Új privát üzeneted érkezett!

meri,
nekem bvel 30 hetesen rövidült meg és egy hetet túlhordtam vele :wink: és állatira nem értem mi az összefüggés aközött hogy megrövidült meg hogy csücsül :shock: :? mert szvsz semmi :roll: pont hogy ha fejjel lefelé van akkor nyomja jobban a méhszájat sztem mert hogy a buksi keményebb meg nehezebb mint a popsi :D de ezt csak én gondolom mert hogy így logikus nekem :lol: gratulálok a hepához de lehet kéne egy ismétlés ,hátha + csak elcseréték egy negatívval :lol: :lol: :lol: :lol:
az enyimmel az lett végül hogy ugye beparáztatott a picha hogy az ántsz-es nem szűri ki minden esetben és ezért negatív lesz akkor is ha + :evil: ...........erre én később felhívtam az ántszes labort és ott mondta avezető hogy elisa módszerrel szűrik ők és hogy csókoltatja a kollégát az okiban.mert hogy az okiban is ezzel a módszerrel szűrik :lol: tehát nem lehet hogy ugyanaz a módszer az okiban kimutatja és az ántszben meg nem :roll: :wink: úgyhogy nem foglalkoztam vele tovább.aztán mikor a dokim visszajött a szabiról szépen megnézte az ántsz-es leletemet,röhögött egy jót a sztorin be beírta hogy negatív 8)
Vendég
 


Köszi, Márti!
Gigi, nincs összefüggés, csak tudod, farfekvéses a gyerek, császármetszés lesz... :shock: :D

Csajok, ha pár napig esetleg nem jövök, az azért van, mert egyre jobban idegesítem magam a neten való olvasgatással. Nemhogy megnyugodnék, egyre inkább bőghetnékem van. :cry: Úgyhogy ha nem leszek, elmentem antinet terápiára. :lol: Ez már többször jót tett. :lol: Na pusza.

meri
 
 


meri,
képzeld, én má nagyon jó vagyok,semminek nem olvasok utána :wink: :lol: :lol: :lol: olyan büszke vagyok magamra 8) asszem megérdemlek ezért egy buksisimit,nem :D ?
Vendég
 

 
 

Sziasztok!

Meri Drága! Ne aggódj, nem lesz semmi baj! Az unokahúgom is így volt, és a 27. héten befektették és azzal rémisztgették, hogy bármelyik nap megszülhet. Ezzel szemben a kiírt időpont előtt 3 nappal indult meg a szülés! :lol: Védőnővel kapcsolatban /tisztelet a kivételnek, csak sajnos én nem jót fogtam ki :cry: / én már rájöttem, hogy az egyik fülemen be a másikon ki, amit mond, sőt van, hogy inkább az ellenkezőjét csináltam, mert tök baromságnak tartottam amit mondott! A baba meg még bőven ráér megfordulni! De ha mégsem teszi, akkor hidd el nekem, hogy nem olyan szörnyű császárral sem szülni!
Szóval szerintem ne olvasgass össze mindenfélét! Pihenj sokat, mert ha már meg lesz a babócád nem sok lehetőséged lesz rá! :wink:

Puszi

Ildi
Vendég
 


Szijjjjjja Ildi!!!!!! :lol: :lol: :lol:
Éreztem, hogy mégiscsak be kell ma néznem antinet terápia ide vagy oda. :lol: Ha hiszed, ha nem, pont ma gondoltam, hogy lassan küldök megint egy sms-t, hogy mizu. :lol: Jól vagytok?

KÉpzeljétek, ma már tuti biztosra érzem, hogy Bb odébbköltözött: bal alulról közép középre. :D Tök jó fej a kis drága. :D 3 napja pihizek, és hát mit mondjak, van eredménye: nem fáj a derekam, és nem nyomódik lefelé a hasam, ha felállok... Hm...

