Új privát üzeneted érkezett!

Rita :(
Az jó ha legalább szopizik!!! A folyadékpótlás legalább megvan, de szerintem is mennyetek be a kórházba!!! Én legalábbis ezt tenném... Tutifix nem tömegközlekedve mennék, még ha sokba is kerül, hanem vagy szomszédot kérnék, hogy fuvarozzon be vagy taxit hívnék.

Írd majd meg mi a helyzet!!!!
szilbee
 
 


Mármint a "sokba kerül"-t a taxira akartam írni... csak lendületben voltam... :oops:
szilbee
 
 


Szilvi!
Hát Vanesszának ekkora a haja. Még nem volt levágva. Annyiszor kérdezték már. Szerintem, amikor megszületett több volt neki :roll:
De mi megszoktuk, jó így. Legalább nem melegíti ebben a melegben.

Rita!
Elég szörnyü, amit írtál. Szerintem is be kéne menni a kórházba.

Kép
patrisa
 
 

 
 

Na, csajok! Köszi, hogy így aggódtok értünk, és köszi a tanácsot is :)
Még alszik. Tesómmal meghánytam-vetettem a dolgot, és még nem megyünk. Azt mondta, hogy valószínűleg nem hasmenés volt, csak anyatejes széklet, mivel semmi szilárdat nem evett. Asszem igaza van, legalábbis remélem. Felsorolta a tüneteket (tapasztalatból tudja sajnos), de semmit nem vettem észre rajta (karikás szem, acetonos lehellet). Azért folyamatosan figyelem. Az megnyugvást ad azért, hogy gyalog 10 perc alatt be tudok rohanni vele a Bethesdába, ha gáz lenne.

Rita és a fiúk
Kép
Kép
hrk
 
 


Rita
Ebben van ráció! Eszembe sem jutott volna. Tényleg! A kakinak normál szaga van vagy pedig "bűzös" (ezt a dokink mondta mindig így, bocsi érte)? Abból talán bizonyosságot is szerezhetnél afelől, hogy tényleg anyatejes kaki e...

Patrisa
Szerintem is jobb ilyen melegben röviden. Egy másik topikban láttam egy videót arról, hogy vágják le a kis srác haját... Majd sírva fakadtam. Olyan bátran tűrte, de látszott az arcán, hogy nagyon kétségbe van esve. Szegényke ott szipogott... :cry: Olyan jó, hogy nekem nem kellet még Leventének hajat vágni... még.

Mellesleg így rövid hajjal is nagyon lányos!! Biztos a mosolya teszi!! :wink: :lol:

Nálunk is több haja volt születésénél... Ráadásul sötétbarna... :shock: Most meg egy kis szöszke srác... :D
szilbee
 
 


Minyu,
Nem kapott antibogyót

Szilbee,
Nem bűzös a kaki :P
Zalán is sötétbarna volt, most tejfelszőke :D Vágd le a haját. attól nő és erősödik. Mi úgy vágtuk le géppel, hogy cicin volt, simán engedte, még élvezte is, ahogy vakarássza a fejbőrét :)

Álmában mosolygott, nemrég felébredt, kevesett ivott (ásványianyagos port), plusz 1 kanál sós krumplit evett, és folyamatosan cicin van. Különben jó a közérzete. Spock bácsi szerint száraznak kéne lennie a szájnak, ennek nyoma sincs :D Azért kérünk még drukkot!!!!!!!!!!

:D f ccccz -Zalán ezzel köszöni a ránkgondolást minden babának és mamának :lol:

pussz

Rita és a fiúk
Kép
Kép
hrk
 
 


Rita
Szurkolunk!! :D

Levágni nem akarom a haját... már csak azért sem, mert nem igen van mit. :lol: Abban pedig nem hiszek, hogy akkor nő, ha vágják... Ez szimplán genetika.

Itt talán látszik is... :D
Kép
szilbee
 
 


Annamari küldtem pü-t,de tőled nem jött semmi.

jöhet emailben is: moschino@citromail.hu

Kép

Kép
tündérke26
 
 


Sziaszatok

MInyu
18-án küld a pozitív energiákat. Köszi. Sajnos tartott egy kis eligazítást a fiainak, hogy kell a temetést intézni, hogy adják el házat, bútorokat. Elég gáz, nem?

