Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

csak nagyon gyorsan egy rapid kérdés:

Edi: nagyon-nagyon szép a szőnyeg! Hol vettétek és mennyibe került, mekkora? Tényleg nagyon tetszik. ilyesmit szeretnék én is. Esetleg priviben is megírhatod, ha gondolod.

BABÁK NAGYON SZÉPEK! Kata csini.

Pussz.

[url=https://lilypie.com]KépKép
boróka1973
 
 


Dorka!
Rapid válasz: Köszi :) KIKÁ-ban vettük, Arte Espina fajta 170*240cm a mérete. 40e ft volt. Majd egészben is fényképezem, ha kész a szoba, addig itt a link, de élőben gyönyörűbb. :)

http://www.tappeti.it/persianshop/ns.as ... id=88&sr=0

E.

Kép
Kép
edi78
 
 


Beuka!
Én is tövig vágom a körmöm, így nyugodtan rágcsálhatja Barni, eddig még nem okozott problémát. Bezzeg, ha elvenném tőle a fincsi ujjamat, akkor hisztizne :shock: . A kaki színe attól is függ, hogy te mit eszel napközben.

Melódia!
Sajnálom a mensigörcsöt. Nekem is anno fájdalmas volt és csak reménykedem, hogy változott valamit a helyzet (nekem még nem jött meg, eddig). Megpróbálkozok bejelentkezni valamikor és akkor dumcsizunk.

Csengo!
Gratula a fogacskákhoz :lol: .

Bujka!
Sok tejcsit és evős (éhes) Benit kívánok :lol: :lol: .

Timi, Jubi, Edit!
A képek nagyon tündériek, nem lehet velük betelni :lol: .

Edit!
Barni most már kifejezetten felhúzatja magát fekvésből ülésbe. Annyira erőlködik, hogy már 10-15 cm-t felemeli a fejét és utána húznom kell a kezemmel, különben elégedetlenkedik :shock: . Természetesen pár emelgetés után pihenés és játszás van :lol: .

Sue!
Miért lennél pancser??? Örülj neki, hogy szereti az almalevet.

CzMelinda!
A Lost-ot felvettük, de még nem néztük meg :roll: .

Jadey!
Sajnálnám, ha nem jönnél többet, hiszen mi benne voltunk a magba, amiből kifejlődött ez a fórum. Remélem, ha talit szervezünk arra azért eljöttök majd.

Napraforgó!
Jobbulást nektek!!!

Mi köszönjük jól vagyunk és Barni imádnivalóan mosolyog mostanában. Bent voltunk a párom munkahelyén és mindenki el volt halva, hogy milyen vidám kisbaba.
Ma itt voltak látogatóban Angelék és üzenik, hogy jól vannak. Az építkezés halad ugyan, de még így is csak kb. 2 hét múlva tud jelentkezni. Addig telefonon tartjuk a kapcsolatot. Gergő élőben még aranyosabb és fantasztikus, hogy mennyire hasonlít az apjára :lol: . Csináltunk pár képet is, amit majd megpróbálunk feltenni.

Gesztenye

Kép
gesztenye78
 
 

 
 

lll
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára hogyor timea 2013.06.04 22:41-kor.
hogyor timea
 
 


Sziasztok!

Ági apa biztos örült, a mákos bejglinek! Nem tudom mitől lehet az ínvérzés, gondolom íngyulladás, ami eléggé aggaszt, mert előbb-utóbb a fog is megsínyli :( ;

Melódia menyus :evil:
Milyen formában kezdted adni először az almát?
A zenélő forgó tényleg elég bosszantó! :evil:

Gesztenye most már én is odaadom az ujjam, és izomból rágcsálja. De még semmi jele fogcinak :(
Nem is tudtam, hogy a kaki színét a napi kaja is befolyásolja. Ha lesz időd, írd meg kérlek a már meglévő adataitokat , köszi!

Ma méreckedtünk (vettünk egy digitális mérleget, és megmértem magam, aztán ketten Botival) és miközben vártuk, hogy bekapcsoljon a mérleg, Boti belekakilt a kezembe :shock: :lol:

Bea

Kép
Kép
beuka
 
 


Kép

Ha valamit rosszul írtam be, akkor BOCSI!!!

Kata lehet, hogy lányokat összekevertem, nézd meg lécci :oops: :oops:

Kép
Kép
beuka
 
 


Most már tényleg ledugulok :oops:

Gesztenye!
Mond meg légyszi Angelnak, hogy kitartás, és várjuk vissza :)

Kép
Kép
beuka
 
 


Beuka!


A táblázat jó. :P . Birom a kisfiadat jó a humorérzéke, h anyának a kezébe kakil. :roll:


Timi

Kép

Kép
hogyor timea
 
 


Sziasztok lányok!


Tüneményessek a babák.

Edi :
Az a kis farmerszoknya nagyon cuki.

Melodia:
Nekem is megjött tegnap.Örülök neki nem terveztünk még egy hisztizsákot.A zenélö forgo nem garanciális? Brendonban általában adnak mindner még ruhára is.Meg azért nem 2 forint volt.

Ismét rövid vagyok sajnos.Ma volt farsang lányomnak és a lelkemre kötötte be ne merjek menni.Mert az olyan ciki. :shock: :shock: .Hiába felsös lett.

Linda,Gesztenye:
Én Szökés bolond vagyok a héten megnéztem a a második évadot.
Olyan izgi.A Lostba egyszerüen belekeveredtem.

Beuka:
A fözeléket nem csinálom sehogy még bébi ételt veszek neki ugy keverem bele a tápba.Probáltam már egyszer krumplit sárgarépával pároltam.meg saját gyümi pürét de azokat nem ette meg..

Mennem kell
Vendég
 


Sziasztok!

Ági, persze én is így vagyok vele. Egyenlőre azért tartom a 4 napot, mert Máténak 2 napig elég egy üveg bébikaja. Bár holnap meg fogom próbálni a zöldborsót, aztán fogom variálni. 2 napig fogja ugyanazt kapni, bár lehet, hogy cserélgetem, hisz 2 napig el lehet tartani a felbontott kaját a hűtőben. Sajna a gyümit még mindig nem eszi meg. :(

Melódia, az első nekem is úgy jött meg, hogy hajnalban 4 óra körül arra ébredtem, hogy olyan hasgörcsöm van, mint még soha. Ja és Máté nem volt még 2 hónapos sem. Valszeg ezért is fogyott el a tejcsim. :( Nekem szerencsére azóta egyáltalán nem görcsöl, ugyanúgy mintahogy régebben sem. Viszont a szülés óta minden hónapban megjön rendesen, ugyanazon a napon. Terhesség előtt én sokat kinlódtam vele, bár kikezeltek abból, amiért nem jött meg. (Hú, ez nagyon magyartalan lett :oops: )

Üdv mindenkinek, szép napot.

Anita

goodfairy
 
 


Sziasztok!

Milyen pangás van itt…

Gf!
Most, hogy az anyukának kevesebb a teje, mi lesz? Tápszer?
Nagyon édes a manód. Kérek még képet. :D Öledben mondjuk egyet?

