Új privát üzeneted érkezett!

sziasztok!

Reginának utólag is boldog névnapot kívánunk!

Örülök,hogy elmaradnak a műtétek (Nándi, Anna), ez is azt igazolja, hogy szerencsére nem akkora a baj, mint korábban tűnt.

Ildikó! Nagyon ügyi Mirtill! Csak így tovább!

Nálunk már volt 1-2 baleset. Túlestünk a szájelharapáson , esünk-kelünk, hol itt van horzsolás, hol ott. Minden nap sokat vagyunk az udvaron, remélem még sokáig tart ez a jó idő! Jó, a mai nap pont cáfolja mindezt.

Hétvégén Pécsre mennénk kirándulni, körülnézni. Remélem , addigra kiderül.

Puszi mindenkinek!

bockbrigi
 
 


Sziasztok!


Boldog névnapot Reginek!

Tegnap ügyeleten voltunk éjjel, Annámnak sikerült úgy megfázni.
Képzeljétek, annyira nem bírta az orra a váladékozást, hogy a száján folyt ki. Úgy kellett kiszednem a szájából éjjel mert majdnem megfulladt tőle. Nem tudta, hogy lenyelje vagy kiköpje
úgy döntött inkább nem nyel. Gondolhatjátok tök megijedtem. Egyszer csak a lányzó nem vesz levegőt és fulladozik. Gyorsan benyultam a szájába és egy maréknyi nyányót szedtem ki belőle.
A többit ezek után meg kihányta.
Semmit sem aludtunk, tiszta nyüszi.

Minyu: Örülök, hogy nincs műtét!

Megyek is hátha sikerül lefektetni egy kicsit!

Sziasztok

Kép
csucsu74
 
 


Csucsu,
Húúú, ez keményen hangzik!!!! Jobbulást a kiscsajnak!!!! :lol:

Rita és a fiúk
Kép
Kép
hrk
 
 

 
 

Csucsu :cry: :cry: :cry:
Jobbulást Annácskának!

Kép
Vendég
 


Bannamari!
Ádámnak boldog névnapot kívánunk!

Kép

Kép
kajla
 
 


Annamari,
BOLDOG NÉVNAPOT ÁDÁMNAK!!!!! :lol:

Rita és a fiúk
Kép
Kép
hrk
 
 


Sziasztok!

Köszi a gyógypuszikat!
Tegnap hasra esett és a változatosság kedvéért most az alsó ajka repedt szét!

Csucsu!
Jobbulást Annának!Elég ijesztő ami történt.Remélem már jobban van!

Sziasztok!

Kép
A nagy kedvenc a törlőkendő
Kép
és a hűtőmágnes

Kép
ildikó74
 
 


Sziasztok!

Jók a fotók!
Szörnyü ez a sok esés és baleset. Elöre félek, hogy mi lesz velünk, ha Vani elindul. :evil:

Csucsu!
Remélem a mai éjszakátok már jobban telt! Szörnyü ez a megfázás! Jobbulást!!!

Kép
patrisa
 
 


Patrisa :)
juj, pedig direkt javitottam. Rosszat tettem volna fel? Na, majd most.

Kép

Csucsu :)
Juj, ez nagyon durván hangzik. :shock: jobbulást nektek!

Annamri :)
Utólag is boldog névnapot Ádámnak!

Tegnap és tegnapelött egész nap nem jött be nálam a babanet :evil: Azt hittem, rendszerhiba, de ha ti tudtatok irni :oops: :evil: :?

Na, megyek, mert elaludt Móki és gyorsan elültetem a növénykéimet :)

pusz

Kép
Kép
Kép
minyu
 
 


Sziasztok!

Köszönjük a jókívánságokat.
Hál'istennek már sokkal jobban van, bár még mindig felsír éjjelenként, hogy nem kap levegőt. Olyankor elég nehéz megvigasztalni.

Tegnap óta megtanulta, hogy kell felmászni a nagyágyra, (persze le még nem) így állandóan rajta kell tartanom a szemem, mivel most ez a legjobb játék!

Jó étvágyat mindenkinek az ebédhez!