Figyeljetek, a Mg-ot túl lehet adagolni???? Bár ehhez lehet, hogy Éva kéne... Esetleg Dr. "Jóútratért" Gigi? :D

Anna, Márti, Móni nektek duplapusz, ha már hozzátok külön nem szóltam! :D Jók legyetek!!!!

meri
 
 


meri,
hát az attól függ,mondjuk napi 2000mg lehet hogy sok :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: én napi 500at szedek és nem érzem túladgoltnak magam :wink:
Vendég
 


:D

meri
 
 


Szasztok Csajok!!!

HOva tűnt mindenki??????
Márti, Móni tessék nyugodtan írogatni a gyerekekről is! HOgy tetszik például Szoninak az ovi?
Anna, jobban vagy már?
Ildi, légy szíves, gyere picit gyakrabban!!!!!
Gigi, hogy sikerült paramamiból lazamamivá válnod???

Képzeljétek,nekem megint Müller Péter segített. ANna, te bizti nem fogsz kinevetni, Gigi te meg fogd be kicsit a szemed! :lol: A többieket még nem ismerem erről az oldalukról. :lol:

Szóval kinyitottam: ezt mondta:
(A tanmese eleje röviden: a harcosnak egy keskeny pallón kell átjutnia a szakadék fölött.)
"A harcos azonban, mivel megtanult figyelni, fölismeri, hogy rettegésének kettős hangja van.
AZ egyik azt üvölti benne: Élni! Élni! Élni akarok minden áron!
A másik pedig azt: Félek! Félek! Félek a pusztulástól!
Vagyis egyik oldalon van az életvágy - ez a Tézis.
A másik oldalon a halálfélelem - ez az Antitézis.
Egyik a másikat erősíti. Minél erősebb a félelem, annál görcsösebb az életvágya - s minél mohóbban ragaszkodik az élethez, annál erősebb a szívében a pánik és az iszonyat.
Külön egyik érzést sem lehet legyőzni, mert mindekttő ugyanannak az énnek a hangja. Jó lenne csakis a félelemtől szabadulni - de ehhez föl kell adnia életvágyát is.
Ekkor döbben rá a harcos, hogy nem a félelmét, hanem az énjét kell legyőznie.
Ez nem azt jelenti, hogy öngyilkos lépésre szánja el magát, hanem azt, hogy hirtelen önmaga fölé lép, s azt mondja: Lesz, ami lesz!... Ha élet:élet... Ha halál:halál... Legyen meg a te akaratod!
És ekkor , a nyugalom és a tökéletes egyensúly helyzetében, meghhalja végre valódi lényének egyetlen sugallatát: Most szépen átmész a túloldalra!
Ez a Szintézis."


Szóval fura dolog, de erre jutottam novemberben a pozitív tesztem után... és erre jutottam tavasszal a pozitív tesztem előtt. :lol: Nekem valahogy ez segít... :)

meri
 
 


Lánykám szereti az ovit, de eddig még nem aludt ott, mert nem akart.Most vasárnap vettünk neki egy babát(nagyon spéci, mert a hátára is tudja akasztani, mint 1 hátizsákot :mrgreen: ) és azt mondta, hogy vele ott alszik, na majd kíváncsi leszek!!!!! :lol:

Most délelőtt a Zsombival dolgunk volt és busszal mentünk 5 megállót, persze tömve volt, erre egy néni, hogy szóljon-e valakinek???? :shock: áááááá mondom nem kell, kibírjuk, aztán 1 másik néni felszállt mondtam neki is, hogy hagyja már megszoktuk, erre simán felállított 1 fiatal nőcit aki valami hátizsákot cipelt és arra fogta, hogy akkor megpróbálja máshova rakni, meg nem is látott minket!!!!A néni meg mondta, hogy ja terhes is vagyok meg a kisgyerek lóg rajtam.....igaza volt, de még én éreztem magam kellemetlenül, hogy miattam ilyen hacacáré lett!!!!! :roll: :oops: De az jól esett, hogy észre vette, hogy babát várok....én innen föntről annyira nem látom :oops: 8) , na jó a képeken igen!!!! :mrgreen:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


