Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Írtam egy keveset, ne unatkozzatok :lol: :lol:

Linda!
Kata má régóta kiveszi a cumit, de mostanra már játszik vele, nézegeti, ide-oda forgatja, átteszi egyik kezéből a másikba és vmikor sikerül visszaraknia. Én minden hónapban új cumit veszek neki…Ma is vettem egy éjszakai Mam világítósat, most kettő van, jővő héten fogom be.
Olvastam, láttad az ikres filmet. Tetszett? Én a végére kapcsoltam véletlenül oda, úgyhogy a szüléseket megnéztem.
Betegség sz@r lehetett :( :(, nálunk apa náthás, hát remélem mi megússzuk.

Sue!
Puzzle! Ne is mondd, én is imádom, de nincs helyünk, ahol kitehetném. Még anyáéknál egy kemping asztalon nyomtam a témát, már majdnem megvakultam kislámpától, de nem bírtam abbahagyni. :D
Bababónusz: kapsz egy füzetet, amiben a babaápoláshoz, etetéshez… vannak dolgok és ezekből lejön pár száz ft. A legjobb a C&A-ban 50%-os vásárlás, 2van benne. Van vmi fényképelőhívásra kedvezmény. Sudocream minta. Most hirtelen nem jut más eszembe.
De már én kaptam 21%-os levásárlási kedvezményt. Összegyűjtesz 15pontot és 15% helyett 21%-ot adnak. (gondolom te is gyűjtöd a DM pontokat)
Igen az nem maci, hanem kutyus, jól megjegyezted, de mivel sokan macinak nevezték, itthon én is macit szoktam :shock:

Beusa!
Szerintem ha második baba hamarosan jönne, akkor az extra plussz kilókhoz jön a terhesség alatt felszedett kiló. De szerintem mivel ha van rajtad „kezdőlöketnyi husimusi” lehet, hogy az elején abból gazdálkodna a szervezet. Nem tudom én nem szeretném kipróbálni. Mikorra tervezitek a babát?

Timi!
Az nem maci, hanem kutyus. Nekem is fájt peteéréskor és megjött rá 2hétre. Amúgy most a 33.napon vagyok és sehol semmi. Pedig a betétek már ott figyelnek a Wc-ben…:shock:

Viola!
Örülök, hogy jelentkeztél és minden rendben veletek. Sokat nőtt Ádám, a szöszi fejéről és szeméről felismertem.

Beuka!
Kaki maradt zöld, kevesebb nyálkával, szerintem kicsit vizesebb is. Arra gondolok, hogy bélhurutja van. Nem tudom. Amúgy semmi baja. Mindenesetre még várok. Nem aggódom, mert hízik. Kedden jön a védőnő. Bár azt mondják az alma, az fog. Lehet, hogy segítene, de ha van vmi fertőzése akkor meg úgy vagyok vele, hogy inkább várok. Végülis 5,5hós múlt csak.
Köszi a bókot, de most is chipset rágcsáltam :( :( Több akaraterő kellene…

Gesztenye!
Köszi neked is a bókot, mindenképpen teszek fel képet, ha beleférek a rucikba.
Amikor Barninak hasmenése volt, hányszor volt kaki egy nap, milyen állagú, színű stb. volt. Kaptatok rá vmi szert? (tudom írtad, de elfelejtettem…)

Szájlegörbítés ismerős. 2napja zsarolás-szerű, hisztiszerű. Felveszem csönd vagy kicsit folytatódik a kesergés aztán csönd. Kimegyek a szobából újra kezdődik. Odamegyek cumi mögött vigyorog. Nagy franc a csaj…

Melódia!
3napos láz :( Milyen ecsetelőt kaptatok?
Te milyen sorrendben vezetted be a kajákat Pistike étrendjébe?

Chesti!
Örülök, hogy jelentkeztél, te is gyere gyakrabban, ha teheted.
Niki nagyot nőtt, nagyon édes. Az a fogatlan vigyor nem semmi…

Edit

Kép
Kép
edi78
 
 


Sziasztok!

Szokásomhoz híven villámlátogatok...

Chesti!
Ne aggódj a bárányhimlő miatt!!!! Ha el is kaptátok akkor legalább túl lesztek rajta. Ilyen korban csak pár pöttyel, pici nyügivel lezajlik az egész! Meg tényleg nem tuti, hogy elkaptátok! Amikor a fiam himlős lett, a tünetek megjelenése előtti 2 nap, 5 gyerekkel voltunk egy légtérben órákig, és egyiksem kapta el. (Bezzeg Matyika a szomszéd kisfiútól igen, pedig nem is találkoztak, állítólag a vírust átfúlyhatta a szél) Tehát bárhol el lehet kapni, mert rövid ideig a levegőben is élnek a "mocskok" :roll:
A lényeg, hogy nyugi!!!! :wink:


Többre nincs időm válaszolni, sajnos....

Velünk minden oké, szerencsére egyenlőre minket is elkerültek a bacik, vírusok, pedig mindennap csavargunk.

No lépek mert ma is menés van :lol:

Megpróbálok majd alaposabban visszaolvasni!

Ági
Kép

Kép
rozsagi
 
 


CzMelinda!
Jobbulást! Én felvettem a filmet, mivel akkor nem tudtam megnézni, de majd bepótolom.
"Megnézted a "többikeket" már?" - Egy kicsit rövid az eszem, mire gondoltál???

Melódia!
Csak nemrég gyógyultatok meg és már megint betegek vagytok? Remélem hamar kilábaltok, jobbulást.

Chesti!
Sok sikert, hogy a bárányhimlő elkerüljön titeket. Lehet, hogy most enyhébb lefolyású lenne, de azért így lehetne izgulni miatta.

Timi!
Úgy legyen, olvadjon csak az a hájacska, ha már rohangálunk a gyerekek után. :lol:

Edit!
Barninál minden szopi után jelentkezett a kaki (napi 6 alkalommal, éjszaka szerencsére nem, pedig 3-sor szopizott akkor is) és szinte folyékony volt az állaga. A színe nem fontos ilyenkor csak az állaga és a szaga (elég szúrós szagú volt, nem olyan mint általában). Normaflore nevű bélflóra javítót használtunk, napi 1 ampullát két részletben beadva. 2 nap után már javult az állapota.

Barni előző éjszaka egyszer volt fenn, erre most ötször kelt :shock: , csupán hobbiból, mert egyszer sem volt éhes. Azt hiszem egy darabig maradok zombi és csak 1-1 alkalommal van esély a normális éjszakára :cry: .

Gesztenye

Kép
gesztenye78
 
 

 
 

Sziasztok!

Tegnap megvolt a nagy "party". Torta evés, ivászat miegymás. Kitti úgy sasolta a tüzijátékot a tortán, aztán nézte egy kicsit és belenyúlt a habos sütibe :lol: De nem kapott belőle :P

És akkor a fél éves adataink:
6400 gr. és 74 centit mértünk pelusba, de akkor szerintem egy kicsit röviddebb lehet az igazság.