Sziasztok

Kép
csucsu74
 
 


Minyu!

KÖSZI!!! :lol: Igy már sokkal jobb.

Csucsu!

Örülök, hogy jobban van Anna. Hát igen, elég félelmetes, amikor az ágyról fejjel akar lejönni. Vanessza szerencsére már megtanult fel és lemászni is. De, amig nem ment nekem is nagyon kellett figyelnem, hogy nehogy leessen.

Képzeljétek, ma voltunk szalonnát sütni a szomszédéknál. Nagyon jó volt. Vani a kisfiúval egymást etették. Nagyon édesek voltak!

Jó éjt mindenkinek!!!

Kép
patrisa
 
 


Patrisa!

Mi szoktunk Szentesre járni a Valentinyi dr.nőhöz magángasztrora, nagyon szép város, meg is lepődtem, mikor először jártunk ott! Van a rendelő közelében egy szép szökőkút és park, ott szoktunk kicsit elidőzni, és a pékségben mindenfélét venni!

Én már nagyon régen nem sütöttem szalonát tűzön, pedig annak "fílingje" van! :wink:

Puszi

Kép
kajla
 
 


Sziasztok!

Szombaton voltunk Pécsett kirándulni. Az állatkertet nagyon élvezte Milán, főleg azt a sok babát, aki még ott volt. A látogatók zöme kisgyerekes család volt. 2 órát sétáltunk vele és ennyi elég is volt mert ugye ő fél 12-kor ebédel -bármikor ébred, és egy kis csavargás után jöttünk is haza.
Áldom az eszemet, hogy nem Pestre mentünk. Vele még nem lehet egész napos programokat szervezni, mert beájul!
No, azért dobok képeket!

Holnap megyünk 15 hós oltásra. Szerintetek normális az, hogy még csak 6 foga van gyermekemnek?
Kép
Kép
Kép

bockbrigi
 
 


Brigi!

De jók a fotók! Nagyon irígykedem. Mi is készültünk a szegedi vadasparkba, de idáig még elmaradt. Hátha még idén összejön.

Kajla!

A szökökúthoz szinte minden nap ki kell menni. Nagyon imádja. Amugy onnan kb. 5 percre lakunk. Ha legközelebb jöttök, szóljatok!!!
Nem Vajdovics dokinénihez jártok? Neki van ott magánrendelöje. Ö a gyerekorvosunk.

Most megyek, mert vár a Drágám!

Kép
patrisa
 
 


Patrisa!
Dehogynem! Elírtam a dokinéni nevét, Valentinyi az itteni dr-nő :oops: Vajdovics Évához!!! Mostanság nem kell mennünk, de ha mégis, szólok!! :D
Puszi

Kép
kajla
 
 


Brigi,
Jók a képek :lol:

Zalán mégcsak 14 hós múlt, de 6 foga van neki is, és a dokinéni nem mondta, hogy kevés :lol:
Viszont milyen oltást kap Milán? Mármint a 15 hós oltásból is van új és régi? És a mi babáinknak az újat meg kell venni, ha azt szeretnénk? Egyáltalán szerintetek érdemes az újat kérni?Én balga, most voltunk pénteken e. tanácsadáson, de elfelejtettem rákérdezni :oops:

Patrisa, Kajla,
Jól egymásra találtatok :lol:

Rita és a fiúk
Kép
Kép
hrk
 
 


Rita :)
Szerintem már mindenki újat kap. Vagy nemtom van-e új meg régi, de nekünk az elözö oltásoknál elötte a védönéni szólt, hogy van új, fel lehet iratni, mostmeg nem. 1 oltás volt karba. Utána 2 hét múlva belázasodott, nemtom hogy a füle miatt, vagy az oltás miatt. (az oltás "mellékhatásának is akkor kell kijönnie elvileg) :shock:

Brigi :)
Tök jók a képek :)

Patrisa, Kajla :)
milyen kicsi a világ!!!

Megyek fürönni :)
pusza

Kép
Kép
Kép
minyu
 
 


Sziasztok!

