Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok,

Látom, mindenkinél zajlik az élet. Persze nálunk is Kép Reggel a férjem elindult a vonathoz, hogy melózik. Én még ágyban, a gyerek még alszik. 10 perc múlva hallom, hogy nyílik az ajtó: apa biztos elkésett! De nem, hanem felsővezetékszakadás volt, visszajött a kocsikulcsért. Összeszedte a bandát, és irány Pest. Erre 10-kor felhívom Momo-t, hogy ugyan jöjjenek már át! A férje szabin, éppen csavarognak. Na bumm, ma is kettesben leszünk Orsival. Pár perc múlva hív Momo, hogy itt vannak tesco-znak, és menjek el velük hozzájuk. Mondom, okés, de nincs kocsim! Nem gond, elvisznek és utána haza is hoznak. Oké, heppi pakol, Momoék megjönnek, kocsiba be, irány Irsa. Momoéknak gyönyörű házuk van, és igazi jáccótér a nappali. Orsi nem is aludt, annyira lekötötte minden. Eccercsak csörög a telcsóm, hogy hozzák a kajámat, de senki nem nyit ajtót. ÓÓÓÓ én szőke nő! Kérem, hogy ha a lépcsőházba be tud jutni, akkor ott tegye le (bizti ellopják mire hazaérek) és bocsi-bocsi, elfelejtettem. Délután Orsi már eléggé nyávog, megyünk haza. Gyerek kocsiban elalszik, lépcsőházban lerakva a kajám, sőt a Momo férje még sütött nekem egy kenyeret is. Éljen-éljen, milyen jó nap is ez a mai Kép Gyerek alszik, nekem ezer tennivalóm lenne, ehelyett itt netezek!

heppi

heppi
KépKép
KépKép
heppi
 
 


Sofka,
Boldog szülinapot a párodnak!
Jobbulást Katának!

Heppi,
KütyükKép

Toffi,
Megpróbáljuk kifizetni a hitelt, így vissza kell fogjuk a karácsonyi költekezéstKép Mennyibe is kerül az a csacsi?

Kangi,
Gratula a mászáshoz!Kép
A talin leste el?Kép

Virág,
Jól megijesztett LeviKép Szerencsére nem lett bajKép
Én most is kíváncsi lettem volnaKép

Urszila,
Jobbulást a lányoknak!

Csucsuka,
Recept mentve.
Drukk holnapra!

Megyek képeket sasolniKép

Maci_2
maci_2
 
 


Leszter
2 db csacsi felírvaKép

Zsófi
Recept kimentve, anyukámnál kipróbáljukKép
Nődokihoz drukk megy!!!Kép mármint NekedKép
Kár, hogy Danó nem jutott el SzandiigKép, nagyon édes kiskrapekKépKép

Sofka
KaranténKép
Még jó, hogy a műtét nem most van...

Heppi
Te happyKépKép
Ellested a kenyér titkát?

Maci_2
Csacsira 2760 Ft-ot mondtak Apának (bruttó), remélem, jól emlékszem...

Mai uccsó
<font color="ff0000">Csacsilista:
Sofka
Andi
Réka
Kangi
Urszila
Ildi
Leszter 2 db</font>

Megpróbálok lezuhizni, de egyedül vagyok a gyerkőcökkel, Szandi meg nem bírja békén hagyni Zsombit, de miért?

Jó éjt mindenkinekKép
Toffi + Zsombi + Szandi
toffifee
 
 

 
 

Sziasztok

Mi is megvagyunk nálunk is zajlik az élet.

A talis fotok nagyon jók látom mindenki jól érezte magát, kár, hogy nem tudtunk menni.

Egy csomóan elvagytok tünve hol vagytok lányok?

Na most én is lépek
Pusz
Andy
andy78
 
 


Toffi,
Jó kép BekirőlKép

UG (Leszter kispapája),
Nagyon profi képeket csináltálKép és jó sokat. Még nem jutottam a végére.

Andy,
Tényleg elég kihalt most a topik.

Maci_2
maci_2
 
 


Csucsuka Kép
drukk a nődokizáshoz!

Heppi Kép
miccsoda szuper nap!!! Hurrá! KépKépKép

Virág Kép
majdnemvegyszertivott Levi KépKép De jó, hogy nem lett nagyobb baj!

Sofka Kép
na, kíváncsi vagyok, mit mond az ANTSZ. De jó, hogy halasztottad a műtétet!

Olyan izé kedvem van. Apacuka dolgozik kint a konyhában a munkatársával, én meg úúúgy átmennék kedvenc szőkecimbimhez egy parti kockára, de nincs otthon Kép Tévéfilmek trágyák. Buáááhááhááá, szegény ááárva Kangi!!!

Pussz
Árvakangi
kangi
 
 


Sziasztok!

Elli szuper volt a tali! Parod nagyon ugyes asztalos, ha kell valami butort gyartatnunk ot fogjuk majd hivni.

Kangi, Beu, Momo sajnalom, hogy nem talalkoztunk, de igy jar aki elkesikKép

Maci, Leszter nagyon jok lettek a kepek!

Toffi, csacsit mi is kernenk!

Kaska, bocsi a szomszedos keruletek megismerteteseert. Ott kellett volna elfordulnunk ahol en mondtam es nem kesobb ahogy a parom csinalta. Kép Ugye, hogy lehet szopi kozben egy kicsit aludni!

Urszila, beteg csajoknak jobbulast!

Sofka karanten Kép.

