Új privát üzeneted érkezett!

Kiszuny,
Jobbulast apucinak!

Csajok,
Megerkeztunk, kipurcantam, a heten meg tuti nem irok regenyt ide. Egyedul vagyok a ket kisebbel, Dani meg apja nyaralnak. Nem volt semmi egyaltalan hazavergodni a repterrol. Na meg hogy a masfel oras repulout helyett ket es fel orat toltottunk a levegoben, mert "dugo volt"- a pilota megfogalmazasaban.
Lakasban jo nagy kupi vart, a csapbol neha nem folyik melegviz, neha ami folyik rozsdas, es puffog a csap, huto ures volt, ugyhogy delutan meg vasarolni is el kellett ruccanni!
Faradt vagyok, es utalom, hogy negykor mar sotetedik es hideg van! Ezt az evszakot nem lehetne kihagyni? Vagy mondjuk egy kicsit atruccanni Del-Afrikaba?

Jo ejt!
Zsuzsi
zsuzsi74
 
 


Zsuzsi,

Üdv újra itt!
Csak annyit mondj, mi lett a gesztenyévelKépKépKép?

Zulu

Kép

Kép

Kép
zulu
 
 


Kiszuny,
nagyon drukkolok!+++++++++++++++++Kép

Zulu

Kép

Kép

Kép
zulu
 
 

 
 

Csajok,

napkitörés ide vagy oda, az én Macóm még itt bogarászik mellettem, és nem nagyon adja jelét, hogy aludni kívánnaKép.

Zulu

Kép

Kép

Kép
zulu
 
 


Heppi
Köszi mindjárt kipróbálom ezt a kicsinyítés témát hátha végre összejön. Bocsika hogy ezzel zavarlak de tényleg nem sokat konyitok hozzá.

A túlfőzés nekem is bejött ma kipróbáltam.

Orsoly
Behívó:Ez aztán tényleg pofátlanság.Teljesen igazatok van.

Momo
Ismerős a férj alkalmi süketsége illetve nem hallása.És utána jön az hogy :Nem is mondtad!!!

Psandi
Telefonsztori nagyon jó. Kép
Fagyasztott tej naaaagyon rossz. Én is útálom megkostólni.Csoda hogy megisszák.

Elli
Homi apa nagyon jó ötlet. Muszály (ly kell irni ? lehet hogy nem.Mindegy.) ilyen eszközökhöz folyamodni ha máshogy nem megy.

Na megyek megpróbálok képet feltenni. (Utoljára)

Szilvi
szedem
 
 


Sziasztok!

Kiszuny
megy a drukk ezerrel Apának!! Nagyon remélem, hogy mihamarabb jobban, sőt jól lesz! ++++++++

Tina
az örstől csak pár perc gyalog, tényleg nincs messze!

Szilvi
muszáJ Kép

KÉpzeljétek, Dani folyton fel akar állni a kiskádban! megkapaszkodik a kád szélében, térdelőállásba húzza magát, és már emeli is a kis lábait állásba, annyira édes! KÖzben persze fogom-tartom, nehogy elcsússzon.

Apa ma is 7-kor ért haza, alszik a fotelben, hiába mondom neki, hogy gyorsan fürödjön és feküdjön le, nem értem, miért jó neki húzni az időt, amikor ilyen fáradt.

Andi
psandi
 
 


Psandi

Köszi a muszáj infót Kép Szinte gondoltam hogy nem jól írom.

Apa nállunk is itt horkol a hátam mögött.

Szilvi
szedem
 
 


Megpróbálok képet feltenni.Majdcsak sikerül már.
De valamit még mindig nem jól csinálok mert a 400,300 -as mérettel szörnyen rossz minőségű lett.Igy se valami jó de egy próba aztán majd látjuk.Kép
szedem
 
 


Deee .Jó lett. Örülök-Örülök.

Szilvi
szedem
 
 


Csak még 1.
Azután igérem lelépek.
Kép
Az utánpótlás, nehogy kihaljon a babanet.
szedem
 
 


Sziasztok

sikeresen befejeztuk a melot, pihentem is, holnap viszont indulunk, hat en ugy izgulok, 9 es fel ora vonattal... mi lesz ott ??? S Andus tovabbra sem eszik cumisuvegbol...(Na nem parazok itt tovabb)

Andi Kép
gratula az uj lovaghoz Kép

Elli
apa Kép (akkor titkold jol elole az oltasi info-t

Kiszuny
apanak szurkolunk

Orsoly
semmi baj nem lesz, kisebb indokokkal sem visznek el mostanaban senkit, azert drukk megy

Na siras van Kép mennem kell. Utolag egy kis alvas panaszkodas tolem is, eddig reggel 3-kor aludt el (eloszor) most bezzeg reggel fel 5-tol es sir, nem tudom mi lehet a baj, mondjuk ha faradt sose tud rendesen elaludni. Kép

Zs&A
zsurlo76
 
 


Zsuzsi! Kisebb kalandok után végre újra itthon! Épp ideje! Kép Dani nem volt otthon? Hiszen ő vizsgázott. Nem értem. Valamit biztos összekevertem.

Kiszuny! Nagyon-nagyon drukkolunk!!!!!!

Tina! Gyalog kisebb séta, 82-es trolival azt hiszem egy megálló. Lehetne most délelőtt is, többeknek csak az jó. Csak nálunk belecsúszik az alvásidőbe. De ez nem akkora tragédia. A kedd sem jó mindenkinek, úgyhogy ha délelőtt, akkor marad a hétfő.

Orsoly! Ha elutasítanak fellebbezetek, ha lehet. De szerintem nem fognak. Bár minden lehet, amilyen a magyar bürokrácia. Drukkolok, hogy apa mégse legyen katona. Amúgy válaszolniuk akkor is kell, ha elutasítják, biztos 30 nap a határidő. Próbáljátok kinyomozni, mi lett a sorsa. apa megtudott valamit? Gratula a 10 hónapossághoz!

Andy! Zugló, patakpart. Már másodszor a hónapban nincs áram.

