Új privát üzeneted érkezett!

halihó!
tinu:
Tényleg így van, hogy az első karácsonykor nem is fogja fel, hogy ő most ajándékot kapott. Szerintem a másodinál sem nagyon:) A fa úgyis elvarázsolja. :) Nagy fátok lesz?
Nálunk lesz ajándékozás, nagyszülők, dédik (na és mi is ) már évek óta erre várunk, hogy az unokának ajándékot vehessenek, és mivel én nem vagyok híve annak, hogy minden alkalom nélkül csak úgy kapjon ajándékot, ezért most leadtam a listát, hogy mit szeretnénk, és lecseréljük a játékparkját. :) A csörgőkből és a rágókákból igencsak kinőtt, készségfejlesztő játékai pedig nincsenek, a karácsonyt vártuk vele. :)

Meleg téma:
Engem sem zavar egyálatán. Ez a melegezés nekem olyan, hogy ezeknek az embereknek a szexuláis életébe avatkoznak bele, rosszallják. Ahhoz pedig kinek mi köze? persze azért nyilvánosan ne másszanak rá egymásra, dehát ez egy hetero párnál is elvárás lehet :)

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Jelentem én is megsütöttem a mézeskalikat, kb 200 db-t :!: -bár nem számoltam meg, de baromi sok van. Még a diszítés nincs kész (talán éjjel lesz rá időm) :roll: :roll: , de majd utána küldök virtuálisan nektek is! :P

Falexa!
Meg tudnád mondani, hogy a csokimázhoz pontosan miből mennyit tettél, mert nekem olyan recept kéne ami villám gyorsan szárad és nem folyik le. :)
Nem semmi milyen korán elkezdett beszélni a kis BAzsi. :shock: :shock: :shock: Ráadásul a labda nem is olyan könnyű szó. :shock: :shock:
Nálunk megy: appa, ajja, papa, mama, adide, kőll. :lol: Hát azért ezt még nem teljesen tekintem beszédnek, főként mert többnyire csak én értem. :)

Tinu!
Szabad megtudni, hogy milyen összezördülés volt vagy titok?
Vizsgáid azé sikerültek?

Winnie!
Jaj-jaj szegény Réka baba! :cry: :cry: Ez az immunrendszer :x , pedig azt mondják, hogy a tejes babák ellenállóbbak. :roll:

Mági!
Gratula Anna felüléséhez. :P Doki segített vagy ment magától? Gyönyörű bébike! Centrifuga! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Végre szombaton költözés! :P Hát azért kari előtt nem kis meló lehet.

Sziszi!
Én a tv-ben láttam ezt a riportot és szinte szóhoz sem jutottam, annyira hihetetlen, hogy ilyen előfordulhat. Még jó,hogy az egyik apa kicsit gyanakvóbb volt, de hát az az egy év, az olyan meghatározó. Én el sem tudom képzelni, hogy elszakadjak Veronikától. Mi jól megnéztük a szülés után és tuti nem cseréltük el, összetéveszthetetlen. :lol:

Ante!
Hát ez csúcs szupi! :P Nem gyenge Lidi mozgása. Szerintem valami hastáncra írasd majd be. :lol: Veronika is itt volt amikor megnéztem a videót és ő is roppta. Persze ő csak a lábát hajlítja és nyújtja.

Nika!
Gratula Gege lépéseihez! :P Egyedül vagy segítséggel megy a szobában? Jó korán elkezdte!Videó?

Sziszka!
Most már akkor jobban van mindenki? Ezt még nem hallottam (pedig több ismerősöm is van kint), hogy kint már egy hónappal előbb állítják a fát. :shock: :shock: :shock:
Hát tőlünk max 1 ajit fog kapni a baba karira. Így is most annyi játékot kapott, hogy attól félek, hogy nem fogja őket egy idő után értékelni és mindig újabb és újabb fog kelleni.

Rena!
Nem gyenge ez a játékcsere. :evil:
Felsírás: nálunk is van egy csomószor. Én arra gondoltam, hogy valami miatt rosszat álmodott vagy csak felébredt és akkor rögtön eszébe jutok és azért sír. Még a szülinapjára kapott egy nagyon meleg hálózsákot, amibe nem nagyon tud mozogni és így sokkal többet és nyugodtabban alszik. Ja és raktam a lepedője alá báránybört, meghát a hálózsák is melegít. Talán ez volt a baja. De persze van hogy így is felkel, akkor a fogára fogom, meg nem tudom. :?
Én is ma háromnegyed 7-kor keltem, de én még tudtam volna aludni. :( Igaz este valamiért nagyon járt az agyam és kb 1 volt mire elaludtam.

Brigó!
Irigy-irigy bulizásra! Már én is úgy mennék.

