Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!!!!

Denes hajszalnyit jobban van,ami a laz csokkeneseben nyilvanult meg eddig....

Martikam!!!!Szegeny Szonika,es mennyire rossz a kozerzete?Fekszik egesz nap,vagy kicsit van kedve kozetek menni?Zsombival jatszani?
Nem tudom gyereknek adhato-e az Algopyrin,de Denesnel most ugy tunik megis jobban bevalt...

Zsuzsi!!Remelem a macsesz tenyleg rendbejon,mi a mult heten izgultunk a kutyank miatt,mert sipolva vette a levegot,de szerencsere azt mondta a doki hogy ,,kutya baja''lehet kicsit megfazott,vagy oregszik mar... :D Akkor parod is megbetegedett?Jobbulast Neki!!!Milyen volt az ejszaka,Szandi nem kapta meg ugye?

Edith!!!!

Annyira sajnallak emiatt a sav miatt!!!!Maximalisan eterzem,en is evekig kinlodtam ezzel...Allapotossag alatt meg meg szornyebb lehet,mivel nem vehetsz be akarmit.Nekem vegul,nevetni fogsz de a talpmasszazs segitett.Anal is inkabb,mert kiderult hogy epe es maj mukodese nem volt optimalis.Jo par kezeles utan(tenyleg,egyebkent egy erdelybol jott orvos modszere volt)teljesen elhagyhattam a gyogyszereket.Ez mar lassan 2 eve..Igaz most kicsit megint erzekenyebb,de nekem ez tutira bevalt,ugyhogy valoszinuleg ujra elmegyek par kezelesre...de ezt most pocakosan nem ajanlanam Neked...Ha birod a tejet,az is segit...Ja es olyan jo mondokakat irtal!!!

Barbi!!!
Jo megbeszelest,aztan vigyazz nehogy mindent Rad sozzanak,igaz ezek nagyon jo termekek...csak nehez lehet ellenallni...

Evi!!!
Letezett regebben egy olyan szolfezskonyv ami elokeszitos gyerekeknek irodott.Ugy emlekszem abban is sok rovid dalocska volt lekottazva.Nem tudom lehet-e meg kapni...

Timi!!!Nagyon eltuntel,merre vagy???
rillisz
 
 


Ja,Julcsi kifelejtettelek!!! :oops:
Csak annyit hogy elhiszem en ezt a fekete csokit,csak poenkodtam,mert tudod ilyenkor mindentol hanyinger van.Nekem meg olyan jol esik egy kis fekete csokis turorudi is...

Ja,akartam is Nektek irni,hogy Nemeto-ban a koncertrendezo meghivott mineket hogy lakjunk Naluk.Elkepeszto hazuk van,mint egy elvarazsolt kastely egy valamikori erdos hegyoldalban(mivel teljesen beepult mar a terulet)szemben a 900 eves var.Szoval az a tipusu haz ami hatalmas,es mindenhol valami kis titok varja az embert meg a 100 evvel ezelotti epitteto jovoltabol...Reszletekkel nem untatlak Benneteket(orakig tudnek meselni,annyira erdekel a belsoepiteszet)Szoval a lenyeg a lenyeg amiert irok errol.(na meg egy kis kitero)nagyon erdekes volt a talalkozas minden szempontbol,mert kepzeljetek 4 gyerekuk van(mar nem is gyerekek,a legkissebb 22 eves)es az utolso 2 srac egypeteju iker.Harmasikreskent indult a terhesseg,de vegul ketten maradtak.34 heten szulettek meg,2 kilo folott es makk egeszsegesek.Rengeteget beszelgettunk errol,ezzel sem akarlak Titeket untatni,de pszichologiailag is erdekes volt az egesz,annal is inkabb mert mar csak egyedul az egyik ikersrac el veluk,es nagyon nehez Neki a testvere nelkul.Szoval az ikresseg rejtelmei...nagyon erdekes volt hallgatni Oket.De vegre leirom mar mit akarok... :lol:
Szoval volt 2 fekete egeruk egy emeletes ketrecbe zarva...En mondjuk nem kulonosebben vagyok oda ertuk,de annyira nem is zavarnak igy ketrecben...Viszont reggeli elott a feleseg elkezdte oket babusgatni es beleturt az egyik szajaba megnezni,kinott -e a mult heten elveszitett ,,fogacskaja''(egereknel ez allitolag igy mukodik)
Aztan szepen visszatette ot,meg majdnem bucsu puszit nyomott a masik fejere es minden kezmosas nelkul leult az asztalhoz joizuen enni... :shock:
Nekem kicsit megakadt a torkomon a falat,arra gondolva hogyan keszulhetett a reggelink...Aztan erot veve magamon(en koztudottan tisztasag manias vagyok)folytattam a reggelit,sot valahol meg jo erzes is volt latni hogy nem kell mindentol parazni...
Aznap a fia kb.ugyanezt a jelenetet megismetelte ebednel...
Szoval igy is elnek emberek-raadasul orvos a no-es talan ez is egy pelda hogy nem kell mindentol felteni sem magunkat,sem a kornyezetunket...Mondjuk en azert ezek utan is valtozatlanul jo szappanos vizzel kezet mosok a kutyusunk simogatasa utan... :roll:

Nem tudom Ti hogy latjatok a tortenetet..ugy ertem szerintetek hol van az egeszseges hatar a gyerekeknel ,,koszok,maszatok stb''ugyeben.Mi az amit meg lehet engedni,mi az ami mar veszelyes lehet.En emlekszem annak idejen az udvarunkon jatek kozben homokot is ettem,es bizony elofordult hogy madar kaki is volt kozotte(bocs)viszont ha a gyerekunkkel elofordulna ilyesmi,biztosan fraszt kapnek,meg ha igyekeznek is nem nagyon megijeszteni Ot.(Igaz a mi idonkben nem volt madar influenza)

Hat akkor egy ujabb korkerdes,ha van kedvetek hozza... :wink:
rillisz
 
 


Zsombi is elkapta :cry: :cry: :cry:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 

 
 

A francba!!!!!!!!!Szegenykeim,ugyanaz?Lazzal meg mindennel?Es Szoni javult kicsit?Egyedul vagy most Marti???Vagy van segitseg??
Puszi sok-sok!!!!
rillisz
 
 


Drága Márti, nagyon sok erőt kívánok. Mást nem is tudok, csak millió gyógypuszit küldeni a beteg manócskáknak. :cry: :cry: :cry:

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


Zsombi még jól van,a szeme miatt vittük le a dokihoz, mert az bizony kötőhártya gyuszis :? azzal bíztatott a doki, hogy mindenki másképp viseli :roll: , remélem a kiscsávót ennyire nem gyűri maga alá!!!!!
Állítólag 2 hét a lappangási ideje, akkor most hiába is vigyáztam annyira :shock: , már a kezemről le is jött a bőr annyit mostam!!!!(meg ugye rossz anya szindrómám van, mert tuti én nem tettem meg mindent :( )
4-5 nap mire végig megy rajtuk, holnap a gyerekdoki látni akarja a Szonit, ijesztően magas láza van, mint kiderült 1 kúp nem elég neki, 2 kell egyszerre :shock: , én hülye ezt nem tudtam!!!!! :oops:

Iza:ezzel kapcsolatban én is mindig kezet mosatok velük, ha kutyáznak vagy kintről bejönnek, van itt bent is elég dolog amit mondjuk a szájukba vesznek, nem kell, hogy a kutya bacijaival ismerkedjenek közelebbről :roll: !!!!!