Már nem is mentegetőzöm, hogy miért írok ilyen ritkán.
Igyekeztem visszaolvasni, sok szülinap, névnap volt utólag is sok boldogságot mindenkinek!!

Én úgy tudom, hogy most már mindenki az új oltást kapja és a 15 hós után 18 hósan is lesz egy. Én előre rettegek tőle, mert Anna már akkor üvölt, mikor ránéz a dokinéni (pedig szerencsére nem látta túl sűrűn).

Hétvégén mi is állatkertben voltunk. Veszprémbe vittük el a kislányt és nagyon élvezte, minden nagymacskának torka szakadtából ordította, hogy "cí" meg "áó" (macskaordítást utánozva). Odavittük az állatsimogatóhoz is és legnagyobb meglepetésemre mindent megsimogatott. Eddig minden állatnak csak kiabált, de nem mert hozzájuk nyúlni.

Őszi sapkát én is beszereztem már, sőt már télre is megvettem neki az overállt.
Kismama börzére jön valaki? (november 4-én lesz)

Brigi
Pécsen merre van az állatkert? Szoktunk menni rokonokhoz Bonyhádra meg Tevelre és gondoltuk, egyszer megnéznénk azt is.

Most megyek hulla vagyok. Drukkoljatok, hogy végre összejöjjön a költözés, mert unom már a tábori körülményeket (cuccaink nagy része dobozokban).

Roberta

Kép
smici_robi
 
 


Minyu, Roberta,
Köszi az infót, megnyugodtam :lol: Akkor nem a 15 hós oltás a brutális, amitől akár 2-3 napra is belázasodhatnak a gyerekek?

Rita és a fiúk
Kép
Kép
hrk
 
 


Halihó!!!

Kajla!
Hát ez jó! És honnan hallottatok Vajdovicsról? Egyébként szeptembertöl már nem a gyerekorvosunk, mert elment. Egy gyógyszerész férfi lett helyette. Még nem találkoztunk, de azt mondják, nagyon rendes.

Rita!
Én kérdeztem a doktor nénit a 15 hós oltásról. Kérni akartam a receptet, hogy kiváltjuk a gyógyszertárban, mint a többit. De azt mondta, hogy ezt nem kell külön megvenni. Most akkor mi a régit kapjuk? Mert eddig szinte mindböl EU-sat kaptunk. Vagy már csak az újfajta van?
Már elöre félek, pedig csak novemberben megyünk :oops:

Teszek fel fotót a szalonna sütésröl.

Sziasztok!
Kép a szomszéd kisfiúval kenyeret esznek...

Kép buborékfújóval

Kép
patrisa
 
 


Ismét én!
Unatkoztam egy kicsit ( :) ) és raktam fel új fotókat a "Vaniról fotók" mappába.
Puszi

Kép
patrisa
 
 


Sziasztok!

Voltunk tanácsadáson, de szurit nem kapott Milán, ugyanis még nem töltötte be a 15 hót -pénteken lesz annyi idős. Nem tudtam , hogy 1-2 nap számít! De nem is baj, mert a mi dokinőnk szabin van. Így jövő héten újra megyünk.
Már az új rend szerint fogja kapni és 18 hósan újabb oltás lesz.
Azt, hogy karba vagy vállba, nem tudta a védőnő megmondani.
Na, ennyivel is okosabb lettem.
A súlya 12, 30 kg. Egy sószsák a javából!
Ráadásul elfelejtettem íratni popsikenőcsöt lányos zavaromban. Na, most nyalhatom ki a tégelyt!

Puszi!

bockbrigi
 
 


Patrisa!
Dokinéniről egy másik topikon hallottam, de először csak annyit tudtam, hogy Hódmezőn rendel, aztán mikor felhívtam, kérdezte, hogy Szentes nekünk nem lenne-e jobb. Mivel szinte ugyanannyi távolság, mindegy volt! Így jutottunk el Szentesre!

Képek szuperek!


15hós oltás: én azt hallottam, hogy ez a lázasodós oltás, minden ismerősöm szenvedett vele :cry: Nem várom, pedig nekünk is ez következik nemsokára, alig 1hónap múlva!

