Új privát üzeneted érkezett!

Jajj lányok, olyan tündériek vagytok!!!! Kép
Nem is gondoltam, hogy ennyire fog tetszeni nektek a képes ötlet.

Elli,
még jó, hogy írtad, hogy visszajött a levél, betelt a postafiók... Kép

Pusz
Miszike
miszike
 
 


Sziasztok!

Zsombi negyed éjfélig bulizott, utána 23.18-tól 23.29-ig üvöltött a kiságyban, majd beájult. De arra nem emlékszem, mikor vettem ki a kiságyból, de úgy érzem, evett is éjjelKép.
Fogytam 2,5 kilótKép. Megfogadtam, hogy max. havonta egyszer állok mérlegre, olyan jó volt látni, hogy kevesebbKép. Szandi jókedvűen ment ma oviba, remélem az egész nap ilyen klassz lesz. Zsombinak sem nagyon folyik az orra...minden jóKép
Azért hogy ne legyen minden olyan fényes, tegnap Szandi kevesellte a habfürdőt az esti fürdésnél és benyomott a vízbe kb. 3,5 dl Johnsont. Azért csak ennyit, mert ennyi volt benne. Én már ki sem akadtam...

Sofka
Tegnap voltunk szuper Baumaxban a Váci úton (Apa bele van esve a boltba), semmit nem kaptam az adventihez, csak gyetyát. Ha nem jön össze, valami tányérra felragasztom a gyertyákat és körberakom fenyőággal és díszekkel Kép Köszi a leírástKép
Ötnapos láz?

Andi
Virágfutár, de klasszKép
Akkor jól telt az évfordulóKép

Kangi
Ez csupa-csupa jó hírKépKép

Réka
Ez jó, csak várd ki a végétKép És milyen igaza van ZsuzsinakKépKép

Beu
Én tavaly kaptam a céghez vörösrózsa csokrot a szülinapomraKép Amikor a bkv-n vittem, mindenki úgy bámult, olyan jó voltKép
Délutáni és esti hiszti miatt naptár-átadás elhalasztva (Apának viszont tetszik, lehet, hogy jövőre ő is kér?Kép)

Heppi
De van, nekem is nagyon klassz fahangom vanKép. Szandi meg állandóan énekeltet, Apa meg csak vigyorog...

Ari
Bünti már nálunk is péntekig tart, nem nagyon hatotta meg Szandit, hogy addig nincs mesenézés, viszont innen látható, hogy jól elvan mese nélkül is. Különben is, ezek a mai mesék elég gázosak...
A játékot még Szandinak vettem, most nem tudom, mi a neve, Legó játék, annak idején Varázsgolyó néven futott és mintha most is lehetne kapni...
Kreatívkodás miatt ne szomorkodj, Te dolgozolKép
AnyósodKép

Momo
Akkor felfújatom és visszük, az a tutiKép
Pasiknak is ki kellene valami progit ilyenkorra találniKép

Norka
Milyen nagy már JáziKép
Milyen huncut mosolya vanKépKép

Zsuzsi
JegylerontásKép, tényleg szemétség, igaza van Ildinek.
Mindegy, milyen liszt menjen a gyurmába?

Zsófi
Gratula a jó zh-hozKép
Dani-szöveg jóKépKép

Réka
Tényleg, az én kapuccsínóm már régen jegeskávéKép

Elli
Hánytól van a tali? Enyém Apa minden nap megkérdezi, én meg minden nap elfelejtem megkérdezniKép
NeurokontrollKép, de Kép, hogy pont korban van Kevin. Zsombi sem kara felállni, de örülök, mert addig jó nekem. A konyhába meg így is kikommandózza magátKép

Zulu Macójának mi is boldog szülinapot kívánunkKépKép
Kép

Megyek altatni, lehet, hogy séta közbenKép
PusziKép
Toffi + álmos Zsombi
toffifee
 
 


Lányok Kép
de jóó, hogy így örültök velem, hogy Julcsinak nincs baja! KépKépKép
Az az érdekes, hogy ahány helyen mérjük, és ahány időpontban, annyiféle eredmény jön ki. Mindegy, a gyerek láthatóan JÓL van, és ma kihagyta a reggeli szopit, reggel 6-kor ébred,t és akkor etettem, azóta nem evett, majd, gondolom, a fél 10-es féltízórai lesz nagyobb. Talán nem is baj, kicsit még egyet lazítunk a aszoros köteléken Kép

Apacuka fodrásznál van, így szombaton egy széép Apacukát ismerhettek meg Kép

Zulu Kép
nagynagy pussz Macókának első születésnapján!!!

Sofka Kép
aha, ötnapos láz, a fene se érti, kicsit korábban szok ez jönni, nem? kérdem fenenagy tapasztalatommal Kép
Kávét már én is megittam, különben fejgörcsös zombivá lennék kora délutánra.

Elli Kép
"Ezzel a testtel" KépKépKép Nagyon jól tetted, hogy felvetetted a dokinak, hogy tán reális elvárásokat kellene támasztani. Így nem fogsz parázni. És Kevin tényleg rendben van! Kép

Réka Kép
fúúúh, tényleg jól meghajtottak, hát, vad kalaplengetés, én a tizedétől kidőltem volna! De már elmúlt, hurrá, hurrá!!! KépKépKép

Zsuzsi Kép
ne köpj le, de én is a tanárt hibáztatom. Mindig le akarják válni azt a fejet, ami kilóg, csak szép egyenletesen tessék viselkedni, azzal nincs gond! Fujj Kép Egyetértek PIldivel, hogy ne a matekjegye legyen lerontva, ha komiszkodik, kapjon intőt, büntetést, megvonást, mittudomén, de mért kell, hogy az amúgy is érdektelen gyerek még hülyének is érezze magát? Hányok ettől a "pedagógusi" hozzáálláshoz, mindent a könnyebb végén fognak meg KépKépKép
A szórakozás feltételekhez kötése az, ami nálunk is viszonylag működik (húgomnál).

Ahh, nyekereg, megyek!

Pussz
Kangi
kangi
 
 

 
 

Roni 7-kor ébret, 1/4 8-kor szopi, hátha visszaalszik. Persze hogy nem. Egy óra játék után nyüszi. Búcsút mondok az ágynak és a pihinek, felöltözök, megyek a gyerekért. Hát nem elaludt a drága.Kép
Ha már úgysem pihenek, legalább csinálok valami hasznosat, netezekKép
Nem is írtam, tegnap Roni teljesen egyedül felállt a fotelbe kapaszkodva. Én meg csak lestem, hogy dől vagy semKép

Csucsuka,
Levél a télapónakKép Megírtad már?
Gratula a ZH-hoz, a lényeg hogy nem buktaKép

Réka,
Úgy látszik ez is egy fejlődési fokozat, mert Roni is ugyanezt csináljaKép (ha csak a ruhámat tépné, de az alatta levőt sem kíméliKépKép).