Lívi!
Szenvedés :(
Jó a cikk a fogakról…kimásoltam. Hátha jól fog jönni. :)

Sue!
Nem vagy pancser, azért mert adtál neki levet? Viszont szerintem ha már egyszer adtál Vikinek, akkor már ugye nem tisztán anyatejes baba és adhatsz neki mindennap. Én így gondolom, de majd számolj be a köv. almalé etetésről. Pépet mikor adsz neki?

Linda!
Hogy bírod ki, hogy nem nassolsz meg nem eszel kenyérféleséget? Én tegnapelőtt 4 szelet kenyeret !!! ettem vacsira, párom is kiakadt, most meg Milkát eszem. Pedig ocsmány vagyok, ha belenézek a tükörbe sírni tudnék…oda az alakom…Tudom tenni kellene vmit, de még nem megy. Arra fogom, hogy amíg szopi van addig nem fogyózom, pedig csak egy kis odafigyelés kellene. Mondjuk kevesebb szénhidrát és ritkábba csoki. :( (4kg kell a terhesség előtti súlyhoz, de annyi vagyok még mindig, mint amikor kijöttem a kórházból. Voltam kevesebb is, de decemberben nagyon rászoktunk a Milkára...és visszajött. Aztán ha sikerül ezt leadni még 4kg-ot szeretnék.)

Beuka!
Kösz a bókot. :)
Az szék a relaxszékem, és csak 3x, fénykép erejére tettem bele Katát, de szegény nem is ült, nem is feküdt, görnyedt volt nagyon. Azért tettem a popsija alá a párnát, hogy ne legyen annyira merőleges.
Kézbe kakilás :D, ha jól emlékszem, már kaptál a nemes anyagból régebben már. :wink:

Jadey!
Nincs hari, de néha jó lenne ha írnál kicsit magatokról, mi van Bencussal, hogyan fejlődik stb. Tény, hogy sokan vagyunk és én sem látom át vmikor, de megpróbálom, ha meg nem lesz időm, akkor csak olvasom és magunkról írok. Főleg, hogy egyre több időt kell Katával foglalkoznom.

Timi!
Igen vannak combikáink. :D
Kata is iszonyú erősen harap. Szopi közben is nézem, mert ha már elkezd a szája úgy állni akkor résen vagyok. Ma is megharapott 2x. Már tanítom neki, hogy NEM, mert ha lesz foga jajj lesz nekem.
Boldog hófordulót! (kicsit késve)

Napraforgó!
Jobbulást Nektek!!! Tényleg nagyon rossz tud lenni, amikor az ember nem érez szagokat, de főleg amikor ízeket sem. :( Nektek is boldog hófordulót!

ÁKata!
Te mit teszel, hogy ne harapjon meg Lillike? Fog nélkül is harapott?
Azt hittem de. adod nekik a hozzátápit. Akkor du. kapják?

Melódia!
Mensi :( Zenélő körforgó :evil: garancia nem volt rá?

Gesztenye!
Ügyes akkor Barni, ha már így erőlködik. Kata csak akkor emelgeti a fejét, ha kádban ül, vagy az ölemben, de még nem nagyon akaródzik neki ülnie. Megint feneket növeszt a drága, néha kis oldalra fordulás, max. hasra fordulás…
Angeléknek puszi, várjuk vissza őket.

Tina!
Mensi :) Örülsz mi? :D
Merci beöltözik vagy csak kisebb buli a farsang náluk?
Szökés, ne mondd már..a 2.évad full megvan? Nekünk még csak 17.-ig asszem. De szerintem is tök jó. Ebben a Michael S.-ben van vmi nem? :wink: Másik kedvenc a Sucre.
Ja nekem is sikerült a fánk közepébe a csoki. :)

További szép hétvégét! :Edit

Kép
Kép
edi78
 
 


Sziasztok!
Aranyosak vagytok hogy hiányoltatok. Csak ezt az oldalt olvastam el.
Nem tüntem el, csak 2 napig anyuméknál voltunk, mára meg benáthásodtam. Láttam erre valami hagymatea receptet, amit Angel irt, meg a retkes, mézes gyógyfinomságot. Valaki tudja hogy kell csinálni? Mert kipróbálnám. Remélem Artúr nem kapja el. Tényleg ha szoptatom nem megy át a baci a tejjel?

Beuka
a 4 hós adatok: 7350gr és 70cm.

Majd még jövök később, meg megpróbálok elolvasni.

url=http://www.wunschkinder.net]Kép[/url]
hettie
 
 


Hahó!

Hú de szombat van....
Ma én sem értem rá nagyon,délelőtt főztem a holnapi nagy szülinapi ebédemre,12 leszünk.Délre meg mentünk a fotóshoz:klassz volt minden ,Laura is jól bírta,oda volt a lámpákért,nem sírt,aranyos volt .Jővő hétre meg is lesznek a képek.
Remélem tudok majd nektek is mutatni belőle.

Edi
Muszáj volt fogyiznom a fotók miatt ,bár félek hogy azért egy kettőn ki-ki buggyan a hájam,na de mindegy végül is nem vagyok manöken.Ma már ettem csokit mert a barátnőim ma köszöntöttek,holnap meg a család,lesz torta is...
Majd jővő héten megint odafigyelek a kajára.
Ha nem akarok már enni akkor megmosom a fogam. Akkor kibírom hogy ne is egyek :wink: Próbáld ki te is.Ja és nagyon szeretnék a régi cuccaimba beleférni,talán ez is motívál :lol:

Tessék receptet is írni!!!!

Linda

Kép

Kép
czmelinda
 
 


Edit!


Köszi, h megemlékeztél a hófordulóról. Hányszor van szopi egy nap? Csak anyatejezik? Dóri 5-ször eszik anyatej+tápszer( sajna). :x De a lényeg, h mindennap van a pici gyomrában anyatej. Én is úgy vagyok magammal, h szinte rosszul vagyok ha találkoznom kell magammal a tükörben. :evil: Szintén azzal nyugtatom magamat, h majd szopi után lesz a fogyi. Összehasonlító fénykép, ilyen volt-ilyen lett. Tiszta önsanyargatás :x


Linda!

Milyen fotózáson voltatok? Engem is motivál, h beleférjek a ruháimba, de mint Editnek is írtam amíg szopi van addig nincs fogyi :lol: Igaz ott lenne a torna is, de valahogy nem vesz rá a lélek :? Pedig nagyon jó tornáim vannak


Beuka!


5 hónapos adatok: 7100 g, 70 cm



Timi

Kép

Kép
hogyor timea
 
 


Kedves Anyukák!

Egy új bébikozmetikum reklámkampányához 6 hónap körüli leánybabákra lenne szükségünk. Aki kedvet érez, kérem küldjön fényképet gyermekéről a napsugarmodels@freemail.hu címre. Határidő: 2007.február 22. Kérjük szépen, hogy ne felejtsenek el elérhetőséget is feltűntetni a jelentkezés során.

Üdvözlettel: Napsugár models team
napsugarmodels
 
 


Jó reggelt mindenkinek!

