Új privát üzeneted érkezett!

Brigi!
Leventének sem a megszokott sorrendben jönnek a fogai.
Tegnap mesélt anyum egy tök furát, hogy az egyik ismerősének a gyerkőce 2 éves de még egyetlen foga sincs. :shock: De a doki azt mondta, hogy ne aggódjon az anyuka miatta. Jó mi?!


Egyébként Leventének is most jön három egyszerre. Egy örlő- és két szemfog.
szilbee
 
 


Sziasztok

Sziszike
Nálunk is úgy van hogy fent vannak a hálók és lent van a nappali, ahol egész nap tartózkodunk. Én nem vittem fel Olivért pelenkázni, mert akkor jött velem a MIlán is...és úgy már nagyon nehéz volt mind a két gyerekkel a lépcsőn. Lentre is vettünk egy kis pelenkázó szekrényt, és járókát, ott votl napközben...meg persze a kezemben :lol: . A járóka addig volt biztonságos, míg a Milán meg nem tanult belemászni, útána már nem lehetett a szemem levenni róluk :shock:

Fogak: Olivérnek még mindig csak 8 foga van....nyála niagaraként ömlik, de semmi nem látszik :?

Na asszem ennyit tudtam írni, mert a fiúk már megint szétkapták a lakást :lol: :? :shock:

üdv: Ana, Milán & Olivér

Kép
gyomberana
 
 


Sziasztok!


Tegnap találtam a neten, Annám azóta megőrül érte és táncikál rá!

http://www.rcom.hu/dibidabi/



Csucsu

Kép
csucsu74
 
 

 
 

Anaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!! :lol: :wink:

Sziasztok!

Fogak: Andrisnak még mindig csak 6 foga van.És nem ám akárhogy, lent 3-fent 3 Kép

Járóka:Sajna nekünk nincs emeletünk, azaz van :lol: tíz is.
Járókát mi sem használtunk, nem is lett volna helye.De én nem is szeretem.Ha vmi miatt muszály volt "kiiktatni " betettem a kiságyba. Amíg nem mászott még ez sem volt gond, lent tanyázott a földön a habtapin.Utánna már bejárta a lakást.Cipőket kitiltottam, mindenki a folyósón vette le.

Minyu!
Mikorra kell beküldened a pöttyös papirokat? Már gyüjtögetjük neked, de szertném majd egyszerre elküldeni.Addig írj PÜben egy címet is légyszi.

Bocsi most mennem kell, talán du jövök és folytatom. Szép hétvégét mindenkinek.

Kép
flocika
 
 


Minyu!
Mennyi mennyi hiányzik még a rudis papírokból?

Járóka:
Nekünk volt egy örökölt hálós járóka, de Levente méretei miatt nem igen tudtuk kihasználni. Meg sem tudott benne fordulni... :lol:

Csucsu!
3-4 hónappal ezelőtt mi is leszedtük az RPG-ről... Levente csak ült és bámult, mikor meghalotta... Olyan volt, mint akit hipnotizáltak, pedig csak a dalocskát hallotta, a monitort kinyomtuk közben. :lol: Egyébként annyira fülbemászó ez a dalocska... :) Én nagyon szeretem. :mrgreen:
szilbee
 
 


Csucsu :)
Ez annyira jó! Nándi is itt röhög rajta 10 perce. Egyébként ez egy finn együttes dala, Csabi mutatta néhány hete, de ez a feliratozás hozzá nagggyon tuti!

Floci, Szilbee :)
Jaj még nagyon sok hiányzik a pöttyösökböl, kb 70 pöttynyi, mert törcsire gyüjtök :) Úgyhogy jól jön a segitség, ha ti nem gyüjtitek :D Dec 1-2-án akarom beváltani, ugyhogy ugy kéne, hogy azon a héten legkésöbb megkapjam.
Nagggoyn köszönöm (akár csak 1 csomit is :) )
Irok PÜ-ben cimet.

Pusz

Kép
Kép
Kép
minyu
 
 


Sziasztok!

