Új privát üzeneted érkezett!

Márti,sok-sok gyógypuszit küldök és nagyon gyors felépülést kívánok lánykádnak.
bibolya
 
 


Márti, én is a legjobbakat kívánom nektek, és hoyg nagyon gyorsan meggyógyuljon Szoni!!! :) Küldöm neked is a sok pozitív energiát!! Tarts ki, biztos minden a legnagyobb rendben lesz!!!!!!!!!

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
sedith
 
 


Márti!
Nagyon-nagyon szorítok Nektek, és sokat gondolok rátok!!!! Kívánom, hogy nagyon hamar gyógyuljon meg ez a kicsi lány!!!! Kitartást kívánok Neked, meg sok erőt, és vigyázz magadra is nagyon!!!!!

Edit!
Virág babának nagyon boldog névnapot kívánunk!
Kép

Andi
Kép
zsandi
 
 

 
 

Drága Virágnak sok boldog névnapot kívánunk!

Márti, nektek meg kitartást!!! Remélem hamar meggyógyul szegény kislány!!!!!!!

KépKép
kgiulia
 
 


Helyzetjelentés: a Szonja infúziót kap. Kapott antibiotikumot és lázcsillagítót, mert megint lázas volt. Most kicsit jobb a kedve.

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


A Márti írt, köszöni mindenkinek az aggódást, igyekeznek, hogy gyorsan meggyógyuljon a drága. Ő jól van, igyekszik kitartani mert muszáj. Sok puszit küld

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


Szia Márti!

Sajnálom a pici drága lánykádat,gyórs gyógyulást kívánok neki!
Neked pedig sok erőt,nagyon vigyázz magatokra!!!

Kép
Kép
Kép
regina74
 
 


Sziasztok!

Most végre tudok írni,de ilyen rossz hírek után,elment a kedvem,még az írástól is!!!


DRÁGA VIRÁGNAK?BOLDOG NÉVNAPOT KÍVÁNUNK MI IS! Kép

Edith!
Én is így voltam pár nappal a szülés elött,de szerintem általában minden kismama!
Engem sem tudtak leállítani a takarítással.
De nem éreztem egyáltalán soknak,csak mikor befejeztem.
Két nap múlva meg is lett a drágám,hamarabb egy héttel. :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
regina74
 
 


Zsuzsi,hogy vagytok?
Szandi is beteg még???
És te???? :cry: :cry:

Iza,párod hogy van?
Remélem ennyi idő elteltével,teljesen meggyógyúlt!!

Kép
Kép
Kép
regina74
 
 


Jaj, Márti, nagyon szorítok Nektek, és remélem, hogy most már tényleg jobban lesz Szoni, mihamarabb meggyógyul, és ezt az egész hercehurcát magatok mögött tudjátok! Úgy sajnálom! Amint tudsz, jelentkezz! Remélem, h Zsombi és Roland jobban van és te is rendben vagy.

Edit, add át Virágnak a névnapi jókívánságaimat!

Üdv:

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
erpé
 
 


Sziasztok!

Márti, jajj, nagyon sok drukk nektek, hogy minél gyorsabban, egészségesen szabaduljatok!

De nem jó ilyen rossz hírekre jönni :(

Edit, Virágnak sok puszi névnapja alkalmából :)

Drev, nem bírtam kideríteni :(

Zsu

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


Sziasztok!

Virágnak én is nagyon boldog névnapot kívánok!

Hú, szegény Mártiék. :(
Remélem, hamar meggyógyul a kis szépség.
Márti, kitartás, drukkolok, hogy minél gyorsabban hazamehessetek!

Edith: én is két nappal a szülés előtt pucoltam ablakot, és bár nem éreztem én se durvának se nehéznek, mindenkit kiakasztott. :wink:

Mi változatlanul sz@rul vagyunk.
Azaz van változás, pár napja a Szandinak nagyon erős szagú a pisije. Eddig mindenki a betegségre (sok C-vitamin, kevesebb folyadék) fogta, de ma felhívtam az ismerősünket és ő azt mondta, ez nem játék holnap reggel menjünk be hozzá a kórházba, mert ez utalhat húgyúti fertőzésre is.
Nagyon remélem, hogy nem találnak semmit.
(egyáltalán mitől lehet ilyet kapni?? :shock: )
Szóval holnap reggel a kórházba kezdünk, nem igazán értettem, de valami olyasmit mondott a doki, hogy jól átmossák aztán várunk egy pisit. :shock:
Egyáltalán nem tudom, hogy működnek az ilyen vizsgálatok, nekem soha nem volt ilyen problémám.

Ráadásul kb. ezzel egy időben elkezdte mutogatni a pelenkáját amikor pisil, és mutatott a bilire. Én azt hittem azért, mert tudja, hogy oda kellene pisilni, de most már félek, hogy nagyon félre értettem. :cry:

Zsuzsi

KépKép
zsuzsi78
 
 


Zsuzsi, ez nagyon nem hangzik jól!!!!!!!!!!!!! Jaj, remélem minden rendben lesz Szandival!

Edit, Márti üzente, hogy Boldog névnapot kíván Virágnak adjam át.

Most olyan depis hangulatú így a topik. A fenébe nem szeretem a telet vagy őszt vagy nem tom mi ez már a fokok után... Legyen már tavasz akkor nincs ennyi betegség!!!

KépKép
kgiulia
 
 


Az előbb nem a topikot akartam depis hangulatúnak titulálni, nehogy valakit megbántsak. Én vagyok depis attól, hogy jobbra balra betegek vannak.... Ezt akartam átfogalmazni, de véletlenül elküldtem...

