Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Timi, sajnálom Hanna fülét, remélem, hogy nem lesz szükség komolyabb beavatkozásra. Mielőbbi jobbulást kívánok! És jó hír, hogy Zsoltika ügye rendeződni látszik, bár azt továbbra is felháborítónak tartom, hogy ilyen sokáig húzódik a dolog. De most már talán valamelyik óvoda fogadja...

Regi, nem hangzik valami jól, amit a tesódról írtál. A lényeg, hogy rendben vannak most már...

Márti, tök jó, hogy ilyen jó tapasztalataid vannak az új doktornénivel. És hogy szerinte is sokkal jobban van a csajszi. Ő nem mondott semmit azzal kapcsolatosan, hogy mikor mehet majd újra oviba?

Andi, köszi a diafilmes honlapcímet, egy csomót már le is töltöttem...

Samu ma újra bölcsibe ment, és teljesen be volt zsonga reggel, hogy oda megyünk. Nagyon feldobódott, amikor mondtam neki, és iszonyú lelkesen ismételgette, hogy bölcsi-bölcsi... Hirtelen nem is tudtam, örüljek-e vagy sem... Na jó, persze örültem.
Jó éjt!
Üdv:
É

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
erpé
 
 


Évi:elfelejtettem írni, Samu tök pasis ebben a sapóban!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol:
Elhiszem,hogy jól elfáradt a nagy kirándulásokon!!!!

Már nem azért, de most nézem, hogy tegnap nem jelentkezett az EDITH!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Akkor most mi van?????????????????
Tessék jelentkezni!!!!! :roll:

Zsandi:te meg lógsz még a karácsonyi képekkel!!!!!!

Edit, Iza???????

Regi:te is dobjál még képet a kicsi babáról!!!!!Mikor jöhet haza??????

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Évi:azt mondta a dokinéni, hogy január végére szívódik fel teljesen az aminek fel kell szívódni, aztán az immunrendszerét kell kicsit helyrepofozni, mert amint mondta a mandulái úgy néznek ki, hogy elég ha csak ráköhög valaki és egyből elkaphatja!!!!! :shock: :shock: :shock:
Na jó remélem ez nem következik be, szorgalmasan tömöm a vitaminokkal.
És azt is megkérdeztem, mert szerintem ritkult a drágám haja :( , hogy konkrétan mitől, azt mondta a gyógyszerektől :? , de erreis van megoldás, gondolom ha már teljesen jól lesz!!!!!
Mondta, hogy jobban is néz ki, hááááááááááááát eszik is annyit mint 1 kisoroszlán!!!!Meg olyanokat tud mondani, valamelyik nap azt is beleszőtte a mondandójába, hogy végülis :lol: , ilyen szavakat használ, szerintem élvezi, persze nem mindig jó helyen, de megtudnám zabálni.........olyan mint 1 kis papagáj, egész nap dumál vagy énekel!!!!!
Tegnaap míg a nődokinál voltam bent, ott is hallottam, hogy KI JÖN AZ ÉN HÁZAMBANt játszottak, utána megmutizták, Zsombi odarohant hozzá és megölelték egymást.............ezekért a pillanatokért érdemes élni!!!!!!
Mostanában úgy imádom nézni őket, ahogy játszanak na nem a vadulós dolgokat, de olyan tündérek szoktak lenni!!!!! :lol: :lol: :lol:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 

 
 

Ja ZSu:(teljesen szétvagyok esve, hogy 1 hsz-be nem tudom sűríteni a mondandómat :lol: :lol: :lol: ), szóval voltál dokinál?????UH mikor lesz?????????????????
Kíváncsi vagyok, hogy lányotok vagy fiatok lesz-e?????!!!!!! 8) :lol: 8)

Barbi:ezt az egy mondatos hszt ugye nem gondoltad komolyan délután??????????????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :shock: :shock: :shock: :lol:

Na léptem , mondtam nem mondtam?????Megyek délelőtt fodrászhoz!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


NA, itt vagyok!
Sajnálom, hoyg fölöslegesen izgultatok, de tegnap nem tudtam jönni. Ma reggel meg már régen akartam írni, de nem ment a net. :roll: Most is ki tudja, menni fog-e mire megírom.
Inkább ezt el is küldöm...

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
sedith
 
 


Márti, én is örülök, hyog úgy néz ki, jó orvost sikerült ezúttal kifogni. Tudom, hoyg te is így gondolod, de azért leírom: most az a legfontosabb, hoyg Szonika rendbejöjjön teljesen, aztán majd ráér még oviba is járni.
Annak is örülök, hyog a nőgyógyász is mindent rendben talált. Istenem, már te is a szülés előtt állsz! Én meg még itt vagyok egyben! :lol: Úgy látszik, nálam ez már hagyomány, hoyg hamar összehozzuk a babákat, de "nehezen" engedem el őket! :wink:

Évi, örülj is annak, hoyg szívesen megy Samu bölcsibe. :) Így biztos nyugodtabb a lelked! NAgyon édes legényke a fotókon a kisfiad! :)

Regi, nem semmi, amit meséltél a húgodékról. Most már végülis mindegy, az a lényeg, hoyg mindketten jól legyenek. Megnőni pedig megnő majd kinn! :D

Andi, akkor én szerencsés vagyok, hyog csak most jött elő ez a viszketegség (tart azóta is, hol gyengébben, hol erőteljesebben :roll: ) de eddig még (kopp-kopp) nincs semmi nyoma, semmji kiütés, ilyesmi. Remélem, nem is lesz.

Timi, remélem, semmi bajt nem találnak Hanna fülecskéjénél! Örülök, hoyg azért mégis rendeződni látszik a Zsoltika ügye! :)

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
sedith
 
 


Sziasztok!

Márti, nem jutok ide. Ha véletlenül leülök a géphez, hogy írjak, az Ádám rögtön itt terem és felmászik a számítógép asztalra. És elkezdi pakolni a cd-ket. Vagy a webkamerával játszik, vagy a monitort kapcsolgatja ki-be. Úgyhogy esélytelen írnom, max. ennyit, mint tegnap.