Noémi és Veronika

KépKép
fnoe
 
 


Mági: nem lesz nagy fánk, egy kisebb, amit fel lehet rakni az asztalra. Így legalább nem dönti fel a gyerek. :) Még meg se vettük, talán ma.

Veronika: röviden annyi, hogy kialakult egy kis véleménykülönbség a fejlesztéssel kapcsolatban és Bunny kissé keresetlen stílusban beszólt nekem. Én visszaszóltam. Aztán utána ő elköszönt, de még utoljára bedobott egy olyat, hogy másoknak sem tetszik a fejem, csak mások nem szólnak érte. Ezen kicsit :shock: én, és mivel a többiek nem szóltak semmit, csak marasztalták Bunnyt, ezért én kicsit szüneteltettem magam.
A vizsgám gondolom, sikerült. Eredményt még nem tudok, írásbeli volt.

Na de még mindig nem nagyon tudok jönni, mert TÜnci itten kolbászol a lábaimnál, képtelenség írni...

Kép
Kép
tinu
 
 

 
 

Noémi! Ügyes vagy!!! Nem tudom a mi mézeskalácssütinkből lesz-e még valami. :roll:

Tinu! Noémit akartál írni,ugye?

omr
 
 


Értem én így is, különben meg már Rena is voltam. :lol: :lol: :lol:

Rena!
Hát én nekem is úgy jött össze a sütés, hogy a dédi itt volt és vigyázott a babóra 3 órát, neki menni kellett de pont elkészült a sütés. A diszítést viszont abba is lehet hagyni, meg talán este is tudom csinálni, így talán elkészülök vele kariig. Aztán ezen kívül milyen sütink lesz még, azt nem tudom. :roll:

Segítsetek!Please! :) Mit lehet venni egy 15 éves kis/nagy csajnak karira? Tudományos könyvei mázsa számra vannak, másikat nem tudom milyen érdekelné. Igazából van egy csomó ötlet, de mindegyiket elhesegetem, mert lehet nem értékelné. Pont a kamaszkor amikor elég kiszámíthatatlan mindenki. :?

Körkérdés: aki nem olyan lusta és nem hagy mindent az utcsó pillanatra, mint én, az írja le lécci, hogy kinek mit vett (talán nem olvassák és nem lőjjük le a meglepit :lol: )
Én egyedül a férjemnek vettem meg az ajit egy autós üléshuzat szett formájában. :oops: :oops: :)

Noémi és Veronika

KépKép
fnoe
 
 


Noémi! Én már csomagolok! :P
Tusfürdőket többségben, 1 Wilbur Smith könyvet,egy másik könyvet, az csajos. Szempillaspirált, fényképtartót.
Gyerekeknek: rucikat, kirakót, játszósátort. Petráét akkor csomizom, ha nem látja. Most nagyon segít. Celluxot a fogammal tépem mindig, aztán ráragasztom az asztalra,ő meg leveszi és dugja a számba. :lol:
15 éves lánynak: szájfény, parfüm, valami más könyv (ha már tudományos sok van), zene cd (bár azt úgyis letölti manapság mindenki), pulcsi, úgy hirtelen ennyi. Nem tudom,ismerni kéne.
Nekem még az angol pasi van, 0 1221 45
parlamentes puzzle most a nyerő a gondolataim között.
na megérk0e101001 01ze01tt a cica. amint látjátok. szóval lépjek le, de hogy? elvitte a cica az egeret! :lol:

omr
 
 


Falexa! Most hívott Norbi Skypeon, Anikó már a repülőn van, ma érkezik, holnap lehet, hogy felbukkan nálad ő is délelőtt. 2001010000 Mondtam még hétvégén,h én megyek szerintem 20-án, ott tudunk talizni. Szóval ezt jól leszerveztem neked. :oops: :D De gondolom örülsz. Aztán sajnálom ha mégsem jön össze. :cry: No. Bocs 0mi0ndenkinek az offért, csak hirtelen így volt a legegyzserűbb. :oops:

omr
 
 


Sziasztok!

Rena, elvitte az egeret :)

15 éves csaj, szeirntem azok öltözködni, meg szépészkedni szeretnek...

jelentem, mával mi is készen vagyunk minden ajival.

apa, hát ő sokmindent :oops: ing, pulcsi, egy sporttatyi, mert elszakítottam, könyv, névtábla za ajtóra, mert még nem volt :), naptár

nagyik, naptár, anyuék raclette, anyós arckrém

barátnőm, azslatgyümis méz, és mézcsurgató,
másik: Kátayból vicces konyhacucc, fürdősó

babó: tanuló kutyus, egy kocsi, könyvecske

a nagyobb dolgok...