Elli! Apa olyan férfiasnak tűnt! Kép Kevin baba cukorfalat! Jöttök holnap? Kíváncsi vagyok, mi lesz. Nálatok legyen télapó-tali, és valaki legyen télapó. Bár ezeket a piciket nem valószínű, hogy érdekelné. De azért elgondolkodhatunk rajta. Babaruha-készítőt mentettem. BepalizottKép Ma én is neveltem a gyereket, ilyenkor lehet, nincs itthon az apjaKép Nem akart elaludni szopi közben, sem utána, ment a hiszti, de nem vettem ki. Aztán bealudt. Nem volt nagy bőgi, hál istennek, akkor biztos nem tartok ki. Lehet, hogy éjszaka is próbálok valamit, ha többször kell fel, mint ahogy én jónak látom. Kép

Andi! Fagyitejet én is megkóstoltam, eredmény hasonló, mint nálad. Azonnal ennem kellett rá valamit, különben….. Hogy Te milyen rámenős vagy, ki sem néztem belőled. KépAz a szegény meg hiába hívogathat! Így szívatod a pasikat? Szegény férjed! Kép

Momo! ApaKép Elképzelem, mekkora figyelmet szentelne neked, ha az újabb terhességről számolnál be.KépKép MeseKép Lőrinc sem fekszik hanyatt a kádban. Eddig négykézlábazott, most kezd felállni, és letépni a zuhanyrózsát. És baromi jókat csúszdázik a kád széléről. Olyan enyhén lejtős kádunk van, tényleg csúszdára valóKép Csak mindig félek, hogy belecsúszik a vízbe fejjel, de egész ügyesen tartja magát.

Urszila! Nem uncsi az életetek. Vannak tartalékaid, egész nyáron ki sem tettétek a lábatokat a házból, ha jól emlékszem. Hasonöltöztetés ismerős, úgy érzem az eddigi hét hónap legidegtépőbb történése az öltöztetés, mióta ennyire mozgékony a kiscsávó. Tied férj igényei sem semmik ing vasaltsága tekintetében, de dicséretes, hogy megoldja magának.Kép

Szilvi! Örülök, hogy sikerült képet feltenni, mert nagyon édes a baó!Kép

Heppi! Lőrinc is mindig bemászik hozzám, ha netezek és nem kerítem elKép, de rögtön a gép zsinórjait és alkatrészeit támadja meg. Apának hogy sikerült a kirándulás?

Sofka! Mi volt a kontrollon?

Hozzátápi: én is gondolkodtam, hogy kihagyok egy szopit, de félek, hogy egyszer csak nem kell neki tovább. Akkor meg inkább most, mikor akarja. Meglehetősen bizonytalan vagyok, egyelőre meglátom, hogy eszik, ha pép nélkül adom a kajákat. Jövő héten kipróbálom azt is. Aztán megpróbálok valami rendszert vinni az életünkbe a kajálás által. Már próbálkoztam, de valami mindig felborítja.

Úgy szeretem az új Heineken reklámot J. Anistonnal. (Így kell írni???) Bocs, de pont láttam, és mindig vigyorgok rajta mint a tejbetök.

Na ezt most elküldöm, aztán meglátom, bírok-e még visszaolvasni. Holnap megyünk az új autóért, és én hozom haza a régit. Be vagyok rendesen sz….va, szerintem rossz éjszakám lesz. Gondoltam, hívok inkább segítséget, de valamikor el kell kezdeni. Tök egyszerű az út, és csak apát kell követni. Bár ez lehet, inkább rossz, mint jó. Mindegy, a gyerek vele lesz, én meg csak hazaérek valahogy.Drukkoljatok!

Ma Lőrinc megint felállt a járóka szélére kívülről, és jól érezte magát. Én meg nem tudtam, a kameráért rohnjak, vagy a gyereket szedjem le, de az utóbbi mellett döntöttem. Ja, és a talin való panaszkodásom után megkönyörült rajtam. Először ugye elkezdett ücsörögni, tegnap pedig iszonyatos gagyogásba kezdett. Nem nagyon lehet írásban visszaadni, mit motyorászik, de rettenetesen édes. Két napja folyton videózom. De az is lehet, hogy a haverok szóltak neki Sofkánál, hogy ilyen idősen már gáz ez az artikulálatlan süvöltözésKép

Beu
beu
 
 


Zsurló! Hova mentek? (Mikor maradtam már le megintKép)
B.
beu
 
 


Miért nincs már itt ilyenkor senkiKépKépKép Akkor lefekszem, és olvasok!!!!!!!!!!! Még néhány hónap, és kiolvasom az Ecot.

Norka! Jövő héten úgy tűnik, megyünk. Szerda csütörtök, ha normális idő lesz.

Jó éjt mindannyiunknak, Beu
beu
 
 


Beu
Marosvasarhelyre megyunk, Apanak lejart a vizuma, cegbirosagi papirunk meg nincs, (csinaltunk ugyanis egy BT-t), igy csak atmegyunk a hataron, nem tudunk uj vizumot intezni.
Jo olvasast, en teregetek, szendvicset gyartok csomagolok, es hallgatom a szornyusegeket a TV-ben.
Sziasztok
ZS&A
zsurlo76
 
 


Sziasztok!

Beki hétfőn kb. fél méter magasból a földre esett, pont a fejére. Eléggé megijedt, de 3 perc alatt megnyugodott (én is). Elaltattam, de fél óra múlva hányt. Olvastam, hogy ilyenkor biztos ami biztos alapon orvoshoz kell vinni, hogy kizárják az agyrázkódás lehetőségét. Mentünk is késő este a Heim Pálba, röntgen, vizsgálat, stb, gyereknek semmi baja. De ilyenkor előírás a 48 órás kórházi megfigyelés a sebészeten... Úgyhogy ott töltöttünk két napot, ami iszonyatos volt, ennél már csak akkor lett volna iszonyatosabb, ha nem lehetek ott vele. Még egy makkegészséges gyerekkel is nagyon megviselt a dolog, azt el se tudom képzelni, hogy mit érezhetett a többi mama, akiknek a gyerekeit műtötték... A legtöbb gond az alvással volt, hiszen Beki itthon mindig mellettem alszik el, onnan rakom a kiságyba (már ha berakom), és onnantól kezdve lábujjhegyen mászkálás, mert felébred. Csakhogy a többi gyerek nem volt ám ilyen toleráns, mint mi itthon Kép, és sírtak, forogtak a zörgős vas rácsoságyukban, a nővérke szinte kiabált... Szóval alvás az nem sok volt, emiatt ugye extra nyűgös és sírós lett Beki. Arról már ne is beszéljünk, hogy én hogy aludtam... Luxusszálló-áron lehetett volna fotelágyat kérni, de mivel nem vagyok milliomos, mondta a nővérke, hogy a kis támlátlan széken elbóbiskolok majd... Mondtam, hogy két napot azért nehezen bírnék alvás nélkül egy ordító gyerekkel a karomon, úgyhogy nagy kegyesen beleegyezett, hogy vigyek egy strand fekvő-széket, ami kis helyet foglal, és hátra dőlhetek rajta. De ez csak az egyik fele volt a kiborító dolgoknak. A másik, ami megviselt, a többi beteg kisbaba szenvedése. Volt néhány, akihez be sem járnak a szülei, a nővérkék gondozzák őket testileg-lelkileg. A frissen műtöttekből meg mindenhonnan csövek vezettek ki, kicsi kezük lekötözve, hogy nehogy kihúzzák a tűt. Hát én majdnem sírtam, annyira szánalomra méltóak és esendőek. Az egy dolog, hogy ott vagy a gyerekkel, ha valami baja van, pl. vese műtét, meg ilyenek, és együtt szenvedsz vele. De az meg sokkal szörnyűbb, hogyha a te hanyagságod miatt szenved. Ha figyelmesebb vagyok, akkor nem kellett volna szegény Bekinek ott kínlódni két napot, és az ő esetében ez kimerült a nem-alvásban. De volt például, aki a szülei gondatlansága miatt megitta a lefolyótisztítót, és szétmarta a nyelőcsövét. Megdöbbentő volt látni, hogy amiket olvasunk, hogy "nem szabad a gyereknek adni", "el kell rakni előle", "vigyázni kell rá" esetek tényleg bekövetkeznek!!! Örülök, hogy szegény Beki ennyivel megúszta az anyja figyelmetlenségét. Azóta kétszer is meggondolom, hogy hova teszem, mit adok a kezébe, pl. szeretett kicsi nejlonzacsival zörögni, de mostmár szinte látom a lehetséges jövőt, amint a szájába tömi, fejére húzza... Vagy eldől előre a műanyag kiskanállal a szájában... Vagy kifordul a babakocsiból... Elég rémes, próbálok nem átesni a ló túloldalára, hogy ne féltsem őt túlzottan, remélem megtalálom a középutat.