Örülök, hogy ennyire bevált ez a gyerekdoki. Én is úgy gondolom, hogy legyen inkább messzebb, de megérje hozzá menni.
Akkor lehet, hogy már januárban két kicsi babánk lesz? Mármint a topicnak. Ez tök izgi!

Na, megint ennyi voltam, hazajött az István. Éjszakára megy vissza.

Ja, még annyi, hogy Timi nagyon sok gyógypuszit küldök Hannának. Írj, ha hazaértetek a dokitól.

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


Sziasztok!

Ne haragudjatok, hogy nem jöttem, de tönkrement a gépünk. Valami megérzés volt, de előtte 1 héttel kiírtam a képeket CD-re. A barátnőmet kértem meg, hogy lépjem be a jelszavammal, és kukkolja meg,van e már bébikénk.

Igyekszem visszaolvasni, most még csak a fotókat néztem meg. Minden lurkó és kismami csodaszép. Igérem, bekapcsolódom újra és teszek is majd képeket.

Úgy emlékszem, ott hagytam abba, hogy Barnus után Virág is beteg lett. Barnusnak gégegyulladása volt. Julcsikám, megmutattam volna telefonon keresztül milyen is a kruppos (kutyaugatós) köhögés, de nincs meg a számod. Virág brutál taknyos volt, alig aludtunk valamit, állandóan csorgott a torkába a trutyi, szóval minden éjjel fuldoklott a váladéktól. Most már jól van mindkettő, még Virágnak néha szívatom az orrát.

Sok a lemaradásom, visszaolvasok. Végigpörgetve az feltűnt, hogy Iza sem jelentkezett. Nincs senkinek híre Róla?

Edit

KépKép

KépKép
edit74
 
 


Sziasztok!

most csak gyorsan bejelentkezem

Bölcsi, tegnap szörnyű volt. :cry: Az 1 órás levegőzés az udvaron, nagyon kikészítette. És akár tetszik, akár nem kint kellett maradnia. Az utolsó 15 percben már csak ölbe volt, aztán jöhettünk haza, de apja nem ért oda időbe. Így még az utcán is volt vagy 5 perc kemény üvöltés. A korán kelés is megviselni 2 órával kevesebbet alszik most, ezért tegnap már 1 órával előbb leraktam. Bár nehezen aludt el, remélem beválik a korábban fektetés.
Ma nem volt semmi gond (nem kellett kimenni :wink: ). Egész jól eljátszik egyedül és a többiekkel is. A tízórai alatt is többet ült egyhelyben, mint tegnap. :D
Összességében tetszik neki szerintem, hétfőn már ebédre is maradunk, ma végül mégse kellett.

Este még jövök, de most gyorsan összepakolok.

Zsuzsi

KépKép
zsuzsi78
 
 


Életében először elaludt a nappaliban a földön:
Kép


Kép

Reggeli kávé a kisasztal tetején:
Kép

Jajj de szúr a karácsonyfa:
Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kedvenc képem:
Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

KépKép

KépKép
edit74
 
 


Sziasztok!

Megjöttünk már egykor,de egy gyors ebédet összedobtam(spenót+krumpli+tojás)így most jutottam a géphez!

Reggel Bandi felhívta a kórházat,és beszélt az oszt.vezető főorvos asszisztensével,hogy fogadjon minket a fődoki,biztos ami biztos alapon!Így nem az ambulanciára mentünk,hanem az osztályra,de pont amikor odaértünk behívták a műtőbe a dokit.Fél órátkellett csak várni és be is hívtak.Bandi nagynénje eljött velünk,hogy addig a nagyokkal ellegyen,amíg én benn vagyok a Hannával.Nagyon szimpi volt a főorvos.Szerencsére nincs nagy baj!Az ijedtségem nagyobb volt!
De mentségemre legyen mondva,hogy a műtét óta ilyet nem produkált a kiscsaj,mint múlt éjjel és tegnap!Természetesen most éjjel már aludtunk,és reggel sem volt annyira érzékeny a füle!De nem kockáztattam,inkább elvittem.Valószínű,hogy az influenza szerű vírus után maradt nátha húzódott rá,de csak hurutos a dobhártya és nem látott semmilyen folyadékot mögötte!
Így marad a Cataflam és az orrcsepp!Mivel láza azóta sincs!Azt mondta,ha bármi gond van vigyem nyugodtan!
Természetesen pont a műtéti zárónk nincs meg,az összes többi benn van a dossziéban!Szerintem ott maradt a gyerek intenzíven amikor a műtét után vissza kellett vinnem,mert benyeltük a műtét alatt a hányós vírust,mert az a záró meg van,de a 2 nappal előtti nincs!De nem csinált gondot belőle a doki!:wink:

Voltam patikában,mindig felhúzom magam az árakon! :evil: A Cataflamért,Algopyrinért,az orrcseppért,a Béres cseppért(30ml)és az Actival kidért 4600ft-ot fizettem!!!! :evil: ÉS akkor még ha kell antibiotikum!Szóval horror! :evil:

Márti,
örülök,hogy minden ok!Az szupi,hogy rövidült a méhszáj,a tágulásnál jól jön majd! :wink: Jó,hogy a Nanduval is tudtál beszélni,és,hogy jövő héten kezdődik az nst!Akkor jövő héten pénteken kell menned először,ha jól számolom.
Tényleg kórházilag hova tartozol?
Szerintem a betöltött 37.hetet várja meg a kisasszony odabenn,a tüdő szempontjából jobb lenne! :wink: Úgy elrepült az idő,mindjárt te is szülni fogsz!

Edith,
jó,hogy írtál.Izgulok,hogy mikor óhajt kibújni a leányzó!

Évi,
Samu nagyon helyes kispasi lett!

Edit,
aranyosak a gyerkőcök,mindketten olyan zsiványak! :wink: Hanna is így eszi a tejfölt,mint Virág!