Elli,
Hallgass a gyógytornászra. Ha szerinte nincs gond, akkor minden rendben. "Rossz" dokinéni meg le van...

Sofka,
Ötnaposról még nem hallottamKép

Maci_2
maci_2
 
 


Elli!
Jól hangzik egy közös kávé, csak most indulunk a mérlegeshez. De ha egy másik napra is áll a Capuccino-zás, akkkor szívesenKép
Nekem egyenlőre csak a koszorú alapanyagai díszelegnek a szoba közepénKép
Neurodoki: Ez tök fura, hogy minden doki mást mond. Én minden héten látom Kevint és szerintem semmi baja. Kép Érdeklődő, izgő-mozgó, eleven kiskrapekKép És annyira más minden baba: ezeket a bekategorizálásokat csak azért találják ki, hogy a frászt hozzák az anyukákra. Szóval no para! Kép

Réka
muki
 
 


Sofka Kép
de ló vagyok, csőbehúztál az ötnapossal Kép
Mindegy, a háromnapos is korábban szok jönni KépKépKép

balekkangi
kangi
 
 


Hali Mindenkinek,

Kenyérrecept mentve, és most reszkess te kenyérsütőgép Kép Kép Kép Kép

Amúgy látom, mindenkinél zajlik az élet. Csak én vagyok ilyen uncsi-bezárkózott-nincskedvemkimozdulni állapotban? Bár ez sem igaz egészen, mert péntenek meg BP-roadshow-ra készülünk, ami nálunk azt jeleni, hogy bemegyünk az én cégemhez is (bevásárlás karácsonyra - tudjátok csokigyárban dolgoztam, és most van Milka szalon ezer tonna eladó önktgi áron), megyünk a férjem cégéhez babamutogatni meg csokit vinni, és végre eljutok a barátnémhoz is, és meggyurmázom a lányát Kép Kíváncsi vagyok, Orsi hogy fogja bírni Kép

heppi

u.i.: Sofka, várjuk a legújabb műveket. Ja, és nekünk a digigépbe feltölthetős ceruzaelemek vannak (hivatalosan aksi). Csak vmivel drágább, mint a sima tartós, de amennyit mi fotózunk kb 6 hónap alatt behozta az árát. Csak ajánlani tudom. Mi Fuji boltba vettük, de szerintem minden valamirevaló fotós boltban be lehet szerezni.

heppi
KépKép
KépKép
heppi
 
 


Misike
újrapróbáltam.
e
ellimami
 
 


Sofka Kép
amiről Heppi beszél, azt MediaMarkt-ban is lehet kapni, mi ott vettük.

És örvendek, hogy Marcipán jobban van! Kép

Pussz
Kangi
kangi
 
 


MISIKEKépKépKép
Persze MISZIKE, csak 1/2 kezes vagyokKép
e
ellimami
 
 


Jó reggelt!

Zulu! Boldog szülinapot Macónak!
Kép

Kangi! Jogvédő voltamból kifolyólag persze, hogy nem a magatartást kell osztályozni a matekjeggyel. De azért had' álljak egy kicsit a pedagógus oldalára is. Ha egy kiskamasszal nehezen bírsz otthon, a tanárnak hússzal, harminccal kell. És van, hogy nem bírsz elég színes egyéniség lenni, nem bírsz elég izgalmas órát tartani, ha a gyereken rajta a dili. Főleg, ha mondjuk utálja a matekot. Rutinos tanár a támadások kivédése céljából rosszalkodó gyereket felelteti, és jól megtekergeti. (Én ezt csináltam, a dolog akkor fuccsolt be, ha tudta. Mondjuk ez ritka volt abban a suliban, ahol én tanítottam.)

Toffi! FogyásKépKépKép Iríííígy!
Beu
beu
 
 


Beu Kép
tudom, persze, igazad van, ami engem felháborít, az a globális hozzáállás, hogy a TUDÁST mérő jegybe belefoglalja a MAGATARTÁST. Amúgy minden tiszteletem a tanároké, akik megpróbálnak megbirkózni harminc emberevővel! Kép

Pussz
Kangi
kangi
 
 


Megint ittKép

Maci_2
Gratula a felálláshozKép
Roni elalvásaKép, Zsombi is szokott ilyet. Az kicsit bosszantóbb, amikor lent az utcán üvölt, feljövünk, mert bármit csinálok, nem jó, ahogy nyitom az ajtót, már mosolyogKép


Zsombi ma spenótot evett, mérsékelt lelkesedéssel ugyan, de ette. Megkóstoltam, nem volt valami finom. Holnap frankfurti levest főzök, szerintetek ha kiveszem belőle a krumplit (még tejfölözés előtt), akkor azt adhatom neki, nem? Úgy gondoltam, kap mellé egy iciri-piciri kelkápit is, vagy ne?

Koszorúalkatrészek beszerezve, most már csak egy kis nyugi kellene, hogy próbálkozhassak az összetákolássalKép És nem akarok lemaradni a tornáról sem, ha már így feldobódtamKép Ebéd majd csak utána...

Beu
Jogvédő BeuKép

Megyek, valami megint van...
Toffi + Zsombi
toffifee
 
 


Toffi Kép
add nyugodtan a kelkápit zsombinak, én úgysem szeretem Kép

Pussz
Kangi
kangi
 
 


Lányok!