Tinu, azt tegyük hozzá, hogy Rólad senki sem feltételezte, hogy lelépsz, ezért nem marasztaltunk :) csak a teljes képhez ez is hozzátartozik... :)

nrkünk apa tegnap megvette a fát, az is megvan

KépKép

KépKép
winnie27
 
 


ja, kiscsaj javulgat, én viszont tiszta dátha... :?

KépKép

KépKép
winnie27
 
 


Noémi: a mikulásokat olvasztottam meg gőz fölött utána be a hűtőbe 10 perc alatt kész, amig olvadt szortam bele színes cukor darát. Nagyon mutatós! Ezt kapja a család Bazsitól meg egy Bazsis hűtőmágnest. Már össze is csomagoltam őket. 2 ajim még nincs meg, de a többi becsomagolva és persze Bazsi is segített így kb. kétszer annyi ideig tartott! :)

Puszika!
KépKép
fölkalexa
 
 


Sziasztok!

Én is vagyok ám, csak eddig tanultam a vizsgára! Na ezt a sztorit figyeljétek: elmentem ma vizsgázni, mint kiderült Szombathelyre kellett volna mennem (ezt év elején felírták az üzifalra, azok az üzik meg már nem látszódnak, csak ha rájuk keresel :evil: ) de azt mondta a csaj az tan.osztályon, hogy nem baj, a sztrájkok miatt úgyis átrakták jan. 4.-re. Erre hazajövök, hogy akkor minden oké, majd akkor, megnéztem a honlapját a sulinak, erre 2 napja kitették, hogy mégis ma lesz/volt. :evil: :evil: :evil: Én meg ezt az oldalát nem olvastam 2 napja, hanem csak a másik 2 oldalát a sulinak. Annyira ideges lettem, mert már panaszkodtam eddig is, hogy minden infó így jut el az emberekhez, ha szerencséd van, akkor kapod csak meg őket! Most majd mehetek utóvizsgázni, így, hogy most tanultam rendesen. Sőt annyit, hogy a gyerekem apás lett közben! :roll: :lol:

De képzeljétek, arra jöttem haza, hogy Kiara egyedül sétálgat. Na jó, úgy, hogy azt hiszi apa fogja a ruháját a hátánál, de apa meg elengedi sutyiba. :lol: :lol: :lol: És simán billegés nélkül sétált így rendesen hosszú távokat ma már többször is. Szóval menne neki, csak a bizti kedvéért kell fognia még a kezünket/nadrágunkat, .... :D :D :D :D

Kari:
Mi is csak 1 ajit vettünk neki, mert úgyis kap majd dögivel, pláne, hogy a szülinap is nemrég volt, így arra is rengeteg játékot kapott! És nekünk is kis fánk lesz, hogy fel lehessen rakni magasabbra!

Noémi: társasjáték - valami felnőttesebb, nevetős (Activity, Tabu, Da Vinci code-os vagy kvízes társas) vagy kirakó, CD, de szerintem ennyi idősen már örülnek a ruháknak is (persze csak a vagi ruciknak, táskáknak, ...)

Ante: Lidi nagyon komolyan nyomja a bugit! :lol: :lol: Kiara is még csak rugózik!

Csajnak még mindig csak 1 foga van, de nagyon nyomulnak a felsők már, olyan, mintha csak egy vékony hártya tartaná őket! :?: Tényleg akartam kérdezni, hogy ha kitört a fog, mennyi idő alatt jön ki általában teljesen?

Kép
kernico
 
 


Noémi: ne hari, én egy csomószor zsigerből a gyerekek nevét akarnám írni másoknál is. :oops:

Nekem még hátravan egy csomó ajándék beszerzése. :oops: ÉN ehhez mindig béna voltam. Majd péntek délelőtt elbabakocsizunk az Árkádba a gyerekkel.

Na Tüncőről két viszonylag friss kép.
Kép
Kép

Ahogy ígértem, magunkról egy kicsit.
Szóval mostanában TÜnci tökre okosodik. MA reggel tapsizott először. Meg ha nekiállok rázni a fejem, akkor ő is csóválja és közben nagyokat vigyorog. Nyújtogatja felém a tárgyakat, meg dobálja ki a macit az ágyából és közben nézi, hogy hova esik. Persze vissza kell neki adni, hogy újra kidobhassa. És kapcsolgatja a villanykapcsolót. Imádja a kukucsjátékot is. És olyanokat szokott mostanában halandzsázni, hogy "gluggy-gluggy". :lol: Tudom, ezek kis dolgok ahhoz képest, amiket ti szoktatok írni, de nálunk ez a nagy todomány. Én ezeknek is örülök nagyon, mert látszik, hogy fejlődik. :D

