Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Kitti, jó lett a videó, köszönjük Tominak!
(Azért kíváncsi lennék arra az "egy-két jó poénra" :wink: )

Jó éjt mindenkinek!

tandika
 
 


Sziasztok Lányok,

bocsi, hogy csak most jelentkezem, de tegnap este negyed 11-kor értünk haza, ma pedig próbáltam átlátni a káoszon, végül sikerült :lol: !

Nagyon jól éreztük magunkat a talin és reméljük, hogy minél hamarabb megismételjük :) ! Nagyon jó lenne, ha akkor már Reni, Gabella és a többiek is el tudnának jönni :) , hiányoltunk ám benneteket!

A képek nagyon jók lettek! Mi is készítettünk néhányat :D !

http://picasaweb.google.com/zsiklai

Kitti, Tomi: köszönjük a szervezést :P , a video is nagyon jól sikerült! Nem először csináljátok, az látszik :) !
Éppen most kúszik felfelé a video a mi kis családi albumunkba, ha nem bánjátok!

Elteszem magam holnapra, mert ma reggel negyed 7-től foglalkoztatva vagyok és az éjszaka is pocsék volt.

PS.: ez a kép délelött készült. Isti még fel sem kelt, Marci pedig úgy döntött, hogy csatlakozik :lol: :lol: :lol: !

Kép Csendélet :)

Eni
marcy
 
 


Jó reggelit Mindenkinek!

Kitti: csúcs ez a video! Köszönjük ezt is! :) Az is szuper, hogy sikerült felvenni Noit, amint integet. :wink:

Reni: Peti nagyon hasonlít rád, bár az apukáját még nem láttam. Hogy összezavarjalak, Te pedig Anyukádra hasonlítasz nagyon. :lol: :lol: :lol:

Ex: látod, látod. De ne aggódj, ha rajtunk múlik hamarosan lesz még tali.

Oriandy: szép rend lett nálatok. Aranyos Danika. :)

Eni: jól ez a kép. :)

Na mentem. Nálunk ma reggel túl korán volt ébresztő.
Vendég
 

 
 

Tandika: köszi a tegnapi tanácsadást, nagyon hasznos volt. Olyan wellness életérzésem lett, hogy csak na. :) Most nagyon elszánt lettem, tegnap még a 2 liter víz is lecsúszott, ez nálam csúcs teljesítmény. Szóval mégegszer örök hála! :)
Vendég
 


És még valami:

Gabella, Mesinek boldog hófordulót utólag is! :)
Vendég
 


Bocs Lányok. :oops:

Meteor Pannájának, Colett Noijának és Katus Pannájának is utólagos boldog hófordulót.
Remélem, most nem hagytam ki senkit.
Vendég
 


Sziasztok!

Nagyon örülök hogy tetszett a videó!

Egyébként vicces de jól elfáradtam a hétvégén, mindkét nap igencsak aktív volt.:-)
Most hogy a fiúk elmentek a dolgukra, maradt egy órám hogy feltakarítsam a reggeli rumlit utánuk, aztán dolgozni kell indulnom nekem is.
Ilyenkor, mikor 2 napot együtt töltönk hétvégén a hétfő délelőttöm mindig olyan magányos mert nagyon hiányoznak. Ráadásul ez az a nap amikor Ádi is sírni szokott amikor reggel beviszem a bölcsibe és így élből rossz napom lesz. :(
Ha majd hazajön, jól kiengesztelem játszótérrel, szopival és sok sok játékkal.
Bár a gopndozónéni azt mondja, miután elmegyek, ötn percre rá már vigyorog...remélem tényleg így van.

Eni, cukik a fiúk a paplan alatt.! Van egy ugyanilyen ágyneműnk!
No, megyek dolgomra. :D

Kitti

Tündérpöcök
Kép
http://kitti.blog.hu/
tündérpöcök
 
 


Helló!

Nagyon jó a video. Háromszor le kellett játszanom, mert Kindzse itt pogózott a nótára :-)
Jellemző, hogy mi alig vagyunk rajta, mert mindig mindenhonnan lekésünk, de talán jobb, mert nem rontunk túl sokat :-)

Várjuk a folytatást, meg amint lélegzethez jutok én is béblogolom a talisztorit.

tjuca
 
 


Szisztok!

Kimike! Köszönjük a hófordulós köszöntést, éppen randiztatok, mikor 11 hónapos lett Meske!

Eni! Kedves tőled, hogy gondolsz ránk is, tényleg nagyon jó lenne találkozni veletek! Jó lenne valami keleti országrészben szervezett tali, de ti meg éppen nagyon nyugaton vagytok, szóval csak inkább az ország közepe felé kéne húzódni... Nyáron egyénként majd megyünk Tatára egy barátnőmékhez, szóval jó lenne addigra szervezni egy talit, és egy füst alatt egy benzinköltséggel veletek is találkozhatnánk...

Noéminek és Pannának is utólagosan boldog hófordulót!

Megnéztem a képeket és a videót is, nagyon jól átjön a hangulat, irigykedem rendesen!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Noi hogy integet, Kinga micsoda kis hajasbaba, és Marci szemeit még mindig imádom! Kíra husis csajszi is nagyon édi, ahogy szöszi Ádi és szúrós szemű Milán is! Jesszus, ugye nem hagytam ki senkit? Máté pedig egy kis édes kispasi! :-)

Meske még mindig kiütéses, pedig már mindent átmostam, mindent átvikszoltam, nem eszik semmi újat, tiszta vízben fürdik, hangyairtóval körbe vannak szórva a falak, de nem múlik a hülye vakarózás... Én is viszketek ráadásul... Nincs valami ötletetek???

Megyek, mert vár a konyha, de még előbb sétálunk egyet, hátha elalszik Mese.

Puszka mindenkinek!

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Csak még pár kép:

Kép

Kép

Kép
(Ez a legfrissebb, idejött nyomogatni, na mondom, akkor székbe raklak! Egyébként a Lackó saját számítógépe, de ezek szerint lassan Mesinek is kell egyet összerakni! :oops: :lol: :P :shock: 8) :idea: )

Tényleg mentem, pusszanat!

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Sziasztok!

Mesinek boldog hófordulót kívánok! Mindjárt 1 éves lesz!

Kimike!
Peti mikor kire hasonlít, attól függ ki látja, mint ahogy én is egyszeer tiszta apám, majd tiszta anyám vagyok!!! :shock: :shock:

Nekünk sajnos még mindig szarok az éjszakáink. Peti ma éjjel 5-ször kelt, kétszer volt cici, kétszer simi, egyszer cumi. Forgolódik, állandóan neki veri magát a rácsoknak! Fog még a határban sincs!

Anita!
Kornélnak kibújt már a foga?

Reni
Kép
prenata
 
 


Fúúú, csajok!