És az összehasonlító kép, direkt ugyanabba a bodyba fényképeztük le :)

Hazajövetelünk után, tehát 3 naposan: és 6 hónaposan:
KépKép

Edi: nekem visszaírt a f.p. hogy megkapták a levelem és folyamatban van a csigusz kipostázása. Cumi mögötti vigyor, ismerős. Te is a cumival divatozol??? Nekünk ez már a 6. cumi. Mindig egyet használ a többivel meg játszik :lol: Múltkor csináltam egy képsorozatot az összes cumiról, és mindegyiken elrágózik, pedig mindegyik másfajta...

Chesti nagyon szép a lányka. Megint megnéztem a videóját, és még mindig olyan megható :oops:

Gesztenye: szegénykém :cry: részvétem az éjszakák miatt. Nekünk most van 2 napja, hogy csak 4-kor kel, de utána meg nem akar visszaaludni, csak legközelebb, 7-8 felé addig meg elvárja, hogy szórakoztassam. Közbe néha bealszok :roll:

Na mentem, pusszantás mindenkinek: Bettus&Kitti

Kép
bettus79
 
 


Sziasztok!

Látom pénteken negatív rekordot döntöttünk a hozzászólásokkal :( remélem újra beindulunk!

Gesztenye köszi a kuponos infót! Akkor megnyugodtam, hogy kapunk még kuponokat :)
ezen már én is sokat gondolkodtam, hogy álmodnak-e, szerintem igen, mert Boti is van, hogy hirtelen felriad, sírva, előtte pedig nagyon ziláltan veszi a levegőt.

Timi nem értelek :? ha megcsinálod ezt az 1 vizsgát, akkor leszel 3.-os, és az lesz az utolsó év, vagy még van ez a vizsgád, és kész vagy??
Nekem is van vezetési ism. Tantárgy, de felmentési kérelmet adtam be belőle, mert már egy másik főiskolán tanultam. Remélem megkapom, az a sok kérdés nem hangzik túl jól :(
Majd írd meg hogy hatott a homeos szer a kislányod ínyére!!

Sue nekem péntek este majdnem sikerült 45-re levinnem a súlyomat, persze ennek egyáltalán nem örülök. Anyahiány :( elhiszem, hogy nagyon nehéz külön ágyba tenni.
Nekünk szerencsénk volt, mert elaludt magában. Persze ha bármi lenne összefeküdnék Vele.

Linda vírus :( :( jaj szegénykék. Elhiszem, hogy kész voltál. De legalább Laura megúszta.
Jaj ennek nem örülök, hogy nagy a hangzavar páhokon. Nem tudom Boti hogy fogja viselni :(
Mi is néztük az ikres filmet. Nos én sem láttam még szülést, eléggé megdöbbentem. A párom csak annyit mondott, láttad mennyi vér volt? Nálunk is ennyi volt.

Betti boldog feledik születésnapot Kittinek!!! Tök jó, hogy az összehasonlítós képen ua.ban a ruciban és szinte ua.ban a pózban van. Nagyon szép lányka lett!!

Melódia 3 napos láz :( szegény Pistike! De már elmúlt ugye? Milyen ecsetelőt kaptatok?

Chesti örülök, hogy jöttél! Nagyon édes Niki baba!!! Nincsenek 4 hós adataitok? Mi sem voltunk még betegek.

Edi természetesen sírtam az ikres film szülés részénél :? miért veszel mindig új cumit? Higiéniai okokból? Náluk kezd felejtős lenni a cumi.
Jesszus ezt a bélhurutot miből gondolod? Nálunk szinte mindig olyan a kaki, mint amit leírtál :? :? :shock:

Képzeljétek pénteken fociztam egy órát, barátokkal a csarnokban. Egész jól ment, kellemesen elfáradtam, jó volt mozogni. Viszont sajna rájöttem, hogy nem úgy záródok már, odalenn, mint régen :( :( :cry: . Azt hiszem intimtornázni kellene.

Ma egy éve tudtuk meg, hogy van Valaki a pocakomban :D csodálatos nap volt :D

JÓ ÉJT!
Bea

Kép
Kép
beuka
 
 


Lívi boldog hófordulót Nándinak!

Kép
Kép
beuka
 
 


Beuka!
Tündér vagy, köszöni szépen! :lol: :lol:

ne haragudjatok, de egyáltalán nincs időm mostanában, de annyit elárulhatok, hogy a nyugodt éjszakáknak egy ideje vége.... :shock: :( Nem tudom, miért...

Livi

Gergő (13), Nándi (6),Nóci(ca) (4)
bali78
 
 


Sziasztok!
Nálatok is esik a hó?Éjjel elkezdte és azóta folyamatosan,pedig már azt hittem nem lesz ilyen... :(

Chesti,
Bárányhimlőt remélem nem kaptátok el,

.Múltkor találtam egy cikket róla ,röviden idemásolom.

VÍrus okozta megbetegedés,tünetei,felsőlégúti hurut,láz,majd hólyagos kiütések,ami bárhol előfordulhat,nem kíméli a garatot,nemi szerveket,régen másokat tanácsoltak bárányhimlőve kapcsolatban mint most állítanak a dokik.Pl:Ne akarják,hogy a gyerek elkapja,mert sokkal agresszívabb a betegség lefolyása mint régen,Oltassuk be de csak 9honap után lehet.Ne tartsuk melegben,hogy minél több hólyag kijöjjön,mert jobban viszket és elfertőződik.Víz érheti a gyereket,de csak zuhany,nem szabad áztatni,régen 2hétig tilos volt fürdetni , és a bőr mélyebb rétegei ettől elfertőződtek és emiatt sok halálos kimenetelű bárányhimlő volt.ne használjunk rázókeveréket sem mert az rátapad hólyagokra és ez is fertőzést okoz.Ne adjunk aspirin tartalmú lázcsillapítót,mert akut máj és ammónia anyagcsere zavart okoz.El lehet vinni orvoshoz a gyereket,mert legalább 1órát kell eltölteni egy bárányhimlős gyerekkel egy légtérben,hoyg az cseppfertőzéssel elkaphassa.Testi kontaktust kerülni kell..Mindig vigyük orvoshoz,ha 5 napon túl is lázas,vagy aluszékony,vagy nem múlnak a hólyagok és nem varrasodnak 5 napon túl.

remélem ezzel másnak is segítettem.
:)

Gesztenye,
én úgy tudom 3hótól álmodnak,Viki nyöszörögni is szokott,sőt múltkor még hö-hö-hözött is álmában én meg pattantam fel,mert azt hittem ébren van pedig aludt.
:)

Beuka,
mi történt a 45kiloval?Beteg lettél vagy a focizás?

BEtti,
milyen sokat nőnek ezek a gyerekek fél év alatt,nagyon édes Kitti
:)

Lívi,
Boldog hó fordulót,szerintem fogmanó a tettes az éjjelek miatt,mi is 6x voltunk fent,már zombi vagyok,egyszer aludt 12től 3ig utána óránként dobálta magát.Szegényeket úgy sajnálom.