KépKép
kgiulia
 
 


Márti, remélem, jól telt az éjszaka és most már fellélegezhettek egy kicsit! NAgyon szorítok továbbra is. :)

BArbi, köszi a helyzetjelentéseket! HA még tudsz valamit, írjad meg nekünk is gyorsan!

Julcsi, értettem én, hoyg mire célzol! Remélem, hamar meggyógyul minden felnőtt és manó, és akkor sokkal vidámabb dolgokról beszélhetünk! :)

Különben én is aggályoskodom most. Ugye, Kriszta több, mint 1 hónapja, hoyg kicsit taknyis volt és köhögött, ami akkor el is múlt. Most azonban néhány napja hallom köhécselni egyszer-egyszer. Nem nagyon, adtam is Stodalt neki, de az este már vagy 3x-4x köhögött nem nagy időközönként. Nem volt csúnya, hörgős, de azért aggaszt. Úgy gondolom, hoyg megmutatom a doktornőnek én is őt!

Zsuzsi, eléggé rémisztően hangzott, amit írtál, remélem semmi rosszat nem találnak kicsi Szandinál! Húgyúti fertőzést én úgy tudom, hoyg alulról való felfázásból lehet kapni, de nagyon nem értem, hogy a vastag pelussal hoygan tudna egy ilyen korú gyerek felfázni! :roll: MIndenesetre drukk, hoyg minden rendben legyen. :) Ahogy hazajöttetek, gyere és számolj be!!!!

Ablakpucolós és utána szülő lányok! :wink:
Szombat óta 3 nap eltelt és én itt vagyok! :wink: :P Nem áll szándékomban időnap előtt szülni, úgyhogy a 37 hetet megvárom. (Az már csak 1 hét.) sőt többet is várok. Igaz, megmondom őszintén, nem szeretném ha a kiírási napon születne Mütyürke, mert akkor átizgulnánk a karácsonyt, hoyg mikor jön, mikor jön. Ami az én óhajom lenne az az, hoyg valamikor dec. 15 és 20-a között bújna ki. :oops: Na jó, tudm én, hoyg nem kívánságműsor, sőt, lehet, hoyg ráérős, mint Kriszta, és akkor csak januáris baba lesz, de annyira nem szeretném a karácsonyt kórházban tölteni! VAgy legalább a Szentestét ne, hogy ott legyek, amikor Kriszta megpillantja a karácsonyfát, és magkapja az ajándékait. Szeretnéám látni, hogyan örül majd mindennek! És főleg, szeretném, ha együtt lennénk.
Persze, nem én döntök, de annyira jó lenne, ha így lenne!

NA, megyek is, mert mindjárt bőgök. :oops: Összedobom az ágyakat.

Legyetek jók és nagyon vigyázzatok ti is mindanyian magatokra! :)

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
sedith
 
 


Sziasztok!

Beszéltem én is tegnap reggel Mártival. Nagyon neki volt keseredve, pedig akkor még szegény nem tudta, hogy kórház lesz a vége. Gyógyuljatok meg minél hamarabb, hogy a Mikulást már rosszcsontként várja Szoni.

Köszönjük a névnapi jókívánságokat, aranyosak vagytok. Külön köszönöm Mártinak, hogy még a bajban is gondoltál ránk. Vasárnap ünnepeltük, képeket majd akkor teszek fel, ha Mártiék hazajönnek.

Edit

KépKép

KépKép
edit74
 
 


Jó reggelt!

Edith, én nem azért írtam, hogy ablakpucolás utáni nap kórházba kerültem, mert hogy annak következménye lett volna. Dehogyis!
Amikor rámtört az ablakot pucolhatnék hangulat, még lett volna jó pár hét a szülésig. De hogy nem így alakult, az más kérdés.
Úgyhogy ne félj, nem jár együtt az ablakpuceválás a szüléssel. Szerintem. :wink: :lol:

Zsuzsi, most megijesztettél, mi lehet a Szandival. Azonnal írj, ha hazaértetek!

Ibolya, tényleg nem baba már a Virág csajszi. :lol: Jólvanna, néha még pici babáknak látom őket, máskor meg úr isten, mekkorák már! :wink:

Évi, neked akartam írni, hogy nehogy azt hidd én olyan topp konyhatündér lennék. A vadas az hamis vadas volt és nagyon gyorsan készen lett. :wink:

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


Martikam!!!!!!!!!!!!

Most olvasom mi tortent!!!!Nem tudlak hivni,ki van kapcsolva a mobilotok!!!! :( Remelem tegnap ota minden sokkal-sokkal jobb mar!!!!Ha tudsz valahogy jelentkezz,NAGYON IZGULUNK ertetek!!!Es ahogy irtam Neked a mail-ben,tudod!!!!Millio sok puszi,minden rendben lesz!!!!

Lanyok!!!Tudom hogy megirjatok,de azert megis had kerjem,ha barki tud valamit Martiekrol,irjatok jo?

Zsuzsi!!!!Nektek is megy a sok drukk!!!!Remelem Szandival nem lesz nagy gond,es kiderul hogy nem komoly a dolog!!!!Irj minel elobb,ha tudtok valamit!!!!!Ertetek is nagyon izgulunk!!!!

Lanyok!!!Ne haragudjatok hogy most nem irok tobbet,de ugy elkeseredtem...
Igyekszem minel tobbszor bejonni a babanetre hatha tobbet tudunk a kis betegekrol...
Sok-sok puszi mindenkinek es vigyazzatok magatokra meg a kicsikre,vacak virusok,bakteriumok jonnek-mennek mar megint... :(
rillisz
 
 


Regina!!!!