Roberta
Nekem is az alvós kép tetszik a legjobban :lol:

Szilbee
Sajnos semmi pontosat nem tudunk. A doki azt mindta neki, hogy az a jó hogy ha sokáig lesz a műtőben, mert akkor műthető a daganat. Nem akarok hülyeségeket írni, ezért nem számolok be a részletekről.
Szerintem kopaszka Levente nagyon édes :lol:

Rita
Oli is fekete hajjal született és most Ő is szőke, csak nem tejföl hanem aranyszőke :lol:
Jobbulást nektek.

Holnapra kérünk drukkot. Jaj, el ne felejtsem a régi leleteket vinni. s háromnegyed 8-ra megyünk.

Bocsi akinek nem írtam

Ana

üdv: Ana, Milán & Olivér

Kép
gyomberana
 
 


Ana :)
Nagyon szoritunk majd.

CSAJOK!
Aki a napokban tervezi, hogy ruhát, cipöt, könyvet, CD-t vesz: kérnétek nekem számlát??? Párom el tudja számolni a munkahelyén és ha júliusban még leadjuk, akkor szeptemberig többet fizetek ki belöle, mint azután (változik a törvény)
Itt a cim, de priviben is irom. Irjátok fel légyszi, hátha...
VÁTI KHT
Bp, 1016
Gellérthegy u. 30-32

Ruhából a férfi ruha a jó, de elég, ha csak pl nadrág van rá irva, vagy pulóver stb, a lényeg, hogy felsöruházat legyen, vagy cipö, vagy könyv (bármilyen, elvileg a mesekönyv is jó) vagy cd.
Én pl ma vettem a kinaiban pár bugyikát, meg hátizsákot meg egy melegitöalsót is, és nmegkértem a csajt és csak annyit irt, hgy nadrág. Tök aranyos volt!

Nagyon fontos lenne most nekünk! Köszönöm szépen!!!

Pusza

Kép
Kép
Kép
minyu
 
 


Sziasztok!

Uh-on voltam, minden rendben , AFP-m lett 0,7 minimális állítólag, így menni kell genetikai UH-ra is.

1hét múlva porlasztás.:(

Anna jobban van, bár a varratok még nem szívódtak/jöttek ki, de a szopival már próbálkozik.:)
Csak a tejcsi csappant meg.:(

Sziszi.

Kép
sziszike1000
 
 


Szilbee
cumit bármelyik nagyobb bababoltban, ill. hypermarketben lehet kapni (MAM-rágókás). Igen, júliusban tartjuk a névnapját.
Ja! Hajvágásban mi már profik vagyunk: 4 :!: hajvágáson vagyunk túl, mert eleve hosszú hajjal született és csak nőtt neki. Sztem max 2 szál hullott ki a babahajból, de most már erős "felnőtthaja" van szegénynek (ebben a melegben ez inkább átok) :D

Rita
reméljük minden rendben lesz most már, de Minyuhoz hasonlóan én is paramami vagyok, így enyimgyerek már dokinál lenne :oops:

Ana
daganatos témához nem szívesen szólok hozzá mivel apumat márciusban pont emiatt veszítettem el hirtelen :cry: , de sajnos az nagy igazság, hogy ha a beteg feladja, akkor szinte lehetetlen segíteni rajta. Ennek ellenére tiszta szívemből kívánom, hogy anyósod meggyógyuljon!!

Sziszike
anno nekem is alacsony lett az AFP eredményem, de nekem a dokim az UH után azt mondta, hogy ez nem feltétlen probléma, mert állítólag volt olyan páciense, akinek mindhárom gyerekével nullás :!: eredménye volt (elvileg halott magzat), aztán meg szült 3 makkegészséges gyereket! Szóval, no para!

Menek szunyókálni, mert drágaság mostanában korán kelő lett :cry: !

Roberta

Kép
smici_robi
 
 


Köszi mégegyszer a drukkokat! Még volt 2 kisebb hasmenés, de elkezdett enni (egy kis sinlac, +egy pulykahusis bébiétel), és ivott is, bár nem sokat. Emellett 3 pisis pelus, ami jó.Hőemelkedése van, de nem csillapítom(7,5), had győzzön a kis szervezete.