Megyek leviszem aludni a hóesésbe a kiscsajszit.
pusz mindenkinek
sue

KépKép
suezika
 
 


Sziasztok!

nálunk eső esik. mi túl délre vagyunk a hóhoz :(
de csütörtök, péntekre már 15-16 fokokat mutatnak :shock:

Lívi nemalvás :( próbálkoztál már valami szerrel a fogára?

Sue igen, a foci miatt :( jó lehetett a hóesésben sétálni :)

Dorka Boldog hófordulót Bendinek!! Olyan régen voltál már, mi van Veletek???

most nagyon pipa vagyok! :evil:
elmentem a DM-be pelenkát venni, nem volt Huggies a mi méretünkben, így Pampers-t és Babylove-ot vettem. kibontottam mindkettőt, és a babylove-os nem olyan, mitn amire számítottam :( nincs arajta gumirozás se elől, se hátul. tök széles a combok között. és ami a legdurvább, hogy a csomaghoz járt 2 plusz pelus külön, a csomagolása tök ua. mint a nagy csomagnak, és a külön lévő kettőnek gumirozott a dereka :shock: :shock: :evil:
na most jól kifüstöltem magam, bocsi :oops:

egyébként fáj picit a torkom :( nyomatom a kamilla teát + valami propoliszos bogyót szopogatok. nem olyan vészes, de remélem nem kapja el Bocika, és hamar átmegy rajtam is.

teszek fel egy táblát, hátha kapok még hiányzó adatokat :)

További szép napot!

Kép
Kép
beuka
 
 


Lányok meddőségis barátnőmnek 24. hétre megszületett a kislánya :( Teljesen ki vagyok :( A jó hír az, hogy életképes, és rugkapál, annyira remélem, hogy minden rendben lesz!

chesti
 
 


BEUKA!
AKKOR SÜRGŐSEN VIDD VISSZA,MERT ÉN DMES PELUST ADOK VIKIRE ÉS MINDEGYIKNEK GUMIS A HÁTA ILLETVE CSAK A MIDITŐL A MININEK MÉG NEM.
vIKIT EGYÉBKÉNT NEM ZAVARJA A KEMÉNYSÉGE DE MOSTANI AMIT HASZNÁLOK ÉRDEKES SOKKAL PUHÁBB MINT AZ ELŐZŐ CSOMAG VOLT.
SUE

KépKép
suezika
 
 


Sziasztok!


Szép az időnk mi??? :cry: :cry: :cry:


Livi!


Utólag is Boldog Hófordulót!! :lol: :lol: :lol:


Gesztenye, Sue, Livi!


Alvással sajna detto mi is ilyen rosszul állunk. Bizosan ez az idő. Nálunk most pár napja az történik, h este 8-9-kor leteszem aludni, majd 11-kor, éjfélkor felkel. Nyugtalanul alszik, a fejét ide-oda billegeti. Ráadásul csukva van a szeme. :( :( :( Ez nálunk szerintem időjárás+ a fog. Bár még nincsen fog, és nincsen az ínye sem megduzzadva, de viszkethet az ínye. Ma estétől adom neki a Homeopátiás Chamomilla vulgaris 15 CH-t. Remélem használni fog :lol: :lol:


Edit!


Látom nálatok is a MAM cumi a KIRÁLY!!!!! :lol: :lol: Nekünk is van egy jópár cumink, de Dóri "egy" cumihoz ragaszkodik. Persze újszülőtt korától ez van Neki. Próbáltam már mást adni a szájába, de azokat kiköpte.
Mensivel nálam nincsen még semmi. Nálad??? Próbálok cumis képet feltenni. Remélem kaki ügyben már minden okés.


Beuka!

Igen az utolsó vizsgám, és akkor 3.-os leszek. Az utolsó évem. Persze nem kapkodom el sajnos.



:cry: :cry: + gyógyulgassál!!!!!!!!!!!!!!!!



Chesti!


Szorítok a barátnődnek!!!!!!!!!!!!!!!!!!



[KÉP] Cumis kép!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!




Timi

Kép

Kép
hogyor timea
 
 


nem működött a babanet, amikor fel akartam rakni :evil: na de most:

Kép

Kép
Kép
beuka
 
 


Jó reggelt!

Chesti!
Nagyon szurkolok a barátnődnek! MI volt a baj, hogy ilyen korán megszületett? Mekkora a súlya? Azért a mai orvostudomány már csodákra képes!!!
Kitartást Neked is, tudom mennyire szar ha a barátnőddel történik ilyen.
(Tavaly az én barátnőm 20 hetesen vesztette el az ikreket. Lehet, hogy valaki emlékszik is Rá, írt ide 1-2x a terhessége elején bzsuska néven, ui 2 hét különbség volt köztünk :cry: ja és kaális volt, most újra 16 hetes egy babbal.)

Alvás:
Látom sokaknál elromlott az alvókája...hát nálunk is úgy tűnik. :? MTegnap éjjel elaludt 9 felé, de éjfélig 4x keltem hozzá, majd 1 kor szopi, és reggelig még vagy 3-4x. Ki számolja már! Ilyenkor megpróbálkozok a cumival, aztán ha visszaalszik akkor nem szoptatom meg, akkor biztosnem éhes. Meg ha eddig elég volt az 1 szopi éjjel, akkor gondolom nem éhes óránként. Ezt pár napja csinálja csak.
De a múlthéten csütörtökön arany, tündér, bogár volt! :lol: Ui. koncerten voltam!! Jajj, de jó volt! Biztos voltam benne, hogy legalább 2x haza kell jönnöm szopira, erre egyszersem kelt fel! Sőt kihagyta a 9 felé levőt. 18 órától hajnali 3-g aludt, de akkor is én keltettem, hogy egyen már, és aludtunk reggelig. :lol: 8)
Na erre nem számítottam! :P

Jubi merre vagy? Nem látom, higy írnál!
Utólagos Névnapi Köszöntésemet add át kérlek Jazinak! Gondoltam Rá aznap, csak nem volt időm írni! Miket csinál már a nagylány?
Pannika is olyan lusti most, mint Jazi volt! Gyakorlatilag elfelejtette azt az egyet (hasról átfordulást) amit tudott, és csak növeszti a sejhajt...meg rötyög gurgulázva... :wink:

No most mindenkitől bocsi, de el kell köszönnöm kisasszonyka felébredt! Néha már csak egy nagy gyomornak hívom... mivel csak eszik :oops: :lol:

Nem olvasok vissza, bocs az elütésekért!

Ági
Kép

Kép
rozsagi
 
 


Szép napot Lányok!!

Egy gyors bekukk erejéig vagyok! :lol:

beuka!!
Már úúúgy szeretnék a táblában szerepelni Pityukával, de mivel volt ez a 3 napos láz, rzért a doktornéni eltolta a 4 hós oltást, így csak jövő héten lesz méreckedés is!!
De mondjuk írd be azt a súlyt, ami február 6-án lett mérva, igaz, még nem volt 4 hós, de mindegy!! 8480g volt, hoszt nem mértek akkor, de olyan 66 cm a lelkem! :lol:
Drukkolok, hogy hamar gyógyulj meg!!