Bocsass meg,elfelejtettem valaszolni a kerdesedre....Szerencsere mar jol van Denes,koszi az erdeklodest!Epp most kaptuk meg a tenyesztes eredmenyet,campillo bakterium volt.Hihetetlen hogy mar a csirkehussal es a tej termekkel is vigyazni kell....Ugyanis ezt ezekbol lehet osszeszedni...
Nagyon szeretnelek Teged is jobban megismerni...de elhiszem hogy most semmi kedved nem volt irni... :( Remelem hamarosan minden jora fordul a topicban es bepotolod egy szep hosszu irassal.... :)
rillisz
 
 


Beszéltem a Mártival. Még egy kis középfülgyulladás is beugrott a Szonónak. Azt mondta a dokinéni, ez sajnos szokott együtt járni a tüdőgyull-al. De viszont tegnap délután óta nincs láza. Csak hőemelkedése. Éjjel oxigént kapott, kicsit rossz volt a szaturációja. Két féle antibiotikumot kap, egyet vénásan, egyet szájon át. Röviden ennyi.

Zsuzsi, írj, ha hazaértetek.

Iza, örülök, hogy Dénes meggyógyult.

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


BArbi, köszi, hyog írtál megint!
Márti, örülök, hoyg jobban van kicsi SZoni, bár a +fülgyulladás már éppenséggel nem hiányzott. És hogyan viseli a drága? Továbbra is drukkolok, hoyg hamar rendbejöjjön! :)

Zsuzsi, te is írj, ha hazajöttetek!

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
sedith
 
 


Délben beszéltem a Mártival, épp aludt a gyerek. Félig nyitott szemmel... mondjuk ami gyógyszert kap.. nem is csoda ha kiütötte. De ami a pozitívum, Márti meglepően erősen viseli. Úgyértem kivan, meg ilyenek, de tudja, hogy nem ér rá kiborulni. Szóval bízom benne, hogy ez kitart nála a szülés végéig és nem lesz semmi baj. Ami nem lesz, mert NEM LEHET!!! Csak aggódom értük is. Ezt is csak azért írom le, mert ki kell "beszéljem" magamból ő meg úgyse olvassa. De azt mondják, a baba megvédi őt a baciktól, és reménykedem, hogy az összeroppanástól is. Zsombi szerencsére csak taknyos és rosszcsont. Legalább ennyi jó hír...

Zsuzsi??????

Többiek????

Mi is betegek vagyunk. Már napok óta lappang, csak nem igazán akartam írni, mert sima nátha (legalábbis nagyon remélem). Nekem fáj a torkom, fejem is, de ami a gáz, hogy a Livi szeme mára elég furán néz ki. Most kamillázom, mert lehet, hogy csak a nátha bújkál benne (nem vettem észre, hogy fájna a torkuk, de azt ti honnan szoktátok tudni, ha esznek/isznak rendesen?) és nem akarom egy sima náthával elvinni dokihoz nehogy beszedjenek mellé még valamit. Dorkának meg nagyon csúnya dolgok jönnek ki a nózijából.
Jaj, csajok egyetek sok vitamint meg tömjétek a kissebbeket is, olyan borzalom amikor betegek a gyerekek. És azon agyaltunk Árpival, hogy ugyebár a doki látta Szonit pénteken és habár a tartós és visszatérő magas láz, hányással hasmenéssel, MIND a tüdőgyuszi "velejárója" illetve tünetei, meg sem fordult a fejében egy röntgen vagy bármilyen vizsgálat netalántán gyógyszer... Mert lehet, hogy pénteken is látszódott volna valami. Amúgy a középfülgyulit is írták a neten, hogy ilyenkor az is lehet még. Remélem ezzel kimerül a repertoár...

KépKép
kgiulia
 
 


Sziasztok!

Először is, aki beszél a Mártival adja át neki, hogy nagyon-nagyon drukkolunk, hogy Szonó minél hamarabb meggyógyuljon és jöhessenek haza, és hogy kitartás!!

Julcsi: én se tudom, hogy fáj e a torka, mert enni nem nagyon eszik, ami arra utalna, de pl. a ropit megeszi. Igaz csak pár darabot. De nekünk fáj, szóval gondolom neki is.

Nálunk is csak megfázásnak tűnt, de ez állítólag valami vírus. Már az egész család beteg, a múlt heti szülinapozás után mindenkit ledöntött a lábáról. Most a nővérem van a legramatyabbul, nagyon csúnyán köhög.

Nem tudom, emlékszele nyáron, amikor a Szandival voltunk a kórházba. kb. ugyan így zajlott, pénteken háziorvos a fogzásra gyanakodott. Éjjel a Madarászba már azt mondták talán bárányhimlő, majd másnap a Lászlóba derült ki mi is a baja.

Iza: örülök neki, hogy Dénes jól van. Ilyen gyomor vírust (lehet, hogy pont nem ezt, de hasonlót) még a rizstől is lehet kapni, ha nincs jól tárolva.

Mi most értünk haza a kórházból 5 óra szenvedés után se sikerült a zacsiba pisilnie. Mert persze annyira játszott, hogy inni szinte nem is akart. Hoztunk zacskót, most itthon próbálkozunk, és kaptunk egy tesztcsíkot, amivel meg tudjuk nézni, van e genny a vizeletben. De mindenképp kell mintát vinni, hogy megnézzék alaposabban.
Azért megnézték a tüdejét és a torkát is, mert nagyon hörög, de minden rendbe a torka is csak kicsit piros.
Viszont volt egy himlős kis manó is a rendelőben (mondjuk elkülönítve a vizsgálóba, de utána minket is ott vizsgáltak), most akkor aggódjak, hogy elkaptuk e??!!