Ildikó!
Regi szinte alig mond pár szót!!! És még mindig nem tudja belegyömöszölni a formákat a dobozba! :roll:
Szóval, az egyik gyerek ilyen, a másik meg amolyan!
Mi a szomszéd ovisoktól sokat "tanulunk"! Lásd oroszlánüvöltés, sikítás, bújócska, aztán rohanás a falhoz ütni (ipiapacs!!! :lol: ), bútorra mászni, lovaggá ütni anyát karddal ( ezt tegnap óta), matricátragasztani (persze nem a foglalkoztatófüzetbe)...

Fog: már a két felső szemfoga is előbújt.

Járóka: nem javasolta a gyógytornász, korlátozta volna a mozgásban (nem tudom, hogy igaz-e) :shock:

Puszi

Kép
kajla
 
 


Így próbálja a csizmáját felhúzni:

Kép

Kép
kajla
 
 


Sziasztok!

Kajla!
Mirtill sem tudja beletenni a formákat a sütifalóba mindig fentről dobálja bele őket.Viszont a színeket már ismeri.Ha kérem a zöld vagy sárga karikát ideadja.
Nagyon szép a kislányod.

Fogak:Mirtillnek még mindig 8 foga van már júliustól nem jött egy sem.Pár hete amikor beteg volt be volt duzzadva alul a rágófogánál az ínye(a doktornő arra fogta a lázát)de azóta sem jött ki.

Sziasztok! Kép

Kép
ildikó74
 
 


Sziasztok!

Csúcs ez a zene, találtunk több változatot is: http://vicclap.hu/link/1557/ (Jobboldalt lehet keresgélni. Van egy babás is. :lol:

Kép
patrisa
 
 


Sziasztok!

Voltunk ma vásárolni, de haza felé összetörték az autónkat:(
Egy szabálytalan, elsőbbséget meg nem adó, elég gyorsan belénk jött.:(
Annyira szomorú vagyok....
Mi jól vagyunk, amúgy..ami fontos, de ez nagyon nem hiányzott.:(

majd írok még...
Puszika.

Kép
sziszike1000
 
 


Sziszike :)
:evil: :evil: :evil: Nagyon sajnálom. Jó hogy nem történt bajotok!!!

pusz

Kép
Kép
Kép
minyu
 
 


Fúúú, Sziszike,
Örülök, hogy nektek semmi bajotok nem lett :lol: És te vezettél? Vagy még nincs a papír a kezedben? Mekkora károtok?
Sajna tudom, hogy mit érzel :( A múltkor írtam, hogy összetörték a kocsit, az volt a második alkalom, és immárom harmadjára most pénteken hoztuk ki a szervízből a 3 hónapos kocsit :( Kicsit gáz...

Rita és a fiúk
Kép
Kép
hrk
 
 


Sziasztok!

Nem én vezettem, de ez nemis lényeg..:(
Bár mára jobban vagyok kicsit, azt hiszem beletörődtem!
köszi az együttérzést!

A pasi ráadásul, aki szabálytalankodott még normális is volt, de ez nem változtat a tényen, hogy összetörtek minket..rossz érzés nagyon! A másik részébe/anyagi bele se gondolok...

Puszi és szép hetet !

Sziszike.

Kép
sziszike1000
 
 


Sziszi!
Sajnálom a balesetet, tényleg az a fontos hogy veletek minden rendben.
A mi 1 éves autónkat ellopták. Na az aztán a az@r érzés. nem kívánom senkinek.Benne a rengeteg személyes holmival.Utálom elveszíteni a dolgokat.Egy kinderfigurát is képes vagyok órákat keresni, gondolhatjátok milyen lelkibeteg voltam hetekig.

Jelentem a 6-ról tegnap átugrottunk a 8 fogúak közé. :D Volt pár álmatlan éjszakánk, de végre áttörtek.Adom neki a chamomillat.

És volt a hétvégén egy nagyon édes storym. Reggeli ébredéskor odavettem magam magunk közé és szopi után úgy csináltam mint aki alszik tovább, de a pillák között lestem a kis zsiványt. Ő is még tiprodott az álom és ébrenlét között amikor hallom, hogy cuppog és a hálózsákban araszolva próbál az arcomhoz közeledni. Majd elolvadtam ahogy simogatott és cuppanós puszikat adott, hogy felébredjek. :lol:

Minyu!
Már van vagy 10db papír. Megnéztem a honlapot,de nem találtam a játékot amire gyüjtesz.Milyen játékon játszol? Ne ijedj meg, továbbra is neked gyüjtjük :wink: Kép

Kép
flocika
 
 


Szilviáknak nagyon sok boldogságot kívánunk!!