Megint rákattantam a keresztszemes hímzésre. Alig várom, hogy Peti elaludjon és egy picit hímezhessek.
A legújabb újság, hogy két napja semmi nyugtom Petitől, mert egyrészt mostmár minden mellett feláll ( :shock: ), másrészt nagyon anyás lett, állandóan a seggemben van. Pedig kb. egy hete írtam, hogy ő még nem ragacs gyerek. Na, tessék! :roll:

Reni
Kép
prenata
 
 


Hellóka!

Na, mindent megnéztem, képeket, videót!!! Közben megjött a zsebcirkáló, aki éjjel megint nem remekelt alvás terén. Meg az orra is elkezdett fojni, remélem csak a foga miatt. szóval, tök jó volt a tali, csak férjem sírdogált, hogy ő mindig kimarad a dumálásokból, mert a Mátéval kell foglalkoznia. Mondtam neki, sebaj, 10-20 év múlva jól elleszünk....

Kitti: Vicces, hogy Máté kiszúrta a Tomit, és úgy kellett beszélni vele, hogy szálljon le róla. Hát, néha nekünk is áldásos, ha bevállalnak egy gyereket Anyuék, de ha kettőt az maga a csoda. Aztán meg fura, mert nagy a csend, és hiányoznak. De, szerintem evvel minden szülő így van. Majd még szervezz ilyen talit, úgyis jön a nyár.

Móni: Köszi, tényleg büszkék vagyunk a fiunkra. Viszont irigykedem, a ti fiatok annyira nyugodt gyerek. Nekünk kijutott két zsizsegős, de sebaj, nem unatkozunk. Olvastam a blogodba a vásárlást, hát mi már négyesben már leszoktunk róla. Ja, meg a sok tanácsot is olvastam, amiket kaptál. Én már meg sem említem a játszón, hogy Noi még igencsak sűrűn szopizik, már akkor is úgy néztek rám, mint egy marslakóra, mikor mondtam, hogy Máté 15 hós koráig szopizott. Nekem most a "műanyósom " tartott kiselőadást a főzelékekről. Mért adok neki üveges kaját náluk? Az nem jutott eszébe, hogy náluk nem tudom mi van otthon, nem akarok ott pancsolni, és őt meg nem kérem meg, hogy külön Noinak is főzzön. ja, és előtte levő nap nyomott be Noi szájába egy kis palacsintát, és sonkát!!!

Juca: Különben ti merre laktok, mert azt én már meg se kérdeztem. Azt tudom, hogy nem Pesten, de merre?

Ex: Hát, jó lett volna ha ti is jötettek volna, de majd legközelebb. Látom Peti is bírja a hintázást. Noi is, csak kb. 5 perc múlva abban is megfordul.

Eni: Minden tiszteletem a fiatoknak, hogy ilyen jól bírta a sok autózást. Ja, és férjem mondta, hogy életben sokkal csinibb vagy! :D

Na, mentem.

KépKép
KépKép
colett77
 
 


Köszi a hófordulós köszöntéseket, és ezer bocsi, kissé álmos vagyok, szóval folyni nem fojni!!

KépKép
KépKép
colett77
 
 


Ja igen, akartam írni, hogy minden anyuka milyen kis csinos, és hogy milyen fiatalok vagytok! Eni, Andi és Kitti különösen! De nem irigykedem, mert ugye nekem már 2 csemetém van, és mégse vagyok csak 65 kiló, és még most is csak 30-on innen vagyok! :lol: :oops:

Nem léptem még le, mert Mesi betojt, játszott, most meg kómázik az ágyban. Nem is tudom, mit csináljak, lusta vagyok és kedvetlen...

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Heló csajok!

Nagyon jók a képek és a videó is! Mindenki milyen csinos! S a babók is édesek! Lélekben veletek voltunk.

A hétvége nekünk is nagyon gyorsan telt, tegnap grillpartin voltunk, utána séta, fagyi. Kornél nagyon élvezte a kinti levegőt. S mekkorát aludt! :lol: Csak kár, hogy nem éjjel!

Reni: fogunk még nekünk sincs. Viszont az éjszakáink tiszta pocsékok. A szombati volt a legrosszabb, mert volt hogy 10 percenként menni kellett hozzá! De kibírjuk! Tudom! (vagy csak nagyon optimista vagyok?? Néha már azért kezdem feladni! ) Egyébként Kornél is ugyanúgy forgolódik. Mindig hatalmasakat koppan a feje. De a legrosszabb az, hogy ha kiveszem ringatni szó szerint mászik és csúny szó, de rángatózik a kezemben.
De majd vége lesz ennek az időszaknak is.

Gabella: Kornél is kiütéses lett. Ma viszem a doktornőhöz, de szerintem neki pillangó kiütése van. Én most így gondolom, kiváncsi vagyok a doktornő mit fog mondani. NA, megyek be is jelentem magunkat!

Üdv: Anita

U.I: minden hófordulósnak sok puszi!

Kép

Kép
wawel
 
 


Mesi bealudt játék közben, úgyhogy visszaolvasgattam!

Kép

Reni! Anyukád milyen fiatalos! És tényleg hasonlítasz rá! Tetszett az a kép, hogy Peti megtalálta az óvszert! :-) Még "fiatal korunkban" egyszer a párom akkor 4 éves húga talált egyet, de cikibb volt, mert ki volt bontva... (Nem volt használt, hála az égnek!) :oops:

Kitti! Hogy gyerek mellett nem egyszerű a házasélet? Hát nem az! De két gyerek mellett már kimondottan bonyolult is! Még reménykedünk, hogy lesz ez még jobb, de most mi is a heti egynél tartunk, ha sikerül, de néha még ennyi se jön össze, mert napközben mikor mindketten itthon vagyunk, Lackó az oviban, akkor tuti, hogy Mesi éppen felébred, vagy el se alszik, hétvégén Lackó napközben egyáltalán nem alszik, este mire a gyerekeket elaltatjuk, van vagy 10-11 óra, és néha az is megesik, hogy mire ők elaludnának, mi is elalszunk, és mikor felébredek, hogy Mesit a helyére rakjam, akkor már 1-2 óra van, nem akarom felébreszteni apát. Bár ő díjazná, de akkor meg fáradt lenne reggel. Ő meg reggel sajnál engem felébreszteni, de néha már nem marad más...

Nem tudom, ki írta, hogy de jó annak, akinek van segítsége. Hát, bevallom, nekünk van azért némi segítségünk! Ugyanis mi az én szülőfalumba költöztünk vissza, így itt a család. Anyu sokat nem tud segíteni, mert neki ott az első osztályos öcsém, meg anyu még csak 46 éves, bár munkanélküli, de most éppen suliba jár. Így az öcsémet is mama hordja suliba, utána jön hozzánk, vigyáz Mesire, amíg én Lackót oviba szállítom. Mama idén lesz 70 éves. Hála Istennek, nagyon jól bírja magát, nélküle a család elveszne! Sokat dolgozik, kertet gondoz, fát hasogat, főz, mos, takarít, unokázik, dédunokázik... Egy áldás!