Chesti!!
Sajnálom, ami a barátnőd babájával történt, de tényleg minden esély meg van a mai világban,. hogy egészségesen felnőjön!!
Mi lombikosok jó sokat küzdöttünk a babákért, és ők olyan erősek, hogy biztosan élni akarnak!!
Nálunk például 3 embriócskából Pistike tapadt meg egyedül, olyan nagy boldogság ez, hogy ő van nekünk!!

Szerencsére túl vagyunk a 3 napos lázon, a pöttyök is hamar elmúltak!!

Az éjszakák mostanában nálunk is elég mozgalmasak, vagyis inkább a hajnalok, van amikor 1 órától 6 óráig képes 3*-4* felkelni!! De lekopogom, hogy ma csak 1-kor, és fél 6-kor kelt!! :lol:
Mostmár egyáltalán nem szopizunk, már főzeléket is kóstolgatunk, elég nagy sikerrel!!
Edi!!
Mi először almával kezdtük, aztán fokozatosan alma-banán, majd sütőtök, tejpép, és most a főzelékek!! Egyenlőre nem készítem, hanem úgy veszem a bébikaját, deszeretet, mert a kóstolgatáshoz kevés kell, felesleges pepecselni vele!!

A képekkel még nagyon adós vagyok, de sajna apa most el volt foglalva az utóbbi napokban, mert változik a beosztása, és volt egy kis paírmunkája!! De holnaptól egy hétig itthon lesz, és bepótoljuk!!

Na, mentem, mert kaki van a pelusban, és utána megyünk sétálni!!

Puszi!! Melódia

Kép
Kép
melódia78
 
 


Sziasztok!

Chesti :( jaj mi történt? Drukkolok Nekik nagyon!

Sue köszi :) de akkor nem vihetem vissza, mert ez még csak mini :? de azért nem értem, mert régebben vettem én már, és annak gumis volt a dereka, meg mondom a mintaként kapott 2 ugyanolyan pelusnak is gumis :? :shock:

Timi akkor Te keresztféléves vagy? Nagyon cuki a cumis kép!

Ági én Bzsuzskára emlékszem, mert egy ideig én is írogattam a kaálisba. Jaj szegény, nem is tudtam, hogy meghaltak a babák :( úgy emlékszem hematómája volt. Örülök, hogy megint összejött nekik! Milyen koncerten voltál? Akkor tényleg tündér a lányod, hogy ilyen jól elvolt, hogy Te elmehess!

Melódia tényleg, nálatok bekavart a láz :( beírom a febr. 6-i mérést. Még így is Ti viszitek a pálmát a 4 hós súllyal :lol: (gondoltam én ezt :))
örülök, hogy jobban vagytok!! De jó lesz, hogy apa is otthon lesz egy hétig :)

Nálunk meg lekopogom épp most kezd rendeződni az éjjeli alvás. No de majd mikor mindenki írja, hogy végre végigaludta a baba az éjszakát, akkor jövünk mi az éjszakázással :)

Akik már esznek mást is: kóstoltattátok már a szentkirályi alma / őszibaracklevet a babákkal? Láttam, hogy van a DM-ben, és arra gondoltam, majd ha mi is eszünk már, kipróbálom, mert a kóstolásért tényleg nem éri meg itthoni elkészítéssel pepecselni

Kép
Kép
beuka
 
 


Sziasztok!

Pnt egy hete írtam utoljára. :oops:
De mult kedd óta ránk járt a rúd. Kedd éjjel nem aludtunk semmit, akkor még nem tudtam miért, másnap hallgatom, hogy kicsit szörcsög, erre kiszívattam a porszívóssal, volt benne, ugyhogy azóta is porszívózom az orrát, meg sterimar, és cebion cseppet kap, de lázas nem volt.
Aztán péntek estére begyulladt a jobb mellem és be is lázasodtam, ugyhogy éjjel fejtem, borogattam, meg masszíroztam. Ugyhogy másnapra jobb is lett, hétfőre meg el is mult.
Tegnap voltunk Egerben is intézni a táppénzes papirt, amit elírtak, ugyhogy 1 nap miatt oda is menni kellett, ugyhogy most már folyamatban van a TGYÁS intézése, remélem meg lesz. Kismanót meg anyummal hagytam, meg lefejt tejet is, hogy etesse meg, de nem kellett neki sem a cumisüveg, sem kanálból, mert még eddig csak szoptattam. Ugyhogy tegnap szegénykém koplalt fél 9-től 3-ig, csak 50 ml-t tudtak belediktálni nagy nehezen. :( Nem is tudom mi lenne ha már kellene potolni si hirtelen, akkor éhenhalna szegénykém? Próbálgassam esetleg cumisüvegből is adni neki?
És még ráadásul a bal nagylábujjam is begyulladt, mert benne maradt egy kis körömdarab. Már egyszer volt vele gond, ugyhogy lehet hogy mehetek vele orvoshoz.
Na hát velünk ennyi történt.
Megprobálok visszaolvasgatni.

Bettus
Jo a két összehasonlító kép. :) Gratula a 6 hónaphoz!

Tegnap megszületett barátnőm kislánya, és tegnapra is volt kiirva, négy kilóval született. Kiváncsi vagyok rá milyen, mert a férje nigériai, biztos szép baba lett.

Ja és a lényeg:
vannak ujabb képek a neten, és videok is kismanóról, nézzétek meg! Főleg az amin nevet, az nagyon édi.
A cím:

http://veres.uw.hu

url=http://www.wunschkinder.net]Kép[/url]
hettie
 
 


Sziasztok!

Beuka: igen mi már ittunk szentkirályi alma/barack/ananász/banán, meg mindenféle levet, és ki se lehet szedni a kezéből, annyira szereti ezeket. Paradicsomlevet is szereti, csak az nem jön ki a cumisüveg lyukából, így azt pohárból issza. Gondolhatod utána hogy néz ki :lol:

Hettie: nagyon édes Artúr ahogy kacag. Mit csináltál ami így tetszett neki? Nálunk is szokott röhögni, de nagyon idétlen dolgokon. Amikor én röhögök valamin akkor ő is röhög :lol:

Képzeljétek olyan közel lakunk a HOgyor Timivel egymáshoz, hogy még integetni is tudtunk :D Ja és ugyanaz a dokinőnk, meg a védőnőcink is :) Kicsi a világ.

Ma szép idő volt, állítólag holnaptól még jobb lesz, és már lassan vége is a télnek, és hó se fog többet esni. Nem mintha olyan sok esett volna eddig is :roll:

Menni enni. Puszi: Betti

Kép
bettus79
 
 


Bettus
Azon szokott nagyon nevetni, ha azt mondom, hogy kukucs sokszor egymás után, vagy azon hogy cccccc, persze ezeket, mind vigyorogva, vagy nevetve mondom, azon nevet ő is, ha én nevetek. De újabban azon is nevet, ha felemelem a magasba. A multkor igy akartam megnézni hogy hörög-e, ő meg éktelen nagy kacagásba kezdett, én meg csak néztem.
De jo hogy a Timivel ilyen közel laktok, bárcsak nekem is lenne itt egy olyan babás ismerős, vagy barátnő. A legjobb 2 barátnőm Pestem lakik. :(

url=http://www.wunschkinder.net]Kép[/url]
hettie
 
 


Sziasztok!