Edit, nekem sajna már egyáltalán nincs tejcsim, kb. 2 hónapja. De szerencsére van egy ismerősünk, akinek olyan sok van, hogy Máténak is jut belőle, így nem kell tápszert kapnia. Bár mostmár a tejcsianyunak is fogyogat, úgyhogy jövő héten megyünk a dokinénihez és kell tápszert íratnunk. :( Ne aggódj a kilók miatt, majd lemegy. Ilyenkor nem arról szól az élet, hogy úgy nézzünk ki, mint egy manöken. Rajtam cca 20 kg. van, persze ez nem mind az, ami a terhesség alatt jött fel, hanem előtte a gyógyiktól, amiket be kellett szednem. 86 kg-val szültem, most kb. 75 vagyok, a versenysúlyom pedig 52-55 kg. :( De én mindig arra gondolok, hogy hoztam egy áldozatot azért, hogy gyerekem legyen. Ennek ellenére én is rosszul vagyok, ha meglátom magam a tükörben, vagy fényképen. :( Igazából nem is sok képen vagyunk együtt Mátéval, hogy ne rontsam az összképet. :D De keresek egyet.

Hettie, nem akarok hülyeséget "mondani", de én úgy tudom, hogy ha nem vírusos eredetű, akkor nem kapja a babó el.

Üdv mindenkinek, szép napot.

Anita

goodfairy
 
 


Ezt találtam a legértelmesebbnek. :)
Ja, és teszek fel egy másikat a "régi" Anitáról. Ezt szoktam nézegetni, ilyennek kell lennem. Egyébként egy évet adtam magamnak, hogy visszakapjam a régi önmagam. A hajam most is ilyen, csak a kilók számában van "némi" különbség, meg az arcom olyan, mint egy tinédzseré. :(
Kép Kép

goodfairy
 
 


Sziasztok,Csak egy gyors bekukk,

Hettie,Én szimplán csak náthás voltam,és Viki csak anyatejes és sajna 3 nap múlva szörcsögött meg köhögött 3om héten keresztűl,na és akkor kezdődtek a szopival a problémák.

Jadey,
kérlek ha van időd azért néha jelentkezz.

Timi,
Dórinak gratula a hófordulóhoz,mi holnap leszünk 5hósak .Kicsit megilyedtem Viki picike Dórihoz képest,de gyorsan megnéztem táblázatot,jóval nagyobb volt a lánykád.
:)

Én se merek a tükörbe belenézni szörnyű .....
Majd szopi után fogyózom.

Viszont ami Nálunk megy éjjelenként,fogalmam sincs miért de rosszabbak az éjszakáink mint valaha,óránként ébred és nyöszörög és pukizik és sír.
Zombinak érzem Magamat.
Megyek,mert sír álmos 8kor már fent volt és 11kor aludt csak el és óránként fent van......
sue
nem nézem át,bocsi a hibákért

KépKép
suezika
 
 


Sziasztok!

Apa hazajött, hurrá!

Sue!
Nem tudom mi lehet Vikivel! Szorítok, hogy hamar rendeződjön!

Anita!
A 2 kép...hát mintha tényleg nem is Te lennél mind2-n. De ne aggódj ha ennyire akaratod, akkor tuti hamar visszaáll a régi éned! Viszont most ott van Máté! Imádnivaló ahogy beájult!

Rólunk:
Matykóval van egy kis gond. Ui. van egy szálka, vagy ki tudja mi (lehet hogy semmi) a jobb csuklóján, ami naaaggyyon csúnyán begyulladt... :cry: 1 hete próbálom rávenni, hogy vegyük ki, néha engedte is, de akkor meg nem találtam semmit. A lényeg, hogy tegnap bevittük a kórházba, mert már nagyon csúnya volt. Kapott tetanuszt :cry: meg puhító kötést. Mindennap cserélni kell, keddig. Akkor vissza, és kimetszik, majd valszeg össze is kell varrni. :cry: Annyira bánt!!! Ha harciasabb vagyok akkor nem fajult volna el ennyire :cry:

No Panni közbeszólt...

Ági
Kép

Kép
rozsagi
 
 


Sziasztok!

Tina menyus :D farsang :? :? Azt hittem már rendes főzeléket eszik Marvin. Így már értem. És ez a “keveréket” szereti?

Tina, Edi jaj ne is mondjátok a szökést. Tökre szétcsúsztunk, hogy lehet így befejezni??? Ki tudja még mikor kezdik a tv-ben a 2. Évadot :?
úgy töltöttétek le Netről, vagy honnan van meg?

Anita Neked akkro jó hamar megjött :( mi volt a baj előtte? Azt mondják a terhesség rendbe teheti a nőt odabenn. Nagyon jó a kép kettőtökről!

Edi a 4 kiló azért nem olyan sok! Mondjuk én nem szólok semmit, mert én most kevesebb vagyok, mint amennyivel a terhességet kezdtem :roll:
A Milkának én sem tudok ellenállni :(
Igen egyszer már éjjel lekakilt Boti. Egyébként a relax székben szoptatsz?
Amikor észleled, hogy Kata harapni fog, akkor olyan csücsörítően tartja a száját? (na ezt jól megmondtam, ))

Hettie Jobbulást!! Köszi az adatokat. Ez igen! Jó nagyon nőtt Arti! Ügyesek vagytok!

Dóri köszi az adatokat!

Linda remélem én is, hogy tudsz majd képeket mutatni, kíváncsi vagyok Rátok! :)
Neked van szülinapod? Akkor NAGYON BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT!
Kép

Sue 1 óránkénti kelés :( szorítok, hogy „visszaálljon” a helyzet! Annyira édes Viki a kisképen a vonalzó mellett!

Ági jaj szegény Matyika! Kimetszik?? Aztán egyáltalán nem biztos, hogy rajtad múlt! MIELŐBBI JOBBULÁST NEKI!!!

Csengő, Nózi ugye kapunk majd összehasonlító képeket a fiúkról???merre vagytok??? :( :(

és a többiek
ÁKata, Bujka, Dorka, Jubi, Lívi, Siba :?: :?:

Kép
Kép
beuka
 
 


Botond az utóbbi 3 napban tök sokat bukott :( :(
előtte szinte alig. MI lehet az oka? Volt már valakinél ilyen "időszakos" bukás?

Viszont elkezdi "használni" a hasizmát. :shock: picit döntött ülőhelyzetből felül az ölünkben.

Végre kész lett a mi erszényünk is.

Na megyek, mert sírás van :(
Bea

Kép
Kép
beuka
 
 


sziasztok,
Linda, Boldog születésnapoT:-) :!: Szabad kérdezni, hogy hányadik? Tényleg, csak egy gyors áttekintés erejéig, szabad kérdezni, hogy ki van mondjuk 30 alatt és felett. (Én egy picit felette)
Azért érdekel, mert a barátnőim jórésze 30 körül szült most, viszont a tanfolyamokon megismertem néhány 20-25 közötti lányt, akik láthatóan sokkal lazábban és könnyebben vették a babázást. Mi a véleményetek?