Nőgyógyászati kontroll. Az a nagy helyzet, hogy én a 6 hetesen voltam utoljára. Vagyis az is már 7 hetes volt. Gyógyszert se írattam, megbeszéltük, hogy majd, ha abbamarad a szopi, visszaáll a ciklus, akkor íratok. Mondta, hogy azért 6 hónaposan nem ártana egy vizsgálat, de el is felejtettem. Főleg, hogy még nekem azóta nem is jött meg. A szopi meg még gondolom, sokáig megmarad, mert éjjel még mindig azzal alszik vissza Mesi. Szerencsére nem túl gyakran ébred, ennyi szopizás kell is mindkettőnknek, különben eldurrannék reggelig. Viszont fura, hogy már csak este és éjjel van szopi, nekem meg még mindig nem jön meg... Nem mintha hiányozna, csak nem tudom, normális-e ez így. Lackóval 2 hónaposan megjött, aztán mégis ment a szopi egészen 16 hónapig. (Colett: engem is marslakónak néztek, hogy ilyen sokáig szoptattam... Igazából a család "kedves" kérdezősködése is közrejátszott, hogy "csak" eddig tartottam ki. Mesi esetében nem érdekel semmi és senki, addig fog szopizni, amíg mindkettőnknek jó, én olyan másfél, max. 2 éves koráig képzelem.)

Anita! Mi az a pillangókiütés???

Most azt hiszem, reagáltam mindenre, amire akartam!

Ja! Ex, Katus, Reni! Keleti országrésznek egy külön bejáratú talit esetleg, hogy kisebb benzinköltséggel is legyen egy jó napunk?

Most megyek főzni, mert mit látok? Mindjárt dél van!!!!!!!!!!!!!!!!

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Sziasztok!


Gabella! Akkor befogom a szám, hiszen nálatok a házasélet ezek szerint még bonyolultabb. :evil:
A hat hetes kontroll óta én sem voltam nőgyógyinál pedig egy rákszűrésre már nem ártana elmennem.

Anita, Reni, kitartás a rossz éjszakák miatt! :( Nekünk se mind okés még mindig, ma mondjuk épp aludtam úgyhogy könnyen beszélek.

Colett, Tominak is nagyon bejött Máté, még este is mondta, hogy nagyon várja már azt a korszakot, amikor Ádám is ilyen kis cserfes legényke lesz. Máté igazi zabálni való kis gézengúz és micsoda szövege van! :D

Na most csak beugrottam megyek tovább dolgomra.

Kitti

Tündérpöcök
Kép
http://kitti.blog.hu/
tündérpöcök
 
 


Találtam a hűtőben egy kis sütit! Tegnap sütöttem, és nézzétek meg, had follyon a nyálatok! :lol: Csak mikor vágom, széttörik a csoki a tetején...

Kinga szelet:
Kép

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Gabella!

Te galád!
Találtad mi??? :twisted: :twisted: :twisted:

Receptet!!!!!!!

tjuca
 
 


Találtam hát! :) Már egész elfelejtettem... :) Még van fél tepsi, ha közelebb laknátok, mondanám, hogy gyertek sütizni! Ez mindenkire vonatkozik! Erre persze nem jár senki véletlenül se... Orosháza? Gyopárosfürdő? Szentes? Na? Nem kaptok kedvet?

:D

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Kinga szelet

7 tojás fehérjét habbá verünk 20 dkg cukorral, hozzákeverünk 20 dkg kókuszreszeléket és 5 evőkanál lisztet.

Vajjal-liszttel kikent tepsibe simítjuk, 200 fokon kb. 20 perc alatt megsül.

Addig megfőzzük a krémet: a 7 tojás sárgája, 3 dl tej, 1 csomag csokipuding. (Ha kihült, hozzábotmixeljük a 12 dkg porcukorral kikevert 20 dkg vajat.)

A kihűlt tésztára simítjuk a krémet, tetejére csokimáz (10 dkg csoki mikulás vagy nyuszi és 5 dkg vaj vagy margarin.)

Kicsit pepecs, de megéri! Nyami!

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


De ha valaki Cserkeszőlőre megy a nyáron, az is szóljon, mert az meg anyósoméktól van néhány percnyi távolságra!

Ja! Valaki kérdezte, hogy május 12-13-19-20-án nem lehetne-e tali... Nekünk épp ez a 4 nap van versenyben Mesi szülinapi buli ügyében... Továbbra se tudom, mit kérjünk ajándékba anyósomtól, 10ezret szán rá, hasznosat akar, amit nem fogunk esetleg eladni... Van ötletetek? Pénzt nem akar, mert szegény kislány azzal nem tud mit kezdeni, de rendes tőle, hogy megkérdezi, mit szeretnénk, csak mi meg nem tudjuk, mit szeressünk. Az értéke nem is érdekelne, de Lackó első szülinapjához képest nem akar alulmaradni... Micsoda problémák! Sajna azok a járgányok nagyon nem tetszenek, amiket mutattatok már többen, valahogy idétlennek érzem. Kismotor van, kisbicaj még nem kell, de az is jó lesz a Lackóé, etetőszék, babakocsi, hinta van... Még egy sokadik játék? Bár egy igényes baba akár lehet is 10ezer, de azt meg nem tudom, értékelné-e a lányom!

Lányos anyukák! A ti babáitok mikkel szeretnek játszani? Már akinél nincs otthon alapból vonat, 200 matchbox, építőkocka és hasonló fiús cuccok... :oops:

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Bocsi, ha sok vagyok, de szerintem ez lesz a héten az egyetlen ilyen nap, tehát osszatok le 5 napra, és már nem is vagyok olyan sok! Vagy csak egyszerűen lőjetek le!

Eltűnök már úgyis nemsoká, mert fél 2-kor hazaér a párom, és elbitorolja tőlem a billentyűzetet!

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Hát akkor én most balra el, nem tudom, mikor jövök, majd azért helyzetjelentek, holnap megyünk dokihoz, csütörtökön méretkőzni, közbe meg még ki tudja hány felé...

Pusz mindenkinek! Különösen Kornél kiütései ellen drukkolok, reméljük, gyorsan eltűnnek, és nem viszketnek úgy mint a mieink.

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Sziasztok!

Visszajöttünk...nagyon jó volt anyukáméknál, bár mindketten Vencel és én is betegek voltunk.
Az osztálytalálkozó is nagyon jó volt, egész napos, estés program volt, de a bulin már nem maradtam, pedig jól kezdődött...dehát vittem haza a cicit...

Vencel nem szeret ülni, mászni, már menni szeretne és állni felfele, de még nem megy neki, úgyhogy emiatt nagyon akaratos és fárasztó. Az egész családot lefárasztotta, persze most mindenkinek hiányzik. Nekem meg ők, mert egyedül nehéz most a mozgásigényét kielégíteni...
A templomban Húsvét vasárnap nagyon jó fiú volt, végig kibírta a misét és figyelt... :)

Felébredt, megyünk ebédelni...
Valaki összefoglalná röviden, kivel mi történt, van- e valami fontos?
Most jön a második fogunk fenn, de ez is nagyon lassan!
Ex! Még utazás előtt olvastam és elfelejtettem gratulálni: örülök a fogacskának!!! :)

Mári

Kép
mári
 
 


Gabella!