Kép

Kép
kajla
 
 


Sziasztok!
Nincs valami nagy sürgés-forgás most itt!!!
Képzeljétek, az éjszaka nem sokat aludtunk! :cry: Vanessza elkapott a szomszéd fiútól valami megfázást. Folyik az orra. Szerencsére láza nincs, remélem nem is lesz. Viszont alig kap levegöt. Most alszik, de nem tudom meddig bírja orrszívás nélkül.
Ráadásul lett este egy balesete is. Játék közben felrepedt a szája.
Dokihoz nem vittem, de ha rosszabb lesz, akkor megyünk. Jó volna gyógyszerek nélkül átvészelni.
Tényleg Minyu! Milyen homeopátia jó ilyenkor? És télre immunerösítönek?
Felhívtam a dokit, hogy megjött-e a tejallergia eredmény. Sajna nem. Azt mondta próbáljam egy hét múlva. Szomorú, hogy a mai világban 3 hetet kell várni egy vérvétel eredményre.
Na, hali! :lol:

Kép
patrisa
 
 


Hahó!
15 hós oltás vállba megy 1 db, mindenki újat kapja, sztem. 2 hét múltán jöhetnek tünetek, nekünk volt láz, de nem tudom, hogy a fül miatt, vagy oltás miatt. :(

Kép
Kép
Kép
minyu
 
 


Sziasztok!

Engem is érdekelne, hogy van-e valami homeopátiás inmunerősítő
ilyen piciknek.
Patrisa: Hál'istennek mi már túl vagyunk a megfázáson, hát kitartást neked és jobbulást Vanesszának!

Kép
csucsu74
 
 


Mi a 15 hósból a régit kaptuk, mert az összes többiből a régit kaptuk. Ennek ellenére kapunk 18 hósan is, állítólag ez az új protokoll.
Egyébként a fiaim nagyon megszenvedték, 2 hét elteltével, amikor a lappngási idejük lejárt, 5 napig voltak lázasak.

pussz

KépKép

Kép
bannamari
Budapest XIII. kerület
 
 


Patrisa :)
Nem találom a homeos füzetem :( :oops: Reggel remélem, megtalálom. Coryzalia tuti jó megfázásos tünetekre, de majd még megnézem.
Homeos immunerösitö kifejezetten nincs, homeos dokival kell beszélni, ö tud alkati szert adni (sokmindent kérdezett, onnantól kezdvem, hogy mennyire izzadós, mennyire bújós-anyás, és persze az általános orvosi dolgokat, eddigi betegségeket. stb)
Viszont sokan dicsérik a grapefruitcseppet, én is adtam Nándinak, most megint elkezdem. Barátosnémnak kicsit nagyobb a lánykája, már 2,5 éves, ö Béres cseppet ad, asszem azt csalk 12 kg fölött ajánlják.
Na, ennyit mára.
Nagyon fáradt vagyok, majd holnap igyekszem jönni.
Pusza

Kép
Kép
Kép
minyu
 
 


Sziasztok!

a képeken a picurkák, nagyon helyesek, nem jövök egy pár napig és nem győzök visszaolvasni.:)

Tegnap voltam vezetni.:)
Élveztem, bár a 2esbe váltás még nem tökéletes, elsőre sok volt az info.:)
Ma is megyek 9re..így iparkodom...

Viszem Annát is magammal..mivel mondtam az oktatónak csak, így tudok rugalmas lenni!
Most házhoz jön értem..:)

Remélem tényleg intenzíven tanulok meg vezetni, mert nem sok időm maradt.Smile

Most nézem..már a 7.hónapba léptem.:)

Puszi.

Bence:
Kép

Kép
sziszike1000
 
 


Patrisa,
Jobbulást Vanesszának!

Na, mostmár aztán felhívom a dokinéninket, hogy akkor milyen oltást kapunk... Olyan rossz, hogy pont most volt az átállás, mennyivel egyszerűbb, amikor csak egyféle van, más lehetőség meg nincs.