Kép
Kép
tinu
 
 


fnoe:
nem magától sikerült, Dévényis csajszihoz vittük, eddig kétszer voltunk. A második alkalom után aznap este felült egyedül. Januárban kell megint mennünk, alig várom, hogy elmondjam neki a tudományunkat :)
Ma felkapaszkodott az ágy szálánál. Hát olyan boldog voltam :)
Ja és mostmár 8 fogunk van, 2 bújt ki egyszerre!

tinu:
hogy Tündinek mekkora haja van! :)

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Tinu, ja, mekokra haj, nagyon édi!
Tök más az arca a két képen! és jó nagy szemek :)
Árkád, hát nem irigyellek, ma de is tök sokan voltak, kitartást...

KépKép

KépKép
winnie27
 
 


Noémi : egyedűl megy már kapaszkodva már megy egy ideje nem régóta de rákapott az ízére hogy igy is lehet és azóta nagyon sokat próbálkozik videót megpróbálom holnapra :)

nika70
Salgótarján
 
 


Mági: ANnának is nagy ám a haja! :)
Hát megyek eldőlök az ágyba. Ma különösen későn magamhoz képest, de böngésztem a neten autósülés-ügyben.
Jó éjt mindenkinek!

Kép
Kép
tinu
 
 


Hát én már sokszor irigykedtem az olyan babákra, mint Tünci ill hát a hajára, ugyanis Veronikának alig van haja, bár hosszra most elkezdett nőni, de én már úgy vennék neki hajcsatot.

Csajszi aji: köszi a segítséget! Még gondolkodok ill majd a bevásárlás során meglátjuk mit találunk, de legalább már van ötletünk. Amúgy azt nem írtam, hogy a korához képest néha baromira gyerekes a csaj, néha meg nem. Tavaly plüss oroszlános táskát kapott tőlünk és nagyon örült, használja is. Viszont idén olyan felnőttes rucikat vett magának, hogy én is megirigyeltem.
Activity nekem is eszembe jutott, de már van, különben se nagyon van kivel játszania társast (legalábbis erről a család lebeszélt). :shock:
NA majd ha megvettem az ajit, akkor szólok! :wink:

Tinu!
Nem nagy vigasz, de legalább nem szégyellem magam annyira, mert tudom, hogy nem csak én vagyok kisé lemaradva a vásárlással.

Mági!
Ez igen, most aztán belehúzott a csaj. :shock: Lehet jobb lett volna ha a doki előbb mondja hogy vidd el, ha ennyire hatásos a módszer.
Gratula a fogakhoz is!

Kernico!
ÚRisten ezt a pechet!Vagy csak figyelmetlenség :? :roll: Ennél rosszabb nem nagyon van, ha tanulsz és a vizsga máskor van. :cry:
Én már bizti felrobbantam volna a dühtől.

Noémi és Veronika

KépKép
fnoe
 
 


Hát ezt hívják Netfüggőségnek. Direkt nem akartam ma bekapcsolni a gépet, ha felkel a csajszim,megyünk Mindszentre. Na midnegy. :roll: :oops:

Kniki! Vizsga :evil: Hú hát én is robbantam volna! Ezek nem normálisak, már megint bebizonyosodott. :evil:
Sétikához nagy-nagy gratula! Ügyes Kiara!!

Tinu! Hajirigyekhez csatlakozom! Ahhoz képest, hogy Petrának is mekkora volt a haja születéskor, most kb ugyanakkora. :roll: Én is már csatolnám, mint Noémi. Apa is állandóan nézegeti, hogy lehetne már felgumizni. Maackás gumi és fueses csatból nincs hiány, az enyémet megörökli. :oops: (de csak itthon használtam ám :lol: )Tudomány hasonló nálunk is! Olyan tipikusan könyvszerint haladunk! Bár mióta apa táppénzen van, mintha gyorsabban fejlődne. Nyilván nem főzök jövőre minden nap, mert ha nem alszik, igényli jobban a foglalkozást.

Mági! Erről a módszerről én is csak jókat hallottam. Kozmetikusom fia is erre járt, 9 hósan mikor nem ült, őt akkor küldték el, aztán ő is hirtelen mindent elkezdett csinálni!
Babaprojekttel mi újság?

Nika! Gratula a lépésekhez! Úgy 1 hónapja állt meg először elengedett kézzel, ugye? Csak kivi vagyok mennyi idő kb a kettő közt a különbség. Hamar elindult. :D

Winnie! Jobbulást neked is akkor! Kariig szedjétek össze magatokat!!!! Gyógyító puszik nektek!!! ****

Falexa! Megyek nemsokára! Remélem van még mézeskalács. Megnézném magamnak! :lol: Jó közelről! :lol:

Brigó! Hol vagy? Még mindig a didzsit pihized?