Pusz

Timi

Kép
Kép
Kép
ÁKI:1995.07.26.
timiban
 
 


Timi:húúúúúúúúúú akkor nincs nagy gond, hál' istennek!!!!!
Örülök neki nagyon!!!!!
Remélem Zsolti is hamar bekerül az oviba és rendeződnek a dolgok!!!!! :wink:

Persze én is azt szeretném, ha még maradna , én január végére tervezem az eseményt, de majd a "nagyfőnők" aki még kicsi eldönti!!! :wink:
Ma úgy feszeng, hogy nagyon , feszíti az egész mindenséget ott lent :shock: :roll: , majd csak alszik most már egyet!!!!! :lol:

Zsuzsi:elhiszem, hogy nyűgös volt tegnap, főleg, hogy kicsit borult a napirendje a drágádnak, de biztosan belerázódik és az nagyon jó, hogy eljátszogat a többiekkel!!!!!
Meglátod nem lesz gond, csak az eleje kicsit fárasztó és próbára tesz téged is gondolom!!!!! :lol:

Edit:édesek nagyon a csemetéid, a szőnyegen elalvós kép haláli, na meg látom kis kuktáid is vannak, egy szavad sem lehet!!!!!! :wink: :lol:
Azért jól telt a karácsony?????
Az autóban való garázdálkoást a mieink is űzik, de olyan szinten, hogy a Zsombi simán kapcsolgatja a világítást , sőt a reflektort is tudja hol van!!!! :shock: 8) :lol:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Annyira hullik a fánk,hogy nagyon!!!Hétvégén le kell szednem,pedig még olyan jó illata van.

Zsuzsi,
biztos furcsa még Szandinak a bölcsis rendszer.De majd ha mindennap jár rendesen,akkor tudni fogja mikor mi történik!Na meg azalvási ritmusa is felborult,ehhez is alkalmazkodnia kell,ami egy kis időbe tellik!
Kitartás,biztos élvezni fogja a sok játékot,ami majd benn várni fogja!

Pusz

Timi
timiban
 
 


Timi,örülök,hogy nincs nagy baj!
Patikával hasonlóan jártam én is: még a múlt héten "bevásároltam", mert a patikus néni szólt,hogy emelkednek az árak,egy ötezresből :twisted: sikerült megúsznom :twisted: :!:

Márti,voltál szépítkezni?

Zsuzsi,sajnos a beszoktatás erről szól-a gyereknek kell igazodnia a bölcsis szokásokhoz.Pár hét és tán könnyebb lesz.
Én mikor voltam beiratni a Gerit, nagyvonalakban vázolták,hogy mikor mit csinálnak-én el is kezdtem átszoktatni ,igaz,nekünk csak az evési szokásokat kellett megváltoztatni,a többi nálunk is ugyanakkor zajlik általában mint a bölcsiben.

Nekünk nem hullik a fánk :lol: hála a műfenyőnek-viszont nincs is fenyőillat :arrow: ,de az is igaz,hogy már évek óta nem sikerült illatos fát vennünk.

na megyek ,mert a kölkök nem birják elviselni egymást :!: széjjel kell választanom őket :twisted:
bibolya
 
 


Edit, megvan bocsátva, hogy ennyi ideig nem írtál, a képek kárpótolnak. Gyönyörűek a gyerekek, még mindig. A főzés nálunk is hasonlóan megy, csak már nem a pulton ül, hanem a pult másik oldalán áll a szépen. (vagy az étkezőasztalon :? )

Timi, de jó, hogy már jobban van a Hanna füle. Gyorsan gyógyuljon meg, azért még a gyógypuszik mennek.
Nem is írtam, de örülök, hogy Zsoltika ügye végre rendeződni látszik. Kiváncsi vagyok a jövő hétre. Meg az óvodavezetőre, ha mégis oda fog járni.

Zsuzsi, tarts ki, megszokja a bölcsit és szeretni is fogja.

Márti, frizkó kép?

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


Barbi,
köszi!Hát arra én is kiváncsi leszek! :? Nem tudom ezek után hogy fogunk egymáshoz viszonyulni.

Közben eszembe jutott egy másik dolog is.Mivel a bizottságnál fény derült arra,hogy itt a környéken(Zsámbéki medence)sehol nincs speciális ovi,vagy legalább ilyen csoport,meg kéne kérdeznem,hogy az önkormányzat esetleg ilyen esetben támogatná e a magán ovit Zsolti részére.Mert Telkiben van több ilyen,és az egyikkel beszéltem még az ünnepek előtt Hanna miatt(ha sikerülne elmennem melózni)és a vezetőnő mondta,hogy a Zsolti számára náluk lenne fejlesztés.De 2500 ft/nap/gyerek!(a többi gyereké is ennyi)Ha az önkormányzat hozzájárulna,mivel az itteni ovi zsúfolt,és itt nem is igazán tudják fejleszteni,megérne egy próbát,hogy először megkérdezzem a bizottságot,és ha ők kijelőlhetnek egy magán intézményt,akkor ebben az esetben támogatja e az itteni önkormányzat!
Tudom sok a ha,de ez csak egy telefonon múlik.Próbáltam keresgélni a jogszabályokban de nem igazán találtam idevonatkozó részt!

Kicsit sokat regéltem ma magunkról!Bocsi,de annyira szeretném,ha már jó helyen lenne Zsoltika!

Pusz

Timi

Kép
Kép
Kép
ÁKI:1995.07.26.
timiban
 
 


Megint én :oops:
Találtam egy ilyen bekezdést a speciális elhelyezésről.Az első részén már túl vagyunk,tehát szerintetek egy magán intézmény tartozhat e a jegyzőhöz?
A jegyzőnek lehetősége van arra, hogy gyermek érdekeit szem előtt tartva kötelezze a szülőt az említett szakértői vizsgálton való részvételre,[b] valamint, hogy a szakértői vélemény alapján a megfelelő nevelési-oktatási intézménybe írassa be a gyermekét.[b]
timiban
 
 


Márti!

A körülményekhez képest jól telt a Karácsony. Apu és a betegségek beárnyékolták, de már nem bántam hogy vége. Minden nap mentünk, jöttünk, délelőtt elkezdtük és este fejeztük be a vendégeskedést. Nem bánom, hogy itt vannak a szürke hétköznapok, jó végre a megszokott kerékvágásban élni.