Na eljött a nagy nap, Kata kapott almapépet (HIPP), csak egy fél-3/4 kanállal, húzta a száját, de cuppogott hozzá. Holnap többet kap.

Volt a védőnéni, mutattam a kakiját, lehet, hogy vmi vírus. Normaflore-t kap, napi egy ampullát. Csütörtökön megyünk súlymérésre akkor beszámolok neki van-e változás. Doki meg hétfőn jön.

Gesztenye!
Remélem bejön ez a Normafore nekünk is. Kaki nem büdös, de nincs az a savanyú anyatejes kaki szaga, hanem mintha nem is lenne szaga, na ezt jól megmondtam. +állaga sem tetszik…

Bettus!
Már mondtam, hogy tuti jók a képek. Direkt egyforma ruhácska van Kittin? Ő is milyen pufi kis újszülött volt és most tök lányos lett a pofija.
Cumifénykép: én nem csináltam, de mivel fényképezzük Katát, a háttérben mindig más cumi figyel be. :D

Beuka!
Na mi van a DM pelenkákkal? Szerintem is vissza kellene/ett volna vinned, ha egyforma fajta a pelus. Ja most olvasom, hogy Mini. Azért álljon már meg a menet.
Cumi: igen higiénia+ csak úgy veszek új cumit.
45kg, huha, milyen magas vagy?
Foci :), női bajok :(

Chesti!
Drukkolok a barátnődnek. Számolj be ha tudsz vmit? Amúgy elfolyt magtatvíz, hogy indult meg?

Timi!
Még nem jött meg: 36.nap…Szupi a cumis kép, mikor készült? A cumi majdnem nagyobb, mint a gyerek. :lol:

Ági!
Nagy gyomor :lol: :D
Boldog szülinapot Matyikának? Mit kapott ajéndékba?

Melódia:
Igen, én úgy tervezem, hogy alma, répa, őszibarack, sütőtök, krumpli. Sárgarápát, krumplit is adtál Pistikének, azért kérdem, mert nem írtad, vagy most kapja azokat?

Hettie!
Mellgyulladás :( Köröm :(
De legalább halad a TGYÁS. Majd megnézem a fényképeket!

Edit

Kép
Kép
edi78
 
 


Sziasztok!!
Hihetelen, ma már 2*-ra vagyok!! :lol:

beuka!!

Én próbáltam a szentkirályit is, és most Kecskemétit iszunk!! Mind a kettő ízlik neki, én csipkebogyóteával hígítom!!
Igen, úgy tűnik, hogy mi vagyunk a súlyban a listavezetők, pedig amikor elértük a bűvős 8 kilót, még csak szopiztunk!! :lol:

Hettie!!
Én ezzel a lábujjas témával, már évek óta küzdök!! :cry: Ha kivágom a köröm sarkát akkor azért gyullad be, ha nem, akkor azért!! :cry: Őrület!! vasárnap megoperáltam magamnak, kivágtam, mert olyan benövés volt már, hogy alig bírtam cipőt húzni!! Hát egy akkora kráter tátongott utána!! :roll: Betadinnal lefertőtlenítettem!! Milyen dokihoz mész vele??
Tündéri Artúr, Pistike is pont így nevet, és örül ajátékainak!! :lol:

Bettus!!

De jó, hogy ilyen közel van Timi!!
Nekem sajnos senki nincs olyan, a közelben, akivel tudnék néha talizni, beszélgetni (habár Nózival és Gesztenyével még függőben van a tali) :lol:
nagyon hiányoznak a barátnőim, őket vidéken hagytam! :cry:

Tényleg!! aki fent van az IWIW-en, és van kedve, megjelölhet isminek!! Hingyiné Tóth Mewlinda néven vagyok fent!! :lol:

Na, mentem, mert kisfiamnak foglalkozáshiánya van!! :wink:

Puszi!! Melódia

Kép
Kép
melódia78
 
 


Melódia!
Bejelöltelek iwiw-en. :wink:

Timi!
Téged is jelöllek, ok?

E.

Kép
Kép
edi78
 
 


Melódia
Bejelöltelek én is. :D

Az én nevem meg Veres-Holló Henriett az iwiw-en, ha valaki gondolja...

url=http://www.wunschkinder.net]Kép[/url]
hettie
 
 


Bali!
Remélem hamarosan visszatérnek a nyugodt éjszakák, addig is kitartást.

Beuka!
Én is arra buzdítottalak volna, hogy reklamálj a pelus miatt, Angelnek anno bejött.

Chesti!
Sok, sikert, energiát, erőt a kis koraszülöttnek.

Rozsagi!
Milyen koncerten voltál? Jól érezted magad vagy sokat aggódtál a kajcsi miatt?

Melódia!
Várjuk a képeket! Sok sikert a főzelékekhez.
Bagoly mondja verébnek: vasárnap estére a párom is belázasodott és két napig 39 fokos hője volt. Szerencsére már jobban van, de azért az izületeit és a hátát fájlalja + taknyos kicsit. Mi pedig Barnival bízunk benne, hogy nem kapjuk el ezt a fránya vírust.

Hettie!
Artúrnak jobbulást. A mellgyulladás elég kellemetlen lehetett.
Ne aggódj, ha nagyon éhes lett volna, akkor mind elfogyott volna. Nálunk is volt már ilyen régen, de azóta mindig elfogadja a cumisüvegből, ha éhes (szopi után ált. az előző este lefejt maradékot kapja meg másnap este üvegből).

Edit!
Jobbulást Katának!!!

Angel Gergője sajnos fogzással küszködik és sokat szenved, de remélem hamarosan kibújnak azok a kis rosszcsont fogacskák. Hétvégén már ők is bejelentkeznek a nagytakarítás után.

Gesztenye

Kép
gesztenye78
 
 


Sziasztok!!!


Melinda!


Már meggyógyultatok szerencsére. :lol: :lol: Miért lenne baj, h megjelöltél? Ne butáskodjál!!!!Most már ideje fényképet Neked is feltenni ide. :lol: :lol: Ti merre laktok?


Beuka!


Igen, ez keresztféléves. Tehát egy ciklus az 1 1/2 év. Utálom is, mint a .......... :cry: :cry: Érdekes, h Nekünk a Pampers jött be. Nem is szoktam kísérletezni. Bár volt Huggies pelenkák is(látom Ti azt használtok), Nálunk az nem vált be. Kifolyt a pisi. Most kaptunk Liberot, és igazából azzal is megvagyok elégedve. De a Pampers az a tuti!!!!! :lol: :lol: :lol: Adtam tegnap este Dórinak Homeos bogyót, és képzeld el, este 9-től -reggel 5-ig aludt. Most, h ez a dolog, v az idő okozta-e Nála az majd kiderűl. Ma este is adtam Neki. Majd beszámolok arról, h meddig aludt. Igazából ha ma is átalussza az éjszakát akkor tuti bevált a szer.