meri,
itt,csak nálunk is folyton történik vmi.b mégis megy oviba :cry: :cry: :cry: :cry: és hát nem mondom hogy jól viselem :oops: persze igyekszem a jó oldalát nézni de sokszor előjön 1-1 "rémkép" mint pl reggel kelteni kell szegény gyereket,biztos folyton beteg lesz meg hasonlók :roll: szóval most van mit emésztenem :? de amúgy teccik nagyon az ovi,a vezető ovónéni meg a hozzáállás meg minden klassz csak hát egy ősanyának egy szem fiát elengedni nem kis megpróbáltatás :roll: :oops: és én ráadásul a legrosszabik fajta fiús anya vagyok és nem úgy néz ki hogy ezen javítani fog a második fiam :lol: :lol: :lol: és ugye hirtelen is jött mert oda ahova akartuk oda nem vettél fel......és aztán egy másik oviba is megmozgattunk még korábban néhány szálat :lol: :lol: ahonnét egészen eddig nem érkezett válasz és mi már nem is gondoltunk rá és egyértelmű volt hogy oda sem sikerült beprotezsálni b-t.....aztán tessék 8)

most meg ugye vásárlás felsőfokon mert természetes bnek nincs semmi ruhája,cipője meg más egyébje :lol: ,varratok neki oviszsákot,meg tisztasági zsákot,én hímzem őket szóval készülünk ezerrel.holnap megyünk megismerkedni az ovónénivel és jövö hétfőn kezdünk beszokni......

paramamiból lazamami 8) :azért vannak ám még paráim :roll: csak vhogy lett annyi önuralmam meg önkontrollom hogy ne olvassak utána mindennek.elég ha a fantáziámra bízom :lol: :lol: :lol: meg szvsz sokat segített az idő is......most kicsit szar :? tegnap volt egy éve annak a + tesznek....próbálom kirekeszteni az agyamból a múltat és zömmel sikerül is,de néha gyengének érzem magam hozzá :(

és hát nem tom neked mi segített most mert nem olvastam el :oops: :mrgreen: nehogy ártson :wink: de örülök neki hogy vmi segített akármi is legyen az :D

bmo,
ööööööööööööö,ovis beszámló engem bővebben is érdekelne,ha lehetne plíííííííííííííííííííííííz :oops: :lol:
és jók ezek az apró örömök az életben,én is nagyon szeretem őket :D
Vendég
 


Gigi:csak a TE 2 szép szemedért :wink: ......................az úgy volt, szóval a drágám a múlt héten kezdte, első nap azért sírt mert haza hozta az apja alvás időben, második nap próbálta az ott alvást, de nem ment , sírdogált, aztán megnyugodott és feküdt végig a csendes pihi alatt, de azóta nem akart ott aludni, mondjuk ebben az oviban első héten a kicsik nem is alszanak ott.
Most meg tűkön ülök, hogy hív-e az ovónéni , hogy rohanjak a kiborult lánykámhoz, de jó eséllyel nem kell, mert 12:45 körül fekszenek le.Szóval eddig csak ez volt a "gond".
De amúgy szereti, pénteken én vittem be és maradtam vele egy órát, és olyan büszke voltam rá, ahogy ott elszöszmötölt pár percig valamivel :lol: , aztán egyből ment kezet mosni reggeli előtt, már mindenki tudja a nevét(a ovódavezető és a Dadus is).És meglepődtem hogy az ovodavezető bejött akkor reggel és az egyik középsős kislányt ölelgette, mert a kiscsaj sérelmezte, hogy egy másik kislány üldögélt az ovónéni ölében!!!! :shock: :lol:
Nagyon aranyosak az ovónénik és mindenki, szóval nyugodtan bízom rájuk a lánykámat.Én akartam is, hogy menjen oviba , de bevallom nagy nagy gombóc volt a torkomban múlt héten :roll: :oops: , hogy az én kicsi lányom ilyen nagy lett és most megy az oviba a dolgára és nem látom egész nap, na ettől elfacsarodik a szívem, de Zsombi is ad elég melót és ha megérkezik a kistesó, akkor aztán lesz buli minden nap!!!!! :mrgreen:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Gigi:de kérdezz nyugodtan, fogalmam sincs miről szeretnél pontosan hallani, csak ez jutott eszmbe!!!!! :oops: :lol: 8)

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Sziasztok!