Szerdan megyek korhazba csutortokon mutenek. Sajnos nem sikerult elinteznem, hogy ne kelljen a mutet elott egy nappal befekudnom doki bacsi azt mondta hasi mutetet ha nem surgossegi akkor jobb igy csinalni Kép. Delelott mig en vizsgalatokon voltam apa jol elvolt a lannyal, edzettek egyet. Evett is. Setalni is voltak.

Megyek aludni fel 5 ota fenn vagyok.

Pusz Ari
ari
 
 


Sziasztok!
SzegenyKangi
S meddig lesz ott kollegaur?

Virag
Juuujjj. Kép De jo,hogy a vege jo! Kép
Milyen aktiv Levi?!!!!!

Sofka
Nem irigyellek! Kép

Toffi
Kep Kép
Beu
Milyen atmosasra gondoltal mosogatogeppel? Kezzel atmosni gondolod?

Mi is hazaertunk fürdibürdiből. Tegnap Hőgyészen voltunk egy kastelyban mulattuk az idot. Nem is rosszul! Kép Jazi is nagyon elvezte, furodtunk sokkkkaaat!
Vasarnap borze volt, vettem csomo szep rucit. Olyan ertitek, rendes kislanyos rucit. Egyik helyen egy bacsi arulhatta unoka ruhait, vagy mittomen, kerdem,hogy valami barsony ruhacskat keresnek. Szoknya is jo lesz-mondom en. Erre : Fiu vagy lanynak lesz? Kép
Tettem fel par kepet:
http://babanet.hu/album/main.php?own=1&album=77&page=4&image=22024
Apa bemegy dolgozni,mint minden rendes hetfon, es ugy jon haza,hogy mar nincs munkaja Kép Kép Kép csak ugy pikkpakk kirugtak. Kissenagyondenagyon el vagyok kenodve. Mi a fene lesz most?! Kép

Jo ejt
Szomorka Norka es Jazi aki holnap lesz 10 honapos
norkini
 
 


Ari, csak nyugi! Kérdezted dokibácsit a miértről? Tudott jó indokot? Mert enyém ha nem is simán, de belement a reggeli kezdésbe, méghozzá úgy, hogy akkor csinálják a labort. Tény, hogy az én csavarjaim nekik rutinműtét, csak nekem hiányzik a rutinom, ezért parázok. Kép Titkárnő nagyon kedves volt, úgyhogy holnap újra hívom, és megpróbálok belőle kinyomni egy napot, amitől aztán kényelmesen retteghetek. Nem bírom a bizonytalanságot. Na meg a tÉliszünet után (ami lehet, hogy ma kezdődött) kisebb a valószínűsége hogy betegk lesznek. Míg ahogy közeleg a február, úgy közeledik az influenza (Akkora tehetség vagyok, hogy mindhármat sikerült influenzazárlat alatt szülni. Pedig Marci március végéig húzta, de tavaly kemény és hosszú volt a tél...)

Urszila, jobbulást a lányoknak! Pöttyök?

Toffi, mélek Neked, látom egyre nagyobb csapat csacsit kell majd terelgetned.

Kangi, hurrá, Julcsi mászik!!! MiApánknak ugyan nincs itt munkatársa, viszont olyan tuti betlehemi jászlat alkot, hogy még most is azt bütyköli. Világítást szerel bele. Úgyhogy gyönyörű csillagok születtek az ablakokra üvegfestékkel. Meg hóemberek. Orsinak MikiMicimackó.

Csucsuka, minden jót a nődokihoz.

Heppi, irigyellek a napi programodért. Persze boldogult egygyermekes és fiatal koromban velem is estek meg csodák. Mostanában én esek, úgy látszik öregszem.

Apropó, fogcsikorgató a hideg!!! Legalábbis Marcipán csikorgat de folyamatosan. AMi azt jelenti, hogy végre kibújt a harmadik. Bősz kenyérmajszolás, kanálelutasításából meg arra következtetek, hogy a negyedik is útban van.

MiApánk bezsebelte és köszöni a jókívánságokat. Szép fekete macinaciját eltette karácsonyra. Hja kérem, ad ő magára.

Kata is köszöni a jókívánságokat, viszont esze ágában nincs a héten iskolába menni, úgyhogy valahogy úgy drukkoljatok, hogy az neki is jó legyen. (Hogy nekem mi lenne a jó, arról ne beszéljünk. Pillanatnyilag asszem egy fürdő, aztán csicsija. Úgyhogy el is libegek. )

Mindenkinek szép és nyugodalmas éjszakát. Egy csomóan hol vagytok? Mindenki barkácsol, köt varrr, hímez?

sofka
sofka
 
 


Norka Kép Kép Kép
sofka
 
 


Julka 10-ig szórakoztatott. Többet nem engedem fél hétkor elaludni.

NorkaKép én is KépKépKép De valahogy biztosan megoldódik, még lehet, hogy jobb is lesz! Drukk! RuhácskákKép és Kép

AriKép szegény! Ált. azért szeretik az előző napot, hogy nyugodtan aludjon az ember, de hát hogy alhat nyugodtan, amikor tudja, hogy otthon a pici? Nem próbálsz holnap még 1et alkudni?

SofkaKép pöttyök nincsenek, egyszerű kis vírusocska volt. Zsuzsi már jól is van. Azon gondolkodom, hogy Julka vajon nem allergiás valamire? Semmi más baja, csak az orra 1 heteKép Jászol gyönyörű lehetKép Miapánk tegnap addig jutott, hogy feldobta a fenyőfára az égőket. Nagyon dolgozik az elköv két hétbenKép

Plíz, írjatok valami tuti nem ehető, de jól vágható és díszíthető mézeskalácsreceptet!