Hetti!


Érdekes ez a tejes dolog. Én már nagyon régóta anyatej+tápszerrel nyomom a dolgot. A kezdetektől adtam cumisüvegből (MAM Rózsaszín) a legjobb cumisüveg. Dóri is szereti.
De próbáld ki ezt a cumisüveget. Szerencséd van, h eddig csak anyatejet adtál Neki. Még én is szoptatok, és még nem igen adtam a Dórinak mást a tápszeren kivűl. Majd lassacskán. Mindjárt 1/2 éves lesz. Akkor majd beindul a nagykajálás!!!!!!!!!!!!!!!! Gyöngyösre járok Fősuliba, majd egyszer talizhatnánk.
Bejelöltelek IWIW-en, szemtelenűl fiatal vagy.

Akkor most Rád jár a rúd?? Köröm+cici????



Edit!


Akkor elkezdődött a hozzátápi? Felvettétek videóra? Persze, h bejelölhetsz. A cumis képen Dóri 3 hetes.





Timi

Kép

Kép
hogyor timea
 
 


Bettus
Felvettelek. Nagyon jo az a nyuszifüles kép. :D Milyen szép nagy kék szemek. :D
Hát bizony a mellgyulladás tud fájni, legközelebb már jobban vigyázok.

url=http://www.wunschkinder.net]Kép[/url]
hettie
 
 


Sziasztok!
Barni tegnap éjjel 1-2 között 3-szor is sírva ébredt, így a fogára gyanakodtam. Az utolsó ébredésnél bekentem az ínyét Dentinoxal és láss csodát reggel 6.30-ig aludt felkelés nélkül. Nektek is ajánlom, hogy próbáljátok ki és akkor a kicsik sem szenvednek annyit (meg mi sem :roll: ). Egyébként Angel is ezt veti be, ha Gergő szenved.

Gesztenye

Kép
gesztenye78
 
 


Timi
Én az avent 1-essel próbálkoztam. Meg van chicco is. De ha az sem válik be akkor veszek olyat, amit ajánlottál.
Te is Gyöngyösre jársz? :) Beuka is. Találkozhatnánk, majd szolj ha erre jársz. Sajnos, igen most rám jár a rúd..... De majd megoldódnak a problémák.
A kajálásra én is kiváncsi leszek hogy fog menni neki. :roll:

url=http://www.wunschkinder.net]Kép[/url]
hettie
 
 


Hettie, Timi!
Iwiw-en jelöltelek. :wink:

Timi!
Nem vettük fel, majd hétvégén, amikor mást ízt kap.

De tök kivagyok akadva, mert egész Tatabányán, eddig, nem kaptam HIPP répapürét. Néztem: kis spár, tescó, interspár, plus, coop, univer, rossmann, DM. Ennyit a városunkról.
Megkértük sógórnőmet, aki a hétvégén jön Hamburgból látogatóba, hogy 2üveggel hozzon.

Melódia!
Gyümilevet mikor adsz Pistikének? Nem tudom mikor adjak neki, mert de. pépet kap. Délután adjak majd neki 10-20ml-t? Te hogy csináltad?

Edit

Kép
Kép
edi78
 
 


Szép reggelt, Lányok!

Igaz még kicsit korán van... :roll:
De a fiam megint 6-kor ébresztett, pedig elötte fent volt már fél 5-kor is!! :roll:
Nem tudom igazán, hogy a foga e, mert igazából éhes is olyankor, ha felkel! :roll: De azért majd én is megpróbálkozom az ecsetelővel! Tényleg a múltkor valaki kérdezte, hogy milyet kaptunk, hát valami lidikainos gyógyszertárz lötyi, a neve valami:suspensio anaesetetindos :roll: vagy mi, nem igazán tudom kibogózni!! :wink: :oops:

Köszönöm mindenkinek, aki bejelölt, és aki visszaigazolt, olyan jó volt titeket más oldalon is látni!! :lol: Meg a fényképeket!! :lol: Mindenki kiscsaládja olyan szép!!

Timi!!
Neked is köszi, hogy visszaigazoltál! :lol:
Mi a X kerben lakunk, ti?

Hettie!!

Nagyon szép menyasszony voltál, meg most is az vagy!! :o És tényleg szemtelenül fiatal!! 8)

Edi!!

Hát nálunk agyümilé itatás már egyszerűbb volt!! Mert amíg szopizott, semmi más italt nem fogadott el!! Aztán tudod, volt egy olyan időszak, amikor csak tápszerezett, mert beteg voltam!! Akkor muszáj volt valami folyadékot adnom a tápszer mellé!! Akkor már kezdte elfogadni a teát, mert szomjas volt!! És amikor elkezdtünk gyümiket is enni, megkóstoltattam vele a hígított gyümilét, és ízlett neki!! Azóta azt kínálom neki néha, az étkezések között, és elfogadja!!
Nálatok más a helyzet, mert Kata anyatejes!! A gyümilevet is fokozatosan tudod megkínálni neki, mint a gyümölcsöt!! De először higítva add neki!!

Mennem kell, lányok, keltenem kell a nagylányt!!

Puszi!!Melódia

Kép
Kép
melódia78
 
 


Sziasztok!


Csak egy gyors írás. :lol: :lol: :lol:


Gesztenye, Ági!


Boldog Hófordulót. :lol: :lol: :lol: :lol:




Majd még jövök: Timi

Kép

Kép
hogyor timea
 
 


Sziasztok!

Most már tényleg bogarat ültettetek a fülembe, lehet, hogy reklamálok a pelus miatt!

Aki megadta a nevét, Őt én is bejelöltem.

Hettie megfázás :( jobban van már Arti? Mellgyulladás :( jaj szegény. Akkor ezek szerint jobb előre kipróbálni a cumisüveget, hogy egyáltalán elfogadja-e. már én is gondolkodtam rajta, hogy ha elmennék hosszabb időre akkor én is cumisüvegre hagyatkoznék, de akkor előtte azért kipróbálom.
A körömmel néha én is így vagyok :( utálom.
Tök jó, hogy a barátnőddel együtt babázhattok majd. Ja most olvsom, hogy nem a közeletekben lakik :( Tök jó, lehet, hogy kreol lett a kiscsaj? :)
Megnéztem a képeket, videót, nagyon édes Artúr, ahogy nevet! És nagyon csinos vagy! :)

Bettus, Melódia akkor ezek szerint jó a szentkirályi pia :) köszi az infót, majd ha eljutunk odáig én is veszek
Melódia miért kell hígítani?