Zsuzsi

KépKép
zsuzsi78
 
 


Zsuzsi, nem is tudom, hogy most mit mondjak. Az mondjuk jó jel, hogy a tüdeje tiszta, torka viszonylag az. De hogy nem eszik...
Remélem a pisivel is minden rendben lesz. Nagyon remélem.

A bárányhimlős gyereket sajnálom, ill. azt, hogy váltottátok egymást a vizsgálóban. Csak fertőtlenítik egy fertőző beteg után, vagy? Álmodozom?

Julcsi, nektek is mennek a gyógypuszik ezerrel.

Tényleg, még csak most kezdődik igazán a vírusszezon, mi lesz tavaszig?

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


Zsuzsi, bárányhimlő ellenit beadattad? Asszem a bárányhimlő cseppfertőzéssel terjed akkor elvileg nem kéne aggódnod, nem? Mondjuk én így is aggódnék, pedig én be is adattam a védőoltást.

Szoninak megint láza van Márti írt sms-t 39,6. Nem veszi fel a telcsit, zavarni meg nem akarom szegényt, majd este felhívom a Rolandot. De ha kapja a bivaly antibikákat akkor ez, hogy lehet? Vagy idő amíg hatnak?
A mai alvásból Livi is hőemelkedéssel ébredt nagyon bágyadtan. Lehet, holnap mégis doki... :? :cry:

KépKép
kgiulia
 
 


Szegény Márti, nem lehet egyszerű most neki. Persze senkinek nem könnyű, ha beteg a gyerek, de egy kismaminak azért még nehezebb.
És a Roland van otthon Zsombival? Kapott szabit?

A nem evésért annyira nem aggódom, szegény amennyi taknyit lenyelhet elhiszem, hogy nem akar enni. Meg szerencsére, hogy jó húsban van, van miből leadnia.

Bárányhimlő ellenit nem adattam be, bár gondolkoztam rajta. Én is úgy tudom, hogy cseppfertőzéssel terjed, majd pár hét múlva kiderül elkaptuk e.

Julcsi: nektek is mennek a gyógypuszik, sajnos nálunk is így kezdődött, egy kis hőemelkedéssel. Ha tudod inkább hívd ki a dokit, nehogy a rendelőben még elkapjatok valamit.

Pont a kórházban beszélgettünk a többi szülővel, hogy hihetetlen, hogy mennyi betegség van. Régen azért nem volt ez így. Nekem megvan a bölcsis betegség füzetem, jó, ha félévente volt valami bajom, pedig 6 hónapos koromtól már bent voltam.

Zsuzsi

KépKép
zsuzsi78
 
 


Sziasztok!

Megcsináltuk a tesztet, sajnos gyulladást mutatott ki. A doki megmutatta a kórházba melyik szín a legrosszabb, na nekünk az van.
Mivel láztalan nem kell holnap visszamennünk vele, csak vizeletet kell bevinni. Kb. péntekre meglesz az eredmény.

Nagyon elkeseredtem, mert számomra érthetetlen mitől kapta. Én nem fürdök vele soha, de ha fürödnék is nekem nem is szokott ilyen bajom lenni.
Anyósom és a sógornőm is azt mondták biztos felfázott, amitől persze magamat okoltam. De szerencsére van egy nővérkém és egy Adám.
Ők jól megnyugtattak, hogy az lehetetlen, mert a 25 fokos lakásban is zokniba, nadrágba, van a csajszi.

Na mindegy majd a tenyésztésből kiderül mi is a baja, addig meg kár ezen filoznom. Bár utáni is felesleges a lényeg, hogy meggyógyuljon.

Ha tudtok valami fejleményt a Mártiékról írjatok.
Gondoltam rá, hogy felhívom, de nem akarom zavarni, remélem tudja, hogy gondolunk rájuk.

Julcsi: hogy vannak a lányok? Remélem nem rosszabbodott a helyzet.

Zsuzsi

KépKép
zsuzsi78
 
 


Szomorú híreket olvasok, sajnos. :(

Nézzétek el nekem, de most mindenkinek egyszerre kívánok gyors gyógyulást, az anyukáknak pedig hatalmas kitartást! Tényleg, olyan rossz ilyen híreket olvasni. :(

Julcsi, beletelik 1-2 napba, amíg a gyógyszerek hatnak, sőt, nem biztos, hoyg minden személynél ugyanaz az orvosság hat ugyanarra a betegségre. :roll: Anno szülés után, amikor szinte 40-es lázzal visszakerültem én is a kórházba, vasárnaptól csak szerdán kezdett lemenni a lázam, amikor már antibiotikumot váltottak. :roll:

Az én "bajom" törpe a többieké mellett, de azért leírom, hoyg az éjjel fél 1 fele három jóslóm volt 10 és 11 perc különbséggel közöttük. Aztán elmúltak, de a derekam most is fáj. Ezért leszek ilyen "hosszú" most. Kibújnia még nem volna szabad, de azt is remélem, hoyg nem egy hónapig fog nekem "jósolgatni", mint Kriszta.

Sok sok gyógypuszi mindenkienk! :)

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
sedith
 
 


Jó reggelt!

Beszéltem a Mártival, még hajnalban is lázas volt a Szonó. De jól aludt, tettek be a szobába valami párásítót.
Még nem beszéltek dokival ma reggel, de ahogy valaki rájuk néz azonnal hív vagy ír és én is leírom Nektek.

Zsuzsi drága, természetesen tudja, hogy mindenki aggódik érte és jobbulást kíván nekik.

Szandi csajszinak jobbulást kívánok. Nem tudom, hogy mitől lehet ez a fertőzés, de én nem vagyok benne biztos, hogy csak a felfázástól. A doki mit mondott?

Edith, tarts ki. Igen, jó lenne, ha legalább még 2 hétig bentmaradnak a kicsi lány.

