi Kép
pszichés pisilés KépKépKép A válasz már borítékolva van, előbb-utóbb úgyis kiderül KépKépKép

Urszila Kép
édes Julka és Lackó KépKépKép

Évi Kép
ha birkamód elfelejteném, akkor előre is boldog szülinapot!!! KépKépKép Ha meg nem, akkor majd még egyszer ünnepelünk KépKépKép

Momo Kép
ez az, pufogj csak, inkább ez jöjjön ki, mint a körzeti orvos, ugyebár! Kép Jól vagy? Dokihoz mikor mész?

Megyek, mert épp hasraesett, és már az ölemben ül és brekeg KépKépKép Kép

Pussz
Kangi
kangi
 
 


pussz csajok Kép

Ehh.. kéne ma autóznom gyerekestül, erre már megint kezd esni a hó... és annyi a hülye... előre feláll a szőr a hátamon Kép

kangi, az abszolút hallás alapból nem átok, de ha melletem valaki hamisan nyekereg, abban a pillanatban azzá válik KépKépKépKép
Egyébként ez is csak azt bizonyítja, hogy nem vagyok tökéletes - a jelenség állítólag a belső fülnek valami veleszületett yóindulatú elváltozása Kép

Réka, ikertesót szerintem is viheted nagyihoz még náthásan is Kép Nagyik gyógyereje abban rejlik, hogy "feltöltenek" bennünket mamákat újabb és újabb adag energiával és türelemmel Kép

Na megyek és még egy kört horpasztok, amig Ancsa engedi. Majddddd valamikor ma leszek, pusssszzzzz Kép

Klár
clarissa
 
 


Sziasztok!

Momo!
A férjed legyen önadózó és akkor igaz, csak a következő évben az adóbevallásnál, de a számlátokra, vagy a címetekre utalja az APEH a gyerekek utáni adókedvezményt. Kép

Maci2!
A nővérem is foglalkozik ezekkel az aloe verás cuccokkal, megkérdezzem?

Virág!
Levinek boldog 13.hót. Kép

Myssnia!
Szilinek boldog 11. hót. Kép

Beu!
Lőrincnek boldog 10. hót. Kép

Azur!
Artúrnak boldog 8. hót. Kép

Lányok!
Tegnap kibújt Zsuzsi első foga, Miki nem műsorozott az oviban. Kép
Ja és tegnap takarítok a konyhában, bent nagy üvöltés, bemegyek és ezt látom:
Kép
utána már kicsit jobb volt a kedve:
Kép
Fránya anyuci előbb kapott a fényképező gépért és csak utána ültette le csemetéjét. Kép
És ha már kicsinyítettem akkor itt van még egy pár szülinapi kép is:
Kép
Miki így ette a meggyet a tortáról:
Kép
A tortát Zsuzsi is le szerette volna meózni:
Kép
és Zsuzsi ilyen amikor vigyori:
Kép
Kép
Kép
Na most már lelövöm magam.

Magdi
gallainémagdi
 
 


CsucsukaKép
Asszem, még nem gratuláltam a vizsgádhoz, úgyhogy így utólag is gratulaKép Nekem szerencsém volt, mert Gergővel csak az utolsó félévet kellett végigcsinálnom, de az is elég brutál voltKép Most már "csak" a szakdogámat kéne megírni, de még nem tudtam rávenni magamatKép Ja, és kéne még 2 db nyelvvizsga isKép

MomoKép
Nem tudom, ismered -e a www.jogiforum.hu oldalt, de szerintem első körben érdemes oda írni, hátha tudnak vmi okosat mondani.

KlárKép
Barinődnek drukk, hogy gyógyuljon, meg babóca is tudjon szopizni (bár ez amint írtad elég nehézkes lesz egyszerre) Autóval meg csak óvatosan ezeken a csúszós utakonKép

NadineKép
Zsankának jobbulástKépKép A tavasz meg már hipp-hopp itt van, úgyhogy hajráKép Gergő is elég hamar megtanulta a nemet, ő úgy mondja, hogy nenne, és közben rázza hozzá a fejétKép

KangiKép
Torokfájás huss-hussKép

MiszikeKép
A kép szupi BekirőlKép Neki is jobbulástKép

HeppiKép
Kíváncsi vagyok, hogy tüneteid mennyire "pszichotikusak"Kép

MagdiKép
Gyerkőcök nagyon édikKép Nekem főleg vigyori Zsuzsi teccikKép

Gergő legújabb produkciója, hogy mikor nézegetjük a könyveit, akkor megfogja a mutatóujjamat, és azzal bökdös, és mondani kell neki, hogy mi micsoda. Ha meg én kérdezem meg, hogy hol van ez meg az, akkor is az én ujjammal mutatjaKép Nagyon cukorKép Az éjszakák továbbra is elég horrorisztikusakKép Egyszerűen ha felébred hajnalban, és megszopiztattam, utána nem tudom visszatenni az ágyába, mert rögtön felébred, és ordítKép Mellettem egész jól elalszik, csakhát így én nem tudokKép Evés téren sem változott sokat a helyzet, talán egy hangyányit javult. Tegnap például apája tömött bele kb. 100 gr főzit, mert már 4. napja nem evett.
tüni
 
 


Anita,
Gratula az üléshezKép
Egyáltalán nem érzem amikor magasabb a cukrom. Nem nagyon vészes (majd a jövő héten derül ki, hogy mennyire). A kistesó miatt aggaszó, mert az első 6 hétben (a szervek kialakulásakor) okozhat nagyobb gondot, már kicsit magasabb érték (9) is (11-től beszélnek cukorbetegségről).

Nadine,
Jobbulást Zsaninak!

Gombóc,
Ismerem a babanetes cukros topikot, pocakosan írtam én is oda. A topik nevében is benne van "terhesség"... Lehet hogy nyitnom kellene egy újat "Cukorbetegség terhesség után" címmelKép
Ma túlestem a terhelésen. Jövő héten lehet érdeklődni, időpontot csak február 9-re kaptam (akkor ér rá a párom). Ja, most is ő volt Ronival egész délelőtt.Kép
Drukkolok, hogy a játszóházas bébiszitter beváljon!

Miszike,
Jobbulást az édes Bekinek!

Kangi,
TorokfájásKép Jobbulást!

Magdi,
Köszi. Azért előbb megvárom a labor eredményét és hogy mit mond a dokinéni, ha már rászántam magam.
Képek nagyon tutik, gyerekek édesekKép
Gratula az álláshoz!Kép

Tüni,
Nagyon ügyes GergőKép
Drukk a jobb éjszakákhoz!

Maci_2
maci_2
 
 


Magdi,
köszi az ötletetKép Az az igazság, eddig én is eljutottam, csakhát jobb lenne, ha havonta segítene rajtunk ez a kis plussz, mert így is kötélen táncolunk az építkezés miattKép És én balga mertem azt hinni, hogy azért erre is van megoldás, de úgy látom, mi ketteskék mindenképpen hátrányban vagyunk a fiatalkori "tévedéshez" képestKép Ja és az a hülye ribanc (a férjem volt neje), amikor szóba került az egyezkedés a gyerektartáson, azt mondta, szívesen ad nekünk használt gyerekruhát, ha ilyen sz..ul állunk. De a pénzből nem enged, mert tuti, hogy a férjem így is elrejt előle egy rakás jövedelmet. Ezt azok után merte mondani, hogy a férjem évvégi 13. és 14. havi fizetéséből csak decemberben 100000-et bezsebelt. Egy angyal, nem? És mit gondoltok, mit kapott a srác ennyi lóvéból Karira???? Egy...fürdőköpenyt (ez nem viccKép)
A kölyök meg azért nem akar hozzánk vonattal jönni (13 elmúlt), mert büdös van a vonaton és különben is, az autó ingyen van...nekiKép (Nyíregyházán laknak, a férjemnek 8-9 óra autóval, mire megjárja)
Hát szerintetek csoda, ha mérges vagyok???