Urszila
urszila
 
 


Norka Kép
reggelig nyomják. Akciót terveznek. Megértem. Még a kakafilmet is megnéztem. Most pedig megyek aludni.
De Apátok miatt nagyon szomorú lettem én is. Micsoda szemétség! Gyorsangyorsan keressetek állást, mire való az Internet?!!! Pl http://www.jobinfo.hu
Vagy ilyenek!

Ari Kép
műtéthez drukkkk!

Sofka Kép
Hurrá harmadik fog, érik a negyedik! Érik a negyedik! - ahogy anno kurjongattunk a gimiben a focimeccseken Kép Jászol biztosan gyönyörű lesz. Kata otthon, jujjj ...

Na télleg elpatázom.

Pussz
Kangi
kangi
 
 


Urszila Kép
bármelyik recept jól vágható és díszíthető és tutira ehetetlen, főleg, ha kemény kartonra nyomták ... KépKépKép

Vicceskangi
kangi
 
 


Sziasztok!

Urszila
Csak 10-ig. Zsani 1 hete bevezette azt a szokását, hogy délután általában fél6 és 6 között kel fel a délutáni alvásból és 11 előtt nem alszik el. Most az apját boldogítja. Igaz cserébe nem ébred reggel 8-9-ig.

Ma megszült a barátosném. +14 nap, a babát nagy súlyúra becsülték. Így ma délben megcsászározták. Hát csal az UH, mert 4kg felülinek saccolták, de 3600g lett, 58 cm-es hosszal (valószínű ezért nézt olyan nagynak) Holnap bemegyek hozzájk és leftózom a nagyfiút és teszek fel róla képet. Olyan régen volt már pici baba képe itt.

Norka
Apa munkahelye Kép Jázi nagyon tündibündi Kép

Na megyek elaltatom az ördögfiókámat

Nadine

Nadine
KépKépKép
nadine
 
 


ÁrvaKangi,
Ez a szőkecimbi nem egyezetett veled, irgumburgum!

Ari,
Hatalmas drukk neked!

Norka,
Lehet, hogy a bácsinak skót fiú unokája vanKép
Szegény párodKép Drukk a mielőbbi jobb munkahely találáshoz!
Gratula a 10 hóhozKép
KépekKép

Sofka,
Gratula az új fogacskáhozKép

Urszila,
Nem ehető mézes??? Dísznek szeretnéd? Akkor csináld só-liszt gyurmából. Az tuti nem finomKép Viszont lehet festeniKép

A tegnap éjszakánk kimerítő volt, 2 óránként ébred a lány.Kép Most viszont egy szó nélkül elaludt 8 körül (koppkoppkopp).Kép

Ja, és 8 hónap után ma rájöttünk (pontosabban Roni jött rá), hogy az ernyős nyuszi tud zenélni isKépKépKép

Maci_2
maci_2
 
 


Sziasztok,

Norka,
KépKépKépKépKépKépKépKép Gyorsan gyorsan irjatok Apanak oneletrajzot es kuldozgessetek minden kiszemelt ceghez. Nem baj, ha eppen nem hirdetnek allast, sok ilyen nem_meghirdetett, betoltetlen pozicio szokott lenni cegeknel.

KAngi,
vicces KAngi Kép, Mit csinal Apacukad? Mit akciozik? Huhhh, ertetlenGombóc Kép

Sofka,
ez nem jo hir. Kép Ezek szerint ezen a heten se shoppingolunk kozosen? Kép Csajsziknak jobbulast! Kép Betlehemrol kepet kerunk (profi fenykepesz Sofkatol). Kép Parodnak boldog szulinapot! Kép

Urszila,
a Kotanyi Mezesfuszerkeverek hatoldalan van recept. Igaz, ez eheto es tok fincsi. Kép vagy Kép

Ari,
mutet es elotte befekes Kép NEm lehet alkudozni meg egy kicsit a dokival? Kép

Leszter kispapa,
vegigneztem a kepeket. Tok jok! Kép Mi sajnos alig vagyunk rajta, biztos bujkaltunk eloled! Kép

Virag,
huhhh, vegyszerivas. Meg a szor is fellal a hatamon! De jo, hogy nem lett gond! Kép

Csucsuka, vagy Toffi,
melyikotok kerdezte, hogy nem ismerek-e valakit, mert ugy hasonlitok ra? Bocsi, meg egyszer, hogy hivtak az illetot?

Tegnap egy ismerosunknel gyultunk ossze lanyok, kozos mezeskalacs sutesre. En ujra hazat akartam gyartani, de ZSombi teljesen matricat jatszott, igy csak tesztat gyartottam le, ami azota is ott pihizik a hutoben. Zsombi nyolc (8) oran keresztul nem volt hajlando enni, inni, aludni, tok nyugos volt vegig. CSak akkor volt nyugodt, ha felvettem. Igaz, eleg nagy rajcsur volt, plane, mikor megerkeztek a pasik is. Kép Erre ma kaptam az egyik lanytol egy levelet, hogy szerinte ZSombit gyakrabban kene emberek koze vinnem, akkor nem felne ennyire tarsasagban, es szerinte ez nem normalis, hogy csak az en, es a Ferjem kezeben van el. Tokre kiakadtam. Kép Nem eleg, hogy igenis jarok ZSombival sokat emberek koze, ennek a lanynak van egy egetnivalo 5 eves fia, es neki meg senki sem szolt be, hogy maskepp kene nevelniuk...
MOst mondjatok meg, ugye, tok normalis, ha egy 10 honapos fel a felnottek kozott, az anyja oleben erzi magat biztonsagban es hangzavarban nem eszik? De most oszinten. Ti is lattatok a talikon, szerintetek tenyleg nem normalis ZSombi viselkedese? Kép

Pussz,
Gombóc
gombóc
 
 


Zulu,
kepek tutik! Az a szerko Malackan csucsjo!!!! Sztorit kerunk sielesrol! KépKép

Heni,
a jelszo a CSucsuka altal kuldott email-ben van. Az excel tabla egyik sheet-jen.