Kép

Kép
flocika
 
 


Floci :)
www.pottyos.hu oldalon keress, és ott a pöttybazárt. Figyu, semmi gond, ha közben meggondoljátok magatokat, a ygerekek is bizti örülnek vminek, szóval nem gond, legfeljebb kicsivel több rudit eszünk az utsó 2-3 nap :lol: :lol:

Tényleg, ma Szilvia nap van. Boldogságosat!!!

Csajok tettem fel a vaterára és a teszvezsre bizniszt. Képeslapot ill. naptárat csinálok.
http://www.vatera.hu/2007_es_naptar_saj ... 73892.html
http://www.vatera.hu/kepeslap_sajat_fot ... 73805.html
Ha valamelyikötöknek kell, akkor megcsinálom, elöhivom anyagárban, vagy csak elküldöm mailben, ha ti akarjátok elöhivatni vagy nyomtatni. :)

Pusz

Kép
Kép
Kép
minyu
 
 


Sziasztok!


Minyu:
Nekem tetszene az ötlet! Mennyiért csinálod?


Boldog névnapot Szilviák!!!!


Csucsu

Kép
csucsu74
 
 


Nagyon boldog névnapot kívánunk (újra)! :wink:

:?: Volna egy kérdésem:mikortól adható aszalt gyümölcs? Mert Vani már evett aszalva cseresznyét. És nagyon ízlett neki.

Flocika!
Jó a fotó és aranyos a sztori. Én is szoktam ilyet csinálni, és annyira imádom, mikor odabújik és megpuszil. :P

Kép
patrisa
 
 


Minyu!
Nagyon jó a naptár! Nekünk idén is volt ilyen. De az lapozható, 12 fotóval. Majd meggondolom, és szólok, hogy kell-e.

Kép
patrisa
 
 


Sziasztok!
Boldog névnapot kívánok én is a Szilviáknak!

Sziszi! Szerencsére nem történt semmi bajotok! Az anyagi oldalát pedig bízd a biztosítóra! Vigyázz magatokra!

Flocika! Én is odáig vagyok egy-egy puszi, ölelés, bújás esetén! Hát ezek a pillanatok minden gondot elfelejtetnek az emberrel!

Puszi!

bockbrigi
 
 


Sziszike,
Ha van cascotok, akkor tudjátok előzetes cascora kérni a javíttatást, és akkor az önrészt befizetitek, majd amikor megtörtént a kárrendezés, akkor ezt is visszafizeti a biztosító. Addig meg a 2 biztosító elintézi egymás közt a dolgokat. Mi is így csináltuk. (kétszer is :evil: )

Floci,
Jó ez a puszis történet, Zalánnak még nem cuppan a puszija :lol:
És a kép alapján jól megemberesedett Andris 8)

Szilvik,
Boldog névnapot!!!!!

Rita és a fiúk
Kép
Kép
hrk
 
 


Minyu,
Tökjók képeslapok is meg a naptár is! Nekem a micimacis tetszik a legjobban, nagyon jó kép Nándiról!!!! :lol:

Rita és a fiúk
Kép
Kép
hrk
 
 


Sziasztok! :mrgreen:
Köszönet a köszöntéseket! A magamét magamra vettem! :wink: :lol:
szilbee
 
 


Sziasztok!
Utólag kívánok boldog névnapot minden kedves Szilviának!

Kép

Kép
kajla
 
 


Sziasztok lányok!
Ma voltunk a 15 hós szurin és méricskén. Andris 10,8 kg és 80 cm. A szurit nagyon hősiesen viselte,csak az arca torzult el egy kicsit, de nem sírt.Onnan sétáltunk egyet a nagycsaládosok irodájához, mert jött a levélke, hogy kapunk 17 kg lisztet.Olyan szerencsém volt, hogy épp Actívia vásár is volt 10,-/db!! áron. Vettem két kartonnal. :) A babakocsi inkább talicskának nézett ki. Aztán elmentünk a közösségi házba egy baba-mama találkozóra.Nagyon jól sikerült. Kilenc mama és tíz baba gyült össze.Andrist jól lefárasztották, ebéd után úgy dölt az ágyba mint ha mágnes húzta volna. Nem csodálom, reggel negyed 7-kor kelt.
Most megyek is, kihasználom az időt és Kép egy kicsit.
További szép napot mindenkinek. Kép