Magdi,
bocs, hogy így kifakadtam, nem kifejezetten neked szólt, csak továbbfűztem a gondolatotKép
Képek nagyon jók, vigyori Zsuzsi csúcsKép

Tüni,
neked is köszi a tippet, de egyre szkeptikusabb vagyokKép
Nem evésértKép Nálunk is vannak ilyen idegtépő sztrájkok.

Klár,
nekem bizony nagy átok lenne a te hallásod, mert anyósom borzalmasan énekel és az a mániája, hogy a gyerekeim odavannak a hangjáértKépKépKép
Vigyázz magatokra az útonKép

Miszike,
Beki frizurája nagyon jóKép
Az én Timimnek meg rendszerint hasmarsa van minden kórságtól...hát az se jobbKép Jobbulást BekinekKép

Kangi,
örülök Julcsi javulásánakKép
Orvost még egy hónapig pihentetem, addig minek? Egyébként ohne tünet, lehet, hogy csak káprázott a szemem???Kép

Heppi,
na mi újság az új gépeddel? Tessék ám használniKép

Nadine,
jobbulást ZsaninakKép Timinek is a NEM volt az első szavaKépKépKép

pussz
Momo


Momo
momo
 
 


SziasztokKép

Megvolt a nagy átköltözés- Dorina Bence szobájába.
És láss csodát, a kiscsaj f1-kor evett egy kicsit, egyébként egész éjjel aludt. Ő, aki kb 2 óránként evett éjjel.
Nem akarom elkiabálni, de olyan jó lenne, ha ezentúl ez a rendszer maradna........

Dorinának félig kint van a 11. fogaKép
Nem tudom miért növeszti ily gyorsan őket, igaz 3 hónaposan egyszerre 2-vel kedzte.

Midkét gyerkőc náhtás, torokgyuszija van, de már nem lázasak.

MomoKép

Én is utána járnék a dolgoknak, hisz többen lesztek ugyanarra a fizetésre, nem?
Tehát az egyfőre jutó-tok csökken.
Mert a gyaládi pótlék az "előélet" után is jár az anyukának, tehát az nektek nem plusz jövedelem nem?

De ez csak az én eszmefuttatásom...

MaciKép

Nem irigyellek a cukorbaj miatt. Remélem, diétával majd beáll, mert babásan nem lehet tablettát szedni
DRUKK, hogy minden rendben legyenKépKép

MagdiKép
Tündériek a képekKép


KangiKép

Beszélő lánykád csauda édes lehetKép

Megyek, mert hiányolnak

Heni
NorkaKép

Gratula a járó Jáziboy-hoz.
heni1979
 
 


Sziasztok!

Holnap megyünk átvenni a lakást, hétvégén úgy néz ki költözünk végre. Hurrá!
Egy kicsit azért félek az egésztől, pedig már bedobozoltam pár dolgot (már amennyire Levi mellett lehet) de annyi minden van még... Ez az első olyan költözésünk, amikor már vannak rendesen bútoraink Kép. Az elsőnél még csak a ruháink voltak (ez bútorozott albérlet volt), aztán a következőnél volt már egy ágyunk és egy asztalunk is, a harmadiknál még be voltak gyárilag csomagolva a bútorok, most meg már van egy csomó minden. Félek, hogy a férjem nem tud itthon maradni pár napot, mert a munkatársának beteg a gyereke és Ő úgy érzi, hogy neki akkor feltétlenül bent kell lennie. Hogy fogok én ezzel egyedül megbirkózni?!?
Voltam tüdőCTvizsgálaton, nem újult ki a betegségem, hurrá, hurrá Kép. Vagy legalábbis december óta visszafejlődött, de a lényeg, hogy minden rendben van. Lehet,hogy hamarosan megpróbálkozunk a kistesóval (na most üssetek le Kép a múlt hetiek után).

Hófordulósoknak nagy gratula Kép: Beu, Zsurló, Myssnia, Miszike, Heni, Azur, Pildi babáinak.
Beteg babáknak jobbulást.
Nálunk még mindig semmi jele a bárányhimlőnek, úgy néz ki most megúsztuk (már 3 hét eltelt).
Bocs, hogy nem írok mindenkinek külön, de mindig mire elolvasom a termést, Levi felébred, vagy lejár a mosógép, vagy a vasalnivaló kiabál egyre hangosabban, stb. stb.

Pusza, Virág
virga
 
 


Sziasztok!

Virág: köszi!

Urszila: bár már mindenki lelőtte: Julka mellett Lackó! Mindkettő nagyon aranyos!

Momo: ez rém bosszantó!

Magdi:gyönyörűek, különösen a lányod!

Heppi:csak nem?

Ancsi is dumál, ő a kutyát használja első szónak, többnyire csak tya formában, de néha valami ku félét is tesz elé. De következtesen mondja. És kezd egyre értelmesebben viselkedni, úgy csinál, mintha értené mit mondok (no nem mindig). És persze magyaráz, elmeséli a maga nyelvén a dolgokat. REngeteget dumál, nem tudom,m i lesz velünk későbbKép

SZiasztok:
Ildi

Ildi
pildi
 
 


Pussz csajok Kép

Nem mondom, hogy nem szentségelek.... nem mentem el végülis. Most bezzeg semmi sem esik, de de. nagyon havazott, és az a baj,hogy Anyuékhoz vagy egy nagyon meredek úton, vagy bazi nagy kerülővel lehet eljutni. Ekkor azt mondtam magamnak : kell nekem ennyi barom vezető, aki 2 centi havat lát és berosál ? Telefonáltam, hogy nem megyek.
Anyuék azért voltak a képben, mert Ancsa addig náluk lett volna, amig én megbeszélésen. De feléjük meg amig nincs 10 cm-es összefüggő hó, addig nem kotornak és nem sóznak. Ráadásul onnan lejönni sem egyszerű Kép
A megbeszélés meg jó csütörtökön is. KépKépKép
Viszont annyira bosszant, hgy most bezzeg semmi nem esik... EHHH KépKépKép

Cukrosaim : ismeritek, illetve használjátok a fehérbabhéj főzetét, mint vércukorszint csökkentő anyagot ?
Apám cukros évek óta. Szúrja magát sajna - Adebit/Gilemal már pár éve kevés neki.
Viszont a csalántea mellé ezt a fehérbabhéjat ajánlották neki. Most ugyan nem issza, de volt egy idő, amikor rendületlenül - kb. 1,0-gyel volt alacsonyabb a vércukra tőle. És mivel látom, hogy mennyire természetgyógyászat és effélék híve a társaság nagy része... azért merem ajánlani a dolgot. Bajt tuti nem csináltok vele.

Egyébként ma éjjel nálunk is volt ébredezgetés, felsírás... kettő még addig, amig ébren voltunk. Utána egyszer én keltem, majd a Kopasz, reggel meg ez a kis süket lemászott a légzésfigyelőről, az meg elkezdett sivítani... huhh... minden egyes alkalom egy trauma... pedig semmi baja a lányomnak, csak a kedvenc szokása, hogy az ágy végében gömbölyödik össze.. Kép

Na még elvonulok, mert talán van 10-15 percem a fürdö kitakarítására. Sajtkukac ugyanis vagy 350-et ebédelt (istenit főztem neki), és most alszik, mint akit a steril gumikalapács nyomott hókon.

Pussz, majd jövök mindjárt Kép

Klár
clarissa
 
 


Sziasztok!