Gombóc
gombóc
 
 


Sziasztok!

nagyon jók a talis képek, sárgultam rendesen Kép

Zulu
a sízős képek is szuperek, édesek a gyerkőcök Kép

Sofka
Apának boldog szülinpaot!
marha jó, hogy nem tudják egyértelműen eldönteni, hogy ez akkor most skarlát vagy sem?! Kép
3. fog Kép

Heppi
egyedül álldogáló ORsi Kép
vágyott kütyük Kép

Kangi
mászó Julcsinak gratula Kép

Virág
Levi önállóan jár? az igen! Kép
WC fertőtlenítő Kép iszonyat, hogy mi mindenre kell figyelni, eszébe sem jut az embernek Kép

Toffi
ajándékcsizma tetszett apának?
szekrénypakolással megvagy? én holnap esek neki a gyerek szekrényének mert iszonyat a káosz, ami benne uralkodik... ja és függönymosás is kell ...

Csucsuka
nődokihoz drukk! csak rákszűrés vagy van valami?

Ari
műtéthez megy a drukk +++++

Norka
apa mh KépKép és mi van a felmondási idővel??

Nadine
barinő babájához gratu Kép

Dani ma elég nyűgös volt, vastagon nyálzik, hasmenésezik(?), lehet, hogy nekünk is lesz fogunk a közeljövőben?
viszont olyan drága, egy kézzel kapaszkodik a járókában, a másik kezével meg vezényel és közben nagyokat röhög Kép
és rájöttem, hogy lehet, hogy mégis szeret enni, ha eltalálom az ízlését Kép pl. a gyümölcsök nagyon bejönnek, alma-pipi, őszibari-pulyka nyammm, de a főzelék fujj, max ha van benne alma, de akkor is nyögvenyelős
szerintetek már kéne neki napi 2x adnom kaját? (7 és negyed Kép hós) mostanában az ebédet váltottam ki a husis kajával, és akkor kéne du. gyümi vagy vmi?

Andi
psandi
 
 


Maci
zenélő nyuszi KépKép

Gombóc
szerintem tök normálisan viselkedik Zsombi, ne aggódj a 'szimpi' csaj levele miatt
egyébként meg pont kb abban a korban van Zsombi, amikor a gyerekek elkezdenek bizalmatlanok lenni az idegenekkel szemben, nem? és akkor éppen EZ a normális viselkedés!!

Andi
psandi
 
 


Sziasztok,
olvasok, képeket nézegetek, de most már tuti, hogy a babauszi nagyon rosszat tesz a kezemnek, tegnap este óta megint annyira fáj, hogy megpistulok.Kép És még pénteken van 1, de remélem a pihi majd rendbehozza.
Szóval most nem is nagyon írok, képek (taliról) szuperek, köszönjük az apacsinálta bútorok dícséretét, tolmácsolom (szerencsére?Kép)nemnetező férjemuramnak.
pusza
Elli
ellimami
 
 


Sziasztok!
Élünk mi is, minden nap megnyitom a topikot, de már reagálni, tüzetesen végigolvasni nem tudom.
Éjszakáink még mindig fárasztóak, bár most egész jó volt, csak 2szer ébredt. Ráfogom a fogára, de az is lehet, hogy vacsira valami "tömös" kaját is kellene ennie szilinek, nem csak babatejet. Ti mit adtok neki?

Megnéztem a képeket, nagyon jók!!!
A babák is szépek, nagyon sokat változtak, Pl Julka is hogy megnőtt.

JAnuártól félállásban visszamegyek dolgozni, már jó is fog esni, de biztos rosssz is lesz, mert 2 éjszaka távol leszek Szilitől, aki addig itthon lesz anyukámékkal. Akárhogy is járt az agyam, másként nem megoldható. Bejárni naponta 2x80 km, elég húzos lenne. Így a szopi is valsz kiiktatódik, bár most sem számottevő (napi 40 mili), de ettől függetlenül nagyon jó!

Timici
Jól olvastam, hogy Bence már jár? Nem semmi. És rendesen cipőben? Nagyon érdekel a téma. Én még nem mertem cipőt adni rá, (nincs is neki Kép) mondjuk még nem is jár, csak a butorok mentén.

myssnia
myssnia
Budapest XI. kerület
 
 


Gombóc
Szerintem nem kell komolyan venni, ha ilyet mondanak Zsombira. LEhet, hogy aki írta jobban elviselne egy 10 hónapos lurkót a karján, mint egy 5 évest, aki idegenek között is égetőrrossz. Kép Te érzed, hogy milyen, nem aki ritkábban látja.

Norka
Kép Ok nélkül, létszámleépítés? vagy mi a fene?

m
myssnia
Budapest XI. kerület
 
 


Hali Mindenkinek,

Norka,
Apa mh elvesztése nem jó hír, főleg így karácsony előtt. Én is csak azt tudom mondani, hogy net, és nyomulás ezerrel. Ha gondolod, átküldöm neked az én amerikai típusú önéletrajzomat, azt csak át kell pofozni apája adatokra, és már nyomulhattok is Kép

Sofka,
Ó, te szegény. Most akkor neked (és gyeremekeidnek) meghosszabbított téli szünet? És TELJES karantén van?