Lőrinc hintáján (ajtófélfára szerelhető, rugós) szakadást fedeztem fel. Ráadásul a tartószerkezeten. Szeintetek hol varrathatom meg? Jó erős gép kell hozzá, és elég nehéz hozzáférni is. Szóval sima gép szerintem kevés.
Beu
beu
 
 


Sziasztok,

Jaj, én botor - ZULU BOLDOG SZÜLINAPOT

Kép

Toffi,
Nemtom kelkápit mikortól lehet adni, mingyá megnézem. Szal egy másik topikból mentettem ki, és LLL-es Iboly szerint a "második" körben adható (idézem: "Zöldségek közül a krumpli jöhet elsőként szóba, a csicsóka, répa, sütőtök, spenót, sóska, zöldborsó, zöldbab, cékla. Később káposztafélékkel, karfiollal, karalábéval bővíthető a lista. Ha egy-egy ételről megbizonyosodtál, hogy nem allergiás rá a kicsi, akkor már kombinálható más, már kipróbált étellel.") Innen már neked kell tudni.
Viszont én imádom a frankfurti levest is, meg a kelkápit is minden formában (de leginkább főzinek) - akár küldhetnél is, vagy legalább gondolj rám, amikor kétpofára zabáltok Kép

Kangi, Zsuzsi,
A férjem nagypapája tanár volt. Nagyon imádták a gyerkőcök. Szerintem Kanginak igaza van. Aki nem bír el néhány gyerkőccel, nem tudja őket lefoglalni, vagy olyan tálalásban kínálni a tanulnivalót, hogy az érdekelje a gyermeket, az nem tanárnak született. Persze tudjuk, hogy tanárhiány van, nincsenek megfizetve stb, de én tuti, hogy ilyenkor ki fogom osztani a tanárt, hogy ne a tudásán bosszulja meg, hogy nem képes lekötni a gyermekemet. Végül is senki nem áll mellette egy pisztolyt tartva a halántékához, hogy márpedig ő csak tanárként élheti világát. Annyi más pálya van még!

Szentbeszéd befejezve:

heppi

heppi
KépKép
KépKép
heppi
 
 


Sziasztok!

Beu, hintat (nem rohogni) cipesznel varrathatod meg.
Ari
ari
 
 


Sziasztok

Zulu
Nagyon boldog 1.szulinapot a kiscsajnak!!!!

Gomboc
Kepzeld ma talalkozom Mormival,kivancsi vagyok a pocakjaraKép

Leszter
Ti mentek apa ceges Mikibulijara????

Pusz
Kataa es a 14 honapos Alex

Kép
Kép
kataa
 
 


Megvédhetem Beut (véleményét)?
Magam is tanítónéni lennék, és hát az a baj, hogy ezen a pályán totális kontraszelekció van. Aki ügyes, okos, érdekes, színes egyéniség stb. azt levadásszák a multik vagy a fejvadászok is, és dupla (tripla) pénzért dolgozik managerként. Az ilyenek csak akkor maradnak a pályán, ha nagyon elhivatottak, és imádnak tanítani. (Fehér holló)
Szóval tudom hogy elkeserítő, de ez van télleg. Nem azt mondom, hogy nem lehet okos/ügyes stb pedagógust találni, de pl felsőben már nem nézheted meg az összeset, és válogathacc...Ha meg a pedagógus sportot űz a magatartás tantárgyi megtorlásából, (szerintem sem arra való az egyes, de az sem biztos, hogy béna az a tanerő, aki nem tud éppen lekötni egy kiskamaszt, amikor a legnehezebb korszakát éliKép) akkor amúgy is mindegy neki, ha elküldöd a búsba, a gyerkőcöddel szúrsz ki csak valszeg. A jogvédelem meg még azért gyerekcipőben jár nálunk, igaz, Beu?

Itt ülök felöltözve, erre bealudék a kölök, csak bekukk, vita érdekes azért.Kép
pusza
Elli
ellimami
 
 


Sziasztok!

Na most aztán bepipultam és letettem mindkét boszorkát. Némi rosszalás után csönd lett, talán van egy órácskám irogatni, de ennyit én már ki se tudok használniKép

Zulu,
tudom, hogy most jóízűen síeltek, de azért BOLDOG SZÜLINAPOT MACNAK!Kép

Elli,
létszám pontosítva: csak én meg Zsebi. Timi télapóra vadászik a naaagy Budapesten a nagyival, a férjem meg kimenőt kap. Igaz, ő felvetette, mi lenne, ha a talira érkezett kizsákmányolt férjeket befizetnénk a traccsparty idejére egy peep-show-ba, de én elvetettem az ötletet, mert még rákapKép
Tényleg, jön még Kangi párján kívül nagyméretű hímnemű egyed? Hátha mégis rábeszélhető a férjem a kíséretre.
Kevin miatt meg ne aggódj, szerintem az a hülye doki kicsit maximalista. Az én soványka Timim is tök későn csinált mindent a többi gyerekhez képest, még szerencse, hogy akkor még nem nagyon babaneteztem, mert hülyére aggódtam volna magamatKép

Heppi,
na sütöttél már kenyeret? Nincs is kenyérsütőd, csak ijesztgetsz itt minketKép
Örülök, hogy sikerült hintát vennetek. Timi még most is beleül, pedig már felülről súrolja a 12 kilót, csak nem bírom lebeszélni róla. Eddig kibírta a szerkezet, csak a kiszállásnál szorul bele a csaj, mint Micimackó a vendégség utánKép
Nem akarunk pénteki programot cserélni, mert a takarítás annyira nem dob fel?Kép
Én úúúúgy irigyellek az unalmas napjaidértKép Talán egyszer te is rájössz, mire gondoltamKép

Kangi,
örülök, hogy Julcsi ugyan kisméretű, de normális gyerkőcnek találtatottKép Most már aztán csak etetni kell a kis húsfalótKép Nálunk újabban fordult a kocka: Zsebinek minden kell (azért főleg a Timi szájában lévő dolgokKép), Timi viszont sztrájkot tart, és max krumplit, vagy rízst eszik álló nap. Tegnap annyira felbosszantott, hogy megkérdeztem, mit főzzek neki, hogy meg is egye, erre felcsillanó szemmel kivágta: cokitKépKépKép Szóval nagyon hülye voltam, amikor azt reméltem, egy 2-3 éves gyerekkel már nincsenek evésgondok.

Beu,
nem sok ötletem van varratásra. Kb. két éve egy bélelt kabátomat kellet megvarratni, mert kihasadt az anyaga, profin megcsinálták, azóta is azt használomKép Ha gondolod, megkérdezem anyukámat, pontosan hová vitte csináltatni, mert nekem csak a Paulay E. u. rémlikKép
Nekünk is ugyanolyan hintánk van (még a színe is), de eddig nem volt semmi baja. A tartópánt foszlott el? Csak hogy tudjam, mire kell odafigyelnem, mert nálunk is erős igénybevételnek van kitéve.
Ja még valami, ha a kötélen van a gubanc, azt ki lehet ám fűzni a rugós akasztó részből, ha szétcsavarozod. Csak jól jegyezd meg, hogy volt benne, mert aztán legózhatszKép

Zsuzsi,
lehet, hogy hülyét kérdezek, de hol lehet timsót kapni? Patikában? És csak úgy odaadják, vagy magyarázkodnom is kell, mert egyszer már a 96% alkohol miatt is egy hosszú történetet kellett rittyentenemKép És az ételfestéket hol lehet lőni? No csak ennyi gondom van pillanatnyilag a gyurmafőzésselKépKépKép
Gyereknevelés: én még csak most kezdek rádöbbeni, mennyivel rosszabb egy dackorszakos kétéves, mint egy szimplán nehéz gyereknek számító kisbaba. Azt hiszem, a kamaszkor tájékán már az éjszakai 2 óránkénti szopikat is visszasíromKép
Tapasztalat nélkül én most úgy gondolom, megpróbálom majd motiválni a gyereket, amivel lehet, oszt meglátjuk. Persze vannak olyan nehéz esetek, mint az öcsém, aki birkatürelemmel hagyta, hogy véghezvigyék rajta a tanítást, aztán az agyába meg nem maradt semmiKép

Sofka,
ötnapos lázKép És így születnek az újabb rejtélyes betegségekKép Viccet félresöpörve, Timi minden lázas állapot után pár napig ragyásbőrű lesz, szerintem a megviselt szervezete így reagálKép
Akkus elemet szinte mindenhol kapni (pl.Electroworld, Media Markt), én a helyedben 1850 vagy 2000 mAh-sat vennék, az nagyon sokáig bírja. Viszont ezekhez jobb a nem síma, hanem gyorstöltő, különben 1 napig is eltököl a töltikével.

Orsoly,
de rendes fiad vanKép Mi is kertes házban lakunk, mégsem bírtam soha kinn altatni egyiket sem, mert folyamatosan toligatni kell őketKép Ha száz láb mélyen szunyáltak, akkor is felébredtek a megállásra.

Toffi,
és mi a nagy fogyás titka? Nekem is ki kéne már találni valamit, mert akkut ruhahiányban szenvedekKép Valahogy mostanában simán lefordulok este a szobabicikliről anélkül, hogy tekertem volna egy percet isKép

Miszike,
a képek nagyon tetszettekKép Én azért örülök, hogy nem hasonlítanának rám a gyerekeim, mert én már 8 hónapos korom óta vastag szemüveget hordokKép, és az ő korabeli képeimen még takarásos is volt a szemcsim.
Tényleg, mi újság a költözéssel?
Férjuradnak még mindíg tetszik az új munkahelye?

Norka,
Jázmin már egész nagylányosKép Hogy szalad az időKép

Csucsuka,
gratula a ZH-hozKép A télapós sztori nagyon tetszettKép Én attól félek, dec.6-a után Timi minden nap kiteszi majd a csizmáját az ablakba, hogy legalább csokival jóllakhasson, ha az a gonosz anyja éheztetiKép

Andi,
évfordulóhoz kicsit megkésve, de gratulaKép Irígy vagyok a találékony férjedre, az enyém mindíg megkérdezi: No mit vegyek neked, drágám? Először is, jobban kedvelem a meglepiket, mióta kinőttem a gyerekkorból, másodszor pedig kiugrom az ablakon ettől a megszólítástól. Már mondtam neki, inkább szólítson akár tehénkémnek is, csak így neKép

Magunkról még nem is regéltem, csak rosszat mostanában. No azért van jó is: Zsebi egyedül ácsorogKép Kénytelen volt gyorsan megtanulni, mert Timi minden kapaszkodót azonnal elhúz előleKép És körbelépegeti a szobát is a bútorok mellett araszolvaKép, szóval rohamtempóban halad ismét a csaj.
És végre úgy tűnik, javul a kajahelyzet, mert Zsebi már mérhető adagokat fogyaszt a "szeretem" kajákból, talán nem lesz hízásmentes a jövő heti mázsálásKép

Na mondtam én, hogy ki se bírok használni 1 órát, megyek telezabbantani magam, aztán jövök sírni, hogy milyen kövér vagyokKép

pusssz
Momo


Momo
momo
 
 


Momo Kép
coki KépKépKépKép Én egy hasonló esetről hallottam, másfél éves baba anyukája ötfélét tálalt finnyogó magzatának, aki minden nemkérte, és mikor anyuka elcsigázottan megérdeklődte tőle, hogy mégis mi a büdös bánatot kér enni, kivágta: "Judi!" (Túró ..) Kép

Julcsi ma bepapizta a parikás csirkémet is, egy fél felsőcombit, a tojástilalomra való tekintettel durumtésztával Kép Aztán tojt egy olyat, hogy ihaj!

Most elmegyünk, majd még jövök.

Pussz
Kangi
kangi
 
 


parikás = paprikás Kép

Kangi
kangi
 
 


parikás = paprikás Kép

Kangi
kangi
 
 


nem volt duplán paprikás ám Kép

kangi
kangi
 
 


Minő pangás, megjöttünk, és sehol senki??
Én meg telepetézem a topicot Kép

Kangi
kangi
 
 


Sziasztok,

Jó van milyen vagy Momo! Most igenis megmutatom, hogy van kenyérsütőnk, sőt most szólt, hogy végzett. Ahogy pislogtam időközben, hogy milyen lett, hááááááááááát.....

Na akkor a képek:

Ilyen a gép maga
Kép

Ezt láttam, mikor kinyitottam
Kép

És ilyen lett életem első kenyere
Kép

Csajok már csak egy kérdésem van. Lehet, hogy túl szőke nő vagyok, de a keverőkét hogy tudom a kenyérből kiszedni? Vagy már előtte kellett volna, mielőtt a sütést megkezdi? És az nem gond, hogy amikor még a sütőgépben volt, akkor a teteje (utolsó képen az alja) kissé beesett? Egyébként még nem kóstoltam meg, lehet, hogy egyébként is ehetetlen Kép meg aztán még túl forró!!! De az illata nagyon fini Kép

Kangi,
Julcsi már ilyen nagylány, hogy paprikás csirke krumplival? Ez igen! És ezt beledobtad a turmixgépbe?