Ma Julkát dokinéni egészségesnek nyilvánította végre, így bekapta a III. Menjugatet. Most először félt a dokinénitől, nagyon üvöltött. Remélem, elmúlik a köv. látogatásig.

Kangi, MiszikeKép nyert!!!!Bingo!!! Lackó az JulkávalKép bár bevallom, hogy inkább Zsuzsival foglalkozott a fiatalúr! Hja, az érett nőkKép Bocs OrsolyKép, hogy elpletyóztamKép

MiszikeKép kösz a hintás tippet, már elképzelni sem tudtam, hogy hol árulhatnak ilyesmit. Holnap Cora, hátha ott is van. Náthásan 2 dologtól is hányhat a gyerek 1)a vírus a gyomrára is ráhúzódott, sőt néha csak arra-vannak ilyen típusú gyerekek, mint pl. az én nagylányom 2)ha nagyon náthás, akkor a trutymó lecsorog a gyomrába és így szabadul meg tőle. A váladéktól köhöghet is (ha orrszívás után egy ideig nem köhög, akkor ez áll a háttérben).

KlárKép kimaradt az este. Bizti, én vezetem évek számában a topikot. Nálam az első számjegy a duplája a másodiknakKép Kérdéd, hogy hol a határ a normális és a hiperaktív között? Gyerekpszicho barátnőm szerint a szülők toleranciája határozza meg. Ui a valóban hiperaktív gyerek nagyon kevés, méhen belüli vagy szülés közbeni esemény következménye. Viszont az intoleráns szülő rámondja nyüzsi vagy pofátlan csemetéjére, és addig jár egy pszichol nyakára, amíg az hivatalosan is kimondja az ítéletet, amivel felmenti őt, a szülőt a nevelési hülyeségei alól.

Urszila
urszila
 
 


IldiKép gratula neked is a képfelismeréshezKép Ancsinak meg a kutya-mondáshoz! JUlka is érti már a Nem szabad-ot, onnan tudom, hogy úgy csinál, mint aki nem értiKép De azért körülnéz előtteKép

Urszila
urszila
 
 


Sziasztok!

Urszila! Csélcsap Julka! Egy kis türelme sincs, hogy kivárja Lőrinc látogatását?KépKép (amúgy helyesek!Kép)

Köszi a hófordulós gratulákat zombicsináló Lőrinc nevében!
Mindig olvasok, de írni...
Most elaludt. Megyek én is.Kép

Ja!!!! Ma végre kibújt a hetek óta világító felső két fogacska!!!! KépKépKép Meglátjuk, ez hatással lesz-e az éjszakákra. Erre fogtam ugyanis.

Beu

Valaki küldjön nekem egy mailt légyszi, nem tudom, működik-e!
beu
 
 


Heni!
Köszi! Működik.
B.
beu
 
 


Na megint olvasok. Sajtkukac lassan másfél órája alszik (szerintem nyomja az idő) KépKépKép Fürdő csilivill, már csak porszívóznom kell majd, meg felmosnom, ezek már nem tételek Kép

urszi,
pont ezért vetettem fel ezt a kérdést. Az az igazság, hogy nekünk, akik át tudunk szaladni anyáinkhoz, hogy ott egy kis nyugalomra, esetleg gyerekfelügyelet tekintetében váltásra, meg pár plusz adag TÜRELEMRE tegyünk szert, nekünk nagyon jó. Nálunk nem lesz sosem kérdéses, hogy a gyerekünk hiperaktív-e, avagy csupán élet van benne... ez nem bántás azoknak, akik esetleg ezzel a problémával küszködnek, csak ...
belegondoltam - hogy kb. 100 éve még a fogalmat sem ismerték, holott a jelenség (hogy vannak nagyon virgonc babák is) már akkor is tuti létezett.
Vagy nincs igazam ?

Egyébként a korod... hmm, kalkulálgatok... 63 nem lehetsz, mert akkor már nem szokás szülni..., 84 évesen max a fiatalos nagymamák c. topikba járnál (vagy nem Kép) 21 sem lehetsz, mert arra azt mondanám, ugyan menj már le egy doboz gyufáért a sarki boltba...
marad a ... nem írom le... Kép Különben meg nem a papír számít Kép Rólam sem szokták megmondani, hogy bizony a 37-iket taposom Kép

Magdi édesek a fotóitok Kép
Bekit is megcsodáltam még az iccaka, csak már reagálni nem volt erőm Kép

Pusssz, most menek, hazaért Apa :


klár
clarissa
 
 


Beu, nyugi, mint Urszila monda, Lackonak valahogy jobban bejott Zsuzsu, mint "dedos" JulkaKép Uhhogy a kiscsajt meghagytuk Lorincnek, mi nagyvadra nyomulunkKép

(Na jo, most nagyon luke vagyok, inkabb befejezemKép)

Ja, itten van kepecske Lackorol, muteremben keszult az 1 eves szulinapja alkalmabol. A tobbit itt tekinthetitek meg: http://www.babaszoba.hu/services/albums?alid=3695

Kép

orsoly
orsoly
 
 


Klár,
ha nem nagy kérés, megosztanád velem néhány receptedet, amit a lányodnak főzöl.
köszi előre isKép

Urszila,
mi a Corában vettük a hintát karácsony előtt, aztán karácsonyra elfogyott, de gondolom lesz még, és 1290.-volt ott is.Kép

Timici
timici
 
 


Sziasztok!
Köszi szépen a hitás ötleteket!
Végülis Diosdon vettük meg, csodaszép bordo-vajszinü metál (metálfény felár nélkül Kép )
puszi mindenkinek minyu

Kép
Kép
Kép
minyu
 
 


Timici, persze, bármikor szívesen Kép

Ma pl. 1 közepes sárgarépából, egy közepes krumpliból, 3 szál mirelit zöldspárgából, és egy pici csirkemellből (egy komplett csirkemellet 10 felé osztok), valamint egy hagymának kb. 1/8-ából (sem talán) főztem neki az egyveleget. Ez kb. 25-30 deka kaja.
A lényeg, hogy minden kajához 1 közepes krumplit használok.

A frigóban én állandóan tartok forralt és lehűtött vizet. Bevallom, ízesítésként szoktam karfiolt, karalábét, fehérrépát is a kajájába főzni, de csak keveset, és ha együtt főzöm a kajával, akkor nem a főzővíz egy részét, hanem a forralt vízből kicsit használok fel a turmixoláshoz. Viszont mi még nem vagyunk 9 hónaposak sem Kép
Mivel Ancsa szereti ezeket a kajákat, nem anyatejezem őket. Ha az ifiúr igényli, szinte minden egyvelegbe lehet tenni, amit le fogok írni.
Fűszerekből petrezselyem, fokhagyma, hagyma, kevés majoranna... csak ne túl sokat.

Nálunk sláger a krumpli - sütőtök - zöldborsó. Abba pl. lehet egy fél csirkemájat tenni. Hagymát, fokhagymát lehet bele tenni.

Másik ilyen a cékla-krumpli-csirkemell.

Krumpli-spenót-sütőtök is lehet egyszer egy héten. A spenót miiatt csak egyszer.

Brokkoli-krumpli-sárgarépa-fehérrépa.

A sima krumpli-répa-csirkemell egyveleghez szoktam pl. szilvát (5-6 kisebb szemet), vagy barackot (őszi) turmixolni (kb 1 felet). Ez a székletet is rendbentartja.

DE a legfontosabb : írd le a zöldségféléket, amiket te magatoknak szoktál főzni. Tulképpen mindent (most nézem, hogy bőven 1 év körül vagytok) lehet a babának is főzni, 2-3 félét egyszerre, hozzá egy kis husit, vagy májat. A héten egyszer husimentes napot is kell tartani, aznap lehet többféle a zöldség, illetve sajt. Tojássárga szinte mindenbe mehet már nektek, de ne minden nap.