Asszem az echinacea-t ha folyamatosan szeded, akkor immunerősítő, ilyentájt kell elkezdeni és tavaszig szedni. Részleteket én sem tudok, de ha kell info, rákérdezhetek tesómnál. Megelőzésre is lehet szedni amit influenzára szoktunk szedni, nem jut eszembe mosz hirtelen a neve :oops: - megnéztem: osciloccoccinum

Annamari,
Emlékszem, hogy sokáig lázasak voltak a fiúk, de 5 napig? :shock: akkor mi lesz Zalánnal, aki eddig minden oltástól-az újtól is- belázasodott :?

Rita és a fiúk
Kép
Kép
hrk
 
 


Lányok!

Körkérdés: milyen kezesek vagytok, jobb vagy bal? És a gyerekek?Mármint akinek van nagyobb, mert még a mi kicsinykéinknél nem dőlt el, ugye? Vagy van, akinél már tisztán látszik? Nekem Regi a labdát határozottan ballábbal rúgja, de jobbkézzel fogja a ceruzát! Mi lesz ebből? :roll:

Köszi

Kép
kajla
 
 


Kajla!
Pont erről akartam én is írni.Mirtill mindent a bal kezében fog.Ha adok neki banánt vagy akármit adom a jobba és rögtön átveszi a balba.Rákérdeztem a gyógytornásznál és azt mondta,hogy ilyen korban már van kedvenc oldaluk de nem lehet eldönteni,hogy bal v.jobb kezesek lesznek-e.Mondtam neki,hogy nálunk apu is a nővére is és a mamájuk is bal kezes.Így 90%,hogy Mirtill is balkezes lesz.Azt is mondta,hogy kicsit rosszabb lesz mert mi mindketten jobbkezesek vagyunk.

Mirtill is beteg most megyünk a dokihoz.Folyik az orra,hőemelkedése van és köhög.Nem sokat aludtunk az éjjel de ma is csak fél órát aludt.

Jövő szerdán megyünk a rehabra és addig már nem kell mennünk tornára mert nagyon megviseli.Meg amúgyis szépen lépked ha tartom elég hosszú távot is megtesz gyalog.

Sziasztok!

Kép
ildikó74
 
 


Betegeknek jobbulást!

Kajla
A férjem is és én is jobb kezesek vagyunk, Sasa is inkább jobb kézzel nyúl a tárgyakért, jobb kézzel építi a tornyot.
Az, hogy milyen kezes szerintem teljesen mindegy... nem befolyásol semmit sem.
A lényeg, hogy szabadon engedni kell a gyereket, nem kell erőltetni, hogy jobb kezét használja!

(majd szerzek info-kat... a testvérem diszlexiás, diszgráfiás, tanulási zavaros gyerekek fejlesztésével foglalkozik)

Oltáshoz nem tudok hozzászólni... nálunk másfajta oltásokat adnak...

Kb. 2 hét múlva élesben indul a kistesó-projekt...
Vendég
 


Sziasztok!

Az éjszakánk elég rossz volt, de nagy nehezen elaludtunk. Ma már sokkal jobban van. És türi ahogy szívom az orrát. Rájött, hogy akkor jobb neki. Kapott orrcseppet.
Képzeljétek, eddig mindkét kezét kellett fogni séta közben, de ma már csak az egyiket kellett. Olyan ügyesen lépegetett. Majdcsak elengedi már a másikat is. :lol:
Már én is akartam kérdezni, hogy milyen kezesek a babák. Nálunk csak a férjem balkezes, de Vanessza is tuti az lesz. Mindenért a bal kezével nyúl, és azzal is eszik. Kipróbáltam, hogy direkt a jobb keze elé tettem a falatkát és inkább nyújtózkodott, de a másikkal nyúlt érte. Természetesen nem próbálom átszokatni a másikra. Olvastam, hogy nekik az agymüködésük másképp van.
Az oltástól mostmár nagyon parázok :x Remélem nem lesz olyan vészes!
Minyu!
De hülye vagyok! Hát nekem is van homeos füzetem. Este megnézem, de azért köszi minden infót. A grapefruitot ismerem, férjem szokta szedni télen.

Sziszi!
De jó, hogy Te már itt tartasz. Én még csak tervezem, hogy vezetni tanuljak.