Momo,
Remélem sosem kell azt átélnem, amit veled művel Zsebi. Nem az, mert nagyon aranyos meg imádnivaló meg minden, de én ugyanúgy kiborulnék az állandó nyüszögésétől, ahogy te ki vagy. Az embert nem zavarja mondjuk egy hétig, na de mindennap.... az nekem kicsit sok lenne. Tisztában vagyok vele, hogy Orsi engem nagyon elkényeztetett, és sok anya irigyelné, ha ennyi gondja lenne a manójával, mint nekem Orsival, de ha megkövezel, akkor sem cserélnék veled! Egyébként imádlak benneteket, és bármikor jöhettek, engem nem zavartok Kép

Na, megyek kihalászom vhogy a keverőkét a kenyér belsejéből

heppi

heppi
KépKép
KépKép
heppi
 
 


Heppi Kép
nem krumpli, durumtészta! Nem turmixoltam. Szétmorzsikálom a húst, a tésztát meg félcentis darabokra aprítottam.

Kenyérkéhez gratulálok! Énisakarok fini meleg kenyérkét!

Pussz
Kangi
kangi
 
 


Kangi
Oké, a Te részed a ZsombiéKépKép
Julcsi milyen jól eszikKép
Hú, paprikás csirke meleg kenyérrel... visszajött a 2,5 kilóKép

Heppi
Köszi, valószínűleg kipróbáljuk a kelkápit, hátha ízlik ZsombinakKép
Nálunk főzeléknek csak én enném, frankfurti levesnek viszont enyém Apa is szereti. Szandi kiskorában azt mondta, hogy: "Az tuti, hogy én ilyen frankó levest nem eszek", azóta el kell gondolkoznom azon, mi az igazi neveKép. Majd ha esszük, gondolunk RádKép
Kenyérsütőgép tutin néz kiKép Gratula az első kenyérhezKép Ez egy egész? Csak azért kérdezem, mert én még gépben sült kenyeret nem láttam...

Momo
És főztél csokit?Kép
Timsó: borotválkozási kellék, szóval bárhol, ahol ilyen cuccokat árulnak (szerintem rossmann, dm is tart, de holnap megnézem)
Fogyás titka: gondolom az újrakezdett torna + nem minden gondolatra tömök be egy-egy adag csokit-sütit, csak minden tizedikre (na jó, ez nem teljesen igaz, de tény, hogy ezen a téren visszafogtam kicsit magam).
Én is nagyon ácsingózok egy szobabicóért, remélem, lesz!
Gratula az egyedül álldogáló ZsebinekKép

Megyek, mert Szandi papírrepülővel eteti ZsombitKép
Toffi + Zsombi
toffifee
 
 


Heppi,
nem vagy annyira szőkeKép A keverőt a végén kell kiimádkozni a kenyérből, hol több, hol kevesebb sikerrelKép Nem akarom leszólni a kenyérkédet, de azért mi ennél pufibbat gyártunk fél kilós kiszerelésben (kb a duplája). Majd adok még pár jótanácsot, ha nem bajKép A férjem üzeni, majd küld egy fotót az ő csodakenyerérőlKép

Toffi,
főzzön neki a MikulásKép
Timsós tanácsot köszi. És az ételfesték hol lelhető?

Megyek, mert Zsebi lebüfizte az apjátKép

pusssz
Momo


Momo
momo
 
 


Zulu
boldog 1. szülinapot a nagylánynak.
ugye látunk képet is róla? Kép

Momo
Gratula ZSebinek, nagyon ügyi!

Toffi
Neked is gratula a fogyásért, azt hiszem már én is jó úton haladok, csak 2 kiló van.

Kangi
Milyen jó olvasni, hogy miket eszik Julcsi.

myssnia&és napok óta rosszalvó szilárd
myssnia
Budapest XI. kerület
 
 


SziasztokKép

Ma voltam oltáson Bencével.
Leadta a drnő, hogy alig tud majd lábraállni, lázas lesz, levert.
Ezzel szemben, mintha 77 ördög szállta volna meg, olyan rossz.
Pakol, ugrál, hisztizik, dobál mindent, Dorinánál meg megy a szeparációs szorongás ezerrel.

Szóval olvasó üzemmódban vagyokKép

ZuluKép

Lányodnak BOLDOG SZÜLINAPOT!!!! KépKépKép

Heni
heni1979
 
 


Sziasztok lanyok!

Lenne egy kerdesem: mi az a babaviz? Mi a pontos neve? Vagy ez maga a nev? (Surgos lenne, mert mindjart indulunk vadsarolni.) Es meg egy, bar ez kevesbe fontos, hogy szerintetek a hiperekben hol talalom, a vizeknel, vagy a babacuccoknal?

Ma ejjel 7 azaz het orat aludtam egyhuzamban!Kép Az elmult 2-3 ejszaka utan mar nagyon ramfert.Kép

Ma voltam a templomban, ami itt van a kozelben. es megbeszeltem a lelkeszbacsival, jovo vasarnap megkereszteli Petrat.Kép

Elkuldom azt is, amit tegnap irtam, aztan majd meg irok frissebbet is, ha Petra engedi, mert ha ebred, megyunk nagybevasarolni. Ez lenne az:
Sziasztok lanyok!

Ma kipucoltam a szonyegeket. De ha ezutan is enyhen szurkes arnyalatu lesz Petra terde a foldon maszkalastol, nem nagyon fogom tudni, hogy mit csinalok rosszul... Amugy volt egy csomo gond a takaritogeppel, le sem irom, de en olyan ideges lettem tole delelott, nem is ertettem magam...

Az utolso ket ejszaka nalunk is borzaszto vacak volt, nem ertem, miert bombolt Petra. De mint akit nyuznak.Kép Pl. most ejjel 11-kor kezdte! Nem kapott szopit, mert 2 ora alatt (9-kor szopizott) nem hiszem, hogy annyira nagyon megehezett... Es nem csak felriadt, hanem uuugy sirt, hogy csak valamikor ejfel korul sikerult elaludnia. Aztan ez ismetlodott 2 korul is, bar az mar lajtosabb volt sokkal.

Timici,
Igen, mar akartam irni, koszi meg tudtam nezni a kepeket. Ertem, mirol van szo, de eloszor ki szeretnem probalni rendes ecsettel, es ha ugy nem jo, szerzek ilyen stencilakarmit.

Sofka,
Jajjj, gondolod, hogy korhazasdi lesz a vege? Csak nem! Ha sokat szopizik Marcipan, lesz meg tobb tejecske, es eleg lesz neki kanalazgatas nelkul is!Kép Most olvasom, mar jobban van a betegecske.Kép

Tina,
Koszikoszi a sablonokat!Kép

Ari,
Jajj, jobbulast! Mar esetleg azt is tudod, mikor kell korhazba menned?