Szép napot lányok, sztem csak holnap jövök! puszikák!

omr
 
 


SZIASZTOK!!!

Húú csajok, tökre hiányoztok ám!!!! :( :( Olyan rég voltunk, hogy lehet már nem is emlékeztek ránk :oops: :oops:
Még mindig nincs netünk..... :evil: :evil: :evil: :evil: (most anyuméktól nyomom!!)

Amúgy velünk minden okés, Dalmi 6-7 lépést megtesz egyedül és aaaannnyyira ééédiii.... Imádom ezt a korszakot!!!!!!! Mond néha ezt azt , bár lehet ezeket csak én értem meg... :lol: pl: vau-vau, labda, tikktakk, oda... Ennyi asszem (apa anya sehol... :shock: :lol: )
Kistesó meg növöget szépen....ez a terhesség oooolyan gyorsan halad, hogy el sem hiszem!!! Nemét még nem tudjuk.

JA és képzeljétek szüleimnek vettünk karire egy digi fényképezőt és erre apu meglepte anyut egy géppel nemrég.... :evil: :evil: :x :x Még jó hogy kiderült.......

Mindenkinek nagyon BOLDOG KARIT!!!! Szülinaposoknak SOK BOLDOgságot!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Kép egy kép a kistetyóról....:-) (12 hetesen)
Vendég
 


Szisztok!

Kepzeljetek tegnap Lily csak ugy magatol elkezdett menni, marmint fogta a tv taviranyitot a kezebe, elfeletkezett magarol es besetalt a szoba kozepere, en meg nagyokat neztem :shock: Alig tudtam megszolalni. Azota mar egyre tobbeket setal egyedul. Azert meg maszva tobbet tesz meg, de mar ez is nagy szo :D

Karacsonyi ajandekok; en apanak guiness konyvet vettem, meg a world encyclopediat + a sopranosnak a 2. reszet, alsonadragot meg meg kap tusfurdot.
Gyereknek vettem puzlet, kirakosjatekot, epitokockakat, mesekonyveket, jatektelefont, kismacit, meg egy muanyag bogret amire ra van irva a neve :D

Rena
Nekunk is sokszor kel fel a Lily este. Mondjuk mostanaban mar jobb mint regebben volt, de meg mindig 1* 2* felsir ejszaka. Sokszor van, hogy almaba sir csak, de legtobbszor all az agy szelen. En a fogara fogom. De lehet en is megprobalom az alvozsakot. Csak felek akkor meg az lesz a baja, hogy nem tud mozogni :?

Ante
Nagyon edes Tundi, tenyleg mennyi haja van? En is csatlakozom Noemiekhez es irigykedem. Nem baj csak lesz majd nekunk is. :D

Kerdes: Mennyire hallgat ratok a gyerek? En ha raszolok vagy megkerem valamire, mintha a falnak beszelnek, de ha az apja szol neki akkor megcsinalja. :shock: Ja es vele mindig nagyon jo baba, bezzeg nekem mindig kenyeskedik meg a nadragomat rangatja, hogy vegyem fel. Nektek is igy van?

Sziszka&Lily baba

Kép
]Kép
sziszka27
 
 


Sziasztok!

Minden állni, járni, ülni tudónak gratula! :D

Sziszka: Kiara is ezt csinálja. Apával minden szép és jó, ha velem van, akkor meg nem tud egyedül játszani, csak ha ott vagyok, és állandóan a nadrágomat fogja, hogy vegyem fel, és hisztizik, ha nem! :roll: De azért néha hallgat is rám, persze inkább csak közös játék alatt, ha mondom, hogy azt ide-oda tedd, ...

Livi: jó, hogy jöttél, már pont akartalak hiányolni, hogy mi van már veled? :D
Jajj, ez nagyon jó kép a csöppségről!

Vizsga: azért nem balhéztam, mert tudom, hogy én saram, hogy anno nem figyeltem, hogy majd Szombathelyen lesz, én azt tartom baromi felháborítónak, hogy vizsga előtt 2-3 nappal (hétfőn) felteszik, hogy nem jan. 4, hanem 2 nap múlva, úgyhogy húzz bele a tanulásba, és intézd el, hogy szabira mehess, vagy valaki felügyeljen a gyerekre. Ennyi időt kapsz. Meg azt, hogy naponta változtatgatják, és a tan.osztállyal sem közlik a frisset, mert minek alapon, meg állítólag leb@szták múltkor a tanulmányis csajt, aki itt pesten van, hogy túl tanuló központú, mi lenne, ha az iskola érdekeit nézné, mert nekik dolgozik. Na itt gondolkozott el az Anikó rajta, hogy 8év után lehet tovább áll, mert ő inkább nekünk segít (tényleg). :roll: Szóval jó kis hozzáálása van a sulinak, arra vagyok kiborúlva.