Timi, Suezika, Anita,
Én is nagyon meghíztam, kb.15 kilóval vagyok a versenysúlyom felett, vagyis majdnem ua. vagyok, mint amivel szülni mentem. Hallottam, hogy vannak ilyen típusok, akik szopi alatt híznak meg igazán....Mindegy fogyózni én sem fogok még, mire mindent beviszek a szervezetembe amit a tudós könyvek javasolnak.... A torna viszont nagyon jól bevált, sokkal jobban érzem magam és már a tükörtől sem akadok ki:-)

Anita, a képen tök jól néztek ki! És nehogy ne fotóztasd magad, mit fogsz mutogatni a picinek nagyobb korában?

Rozsagi,
Nagyon megértelek, szerintem ne legyen lelkiismeretfurdalásod, nekem eleinte az orrszíváshoz sem volt szivem. Nehéz megmondani, mi lett volna ha... Én amúgy egyszer véletlenül egy kisebb darabot levágtam a picim ujjából körömvágás címén (nem fogtam elég határozottan és elrántotta). Nagyon sírt, de 3 nap múlva semmi sem látszott... Ilyenkor még minden nagyon gyorsan gyógyul.

Beuka,
végül nem nyaraltunk, tulajdonképpen azért, mert a szimpatikus helyekre olyan idióta időpontokban mennek gépek a téli menetrend szerint, amit egy kisbabával nem lehet felvállalni. Legalábbis pihenés címszóval szerintem nem szabad. A Kolpingon gondolkodtunk még, de az meg tele volt minden számunkra alkalmas időpontban :evil:

Mi tegnap kirándultunk a kicsivel, jót aludt közben az ERGO hordozójában apukája hasán:-)
Apával még korábban megegyeztünk, hogy 9 hónapig én cipelem, aztán ő :D

Beusa
Kép
beusa
 
 


Beuka,
Ez a hasizmozós korszak annyira édes :D
Minna is sokat bukott pár héttel ezelőtt egy héten keresztül. Távolsági rekordot is döntött, néha egészen a hasáig eltalált fekvő helyzetben, vagyis az inkább szinte már hányás volt...
A dokinénink hosszú büfiztetést, fej megemelést javasolt. Azt mondta, csak akkor van gond, ha mellette lázasodik is. Kitartás, biztos nálatok is elmúlik.

Beusa
Kép
beusa
 
 


Sziasztok!

Suezika, Máté is csinál olyat, hogy kb. hajnali 3-tól félóránként felsír, vagy nyöszörög, bár nincs ébren. Szerintem a fogzás miatt van, de én is meg fogom kérdezni a gyerekdokit.

Ági, én is úgy vagyok vele, hogy inkább legyek 75 kg gyerekkel, mint 55 gyerek nélkül.

Beuka, nekem a prolactin hormont termelte túl az agyalapi mirigy, és azért nem jött meg csak hébe-hóba. Kaptam rá Clostirbegyt-et és Merional-t ezek helyrehozták. Viszont híztam egy csomót, meg tiszta "ragyás" az arcom, amit szintén csak gyógyival lehetne elmulasztani. Máté is szokott ilyen időszakosan bukni, a héten is kedden meg szerdán minden kaja visszajött a büfivel bármit evett. Aztán elmúlt. Erről is meg fogom a dokit kérdezni. Az az érdekes, hogy én úgy látom, minden visszajött neki, mégis ugyanannyi idő múlva követeli a következő kaját, mintha nem bukott volna vissza semmit.

Beusa, én 31 vagyok (már 3 hete :)). Egyébként én is sok ismerősömtől hallottam, hogy hamarabb kellett volna szülnöm, mert aki később szül nem tudja olyan lazán venni a gyereknevelést. Na rám ez nem igaz, én abszolút nem görcsölök semmin. Én mindig is azt vallottam, hogy a gyereket szeretni, imádni kell és akkor minden rendben lesz. :D

Üdv mindenkinek

Anita

goodfairy
 
 


Beusa!
Fúúú, nagyon megörültem, hogy írtad az ERGO babahordozót. Egy hete lázban égek, asszem beleszerettem, de nem találtam róla túl sok információt. Nektek bevált? Nehéz hátravarázsolni a bubát? Budapesten lehet egyáltalán kapni valahol, vagy csak Győrből tudunk rendelni? Van valami hű de nagyon rejtett hátulütője? Egyszóval, minden érdekel.
Köszi a segítséget,
zsófi

Kép
zsófica
 
 


Sziasztok,
Szia Zsófi, A hordozónk 2 hete van, nekem nagyon bevált. A www.spelta.hu-n rendeltem, 2 nap múlva itt volt. Pesten nem találtam azokon a helyeken, ahol a honlap szerint kapható lenne.
Én korábban hordozókendőben is hordtam a picit, de az elmúlt hónapban már majd' le szakadt a derekam tőle. A hordozóban viszont hosszabban bírom, mivel eloszlik a súly, vállon, és derékon is stabilan rögzíthető, nem csúszkál mint a kendő a súly alatt. No és pillanatok alatt belevarázsolható a kicsi.
Én elől hordom benne a picit, mert így végig látom. Eddig 2 óra volt a max idő amit rajtam töltött, de nem fájt utána a derekam. Tényleg jó a kérdés viszont, azt még nem látom, hogy hátra hogyan tudnám egyedül bevarázsolni.... Majd megkérdezem a barátnőmet, ő úgy hordja a kislányát, igaz ő 11 hónapos és stabilan ül.
Ha interneten rákeresel, meg tudod nézni az eredeti angol oldalt is, ott nagyon jó képek vannak fenn. Egyszóval nekem nagyon bevált, csak ajánlani tudom. Pont a tegnapi kiránduláson beszéltük párommal, hogy kényelmi szempontból olyan mint a spéci túrára tervezett hordozók, csak urbanizált változatban.

Na jó, nem ömlengek többet róla..
Majd számolj be, hogy mire jutottál.

Beusa
Kép
beusa
 
 


Sziasztok!

Rólam képek a babaneten, aki még nem látta vagy érdekli…(összehasonlító kép miatt írom)
122.oldal végefelé 2kép: kismamaság 28.hét és 33.hét
193.oldal középtájékán: 2kép
211.oldal közepe táján, karácsonyi képek 5db


Hettie!
Meggyógyultál?

Linda!
Boldog születésnapot! Oké, kipróbálom ezt a fogmosás dolgot, de ez nálam ideig óráig tart, de majd meglátjuk.
Jó írok majd receptet, tervben van. :wink:

Timi!
Szopi egy nap változó, hogy mennyi van. Átlag 7-8. De volt múltkor 11. Ha eszik 5-7percet, akkor ritkábban eszik, ha csak 2-3percet akkor sűrűbben, de sose lehet kiszámítani. Este 8-9felé eszik uccsó, majd hajnali 2-3felé és reggel.
Igen csak anyatejet kap. A héten pénteken adok neki almalevet.
Dóri, jó hosszú baba. 74-es rucit hord? A ruhaujj nem hosszú?