Kép
flocika
 
 


Kép Mi ketten :roll:

Kép
flocika
 
 


Floci :)
jaj, ez annyira aranyos kép :)

Csucsu (és más, aki érdeklödik naptrá és képeslap iránt) :)
Az A/4-es elöhivása kb 200 ft lesz (eez a naptár) a 10x15-ös lap pedig 40 ft körül, de attól is függ, mennyit hivatok elö.


pusz

Kép
Kép
Kép
minyu
 
 


és ilyen lesz a karácsonyi lapunk :)

Kép

Kép
Kép
Kép
minyu
 
 


Sziasztok!

Szilviáknak utólag boldog névnapot!!

Ma voltunk mi is a 15 hós szurin. Sajna Annám még mindig retteg a dokinénitől, így végigüvöltötte az egész ottlétet (oltástól függetlenül). Andráshoz hasonló méreteink vannak: 10770g és 81cm.(Pedig nagyobb súlyra számítottunk.)

Minyu
ha érdekel a képeslap, mennyi idő, amíg elkészül (ill. hozzájuthatunk)? Még párom megnézi, de totál kitaláltad az elképzelésemet! Naptárt tavaly mi is csináltunk a csládnak (lapozgatóst), így idén azt kihagynám.

Patrisa
aszalt gyümölcsöt én már régóta adok a kislánynak, de 1 éves kor után amúgy is kaphatnak "mindent".

Sziszike
örülök, hogy nem esett bajotok!! Én szeretek Pesten vezetni, de azért mindig van egy kis gyomorgörcsöm, mert sokan nem ismerik rendesen a kreszt, ráadásul sok az idegen a városban, akik sztem nagyban veszélyeztetik a forgalmat.

Gyerkőcöknek mit vesztek karácsonyra?

Bejelentkeztünk ma a bölcsibe (szeptembertől vinném) és a vezetődada megjegyezte, hogy nagyon okos tekintetű kislány! Nagyon büszke voltam ám!! :lol:

Roberta

Kép
smici_robi
 
 


Hali!

Ma este már írtam egyszer, de a kisasszony egy mozdulattal kitörölte. :evil:
Szóval:
mi is ma voltunk tanácsadáson. Elég jól tűrte, akkor sírt, mikor lefektettem. De azt amúgy se tűri. Az új dokinkat még mindig nem ismerhettük meg, mert helyettesítették, de nem is baj. Remélem a köv. tanácsadásig nem kell menni semmi betegség miatt!
A súlya csak 10,5 kg. Sokkal többre gondoltunk, hisz annyit eszik. 1 évesen volt 10 kiló, hát nem sokat gyarapodott.
78 cm. és 11 foga van. Vigantolt még szedni kell tavaszig.
Alakulunk a járásban is. 4-5 métert megy, ha ott állok előtte és ma már megfordult, leguggol és feláll egyedül. De még bátortalan, ha nem vagyok a közelébe.

Kép
patrisa
 
 


Brigi :)
Kb 1 hét, de ha akarod, elküldöm a lapot e-mailben és te ugy és akkor hivatod elö, ahogy neked tetszik :D

pusz

Kép
Kép
Kép
minyu
 
 


Minyu!
Mikorra juttassam el hozzád a pöttyös papírokat? Hanyadikára?
szilbee
 
 


Szilbee :)
Ha jövö hét elején feladod, akkor tutira ideér. :) Dec 1-2 akarom beváltani. 8)