Kinga mindennel szívesen játszik, ami nem játék.
Ő egyébként hintát kap, olyan ajtófélfába fúrhatót. Esteleg kis apróság, valami sütibedobós játék vagy cucc, és a többi ruha???? Gondolom szoknyát keveset hordott Lackó! Egy Mesi korú gyerek többre értékel egy érdekes madzagot, mint valami szuper ajit, csak ezért gondolom. Vagy egy napra elmenni négyesben, közelben állatkert? Uszi? Ezek csak ötletek.

Én megyek talizni, ahol ilyen süti van. :-)

Most nagyon uff leszek. Mi lenne, ha mi szállnánk meg Titeket valamikor nyáron? Van ott a közelben hely, ahol lehet egyet aludni? Kert van, mindenki vinne batyut, sütnél sütit, és megyünk. Na csajok? (ugye nem költöztök el azonnal a roham elől???)

Mi ugyan nem szoktunk wellnesselni, de ha valaki igen, annak fontos. Ezt a helyet nagy ívben kerülje el!!!

Hogy hova biztosan ne menjetek...



Leírok nektek egy történetet, ami átéléséhez talán nem szükséges a
naivság. Kérlek minél több embernek adjátok tovább, hogy másokat ne
tudjanak megkárosítani a lenti cég tulajdonosai.


2007. 04. 06-tól lefoglaltunk 2 éjszakát egy wellnesshotelben
Miskolctapolca Pallas Hotel (Bencések útja 6.) Délután 18 óra körül
egy gyönyörű, új (talán 4 éve ha épült) hatalmas épület elé érkeztünk.
A hotel belseje is az igényességet tükrözte. A portán előre
kifizettünk 67000 Ft-ot (2fő, 2 éjszaka félpanzió), én otthon
kevesebbet számoltam, de gondoltam egy ilyen extra helyen minden
rendben van. Az sem tünt fel, hogy 2-3 autó áll a zárt udvaron, mivel
húsvét előtti péntek volt, gondoltam mások csak szombaton érkeznek.
A portástól megkérdeztem, mikor zárják a kaput éjszaka és utána hogyan
tudunk bejönni, a szobakulcsot megkapni. A válasz az volt, hogy
elvihetjük a szobakulcsot, de nagyon vigyázzunk rá, mert csak ez az
egy van a szobához.
Megvacsiztunk, majd elmentünk (este fél 8 körül) a Barlangfürdőbe.
23 óra után érkeztünk vissza.
A szobaajtó nyitásakor feltünt, hogy a zár 2X fordult az ajtóban,
holott én csak egyszer zártam rá. A fürdőszobában égett a villany, az
ajtó
zárva volt. Ezt az ajtót résnyire nyitva hagytuk, mert nehezen
záródott, szorult. Takarékos emberként minden villanyt lekapcsolok magam
után.
Rögtön megnéztem a táskámat, és kiderül, hogy elloptak 20.000 Ft-ot.
Azonnal lementem a portást megkeresni, aki többszöri kiáltozásomra sem
került elő. Reggel 6-kor azonnal mentünk hozzá, elmondtuk mi történt
és hogy a tulajdonossal szeretnénk beszélni. Kiderült ő a tulajdonos,
a vezető, a pincér stb.
Elmondása szerint felelősséget nem vállal a szobában hagyott
értékekért, erőszakos behatolásnak nyoma nincs különben is hagyjuk
békén sok a dolga.
Végül felhívtam a rendőrséget: (részlet a beszélgetésből)
"- Miskolctapolcán vagyunk egy szállodában, az éjszaka kiraboltak
minket míg nem voltunk a szobában, táskából pénzt vittek el.
- Melyik szállodában vannak?
- Pallas Hotel.
- Jellemző.
- Nem mondja, hogy nem ez az első eset!?
- Hölgyem, hetente járunk ki hozzájuk."

Ezek után még próbálkoztunk a pénzünk visszakövetelésével amire szinte
semmi esélyünk nem volt, majd elhagytuk a hotelt.

Miskolci rendőrségen szerettük volna megtenni a feljelentést, de
elküldtek, hogy megindult az eljárás, nyugodtan menjünk haza. Vagy ha
ragaszkodunk a meghallgatásunkhoz várnunk kell ami lehet, hogy 2 órát
jelent lehet, hogy 4-et, nem tudni. Nem értettem a dolgot felhívtam
egy rendőr ismerősömet, aki azt mondta, hogy ez nem eljárás kérdezzem
meg hol lehet panaszt tenni ez miatt. Visszamentem a rendőrhöz, persze
megint elhajtott. Újabb telefon ügyvéd barátnőmhöz, aki azt tanácsolta
írjam meg a feljelentést egy lapra, majd vetessem át vele.
Megint vissza a rendőrhöz, eddigre előkerült az ügyeletes tiszt, aki
nem akart velünk foglalkozni, kijelentette, hogy ha panaszt akarok
tenni ellenük menjek a minisztériumba mert kevés emberük van. Mikor a
kollegái kimentek a hotelhez meghallgattak bennünket.
Megdöbbenten válaszoltam, hogy nem volt kint senki, csak telefonon
jeleztem a történteket.
Erre kiderült, hogy aznap már egy másik esetben voltak kinn, a portás,
tulajdonos stb. többszörösen büntetett előéletű.
Ezután minden segítséget megadtak és azt tanácsolták mondjuk el minél
több embernek a dolgot.
(Megjegyzem: a rendőrök eddig a pontig sem voltak bunkók, udvariasan
"hajtottak" el. A félreértés végett számomra is érthető.
Semmi panaszom nincs rájuk.)

A cég neve MESE 2000 Bt. Székhelye: 4440 Tiszavasvári, Margaréta u.
29-31. Panzió neve: Pallas Hotel Miskolctapolca, Bencések útja 6.

A fentiek hitelességét a rendőrségi pecséttel ellátott feljelentéssel
tudom igazolni. Valamint ha valaki megkérdezi a miskolci rendőrséget,
a fenti hotellel kapcsolatban biztos vagyok benne, hogy azt fogják
tanácsolni, másik hotelben szálljon meg.

Kérlek juttasd el minél több emberhez és ők is tovább. Bárkinek van
valami javaslata a fentiekkel kapcsolatban, illetve van-e olyan
honlap, ahová a " tilos látogatni" jelzővel ellátott helyeket fel
lehet tenni kérem értesítsen.

Kis összesítés: Szállás 67 000
Lopás 20 000
Bérelt autó, benzin: 28 000

Összesen 115 000 Ft-ba került egy éjszaka, 17 Cesius fokos szobában,
egy elrontott hétvégén.

Kemecsei Zsóka




Már!

:cry: a betegség miatt.

tjuca
 
 


Sziasztok!