Meri, köszi a hiányolást! Én elolvastam, és ... :roll: :) Örülök nagyon, h jobban vagy!

Bevallom nem nagoyn olvastam vissza, olyan szarul vagyok... Kezdve azzal, hogy apa ma reggel ment el, szombaton látom legközelebb, és a szívem szakad meg mint MÉG mindig ilyenkor :cry: Aztán meg iszonyúan fáj minden porcikám, lépni nem bírok, egyfolytában éhes vagyok, közben meg nem kívánok semmit enni... Nem bírok egyik oldalról a másikra fordulni, mert besz@rok a fájdalomtól, de hanyat sem jó, mert akkor meg nem kapok levegőt, és akkor is feszül a hasam, ami nagyon-nagoyn ijesztő érzés... Úgyh asszem ülve fogok aludni :roll: Holnap megyek uhra, azt már várom :roll: De egyébként... 0 életkedvem van, és legszívesebben aludnék novemberig... Jaaa, és ami a legújabb beakasztotta a lábát a drágám a bordáimhoz, úgy érzem néha h kettétörök :? Na jól van, befejeztem a nyavajgást, majd ha összekanalaztam magam apa után, jövök megint, addig meg... :cry:

Puszi
Vendég
 


Húúú, látom csak érdeklődnöm kellett, és lassan mindenki előkerül. Jó sokat írtatok, most nincs időm visszaolvasni, csak azért jöttem, mert eszembe jutott:
GIGI, hol vannak a képek????????????????? :lol:

meri
 
 


Anna:nagyon depresszió "szagú" ez amit érzel, remélem ennyire nem komoly a dolog!!!!Én kicsit megijedtem az írásodtól!!!! :shock: Jó lenne ha kimozdulnál vagy valamivel lefoglalnád magad, a sok gondolkodás nem tesz jót, hidd el én tudom, ha zajlanak az események körülötted-veled akkor sokkal jobban telik az idő és nem lenn időd , hogy észre vedd mi nem jó!!!!
Ha tudok segíteni, nyugodtan írj mailt vagy pü-t!!!!! :wink:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Sziasztok!

Összeszedtem magam :mrgreen:
Márti, köszönöm szépen, h írtál!!! Lehet élek is a lehetőséggel, Merit, és Gigit már eléggé leterheltem a hülyeségemmel 8)
És akartam már hétfőn is írni, h tök ari pocid van :) :) :)
Mivel nem ír senki :? kénytelen vagyok magamról írni :lol:
Szval voltam ma uh-on... Minden rendben van, de a gyomor továbbra is üres, és kisebb is az átlagosnál. Kisebb, mint a hólyag :cry: DE: nem agyalok, nem kombinálok, tudom h minden rendben! :roll: Jövő csütörtökön kontroll uh.

Teszek én is Gergő lakásáról képet 8)

Ugye, hogy szemből alig látszik? :mrgreen:
Kép

Kép

Puszi
Vendég
 


Sziasztok!
Én most elutazom, legközelebb csak szerdán leszek!
Anna, Gigi, nektek sok-sok puszi!
Márti, neked meg pláne, oszd szét a családban! Jó pihenést, lazítást, kikapcsolódást! :)
Jók legyetek! :)
Pusza!

meri
 
 


Ja, Ildi, te meg nézzél már be néha, hogy tudjuk, mizujs! ;)

meri
 
 


És Móni, te meg nagyon eltűntél! Nem tetszik a társaság??? :lol:

meri
 
 


Meri:remélem még benézel:BOLDOG NÉVNAPOT HOLNAPRA!!!!!! :mrgreen:
Kép

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Anna:szemből tényleg nem látszik :shock: :shock: :shock: , nem semmi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Engem nyugodtan terhelhetsz bírom a strapát, főleg , hogy napközben már csak 1 gyerkőc ugrál az idegeimen :lol: !!!!
Ünnepélyesen bejelentem, hogy a lánykám hétfőtől az oviban alszik......na jó nem mindig van amikor csak pihenget, de így legalább nem stresszelek azon, hogy hogyan hozzam el ebéd után!!!!!Nagyon büszke vagyok rá!!!!!Zsombi ma lett másfél éves :lol: , kistesó holnap 19 hetes............boldog vagyok nagyon!!!!!
Ja holnap megyek dokihoz, majd beszámolok mi volt, remélem meg lesz az AFP is!!!!!