Lányok, VIGYÁZZATOK A BABÁITOKRA!!!!!!

Miszike
miszike
 
 


Sziasztok!

Miszike
jaj, ez szörnyű, amiken átmentetek és amiket láttál a kórházban Kép Szerencsére Bekinek nem lett komolyabb baja Kép De tényleg nagyon kell vigyáznunk a babáinkra, ők még nem tudnak magukra
MIlyen apa új mh-e?

Szilvi
nagyon-nagyon ééééédes, még sok-sok képet! KépKép

Beu
hát akkor drukk a hazavezetéshez! egyébként meg biztos vagyok benne, hogy simán boldogulsz vele Kép

na megyek én is aludni
jó éjt
Andi

ui: ja, azt akartam kérdezni, hogy szerintetek pl. a krumplifőziből csinálhatok egyszerre 2 napi adagot, vagy mindig frisset kell? Vagy esetleg megfőzöm a krumplit első nap, a tejet meg frissen adom hozzá másnap?
psandi
 
 


Miszike,
szörnyű amin keresztül mentetek.Kép Felejtsd el gyorsan, próbálj ne gondolni rá.

Szilvi,
látom sikerült a kicsinyítés, ha gond van írjál és elmondom a Photoshop-os megoldást.

Heppi,
dalszöveg tök jó. Nem tudod végig?
Írhatnánk mi is egyet, mint babanet függő mamócák.
PL.: Nyolc óra babázás, nyolc óra babanet, nyolc óra szopiztatás...Kép
lehet folytatni!!!!Kép

Orsoly,
drukk ezerrrrrrrrel, hogy megússzátok a katonaságot!

Manó,
nálunk ez a játszóhely nem olyan egyszerű, mivel sehol nincs a környéken bölcsöde. Igazándiból nem is tudom hol van. 10 km-en belül nincs az biztos.Kép

Kiszuny,
apának minél gyorsabb gyógyulást!

Beu,
gratula a kis akrobata Lőrinchez.Kép Látod nem kell annyira izgulni!

Sofka,
láb OK?

Zsuzsi,
nem lehetett valami szívderítő a hazatérés. Boldogabb holnapot!!!Kép

Jó éjt mindenkinek!
Zsuzsóc
zsuzsóc
 
 


Hali Csajok!

Kissé le vagyok amortizálódva, mert Danóm túl jól viselkedett, ezért elvittem Dokibácsihoz, nézze meg. Doki aranyos volt, mosolygott, de igazam volt, kissrác megint begyüjtött egy újabb vírust a most futó 121-ből. Elvileg mehetne bölcsibe, mert láztalan, de gondoltam kicsit itthon erősítem, nehogy visszaessen. Viszont mert nem beteg már, el is múlt a jóságaKép, így rendesen lefáraszt. (De ezerszer inkább rosszalkodjon, teljesen betojtam, mikor csak feküdni kívánt). Most üt vissza, hogy 2 éves koráig 2x volt beteg. Pedig mi mászkáltunk vele gyerekközösségbe (manótorna, zenebölcsi, szülés utáni torna, babaúszás) már 5 hónapos kora óta.

Kiszuny, drukkolok ezerrel a párodnak, remélem, minnél hamarébb eldöntik, hogy mi a baja, talán akkor, ha célirányosabban kezelik, gyorsabban javul. Kisprücsköt láthatja azért? Próbálj bele egy kis lelkierőt plántálni, szerencse, hogy naponta 2x be tudsz menni hozzá, bár gondolom nem egy leányálom így látnod szegényt.

Jaj Miszike, mik nem történnek veletekKépKép, nem csodálom, hogy kiborultál... Beki jobban alszik, hogy hazajöttetek? Pusszantás a beütött kobakra! Sajnos a balesetek már ilyenek, elég egy pillanatnyi kihagyás anya részéről és kész a baj...

Andi, én általában 3 napig tárolom a hűtöben a kaját, készre keverve, kiscsaj nem reklamál.

Zsurló, jó utat nektek!

Beu, én is szeretem ezt a reklámot, jó a csaj feje a végénKép Na de akkor most már panaszt nehalljunk az üldögélő dumagéppel kapcsolatbanKép!

Tali a jövőhéten lenne? Hétfőn? A cserepesházban? Ebben a leosztásban nekünk jóKép

Elli, akkor télapós tali nálatok? Nem rossz ötletKép és ki lesz a télapó?

Szilvi, édes amanód! Télleg nem dobsz meg egy méllel, sokkal többet megtudnál a topikon irogatókrólKép

Zsuzsi, te szegény, remélem hamar visszazökkentek, és újból olvashatjuk szösszeneteidetKép

Sofka, lábad? Kiütés csalánjellegű, mostmár múlik, csak az elvakart részek viszketnek... Meg kéne állnom és betartani az epediétát, dehát hétfőn méterest sütöttem, tegnap meg csilisbabot főztem... fejhúson is gondolkodok, reggeli szallonázás céljából...

Vasárnap moziban is voltunk (szövetséget néztük meg, hááát mitmondjak? jobbat vártam), és megvettük apa szülinapjára a jegyeket a mátrixraKép, így jövőhéten vasárnap nemérek rá semmireKép.

Franyó párodat istenke éltesse! Réka téged is! én nemtudok giffet beszúrni, képzeljetek ide egy szép nagy tortát, pezsgővel!Kép

Orsoly, drukkolok ezerrel nektek is katonaság ügyben! Lackó mászásához gratula!

Mostmár befejezem, mert végre kezdek álmosodni, bocsika, hogy nem jutott mindenkire idő...