Hát ma nagggyon kiakadtam a dokinkra. Ma kaptuk a 18 hós oltást, ezzelnem is volt semmi gond. DE tegnap voltunk védönéninél, ahol mutattam Nándi lábát, nagyon csúnya piros foltos és száraz. Azt mondta védönéni, hogy valszeg ekcéma, mindenképpen lássa a doki, valszeg börgyógyászhoz küld és kencéket ir fel. (hozzáteszem, most fény derült rá, hogy gyerekkorában a párom is ekcémás volt és emiatt enyhe asztmája is kialakult) Nah, ma a gyerekorvos: á, csak ki van száradva a böre, ne használjunk harisnyát, és minden müszalast elhagyni, csak gyógyszertári fürdetöt használjunk és ir fel egy ecsetelöt. Kiváltom az ecsetelöt, kérdezem a gyógyszertárostól, hogy mégis hogy smint csináljam, hááát, ö nem tudja (én meg nagy marha nem kérdeztem a dokit :oops: ). Nem baj, gondoltam majd elolvasom a betegtájékoztatót. amin nagy betükkel kiemelik, hogy csak a FEJBÖRÖN lehet alkalmazni, sehol máshol. Hát normális a doki??? A fejbörével nincs semmi baj csak a combjával.... :evil: :evil: :evil:
Majd felhivom a védönénit, hogy ö mit mond.

Bp-iek! Nincs valakinek jó börgyógyász ismeröse, aki beutaló nélkül foglalkozik gyerekekkel? (magán pl)

Roberta :)
karácsonyra valszeg labdát veszünk. Annak mindig örül :) Vagy függönyt a szobájába :mrgreen:
Nálatok ár most be kellett iratni bölcsibe? Én 3 helyet kérdeztem meg, de mindenhol csak májusban kell beiratni. 2 helyen felirták a nevünket, telszámunkat, de azt mondták, hogy majd ápr végén érdeklödjek a pontos idöpontrol. Remélem, azért beveszik, bár az egyik helyen nagyon tutira mondták. Ha nem, akkor marad a helyi magánbölcsi (ehhh, még nem kérdeztem meg, mennyibe kerülne, de más lehetöség nem nagyon lesz)


Pusz

Kép
Kép
Kép
minyu
 
 


Sziasztok!
Minyu! Olyan jókat találtál ki már megint! Ha küldök fényképet mail-ben, abból is tudsz csinálni képeslapot? Gondolom át is kell szerkesztened a fotót. Nagyon ügyi vagy. Hát, bőrgyógyit én sajna nem tudok Pesten ajánlani! Okos ám némely doki, nemde?

Mi is voltunk tanácsadáson. Milán 13, 41 !!! kg! Most már tudom mitől fáj úgy a hátam! 84 cm (szerintem nincs annyi) és van 9 foga!

Karácsonyra valami zenélős játékot kap, mert tombol 1000-rel minden zenére! Na, meg persze könyvet! Meg nem tudom!

Jövő héten végre Pakson is lesz Ringató! Úgy várom!!! Azt hiszem, holnap én is ellátogatok a bölcsibe, és megtudakolom, mikortól mehet Milán! Szeptemberben nekem is kezdeni kell, így lehet, hogy már a nyáron megy 1-2 hetet. De aug-ban zárva van a bölcsi, így akkor szept-ben újtra kezdjük a beszoktatást? Na, nem tudom!

Sziasztok!

bockbrigi
 
 


Brigi :)
Presze, küldd csak a képet, meg hogy milyen lapot szeretnél belöle (fentebb vannak a vaterás linkek) nyaff@vati.hu -ra a legtutibb. :)

pusz

Kép
Kép
Kép
minyu
 
 


Sziasztok!


Minyu:
Akkor erre a fenti címedre én is küldhetek fotót? A naptár és a képeslap is érdekelne!
Nekünk is van egy piros- száraz folt az Anna lábán. Én automatikusan a bőrgygyászhoz viszem, mert a mi dokink azt mondta, hogy bevallja , hogy nem ért igazán a bőr betegségekhez.
Legalább őszinte! Ő sem érthet mindenhez.

Megyek, mert ebédelünk!


Csucsu

Kép
csucsu74
 
 


Minyu!
Oksi! Eddig 6 db-ot tudtam neked félretenni ... , de napi 2 darab szokott fogyni, úgy hogy ha nem is sok, de egy pár darab lesz még. Akkor hétfőn elpostázom.

Bölcsi:
Nekünk ez még egy húzós kérdés, mert december végére, január elejére derül ki hogy megkapjuk e a lakást, ami ugye Szolnokon van.
:?: Ilyenkor mi a helyzet? Adjam be mindkét helyre a jelentkezést vagy várjak januárig??