Gabella, nem is tudom te most angyal vagy vagy ördög? Angyal, mert aki ilyen sütit süt...és ördög is egyben, mert képes vagy a wellness tudatomat azonnal romokba dönteni. :lol:
Csajok, mi megyünk bárhová, csak találjátok ki. Bár a következő két hónap elég húzós lesz, így nagy sansz van arra, hogy a kitalált időpont nem lesz megfelelő. :evil:

De, bajom van megint. Tudom, hogy már unjátok ezt a cipő mizériát, de mostanra aztán már totálisan összezavarodtam. Valaki mondja meg, milyet vegyek és hol? Elmentünk ma Milánnal cipőnézőbe, Csajok, 11.900 Ft-ért láttam Siesta szandált. Ez azért brutál, nem? Aztán átmentünk a Deichmannba, ott pedig 3 ezer valamennyiért. És ez is tök szép volt, pihe puha kívül, belül, rugalmas. Most légy okos Domonkos! Nem akarok csak a pénz miatt olcsót venni, de kutya legyek, ha láttam a két csuka között különbséget. Úgyhogy segítsetek, mit fontos nagyon megnézni egy cipő, szandi vásárláskor???? SEGÍTSETEK!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Móni!

Én lehet először megvárnám míg Milán feláll magától, és csak akkor vennék neki szandimandit. Így meg prosztó vagy sem, zokni lenne kinn a babakocsiban a lábán.
Én nagyon sokáig nézegettem cipőt, mert Kingának törpe lába van. Szandit én is néztem a Deichmannban. Többet is próbáltam rá. A különbséget lehet látni, hogy hogyan áll benne a lába. És ez akkor az igazi, ha rá is áll. Mondjuk úgy is ki lehet próbálni, hogy az öledben rugóztatod.
Én mindenképpen azt venném meg, amiben jó a lába, nem nyeklik nyaklik, látszólag kényelmes. Ez lehetne akár a Mari néni műve is, ha az állna a legjobban. Érdemes még figyelni, hogy ne legyen műanayg, mert hamar belefülled a kis lába a fiúnak. Hol nézted? Mert pl. a Sugárban az emeleten eldugva van egy gyerekcipőbolt, és hajszállal olcsóbb, mint az Árkád. Sajna a gyereknek még nagyobb kihívás ilyesmit venni, pedig nekünk sem egyszerű.

tjuca
 
 


Juca, igazad lehet, hogy meg kellene várni, míg rááll. Mert így tényleg nem láttam, hogy jól áll-e a lábán. Bár nagy is volt rá és nem volt kisebb (az olcsóbból). A Bécsi úton néztem, a stop shopban. 10 perc kocsival, én oda szoktam járni.
De tényleg annyira idétlen, hogy zokniban feszít a babakocsiban. + azért is akartam valamilyet venni, mert ezeket már nem tudja egykönnyen lehúzni a lábáról, a mostani kocsicipőt pedig totálisan felesleges ráadni, mert 10 mp alatt lerúgja vagy lehúzza. Ezt is próbálta, csak nem ment.
Vendég
 


Sziasztok, délután nagy volt itt a pangás.
Csak nem azért mert megint nem működött az oldal?

Képzeljétek, Ádi még csak most azaz fél tízkor aludt el, eddig Tomival felváltva játszottunk vele.

Gabella, Te egy sütikirálynő vagy! Nálunk szinte soha nincs itthon semmi édesség pont abból a megfontolásból, hogy egyszerűen képtelenek vagyunk mértéket tartani. Ha van süti, csoki, addig esszük amíg csak találunk. De egy merő kínzás a fotó amit feltettél, összefut a nyál a számban, nyam nyam.:-) Mindjárt leugroma non stopba valami fincsiért. Szabad kicsit bűnözni, nem?

Holnap lesz az anyósom temetése.:-( Fura az egész, mert már négy hónapja nem él, csak a hamvasztásos szórásos temetés miatt a szertartást áprilisra tették mert ilyankor már jó az idő. Nem tudom, mennyire fogja a férjemet felzaklatni. Mindenesetre mellette leszek és segítek ahogy tusok. Habár, biztos engem is kiborít majd, nekem is nagyon hiányzik a mama, hiszen minden nap találkoztunk és sok sok közös élményt őrzök vele kapcsolatosana z emlékeimben. Nincs nap hogy ne jutna eszünkbe, hogy ne idéznénk fel őt.


Juca, a hoteles storyt megagáz. Nem irigylem szegény lányt, aki ezt leírta.Ilyen kálváriát, pedig ők csak pihenni szerettek volna egy kicsit. Ilyenkor kinyílik a bicska a zsebemben, hú de megírnám ezt a történetet! Kérdés hogy a szereplők vállalnák e az arcukat???????
Hol találtad a történetet?


Kimi, megkaptam az emailt, hát igen, kompromitáló fotók! :-)
Ha felraktad volna őket közröhej tárgya lennék.:-)
Hogy értsétek: Móniéknak sikerült a talin két cikis fotót csinálni rólam, az egyiken épp lenn van a farmerom slicce, a másikon meg pont bedőlök, valszeg az Ádámot itattam, Milán pedig a hátsó felemet stíröli. :twisted: Miért mindig én?!? :D

Na megyek mert még szanaszét van minden és már igencsak későre jár az idő.

Szép estét és jóéjt Nektek!

Kitti

Tündérpöcök
Kép
http://kitti.blog.hu/
tündérpöcök
 
 


Sziasztok!

Eni, megértelek. Mi majdnem minden hétvégén így vagyunk: elutazunk, későn érünk haza, aztán egy napig semmihez nem jutok hozzá, mert Kírának hiányzik a „tömeg”, akik eddig folyamatosan szórakoztatták, és így keddre marad a mosás-teregetés-pakolás, szerdára a vasalás. Aztán lassan kezdődik előlről… :( Na, nem baj. Van jó oldala is annak, ha folyamatosan utazik az ember :)
Jók a fotók!

Kimike, tanácsadást nagyon szívesen! És nem megindogni rögtön egy kis sütitől
De azért tudom, néha kell bűnözni is!!!
Szandival kapcsolatban: én még nem vettem, mert mi örököltünk egy Siestát. De a sógornőm (az ő fiáról örököltük) azt mondta, hogy ő is csak első alkalommal vette ezt meg, aztán úgy döntött, hogy kicsit húzós az ára, és utána már mindig Linea márkájú cipőt vett. Állítólag ránézésre nagyon hasonlít a Siestára, teljesen hasonló a kialakítása, viszont árban kb. a fele.

Colett, a gyerekeid nagyon édesek, mi is sokat emlegetjük Mátét azóta! Nekünk ugyan lányunk van, de majd legközelebb igyekszünk egy fiút összehozni, és akkor ő biztos ugyanilyen csibész lesz!!!

Gabella, Mesinek jobbulást! Édesek a képek! Kíra sose aludna el az ágyában napközben!
Játékkal kapcsolatban: Kíra most kapott a nyuszitól egy telefont (olyan hagyományos kinézetű, zsinóros), ami különböző hangokat ad, és nagyon szereti, egyszer-egyszer mondja is hogy „halló”! Lányos játékok közül most éppen egy rongybaba a kedvence, amit karácsonyra vettünk neki, 1000 Ft volt. Imádja. Hangosan sikogat és nevet neki, és rágja a haját (pamutfonalból van a haja, úgyhogy annyira nem izgulok, mint a hagyományos, vékonyszálú babahaj esetében).

