Új privát üzeneted érkezett!

Momo,
Miga-giga gratula Kép jaj, úgy örülök, még most is csillog a könnycsepp a szememben Kép De azért remélem a tegnapi "balesetünk" után nem lépek a pocakosodók sorába (elvarázsolt a hangulat és csak később néztem a naptárra, hogy a "legjobbkor")

Most meg a dokibácsit várjuk, mert hétvégére vendégbaba jönne (ittalvós buli) és szeretném, ha megnézné Orsit, hogy egyáltalán bevállalhatjuk-e. Elvileg minden pillanatban itt lehet, szal húzok

heppi

heppi
KépKép
KépKép
heppi
 
 


Barbi,
hogy találtad ki?Kép Persze, így jár, akire olyan ritkán tör rá a házasélet, hogy az uccsó pillanatban kezdi el keresgetni el a hozzávalókat és csak egy ezer éves óvszert találKép Asszem egyébként, hogy szilveszter éji befutó a marslakómKép

Timici,
nekem a boszikat is alig mutatta ki a teszt (akármelyik) a mensi ideje után egy héttel. Talán a szervezetem HCG termelésével függ össze... Én balga meg rendszerint nagyker mennyiségben vettem a teszteket, pedig csak türelem kellett volnaKép

Zulu,
azt hiszem, még én is megbánom egy párszor, de már nincs visszaútKép Abban reménykedem, hogy erős a túlélési ösztönömKépKépKép Persze, azt csak súgom, még mi is építkezünk, rendes kocsi még mindíg csak az álmainkban (pénz a más zsebében), de majd csak lesz valahogyKép

Na legközelebb már nem csak magamról áradozok, hanem írok majd szép sorban mindenkinek, de most rohannom kell...

pusssz
Momo


Momo
momo
 
 


Újra itt! Először csak gyorsan.

Virga Levijének boldog első szülinapot!Kép

Momo,
Hatalmas gratula legkisebb csemetédhez!Kép Alakul a nagycsaládKép

Hétvégét túléltük, csak én lettem kissé zombi. A "nagy" fiúkat az apukák elvitték pár órára mindkét nap. Hát kellett is az a kis nyugalom. Az éjszaka volt húzós. Mi Roni szobájában aludtunk, aki az éjszaka szopi után vígan észlelte a dolgot, és nem volt hajlandó visszaaludni. A kiságyban üvöltött. A vendégek miatt kivettük, de köztünk nem alszik ám! 1/4 3-tól kb. 1/2 5-ig felváltva cicizett vagy ráztuk a seggét mire végre elaludt. Persze vendég gyerekek hajnali 1/2 7-kor ébrednek (szülők ugyan próbálták visszafogni őket), így meg sem próbálkoztam Roni visszaaltatásával. Na mindegy, gondoltam, majd vasárnap éjjel kipihenem magam. Mekkorát tévedtem! Roni csak 4-szer kelt éjjel, aztán 1/2 8-kor végleg. Most itt ül a lábam mellett, játszik és időnként ásít.

Na, megpróbálok kicsit visszaolvasni.

Maci_2
maci_2
 
 

 
 

Sziasztok,

Hát, igen, a fő szám most Momo és az ő kis "bátorsága"Kép Én is nagyon irigykedem, és jelentem, a mai nappal megint elkezdtem írni a fogyinaplómat, Momo boldogsága volt a motiváció, hisz a tesóért nekem még meg kell küzdenemKép Mármint a kilóimmal, és ha írom, az ált. télleg segít. Én most nagyon beparáznék, ha jönne a baba, valszeg nulla kiló hízással kéne megvalósítanom a 9 hónapot, se orvosom, se kórházam (a régieket nem akarom még 1x) szóval húzós lenne. (Na, jó, ha látnám a 2 csíkot, valszeg én is feledném az összes nyavaját)

Ari,
Hát, nyáron én is tudnám hol keresni a karikaturistákat, de nekem most kell, febr. elejéigKépKép

Norka,
Igen, lszi kérdezz rá, nagyon is aktuális, sőt SOSKép

Évi
Jobbulást nektek... Jól látom, ez is a Brendonos akciós PPPP etetőszék? Klassz a színe, nekem is teccett, de nem mertem ezt az élénket hazavinni, apa elég konzervatív ízlésűKép Petra nagyon édi benne.

Beu
köszi a tippet, úgy néz ki, enyim lesz a búgócsiga!Kép

Tüni
Remélem, nem lesz semmi gáz a dokinál... és talán Gergő étvágya is javul, ha kinn van az a fránya fogacska.

Réka
Huss, depiKép
Megsirattad a Megasztáros kiesőt, vagy csak akkor tetőzött a depid? Én nem tudok addig fenmaradni, de mindig felveszem az eredményhirdetést, és másnap az az első, hogy megnézem, ki nyert/esett ki.

Klár
Szegény barinő, ez télleg szivacsKép Ha megműtik, utána azért szoptathat, nem?

Kangi
Édes ez a szókincsfejlődésKép


Lányok, hajhullásrta van homeóbogyó? Eccerűen még hasonló kategóriát sem találtam egyik könyvben sem... Szegény hugimnak rakoncátlankodnak a fürtjei...

Kevin eddig megúszott minden giherát (kopp-kopp) és szombaton megyünk Ausztriába 1 hétre, remélem ott sem fázik meg. Mi meg pihizhetünk egy kicsit apával, rólam a háztartás, róla meg a meló szakad le egy kicsit. Már ez is valami, nem?Kép
Nekem meg jó a kedvem, mert a reggelivel sikerült betartanom a diétátKép

na, megyek,
pusza
Elli
ellimami
 
 


Klár,
Éjszaka ismerős. Pedig már éppen kezdtem reménykedni, mert Roni pénteken csak ¼ 6-kor kelt. Azóta rájöttem: nincs remény.
Szerencsére a 3-ból egy fiúcska csak 2 és fél hónapos, szóval vele nem volt sok gondKép Nagyon aranyos, és olyan kis picike a mostani Ronihoz.

Nadine,
Kisördög ZsaniKép
Gyűrűk ura matinébanKép

PIldi,
Egyszer hintáztunk a játszótéren, de nem hinném, hogy arra emlékszikKép Na, mejd ha jobb idő leszKép, köszi az ötletet.

Gombóc,
Elég nehéz megörökíteni (kép, vagy videó) Roni produkcióit, mert ahogy észreveszi a gépet tudományát feledve egyből rárajtolKép De azért próbálkozomKép
Cukrommal terhesség előtt nem volt gondom, vagy nem tudtam róla. Pocakosan a terhelésnél megbuktam, de diétával megúsztam. Most viszont az étkezés utáni magas (7-12 között) diéta mellett isKép Egyébként anyukám cukros.
Nyugi, néha én is megkérdőjelezem, hogy tényleg akarunk-e kistesót. Párodat kellene rávenni, hogy kicsit többet segítsen. Zsombi már nem olyan nagyon kicsi, hogy az apjával ne tudna eltölteni pár órácskát. Próbáljátok meg fokozatosan, először csak fél órára, majd egyre hosszabb időre hagyd őket kettesben. Hátha az apuci is edződikKép
Nagyon szerencsésnek érzem magam. Az én párom nem csavargós, és imád a lányával és velem lenni. Szóval ha csak lehet mindenhova együtt megyünk.

Magdi,
Gratula a kúszáshozKép

Eddig bírta a lányKép

Maci_2
maci_2
 
 


Ellidrága,

szerintem sétálj be a Képzőre, ott hóttuti találsz jelentkezőt. Én még PestiEst meg hasonló újságokban nézném meg.

Zulu

Kép

Kép

Kép
zulu
 
 


Elli!

Minket tegnap támadott le a Lurdy házban egy ilyen fickó, hogy lerajzolja Emmát. Úgyhogy azért dolgoznak csak most fedél alatt, nem az utcán. Ugyanúgy ott ücsörgött a folyósón, mint nyáron az utcán, ki voltak téve a rajzai.

Manó

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


Szia Lányok!

A szombati meg a vasárnapi kettő is elszállt. A gépet dobjam ki, vagy a matávot?

Gyors kérdés: Tudtok a Apehtől vmi tuti információs ügyfélszolgálati izét? Gyorsan rendbe kellene szednem egy-kétdolgot, és nem lenne baj előtte egy szakértő véleményét is meghallgatni!

Momo! Csak így tovább. Nem momdom, hogy irigyellek, de meglátod, majd alakulnak a dolgok. Hozzáedződik az ember mindenhez.

Elli, Ausztriáért irigy. Na de nyárom mi is megnézzük majd Horvátország homokos tengerpartját, addig már féllábon, guggolva is. Persze a kempingben kicsit macerás az élet, de nálunk olyankor más a szereposztás is. Milyen diétát tartasz?

Kangi, Marcipán biztos olvasta, hogy Julcsi visszaugat a kutyáknak. Mostaában ő is. Majd mondom neki a többi szöveget. Ő hammázik, miközben fogsorát csattogtatva közelít a cici felé. Ritkán derülök rajta... És tudja azt is mondani, hogy anya. Különös módon, úgy tűnik inkább a lányoknak címezi. És afféle felszólító mód, önmagában.

Zulu, miből gondolod, hogy megoldás a nagyobb tér? Csatazaj ugyanakkora, cska a rumli és a kosz borít nagyobb felületet. És hiába van külön szobájuk, mind itt ugrál a lábam alatt. Fent csak alvásidőben vannak, de nem alszanak! Akkor ott pakolnak szét. Na és ki tesz rendet? Ha valaki találkozik vele, küldje hozzánk Hófehérkét!


Na megyek, ma kreálok valami ebédet, de holnaptól megint befizetek. holnap amúgy is rémes nap. De temetés, du varratszedés. Szegény Marcipán, megint az élet árnyoldalaival találkozik.

Jók legyetek, nem csintalankodni, mert úgy jártok, mint Momo! Kép

sofka
sofka
 
 


Sziasztok!

Momo leirom Kristof szuletese ota kedvenc viccunket. Kép
Az apa indian beszelget kivancsi fiacskajaval.
- Miert hivjak a legidosebb noveremet tavaszi szelnek?
-Mert amikor fogant akkor fujt a tavaszi szel.
- a kissebik noveremet felkelo napnak?
-Mert amikor fogant akkor eppen kelt fel a nap.
- A batyamat miert hivjak uvolto farkasnak?
- Mert amikor fogant akkor uvoltott a farkas, de ne kerdezoskodj annyit menj jatszani Lyukas Gumi.

Klar szegeny baratnod ha kerdese van akar maganban is kerdezz! Nekem Karacsony elott vettek ki az epekoveimet. Bori azota is szopizik. Ne halogassa a mutetet vagjon bele! A mutet ota kutyabajom ehetek mindent. Tapi helyett nem tudnal Te tejet adni a babonak?
Most ennyi, Bori hianyol!
Udv Ari
ari
 
 


Sofka,
biztos vagyok benne. Elég szar úgy élni, hogy nincs hova leülnöd enni, mert nem fér el az asztal, nincs könyvespolc, mert nem fér el, Malac lábujjhegyen Legozik, ha alszik a Mac, stb. Mert konkrétan nincs hely. De nem magyarázom, én tudom, hogy mit küzdök minden áldott nap, pakolok mindent A helyről B helyre, hogy teret nyerjek, persze emiatt soha nem tudom, mi hol van, stb. És kurrva nehéz a két kölökkel egész nap itt rostokolni mondjuk egy ilyen esős-trutyis napon. Tudom, hogy nagy lakásban sem fenékig tejfel az élet, annyira nem vagyok naív. De ennél jobb, az biztos. Bocs, ha kicsit kemény a stílus, de momentán a depi szélén egyensúlyozok, és TUDOM, hogy ebben igen nagy szerepe van annak, hogy hol lakom. És amúgy is érzékeny pontom ez a kérdés.

Zulu

Kép

Kép

Kép
zulu
 
 


Azúr,
Amikor éhes vagyok, és nem ehetek, akkor szénsavas ásványvizet vagy deitet iszom.
Kedvenc állatokat meghintáztattuk, de nem segített. És az egyik vendég kisfiú is hintázott. De Ronit ez sem győzte meg. Kár hogy én nem férek beleKép
Először a szüleimnél termett répából adtam, most már rendes piaci répát kap Roni.
Főzit próbálj gyümihez keverni, először keveset, lassan növeld a mennyiségét. Hátha úgy megeszi Artúr. Vagy esetleg felváltva, egy kanál gyümi, egy kanál főzi.

Hinta: nekünk is olyan hintánk van, mint szinte mindenkinek. Hány kg-ig lehet használni?

PsAndi,
Tanításra Roni sem lelkesedett, aztán egyszer csak magától tapsikoltKép

Magdi,
Gratula a jó bolthozKép

Heni,
KépekKép édes a lányKép Ilyen szülinapi tortát!

Ari,
Szegény Bori, megkínozzák a fogacskák.
KépekKép

Zsuzsó,
Alváslaborban mi volt?

Elli,
Hogy tetszett Kevinnek a konditerem?Kép

Még mindig nem jutottam a végére, viszont mennem kell. Folytatás következik!

Maci_2
maci_2
 
 


Klar,
<a href="http://www.babanet.hu/ujgep/discus4/messages/281/44589.html?1073999299" target=_top>itt</a> talalsz egy topikot a baratnodnek

Ari
ari
 
 


Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni. A babám 3 hónapos múlt. 3,420-al született és most 5,4 körül van. Az elején sok tejem volt, de a doki mondta, hogy ritkábban (4 óránként) etessem és kevesebb lett a tejem. Utána sűrű mellrátéttel sikerült visszahozni és újra gyarapodtunk. Kb. 2 hete a 3 óránkénti etetést ritkítottuk, mert 5 perc után abbahagyta, úgy tűnt, hogy jól lakott. 3 és fél-4 óránként etettem. Egy ideig újra gyarapodott, de most pár napja újra megállt a súlya. Eszik. de 5-6 perc után elfordítja a fejét és vigyorog! Mintha este már kevesebb is lenne a tejem. (Egyébként mindig lefejem a maradékot). Mostanában nem mértem, hogy mennyit eszik közben, de este csak 100-110-et.

Etessem sűrűben vagy várjam meg, hogy sírjon, hogy éhes?

Várom a segítségeteket, köszi, Anikó
eancsi
 
 


Hali Csajok,


Doki volt, áldását adta a hétvégi bulira Kép Ezexerint nem vagyunk nagyon betegek, sőt még dícséretet is kaptunk.

Viszont Orsi felébredt, szal pááááá

heppi

heppi
KépKép
KépKép
heppi
 
 


közben vmikor középhaladó lettem Kép

Anikó,
Szerintem szopiztasd igény szerint. Szal amikor a legkisebb jelét mutatja, akkor tedd mellre. Egyébként inkább a Szoptatás topikot kellene megkeresned, ott szakértők tanácsát "hallhatod". További szép gyarapodást!

heppi

heppi
KépKép
KépKép
heppi
 
 


Sziasztok,

Egy icipicit lehangolódtam: Momo boldogKép, nekem meg megjöttKép Nem mintha rajtalennénk a tesón, csak ez szerintem feltételes reflex nálam, Kevin 5 hónapig "készült", és mindig elszomorodtam, amikor bepirosodtam... Kép

Sofka,
sima natúr 1400-1500 kalóriát+Cindy vagy egyéb sport(minden másnap ca 1h, ahogy bírom), no tészta(kenyér) és cukor. Végülis ennyi. Ősszel jártam akupunktúrázni, akkor adta a dokinéni, most nem járok, csak a diéta van. A tűkkel azért könnyebb kicsit, mert serkenti az anyagcserét, meg vannak "nyugipontok" hogy ne légy idegbeteg a nemkajálás miatt.
Végre újra itt vagy, hiányoztál ámKép Gyerkőcök házhasználataKép

Zulu
5let jó, és köszi, Kép bár nemtom, hogy kivitelezhető Kevinnel...plusz most vizsgaidőszak van, szerintem nem hemzsegnek a folyosón a kóvájgó grafikusok, vagy ha igen, mind idegbeteg az aktuális vizsga miatt...

Manó
A Lurdyba viszont lehet, hogy elnézünk, bár nagyon félek, hogy főleg 7végén vadásznak a rajzolók, de hátha...legfeljebb plázázunk egyet KevinnelKép Neked is kösziKép

pusza
Elli+Durmoló Dagimadár (aki lassan kifogy a nevébőlKép)
Kép
ellimami
 
 


Réka Kép,
jobb a kedved? Tegnap már nem vártam meg a válaszod Kép, Apa invitált aluszkálni, de remélem, mára már elmúlt a depi!!! Még szerencse, hogy nagy baj nincs. De lemaradtam, hogyhogy egyedül vagytok? Párod, dolgozik? Szegény ti, ez tényleg rossz lehet, én nagyon rosszul viselném Kép. És még az idő se túl szép, hogy ki lehetne menni örömködni a napsütésbe. Na, most jól megvigasztaltalak KépKép.
Danid hogy van? Drukkolok, hogy kilábaljatok a köhögős nyavalyából!!! Na és Kép!!!

Klár,
szegény barátnőd Kép, most akkor egyfolytában gyógyszerezik? KépKépKép

Lányok,
Anka egyre többet közlekedik két lábon, és egyre kevesebbet négykézláb. És annyi mindent megért, ki- betesz dolgokat a dobozába, ha kérek valamit, odaadja, gurigatja-dobálja a labdáit stb. Olyan, mint egy igazi gyerek Kép. Lassan akkor megint kelleni fog egy picibaba Kép...

F.
franyo
 
 


Nemlátszanak a gifjeim, pedig jópofákKép
Ez lehet, hogy mégse az én napom?Kép
E
ellimami
 
 


Ja, még
Beu,
reszkess, ha a férjem megtudja, hogy te adtad a játékfórumos tippet... A búgócsiga mellé jön még Kevinnek egy nagyméretű 8 oldalas állatos textilkönyv, meg nagy textilkockák, amik sípolnak, kígyóba vannak fűzve, és 6féle képet lehet kirakni belőlük. És rendeltem egy bogyóhúzogatót is, amit elvittek ugyan az orrom elől, de jön mégKép Szóval eltapsoltam egy adag lóvétKép
De ha jó leszel, nem árullak elKép
pussz
ElliKép
ellimami
 
 


Sziasztok!

Elli! Remélem is! Akartam kérni. Örülök, hogy bejött. Kép Bogyóhúzogatós viszonylag gyakran van.

Beu
beu
 
 


Anikó szia Kép

Számolgatom, egy 5400 gr körüli baba napi adagja úgy 800-820 ml körül van... az nem kevés. Ha ezt az 5-6 perces dolgot csinálja, és utána nem sír, akkor feltehetően jóllakott. Csak azért mondom ezt, mert ismerős a téma. Végülis azt mondják, hogy 3 hónapos korára a baba megtanul olyan intenzíven szopni, hogy 1 mellet akár 5-7 perc alatt is képes üresre szívni. Ha úgy érzed, hogy nem eszi meg a napi mennyiséget, akkor viszont vissza a 3 óránkénti (esetleg ha a kicsi igényli, gyakoribb) etetéshez, és esetleg konzultálj a védőnénivel is.
A súlygyarapodás : nem tudom, mivel mérsz, de sokszor nem is tudod pontosan lemérni az egyes szopások mennyiségét sem. Bár részemről "old fashioned" vagyok, és az analóg mérlegekre esküszöm......
A másik dolog : a babák egyik időszakban testiekben, a másikban pedig szellemiekben fejlődnek inkább. Akkor nincs, vagy csak egész kicsi a látható súlygyarapodás.
Egyébként pedig ha bármi nem tetszik a baba fejlődésével kapcsolatban, szólj a védőnéninek, kérd a tanácsait, ő azért van.
Persze ha tudunk, itt is segítünk Neked... csak (legalábbis én) nem vagyunk szakemberek mi sem sajna Kép

Mindenesetre kérdezz nyugodtan - és hogy legyen elég tejed, EGYÉL és igyál bőven folyadékot, esetleg Laktoherb teát. Evés legyen fehérjegazdag, és este is nyugodtan vacsizz, mert a késő esti tejnek az az alapja Kép

Szorítok, hogy minden OK legyen :


Klár Kép
clarissa
 
 


Sziasztok!

Momo,
MAXIMEGAGRATULA!!!
Kép
Szerintem tutik lesztek az orgonasipocskaitokkal! Kép
Teljes empatiam az oromben es a paraban is, en is szeretnek majd 3 dedet, bar reszketek is 1 db Viola alapjan... de kis naiv fejemmel mindig azzal vigasztalom magam, hogy egy szint utan mar csak nem birja erzekelni az ember, hogy fokozodik a szivas... Kép

Aniko,
amiket leirtal, azokat mi szinte pontrol pontra ateltuk, es sok mas anyukatol is olvastam hasonlokat! Nagyon szep sulyban van a babad, ne parazz! Kép Es ennyi idosen mar boven eleg hetente merni, a napi suly nem informativ, en is egy csomot stresszeltem miatta foloslegesen!
Szerintem nyugodtan megkinalhatod gyakrabban a babat, ha nem ehes, ugysem fog kerni, baj abbol nem lehet. A forgas-vigyorgas azert lehet, mert mar jobban eltereli a figyelmet a kornyezet. Nekunk segitett, hogy sotet szobaban, csendben szopiztunk, es Viola nappal maig felalomban (elalvas elott es utan) eszik csak rendesen, amugy elbohockodja.
Nalunk a 100ml mar igen szep mennyisegnek szamitott, Viola mindig gyakran kert piciket, feleves kora utan kezd most atterni magatol a ritkabb evesre.
Az teljesen normalis, hogy estefele kevesebb a tej, viszont zsirdusabb (szopistopic info).

Bocsi mindenkitol, hogy itt osztom az eszt, de annyira ott el bennem a sajat regi param... Kép

Most csak ennyi voltam.
Penteken megvolt a Versdallam KépKép, nagy sikerunk volt, es iszonyu jo elmeny volt, de sokat kivett belolem. KépMost penteken megismeteljuk!
Amugy meg tre ejszakank volt, de megis voltam delelott tornazni, buszke-buszke! Kép

Minden jokat! Kép
Kaska
kaska
 
 


Igertem smiley es anigif lelohelyeket!

A legtobbet itt talaltam:
http://www.handykult.de/plaudersmilies.de/

Itt is vannak:
http://www.gamestar.hu/kommentek.php?cmd=smileywin

Es innen is szedtem le, a forumhoz vannak kattinthato smileyk, de ehhez be kell jelentkezni:
http://forum.rpg.hu/

Kaska
kaska
 
 


Elli!

Hát lehet, mi ugye vasárnap este felé voltunk, és cska ketten voltak. At 1. emeleten voltak a kajálsák környékén.

Milyen játék fórum???

manó

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


Sziasztok!

Gyötrelmes éjszakánk volt Kép Legalább is az eleje. Dani 10 percenként felsírt, lehet, hogy megint jön egy foga. Végül éjjel 1-kor kapott Panadolt, szopi és utána 7-ig aludt. (Aztán még 10-ig, de ezt már csak zárójelben merem leírni Kép) És képzeljétek mire ébredek? Csattogásra! Bemegyek a gyerekszobába, és mit látok?? Dani ül a ágy sarkában mezítelen tappancsokkal, vhogy kimászott a hálózsákból és kifelé nyúlkás a rácson, és nyitogatja és csapkodja a szennyestartója fedelét KépKép Olyan zabálnivaló volt Kép

Franyó
igazi gyerek Anka Kép

Réka
ugye már nem vagy depis? A megastaron én is pityeregtam, apa persze szokás szerint kiröhögött Kép

Klár
éjszakánk hasonló lehetett Kép
szegény barinőd Kép ez olyan kiszúrás Kép

Barbi
remélem, sikerül levarázsolni a CD-ről a képeket

Virág
boldog szülinapot Levinek Kép

Anikó
szerintem ne az órát nézd, hanem szoptass igény szerint, abból nem lehet baj. Az meg, hogy csak 5 percet szopik, nem jelent semmit. Danim világ életében 4-7 perc alatt kiszítta a cicit és jóllakott. Egyébként meg szép súlyban van a babód, ne aggódj Kép

Andi
psandi
 
 


Elli,
ne szomizzKép Ha csak egy jó doki és kórház kell, szólj bátran Momonak, ez nem lehet a gyereksereg akadályaKép Egyébként a terhesség alatt én is visszafogom magam a kajálással, mert kb 100 kilóig meg se állnék (leginkább a dobostortához szoktak ilyenkor romantikus gondolatok fűzniKép). Szóval szerintem kellő kitartással a súlyfelesleggel indított terhesség is megoldható. Ja, és persze hiába érsz el egy viszonylag ideális súlyt terhesség előtt, ha utána "most már mindent szabad" felkiálltással hordod ki a gyereket. Én ilyenkor szoktam bálnára terebélyesedniKép

Réka,
te se légy búsKép Én ha egyedül vagyok a skacokkal, inkább velük foglalkozom egész nap, minthogy lógassam az orrom a párom miatt. Igyekszem ilyen-olyan programokat is kitalálni, hogy eseménydúsan teljen az idő és később legyen miről kétgyerekes anya rémtörténeteket mesélniKép

Franyó,
azt hiszem, Timinek is ilyen bujdokló tipusú 3 napos láza volt 10 hónapos kora körül, csak én se hittem a dolgot pont az össze-visszaság miattKép
Zsebi is szívesen pakolgat a dobozaiba, összerakja a hordócskákat, én meg csodálattal figyelem az okosodásátKép Szerintem egyébként addig érdemes belevágni a tesóba, amíg nagyon el nem kényeztet benneteket a nagylány (éjjel alszik, nappal eszik és játszik, szóval nincs vele nagy gond), mert akkor már nehéz szívvel vág bele újra az ember a rögös babaprojektbeKép Legalábbis nálunk így műxikKép

Kaska,
köszi a gif lelőhelyeketKép Igen, a szívás lassan a vérébe ivódik az embernek, és már nem is olyan tré a helyzetKép Remélem, ti se futamodtok meg a kihívás előlKép

Zulu,
tényleg sokat számít a lakás is, nekem is szükségem van a térreKép Nem azt mondom, hogy ekkora házban már pakolni sem kell, mert elfér a széthányt játék is, de sokkal jobb a helyzetKép Viszont az is igaz, ezzel közel sem oldódik meg az ember összes gyerekszórakoztató problémájaKép Nálunk a rengeteg játék se foglalja le a boszikat,csak max. fél órára és a kertbe is ki kell kísérni őket, mert egyedül nem megyKép
Remélem, most már hamar elkészül a ti házikótok is és nem leszel így magadba borulvaKép

Ari,
azért én adnék valami rendes nevet is a gyereknek, mert az MTA nem biztos, hogy engedélyeziKépKépKép

Heppi,
örülök, hogy jól vagytokKép Már a hétvégén írni akartam, hogy a dokinénink a Sterimar helyett ajánlotta a Fluimart, hatóanyaga (vagyis sima tengervíz) u.az, viszont kevesebb a hajtógáz, így a gyerek is jobban viseliKép
Azért ha mégis túl jól sikerült a tegnap estétek, nem baj, ha magamban picit kárörvendek?Kép

Maci2,
cukrodKép A Forever Living Produktnak van állítólag egy olyan bogyesza, amit cukrosoknak ajánlanak, tisztán növényi kivonat. Eddig csak maszek emberkék forgalmazták, de mostanában már boltokban is láttam (Itt Cegléden is), talán érdeklődj utána.
Vendégségért részvétemKép Én nem merek ilyen buliba belevágni, mióta kisgyerekek vannak a háználKép A férjem viszont azon aggódik, hogy nem lesz egy szál barátunk se, mert a nem gyerekpártiak már így is elkoptak, a költözködéseink miatt meg már amúgy is tök egyedül vagyunkKép Szóval a párom annak is örül, hogy én babanetezek, hátha valaki innen a topikból majd egyszer lemerészkedik hozzánk és jól összebarátkozunkKép

Na mennem kell, mert Timi reklamálja anyátKép

pusssz
Momo


Momo
momo
 
 


Sziasztok!

Csak gyorsan bekukkantottam,és mit látok!

MOMO!
Óriási gratula!!!HURÁ HURÁ HURÁ!!!!KépKépKép
(kicsit irigy!Kép )


Nagyon hamar eltelt ez a hétvége, bár sokminden volt,gondolom azért is ment igy el az idő!

Lehet hogy megint képzelődök,de a Marcusnak lehet hogy most tényleg kibújik a fogacskája végre. Tegnap este én határozottan éreztem valamit!!KépKépKépLehet hogy még sem kell protkóra gyüjtenünk?KépKépKép

Elli!
Hajrá a fogyózással!
Én is azon vagyok,-bár nem túl nagy sikerrel!
Nekem 6 kg kellene leadnom,akkor kibékülnék magammal.
Én valami olyasmit határoztam el hogy este 6 után már nem eszek semmit,csak iszok. És az is csak ásványviz ,vagy tea. És minden édesség kitiltva a lakásból!!!(itt az nem könnyű:belga praliné....)
Szóval ezzel próbálkozom,igy 1 hét alatt 1.5kg ment le.

Maci!
Szerintem Roninál ne erőltesd a hintát,majd tavasszal vagy nyáron hintázzon veled az öledben,hát ha akkor megtettszik neki.
Bár nálunk Marci is meglepődött amikor előszőr bele tettem,és rengeteget dumáltam meg énekeltem mellé,és ezzel eltereltem a figyelmét és valahogy megszerette.???KépKépKép


Még jövök,csak Marcus nagyon üvölt!

Mariann
Mariann
 


Norka,
Jobbulást!
Gratula az első léplsekhez!Kép

Évi,
Jobbulást a büszke etetőszék tulajdonosnakKép

Tüni,
Kínzó fogacskaKép
Jobbulást! Drukk neked!

Franyó,
Legalább kiderült a láz oka. Jobbulást Ankának!
Látom Momotól kedvet kaptál te isKép

Réka,
Depi hesss!!!!
Daninak jobbulást!

Klár,
Barinődnek hatalmas drukk, hogy ne fájjon és tudja szoptatni a picúrt!

Kangi,
Beszédes csajsziKép

Elli,
Drukk és kitartás a fogyi-programhoz!
Utazásért irigy.

Sofka,
Varratszedés, remélem minden rendben leszKép

Zulu,
Kis lakásKép, de épül a ház! Gondolj erre és kitartás! Depi hesss!!!!

Kaksa,
Sikerhez gratulaKép
Éjszakákhoz drukk!

PsAndi,
Édes ébresztőKép

Momo,
Köszi a tippet. Gyógyszertárban keressem? Most Györgyteával próbálkozom.
Baráti körben (akik még megmaradtak) most már szinte mindenhol van gyerek (néhol több is), vagy hamarosan lesz (idén eddig 3).

Felhívtam ma a diabetológust. Holnap megyek vérvételre (terhelés is).

Mariann,
Gratula a fogacskáhozKép

Lányom már egy ideje dalolászik, megyek kiszabadítom a kiságyból.

Maci_2
maci_2
 
 


Húúúú, Csajok

ezt most kaptam, megosztom veletek ha nem haraxotok

Andi

Kép
psandi
 
 


ahhh, nem engedte feltölteni, na akkor kép nélkül csak a szöveg:

Mondom a taxisnak:
É: Kérek egy számlát...
T: Igen, kinek írhatom?
É: BIG FISH - mint a nagy hal angolul
T: Jó...
A számla felirata a jobb felso sarokban: > > > Bikfis minta nagyhal angolul, V. Vörös Marty tér > > >
psandi
 
 


Na megint énKép

Egy kicsit azért panaszkodhatok?
Első szívfájdalmam: nem merjük elmondani még kb 3-4 hónapig a babát a szülőknek, mert vagy csak simán lehülyéznek, vagy egyenesen sajnálkozni fognak rajtaKép
Második szívfájdalmam: miután nekem már a minimálbér 2x-esének a 70 %-a a GYED-em, ennek a jöv.adójába már messze nem fér bele a 3 gyerek utáni adókedvezmény. Mondhatnátok akkor, hogy vegye a férjem igénybe...csakhogy neki EBBŐL IS GYEREKTARTÁST FOGNAK VONNI! Félreértés ne essék, én nem a gyerektartást rühellem, de ad1: a férjem volt nejéék sokkal jobban élnek és mellesleg a gyerektartásból fizetik a házukra felvett OTP kölcsönt (mi meg pont a gyerektartás miatt nem tudunk a férjem fizetésére semmit felvenniKép), ad2: miért kell az én gyerekeim eltartására kapott kedvezményből tejelni az ő jólétükhöz? Na pillanatnyilag ez marhára felháborítKép
A férjem utálja a pereskedést, pedig én arra akarom rávenni, tárgyalják újra a gyerektartást és ne a nettó jövedelme bizonyos százalékában egyezzenek meg, hanem fix összegben (szerintem pl a mindenkori minimálbér fele korrekt lenne, megjegyzem, most többet fizet, nekünk egy kopoltyúra sem jut annyiKép) De a párom azon jajgat, hogy biztos ő húzza majd a rövidebbet, bírósággal még sose volt szerencséje. Szerintetek mit lehet még tenni??? Nem hiszem el, hogy az első házasságból származó gyerek több jogot élvez, mint a többiKép

pusssz
dühöngő Momo

u.i csak a férjem meg ne lássa, hogy panaszkodtam, mert már tegnap is jól összekaptunk ezenKép


Momo
momo
 
 


Maci2,
gyógyszertárban biztos nincs, inkább maszek herbáriaszerű boltokra gondoltam. Cegléden pl. Egészségcentrum néven fut a kis bolt, ahol mindenféle, többek között FLP-s cucc is van.
Ha lesz egy kis időm, megkérdezem a sógornőmet is erről a bogyóról, mert ő is foglalkozik ezekkel, csak rohadt messze laknak (GyőrbenKép).

pussz
Momo


Momo
momo
 
 


Sziasztok,

Momo,
ne dühöngj!!!...ártasz a kis kétcsíkosnak! Kép
Olyan jó,hogy mindenkinek meghozod a kedvét a kistesóhoz. Kép Mikor a férjemnek elmeséltem csemetéitek érkezési sorrendjét,csak ennyit mondott:...látod Vicuska nekünk is így kéne! Kép
Ő már nagyon szeretne kistesót Petrának,én még nem annyira....először magamat kéne rendbehozni,aztán utána felőlem akár jöhet még 3 is. Kép
Ugye mihelyst megtudod,hogy fiú-e vagy lány elárulod,mert én már most olyan kiváncsi vagyok. Kép

Elli,
igen,igen.a mienk is az akciós féle Brendonból való PPPP. Más színű már nem is volt,ami akciós lett volna,csak ilyen,de ebből több is. Kép Nekeme gyébként egyik idei modell se tetszett jobban,mint ez. Kép Duplán jóljártunk. Kép

Most várjuk a dokinénit.Petra láza egyszerűen nem megy le. Kép Úgy sajnálom szegényt,úgy csillognak a szemecskéi. Kép
De olvasom,hogy sokan vagyunk betegek.Mindenkinek jobbulást!

Maci_2,
Virga Levijének nem most van a szülinapja,hanem dec 19-én volt 1 éves. Kép De azért boldog 1 éves + 1 hós szülinapot. Kép

Ari,Andi,
vicc...Kép Kép Kép Kép

Zulu,
már mi is ott tartunk,hogy majdnem a szobabicikli került feldíszítésre karácsonykor. Kép Kép ...de nyár végén mi is költözünk....Kép

puszi mindenkinek
Évi+Petra

jaj,míg el nem felejtem....vasárnap Évi25 lesz belőlem,mert szülinapom lesz.....25-én a 25. Kép
de ha nem haragusztok meg nem javítom át a nevemet,maradok örök ifjú a csapatban. Kép
Évi24
 
 


Szia Clarissa!
Csak beugrottam megköszönni Neked a gyümikenyér receptjét (asszam Te irtad).A férjuram imába fogja foglalni a neved, mivel nem vagyok egy konyhatündér de ezt simán megcsináltam és ISTENI lettKép
Szal kösziköszikösziköszikösziköszi!!!!
Sofka: Apeh ügyfélszolgálatának a telszáma: 450-4007,450-4008

szio
space (aki még csak babásnak sem babás sajnaKép)
space
 
 


lányok egy körkérdés:
Milyen magas láz esetén kezdtek el lázat csillapítani és mivel?
é.
Évi24
 
 


Évi,
levonás utáni 38 fok felett már mindenképpen kell lázcsillapítás (az Anyák Lapjában is épp most olvastam) Kúp: max 4 db/nap (Petrának való dózis) és minimum 4 óra a következőig. Ha nem válik be, priznic, vagy hűtőfürdő, ez hatni szokott.
Jobbulást PetránakKép
Hallgass a férjedre kistesó ügyben, ha mindíg arra vársz, hogy te magad és a környezeted (ld lakáskörülmények, állás, stb) tökéletes rendben legyen, nem jutsz el a következő csemetéig soha. Ha egy kicsit jobban meg vagy szorulva a kölkök miatt, frappánsabban el tudod majd rendezni a dolgokat, mert csak erre lesz idődKép Nem azt mondom, hogy eszetlenül vágjatok bele, de ne várd a tökéletes pillanatot!Kép

pusssz
Momo, aki ma eszetlenül osztogatja az észtKépKépKép


Momo
momo
 
 


Még mielött elfelejteném:
Gyerekeknek van még egy nagyon jó együttes a KOLOMPOS!
Kaptunk egy másolt cd-t,szerintem nagyon aranyos, és szokott lenni táncházuk is. A cd közepén vagy egy aranyos mese is. Én nagyon élvezem!KépKépKépKép

Mariann
Mariann
 


Évi!

Nekünk is ilyen etető székünk van,nagyon szeretjük. Csak az okos anyuka (én) mivel használtan vettük,gondoltam alaposan letisztitom-hát sikerült-igy kicsit vizes lett a párna része" is. Belefolyt a víz és nagyon nehéz kiszáritani!!!KépKépKépKép
De már ok. és imádja MarciKép)KépKép


Mariann&Marci
Mariann
 


NÉzzétek a Jakupcseket (16.30), hálapénz téma és benne lesz Virág (Fiore) is, igaz csak a közönség sorai közt, de beszélni fog (azt írta)

Andi
psandi
 
 


Hali Csajok!

Momo, gratula!KépKép Írigy vagyok, no nem a két csíkért, hanem ahogy fogadtátok mindketten!Kép Nekem már a gondolattól is görcsbe rándult a gyomrom, annyira nyomorék lettem, így nem merünk kockázatot vállalni. De inkább örülök a két egészséges rosszcsontomnakKép! Neked meg sok erőt, aztán 3év múlva - jó legyen 4Kép - már írigykedni fogok a 3 tüncibünci csemetédért, oksa?Kép
Kistesó projekten gondolkodóknakKép: nem gondolkodni kell, csinálni!! Annyira jó nézni a tesókat - főleg, mikor nem nyúzzák, hanem szeretgetik egymást!Kép
Sulit többen kérdeztétek, ez volt az első félév az 5ből. Munkavédelmi szakmérnök leszek (de remélhetőleg nem leszek addigra nagymamaKép). És a tárgyak: Munkaélettan, Villamoság biztonságtechnikája, Munkabiztonság pszichológiája, Munkavédelem szervezési, vezetési alapjai.

Fogyókúra az én módszerem szerint:
napi min. 2,5 liter ásványvíz vagy cukormentes tea (én elvből nem használok édesítőszert, a kávémat rendes cukorral iszom)
Most napi 50 felülésnél tartok - haspadon - a száz a cél, de még kicsit messze van. Kicsit jobb idő esetén kezdem a kocogást, no nem fogyi célból, csak állóképesség növelés miatt.
Kaja: én mindent megeszek (füstölt csülök házitormával, fehérkenyérrel csak ritkánKép), csak módjával. Kenyérből pl egy szelet megy naponta, reggelire, viszont a feltét rá vastagabb, mint maga a kenyér. Ritkán sütök tiszta fehér kenyeret, inkább rozzsal és graham liszttel dúsítom.
Sosem éhezem, ha rámtör salizok, az elején ilyenkor vetettem be a korpovitot.
Emellé jön a heti egy masszázs, meg péntektől megcsinálok egy adag tekercselést is. Sofka, masszőrt elmondás és próba alapján lehet megítélni. Enyimé svédmasszázs csinál, kényes helyeken túrbósítja, talpon tenyéren lévő pontokkal nagyon tisztában van. Sztem prószáld ki, közben úgyis dumcsiztok egy kicsit, és rá tudsz mindenre kérdezni.Kép
Nos, most heti 1 kilót tudok leadni, kivéve az ünnepek alatt, akkor a 2 hét alatt csak 1 kiló ment le, no de akkor sokat pihiztünk kaja utánKép

Megint Momo, dühöngésed jogosnak tűnik, csakhát... szerintem érdemes lenne egy jó családjogászt megkérdezni, hátha alaptalan a párod szkepticizmusa. (Bár őt is megértem teljes mértékben, csak sajna ez rajtatok nem sokat segítKép).

Mennem kell, hiányzom, majd még prószálok jönni

Pussz
Zsófi
csucsuka
 
 


En neztem Jakupcseket, Viragot nem tudtam felfedezni. Viszont Angit igen, o itt is jelen van, es az indexen is (o az, aki elveszitette az egyik kislanyat). Hat nem tudom, van-e erre megoldas, en szerencsere olyan dokinot fogtam ki, aki abszolute fel sem hozta a temat. En szules utan adtam amennyit adtam.

orsoly
orsoly
 
 


Sziasztok!

MOMOKépKépKép Gratula!!!!KépKépKép A véletlen gyerekek mindig szuperek! (l. JulkaKép) Tényleg nem ép ésszel "csinálja" az ember a gyerekeketKép Pont ez a jó benneKép A gyerekek számának növekedésével szerintem változik a fizetendő gyerektartás összege.

NorkaKép Jáziboy ma hányat lépett? 1-2 nap és rohanhatsz utánaKép

KangiKép Julcsi duma-tudományKép olyan édesek ilyenkor!

ZsurlóKép japán szókincsKép

Fiam vicce: hogy hívják a japán autóversenyzőt? Kinyira Kanyar.

Julka is dumál szombat óta, mondja, mit mondja? ordítja, hogy BÁBÁBÁBÁBA, meg VÁVÁVÁVA, és ha akar valamit, akkor erőteljesen BÁÁÁBÁÁÁÁ.

Ma Apa végre fel akarta szerelni a hintát, erre kiderült, hogy a régi bébihintánkból kitörött egy jó nagy darab. Hol lehet olyan hintát kapni, ami itt többeknek van????

Kép következik, na ki látogatta meg Julkát??

Kép

Urszila
urszila
 
 


Sziasztok,

Te kárörvendő Momo Kép persze, hogy nem baj. Sőt, egy picit már bele is éltem magam, csak hát Orsi is olyan "nehezen" lett. Az első terhességem negyedjére sikerült, 8 hetesen elhalt, de csak 12 hetesen lett nyoma - vérzés, irány kórház, még aznap éjjel kikapartak, másnap otthon voltam; 3 hó szünet, aztán rá 3 hónapra lett Orsi Kép És milyen jólsikerült Kép
És ma mintha már kb óránként járnék wc-re (napi három a megszokott) és az étvágyam is a topon. Persze lehet, hogy ez csak pszichés Kép

Évi24,
Az én dokim szerint lázcsillapítót popsiban mért 38,5-nél adunk. Addig ugyanis hagyjuk a lázat dolgozni, az immunrendszernek sem árt. Utána viszont nagyjából 6óránként mérni (ha végigalussza az éjszakát, azért ne ébreszd fel Kép )és ha még mindig magas, akkor újabb kúp, amíg popsiban 38 alá nem megy. Lázas gyerekhez egyébként nálunk nem jön ki az orvos, mert úgysem tud vele mit kezdeni: kúp és hűtőfürdő!

Megint Momo,
Dühöngésedre majd írok mélt holnap, oksi?

Ez az uccsó üzim erről a gépről, ugyanis ma kaptam egy tök vacsi újat, amit apa most fog beüzemelni Kép és mivel már itt áll a hátam mögött melóra készen, így páááá

heppi

heppi
KépKép
KépKép
heppi
 
 


Sziasztok,

csak gyorsan:

Klár,
én lemaradtam a szóban forgó ISTENI gyümikenyérről. KépElküldöd mailben? (melvira@freemail.hu)Vagy ha még emléxel, mikor nyomtad ide a netre, megkeresem...

Manó, a babszobás fórum, ez itt:
http://www.babaszoba.hu/forums/messages?tid=34858


Ma voltam a Mária Ruhanagykerben (10 ezerKép) és felfedeztem egy nagyonprofi de nagyondrága játékboltot. Gyerekeknek iszonyú sok készségfejlesztő, konstrukciós, stb... olyan játékok, amiket még nem is láttam sehol. Meg felnőtteknek is, nagyon igényes és klassz társasok, eddig ismeretlenek, is, nem csak a szokásos Activity és tsai...(ami teccett volna 8 ezer voltKép).
A Lehel térhez közelebb a Visegrádi 43-45 alatt van, Fair Play játékbolt.
Azért apával kaptunk egy dominót meg egy torpedót, Kevin meg egy Tátogó Tibit:

Kép
Kép

Amikor rázzák, tátog és csattog, tök jópofa, és nagyon igényes kivitelű, nemtom, mennyire jön le a képen. Szóval a bolt iszonyú jó, de aranyárban vannak a dolgok (Tibi 1100 pénz volt).

Pancsitájm, megyek.
pusza
Elli
ellimami
 
 


Jesszus csajok, ma igen termékenyek voltatok Kép

Alig győzöm olvasni Kép DE akit ma kifelejtek véletlenül, az PLSPLSPLS ne haragudjon meg rám Kép

Szal : barátosném jobban van, a Vacak reggel óta szinte nem is hajlandó leesni a ciciről. Hogy innen hogyan tovább, még nem teljesen clear, de szerintem szopi lesz ezerrel KépKépKép

spacie, én írtam a recit, de én is csak úgy kaptam valakitől... tehát az imába foglalás neki jár (mit kezdenék én egy kb. 150 éves tyúúk tollaival Kép Még belegondolni is ferrrrtelmes Kép

Évi, momo véleményével kistesó ügyben, meg lázcsillapítás ügyben is egyetértek. Az első téma azért is érint igencsak mélyen, mert én is azért vártam a gyerekgyártással ennyire sokáig, mert reménykedtem, hogy majd még jobb lesz a helyzetem, és majd akkor. Na,a tökéletesre úgy 120 évet még várni kellett volna, így azt mondtam, majd gyerek után várom tovább KépKép

Na most megyek, Ancsa nyügizik Kép

Pussz :

Klár
clarissa
 
 


Momo,
Legalább itt kiöntheted ami bánt. Hát nem csodálom, hogy mérgelődsz.
Majd megkérdezem herbáriában és hasonló helyeken.Kép

Évi,
Tényleg, de vaksi vagyok!Kép

Virga,
Bocs, de már a látásom sem a régiKép

Urszila,
Beszélő JulkaKép

Elli,
Tátogó TibiKép

Maci_2
maci_2
 
 


Megvagyunk mi is , csak most kicsit dühös lettem. Volt egy kis időm, írtam egy csomót, nem elszállt?

Röviden ismét: Mi jól vagyuk, Robó szépen fejlődik, már ül(bár segíteni kell még neki a felülésben), de már megül egyedül hosszabb ideig is. Eszegetünk , de csak módjávalKép.Még a tejcsi van az első helyen mindigKép.
Imádnivalóan huncut már Robó.Minden energiámat kihasználja , nem unatkozom egy fél percet sem.Bár este jó lenne pihizni egy kicsit, de remélem eljön a mi időnk is .....


Klári: nekem is elküldenéd a receptet?

Maci: szorítok, hogy ne legyenek nagyok az értékek. Amúgy érzel is valamit a közérzeteden? Nekem is magasabb volt terhesen picit a cukorszintem, de azóta nem néztük.

Elli: ari játék. Mári nagykerben jó dolgok vannak? Mit vettél?Kép

Heppi: örülök, az új gépnek, tessék sokat róla írni ámKép!

Urszila: beszélő JulkaKép édi lehet.

Évi: jobbulást Petrának. Láz pedig hess hess...Boldog szülinapot előrre , ha addig nem írnékKép.

Momo: jobban örülnék ha nem dühöngenél, de természetesen azért vagyunk, hogy meghallgasunk. Azért vigyéázz mgatokra. Ugye jól vagytok? se hányinger se semmi....Kép

Mariann: új fogacskáról helyzetjelentést kérünkKép

Psandi: jó a vicc. Dani édi lehetett éjszaka, biztosan nagyon unatkozottKép

Réka: depid remélem múlóban van, néha rajtam is kijön a fáradtság, aztán egy kis pihi és ismét a régi vagyok. Próbálj picit pihizni.

Ne haragudjatok, hogy már többieknek nem írok, de
már alig látok.

Jó éjt mindenkinek: Anita
anita77
 
 


Sziasztok!

Urszila: kepKép

Elli: Lacko ebbol a jatekboltbol kapott karacsonyra jatekot, most fedeztem fel az arat, le is padloztamKép Pedig ez is tuti, fa epitokockak, egy kis taligabanKép

orsoly
orsoly
 
 


Sziasztok!

Jöttem panaszkodni. Beteg lett Zsanka is. Lázas, piros a torka, köhög, folyik az orra. Napközben egy angyalka volt, evett aludt, most meg itt randalírozik, pedig kapott egy Germicid-c-t és nemhogy lenyugodott volna, hanem teljesen felpörgött. Feláll-leül, feláll letérdel, mindegy csak mosozgjon, próbálom altatni üvölt, így nem próbálom és csendben rosszalkodik. Úgy vagyok vele, majd elfárad előb utóbb.....

Momo
Hatalmas gratula!!!! Én is pedzegetem a páromnak, hogy lassan kistesó kéne Zsankának, de ő azt mondta előbb költözzünk ki kertesbe. NA ha arra várnék lehet jövő tavasszal kezdenénk csak neki Kép Mi is gumival védekezünk és nálunk is volt már baleset, de úgymond akkor még jól jött hogy nem lett baba, mert akkor már megint egész nagypocis lennék. De idén tavasszal már mi is a tettek mezejére lépünk. Kép

Tényleg lányok, Zsani megtanulta, hogy NEM. Na nem tudatosan, csak játszik és közben hajtogatja, hogy NEMNEMNEMNEM. Vajon honnan tanulhatta? Kép Szerintem túl sokat tiltunk neki Kép

Na most eddig tartott a szabadság, már nagyon nyügi lyány mennem kell. Ütemesen hallom az ÁÁÁ ÁÁÁ ÁÁÁ-t.

Nadine

Nadine
KépKépKép
nadine
 
 


Csajok ismét pussz Kép

Mivel Klár ma már borzalmas lusta : az almás gyümikenyér recije a jan. 13-i archiv első üzenetében van leírva, de elmailezem, ha nektek úgy könnyebb Kép Csak meg kell végre írnom úgym, hogy meglegyen állandóra Kép

Na asszem most egyet írok, utána még jövök egy kicsit olvasni Kép


Klár
clarissa
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?