Brigi!
Milán és Levente akkor egy súlycsoportban vannak... :lol: Nekem dokihoz is kellett mennem, mert annyira fájt már a hátam. Ráadásul most van az az időszak, hogy feszt karba kéreckedik... :roll:
szilbee
 
 


Csajok!
Nyugodtan küldjetek képet a fenti mailcimre, ahogy Nándorom engedi, megcsinálom. Mailben irjatok ohajokat-sohajokat :)

Kajlám :)
Megkaptam és minnyá csinálom :)

Szilbee :)
Sztem add be mindkét helyre!!! Vissza tudod mondani, mert ugyis listát irnak a bölcsiben, és legfeljebb az utánatok következöt felveszik. Rudi-csomit nagyon köszönjük elöre is!!! :P

Jesszusom, enyémgyerek 18 hós és még 10 kilo sincs :oops: :roll: Meg alacsonyabb is, 78 cm-t mértünk állva. Pedig eszik, igaz, nem olyan sokat, mint a Vani :lol: Igaz, én is ilyen kis cingár voltam gyereknek.

Na, menek. pusza

Kép
Kép
Kép
minyu
 
 


Sziasztok!

Utólag is kívánok minden Szilviának Boldog Névnapot!

Mirtill elég vékonyka 14hónaposan volt 8800gr.Igaz eőtte volt beteg és 1hétig nem nagyon evett.De most jól eszik és már láthatóan gömbölyödik! :)
Mi dec.4-én megyünk a 15hós oltásra kívánvcsi vagyok hány kiló és főleg hány centi.14 hónaposan volt 81cm de úgy látom megint nagyot nőtt.Most 86-os ruhákat hord de overallt 92-est vettem.

Mi karácsonyra bébitaxit veszünk mert a kisbarátnőjééknél mindig azzal játszik és nagyon tetszik neki.Igaz nem ül rá csak tologatja.És kap még pár könyvet mert azokat nagyon szereti.Mindig "olvas"akár 1/2órát is ellapozgatja a könyveket.

Ma voltunk dokinál mert vasárnap óta meg vannak duzzadva a combjában a nyirokcsomók.Nincs semmi baja nem lázas,jó a közérzete,eszik rendesen.A doktornő sem talált semmit.Végig tapogatta a hasát is.Azt mondta,hogy várjunk jövő hétig és ha nem múlik el akkor elküld vérvételre.Voltatok már ilyen helyzetben?
Remélem nem lesz baja!

Nagyon szépen megy a járás már lenn is elbóklászik igaz legtöbbször fogja az egyik kezem a másikkal pedig tolja a kocsit.Nem szokott elszaladgálni mindig jön mellettünk.

Sziasztok!
Így szokott olvasni(ez már régebbi kép)
Kép

Kép
ildikó74
 
 


Minyu,
Biztos, hogy kell beutaló a bőrgyógyászhoz? Felnőtt rendelésre nem kell...
Olyan naptárt nem tudsz csinálni, ami lapozgatós? Márminthogy 12 lapból áll, és minden hónapban lapozunk egyet :lol: Én olyat csináltam tavaly, csak nem géppel, és annyi macera volt vele, meg nem biztos, hogy idén sikerül hozzá alapanyagot venni.

Floci,
Szépek vagytok 8)

Rita és a fiúk
Kép
Kép
hrk
 
 


Sziasztok!
jkriszta75
 
 


Csak vonalzó próba

PHPBB kód:
Kép

Üdvözlettel:
babafalva.hu
jkriszta75
 
 


Minyu
rosszul fogalmaztam, nem beírattuk csak felírattuk a bölcsibe. Az a helyzet, hogy a városban 1 bölcsi van csak, de rengeteg a gyerek, így időben stoppolni kell. A rendes beíratás itt is valamikor márc vége ápr elején van.

Patrisa
próbáltad már, hogy járáshoz adsz a kezébe vmit a kislánynak? Nálunk Anna úgy indult el (és 2-3 napig csak úgy ment), hogy két kézzel fogta vagy a nagy labdáját vagy a maciját. Aztán észrevette, hogy nincs szüksége ezekre sem.