Gombóc,
Szerintem Zsombi teljesen normálisan viselkedik. Ebben a korban kezdődik a szorongásuk, tehát már teljes egyértelműséggel meg tudják különböztetni az idegeneket az ismerősöktől. Már mintha Orsinál is kezdődne, de én úgy oldom meg, hogy amikor jön vki idegen, akkor Orsit egyből az ölembe veszem, és a vendéget meg megkérem, hogy ne is figyeljen rá, inkább beszélgessünk. Néhány perc után felenged a gyerek, és akkor más mászna, leteszem, még egy fél óra és magától megy oda bárkihez. Így aztán az idegen is babázhat. Sok ember között viszont mindenképpen szüksége van rá, hogy lásson, és bármikor odajöhessen hozzám!


Na és akkor Orsi követzkezik:

É---------------y,m.,,,,,,,,,,,ffffff

pp őúúúúúúúúúúúúúúúúúőpiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiioioö9é >.é.éá-.őÁŰ_Úá-_

Más vele egykorú babák bizti fogják érteni, nekem még nem sikerült megfejtenem az ő titkos nyelvét Kép

Jaj, már megint pakol Kép

heppi

heppi
KépKép
KépKép
heppi
 
 


Sziasztok, lányok éppen alkotnak, minden előpakolva, Marcinak kenyér a kezében (kenyéren és tejen él Kép ), úgyhogy van legalább két percem írni.

Szóval csütörtökig teljes karantén. Ami annyit tesz, hogy nemmegyünk gyerekek közé, de Orsit Marcit ma biztosan megsétáltatom a kies repülőtéren. Meg nekem sem fog ártani egy kis friss levegő. Kata nagyon náthás, ő egyelőre marad a lakásban, MiApánk úgyis itthon van.

Gombóc, a töknagycsaládban felnövő Marcipán is nyűgös az idegenektől. (Különös, anyóstól is). A legfurcsább, hogy Anyukámat is csak lassan fogadja el. Igaz, nem is voltak annyit együtt mint a lányok. Ez egy ilyen korszak. Nagyobb tömegben meg kifejezetten ragaszkodik ahhoz, hogy az ölemben dekkolhasson.

Myssnia, szeritem míg a bútorok mellett araszol, nem kell neki kiscipő! Pláne nem a szobában. Majd ha az utca porában nyomja! És örülsz, hogy visszamégy dolgozni? Mert akkor Kép . Szoptatás meg egyszer úgyis végetér. Még az is lehet, hogy mikor együtt vagytok, akkor igényli majd.

Elli, minden ágyállítás után kibukik az én kezem is. Aztán megszokja a fokozott megterhelést. Pihentesd sokat!

Andi, hogy csinálod a gyümölcsös husikat? Mirelit + főtt husi? Hátha MArcipánnak is ízlene. Mert mostanában valahogy semmi sem ...

Na megyek, jók legyetek.

sofka
sofka
 
 


SziasztokKép

Maci_2
Jó a kép, de nem én csináltamKép

Ari
FelírtalakKépKép
Megy a drukk a műtéthez!!!!KépKép

Norka
Gratula a 10 hós JázinakKép
Fürcsi klassz lehetettKép
TiedApa melóKép

Sofka
Mélt megkaptam.
Gratula a harmadik foghozKép

Nadine
Gratula a barátnődnek, szép méret az így isKép

Gombóc
Nem én kérdeztemKép
Enyém Zsombi is csak cicit evett tegnap.
LevélKép
Ne parázz, Zsombi teljesen normálisKépKép

Andi
Igen-igen, tetszett Apának a csizmaKép
Szekrény is készKép
Most éppen teregetek, vasalok és megyek le levegőzniKépKép

Myssnia
Végre egy kicsit írtálKép
Szili-képet kérekKépKép
MelóKép vagy Kép

Heppi
Ezt válaszolta Zsombi OrsinakKépKép
Grrrrok54lé c ,,,,,,,002Cni i z vlpkk,Đ,k,mk,m&#8482;k,mk,,.,.,,,>hC714C0020030Ű C éÚ/ %C Ff-rrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr-C+ű VC 6txh crrrü
Üú0l.l.ol&#8230;&#8230;
Ű ;$ß*éű ijujikikh


Megyek a melót csinálni, mert le lesz szedve a fejemKép
Puszi MindenkinekKép
Csacsiprojekt még ma fut, holnap vásárlás, oké?
Most már nem bír Zsombi magával...
Toffi + Zsombi
toffifee
 
 


off:
http://index.hu/kultur/eletmod/sztarok7290/

A képgaléria második ill. utolsó előtti képe sztem önmagáért beszél. Tejtől dagadó keblek, mi? Kép
Névtelen
 


Szerintem szilikontól dagadó keblek. Az én férjem nem örülne, ha "tálcán" kínálnám kebleimet.
névtelen
 


Nadine,
Bartátosnédnak gratulaKép

Gombóc,
Ha ez nem normális viselkedés egy ekkora gyerektől, akkor Ronival is sűrgősen kezdeni kell valamit. Vigyük őket együtt egy jótündérhezKép
A baráti körben van gyerek, hát ők is beszólnak időnként, hogy ezt vagy azt így csináljuk. De már meg sem hallom, amit nem akarok. Mi nem szólunk(tunk) bele.

PsAndi,
Mielőbbi fogkibújástKép
Roni pont a gyümiket nem akarja enniKép

Myssnia,
Munka néha kicsit hiányzik nekem is, de azért még nem olyan nagyonKép

Toffi,
Hol vannak amiket te fényképeztél?

Maci_2
maci_2
 
 


Sziasztok

Dani tiszta takony, 10 percenként szívom az orrát Kép remélem nem fog belázasodni! Nem tudom, hol a csudában fázhatott meg megint...

