Új privát üzeneted érkezett!

Hú már én is vártam a feleségeket! :oops: :oops: :oops: :lol: De remélem az Rtl nem kezdi még el a vészhelyzetet, mert azt is szerettem és keddenként volt. :?

Noémi és Veronika

KépKép
fnoe
 
 


Alexa!
Nagyon ügyi Martinka!:)
Hogy kell ecetezni a gépet? :oops: :oops: :oops:

Noémi és Veronika

KépKép
fnoe
 
 


Sziasztok!

Noémi, én úgy szoktam, hogy engedek a mosógépbe vizet majd mikor egy kevés ment bele leállítom és töltök bele ecetet, majd hagyom ázni egy éjszakán keresztül. Na és akkor jöhet a 90 fokos mosás. :-)

Kép

Kép
antekirt
 
 

 
 

Sziasztok!
Ezazecetelés tetszik.Nem is hallottam még.De ha én engedek a mgépbe vizet,nem engedi kinyitni.. :?

Brigó! Naon vagány Zsombi! Olyan a haja,mintha melírozva is lenne!! :shock: Kis szőke tincses. Sztem nagydumás csávó lesz, úgy nézem. (Ez csak úgy ránézésre)

Alexa! Ügyesen áll Martinka!! Milyen kis figyelmes vagy apával! Aggódó anyuka! De ez így van rendjén! Reméljük megy majd minden simán!

Jött az előbb a futár, hozta a csúszásgátlót, fogszabis cumikákat, előkéket,tanuló poharat - boríthatatlan.(Gyorsan fel is avattuk, de drága kis falatom csak megy a pohár után-hajol, nem ő dönti. Na majd megtanulja gondolom.Azért fogja és ez haladás!
Ja meg még sarokvédőt rendeltem,az is ákciós volt! :)

Képzeljétek. 37,7 a hőm, fáj a torkom,fejem. Hogy én mindig ilyen benga vagyok. Mióta szoptatok. Nyilván kevés a vitamínó! :roll:

Csináltam egy tárhelyszerű izét. Egyelőre keresztelős képek vannak fent, majd bővítem valahogy. http://oroszcsalad.spaces.live.com Ez az. Meg letöltöttem az MSN-t. Hogy kell azon személyt keresni? Skype nyilván csak jobban tetszik nekem.. :roll:

omr
 
 


Ha belenéztek az oldalba, vigyázzatok, mert zenés. Csak mert mi sokszor úgy hagyjuk a hangfalat, aztán ha vmi zenés, képes felébredni a csaj.

omr
 
 


Jeep: hello! :D

A fiúkák nagyon édesek! Zsombi és Martin!

Na asszem, felébredt a csaj. :roll:

Kép
Kép
tinu
 
 


Sziasztok!
Én is már jó régen jelentkeztem. De mire végigolvasom a három-négy napos terméseket, addigra nincs időm írni. :( Most is csak azért, mert nem kell ma főznöm a picinek, mert kivételesen bébihamit kap. A ritka jövetelre csak annyit reagálnék, hogy én valóban elolvasom mindig, amit írtok, de ennyi. Írni már tudok, mert felébred, sír, hazajön a család többi tagja, stb. De nem hiszem, hogy a többiek hozzáállását ez befolyásolja. Mert, ha írni akar valaki, akkor ír, ha tízen olvassák akkor is, ha ötvenen akkor is. Én legalábbis nem azért írok, hogy hányan olvassák, Hanem az a lényeg, hogy egy olyan olvassa, aki reagál rá és tanácsot ad, megoldást mond. Bocs, ha okoskodtam.

Mosógép nekünk 9 éves. Eleinte használtam Calgont, kb. 2-3 évig. Aztán én is hallottam ezt, hogy olcsóbb egy fűtőszál. Nos, azóta nem használok, De nem vízköves most sem. Évente én is átmosom ecetesen és ennyi.

Nikik! Boldog névnapot!

Nálunk is lerobbant a család. A leányzó kezdte köhögés, nátha. Már jobban van, de közben megfertőzte az egész családot. Köztük elsőként persze a picit. Annyira csúnyán köhög, hogy rossz hallgatni. Elvittem orvoshoz, azt mondta, hogy még csak nem is piros a torka. Jóváhagyta a doki, amiket adok neki, az jó, csak így tovább. (Sinupret szirup, Nasivin orrcsepp, Calcium)
Ezzel kapcsolatban kérdeznék valamit. Elvittem a gyerekorvoshoz. DE! A gyerekorvoshoz csak beutalóval lehet menni, vagy 1000Ft-ot kell fizetni, mert, hogy szakrendelés. De, ha már elmegyek a körzetihez, akkor nem viszem el a gyerekdokihoz, mert akkor a körzeti orvos úgyis megnézi a picurt. Ugye. De, ha kijön ide vidékre a gyerekdoki, akkor nem kell fizetni, és beutaló sem kell. Most akkor mi van? Nálatok kell beitaló a gyerekdokihoz? Vagy itt valamit félreértettek? Hova lehet fordulni reklamálni?