Egyébként tényleg így főzök, már megszoktam az egy vagy két kukta jelenlétét. Időnként fárasztó, mikor sietnék, a kölök meg nem érti, hogy most nincs időm.

Timi!

Nem látsz semmi fejlődést Zsoltikán? Mit jelent, hogy nem beszél? Semmit nem mond vagy nem érthető beszédhiba miatt vagy elmaradott a szókincse? És rajzol, játszik az életkorának megfelelően? Ha nem akarsz írni a témáról, megértem.

Barbi!

Én megismertelek a képen, de erősen figyelnem kellett ám!!! Megszeretted a rövid hajat?

Edit

KépKép

KépKép
edit74
 
 


Timi, a magánovi akkor tartozik a jegyzőhöz, ha vele szerződést kötöttek. Ezt onnan tudom, mert ugye az Anikóval voltunk több magánbölcsit is megnézni. És volt olyan amelyik nem, de volt olyan, amelyik kötött szerződést a Polg. Hiv-al. Ez azt jelenti, hogy kérhet a szülő az önkormányzattól támogatást a magánovira vagy bölcsire. Talán ezzel akarják kompenzálni, hogy nincs hely az önkormányzatiban. Vagy a fene sem tudja.
De jó ötlet, és szerintem még az ovivezető is szívesen adna igazolást, ha ezen múlik, hogy nincs hely náluk. Hiszen neki az a célja, hogy a gyerek ne járjon oda. (legalábbis nekem ez jött le)

Edit, igen, már megszoktam és megszerettem a rövid hajamat. Hirtelen ötlet volt, sosem volt még ennyire rövid. De már annyira elegem volt, hogy folyton összegumizom, mint egy őrült úgy nézek ki mindig. Úgy gondoltam, hogy úgyis nagyon gyorsan megnő. Az első pár napban sírattam a hosszú hajam, mert azt ha nem jól áll összekötöd, feltűzöd oszt csá! De a rövid, az más!
Mindegy, most egy darabig így maradok. :wink:

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


Edit,
nincs semmi titkolni valóm. :wink: Kevésbé érthető a beszéde,értelmi elmaradása van.Nem rajzol.Az IQ-ja 73-as,a tesztek alapján,amit még a beszédvizsgáló bizottságnál néztek.Ott azt mondták kb.3 éves szinten van.
Most komplex fejlesztést javasoltak!Tesztet nem csináltak,hisz a másik helyen elég komoly teszteken esett át,így azt elfogadták itt.
Röviden ennyi.Mindenképpen kellett volna eddig is közösségbe járnia,mert a semminél az ovis foglalkozások is többek!

Pusz

Timi
timiban
 
 


Jajj Timi, meg ne haragudj kíváncsiságomért, csak én még nem találkoztam Veletek, így nem tudom pontosan, miről is írsz, mikor Zsoltika problémájáról írsz. Többen már ismernek Téged és a gyerekeket személyesen, így Ők jobban tájékozottak. Tisztellek, amiért nyíltan felvállalod a problémát. Otthon partner a közös játékra (gyurma, rajz, társasjáték stb.) Veled vagy a Tesókkal?

Edit

KépKép

KépKép
edit74
 
 


Edit,
végül is partner,de rövid ideig köthető le a figyelme.Gyurmázni is szokott a Rebivel és a társasjátékokba is be akar szállni,de a játékszabályokat nem érti.Ezért én szoktam vele játszani,hogy dobálja a kockát közben tanítom számolni,ő meg lépeget.Nem tudja megmondani,hogy 5 éves,pedig ötig el tud számolni.Ha elmondod neki többször akkor mondja,de ha egy hétig nem mondod neki utána már nem felel rá.A piros és a kék színeket felismeri a többit nem,pedig a négy alap színt már tudta.Ha megmondom neki a zöldet és a sárgát akkor mondja,de ha pár napig nem ismételjük akkor csak a piros és a kék marad.Szóval ilyen és hasonló dolgok.
Viszont a szókincse bővült és egyre többször alkot mondatokat is.

Egyáltalán nem haragszom,nekem jól esik,ha vki érdeklődik a gyerekem iránt.

Timi
timiban
 
 


ez lemaradt a végéről :wink:
timiban
 
 


Sziasztok!

Na most tudok írni bővebben.

Julcsi: még azt hiszem nem írtam, de nagyon tetszik a csajok alvási képe. Olyan jót nevettem rajta. (ha a tükörben meglátják magukat, tudják hogy ők azok? Az Ada fiai rendszerint azt mondják, hogy tesó. Ez szerintem annyira cuki)
Árpinak sok-sok drukk állás ügyben!! Mikor lehet már tudni, hogy sikerülte?

Edit: örülök neki, hogy jelentkeztél. Nekem nagyon hiányoznak az írásaid.
Nagyon jók a képek, Virág igazi huncut csajszi. Mindkét gyerköc nagyon szép.

Persze a többi el-el tünedező is hiányzik, jó lenne, ha sűrűbben jelentkeznétek (Andi, Iza, Regi)!!

Edith: ha nem is írok minden nap, azért sokszor benézek, hátha szülsz már. De látom, nem sietitek el. :wink:

Andi: hol kell regisztrálni a diafilmek letöltéséhez? :oops:
Lehet, hogy nagyon fáradt vagyok vagy csak vaksi, de nem találom.
De nagyon köszi a linket, tök jó, már ki is találtam, hogy majd a projektorral nézzük és akkor a hatás is hasonló lesz. :D

Évi: nagyon nagyfiús már Samu! Jók a képek.
Kicserélték már az ablakokat (bocsi, de nem emlékszem)? Nálunk most nagyon érezhető a változás 3-4 fokkal is melegebb van, mint tavaly télen.

Márti: kérünk képet az új frizurádról!! :wink:
Biztos azért feszít a hasad, mert megint jön állítólag valami front. Már neked sincs sok hátra, pihenj amennyit lehet.
Örülök neki, hogy szimpi az új doki, ez tényleg nagyon fontos. És annak is nagyon örülök, hogy Szonó jobban van.
Az ovi meg megvárja (bár gondolom azért neki is hiányzik).