Sziszi,
Te már afp-n is voltál? Hogy szalad az idő :shock: Szerintem sem mérvadó annyira, külföldön állítólag nem is nézik már.. A porlasztásnak meg inkább örülj, mert utána Anna makkegészséges lesz :D :D :D

Roberta,
Sajnálom apukádat :(

Ana,
Az jövő kedd? Anyósom akkor érkezik hozzánk. Lehet, hogy neki így a jobb a lelkének, hogy mindent elrendez. Reméljük jót fog rajta mosolyogni utána :)

Szilbee,
Nagyon ott van ez a kép :P

Rita és a fiúk
Kép
Kép
hrk
 
 


Huh, sok kis betegünk van :( jobbulást kívánok!

Mellszívó Avent kézi vált be nagyon, orrszívó egy sem... legfőképpen a porszívóstól fél Csongi...

...ébredezik,folyt.köv.

Mariann
Kép
kmarian
 
 


Szisztok

Anyósomnak átadom a drukkokat :) Én mondtam hogy ne adja fel, de hát szerintem én is ilyen lennék az Ő helyében.

Sziszike
A 0,7 MOM érték nem? Nekem is ennyi volt Olival. Nagyon megijedtem, csináltak genetikai uh-t, dokim mindent rendben talált. Azt mondta hogy 10 kismamából 6-nak rossz szokott lenni az Afp-je. És hogy ez alsó határérték, szerinte még belefér a normálisba. Én végig paráztam a terhességet, sőt mikor már megszültem és másnap szólt a gyerekdoki hogy beszélni akar velem ,azt hittem elájulok, de "csak" az alacsony cukráról beszéltünk, ami mire hazajöttünk teljesen renbejött. Szóval nyugi. Bár szerintem úgy is csak akkor fogsz teljesen megnyugodni, ha már megszületett.
Annácskának 20-án szorítunk. Végre túllesztek rajta.

Rita
Örülök, hogy Zalán már jobban van.

Roberta
Nagyon sajnálom apukádat. Én nagyon félek, legfőképpen a férjemért aggódok, hiszen neki nincs apja, csak az anyukája és a bátyja. Bár itt vagyunk neki és az én szüleim, de tudom hogy az anyját nem tudnánk pótolni :cry: Jaj, már én is temetem szegényt, pedig szerintem minden rendben lesz. Hess, hess csúnya gondolatok.

Lassan keltenem kell Olivért, hogy időben beérjünk a kórházba. Jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaj, és nekem kell kiállnom a garázsból :x

Ana

üdv: Ana, Milán & Olivér

Kép
gyomberana
 
 


Roberta
Itt Szolnokon van ugyan supermarket de mégsincs benne soha semmi. Azt hiszem sokat elárulok Szolnokról ha elmondom, hogy még a Brendon sem kívánkozik erre a környékre. Esküszöm nektek, hogy Kecskeméten, Cegléden, de még Abonyban és Jászberényben is több minden van mint JNKSZ megye megyeközpontjában. :( :( Minden bababoltban ugyanazok a cuccok vannak.

Rita
Örülök, hogy Zalán jobban van!! :D

Rólunk
Nem tudom mi oknál fogva, de Levente az utóbi pár éjszakát átaludta. Max. 5-kor kel, bár tegnap csak 7-kor. :shock: Ez azóta van, hogy éjszaka kinyitjuk neki a szoba ablakát (padlástérben lakunk így még éjjel is bazi meleg van). De kb. akkor kezdtem el a délbeni tejcsi elhagyását is... Sz'al nem igazán tudom mi is lehet az oka, de nagyon jó!!! :D
szilbee
 
 


Sziasztok!

Ádám lázas :cry: Két hete kapták meg a 15 hós oltást, és a dokinénink szerint éppen annyi azoknak a vírusoknak a lappangási ideje, úgyhogy valószínű, attól lázasodott be. Tegnap este is, meg ma délelőtt is láza volt. Tegnap reggel óta egyfolytában hisztizett, ha letettem őket aludni 2,5 órákat aludtak, de addig nem gyanakodtam amíg láza nem lett :cry:
Hát, remélem, Gergőn nem jön ki, mert akkor a jövő hétig nem is utazhatunk.
Azt mondta a dokinénink, ha oltástól van, akkor általában egy napi szokott tartani.

Tündérke, Mariann!
Libero pontok úton vannak!

Minden beteg babócának gyógyulást kívánunk.