Csatlakozom a hajirigyekhez, Kiara is kis kopi! :lol:

Aji: már csak a házi bonbont kell megcsinálnom, mindent megvettünk, ja meg fát kell ma venni még!

Kép
kernico
 
 


Bocsanat az nem Antenak, hanem Tinunak szol :oops:

Kép
]Kép
sziszka27
 
 


Sziasztok!

Na,végre én is ideértem.Most alszik Martinka,egyébként képtelenség Tőle írni! :)

Mindenkinek köszönjük a köszöntéseket!!!!!Nagyon jól esett!!

Örülök,hogy jelentkeztél Tinu,már én is hiányoltalak!Tünci nagyon sokat nőtt,amióta utoljára láttam képeket! :shock: :D

Livi!Már 15 hetes kismami vagy!!Csak ámulok!!Tényleg nagyon gyorsan megy az idő!!A kistesó nagyon édi!Rosszullétek nincsenek?

Kari!
Tiszta karihangulatú a lakásunk.Fel vannak díszítve az ablakok égőkkel,és mindenhol mécsesek égnek esténként.Az egész lakás narancs-fahéj illatú!ÚÚÚgy imádom!A kisgyereknek is tetszik,mindíg mutogatja a gyertyákat.Persze minden jó magasan van.Ajándékokkal mostmár jól állunk,csak be kell tenni a tasakokba,nem csomagolópapírba csomizunk.Martinka 1 játékot kap,mert úgy is a rokonoktól is lesz,meghát most volt a szülinap is.Nem lesz nagy fenyőfánk,csak 150 cm-es,az is jó magasan.Már elővettem a díszeket,átnézem,idén aranyszínű lesz a fa!

Tudomány:hasonló mint a többieknél.Mindent mutogat,van,hogy mindkét mutatóujjával egyszerre,és közben beszél a kis maga nyelvén.Szereti egymásra,egymásba pakolni a játékait,ezért ilyen pakolhatós ajándékokat kapott.Önnálóan még nem lépked,csak kapaszkodva,illetve egyhelyben megáll,max.10 másodpercig. Nagyon apás,amikor hazajön a munkából,azonnal mászik hozzá,még a cipőjét sem tudja levenni,ha nem megyek oda,és nem veszem fel addig.Már azt meghallja,amikor kint a lépcsőházban előveszi apa a kulcsot! :D Nem baj,ennek nagyon örülök én is,apa meg gondolhatjátok,nagyon,nagyon,nagyon.... :D

Szülinap jól sikerült,voltak vendégeink szombaton,vasárnap,tegnap.Kapott tortákat,fa építőkockát,egymásra pakolható műanyag,színes,mintás poharakat,ruhákat,"zenélő bogárkát",plüss Fülest,amihez bújik,beletúrja a fejét! :D
Én sajtos rudat sütöttem,meg volt hidegtál,és ugye a torta.Feldíszítettük lufikkal,és Happy Birthday-os felirattal a nagyszobát!Tortakenyeszülés nálunk nem volt, nem engedtük.

Most ezt elküldöm,aztán kicsinyítek képeket..
Vendég
 


Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép
Vendég
 


Kép Kép
Vendég
 


Halihó!
Noémi:
Hát igazából ha az orvosunkon múlik, akkor még mindig nem tartunk sehol.. Azt mondta, ne aggódjak, holott 3 hónapja ezzel nyaggattam :) Így a kezembe vettem a dolgot :)

Rena:
babaprojekt alakul, szedem a gyógyszert, bár most spontán hónap következik. Szerintem , ha végre átköltöztünk, én is nyugodtabb leszek, és könnyebben sikerülni fog .

Livi:
Épp tegnap jutottál eszembe, hogy remélem mnden ok veletek, de ahogy látom igen :)

Szótfogadás:
Ha szekrényt rámol, vagy ajtót csapkod, akkor határozottan szoktam rászólni, hogy irgum burgim, és dádá lesz a kezednek, meg nem szabad! Erre ő rámnéz mérgesen, és komolyan mondom, hogy visszadumál!! Elkezd kiabálni velem, addig, amíg én is mondom neki a magamét, de az utolsó szó mindig az övé :) Hogy fogom én ezt elfogadni... :)

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Alexa:
Nagyon édes Martinka! És az a torta!! Ebből evett is , vagy csak nézte? :)

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Még a végére egy kis nosztalgia! :oops:

Martinka, születése napján.