Maci_2,
Koszi a gyurma-infot! Es ezt hogyan adjatok, mint kis kep, amit a falra lehet tenni?
Petra is magasra emelei a kezet maszaskor, es aztan lecsapja.Kép Jo hangosan, mintha legalabbis egy 50 kilos valaki maszkalna.Kép

Nadine,
Az elso mensi nekem ha nem is volt sokkal enyhebb, mint szules elott, de erosebb sem, az biztos. Csodalkozatm, mert en is azt hallottam, hogy az elso nagyon eros lesz. De hogy sok ver "gyulik fel", semmikepp sem jo magyarazat szerintem.Kép

Miszike,
Nagyon jok a kepek!!!!Kép

Urszila,
Jobbulast az ikertesonek! Tegnap en is azt hittem, hogy beteg lesz Petra, mert annyira nyugos volt, de mi megusztuk.

Toffi,
Ez a majdnem-hanyas oklendezes volt? Petranal elofordul neha, hogy az elso kanal utan egyet oklendezik, aztan nyitja a szajat, hogy johet meg.Kép

Psandi,
8 ev?Kép Gratula!Kép

Kangi,
Csupa jo hir, de jooooo!Kép

Ennyi volt a tegnapi. Puszi:

Leszter
leszter
 
 


Leszter!

Óbudai Gyémánt Babavíz.
Narancssárga cimkéje van, 1,5 ill. 0,5 literes kiszerelésben. Az ásványvizeknél találod

Jó vásárlást!!

Heni
heni1979
 
 


Momo
Ételfestéket soha nem használtam, úgy rémlik, egyszer régen láttam a Julius Meinl-ben. Esetleg tippelem a nagy bevásárlóközpontokat, de ez csak tipp.

Myssnia
De jó Neked, csak két kiló. Nekem még van kb. 6-7 (8? 9?? Kép)


Heni
77 kisördögKép, majd elmúlikKép


Leszter
Zsombi is csupa szürke, pedig én is takarítokKép, szőnyeg meg alig egy éves
A majdnem hányásnak hangja is volt és Zsombi nem tátja ilyenkor tovább a száját, még a hideg is kirázta szegénytKép

Toffi
toffifee
 
 


Sziasztok!

Most jöttünk meg Mártonommal a sétálásból,lefagyott a fülem,jelentem megjött a tél .

Zsuzsi?Nálatok is hideg van?

Elli!
Ez valami neurológus betegség lehet,szerintem ezek" mind zazák. (bocsi ha neurológus olvasná!) de tényleg. Mindig valami olyat keresnek ami senkiben sincs meg:a tökéletesség!
Szerintem nincs olyan ember akinek tökéletes lenne pl: az EEG-je,tuti nincs olyan akinek tökéletes lenne az agytörzsi képe. Hát akkor mit is várnak olyanoktól akiknél volt valami gond eleve. Szerintem azt kellene figyelniük hogy honnan hová jutottak ennyi idő alatt. Nyugi szerintem teljesen rendben lesznek ezek a gyerekek. És azt mindig tudni kell hogy egyéni eltérédek is vannak. Ki elöbb ,ki utóbb kezd el ezt vagy azt csinálni. Jó hogy ezt pont én irom ...aki egy hete sincs hogy parázott,hogy Marci nem kúszik még. De valahol az eszemmel mindig tudom hogy no para, idő ,idő,és minden ok lesz. Na szóval szerintem ne aggódj,ha még 8 helyre vinnéd a gyereket,8 külömböző véleményt hallanál. Hallgass az anyai ösztönre ,az tuti nem csal.
Nekem bejött!KépKépKép


Na megyek pralinét csinálni, mert holnap azt viszek vendégségbe ajándékba. (bár olyan finomat úgy se tudok mint amilyeneket itt lehet kapni. de legalább ezt én csináltam.)


Mariann
Mariann
 


Heni,
Koszi!!!Kép
leszter
 
 


Sziasztok,

Momo,
Miután kihűlt, és felvágtam, már akkor láttam, hogy ez nem az igazi. Ízre semmi gond, csakhát az állaga. Jótanácsokat már most is nagyon várom, jöhet priviben is. És nem haragszom, sőt nagyon hálás vagyok/leszek érte. Egyébként amikor így összeesik, akkor mi a gond? Élesztő? Liszt? Ezek minősége vagy mennyisége nem jó? Vagy kevés a cukor/só? Jaj, olyan jólesne egy kis segítség!!!
Télleg, priviben átküldtem neked a Timis fotókat. Megkaptad?

Leszter,
A babavíz télleg jó, de én NaturAquat használok, mert az nitrátmentes, a babavíz meg nem. Nem mintha attól bármi baja lett volna Orsinak, ez az én háklim. Nem igazán tudom, hogy mire szeretnéd használni (gondlom a gyerekbe akarod tölteni), de nekem még bejött a Vitalinea is. Persze mindig szévsavmentes veszek Kép Egyébként én minden gyerekkajához, amit nem főzök palackozott vizet használok (tápi, instant tea, tejpép stb). Orsinak nagyjából 5hós kora óta nem "felforralt és lehűtött vizet" használok ezekhez, hanem csak mikróban megmelegítem a palackozott vizet. Eddig még sem hasmenés, sem hányás stb nem volt. Ha bármi ilyesmi lett volna, egyből változtatok. Temészetesen az ő palackja tabu, abba nem iszunk bele, mindig visszazárom, de szobahőmérsékleten tárolom.
Remélem, tudtam segíteni (ha megkésve is).

Megyek morcogok még egy kicsit a kenyérre!

heppi

heppi
KépKép
KépKép
heppi
 
 


Heppi,
de hülye vagyok, megkaptam a képeket, csak elfelejtettem mondaniKép
A kenyér nagyságát több dolog is befolyásolja, még az is belejátszhat, hogy hol áll a kenyérsütő (nem röhögniKép). Ha az utolsó stádiumban esik össze, akkor jót tesz neki, ha a recept szerint megadott sónál többet teszel bele, nekünk egy szaki tanácsolta és beváltKép Ha már nem is igazán kel meg, akkor inkább az élesztő, vagy a liszt a ludas. Nem tudom, ti kaptatok valamilyen receptes könyvet a sütőhöz? No, mert nekünk pl minden recepthez szárított élesztőt ír, és azzal mindíg vacak lett a kenyér. Ellenben a bolti friss az csodákat művel, néha még ki is futKép
Így hirtelenjében ennyi, majd még összeszedem az ötleteketKép
Na itt van Apa dicsősége (persze a lányai utánKép)

Kép

Kép

Kész letargia a pasi, ha nem nő meg ekkoráraKépKépKép

pusssz
Momo


Momo
momo
 
 


Szuper napom vanKépKép

Megkaptam a gyes-pótlékotKépKép

Lakásom eladás alattKépKép

És a legnagyobb hír: most hívott a dokim: P2-t kaptam, márciusban találkozunkKépKép

Boldog_Toffi
toffifee
 
 


Toffi
Hurráááá!!!!KépKépKépKépKép

Most csak olvastam és örömködtem egyetKép
jó éccakát
pusza
Elli
ellimami
 
 


Toffi!

De jó, de jó! KépLátod! Ezt megünnepeljük szombaton.

Beu
beu
 
 


Toffi!!!

Huráááá!!!!!!!!!!!Én mondtam!!!!!!!!!!!!

Mariann
Mariann
 


Sziasztok!!!!

Toffi
Gratula a jó eredményekhez!!! Mondtuk mi, hogy nem lesz gond Kép

Leszter
Zsani is babavizet iszik, már rég forralatanul. nincs kutya baja se tőle. Én mindent azzal hígítok neki. Zsani is állandóan "koszos" Igaz hiába takarítk, mert jelenleg 76 négyzetméteren él 5 felnőtt 1 gyerek és 2 kutya ráadásul panelban a 13-on. (de legkésőbb nyáron költözünk!!!!) Így ha Zsani kúszik (hátrafele Kép ) mindig talál valami tilosat, virágcserép, kutyatálja stb. így ha akarnám se tudnám sterilen tartani, de komolyabb baja se volt neki (összvissz 1 megfázás)

Mától hivatalosan is hozzátáplálunk, mert ma lett 6 hós a nagylány. rakok is fel egy képet gyorsan róla Kép

Kép

Heni
Az nem baj ha eleven, akkor jól van a gyerek Kép Igaz néha én is a hajamat tépem a kis örökmozgótól, de ha nem csinálna semmi "rosszat" már unatkoznék Kép

Ma voltunk mázsáláson Kép Zsani se tudta megduplázni a súlyát fél éves korára Kép hiányzik 20g KépKépKép így 7580g és ehhez 66cm (múlt héten 67cm volt Kép)

Na most megyek megszárítom a hajamat, s jövök olvasni Kép

Nadine

Nadine
KépKépKép
nadine
 
 


Toffi, a hideg is kirázott, pont szoptatás közben elmélkedtem Rólad. Hogy merjem-e kérdezni. És nem is kellett!!!!! HUrráááá!!
És ha elkel a hajlék, hol fogtok csövezni? GYespótlékot és is felvettem, be is vásároltam apával a Tescoban. Közben a három kölök kétségbe ejtette nagyanyját. (Aki az én anyukám, és ötöt nevelt fel.) Marci állítólag bömbölt (de. is ezt csinálta, ha nem sétáltam vele a karomban.) Nem evett, nem ivott. (Pedig lefejtem és a hős 1,5 dl-t.) Hááát nem tom mi lesz kedden. 87A mai nap afféle félidős főpróba volt) De ha nagyon éhes, valamit csak megeszik. Végső esetben meg behozzaz az apja hamarabb, és majd ott szoptatom. Megtettem már korábban is. Kép

Tescóban begyűjtötte az angyalka az ajándékokat. Catan telepesei Katának, egy szép Mackóval (kb. az 50. de ragaszkodott hozzá). Orsinak beszélős baba. Na ez nem beszél,. de böfög, kortyol, sír, és el kell altatni. Legalább kijátszhatja magából a gondjait a bősz anyuka. Különben helyes, és csakazértsem a zapfot vettük 10.000-ért, hanem a simbát a feléért.

De szegény Marcipánnak semmit nem találtunk. Most mi van a csacsikkal?

A szombati taliról ma leteszek. MArci kiütéseire azt mondta dokinéni, hogy skarlát is lehet. Kép Szerencsére ez ma már nem veszélyes, nem is mindig tör ki teljesen. Azért nem szeretném továbbadni. És drukkolok, hogy inkább csak Timi-féle utóhatás legyen. Én arra tippelek, és dokinéni is bizonytalan volt, hiszen a láz már egy napja elmúlt.
Vettem barna üvegfestéket, majd Gombóchoz felviszem Elli, Beu. (Ígérem, csak beadom, nem fertőzök, Gombóc!)

Heppi, a mi kenyerünk is inkább Momoékéra emlékezetet. Az is lehet baj, ha az élesztő és a só túl közel vannak egymáshoz. Lesz ez még tuti! Csak gyakorolni kell. Lehet, hogy én is beteszek egy adagot, reggel frisskenyér illatra ébredni, mennyei. (A dagasztófejjel én is megszenvedtem. Sőt, hittem, hogy az én hibám, hogy benne marad.)

Ételfesték van nagyobb élelmiszerboltokban. Metróban pl. a pudingporoknál. És mellette a marcipánmassza is.

Timsó meg a háztartási bótban, zacskóban. Pl. Azzal szoktam fertőtleníteni a padlóösszefolyót. Nagyon jó zsíroldó és vízlágyító. valahogy lehetne a mosógépbe is tenni, de nem tudok részleteket.

Leszter, rendes gyerek mindig koszos egy kicsit. Nálunk többségében rongyszőnyeg van, az gépben mosható. Mégis.

Ezek szerint Elli és Beu is pedagyagya? Na ki még? Le az álarcokkal!!! Beu, csak nem matekszakos vagy????

Kangi, nem győzöm csodálni a lányodat. Pláne most, hogy Marcipán mindenre zárt szájjal MOROG: Persze jön a foga, persze nem múlt még el teljesen a hasmenés, de ez akkor is gyalázatos. Na nem szidom, tegnap evett az általam gyártott banános rizsből vagy öt kanállal. CSak ahhoz volt kevés, hogy megfogja a pocakját. Na majd kap holnap anyatejberizst.

Majd elfelejtette: A fényképező is kapott ajándékba négy akkumulátort, olyan 2000 izéset. töltő állítólag van itthon. Kép Meg egy táskát. A múltkor ugyanis egy cipősdobozban jött velünk Lia mamát látogatni, és nem találtatott biztonságosnak a szállítás eme formája. De a dög ma megint nem adta a képeket a számítógépnek.Most, hogy a kicsinyítést kinyomoztam, most az átvitel nem műxik. Nem baj, elkapom a nagypapát a hétvégén. Neki ugyanilyen gépe van, és közeli a kapcsolatuk.