Pussz
Zsófi
csucsuka
 
 


Sziasztok!
Bocsi, hogy nem vagyok teljesen, sőt éphogy csak.
Utólag is boldog szülinapot a szülinaposaknak!
És természetesen minden baba édes, gyönyörű!!!

Momo
Köszi a hiányolást, itt lennék, néha beleolvasok.
Bármikor szívesen látunk Jászberényben!!! Kép
Valahogy nem jön össze ez a téli időszámítás, azon töröm az agyam, mikor lenne legalkalmasabb sétára indulni, mert fél 5-kor már sötét van. Eddig ekkor indultunk, imádta, én futni is tudtam közben. Mostmeg semmi nem jön össze. Se a séta, se a futás.
Szili gyerek sem alszik, csak nem merek még belevágni a sírásos dologba.

Zsuzsi
Üdv itthon-otthon!
Láttam ám Mikit, szépen ül már.

Szilvi
Üdv itt!

mennem kell, Sziszka hív, megpróbálunk sétálni 1-et!

m&sz
myssnia
Budapest XI. kerület
 
 


Sziasztok!

Szilvi!
Édes a babód naggggyon! UtánpótlásKép

Zsófi!
Köszönöm szépenKép Hova jártatok zenebölcsibe? Beuval épp ezeket nézegetjük.


Tegnap nem volt időm már a képekre, de itt vannak a tornászokKép
Kép

Kép

Kép

Kép

Kép


Réka
muki
 
 


Ja és még egy kép. Tegnap próbáltam tv-függő gyerekem elől elbarikádozni a tévét, nem sok sikerrel.Kép

Kép

Réka
muki
 
 


Szaisztok!


Orsoly, Kiszuny, drukk az apáknak!!! Nagyon-nagyon sok erőt nektek.

Na, tegnapi kontroll: Ugye az én dokim - a helyzet bonyolult volta miatt a helyi nagyfőnök, akinek még a lába nyomát is... A titkárnőtőtl kell időpontot kérni, aztán kb. egy hét múlva lehet menni. Első alkalommal (varratszedés+járógipsz) fél nyócra mentünk. Aztán, mert mindenki tudta, hogy szoptatok, délre már végeztünk is. MArci még nem volt három hetes. Szerencsére hagytam itthon tejet, de mire végeztünk, tök el is áztam. Az idegbajt nem emlegetem.
A dolog azóta nem sokat fejlődött. A három hónapos kontrollon mázlista voltam, mert előre megírattam a rtg beutalót a titkárnővel, és hihetetlen pofátlanul mindenhova benyomakodtam. Három óra.
Na tegnap háromra mentünk. Négyre megvolt a fotó. Doki sehol. Öt óra, doki sehol, ezren csak rá vártak. Aztán közeledett a fürdetés ideje, mellem kezdett feszülni, apa kezdete nem bírni tovább. És ha esetleg fel is tűnt volna a mester a színen, akkor is voltak előttünk még öten. (Hiába jöttek későbbi időpontra, mert már kettőkor megjelentek a rtg miatt. Meg nem is úgy tűntek, mint aki gyerekeket hagyott otthon.) Úgyhogy leléptünk. Felvétellel együtt. Én egyébként elégedett vagyok vele, de én boldogan újságoltam mindenkinek a telefonba anno, hogy itt látom a rtg-t és nincs törés. Úgyhogy lehet, hogy mégis szakemberhez kell fordulnom.
Ma hívom újra a titkárnőt, és megkérem, hogy próbáljon VAlódi időpontot adni. Majd beszámolok. Egyébként ha mindezt összeadom, én már nem bántom a nőgyogyikat. Nagyon jó a magánrendelés, az időpont. Én már szívesen fizetnék, csak ne lenne ez a botrányos várakozás. Nem is beszélve a baleseti sebészet aurájáról. Nem embernek való, és nem hasonlít a vészhelyzethez...
Na most menek, mert IKEA. Közbülső gyermeknek extra program. Marcinak meg kirándulás. A tegnap du. után nem mehetek ki a látóteréből.

Jók legyetek, és köszi a drukkokat.
Zsuzsi! Hurrá, hurrá, pihizzél kicsit!!! (Ha tudsz)
sofka
sofka
 
 


Orsoly,
BehívóKép. Drukk, hogy ne vigyék be!
Gratula a 10 hóhoz és a mászáshozKép

Urszila,
ÉjszakaKép
Szegény 3. gyerek. Hogy bírta a tegnap délutánt?

Momo,
Kopp-kopp-kopp, pár napja nem volt ilyen (ledobás).
Roni köszöni a dicséretet.
PatikaKép

Heppi,
Édes lehetett ahogy utánad mászottKép

Elli,
KépKép
Taliidőpont kicsit még korai, de azértKép

PsAndi,
Roni köszöni a dicséretet.
Fagyitejen én is mindig elcsodálkozom, hogy tudja Roni megenni.brrrrrrrr
Kádban állásKép
Én néha csinálok dupla adag főzit, a tejcsit akkor adom hozzá amikor megeszi.

Kiszuny,
Mega- sőt, gigadrukkkkkkkkkkkkk a párodnak!

Zsuzsi,
Végre!Kép
Pihizz, aztán gyere!
Ha kicsit jobb passzban leszel, rakhatnál fel képeket is az édes fiaidrólKép

Szilvi,
De jó, sikerült feltenned a képetKép Még-még-még!!!
Nagyon édes babócád vanKép Szerintem nem is lett rossz minőségű.

Zsurló,
Valamiről lemaradtam. Hova utaztok? Andussal 9 és fél órát? Aha, látom már.
Jó utat! És drukk a gyors vízumintézéshez.
Roni sem fogadja el a cumisüveget. Folyadékbevitel csakis ciciből működik. Azért 18 évesen csak nem lesz ígyKép

Sofka,
Kontroll fél sikerKép

Beu,
Drukk az autókázáshoz, meglátod minden menni fogKép

Miszike,
Jó, hogy Bekinek nem lett semmi baja. Balesetek vannak, voltak és mindig is lesznek. Szóval ne okold magadat, úgysem segít!
Nagyon szörnyű lehetett a kórházban látni a kis betegeket...Kép

Csucsuka,
Hogy tudtok moziba menni? Mit csináltok addig Zsebivel?

Réka,
KépekKép gyerekek édesek.

Hozzátápi: Akkor én kissé elsiettem a dologot? Roninak 3-szor adok más kaját (gyümit illetve főzit). Persze nem eszik túl nagy adagokat (max. 150 ml-t, de inkább csak 100-at).

Maci_2
maci_2
 
 


Sziasztok!

Miszike, jo, hogy nagyobb baj nelkul megusztatok!

Kiszuny drukk parodnak!