Sofka
1 kanál főtt turmixolt husihoz lereszelek egy almát, vagy fagyi barackot turmixolok hozzá. MÁr banánnal is próbáltam, de az visszajött Kép
ja és persze a kész bébiételekből az almás csirke stb.

ja, azt akartam kérdezni, hogy a kiskecskés bébiételekről mi a véleményetek? mert gyanúsan olcsó Kép

és még valami:
kaptam a milupától Miluvit gyermekgríz mézzel mintát. örömmel konsatáltam, hogy nincs benne tejfehérje, s hogy anyatejjel is készíthető. Viszont glutént tartalmaz Kép szerintetek adhatom, vagy vigyázzak vele?

Elkezdtem a könyvespolcokat takarítani. Nagy fába vágtam a fejszémet... Kép

Andi
psandi
 
 


Ma végre bekaptuk az 1 hónapja nyúló Menjugatet. 1x a Cserepesház taliért maradt elKép Még mindig taknyos, de a torka negatív. És túlhaladtuk a 7 kilót, 16 egész dekávalKép

Kösz a mézeskalács hozzászólásokat, aszittem én balga, hogy van valami, csak díszítenivaló.

GombócKép szerintem is normálisan viselkedik Zsombi. Julka is ilyen, pedig hozzánk is rengetegen járnak, és mi is sokfelé eljárunk. Nálunk is az a stratégia, hogy egszer gyerek szemlél az ölemből, majd, ha biztonságosnak ítéli a terepet, akkor lekívánkozik, és röpke fél óra múlva fel is lehet venni.

AndiKép elvileg, ha nincs a családban gluténallergia, 6 hónapos kortól mehet a glutén. Az első 1-2 kakiját dobd be a WC-be, ha baj van, akkor fennmarad a víz színén, ui akkor zsíros lesz a kaki. Vacsira esetleg elkezdhetsz gyümölcsös tejbepapit, írass fel Milupa HA-t a dokival és Sinlacot.

MyssniaKép munkaKép, elválásKép Mikor lesz kész a lakásod? Adhatnál vacsira tejbepapit, utána fürdés és még babatej. A múltkor a Vendég a házban volt egy gyerekortopéd, azt mondta, hogy amíg nem jár biztosan a gyerek, addig csak zokni, mert szüksége van a lábujjaira is az egyensúlyozáshoz és a talajérzékeléshez.

SofkaKép karanténKép Torokváladékból nem eldönthető? Igaz, vagy két hét mire kész lesz, de legalább utólag tudnád.

LeszterKép boldog 8 hónaposságot "ikertesó" Petrának!Kép

NorkaKép boldog 10 hónaposságot Jázinak!Kép

Urszila+a ma 8 hónapos Julka, aki ma felállt és egyenesen álldogált a szerencsére végre lenti fokozatba tett ágyábanKép
urszila
 
 


Andi!

Bocs az idepofátlankodásért, de a mézes grízt inkább ne add neki egy éves korig, mert nem kaphatnak a babák addig mézet! És az isten tudja mennyi mézzel csinálják ezeket!

Süti
süti
 
 


Suti,
A por alaku mez mar nem artalmas.

Lanyok,
En ugy lebetegedtem szombaton, hogy azota is az agyat nyomom. Ferjem apolt engem is, es probalta ellatni tobb kevesebb sikerrel a gyerekeket (par napig ugyanaz a ruha volt rajtuk, csak forditva). Ilyen meg nem volt, lazam 39 felett, max adag lazcsillapitoval 38,5 folyamatosan, fulem, fejem, torkom iszonyatosan fajt, es mozdulni nem birtam. Tegnap raszantam magam, es elmentem dokihoz, kaptam antibiot, es vegre kezdek jobban lenni! 3 nap alatt 2 banant ettem ossz-vissz, de azt is inkabb kenyszerbol. Minden olyan sundosznos volt.
Tegnap este Gyuri lazasodott be, es a kohogese is nagyon bedurvult. Ugyhogy ma vele mentunk el egy 60 km-re levo termeszetgyogyasz-belgyogyaszhoz, aki rogton antibiotikumot adott neki, jovo heten meg johetnek majd az egyeb modszerek, amivel majd az ab karos hatasait igyekszunk kompenzalni.
Fejem tiszta zizi, es gyenge vagyok, mint az oszi legy! Meg a szamitogepig sem jutottam el ket napig!
Most meg mar be kene potolni az elmaradt hazimunkat, senkinek nincs tiszta ruhaja, es most akkor Gyuri is itthon marad mar valoszinuleg!
Sofka, nalunk is elkezdodott a teli szunet!

Es most eszmeltem, hogy bo egy het mulva megyunk haza!

Gomboc,
Ne tessek tul nagy jelentoseget tulajdonitani a beszolasoknak! Minden gyerek olyan, amilyen, es kesz. uff!

Zsuzsi
zsuzsi74
 
 


Sofka,UrszulaKép
Valahogy én is így gondoltam a cipellős dolgot.
Lakás összel lesz kész, az az majdnem még egy évecske.Vacsit kipróbálum. Tegnap adtam még egy kis icikepicike katonákat, csemege karajjal. Imádja. talán annak köszönhető, hogy nyugisabban aludt, de azt hiszem nem lehetne határozottan kijelenteni.Kép

Mai kép, teljesen rákattant erre a kosárra:
Kép

myssnia
myssnia
Budapest XI. kerület
 
 


Maci_2
Tegnap este szedtük le agépről a képeket, megpróbálom feltenni őket a tárraKép


Zsuzsi
Gyors gyógyulást!!!