Anita, mit mondott a doki a pöttyökre?

Kitti, a wellness hoteles sztori az indexen is megjelent…

tandika
 
 


Sziasztok,

a délutáni séta után próbáltam volna írni, de nem sikerült :evil: ! Vajon miért???????

Gabella: ez a süti tényleg nagyon fincsinek néz ki :) .

Kimi: cipőügyileg nem igazán tudok segíteni, mert még nem aktuális a téma, de én is úgy gondolom, hogy miután már áll, akkor érdemes venni. Az árak tényleg borzasztóak, én is nézegettem.
Ha már itt tartunk, én azon is kiakadtam, hogy 1600 Ft alatt nem igazán lehet sapit venni :evil: ! Alig van benne anyag és van pofájuk ennyit elkérni :evil: ! Bár nem tudom, miért csodálkozom...

Kitti: hamvasztásos szórásos temetés???? Soha nem voltam még ilyenen és az is olyan furcsa, ahogy te is írtad, hogy 4 hónappal a halála után temetik az anyósodat...
Ez vmi különleges temetés lesz, ha lehet ilyen szót használni egyáltalán?

Mári: jó, hogy jelentkeztél. Hány éves osztálytalálkozó volt?

Oriandy: a mostani hétvége nem jó, mert szombaton suliban leszek és este 10-kor érek haza :evil: ! Csak egy kicsit vagyok ideges...
Remélem azért össze tudjuk hozni valamikor :) !

Marci a délutáni séta alkalmával úgy döntött, hogy meghódítja Hanna babát és a kezét nyújtotta :) !
Nem lehet elég korán kezdeni :) !

Kép

Én is elteszem magam holnapra! Szép estét mindenkinek :) !

Eni

Eni
marcy
 
 


Üdv.

Kora este nekem nem volt jó a babanet, de most is meg van kergülve, hiába van beállítva, hogy GMT+2 óra az időszámítás, az előbb egy másik topicba küldött üzimnél még a téli álmát aludta a szerver. :o
Csajok, ha van ügyfélkapus regisztrációtok, ajánlom figyelmetekbe a TAJ-szolgáltatásokat, majd az indítás után megjelenő ablakban a Betegéletút menüpontot. Megnéztem, a TB a csaszimért 176 ezer valahány forintot utalt a kórháznak.

Juca, a férjem már kérdezte, hogy miért nem szervezek ide talit, mondtam neki egyetlen gáz az, hogy nem tudok olyan helyet, ami bababarát volna, és lenne a környékén egy biztonságos játszótér pl. Na meg jön a nyár, mindenki nyaral, meg ugye jönnek a Skoda-talik, ahol nekünk szinte kötelező jelenésünk van, stb.
A sztori nagyon tanulságos…én egyébként nem vagyok odáig a wellness (és társai) szlogennel hirdetett szállásokért, nekem valamiért a szívem az egyszerű kis zugokhoz, apartmanszobákhoz húz.

Reni, de jó, hogy tettél fel képeket!
Úgy látszik, hogy a Petik már csak ilyenek, néha az enyém is a saját forgolódásával kelti fel magát. :o

Oriandy, hát takarításra én még csak lélekben készülök, pedig „csak” a szőnyegeket kéne kisikálni. :)

Kitti, erről a nem látszik dologról annyit, hogyha mi pl. tegnap porszívóztunk volna, akkor ma délelőtt kopaszra téptük volna a fejünket, mert a drága fiam körbe-körbe hurcibálta a kiflivéget, amiből néha csócsált egy kicsit… :D
Este én is mostam, Petike jól teleette magát kukival, aminek a vége az lett, hogy kétszer jól leböfizte az épp rajta levő göncöket, még jó, hogy mindig itthon voltunk, mikor a balesetek történtek.
Hát ezen a gépen nem tudom megnézni a videót, majd holnap a gyorsabb masinán bepótolom.
Jézus, még csak most lesz a temetés, én azt gondoltam, hogy már rég megvolt. Akkor én még ne is panaszkodjak…ugye apu febr. 12-én halt meg, és márc. 5-én temettük, akkor jó volt az idő.
Hát én megnézném azokat a képeket, különösen azt, ahogy Milán a hátsóddal szemez…

Marcy, nálunk is van ilyen csendélet, de nálunk először Peti alszik el, és utána megy mellé a férjem. :)
Én két hete szombaton vettem Petinek egy vékony sapit 700 Ft-ért, de előtte pénteken beszereztem neki egy nyári fejfedőt 390-ért.
Édes a fiad, ahogy udvarol. Tegnap Peti is előadta magát, nálunk volt egy ismerős pár, a lányuk 1,5 hónappal fiatalabb a fiamnál, és édesek voltak, mert Fanni elmászott, Peti meg „ment” utána. Már kergeti a lányokat…

Kimike, én most teljesen le vagyok maradva a hófordulókkal. :( Szégyellem is magam. :oops:
Akiket érint: sok puszika a gyerkőcnek hófordulója alkalmából.
Én Peti szandiját 1990 Ft-ért vettem, tartja a bokáját, harántemeléses, és a belseje bőrből van, tehát nem fülled bele a lába. De tényleg csak akkor add a lábára, ha már áll, és kapaszkodva lépeget, „dísznek” tök felesleges, főleg, hogy az éles használatig Milán ki is nőheti. :)
Petinek két „kocsicipője” van, az egyik tépőzáras, na azt sepill alatt leveszi, a másik (ami inkább mamusz jellegű, de a célnak megfelel) zippzáras, na annak még nem jött rá a technikájára, igaz, lóbálja benne a lábát, de a cipő még nem repült le róla. :D

Gabella, bolha? De komolyan! Néha nálunk is előferdül, mert bárhonnan haza lehet hozni. És röhejes, de én néha a sima víztől is képes vagyok vakarózni, én sem tudom, miért.
Látom, Mesiből is informatikus lesz. :D
Mekkora ágya van Mesinek, hogy ilyen jól elfér a nagy Micimackó mellett??? :o
Érdekes, amit a házaséletről írsz…nálunk ez úgy van, hogy nekem este lenne jó, de akkor a férjem alszik (pedig állítása szerint jó lenne, ha felkelteném, de nekem nincs szívem hozzá), neki meg reggel volna optimális, de fél hatkor az én fejem még igencsak kómás. :D
Taliban benne lennék, de szegény Reninek még mi is messze lennénk onnan fentről, vagy nem?

Colett, Noi hogy fordul meg??? Itt nálunk a játszón van bébihinta, na abban elég érdekes lenne megfordulni…(habár tudom, hogy a gyerek számára semmi nem akadály)
Én Petinek bébiételes üvegben fagyasztom a kaját, de ha messzebbre megyünk, akkor bolti eledelt kap, ha más nem azért, mert az a kocsiban felmelegszik…

Mári, összefoglalásra én nem vállakozom, mert tutira kimaradna valami, valaki.
„Vittem haza a cicit.” -- > na ezen jót mosolyogtam.