Orsoly, ha normalisan mukodne a katonasag akkor elgondolkoznak azon hogy pont a ket diploma miatt hivjak be a parodat, de nem ugy mukodik, kollega is PhD-javal egyutt szivott a 18 evesekkel.
Parom meg elofelveteliskent volt katona. Drukk hogy sikeruljon a halasztas!

Beu, akrobata Lorinc nagyon ugyi!

Zsofi, epedieta erdekes dolog nekem is vannak koveim. Szallonatol lila hagymaval (mindketto tilos) semmi bajom, de egy bizonyos vanillia szeru aromatol olyan epe gorcsot kaptam, hogy csak na , de mar kiszagolom az aromatKép. Csalankiutest gyerekkoromban a sargabaravktol kaptam mivel nagyon szerettem ezert a kutya hazaba bebujva ettem (ott nem lattak a szuleim), de mindig lebuktam.Kép

Reka kepek szupik!
Bori is szeretne TV-t nezni.

Sofka doki Kép mi csipo vizsgalaton jartunk hasonloan fel 2-re volt idopontunk doki 3-kor meg is erkezett.

Zsurló, jó utat nektek!

Momo, mese Kép. Viszont rajottem, hogy a karacsonyfank szokasos helyen most a pelenkazo komod van, hova tesszuk a karacsonyfat?

Urszila, suru a programod! Kristof szerencsere mar onjaro!

Andi, fotelban alvo apa ismeros, amikor szolok neki, hogy menjen az agyikoba akkor morog, hogy o nezi a TV-t masnap meg nyafog, hogy faj a nyaka.

Zsuzsi nem semmi a legifolyoson dugot kapni!

Bori tegnap rajott hogyan kell nyalbuborekot fujni kozben PRRRRÜÜÜÜ hangot hallat olyan zabalni valo.

Ari
ari
 
 


Éjszaka megint óriási bömbik voltak szopi elutasítással. Próbáltam vizet adni neki, hátha csak szomjas, de még csak nagyobb bömbi. Cumisüvegből nem is nagyon tud inni, csak rágcsálja (nappal). A végén csak szopizott, úgy aludt vissza.

MaciKép gyerekben megérzések működnek, 1 perccel azelőtt felébredt, hogy költöttem volna.

BeuKép a nyár volt az aranykorszakKép érdekes, még most sem hiányzik nagyon a mászkálás, pedig különben imádok kiruccanni.
Gratula a gagyarászáshoz és a felálláshozKép Nekünk is jó elvileg a hétfő, de csak a de., 3-ra haza kell érnünk. Várom tudósításodat a hazaútrólKép

MiszikeKép ti szegények. De jó, hogy túl vagytok rajta. Mi is voltunk a 3 éves Zsuzsival hasonló szituban, csak a Bethesdában. Rég kérem, hogy Apa csináljon már felső mosó- és egyéb szer tárolási szekrényt, most turbó üzemmódra állok.

AndiKép Apa nálunk is hótfáradtan leül a nappaliban a tévé elé, ott alszik lehetetlen pózokban, amíg fel nem költöm. Pedig direkt van tévé az ő szobájában is. Én sem értem, miért nem fekszik le.

SofkaKép én tavaszra tervezem a vaskivételt, ha már nem szopizik annyit (gondolom én) doki szerint elvileg ott is maradhatna (nem rozsdásodikKép), de kezd zavarni.

ZsuzsiKép már éppen érdeklődni akartam, hogy merre vagy! Üdv "itthon".

ZsófiKép én is akkor ijedek meg, amikor gyerek láztalan, nem taknyos, nem köhög, nem megy a hasa, és mégis látszik rajta, hogy beteg.

Urszila
urszila
 
 


Beu,
nagyon gondolkozok, vigyem-e Kevint úszni. Amikor ébred, egy csomó száraz trutyi van az orrára száradva, és kissé szörcsög. Jókedvű, láz nincs, de nem is kéne megvárni...
Ja és néha köhög is pár napja, de asszem ez csak teccik neki.
Szóval tanácstalan vagyok, majd meglátom 1-2 óra múlva.
Elli
ellimami
 
 


Sziasztok!

Megint nincs sok időm, de visszaolvastamKép

Miszike
Ez horrorKép
Örülök, hogy Bekinek seemi baja, a kórházat pedig gyorsan felejtsétek el!

Orsoly
Boldog 10 hósságot Lackónak és gratula a mászáshozKép
Enyém Apa kért halasztást, mint családfenntartó, kapott is másfél évet, azalatt gyomorfekélyes lett, amiatt meg nem vitték elKép Drukk, hogy Nektek is jól süljön el a dolog!!!


Sofka
Sikerült a "valódi" időpont?


Zsombi tegnapelőtt este óta négykézláb áll, a lábával próbál is haladni, de a kezét nem rakja, így mindig arcra esik Kép De megpróbálja újra KépKép

Megint reklamál Kép Aludt délelőtt kereken 10 percet...
De a vasalás kész, az ebéd kész és ma megyünk mi is baba-mama tornára, kíváncsi vagyok, hogy bírjukKép

Tegnap megmértem a barátnőmnél, másfél-két perces szopi alatt becsúszik 140-160 g tejci, úgyhogy kicsit megnyugodtam, de miért nem eszik 3 percig 200 g-ot négy óránként??? Ez van.

Mennem kell, de még megkeresem az aktuális kedvenc képet én is, kedvet kaptam a sok szép babus láttánKép Mind gyönyörűKépKép

Szép napotKép
Toffi + Zsombi
toffifee
 
 


Sziasztok!

Ma többet keltünk éjjel, viszont reggelre szép kaki volt (h*lyeség, de ez kedvencem állagú-szinű volt, már az anyatejes után).

Hozzátápi: első 3-al én is úgy voltam, mint sokan köületek: igyekeztem kiváltani ezt-azt a szopit. Most sokkal ráérősebben állok hozzá, ki akarom élvezni a szoptatást. Igy Ancsi tervek szerint még bő 1 hónapig csak gyümit kap, zöldséget max a mi kajánkból kóstolónak. 8 hó körül tervezem a rendes főzelék etetést. Régen elválasztás volt, szopi előtt adtuk a mást, és igy kevesebbet akart utána szopni ,majd apránként elhagyhattuk. Most a szakirodalom hozzátápiról beszél, szopi után adva, az anyatejet nem csökkentve.

Beu: fog az menni!! Minden kezdet nehéz, de meg lehet szokni!

Fotók gyönyörűek szokás szerint.

HÉtfő de. nekünk is jó időpontnak tűnik többnyire. (10-e nem annyira, nev.nélküli lesz a suliban, 4 gyerkőccel leszek)

Elli: azért szerintem még ne parázz!! Engedd Dagimadarat szopizni amikor csak akar, legrosszabb esetben éjjel is, és nyugi!!