AFP: Megnyugtatásképp elmondom, nekem 16 volt a két gyerekkel, de a dokim szerint semmi nem jelent, a genetikai uh dönt el mindent. Kettőnél ugye nem lehet eldönteni, hogy melyik gyereknek mennyi az afp-je :)

Puszi

KépKép

Kép
bannamari
Budapest XIII. kerület
 
 


Annamari :(
Remélem tényleg csak egy napig fog tartani!!! Milyen vírusokat oltanak 15 hósnál a csemetékbe? Abszolút nem vagyok még képben.

Egyébként Gergő és Ádám egy ágyban alszanak? Fel szoktak ébredni a másik mocorgására?

Libero pontok
Nekem is van még 6 db .Írjon akinek még kell esetleg!!!
szilbee
 
 


Liberós pontom nekem is van, Kell vkinek?

Annamari,
Jobbulást Ádámnak :) Remélem nem jön ki semmi Gergőn. Milyen magas a láza?

Szilbee,
Mam-os cumi kéne? Nekem van egy 6-12 hós játszócumim, ki sincs nyitva. Elküldjem?

Rita és a fiúk
Kép
Kép
hrk
 
 


Bocs, 5-20 hós a cumi :oops:

Rita és a fiúk
Kép
Kép
hrk
 
 


Rita
Köszi! Az jó lenne!! :D De küld az árát is :!: Írom priviben a címet!
szilbee
 
 


Ára nincs, mert a dm-es kuponfüzetből van :D

Rita és a fiúk
Kép
Kép
hrk
 
 


Mam-os cumit nem csak etetőcumira lehet beváltani?

Nem túl magas, de így is nagyon elesett szegény. 38,9 volt popsiban, levonva 38,4.

Amúgy külön ágyban alszanak, egy ágyban csak zavarnák egymást. De így is rögtön ébred a másik is, ha az egyik elkezd nyöszörögni.

Puszi

KépKép

Kép
bannamari
Budapest XIII. kerület
 
 


Játszócumira is beváltják, legalábbis nekem beváltották :D Most nem tudom hol a kuponfüzet, de úgy emlékszem, hogy a játszócumi is rá volt írva.
Azért a 38.4 az elég magas, főleg kánikulában. És csillapítod neki, vagy hagyod még?

Rita és a fiúk
Kép
Kép
hrk
 
 


Rita
Akkor hogy tudnám viszonozni a szívességed???????? :o :)
szilbee
 
 


Majd fotózd le vele :D remélem tetszeni fog, Zalán választása :)

Rita és a fiúk
Kép
Kép
hrk
 
 


Rita
Örök hálám fog üldözni! :mrgreen: :mrgreen: De akkor legalább portósan küld :!: :!: :!:
szilbee
 
 


Babazene :?:
Lányok! Ti milyen gyakran hallgattok gyerekdalokat a csemetékkel? és egyáltalán milyeneket? netről vagy CD-ről?
szilbee
 
 


Szilvi!

Van még felesleges Libero pontod? nekem 6-ra volna szükségem. Tudnál adni?
Zenét hallgatunk minden nap, táncol rá. Hupikék Törpikék, 100 Folk Celsius, Halász Judit, Judit és a zenemanók, és a Babazene albumait.

Figyu Lányok!
Mit tudtok a gyermekkori allergiáról? Vanessza lehet, hogy allergiás. Tüsszög meg köhög. De láza nincs. És én is allergiás vagyok. Ezért gondolom, hogy ő is az. Elmenjek vele dokihoz? Ezentúl minden nyáron gyógyszert kell szednie???

GYÓGYULJATOK KIS BETEGEK!!!

Kép
patrisa
 
 


Patrisa :)
Igen, tudom küldeni! Priviben küld el a címed és holnap vagy legkésőbb hétfőn feladom. :)

Mennyire gyakran tüsszög??? Levente is tüsszögős, de itt iszonyat por van a faluban... :?
szilbee
 
 


Az első fürdőgatyás kép! :lol: Turis gatya...de szerintem nagyon vagány. No persze, hogy mikor fogjuk élesben is kipróbálni azt, nem tudom... :shock: :D
Kép Kép
szilbee
 
 


Sziasztok! Hát jó sokat írtatok!

Szorítok ám a betegeknek, anyósnak, babócáknak egyaránt. MI már lassan jövünk ki náthából.