Anita-Gf!
Nem aggódom a kilók miatt, mert lenne annyi erőm, hogy kicsit odafigyeljek és ne egyek annyi szénhidrátot, de nem érdekel. Csak ha a petyhüdt hasamat meglátom, akkor kivagyok, de ehhez meg persze torna kellene. A császár miatt felülni nem tudok, csak hasprést csinálni (3x csináltam, abbahagytam…) Nálam , úgy ahogy normális alak, féléves korra volt előírányozva…
Jók a képek, édes Máté, előtte evett? Nagyon be van kómálva. :lol:
A régi képeden fiatalabbnak tünsz, a mostanin kicsit megviseltnek…(én is így vagyok, megtörve picit) :shock:

Sue!
Lehet, hogy Vikit a fogai bántják, nem? Na hogy állsz az almalé adással? Tényleg üvegeset adsz vagy te reszeled?

Ági!
Matykó tetanusz, szálka :( Szegényke, és addig te nem tudod kiszedni? Vagy nem is mersz hozzányúlni?

Beuka!
Szökés, netről igen. Szopi relaxban éjjel, meg este. Napközben nagyágyban trónolunk. :lol:
Harapás előtt, olyan csücsöri szerűen tartja a száját, látom, hogy az állkapcsát kezdi összezárni.
Bukás: nem tudom.

Beusa!
A Minna név az milyen eredetű? Még nem hallottam, de tetszik. Szoktátok becézni?
Én március végén leszek 29. Én elég könnyedén veszem, pedig parázós voltam régebben. :)

Zsófi!
Boldog hófordulót!

Edit

Kép
Kép
edi78
 
 


Sziasztok!


Anita!

Látom azért ezzel a súlyfelesleggel nemcsak én vagyok így. :( Dórival mi is elég kevés képen vagyunk együtt. Igazad van, inkább legyek 75 kg gyerekkel, mint 55kg gyerek nélkül.


Hettie!

Remélem már jobban érzed magad :lol:


Sue!


Köszi, h megemlékeztél a hófordulóról. Holnap ti következtek Gratula. :lol:


Rozsagi!

Jobbulást a PICINEK!


Beusa!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára hogyor timea 2013.06.04 22:42-kor.

Kép

Kép
hogyor timea
 
 


Edit!

68-74 es ruhát hord. Igazából most mértem meg, és kb 70 cm Dóri. Nem is tudom pontosan hogy kell megmérni. Még sohasem mérték a védőnő, és a dr nő sem. Ez a pénteken adok neki almalevet, h jött? Miért péntek? :D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára hogyor timea 2013.06.04 22:43-kor.
hogyor timea
 
 


Sziasztok!
Beusa, köszönöm a gyors választ! Ha végleg elcsábultam, és megtapasztaltam mit meg kellett, mesélek.
zsófi

Kép
zsófica
 
 


Timi!
Akkor lesz Kata 5,5hónapos és gondoltam ez "kerek" és ezért ezt választottam. :)

Jól nézel ki a képeken. Kerekebb lett az arcod és fiatalabbnak tünsz. De a 1x kiló nem lászik.
Na keresek most már én is képet. :lol:

Edit

Kép
Kép
edi78
 
 


Hahó!

Csak gyorsan pár sor, mert megyünk az usziba!
Igen ma van a szülinapom(30 :oops: ).
Tegnap ünnepeltük a családdal:frankó volt,majd teszek fel képeket is.Beuka,köszi a sárga virágokat:a sárga a kedvanc szinem :wink: A többieknek is köszönöm a jókívánságokat!!!!!!!!
Edi,imádom hogy ilyen figyelmes vagy:ezen meg ezen az oldalon található a képem :lol: nagyon ari vagy :wink:
Timea és Anita szerintem nincs problémátok a képeken,csinik vagytok mindenhogyan :wink: Én is szoptatok még,de a diéta nem azt jelenti hogy éhezek.....
Ma reggel tortával kezdtem....nehogy megromoljon :wink: :lol:
Tímea:egy családi fotózáson voltunk 3 an egy fényképésznél,szülinapom alkalmából,hamár ilyen kerek,persze ezek után mindenkinek majd azt mondom hogy 27 vagyok :lol: szerencsére nem is nagyon szoktak többnek nézni :lol:

rohanok...
csá-csá
Linda

Kép

Kép
czmelinda
 
 


Jó reggelt!


Sue!


Boldog 5 hónapos hófordulót. LÁtom te is a Barossban szültél. Én akkor jöttem ki.



Linda!

Utólag is Boldog Szülinapot!



Majd még jövök.

Pusz

Kép

Kép
hogyor timea
 
 


Sziasztok!

Edit, a két kép között szinte napra pontosan 2 év van. A régi 2004 decemberi, őrzöm ezerrel, ilyennek kell kinéznem idén karácsonyig. :)

Timi, hogyhogy nem mérték még meg Dórit sosem? Nálunk az az első tanácsadáskor (ami minden hónapban van 1 éves korig), hogy megmérik a súlyát, meg a hosszát.

Linda, boldog szülinapot. Én is diétázom (a 90 napost csinálom, kb 6 hete), már lement egy ruhaméret, ami kb. 5 kg. Csak sajna a pocim nem akar lemenni, pedig gyúrok hasra ezerrel. :(

Szép napot mindenkinek.

Anita

goodfairy
 
 


Sziasztok!
Linda:

Kép

Beuka:
Igen a netröl szedtük le de feliratos amugy nem érdekel..tiszta zizi vagyok hogy nem tudom mi lesz a film vége.. .. most nézem Boti vonalzoját .Milyen kis husis lett a pofija..nem raksz fel egy képet rola??

Edi:
nekünk is csak a 17.-ig van meg. :( :( . Tényleg van valami a kissrácban..Mondjuk bátyo sem semmi..Na psssszt. :oops: :oops: :oops:

Pár sort rolunk:
A fiam kb 2 hete szinte oránként fent van azt hiszem Sue irta Vikiröl..Hát dettora mintha a fiamrol beszélt volna..Este 11-2ig alszik és onnantol kezdve féloránként oránként megébred csak nyüsszög enni nem akar..Nem tudom mi lehet talán a foga??
Ma megyünk esenyökocsit venni valakinek van valami ötlete hogy milyent vegyünk?Olyan kellene amit fektetni is lehet persze..mamákhoz kellene ha lemegyünk ne a nagyot vigyük az egész csomagtartot elllepi..

Lányok.És eljuttottunk oda amit a védönénink sem ért (akkor én hogy értsem meg?)A fiam egyáltalán nem eszi meg a tápot napközben.Este kap utoljára enni 10 körül és reggel 10 kor is 2 kézzel veri az üveget meg feszitti magát ki ha a szájába akarom adni.Pedig tutira éhes...Ugyanezt csinálja máskor is ha probálkozom vele..Viszont a kanalas pépet megeszi söt ugrál érte...Nem tudom mit csináljak vele...eddig legalább fözelékkel bekeverve megette..Már annyi féle táp meg pép van itthon hogy babaételboltot nyithaténk..Dokinéni szerint nem szereti a tejet létezik ez???
Valakinek van valami ötltete szivessen elfogadom..

Mennem kell majd még jövök...

Ime a hisztizsákom..

Kép Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Először az ünnepeltek:

Melinda Benyónak boldog feledik szülinapot!!!!