Betsy!
Hajrá a babagyártással!!! :D

Úgy szenvedek! Másfél napja nem szopizott Vani. Hiába próbálom, de nem bír. Csak a száján kap levegöt, és akkor nem tud szopcsizni. Csak én meg szétdurranok már a tejtöl. Attól félek örökre abbahagyja. Tiszta depis vagyok miatta.

Na megyek vacsizunk!!!

Kép
patrisa
 
 


Patrisa,
Próbálted már a homeós orrspray-t? Nekünk nagyon bevált, amikor Zalán taknyos volt. Orrszívás előtt tengervizes spray, utána a homeós, nem tudom e nevét, de ez az egy van, tudni fogja a gyógyszerész. Jobbulást kívánok neki!

Mirtillnek a jobbulást kívánok!!!!!

Én azt olvastam, hogy az is szerepet játszik abban, hogy milyen kezes lesz, hogy mit tanul, mit lát a szülőtől. Meg persze biztos jó sok más dolog is közrejátszik benne. Engem az oviban átneveltek balkezességről a jófej óvónénik, és kiskoromban sokszor írtam valószínű ezért is sok betűt fordítva. Ma is tudok írni bal kézzel, rondán, de tudok 8)

Rita és a fiúk
Kép
Kép
hrk
 
 


Sziasztok!
Azért kérdeztem a kézhasználatot, mert azt hallottam, hogy 1évesen már dominál az egyik oldal, de véglegesen csak óvodás korra dől el! Nálunk Regi a bal lábával rúgja a labdát, de általában jobb kezével csinál mindent! Azt mondják, hogy a balkezeseknek egy csomó eszközt lehet venni, pl. ollót, ami megkönnyíti az életüket, ez jó dolog! Attól félek, hogy majd nem tudok neki segíteni az írástanulásban, ha balos lesz, mert mi mindketten jobbkezesek vagyunk! Sőt! Az egész család mindkét részről!!!

Köszi a válaszokat!

Patrisa!
Gyógyuljatok!

Kép

Kép
kajla
 
 


Sziasztok!

Lenne egy kérdésem!
Ti, hogy álltok az egyedül evéssel? Én még nem próbáltam, hogy tudna-e egyedül enni. Mikortól érdemes elkezdeni szerintetek?

Kép
csucsu74
 
 


Sziasztok!

Csucsu!
Én még nem próbáltam az egyedül evést. Vagyis kanállal még nem eszik egyedül, mert mindent kézzel akar enni. Amikor kanál van a kézében fordigatja és rágcsálja, de nem eszik vele, mert leesik a falat. Hogy mikortól kéne egyedül enni azt nem is igazán tudom.

Köszönjük a gyógyító szavakat. Az éjszakát teljesen átaludta és már nem is folyik annyira az orra, viszont csúnyán köhög. És persze én is szarul vagyok. Úgy fáj a torkom, hogy nyelni is alig birok. Meg a mellem is be van gyulladva, hiába fejtem az este. Szopni még mindig nem szopik, már két napja. Pohárból itta meg a tejet. nem akarom, hogy vége legyen a szoptatásnak! Még nem!!!
Bár furcsa fintora lenne az életnek, mert csütörtökön kezdödik a dúlaképzö, amire a szoptatás miatt nem tudtam volna menni.

Rita!
Erröl az orrspray-röl még nem is hallottam. Nálunk az a gond, hogy a városban csak 1 gyógyszertár foglalkozik homeopátiával és az is csak receptre ad. Vagyis rendel. Így elöször fel kell íratni, majd megrendelni, és csak két nap múlva hozzák. És mikor ilyen beteg, akkor nem lehet 3 napot várni. Így kénytelen vagyok gyógyszert adni neki.
Most megyek, mert szétszedi a mellszívómat... :evil:

Kép
patrisa
 
 


Sziasztok!

Betsy! Nagyon szorítok nektek! Hajrá és nyugi!

Smici! Az állatkert Pécsett a tv-torony felé van a hegyen! Ki van táblázva, meg fogjátok találni. Nézz bele a honlapjukba, ha gondolod!