Timi: sajnálom, hogy ennyire nehéz elhelyezni Zsoltikát. Komolyan mondom felháborító, hogy pont annak nincs hely akinek igenis indokolt lenne a közösség.

A bölcsiről: Ma csak 4 voltak bent és egy kicsit megdöbbentem, amikor a gondozónő említette, hogy ebből 2 gyereknek is van kistestvére (6 ill. 8 hónapos).
Remélem senkit nem bántok most meg, de pont ezért nincs hely egyik bölcsibe se. Abban ami itt van a házunkkal szemben is ugyan ez van. Sokszor látom, hogy babakocsival mennek a gyerekekért. Meg is jegyeztem az igazgatónőnek (konkrétan ismerek egy ikres lányt, aki egész nap otthon ül a gyerekek meg a bölcsibe). Azt mondta, ha van munkáltatói igazolásuk, nem tehet semmit. :shock:
Nem érdekelne a dolog, ha nem ezért kellene egy sokkal messzebbi helyre járnunk.
Mert megértem az anyukákat is, persze nem könnyű két kicsivel otthon, de egy olyan kerületbe, mint a miénk, ahol 40-60 fős várólista van, azért elgondolkoztató.
Csak tudnám mi alapján választják ki, hogy ki járhat és ki nem. Azt mondták egy jelentkezési idő van, és nem néznek sorrendet. :?:

Bocsi, de ezt ki kellett írnom magamból. :oops:

Azért ért ma pozitív meglepetés is. Mivel XIII. ker. lakosok vagyunk, nem kell fizetnünk az ebédért, összesen havi 500 Ft-ot kell az alapítványi számlára befizetni. 8)

Na most jó hosszú lettem.

De végre holnap alhatok!!! Remélem a Szandinak még megvan a régi jó szokása és legalább 9-ig alszunk.

Zsuzsi

KépKép
zsuzsi78
 
 


Sziasztok!

Edit, de jó, h jelentkeztél. Nagyon jók a képek, amiket összeválogattál nekünk :) Virág mosolya nagyon édes, és Barnus is zseniális kiskrapek - jó a "terepasztal" a szőnyegen, nem semmi kis birodalmat épített. És a kesztyűs kép is jól sikerült róla nagyon. És szerencsére te is szerepelsz a képeken, csini vagy, jól áll neked ez a haj.

Zsuzsi, azért a szavaidból azt veszem ki, hogy alapvetően tetszik a bölcsi a kiscsajnak, csak a tegnapi hosszabb levegőzés nem jött be neki.
Hát igen, nem egyszerű bölcsödevezetőként kiszűrni, hogy kinek jár a bölcsi és kinek nem. Nem ismerik személyesen egymást az emberek, egy kisebb településen ezt nem lehetne megcsinálni... Itt Csepelen sem nagyon tudnak mást tenni, időnként (félévente) bekérik a munkáltatói igazolást.

Timi, jó hír, hogy Hanna füle nem csúnya és nincs nagy baj. És azért az jó, hogy Zsoltinak vannak nagyobb testvérei is, tőlük azért biztos sokmindent el tud lesni...

Márti, majd mesélj, milyen lett az új frizud.

Samunak mi is megvettük az ágyat - most már abban alszik. Végül nem az Andi által választott mellett döntöttünk, hanem egy nagyobbítható változat mellett (szintén IKEA), fenyőfából. Egyszerű, de praktikus, 80X200 cm a max mérete, és 80X130 a legkisebb. És van egy köztes is :)

Késő van, megyek aludni.
Jó éjt!
É

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
erpé
 
 


A hajam jó rövid lett :lol: :lol: :lol: :lol: , csinált a Roland képet, de nem tetszett :lol: :lol: :lol: , nagyon be van szárítva :roll: 8) , majd ha én bénázok vele hátha jobb lesz :wink: .
Nézegettem a fejemet a fodrászatban, ugye hogy máshol le volt takarva és olllllllllllllllllyan tokám van :shock: , ne ennek nem örültem.
Szemöldökömet is kiszedettem, rohadt jól jártam mert valami tanuló csajszi volt és csipesszel vállalta, hát majd kifolyt a szemem a végére, de így azért jobb!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol:
Meg a Roland mondta, hogy induljak már 20 perccel előtte, -nincs messze míx. 50 méter-erre 10 perccel előtte indultam, de úgy siettem, hogy fújtattam mint a gyárkémény = 5 perc alatt ott voltam kb. :lol: :lol: :lol:

Timi:én nem értek a jegyző dolgaihoz, de egy próbát mindenképp megér!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!.............szerintem :oops: :lol:

Zsuzsi:én nem tudom mit csinál ez a bébi, de a másik két csemetém ezt nem csinálta, arra tuti emlékeznék!!!!! :roll: 8)
Na jó azt igen, hogy a hólyagomon ugráltak, azt hittem bepisilek és mégsem tudtam :shock: :shock: :shock: :shock: , de ez más!!!!!
És a keresztcsontom is másképp fáj, eddig mintha belül fájt volna most meg kívül!!!!! :shock: :shock: :shock: :shock:
Azért gondolom mennyire izgi lehet, hogy nekem itt fáj meg ott :shock: :shock: :shock: :oops: :? !!!!