Sue Vikinek boldog hófordulót, és NEKED NAGYON BOLDOG NÉVNAPOT KÍVÁNOK!!!

Kép

mindjárt folytatom :) Bea

Kép
Kép
beuka
 
 


Beusa én 26 voltam szeptemberben. Én nagyon szerencsés alkat vagyok (igazából úgy nézek ki, mint egy gyerek, és mondjuk ez nem épp szerencsés :? ) nem híztam egy dekát se, sőt.
Sajnálom, hogy nem jött össze a nyaralás. Mi 3 hét múlva megyünk a kolpigba.
Köszi a büfis hozzászólást! Szerencsére láza nincs.

Anita köszi Neked is a bukós infót. Mondjuk Boti azért annyit nem bukik, mint Máté. Clostyt én is szedtem, jó sokat :(; és igazad van! Inkább legyél több, hisz van egy szép babád!!! És az a lényeg!

Edi napközben mindig a nagyágyon vagytok? Ez a csücsörítős dolog ismerős :? ; nálunk is így kezdődik. Szerencsére az utóbbi napokban ritkult. Ugye a szökés csak 2 évados? Lehet, hogy én is letöltöm. (legalábbis amit lehet)

Linda örülök, hogy eltaláltam a sárgát :);

Tina jaj köszi az érdeklődést, de lehet, hogy ma teszek fel képet!
Marvin annyira aranyos! Milyen szépen ül! És az a sapi! Haláli!!!
Tegnap néztük a rocky (nem tudom hányadik részt) és ott gyereke született, egyből Marvin jutott eszembe, akkora haja volt a bébinek!!!
Jaj ez a táp undor nem hangzik túl jól! :(; remélem kaptok rá választ! Nem lehet, hogy ,már csak abból kapjon, ami ízlik neki? Mindenképp kell még táp? Jaj drukkolok, hogy legyen valami megoldás!!!
éjjeli felkelés :(;
nincs ötletem esernyő kocsi ügyben, de lehet, hogy majd minket is érdekel, ha találsz valahol írd meg légyszi!

Kép
Kép
beuka
 
 


Tina,
Gyönyörű a pici, nagyon édes :)

Edit, A Minna név ófelnémet eredetű, de mostanában Skandináviában gyakoribb. A család többi babái már lestoppolták a jobb neveket...

Anita, A 90 naposat szabad csinálni szopi mellett? (Bocs, most nem vagyok képben, hogy ez ügyben mi a helyzet nálad)

szaladok, mert ébred,

Beusa
Kép
beusa
 
 


Sziasztok!

Beuka,
köszönjük a hós és a névnapi köszöntést is.A képet a vonalzó elé apja szerkesztette oda ,de sajna amit Jadey csinált azt meg eltűntette és nem tudta megcsinálni olyanra ,mint régi volt.
Megbeszélte család végre hosszas sopánkodás után Nekünk csak szűk családi kör lesz a keresztelő utáni ebéd,remélem még beleférünk a húsvét vasárnapba.Azt írtam már Neked én is Vígh Zsuzsi vagyok?Nem emlékszem....
:roll:
Ja, adatokat este küldöm

Tina,
olyan édes Marvin,vannak olyan emberek akik nem szeretik a tejet vagy épp hasimasijuk van Tőle...
Lehet Marvinnak se jön be, adj neki pépet szerintem, ha azt megeszi.Te már adsz Neki gyümiket?Nem emlékszem ,ha igen keverj bele azt is .De remélem mások is mondanak ötletek és majd meglátod.

Edi78,
üveges????
Dehogy is ,eddig még csak 2x adtam Vikinek almát azt is reszeltem üvegest nem is adnák.Most azon tanakodom elkezdjem vagy sem az almát folyamatosan adagolni Neki,nem tudom mikor csinálok rosszat vagy jót neki,csak azt tudom a tápszer megfogja pocakot és szenved ,mert nem kakil,erre ma mondta védőnő adjam Neki a gyümölcsöt mostmár az ebben is segít,viszont doki 6hó után mondta.Ha mi eszünk valamit kocsányokon lóg a szeme úgy szugerál minket és ha nyelvéhez dugok egy falatott cuppog utána,fintorgás nélkül.

Timi,
hu azért voltál Nekem annyira ismerős,mert én már bent feküdtem 2 hete :cry: és mindennap lementem megnézni a folyoson kintlévő babákat,biztos ott voltál akkor néha.Kinél szültél?
Köszi a hós fordulóra jókívánságot.Te elkezded adni Dórinak az almát vagy még vársz?

Semmi fejlemény egyébként,jön felül a fogunk,és tegnap felült egyedül,félig döntve volt a hasamnál és a lábát simogattam ,mikor egyszer csak hopp előre dőlt.
:)
Mindenkinek szép napot.

KépKép
suezika
 
 


hát én ezt nem értem a vonalzó olyan amilyet szerettem volna
:shock:
sue

KépKép
suezika
 
 


Szép napot, lányok!!

Sikerült nagyjából visszaolvasnom, és próbálok bővebben írni!!
Habár fiúkám elég nyafi elég nap, van egy kis hőemelkedése, és ezerrel nyáladzik!!Apával a fogára gondolunk, mivel semmin más tünete nincs :roll: Jól eszik, kakija rendben!! Passz!! Várok holnapig, aztán dokinéni!!
Beuka!!
Én reszelt almával kezdtem, üveg almareszelővel csináltam! Viszont a banánt nem eszi meg, csak az üvegeset!! :roll: Szerintem zúl "vad" íze van, vagy nem tudom!! :roll:
A bukás nálunk időszakos, van amikor szinte nem is bukizik, van amikor meg beteríti a hátamat... :wink: Azt mondják akkor kell bajra gondolni, ha állandóan fennáll, és savanykás, túrós állagú!!
Boti már tartja a fejét? Pistike mégcsak most kezdi, és eléggé ingó-bingó még!! :wink: Sokat van hason, úgy már szépen tartja!!
Viszont a haja a tarkóján totál ki van kopva, olyan mint Kojek!! :lol:

Tina!!
Nem igazán emlékszem rá. hogy kaptunk volna a zenélő forgóra garanciát, viszont én hüle még a blokkot is kidobtam, így ez elúszott... :twisted: viszont most vettünk megint egy "kínyait", nekünk csak a forgatója a lényeg, a játékokat cserélgetjük rajta, de már úgy bánunk vele, mint a hímes tojással!! :?
Szerintem hagyd egy picit el a tápot, adj neki azt, amit szeret!! Estére meg meleg tea is megteszi a vacsi után...Aztán majd próbáld vele megkóstoltatni egy idő után megint!!Hátha...
Na, megvolt a fars ang a lányodnak?:lol: És azért beöltözött valaminek a nagylány? 8)
Fati tündér lesz!! :idea:
Mondta is neki, az apja, hogy ez nagyon találó, mert annak kell ilyenkor beöltözni, amik igazából nem vagyunk!! :lol: Ő meg a tündértől nagyon távol áll!! :lol:

Linda!!

Boldog szülinapot kívánok!!

Hettie!!