De ha gondolod, akkor nézzél még pár tuti recit a partedli.hu-n is, ott a kajáldában van direkt babáknak való recigyűjtemény. Kedvedre mazsolázhatsz ott is. És ha még mindig kellene valami info, szólj csak Kép

Pussz nektek :

Klár
clarissa
 
 


Sziasztok!

Evi,
szegeny szegeny IkerPetra most olvasom csak, hogy beteg Kép jobbulast kivanok gyorsan! Kép
Meg en se akarok babat, doki is azt mondta, hogy 2 ev a csaszi miatt, meg amugy is olyan 2-2.5 ev korkulonbseget szeretnek. De azert picit megiscsak irigylem Momot! Kép

Urszila,
gratula dumcsizo Julkanak! KépKép. Turelmetlen dog vagyok, de ez az, amit mar en is ANNYIRA varok... de nalunk meg csak hooo:-hooo: van, meg neha egy-egy varatlan szotag...

Heppi,
nahat, en szivesen irnek jo nagy gratulat Neked is! Kép

Elli,
koszi a tippet, meg fogom nezni azt a jatekboltot, nincs kozel, de tarsasokra bukunk az emberrel!
Tibi nagyon cukor, de nem kajalja le Kevin seperc a serojat? Kép

Anita,
ugyi Robo! Kép
Viola meg max a hordozojaban dol elore es tartja meg magat ulesben. De en sem unatkozom szenne magam... Kép

Nadine,
szegeny Zsankanak is jobbulast! Kép
Hehe, es a NEM az elso szava? Kép

Gomboc,
Zsombi is ilyen anyas? Viola is tobbet visit apajanal, masokrol meg ne is beszeljunk. Nagy fejvakaras volt Versdallam elott, hogy a parom hogy nezhesse meg... De cselesek voltak: leraktak Vilcsit, aki elkezdett marhara unatkozni es nyini, ezutan ment oda hozza anyosom, es igy neki is orult! Kép
En a foggal vagyok ugy, hogy nagyon cuki lehet, amikor kibujik a kis rizskasa, de naggyon raer... amilyen sikeres vagyok eddig a gyerek szoktatasaban, egy kejhompoly lesz utana szoptatni \image {sikit}

Miszike,
Beki ALOMSZEP nagylany! Kép
Szegenykeim... Kép HESS!!! Hatha kipiheni!

Ugh, meg sehol se tartok, de az ido rohan, most elkuldom ezt, aztan kicsit elmenybeszamolok, aztan... ido, ido, ido...

Csak jokat! Kép

Kaska
kaska
 
 


Kaska és többiek
Félreértettetek. Ugyanis Zsanka kb két hete használja a PÁ-t és integet is, meg ritkán az APAH, igen h-val. És most jött ez a NEMNEMNEM. Hagosan, és már kezdi a JAJAJAJAJ-tMi lesz itt sopánkodó vénasszony lesz.

Na most megyek fürcsi lesz.

Nadine

Nadine
KépKépKép
nadine
 
 


Sziasztok!

Nadine,
Nem jott be... pedig tudod, legszebb orom a karorom, mert nincs benne irigyseg... Kép

Na szoval:

Viola ATALUDT!!! Kép Ejfeltol fel 6-ig, kis eleteben 5. alkalommal...
Az volt, hogy mar nagyon paff voltam a nonstop ejszakai muszaktol, es kitalaltam, hogy menjunk megint at az emberrel a nappaliba aludni, mert volt egy olyan megerzesem, mintha egymast figyelnenk ejszaka es ezert nem tudna egyikonk se aludni. A matracon biztonsagban van, es ha komolyabb ebredes van, ugyis meghallom, ott van par lepesre.
Hat naggyon nem akarok elkiabalni semmit, mar ez az 1 ejszaka is KIRALY volt Kép. En teljesen elegedett lennek, ha mondjuk ejfel es reggel 8-9 kozott max 2-3-szor kelne... Kép

Es mar a hozzatapi is jobban megy! Anyatejes krumplibol multkor egy deci lecsuszott! Kép De a mandarinle es az anyatejes banan is bejott neki. Igazabol most orulok, hogy fejek, tok jo, hogy van friss tejci kutyulni, mert a fagyitejnek eszelos egy bukeja van... (bar azt is megeszi).
Egy dologra viszont rajottem: hiaba irja azt a szakirodalom, hogy csak szopi utan, hogy "baratkozzon az izekkel", Viola ugy gondolja, baratkozzon a radai rosseb, o akkor eszik, ha ehes. Szoval mi szopi elott hozzatapizunk.

Es most mar egesz rendesen kuszik-maszik, korbe a szobaban, mint egy kis cuki pondro Kép a rugijain latom, hogy eleg hanyag haziasszony vagyok Kép
Iszonyuan bukik minden konyvre meg ujsagra, tobb meterrol kiszurja es elszant pofaval rastartol, ugy birom a fejet Kép

Na kibuszkelkedtem magam, furcsitime van...
Minden jokat! Kép

Kaska
kaska
 
 


Sziasztok kedves kistesoprojektes forumozo csajszik Kép

Beteg babakkal kezdem, akiknek hamar de nagyonhamar jobbulast! Kép

Orsoly
Lackoboy nagyon helyes! Kép

Hofordulos babaknak GRatula! Kép

Beu
Fogak! Kép Hat csupa jo hir ma itt? Kép

Cataflam
Koszi az adagolast, en is igy emlekeztem (igy is adtam neki),csak gondoltam biztonsag keveert rakerdezek. Pildi nalunk 1 ev alatt nem ajanljak, doki nenink azt mondta eros fajdalomnal azert ritkan lehet. Hat az volt...

Urszila
9 lepes a max. Kép
Egeszseges Julka tyuhuuuuuuuu! Kép

Heppi
Mi a helyzet???

Virag
Lakas!!!!! Kép Kép Nagyon orulok,hogy vegre sikerul!!! Nem is tudtam,hogy tudoddel gond volt. Lemaradtam. De a lenyeg,hogy semmi baj. Kistesooo?!!! Bator noci vagy! De a kovetkezo mar csak nyugisabb lehet, igaz?! Kép

Heni
Szupi lenne ha a koltoztetes ilyen hatassal lenne a babakra! Szulnek egybol 3at Kép Bar en csondben maradok, mert Jazi nagyon jo alvo...
Grat a 11ik foghoz! Kép Beteg gyerkocok Kép

Momo
Jaj, annyira rossz lehet igy ciganykodni. Mintha nem felnott emberek lennetek Kép Hihetetlen,hogy nem lehet normalisan megbeszelni. Nem irigyellek.

Maci2
Ez a cukor dolog eleg ronda.

Tuni
Hajraaaa szakdoli!Csak neki kell allni,aztan menni fog meglatod!!! Kép
Mutogatas Kép
Kajcsi Kép Gomboccal osszefoghattok Kép

Miszike
Szeeegeny Beki Kép +szegeny te, aki csak takaritassz es takaritassz. De gyonyoru a csajszi!

Magdi
Mennyi keeeep vegre! Kép Nagyon jok!!!