Ma voltunk fürcsizni. Úgy élvezi a lubickolást Milán! Sikítva próbál menekülni előlünk az úszógumival, és csak lubickol, fürcsizik. Olyan vízicsibe lesz mint én. Csak a strandon a fűhöz ne érjen a lába! Ha megpróbálom ráállítani a hasáig felhúzza!

Nagyon jók a fotók , no meg az új centik is

Puszi!

bockbrigi
 
 


Sziasztok Lányok!

Láz változatlan, pedig kap lázcsillapítót is. Egy picit lemegy, de ugrik is rögtön vissza. Ha holnapig nem rendeződik beviszem a dokinénihez.

Lányok!
SOS üres bébiételes üvegre lenne szükségem vagy 15 darabra, mert abban szoktam fagyasztani a gyümölcsöt a gyerkőcöknek, de én hülye, kidobáltam a fölösleget. Most kell, mert viszek anyumhoz bébikaját. Inkább azt, mint a turmixgépet. Szóval, ha van valakinek zuglóban, szívesen veszem. Esetleg Rita?

Ma tiszta zizi napom volt, csoda, hogy mindannyian élünk. Először Ádám mászott fel az ágy háttámlájára, aztán a túloldalon leesett. Nem lett baja. Aztán bevittem du a kádba fürcsizni őket, Ádám elmerült, aztán amikor kihúztam, sírni sem tudott hirtelen, annyi vezet nyelt egy szempillantás alatt.
Aztán elmentünk a Tescoba, rátettem a hordozót a kocsra, megtoltam a kocsit, erre felborult. Gergővel együtt. Szerencsére be volt kötve a hordozóba. Rettenetesen megijedt. Kiderült, h csak 3 kereke volta a kocsinak, csak mi nem vettük addig észre.
Aztán jöttünk haza, egyszercsak Ádám üvölt, a kanyarban felborult a hordozó, őt elfelejtettem bekötni. Gergőt bekötöttem. Szerencsére a hordozóba be volt kötve.
Aztán hazajöttünk és rettenetes üvöltés a kádban, mert Ádám már fél a víztől, enm akart fürödni.
Szóval, ez van, szerencsésen, élve lefektettem őket.

Na, megyek vacsizni valamit, mert nagyon éhes vagyok. És fáradt.

Puszi mindenkinek:

KépKép

Kép
bannamari
Budapest XIII. kerület
 
 


Annamari,
Van üvegem, szívesen adok :D Ne haragudj, de jót derültem a napodon :P Rendesen belegondolva biztos rémisztő és dühítő lehetett, de ahogy leírtad elég mókásnak tűnt :P

Szilbee,
Jó ez a fecske 8)
Én lehet, hogy hülye vagyok, de az, hogy portósan az azt jelenti, hogy te fizeted? Ezt csak így kell kérni a postán? Sosem csináltam még ilyet :oops:

Zenét mi Gryllus Vilmost meg Halász Jutkát hallgatunk, mikor melyiket, és nem minden nap.

Rita és a fiúk
Kép
Kép
hrk
 
 


Kép Vanessza is imád pancsolni

Kép a bikini


Szilvi!
Levente nagyon vagány abban a kis fürdögatyóban. Muszály lesz kipróbálni valahol, annyira aranyos. És ez a "rengeteg" haj!!! :D Legalább nem melegíti.
Tüsszögni nem is túl sokat tüsszög. Inkább a köhögés aggaszt mostmár. Mindig azt hiszem, hogy mindjárt hányni fog. Szinte öklendezik.

Brigi!
Örülök, hogy Milánnak is tetszik a fürdés. Olyan édesek, amikor pancsolnak és sikítoznak közbe. Jót nevettem azon, amit írtál, elképzeltem, ahogy menekül a füröl.

Annamari!
Hát szép kis napotok volt. Nem elég a láz, még ezek a "számunkra vicces" dolgok is történtek veletek. Biztos ki vagy teljesen. De legalább túl éltétek! Jó, hogy senkinek nem lett baja! :D
Üvegem nekem nincs, mert nem eszünk bébiételt. Az a 2-3 ami volt már elajándékoztam. Bocsi!

Jó éjt mindenkinek!!!

Kép
patrisa
 
 


Sziasztok!

Rita!

Mikor mehetnék át értük? Ma du már kellenének:( A számom 30/439-7313, a tied sajnos elveszett amikor ledaráltunk a gépet:( Esetleg írj egy mélt, azt is elég gyakran el szoktam olvasni.