Elli, igaz a kontraszelekció, de azért van itt sok más is. Még Marci előtt szívesen elmentem volna tanítani. És egyszerűen nem volt állás. Most ugyanis igenis szívesen mennek vissza tanítani egy csomóan, mert nem is oylan rossz közalkalmazottnak lenni. Bekerülni viszont úgy tűnik kapcsolatok kérdése. Nekem csak anyukám tanít itt a helyi suliban száz éve. Jövőre már nyugdíjasként. De nem tudott segíteni.

Na, elteszem magam holnapra, mert ezek a betegeskedős éjszakák megviselnek.

Nyugodalmat, békét Mindenkinek.

sofka
sofka
 
 


Toffi,
Na latod! Ilyen egy jo nap! Mostantol remelem mar csak ilyenek lesznek!

Nadine,
Isten eltessen Titeket a lanyod feledik szuletesnapjan!

Es akkor most virtualisan nezzetek ram, mint az ev balekjara, aki 50 gramm timsot vett a gyogyszertarban 2,99 Euroert! Mindegy, a gyurma akkor is jo lett! Kép Etelfesteket otthon meg nem lattam, de nem lenyeges alkotoeleme a gyurmanak, csak egyszeruen szebb lesz tole! Es erdekesebb. Es lehet tobb szinben is kesziteni!

Levelet kaptunk ma a birosagrol, miszerint harmadrendu vadlottak vagyunk egy ugyben. Fel orat alltam lent a postalada elott, kezem-labam remegett, es az ijedsegtol sokaig nem is ertettem (es meg most sem teljesen), hogy mirol van szo. Valoszinuleg a lakastulaj nem fizetheti a kozos koltseget, amit mi neki utalunk. Es ezert szabadsagvesztes terhe mellett fel lettunk szolitva, hogy ne utaljunk a tulajnak. Konyorgom, de vele viszont szerzodesben allunk! Holnap egy jogasz ismerosunk megnezi a papirt, aztan kiokit. Ha csak erre gondolok, remegni kezdek!

Van mas is! Az meg rosszabb. Multkor nagy dugoba kerultunk itt a kozelben, olyan helyen, ahol sosincs dugo. Le volt zarva egy utszakasz. Anyuval talalgattunk, miert?! Baleset volt, mint ahogy ma kiderult. Egy kisgyereket gazoltak el, es most egy tabla hirdeti, hogy tanukat keresnek, es millio ego gertya, hogy mi tortent! Engem meg sokkolt a felismeres!

Zsuzsi
zsuzsi74
 
 


Sofka!
Nem vagyok matekos, hanem magyar-töris.
Szegény Marcipán! Úgy sajnálom, hogy nem jöttök! Már megint! KépKépKép Festéket köszi, Gombócon keresztül fizessünk?

Elli! Messze van tőletek az Ave Maria Patika?

Heppi! Nem mélyedtem bele a témába, de látom kenyeret sütsz. A fotók összevetéséből úgy tűnik, nem lett tökéletes. Kép Ne aggódj, biztos gyakorlás kérdése az egész. Engem az ötlet is meglepett. De ahogy most Sofka írta a kenyérillatra ébredést, komolyan elábrándoztam. De azt hiszem, ha megemlíteném apának az újabb háztartásigép ötletemet, kivágna az ablakon az összes többivel együtt. Kép

Nadine! Nagyon édes Zsani! 20 dkg hiányzik, és Te elfogadtad?Kép

Beu
beu
 
 


Lányok!

Mindenkinek köszi a gratulát és azt is, hogy Nektek köszönhetően nem paráztam szét az agyamKépKép
Apa szerint azért kaptam P3-at, mert eltévedt a dokihoz menet (én meg sík ideg voltam, hogy elkések)


Nadine
Gratula a féléves ZsaninakKép Szép nőciKép

Sofka
Akkor Neked mindenképpen behúzzak egy csacsi-strigulát?

Zsuzsi
Nem irigyellek a bírósági ügy miatt, remélem, jól jöttök ki a dologból!

Ordítás van, próbálok altatni, de nem megy sehogy...
Jó éjszakát mindenkinekKép
Toffi + Zsombi
toffifee
 
 


Toffi!
Hurrá, hurrá! KépKép Nagyon szurkoltam Neked!!!!

Nadine!
Boldog félévességet a kiscsajnakKép

Zsuzsi!
Drukk, hogy ne legyen nagy baj. Lehet, hogy csak első körben a megfélemlítés eszközével akarnak valamit elérni.

Sofka!
Kár, hogy nem tudtok jönniKép Megy a drukk Marcipánnak, remélem most már előbb utóbb túljuttok ezen a mizérián!!!

Maci_2!
Még múltkor akartam írni, hogy Daninak nem gond a korkülönbség, eddig is az érettebb nőkre bukottKép

Most ennyi!

Jó éjt Mindenkinek!!!

Réka
muki
 
 


Beu
Én nem fogadtam el, sőt kötözködtem is, mert a mérleg 7640-et mutatott, de a pelenka amit alátetünk utána 60 g lett, ezért azt le kellett vonni, pedig próbálkoztam, hogy NA LEGYEN 7600g Kép De ez bruttó súly, mert előtte evett és csak azután kakált, hogy hazaértünk (biztos jobban meg kellett volna tömnöm Kép Na most jöhet a GYIVI Kép)

Zsuzsi
Köszönjük a lány nevében, de majd csak reggel adom át, mert szokásától eltérően már lassan 2 órája alszik a ded. Mostanában 11 előtt nem alszik el, de reggel 8-9ig csendben van Kép

Ja etetőszéket keresek a neten Zsaninak, ha tudtok egyet használtan (márkája mindegy, az nem lényeg, dönthető legyen és a magassága állítható)

Nadine

Nadine
KépKépKép
nadine
 
 


Tényleg Zsuzsi és aki még illetékes benne
Zsani ma szörcsögött, doki néni azt mondta adjak neki calcimusc-t és cebion cseppet. Érdekelne, hogy milyen homeobogyót lehetne neki adni. Mert bevallom őszintén nem jegyzeteltem, tudom volt róla szó. Most meg verem a fejem a falba, hogy vajon melyik archívban volt róla szó. Segítsetek, mert holnap megyek olyan gyógyszertárba, ahol lehet kapni és ne legyek má olyan tudatlan

Nadine

Nadine
KépKépKép
nadine
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?