Betegkangi
Figyu!?! En mar majdnem meggyogyultam, nehogy most te kezd!!! Kép

Anita
Ucsorgeshez grat! Kép

Lanyok
Koszoni Jazi a jarkalos gratulakat! Kép Olyan helyes ahogy totyog.Ha meg leesik ,ugyesen a kezevel megtamasztja magat.Koppkopp de sosem esett meg ugy,hogy koppant volna barmie is. Kép
Kiscsajnal tegnap este hoemelkedes, mara csorgo orr+laz Kép estere nagyjabol elmult.Remelem mar kimaszunk a trutymobol, mert ELEG VOLT!
Tettem fel 2 kepet az albumba (egy igazi Jazi grimaszt Kép es egy vigyori alldogallosat):
http://babanet.hu/album/main.php?own=1&album=77&page=4&image=26760
Naná,hogy akartam meg kerdezni is, de ehenhalok. Kesobb meg beugrom!
Pussz
Norka
norkini
 
 


Hat ilyen lelkes, feldobott Kaskat reg lattam!Tyuhuuuuuuuuu Kép Grat az ejszakahoz!!!!! Es a kajcsi+jonmegy lanyhoz. Szoval magyarul denagyonörülökNektek! Kép
Norka
norkini
 
 


Hali Csajok!

Tüni, szakdoli? és miből? Menni fog biztosan!Kép Ha belegondolok, hogy én azt mondtam a diploma után, hogy soha, semmit mégeccer...Kép

Norka, ez a lázas orrfolyatás nem hangzik jól, remélem télleg búcsút mondtatok neki! Képek édesek, irtó gyorsan nőnek ezek a manókKép

Urszila, ugyanmár, ne kérkedj a koroddalKép, simán letagadhtnál egy tizest - mondjuk teljesen feleslegesen, had punnyadjanak a tunya ifjoncokKépKép Örülök, hogy végre egészséges a lányzó!

Kaska, veled egy alvós éjszaka csodákat teszKép hozzátápi nálunk is így müködött, hiába könyvimádó a lányod, mégse ismeri a szakirodalmat?Kép (nekem sajna se időm se kedvem vigyorikat letölteni, de nagyon birom a mosolygósaidat!Kép)

Orsoly, nagyon komoly fiad vanKép

Beu, grat a fogacskákhoz, remélem ma már ti is jól alszotok!Kép

Miszike, enyim lány akkor hány, ha lázas - úgy, mint az anyja. Remélem már jobban van a lányzó, nekem még mindig inkább rád hasonlítKép

Virga, költözéshez kitartás, mi is költöztünk már 8,5 hónapos manóval, tudom minek nézel elébe... De két hét múlva már szupi lesz!

Magdi, jók a képekKép

Heni, mi már ott tartunk, hogy a lány akkor alszik rosszul, ha nincs ott a bátyóKép szerintem nyugtatólag hat a tesószuszogásKép (mondjuk nálunk kezdettől fogva egyszobában vannak az utódok)

Maci2, remélem meg tudjátok oldani ezt a cukor kérdést, már pocakos korotokban is nagyon sajnáltalak a sok idegeskedés miatt. Bár te hősként csináltad végig.

kicsit mennem kell, még engem se leptek meg a kiteregetőgéppel...

pusssz
Zsófi
csucsuka
 
 


Sziasztok!

Magdi Zsuzsi nagyon ugyes aldigalo! Nagyon szep hajas baba!

Miszike Beki kesz nagylany mar, betegseg hess hess!

Virga, ha kell ismerek jo koltoztetot dobozolnak is adnak dobozt nehany napra. Ha erdekel maganban mondok parametereket.

Kaska maszassal jol beeloztetek Bori meg furcsa stilusban inkabb feneken csuszik, de igy is gyorsan halad.

Urszila de jo, hogy meggyogyult Julka! Holnap hivlak.

Orsoly, jok a kepek, de mintha Lacko annyira nem lelkesedett volna a fenykepezesert. Mondjuk en nem szeretem a beallitott kepeket, amiota az erettsegi tablokepemen ami helyett termeszetesen keszult masik a szemuvegemen a szemben levo poszteren levo majmok is latszottak.

Klar baratnod hogy van? Receptek jok, meg lehet egy pici lestyant is hasznalni. Bori csak a lestyanos krumplit eszi. Es ma arra jottem ra, hogy ami narancssarga (van benne repa vagy sutotok) azt tuti nem esziKép bezzeg a husira tatog mint a kisfecske.

Kangi, ne legy beteg! Bori elleste Julcsitol a cipok imadatat! KépKép

Momo, Kristofot sem hivjuk ugy KépKép.

Bori ma felallt a kis asztal mellett, nagy volt a motivacio a taviranyitot akarta magszerezni. Kajalas meg mindig nem megy, fozelek csak a lestyanos krumpli. Erti a nem szabadot, de ha ugy erzi nem figyelek oda akkor probalkozik kozben ennemiseztcsinalomcsaktenemjollatod nezessel sandit, es ilyenkor legyek szigoru es kovetkezetes.Kép
pusz Ari
ari
 
 


Nagyon depi vagyok.Kép Megmértem a vacsi utáni cukrom 10,3.Kép Pedig csak 2 vékony szeletke barna kenyeret ettem. Nem értem, tegnap még bodzás Fantát is ittam (doki néni mondta, hogy rendesen vacsizzak, ne diétásan) és akkor 8,2 volt. Lehet, hogy ez az ezeréves mérő szar? Álmodik a nyomor. Sajnos, a teszcsík színe alapján jól mérKép Ezek után bele sem merek gondolni mennyi lesz a terhelés utáni.

Heni,
Sajnos én is éppen ezért aggódom, mert szeretnénk kistesót Roninak.
Drukk, hogy Dorina továbbra is jól aludjon!

Virga,
De jó, hogy javultálKép
Drukk a hétvégi költözéshez!

PIldi,
Dumcsi-AncsiKép

Klár,
Áruld már el, hogy mi fán terem ez a fehérbabhéj főzet?

Beu,
Gratu az új fogacskákhoz! Drukk az éjszakához!

Orsoly,
Profi fotóKép

Kaska,
ÉjszakaKép csak így tovább!
Roni is csak éhesen volt hajlandó ismerkedni az ízekkel.

Norka,
Nehogy már beteg legyen Jazi!
KépekKépKép Jó mamuszkája vanKép

Maci_2
maci_2
 
 


Ari,
Gratula az álláshoz!Kép
Ismerős ez a komolynak_kellene_lenni_de_nevethetnék szituKép

Maci_2
maci_2
 
 


Sziasztok!

Csucsuka! Az első után én is azt mondtam. Kép Aztán a második után is. Kép Most beszélem le magam egy újabb felsőoktatási intézményről. Inkább szereznék egy új diplomát, mint a szakvizsga.Kép

Norka! Jázi olyan fintorokat tud csinálni, hogy ihaj! A vigyori se rossz. Kép Gyógyuljatok meg végre! Te jobban vagy már?

Kaska! Méltán lehetsz büszke! Fotót nem tudsz feltenni? Olyan jó lenne néha Vilcsit is látni! Ha tudnék vezetni úgy, hogy ki merek mozdulni Zuglóból, akkor elmennék hozzátok fotózni. Kép(Az én kis szuper minőségű képeimKép) Azt már többen felfedeztük, hogy a gyerkőc nagyjából úgy működik, mint felnőtt embertársai: ha tele a hasa tejcsivel, nem annyira díjazza, hogy újabb adag kajákat akarnak belédolgozni a szülei. Úgy takarítani pedig nem lehet, hogy a gyerkőc harisnyája ne legyen szürke estére.Kép

Orsoly! Lackó nagyon helyes. Még szerencse, hogy az érett nőket kedveli, különben Julka biztos nem tud ellenállni!Kép Pont az én esetem lesz: sötét haj, sötét szem. ( a pasiim zöme végül világosabb hajú és kék szemű lett végülKép)

Ildi! De jó, hogy így dumál a lányod! Irigykedem. Szerintem Lőrinc későn fog beszélni, többnyire csak áááá-zik. Időnként gügyörészik is, mint Enikő Kép, de semmit nem nevezett még el.