Fürdőgatya: ti nem féltek, hogy belepisil, belekakil? Én épp azért nem mertem fürdőgatyát venni. Mert úgyis kell úszópelus, ha vízbe mennek, arra meg sztem fölösleges fürdőnadrágot adni. Amúgy én is olyan csini kis fürdőnadrágokat láttam egy turiban:) Csak ezért nem akartam megvenni. Meg mert a pelus úgyis kilógana alóla.

Levente és Vanessza is nagyon aranyosak a fürdőruci/nadrágban.
Levéntének csodálom a hajkoronáját:)
VAnesszának tündéri a mosolya.

Ja, így visszaolvasva tényleg muris egy kicsit, de tegnap azt hittem felrobbanok. Mondtam is a manóknak, hogy bocsánat, hogy ilyen anyjuk van:)
Remélem, ma jobb napunk lesz.

Brigi!
Az enyémek is nagyon élvezik a pancsolást, egyszer már voltunk strandon is. Gergőnél is ugyanez van, hogy csak ne érjen a fűhöz a lába:) NA, de nála ugyanez van a homokozóban is. Érdekes, azért ha lemegyün, neki is az az első, hogy a földön a kezével evezik egyet.

Puszi mindenkinek

KépKép

Kép
bannamari
Budapest XIII. kerület
 
 


Brigi
Gyerekmedencében voltatok vagy nagy meleg medencében?

Rita
Igen! Ha portósan adod fel, akkor én fizetem. Így is kell kérned. :) Köszi szépen! :)

Patrisa
Isteni ez a mosoly!! Az a két fogacska... :lol: :lol: Hány foga is van Vanesszának? Nagyon csinos ez a bikini... Anno nekem is valami hasonló volt, csak volt rajta valami tüllszerű anyag, ami lebegett a vízen :shock: ... Gyerekként imádtam... :lol:

Annamari
Az őszintét megvallva és is fölöslegesnek tartom a fürdőgatyeszt, de hát a mamája 250 Ft-ért hozta. Strandon (ha egyáltalán eljutunk még oda ebben az életben) ki próbálom, de nem hiszem, hogy beleengedne a fürdőmester minket fürdőpelus nélkül. Itthon viszont jól jöhet a pancsolásokkor. Most már ugyanis após rendszeresen vágja a füvet a kertben és Levente meg ki be mászkál a pancsolóból. Ha leül a földre legalább nem megy semmi a popsijába. A kaki nálunk már délelőtt letudva, délután nincs semmi más csak pisi. Az meg annyira nem gond...
A gatya egyébként egy kicsit még nagy rá (1 1/2 -2 éves méret). Lehet még jövőre is jó lesz neki, ha kicsit végre visszavesz a gyarapodásból és nem lesz akkorra akkora, mint egy 3 éves... Már 10 hónaposan másfél évesnek nézték. A többi gyerek mellett úgy néz ki,mint valami kidobó legyény...egy igazi kétajtós szekrény... :oops: :lol: :lol:
szilbee
 
 


+
Annamari én sem irigyellek a tegnapi napodért... Elég kiakasztó lehetett. Én alaplól fel sem tudom fogni, hogy bírod két csemetével egyszerre... Én egyik nyáron hármas ikreket pesztráltam (3 csajszit). Egy és két év között lehettek. Nem volt egszerű, pedig ketten is voltunk rájuk.
szilbee
 
 


Szisztok

Na végeztünk a nephrológián. Tegnap feleslegesen töltöttük a kórházban az egész délelőttöt. Oli egyszerűen nem volt hajlandó pisilni. Pisi nélkül meg a doki nem vizsgálta meg. Mihelyt levettük a zacsit és visszaraktam rá a pelust már éreztem is hogy pisil. Ma szemfülesebb voltam itthon ráragasztottam a zacsit a kukacra, de sajnos béna voltam és kifolyt belőle mire beértünk a kórházba. Nővérke tett rá újat. Most nem maradtunk ott hanem elmentünk szökőkutat nézni. Meg is lett az eredménye. Mindössze 1 órát kellett várni és Olivérkém pisilt :lol:
Visszamentünk. A doki soron kívül fogadott minket. A pisi kristálytisza, se vér, se semmi odanemilló dolog nem volt benne. A pelust is elvittem, amit mi a gyerekdokival vérnek néztünk nem vér. Ránézett a szakorvos és rögtön mondta hogy ez egyáltalán nem vér. TEttek a pelusra tesztet, de sem jelezte a vért. Persze az nem derült ki hogy mi az a rózsaszín folt. Lehet hogy volt egy hugyuti fertőzése, de az már elmúlt (antibigyót szedtünk). 18-án, kedden megyünk uh-ra (aznap műtik anyósomat)