Momo: párodKép

Orsoly: katonaságKép, páromat 3 gyerek után is lelkesen hivták tudomisén hova, ahol besorolják orvosilag őket. Aztán utóbbin megbukott (vérnyomása-pulzusa) szerencsére.

Sziasztok:
Ildi

Ildi
pildi
 
 


Momo
Én párom is ilyenKép, de úgy gondolom, nem vagyunk egyedülKép


A kedvencem (a háttérben levő dolgokat ne nézzétekKép)
Kép

Megyünk körtét enniKép
Toffi + Zsombi
toffifee
 
 


Elli,
az a varroda amit írtál nem tudod véletlenül, hogy hogy van nyitva??? Lévén, hogy itt lakom a kerületben(XV.) gondoltam meglesem, de potyára nem szeretnék menni.
Esetleg tudod a nevét, telefonszámát?
köszi előre is.Kép

Zsuzsi,
örülök, hogy szerencsésen megérkeztetek.Kép
Gesztenyepüré sem volt a hűtőben? mert akkor azért mégsem volt teljesen üres.Kép

Orsoly,
drukk Apának, hogy ne vigyék be.

Myssnia,
sétálni szerintem olyan 11 és 3óra között lehet még jó időben, mert aztán vagy kezd lehülni vagy sötétedni. Én is útálom, mert ált. ekkor alszik a törpe, de azért muszály levegőre menni.
Éjszakák hogy alakulnak?

Zulu,
mikor aludt el végül a csaj?

Miszike,
a lényeg, hogy Beki jól van és túl vagytok rajta, szerencsére az ijedtség általában nagyobb, mint a baj.

Sofka,
lábad? volt elég vasuk nem kellett a Tied???KépKépKép

Minden babóca szépséges!KépÖröm nézni őket!!!

Viszont enyém gyerek épp a kábeleket babrálja a gép alatt, úgyhogy én most el...
Pusza
Timici
timici
 
 


Séta megvolt, jó volt mint a régi szép időkben. Azt hozzá kell tenni, hogy előtte hajszárítóval bemelegítettem a lábbundazsákját, lehet ez volt a baja, mert a garázsban áll a babakocsiban. Kép
Jót aludt, most vidáman jáccik.

Timici
A mai éjszaka többször is felébredt... Bárcsak aludna végig a maszatom. Nálatok?

Toffi
Zsombi nagggyon édi! Ahogy olvastam, hogy hova ne nézzek, egyből odanéztem. Kép Ha nem írod, nem nézek.Kép

Egy kép a bohócomról egy nagyítóval:
Kép

m&sz
myssnia
Budapest XI. kerület
 
 


Myssnia!
Ez a kép csúcs!!! Nagggggyon édes!KépKépKép

Toffi!
Nagyon édes ZsombiKépKép És hatalmas gratula a térdeléshez!!!! ÉS kellemes tornátKép

Elli!
Nálunk detto ez a helyzet és mivel az előbb szívtam az orrát le és jött is belőle rendesen nem megyünk mi sem úszni. HA végül ti sem mentetek, akkor hétfőn együtt tudunk pótolniKép

Tényleg Beu!
Hányas csoportba mentetek pótolni?

Miszike!
Ez borzasztó!!!Kép Remélem Bekinek azóta semmi baja!Kép

Most viszont be kell mennem a melóhelyemre, mert hiányolnak. Ezáltal Dani is munkásember leszKép Este meg megyünk Apával hármasban szülinapi vacsizni.KépKép

Réka
muki
 
 


Jaj Elli és MAci_2!
Tegnap elfelejtettem írni, hogy mennyire csudaszépek a babáitok Nektek is!!KépKép
Tiszta szita az agyam, már gondoltam, hoyg szedek valami homeobogyót erre isKép

Réka
muki
 
 


Tina
Az igazolást gyűlölt anyósom szerezte, kérés nélkül anno a fiacskájának. Jellemző rá, hogy nem törődött, hogy érzi magát ettől a férjem. Nyilván jól jött neki,(férjemnek) hogy nem vitték be, de ha előtte megkérdezik, valszeg nem megy bele. Legábbis így utólag így látja.

Zsuzsi
Pihend ki az utat, és máris ismét a régi, energikus anyuci leszelKép

Szilvi
Babanetező Baba nagyon édes. Azok a szemek!Kép Meg az a husipofi!Kép

Beu
Uszi lefújva, átlátszó izé szivárog az orrából, és tök hamar elfáradt, már megint alszik. Remélem, nem lesz komoly baj.

Sofka,
Kiolvastam a Játékkalauzt, A-Zig, tök színvonalas szerintem. Lehet kapni normál újságosnál? Megvenném néha...

Miszike
Te szegényKép Hát igen, az ember mindennapi sirámai közt (pl alvás miatt) nemgondol arra, hogy rosszabb is van... De szerintem sajna majd mindannyian járunk egyszer kanosszát az ügyeleten/kórházban vagy a magunk hülyesége, figyelmetlensége vagy tapasztalatlanság miattKép Szóval én már gyúrok lélekben, nem hinném, hogy 18 év alatt semmi nem fog történni.Kép
De már túl vagytok rajta, semmi baj nincs, és ez a lényeg!!!Kép

Zsuzsóc,
Télapón én is gondolkoztam, talán attól kéne függővé tenni, hány megfelelő korú baba jön. Pl Lőrinc még kicsi hozzá, Magdi legnagyobbja meg körberöhögi, hogy a te nagyjaidról már ne is beszéljek.Kép Szerintem a Télapó célcsportja az ovis korosztály, kérdés, hogy hány ilyen korú kölök jönne össze...

Na, megyek lazítani (az új kocsim Használati utasítását böngészem), míg alszik a kis szortyogóm.
Pusza
Elli

Ui: Lányok, holnap minden zárva lesz, be kell vásárolni! Nekem is most szólt anyu, már unja, hogy ilyenkor mindig tőle kunyerbászok ezt-aztKép
ellimami
 
 


Hali Csajok!

Myssnia, ez a kép haláliKép

Toffi, Zsombi se semmi, és a háttérKép kellett neked felhívni rá a figyelmetKép

Maci2, Zsebire szerintem Momoék vigyáznakKép - bocs, de nam hagyhattam kiKépKép. A mi manóink vagy átruccannak Mamiékhoz, vagy a mamiék jönnek át hozzájuk, időponttól függően. A mátrix 2.t éjjel láttuk (akkor még csak szopott a lány, így akkor fért bele), most meg matinékra járunk. Mondjuk már hiányzik egy kis színház, csak nem tudok dönteni... (ne kövezzetek meg kedves zombi anyatársak, léccilécciKép)

Ari, terhesen én a sima almától is begörcsöltem... most legalább nem görcsölök. Viszont már több forrásból hallottam, hogy érdemes esélyt adni a házi gyógymódoknak, mielőtt az ember befeküdne a késalá...