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Meri, holnap lesz a névnapod? :oops: ISTEN ÉLTESSEN SOKÁIG!!!

Márti, köszönöm! :) Felvettelek msnen :oops: Úúúúú, de ügyi a lánykád :) :) :) Zsombinak pedig boldog másfél éves szülinapot :D
Holnap doki után írj majd! drukkolok! :)
Vendég
 


meri,
boldogot :lol: és jó pihenést :wink:

anna,
attól mert te már rosszul vagy magadtól én bírom a zaklatásaidat :lol: :lol: :lol: úgyhogy nem kell kímélned 8)

bmo,
jaj de klassz minden,én is úgy imádom ezeket a perceket :D :oops:

rólunk:hát.....én is voltam dokinál,benyeltem vmi kaka bacit,kaptam rá kliont hüvelytabletta formájában.tegnap tettem fel az elsőt,ma reggelre szétmart :oops: :cry: :cry: :cry: úgyhogy nem akarok se mozogni,se ülni,sőt,még felöltözni sem úgy fáj minden:cry: summa summarum,szenvedek :lol: de azért én is nagyon boldog vagyok,pocak egyre szebb és szebb,és egyszerűen imádom minden mozdulatát,annyira kis drága :oops: :oops: :oops: :D két és fél hét múlva uh és hű de várom már 8) és el se hiszem hogy szülésközeli korba értünk :shock: :shock: :shock: és nem akarom hogy vége legyen :oops: persze azért imádnék már babázni..... :roll: mikor apának mondtam hogy tiszta lüke vagyok hogy tökre kavarognak bennem az érzelmek mondta hogy sebaj,szülünk,aztán a 6 hetes kontrollra terhesen megyek vissza és egyszerre babázhatok is meg élvezhetem is a terhességet :mrgreen: :mrgreen: és lányok,esköszüm néha azt hiszem nekem az lenne életem csúcspotja :lol: :lol: :lol:

de lehet hogy inkább tényleg el kéne mennem szülésznőnek és akkor nem akarnék folyton szülni :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

na eldugultam 8)
Vendég
 


Gigi: :lol: :lol: :lol: :lol: vicces vagy!!!!!

NA megjöttünk AFP rendben, elugrottunk az UH-ra is, úgy néz ki mindene megvan a bébinak, neme nem látszott, mert nem tette szét a lábát :mrgreen: (akkor tuti kiscsaj :lol: ), 262 gr a drága BPD-je 44 mm.Mindenét megmutogatta a szonográfus, mije hol van mármint a kistesónak, szóval még mindig boldog vagyok!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


bmo,
szuper,örülök a jó híreknek :D nem akartam vicces lenni :mrgreen: de néha komolyan elgondom azon hogy a harmadik és a negyedik között nem hagyunk csak néhány hónapot :roll: :oops: ja mert hogy 4 lett a tervezett gyermekek száma :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Gigi:4 gyerkőc az nem semmi!!!! :wink: Nálunki a 3 manó a keret, többet nagyon nem is tudnánk hova rakni!!!! :lol:

Megint sehol senki, EJNYE BEJNYE :shock: !!!
Mi holnap elutazunk csak szombaton jövünk haza a Meriék azt hiszem holnap jönnek, tehát váltjuk egymást!!!!!!!!!!!!! :lol:
Addig is tessék sokat írni!!!!! :lol:
Majd még benézek, hátha erre jár valaki!!!