Na ennyi elég mára belőlem!
Sziasztok!
Andi

Kép[/url]

Kép[/
ihianya
 
 


Mégse...
Rena: akkor szedjé vitamint! Én szedem időnként az Elevitet. MIkor nem felejtem el.

Noémi: gyógypuszák a kezedre!!!+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Kép
Kép
tinu
 
 


Rena, lekell ahhoz állítani a mosógépet. Milyen gépetek van?

Kép

Kép
antekirt
 
 


Tinu!
Jaja, én is azt szedem,mikor eszembe jut... most C-vitamint eszegetek,teát iszogatok!

Ante! Whirlpool,elöltöltős. Na majd kipróbálom azért!

Ihi!
Engem nem zavar,ha vki ritkán jelentkezik,az a jó, ha jön azért időnként! Az a nem okés, ha vki jön, írogat aztán eltűnik (ahogy a többiek is írják).

Na egyébként azért ugrottam be, hogy megkérdezzem tőletek, szerintetek milyen boltot érdemes nyitni, aminek jövője van, sok pízt hoz a konyhára, de azért nem kell 10-20 milla a nyitáshoz. Jelenleg alaptőke nuku, csak gondoltam jó lesz előre gondolkodni mihez kezdjek,ha a második gyerkőc 2 éves lesz. Szóval, felétek mi az ami nagyon megy?
(amíg meg nem nyílt Szentesen a BabyCenter mindig vmi ilyenben gondolkodtam, mert itt semmi nincs,ill.nem volt. Hát megelőztek.. :cry: )

Mi a mai menü? Nálunk pulykahusi-krumpli-párolt alma-párolt aszalt sárgabari.

omr
 
 


Rena!
Nálunk a menü kész bébikaja: Almás csirke. Ebédre spenót krumplival, Uzsi Körtekompót tejberizzsel.

Szia!

Kép[/url]

Kép[/
ihianya
 
 


Ja, csak az első kész kaja, atöbbit én szerkeztem. :wink:
ihianya
 
 


Sziasztok,
hát igen, apa csak a praktikus dolgokhoz szól már hozzá:-))) De azért hűségesen olvas:-)))

Rena, Oscillococicnum
http://www.simonmed.hu/termekb.php?azon=1738

KépKépKép
kiscsiko
 
 


Nálunk kajcsi, patiszon-krumplival-petrezselyemmel-hússal.

Rena, ezen már mi is filózunk jó pár hónapja, hogy mit lehetne nyitni. Van ahol pl pékség jól menne no de kéne szerezni péket stb-t :-).

Kép

Kép
antekirt
 
 


Köszi Kiscsikó!! Az az oldal nem nyílt meg, de beírtam keresőbe. Kacsaszívből és májból készül!! :shock: Azta!! Na majd beugrok a patikába Tescoból hazafele. Nyilván előtte összeállítom a jövőheti kajcsiját Petrának (mármint papiron). Utálom,hogy mindig gondolkodni kell,hogy mit lehet a készletből főzni. :roll:

omr
 
 


Rena: én is írok heti menüt Tündének. :D Tök jó előre tervezni.
Boltra nincs ötletem, ill. van: kocsma. Az mindig, mindenhol jól megy. :wink:

Nálunk a menü: délelőtt édeskrumpli almával, délután pedig patiszon pulykahusival. Lehet, rakok bele egy kis krumplit sűrítésül, de nem sokat, mert ma délelőtt a doktornéni aszonta, hogy ne adjak sok kaját a gyereknek, nehogy kövér legyen. Ugyanis kissé kikerekedett a drágám. EGy hónap alatt kb. 70 dekát hízott. :shock:

Kép
Kép
tinu
 
 


Tinu, most komolyan... Ők még nem tudják túl enni magukat. Amíg nyitja a száját, addig kér.
A múlt heti Nők Lapjában volt egy cikk a kövérségről. Az első veszélyes kor a 2-3 éves kor. Bolond ez a dokinéni:-)))
Meg is találtam:-)
http://www.nlcafe.hu/cikk.php?id=54&cid=27466

Hogy Ti milyen kis rendszeresek vagytok:-))) Irigy, irigy:-)))

KépKépKép
kiscsiko
 
 


Kiscsiko, na ebben én most elent kell, hogy mondjak. Túl tudják enni magukat, csak hányás a vége max.
Ebben van tapasztalatunk 3-szor is volt elvileg gyomorrontásunk. Bár annyit vesznek fel a kajából amennyire nekik szükségük van.