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


Még tegnap este beszéltem a Mártival azt mondták nekik, hogy pneumococcus (nem tom így kell-e írni) és hogy a gyógyulás folyamán többször felszökhet ilyen magasra a láza.

Edith, próbálj meg fekve vagy ülve játszani Krisztával, valóban jó lenne még kihúzni pár hétig...

Szandi,m szerintem ez nem csak felfázástól lehet. És nehogy elkezd magadat okolni mert téged is picsán rúglak mint a múltkor Mártit!!!!!!!!!!!!!!! Ekkora hülyeséget! Nem direkt rakjuk ki egy szál pendelyben a csemetéket szellőzni mínusz tíz fokban. És sajnos elég ha közös liften mentek fel egy beteg után vagy akármi. Sőt Ferkó is hazahozhatja egy bevásárlás utána ruháján a bacikat. Úgyhogy NEHOGY MAGADAT OKOLD!!!!!!!!!!!!!!!

Hálistennek a csajok jobban vannak (kopp-kopp) tömöm őket mindenféle csodagyógyszerrel, nekem viszont taknyom nyálam egyben. Úgyhogy mától én is szedek valamiket... :? Attól félek, nehogy visszaadjam a bacikat vagy vírusokat vagy nem tom mi ez.

KépKép
kgiulia
 
 


Az előbb csöngött a telefonom, azért hagytam abba.

Még a Julcsiék felől akartam érdeklődni, de mire ide jutottam már írtál.
Az jó, hogy a csajszik jobban vannak! Most akkor átcsoportosítjuk a hozzátok küldött gyógypuszikat Rád. :lol:

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


Na visszaolvastam amit írtam. Nem kellett volna elég zagyva lett. Mindegy fejtsétek meg... :lol: :lol: :lol: :lol:

KépKép
kgiulia
 
 


Azt kérte a Márti, írjam meg, hogy akkora, alig fért be tegnap a zuhanyfülkébe. (képzelem milyen kicsi lehet az a szar)
És két lábon járó lázmérő lett.
És tegnap a két kiscsaj tündéri volt, a Szonó énekelgetett, Anissza meg táncolt rá. :lol:

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


Sziasztok!

Látom nagyon elkélne már valami gyógyító manó a topicba.Mindenkinek -nem akarok most itt név szerint sorolgatni mert akkor tuti valakit kihagyok :oops: -nagyon gyors jobbulást szeretnék kivánni.Tényleg olyan rossz,hogy még el sem kezdődőtt a tél,de már ennyi a beteg,és hol van még a tavasz :cry: .

És ugy ahogy a Julcsi irta,nagyon kis depis hangulatú lett igy a topic :cry: ,nekem sincs kedvem irogatni.Sürün benézek,hátha jön már megnyugtató infó tőletek.
bibolya
 
 


Sziasztok!!!!

Martiektol nekem is van most hirem,Szoninak eppen nem volt laza,de gondolom a lazidoben ez kicsit valtozo... :( Viszont szerintem azert ez is megnyugtato hir valamennyire...Azt mondja nagyon rossz kedve van Szononak es haza akar menni... :( Rengeteget vizsgaljak Ot(ami szerintem szinten megnyugtato)most mennek majd ultrahangra.Vert is vettek,aminek persze nem nagyon orult a kis draga....Viszont eszik rendesen,ami ugye megintcsak nagyon jo jel :) Mostmar lassan kifele kell jonniuk ebbol,mar nagyon varom mikor fordul igazan jora az allapota.Mondtam Neki hogy az egesz topic izgul ertuk.
Martira nagyon buszke vagyok!!!!Olyan remekul ,batran,es erosen viseli ezt a nem konnyu helyzetet igy hogy meg raadasul kismama is...Szoval nagyon klassz emberke!!!!Dehat ezt tudjuk mindannyian...

Zsuzsi!!!Ratok is sokat gondolok!!!!Lehet am hogy ez az egesz virusos dolog ami a csaladotokon vegig ment,Szandinal ilyen formaban is jelentkezik.Lehet Neki ezek a szervei picit tamadhatobbak voltak most...Az jo nagyon hogy a tobbi vizsgalatok
jo eredmenyt mutattak!!! :) Most ennek is orulni kell!!!Amikor pedig megjon az eredmeny,mar celtudatosabban tudjak Ot gyogyitani...
Kepzelem milyen nehez lehet egy ilyen pici lanytol vizeletet gyujteni...Ugyhogy csak szepen ugyesen ,ahogy eddig is csinaltad!!
Martit szerintem nyugodtan felhivhatod,ugy erzem jol esik Neki ha beszelhet.

Julcsi!!!
Most aztan nehogy mar Te is betegeskedj!!!!Es mond meg nekem oszinten,magadba miert nem tomted eddig is a vitaminokat????
:( Remelem nem lazasodsz be,meg ilyesmi!!!!A lanykak akkor jol vannak,ennek nagyon orulok!!!!Ugyhogy Te is gyorsan gyogyulj meg!!!!!!Nehogy megint ne legyen hangod,mi lesz akkor Arpival??? :lol: De komolyan egyel napi 1000 C vitamint,az nagyon fontos ilyenkor....

Edith!!!
Szegenykem,nagyon ijeszto lehet ez most,el tudom kepzelni... :( De gondolj arra hogy mar Mutyurke eleg nagy ahhoz hogy megszulessen,bar termeszetesen jobb lenne meg egy kicsit ha pocaklako maradna legalabb 2 hetet...De ha nem ,akkor sem lehet mar semmi baj!!!!Ugyhogy probalj kicsit relaxalni,tudatosan is nyugtatni Magad....Tudom persze nagyon nehez lehet,de Neked mar van tapasztalatod es tudod a fajasok jelleget hova tenni...Irod Krisztaval is igy volt...Hat meg az is lehet hogy karacsonykor Mutyurke ha nem is a fa alatt lesz,de ajandekkent valahol a kozeleben fog mar ficankolni? :D Remelem azert nem akarsz mostanaban nagytakaritani,vagy ilyesmi,most tenyleg csak pihenj!!