Kép
Vendég
 


Mági!Gratulálok az üléshez!!Hihetetlen,hogy 2 masszírozás után máris felült Anna!!Ez nagyszerű!!Gondolom sokkal nyugodtabbak vagytok!

Túrós és tejszínes tortái voltak Martinkának,csak egy picit kapott belőlük.

Szótfogadás:Ha hozzá akar nyúlni valamihez amihez nem szabad és rászólok,hogy nem-nem ,akkor rám néz,és nagyon óvatosan megcirógatja csak azt a valamit.Pl.most tettem az alsó polcra egy vázát dísszel,és csak a mutatóujjával óvatosan megérinti.Meg eddig mindíg egy laza mozdulattal leszedte a dohányzóasztalról a terítőt,de mostmár tudja,hogy nem szabad.Próbálom tanítgatni,hogy mit szabad,mit nem.

Betegeskedőknek jobbulást!

Kis lépegető babáknak gratulálok!! :D
Vendég
 


Igy elkesve kivanunk mi is nagyon sok boldog elso szuletesnapot Martinkanak. Nagyon jok a kepek. Milyen ki picike volt :D

Kép
]Kép
sziszka27
 
 


Sziszka!

Köszönjük szépen!A kis picike 3630gr., 57cm volt! :D :D
Vendég
 


Martinkának nagyon szép volt a bulija gratula neki hogy egy éves lett igy utólag :):):)

És a járkálós videó:)
http://www.freevlog.hu/video/10030.html

A kezében egy narancsnak a héja van hisztizett érte de nagyon szereti mármint a gyümit :)

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok

Alexa, nagyon jók a képek, nagyon szép arca van Martinkának! és a családi képetek is tök jó, nagyon csini vagy :)

Szótfogadás, nálunk egy időben tökre szótfogadott, hallgatott a nemszabadra, de most tojik rá, megy tovább, és hisztizik, ha elveszem, nem engedem... mondjuk viszont gyanús dolgoknál, újdonságnál megáll, és néz, h szabad-e...

Tényleg, MÁgi, azt ne mmodntad, amikor 2 hét után visszamentél a dokihoz, ő mit mondott? mondtad neki Dévényt?

Livi, jó, hogy jöttél!!!

Nálunk kicsilány gyógyul, én kevésbé....

Körkérdés, ti dokinéninek, védőnőnek adtatok karira valamit?

KépKép

KépKép
winnie27
 
 


gyerekek, hát mivanmár, no?:) :) sehun senki? :)

KépKép

KépKép
winnie27
 
 


Én most éppen itt vagyok,bekukkantottam!! :D
Köszi a dícséreteket!! :D
Gege nagyon ügyesen megy!!Nem is gondoltam,hogy máris ilyen sok lépést megtesz egyszerre!! :D

Én most csomizom az ajándékokat,meg kiteszem a szaloncukrokat,egy karácsonyi dobozba.Nem szoktuk a fára tenni.

Nem adtunk semmit a dokinak és védőnőnek,teljesen kiment a fejemből,pedig tavaly kaptak csokit,meg hozzá csomagolt pízt. :oops:
A héten voltunk tanácsadáson,de senki sem adott,aki ott volt.Lehet,hogy Ők is elfelejtették.. :roll:

Na,megyek ebédelnyi!!
Vendég
 


winnie:
Semmit sem mondott a dokinő, mivel nem mentem vissza. Fel kellett volna hívnom, hogy van-e változás, de nem láttam értelmét, mivel akkor kezdtünk tornázni járni.
Jan 8-án kell mennünk egy éves státuszvizsgálatra, akkor majd mondom neki, kiváncsi leszek mit szól :)

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Ma már csomagolok, holnap elutazunk. Ezért

Békés, boldog karácsonyt kívánunk Mindekninek!!

[url][url=http://www.glitter-graphics.com]Kép[/url][/url]

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


nah jellemző... még ezt is félreütöm..

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Mági: akkor Boldog karácsonyt Nektek!!!!

ÉS

Zsu: Isten éltesse Fannit 1. születésnapja alkalmából! Kép

Még próbálok ma jönni.
sziszi22
 
 


BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT FANNINAK!!!!
Vendég
 


Végre itthon, még vásárolgattunk egy kis kaját, meg a Csanádnak téli cipőt, mert csak ilyen kocsicipője volt, abban nem szerettem, ha sétál.

Mági: de örültem, hogy Anna ilyen szépen ül, nagyon ügyi, ez nagyon gyors volt, puszi neki érte.

Nika: megnéztem Gege tudományát, olyan ügyes és még nincs 1 éves.
Boldog hófordulót Gegének!

Tinu: Tüncinek azok a szép kék szemei :D , a mosolygós kép is ari :wink:

Winnie: én nem adok pénzt, meg hó elején voltunk, akkor még korai lett volna. Ha mennék is csak valami kis édességet vinnék.