Tinu, lassan úgyis lefog állni a hízással hiszen nemsokára ő is már egy kis sajtkukac lesz :-).

Kép

Kép
antekirt
 
 


Sziasztok!
Végre sikerül pár sort írnom, főleg neked Rena!Bazsika beteg, már hangja is alig van, kiabálna, de csak valami nyüszögés szerű hang jön ki a torkán. Láza már nics, de hasmenése lett az antibiotikumtól és így a két gyógyszere mellé még kettőt kell szednie.Remélem mihamarabb túl leszünk rajta. Puszi

Puszika!
KépKép
fölkalexa
 
 


Szia fölkalexa!!!!!! :D
Szegény drága vejecském! És mit kap még? Ivett mindig Normaflore-t adott Zétinek,ha antibigyót kellett szednie!
Gyógyító puszik neki!!!!!!!!!! Kamillateát próbáltad? Mondjuk Petra csak Hippessel együtt itta meg, de használt!

Tinu!
Nincs kedved gyorsan frissen leírni a ti heti menütöket? Úgy gyorsabb lenne nekem is összeállítani.Meg Tünci úgyis olyat ehet,mint Petra.
Jelentem, az almás pulykám nem naon jött ma be. Csak 150 ml körül evett.

omr
 
 


Hm, Ante, ezt nem gondoltam. Én meg voltam róla győződve, ha már nem kér, nem eszik. Na akkor majd figyelek:-))))

Bazsi, jobbulást!!!!

KépKépKép
kiscsiko
 
 


Sziasztok!

Rena
:Nekem a látványpékség jutott egyből eszembe,mert úgy látom,az mindenhol nagyon jól megy.
Jók a keresztelős képek!Tetszik amikor Petra ügyködik "vmi"vel.

Mai kaja:délelőtt rizspép szilvával volt, ebédre pulykahusi lesz krumplival és paradicsomszósszal,estefelé pedig ha kéri,krumpli srépával,frépával.

Tinu!Hú de jót hízott a jányka!Gratulálok!Biztos fincsi kajákat csinálsz ,tök bírom,hogy ilyen lelkesen főzől! :D

Én úgy csináltam az ecetezést,hogy beleöntöttem egy flakonnal a mosógépbe,és azonnal mostam,90 fokon.De jól hangzik amit Ante írt,majd ezentúl állni hagyom én is egy éjszakán át. :D

ÁÁ,pont ezt akartam kérdezni én is ,hogy szedtek-e vmilyen vitamint.Megelőztetek! :wink: :D Én is Elevitet szedek,amikor éppen eszembe jut.

Megnéztem a homeopátiás oldalt,nagyon jó,köszönjük Kiscsikó!

Ihianya!Jól kijutott nektek!Jobbulást!Már előre félek az ilyen betegségektől,mert mi még megúsztunk mindent.kopp-kopp-kopp!!
Vendég
 


Rena: mi mindjárt a végén vagyunk, mert múlt hét péntektől írtam meg most péntekig.
De akkor múlt péntektől:
P - d.e. :zeller, sárgarépa, rizspép, d.u.: üveges bébikaja (alma, őszi)
Szo - d.e.: tök, pulyka, krumpli, d.u.: üveges (körte)
V - d.e.: tök, pulyka, krumpli, d.u.: meggy, banán, alma, rizspép
H - d.e.: tök, alma, d.u.: sárgarépa, zeller, krumpli, csirke
K - d.e.: tök, alma, d.u.: sárgarépa, zeller, krumpli, csirke
Sz - d.e.: édesburg., alma, d.u.: patiszon, krumpli, pulyka
Cs - d.e.: édesburg., alma, d.u.: patiszon, krumpli, pulyka
P - d.e.: édesburg., patiszon, pulyka, d.u.: meggy, alma, banán, rizspép

Ante: szerintem is. Tündi ugyan már mászik, de keveset, mert inkább az ülést gyakorolja. Ül és úgy játszik. Majd beindul, aztán ledolgozza a kaját.

Kép
Kép
tinu
 
 


Sziasztok!

Nagyon-nagyon-nagyon..... régen írtam én is ide párszor, még pocakosan csatlakoztam a lányokhoz, aztán csak csendes olvasó lettem, nem volt időm írni. Pár napja vettem észre a változást a topikon és bevallom, nagyon szomorú lettem! :cry: Megértem a lányokat, akik "kiváltak" és nekem aztán tényleg semmi jogom mérgelődni, mégis nagyon sajnálom, hogy ez történt! :( Ők szerintem nem is sejtik, hogy hány olyan anyuka van, aki csak olvas és tanul abból, amit ők ide leírnak. Én is nagyon sokat nekik köszönhetek, hiszen hasonló "cipőben járunk"! Jó volt olvasni a mindennapjaikról, látni, hogy hogy fejlődnek a babák és ötleteket meríteni.
Ne értesetek félre, semmi bajom azokkal, akik most csatlakoztak, csak ahogy a "kiváltak" is leírták, az ember már ismeri a régieket és szeretne róluk tudni, hiszen akik már kezdetektől itt van, szinte a barátnőinek tekinti a lányokat!
Vártam pár napot, hogy vajon tényleg ide is fognak írni, de sajna már nem ugyanaz...Hiányoztok lányok! :oops: :(
Tudom, hogy én ismeretlen vagyok nektek, ti viszont sok ember ismerősei vagytok. Ez nem szemrehányás, csak a hiány!
Jó volt veletek babásodni!