Jobbulást!! Én amikor meg voltam fázva, szájkendővel szoptattam, mert én úgy tudom, hogy a tejen keresztül nem kapja el, de cseppfertőzéssel igen!!

Rózsaági!! Szegény Matyi!! Mi van a csuklójával??

Beusa!!

Én 28 múltam!!
A lányom 20 évesen szültem, ég és föld az akkori, és a mostani "anyaságom"!! Fatinál mindent lazán vettem, most pedig mindent túlgörcsölök, aggódok!! Most is, hogy hőemelkedése van, már sokkban vagyok!! :roll: :oops:

Timi!!
Szép vagy, súlyfelesleg ide, vagy oda!! :oops:
De ha téged annyira zavar, lassan úgyis sikerülni fog leadni!!
Nálam az az érdekes helyzet áll fent, hogy könnyebb vagyok, mint terhesség elött!! 73-mal kezdtem, most 69 vagyok!! Különben ez az átlagsúlyom, de terhesség elött a hormoninjekciók engem is megnyomtak, nomeg a csokikák!! :roll: :wink:
De mostmár, hogy nem szopiztatok olyan sokat, oda kell figyelnem nekem is a csokikázásokra!! :roll:

Már én is gondoltam rá, hogy fel kéne tennünk olyan képeket magunkról, hogy ilyenek voltunk, pl. az esküvönkön, aztán terhesen, majd utána!! Hmm?? :wink: Vagy ne fájdítsuk a szívünket?? :? :lol:

Na, mentem lányok, így is egy picit tömény voltam!!

Puszi!! Melódia

Kép
Kép
melódia78
 
 


Tina!
A Szökést mi is néztük és az Odaát-ot is elkezdtünk. Többre már nem futja energiával és memóriával :roll: . Egyedül azt utálom, hogy pár hetet vagy hónapot kihagynak az évadok között és utána jön az ismétlés (ha elfelejtetted volna) :? .
Marvin tündéri a képeken. Sok sikert a tápihoz, tippem sajna nincs. Mindenképpen kell még ennie tápszert?

Edit!
Most a fenekét növeszti, jövő hónapban majd a mozgásra vagy az észre gyúr Kata. Emiatt nem kell aggódni :lol: .

Goodfairy!
Micsoda különbség van a két kép között, de a babóca mindenképpen megérte.

Rozsagi!
Matyinak jobbulást! Ne vádold magad, minden gyerek makacs és csak utólag derül ki, hogy mit kellett volna tenni :roll: . Barni is "hasizmozik" már egy ideje :lol: .

CzMelinda!
Boldog szülinapot, jó kerek!
Én a 29-et töltöttem a hónapban, de nem érzem, hogy túl aggódós lennék. Épp csak annyira amennyire még egészséges (legalábbis én így gondolom), persze erről a párom tudna bővebben beszélni :roll: .

Beuka!
Adatokat csak kb-ra tudok mondani, mivel Barni épp beteg volt 4 hós korában, így csak most megyünk oltásra és méreckedésre.
Súly: 6100, magasság: 62 cm.

Barni pár napig egész szépen aludt éjszaka (kb 7 órát egyszerre), de most háromszor is fent volt :shock: . Én is a fogára tippelek, mert elég nyűgös a kicsikém. Csak azt nem értem, hogy miért kell ezeknek a csöppségeknek ennyit szenvedni :cry: (pocifájás, hasfájás, frontok, stb).

Jadey!
Remélem jól vagytok és kihasználtátok ezt a pár szép napot és sokat sétáltatok. Bencus hogy viselte az oltást? Voltatok már úszni? Állítólag most jön a hideg és a végén még márciusban fogunk hógolyózni :shock: .

Gesztenye

Kép
gesztenye78
 
 


Sziasztok!

Lehet, hogy most rövid leszek, mert már itt nyafog...

Köszi mindenkinek a drukkokat, hatottak! Igazából nem is nagyon voltam annyira beteg, épp hogy csak egy picit náthás voltam, mára már jobb lett, de még azért érzem. Sztem a jégkrém tett be. :oops: Az tett be amikor még terhes voltam, akkor is túl gyorsan ettem. Arti még nem kapta el, remélem akkor nem is fogja már. Legközelebb meg jobban vigyázok.

Melódia
Én is ugy gondolom, ugy tudtam hogy nem kapja el a tejen keresztül, de az infulenzát, vagy ami vírus, azt biztos elkapná sztem, vagy ki tudja.

Linda
Boldog szülinapot!

Sue
Boldog névnapot! A második nevem nekem is zsuzsanna. :)

Tina
Marvin de ügyes, már ül?

Arti is már kezd ülni, mert ha az ölemben van, akkor ő is felhúzza magát.

Na mennem kell, pedig még akartam irni ...

url=http://www.wunschkinder.net]Kép[/url]
hettie
 
 


Sziasztok!


Anita!


Majd úgyis megyek csütörtökön egészséges rendelésre, és akkor megmondom mérjék le Dórit hány cm. Kiváncsi leszek rá. Egyébként szerintem nagyon hosszú. 68-74-es ruhákat hord.


Tina!

Egyébként tuti, h front van, mert Dóri is tiszta nyűg volt egész nap. Csak kézben volt hajlandó meglenni. Most ki is vagyok merűlve :evil: Mostanában kb pár napja Dóri ilyen hülye időpontokban szokott felkelni. 2:30, 3:30, 5, . Pedi már azt hittem, h átalussza az éjszakákat. Eddig úgy festett. Volt úgy, h este 21-kor letettem, és reggel 6-kor kelt. Szomorú lennék ha ez most megváltozna :( Pedig most nagyon úgy tűnik. Tápszert mi a Humana Baby Fit 1-eset használjuk, ami tök fini( banános). Ez tuti tetszeni fog a fiadnak.
GYÖNYÖRŰ KISFIAD VAN.



Sue!

Én egyszer már Dórinak adtam almalevet kb 6 kiskanállal. Izlett a kis tündéremnek. 2 napot vártam, és a lereszelt almapépet adtam neki kb 6 kiskanállal. És ennyi!!! Úgy döntöttem kivárom azt a 1/2 évet. Amíg anyatej van addig nem. Mondjuk az étkezés is anyatej+tápszer. Nekem a dokim Csabay László volt, és a szülésznőm az Erzsike. De mivel Dóri olyan gyorsan jött, h a Dr nem ért be. Igy az ügyeletes Dr volt bent nálam./ valamilyen Koppány/.
Küldjél magadról képet. Biztosan akkor láttalak amikor CTG-re jártunk.

Melódia!


Drága vagy, h tetszik a kép amit feltettem. Írtad a hormoninjekciót. Neked is nehézkesen jött össze? :( :D :lol:

Kép

Kép
hogyor timea
 
 


Szaisztok!

Timi:
Köszi a tippet az is van itthon 5 féle Humana 2 féle Beba.Ja és egy doboz Aptamil.Egy raklap tej- gabona pép.Ma beszéletm a doktornéninkel és azt mondta amit Melodia tanácsolt.Hagyjuk picit ki a tápot viszont az helyett szigoruan a Humana tejpépet egye.Meg a fözeléket ,gyümit.Aztán lassan probáljam meg néha adni neki ha nem megy akkor marad a pép.. :( Az biztos több tápot nem probálok ki..De hizik szépen.Ma méreckedtünk.6900 gr.
Egyébként jol nézel ki a képeken.Nincs okod panaszra.

Melodia:
Farsang:Merci szioguran a lelkemre kötötte ha bemerek menni akkor ö azonnal hazajön.Kötelezö lett volna beöltözni de mivel a "miss nunik" az osztályban megszavazták hogy az tök ciki inkább el sem jönnek igy senki nem öltözött be.. :lol: :lol: Persze a diszko az kihagyhatatlan volt neki..

Hettie:
Nem ül inkább csak igy felhuzza magát de nagyon ügyesen és egyenes háttal tartja is magát.

Gesztenye:
Látom Barni is nyugtalanul alszik mostanában.Olyan furcsa nekem ezt olvasni hogy másnál is az éjszaka kész katasztrofa..Na nem azt akartam irni hogy :de jo nem vagyok egyedül ..Hanem mi lehet a csöpségekkel amit igy megéreznek egyszerre???

Sue:
Vikinek boldog ho fordulot.Én probáltam már többször banánt meg almát adni Marvinnak de valahogy nem jön be neki az én kotyvalékom.Lehet tul tömény vagy nem tudom..A Frutapura azt viszont bármikor megeszi.

Goodfairy:(alig tudtam leirni :lol: :lol: )
Tényleg nagy a különbség a 2 kép lözött.De kit érdekel ha ott vana kezében egy olyan szépség mint a kisbabája.Majd lefogyok akkor amikor hajnalig idgeskedek a konyhában hogy mikor ér haza a diszkobol. :lol: :lol: :lol:

Jadey:
Azért néha dobhatnál képregénysorozatot mi van veletek.. :P

Ákata:
Mi van veletek?

Beuka:
Nem felejtettél el valamit? :P :P

Angel:
Mikor jösssz?

Rozsagi:
Matyikának jobbulást.

Én benne vagyok a foto felrakásban "ilyen voltam és ilyen lettem " cimmel.Mi végül nem mentünk kocsit venni a neten nézelödtem,de van már egy kiszemelt áldozatom.

Mennem kell.Jo éjt mindenkinek.
Vendég
 


Sziasztok!

Tina!
Marvin zabálnivaló. Tényleg ilyen szépen tud ülni? Milyen hosszú Marvin? Az a Nike sapka haláli. :lol:
Nincs ötletem a tápszer elutasítására.
Frutapura az milyen cucc?

Beuka!
Nem egész nap vagyunk a nagyágyon. Hanem: reggel együtt alszunk a második etetés után (ez lehet 5,6-7, attól függ…). Felkelés után, átöltöztetés és Kata megy a játszószőnyegre. Délután szokott a nagyágyban aludni, akkor netezek, vagy egyéb, vagy én is pihenek. Közben egyszer eszik félálomban és alszik tovább.
Ma elég sokat voltunk a nagyágyban, mert nem volt el a szobájában és idehoztam a nagyszobába.
Nálatok hogy van? A nappaliban van Boti? Azért kérdem, mert nagy házban laktok.
Szökés: 2évadról tudok.

Beusa!
Úgy írtad, hogy lestoppolták a jobb neveket…szerintem a Minna szép, különleges.

Sue!
Boldog hófordulót!
Szerintem ha már egyszer adtál neki almalevet, akkor már tök mindegy. Bekerült a szervezetébe, az emésztésébe. Én már adnék neki minden nap a helyedben, főleg, hogy a kaki gondot is megoldja. A dokival és védőnővel ne foglalkozz, tégy úgy ahogy jónak látod.
Nem akarsz fogacska fényképet feltenni? :lol:

Melódia!
2napja kutatok normális fénykép után magamról, de nem igazán találok olyat ami jó összehasonlító alap lenne…de nem adom fel. Várjuk a képeket rólad. :D

Gesztenye!
Barninak is kitartást, (meg nektek persze) lehet, hogy már tényleg a foga piszkálja.

Edit

Kép
Kép
edi78
 
 


Tina!
Angel kb. másfél hét múlva jön, hacsak addig nem tud valahol fellépni. Én holnap megpróbálom őt felhívni, hogy minden rendben megy-e az építkezéssel.

Gesztenye

Kép
gesztenye78
 
 


Ezt nem fogjátok elhinni, milyen szemétség történt. :twisted: :twisted:
Feltűnt nekem hogy még nem kaptam egyszer sem TGYÁST, erre, apukám beküldtem, hogy érdeklődje meg hogy mi van. Hát kiderült, hogy annakidején amikor le lett adva az igénylés nem adtak oda egy lapot, amit ki kellett volna tölteni. És mondta hogy ez hiányzik. És hogy mostmár nem tudják visszamenőleg odaadni a pénzt csak egy hónapot! Az ő hibájukból mi az hogy nem adják meg? Amikor ez mindenkienk jár! Csak nekem nem? Mert ők hülyék??? És azért nem kevés pénzről van szó. Ugyhogy most adtunk be egy irományt, majd meglátjuk mit szólnak, de lehet hogy holnap bemegyünk leadni a papírokat, aztán majd megkapják tőlem :!: :lol:

A másik meg az, hogy az ÉMÁSZ is jol kib@sszarintott velünk. Bement a férjem az OTP-be, erre azt mondták hogy az ÉMÁSZ nem tudja levonni már oktober :!: ota a villanyszámlát. Bement erre oda is, és ott kiderült, hogy a nagyokosok valamiért még két számot eléírtak az átutalás számához. Ugyhogy az ő hibájukból most fizethettük be egy összegben az egészet. CSak azt nem értem, hogy miért nem szóltak hogy nem tudják vonni a pénzt?

url=http://www.wunschkinder.net]Kép[/url]
hettie
 
 


Majd teszek fel én is képet az ilyen volt, ilyen lett-be, hát lehet hogy elviszem a pálmát. Most ami karácsonykor készült rólam, hát enyhén szólva siralmas. :cry: Nem hittem hogy ekkora tehén vagyok. De különösebben nem érdekel, majd lemegy, vagy nem. :roll:

Edi78
Nálunk is ugy van, hogy a reggeli etetés után már az ágyban alszik velem. Olyan jo oda bujni hozzá. Imáádom. Aztán később átmegyünk a nappaliba, és ott meg a járókában van, vagy a kanapén.

url=http://www.wunschkinder.net]Kép[/url]
hettie
 
 


Sziasztok!

Köszönjük mindenkinek a hós gratulációkat.
Fogakról pont tegnap csináltam nagy nehezen képeket,mert nem igazán akarja megmutatni.De ma ha lesz időm rakok fel képeket.

Beuka ,
adatok
4hó:6370g 63cm
5hó:7100g 65cm.

Kicsit fura ez az adat pénteken volt 6980g vasárnap alig evett,hogy a fenébe lett 3om nap alatt 7100g???
pedig 3x is lemértem
na megyek ,mert nyifi van
sue

KépKép
suezika
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?