Alexa: nagyon jók lettek a képek, a sapis kép a kedvencem az tetszik legjobban. Szép tortái voltak Martinkának, melyiket vettétek Ti?

Szófogadás: hát van amikor nem engedek valamit, akkor megy a hiszti, lefejeli a szőnyeget, vagy a szekrényt :shock: , és akkor azért sír. De sok mindent megért a virágokat simizi, meg minket is, ha olyan kedve van, akkor elég együttműködő.

Megyek én is ajit csomizni.
Küldök egy kis meleget!
Kép
sziszi22
 
 


Na ezt el kell mondanom!
Anna távirányító mániás, és az ágyon volt a kütyü, mi pedig az ágy mellett játszottunk a földön.
Na és az én lánykám nagyon akarta azt a távirányítót, és az ágyba kapaszkodva felállt! Még lábujjhegyen, de ezt még kétszer megismételte!!
Szegényt most a távirányítóval tréningezem!

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Fanninak nagyon boldog szülinapot kívánunk!
Kép

Gegének boldog hófordulót!
Hihetetlen ügyes,hogy már így szaladgál! :shock: :shock: :shock:

Martinka szülinapja nagyon jól sikerülhetett, mert nagyon jók a képek. jó kis játékokat kapott és csini az új sapiban. A torták meg istenien néznek ki, úgy ennék én is belöle :oops: :)

KAri előtt egy kis móka!:)
Kép

Kép

Még lehet este jövök!

Noémi és Veronika

KépKép
fnoe
 
 


A másik kép ez akart lenni :oops: :oops: :oops:

Kép

Noémi és Veronika

KépKép
fnoe
 
 


Mági: boldog karácsonyt nektek is és jó utat!!! És természetesen óriási gratula a lánynak a felállásért!!! :)

Kép
Kép
tinu
 
 


Kicsit pangás van gondolom mindenki készülődik én is sütök sós stanglit egy kiló lisztből már 6 tepsivel kész vagyok még lesz vagy 3. Már unom, de olyan fincsi lesz.

Gege baba nagyon ügyi vagy!

Rena: nem nézted meg a mézeskalácsomat és Bazsis hűtőmágnest is elfelejtettem adni!

Na megyek mert Bazsi pakol, de negyon hangosan! :D

Puszika!
KépKép
fölkalexa
 
 


Sziasztok

Még tuti be fogok nézni, ha lesz időm, de azért már előre is kívánok mindenkinek:

Kép

Kép
kernico
 
 


Szisza!
Gratula Lilynek a lépegetéshez! :P Ezek a babók tényleg szinte egyszerre indulnak el.

Mági!
Gratula Annának a felálláshoz is- :P mondom én hogy jót tett neki a torna.

Szófogadás: hát eleinte még viszonylag hallgatott ránk a gyerek, ha rászóltunk. Most meg…..ááááááá :o :o :x Probálok baromi szigorú képet vágni, mikor rászólok, felemelem a mutatóujjam. De olyan édes, ártatlan képet vág a gyerek, mert ő megint valami új dolgot talált vagy új helyre ért el, hogy sokszor elnevetem magam. :oops: :? Képzelhetitek hogy így mennyire hatásos vagyok. :lol: Bár volt már olyan hogy rendesen rákiabáltam (mivel már huszadjára szedtem el valahonnan), akkor meg el kezdett sírni. :shock:
Nadrághúzogatás is egyre gyakoribb, bár én ilyenkor max mellé ülök és azért az is jó neki, de van amikor muszáj felvenni.

Kernico!
Milyen az a házi bonbon? Esetleg receptet felteszed? :roll: :)

Winnie!
Mi még hónap elején találkoztunk a védőnővel és a dokival, úgyhogy nem adtam ajit nekik, de egyébként se szokás szerintem. Vagy le vagyok maradva?
:roll:

Na elkészültek a mézeskalik, hát nem egy remek művek, de azért az íze jó-szerintem. Aki nem sütött annak küldök így virtuálisan :lol:
Kép

Na megyünk délután vásárolni, remélem kapunk mindent amit kigondoltunk. Szorítsatok, mert Veronikát anyuhoz viszem és így kimarad a tejci és egyébként is nélkülem lesz kb 7-8 órát. Remélem nem fogja végig ordítani.

Noémi és Veronika

KépKép
fnoe
 
 


Köszönjük a hófordulós köszöntéseket :):):)

Noémi milyen ügyi vagy nálunk apa aki a süti felelős bejgli már készen van tegnap megcsinálta ma a krémest csinálja meg majd még ludláb tortát csinál :):):):)

nika70
Salgótarján
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?