Na én is lelövöm magam, holnap délelőtt jó sokfele kell majd mennem, majd megálmodom, hogy viszem-e Petit, vagy ráhagyom anyukámra.

Ági

Ági és
KépKép
exdeus
 
 


Mondanán, hogy jó reggelit mindenkinek, de már lassan jó ebédhez szól a nóta van. :)
Mi ez a nagy pingipangi itt?

Kitti: Milán az idősebb csajokra, illetve asszonyokra bukik. A kis házasságtörő. Észrevettem, hogy a bébi lánykák még egyenlőre nem foglalkoztatják. :lol: Tényleg, Kitti, neked nincs férjes neved? Megtartottad a lánykorit? Küldtem egy privit, amit még nem olvastál. :evil:

Megyek gyorsan vasalok, míg alszik a bébi. Később még jövök, addig írjatok! :wink:
Vendég
 


A babanetes óra késők egy picikét, néhány órát csak. :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Nekünk extra fos éjszakánk volt. Peti fél 3-kor úgy döntött, hogy elég volt és negyed 6-ig szórakoztatott. Legalább 10-szer cicilt, elaludt, majd beraktam a kiságyába, ahol őrült forgolódásba kezdett és felkeltette magát, végül mellettem aludt el és visszacsempésztem a kiságyába.
Brr... Nagyon szarul vagyok. Kezdek visszaszokni a kávézásra!

Tényleg nagy itt a pangás!

Gabella!

Süti guszta. Peti napra megsütöm! Bár, én nem ehetek. Húsvét hetén visszajött 2 kiló.
3 napja elkezdtem egy zsírégető diétát, amivel anno 4 hét alatt 15 kg-ot fogytam. Most kissé felturbóztam plussz kalóriával, nehogy elmenjen a tejcsim!

Móni!
Én sem vettem fel a férjem nevét. Ezt még esküvő előtt megbeszéltük. Nekem így jó és szeretem is a nevem!

Reni
Kép
prenata
 
 


Kimike, nekem férjes nevem van (de ezt tudod). Igaz, kicsikét hosszú. 8) :lol: Nekem anno természetes volt, hogy felveszem a férjem nevét, eredendően xy-né lettem volna, de a Ferenc, mint keresztnév nekem nem nyerő... :idea:

Ági és
KépKép
exdeus
 
 


Sziasztok most csak bekukkantottam.
Gyors leyzek mert dolgoznom kell és mindjárt itt az ideje hogy menjek a bölcsibe a kis haramiatojásért.

Túl vagyunk anyósom temetésén, nagyon szép volt, már amennyire egy temetés szép lehet. Egy sziklás kis művízesést csináltak, szökőkúttal, abba mosták bele a hamvakat. Nagyon megható volt, tényleg.

Móni, én hivatalo9san Gürtlerné Szurovecz Kitti vagyok, s azért csak a lánykori nevemet használom mert így ismer a szakmámban mindenki és nem akarom megzavarni az egyéneket a névváltoztatással. Meg milyen hülyén nézne már ki ha valamilyen né lenne a cikkeim alá írva.:-) Gondolkodtam még a Gürtler Kittin is, ami jól hangzik csak megint az vele a probléma, hogy mire mindenki rájön hogy az én vagyok, a nap lemegy... :D

Na most mennem kell mert megjött Tomi s ebédelünk.:-)

Kitti

Tündérpöcök
Kép
http://kitti.blog.hu/
tündérpöcök
 
 


Gabella!

A Kinga szelet tésztáját mekkora tepsiben sütöd???

Reni
Kép
prenata
 
 


Marcinak nagyon boldog hófordulót kívánok!!!!

Reni
Kép
prenata
 
 


Reni, nekem sincs férjes nevem. De örülök, hogy más is így van ezzel, mert engem sokszor ufónak néznek emiatt. :lol:

Marcika, boldog hófordulót! Ezért Anyukád biztosan elvisz a szökőkúthoz pancsizni. :wink:
Vendég
 


Kitti, én sem voltam még soha ilyen temetésen. És Enihez hasonlóan engem is nagyon meglepett, hogy 4 hónappal később temették Anyósodat. Őszinte részvétem!
Vendég
 


Sziasztok!

Szép napot mindenkinek!

Képzeljétek, csúcsot döntöttünk! Pozitív értelemben. Kíra este fél 9-től reggel fél 6-ig aludt egyfolytában, majd evett, és aludt tovább fél 8-ig!!! Hip hip hurrá! :lol: 8) :P :P 8) :D
Első éjszaka, amit végigaludtunk!!!! Fogalmam sincs mi történt, de úgy érzem, ma éjjel még meglesz ennek a böjtje! :?
Napközben még mindig elég nyügi, most végre alszik, gondoltam, kihasználom, és írok pár sort!

Reni, nektek kitartás!

Anita, mi van a kiütésekkel?

Marcika, boldog hófordulót!!!!! 8)

Kimi, nekem van férjes nevem, de nekem nem furcsa, ha valaki megtartja a sajátját. Csak az enyém olyan semmilyen, mindig azt gondoltam, majd a férjemé javít rajta, erre kiderült, hogy a férjemé is semmilyen :) Én úgy szerettem volna, hogy x-né xy, de ez nem lett jó, mert a férjem Nagy, én Németh vagyok, és akkor ha összeolvasod Nagyné Németh ..., mindig az jutott eszembe, hogy a válasz az lesz, hogy "a Tiédet!" Úgyhogy összeraktuk a kettőt kötőjellel.

Kitti, a munkahelyemen én sem szóltam, hogy változtassák meg a nevem, mert én is úgy gondoltam, hogy mindenkit összezavar, ha mást látnak a belső telefonon kiírva, így nem foglalkoztam vele. Csak akkor, amikor eljöttem szülési szabadságra, hogy a levelek, amiket küldözgetnek, mégis hivatalosak legyenek.

Eni, vagy a május 1-i hosszú hétvégén, vagy a következőn megyünk Szombathelyre, még nem tudjuk!

Juca, szombat este mondta Kornél, hogy Neked errefelé lakik a nagymamád (ha jól emlékszem, nagymamát mondott, bocsi, ha nem)???? :o :P

tandika
 
 


Hali.

Akkora a fejem, mint egy hőlégballon... A férjem bérpapírját a 6.-i fizetésutalás után voltak szívesek két napi könyörgés után ma kiadni...eldobom az agyam. :arrow:
Ha valami igazolás kéne, szerintem egy hónapra előre kéne szólni, hogy időben kész legyen. :twisted:

Érdekes, amit a névváltoztatásról írtatok. Egyébként ha olyan valaki hív, aki régebb óta ismer, akkor annak én is a lánykori nevemen mutatkozok be, mert a Szentesinére valszeg fél órás csönd lenne a vonal túlsó végén a válasz. :roll:

Ági

Ági és
KépKép
exdeus
 
 


Sziasztok Lányok,

Marcika köszöni a köszöntést és igen, voltunk a szőkőkútnál :) !
Mivel délre fogorvoshoz kellett mennem, ezért Istivel megbeszéltük, hogy addig ő sétáltatja Marcit.