Sziszike! Óvatosan vezess!

A bal- jobbkezesség még tényleg nem dőlt el ebben a korban. Balkezesek boltja Pesten van, vidéken nem tudom, merre.
Nálunk mindenki jobbos, talán Milán is az lesz. Azért én néha át-átteszem a tollat a jobbjába, a "szép" kezébe, de a kanalat már önként a jobbal fogja meg.
Egyedül inkább csak gyümit, krumplipürét eszik, mert az nem folyik ki. A barackot összekockázom és sütisvillával olyan édesen eszi, hogy csak na!

Egyik nap erre mentem be a szobába. Először elájultam, aztán röhögtem , aztán lefotóztam, aztán 10 percig takarítottam a gyereket!
Kép

bockbrigi
 
 


Ja! És persze popsikenőcsöt hagytam a szeme előtt!

bockbrigi
 
 


Sziasztok!

Mirtillnek megint torokgyulladása van!Még ma is lázas volt de már valamivel jobb a közérzete.Szerintem jön a foga is mert ömlik a nyála és mindig olyankor beteg amikor fogzik!

Ő még nem eszik egyedül.Próbáltam már de még ott tart,hogy mindent eldobál és a kanalat is folyamatosan kidobja az etetőszékből.Odaadtam már a tányárt is de csak kiszedegeti belőle a kaját és annyi.
A pohárból ivás sem nagyon megy.Vettem neki Avent varázsitatót de abból sem iszik.Hogyan szoktassam a pohárra?

Milán nagyon jól néz ki!

Sziasztok!

Kép
ildikó74
 
 


Patrisa

Nekünk is homeós orrspraynk van STÉRIMAR.
Mikroporlasztású, tengervizet tartalmazó és nem minősül gyógyszernek.
Nagyon élvezte Anna mert ezt nem csepegteted hanem mint a felnőtt orrspray be kell fújni. Hál'istennek ez tetszett neki így csak a porszívóval kellett harcolni.

Ildikó:
Jobbulást Mirtillnek!

Kép
csucsu74
 
 


Brigi!
Ilyen képünk nekünk is van!

Kép

Kép
kajla
 
 


Én úgy tudom, hogy a Sterimar nem homeós, csak simán tengervizet tartalmaz. Mi tisztításra nagyon kis kora óta ezt használjuk, nagyon orrbedugulós Zalán. A homeós orrcsepp nevére nem emlékszem, és a kiskönyvemben sem találtam meg :oops:

Jók a képek, bár Mikulás még messze van :lol: :lol: :lol:

Rita és a fiúk
Kép
Kép
hrk
 
 


Milán és Regi!
Egyböl elmúlt a rossz kedvem. nagyon jópofák a képek!
Nekünk dinnyeevös van. Szerencsére a mi krémünk tubusos, így csak kívülröl rágja szét és használhatatlanná teszi, mert mindenhol folyik belöle, csak ott nem ahol kellene. :(

Kép

Ildikó!
Mirtillnek is jobbulást kívánok!

Csucsu!
Én is úgy tudom, hogy a stemiral nem homeos. Olyan nekünk is van. Kicsiként bevált, de most nem igazán használt.
A porszívót ö se mindig türi :cry:

Kép
patrisa
 
 


Minyu!

Boldog névnapot! :D
szilbee
 
 


Sziasztok lányok!

Minyu!
Mi is csatlakozunk a jókívánsághoz!!! Kép

Maszatolásból mi is jók vagyunk :) Ez a kép az első csokievésünk :wink: Eddig az utólsó is. :lol:
Kép

Kép
flocika
 
 


Minyu,
BOLDOG NÉVNAPOT!!!!!!!

Rita és a fiúk
Kép
Kép
hrk
 
 


Minyu!!!

Kép

Kép
patrisa
 
 


Minyu!
Nagyon sok boldog névnapot kívánunk!!!
Kép

Lányok!
Járt már valaki a SVÁBHEGYI gyermekklinikán? Egy kedves ismerősömnek oda kell vinni a pici lányát, ő érdeklődik róla, hogy milyen???Köszi

Kép
kajla
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?