Ibolya,Barbi !!!!Azert irhatnatok magatokrol is,eppen a topic hangulat feldobasakent.Jobb az ha innen is pozitiv energiak aradnak,mindenkihez!!!!

Tobbiek nagyon eltuntetek!!!Ha mast nem is legalabb szep mosolygos vagy csintalan gyerek kepeket kuldhetnetek!!!
Na,megyek en is...
Puszi mindenkinek!!!
rillisz
 
 


A Szonó füle már szebb, a tüdeje még nem. De a doki is mondta, sajnos ez nem javul egyik napról a másikra. :cry: De ez csak a gégész és a tüdőultrahang eredménye, a dokival még nem tudott beszélni a Márti. (mikor délelőtt ott volt a Szonja aludt, úgyhogy még nem tudta ma megvizsgálni)

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


Továbbra is nagyon drukkolok Mártiéknak, hogy mielőbb véget érjen ez az egész, és ismét egészséges legyen Szoni. Telefonon nem nagyon akarom zargatni, úgyis napi kapcsolatban vagytok vele többen. Egyébként sok hasonlóságot vélek felfedezni a mi nyári kórházazásunkhoz képest. Úgyhogy lassan már javulni fog, TUTI. Mi annak idején pénteken kerültünk az intenzívre, és kedd délután éreztem halvány jelét a javulásnak. Sok-sok puszi nekik!!!!!!!

Andi
Kép
zsandi
 
 


Sziasztok!

Csak gyorsan.nem tudok visszaolvasni,mert megint nincs netem,de már nem is értem a dolgot!!!!!
Most Veszprémben vagyok a barátnőmnél,így gyorsan benéztem hozzátok,mert már nagyon hiányoztatok!

És miket olvasok.....

Mártikám,
sok érőt és mielőbbi gyógyulást Szoninak!Sajnálom,hogy kórház lett a vége.

Most nincs sok időm,így nem igen tudok a többieknek reagálni,meg magunkról sem nagyon tudok írni,mert mindjárt indul haza a vonatom!

Annyi,hogy a Zsoltika fosik,Hanna lázas.Természetesen mindez ma kezdődött,hogy nem vagyunk otthon és még az utazással is fárasztanom kell őket,de hivatalos ügy miatt le kellett jönnöm.Röviden ennyi,amint lesz netem jövök.Ill.Julcsi,ha nem gond holnap felhívlak,hogy kapjak infót rólatok.

Ha még van betegeskedő,természetesen nekik is jobbulást kívánok!!!

Szonit külön puszilom!

Pusz

Timi

Kép
Kép
Kép
ÁKI:1995.07.26.
timiban
 
 


Bocsi,

VIRÁGNAK BOLDOG NÉVNAPOT!!!!

(sajnos képet most nem tudok küldeni neki,mert nem a saját gépemnél vagyok)

Pusz

Timi
timiban
 
 


KÉZ-MŰ - Iparművészek karácsonyi vására

Helyszín: Iparművészeti Múzeum - Budapest
Dátum: 2007. december 7-9
IPARMŰVÉSZETI MÚZEUM
ELÉRHETŐSÉGEI
Budapest IX. Üllői út 33-37

Telefon: 456-5100
Tel/fax: 217-5838
Titkárság: 217-3272

Közönség: 456-5171
Honlap:www.imm.hu
E-mail:muzeum@imm.hu

Ez a régi hagyományokra visszatekintő vásár abban különbözik a karácsony előtt városszerte megrendezett vásároktól, hogy a közönség egyedül itt találkozhat közvetlenül a művésszel, a tárgy alkotójával. Így, még ha nem is vásárolnak, egy-egy személyes találkozás élményével gazdagabban térhetnek haza a múzeumból.

A látogatók a háromnapos rendezvény folyamán naponta kétszer – délelőtt és délután - felcsendülő zenét hallgatva, forralt bort szürcsölgetve gyönyörködhetnek az iparművészek által feldíszített hatalmas karácsonyfában.

Szombaton és vasárnap szeretettel várjuk a gyerekeket is, akik karácsonyfadísz, ablakdísz, apró ajándékok elkészítését tanulhatják meg, és elsajátíthatják a csomagolás fortélyait is




Kép


2007. december 1-2-3.
II. Gyermek-játék nemzedékek a gyermekekért
Az Iparművészeti Múzeum, a Magyar Alkotóművészek Országos Egyesülete és a Magyar Formatervezési Tanács 2007. december 1-jén 14 órakor nyitja meg a "II. Gyermek-játék nemzedékek a gyermekekért" című pályázati kiállítását. A tárlat nyitva tartása alatt játszóház működik a művészek irányításával.

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Vagyok én is, többször benéztem ma hírekért.

Szerintem a házoorvost azonnal le kell váltani, akiben fel sem merül a gyanú a tüdőgyulladásra. De az is felháborító, hogyha az ügyeletes orvos megállapította a tüdőgyull-t szombaton, akkor miért nem csináltatott azonnal röntgent. Nagyon fontos a gyull. helye, és kiterjedése, mert ettől függ a kezelés módja. Már csecsemőtenyérnyi nagyságúnál kórházi kezelés kell. Szóval duplán hibáztak az orvosok, aminek szegény Mártiék isszák a levét. Remélem, ha lassan is, de jobban lesznek végre.