Na lányom megtalálta az árkádos újságot (szerencse, hogy nem az ELLE teccett meg nekiKép), ebből se olvas ki már senki semmit...

Na pussz, fő az ebéd, Danó pedig szuzukiászt akar énekelni (már ővele is hadakoznom kell a netértKép)

Zsófi
csucsuka
 
 


Myssnia,
örülök, hogy jól telt a séta és aludt is a törpiKép, Bence épp most alszik a kiságyában.Kép
Nálunk éjjel 2 alkalommal(1kor és 5kor) volt ébresztő, meg egyszer felsírt(3.30),de hamar visszalaudt, aztán végül is 7.30kor keltünk. Ez most egész jónak számít, de még azért nem vagyok elégedett.Telhetetlen TimiciKép
Szili írtó helyes a képenKépKépKép jó a bodyja is!
Festegetéssel hogy állsz? kérünk szépen képeket!

Elli,
varroda???

Toffi,
ez a mosolyKép meg kell zabálni, annyira ééédesKép

Réka,
tornászokról nagyon jók a képekKép, TV függő gyerkőc is csoda helyes, a probléma pedig naggggyon hasonló nálunk is.
Annyival rosszabb a helyzet, hogy már feléri a TV gombjait és kapcsolgatja ezerrel, sávot vált hangot szabályoz.KépKép Azt hiszem ha jót akarok meg kell neki tanítanom kezelni, különben még elprogramozza a végén.KépKépKép

Beu,
gratula Lőrincnek az üléshez és a gagyogáshoz. KépKépKép
Mikor látunk Titeket élőben???Kép

Sofka,
újságból cikkeket kehet kérni, én sajnos nem láttam élőbenKép

Kangi, Leszter, Gombóc
merre vagytok? hahó!!!

Timici, aki ma szokatlanul termékeny írásilagKép
timici
 
 


Timici
Hát nektek is hasonló Bence alvási szokásai, mint Szilkóé. Most már ő is küzd az ágya ellen. NAgyon az enyémbe szokott.
Nem igazán vagyok megelégedve a képekkel, de amint lesz egy mutatható, mutatom.

Csucsuka
Nálunk is hasonlóan olvas Szilárd...Kép

m&sz
myssnia
Budapest XI. kerület
 
 


Sziasztok!

Zsuzsóc!

A telefonkönyvben ha kinyitod a bölcsödéknél biztos találsz címeket, akkor kiderül hogy van e közel valami. De szerintem a védőnőnek is illen tudnia van e játszócsoport vagy baba-mama klub valahol a környéken. Jó dolog, az anyukák bezsélgetnek , a abbák játszanak.

Manó

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


Miszike!

Ne hibáztasd magad, sajnos ilyen sokszor előfordul a legnagyobb óvatosság mellett is. Emma már elég sokszor estt le az ágyról, utoljára pl ma reggel. Pedig ott voltam mellett, csak lehajoltam, hogy valmit felvegyek,a nyukám is ott volt, de ő is azt nézte hogy miben akadt el a a betolós ágy, Emma meg közben lezuhant. pedig ő már le tud mászni szépen, az esetk 99%-ban meg is teszi, de most puffant. Szerencsére nem ütötte meg megát, de ez nem rajtunk múlt. Ráadásul ő már fel is tud mászni az ágyra és hát nem lehetünk mindíg a nyomában.Kép A játszótérről meg ne is beszéljünk, ott mindíg frászabn vagyok mikor felmászik valahová.

Manó

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


SziasztokKép

Megint énKép

A háttér nem az enyémKép, anyukámnál tudunk ilyen rumlit csinálniKép

Van még egy kép,
Kép
ez most a menő játékKép, Editéké, most is itt vagyunk, naná, megint a guminővel játszikKép

Szilvi
Édes a legfrissebb babanetezőKép

Myssnia
Szili nyomozó sem semmiKép

A körte nem tetszett Zsombinak, talán holnap. Remélem, a torna jó lesz, mindjárt indulunk.

SziasztokKép
Toffi + talánéhes??? Zsombi
toffifee
 
 


Toffi: Zsombor cuki es persze en is egybol a hatteret pasztaztam, mit nem kene eszrevenniKép.

Myssnia: kepKépKépKépKép

Elli: orulnek en most annak, ha az en (ugyancsak nem szeretett) anyoskam szerezne a fiacskajanak igazolastKép. Ferjed miert nem orult neki, be akart vonulni? Ne oruljon mar meg!Kép

Miszike: telleg ne hibaztasd magad, szvsz olyan gyerek nincs akivel ne fordulna elo valami baleset kicsi koraban...csak valaki rosszabbul jar. De minidg nem lehetsz mellette!

Mano2 es Mano: ja, nekem szerintem jo a jovo het csutortok, ugye ezt beszeltetek?Kép

orsoly
orsoly
 
 


Orsoly!

Igen, jövő csütörtökben maradtunk manó2-vel, tegnap bezséltünk telefonon is. De jó hogy neked is jó! Még azt nem beszéltük meg pontosan, de valószínűleg úgy lezs hogy már délelött átmegyek és Emma majd ott alszik, mert ő már csak 1x alszik napközbe, olyna 12-1/2 3-ig, és ha csak ez után indulok ki akkor alig tudnánk ott lenni valamennyit.

Manó

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


MEgőrülök! Dani egész nap nem alszik, hátrafele már bejárta az egész lakást, folyton a nyomában vagyok, 7-re meg vendégek jönnek és még sehol nem vagyok! Rohan a lakás, kaja még sehol (mondjuk csak sült virsli lesz sajttal töltve meg kukorica saláta, többre nem vállalkozom) Apát kinyírom ha mégegyszer hétköznapra hív vendégeket úgy, hogy ő is velük együtt érkezik!! Kép

Dani közben az apja hátizsákjában kutat Kép
most meg beszorult a babygym és a szennyestartó közé, na kiszabadítom

mi lesz ha már előre is tud mászni???

Andi
psandi
 
 


SEgítség!!!

Vettem Viburcolt Julkának, hátha belőle is jóalvót varázsol. Használati utasításon csak az enyhe betegség-állapotot ecseteli, egyszerű kis anyazombisító állapot esetén is 1 kúpot kell neki adni?

Urszila
urszila
 
 


Sziasztok! Túléltem az autóutat!!!! Ügyes voltam. És itthon van az új autó. Holnap felavatjuk. Megyünk szülőfalumba.

Réka! Elli! Mentünk usziba, a mellettem öltöző anyuka meglepetten kérdezte, hogy ide járunk-e, mert még sose látott. Ti sem voltatok sehol, aztán Nóra nem találta a nevünket. Azt hittem végleg megzakkantam, és rossz csoportban vagyunk.Kép
Fiúknak jobbulást, remélem, nem is lesz komoly bajuk.
Pótlás: bármelyikbe lehet menni, én előtte felhívtam Nórát. Nekünk is kell még pótolni, majd egyeztessünk, és olyan lesz, mint az eredeti csoport.