Toffi
toffifee
 
 


Myssnia
Tök jó képKépKép

Zsuzsi
Gyors gyógyulást!!Kép

Maci_2
Tegnap este szedtük le a gépről a képeket, majd megpróbálom feltenni a tárra őket.

Megyek, mert sütit sütök megintKép
Toffi
toffifee
 
 


Sziasztok!

Itthon mérgelődök, minha nem lenne jobb dolgom..
Eza szemét láda OTP miatt megkaptuk nagy sokára a lakhatási engedélyt, tegnap rohanunk az OTP be, hogy utalják az utolsó részletet, közel 3 millát, erre közli velünk mosolyogva az ügyintéző, hogy még egy helyszini szemle kell, hogy kiutalhassák a hátralevő pénzt...Így nem hogy pénzt kaptunk, még nekünk kellett befizetni a szemle dijját...
Egy szemtláda társaság, mire megkérdeztem ezt miért nem közölték velünk az elején, akkor szeptember óta lett volna időm kihívni a becslőt, megváltozott a jogszabály. Érdekes az OTp önhatalmúlag vátoztathatja a "játékszabályokat" bezzeg ha én 1* nem tudom fizetni a részleteket elárverezik a házat a fejünk fölül, ja és az egészben a legszebb a házunkat 12 millára becsülték fel, mikor a telek maga 10 milla...
Így most ki tudja mikor jön az a becsüs, így karácsonyi ajándékozás nem lesz valami gazdag...

Bent is a hócipö teli olyan sok a meló, hogy be
kell még mennem mert az áfa miatt le kell adni a számlákat 20.-ig...

Manó: Így nem tudom mikor tudok átugrani, becsüstől is függ, holnap dolgozom, így lehet hogy pénteken is bemegyek..

Egyébként jól vagyunk...
Dorka kapott a bölcsibe mokulás csomagot, pedig ott se volt, ez jól esett..

Na jók legyetek nem vagyok valami happyyy

Manó2+Dorka

Kép
Kép
dorka2
 
 


Most nézem, kétszer voltam, de az első elméletileg nem sikerültKép

Urszila
Gratula a 8 hós JulkánakKépKép

Manó2
OTPKép
Gyorsan mérgelődd ki magad, aztán minden kicsit jobb leszKép

Toffi + Zsombi
toffifee
 
 


Segítség! Hogyan lehet a tárra feltenni a képeket??? Még soha nem próbáltam...
Toffi
toffifee
 
 


Nem sikerult kepet feltoltenem, elszallt az egesz. Ha kesobb megis megjelenne, akkor bocs.
Szoval: Miki legujabb tudomanya a laba kozott kukucska, nagyon edi!

Kép

Zsuzsi
zsuzsi74
 
 


Holnap meglesznek a csacsikKépKép
Szín mindegy, ugye? Vagy fiúknak kék, lányoknak piros jó?
Toffi
toffifee
 
 


Myssnia,
Szilárd nagyon édiKép
Bence már úgy egy métert is megtesz a saját lábán kapaszkodás nélkül.Kép Ha fogom az egyik kezét, akkor bejárja a lakást. Cipőt még nem adok rá, mert azért még többet mászik, mint lépked.

Zsuzsi,
Miki nagyon helyes, ahogy kukucskálKép
jobbulást!!!

Maci2, Leszter kispapája
képek naggggyon jók.Kép köszönet érte

most ennyi, még este igyekszem benézni, addig képet még, még!Kép
pusza
Timici
timici
 
 


Toffi!
Ez nagyon szuper!!!
Mikor és hogy rendezzük a dolgokat? Főleg azért fontos, mert nem szeretnék sokáig tartozni neked, ha már ilyen aranyosak vagytok és megvettétek. Bárhova el tudok menni, ahogy neked jó!!

Köszi ezer,

Réka
muki
 
 


Lányok,
régen jártam erre, bocs. Segítségre lenne szükségem.
Ismer valaki olyan természetgyógyászt Magyarországon - lehetőleg Bp-en, aki foglalkozik moxázással (moxibuszció).
A részleteket majd elmesélem. Ismét rohanok, ezen kívül amióta elköltöztünk az internethozzáférésünk tragikus.
Egyébként jól vagyunk. Dana a hét végén lesz 1 éves. Már 1,5 hónapja jár. Az elmúlt héten teljesen tudatosan kezdett egy csomó szót használni - nagyon éde, de a 7kg-t még nem sikerült elétnünk. Pocakbaba 27 hetes - remélem ő is jól van.
Köszi a segítséget!
Zsuzsó
zsuzso
 
 


BAkker, Dani 38,3 KépKépKép és már az én torkom is fáj, mondjuk ez a kisebbik baj

Zsuzsi
Neked is jobbulást
Kukucskáló Miki éééééédes Kép

Julkának és Petrának boldog 8 hót, és JÁzinak gratu a 10 hóhoz Kép

Myssnia
Szili a kosárban Kép

Manó2
OTP Kép amikor mi vettünk fel lakáshitelt, én sem értettem, hogy miért nem lehet minden infót egyszerre megtudni, miért mindig az utolsó pillanatokban derül ki, hogy még ez meg ez kell... Kép

ennyire futotta, megyek dajkálni

Andi
psandi
 
 


Zsuzsi: hmmm, telleg mehet a mez 1 eves kor alatt porformaban? Nem allergizalo igy?

Nekem a gyogytornasz azt mondta, adjak Lackora cipot a lakasban, ha majd tobbet alldogal. (Bar mi lehet mas eset vagyunk, mert azzal magyarazta, hogy az izmai-inai nem olyan erosek a hypotonia miatt.)

orsoly
orsoly
 
 


Zsuzso!


Szia! Bemasolom neked (meg persze mindenkinek, akit erdekel) a budapesti homeopapatiaval foglalkozo gyermekorvosok nevet, ha mast nem talaltal, ebben az iranyban keresgelhetsz.
A VIIker-i-t ismerjuk, nagyon szimpatikus. Miket probaltal mar a baba megforditasa erdekeben?
Majd ha raertek gyertek el!
Danci nagyon ugyes!
Tehat:


Budapest I. Dr Deák Veronika 212-4493
Budapest I. Dr Honti Ilona 375-9330
Budapest II. Dr Hidasi Zsuzsanna 316-4290
Budapest II. Dr Pálinkás Zsuzsa 06-30-997-2008
Budapest II. és XIX. Dr Gerő Marianne 376-9650
Budapest II., III. és XI. Dr Kovács Gabriella 316-4285, 385-2515
Budapest III. Dr Sík Ildikó 242-7234
Budapest IV. Dr Molnár Mariann 233-1195
Budapest V. Dr Pintér Piroska 337-9431
Budapest VI. Dr Szabó Beáta 332-3782
Budapest VII. Dr Miklós Anna 342-0149
Budapest VIII. Dr Halász Gabriella 326-7175
Budapest IX. Dr Tasnádi Krisztina 216-5325
Budapest X., XVI. és XVII. Dr Kristóf Krisztina 261-0515
Budapest XI. Dr Horváth Katalin 246-2132
Budapest XI. Dr Zelcsényi Judit 208-5117
Budapest XI. Dr Sasvári Ferenc 06-20-964-4152
Budapest XII. Dr Kürti Katalin 375-7536
Budapest XII. Dr Ince Éva 274-4401
Budapest XII. Dr Pánszky Gyula 356-1578
Budapest XII. Dr Palócz Erzsébet 319-4690
Budapest XIV. Dr Gelléri Julianna 363-6629
Budapest XIV. Dr Tihanyi István 220-5889
Budapest XIV. Dr Kohánka Valéria 220-0230
Budapest XXI. Dr Géczi Edit 420-3888


Szia, majd hivlak,
Kakukkfu
kakukkfu
 
 


Szia Kakukkfű!

Tök jó fej vagy. Asszem felnőtt homeopata kell, és azt találtam is. Sokmindent próbáltam. Szerintem legalább annyi okosságot fölhalmoztam a farfekvéses babák megfordításával kapcsolatban, mint azzal, hogyan aludja át gyermekünk az éjszakát. (Aztán semmi nem jött be és egyszercsak elkezdett aludni :-))
Szóval, egyszer meg is fordult (kb. 3 napra), de aztán visszaült. Mondjuk még van 1 hónapja, és ha nem lennék túl egy ilyenen már, akkor valószínűleg egyáltalán nem foglalkoznék a témával.
Szóval, tornagyakorlatok, világítani neki, zenélni neki - aztán úgyis azt csinál, amit akar.
A homeopátiás készítménnyel kivárom a betöltött 30. hetet.
Szorítsatok!

Emma hogy van?
Zsuzsó
zsuzso
 
 


PsAndi,
Jobbulást Daninak!

Roni is náthásKép

Urszila,
Hogy van a kis oltott?
Gratula a 8 hóhoz és az álláshozKép

Zsuzsi,
Jobbulást Neked és Gyurinak is!
Kukucskás képKép

Myssnia,
Kosaras képKép

Manó2,
OTPKép
Ma írt az egyik kolléganőm, hogy Roni is kapott Mikulás csomagotKép Majd felfaljuk az apjávalKép

Zsuzsó,
Előre is boldog első szülinapot Danának! Nagyon ügyes márKép
Pocakbaba?!?!?!? Jól értem, hogy jön a kistesó?Kép De jó, de jóKépKép
Sajnos nem tudok segíteni, ilyenről még nem is hallottam.

Maci_2
maci_2
 
 


Sziasztok!
Koszonjuk a felkoszontest! Kép
Meg az egyutterzest is Kép Heppi, koszi de Pecs annyira pici hely informatikai szempontbol, hogy mindenki ismer mindenkit. Igy szerintem nem nagyon lesz szukseg eletrajzra, mert ismerik a parom. Amugy evvegi szanalas volt, enyhen hirtelenre fogva. Az ehavi beruket meg megkapjak. Eljen Kép

Leszter, Urszila
Grat a hofordulokhoz! Kép

Zsuzsi
juuuj, jobbulast nektek! Miki nagyon pofi.

Myssnia
Szili eeedes! Kép

Mano2
OTP Kép

Andi
Nemaaa betegedjetek! Kis ++++++++++ Kép

Zsuzso
Boldog szulinapot(picit elore)Dananak ! Kép
Kisteso?? Lemaradtam valamirol?? Pedig nem is olyan pici mar ezekszerint! Kép

Lanyok
Voltunk ma doki neninel (mert Jazi nem hizott tudjatok) es elkuldott valami gasztrocuccos vizsgalatra. Az milyen? Kangi Ti nem jartatok ilyenen?Azt mondja 10 honapos babanal sok a napi 2 esetleg3 szeklet. Szerintetek is?

Sziasztok
Norka & kis 10honapos Kép
norkini
 
 


Norka: Lacko is ennyiszer kakal, igaz, o annyit zabal, hogy valahol ki kell jonnie annak a sok kajanakKép Egyebkent o sem hizott 2 honapig, csak nagyon keveset, aztan bevezettem az esti fozeleket, es 1 honap alatt fel kilo ugrott fel. Lehet nalatok is csak keves mar a tej vagy mittomen. Hanyszor eszik Jazi mast?Kép

orsoly
orsoly
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?