Edi lehet, ogy már írtad, akkor bocsi, de egyből almapéppel kezdtetek? Nem volt lé előtte? Ma is kóstoltok valamit? Jól látom, hogy egy gyümi, egy zöldség, így felváltva fogod kipróbálni?
Változott már a kakitok? Nálunk most szép sárga, de elég furcsa szaga van. Én nem tudom, hogy mit csináljak. Csak jövő héten megyünk dokihoz, ha addig is észlelek furcsaságot viszek neki én is kakis pelust.
Nálatok beválik a Normafore?
Nagyon alacsony vagyok (154) azért nem meglepő annyira súlyom, de egy pár napja a férjem már gebéz, zavarja, hogy nagyon vékony vagyok :?
Neked 2. Kellett volna most megjönnie? Előtte rendszeresek voltak a ciklusaid? Védekeztek?

Angel kitartás Nektek a fogakhoz!!!

Timi akkor ezek szerint jó a homeós bogyó. Hol lehet kapni?

Gesztenye a dentinox gyógyszertárban kapható?

Boldog hófordulót Barninak, és Panninak!

Napraforgó, Á_Kata, Jubi, Nózi, Bujka, Siba, Csengő, Tina, Évi, Simigabi és aki még régen volt :?: :?: :?:

Bea

Kép
Kép
beuka
 
 


Halihó!

Azt hittem már jól vagyok de sajna megint rosszul lettem és a gép elé sem volt erőm leülni.Ma már úgy érzem elhagyott ez a vírus de majd meglátjuk,a gyomrom még mindig nem az igazi,fel van puffadva,és fura szagu gázok szivárognak hátulról.... :oops:
Most itt ülök,hajfestékkel a hajamon,Laura édesdeden alszik,más kisbabával ellentétben ő még mindig nagyon jó alvó. :lol: éjjel sem riad fel.

Tímea,tök jó hogy olyan közel laktok a Bettival egymáshoz,mindig tudtok talizni meg sétálni.....nekem nincs esélyem ,hacsak valaki nem jön errefelé mint pl Beuka. :wink:
Ja és szupi a cumis kép :wink:

Edi,tényleg ,miért veszel mindig új cumedlit Katának?Világítos?-olyan is van? :lol: Szóval almapéppel kezdted.Laurának én is adtam egy kis almapépet tegnap :nyalogatta meg mámmogatta végül leküzdötte a torkán,majd 2 perc múlva kitüsszentette.....rám :roll: :lol: A babnán jobban sikeredett.Persze ezek nem olyan nagy adagok,csak egy iciri-piciri nyalogatni valók.

Hetti,ez a sok gyulladás :x Megnéztem a videókat:tényleg cuki mikor nevet!Láttam van egy órás micimacija is,nem félsz hogy rádöl és megijaed?!Laurának egyszer egy műanyag micimacitől bömbölt:én ejtettem rá véletlenül :oops:

Betti,nagyon jó a kép és tök jó hogy a ruci is olyan (vagy ugyanaz?)meg a poz is hasonló!!!!Én is így gondoltam majd az összehasónlítos képet,csak majd inkubátor nélkül :lol: mert Ő 3 napig abban volt és az első kép is ott készült,pelusban,ami majdnem hónaljig ért.Nemsokára megláthatjátok :wink:

Gesztenye,tök jó hogy mindig írsz Angelről is!
Azt hittem miután bekented Barni ínyét a kencével, reggelre kibújt a fogacska :lol: Hát nem lehet könnyű annyiszor felkelni.

Melódia,Pistike nagyon jó husaban van,szeretném látni,kérlek tégy fel képeket(tégy-ez olyan parasztos de jó :wink: )

na megyek,mert ez a festék már megkövesedett a fejemen......


Linda

Kép

Kép
czmelinda
 
 


...még mindig csak olvasok, de megosztom veletek a tapasztalatomat:
szerintem a Dentinox egy kalap sz@r.... :lol: 8)

Livi

Gergő (13), Nándi (6),Nóci(ca) (4)
bali78
 
 


Beuka,elküldenéd a msnger címedet?

Linda

Kép

Kép
czmelinda
 
 


Beus!!Hogy találtál meg amúgy az iwiwen? :wink:

Linda

Kép

Kép
czmelinda
 
 


Sziasztok!

Csak gyorsan mert Matyika kemény 10 percet aludt, és már le is jött... :?

Köszönöm a babok köszöntését!!!!

Matyikának, csak vasárnap tartjuk a szülinapját, mert a család akkor ér rá.
Ajándék terén jelszavam volt, hogy semmi vonatosat ne kapjon, hanem csak készségfejlesztő apróságokat. mint pl. gyurma, gyurma kinyomó, nyújtófa, kötény, ceruza, ecset, akkor ilyen lyukacsos tábla amibe ilyen gombaszerü akármiket kell szurkálni (nem tudom a nevét :oops: ) meg ilyenek. Remélem örül majd...

Iwiwn én is jelölgettem, én Rózsavölgyi Ágnes néven futok.

Betegeknek jobbulást!!!

Chesti bárányhimlő?

Nálunk Panka hihetetlen sírós manapság...ha nincs kézben akkor üvölt... :cry:

Na megyek mert Matykó megfázik.

Ági
Kép

Kép
rozsagi
 
 


Beuka, Jubi!
Visszaigazoltalak titeket wiw-en. :wink:

Ági!
Jelöltelek wiw-en.

Akit érdekel msn címem: astax@freemail.hu :wink: :wink:

Edit

Kép
Kép
edi78
 
 


Sziasztok!

Az éjjel megint alig aludtunk, most sztem azért mert kevesebb lett a tejem megint mint egy hete. De iszom a fitolac-ot meg a sört.

Köszi mindenkinek aki megjelölt az iwiw-en. :D

Beuka
Igen kreol lett, majd kérek is képet. Ma sztem majd felhívom, csqak nem fogok zavarni. :roll: Kicsit jobban van Arti, de még mindig szörcsög, azt mondta a doki is hogy nem mulik egykönnyen. Köszi a bókot. Hát jo neked hogy tul vékonynak talál a férjed, engem meg daginak. Ne küldjek neked egy pár kilót? :lol: :lol:

Melinda
Nem szokott megijedni a macitól, ott ül az ágy sarkában, ugyhogy stabilan van. Én is szoktam néha ráejteni dolgokat, persze csak a kis játékokat, de nem szokott sírni, csak néz. :)

Melódia
Köszi. Pedig már 26 vagyok. Már nekem ez is sok. Emlékszem még arra is tisztán mikor 2 éves lehettem és álltam a kiságyban... Most meg, ugy telik az idő.

Mennem kell mert nyügi van...

url=http://www.wunschkinder.net]Kép[/url]
hettie
 
 


Linda!
Jelöltelek wiw-en. :wink:

E.

Kép
Kép
edi78
 
 


Edi,én meg a messengeren :wink:

Valaki kérdezte egyszer hogy nem tudunk e babbarát helyeket az országban.Találtam egy címet,akit érdekel nézze meg:
www.c-travel.hu

Linda

Kép

Kép
czmelinda
 
 


Sziasztok!
Itt vagyunk de csak passzivan.Olvaslak benneteket.de sajna idöm nincs irni .Marvin tiszta kettyo még éjszaka.Majdnem hogy oránként felkel de hogy miért azota sem jöttem rá..Fogunk még nincs.Kajaügyileg már átált a napi 5-szöri evésre.Hisztizni viszont nagyon tud.