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Sziasztok!

Márti,jobbulást Zsombinak is.Szoninak mennyire magas a láza?Én sem hallottam még olyat,hogy 2 kupot is lehet egyszerre adni :oops: .
Az ovit értesítettétek?Nálunk kötelező beszólni fertőző betegség esetén.
És Márti,NEM VAGY ROSSZ ANYA!!! mindent megtettél,hogy ne kapja el a kicsi fiad/hisz el is különítetted őket/ ,de most többféle virus tombol nálatok,ezt szinte lehetetlenség kikerülni :cry: .

Barbi,kiokosítottak?

Iza,én nem viszem tulzásba a tisztálkodást.Ezen azt értem,hogy ha bejövünk kintről akkor kézmosás szappannal,bent meg étkezések elött kézmosás.Azért arra vigyázok,hogy a virágföldemet ne egye meg :lol: ,de biztos lecsúszott már 1-2 falat a torkán.Állatokat ha fogdos/nem örülök neki/akkor már figyelek,hogy a keze ne kerüljön a szájába-de ő már erről leszokott.Régebben,ha a cumi leesett a földre,akkor csak vízzel lemostam.Néha segít a kő felnyalásában :lol: / szó szerint/,de nálunk ez még nem okozott problémát.Porszívózni 1 héten 2x-3x,/nappali ahol sokat eszünk 5-6x is/ felmosni 2x szoktam.Az Encsinél még minden nap porszívóztam és fel is mostam,de nem lett semmi baja a túlzott tisztaságtól sem :lol: .Viszont 1 valamire haragszom-ha az előszobán túl is bejönnek utcai cipővel.

Edith,dokinak említetted a tulzott savadat?Mert azért az 5 /mindjárt itt a vége!!!!/hét még nagyon sok igy eltölteni.Nekem is volt az utolsó 2 hónapban ,de én ugy emlékszem,hogy amikor ugy a 36-37 hét körül lejjebb ereszkedik a has,akkor ez enyhül.De nekem egyáltalán nem volt ennyire nagy fogú a savasság.Nekem elég volt a sok párna és a Rennie-ő volt a társam,mindig volt a párnám alatt :oops:
bibolya
 
 


Sziasztok!

Márti: kitartás, hidd el, te nem tehetsz semmiről. Ezek a fránya betegségek benne vannak a levegőbe.

Iza: én nem aggódom az állatok puszilgatása, fogdosása miatt. Ha így lenne, egy nap milliószor moshatnánk kezet, mert nem tudok elmenni a macska mellet egy kis simi nélkül. És a Szandi is így van ezzel. :lol: A sógornőmnél meg szinte csókolózik a kutyákkal.
Viszont folyton takarítok, egy nap legalább 1x pórszívózok és fel mosok, de inkább 2x. most, hogy beteg a macska, meg már legalább 5x felmostam. :?

Edith: leírod nekem a „lóg a lába” teljes szövegét. Azt hiszem nem jól tudjuk, valahogy nem értelmes. :oops:

A Szandi is beteg. Éjjel megint volt nagy üvöltés, együtt alvás. Először én másztam be az ő ágyába :oops: (nem kiröhögni), de sajna felébredt, amikor kimásztam. Aztán ő jött hozzám, de ez se volt jobb, végül az ágyában aludt vissza kb. 2 óra szenvedés után.
Délelőtt még semmi baja nem volt, egy kis orrfolyáson kívül, de a délutáni alvásból már lázasan kelt. Köhög és ömlik a taknya, szegénykém annyira sajnálom. :cry: Enni nem akar, de legalább iszik rendesen.

Zsuzsi

KépKép
zsuzsi78
 
 


Lóg a lába, lóg a
Nincsen semmi dolga,
Mert ha dolga volna,
A lába nem lógna.

Zsuzsi:én így tudom :lol: .
Sajnálom a Szandit!!!!! :( Tarts ki TE is!!!!És mennek a gyógymanók ezerrel!!!!!!!!!!!!!!!!! :wink:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Sziasztok!!!!


Kicsi és nagy betegeskedőknek továbbra is mennek a gyógymanók!!!! Remélem mindannyian hamar rendbe jönnek!
Márti! Neked külön kitartást kívánok, nem emlékszem, hogy ennyire elkeseredettséget éreztem volna valaha az írásaidból!!!! Hamar megyógyulnak ne aggódj, stramm manóid vannak!!!

Esélytelen mindenkinek külön-külön írnom... :(

A jelenlegi körkérdés: kosz-maszat....
Én soha nem voltam az a folyton sterilizáló, szívbajos anyuka. Úgy gondolom, hogy a mi kis mikrokörnyezetünkben előforduló mindenfélék előbb-utóbb eljutnak a gyerekekhez, mégha örökké takarítok is. Az egyetlen, amit lelkiismeretesen csinálok, az a napi porszívózás. Az először inkább tiltott kulcscsomó meg úgyis előbb-utóbb a gyerek kezében/szájában landol, akármennyire nem akarjuk is. Úgyhogy természetesen az észszerű határok betartásával, de tuti megesszük azt a pár kiló koszt életünk során. Viszont én nem vagyok híve az állatot a lakásban történetnek. De magam miatt sem, így aztán a gyerekek miatt sem.

Köszönöm a sok hiányolást, jól esik ám. :wink:
Jól vagyunk, éljük a megszokott rosszaságokkal teli életünket. Manócák változatlanul feszegetik a határokat, próbára teszik tűrőképességem a nem evés terén, újabban cirkuszolnak, ha aludni kell, így a kedvenc szavukká a NEM lépett elő. Egyre többet dumálnak, most már frankón kapom az utasításokat. Ha mondom, hogy adok egy csokis nápolyit, akkor Marci már jön tartani a markát, és közli, hogy KETTŐ! Csak hogy mihez tartsam magam. Megy az egymás közötti duma is: "Marci, gyere! Flórika gyere!, stb.
Flórica 3 napja bilibe kakil, nagyon ügyes. Ahhoz képest, hogy abszolút nem érdekelt még engem a téma, ő elkezdett utánam koslatni üres pelussal, hogy KAKI. Persze leesett nekem is, hogy akkor még ezután jön a produktum, így kapott bilit, és lazán nyomja. Nem áltatom magam, lehet, hogy ez még visszafordul, és pár nap múlva már nem érdekli majd, de én már erre a 3 napra is rém büszke vagyok. Marci a reggel teliszart pelusával estig ellenne, ő szerintem kb. 20 év múlva érik meg a dologra. A pisi érdekes lesz, mert amennyit isznak, szerintem folyamatosan pisilnek. Szóval, állandóan ülhetnének emiatt a bilin. :roll:

Rakok pár képet, a kajások tegnapiak, amikor itt volt a barátnőm, és szeretném előre bocsájtani, hogy a gyerekek nem mindig az asztal tetején ülve esznek. :oops:

Kép
Kép
Kép

Itt Flóra fejére érdemes koncentrálni
Kép

Minden téren kis majmok, muszáj utánozni egymást
Kép

Bilis "eksön" utáni rém büszke állapot
Kép

Kis télapóink keleti kényelemben
Kép

Andi
Kép
zsandi
 
 


Sziasztok!