Myssnia! Haláli a kép!!!

Réka! A Te képeid is jók. Jó fejek a srácok. És ahogy Beu mesélKép

Andi! Kedden még milyen sajnálkozva néztél. És némi kaján örömmel a hangodban azt mondtad: Beu, nem lazsálunk. Hát akkor Andi! Nem lazsálunkKépKépKép

Miszike! Szegények! Szerintem se hibáztasd magad, sajnos ilyenek lesznek. Bár minél kevesebb legyen. Mi a múltkor véletlenül rátoltuk a Lőrinc kezére a széket (mert persze mindig váratlan helyeken bukkan fel), elkezdett üvölteni, de két perc múlva mászott tovább. A baleset pillanatában én felkaptam, és eléggé megijedve, de próbáltam felmérni a bajt. Apa bezzeg totál kiborulva azt hajtogatta, hogy eltört az ujja, nézd meg, nem hajlítja, vigyük be megröntgenezni, biztos, hogy eltört, jaj-jaj-jaj, szegény kicsi fiam, ne haragudj. Közben Lőrinc vidáman futott tovább, én meg ápolgattam apa felzaklatott lelkét. KépKépKép Ennél nagyobb bajunk ne legyen. Persze megértem, hogy kiborultál. Meg a többi elesett szegény babát sem lehetett jó nézni.Kép

Toffi! Megértem, hogy ezek a képek a kedvenceid! Nagggggyon édi Zsombi! Torna milyen volt? Baba-mama?

Na, megyek, szabadjára engedem a ketrecbe zártat, ma még alig volt szabadon.

Majd még jövök, úgy vigyázzatok!

Beu
beu
 
 


Sziasztok,

megint zombizunkKép.

Timici,
szerintem a csaj olvas engem titokban, és cikisnek érezte, hogy anyja itt ömleng róla, mert tegnap bekeményítettKép, annyit keltünk, mint újkorában, és 5 után nem akart visszaaludni sem. De Apasas rendi volt, és onnantól átvette a műszakotKép.

Miszike,
jajjjj szegénykéim! Ne hibáztasd magad, sajnos lesznek még ilyen esésekKép. Ez együtt jár a gyerkőcökkel, én most gondoltam bele, mit állt ki Anyukám velem, mert nekem így 27 évesen már nincs egy ép végtagom, a Madarász kórház gipszelői már arcról-névről ismertekKép.

Andi,
Apák már csak ilyenekKép. Enyim is meglepett már párszor, "úgyis hiányzik neked a társaság, kicsim" felkiáltással megrendelt néhány cimbit, persze mindig pont a legjobbkorKép.

Myssnia,
kép isteni! Origóra vele!Kép
Látom Szilárd is tudja, mi a jó, anyaágyában.
....
Basszus, ezt nem hiszitek el, írom itt a kisregényt, erre tapicskolást hallok a hátam mögül, megfordulok, hát Maca derékig bent lóg Malacka bilijébenKép.
Megyek, mert apája rámlőcsölte a gyerek kimosdatását, áááááá!

Zulu

Kép

Kép

Kép
zulu
 
 


Zsuzsóc! Látom valaki baba-mama klubot ajánlott neked. Nem találtam azt a hozzászólásodat, amiben kerested, de azért itt vannak címek.
http://www.babaszoba.hu/services/kb?id=49

Beu
beu
 
 


Sofka, telleg, izibe kernem a sajtos suti receptjet! Leci-leci ird leKép Mindig elfelejtettem eddig elkerni, es ollllyan fini volt (szerintem tuti en ettem belole legtobbetKép)

orsoly
orsoly
 
 


Krumplis-túrós pogi:

30 dkg (három közepes) krumpli, héjában főve
1/2 dl tej, kockacukor, 30 g élesztő (összekeverni, langyos tejjel természetesen, de nem muszáj megvárni míg felfut)
fél kg lisztet elmorzsolni 250 gramm margarinnal, hozzáadni fél kiló túrót, áttört krumplit, , élesztős tejet és két tojás sárgáját, sót (én két kiskanállal) összegyúrni, zacskóban hűtőben legalább egy éjszakát állni hagyni. (Akár két-három nap sem árt neki, akkor töb részletben is lehet friss pogi)
200 fokon, előmelegített sütőben sütni.
Én a tojás fehérjével szoktam megkenni, és megszórom egy részét mákkal, másikat sajttal, ha van itthon szezámmaggal.
jó hogy eszembe juttattad Orsoly, gyúrok is egyet, holnap jönnek a kamaszok, azok meg szívesen rágcsálnak.

Képzeljétek, ma Marcit apja berakta a lányok mellé a kádba. A fiúgyermek akkora szemeket meresztett, hogy még. Élvezte a helyzetet.
Jó kis napunk volt, ikeáztunk (dobozkollekciót fejlesztettem, meg ollókat vettem, valahogy éppúgy eltűnnek, mint a félpár zoknik), meg vmi muszlinszerű anyagot. Ragasztok rá arany csillaglittereket, és az lesz az ünnepi terítő. 700 Ft volt egy akkora darab, ami nekünk elég.
Kicsit kimerültem, mert Marci cipeltette magát. A kendőben szunyált is. Viszont nem kellett főzni, mosogatni, mert ott kajáltunk. Gyerekmenü levessel 145 Ft.
Jó kis nap volt, dokibácsi titkárnőjét nem is hívtam, minek stresszeljem magam. Majd hétfőn.
És voltak nálunk gyerekek halloweenezni (?). Verset is mondtak, meg énekeltek, meg csokit vagy csalunk... A kutya ugatott, apa meg úgy meghatódott, hogy nekiállt cukorkát keresni. Öt perccel előtte tisztáztuk, hogy ez az ünnep nálunk nem igazán létezik, és egyáltalán. Nem is voltak beöltözve.

Zsuzsóc! Csütörtökön van itt baba-mama a Petőfiben. Meg torna is. Érdekel? Egyedül nem merészkedtem el, meg lusti is vagyok, de kettesben talán.

Képeket megnéztem, tündériek. Miszike, pihend ki magad, lesz ez még így se. Lényeg, hogy Beki rendben van. Én Orsit anno az égéssel saját felelősségre elhoztam, és naponta hordtuk kötözködni. De úgy voltam vele, hogy az ottani tisztasághoz képest nálunk steril a lakás, és a személyzet is lényegesen odaadóbb. A Jánosban is széken alszanak a mamák.
NA. Szép álmokat, és el is megyek körülnézni ez ügyben, mert újabban Marci éjszaka négyszer is szopik. De úgy kiadósan. Ma este kísérletképpen megtömtem krumplival, hátha. Eddig még nem éhezett meg, de felkészültem mindenre.

sofka
sofka
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?