Beuka,Bettus,Timi:
Nagyon édesek a lurkok!

Edi:
Felvettelek MSN-re merci-van a messenger cimben.Azok vagyunk mi. :)

Kép Kép

Mennem kell probálok többet jönni ..
puszi mindenkinek.
Vendég
 


Timi!
Chamomillát adtál Dórinak? Köszi a köszöntést.

Beuka!
Dentinoxot árulnak gyógyszertárban és bioboltban is.

CzMelinda!
Akkor mindig kenegetném és pár hét alatt kinőnének a fogacskái :lol:

Bali!
Akkor te mit használsz, ha a Dentinoxal nem vagy megelégedve? Megkérdezhetem, hogy miért nem jött be nektek?

Rozsagi!
Pannikának boldog hófordulót.

Tina!
A mi MSN címünk: vgy01@hotmail.com, örülnék, ha megkeresnél engem is.

Kibontottuk a járókát és kiderült, hogy elég selejtes anyagból van (ráadásul nincs rendesen lecsiszolva sem), így sajna vissza kell vinnünk :cry: .

Gesztenye

Kép
gesztenye78
 
 


Sziasztok lányok!


Beuka!


Képzeld el a bébik tapétái egyformák :lol: :lol: Megpróbálok feltenni róla képet. Gyógyszergyárban lehet kapni ezt a bogyót, de már a mai este sem volt jó :( :( Tehát a szer szerintem nem vált be :cry: :cry: Lehet azért kel fel éjjel, mert nem elég neki amit adok neki.Ma jöttem rá. :lol: :lol: Azért adom neki a bogyókat.


Czmelinda!


Már várom a képeket amiket felteszel magadról, és bébiről. Majd szeretnék menni nyáron Alsópáhokra. Megbeszélünk valami randit :lol: :lol: Tényleg klafa, h Betti itt lakik egy köpésre.



Hetti!


Gyöngyösre járok én is. Tényleg jó ez a MAM cumisüveg, mert olyan a vége mint a cici vonala. Próbáld ki megéri :lol:



Edit!


Csak a Hipp jöhet szóba? Más márkából répa??


Melinda!


Mi a XIX.-ben. Itt lakik egy köpésre a Betti is. A szembelévő házban :lol: :lol: Kicsi a világ mi?


Gesztenye!


Chamimillát adtam neki. Első éjszaka szupi volt :lol: , második éjszaka :( most is adtam neki, majd kiderül, h fog aludni. Ti vettetek járókát? Én interneten vettem 8eFt-ért.


Tina!


A te kisfiad is gyönyörű. Nem korán kezdi a számítógépezést :lol: :lol: ?




Most vasárnapig nem jövök, mert tanulnom kell :cry: :cry: :cry:
[img]https://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1172693575.55


.jpg[/img]





Timi

Kép

Kép
hogyor timea
 
 


A kép lemaradt :( :( :( :( Beuka Neked küldöm :lol: :lol: :lol: [KÉP]

Kép

Kép
hogyor timea
 
 


Sziasztok!

Edi: na mi lett kaki ügyben? te kis kakispecialista :lol:

Melódia: Csak most olvasom ezt a körömbenövést. Érdekes, nekem eddig semmi gondom nem volt vele, aztán szülés után kb. 4 hétre baromira elkezdett fájni a bal lábujjam nagykörménél. Elmentem a bőrgyogyihoz (babakocsival) persze rögtön az első lettem. Mutatom neki, erre sec-perc alatt kivágta, és azt mondta, hogy biztos nem tudtam rendesen levágni mert nagy volt a hasam. Én még az utolsó nap is le tudtam gugolni, vagy hajolni :roll: És eddig még sose volt ilyen, de azóta minden hónapban begyullad :cry:
És képzeld ma taliztun a Timivel, elmentünk a piacra, és annyira dumáltunk, hogy azt se tudtuk mit vegyünk :lol:
Ti amúgy hol laktok a X.kerben? mert ugye kispest csak egy ugrás lenne, és én is ott laktam egy pár évig a párommal.

Gesztenye: nekünk még egy fog sincs. Jó hogy tudod hogy mi baja lehet, mert nekem néha még most sincs róla fogalmam miért bömbizik, habár már jóval türhetőbb mint korábban.
Járóka :( szegényke

Linda: igen ez ugyanaz a ruci, pont azt akartam szemléltetni, hogy az elején milyen nagy volt rá, most meg alig tudtam bekapcsolni alul a bodyt :shock:

Tina: Jó fej Marvin, mint valami kis programozó. Nálunk is nagy sztár a billentyűzet, imádja püfölni. A múltkor úgy lekicsinyítette a betűket valami kombinációval, hogy nem tudtam tovább olvasni, így ki kellett kapcsolni a gépet. Ő nyert, mert utána már nem kapcsoltam be. Meg a lábával szokta kikapcsolni. De látom nektek laptopotok van, azt nem lehet olyan könnyű kikapcs. :wink: Hogy erre még miért nem találtak ki gyerekzárat :?:

Na átadom a pályát az "uramnak" :lol:

Pusszantás: Betti

Ja még annyit rólunk, hogy voltunk ma baba-mama foglalkozáson, persze kenguruba, és nem elkapott az eső? Persze esernyő már nem fért el a kezembe, így a foglalkozásra vitt takaróval takargattam a Kittit meg ne ázzon még jobban. Fix. hogy azt hitték valami cigus vagyok :roll:

Kép
bettus79
 
 


Sziasztok,
Utolértem magam olvasásban, hihetetlen az elmúlt napok termése:
Röviden mi: nyaralás-kezdemény, vírus hányással és tejcsiaggodalommal, kisebb bababalesetek... szóval vészes pár nap volt, holnap majd részletezem.

Tina, csak nem Ti vettétek meg az orrunk előtt a mandarin Quinny ZApp-ot az Aradi utcában?? :-)
Felsírt mennem kell.

Beusa
Kép
beusa
 
 


Beusa:
Nem mi voltunk .Mikor mentünk szerdán akkor már nem volt nekik mandarin csak fekete meg türkiz zöld és pink.A kikában vettük a lehel uton 49900 volt.Kb 8 ezerrel olcsob mint bárhol.A neten is rákerestem.Neked is ez jön be?Nagggyon tuti kocsi!!A szine meg föleg.

Gesztenye:
Felvettelek MsN-re :D

Jo éjt mindenkinek.
Vendég
 


Gesztenye!
Mi is Chamomillát használunk és szuper... :lol: A Dentinox... Hát én nem vettem észre, hogy bármi is változna a hatására...

rohanok... :(

Livi

Gergő (13), Nándi (6),Nóci(ca) (4)
bali78
 
 


Sziasztok!
Itt vagyok, olvaslak Benneteket, de most nagyon elvagyok havazva az itthoni munkával + Kata is elveszi az energiámat. DE este jövök bőven :lol: .
Edit

Kép
Kép
edi78
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?