Meg az is a furcsa, hogy ugye én koordinálom a programokat, mikor hova kell menni(Nandu, nst , Szoninak kontroll, doki néni)
-ne röhögjetek de van is határidőnaplóm, mondjuk már jó pár éve-aztán egyszercsak majd jól felfordul az életünk, persze jó értelemben és elfelejtek majd mindent!!!!! :shock: :lol: :lol: :lol:
Bölcsi téma:mi is szerettük volna ha a Szoni megy bölcsibe, mikor a Zsombi jött, de ugye itt is kell munkáltatói, mi ilyet nem tudtunk virítani, de én nagyon örültem neki, hogy itthon maradt végülis!!!!
És most is , hogy itthon lesz egy darabig, számítok a segítségére :lol: :lol: :lol: , annyira készül már, felváltva puszilgatják a hasamat!!!!! :lol: :lol: :lol:

Ja meg a "nagyok" szülinapja is foglalkoztat, mert amíg picik voltak én nem szerettem velük nagy bevásárlóközpontokban flangálni, pár hetesen meg nem hagyom senkire................és akkor hogy oldom meg a vásárlást?????Mármint nem a kaját.................na mindegy majd kitalálom!!!!Bár amit mi szánunk az már megvan nagyjából :oops: :lol: :lol: :lol: :lol: , de most anyósék nevében is kitaláltam jókat, lehet, hogy lezsírozzuk velük, hogy előbb szánják rá a pénzt és mi megvesszük!!!! :wink:

Nem is meséltem milyen hülye vagyok :oops: :oops: :oops: , úúúúúúúúúgy eszembe volt, hogy a Zsombira kicsi az overál, alig bírtam beletuszkolni erre nézem a héten a méretét 86-os :shock: :shock: :shock: , a minimum 90 cm-es gyerekemre ezt mérte utoljára a védőnő, így másnap rohantunk overált venni, persze most jó nagyot, hátha jövőre még nem nő bele!!!!!! :lol:

Évi:gratula Samunak az új ágyhoz!!!!!! :lol: Akkor most hova pakolod ami az ágy alatt volt????? 8)

teszek azért pár fotót:
ágyak, átrendezve:
Kép

apa csúszni próbál, Zsombi csak les :lol: , ez a kicsi overál :oops:
Kép

szánkózásra készen:
Kép


huncutkák:
Kép

keleti kényelem :lol: :
Kép


tornázgatnak:
Kép


huncut Zsombi Panni babával a hátán:
Kép[/

főzősarok:
[URL=http://imageshack.us]Kép


Tegnap este majd kifeküdtünk a röhögéstől, este eszméltem, hogy nincs meg a Zsombi üvege :shock: :shock: , kerestük mindenhol, erre a Szoninak jutott eszébe, hogy berakták a kiskonyha hűtőjébe :lol: :lol: :lol: , még szerencse, hogy emlékezett, mert már majdnem a hajam hullott!!!!!!!!!!!!!!!

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Óriási hírem van:

"Sütő Boróka Júlia január 5-én reggel 6,20-kor bújt ki a pocakból. 3850 g 57 cm és szőke."

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


HATALMAS GRATULA EDITHNEK!SOK BOLDOGSÁGOT,TEJCSIT ÉS JÓ EGÉSZSÉGET KÍVÁNOK NEKTEK!!!!
Kép

Puszi

Timi
timiban
 
 


Jó reggelt!

Köszi a dícséreteket. Már reggel hétkor zöldséget pucoltam, természetesen a kiscsaj már állt a pultnál és kuktáskodott.

Évi!

Nagyon régóta rövid a hajam. Ha jól van levágva, nincs vele sok gond, pár perc a beszárítás, egy kis krém a kócos hatáshoz és már kész is.

Márti!

Hogy csináltad, hogy ilyen hosszúak a sorok az írásodban? Virág persze az ölemben, oldalra lépegetni meg fél kézzel nehéz.

Időnként én is elgondolom, milyen lenne három gyerekkel. Hát én tuti mehetnék a diliházba. Minden elismerésem a Tiéd!!!! Jók az ágyak nagyon. Újabban Barnus is könyörög, hogy hadd alhasson Virág vele, de a magas ágy miatt nem engedem.

Emlékszel, hogy tavaly ilyenkor Barnus sem járt oviba 2,5 hónapot? Hiányzott neki nagyon, de Virágra hazahordott bacik miatt nem engedtem. Nem is kapott el semmit itthon, Virág is megerősödött. Az idén viszont már foglalkozások vannak, logopédus is jön (gond van a c és cs helyes kiejtésével), szóval nem igazán szeretném, ha kimaradna. Persze ha megint úgy alakul a betegség, mint tavaly, akkor megint maradni fog.

Nem kérdezted a gyerekdokit kedvezményes Prevenar felírásról?

Zsuzsi!

Nyugi a bölcsi miatt. Ha gond lesz, maximum maradsz még Szandival otthon oviig. Megérzi ám a csajszi, ha nem nyugodt szívvel engeded el.

Lépek, háború van!!!

Edit

KépKép

KépKép
edit74
 
 


De jóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóó!!!!
Gratulálunk, sok boldogságot és egészséget az egész családodnak Edith drága!!!!!!!


Kép

Kép

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


HURRÁÁÁÁÁÁÁÁ!!!!!


Gratulálok! Legyetek nagyon boldogok, kívánok egészséget, boldogságot, tejcsit!!!!!!


Edit

KépKép

KépKép
edit74
 
 


Edit:lehet, hogy én is megbolondulok majd tőlük!!!!! :roll: :shock: :D

Még a Timinek akartam tegnap írni, hogy csütörtökön megyek NST-re, mondtam a csajnak, hogy akkor vagy pénteken érek rá, és úgy adott időpontot, a doki meg csütörtökön simán kiszámolta, hogy 34 hetes vagyok, na igen de 1 nap múlva 35 lettem :roll: ....................mindegy nekik szerintem!!!! :lol:

Dejódejódejó, én úgy örülök Borókának!!!!Szép kis mérete van!!!!! :shock: :lol: :D
Barbi:írd meg neki, hogy nagyon pusziljuk őket!!!!!! :wink: AKkor most a Kriszta maradhat apukájával hétvégén nem??????De jó!!!!!!

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Gratulálunk Boróka érkezéséhez!!!!!!!!!!!!!!

Julcsi még alszik, én felügyelem a lányokat, így ő még nem tudja, de nincs szívem felkelteni, végre pihenhet picit.

Amúgy megkaptam az állást, de még nem adtam választ nekik azonnal. De ez már csak formalitás.
Vendég
 


Barbi: nagyon köszi a hírt!!!

Edithéknek mi is gratulálunk, szép méretekkel született a kisasszony!