Julcsi, Nálatok mi újság a csajokkal? Ha nagyon csúnya cuccos jön az orrából valamelyik csemetémnek, én megmutatom orvosnak, mert az felülfertőzésre utalhat. És mit adsz nekik ilyenkor?

Minden beteg babának jobbulást!

Edit

KépKép

KépKép
edit74
 
 


Edit, azért nem akartam levinni őket a dokihoz, mert az orruk folyásán kívül nem volt más bajuk (és az unokatesóm a 1,5 éves lányával egy kis náthára szedte össze a rota vírust a rendelőben, kórházba is kerültek...). És a csúnya "cuccos" is inkább reggel volt ill. alvások után. A szomszéd anyuka adott homeós gyógyszert, amivel a múltkor a kisfiát kezelte, ugyanerre. Úgy látom, hogy valóban használhatott, mert miután elkezdték szedni a csajok, másnapra nem volt sem mennyiségben sem minőségben olyan csúnya "cuccosuk". Emellett homeós immunerősítőt, "kezelt" c vitamint (extra c vitamin + vírusőlős gyógynövények vagy mik), fenistil cseppek, meg a ha van kühögés stodal és/vagy sinecod. De ha rosszabbodott volna az állapotuk mentem volna dokihoz, de szerencsére javulgattak/nak. Mindennapra beterveztem a dokit, de mindig megvártam, hogy milyen lesz az éjszaka. Ma mondjuk 3-ig fent voltam, mert a Dorka 1 körül elkezdett köhögni, kapott baby luffot, sinecodot meg kamillát forraltam. Igaz, ő aludt közben, tehát őt nem annyira zavarta, na meg nem is egyfolytában köhögött csak szakaszonként, de nem tudtam aludni tőle, mondván biztos nem lehet neki jó. Aztán abbahagyta a köhögést én meg beájultam... :? :lol:

KépKép
kgiulia
 
 


Sziasztok!

Remélem, hoyg minden beteg gyerek most már sokkal jobban van. :) Nagyon szorítok, hoyg így legyen!
Kriszta tegnapelőtt óta egyetlenegyet sem köhögött, így nem tudom, hoyg mi volt akkor. Szárazabb volt a levegő a lákásban vagy mi? Így az orvosnővel csak telefonon beszéltem, de ha ismétlődik, akkor mindenképpen megmutatom neki.
Szerencsére eddig jól megúsztuk a dolgokat. Hogy az Oscillococcinumnak, amit hetente szedünk, köszönhető ez, nem tudom, de lényeg, hoyg nem robbant le még egyikünk sem. :roll: :)

Julcsi, te nagyon homeó-párti vagy, nem gondoltál arra, hyog csináljátok ti is ezt a kúrát? Szerintem érdemes lenne, még hosszú a tél.

Iza, hát mondjuk nem volt annyira ijesztő ez a jóslófájás, inkább csak oylan szempontból, hoyg majdnem bepánikoltam. :oops: Ennek következményeként akkor, hajnali fél 1-kor odatettem a táskámat kimosulni a gépbe. :P :oops: Mert emiatt nem pakoltam még össze a csomagomat. Tegnap száradt, így ma összerakom.
Persze, tudatában vagyok, hoyg most már semmi baj nem történhet, ha meg is születne, bár azért nem bánnám, ha min. 2 hetet még bent töltene! :)

Timi, örülök, hyog írtál, de sajnálom a betegséget. :( Jelentkezz még, amint tudsz!

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
sedith
 
 


Jó reggelt!

Mártiéknál egyenlőre nagy javulás nincs, hajnalban is volt láza a drágának. Ma megint lesz röntgen és uh, majd meglátjuk.

Én tegnap levittem az Ádámot a Prevenar 3.oltására a dokihoz. Erre éjjel vagy 1 órán keresztül sírt, nem akart/tudott aludni. A végén megint beborogattam a lábát és adtam Panadolt, hátha fáj. Szegénykém, eddig ilyet még nem csinált oltás után, legfeljebb simán belázasodott. De most láz nem volt, csak sírás.

Zsuzsi, hogy van a kicsi lány?

Julcsi, Te hogy vagy?

Edith, örülök, hogy Kriszta jól van. Ne aggódj, ha összerakod a táskád tuti kihúzzátok akár a 38-40. hétig. Tudod, Murphy. :lol:

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


BArbi, sajnálom Ádámot. :( Úgy látszik, mindenkinek összejön valami üröm, legyen az bármi. Remélem, hoyg más tünete nem lesz, sem láz, sem semmi.

Kicsi SZoni, azért most már mindenképpen gyógyul szerintem, mégha a látszat egyelőre nem is mutatja. Majd egyik napról a másikra lesz látható hirtelen változás. Biztos így lesz. :) Drukkolok nekik, hogy ma csakis jókat mondjanak nekik! :) Márti tud valamit pihenni ott? :roll:

Tényleg, Julcsi, el is felejtettem :oops: , hoyg te indultál dögrovásnak tegnap. Remélem, javultál azóta! :)

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
sedith
 
 


Beszéltem Mártival, Szoni tüdejében egy picivel több folyadék van mint tegnap, de azt mondták nem annyi, hogy megszúrják. :? Viszont a gyerek kedve egész délelőtt jobb, ami szerintem sokat számít! Holnapra biztos jobb lesz az uh eredménye is, legalábbis bízom benne...

Edith, minden rendben lesz, kihúzzátok még egyben. Most nagy hidegek vannak, mond meg Minimanónak, hogy bent melegebb van, tartson ki.

Én mára jobban vagyok, igaz este már megőrültem mert folyton bedugult az orrom. Már én is szedem a homeós mindenfélét, majdcsak megmaradok már. :lol: :lol: :lol:

KépKép
kgiulia
 
 


Sziasztok!