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


bmo,
biztosan túl kevesen vagyunk lazák :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Megjöttem! :lol: Majd jövök bővebben is! :lol:

meri
 
 


:lol: :lol: :lol: :lol: micsoda pörgés :mrgreen: , megjöttünk, majd jövök én is!!!! :wink:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Ne haragudjatok! Valahogy annyi minden történik mostanában, hogy nem jutok el idáig, pedig nagyon sokszor eszembe juttok!!! Meg türelmem sincs a fekvésben való netezéshez... :)

Gigi, tessék jelentkezni!!!! Én itt drukkolok, sms-t küldök, válasz meg semmi. :( Nem szabad a kismamikat idegesíteni! ;)

Márti, remélem, jól éreztétek magatokat, mesélhetnél!!! Nagyon örülök annak is, amit írtál emilben, ígérem, fogok is válaszolni! :)

Ildi, utánad folyton kiabálok!!!! Legalább néha benézhetnél!!!!

Anna, mizu? Jól vagy? :)

meri
 
 


Nicsak kibeszél????????????????????????
Te is írtad, hogy majd jössz meg írsz aztán tessék!!!!Irgum burgum :lol:
Nekünk jó volt ez a pár nap, bár rengeteget sétáltunk az annyira nem volt vicces, vagyis nekem, de az utolsó pár napban játszótereztek a gyerekek, na az jó volt nekik is meg nekünk is..................így öregesen rájöttünk, hogy nekünk az a jó ami nekik!!!!! :lol:

Rakok pár képet:
hattyú etetés:
Kép

kis családom:
Kép

Szoni csúszdázás után:
Kép[/

Zsombi kaja közben elaludt :mrgreen: :
[URL=http://imageshack.us]Kép

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


sziasztok,
én is itt kicsit :roll: :oops:

meri,
már tudsz mindent,remélem megkaptam a feloldozást :wink:

márti,
képek nagyon szuperek,irigy,irigy :lol:

bocsi hogy rövid de vhogy romokban vagyok :cry:

puszi
Vendég
 


Teszek fel mostani pocakos fotót, hátha előcsalogatlak titeket!!!! :lol:
Kép

Kép

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Sziasztok!

Márti, itt is megdicsérgetem a gyerekeidet: tündériek!!!! ;) És nagyon csini vagy a képeken!!!!! :lol: Új a frizura is, nem hosszabb volt???

Nekem szerintem nincs még ekkora a pocim, bár már nyilvánvalóan látszik, és úgy vettem észre, három hete rohamosan nő. :D

Gigi, remélem, megnyugodtál már!!!

Anna, minden oké????

meri
 
 


Sziasztok!

Márti tök aranyos a pocid :D A gyerekek is ééédesek nagyon. Főleg az a kép tetszik ahol Zsombi bealszik evés közben :lol: olyan drága :)

Velem nincs semmi különös, várom már a jövő heti uhot :roll:
Amúgy Gergő annyira aktív :) most is rendesen hegyesedik az oldalam, nem tudom milyét rakosgatjai ilyenkor, de ha odanyúlok, akkor mégjobban nyomja ki :) imádom nagyon, de azért jobb lenne ha már kinn lenne :roll:

Meri, neked BébiBogyó sokat mozog? mikor mész legközelebb uhra? képet nem tudsz mutatni róla?

Márti, te is rakj ha tudsz a piciről képet, olyan jó nézegetni Őket :)

Na puszi! mindenkinek szép, nyugis estét kívánok! (holnap jön apa! hurrá :) )
Vendég
 


ááá, most nézem h 49 napom van már csak hátra... és érzem, h elöbb születik :shock:
Vendég
 


Anna:de izgi, már csak pár hét :shock: :lol: :lol: :lol: :lol: !!!4-e meg mindjárt itt van tarts ki és majd jól meglátod, hogy minden rendben van a Gergővel!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :wink: :wink: :lol: 8)

Meri:hosszabb volt a hajam, de már nem bírtam, nincs nekem erre időm és ha megjön a kistesó még kevésbé lesz!!!!!!!!!!!!!!!! :roll:

Szoni ma lebetegedett :cry: hallójáratgyulladása van és persze pont ma melózik a párom így egyedül békávéztam le az SZTK-ba a 2 manóval :roll: , felváltva cipeltem a hátsójukat:a fiam megmakacsolta magát, közölte, hogy NEM jön(ez az egyetlen szó amit mindig tisztán ejt ki :mrgreen: ) a lányomnak meg ugye fájt a füle meg nyűgi volt...szóval jó kis kör volt!!!! :?