Rólunk röviden: Lilla most 8 és fél hónapos, nagyon imádom! Még nem mászik, de biztosan ül, csak így szeret játszani. Már rengeteg dolgot eszik, szereti a hasát! Egyébként köszi az ötleteket kaja ügyben!

Sziasztok! Réka
Vendég
 


Köszi lányok az ajánlatokat! Kocsma :? na ja, az jól megy mindig. De olyat szeretnék, amit szeretnék. Értitek... :D
Pékség elgondolkodtató. Bár jelenleg van Szentesen pár. Sima magyar, francia, román.. A francia extra dioxinnal mint láthattátok hiradóban..
Ja! Fölkalexa! Ez titkos! Bár tudom,hogy te a legkevésbé sem vagy "továbbadós fajta", csak nem szeretném ha a lányok ezt beszélnék, meg különben, ha vmit eltervezek és elkiabálom az nem jön be. Szóval csak így fórum-közvéleménykutatás ez! :wink:

Bazsinak:::!!! Most lapozgattam a receptjeimet,hogy összeírjam jövőheti menüt, találtam egy hasmenés elleni kaját: krumpli-répa-alma-banán mix. Hátha segít. Plána ha megeszi.. :roll:

omr
 
 


Tinu!És közben hányszor szopizik még Tünde?
Vendég
 


Kép

Ő Lilla. (az előbb nem sikerült a csatolás)
Vendég
 


Szia Réka!Ha ennyit olvastál minket,miért nem írtál is közben ide? :wink:
Vendég
 


Köszi Tinu!!!!!!! Már ki is nyomtattam! Majd én is leírom,ha kész a mienk. Lehet. h csak holnap.

Réka! Igen, nos, kissé fura ez a helyzet. De azért nem vészes. Attól tartok én is, hogy lekopnak akik ritkán jönnek.
Tinu előtt le a kalappal!!!!!!!!!!! De a többiek is!!!! Akik oda is írnak és ide is jut idejük! Én azért ezt is köszönöm nekik!
Azért nem is gondolná az ember, hogy hányan olvasnak minket csak úgy! :roll: Szép napot nektek! Külön Lillának!

omr
 
 


Réka: szerintem sokan írnak a többiek közül ide is. Sőt, aki eddig is írt ide, az most is ír. Ante, Mági, Zsu, Kernico, Niki, Nika, Brigó, Snoopy, Beszti, Kiscsikó - ők mind írnak ide is, ha megnézem az utóbbi pár napot. Lilla gyönyörű kislány! Tényleg! Olyan kis nőies, törékeny, finom. Igazi szépség! :)

Alexa: hát szopival alszik el, meg ha eltelik kb. 3 óra úgy, hogy nem evett, akkor megszoptatom. Sokat szopik még így is. Tegnap pl. a délutáni kaja után még mellre tettem, mert úgy éreztem, még evett volna még, de már nem volt. És simán szopizott annyit, mintha nem is evett volna. :shock: Éjjel meg ugyebár szintén szopival altatom vissza. Mondjuk lefekvéshez már nincs olyan sok tejem, de nem zavarja. Azért nincs, mert 5-7-ig elég gáz nálunk, sokat nyüszizik és ilyenkor többször szoptatom, hogy nyugizzon. Mondjuk van, mikor tea lesz belőle, de az utóbbi néhány napban nem sok teát adtam.

Kép
Kép
tinu
 
 


Nnnnaaa. ma sem megyek Tescoba.. Fél 3 után tudja jönni sógornőm vigyázni Petrára, de 3-kor már kell férjemnek a kocsi. :cry: Hát komolyan mondom keresek egy bébiszittert! :roll:
Azt utálom,hogy nem lehet kivinni a Tescoból a gyereküléses kocsit. Mert akkor mennék én Petrával! Ha már van velem vki, akkor oké,amíg én hozok másik kocsit átpakolni,vigyáz vki a lányra.De így? Ti meg tudjátok oldani? Marad megint a kisbolt délutáni sétával...
Csakhát a listámon kb ilyenek voltak: 5 kg liszt,5 l-es olaj,karton víz,meg ehhez hasonló kaliberűek..
:evil: :evil: :evil: :evil:

omr
 
 


Lányok én ecettel is szoktam néha felmosni, mert állítólag fertőtlenít, illetve én a csaptelepeket is ecettel szoktam lemosni, mert nálunk baromi kemény a víz és ha ecettel mosom le akkor nem kell naponta lemosni, hogy szépen nézzen ki. A vécébe is szoktam ecetet tenni a vízkő ellen.
Volt, hogy azzal mostam Lidi és a mi ruhánkat is.

Kép

Kép
antekirt
 
 


Szia Réka, Lilla naon szép:-))))))

Rena, mi hordozóval megyünk a Tescoba. Igaz apával, de asszem menne egyedül is:-) A kocsi végére pont ráfér oldal irányba. Gyerek is szereti, mert nézelődik és mi is bevásárolunk. A cucc is befér egyébként még:-))) Az Ikeában is így szoktuk:-) Próbáld ki!:-)

KépKépKép
kiscsiko
 
 


Ante igazad van, az ecet minderre kiváló!:-) Csak hát a reklámok:-( Ügyi vagy!!!!:-)))

KépKépKép
kiscsiko
 
 


Igen Kiscsikó, úgy is voltunk már, csak nem igazán fértem tőle. Vagy a mi hordozónk a nagy hozzá? Meg már rohadt nehéz is.
Kenguru lenne az igazi, de most már nem veszek.

omr
 
 


Rena:Bazsika gyógyszerei smecta por, normaflore, nurofen, erytrotroph. Szegény ha meglátja a gyógyszeradagolót már sír.

Eddig én is csak olvasó voltam, de szeretnék bekapcsolódni a társangásba.
Rena mi a titok?Az hogy üzletelni szeretnétek.
Rossz hír valószínű, hogy meg fog jönni, már barna folyásom van.Lehet, hogy csak azért mert abba hagytam a fogamzásgátló szedését, ha valaki ilyen cipőben jár írjon.
Amúgy Rena jó a hüvelykúp! Bécinek sem lett semmi baja:)

Puszika!
KépKép
fölkalexa
 
 


Sziasztok!

Húúúú, van itt forgalom :D
Jelentem Zsombi felállt. :D Igaz, már tegnap is, de akkor még elég derékszögben :)
Nálunk ma kelkáposzta-burgonya-fokhagyma-vega mix volt. Egy kicsi maradt, uzsira összeturmix egy ki tegnapi sütőtökkel. Spórolunk :lol:


Éjszaka úgy, ahogy eltelt. Többször ébredtünk, de ma már nyoma sincs az orrváladéknak :)


Köszi az esetes tippet, én is megcsinálom a mosógépnél. Igaz, gondolom utána egy napig szellőztetni kell majd :) Csak azt nem értem, hogy-hogy nem jutott az eszembe, amikor a fertőtlenítőt, vízforralót így szoktam vízkőteleníteni :?


Jaj, és köszönöm a Zsombi dícséreteket. Teljesen más az arca ezzel a séróval. Mintha nem is az én kisfiam lenne :)


Sziszi!
Nem, nem zseléztem Zsombi haját, egy kicsit le volt izzadva, és feltúrtam neki :)
Ja, és melírozva sincs :lol:

Köszi a mágnesgolyóról az infót, majd utána nézek. Ha drága, akkor meg jöjjön az ecet!!! :)


Alexaa!
Nagyon ügyes MArtinka, hogy már így áll. És anyucija is, hogy le tudta fényképezni. :) (nekem még Zsombit nem sikerült)
Babapiskóta: hétfőn voltunk Tescoban, gondoltam veszek Zsombinak a Manner féle babapiskótát. Odamentem a polchoz, és tele volt egérsz.rral :( Majd veszek inkább a dm-ben....


Héééé, mééééé nem említették már tegnap, hogy a született lesz! Ez már a 3. évad, ugye? Megyek, leszedem valahonnan a netről. Azért valaki leírná nagyjából mi volt benne? Csak nagyjából :)


Noémi!
Mennyit alszik Veronika? Amúgy Zsombi is jó alvó, és remélem nem követi majd nővérkéje szokásást (aki egyébként ma reggel is 5-kor kelt :( . Bár most itthon van a párom, és ő ment át vele a nappaliba mesét nézni :) )
Remélem most, hogy ott lesz anyukád, megúszod a gipszet!!!


Rena!
Jobban vagy már?
Megnéztem a képeket, szupik nagyon. Az msn-en lehet keresni??? Nem is tudtam :oops:
Ha tudnám, hogy milyen boltot érdemes nyitni, már megnyitottam volna :) Amúgy én a múltkor elgondolkodtam, amikor volt egy riport a tv-ben, hogy érdemes lenne magánbölcsi. Asszem max. 7 gyereket lehet elvállalni, és persze kell egy kis pénz hozzá, hogy vegyél ezt-azt, de legalább otthon tudsz lenni a csemetével, és jól kaszíroz. Persze szerintem halál nyugodtság, és nagy tűrőképesség kell hozzá!!! :D Én azon kívül, hogy ezekkel nem rendelkezem, itt kereslet se nagyon lenne rá, ugye falu....


Ihi!
Jobbulást nektek. Érdekes, amit a vizitdíjról írsz. Nekünk is a körzetis doki csak felnőtt doki, ha kínom van, viszem a gyerekorvoshoz, vagy őt hívom ki. Ha vittük, nem kért eddig vizitdíjat, persze volt, amikor adtam neki "zsebpénzt". Szóval passz, de most, hogy változott júli 1-től a szabály, lehet, hogy tényleg így van. (bár eddig az volt, hogy 18 év alatt nem kell vizitdíj....)


Tinu!
Nekem a múlt héten mondta a védőnő, amikor Zsombit vittem méretni, hogy most havonta 0,5 kg a megfelelő hízás. Azért a 70dkg nem olyan vészes szerintem.
Az a rizspép mi is lenne? :oops:


Réka!
Ha tudsz, jelentkezz gyakrabban!
Nagyon szép Lilla. Mekkora hatalmas szemei vannak! :)


Tescoba én már beleültetem a bevásárlókocsi ülésébe Zsombit, ha egyedül megyek 2 gyerekkel. Ha jön a párom is, akkor nekem babakocsi, neki bevásárlókocsi+Jázi :)


Szép napot mindenkinek,

Brigó

Kép

Kép
brigó
 
 


Igen Falexa (hm, hogy is nevezzelek, me mán van egy Alexánk..) az a titok, hogy gondolkodom. Egyelőre. Érted, mint neked kozmetika, nekem is vmi.
Szóval jó a kúp... majd mondom Csabának,hogy Béci túlélte! :lol:
Kíváncsi vagyok nekem megjön-e ha abbahagyom a gyógyit.Na már csak ezért is jó lenne inkább a kúp. Jó volt a mikulás nélkül, de azért ha majd kistesót akarunk..
Megint küldök gyógypuszit a vejemnek!!!

Majd este jönnek ám többen és köszöntenek téged! Meg majd kérnek pár szót és képeket! :wink:
Na szoszo én szeretem ezt a társaságot, örülök,hogy most már írni fogsz te is!

Brigó! Köszi, jobban! Remélem ennyi volt az egész!
Ó minibölcsi már az én gondolataimban is volt, zenebölcsi sok énekkel játékkal, miniovi angol tanítással, külön gyerekmegőrzővel... aztán egy emeletes nagy házat álmodtam, alsó szintjén a babycenter babakocsi parkolóval, felül a játszóház.. ÁLMODIK A NYOMOR! Ötletem van, csak píz nincs. Kéne egy csendestárs! :lol:

omr
 
 


Képzeljétek, háromnegyed órája felébredt Petra, de olyan jól eljátszik az ágyában, nem zavarom meg.

omr
 
 


Sziasztok!
Látom mosógép témánál vagyunk! :)
Na akkor kérdés:
kinek melyik mosógép vált be? Nekünk még nincs saját, Anyóssal közös, de nagy rakás kaki... Whirlpool, és ez már a 3. ilyen gépünk, mind szétrohad, vagy leáll a program még a befejezés előtt. Ráadásul a tartályt nehéz tisztítani. Szóval most, hogy vásárlás előtt állunk ,milyet érdemes venni?

Réka:
Attól, hogy páran "kiváltunk", még ide is ugyanúgy írunk. Ezért nem is nevezném kiválásnak, mert akkor ide nem is járnánk már. A ritkább írásnak a gyerekek is az okai, ez a korszak nagyon gáz, legalább is nekm mindenképpen. Annyira Anyás, hogy egyrészt nagyon jól esik, másrészt nap végére már alig várom, hogy Apa hazaérjen..:)

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Rena, próbáld ki a kendőt:-) Kicsit macera megkötni, de naon kényelmes:-)

Mági, nekünk is Whirpool van ( 6.érzék). Adtak rá 6 év garit, csak nem romlik el olyan hamar.

KépKépKép
kiscsiko
 
 


MÁgi nekünk Electrolux, de soha nem vennék Whirpoolt.

Kép

Kép
antekirt
 
 


Nekünk Indesit ,felültöltős gépünk van, 3 éves,és még nem volt vele gond.Mi nagyon szeretjük.Szüleimnek volt Whirlpool,és nekik is szétrohadt,másfél év után.Folyt belőle a víz,orrán-száján.

Ez a minibölcsi jó ötlet!!

Brigó!Gratulálok,hogy Zsombi felállt!Martinkát sem tudtuk először lefényképezni,tegnap sikerült először.
Egérkaki?Fúúúújjj!Hú,én egyszer egy csótányt találtam,a kenyereknél,hát nem is vettem ,gondolhatjátok!Most mindenkit a hideg ráz, mi?

Réka
!Szép Lilla baba!

Na,most nem írok többet,mert Martinka mindenhol feláll.Az előbb a TV előtt állt! :shock:
Vendég
 


Sziasztok!

Noémi:
Vészhelyzet tényleg még folytatódni fog. Na, már el is felejtettem, pedig izgi résznél hagyták abba. Én a Grace klinikát várom már nagyon.

Rena:
Már megelőztek, de szerintem a baba-bízniszben :lol: van a píz, mivel a szülők a legjobbat akarják a gyerekeiknek. Szóval bababolt, vagy magánbölcsi. Mondjuk oda kell hozzáértő személyzet, mármint aki képesítve van ilyenre. De a bölcsi meg nagy hiány mostanában, úgyhogy tuti menne.

Réka:
Szép Lilla nagyon. Egyetértek Tinuval, nagyon nőcis a lányod, olyan kis finom, illik rá a neve is! Gyere, írj gyakrabban, és akkor megint nagy élet lesz itt.
Különben én is próbálok írni rendesen, de annyi annyi minden más van. És visszaolvasni sem 2 perc! :wink:
És a reménykedőknek megint, mert már írtam: TŐLEM NEM SZABADÚLTOK ILYEN KÖNNYEN, NE ÖRÜLJETEK! :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Született feleségek (neveket tuti nem jól írom, de ez van, ha előre leírok valamit, bocsi, de már láttam a 3. évad felét, így lehet belekeverek más részből, de asszem menni fog):
Bre: eljegyzik egymást az Orsonnal, a partin megjelenik a volt szomszéd, hogy biztos megölte a feleségét. Bre elbizonytalanodik.
Susanne: Miközben ápolja a kómába esett Mike Delphino-t, összeismerkedik egy angol sráccal, akinek a felesége már 3 éve kómában van. Ismerkednek, barátkoznak, a végén pedig ledumálnak egy vacsorarandit. (megjegyzésben: édes a pasas :D :D :D :D )
Linett: Tom lánya és anyja még mindig itt van, és az agyukra megy. Nora mindenhol ott akar lenni, de a végén Tom igazat ad Linettnek, és nem engedi. A szülinapi bulin csak a kiscsaj marad, anyja sértődve elmegy.
Gabriel: Válnak a férjével. Xiao Mei a béranya ugráltatja folyton Gabrielt, beszólogat neki, lekurvázza, .... Gabriel megfenyegeti, ha kijön a gyerek, visszaküldi a rízsföldekre gürizni Kínába, mire a csaj lelép, ők együtt keresik Mr. Solissal :lol: , és megtalálják.
Na boccs az offért!

Vizitdíj: én úgy tudom, hogy 18 éves korig ingyenes, de ha szakorvoshoz mész, neki is beutaló kell, vagy fizethetsz. Sürgősségi ingyenes, ha ott van a TB kártyája, ha nincs, akkor fizethetsz azért is, de ha utólag bemutatod, akkor egy részét/egészet visszakapod. :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:

Mági: csak annyit tudok, hogy Fagort ne vegyetek. Nekünk az van, és néha rendetlenkedik olyanokat, hogy nem centriz rendesen, azt újra kell indítanom. Mondjuk csak ritkán, de ismerősék most vettek beépíhetős tűzhelyet meg mosogatógépet Fagort, és egyből cseréltették ki, mert rossz volt valamilyük mindkettőnél. :roll: :roll: :evil:

Ma volt kint Csepelen Niki, taliztunk is. Dani nagyon édes, kis mosolygós. Kiara meg sajna mostanában érzékenyen reagál más babákra. De azért örült nekik ő is! :D :D :D :D Sajna a játszóra már egyedűl mentünk.
Tényleg, játzsótérre szoktátok vinni a gyerekeket? Babahintázni, nézelődni?

Kép
kernico
 
 


Szép estét!

Jesszus mennyit írtok, most alig tudom tényleg követni az eseményeket.

Réka: Én annoról emlékszem rád, de ha olvastad a topikot, hát írva lett lészen, hogy ha idő engedi, azért ide is írunk. :wink:
Lányod szép baba. :D

Egész nap etetőszéket kajtattam, végül, mivel amúgy kettő kell, az egyik egy "csövi" fa, amit majd asztal-széknek lehet szétszedni. Végülis a célnak megfelel, de ma bedühödtem, mert eddig babakocsi volt, meg hordozó, de azokat annyira összekajálta Fanni, hogy mondom jó hagyjuk, ül a földön, majd ott. igen ám, de aztán megunja és elment. Mondom most telt be a pohár....

KNiki:
Jó, hogy összefutottatok CsNikivel. A két körözött bűnözö... :lol:

Tinu.
Jó ez az előre ebédlista.
Tökre, mint valami kajafutár.
Tényleg, lehet rendelést leadni? :wink: :lol:

kaja:
Enyém lány alig akart ma enni és inni is. nem tudom mi lehet a baj, de estére most jobb lett, evett . Már megriadtam..

Ecet a mosógépbe.
Tényleg jó?


Hú ezt most elküldöm..

Kép
zsuzsu74
 
 


Hali újra!

Köszönöm a köszöntést Lilla nevében, továbbítottam! :D

Köszönöm az invitálást is, majd próbálok nem csak "kukkolni", hanem írni is, de nem akarok s...et csinálni a számból, mint anno, ezért inkább nem ígérek! :?

Hallottam én is arról, hogy az ecet sok mindenre jó, de eddig nem használtam, mert nem bírom a szagát...
A mosógép témához annyit, hogy nekünk is Whirpool van, gondolkodunk a cserén, mert cetrinél folyik, nem nagyon, de épp eléggé ahhoz, hogy idegesítő legyen! :evil:

Mági, te mikorra tervezed a visszatérést a kölkök közé? Ezt azért épp tőled kérdem, mert én is pedagógus vónék. Gondolkodom, hogy hogy lenne a jó, az anyagiak miatt legalább egy évet dolgozni kellene a második gyerek előtt, főleg, hogy mi is nagyobbra akarjuk cserélni a lakást. Többiek? Ti hogy tervezitek? Bölcsi vagy csak ovi?

Jó éjt!
Vendég
 


köszi a mosógép tanácsokat! :) Eddig ezek szerint Indesit..:)

Réka:Hát mi úgy tervezzük, hogy jövő karácsonyra már tesókát szeretnénk, és akkor elkerülhetném a gyest.. De persze a mi hátterünkkel nem biztos, hogy ahogy tervezünk, az sikerülni is fog.. Minden esetre annak idején bölcsi ellenes voltam, de nagyon valószínű, hogy ha mégis sikerül a második baba, akkor ő már bölcsizni fog. Akkortájt ugrana meg a törlesztő részlet, és gyes mellett nem tudnánk fizetni. Szerintem a szívem szakad majd meg!
A kolleganőm novemberben szült, és már dolgozik!! :shock: A kislány bölcsiben, a nappali szopitól el kellett szakítani, ert ott nem adják oda a lefejt tejcsit sem..
Hát nem tudom én hogy bírnám!
Persze addig lehet, hogy nyerünk a lottón! (kár, hogy nem lottózunk..)
Te milyen szakos vagy?

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Tündérke egész éjjel lázas volt. :( :( :( AZ ágyába nem bírtam letenni, mert azonnal felébredt, úgyhogy rajtam aludt. Na ilyen utoljára 3 hós korában volt. Most perpill nem lázas és már ront-bont. Azért megyünk dokinénihez, vagy kihívjuk. Olyankor kell valami pízt adni? Mennyit szokás?

Zsu: hát nem biztos ám, hogy olyan jó a főztöm. :wink: Nem vagyok túl gyakorlott, de szeretek pepecselni a gyereknek.

Kép
Kép
tinu
 
 


Sziasztok!

Tinu! És más baja nem is volt vagy nem látszott a lázon kívül? Hm, kivi vagyok mint mond a dokinéni. Szerintem ha kihívod 300 vagy 1000 pénz. Fene sem tudja már. Az biztos, hogy ha a gyerekorvoshoz viszi az ember és nem ő jön, akkor nincs vizitdíj.

F.Alexa! Bazsikám hogy van??? Van már hangja? Gondoltam rá az este!

Mági! Akkor én nem is írom a Whirlpool gépünket. Nálunk minden Whirlpool. A mosógép túl okoska, ha csak egy vmi van benne, nem akarja kicentrizni. :?

Képzeljétek! Valahol múltkor olvastam, hogy igenis kell rágnivalót adni a babának, mert ha csak pépest kap,válogatós lesz. Na, Petra az előbb kapott egy babakekszet. Hogy milyen szépen összerágta a két kis guzival meg az erős ínyével!!!! :shock: Én meg ott izzadtam mellette,hogy mikor kell lenyúlni a torkába. De semmi gond!
Majd megkeresem és belinkelem a cikket!

omr
 
 


http://www.eletforma.hu/?r=6927

Na múltkor nem itt olvastam, de ugyanaz a cikk.

Ja még valami! Tegnap férjemnek előadtam az ötleteket "gazdagodás" terén, közölte, hogy most nyit a magánbölcsi az Arany János utcán! :?
Na de az amúgy is sok alaptőkét igényel.
Akkor tovább gondol-gondol-gondol (ahogy Miszimaci is teszi)

omr
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?