Iza,jöttem,próbálok irogatni,de nálunk nagyon nem történik semmi-hála az égnek.Ha csak az nem,hogy a Geri most már minden nap bemutat 4-5 hiszti hadműveletet.Ha valamit a fejébe vesz,akkor annak ugy kell lennie különben :roll: .....................De már kezdem egész megszokni.

Nincsenek ujabb hirek a Mártiékról?Szegény,csodálom,hogy birja-remélem nem szed össze semmi bacit ott bent.Éjszaka is bent maradhat?Jó lenne már tényleg jó hireket hallani felőlük.Nekem már nagyon hiányzik,hogy minden nap irjon valami kis frappánt a Szoni beszólásairól.

Barbi,Ádám hogy van?Láz?Remélem elkerül titeket.

Edith,akkor most már /hogy a táskád is ki van mosva :lol: / minden készen van a kicsi érkezéséhez?Mindent kimostál,elpakoltál-most már tuti kivárja az idejét.De mivel már a 36.hetet is betöltötted,igy már tényleg semmi baja nem eshet ,ha esetleg már meg akarna születni.Tényleg,azt már kérdezni akartam,hogy a kiságyból kiköltöztettétek Krisztát?Vagy vettetek neki utazóágyat?Ha jól emlékszem ezt irtad annó.

Julcsi,remélem most már te is egészen jól vagy.

Timi,nektek is jobbulást.

Zsuzsi,mi ujság szegény Szandival?

Zsu,Andi,Edit?Remélem veletek és a csemetékkel minden rendben.
bibolya
 
 


Ibolya, nincs semmi láz, szerencsére. Ez már a 3. ilyen szurija volt, de egyiktől sem lázasodott be. Gondolom fájt a lába éjjel azért műsorozott. Bár az sem kizárt, hogy ez a szokásos éjszakai muri volt. Azért gondoltam, hogy a szuri kavar be, mert mostanában már nem sír ennyire éjjel. Felébred, de nem sír.

Nálunk sincs semmi extra. Az István sokat dolgozik, alig van itthon, mi meg kettecskén. És ez a hideg idő, a jól fel kell öltözni, alig tudunk kint lenni depissé tesz.
Depi vagyok öngyi leszek. :wink: :lol:

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


[quote="b_barbie"] írta:b_barbieÉs ez a hideg idő, a jól fel kell öltözni, alig tudunk kint lenni depissé tesz.
Depi vagyok öngyi leszek. :wink: :lol:

Ma nem birtam rávenni magam ,hogy a gyereket felöltöztessem és kimenjek vele játszani :oops: ,iszonyú hideg volt.Du.elszaladtam a tescoba bevásárolni,de mig a kocsiig elértem azt hittem befagy a seggem :oops: :twisted: .
De azért nehogy már öngyi legyél :twisted: :twisted: :twisted: !!!!Mindjárt itt a jóidő :lol: ,kitartás.
Mi is /a depi elöl menekülve/a vecsési topicos csajokkal próbálunk minnél több programot csinálni-egész jól összejön a dolog legalábbis nálam,nem érzem magam annyit rosszkedvűnek /igaz,most a párom is elég sokat itthon van/.
Neked is ott Dunakeszin össze kéne járnod pár barátnővel akik feldobnák a napjaidat egy kicsit :lol: főleg igy,hogy ennyit vagy mostanában egyedül.
bibolya
 
 


Sziasztok!

Én is vagyok, csak nálam most van tetőponton a betegség. Épp halni készülök.

Mártiéknak továbbra is nagyon drukkolok, remélem most már tényleg hamarosan hazajöhetnek.

Edith: ügyes vagy, hogy már kész vagy mindennel, de azért remélem Mütyürke (bocsi, de nem jut eszembe a neve, valami rémlik, de nem akarok hülyeséget írni), még inkább bent marad egy pár hétig.

Ibolya: átérzem a hisztit, nálunk ma adta elő a Szandi, egész délután ment a műsor. Képes volt a fejét az ajtóba verni, hogy bemehessen a fürdőbe.
(én azt vettem észre, sokkal rosszabb, ha itthon van az apja, teljesen megörül. Egész délelőtt egy angyal volt, alvás után se volt probléma, de ahogy megérkezett az apja brrrrr…)

Barbi: puszilom szépszemű lábacskáját. Biztos fájt neki, vagy csak átélte álmában újra a szurit.

Rólunk: szóval dögrováson a család, a Szandi van még a legjobban. Ma már alig köhögött és az orrát is csak 2x szívtuk.
Pisi gyűjtéssel megküzdöttünk, az istennek se ment a zacsiba annyi, ami elég lett volna. Tegnap délután megkértük a csajszit, hogy pisiljen már a bilibe és képzeljétek SIKERÜLT!!
Eddig is tudta mire való, de az istennek se akart pelenka nélkül ráülni.
Bevittük a laborba és este már megvolt az eredmény. Nem tudok részletek (a tenyésztést vagy, mit még csinálják pár nap) csak annyit, hogy nagyon csúnya gyulladás, a doki szerint csoda, hogy még lábon van a csajszi. Még az este elmentünk hozzá AB receptért és el is kezdtük, mert azt mondták, nem biztos, hogy reggelre ilyen tünetmentes lenne.
Jövő héten kontrol, uh-ra vissza kell menni, de azzal, hogy láztalan úgy néz ki időben észrevettük. Ma már nem is volt olyan erős a pisi szaga.

Na megyek aludni, mert már beszakad a hátam. :cry: :cry:

Zsuzsi

KépKép
zsuzsi78
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?