Ami a legfontosabb: Marcinak kibújt a 3. fogacskája!!! Vééégre!

Délelött elmentünk a csicsergő foglalkoztatásra (mondókázás volt, mese, furulyázás), egész jó, úgyhogy jövő héten is megyünk.
Összefutottam ott egy csajjal, akivel együtt szültem. Már ezért is érdemes volt :) .

Most gyorsan megebédeltetem Marcit, mert ma minden csúszik, aztán megpróbálom megírni a már múlt héten emlegetett beadandómat, mert még azzal sem haladtam :( .

Ma is nagyon meleg van, lefogta a kezemet a nap, az arcomon is érzem, hogy kipirult. Megjött a jóidő, most már végleg :) !

Kitti: elég különleges lehetett ez a temetés. Ti szerettétek volna, ha így történik? (Persze ki más???)

Én is megtartottam a születési nevemet. Én úgy voltam vele, hogy megszoktam, szeretem, nem tudnám elképzelni, hogy 28 év után valahogy máshogy kelljen bemutatkoznom. Istit nem zavarta :) , csak egy kicsit :lol: !

Tandi: ha már biztosan tudjátok, hogy mikor jöttök, akkor megbeszéljük a találkát és esetleg, ha Oriandyék is ráérnek akkor, akkor ők is csatlakozhatnak :) !

Bocsi, ha kicsit össze-visszaság, de több részletben írtam :lol: !

Most én is megyek ebédelni!

Eni

Eni
marcy
 
 


Tandika: ügyes Kíra, csak így tovább (gondolom ti is ezt szeretnétek :wink: ) És te bírtál aludni? A kórházban anno azt mondta nekem a védőnő, hogy ébresszem éjszaka a gyereket szopizni. Na első éjszaka itthon, elaludt kb. 9 körül, és csak nem akart felkelni 3 óra múlva enni. Mindezt éjjel 2-ig bírtam, majd felébresztettem. A kis csöppség pedig csak pislogott, hogy most én mit akarok, mit dugdosok a szájába? Na utána soha többé nem ébresztettem éjjel, inkább aludtam én is. :lol: :lol: :lol: Szóval csak ezért kérdezem.

Az a baj ezzel az idővel, hogy kint tényleg meleg van nappal ( a kocsiban klímáztunk tegnap!), de estére még nagyon lehül és nálunk már nem fűtenek. És én pl. ma éjszaka is fáztam.

Na úgy hallom felébredt a kis maszat, megyünk sétálni. Sziasztok
Vendég
 


Helló!

Tegnap akartam még este jönni, de nem volt jó a bnet. Most gyorsan pótolom. Kiderült, hogy Kornélnak napallergiája van. Illetve egyelőre így áll a dolog. Kaptunk krémet és minimum 30-as fényvédőfaktorú naptejet kell használnunk minden séta előtt. Ha nem múlik akkor további vizsgálatok, hogy mitől lehet az arcán a viszonylag nagy méretű folt.

Marcinak boldog hófordulót!

Gabella: ejnye-bejnye süti miatt. Ráizgultam! :oops: A pillangó kiütésre pedig azért gyanakodtam, mert annak speciális változata, mikor az arcon jelenik meg (az orrnyergen és át a két orcára, mintegy pillangót formázva) Egyébként semmi más tünete nincs, se viszketés, se láz. Teljesen enyhe lefolyású, de kb 2-3 hét mire elmúlik. De Kornélnak máshol nincs, csak az arcán. Ezért gondolt a doktornő napallergiára.

Én felvettem a férjem nevét, bár kb 5 perc mire így leírom a nevem, de sebaj. Egyébként vannak olyan szakmák, ahol nem érdemes felvenni vagy legalábbis jobb a lánynevet használni. Ilyen spec pl, ahogy Kitti is írta az újságíróké, de az orvosé is.

Közben Kornél segített gépelni, így egy kicsit lassan ment. El is megyünk beszerezni a krémeket. Ha nem lesz rossz ma este is a bnet, akkor még benézünk!

Anita

Kép

Kép
wawel
 
 


Sziasztok!

Csak gyors helyzetjelentés.

Pannát elvittem ma súlymérés ezért hamarabb leléphettem a yardról.Agondozónéni azzal fogadott, hogy Pannuskának 38.4 fok volt popsiba mérve a láza. Na mondom fasza.
Adott egy kúpot neki amitől lement. Most szépen alszik az ágyában amit nem csodálok mert ritka szar éjszakánk volt kb.: 2 órán keresztül folyamatosan fent volt és még 6X kellett hozzá kellni ezen kívül.
Látom, hogy jön a foga felül de én nem hiszek abban, hogy attól lenne lázas.
Mindegy kivárunk és ha holnap reggel is lesz láza akkor megint irány a dokker.
Persze én tele vagyok idézettekkel ( ügyfelekkel) , úgyhogy fogalmam sincs hogyan lesz a hét hátralevő részében. (sajnos senki nem csinálja meg helyettem és azért azoknak rossz lehet akik potyára jönnek be még akkor is ha "csótányok".

Tali: Nagyon fiatal minden anyuka és szuper csinosak vagytok.

Reni!
Azonnal akarom a zsírégető diétát, nekem jöhet az eredeti változat.

Mindenkinek köszönöm a hófordulós köszöntéseket.

Juca!
Ezer köszönet a disznózsíros-körömvirágos kenőcsért, Pannának csak attól múlt a popsi seb.

Kép

Kép
katus73
 
 


Hahó, ismét csak egy gyors bekukk.

Katus, örülök hogy végre olvastam tőled valamit, hiányzol ám! Bár annak nem örülök hogy Pannus már megint lázas.:-(
Ádi mióta megjött a jó idő nem volt beteg.Kinn vannak az udvaron folyamatosan, kinn is alszanak és azt hiszem ez jót tesz neki.

Móni, én nem találom azt a privit amit küldtél. :?:
Ja, hogy az iwiw meghívósra gondolsz? Hagyjuk a fenébe, annyira nem fontos, teljesen zakkant a csaj. Ha tudta, hogy ezzel az email címmel már regisztrált, nem értem miért ezt adta meg, elvileg az anyukájának kellett a meghívó. Mindegy, így járt.:-)

Most indulunk sétálni, a férjemmel együtt, aztán este ő próbál, én meg próbálok blogot írni, feltéve ha időben elalszik az Ádám.
Igyekszem lefárasztani, bár mostanában nem könnyű. És répás-csirkés trutyit is csináltam neki vacsira. :P

KÖVETKEZŐ TALI:
MIT SZÓLNÁTOK EGY BABÁS STRANDBULIHOZ???????

Kitti

Tündérpöcök
Kép
http://kitti.blog.hu/
tündérpöcök
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?