Andi, de jó hogy jöttél és meséltél. Hú, és a gyerköcök mennyit nőttek, iszonyú ügyesek! Flóra bilizése irigylésre méltó :shock: Ügyes a csajszi! És "a két csicsás egy kanapén" kép zseniális :D

Márti! Zsombinak is mielőbbi jobbulást! 2 hetes lappangás. Ez érdekes állítás, mivel Samun a Balatonon ennél hamarabb kitört. Szóval nem hiába mosod a kezedet kitartóan! És ne kételkedj magadban! Erről nem te tehetsz!

Kosz - kézmosás: hát, én elég hanyag vagyok, felmosás és porszívózás ügyben is... Hetente 1 x porszívózom max, felmosni max 2x. Állat nem él a lakásban, legalábbis olyan, ami szőrös, de élnek velünk muslincák - ez a legújabb. Fogalmam sincs miért, lakik egy-két muslinca a konyhában, ilyet sem láttam még panelban :shock:
Baracson persze a kutyázás után kézmosás van, meg ha az utcáról hazajövünk, akkor is kezet mos. Ennyi. Anno - gyerekkoromban - a hörcsögöm simogatása után szerintem én is ettem kézmosás nélkül :wink: :oops:

Edith, Ibolya, Iza, Márti (bocs, ha valakit kihagytam), köszi a mondókás-dalos tippeket. És Edith, a dalokat nem ismertem... Talán egyet, a felsoroltak közül. :oops: Ibolya, a linket meg fogom nézni!
No, ennyire futotta mára, jó éjt!

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
erpé
 
 


Zsandi:de jó, hogy írtál.Mondani is akartam, hogy azért, mert mi dögrováson vagyunk nyugodtan írhatsz ám, sőőőőőőőőőőőőőt végre képek meg jókedv, meg pizzaevés!!!!! :wink:
Ja elkenődtem rendesen, ettől a magas láztól(Ibolya:tegnap is még 39.6-ig felkúszott :( ), meg hogy nem akart lemenni :( , de biztos akkor a kúp adagolás volt rossz!!!!!!!!!!!!!!!!! :?
Ezzel, hogy 8 óránként felmegy neki még valahogy kivagyok békülve :? , de nem annyira!!!!

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Tündériek a manóid!!!!!Zsombi is imádna csattot tenni a hajába :shock: , de mivel tök rövid így nem megy, de a hajráfot imádja magán!!!!! :shock: :lol:
Látom van mikrójuk a gyerekeknek!!!!Tök jó!!!!!! :lol: :lol: :lol:
És ez a séró Flórának!!!!!Haláli!!! :mrgreen:
Mondjuk kicsit jobban vagyok, főleg , hogy apa itthon van, csak a szombat lesz necces :shock: , akkor nem lesz............gondolhatjátok, hogy Zsombi nem valami együtt működő a szemcseppel kapcsolatban!!!!! :roll: Jó buli lesz!!!!!! :?

Edith:ahogy elnézegetem a vonalzóinkat.................... :shock: :shock: :shock: anyám TE mindjárt szülsz!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Na megjött a jókedv hozzánk is!!!!! :mrgreen:
Nem lázasodott be a drága reggelre, dumál!!!!!(eddig csak bágyadtan pislogott) éééééééééééééééés megevett 1 fél brióst!!!!!! :lol:
Zsombi köhög, meg taknyizik, remélem ő így adja elő :!: és egy kis ördög!!!!! 8) :lol: 8)

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Még este írtam és habár látszólag elküldtem, de most látom hogy nincs sehol.

Kb. annyi volt:
Márti, a betegségekről és hogy erről ki tehet vagy nem tehet. Ezt te szoktad mondogatni, hogy akinek meg kell kapnia a betegséget az meg is fogja. Ebből kifolyólag ha te mindent megtettél (és egy ANYA általában mindent megszokott amire képes, és az ANYA ilyenkor mindenre képes!) akkor NEM a te hibád. Most arra kell koncentrálnod, hogy Zsombi NEM lesz ennyire beteg. Aki 5 kilóval születik az bivalyka. Te meg úgyse érsz rá elkapni.
Na a tegnapi jobban "hangzott", de nagyon fáj a fejem...

Andi, örülök, hogy írtál végre és nem csak "füstölgetsz". A képek.... mekkorát nőttek! Mármint a csemeték. És a két copfoskás... NAGYON JÓ!

Gőzöm sincs még mit írtam, de nagyon fáj a fejem, nem is tudok gondolkodni.

KépKép
kgiulia
 
 


Márti!

Kúpokról:

1 éves kor alatt 1 mg hatóanyagtartalmú: germicid, Germicid C
1 éves- 2 éves korig: 1,5 mg-os: pl. antipiretikus kúp
2 éves kor felett: 2 mg-os: pl. noraminophenazoni

Szóval ne csodálkozz, ha a Germicid nem hatott, kinőtte a lánykád.

Örülök, hogy jobban van a csajszi.

Edit

KépKép

KépKép
edit74
 
 


Sziasztok!

Reggeliben nem ment a net, pedig már akkor meg akartam írni, hoyg ramatyul vagyok, és ha nem jönnék egy ideig (de hátha nem :roll: ) akkor ne aggódjatok. :) Most ismét a derekam és a hasam, úgy, mint múltkor a kórház előtt. :(
Ma edddig még csak szinte feküdtem, ebédet sem főzök, majd eszik István egy rántottát, nekünk még van kicsi leves tegnapról.

Átfutottam miket írtatok.

Márti, sajnálom kicsi ZSombit, de biztos nem lesz baj, és nagyon örülök, hyog SZoni is jobban van.

Zsuzsi, neked is kitartás Szandi alvásához, illetve inkább nem-alvásához. :roll:

Andi, örülök, hoyg írtál, nagyon édik a manók. Micsoda cofija van MArcinak is! :D

Zsuzsi, ugyanúgy tudom a mondókát, ahogy Márti leírta, köszi, Márti.

Ibolya, nem mondtam a dokinak a savat, szerintem ő is csak azt tudná rá javasolni, amit amúgyis szedek. Az éjjel már jobb volt. Igaz, kitaláltam egy házi praktikát rá. Negyed kiskanálnyi szódabikarbóna egy kis vízzel legyűrve, és megköti jól a savat.

Évi, Melyik az amelyiket ismered? A többit majd szívesen leírom, esetleg he kell, elénekelem is őket. Elüldöm mailben a szöveget dallamostól.

Bocs', csak ennyire futotta, ez is tele hibákkal, de most nézzétek el nekem.

És Márti, igen, mindjárt szülök.... :? És még semmi sincs készen, és nem is tudom rendesen végezni a dolgomat. (Csak zárójelben, hoyg tegnap ÜLVE válogattam a babaruhákat és mostam őket - még nincsenek kész- és azt hiszem, ez tett be nekem. Hol van még a többi mosás, vasalás, hoyg a pakkomat is összeüthessem. Minden megvan hozzá csak be kellene pakolni. :roll: )

Mentem... Puszi mindenkinek

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
sedith
 
 


Sziasztok!

Edithlány! Pihizz sokat! Remélem, hogy az segít, és a kórházat még hetekig nem látod közelebbről.
És köszi a felajánlást a dalokról (szövegről és dallamról is), aranyos vagy nagyon, de most ne ezzel foglalkozz, majd ha jobban leszel kicsit.

Julcsi, miért fáj a fejed? Van valami kiváltó ok, vagy neked szokott "csak úgy" is fájni? Jobbulást!

Márti, örülök, h Szoni kicsit jobban van, és szurkolok, h Zsombi tényleg csak az enyhe verziót kapja el.

Zsuzsi, Szandinak is jobbulást mielőbb!

Samu tegnap és ma nem akart bemenni a bölcsiscsoportba. A bölcsiig tök vidáman mentünk, de mikor be kellett volna menni a csoportszobába, elkezdett hisztizni. Egyébként most itthon is hiszti van keményen és gyakran: egyik pillanatról a másikra éktelen sírásba tud kezdeni, és sokszor nem is tudom, mi volt a kiváltó ok. Szerintem ő sem tudja... Ja, a bölcsiben aztán hamar megnyugszik, de most ilyen kis síróspityogós lett - ez eddig nagyon nem volt jellemző.
Remélem, hogy rövid lesz ez a korszak, mert borzasztó.
évi

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
erpé
 
 


Sziasztok!

Márti, de jó, hogy reggel nem volt láza, és hogy evett is egy kicsit. És most hogy van?
És a Zsombi?

Zsuzsi, Szandinak is mennek ezerrel a gyógypuszik.

Edith drága, pihenj amennyit csak tudsz.

Andi, hihetetlenül szépek ezek a manók. Marci szemén látszik is, hogy minden rosszban benne van! :wink:
Óriási gratula Flórának a bilizéshez. Jó úton halad!
És írod, hogy már mondogatnak ezt-azt. Látod, ők is fognak beszélni! :lol:

Iza, Dénes jobban van?

Évi, sajnálom a hisztiket. Üdv a hisztis pasik táborában.

Az Ádám tegnap kapta élete első hidegzuhanyát a fejére. Illetve nem zuhany volt, (szívem szerint az lett volna) csak hideg vízzel jól megmostam az arcát. De jó hideg vízzel! Aztán letettem, hogy most hisztizz, ha akarsz. Pár perc múlva azért megtörölgettem, de le is higgadt.
Ugyanis verekszik. Nem kicsit. Olyanokat leb@sz nekem és az apjának, hogy csak na. És mikor rácsapok a kezére, szó nélkül, dühből visszaüt. Aztán meg fordul egyet az agya, odajön és puszit ad, megsimogat. Nem is értem.
Azt, hogy milyen hisztiket lever már le sem írom.

Tegnap meg jól kibeszéltük az eséseket. Erre jöttünk haza a boltból, én zárom a kaput, ő rohan előre. Erre megbotlott a lábtörlőben, és kőkeményen lefejelte a lépcsőt. De úgy!!! A két szemöldöke között óriási dudor, lejött a bőr és kékes-zöldes-lilás. A puklit lenyomtam, de iszonyatosan néz ki a feje. :cry:

Na mentem, ma van az István szülinapja és itt sertepertélek, hogy minden kész legyen mire hazajön.


Barbi
Kép
b_barbie
 
 


Márti, az jó, hogy jobban van Szoni. Reméljük így is marad. Zsombival mi a helyzet?

Barbi, hát amiket leírsz Ádám eséseivel kapcsolatban... Én is belesajdulok! Én nem is tudom mit csinálnék ha az enyimek ilyeneket esnének. Bukósisak? 8)
Istvánodnak pedig sok-sok boldog szülinapot kívnánunk.

Edith, azért minimum sms-t írj valakinek, hogy mi van, ha van valami. Nem tud a hugod segíteni mosni meg válogatni? Azért még ki kéne húznod pár hetet... :? Hideg van kint, növesszen csak zsírpárnákat az a picibaba...

KépKép
kgiulia
 
 


Évi:én is remélem, hogy nem hisztizik többet bölcsi előtt a Samu!!!!! :shock: Rossz lehet így beadni!!!!! :?

Edith:pihizz, pihizz , pihizz!!!!!
Meglesznek a rucik is , max. mikor a kórházban vagytok, hugod biztosan szívesen segít!!!!! :wink:

NA megjöttek apáék a dokitól, -mi itthon maradtunk, mert a Zsombi már "hót koki "volt, nem is tudom mikor ébredt reggel :oops: , apja felkapcsolta a gyerekszobában a villanyt és ott játszott a kismaszat egyedül :shock: :D -szóval nem lát rajta semmit, mondta, hogy nem baj ha nem eszik csak igyon, megint írt olyan ásványianyagos lötyit, azt kell iszogatnia!!!!

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Szoni kedve amúgy még nem az igazi :? , fekszik meg nyűgös, gondolom nincs is ereje, de én már ettől is boldog vagyok, hogy nem lázas és nincs nagy gond!!!!
Zsombi taknyis m eg köhög :? , ja és Rolandkám is 38 fokos!!!!! :?

Barbi:
ezt küldük IStvánnak:
Kép

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


És azért is tiszta szerencse, hogy én jól vagyok vagyis MI:lol: , mert anyós most csinál hidegtálat, a Roland öccsééknek,mert holnap ott szülinapi buli lesz, amire mi nem tudunk eleve menni, mert a drágám dolgozik :? ................szóval én úúúúúúúúúúúúúúgy be fogok kajálni, hogy a szemem ketté áll!!!!!
Mert így nekünk is csinál külön!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Sziasztok!!!!

Edith!!!!!!!Annyira remelem hogy jobban leszel,iszonyu elkeseredes volt az irasodban!!!! :cry: Ne csuggedj ennyire!!!!A pici mar eleg nagy tehat barmikor johet,Te meg szepen pihenj es ne ragd Magad a babruhak miatt!!!!Emlekezz vissza,a multkor is osszefogott a csalad a konyha ugyeben!!!! :wink: Szoval csak fol a labakat egy magas parnara es fekvesbol enekeljetek a dalocskakat!!!!!!!Sok puszi Neked!!!

Martikam!!!!
Akkor Szoni jobban van!!!HUrra!!!!! :D Zsombi tunetei mennyire fokozodtak?Es Roland is lazas??? :cry: Nem maradhatna otthon par napot?Hiszen beteg!!!!
Sok puszi Nektek is!!!!Ja,es ugye csak vicceltel most velunk,amikor arrol irtal hogy ...le sem irom!!!!Tudod az anyasaggal kapcsolatban....
Ezt remelem azota mar kiverted a buksidbol!!!!!!!!! :roll:

Barbi,Evi!!!!Tenyleg nagyon tudom ajanlani azt a ,,korlatokrol''szolo konyvet....Vekerdy irta az eloszot,O is nagyon ertekelte....Sok hasznos tanacs es erdekes tortenetek valtakoznak a konyveben....
Istvannak BOLDOG SZULINAPOT!!!!!!Szepszemunek meg puszild meg a bukcijat helyettem is!!! :D

Kepzeljetek,nalunk akkora ijedelem volt ma hajnalban...Most jottunk a Laszlo korhazbol...Denesnek nem mult a hasmenes es mar ileszto volt a tunetegyuttes...Telefonaltunk a belgyogyasz baratnak,es azt mondta hogy azonnal beszel a Laszloban az orvos kollegaval,mert ez bizony lehet hogy szalmonella mergezes....
Keszuljunk ra hogy biztosan bennt tartjak,stb.stb.
Berohantunk,vittunk ,,mintat''is.Kiderult hogy nagy valoszinuseggel egy (elfelejtettem a nevet milyen)virus,ami etelen keresztul (csirkehus es tej)jut a szervezetbe.Szerencsere nem veszelyes csak nagyon kellemetlen es nem tudjak kezelni,az a legjobb ha magatol urul a szervezetbol. :roll: Nehany nap a lefutasi ideje,allitolag kis hazankban eleg gyakori... :roll:
Lenyeg a lenyeg ugy tunik tenyleg kicsit javul a helyzet az ijedtseg utan,mert azota kevesbe latogatott hely a WC.De nagyon ijeszto volt,komolyan....Tenyeszetes hetfore kesz,de szerencsere lehet jatszani a koncerten.Ugyhogy most kis lepesekben kezdi a gyakorlast,ma mar kicsit normalisabban is lehet etkezni,remelem az is erot ad.Nagyon osszeszedtem a tudomanyomat....

Megyek is,bocs hogy most nem irtam tobbieknek...
Timi hol vagy mar????????????Gyere ,jelentkezz legy szi....

Puszi Mindenkinek!!!
rillisz
 
 


Iza:ez tényleg elég ijesztően hangzik!!!!!! :shock: Még szerencse, hogy "csak" ez volt a gond!!!!!! :roll:
Komolyan mondom csak beteg ne legyen az ember :roll: , pláne a gyerek ne!!!!!!
Roland itthon maradni?????? :shock: Sajna azt nem tud :( ....nem is mondtam az autónk is beteg :? , pár dolgot ki kell rajta cserélni........pont most...........mázli, hogy az ajándékok megvannak, max. nem eszünk!!!!!! :lol:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Zsuzsi:mi a helyzet?????

Ibolya:fogad????? :roll:

Timi, Zsu:elvesztetek ti is????????????????? :shock:

Barbi:és mi jót főztél az Istvánnak?????? 8)

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Sziasztok!

Márti,örömmel olvasom,hogy már Szoni kicsit jobban van.Zsombinak hogy sikerül becsöpögtetni a szemébe?Nekünk egy tuti nem menne :oops: .Párodnak mi baja?Csak láz?
Köszi kérdésed,fogam jól van,nem fáj,de muszáj megcsináltatnom,mert letört egy darab belőle :cry: .Már bejelentkeztem, de csak péntekre kaptam időpontot-ami annyira nem is baj,igy van időm lélekben felkészülni :oops: .Nem tudom,ki hogy van vele,de én ugy parázom a fogorvostól,hogy inkább 3x elmegyek a nőgyógyászhoz mint 1x hozzá.

Iza,hát ez tényleg nagyon ijesztőnek tűnik.De ha már a betegednek van "ereje"gyakorolni,akkor azért tán már annyira nagy baj nem lehet :roll: .

Barbi,Istvánnak én is szeretnék sok boldog szülinapot kívánni!!!!
Ádámnak meg :roll: ..........hát jó lenne,ha megtanulna ügyesen esni :lol: .

Edith,remélem már sokkal jobban vagy a de.bejelentkezésed óta.És tuti,hogy a hugod mindenben a segítségedre fog sietni/csak kérd/ ,hisz a konyhát is milyen ügyesen megoldották.

Andi,Flóra hihetetlenül ügyes a bilizéssel.Nagyon sokat fejlődnek az utolsó bejelentkezésed óta.És ahogy nézem a képeket,nagyon ügyesen eszik a pizzát is-pedig még nem is olyan régen azon izgultál,hogy meddig kell még turmixolnod a kajájukat :lol: . És hát ez a hajzat Kép

Mi ma rokonlátogatáson voltunk Nyíregyházán ezért is nem jelentkeztem.Gergő hihetetlenül nyugisan birta a majd 3 órás utat oda is -vissza is -róla tudni kell,hogy már fél óra ülés után unja magát és ordit.
Viszont,hogy ne induljon kellemessen a napunk,ezért éjjel már 1 órakkor keltett /éjfélkor feküdtem le aludni/ majd 1/2 3-tól 1/2 6-ig kisebb-nagyobb megszakításokkal fent voltunk.Nem sírt,nem volt hiszti,csak szerintem nem volt álmos :roll: egyszerűen én lefektettem ő meg 1-15 perc múlva már állt a kiságyban és szólongatott.Ha nem keltem fel,akkor azért már feltekerte a hangerőt,hogy tuti,hogy még az Encsi is meghallja :cry: .Igy kénytelen voltam felkelni és ujra visszafektetni.A végén már magam mellé is vettem/elveimet feladva/,de ott sem tudott elaludni,azzal szórakoztatott,hogy csikizett.7-kor meg ébresztő,mert azért a lánynak suli volt.
bibolya
 
 


Na írtam, erre elveszett :(

Megyek is alunni.

Mindenkinek jobbulást, mennek a gyógypuszik innen is...

ZSu

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


Sziasztok!

Márti: örülök neki, hogy Szonó jobban van, pár nap múlva, már csak egy rossz emlék lesz az egész. Te meg továbbra is tartsd magad ahhoz, hogy úgy sem kapod el, és akkor tuti nem leszel beteg.
Rolandnak is jobbulást, szegény nem lehet semmi így meni dolgozni.
Mekkorának jósolják a kiscsajt, vagy ezt még korai megmondani? Mi van akkor, ha olyan nagy lesz, mint Zsombi, akkor is szülhetsz otthon? :roll:
Köszi a mondókát.

Edith: pihiz nagyon-nagyon sokat, csak annyit csinálj meg ami feltétlen kell. A többi meg ráér. Vigyázz magadra, már csak pár hetet kell kihúzni.

Barbi: megmondom őszintén a hideg is kirázott, ahogy olvastam Ádám esését.
De sajna ezek elkerülhetetlenek.
Istvánnak én is nagyon boldog születésnapot kívánok!

Ibolya: én nem félek a fogorvostól. Inkább max. fél óra szenvedés a dokinál, mint napokig, hetekig szenvedni egy fájó foggal. :wink:

Nem tudom, ki hova jár fogorvoshoz, de úgy hallottam jövőre megint fizetni kell az SZTK-ban is. :evil:

Iza: jobbulást Dénesnek is!
Nekünk is volt ilyen bajunk, sajnos tényleg az a legjobb, ha hagyjuk, hogy minden távozzon a szervezetből.

Andi: én is örülök, hogy jelentkeztél!
Szuperek a képek, Flórának hatalmas gratula a billizéshez! Copfos kép nagyon édes.

A Szandi két napja, mutat a pelenkájára, ha pisil vagy kakil és mondja, hogy bili. Persze még nem sikerült elkapnunk a pillanatot, de azért már haladunk. Azt hiszem a baba hozta meg a kedvét, megitattuk, majd a bilire ültettük és látta, hogy folyik belőle.

Amúgy változatlanul nagyon ramatyul van, voltunk dokinál, valami vírus. Nem kapott semmit (nem a mi dokink volt, legalább most a Ferkó is belátta, hogy nem sarlatán a miénk, más se ad mindenre gyógyszert), a szokásos C-vitamin, lázcsillapítás ha kell (ez a doki a 38 foktól ajánlja), fenistil csepp, köptető.
De el kell mondanom a Szandi minta beteg, rengeteget alszik (délután 3 és fél órát), fekszik az ágyban akár 1 órát is és nézi a meséket. Nem hisztizik, csak ha orrot szívunk, csak enni nem akar, de legalább iszik rendesen. Azért így ki lehet bírni vele, remélem nem most kiabálom el, de tegnap csak 2x ébredt a köhögésre, de ivott egy kicsit és vissza is aludt.
De ha választanom kell, inkább legyen egészséges és eleven, mint ilyen kis minta manó. Komolyan már hiányzik a rosszasága.

Zsuzsi

KépKép
zsuzsi78
 
 


Zsuzsi:Szoni meg annnnyira nyűgös, hogy el sem tudom mondani!!!!Már most éjjel is kicsit kiakadtam, mert lefeküdtünk , alig aludtunk erre anya-anya, addig hangoskodott míg Zsombi felébredt, erre meg nyavajog, hogy miért nem vagyok mellette!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :x :?
Ha a mai napot túlélem nem is tudom mit csinálok!!!! :roll:
Zsombit 2 héttel a születése előtt 3500 gr-ra becsülték :shock: , tehát passzolom. :roll:
Nem is tudom mi lesz még, most csütörtökön volt egy megbeszélés a kormány meg a bábaszövetség közt majd kiderül!!!!!December közepén megyünk ismét a Nanduhoz!!!!

Ibolya:izgisek a cseppentések, eddig a Roland csinálta, de hogy tegnap délután elment , átvettem a stafétát.Csóri gyerek úúúúúúúúúúúgy összezárja a szemét, rá kell dumálni, hogy nyissa ki!!!!!!! :shock:

Iza:és nyugodj meg Roland felől, jobban is van és ha hazajön vasárnap, pár napot itthon lesz, mert kedden szabin van!!!!! :wink:
Amúgy nem is tudom mi lenne velem nélküle, Szoni meg olyan undok tud vele lenni, jó persze ilyenkor én kellek neki, de az apja tényleg megtesz mindent érte, tegnap ecseteltem is a lánynak, hogy nagyon kevés apuka csinálja meg amit a jóapja!!!!!!!

Zsombi meg szeretgeti , símogatj a Szonit biztosan nem érti, hogy miért fekszik ennyit, a kiscsaj persze ezt is nehezen viseli!!!!! :roll:

Bár az jó jel, hogy apukám vasárnap tartja a szülinapját-nem tudom, hogy megyünk-e :roll: - de a Szonó nagyon festeni akar neki 1 képet!!!!! :shock: :D Mondtam neki, hogy ha jobban lesz, mert azért ágyban fekve nem tudja megcsinálni!!!!!! :shock: :shock: :shock:

Zsu:próbáld meg még1x!!!!!! :wink:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Márti: kitartás, mára remélem, már jobban vannak a manók.
Gondolom nálunk azért is könnyebb, mert nekem csak a Szandira kell figyelnem. Nincs miért hisztiznie, hisz egész nap az ő kedvét lesem. De azt nehezen viseli, hogy az apja is beteg, nem érti miért nem úgy játszik vele, mint máskor. Tegnap este elaludt a Ferkó az esti tápszerezés alatt a csajszi meg addig lökdöste, amíg fel nem ébredt.
Roland jobban van?
Ha meg tudsz valamit a nandutól, azért osztd meg velem is, kíváncsi vagyok mire jutnak, egy két kritérium elég érdekes (viszont van abban jó is, hogy engedélyezik, ha jól tudom eddig elég nehéz volt beszerezni a papírokat szülés után.)

A Szandi még mindig alszik, felébredt 8 kor, adtam neki tápszert meg is itta az egészet, és vissza is aludt. Remélem a pelus kibírja, mert azt nem cseréltem le. :oops:

Ibolya: nekünk se jön össze az együtt alvás. Szerintem, nem szokták meg a manóink, legalábbis a Szandi is egyből valami huncutságon töri a fejét, ha magamhoz veszem.
Vagy éppen a fejemen keresztbe akar feküdni, amitől meg én nem tudok rendesen aludni. :shock:

Zsuzsi

KépKép
zsuzsi78
 
 


Márti,hogy vannak a gyerekek?Ez a hajnali irás a gyerekek miatt van,vagy csak a picurod nem hagy aludni?

Zsuzsi ugy látom akkor most nektek is kijutott a "jóból".Gyógyuljatok ti is meg minnél hamarabb.Ez a sok alvás meg kifejezetten jó a szervezetnek /meg az anyukának is :oops: / betegeskedés alatt.

Nekem meg ma aranyéletem van :lol: .A Gergő porszívóz,de elmutogatta,hogy dugjam be az áramba :lol: -igaza van,ugy az igazi :lol: .
Ma éjjel meg egy hang nélkül aludt,nem volt ébredés csak reggel 1/2 7-kor.
bibolya
 
 


Zsombiról nincs hírem, kicsit nyűgös volt, lement anyóshoz, előtte a fülét fogdosta :shock: :roll: , de még nem jött fel!!!!
Szoni lázas lett most déelelőtt, anyósom meg:iszik eleget a gyerek????Hívjak hozzá orvost :shock: :shock: :shock: , mondtam neki, hogy csak nem feltételezi, hogy nem figyelek rá, erre ő nem kell egyből a legrosszabbbat gondolni mármint róla, ja kössz!!!!!!! :evil:

Most lement a láza, FELKELT EGYEDÜL AZ ÁGYBÓl és most festeget!!!!!!!Remélem ez már a javulás!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :roll: :lol:
Na majd látjuk!!!!!

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Márti, örömmel olvasom a hírt, hoyg Szoni jobban van. Remélem, ZSombinak sem romlik az állapota! :)

Zsuzsi, jobbulást nálatok is mindenkinek! :)

Tegnap estére a pihenés ellenére sem voltam jobban, de éjszaka szerencsére sikerült pihennem. Ma még nem fájt a derekam, illetve semmim se fájt, de csak nagyon lightosan teszek-veszek. Azért az összes babaruha már ki van mosva, a kórházba való cuccok meg kivasalva. A többi ruhák meg kupacokban mindenfelé, na azokat kell elpakolgatnom még. Mivel nagyon szép az idő, gondoltam, beiktatom még az ablakpucolást, de ezzel inkább az a hátsó szándékom, hoyg üvegmatricákat tudjak tenni rájuk. :D Határozott szándékom, hoyg ma este és holnap délelőtt csakis ezzel foglalkozom, mármint matrcakészítéssel, holnap délben-délután meg szülinapozunk a sógornőméknél. A kisebbik kersztfiúnk ma lett 8 éves.

Aranyosak vagytok, hoyg a húgomra rásóznátok egy csomó munkát! :lol: :lol: :lol: NAgyon szívesen szokott segíteni, és mivel hétközben (még) itt van, igénybe is veszem. A porszívózás, felmosás, szemételvitel általában mindig az ő dolga már egy ideje, de bepakolja a ruhát is, az edényeket is a gépekbe, illetve tereget, ha kell. Azonban mindezt nem egyetlen nap alatt, mert általában későn du. 4 körül érkezik haza nagy fáradtan, másnapra meg készülnie kell, és mivel tanítóképző középiskolába jár, még külön kell tanításokra is készülnie. Hétvégén nem tud maradni, mert olyankor édesanyámék vannak piacon és otthon kell elintéznie állatokat, lakást.
A takarítástól nem is félek, írtam, mert azt ha kell mélkülem is megcsinálják, valóban, de a ruhákat és főleg a babaruhákat nem tudnám rábízni senkire. :roll: Ő segítene, de nem tudna. Hisz 18 éves. Honnan klegyen fogalma, mikor melyik ruha a jó, stb. Na, de megleszek ezzel is, már látom a végét. Igaz, most még nem vasalok, majd, ha a takarítás is meglesz és én csak "unatkozom" majd, akkor kicsinként ki is vasalok.

Más nem is jut eszembe, miről volt szó.

Ja, de igen, Iza, a körkérdésed. :)
Én nem vagyok a túlzott fertőtlenítés híve. Míg kb. 2 hós koráig Krisztának minden étkezés előtt kifőztem a cuccait, utána már csak egyszer napjában, szép lassan pedig már csak elmostam, illetve akkor főztem ki, amikor használatba vettük az újat. AMint meg mászni kezdett, úgyis fölösleges lett volna az ilyesmi. Persze, a porszívózás, felmosás, a minimum volt, amit naponta tettem. De igaz, soha semmilyen szájfertőzése aftája vagy ilyesmije nem volt!
Persze, ha megsimogatott egy cicát esetleg, akkor feltétlenül kézmosás. (LAkásban nincs, nálunk sem, sem a közeli rokonságban, és nem is tudnám elképzelni.) De a patakparton, amikor homokozott, mégsem moshattam a kezét 5percenként! Szóval ésszerű határok között képzelem el ezt a dolgot.

NA, mentem, szép napot mindenkinek! :)

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
sedith
 
 


Sziaszotok!

Nem volt netünk. :x

Az István köszöni szépen a köszöntéseket Nektek. Aranyosak vagytok.
Márti, hamis vadas csináltam neki. Nagyon szereti, én nagyon nem. Úgyhogy kínlódtam rendesen, mivel meg kellett kóstolnom, de úgy útálom! Végül is, állítólag finom lett. :wink:

Na, folyt.köv. mennem kell.

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


Na, megint itt. Csak az előbb hazajött az István. Erre most már el is ment. Evett, pihent 1/2 órát és ment tovább dolgozni.

Zsuzsi, azt hiszem te kérdezted a múltkor, hogy bírom, hogy folyton dolgozik. Hát szarul. Magányosan. Ha hazaér meg már olyan fáradt, se beszélgetni se élni nincs kedve. És már kb. az Ádám előtt elalszik.
Legalább lenne nyár, hogy tudnánk sokat kint lenni az Ádámmal. De így, hogy sötét is van, hideg is, be vagyunk zárva...
Ez van, mi vállaltuk. Ülhetne itthon a szoknyámon, de akkor pont éhen halunk. De nem dolgozik mindig ennyi sokat, csak most van rengeteg munka. És hát, rengeteg munka = több pénz.

Mártikám, hogy bírod a mai napot egyedül? Manócskák hogy vannak? Kérek képet a Szonó festményéről!

Zsuzsi, Szandinak továbbra is mennek a gyógypuszik.

Edtih drágám, azért csak kimostad a ruhákat! :wink: Pihenj, bár már unalomig mondogatjuk neked.

Mennem kell, az Ádám idevágta hozzám a hintáját. Szerintetek mit akar? :wink: :lol:

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


Sziasztok!

Hogy vannak a betegeskedők?Márti,Iza,Zsuzsi,Edith?

Márti,sikerült a festés Szoninak?

Edith,ugye nem mondod komolyan,hogy még ablakot is akarsz pucolni :evil: ?Koszos ablakra is ragad az üvegfesték :oops: :lol: .

Barbi,elhiszem,hogy szar az egyedüllét,nekem is volt benne részem egy darabig,de mi inkább a kevesebb pénzt választottuk :oops: ,igy legalább látta a lányát felnőni /igaz,nem az elejétől fogva,néha meg is jegyzi,hogy most hogy itt a Gergő már látja,hogy anno miről maradt le,és hogy milyen jó,hogy most részese ennek az egésznek/

Többiek?Mit csináltok ebben a ramaty időben?Főleg Timi,Edit ti tüntetek el megint nagyon :oops: .

na megyek,kiszedem a muffinokat a sütőből :lol: :lol: :lol:
bibolya
 
 


Mi nagyon nem vagyunk jól :cry:
Tegnap délután már jó kedve volt, eszegetett is, erre este 9 körül 40 fokos láza lett :shock: , letudtam vinni, de aludni nem tudtam egész éjjel, haza jött apa és mentünk az ügyeletre , szörnyen vette a levegőt, akkor épp nem volt lázas!!!!
Diagnózis:rettentő csúnya a torka , folyik le hátul a cucc és kezdődő tüdőgyulladás!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :cry: :cry: :cry:
Persze apám mondta, hogy miért nem vittük előbb??????????????Szombat előtt szerintem a péntek volt és ugye akkor látta a körzeti, azt mondta az ügyeletes, hogy nem tudja akkor volt -e már mert ez napról napra változik, de így is csak pici jelét hallotta, szóval mázli, hogy ő észre vette!!!!Anyósom is vádolgat kicsit, miért nem hívtam mentőt??????????????????,De a láza lement , hajnalban kezdte furán venni a levegőt, és én a Rolanddal biztonságban érzem magam, de persze erősen fontolgattam a mentő kérdést bár fogalmam sincs, hogy azt mikor kell hívni!!!!
Szóval borzalmas anya vagyok ez már bízti, írni sem akartam de ez most terápiás célzatú is , mert megbolondulnék ha magamban tartanám, vissza sem olvasom , mert nem.
Szóval ide jutottunk, még mindig vacakul van, de már nem lázas és dumálgat, nagyon reménykedem, ja és befújos inhaláó valamit is kapott, hogy könnyebben lélegezzen azzal már nincs gond.
Anyós itt van, Roland alszik én meg majd összeesem, nem tett jót, hogy nem aludtam, öntöm magamba a kávét, aminek Nissza baba nem biztos, hogy örül, de nagyon rendes!!!!!

Na puszi nektek, majd ha helyre jövök írok!!!!!

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Kedves mamák-papák és babák

Eladó Baboo babahordozó!

Olyan mint a Baby Bag.
Hasonlít a kendőre csak korlátozottabbak a hordozási lehetőségek, ellenben egyszerűbb a használata és nem kell a rengeteg anyaggal bajlódni, ha éppen nem használjuk, ráakasztva a babakocsi tolókarjára pakolóterületet nyerünk.


Nagyon jó minőségű, vidám színes pamutból.

Két pozicióban, újszülöttkortól hordozható. Eleinte fekve később ha már a baba ülni tud csípőhordozásban.



Honlapomon többet is megtudhat a hordozóról.

http://www.gportal.hu/portal/babooo

Mi nagyon szerettük, kisfiamat kb másfél éves koráig hordoztam.

Ára 8500 Ft


Képek és információk a hordozóról:

http://www.babanet.hu/tarsalgo.....mp;start=0
http://www.gportal.hu/portal/babooo/

A képen látható babák életkora:
első baba 3 második 5 harmadik 20 hónapos.


KépKép
KépKép
KépKép

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Edit!

Jobbulást!
Vigyázz magatokra!

puszi

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Márti,hát ez nagyon gáz!De hidd el,ha a doki sem vette észre,akkor neked miből kéne tudnod hogy tüdőgyulladása van Szoninak?Voltatok dokinál kapott gyógyszert-mi többet tudtál volna csinálni?Nyugi,mindent jól csinálták-most sajnos tömd bele az AB.,pár nap és már csak egy rossz emlék lesz.
Fel a fejjel és kérlek jelentkezz,hogy mi van a gyerekekkel.Zsombival amugy mi van?És kérlek próbálj te is pihenni egy kicsit.
bibolya
 
 


Sziasztok!

Márti: fejezd be, nem te vagy a hibás!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nem vagy orvos, hogy előre megmond mi a gyerek baja (amúgy lehet, hogy délután még ők se tudták volna megmondani), ha lement a láza, miért hívtál volna mentőt???? És ahogy észrevetted, hogy furán veszi a levegőt mentetek az ügyeletre! Úgy utálom, hogy utólag mindenki olyan okos. :evil: Nagyon jól csináltad, ennél többet nem tehettél.
Küldök egy hatalmas ölelést és egy nagy puszit, remélem oda ér!

Edith: nekem nagyon úgy tűnik, hogy elért téged a szülés előtti takarítási láz, de ez még egy kicsit korai. De ha már annyira ablakot akarsz pucolni, akkor 1 nap csak 1 csinálj meg. :wink: Vigyázz magadra, és pihiz sokat. – gondolom mennyire unod már ez hallgatni.

Ibolya: muffint küldhetsz nekem is, a csokisat imádom :lol:

Mi továbbra is sz@rul vagyunk, sajnos tegnap éjjelre nekem is megfájdult a torkom. :? A Szandi nagy érdekes, mert hol hurutosan köhög, hol meg szárazon, így nem tudom eldönteni mit adjak neki. :shock: De legalább nem lázas. :oops:

Megyek mert felébredt a kishercegnő.

Zsuzsi

KépKép
zsuzsi78
 
 


Bocs', hoyg csak ennyi vagyok, de megyek lefeküdni. Ma egész nap csak tekeregtünk. De nem tudtam megállani :roll: :P : mi durva egy ablakpucolásban? :shock: Kívül-belül áttörülni 5 db. ablakszemet! Nekem ez nem annyira kiakasztó. De tényleg, félórába sem telt asszem! :roll:

Márti, nagyon sajnálom a történteket. Kicsi drága, csoda, hyog nem tartottak benn vele a kórházban! Azért te is próbálj aludni, mert különben nem lesz jó vége! És ZSombi hogy van?

Nézzétek el, hoyg másnak nem reagálok most, holnap pótolom (remélem) de ezt sem hagyhattam szó nélkül! :(

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
sedith
 
 


Márti, most olvasom elborzadva mit akcióztatok az éjjel. :cry:
És most hogy van az a kis drága?

Mentő vagy Roland, én is úgy gondolom, ha éppen nincs láza, de látom, hogy valami gáz van, akkor irány a kórház, ügyelet, bármi. Nem szarakodnék a mentővel. Anyóskádnak meg mond meg, sokszor olyan sokára ér ki a mentő, hogy addig 100x megjárjátok az orvost. Sajnos így van.
És a borzalmas anyára visszatérve pedig, akkor lennél az, ha látod, hogy valami nagy gond van a gyerekkel, de mondjuk se nem hívsz orvost se nem viszed le és nyugodt szívvel visszafekszel aludni. Na, akkor mondhatjuk, hogy borzalmas anya vagy!!! :x :x :x És ha legközelebb így teszel én magam mondom, hogy igen, te egy borzalmas anya vagy!
De csak azt tudom mondani, amit a Zsuzsi is írt, utólag rohadt könnyű okosnak lenni!

Most jól felhúztam magam ezen. Nem elég, hogy a szíved szakad meg, hogy beteg a gyereked és nem tudsz segíteni, még bántanak is az okosságaikkal.

Edith drágám, én is megpucoltam az ablakokat, másnap meg befeküdtem a kórházba. De 6 lóval sem tudtak volna visszatartani, annyira bántott, hogy koszos az ablak! :wink: (ja, én le is estem a székről, a fehér szőnyegpadlóra meg kiöntöttem a koszos vizet. majd leültem és sirattam a szőnyegemet. :lol: )
Én is úgy gondoltam akkor, (szerintem most is), hogy gyorsan, kb. 5 perc alatt kész vagyok, ennél már fárasztóbb mondjuk a konyhában húst panírozni és sütni 1/2 - 1 órán át. :wink:

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


Sziasztok!

Márti, ahogy a többiek is mondták - próbáld ne magadra húzni, ami a többiek száján kicsúszott. Szoni meg fog gyógyulni, a szövődmények meg attól szövődmények (mellékhatások), h nem lehet előre látni őket - mint most a tüdőgyulladást. Ne okold magadat! Nem hiszem, h apukád vagy akár anyósod hibáztatna téged, de - Zsuzsi milyen igazad van - ilyenkor mindenki okos szeretne lenni, tanácsokat adni, és sokszor meg sem gondolják az emberek, hogy ez másokban mit vált ki...
És tudom, h könnyű mondani, de próbálj meg pihenni.

Edith, Barbi -az ablakmosást (mint a legtöbb házimunkát... :wink: )én elég munkás cuccnak érzem, pláne novemberben - azért ilyenkor nem 20 fok van :) Meg én panelban lakom, ahol a hagyományos ablakot szét kell szerelni, 4 felületet lemosni ablakonként, ráadásul min 2x lemosni, meg a csodaszerekkel csillogóvá tennia... Szóval nekem egy ablak nem 5 perc és mégcsak nem is 10... Úgy örülök emiatt (is) az új ablakoknak, mert ez ugye nem szétszedhető, mint a hagyományos, így 2-vel kevesebb üvegfelület / ablak.
Bár Barbi, az is igaz, h a rántotthús is sok idő - nem is nagyon szoktam azt csinálni... Vadasba meg bele sem vágnék :oops: Hány órán át készült?

Zsuzsi, gyógyulj meg mihamarabb! És Szandi hogy van a köhögésen kivül? Nagyon kínozza? Ha meggyógyultatok, tegyél fel képeket, nagyon régen láttuk már Szandit!

Timi, végül történt valami Zsoltifiad ügyében?

Mi a hétvégén hazamentünk a szüleimhez, szülinapozás volt, meg dédilátogatás, meg temetőbe mentünk ki (hallottak napján az ország másik felén voltunk más rokonoknál), meg végre megnéztük öcsémék házát (nemrég vették, gyönyörű) - szóval jó kis sűrű prgunk volt. Fárasztó is. Most már jó lenne egy hétvégét itthon is eltölteni, a lakás kezd kissé kaotikus lenni, a vasalatlan a fejemre nőni - ezek rendbetételéhez kellene egy hétvége itthon :)

Jó éjt, mindjárt leragad a szemem.
Évi

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
erpé
 
 


Sziasztok!

Márti, hogy vagytok?

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


Drága kicsi Virág baba! Nagyon boldog névnapot kívánunk Neked!

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


Virágnak én is nagyon sok boldog névnapot kívánok!!!


Kép


Barbi,és mi az hogy baba?Itt már lassan oviba :lol: menő lurkók vannak :lol: !
Kész ifjú hölgyek és urak-itt baba majd az Edith és a Márti kislánya lesz nemsokára :lol:
bibolya
 
 


BOLDOG NÉVNAPOT VIRÁGNAK!!!! :) :) :) :) :)

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
sedith
 
 


Most beszéltem a Mártival (nem tudom, hogy tud-e jelentkezni, de biztos nem haragszik meg, ha beírom), vinni kell a Szonót a Budai Gyerekkórházba. Állítólag a fél tüdeje csúnya, úgyhogy befektetik. :cry: :cry: :cry:

Barbi
Kép
b_barbie
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?