Évi: a Szandinak tetszik a bölcsi, szerintem a szabályokkal lesz egy kis gondja. Azért itthon nincs ilyen "szigor" – pl. ha nem az etető székben eszik, lazán mászkál közben. Nagyon zavar, de nem tudtam leszoktatni róla, a bölcsibe, remélem megtanulja, hogy ülve kell enni.
Egyetértek veled, hogy a bölcsőde vezető nem tudhatja ki dolgozik ténylegesen, de azért ha pár hónapos babával mennek a gyerköcért, nem hiszem, hogy elhiszi, hogy az anyuka dolgozik.

Márti: én szívesen olvasom, hogy hogyan érzed magad. Próbálok vissza emlékezni nálam, hogy volt, pl. nekem is nagyon fájt a keresztcsontom. Keményedet is sokat a hasam, ezért is hagytam abba a munkát február elején (meg persze idegesített a főnököm és elég magas lett tőle a vérnyomásom). Már csak pár hét és te is babázol, minden elismerésem a tiéd, én bizti nem mernék belevágni.
Azért majd kérünk képet a hajadról!
Munkáltatói igazolást, nagyon könnyű szerezni, ha van ismerősöd akinek van cége, biztos tud adni. :wink:

Edit: sajnos nem tudok itthon maradni a Szandival, nagyon jó helyen dolgozom (rugalmas a főnök, közel van, és nem utolsó, hogy ahhoz képest, hogy mennyit kell dolgozni, nagyon jól fizettek – azt még mindig nem tudom, most mennyit fogok kapni), nem szeretném elveszíteni :oops: . Félek, ha ez nem lenne, kisgyerekkel szinte sehova nem vennének fel.
De azt már megbeszéltük a Ferkóval, hogy ha nincs munkája, és itthon van, nem viszi be a Szandit. :wink:

Na, megyek nyafog a csajszi.
Ma mennünk kell egy csomó helyre, én annyira hulla vagyok, de most muszáj elintézni, mert a héten megint nem sok időm lesz. :?

Zsuzsi

KépKép
zsuzsi78
 
 


DREV GRATULÁLOK AZ ÁLLÁSHOZ!!!

KépKép
zsuzsi78
 
 


Gratulálunk Boróka babának és a mamának!!!!!! De jó, de jó, de jó!!!!!! Sok puszi nekik, és mielőbbi hazatérést egészségben!

Kép

Andi
Kép
zsandi
 
 


Edith!!! Hatalmas gratula a szöszke kislányhoz. Tiszta szívemből kívánok nektek sok boldogságot, egészséget, hosszú életet!
Barbi, írd meg neki (ha kommunikáltok), hogy mindenki puszilja őket!!!

Márti, Edit, Samu képek nagyon jók! Olyan jó nézegetni őket!!! Tudom mindig ezt írom, de valóban szívmelengető...

KépKép
kgiulia
 
 


Húha, micsoda hírek!

Edith, ha majd ezt egyszer olvasod, nagyon-nagyon gratulálok a kicsilány megszületéséhez! Nem épp pöttöm baba! Nagyon sok örömötök teljék egymásban!

drev, neked pedig az új állásodhoz sok gratula! Hány év után váltottál? persze csak ha nem indiszkrét...

Edit, igen, emlékeztem, h rövid a hajad, de ezeken a képeken "rendesen" látszott is :)

Márti, ismét csak nagyon jók a képek a lurkókról! Édesek nagyon. Honnan vették ezt a tornázást? Tornáztok otthon együtt? :)
Most Szilvásváradon az egyik barátunk reggelente jógázott, Samu meg vele együtt csinálta. Azt hittem bepisilok a röhögéstől, nagyon édes volt...
Ja, és az új ágy alatt van a rácsos ágy szétszedve, az esernyőbabakocsi pedig - ami eddig a rácsos alatt lakott - kikerült az erkélyre. Szinte sosem használjuk már. Azt hiszem, odaadom öcséméknek, fél év múlva úgyis szükségük lesz rá.

Zsuzsi, nálunk nem lehet hiányozni a bölcsiből, max 1-1 napokat havonta. Illetve orvosi igazolással persze többet is. Ha már 2 egymást követő nap nem megy a gyerek, kérik a betegségről szóló igazolást... Olyat persze lehet csinálni - és én gyakran szoktam is -, h nem viszem be, csak reggeli után valamikor, meg akár ebéd után (alvás előtt) el lehet hozni. Nekem általában nem kell korán mennem, de sajnos gyakran sokáig maradok a munkahelyemen... Ebben a félévben is kezdődtek óráim este 5 körül. Nem épp kisgyerekes időbeosztás.
No, megyek, én is kummantok egyet, Samu az előbb aludt el.
Üdv.
É

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
erpé
 
 


Minden jókívánságot átadtam az Edithnek. :lol:
És ezt írta:

Fájni nagyon fájt, de szörnyen gyors volt. 1/2 1-kor kezdődtek a rendszertelen fájások, kb. 4-re értünk be, 5,20-kor burkot repesztettek és pont 1 óra múlva meglett.
És még ezt:
Köszönöm mindenkinek. Kis dundi csajszi, már vagy 3 órája alszik. :lol:

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


Sziasztok!

Ma még csak most sikerült először leülnöm a gép elé,de máris 2 jó hirt is olvasok :lol: !

Drága Edith!
Óriási gratula!!! Kívánok Nektek jó egészséget, sok boldogságot, sok-sok tejcit!!!!!!!!!! Nagyon ügyes és gyors voltál!!!

Kép

Árpi!
Neked is gratulálok az új állásodhoz! Kép Kép
bibolya
 
 


Évi, 3 év után váltok most, de a főnököm még nem tudja, mert jövő pénteken jön vissza "telelésből". A rá következő héten pedig már kezdeni is fogok az új helyen.
Vendég
 


Sziasztok!

EDITH! ÉN IS SZERETNÉK SOK, SOK SZERETETTEL GRATULÁLNI BORÓKA BABÁHOZ!!!!



A hugom is ma látta meg a napvilágot, csak éppen 18 éve :) Ma lett nagykorú....


Árpi, neked is nagy gratula, és sok szerencsét az új munkához!

Zsu

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


Sziasztok!!