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Sziasztok!
Anna, hogy érzed magad? Összecuccoltál már? ;)

Húúú, Márti, sajnálom szegény Szonit!!! :( Akkor nem is jöttök errefelé? Egyébként megkaptad a múltkor a képeket, amiket küldtem? Csak mert nem voltam bizti benne, hogy átküldte. :)

Egy rendhagyó pocakfotó. :lol: :lol: :lol:
Azt gondoltam, sosem fogok arcos képet feltenni, hát mégis! :lol: Imádom ezt a képet!!!!!!!! Ááááááááááááááá!!!! :lol:

Kép

Mondjuk, azt, hogy hogy másztam ki a kocsiból, inkább nem elemezném. 8) :lol: :lol: Jaj, de jó volt!!! :D

meri
 
 


Meri:megyünk ha nem gond, Szoni már oviban jobban van, őt nem is vinnénk!!!!Csak a kiskrapekot!!!! :lol:

Anna:már elseje van, kitartás, milyen volt a hétvége???????????

Gigi:na milyen az ovi?????

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


sziasztok,
csak gyors életjel,jól vagyunk meg minden,jövö héten b már egyedül lesz oviban akkor jövök beszámolni

puszilok mindenkit :D
Vendég
 


Sziasztok!

Meri, teszik a pocakod nagyon :D meg az is ahogy nevetsz, jó ezt látni :D

Okt. 4.e amúgy okt. 11re változott :roll:

Pusz
Vendég
 


Szia Anna!
Igen, mondta tegnap a férjem, hogy odébbtolták. Én azt mondom, ne is foglalkozz vele!!! Úgyis hülyeség az egész! :) Húúúú, 45 nap! Neked már nincs sok hátra!!! :)

meri
 
 


Sőt Meri, a legutóbbi uhon mondta a doki, hogy nagyobb is 1 héttel, úgyh már annyi sincs :D
Ém igyekszem nem parázni, de azért elég szarul hangzik, hogy nem tudják mi de vm nem stimm a baba agyában :cry:
Vendég
 


Sziasztok!
Most hívtak a rendelőből, hogy nem jó a szerda, úgyhogy hétfőn megyünk uh-ra!!! :lol: Úúúúgy várom már!!!! :D
(Kedden vérvételre, csütörtökön dokihoz. :( Még jó, hogy a háziorvos meg a védőnő nem azon a héten van. :D)

meri
 
 


Meri! de jó lesz! És lécci hozz képet a babóról, olyan kíváncsi vagyok rá :) Te egyébként a Radványihoz jársz? (bocsi, ha mondtad már :roll: ) Amúgy jó sok helyre kell rohangálnod, nem irigyellek...
Hozzám meg holnap d.e jön a védőnő 8)
Vendég
 


Persze, lesz kép, mert én megint 4d-ben kérem, és azt veszik dévédére, onnan meg ki tudom vagdosni a képeket. :) Az a vicc, hogy mindháromszor ugyanoda kell mennem. :D Csak három különböző időpontban. :D Igen, a Radványihoz járok. :)
Megy hozzád a védőnő??? Jaj, te szegény! Bár, jobb, ha lassan hozzászoksz. :D

meri
 
 


Jaj, nem is újságoltam még!!! Kaptam egy nagyon klassz hordozókendőt tegnap Mártitól!!! Remélem, fogom tudni használni, nagyon szeretném.
Jut eszembe: nektek milyen autósülés-hordozó cuccotok van/lesz?

meri
 
 


Jaj de jó, hogy hozol majd képet :) A Radványira nagyon kíváncsi vagyok milyen lesz szülés közben. Nekem nagyon szimpatikus ez a doki.
A védőnőm meg most egy fiatal csajszi lett, kb 25 éves lehet, és tegeződünk is, tök aranyos, jó fej, úgyh jöhet nyugodtan :)
Vendég
 


Na, akkor most irigyellek. :)

meri
 
 


ennyi nekem is kijárt már :mrgreen: :lol:
Vendég
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: