Új privát üzeneted érkezett!

Zsombi evett gabonapelyhes tejpépet és nem akadtak meg a golyócskákKépKép Az első kanál után megborzongott, aztán ette, mint a gépKép De valami van, mert azóta is szakaszosan ugyan, de ordít.

Tali nagyon klassz voltKépKép A sok izgő-mozgó gyerkőcKépKép Olyan furi, nem is olyan régen még csak feküdtek...

Apa kért lájtos vacsorát, paprikáskrumplit kolbásszalKép A kolbit lealkudtam virslire (de azért van benne mind a kettő)

Ildi
Vakondtúrás jól sikerült, viszont azt hittem, nem ízlik Szandinak (ő kérte), de közben kiderült, tegnap játszani volt egy másik családnál és ott nagyon beevett, azért nem csúszott le az egész szelet. Talán majd maKép
Örülök, hogy semmi gond Artúrral.
UH: passz, miért kérte a dokinő?

Megyek játszani a gyerkőcökkelKép
(enyém Apa is elkezdett legózni újraKép)
Toffi
toffifee
 
 


Sziasztok!

Maci_2 Boldog nevnapot Roninak!
Beu koszi a tali szervezest!

Ari
ari
 
 


Toffi,

Vakondtúrás jó lehet,de én most el vagyok tiltva az édességektől,de egyszer,ha már karcsú leszek, bizti kipróbálom.
Szandinak is tuti megjön majd rá a kedve.
Legózni én is nagyon szeretek,már alig várom,hogy Artúrnak legyen Legója és játszhassunk Kép
Uh: gyerekdokit váltottunk,aki lelkiismeretesen megvizsgálta Artúrt és azt mondta,hogy a fejkörfogata kicsit nagyobb az átlagnál (49cm) és hogy amíg a kutacs nincs beforrva addig lehet koponya uht csináltatni és ezt használjuk ki illetve ha már úgyis ott vagyunk,akkor csináltassunk hasi uht is egyúttal.
Ő a Madarászba küldi az összes hozzá tartozó babát a 6 hetes korban megejtett rutin koponya és hasi uh-ra. Mi pedig a Budaiban voltunk,Artúr 4 hós korában,mert az ottani neurodoki beutalt a lassú mozgásfejlődés miatt.
Kérdeztem a körzeti dokit,az a lelet (negatív) nem jó? Azt vettem ki a szavaiból,hogy a Madarászos uh-s orvosban ő jobban bízik,mint a Budaisban,ezért küld oda ill hogy a koponya uh a lényeges a nagyobb fejkörfogat miatt. A hasi uht nem indokolta semmilyen panasz,hálistennek jól fejlődik,9.20kiló volt legutóbb és 75 centi. Szóval mivel már annyiszor és annyiféle orvosnál voltunk Artúrral az elmúlt hónapokban és mivel tegnap negatív lett a koponya uh én nem szívesen vinném el megint uh-ra,mert úgy érzem,nem indokolt. De azért nagyon kíváncsi lennék,ti mit tennétek a helyemben?
köszi,
Ildi
azur
 
 

 
 

Sziasztok,

Meseljetek gyorsan, milyen volt a tali?
Nem mertunk elmenni, Zsombibol reggel meg porszivoznom kellett a trutymot. Jobb a bekesseg, nem akartunk senkire se takonykort ragasztani, mert meg a vegen kitiltanatok a topic(talik)-bol. Kép

Zsuzsi,
azon a kepen tenyleg a ferjed van? (ahol az automosos jatekkal jatszik harom pasi) Akkor gratu a fiatal(os) ferjedhez es bocsi Danitol. Kép

Klar,
egyszer mar udvozoltelek, de semmi reakcio, igy hat akkor ujra udv! KépKépKép A mostohalanyod esete teljesen kiakasztott. Kép

Urszila,
hoemberepito csaladert irigy-irigy. Kép Alig varom mar,hogy ilyenekt lehessen ZSombival csinalni. Kép

Miszike,
en mar reg letettem rola, hogy tokeletes legyek. Kép De neked drukk, hogy hosszutavon sikeruljon! KépKépKépKép

Zulu,
ma sajna, nem tudtunk menni a talira. A Halasz Judit CD-t valahogy azert megkaphatom? (+adnek helyette masik CD-t) VAgy az igy mar nem jár? Kép

Mennem kell, felebredt a ded. Kép Este igyekszem visszajonni! Kép
Pussz,
Gombóc
gombóc
 
 


Pussz csajok Kép

Gombóckapussz.... mea culpa, ha kifelejtettelek... ígérem, bepótlom KépKépKép Tudod, sok a név, és még oda kell figyelnem. Majd ha rutinná válik a névsor ... Kép


momo, ha annyira nem megy ez az "átnézek rajta" majd akkor pampogok, addig nem érdekel. Így is neki szarabb...

az elkallódásról .... elkallódott már.. csak nem veszik észre az illetékesek. Én meg nem fogok mégegy gondot a nyakamba venni.... egyébként meg ha nem akarnám, hogy valaki is beleszóljon a témába, nem említettem volna. Nem ? KépKépKép

Julcsi jöhet, de pls expresszmailbe dobd fel, akkor hamar ideér, és hamarabb el tudom kezdeni a kajakúrát Kép

azúrka, ari, Nadine pussssz Kép Mint feljebb írtam, majd képbe jövök lassan Kép

azu, mennyi idős Arturbaba, és mi az, amit még nem csinál ? Lehet, hogy csak lusta baba. De egy idő után behozza a kortársakat, sőőőt... Kép

Ehh, most megyek, APának seggggggítenem kell valamit megírni....

Majd este jövök, pussssz :


Klár
clarissa
 
 


Sziasztok,

Csak pár szót, mert Orsi megint a lábam körül tesz-vesz a kábelekkel Kép

Azur,
Tegnap kipróbáltam vmi újat. A fürdetés elég későn volt, majdnem 10-kor (bár még ekkor sem lehetett felfedezni Orsin a fáradtság jeleit, még mikroszkóppal sem), és után a tápiba 70%-osan belealudt. Letettem és reggel fél8-ig nyugi volt. Lehet, hogy csak ennyi kellett, hogy később legyen fürdés meg hami, hogy jól el tudjon fáradni Kép
Hashatónak még a fehér szőle levét (magtalan pürét) is megpróbálhatod - bár ha a szilva nem segít.... esetleg házi szilvalekvár? Abban cukor is van, talán úgy hajtósabb Kép

Momo,
Meddig kell még várni az újabb teszt elvégzéséhez? Én állom a teszt árát Kép csak már tuggyunk vmi biztosat!!!

Orsi ma nagyon jó kislány volt. Csak a délelőtti elalvás volt kicsit húzósabb az átlagnál, de a végén azért sikerült 2 órát lehúznia egyben, aztán délután meg még 2-t. Viszont így kimarad a 10órai és 8 után csak délben-egykor eszik. Délután 3 körül van hami, aztán alvás, és úgy 7 körül egy másik hami, aztán már csak a vacsi marad fürdés után. Mongyuk a súlya miatt nem aggódom, mert tegnap csak úgy kiváncsiságból lemértem és 9400g, tehát 2 hét alatt +300g (ami az ő korában már majdnem egy havi gyarapodás), ami azért nem ad okot a parára Kép Most meg várom apáját, hogy mi volt. HÚÚÚ már nyílik is az ajtó, szal húztam

heppi

heppi
KépKép
KépKép
heppi
 
 


Sziasztok

A tali nagyon jó volt. Köszönjük a szervezést.
Márk ahogy kifordultunk a sarkon már aludt is.

Ha vannak képek akkor rakjátok fel létszi mert a párom kiváncsi a gyerekekre.

Na most ennyi
Puszi
Andy
andy78
 
 


Sziasztok!

Milyen volt a tali?? KÉRÜNK SZÉPEN KÉPEKET!!!!!

Azur!
De jó hogy minden ok, és szinte rácáfoltak a hegyen arra amit én előre beharangoztam neked!!!Még jó!!!!Legalább nem kaptál frászt! Igaz a Szabados dokit nem hallottam még nyilatkozni,de tudom ki Ő. Én azért elmennék arra az uh-ra!

Hát igen az én kis dedem biza benyom egyszerre 300- 340ml kaját.
Ma azért már kezd a régi énje vissza térni,viszonylag jól eszik.
Fog még nincs,most megint leállt úgy tűnik. Na mindegy azért mire nagypapi lesz talán kinő a sajátja,legalább nem kell majd protkó!!!CSAK ADDIG!!!KépKépKépKép


Itt megint tiszta horror idő volt,óriási szélvihar volt. A fejem is nagyon fájt,-mindig a széltől szokott fájni.

Klár!
Műgyerekedre vissza térve ,az biztos hogy neki sem lehet könnyű,biztos érzi az ellenszenvet felőled,de azzal a hozzá állással sem lehet élni egy normálisan működő családban ahogy leirtad.
Nálunk is voltak súrlódások,bár ilyen súlyú dolgokat nem tett , és szeptembertől nem is él már velünk,vissza ment anyájához (szerencsére). Mert ha maradt volna nem tudom meddig húztuk volna együtt....

Maci2!
Boldog névnapot kivánunk Roninak!!!!!KépKépKépKép

Mariann&Marci
Mariann
 


SziasztokKép

Húúú tényleg nagy itt a pörgés, de legalább sikerült végigrágnom magam a kétnapi termésen, személyes reakciókra viszont nem igazán vetemednék. Így önző módon magunkról írok.

Tegnap cégünk új recepciósa jóvoltából kénytelen voltam gyerekestől bebumszlizni Pestre, mert amúgy Szigetszentmiklóson lakunk. Szóval ez a perszóna visszaküldött egy banki szerződésemet "már nem dolgozik a cégnél" címszóval a bankhoz (uis nálunk a cégen keresztül megy jórészt a banki kapcs. tartás). Szerencsére Gergő jól viselte a herce-hurcát. Egyszer sem kellett kivenni a babakocsiból, pedig az oda-vissza út röpke 3 és fél órát vett igénybeKép Bent mindenki jól megcsodálta, megdögönyözte GergőtKép

Sajnos a fenti okok miatt talira sem tudunk eljutni, max. ha már jóidő leszKép Addig marad a virtuális kapcs. tartásKép

KlárKép
Én is üdvözöllekKép Mostohalány miatt részvétem. Ha valaki, akkor én pontosan át tudom élni a helyzetedet. A különbség csak annyi, hogy én a hugomnak voltam nevelőszülője/gyámja (pontosabban még vagyok, de már csak papíron). 10 évesen került hozzám (3 évet sajna gyermekotthonban töltött, ami úgy néz ki, hogy helyrehozhatatlan viselkedéstorzulásokat okozott nála). Szóval amint elkezdett kamaszodni (ez nála 11 évet jelent), folyamatosan problémák voltak vele. 12 évesen a VIII. ker. rkapitányságról hoztuk haza hajnal 2-kor, lopások, hazugsághegyek,egy kis dorggal keverve. Én derekasan próbáltam helytállni, ami idén júliusig ment is. Aztán betelt a pohár. Nagyon rossz társaságba keveredett. Páromat megverette + "védelmi pénzt" (30 e Ft) kellett fizetnünk. Ez engem annyira megviselt, hogy már szoptatni sem tudtam az idegtől. Ekkor azt mondtam, hogy bárhová, de innen el! Másik hugom bevállalta, úgyhogy azóta ő szív vele, de ott sem jó neki, úgyhogy februártól koleszba megy. Azóta persze már megbocsájtottam (felejteni nem fogok), hetente 1-2x fel is jön, eldumálunk, de szó sem lehet róla, hogy visszajöjjön! Bocs, ha kicsit hosszúra sikeredett, de már olyan régóta ki akartam írni magambólKép

Képeken minden baba nagyon édi (most inkább nem sorolom fel, nehogy kihagyjak vkitKép)

Beteg babóknak mielőbbi gyógyulástKép Mamiknak kitartástKép

Na, most megpróbálom felvenni a tempótokatKépKép

Üdv
Tüni
tüni
 
 


Ildi
Vakondtúrást most túrja befelé Szandi és dicséri egyfolytábanKépKép
Sőt, éppen most kért még egy szeletetKép Azt mondja, tegnap nem érezte az ízétKép
Uh-ot még mindig nem tudom, ha már van egy negatív lelet, főleg koponya kettő is... Nálunk doki néni simán megmondta, hogy ha vért kell venni Zsombitól a sárgaság miatt (nagyon sokáig volt sárga, több, mint hat hétig), készüljek, mert a Margitba küld vérvételre. Szerencsére nem kellett mennünk.
Lehet, hogy elmennék arra az uh-ra.

Heppi
Jó kis gyarapodásKép
Zsombi is jó sokáig bulizik, mégsem alszik hosszan. Klassz, hogy Nektek bejött a késői fürdetés+ kajcsiKép

Tüni
HúgodKép
RecepciósKép, de legalább jó vége lettKép

Maci_2
Tényleg, boldog névnapot RoninakKépKép

Megyek altatni próbálniKép
Jó éjszakát MindenkinekKép
Toffi + Zsombi
toffifee
 
 


Sziasztok!

Zulu koszi a CD-t es bocsi, hogy parom nem rendes dobozosat hozott cserebe.

Mariann fejfajas hess hess! Keszulhetek en is erre, nekem is szokott fajni a fejem a szeltol. kb. ket nap amig ide er (csaladi megfigyeles ocsikem is Belgiumban el). Marcinak nagyon jo az etvagya!

Klar udv itt, vegre valaki aki szopi elott eteti a fozeleket! Bori sem eszi meg szopi utan. Vegul is igaza van ha ehet tejet is miert egye a pempot. Mielott jol lakna levenni a cicirol az meg szerintem gonoszsag! Igy sem fognak hamarabb elvalasztodni.

Andi, Bori is elaludt ahogy beindult az auto. Sajnos en csak az utan tudtam fenykepezni, hogy ti elmentetek, mert tolteni kellett az aksit. Kép

Heppi kis kivancsi Kép szepen gyarapodik Orsi.

Azur Borinak nem kell mar terpeszpelus Kép Kontrollra majd akkor kell menni amikor egyedul jar. Szekletet egy pici cukorral a teaban is lehet lazitani.

Franyo Ankanak jobbulast!

Zsofi gratula a vizsgakhoz! Gyors fogacska Kép

probalok nehany kepet feltenni


Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Ari
ari
 
 


Sziasztok!

Tüni, Klár!
Üdv itt közöttünk Kép! Én is szoktam néha irogatni, bár én nem jövök túl gyakran. Vagyis általában olvasgatok, de nincs időm írni Kép.

Franyó!
Az biztosan jót tesz, hogy alszik a kiscsaj, addig is gyógyul. Drukk, hogy ne legyen semmi baj, és lemenjen a láza.

Azur!
Jó hírek a fejlődésneurológusnál Kép.
A férjem is várja már a Legós időszakot. Még megvannak az ő régi Legói, anyósom már elő is készítette őket Kép. De szerintem még jópár hónap kell, amíg az apró darabokkal is játszhat. Mármint a Levi és nem a férjem Kép.

Urszila!
Hóemberes, gyerekes kép nagyon aranyos Kép.

Csucsuka!
Inyes sztori tényleg horror lehetett Kép.

Momo!
Csajok tündériek a képeken Kép. Én is kipróbáltam a gumicsacsigolást de én nem túl nagy sikerrel Kép. Az én hatalmas sejhajom már nem fért el rajta.

Zsuzsi!
Levi is megjelölt minden almát a kamrában Kép. Egy alma kivesz, egyet harap, majd földhöz vág - ez volt a menetrend. Így aztán szépen lassan megrohadtak az almák.
Srácok nagyon jóképűek a képeken és Miki egyre jobban hasonlít Gyurira. Legalábbis a képeken úgy tűnik.

Mariann!
Nem semmi mennyiséget eszik Marci főzelékből. Levi nem szokott ennyit enni, vagyis nem adok többet. Lehet, hogy meg kellene próbálnom? Bár nem tűnik éhesnek evés után.

Beu!
Lőrinc még mindig rendkívül jóképű kis fickó!

Magunkról:
Mi is kihagytuk a talit (úgy írom, mintha már mentünk volna valamikor Kép vagy inkább Kép ), elsősorban azért, mert Levi még mindig potenciális bárányhimlős jelölt, nem akartunk mindenkit megfertőzni. Még kb. 1 hét lehet a lappangási idő, aztán nem kell végre árkus szemekkel figyelnem a pöttyöket.
Az utóbbi napokban minden napra jutott egy fogacska Kép. Reggel még semmi nem látszott, estére pedig áttörtek, szóval nem viselte meg nagyon Kép. Így most már 7 foga van az egyévesemnek mégsem kell protkó.
Kb. két hét múlva költözünk, végre lesz ADSL nem kell állandóan a telefonszámlától rettegnem. Remélem végre elköltözik a tulaj, mert kezdek nagyon mérges lenni. Már egy hónapja kifizettük a lakást neki és még mindig nem költözött el Kép. Már megint valami papírok kellenek a bankjának, természetesen tőlünk. Ez volt az utolsó csepp, felhívtuk az Ő banki ügyintézőjét és megkérdeztük, hogy mi köze van a mi lakásunknak az Ő hitelügyletéhez?!? Mert a lakás már a mi nevünkön van. Szóval nem egyszerű Kép.
Na megyek aludni.
Jó éjt mindenkinek! Virág és Levi
virga
 
 


Ja, egy kérdés még: normális dolog, hogy Levit október óta nem látta a gyerekorvosunk? Október közepén voltunk tanácsadáson, azóta egyszer voltunk a múlt héten, de akkor Ő nem volt ott, csak a védőnő. Ő csak lemérte, beszéltünk egy pár szót és eljöttünk. Nem kellett volna egy éves korban valami vizsgálat?
Mi is voltunk ortopédián Levi hat hetes korában mert kicsit kötöttnek találták a csipőjét, nem találtak semmit és azt mondták vigyük vissza ha már jár. Most már jár, a nap legnagyobb részében gyalogol, csak ritkán mászik. Lehet, hogy ezt is meg kellene beszélnem az orvosunkkal.
Na, eldugulok már Kép.
Pusza, Virág
virga
 
 


Még mindig én Kép!

Ari!
Köszi a képeket! Ha már nem lehettünk ott legalább megcsodálhatom a babákat, akik már nem is annyira babák Kép.
virga
 
 


Virga,
Orulj neki, hogy nem volt szukseg ra, hogy lassa ot a doki! Ha meg nincs gond, es tortenetesen kellett is valami vizsgalat, az is boven raer! De a vedono csak szolt volna, nem?

Sajna mi november vege ota igen gyakran latogattuk a kulonbozo dokikat! Meg amig otthon voltunk, a doki is minket! Kép

Talis kepek arik! Van meg? Lorinc a dugoval! Kép Kép KépNagyon komoly!
Orsoly, Gyurinak is volt ilyen C&A-s csikos poloja, ket meretben is! Nemsokara Miki beleno! (Igaz, az egyik eleg gusztustalan lett, miutan kedves ferjem osszemosta!)

Gomboc,
Ferjem egy huszast letagadhatna! Ki gondolna, hogy ilyen fejjel lehet valaki 37 eves? Ezen mindig mindenki megdobben! A gaz csak az, hogy mostanaban mar mindig azt hiszik, hogy hamis utlevellel kozlekedik, mert senki nem nezi ki belole! Na de ez meg mind semmi, mert egyre tobben hiszik azt, hogy o is a fiam! Kép Kép Kép

Zsuzsi
zsuzsi74
 
 


Zsuzsi!
Hááát, én is valahogy így gondoltam a dokiügyet, csak kellett valaki aki megerősít Kép. Én úgy látom minden rendben, náthás volt csak szerencsére, kopp, kopp, kopp!
virga
 
 


VirgaKép

Dorinát 5 hónapos kora óta nem látta a gyerekorvos.
Jobban mondva látta, mert a szomszéd házban lakik, de csak felöltözveKép

Tegnap mondta a védőnő, hogy 1 éves korban van státuszvizsgálat, ami mérésekből, és feljegyzésekből áll, de nem baj, ha csúszik pár hetet.
(fejkörfogat mellkörfogat, súly, magasság, beszéd, és "tudományok")

FranyóKép

Jobbulást a kiscsajnakKép

Tali nagyon jó lehetett, irigy vagyok miatta.

Dorinát a hét végén mérem majd, kiváncsi vagyok mi lesz az eredmény. Karácsony előtt 9510 gr volt.
Ma kibújt a 10. fogacskánk is.

Dorina azt eszi már régóta amit mi, persze kímélő változatban, de reggel délben este éjjel igényt tart a tápiraKép

KlárKép

Hogy "képben legyél" megvan még egy táblázat, amit Csucsuka körmailjében jött, és automatikusan frissül, ha gondolod, elküldöm Neked mailben.
Benne van, hogy kinek mennyi idős a babója, mi a neve stb.
Lehet, hogy csak holnap este lesz belőle valami, mert újra kell telepíteni a gépet, mert kb. 5 percenként invitálnak vmilyen szexoldalra a pop up-ok.
De küldeni fogom.

Heni
heni1979
 
 


Azur: hat oszinten szolva meglepett volna, ha a Svabhegyen azt mondjak, jo a DevenyKép. Fujnak egymasra mint 2 macskaKép. Lacko is vegigsirja a kezeleseket, de fejlodik, es ez a lenyeg.Kép

Zsuzsi: akkor ez egy jo koppintas, mert ez nem c&a-s poloKép. Valami nemet ruhabolt volt itt regen, ott vettuk, meg joval Lacko szuletese elott. Van hozza meg egy polo, tipego, kabat, sapka es overall. Mind hasonlo minta.Kép

Virga: nekunk kell egy eves vizsgalat, ra kell vezetniuk a papirjukra! A vedonod szvsz elfelejtette...de minket sem latott meg a doki, vedono aszonta, raer 13 hosan is.Kép

Ari: jok a kepek, minnya en is feltoltom a gepemrolKép

orsoly
orsoly
 
 


Sziasztok!

Megvagyunk de még mindig hulla vagyok az írásra.Kép Köszi a jókivánságokat a gyógyulásra, remélem hatni fog.
A taliért irigy vagyok.Kép

Tina
tkriszta
 
 


Orsoly,
Bizony, ez a kep mar majdnem egy eve keszult...de most csak a polo miatt tettem be...Kép
Kép

Zsuzsi
zsuzsi74
 
 


Tina,
En is drukkolok, hogy mielobb meggyogyuljatok!

Jo ejt!
Zsuzsi
zsuzsi74
 
 


Zsuzsi,
köszi. Már ideje, hogy vége legyen.

Tina
tkriszta
 
 


Na csóóóókcsajokkk Kép

Háát, hogy egy 10 mondatos bemutatkozó körlevélen ennyit töketlenkedjek.... áhh, L is ásom magam.
... Nem... az sem jó, sokáig kellene lefele ásnom. Kép És még van egy valami... brühühühüüüü Kép

Na mindegy. Kééééérexépen majd én is taliképeket, meg azt a bizonyos "összesítő tabellát" is... pls Kép

Hát tudjátok... ez a mai nap sem volt semmi. Végigtakarítottam a lakást (már csak porszívózás maradt holnapra, meg a pókhálók - na ez utóbbi nem sok). Kiscsajom ma egész nap állni akart. Még szerencse, hogy csak 1-1 alkalom volt, mikor engem is akart segédletül. Legalább elfoglalta magát. Kép

Tüni, téged sem irigyellek, mit ne mondjak. Ide kerültem, és lám-lám egyből lett 2-3-4 jelentkező, akinek hasonló állapot árnyékolja/árnyékolta be a boldog babázás időszakát.

Mariann, a baj az, hogy nincs hova küldenem. Az anyja valami takonypóc korú barátnőjénél lakik, aki...hmmm... nem éppen a komoly és a gyerekre esetleg odafigyelő környezet címszóval jellemezhető. (Értsd valami kis bártáncosnő, vagy mi a piiiii.....tli) Kép Tehát gyerek marad. Kép Önszántából meg nem megy el, legalábbis addig, amig az apja eltartja...

Heni, azt először inkább csak egy nagy pucolással kezdd. WinCommanderben van pár alkönyvtár, ahonnan ha kiirtod a progit (ÉS NE A SAJÁTGÉP/PROGIK HOZZÁADÁSA ÉS ELTÁVOLÍTÁSA CSAK) akkor általában megszűnnek ezek a bajok. Mint írtam, várom a táblázatot Kép santalwood@freemail.hu Köcceeeeeeee előre is Kép

zsuzsi, ne bánkódj összemosott pólók miatt Kép Anno varrtam egy édes kis narancssárga ruhát a kiscsajomnak. Ráadtam egy fotózás erejéig. Utána eszembe jutott, hogy én barom, nem mostam ki. OK, bele a gépbe, apája kedvenc narancsszínű ingével egyetemben. Megjegyzem, előtte fehéreket mostam 90 fokban... és hát a gép úgy maradt... na ez csak egy dolog lett volna, de hogy egy narisárga ing, meg egy kisruha közé hogy keveredett a Kopasz fekete zoknija... máig rejtély. Végeredményt képzelheted KépKépKép

Virgám, megmentettél... már épp fel akartam túrni a nagyi régi cuccait egy kevésbé használt műfogsorért... KépÍgy asszem inkább fogkefét kutatok Kép

Ari... addig, amig ennyi a tej, oly mindegy, mit és hogyan etetünk abban az egy étkezésben. Különben nagyon ritka, hogy Sajtkukac akármekkora főzelékmennyiség után ne kérne azért egy falat cicit. Szerintem nagyon meg fogok még szenvedni az elválasztással majdan...A másik pedig az, hogy azért sem akarom a kettőt megcserélni, mert rendszerint azon a pár nyammogás cicin el is alszik a gyerekem...A DÉLI KIS NYUGALMAM KépKépKép

Huhh... asszem még gyorsan nekiállok a másik melónak. Barátnőm holnap szül, ha minden igaz, sajna császározzák, de legalább végre túl lesz ... izgulok érte. Fiúcskát ígértek neki, nem is kicsit Kép

Na most pusssz, kellemes pihiket, betegeinknek gyógyulást, akinek kell, annak nyugodalmas fogzást :


Klár
clarissa
 
 


Áttört az első fogacska!
Tegnap este végre meg is tapinthattam, annyira édes kis icipici recerucaKép
Az én nagyfiam...mingyá nősülKép (Hüpp-hüppKép)
Na, csak ezt akartam, majd vmikor még gyüvök.
pussz
E
ellimami
 
 


SziasztokKép

Nekem már fáj a fejemKép

Ari
Tök jó képekKépKép


Virág
7 fogacskaKépKép gratula!
BankKép
Mi havonta megpróbáljuk megnézni a doki nénit, Zsombival imádják egymástKép
Egyévesen státusz van, ahogy Heni írta.

Klár
Drukk a barátnődnekKépKép

Mosás: nekem egyszer a fehérek közé keveredett egy miniatűr bordó zokni, így lehet szép rózsaszínre festeni mindentKép

Zsuzsó
Danának boldog 13 hónaposságotKépKép

Elli
Tegnap elfelejtettem, Kevinnek boldog 7 hónaposságotKép és gratula a fogacskáhozKép

Nagy a csend, megnézem, mit csinál Zsombi Szandi szobájában, aztán vasalok egyet.
PusziKép
Toffi + Zsombi
toffifee
 
 


Hú elszállt, amit írtam Kép Kép Kép

Na szóval:

Elli, gratula a fogacskához. Gyorsan használd ki az a pár napot, amíg még nem nősül Kép

Képzeljétek!
Orsi tegnap egyedül felmászott az ágyra. Eddig is csinálta, csak akkor megtámasztottuk a lábát v. fenekét. Lemászni már régebb óta tud. Most az a hét van, amikor már nem segítünk neki, nem is állunk ott mellette kitárt karokkal, hogy le ne essen, hanem mongyuk egyméteres távolságból figyeljük árgus szemekkel, ha netán mégis zuhanni támad kedve Kép
Pedig én csak a múlt héten szültem, emléxem...

heppi

heppi
KépKép
KépKép
heppi
 
 


Lányok,
kolléganőmnek pici kis Nórája született ma reggel fél 6-kor, ollllyan jókedvem kerekedett KépKépKép!!!

Köszi a gyógyi-kívánságokat, úgy néz ki, hatottak, kiscsaj ma vigyorogva és hujjogatva ébredt, azóta is jókedvű, illetve most visszaaludt. Kép

Teszek fel nektek egy legújabb-kedvenc-képet, amin éppen tapsi-tapsi van, és az egyetlen kicsi fogacska is látszik:

Kép

Próbálok reagálni pár dologra...

Beu,
de kár, hogy elfelejtetted, mit akartál, pedig perszehogy érdekelne Kép! Lőrinc nagyon aranyos a képeken, annyira édes mosolya van!!!

Urszila,
kiscsaládod Kép! Nagyon helyesek, az új családtaggal Kép együtt!!

Csucsuka,
szegény ti, azért ez rettenetes lehetett, én bizti pánikoltam volna Kép...

Norka,
köszi az icq-t, jó lenne már egyszer online is találkozni Kép!

Elli,
fogacskához hatalmas gratula!!! Nagyfiú Kevin Kép!Jó érzés, ugye? KépKép

Klár,
mostohalányod Kép, uhh, nem irigyellek... Viszont a jókedved feldobja a topikot, kösziiii Kép!! Kis druszának gratula az ácsorgáshoz!

PIldi,
kezdem azt hinni, hogy tényleg a foga miatt volt, de még mindig sehol az a második fogacska Kép, na majd meglátjuk a harmadiknál, hogy lesz-e láz előtte! Kép Ha igen, akkor asszem elkönyvelhetjük, hogy fogtól is lehet ilyen magas...

ARi,
talis képeket köszi, nagyon aranyosak a gyerkőcök!

Virga,
drukk, hogy megússzátok a bárányhimlőt! Habár, később úgyis minden gyerek átesik rajta...

Zsuzsi,
férjed a fiad Kép, és akkor a gyerekeid meg az unokáid? Kép

Heni,
Dorina már a 10. fognál tart? Az igen... Kép

Orsoly,
nahát, ti is taliztatok, megint lemaradtunk egymásról... Pedig megnéznénk már élőben is a kis vőlegényt! Kép

Tina,
én picit lemaradtam, betegek vagytok? Gyógyulást nektek!!!!! Kép

No megyek, puszi mindenkinek!!!

Franyo
franyo
 
 


Hello Lányok Kép

Taliképek:
http://kep.tar.hu/friss_babak/index.phtml?aid=27621732

Ha valakiről nincs kép, bocsi, én csináltam, de elszúrtam, és a homályosakat kitöröltem.

Pussz
Kangi és Megintaludtéjjel Julcsi
kangi
 
 


Hát hogy ti hogy az istenben tudtok ilyen korán reggel magatokhoz térni... nekem egy doboz gyufa minimum kell a szemhéjam megtámogatására. Csak onnan tudtam, hogy reggel van, hogy ébresztő lecsörr, Ancsa lecsörr (reggel mindig "motoszkál", ha ébresztőórára nem is, de általában arra felébredek Kép)

Ellike, isten hozott Benneteket a "le a protkóval" táborban Kép Ha egy foga kinn van, szerintem naonn rövidesen jön a mellette lévő is. Nekünk ez a mizéria pont szilveszterkor történt, a mellette lévő fogacska pedig 2 nap múlva követte Kép
Nősülést még kihagyhatjátok a mai napi programból Kép Ha van esze ennek a Kevin fijjjúnak, nem fogja elkapkodni Kép

Toffi, ne is emlegesd a rózsaszínt... azzal a színnel ki lehet üldözni a világból. Majd ha egyszer talizunk, rájössz, miért. (sem alkatilag, sem lelkileg nem vagyok egy "rózsaszínke"). Bezzeg a nagylány.... szerintem ha tehetné, még a haját is arra festené. Ráadásul nagydarab most éppen festett szőke is hozzá. Huhhh KépKépKép
Tipicsnaja russzkája Ludmillá Kép

Heppike, megértem azt az 1 métert, bár ha azt mondom, hogy sokszor 20 centi is sok... szerintem nem voltam messzebb Ancsától, mint másfél méter, mikor lepotty... csak az az egy ká pillanat, amikor nem láthattam rá... Kép
De erre is van megoldás - tégy le egy vacakabb paplant/pokrócot legalább kettéhajtva az ágy mellé. Akkor is koppanni fog, ha leesne, de legalább kisebbet. És a te lelked is meg van utána nyugodva, hogy mindent megtettél Kép

Franyó, bevallom, én a kicsi kezekért vagyok nagyon oda... KépKépKép Innetől kezdve nincs további magyaráznivalóm KépKépKép

Kolléganődnek gratu, mondtam, én barátnőmnek is ma lesz meg Nándija, ha minden igaz Kép Úgy szorítok neki... Kép

Na megyek, még egy órácskát szundi... addig, mig a Sajtkukac hagy Kép
Ma nem nagyon leszek, csak késő du-tól, mert megyek Ancsával Anyuhoooozzz HAZAAAAA Kép Hurrráá Kép

Pussz nektek :

Klár
clarissa
 
 


A nagy csend: Zsombi a fürdőszobában nézte, hogyan mos a mosógépKép. Felvettem, csupa víz a ruhája. Naná, összehányta. Elindultam megkeresni, mit evett. PapírzsebkendőtKép. Enyém Apa szerint sokat várunk el Szanditól. Nem tudom, ez pl. sok, hogy dobja ki a használt papírzsepit, ne dugdossa el ide-oda?

Mindegy, most jól alszik Zsé az erkélyen. Én közben kivasaltam, feltakarítottam, összepakoltam, még hajtogatni van néhány cucc, aztán kézbe kellene venni a házi feladatot.

Klár
Nekem közömbös volt a rózsaszín, mondjuk én nem szívesen venném fel, de amikor megláttam infarktust kaptam, benne volt a párom legkedvesebb ünneplő fehér inge - talpig rózsaszínbenKép. Szerencsére kijött belőle, visszatettem azonnal egy domestosos menetre. (abból az egy darabból jött csak ki, a többiből az évek folytán kikopott)

Franyó
Gratula a kolleganődnekKépKép
Klassz, hogy Ankával minden okéKép
Kép szipi-szupiKépKép

Megyek én is kicsit nézegetni...
Toffi
toffifee
 
 


Kangi
Nekem azt írja ki, hogy feldolgozás alattKépKép Pedig úgy nézegettem volna egy kicsit...

Toffi
toffifee
 
 


Sziasztok!

tegnap egész nap nem tudtam jönni, így örülök, hogy végigolvastam, de nem jegyzeteltem (Kép) így csa szórtan írok.

Tali tök jó volt, kár hogy el kellett jönnünk már 1-kor. Kép Ti meddig maradtatok?

Zulu
köszi a CD-t, már meg is hallgattuk és jóóóó

Réka
akkor elküldenéd mailben a házipatikát? köszi

Momo
csokigolyón jót nevettem Kép

Anita
eleinte én is megfogadtam, hogy hozzátápi csak szopi után, igen ám, de egy jóllakott gyerekbe elég nehéz bármit is beleimádkozni, így 2 szopi között próbálkoztam. Aztán 1,5 hónap múlva már direkt e céllal kiváltottam az ebédet, most meg már az 1. vacsit is.

Heni
doki minket is kb 6 hósan látott utoljára. Kérdeztem tőle, hogy milyen gyakran kell tanácsadásra mennünk, erre azt mondta, hogy ha van mérlegem itthon, akkor ne menjek, majd ő időnként ránk néz (azóta se). Ha van valami úgyis hívom telon. De 1 évesen elviszem Kép

Elli
mit látok, fogacska!! KépKép gratula nagyfiú Kevinnek! Kép

Maci
Roninak boldog névnapot tegnapra Kép

Heppi
ágyramászás Kép

Klár
asszem az álldogáláshoz még nem is gratuláltam. Nagyon ügyes a kiscsaj Kép Amikor Dani megtanult felállni, este alig bírtam lefektetni, mert éjjel is állni akart Kép

Sajnos ennyir futotta, kicsit házimunkázom, míg Dani alszik

ANdi
psandi
 
 


Toffi Kép
csak a kicsi képek vannak feldolgozás alatt, ha rákattintasz, a nagyok már feljönnek!

Kangi
kangi
 
 


Köszi Kangi, naná, én nem kattintottamKép
Toffi
toffifee
 
 


sziasztok,

egy kicsit eltűntem,de azért még élünk. Kép

Meglestem a talis képeket,nagyon szupik. Kép Viszont nem ismerek fel két anyukát+babát.Segítsetek légyszi!
Ari képei közül az elsőn az ujjaival mutogató anyuka,ha magára ismer árulja el nekem légyszi,hogy ki is az.Van egy tippen,de senkit nem szeretnék megbántani,úgyhogy majd csak a végén árulnám el,hogy jól tippeltem-e,oksi?!?! Kép
És a második képen a széken ülő anyuka+ a fehér harisnyában ácsorgó babucseket sem ismerem fel.
Tudom,mindez az én hibám,gyakrabban kéne talira járnunk,de most sehogy se fért volna bele az időnkbe.Állandó rohangálás van a házzal kapcsolatban. Kép Kép

Jaj és itt ragadom meg az alkalmat,nem tudom,hoghy Klár üdvözöltelek-e már,ha nem,akkor légy üdvözölve általam is. Mi egy kicsit néha eltűnünk,aztán egy kicsit megkerülünk. Kép

Tapasztalatabb anyukák,
légyszi segítsetek nekem abban,hogy mivel lehetne a délutáni kajcsit egy kicsit dúsítani.Gondolok itt ilyen Milupa 7 gabonás dologhoz hasonló dolgokra.Mit lehet adni egy 7 hónapos lánykának,mert már olyan unalmas az a pár gyümi,ami ilyenkor van. (alma,banán,narancs,sütőtök,meggy...csak ezeket tudom váltogatni)
A főzelékek terén meg a krumli,cékla,sárgarépa,paradicsompüré.Szóval mivel lehetne egy kicsit még változatosabbá tenni az étkezést?
Husiból mit lehet adni ilyenkor?Csirke az oké,de pulyka is mehet,ugye?
Mikortól lehet már a kezébe adogatni egy két kajcsifélét? És egyáltalán miket,puha sárgarépát?
Köszi előre is a válaszokat.Bocsi,hogy ilyen nyaggatós kérdéseket teszek fel,de a héten egy kicsit összezavarodtam kajaügyileg és ivásügyileg.egy csomó egymásnak ellentmondó dolgokat hallottam,mit lehet és mit nem, és kiváncsi lennék a ti véleményetekre is.

Megpróbálok visszaolvasni,mert le vagyok maradva... Kép

Puszi mindenkinek
Évi+Petra
Évi24
 
 


Sziasztok!

Nem vesztünk el, csak sok volt a meló.
Nem hiszitek el mindig van valami.
mindenkinél így van, aki egy kicsit dolgozik, vagy én csinálok valamit rosszul, ezen a 2 nap mindig olyan fáradt vagyok, hogy hétfön is elaludtam az ebédlőbe az asztalnál.

Amúgy jól vagyunk, Dorottya nagy zsivány, mostanában énekszóval ébreszt a kis drága, persze nem hétfön szerdán 5 kor, mert akkor én ébresztem.

Apekkal teli van a hócipőm...nincs valakinek valami cimbi?

Most ennyit.
Jók legyetek
Manó2+Dorottya

Kép
Kép
dorka2
 
 


Toffi,
köszi a jókívánságokat Dana nevében.

Most egy kicsit padlón vagyok, mert a kislány éjszaka időnként iszonyú hülyén vesz levegőt, mintha kapkodná. Mi csak röfögésnek nevezzük. Gégészeten semmit nem találtak, voltunk alváslaborban, aznap éjjel persze nem csinálta. Ma éjszaka 4x ébredtem föl erre. Ő közben alszik.
Nagy nehezen sikerült fölhívnom a doktornőt a Madarászban, mondta, jelentkezzünk holnap 1/2 9-kor, bent kéne maradni egy pár napot. De hogy rögtön reggel-e (minek? úgyis csak éjszaka csinálja), én ott alhatok-e, ezt nem siekrült megkérdeznem. Alig vagyok béna. Na mindegy, úgyis kell vele beszélni. Otthagyni biztos nem fogom... Jajjj!
Majd jelentkezem, meg majd én is megpróbálok föltenni talis képeket.
Beu, köszi a szervezést, tök jó volt.
Zsuzsó
zsuzso
 
 


Ari, Mariann, Toffi, PsAndi,
Köszönöm Roni nevében isKép

Akkora szél van! Pedig egyébként olyan szép idő lenne.

Franyó,
Örülök hogy Anka jobban vanKép Képen édes!
Gratula a kolléganődnekKép

Tüni,
RecepciósKép

Ari,
De jó képekKép Úgy sajnálom, hogy nem tudtunk menniKép

Virga,
Gratula a fogakhozKép
Kitartás! Drukk a mielőbbi költözéshez!

Beu,
Látom Lőric is kedveli a kábeleketKép

Heni,
10 fog, az már nem is kevésKép

Klár,
Küldj egy mélt Csucsukának az adataitokkal, akkor bekerülsz a táblicskuba és kapsz is belőleKép
Drukk a barinődnek! Hogy vannak?

Elli,
Gratula az első fogacskáhozKép

Heppi,
Ügyes OrsiKép

Toffi,
Papírzsepitől én is hánynék (bocs).

Hófordulós babáknak gartula, betegeknek jobbulást!

Mennem kell, hiányol valakiKép

Maci_2
maci_2
 
 


Sziasztok!

Klár!
Köszi, fogkefénk már van Kép Kép.

Elli!
Fogacskához hatalmas gratula! Akkor Nektek sem kell a protkó majd Kép.

Heni, Orsoly!
A védőnő lemérte a súlyát, hosszát, fejét, mellkasát, kérdezte, hogy miket csinál (áll, jár egyedül, pakol) stb. Szóval ezek megvannak Kép. A múltkor volt itt, kimentem a kapuhoz, kérdezte, hogy Levi mit csinál. Mondtam, hogy alszik, erre azt mondta akkor nem jön be és megkérdezte van-e valami gond. Mondtam, hogy nincs. Kérdezte, hogy 'eszik, alszik és rettentő akaratos, ugye?'. Mondtam stimmel, erre azt válaszolta akkor minden rendben szerinte Kép.

Ma mondtam a férjemnek, hogy ha azt hallaná tőlem, hogy akarok még egy babát, akkor üssön le vagy csináljon valamit, hogy észhez térjek. Egyszerűen már nincs türelmem az állandó nyafogáshoz, dührohamokhoz (már én is azt kapok sajnos Kép ), pakoláshoz. Levi minden apróságtól hisztizni kezd, vagy dühöng, ha valamit nem úgy csinálunk ahogy Ő elképzeli, nem hallgat a tiltásokra stb. stb. És nem csak ma, hanem hetek. Ja, és hol van még a dackorszak?!? Nagyon mérges vagyok magamra a türelmetlenségem miatt, úgy érzem ezt a gyerekdolgot nem nekem találták ki Kép. Szóval nagyon a béka segge alatt vagyok, bár ezt általában titkolom.
Pedig néha már nagyon szeretnék egy pocaklakót, holnap meglesz a CT eredményem is, remélem minden rendben, aztán már 'csak' szülészt kellene találnom.

Pusza, Virág és Levi
virga
 
 


Manó2
Dorottya énekszóra ébredni jó dolog lehetKép
Én legósvödör kiborítást szoktam kapniKép
Meló miatti fáradtság: majd megszokod idővel és elmúlik.

Virág
Sok-sok türelem szükséges a gyerkőcökhöz, ezt Te is tudod. Pláne kettőhözKép

Maci_2
Zsombival vendégségben voltunk, volt állványos hinta, naná, hogy beleültettem, nagyon tetszett neki, most várom a képeket, ha megkapom, felteszemKép
Papírzsepi: darabos

Zsuzsó
Dana alvás közbeni mellékzöngéjeKép, kórház pláneKép, drukk, hogy ne legyen semmi gonosz dolog!!!

Kangi
Megnéztem a képeketKép KlasszakKép Kár, hogy az nem sikerült, amikor letámadott Téged ZsombiKép

Megírom a házit, hogy ne friss melegen vigyemKép
PusziKép
Toffi + Zsombi
toffifee
 
 


Jéééé, haladó felhasználó lettemKép

Toffi
toffifee
 
 


Jéééé, haladó felhasználó lettemKép

Toffi
toffifee
 
 


A fene, elsőre vmi hibaüzenetet kaptamKépKép
Toffi
toffifee
 
 


Virga!

na, mintha magunkról olvastuam volna amit írtálKép Nekem sincs türelmemKép És Emma is egy zsivány, hisztizős, akaratos kölköcskeKép És én is nagyon dühös szoktam lenni saját magamara hogy nincs több türelmem, és kiabálok vele meg ilyesmi. Dea zért ilynekor mindíg megnyugszom hogy nem cska az gyerekem ilyen kis kezelhetetlenKép

manó

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


Manó!
Kép Kép.
Hurrá, nem vagyok egyedül!

Toffi!
Tudom én, csak néha kiborul a bili és akkor magamra is haragszom.

Pusza, Virág
virga
 
 


Kangi!

En nem tudok belepni, nem tudom a nevet es a jelszot. Kép
Kakukk
kakukkfu
 
 


Kakukk!

Abban a levelben amit Zsofi kuldott van egy excel tabla es abban benne van. Ha azt a cimedet mar nem olvasod ami profilodban van, akkor kuldj egy levelet a prifilomban talalhato cimre es kuldom a jelszot!

Udv Ari
ari
 
 


Koszi Ari!

Mail ment,
Kakukk
kakukkfu
 
 


Kakukk

mail ment,
Ari
ari
 
 


Koszi szepen Ari!

Kangi! szuperek a kepek, koszi !
Jo sokszor rajta van Emma.
Kakukk
kakukkfu
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?