Virág! Költözés biztos nehéz lesz, de nagyon izgis belakni az új kérót. Mondjuk a bedobozolásnál az a gáz, hogy úgy tűnik, már alig van valami, de az sose akar elfogyni. KépKépKép Kitartás!

Most ennyi. Megyek, mert kétfogásos vacsit főztem (ritkaság), és meg kéne enni!

Beu
beu
 
 


Na, jóstét'!!!!

Jöttem egy kicsit írogatni, bár kicsit fáradt vagyok...

Maci
7végenként hármasban megyünk, az nagyon bejön neki, lefektetjük egy nagy plédre a teremben, és szinte bármeddig eljátszik-nézelődik. Mondja is mindenki, hogy milyen szerencsések vagyunk vele. Hétköznapi konditeremből ma volt a főpróba, az A1-ben van babaőrző. Egyelőre 40 percet hagytam ott, 10 percenként rohangáltam oda, és integettem az óvónéninek, hogy oké-e? De okés volt, idegen helyen tök jól elnézelődik. Csak akkor görbült picit a szája, mikor tisztába tette a csaj, ennyire azért nem haverkodikKép
Aztán fürcsi (nekem), szopi, és jöttünk haza – hááát, a 40 perces edzésem 2,5 órás túrát jelent... De legalább van hova tenni a drágámat, én meg küzdhetek a tesóértKép

Kép Forever Livinges cuccokat láttam a Rózsa u-i DM melletti bioboltban!

Momo
Ha én egyszer újra a versenysúlyomnál leszek, nem engedem el magam még 1x, az hótziher. K. nehéz leadni!
Én is családjogászhoz fordulnék, akár itt a neten is biztos van valahol, ahogy orvos is. Hátha ki lehetne bekkelni a lóvét, legalábbis nekem is tökjogosnak tűnik amit mondasz...Ja, látom már túlvagy ezen?

Mariann
A dokinéni azt mondta anno, hogy vacsi 5ig, na jó, ha nagggyon muszáj 6ig, utána csak folyadék. Ezt én is igyexem tartani, bár tegnap este 8kor lecsúszott 2 narancs, ez talán nem akkora gáz...

Anita
Máriában csak apróságokat vettem az osztrák út miatt melegebb lábravaló izét (nemtom, minek híjják, belül polár, kívűl orkán gumisbokájú akármi) melegebb kesztyűt, sapit, napersze nem bírtam ellenálni akciós bodynak, Ergee zokninak, harisnyának, csíkos kis pulcsinak, és egy igazán klassz, "Gólyahír" márkájú bodynak, csak itthon vettem észre, hogy a patentnél tök profi, "többméretű", még sose láttam ilyet:
Kép

Napersze a fő "gyengeség" egy abszolút szükségtelen 16-os tutyi (Kevin még csak forog-kúszik) ami rögtön kicsi is, mehetek vissza kicserélni.Kép

Gombóc
Pl bogyóhúzogatóból volt vagy 8 különböző méret és fazon, gyönyörűek, de 4-5 ezernél kezdődtek. Finommozgásfejlesztő csiga pl 8-10 hósnak: plüss test, fa ház, ami a csigavonal mentén végig egy "pálya" és 3 kül. színű bogyót lehet benne végighúzni, ez a bogyihuzi babaváltozata, majd 5 ezerért...Kép (Az ára miatt nem kapta meg Kevin) Felnőtteknek pl jenga+uno kombinációja, ha ismered ezeket el tudod képzelni: uno jelek vannak a hasábokon, és mindig olyat kell kihúzni, ami illeszkedik a tetejére... ördöglakatok, 3d puzzle hegyek. Állatos célbadobók. "Pont átfér" játék nagyobbaknak: több kül formájú alagút, kockából olyat rátenni a kocsira, ami pont átfér alatta... Nagy bolt, rengeteg minden, csak Kevin felébredt, és mennünk kellett...Kép

Miszike
Mekkora haja lett Bekinek! Tiszta nagylányKép

Magdi
Hogy ez a csaj miket tud! Gratula neki!Kép

Orsoly
KépKép

Beu
FogacskákKép Édi lehet a kis 4 fogúKép

Na, eddig bírtam, megyek csicsikálni.
Pusza
Elli
ellimami
 
 


Na pussz csajok Kép

Nekünk is van fenn egy albumunk a babaszobán - igaz, már frissíteni kellene, mert igen régi, de az alábbi címen megtekinthetők Kép

http://www.babaszoba.hu/services/albums?alid=3342

Friss majd asszem jövő héten Kép

Még dolgoznom kell este, tehát nem tudom, jövök-e még. Ha nem akkor pussz és yó éyt nektek :


Klár
clarissa
 
 


Elli! Te aztán bevásároltál! Irigykedem! Még szerencse, hogy ezek a helyek most megközelíthetetlenek számomra, különben indulnék.Kép Ha én 6 után nem ehetnék semmit, éhen halnék. Képtelen vagyok elaludni éhesen. Azt én is úgy gondolom, ha egyszer leadom a fölöst (ha leKép)figyelni fogok, hogy ne menjen vissza.

Miszike! Beki nagyon szépséges! Szegény ezzel a hányással. Mikor Lőrinc vírusfertőzést kapott, pont így kezdődött. Négyszer hányt. Más baja nem volt. Aztán két-három nap múlva jött a láz, torokfájás, rekedtség. Kép Remélem, ti ennyivel megúsztátok.

Magdi! Helyesek a gyerkőcök! Fogacskához gratula! Jófiú Mikihez isKépKépKép

Momo!Gondolkodom, hogy mit írhatnék erre a gázos gyerektartásos ügyre, de nem sok újat tudok. Csak azon jár az eszem, hogy a sok rossz dolog között, ami mostanában történt veletek, milyen csodálatosan életvidámak tudtok lenni! Az a néhány szomorú gif meg belefér időnkéntKép

Tüni! Édes lehet anyaujjávalmutogatóGergő. Reggelente mi is magunk között tartjuk a srácot, mert nem akarunk hatkor-hétkor felkelni. Igaz, így nem igazi az alvás, de legalább nem kell kimászni az ágyból. Ha szerencsénk van.Kép

Kangi! DumagépKépKép Torokfájás meg huss!

Heppi! Most olvasom, mi van. Vagyis mi lehet. Na! Ez igen! Gépedhez meg gratu! Jó?

Elli! jópofa a tátogó, de tényleg nem eszi meg a tollat?

Ahhoz képest, hogy ma jó éjszakánk lesz, már kétszer éredt. De legalább gyorsan visszaaludt.

Beu
beu
 
 


Beu
De jó neked, hogy csk 2* ébredt és mr alszik is. Zsanka még nem aludt és nemis úgy néz ki hogy aludni fog. Most épp Rudolfot a rénszarvast dögönyözi. Mikor lesz ebből alvás. Miért van az, ha altatni akarom üvölt ha békénhagyom játszik???

Na megyek, mert kilátásba helyezte, hogy beszorul és megtette.

Nadine

Nadine
KépKépKép
nadine
 
 


Nadine!
Akkor hagyd békénKép Egyszer csak kidől!Kép
Néha Lőrinc is csinál ilyet, hogy nem alszik el. De nem is dől ki.Kép Elkezd végül nyüglődni, és megint szopin altatás a vége.

Lányok!KépKépKép
Bébiételek közül van valamelyiknél akció? Olyan, hogy vissza kell küldeni valamit, és helyette kapunk valamit.Kép Őrizgessem a cimkéket?

Beu
beu
 
 


Sziasztok Lányok!

Irtó sokat írtatok, nem is tudok reagálni. Az ördög ügyvédjét néztem, jó későn lett vége, most csak gyorsan.

Képek gyönyörűek, beteg babóknak és mamáknak jobbulást!
Fogakhoz és ügyesedésekhez gratula!

Képzeljétek, Dani már néhány másodpercig tud úgy állni, hogy nem kapaszkodik!

Beu
én csak a Kiskecskésről tudok, nem határidős akció, be lehet váltani fürdőlepedőre, kispárnára, partedlire meg hűtőmágnesre. Nem valami ötletdús. Ja meg a Nestlét lehet gyűjtögetni, de abból nagyon sok pont kell. Ha érdekel megírom a részleteket.

Most én is annyira gondolkodom egy másoddiplomás képzésen. A héten el kell döntenem, hogy meliyk szakot válasszam a szakirányú továbbképzések közül. És csak 3 szemeszter lenne, hosszabra nincs se erőm se kedvem. Diploma után egyébként is megfogadtam, hogy soha többet. Csak még azt nem tudom, hogy fogok 2 kicsi mellett szakdogát írni. De ez még úgyis a jövő zenéje.

Na megyek aludni
jó éjt

Andi
psandi
 
 


Sziasztok,

Bocsi, hogy tegnap óta nem voltam, de hát az új gép még csak tegnap estére lett úgy összerakva, hogy használni is tudjam a netet. Még most sem tökéletes, de net már van. Persze az asztalon még nehezen féle a két monitor, a két billentyűzet, no meg az új alapgép még a szoba közepén leledzik Kép Szal nagyon örülök. Képzeljétek, lapmonitor, és az alapgép meg dizájnos kék. Tiszta élvezet, még ránézni is Kép Ja, és sokkal gyorsabb, ami ugye azért nem utolsó Kép

Gombóc,
Hát én azért még reménykedek, hogy most SEM sikerül elsőre a baba Kép egyébként még sokat kell várni, jövő vasárnap kellene megjönnie, aztán ha elmarad két-három napig, akkor leszaladok a patikába tesztért. Persze apa kicsit "morcos" volt, hogy ő akkor most be van csapva, pedig ő szólt időben, csak hát én.... hm, szóval értitek. Elragadott az érzelmek vad kavalkádja Kép

Momo,
Rákérdeztem a cégemnél a férjed gyerektartására. És igazam lett. Titeket nagyon átráztak. Ugyanis a béréből kell csak levonni a gyerektartást, minden más juttatás (családi pótlék, adókedvezmény stb) nem csapható hozzá a béréhez, és azután vonni a gyerektartást. Szerintem osszátok ki a TB-seteket, mert nagyon rosszul csinál vmit. Egyébként meg egy kis dühöngés mindenkinek kijár, még neked is Kép És látod itt mennyien próbálnak neked/nektek segíteni, úgyhogy nyugdtan gyere ide, inditunk neked egy dühöngőtopikot, oksi??? Kép

Magdi,
Hú, ezek a képek nagyon jól sikerültek Kép Gratula szépséges családodhoz Kép

Tüni,
Hát én is nagyon kíváncsi vagyok, hogy a tüneteim mennyire pszichések, és mennyire nem Kép

Megint Momo,
És a műfiad fürdőköppenye miből van? Talán 24karátos aranyból? És gyémántokkal van kirakva? Fel vagyok háborodva!!! GRRRRRR Komolyan mondom, keresnék egy ügyvédet, és bírói határozatban kérném, hogy számoljon el a gyerektartással, hogy a kapott pénzből mikor mit vett/fizetett a gyereknek (különóra, nyelvvizsga, kirándulás, ruha, könyv, cipő stb) akkor talán a gyerekre is jutna vmi!!!

Kaska,
Amikor Orsi elkezdett mászni, én minden nap felporszívóztam és felmostam (magyarul portalanítottam az egész lakást), mégis délutánra már úgy nézett ki, mint aki most jött a bányából Kép Szal a tisztaságra sztem nem kell olyan sokat adni. Hidd el, hogy még azt a koszt is képesek összeszedni, ami még meg sem született. Egyébként csinálhatod azt is, hogy veszel 4-5 felmosófejet a 100Ft-osban, azokat rávarrod a ruháira, és akkor két legyet ücc egy csapásra Kép

Asszem a jányom annyira kiugrálta magát, amíg én neteztem, hogy ideje lesz orrszívózni Kép Nem mintha annyira bánnám, mert napjában mostmár csak kéccer-háromszor "tart igényt rá" Kép
Aztán meg mingyá itt a 10óra, amikor is egy egyórás alvás következik. Szal mostmár télleg húzok innen, mert má' nyávog is Kép

heppi

heppi
KépKép
KépKép
heppi
 
 


Klár,
nagyon szépen köszönöm az ötleteket, majd elnézek a partedlire is, kösziKép
Olyan recepted nincs véletlenül, ami egy felnőtt egyed számára is ehető. Megmondom őszintén az ilyen pempőket már nagyon unom és szerintem Bence is.Kép Valami felnőttesebbet szeretnék, amit ő is megehet és én sem fintorgok tőle.

és itt egy kép a holnap lesz egyéves Bencéről:
Kép

Lányok, sorry, hogy csak így magunkról, de nem igen van időm és erőm olvasni és írni sem. Remélem azért hamarosan visszatérek a vérkeringésbe, addig meg be-bekukkantok.
Szép napot Mindenkinek!Pusza,
Timici
timici
 
 


Momo, lehet, hogy nem leszek népszerű, de Te ezt a pasit úgy választottad, hogy tudtad, hogy van egy másik gyereke. És ha nem törődne vele, nem menne látogatni, stb., akkor biztosan felmerülne Benned is, hogy Te is kerülhetsz hasonló helyzetbe, és mi lenne a boszikkal.

A tartásdíjat pedig módosítja, ha az előző anya férjhez megy - ill. élettársi kapcsolatot létesít, ha az apának újabb gyereke születik. Hármaskátok után egyébként az elmúlt évre még nem jár családi adókedvezmény, idén meg annyi minden történhet még. Fix összegű tartásdíjnál pedig akkor lennél pánikban, ha apának hirtelen nem lenne jövedelme. Mert akkor is ugyanazt az összeget kell kinyögni. És szerintem bármit gondolsz is a volt asszony felől, azért cenzúrázva írd le itt, mert rengetegen olvassák, Te is teszel fel képeket a gyerekekről, könnyen rátok lehet ismerni.

Na, most elástam magam egy időre, de muszáj volt kimondanom, mert hétfő óta bántott. Újgyerekhz gratula.

sofka
sofka
 
 


sziasztok,

S.O.S. SEGÍTSÉGET szeretnék kérni,

Petra láza már tegnap elmúlt....szombat vasárnap és hétfőn volt lázas,mára úgy veszem észre,mintha pöttyös lenne,de nem is pöttyök azok inkább,hanem foltok.arcán,nyakán és a felsőtestén,lábán nincs semmi.Lehet,hogy ez is 3 napos láz volt,mint ahogy olvastam,hogy mostanában többeteknél is előfordult?!?!?! Norka,Franyó rátok emlékszem,hogy volt hasonló.
egyébként egész éjszaka nem aludtunk,nagy volt a sírás-rivás,de fogalmam sincs mitől.....nemt udok másra tippelni,mint a fogára,hajnali fél 5-kor aludt el,mikor kapott Panadolt. (előtte próbálkoztam Dentinox-al is,az semmit nem használt)Hihetetlen csajok,én ezt el se hiszem,hogy van ilyen,hogy egy gyerek végignyöszörgi az éjszakát,mert Petra már 6 hetes kora óta átaludta az éjszakát és ezzel soha sem volt probléma. Kép NAgyon el vagyok keseredve,hogy mi lett az én jóalvó lányommal.Tényleg semmit nem aludt....elbóbiskolt 10 percekre,aztán sírva ébredés......soha nem láttam még ilyet. Kép Kép
A 3 napos láza,az csak jön és megy?!?!? nem kell a pöttyökre valami kence vagy valami gyógyszer utólag? bocsi a primitív kérdéseimért,de a dokinéni csak du. rendel,egyébként meg tegnapelőtt volt kint nálunk.