Hát gratulálok én is a "nagylányhoz"!
Nagyon sok egészséget,boldogságot,és sok tejcsit kívánok!!
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
regina74
 
 


Márti,lassan ti jöttök!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Nagyon jók a képek,muti meg a hajad,naaaaaaaaaaaaa!!! :wink:

Kép
Kép
Kép
regina74
 
 


Tudom tudom a harmadik babát várom, de egy pici bébinek a paplanja miből kell, hogy legyen????????????????????? :oops: :lol: Nem tudom a Szonié miből volt.
A toll paplan az nem jó????????????????????? :roll:

Regi:nagggyon kíváncsi vagy, majd megnézem mit tehetek az ügy érdekében, de már csak holnap!!!!! :wink:

drev:gratulálunk!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: Büszkék vagyunk rád!!!!! :wink:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Sziasztok!

Márti, én nem használtam paplant Samunál. Van néhány vékonyabb takarószerűségem, kívül pamut, belül poliészter töltettel. Paplant most vettem neki, de túl nagy volt a rácsos ágyába, most az új ágyban azzal alszik már, de ez sem tolltöltetű.
Mondjuk én allergiás is vagyok a tollas-pihés töltetű cuccokra...

Drev, három év egy kisebb cégnél épp elegendő megtanulni, amit ott meg lehet. Persze nem biztos, h emiatt váltottál. Mindenesetre sok sikert az új helyhez! Izgalmas időszak ez.

Zsuzsi, még valami: a többi gyereknek ilyenkor óriási hatása van a bölcsiben, Samu simán vette az akadályokat az új szabályokat illetően, lekesen utánozzák egymást, de ez nem jelenti azt, hogy itthon is szabálykövető... ott természetes, hogy az asztalnál eszik, a többiek sem mászkálnak el, de itthon azért ezt nem alkalmazza :)

Jó éjt!
Évi

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
erpé
 
 


Márti,én sem használok paplant /párnát sem/.A Gerinek van egy olyan plédje,hogy az egyik oldala thermo szerüség / nem az,de valami nagyon puha anyag/,a másik oldala meg pamut.Közte egy nagyon vékony talán vatelin :?: :!: anyag van.De ha veszel egy egyszerű thermo anyagból plédet az is nagyon jó meleg.Vagy én nagyon sokáig szemeztem a kinaiakkal :lol: -iszonyú szép és vastag plédeket árulnak olyan 1300-1800 ft között.
bibolya
 
 


Ja,még azt akartam irni neked,hogy nekem is fájt már kb.a 30-32.héttől a szemérem és a farokcsontom.A dokim semmi elváltozást nem talált :arrow: igy ráfogta a tágulási folyamatra.De nekem már olyan szinten fájt,hogy semmilyen pozició nem volt jó egy fél óra után.És sajnos csak a szülés után szünt meg,de akkor jóformán azonnal.Persze ebben most nem vagyok annyira tuti,csak az tünt fel még a korházban,hogy jé,ott nem fáj :arrow: csak máshol.úl
Szóval kitartás,pár hét és elmúlnak ezek a fájdalmak,kapsz helyette másfajtát :oops:
bibolya
 
 


Sziasztok!

Apa manókat altat, így megpróbálok kicsit írni.

Először is, Timi, hogy van Hanna? Remlem már gyógyulgat, rossz volt hallani, hogy megint a fülét fájlalja a kis drága.
Zsoltika ügye azért nem semmi, hogy ennyit kell rohangálnod, és mégis egymásra mutogatnak az intézmények. Azért ennek nagyon nem így kéne lennie!!

Márti!
Örülök, hogy Szoninak már nem kell a gyógyszer, remélem ezt az influenzás időszakot is megússza, és akkor jöhet már a tavasz. (Nekem már elég volt a télből, láttam hóesést, meg hóembert, meg szánkóztunk, most már a tavasznak drukkolok. :wink:)
A lényeg, hogy meg vagy elégedve az új dokival.
Karácsonyi képek, na, azok nem nagyon vannak. Az itthon készültek nagyon bénák lettek, majd azért megpróbálok egyet-kettőt nézni.
Szuperek a képeitek, az ágyak is, a gyerekek meg méginkább.

Edit!
Képek szuperek, gyönyörűek a gyerekeid!!! Sajnálom a betegségeket, de örülök, hogy túl vagytok rajta!

Zsuzsi!
Drukkolok a sikeres beszokáshoz. Adj egy kis időt mindkettőtöknek, és akkor tuti menni fog. Ügyes csajod van!!
Multiply-s regisztráció = join for free. Nem tudom pontosan, hogy hol van a lapon, de ha máshogy nem, akkor egy kiválasztott diafilmnél kattints a letöltésre, és akkor úgyis "fogja mondani", hogy csak regisztrálva lehet letölteni, esetleg adja is a lehetőséget.

Évi!
Hogy tetszik Samunak az új ágy? Habár ő már a bölcsiben is nagyon aludt, nem? Jól hangzik ez a meghosszabíthatóság, én is elgondolkoztam volna rajta, de mi emeletesre akarunk váltani, mihelyt lehet, vagyis mihelyt nyugodt szívvel felengedem őket rá aludni, és mihelyt meg tudják egymás között bizniszelni, hogy ki hol aludjon.

Árpi!
Én is gratulálok az új munkádhoz, bár nem tudom, hogy miről van szó. :oops: Lehet lemaradtam, de én arra sem emlékeztem, hogy tervben van a váltás. Milyen munkaköröd lesz? Vagy nem lehet kicsit többet tudni az újról? Bár a régivel sem vagyok tisztában. :oops:

Végre rájöttem a videofeltöltésre :oops:, így linkekel is be kettőt:
Marci múlt heti akciója, éppen a kiságyak lebontása előtti napon készült. A háttérben még Zsolti nagymamájának a hangja hallatszik, aki eléggé szabadszájú :oops:
Marci közlekedik
Joghurtot esznek a nokedlik

Na, úgy hallom, hogy az alvás projekt kudarcba fulladt, lehet jobb lenne elindulni anyukámékhoz.

Andi
Kép
zsandi
 
 


Zsandi:egy szavad sem lehet, csak joghurtot kell nekik adni és tündérkékké válnak!!!!! :wink: :lol:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?