Egy csomó dolgot mondott, hogy mitől kaphat fertőzést a gyerek. Pl, nem szabad meztelenül magunkhoz fogni, úgy hogy hozzáérjen a ruhánkhoz a nemiszerve. Nem szabad földre letenni meztelen popival, még a lakásban sem. Ha nagyon büdös a pisi (kakira emlékeztet a szaga) az lehet fertőzés tünete.
Ja, és visszatérve a kukihúzogatásra, azt mondta hogy nem szabad lehúzni a bőrt, főleg akkor ha nagyon szűk. Ez megint egy másik vélemény, mert a gyerekdokint, meg azt mondta, hogy tágítsuk neki.

Annamari
Hű, nem semmi napotok lehetett. Ez már igazi pechszéria volt. Kicsit tényleg mókás, ahogy leírtad, de én tudom, milyen amikor sorozatosan történik valamelyik gyerekkel valami. Nálunk a fényképeszekdés előtt volt hasonló, de csak Olival történtek balesetek.

Szilbee
Naggggyon vagesz Levente a kis szógatyóban :lol: . Mi is vettünk Olinak csak az szárasgatyó.

Patrisa
Csábos a Vanessza a bikiniben :lol:

Mariann
Olyan bugyis úszógumitok van? Tudod mire gondolok, ami középen fogja és alábai kilógnak. Mert én olyna hajkurászok, de itt Cegléden nem lehet kapni.

Ana

üdv: Ana, Milán & Olivér

Kép
gyomberana
 
 


Sziasztok!

Én a Bosnyáktól nem messze lakok, s most nyílt meg átalakítás után megint a DM.
Képzeljétek mindenre 20%kedvezmény van!!!
Nagyon jó!
3napoig, holnapig tart, annyi jó dolog van, nehezen lehet válogatni.:)

Köszi, hogy gondoltok ránk..
AFP:ha megszületik a baba leszek teljesen nyugodt, szeretném már a karjaimban tartani a kicsinket.:)
Most félidős vagyok, kb. még a fele van hátra.

Van egy kis gondom: nem tudom mikortól jelentsem be magamat 1hóra.
Szóval 2005.május31 volt munkaviszonyom, az elmúlt 2 évben kell 6hónak lennie, szóval 1hó hiányzik és, hogy munkaviszonyból menjek el.
Apu be is jelentene, de mikortól..ki tudja a baba mikor születik és szülés előtt 4 héttel már szülési szabin is lehetek.
Vagy jelentsen be 1,5-2hóra. Na ezeket nem tudom..
December 13 a végleges időpont. De mi va, ha hamarabb jön vagy később??
Nehéz, így tervezni.
Eddig mindkét gyerek késett Zsoli 8napot, Anna 16-ot. De ez nem jelent most semmit.
??????
Mit tegyek???

Sziszi.

Kép
sziszike1000
 
 


Sziszike
Ezen a fórumon érdeklődj... Szakavatottak válaszolnak a kérdéseidre. Zsannát vagy Szakbarbárt keresd! Csak először regisztráld magad!
:!: http://forum.index.hu/Article/showArtic ... a=56859670

Most rohanok, mert a törpe felébredt!

Pusza! Mindenkinek!
szilbee
 
 


Ana
No akkor nektek is jó kis napotok volt! Szerencse, hogy nem vér volt a pisiben... :D
Köszi hogy megosztottad velünk az infóidat a ferőzéssel kapcsolatban. Igen hasznosak!!!!!

Milyen az a szárnyas gatyesz? :shock: :D
szilbee
 
 


Szilbee

Száras gatyesz!!!! :lol: :lol: :lol:
Tudod, nem fecske, hanem van kis szára, mint a rövidgatyónak :lol:

Ana

üdv: Ana, Milán & Olivér

Kép
gyomberana
 
 


Bocsi! Tééénnyyyyyyyyleg! :oops: :oops: Értem, értem! :lol: :lol:

Te megtanultál gépelni, nekem csak olvasni kéne megtanulnom!!! :lol: :lol:
szilbee
 
 


Sziaszike!

Hol van az a DM?

KépKép

Kép
bannamari
Budapest XIII. kerület
 
 


Lányok! Lenne egy körkérdésem, ha nem gond!

Nálatok a csemete/csemeték ragaszkodnak valamilyen tárgyhoz/tárgyakhoz?? Értem ezalatt a takaró, párnát, plüss álatt... stb.

Nálunk semmi ilyen nincs. :shock: Nővérem külön felhívta a figyelmemet arra, hogy próbáljam hozzászokatni valami mosható tárgyhoz, amit magával hurcolhat az ágyba, mielőtt még ő kezdene el ragaszkodni valami nehezen tisztítható cuchoz. Én még Tente párnát is varrtam neki, de nem különösebben érdekelte... és így nem is erőltettem a dolgot. Érdekelne, hogy másoknál ez, hogy van???
szilbee
 
 


Annamari,
A piac épületében, a thökölyre nyílik.

Ana,
Örülök a jó hírnek :D

Patrisa,
Nem semmi a kiscsaj :D Bájos a mosolya, és az a cicitartó 8)

Minyu, :D
Mennyiről kéne számla? Használtruháról is jó? Rá tudjuk írni azt is, hogy férfi nadrág, ing, stb.

Rita és a fiúk
Kép
Kép
hrk
 
 


Sziasztok!

Elöször is köszönjük a dícsérö szavakat!
A fürdörucit mi is úgy kaptuk, de itthonra a medencébe jó. Strandra úgyse megyünk.
Vaninak foga 4 van, az is egy hónap alatt nött ki.

Szilvi!
Nálunk van egy kedvenc tárgy, ami nélkül nem tud elaludni Vanessza. A törölközö, amin szoptatom. Haragszik is amikor kimosom, és tisztát teszek.

Most mennem kell!
Jó éjt!

Kép
patrisa
 
 


15 hós oltás után lehet lázas a gyerek? Nekünk azt mondta a dokinénink, hogy most már minden gyerek az új rendszer szerint kapja, tehát a 15hóst karba (nem lesz lázas se), és 18 hósan kap mégegyet (3 éves helyett). Mi eddig a régi oltásokat kaptuk, de azt mondta, hogy ennek ellenére is mostantól az új szerint oltanak. Na, ezt jól leírtam, azért remélem értitek, mit akarok :lol:

Patrisa
Anna is köhögött, tüsszögött láz nélkül, felvittem a dokinkhoz és azt mondta, hogy a kánikulától van. Kapott köptetőt, mert ők még nem tudják felköhögni (ezért olyan mintha hányni akarna). Sztem nézesd meg, mert nem biztos, hogy allergia!

Szilbee
Zeneovi CD-t hallgatjuk sokat, meg a Maszkabált. Szereti hallani a gyerekek hangját, táncol hozzá és a maga nyelvén "énekelget".

Karácsonyra kapott tőlünk egy nagyon puha mackót, az a kedvenc, viszi mindenhova. Mikor álmos, akkor hasra vágja magát (ott ahol éppen van) és fejét a macira teszi le :lol: Mi nem szoktattuk különösebben, csak mindig betettük mellé a kiságyba este és 1 hét után már kereste mikor aludni vittük.

Fürdőrucis képek nagyon jók, bár sztem az úszópelus is nagyon vagány azokkal a mesefigurákkal.

Ana
bugyis úszógumit mi a strandon vettünk neki, majd láttam ugyanazt a Tescoban (persze feleannyiért) :?

Roberta

Kép
smici_robi
 
 


Sziasztok!

Ha van időtök szavazzatok Zsoltira.

Köszi.
http://www.tgv.hu/index.php?foto=0&k=2&pg=5


Nálunk egyik gyerkőcnak sem volt alvótársa, mikor nagy lett Zsolti, akkor kapott egy szundikendőt, de nincs most sem igazi kedvence..azt mondják ne mi, hanem hagyjuk, hogy ők válasszák ki maguknak.
Én nem hiszem, hogy kellene ilyen, valaki igényli, de sokan nem.

Sziszike.

Kép
sziszike1000
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?