Ildikó
enyim kiscsaj is nagyon szeret olvasni. Érdekes, hogy a szórólapokat tépkedve "olvassa", de a mesekönyveire nagyon vigyáz. Édesen elmeséli, hogy mit lát a képeken (csak sajnos tolmács kellene, hogy megértsük!).

Roberta

Kép
smici_robi
 
 


Sziasztok!

Minyu
Nekem is készítenél képeslapot? Szerkesztést kérnék szépen, aztán én előhívatnám. Milyen háttérrel lehet? Olvasom, hogy 5 félével, de én csak 2 féle karisat látok. :roll:
Amikor írtad, hogy gyűjtöd a Rudi-papírokat, gondoltam, ezután nem dobjuk ki, hanem félretesszük Nektek. Na, azóta sikerült is kemény 1 darabot elfogyasztani, azt is apája ette... ránk ne számítsatok :?

Hát egy-két dokitól már nekem is kinyílt egy párszor a bicska a zsebemben. Fúúú, egyik-másik nagyon súlyos tud lenni, tudnék mesélni :evil:

Nálunk a 15 hós oltástól hőemelkedése, majd láza, végül pöttyei és nyirokcsomó-duzzanatai lennek Mesónak. Csórikám jövő héten pedig kapja a következő dózist, a pneumococcus ellenit. :(

Azt még nem tudjuk, hogy a karácsonyi ajándék mi lesz, mert a gyerekjátékok mostanában nem kötik le, inkább a konyhai csetreszeket, illetve a videokazettákat, DVD-ket és CD-ket pakolgatja. Ja, és a szekrénysor legalsó fiókja jön be neki nagyon...a bugyijaimat már nagyon ügyesen fel tudja húzni ... a fejére. :D

Kép
dundó
 
 


Ma nem lesz áram, aztán meg megyünbkhétvégézni nagyikhoz
de küldjetek nyugodtan képet a nyaff@vati.hu-ra.

Dundo :)
itt megtalálod a cuccaim között a választékot:
http://www.vatera.hu/listings/index.php ... &us=minyu&

Hrk :)
lapozgatósat nem tudok csinálni, mert már lejárt a 30 napos shareware-m :( Max amit krisztáéknak csináltam, abba berakosgatom a képeiteket :oops: :shock:
http://uk.pg.photos.yahoo.com/ph/nyikae ... /my_photos

pusz

Kép
Kép
Kép
minyu
 
 


:?: Brigi!
Ti milyen pelust használtok?
Levente most Libero maxi plust, de mégis átázik a pelenka. Azért kérdelek téged,mert Milán és Levente súlyra és magasságra is ugyanakkora.
szilbee
 
 


Sziasztok!

Szilbee! MI Pampers-et használunk. Eddig a Maxi, ill. néha a Maxi+-t vettem, de tegnap egy Juniort vásároltam, mert ugye az 11kg-tól jó. Még nem próbáltam ki! A Maxi-val is elégedett vagyok, de attól tartok, szorítja a hasiját, mert ugye nem gumis a dereka.

Minyu! Majd csinálok egy jó fotót Milánkáról, aztán elküldöm ! Nekem a piros hátteres kellene, de ezt még megbeszéljük!

Ma voltunk a bölcsiben érdeklődni. Felírtak minket, és nyár végén lenne a beszoktatás. Aranyos kisfiam szaladgált, nevetgélt, alig akart hazajönni! Elég jók a feltételek, szép, világosak a szobák, 10-12 baba van 1 csoportban, hasonló korúak. Csak munkáltatói igazolás és helyi lakcím kell hozzá.

bockbrigi
 
 


Sziasztok!
Mindenki beiratja a csemetét a bölcsibe? És hány órában mentek vissza dolgozni?

MInyu!
Nagyon jók lettek a képek! Mégegyszer köszönöm!!! :D

Kép
kajla
 
 


Brigi!
Én is kipróbáltam a pamperst. Tök szuper volt. Miután elfogyott vettünk egy másik csomaggal, de valami miatt már nem az a gumis derekú volt. Azóta sem találok gumis derekút pamperst. Annyiban különbözik az a pampers a többitől, hogy nem zöld az ultramagja, hanem fehér. Mióta ez a vízilovas akciójuk megjelent azóta nem találom sehol a gumis derekút. :( :x
szilbee
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?