köszi előre is a segítséget
Évi+Petra
Évi24
 
 


Timici! Nem tom hany foga van Bencenek, de Lacko a sok fogaval mar sokszor azt eszi, amit magunknak fozok. Pl tegnap ovari sertescombot csinaltam, a fijam kajolta befeleKép Vgay a multkor natur pulykaszelet sult krumplival, az is csusszant. Vgay a sult csirke borsofozelekkel (azert a fozeleket meg elpuresitettem neki). Szal mar meg lehet neki probalni ilyeneket adni, persze felteve ha van foga amivel elragjaKép

Ezt Lacko irta nektekKép:
bv gvcfbbvbvv

orsoly
orsoly
 
 


Evi,

Szegeny Petra Kép
http://www.vitalitas.hu/ismerettar/babalex/blh.htm
oldalon talalsz leirast a 3 napos lazrol.

Ari
ari
 
 


Sziasztok!

Timici! Gyönyörű!!! (Mint mindigKép)

Andi! Szerintem ha belefogsz valami suliba, akkor már csinálj egy diplomát. Most ingyen van, meg ennél jobb alkalmad úgysem lesz, gyerekek lesznek, csak még dolgozni sem kell. Kiskecskés infót köszi.

Most jöttünk a szemészetről. Átmosták a könnycsatornát. Volt nagy bömbi! KépKépKép Még jó, hogy nem nekem kellett lefogni. Engem ki is küldtek. Mondjuk, elképzeltem szegényt, amint egyedül marad, és még rá is fekszenek, és még a szemét is macerálják. SzegényKépKépKép De már egyre jobban könnyezett, csipásodott, múlni nem múlt. Remélem, túl vagyunk rajta. Amúgy meg náthás megint. Semmi komoly, csak taknyi.

Évi! Szegény Petra! Remélem, ennyi volt.

Beu
beu
 
 


Elli: bogyohuzogatot lehet kapni az Ikeaban 3000 penzert, plus a Sugar emeleten is lattam a fajatekosnal, ott nem emlekszem az arraKép

Mutermi kepek: hat igen, sajna Lacko nem nagyon volt elemeben de legalabb vannak kozeli, klassz eles kepek a pofijarolKép Ari, ja es azert a beallitottol messze vannak, jo is lett volna ha azt mondom neki, hogy Mosoly! es vigyorogKép

orsoly
orsoly
 
 


Drága Sofka!

Azért lehettél volna kicsit kíméletesebb is, de eszem ágában sincs orrolni, legfeljebb hozzátennék néhány apróságotKép
Én tuti biztos vagyok abban, hogy soha nem kerülök hasonló helyzetbe, mert ismerem a párom. Mellesleg anno, amíg ő gürizett a nagyigényű asszonykára (mert a tanári fizetés nem volt elég Budmil és Adidas cuccra), addig a csaj az 1 éves gyerek mellett az új pasiját fogadta a közös kégliben...na ez volt a válás oka, és ezt senki nem tagadja!
Amikor megismertem a férjemet, tényleg a gyerekkel együtt fogadtam el, sőt én bíztattam, hogy látogassa többet és segítettem ajándékokat is választani az ünnepi alkalmakra neki. A férjem kicsit suta volt, mint vasárnapi apuka, ezért is örült, ha programokat szerveztem, amikor nálunk volt a kiskrapek. A gyereknek sem volt ellenem kifogása, amíg a volt nej el nem kezdett otthon a fülébe duruzsolniKép
Azt meg azért, ha tetszik másnak, ha nem, nem tartom fairnek, hogy nem a gyerekre költi tartásdíjat. A kölök a mostohatestvérétől örökli a cuccokat, múlt télen kicsi volt a cipő, amiben elengedték otthonról, nekünk kellet másikat venni, hogy ne sántikáljon. Ja, és a gyerek zsebpénzéből veszik meg, amit szeretne, pedig nem egy nagyigényú kisember (kapott már így karácsonyi ajándékot is).
De mostanra az is bántja kicsit már a férjemet is, hogy mivel otthon a gyerek nem kap szinte semmit, a nálunk és a férjem szüleinél tett látogatásokat pénzszerző körútnak tekinti (a nagyanyjának azt mondta meglátván a karácsonyi ajándékot, hogy inkább PÉNZT KÉR!)
Na röviden ennyi, és nem zaklat fel, ha az érintett is olvassa, a véleményemet telefonban is szívesen elmondom nekiKép
Ami meg hármaskát illeti, remélem nem lesz semmi baja(én nem szeretném, ha "annyi minden történne még"), és tisztában vagyok vele, hogy majd csak 3 hónap múlva jár utána a kedvezmény. Tudom, hogy rohadt anyagiasnak hangzott a sopánkodásom, de pillanatnyilag egy fillér tartalékunk sincs, építkezünk és a kocsinkat is elégették rendes állampógárok, ugye...egyszóval nem bántam volna, ha havonta megkapom és nem egyösszegben jövőre a támogatástKép
Említetted, hogy családi állapot változásnál és a volt férj új gyerekeivel változik a tartásdíj összege, ez az infó honnan van? Én eddig úgy tudtam, ha újra bíróságra visszük a dolgot, csak akkor módosul, hisz addig élő határozat van róla. Vagy ez automatikus lenne és én siklottam el valami fölött?
Azt pedig köszönöm, hogy felhívtad a figyelmemet a fix gyerektartás buktatójára, eddig ez nem jutott eszembe. De ettől függetlenül mi nem rosszat akarunk a srácnak, csak egyenlőbb elosztást, szóval így sem bánom a fixet!Kép
Azért még ugye írsz nekem is a jövőben és nem ugrod át az írásaimat? Én továbbra is kedvellekKépKépKép

pusssz
Momo


Momo
momo
 
 


Momo, Sofka Kép
Királynők vagytok! KépKépKépKépKép

Most csak ennyi, taknyosoknak jobbulást!

Pussz
Kangi
kangi
 
 


Kangi,
én csak vidéki parasztasszonynak érzem magam mostanábanKépKépKép

Képzeljétek, az én "kajafujjjos" Zsebim most vágott be egy egész üveg alma-sütőtökötKép Az uccsó 2 kanál ugyan az enyém volt, de ez azért már döfiKép

Orsoly,
ha jól emlékszem, neked van egy almatorta recipéd, amit az én kis nemsoká egyévesem is elnyamizhat? Elküldenék, ha szépen vigyorgok rád?Kép
Lackó kép szerintem nagyon jóKép

Beu,
szegény LőrincKép Remélem, hamar elfelejti...veled együttKép
Szemről jut eszembe, ma én is leizzadtamKép Leszedtük a ruhaszárítóról (olyan fém szétnyithatós) a cuccot és valahogy megemeltem egy ruhával a rácsot, miáltam az alsó támaszték fémrúd lezugott...épp Timi szemébe, aki buzgon segített nekemKépKépKép Jaj de megijedtemKép Aztán, amikor hagyta megnézni, kiderült, hogy a belső szemzugot sértette csak meg a fém (picit vérzett) és nem nyomta ki a szemétKép Kicsit depis vagyok, hogy nem tudtam jobban vigyázni a csajraKép

Na robogok is nehogy mára még valami összejöjjön.

pusssz
Momo


Momo
momo
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?